Срещи

Избрани срещи
Изберете 4 срещи
Играй 4X
РКНЛ Кьонджу ХНП Кьонджу ХНП 09:00 Мокпо Сити Мокпо Сити X
РКНЛ Бусан Транспортейшън Бусан Транспортейшън 09:00 Даежеон Корайл Даежеон Корайл X
ЯП2 Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока 10:00 Фагияно Окаяма Фагияно Окаяма X
КИТ Далиaн Ифанг Далиaн Ифанг 10:30 Шънджън Шънджън X
КИТ1 Шънси Чанан Шънси Чанан 10:30 Гуейджоу Чжичен Гуейджоу Чжичен X
РУМ2 Турис-Олтул Т. Мъгуреле Турис-Олтул Т. Мъгуреле 11:00 Лукяфарул Орадя Лукяфарул Орадя X
РУМ2 Дако-Джетика Дако-Джетика 11:00 Металоглобус Металоглобус X
РУМ2 Пандури Търгу Жиу Пандури Търгу Жиу 11:00 УТА Арад УТА Арад X
РУМ2 Миовени Миовени 11:00 Дунарея Кълъраш Дунарея Кълъраш X
РУМ2 Спортул Снагов Спортул Снагов 11:00 Миеркуря Чук Миеркуря Чук X
КИТ1 Съчуан Лонгфор Съчуан Лонгфор 11:00 Нантун Жиюн Нантун Жиюн X
ЮКОР Чеджу Юнайтед Чеджу Юнайтед 11:00 Съннам Съннам X
ЮКОР Поханг Стийлърс Поханг Стийлърс 11:00 Сеул Сеул X
РУМ2 Турис-Олтул Т. Мъгуреле Турис-Олтул Т. Мъгуреле 11:00 Вийторул П. Търгу Жиу Вийторул П. Търгу Жиу X
ЧЕХ2 Тринец Тринец 11:15 Виктория Жижков Виктория Жижков X
ЧЕХ2 Дукла Прага Дукла Прага 11:15 Усти над Лабем Усти над Лабем X
ЧЕХ2 Хрудим Хрудим 11:15 Влашим Влашим X
КАЗХ Окжетпес Окжетпес 12:00 Иртиш Павлодар Иртиш Павлодар X
ЯП2 Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу 12:00 Албирекс Нийгата Албирекс Нийгата X
ЯП2 В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки 12:00 Киото Санга Киото Санга X
РУС3 Олимп Химки Олимп Химки 12:00 Зенит II Зенит II X
РУМ2 Конкордия Кяжна Конкордия Кяжна 12:30 Арджеш Арджеш X
КИТ1 Синдзян Тяншан Синдзян Тяншан 12:30 Шанхай Шънсин Шанхай Шънсин X
СИНГ Хоум Юнайтед Хоум Юнайтед 12:30 Гейланг Интернешънъл Гейланг Интернешънъл X
РУС3 Челябинск Челябинск 13:00 Лада Димитровград Лада Димитровград X
ИСПСБ Коруксо Коруксо 13:00 Ибиса Ибиса X
ФИН Хонка Хонка 13:00 ХЯК ХЯК X
ПОР2 УД Оливейренсе УД Оливейренсе 13:00 Порто II Порто II X
ДАН3 Вейгаард Б Вейгаард Б 13:00 Орхус Фремад Орхус Фремад X
ЛИТ Ритериай Ритериай 13:00 Жалгирис Жалгирис X
ЮКОР2 Сувон ФК Сувон ФК 13:00 Теджън Ситизън Теджън Ситизън X
ЯП2 Рюкю Рюкю 13:00 Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата X
ВИЕТ Да Нанг Да Нанг 13:00 Тан Хоа Тан Хоа X
ЕСТ Пайде Пайде 13:00 Тулевик Тулевик X
ЕСТ Нъме Калю Нъме Калю 13:00 Талина Калев Талина Калев X
ЮКОР Сувон Блууингс Сувон Блууингс 13:00 Сангджу Сангму Сангджу Сангму X
ШВЕЦ2 Квидинг ФИФ Квидинг ФИФ 13:00 Хитарп Хитарп X
ЯП2 Цвайген Каназава Цвайген Каназава 13:00 Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи X
НИД3 Катвийк Катвийк 13:30 Куик Бойс Куик Бойс X
ДАНДС Фремад Валби Фремад Валби 13:30 Херлев Херлев X
ТАЙЛ2 Лампанг Лампанг 13:45 Арми Юнайтед Арми Юнайтед X
РУС3 Носта Носта 14:00 Тюмен Тюмен X
ШВЕЦ2 Готне Готне 14:00 ИФК Люлео ИФК Люлео X
КЕНИЯ Матаре Юнайтед Матаре Юнайтед 14:00 Юлинзи Старс Юлинзи Старс X
РУС3 Ротор-2 Ротор-2 14:00 Химик-Арсенал Химик-Арсенал X
ДАНДС Отеруп Отеруп 14:00 Варде ИФ Елит Варде ИФ Елит X
ДАНДС Таруп-Пааруп Таруп-Пааруп 14:00 Хернинг Фремад Хернинг Фремад X
ДАНДС Алерьод Алерьод 14:00 Тярнби ФФ Тярнби ФФ X
ДАНДС Греве Греве 14:00 Карлслунде Карлслунде X
ДАНДС Фредериксунд Фредериксунд 14:00 Аведьоре Аведьоре X
ДАНДС БК Юнион БК Юнион 14:00 Исхьой Исхьой X
ГЕРОЛ Херта Зелендорф Херта Зелендорф 14:00 БШК Сюд 05 БШК Сюд 05 X
ГЕРОЛ Шпортфройнде Дорфмеркинген Шпортфройнде Дорфмеркинген 14:00 Гьопингер ШФ Гьопингер ШФ X
ТУР1 Юмранийеспор Юмранийеспор 14:00 Болуспор Болуспор X
ГЕРОЛ Бремер ШФ Бремер ШФ 14:00 Лехер ТШ Лехер ТШ X
РУС3 Зенит Ижевск Зенит Ижевск 14:00 Звезда Перм Звезда Перм X
ДАНДС КФУМ Копенхаген КФУМ Копенхаген 14:00 Б1908 Б1908 X
УКР Лвов Лвов 14:00 Олимпик Донецк Олимпик Донецк X
НОР3 Стрьомсгодсе II Стрьомсгодсе II 14:00 Фьора Фьора X
НОР3 Нордстранд Нордстранд 14:00 Херд Херд X
НОР3 Вестфосен Вестфосен 14:00 Сторд Сторд X
ТАЙЛ2 Еър Форс Сентрал Еър Форс Сентрал 14:00 Конкаен Конкаен X
ТАЙЛ Сухотай Сухотай 14:00 Муангтонг Юнайтед Муангтонг Юнайтед X
ЛАТ Йелгава Йелгава 14:00 Ригас ФШ Ригас ФШ X
РУС Ахмат Грозни Ахмат Грозни 14:00 Криля Советов Криля Советов X
ГЕР2 Щутгарт Щутгарт 14:00 Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт X
ГЕР2 Нюрнберг Нюрнберг 14:00 Карлсруе ШК Карлсруе ШК X
ГЕР2 Зандхаузен Зандхаузен 14:00 Бохум Бохум X
РУС3 Знамя Труда Знамя Труда 14:00 Торпедо Владимир Торпедо Владимир X
ГЕР2 Веен Висбаден Веен Висбаден 14:00 Арминия Билефелд Арминия Билефелд X
ИСП Виляреал Виляреал 14:00 Реал Валядолид Реал Валядолид X
ГЕРОЛ Дасендорф Дасендорф 14:00 Хам Юнайтед Хам Юнайтед X
ШВЕЦ1 Линдоме Линдоме 14:00 Люнгшиле Люнгшиле X
РУС3 Арарат Москва Арарат Москва 14:00 Металург Липецк Металург Липецк X
ДАНДС Орхус Фремад II Орхус Фремад II 14:30 Кьелеруп Кьелеруп X
ГЕР4 Бишофсверда ФФ Бишофсверда ФФ 14:30 Лихтенберг Лихтенберг X
ГЕР4 Хеми Лайпциг Хеми Лайпциг 14:30 Херта БШК II Херта БШК II X
ГЕРОЛ Хохенщайн-Ернстхал Хохенщайн-Ернстхал 14:30 ФФЛ Хале ФФЛ Хале X
РУС3 Волга Уляновск Волга Уляновск 14:30 Уфа II Уфа II X
ДАНДС Скьолд Биркерьод Скьолд Биркерьод 14:30 ЛСФ ЛСФ X
ДАНДС Хеденстед Хеденстед 14:30 Сфб-Оуре Сфб-Оуре X
ГЕР4 Виктория Берлин Виктория Берлин 14:30 Оптик Ратенов Оптик Ратенов X
AНГЧ Лийдс Юнайтед Лийдс Юнайтед 14:30 Дарби Каунти Дарби Каунти X
АНГ Лестър Сити Лестър Сити 14:30 Тотнъм Хотспър Тотнъм Хотспър X
