Англия вкара четири на Казахстан за шестата си поредна победа в групата

20:20
Англия не срещна сериозни затруднение при визитата си на Казахстан и спечели световната квалификация между двата отбора с 4:0.

Така "Трите лъва" запазиха стопроцентовия си актив до момента в 6-а група и увеличиха аванса си пред Хърватия на осем точки.

Тимът на Фабио Капело изпитваше известни затруднения през първото полувреме. Казахтан дори успя да отбележи гол, но попадението бе отменено поради засада.

Гарет Бари в 39-а минута откри за Англия след центриране на Стивън Джерард. След това капитанът на Ливърпул стреля от разстояние, вратарят на домакините сгреши и Емил Хески покачи на 2:0 в 45-а.

След почивката Англия отбеляза още два гола, дело на Уейн Рууни в 73-а и Франк Лампард от дузпа в 77-а минута.