КИТ1 Ней Монгол Чжуню Ней Монгол Чжуню 14:30 Мейчжоу Хака Мейчжоу Хака X
КИТ1 Джъдзян Грийнтаун Джъдзян Грийнтаун 14:30 Пекин СЮ Пекин СЮ X
ШВЕЦ Фалкенбери Фалкенбери 14:30 Йостерсундс Йостерсундс X
РУС3 Сокол Саратов Сокол Саратов 14:30 Химки II Химки II X
ДАН3 ВСК Орхус ВСК Орхус 14:30 Сидвест Сидвест X
ШВЕЦС Варберг Варберг 14:30 Сюрианска Сюрианска X
КИТ Шандун Лунън Шандун Лунън 14:35 Шанхай Шънхуа Шанхай Шънхуа X
КИТ Хъбей КФФК Хъбей КФФК 14:35 Тиендзин Теда Тиендзин Теда X
ГЕР3 Халешер Халешер 15:00 Пройсен Мюнстер Пройсен Мюнстер X
ГЕР3 Виктория Кьолн Виктория Кьолн 15:00 Айнтрахт Брауншвайг Айнтрахт Брауншвайг X
ГЕР4 Гисен Гисен 15:00 Саарбрюкен Саарбрюкен X
ГЕР4 Байерн Алзенау Байерн Алзенау 15:00 Хофенхайм II Хофенхайм II X
ГЕР4 Ален Ален 15:00 Балинген Балинген X
ГЕР4 Бахлингер СК Бахлингер СК 15:00 ФСВ Франкфурт ФСВ Франкфурт X
ГЕРОЛ Инголщат II Инголщат II 15:00 Котерн Котерн X
ГЕР4 Кикерс Офенбах Кикерс Офенбах 15:00 ТуШ РВ Кобленц ТуШ РВ Кобленц X
ГЕР4 Елверсберг Елверсберг 15:00 ТШФ Щайнбах ТШФ Щайнбах X
ГЕР4 Шпортфройнде Лоте Шпортфройнде Лоте 15:00 Липщат 08 Липщат 08 X
ГЕР4 Хомберг Хомберг 15:00 Кьолн II Кьолн II X
ГЕР4 Борусия Дортмунд II Борусия Дортмунд II 15:00 Рьодингхаусен Рьодингхаусен X
ГЕР4 ТШФ Халтерн ТШФ Халтерн 15:00 Ватеншайд 09 Ватеншайд 09 X
ГЕР3 Унтерхахинг Унтерхахинг 15:00 Зоненхоф Гроссашпах Зоненхоф Гроссашпах X
ГЕР3 МШФ Дуисбург МШФ Дуисбург 15:00 1860 Мюнхен 1860 Мюнхен X
КЕНИЯ Кисуму Ол Старс Кисуму Ол Старс 15:00 Нзоия Юнайтед Нзоия Юнайтед X
УКРП Черкашчина-Академия Черкашчина-Академия 15:00 Горняк-Спорт Горняк-Спорт X
РУМ Волунтари Волунтари 15:00 Академия Клинчени Академия Клинчени X
ДАН3 Фрем Фрем 15:00 Ванльозе Ванльозе X
ДАН3 Хилерьод Хилерьод 15:00 ХИК ХИК X
ДАН3 Несби Несби 15:00 Тистед Тистед X
СЛВН2 Брежице Брежице 15:00 Кръшко Кръшко X
ГЕРОЛ Айнтрахт Бамберг Айнтрахт Бамберг 15:00 АТШФ Ерланген АТШФ Ерланген X
ГЕР4 Гройтер Фюрт II Гройтер Фюрт II	15:00 Байройт Байройт X
ДАН3 Миделфарт Миделфарт 15:00 Брабранд Брабранд X
ГЕР3 Кемницер Кемницер 15:00 Карл Цайс Йена Карл Цайс Йена X
ГЕР3 Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн 15:00 Магдебург Магдебург X
ГЕР4 Алемания Аахен Алемания Аахен 15:00 Рот-Вайс Оберхаузен Рот-Вайс Оберхаузен X
ГЕРОЛ Майндорфер ШФ Майндорфер ШФ 15:00 Буххолц Буххолц X
ДАНДС Кьоге Норд Кьоге Норд 15:00 КФУМ Роскилде КФУМ Роскилде X
РУС3 Анжи Анжи 15:00 Биолог Биолог X
РУС3 Легион Динамо Легион Динамо 15:00 Дружба Дружба X
РУС3 СКА Ростов СКА Ростов 15:00 Урожай Урожай X
ГЕРОЛ Ейшеде Ейшеде 15:00 Ойтинер ШФ Ойтинер ШФ X
ГЕРОЛ Бордесхолм Бордесхолм 15:00 Кроп Кроп X
ГЕРОЛ Бринкумер ШФ Бринкумер ШФ 15:00 Хемелинген Хемелинген X
ТУР3 Гюмушанеспор Гюмушанеспор 15:00 Пендикспор Пендикспор X
ФИН КПВ КПВ 15:00 РоПС РоПС X
КАЗХ Тараз Тараз 15:00 Атърау Атърау X
КАЗХ Кайсар Кайсар 15:00 Кайрат Кайрат X
КЕНИЯ Уазито Уазито 15:00 Леопардс Леопардс X
ВЛ2ДЕ Дарби Каунти (23) Дарби Каунти (23) 15:00 Манчестър Сити (23) Манчестър Сити (23) X
АРМЕ Алашкерт Алашкерт 15:00 Гандзасар Гандзасар X
АРМЕ Ширак Ширак 15:00 Арарат-Армения Арарат-Армения X
ДАНДС Тааструп Тааструп 15:00 БСФ БСФ X
ДАНДС ВРИ ВРИ 15:00 Виби Виби X
ГЕР4 Хайдер ШФ Хайдер ШФ 15:00 Санкт Паули II Санкт Паули II X
ГЕРОЛ Хесен Касел Хесен Касел 15:00 Диткирхен Диткирхен X
ГЕРОЛ Кобленц Кобленц 15:00 Елверсберг II Елверсберг II X
ГЕРОЛ Карл Цайс Йена II Карл Цайс Йена II 15:00 Вакер Нордхаузен II Вакер Нордхаузен II X
ГЕРОЛ Оберлаусиц Нойгерсдорф Оберлаусиц Нойгерсдорф 15:00 Аскания Бернбург Аскания Бернбург X
ГЕРОЛ Плауен Плауен 15:00 Унион Сандерсдорф Унион Сандерсдорф X
ГЕРОЛ 1. ФК Мерзебург 1. ФК Мерзебург 15:00 Мартинрода Мартинрода X
ГЕРОЛ Ройтлинген Ройтлинген 15:00 Некарсулмер СУ Некарсулмер СУ X
ТУР Касъмпаша Касъмпаша 15:00 Анталияспор Анталияспор X
АРМЕ Ереван Ереван 15:00 Урарту Урарту X
ИРАА Фар Сепаси Фар Сепаси 15:00 Арман Гохар Арман Гохар X
ГЕР4 Аубщадт Аубщадт 15:00 Тюркгюджю-Атаспор Тюркгюджю-Атаспор X
НОР3 Арвол Арвол 15:00 Спелкавик Спелкавик X
ШВЕЦ2 Крамфорс-Алиансен Крамфорс-Алиансен 15:00 ИФК Тимро ИФК Тимро X
ШВЕЦ2 Карлберг Карлберг 15:00 Кварнсведенс Кварнсведенс X
ШВЕЦ2 Тебю Тебю 15:00 Сундбюбери Сундбюбери X
ШВЕЦ2 Еншьопингс Еншьопингс 15:00 Лидингьо Лидингьо X
ШВЕЦ2 Скилебо Скилебо 15:00 Мора Мора X
ШВЕЦ2 Омол Омол 15:00 Торшланда Торшланда X
ШВЕЦ2 Стенунгсунд Стенунгсунд 15:00 Гаутиод Гаутиод X
ШВЕЦ2 Мотала Мотала 15:00 Сьодертеле Сьодертеле X
ШВЕЦ2 Худинге Худинге 15:00 Асириска ИФ Асириска ИФ X
ШВЕЦ2 Тюресьо Тюресьо 15:00 АФК Линшьопинг АФК Линшьопинг X
ШВЕЦ2 Ханинге Ханинге 15:00 Арамейска/Сюрианска Арамейска/Сюрианска X
ШВЕЦ2 Преспа Бирлик Преспа Бирлик 15:00 Онсала Онсала X
ШВЕЦ2 ИФК Малмьо ИФК Малмьо 15:00 Асириска БК Асириска БК X
ШВЕЦ2 Ютерхогдал Ютерхогдал 15:00 Шелефтео Шелефтео X
ШВЕЦ2 ИФК Умея ИФК Умея 15:00 Тьофтея Тьофтея X
ШВЕЦ2 Анундсьо Анундсьо 15:00 Фриска Вильор Фриска Вильор X
НОР3 Ромен Ромен 15:00 Сундал Сундал X
ГЕРОЛ Илсхофен Илсхофен 15:00 Бисинген Бисинген X
ВИЕТ Санна Кан Хоа Санна Кан Хоа 15:00 Нам Дин Нам Дин X
РУС3 Ленинградец Ленинградец 15:00 Звезда Санкт Петербург Звезда Санкт Петербург X
НОР3 Тьонсберг Тьонсберг 15:00 Фольо Фольо X
НОР3 Халсен Халсен 15:00 Локомотив Осло Локомотив Осло X
НОР3 СФ Грей СФ Грей 15:00 ИФ Реди ИФ Реди X
НОР3 Фриг Фриг 15:00 Дрьобак/Фрогн Дрьобак/Фрогн X
НОР3 Порс Гренланд Порс Гренланд 15:00 Флинт Флинт X
НОР3 Флекерьой Флекерьой 15:00 Сторм Сторм X
НОР3 Дон Дон 15:00 Брод Брод X
НОР3 Скьервой Скьервой 15:00 Лекнес Лекнес X
ГРУ Чихура Чихура 15:00 Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси X
ШВЕЦ2 Олимпик Малмьо Олимпик Малмьо 15:00 Есльовс Есльовс X
ШВЕЦ2 Берга Берга 15:00 Асарумс Асарумс X
ГЕР4 Виктория Ашафенбург Виктория Ашафенбург 15:00 Гаршинг Гаршинг X
ГЕР4 Рейн/Лех Рейн/Лех 15:00 Илертисен Илертисен X
ГЕР4 Шалдинг-Хайнинг Шалдинг-Хайнинг 15:00 Меминген Меминген X
ГЕР4 Хаймщетен Хаймщетен 15:00 Бухбах Бухбах X
ГЕР4 Швайнфурт Швайнфурт 15:00 Аугсбург II Аугсбург II X
ФИН3 Тампере Юнайтед Тампере Юнайтед 15:00 ЕПС ЕПС X
ФИН3 СалПа СалПа 15:00 ГрИФК ГрИФК X
ФИН3 Гнистан Гнистан 15:00 Джаз Джаз X
ФИН3 Еспоо Еспоо 15:00 Илвес II Илвес II X
ФИН3 ВПС II ВПС II 15:00 КайХа КайХа X
ФИН3 Вааякоски Вааякоски 15:00 ВИФК ВИФК X
НОР2 Видар Видар 15:00 Квик Халден Квик Халден X
ТУР3 Хекимоглу Трабзон Хекимоглу Трабзон 15:00 Амед Амед X
ФИН3 П-Лирот П-Лирот 15:00 КаПа КаПа X
ФИН3 ДжаПС ДжаПС 15:00 Рейпас Рейпас X
ФИН3 Викингит Викингит 15:00 Клуби-04 Клуби-04 X
ШВЕЦ2 ИФК Хеслехолм ИФК Хеслехолм 15:00 Несшьо Несшьо X
ШВЕЦ2 Брумьола Брумьола 15:00 Хускварна Хускварна X
ШВЕЦ2 Носаби Носаби 15:00 Рьосльоц Рьосльоц X
ШВЕЦ2 Алмебода Линерид Алмебода Линерид 15:00 Хьослехолм ИФ Хьослехолм ИФ X
ТАЙЛ2 БГ Патхум Юнайтед БГ Патхум Юнайтед 15:00 Неви Сатахип Неви Сатахип X
ТАЙЛ Суфанбури Суфанбури 15:00 Ратчабури Ратчабури X
ФИН1 МуСа МуСа 15:00 Оулу Оулу X
ГЕР4 Айхщет Айхщет 15:00 1860 Розенхайм 1860 Розенхайм X
ФИН1 МИПА МИПА 15:00 КТП КТП X
ФИН1 Яро Яро 15:00 ТПВ ТПВ X
ЛАТ Спартакс Юрмала Спартакс Юрмала 15:00 Лиепая Лиепая X
ЛИТ Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис 15:00 Судува Судува X
ФИН3 НДЖС НДЖС 15:00 МП МП X
РУС1 Нижни Новгород Нижни Новгород 15:00 Авангард Курск Авангард Курск X
ИРАА Навад Урмия Навад Урмия 15:15 Кашкай Кашкай X
ИРАА Мес Рефсенджан Мес Рефсенджан 15:30 Шахрдари Табриз Шахрдари Табриз X
ИРАА Оксин Алборз Оксин Алборз 15:30 Дамаш Гиланиян Дамаш Гиланиян X
ИРАА Мес Керман Мес Керман 15:30 Малаван Малаван X
АВС1 Лиеферинг Лиеферинг 15:30 Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук X
ТУР3 Зонгулдак Кьомюрспор Зонгулдак Кьомюрспор 15:30 Инегьолспор Инегьолспор X
ТУР3 Хаджеттепе Хаджеттепе 15:30 Къркларелиспор Къркларелиспор X
ЛИВ Тадамон Сур Тадамон Сур 15:30 Шабаб Ел Бурдж Шабаб Ел Бурдж X
ХЪР2 Цибалия Цибалия 15:30 Хайдук Сплит II Хайдук Сплит II X
НИД3 ГВВВ ГВВВ 15:30 Екселсиор Маслейс Екселсиор Маслейс X
ТУР3 Нигде Анадолу Нигде Анадолу 15:30 Кастамонюспор 1966 Кастамонюспор 1966 X
ТУР3 Кършехир Беледийеспор Кършехир Беледийеспор 15:30 Елязъгспор Елязъгспор X
ТУР3 1922 Коняспор 1922 Коняспор 15:30 Бугсашспор Бугсашспор X
ИРАА Хоосе Талае Савех Хоосе Талае Савех 15:45 Райка Бабол Райка Бабол X
ИРАА Баадраан Баадраан 15:45 Сорхпошан Пакдещ Сорхпошан Пакдещ X
ИТАБ Кремонезе Кремонезе 16:00 Кротоне Кротоне X
ИТАБ Емполи Емполи 16:00 Читадела Читадела X
ИТАБ Юве Стабия Юве Стабия 16:00 Асколи Асколи X
ИТАБ Ливорно Ливорно 16:00 Порденоне Порденоне X
ИТАБ Пескара Пескара 16:00 Виртус Ентела Виртус Ентела X
ИТАБ Специя Специя 16:00 Перуджа Перуджа X
ИТАСД Лентиджионе Лентиджионе 16:00 Фанфула Фанфула X
ИТАБ Беневенто Беневенто 16:00 Козенца Козенца X
ЮАР2 Роял Ийгълс Роял Ийгълс 16:00 Реал Кингс Реал Кингс X
ТУР3 Саръйер Саръйер 16:00 Афжет Афйонспор Афжет Афйонспор X
ТУР3 Тузласпор Тузласпор 16:00 Сакаряспор Сакаряспор X
ТУР3 Ергене Велимешеспор Ергене Велимешеспор 16:00 Сивас Беледиеспор Сивас Беледиеспор X
ГЕРОЛ Блументхалер ШФ Блументхалер ШФ 16:00 Хабенхаузер ФФ Хабенхаузер ФФ X
ТУР3 Уташ Ушакспор Уташ Ушакспор 16:00 Анкара Демирспор Анкара Демирспор X
ИТА Удинезе Удинезе 16:00 Бреша Бреша X
ИТЛП Арциняно Валчямпо Арциняно Валчямпо 16:00 Сюдтирол Сюдтирол X
ИТЛП Про Верчели Про Верчели 16:00 Гозано Гозано X
ТУР3 ББ Бодрумспор ББ Бодрумспор 16:00 Ванспор Ванспор X
НОР3 Брине II Брине II 16:00 Мандалскамеранте Мандалскамеранте X
ИРАА Сепидроод Рашт Сепидроод Рашт 16:00 Алуминум Арак Алуминум Арак X
РУС3 Псков 747 Псков 747 16:00 Коломна Коломна X
УЗБЕ Согдияна Согдияна 16:00 Навбахор Навбахор X
УЗБЕ Металург Бекабад Металург Бекабад 16:00 Пахтакор Пахтакор X
ТУР3 Бандърмаспор Бандърмаспор 16:00 Байбурт ИЙОИ Байбурт ИЙОИ X
САНМА Домагнано Домагнано 16:00 Мурата Мурата X
МАК Борец Борец 16:00 Работнички Работнички X
ИТАСД Атлетико Фрегене Атлетико Фрегене 16:00 Мателика Калчо Мателика Калчо X
ИТАСД Сан Донато Таварнеле Сан Донато Таварнеле 16:00 Скандичи Скандичи X
ИТАСД Кионс Кионс 16:00 Унион Фелтре Унион Фелтре X
ЮАР2 ДжДР Старс ДжДР Старс 16:00 Кейп Умоя Юнайтед Кейп Умоя Юнайтед X
ТУР3 Санджактепе Санджактепе 16:00 Йени Чорумспор Йени Чорумспор X
САНМА Тре Фиори Тре Фиори 16:00 Фаетано Фаетано X
МОЛД Кодру Лозова Кодру Лозова 16:00 Динамо-Ауто Динамо-Ауто X
ЛИВ Сафа Сафа 16:00 Ал Акха Ал Ахли Ал Акха Ал Ахли X
ЕГИП Ел Геиш Ел Геиш 16:00 Ал Мокавлун Ал Мокавлун X
САНМА Пенароса Пенароса 16:00 Ювенес/Догана Ювенес/Догана X
ЮАР2 ТС Спортинг ТС Спортинг 16:00 Мбомбела Юнайтед Мбомбела Юнайтед X
УРУ2 Вила Еспаньола Вила Еспаньола 16:00 Торке Торке X
ШВЕЦ2 Рьопе Рьопе 16:00 Карлскрона Карлскрона X
ШВЕЦ2 Йостерлен Йостерлен 16:00 Далсторпс Далсторпс X
ТАЙЛ2 Самут Сахон Самут Сахон 16:00 Раджневи Районг Раджневи Районг X
ЕСТ ФКИ Левадия ФКИ Левадия 16:00 Транс Транс X
ТАЙЛ Банкок Юнайтед Банкок Юнайтед 16:00 Чянграй Юнайтед Чянграй Юнайтед X
БЛР Слуцк Слуцк 16:00 Торпедо БелАЗ Торпедо БелАЗ X
ЛИТ1 ФА Шяуляй ФА Шяуляй 16:00 Миния Миния X
ПОЛ ЛКС Лодз ЛКС Лодз 16:00 Арка Гдиня Арка Гдиня X
РУС1 Спартак Москва II Спартак Москва II 16:00 Нефтехимик Нефтехимик X
ШВЕЦ2 Халмия Халмия 16:00 Стафсинге Стафсинге X
ШВЕЦ2 Нордвьормланд Нордвьормланд 16:00 Гребестад Гребестад X
ШВЕЦ2 Венершбори ФК Венершбори ФК 16:00 Тидахолм Тидахолм X
РУС3 Алания Владикавказ Алания Владикавказ 16:00 Интер Черкеск Интер Черкеск X
РУС3 Спартак Налчик Спартак Налчик 16:00 Спартак Владикавказ Спартак Владикавказ X
ШВЕЦ1 Нюшьопинг Нюшьопинг 16:00 Рининге Рининге X
ШВЕЦ1 Карлстад Карлстад 16:00 Силвия Силвия X
ШВЕЦ1 Твякер Твякер 16:00 Отвидаберг Отвидаберг X
ШВЕЦ2 Сандвикс Сандвикс 16:00 ИФК Йостерсунд ИФК Йостерсунд X
ШВЕЦ2 Питео Питео 16:00 Умея ФК Академи Умея ФК Академи X
ШВЕЦ2 Гамла Упсала Гамла Упсала 16:00 Кунгсенген Кунгсенген X
ШВЕЦ2 Валбо Валбо 16:00 Худиксвал Худиксвал X
ФРА2 Каен Каен 16:00 Ланс Ланс X
ГЕРОЛ Тюрк Гюджу Фридберг Тюрк Гюджу Фридберг 16:00 Рот-Вайс Валдорф Рот-Вайс Валдорф X
ДАНДС АБ Тярнби АБ Тярнби 16:00 ГВИ ГВИ X
АВСРЛ Кухл Кухл 16:00 Зеекирхен Зеекирхен X
АВСРЛ Аниф Аниф 16:00 Залцбургер АК Залцбургер АК X
ГЕРОЛ Айнтрахт Щадталендорф Айнтрахт Щадталендорф 16:00 Нойхоф Нойхоф X
ГЕРОЛ Ханау 93 Ханау 93 16:00 Едерсхайм Едерсхайм X
ГЕРОЛ Рьохлинг Вьолклинген Рьохлинг Вьолклинген 16:00 Гонсенхайм Гонсенхайм X
ЮАР Полокване Сити Полокване Сити 16:00 СуперСпорт Юнайтед СуперСпорт Юнайтед X
ЮАР Стеленбош Стеленбош 16:00 Блек Леопардс Блек Леопардс X
ЮАР Чипа Юнайтед Чипа Юнайтед 16:00 Блумфонтейн Селтик Блумфонтейн Селтик X
РУС3 Акрон Акрон 16:00 Урал II Урал II X
УКРП Кремин Кремин 16:00 Черноморец Одеса Черноморец Одеса X
ДАНДС Скьолд Себи Скьолд Себи 16:00 Лисенг Лисенг X
ДАНДС ОКС ОКС 16:00 Мариенлист Мариенлист X
ГЕРОЛ Вюрцбюргер ФФ Вюрцбюргер ФФ 16:00 Кам Кам X
ГЕРОЛ Байерн Хоф Байерн Хоф 16:00 Абтсвинд Абтсвинд X
ГЕРОЛ Дайсенхофен Дайсенхофен 16:00 Ханкофен-Хайлинг Ханкофен-Хайлинг X
ДАН3 Сковсхьовед Сковсхьовед 16:00 ФА 2000 ФА 2000 X
ГЕРОЛ Санд Санд 16:00 ДЮК Бамберг ДЮК Бамберг X
НИД3 Рийнсбургсе Бойс Рийнсбургсе Бойс 16:00 Волендам II Волендам II X
НИД3 Спакенбург Спакенбург 16:00 Спарта Ротердам II Спарта Ротердам II X
НИД3 АЩВХ АЩВХ 16:00 Ейселмервогелс Ейселмервогелс X
РУС3 Салют-Белгород Салют-Белгород 16:00 Калуга Калуга X
СМВЛ Кадино Кадино 16:30 Охрид Охрид X
СМВЛ Пелистер Пелистер 16:30 КФ Гостивар КФ Гостивар X
СМВЛ Питу Гули Питу Гули 16:30 Пехчево Пехчево X
СМВЛ Кожув Гевгелия Кожув Гевгелия 16:30 Саса Саса X
СМВЛ Кораби Дебър Кораби Дебър 16:30 Влазрими 77 Влазрими 77 X
СМВЛ Лабунища Лабунища 16:30 Дрита Боговинье Дрита Боговинье X
СМВЛ Вардари Форино Вардари Форино 16:30 Скопие Скопие X
АЗР Сумгаит Сумгаит 16:30 Сабах Баку Сабах Баку X
УКРП Балкани Зоря Балкани Зоря 16:30 Прикарпатия Прикарпатия X
РУМ2 АСУ Поли Тимишоара АСУ Поли Тимишоара 16:30 КСМ Решица КСМ Решица X
ИТАСД Вила Вале Вила Вале 16:30 Виртус Болцано Виртус Болцано X
ИТАСД Киери Киери 16:30 Серавеца Серавеца X
СМВЛ Осогово Осогово 16:30 Победа Победа X
НОР3 Олесун II Олесун II 16:30 Льоренског Льоренског X
УЕЛС Пенибонт Пенибонт 16:30 Еърбъс ЮК Еърбъс ЮК X
УЕЛС Бала Таун Бала Таун 16:30 Кардиф МЮ Кардиф МЮ X
ГЕР Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен 16:30 Кьолн Кьолн X
ГЕР Байер Леверкузен Байер Леверкузен 16:30 Унион Берлин Унион Берлин X
ПОЛ2 Гарбарния Краков Гарбарния Краков 16:30 ГКС Катовице ГКС Катовице X
ГЕР Фрайбург Фрайбург 16:30 Аугсбург Аугсбург X
НИД3 Козакен Бойс Козакен Бойс 16:30 ХХК ХХК X
ГЕР Херта БШК Херта БШК 16:30 Падерборн Падерборн X
УЕЛС Кармартън Таун Кармартън Таун 16:30 Дъ Ню Сейнтс Дъ Ню Сейнтс X
ГЕРОЛ Тюркспор Аугсбург Тюркспор Аугсбург 16:30 Ньордлинген Ньордлинген X
НОР1 Конгсвингер Конгсвингер 16:30 Уленсакер/Киса Уленсакер/Киса X
РУС3 Волгар Астрахан Волгар Астрахан 16:30 Машук КМВ Машук КМВ X
СЛВК2 Пучов Пучов 16:30 Шаморин Шаморин X
СЛВК2 Липтовски Микулаш Липтовски Микулаш 16:30 Дубница Дубница X
ГЕРОЛ Мехтерсхайм Мехтерсхайм 16:30 Айнтрахт Трир Айнтрахт Трир X
СЛВК2 Комарно Комарно 16:30 Дукла Банска Бистрица Дукла Банска Бистрица X
УЕЛС2 Колуин Бей Колуин Бей 16:30 Ланфеър Юнайтед Ланфеър Юнайтед X
СЛВК2 Слован Братислава II Слован Братислава II 16:30 Жилина II Жилина II X
УЕЛС2 Суонзи Юнивърсити Суонзи Юнивърсити 16:30 Унди Атлетик Унди Атлетик X
ГЕРОЛ Хасия Бинген Хасия Бинген 16:30 Карбах Карбах X
СМВЛ Плачковица Плачковица 16:30 Беласица Струмица Беласица Струмица X
УЕЛС2 Флинт Таун Юнайтед Флинт Таун Юнайтед 16:30 Лангефни Таун Лангефни Таун X
ГЕРОЛ Дифлен Дифлен 16:30 Шот Майнц Шот Майнц X
УЕЛС2 Гресфорд Атлетик Гресфорд Атлетик 16:30 Гуйлсфийлд Гуйлсфийлд X
ГЕРОЛ Херта Висбах Херта Висбах 16:30 Арминия Лудвигсхафен Арминия Лудвигсхафен X
ГЕРОЛ Федерсхайм Федерсхайм 16:30 Ейсбахтал Ейсбахтал X
ГЕРОЛ ФФ Енгерс 07 ФФ Енгерс 07 16:30 Ворматия Вормс Ворматия Вормс X
ГЕРОЛ Оберахерн Оберахерн 16:30 Зандхаузен II Зандхаузен II X
УЕЛС2 Портмадог Портмадог 16:30 Престатин Таун Престатин Таун X
ТУР1 Алтай Алтай 16:30 Кечийоренгюджю Кечийоренгюджю X
ТУР1 Османлъспор Османлъспор 16:30 Алтънорду Алтънорду X
УЕЛС2 Рил Рил 16:30 Пенринкоч Пенринкоч X
УЕЛС2 Кембриън & Клайдач Кембриън & Клайдач 16:30 Хавърфордуест Каунти Хавърфордуест Каунти X
УЕЛС2 СТМ Спортс СТМ Спортс 16:30 Ланели Таун Ланели Таун X
УЕЛС2 Бангор Сити Бангор Сити 16:30 Ландудно Ландудно X
УЕЛС2 Кумбран Селтик Кумбран Селтик 16:30 Гойтри Юнайтед Гойтри Юнайтед X
УЕЛС2 Бъкли Таун Бъкли Таун 16:30 Ланрхедър Ланрхедър X
УЕЛС2 Конуи Бъроу Конуи Бъроу 16:30 Рътин Таун Рътин Таун X
ОМАН Мирбат Мирбат 16:40 Сохар Сохар X
КАТ Ал Раян Ал Раян 16:50 Ал Хор Ал Хор X
НЛП Атертън Колиъриъс Атертън Колиъриъс 17:00 Миклоувър Спортс Миклоувър Спортс X
АРЖЦ Мидланд Мидланд 17:00 Депортиво Мерло Депортиво Мерло X
НЛП Люис Люис 17:00 Уингейт & Финчли Уингейт & Финчли X
НЛП Стейлбридж Селтик Стейлбридж Селтик 17:00 Радклиф Бъроу Радклиф Бъроу X
НЛП Грантхям Таун Грантхям Таун 17:00 Бамбър Бридж Бамбър Бридж X
ФАК Кързън Аштън Кързън Аштън 17:00 Блайт Спартанс Блайт Спартанс X
НЛП Саут Шийлдс Саут Шийлдс 17:00 Басфорд Юнайтед Басфорд Юнайтед X
КОНФ Халифакс Таун Халифакс Таун 17:00 Барнет Барнет X
ПАР2 12 октомври 12 октомври 17:00 Фернандо де ла Мора Фернандо де ла Мора X
ФАК Потърс Бар Таун Потърс Бар Таун 17:00 АФК Хорнчърч АФК Хорнчърч X
НЛП Йет Таун Йет Таун 17:00 Уолтън Кежуълс Уолтън Кежуълс X
НЛП Нънийтън Бъроу Нънийтън Бъроу 17:00 Ейлвичърч Ейлвичърч X
НЛП Бромсгроув Спортинг Бромсгроув Спортинг 17:00 Кингс Ленгли Кингс Ленгли X
АВСРЛ Хохенемс Хохенемс 17:00 Дорнбринер Дорнбринер X
АВСРЛ Шварц-Вайс Брегенц Шварц-Вайс Брегенц 17:00 Волфурт Волфурт X
ГЕРОЛ Унион Нететал Унион Нететал 17:00 ТФД Велберт ТФД Велберт X
ГЕР4 Йеделох Йеделох 17:00 ХСК Хановер ХСК Хановер X
ГЕРОЛ ХШК БВ Швалбе Тюндерн ХШК БВ Швалбе Тюндерн 17:00 Айнтрахт Нортхайм Айнтрахт Нортхайм X
ИСП2 Кадис Кадис 17:00 Депортиво Ла Коруня Депортиво Ла Коруня X
ИСП Леванте Леванте 17:00 Ейбар Ейбар X
КОНФ Торки Юнайтед Торки Юнайтед 17:00 Дагенъм & Редбридж Дагенъм & Редбридж X
КОНФ Сътън Юнайтед Сътън Юнайтед 17:00 Честърфийлд Честърфийлд X
КОНФ Солихъл Муурс Солихъл Муурс 17:00 Йоувил Таун Йоувил Таун X
КОНФ Мейдънхед Юнайтед Мейдънхед Юнайтед 17:00 Харогейт Таун Харогейт Таун X
НЛП Бишъпс Стортфорд Бишъпс Стортфорд 17:00 Коринтиан Кежуълс Коринтиан Кежуълс X
НЛП Ийст Търък Юнайтед Ийст Търък Юнайтед 17:00 Брайтлингсий Риджънт Брайтлингсий Риджънт X
НЛП Фолкестън Инвикта Фолкестън Инвикта 17:00 Чешънт Чешънт X
УКРП Рух Виники Рух Виники 17:00 Оболон-Бровар Оболон-Бровар X
СЪРБ Инджия Инджия 17:00 Раднички Ниш Раднички Ниш X
ФАК Туутинг енд Митчъм Юнайтед Туутинг енд Митчъм Юнайтед 17:00 Доркинг Уондърърс Доркинг Уондърърс X
ФАК Хавант & Уотърлуувил Хавант & Уотърлуувил 17:00 Таунтън Таун Таунтън Таун X
AЛБ Партизани Тирана Партизани Тирана 17:00 Бюлис Бюлис X
AЛБ Кукъс Кукъс 17:00 Тирана Тирана X
AЛБ Скендербеу Корча Скендербеу Корча 17:00 Теута Драч Теута Драч X
ВЛ2ДЕ Саутхямптън (23) Саутхямптън (23) 17:00 Челси (23) Челси (23) X
СЪРБ1 Раднички Пирот Раднички Пирот 17:00 Нови Пазар Нови Пазар X
ИТЛП Ренде Ренде 17:00 Терамо Терамо X
ГЕРОЛ Интер Тюркспор Кил Интер Тюркспор Кил 17:00 Фризия 03 Ризум-Линдхолм Фризия 03 Ризум-Линдхолм X
НЛП Потърс Бар Таун Потърс Бар Таун 17:00 Уърдинг Уърдинг X
НЛП Мерстхям Мерстхям 17:00 Крей Уондърърс Крей Уондърърс X
НЛП Кингстониън Кингстониън 17:00 Енфийлд Таун Енфийлд Таун X
КОНФ Хартлипул Юнайтед Хартлипул Юнайтед 17:00 Довър Атлетик Довър Атлетик X
ФАК Оксфорд Сити Оксфорд Сити 17:00 Норт Лий Норт Лий X
ФАК Люис Люис 17:00 Бауърс & Питсий Бауърс & Питсий X
ФАК Уестън-Супер-Меър Уестън-Супер-Меър 17:00 Мертир Таун Мертир Таун X
ФАК Чесхям Юнайтед Чесхям Юнайтед 17:00 Хемптън & Ричмънд Хемптън & Ричмънд X
ФАК Уелинг Юнайтед Уелинг Юнайтед 17:00 Чипстед Чипстед X
ФАК Фарнбъроу Фарнбъроу 17:00 Уилдстоун Уилдстоун X
ФАК Харингей Бъроу Харингей Бъроу 17:00 Стейнс Таун Стейнс Таун X
ФАК Кингс Ленгли Кингс Ленгли 17:00 Фолкестън Инвикта Фолкестън Инвикта X
ФАК Енфийлд Таун Енфийлд Таун 17:00 Брейнтрий Таун Брейнтрий Таун X
ФАК Хароу Бъроу Хароу Бъроу 17:00 Каршолтън Атлетик Каршолтън Атлетик X
ФАК Билерикей Таун Билерикей Таун 17:00 Басилдън Юнайтед Басилдън Юнайтед X
ФАК Дълуич Хамлет Дълуич Хамлет 17:00 Богнор Реджис Таун Богнор Реджис Таун X
ФАК Мейдстоун Юнайтед Мейдстоун Юнайтед 17:00 Чешънт Чешънт X
ФАК Маргейт Маргейт 17:00 Конкорд Рейнджърс Конкорд Рейнджърс X
ФАК Тонбридж Ейнджълс Тонбридж Ейнджълс 17:00 Ийстбърн Бъроу Ийстбърн Бъроу X
ФАК Шолинг Шолинг 17:00 Уеймът Уеймът X
ФАК Херефорд Херефорд 17:00 Труро Сити Труро Сити X
ФАК Сейнт Албънс Сити Сейнт Албънс Сити 17:00 Уърдинг Уърдинг X
ФАК Хорсхям Хорсхям 17:00 Дартфорд Дартфорд X
ФАК Лоустофт Таун Лоустофт Таун 17:00 Нийдхям Маркет Нийдхям Маркет X
ФАК Бишъпс Стортфорд Бишъпс Стортфорд 17:00 Питърбъро Спортс Питърбъро Спортс X
ФАК Ръшхол Олимпик Ръшхол Олимпик 17:00 Гейнзбро Тринити Гейнзбро Тринити X
ФАК Кетъринг Таун Кетъринг Таун 17:00 Сътън Колдфийлд Таун Сътън Колдфийлд Таун X
ФАК Ланкастър Сити Ланкастър Сити 17:00 Спенимуур Таун Спенимуур Таун X
ФАК Юнайтед ъф Манчестър Юнайтед ъф Манчестър 17:00 Уорингтън Таун Уорингтън Таун X
ФАК Саутпорт Саутпорт 17:00 Скарбъроу Атлетик Скарбъроу Атлетик X
ФАК Тивертън Таун Тивертън Таун 17:00 Бристол Манър Фарм Бристол Манър Фарм X
ФАК Блекфийлд & Лангли Блекфийлд & Лангли 17:00 Дорчестър Таун Дорчестър Таун X
ФАК Суиндън Супермарин Суиндън Супермарин 17:00 Бат Сити Бат Сити X
ФАК Пуул Таун Пуул Таун 17:00 Хънгърфорд Таун Хънгърфорд Таун X
ФАК Коринтиан Кежуълс Коринтиан Кежуълс 17:00 Челмсфорд Сити Челмсфорд Сити X
ФАК Бекънсфийлд Таун Бекънсфийлд Таун 17:00 Хемел Хемпстед Таун Хемел Хемпстед Таун X
ФАК Коувил Таун Коувил Таун 17:00 Сторбридж Сторбридж X
БАХР Ал Наджма Ал Наджма 17:00 Ал Хала Ал Хала X
ШОТК Търиф Юнайтед Търиф Юнайтед 17:00 Формартин Юнайтед Формартин Юнайтед X
ШОТК Стратспей Тисъл Стратспей Тисъл 17:00 Лосимаут Лосимаут X
ШОТК Спартанс Спартанс 17:00 Девъронвейл Девъронвейл X
ШОТК Найрн Каунти Найрн Каунти 17:00 Клачнакъдин Клачнакъдин X
ШОТК Кейт Кейт 17:00 Стърлинг Юнивърсити Стърлинг Юнивърсити X
ШОТК Линлитгоу Роуз Линлитгоу Роуз 17:00 Хънтли Хънтли X
ШОТК Инверъри Локо Уъркс Инверъри Локо Уъркс 17:00 Уик Академи Уик Академи X
ШОТК Фрейзърбърг Фрейзърбърг 17:00 Бонириг Роуз Атлетик Бонириг Роуз Атлетик X
ШОТК Форт Уилям Форт Уилям 17:00 Вали ъф Лейден Вали ъф Лейден X
ШОТК Форес Механикс Форес Механикс 17:00 Бенкс О'Дий Бенкс О'Дий X
ШОТК Далбийти Стар Далбийти Стар 17:00 Гала Фейридийн Роувърс Гала Фейридийн Роувърс X
ШОТК Едуспорт Академи Едуспорт Академи 17:00 Ротхес Ротхес X
ИСЛЖ Стярнан (Ж) Стярнан (Ж) 17:00 КР Рейкявик (Ж) КР Рейкявик (Ж) X
ИСЛЖ Селфос (Ж) Селфос (Ж) 17:00 ИБВ (Ж) ИБВ (Ж) X
ФАК Кидърминстър Хариърс Кидърминстър Хариърс 17:00 Стафорд Рейнджърс Стафорд Рейнджърс X
ФАК Хеднесфорд Таун Хеднесфорд Таун 17:00 Баруел Баруел X
ФАК Матлок Таун Матлок Таун 17:00 Кидсгроув Атлетик Кидсгроув Атлетик X
ФАК Хейлзуен Таун Хейлзуен Таун 17:00 Стратфорд Таун Стратфорд Таун X
ФАК АФК Телфорд Юнайтед АФК Телфорд Юнайтед 17:00 Нантуич Таун Нантуич Таун X
ФАК Лъфбъроу Динамо Лъфбъроу Динамо 17:00 Тамуърт Тамуърт X
ФАК Белпър Таун Белпър Таун 17:00 Уитън Албиън Уитън Албиън X
ФАК Стамфорд Стамфорд 17:00 Бостън Юнайтед Бостън Юнайтед X
ФАК Алфретън Таун Алфретън Таун 17:00 Кингс Лин Таун Кингс Лин Таун X
ФАК Гейтсхед Гейтсхед 17:00 Рамсботъм Юнайтед Рамсботъм Юнайтед X
ФАК Брадфорд Парк Авеню Брадфорд Парк Авеню 17:00 Морпет Таун Морпет Таун X
ФАК Честър Честър 17:00 Алтринчам Алтринчам X
ИСЛЖ Филкир (Ж) Филкир (Ж) 17:00 Брейдаблик (Ж) Брейдаблик (Ж) X
ШОТК Бъки Тистъл Бъки Тистъл 17:00 Сивил Сървис Стролърс Сивил Сървис Стролърс X
КОНФ Ебсфлийт Юнайтед Ебсфлийт Юнайтед 17:00 Бароу Бароу X
РУС1 Чайка Чайка 17:00 Краснодар II Краснодар II X
AНГЧ Рединг Рединг 17:00 Блекбърн Роувърс Блекбърн Роувърс X
AНГЧ Шефилд Уензди Шефилд Уензди 17:00 Фулъм Фулъм X
AНГЧ Уигън Атлетик Уигън Атлетик 17:00 Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик X
АНГ1 Акрингтън Стенли Акрингтън Стенли 17:00 Блекпул Блекпул X
АНГ1 АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън 17:00 Бристол Роувърс Бристол Роувърс X
АНГ1 Болтън Уондърърс Болтън Уондърърс 17:00 Съндърланд Съндърланд X
СЛВН2 Нафта Нафта 17:00 Рогашка Рогашка X
СЛВН2 Фужинар Фужинар 17:00 Горица Нова Горица Горица Нова Горица X
СЛВН2 Кръка Кръка 17:00 Радомлье Радомлье X
ПОЛ2 Легионовия Легионово Легионовия Легионово 17:00 Стал Стальова Воля Стал Стальова Воля X
АНГ1 Бъри Бъри 17:00 Ковънтри Сити Ковънтри Сити X
АНГ1 Донкастър Роувърс Донкастър Роувърс 17:00 Питърбъро Юнайтед Питърбъро Юнайтед X
АНГ1 Флийтууд Таун Флийтууд Таун 17:00 Рочдейл Рочдейл X
АНГ1 Джилингам Джилингам 17:00 Ипсуич Таун Ипсуич Таун X
АНГ1 Линкълн Сити Линкълн Сити 17:00 Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед X
AНГЧ Нотингам Форест Нотингам Форест 17:00 Барнзли Барнзли X
AНГЧ Милуол Милуол 17:00 Куинс Парк Рейнджърс Куинс Парк Рейнджърс X
AНГЧ Лутън Таун Лутън Таун 17:00 Хъл Сити Хъл Сити X
РУС1 Торпедо Москва Торпедо Москва 17:00 Том Томск Том Томск X
АНГ Евертън Евертън 17:00 Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед X
АНГ Манчестър Сити Манчестър Сити 17:00 Уотфорд Уотфорд X
УКР Заря Заря 17:00 Мариупол Мариупол X
БЪЛБ Хебър 1918 Хебър 1918 17:00 Литекс Литекс X
СЪРБ1 Раднички Крагуевац Раднички Крагуевац 17:00 Траял Крушевац Траял Крушевац X
СЪРБ1 Динамо Вранье Динамо Вранье 17:00 Будучност Добановци Будучност Добановци X
СЪРБ1 Раднички Пирот Раднички Пирот 17:00 Борац Чачак Борац Чачак X
СЪРБ1 Смедерево 1924 Смедерево 1924 17:00 Земун Земун X
ПОЛ2 Погон Шедълце Погон Шедълце 17:00 Старгард Шчечински Старгард Шчечински X
ПОЛ2 СКРА Честохова СКРА Честохова 17:00 Жнич Пръжков Жнич Пръжков X
AНГЧ Бирмингам Сити Бирмингам Сити 17:00 Престън Норт Енд Престън Норт Енд X
AНГЧ Брентфорд Брентфорд 17:00 Стоук Сити Стоук Сити X
AНГЧ Бристол Сити Бристол Сити 17:00 Суонзи Сити Суонзи Сити X
AНГЧ Кардиф Сити Кардиф Сити 17:00 Мидълзбро Мидълзбро X
АНГ1 Милтън Кийнс Донс Милтън Кийнс Донс 17:00 Саутенд Юнайтед Саутенд Юнайтед X
АНГ1 Родъръм Юнайтед Родъръм Юнайтед 17:00 Шрюсбъри Таун Шрюсбъри Таун X
ШОТ Сейнт Мирън Сейнт Мирън 17:00 Хамилтън Академикъл Хамилтън Академикъл X
ШОТ1 Алоа Атлетик Алоа Атлетик 17:00 Еър Юнайтед Еър Юнайтед X
ШОТ1 Дънди Юнайтед Дънди Юнайтед 17:00 Арброут Арброут X
ШОТ1 Инвърнес КТ Инвърнес КТ 17:00 Куин ъф дъ Саут Куин ъф дъ Саут X
ШОТ1 Грийнок Мортън Грийнок Мортън 17:00 Дънди Дънди X
ШОТ1 Партик Тисъл Партик Тисъл 17:00 Дънфърмлин Атлетик Дънфърмлин Атлетик X
ШОТ3 Албиън Роувърс Албиън Роувърс 17:00 Единбург Сити Единбург Сити X
ШОТ3 Анан Атлетик Анан Атлетик 17:00 Стърлинг Албиън Стърлинг Албиън X
ШОТ3 Елгин Сити Елгин Сити 17:00 Кови Рейнджърс Кови Рейнджърс X
ШОТ3 Куинс Парк Куинс Парк 17:00 Каудънбийт Каудънбийт X
ШОТ3 Стенхаусмюър Стенхаусмюър 17:00 Брихин Сити Брихин Сити X
ШОТ2 Еърдриониънс Еърдриониънс 17:00 Рейт Роувърс Рейт Роувърс X
ШОТ2 Ийст Файв Ийст Файв 17:00 Дъмбартън Дъмбартън X
ШОТ2 Форфар Атлетик Форфар Атлетик 17:00 Монтроуз Монтроуз X
ШОТ2 Питърхед Питърхед 17:00 Клайд Клайд X
ШОТ Мъдъруел Мъдъруел 17:00 Рос Каунти Рос Каунти X
ШОТ Ливингстън Ливингстън 17:00 Абърдийн Абърдийн X
ГЕРОЛ Виктория Кал Виктория Кал 17:00 Амертал Амертал X
АНГ1 Транмиър Роувърс Транмиър Роувърс 17:00 Бъртън Албиън Бъртън Албиън X
АНГ1 Уикъмб Уондърърс Уикъмб Уондърърс 17:00 Портсмут Портсмут X
AHГ2 Брадфорд Сити Брадфорд Сити 17:00 Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед X
AHГ2 Кембридж Юнайтед Кембридж Юнайтед 17:00 Суиндън Таун Суиндън Таун X
AHГ2 Колчестър Юнайтед Колчестър Юнайтед 17:00 Лейтън Ориент Лейтън Ориент X
AHГ2 Крю Александра Крю Александра 17:00 Солфорд Сити Солфорд Сити X
AHГ2 Форест Грийн Роувърс Форест Грийн Роувърс 17:00 Стивънидж Стивънидж X
AHГ2 Гримзби Таун Гримзби Таун 17:00 Макълсфийлд Таун Макълсфийлд Таун X
AHГ2 Нюпорт Каунти Нюпорт Каунти 17:00 Ексетър Сити Ексетър Сити X
ГЕРОЛ Карлбург Карлбург 17:00 Ансбах Ансбах X
AHГ2 Нортхямптън Таун Нортхямптън Таун 17:00 Кроули Таун Кроули Таун X
AHГ2 Олдъм Атлетик Олдъм Атлетик 17:00 Моркамб Моркамб X
AHГ2 Плимут Аргайл Плимут Аргайл 17:00 Челтнъм Таун Челтнъм Таун X
AHГ2 Порт Вейл Порт Вейл 17:00 Мансфийлд Таун Мансфийлд Таун X
AHГ2 Уолсол Уолсол 17:00 Скънторп Юнайтед Скънторп Юнайтед X
ШОТ2 Странрар Странрар 17:00 Фолкърк Фолкърк X
КОНФ Чорли Чорли 17:00 Уокинг Уокинг X
АВСРЛ Волфсбергер АК II Волфсбергер АК II 17:00 Волфсберг Волфсберг X
СИРЛ2 Куинс Юнивърсити Куинс Юнивърсити 17:00 Нюри Сити АФК Нюри Сити АФК X
СИРЛ2 Лафгал Лафгал 17:00 Ардс Ардс X
СИРЛ2 Х&У Уелдърс Х&У Уелдърс 17:00 ПССИ ПССИ X
СИРЛ2 Балинамалард Юнайтед Балинамалард Юнайтед 17:00 Дъндела Дъндела X
СИРЛ2 Баликлеър Комрейдс Баликлеър Комрейдс 17:00 Нокбреда Нокбреда X
РУС3 Казанка Казанка 17:00 Велес Москва Велес Москва X
СИРЛ2 Дергвю Дергвю 17:00 Портадаун Портадаун X
СИРЛ Клифтънвил Клифтънвил 17:00 Институт Институт X
СИРЛ Колърейн Колърейн 17:00 Крусейдърс Крусейдърс X
СИРЛ Гленавон Гленавон 17:00 Балимена Юнайтед Балимена Юнайтед X
СИРЛ Гленторан Гленторан 17:00 Уорънпойнт Таун Уорънпойнт Таун X
РУС3 Сатурн Раменское Сатурн Раменское 17:00 Динамо Брянск Динамо Брянск X
РУС3 Краснодар III Краснодар III 17:00 Махачкала Махачкала X
РУС3 Черноморец Новоросийск Черноморец Новоросийск 17:00 Динамо Ставропол Динамо Ставропол X
АВСРЛ Рийд II Рийд II 17:00 Калсдорф Калсдорф X
АВСРЛ Винер Виктория Винер Виктория 17:00 Винер Нойщат Винер Нойщат X
ШВЦР2 Мюнсинген Мюнсинген 17:00 Белинзона Белинзона X
КОНФ Бромли Бромли 17:00 Нотс Каунти Нотс Каунти X
КОНФ Бореъм Ууд Бореъм Ууд 17:00 Стокпорт Каунти Стокпорт Каунти X
КОНФ Олдършот Таун Олдършот Таун 17:00 Рексъм Рексъм X
ШОТФЛ Ийст Килбрайд Ийст Килбрайд 17:00 Берик Рейнджърс Берик Рейнджърс X
ШЦ1ЛК Ред Стар Цюрих Ред Стар Цюрих 17:00 Ешен/Маурен Ешен/Маурен X
ШЦ1ЛК Балцерс Балцерс 17:00 Косова Косова X
ШЦ1ЛК Талвил Талвил 17:00 Ветсвил-Бонщетен Ветсвил-Бонщетен X
ШЦ1ЛК Диетикон Диетикон 17:00 Госау Госау X
ШЦ1ЛК Шьотц Шьотц 17:00 Люцерн II Люцерн II X
ШЦ1ЛК Солотурн Солотурн 17:00 Буокс Буокс X
ШВЦР2 Брайтенрайн Брайтенрайн 17:00 Кьониц Кьониц X
ШВЦР2 ИФ Ювентус ИФ Ювентус 17:00 Блек Старс Блек Старс X
ШВЦР2 Цюрих II Цюрих II 17:00 Сион II Сион II X
ШВЦР2 Брюл Брюл 17:00 Базел II Базел II X
ШВЦР2 Бавой Бавой 17:00 Хам Хам X
ГЕРОЛ Олденбургер ШФ Олденбургер ШФ 17:00 Хузумер Хузумер X
ШВЕЦС Йоншьопингс Сьодра Йоншьопингс Сьодра 17:00 Норби Норби X
ИСЛ1 Викингур Олафсвик Викингур Олафсвик 17:00 Нярдвик Нярдвик X
ИСЛ1 Тротур Рейкявик Тротур Рейкявик 17:00 Афтурелдинг Афтурелдинг X
ИСЛ1 Тор Тор 17:00 Магни Магни X
ИСЛ1 Лейкнир Рейкявик Лейкнир Рейкявик 17:00 Фрам Рейкявик Фрам Рейкявик X
СЛВН2 Дравоград Дравоград 17:00 Доб Доб X
ГРУ ВИТ Грузия ВИТ Грузия 17:00 Дила Дила X
ШВЕЦ2 Удевала Удевала 17:00 Сьоведален Сьоведален X
ШВЕЦ2 Лидшьопинг Лидшьопинг 17:00 Йоребру Сюрианска Йоребру Сюрианска X
ШВЕЦ2 Енгелхолм Енгелхолм 17:00 Русенгорд Русенгорд X
ФИН1 Каяни Каяни 17:00 ЕИФ ЕИФ X
БРАБ Гуарани де Кампинас Гуарани де Кампинас 17:00 Парана Парана X
БРА Ботафого Ботафого 17:00 Сао Пауло Сао Пауло X
НОР2 Левангер Левангер 17:00 Нардо Нардо X
НОР2 Фрам Ларвик Фрам Ларвик 17:00 Опсал Опсал X
НОР2 Берум Берум 17:00 Елверум Елверум X
РУС1 Мордовия Саранск Мордовия Саранск 17:00 Текстилчик Текстилчик X
ИСЛ1 Грота Грота 17:00 Хаукар Хаукар X
ИСЛ1 Кефлавик Кефлавик 17:00 Фьолнир Фьолнир X
СЛВН2 Белтинци Белтинци 17:00 Билье Билье X
ШВЕЦС Далкурд Далкурд 17:00 Йостерс Йостерс X
ШВЕЦ Норшьопинг Норшьопинг 17:00 Йоребру Йоребру X
ШВЕЦ Калмар Калмар 17:00 Хекен Хекен X
ШВЕЦ1 Торнс Торнс 17:00 Ескилсмине Ескилсмине X
ШВЕЦ1 Асириска Турабдин Асириска Турабдин 17:00 Утсиктен Утсиктен X
НОР3 Стаал Йорпеланд Стаал Йорпеланд 17:00 Виндабярт Виндабярт X
СИРЛ Ларн Ларн 17:00 Дънганън Суифтс Дънганън Суифтс X
НОР3 Фана Фана 17:00 Лисеклостер Лисеклостер X
АНГ Бърнли Бърнли 17:00 Норич Сити Норич Сити X
НОР3 Вард Вард 17:00 Фюлингсдален Фюлингсдален X
НОР3 Вердал Вердал 17:00 Тилер Тилер X
НОР3 Йовик Лин Йовик Лин 17:00 Нюбергсунд Нюбергсунд X
НОР3 Стриндхайм Стриндхайм 17:00 Оркла Оркла X
НОР3 Ранхайм II Ранхайм II 17:00 Брумундал Брумундал X
ГЕРОЛ Вейхе Фленсбург II Вейхе Фленсбург II 17:15 Фьоникс Любек Фьоникс Любек X
ИРАА Естеглал Хузестан Естеглал Хузестан 17:15 Ниройе Замини Ниройе Замини X
ГЪР Волос НФК Волос НФК 17:15 ОФИ ОФИ X
ДРКОН Доуфинс Ноар Доуфинс Ноар 17:30 Лубумбаши Спорт Лубумбаши Спорт X
ХЪР2 Хрватски Драговоляц Хрватски Драговоляц 17:30 Кустошия Кустошия X
БиХ Младост Добой Какан Младост Добой Какан 17:30 Слобода Тузла Слобода Тузла X
РУМ Сепси Сепси 17:30 Херманщадт Херманщадт X
ШЦ1ЛК Тере Сейнте Тере Сейнте 17:30 Адзури 90 Адзури 90 X
ХЪР2 Ориент 1919 Ориент 1919 17:30 Кроатия Змиявци Кроатия Змиявци X
ХЪР2 Сесвете Сесвете 17:30 Шибеник Шибеник X
ХЪР2 Солин Солин 17:30 Бьело Бърдо Бьело Бърдо X
АВСРЛ Китцбюел Китцбюел 17:30 Телфс Телфс X
ГЕРОЛ Валдгирмес Валдгирмес 17:30 Барокщат Фулда-Лехнерц Барокщат Фулда-Лехнерц X
ТУР Кайсериспор Кайсериспор 17:30 Денизлиспор Денизлиспор X
ИСПСБ Осасуна II Осасуна II 17:30 Реал Унион Реал Унион X
БиХ Тузла Сити Тузла Сити 17:30 Сараево Сараево X
ЧЕХ2 Лишен Лишен 17:30 Простеев Простеев X
БЪЛ Ботев Враца Ботев Враца 17:30 Дунав 2010 Дунав 2010 X
ХЪРВ Славен Копривница Славен Копривница 17:30 Горица Загреб Горица Загреб X
ЧЕХ Словачко Словачко 17:30 Теплице Теплице X
ЧЕХ Опава Опава 17:30 Слован Либерец Слован Либерец X
ЧЕХ Прибрам Прибрам 17:30 Карвина Карвина X
ЧЕХ2 Варнсдорф Варнсдорф 17:30 Пардубице Пардубице X
ШЦ1ЛК Натерс Натерс 18:00 Йънг Бойс II Йънг Бойс II X
ШЦ1ЛК Бюле Бюле 18:00 Мартини Спортс  Мартини Спортс X
ШЦ1ЛК Ешаленс Ешаленс 18:00 Ла Шо дьо Фон Ла Шо дьо Фон X
ШВЦР2 Етоал Каруж Етоал Каруж 18:00 Стад Нион Стад Нион X
УКРП Арсенал Киев Арсенал Киев 18:00 Минай Минай X
ШВЦР2 Раперсвил-Йона Раперсвил-Йона 18:00 Ивердон Спорт Ивердон Спорт X
ШВЦ1 Стад Лозана-Уши Стад Лозана-Уши 18:00 Киасо Киасо X
АВС Сваровски Тирол Сваровски Тирол 18:00 Рапид Виена Рапид Виена X
АВС Адмира Адмира 18:00 Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен X
АВС Матерсбург Матерсбург 18:00 Щурм Грац Щурм Грац X
ШЦ1ЛК Мутенц Мутенц 18:00 Делемон Делемон X
БЕЛ2 Екселсиор Виртон Екселсиор Виртон 18:00 Беерсхот-Вилрейк Беерсхот-Вилрейк X
АВСРЛ Лаутерах Лаутерах 18:00 Лангенег Лангенег X
ИСПСБ Виляреал II Виляреал II 18:00 Барселона II Барселона II X
ТУР3 Шанлъурфаспор Шанлъурфаспор 18:00 Маниса ББСК Маниса ББСК X
ФИН ХИФК ХИФК 18:00 СДЖК СДЖК X
ПОР2 Академико Висеу Академико Висеу 18:00 Фаренсе Фаренсе X
ПОР2 Насионал Мадейра Насионал Мадейра 18:00 Пенафиел Пенафиел X
ПОР2 Шавеш Шавеш 18:00 Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля X
КИП Омония Никозия Омония Никозия 18:00 Аполон Лимасол Аполон Лимасол X
ГЕРОЛ Айнтрахт Целе Айнтрахт Целе 18:00 Арминия Хановер Арминия Хановер X
ЧЕХ2 Храдец Кралове Храдец Кралове 18:00 Славой Вишеград Славой Вишеград X
ПОЛ2 Лех Познан II Лех Познан II 18:00 Видзев Лодз Видзев Лодз X
РУС1 Чертаново Чертаново 18:00 Шинник Шинник X
БЛР Неман Гродно Неман Гродно 18:00 Дняпро Дняпро X
РУС1 Факел Факел 18:00 Химки Химки X
РУС1 Балтика Балтика 18:00 Ротор Волгоград Ротор Волгоград X
ЛИТ1 Вилняюс Вютис Вилняюс Вютис 18:00 Невежис Невежис X
РУС1 Армавир Армавир 18:00 Луч Владивосток Луч Владивосток X
ТУН ЕС Тунис ЕС Тунис 18:00 КА Бизертен КА Бизертен X
МАР Молудия Уджда Молудия Уджда 18:00 ФУС Рабат ФУС Рабат X
ИЗР Макаби Нетаня Макаби Нетаня 18:00 Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба X
БЪЛБ Лудогорец II Лудогорец II 18:00 Верея Верея X
ПОЛ1 Стал Мелец Стал Мелец 18:00 Белхатов Белхатов X
СЛВК ДАК ДАК 18:00 Ружомберок Ружомберок X
БЪЛБ Спартак Варна Спартак Варна 18:00 Монтана Монтана X
БЪЛБ Спартак Плевен Спартак Плевен 18:00 Поморие Поморие X
САРБ Ал Итифак Дамам Ал Итифак Дамам 18:15 Ал Фейсали Харма Ал Фейсали Харма X
САРБ Ал Фатех Ал Фатех 18:20 Ал Ахли Джеда Ал Ахли Джеда X
ПОЛ Лехия Гданск Лехия Гданск 18:30 Корона Келце Корона Келце X
ИТЛП Карпи Карпи 18:30 Римини Римини X
ФРА Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия 18:30 Монпелие Монпелие X
ШЦ1ЛК Шеноа Шеноа 18:30 Мерен Мерен X
ЕГИП Ел Гуна Ел Гуна 18:30 Исмайли Исмайли X
ОМАН Фанджа Фанджа 18:40 Ал Сееб Ал Сееб X
АЗР Сабаил Сабаил 18:45 Габала Габала X
ШЦ1ЛК Басекур Басекур 19:00 Лангентал Лангентал X
АВСРЛ Леобендорф Леобендорф 19:00 Щрипфинг Щрипфинг X
ЕКВ2 Оренсе Оренсе 19:00 Индепендиенте Хуниорс Индепендиенте Хуниорс X
АВСРЛ Гуртен Гуртен 19:00 Алерхайлиген Алерхайлиген X
ШВЦ1 Винтертур Винтертур 19:00 Вил Вил X
ЮАР Мамелъди Съндаунс Мамелъди Съндаунс 19:00 Марицбург Юнайтед Марицбург Юнайтед X
ШЦ1ЛК Голдау Голдау 19:00 Волен Волен X
БEЛ Спортинг Шарлероа Спортинг Шарлероа 19:00 Синт Тройден Синт Тройден X
НИД3 Де Треферс Де Треферс 19:00 Счевенинген Счевенинген X
ТУР1 Адана Демирспор Адана Демирспор 19:00 Бурсаспор Бурсаспор X
ГЕРОЛ Хесен Драйайх Хесен Драйайх 19:00 ШФ Щайнбах ШФ Щайнбах X
ИСПСБ Лангрео Лангрео 19:00 Хетафе II Хетафе II X
КАТ Ал Вакрах Ал Вакрах 19:00 Ал Духайл Ал Духайл X
ИСП2 Реал Сарагоса Реал Сарагоса 19:00 Луго Луго X
НИД3 ТЕК ТЕК 19:00 Ноордвийк Ноордвийк X
СЛВН Алуминий Алуминий 19:00 Табор Сежана Табор Сежана X
ПОЛ1 Хойничанка Хойнице Хойничанка Хойнице 19:00 Радомяк Радом Радомяк Радом X
ПОЛ1 Заглембе Сосновец Заглембе Сосновец 19:00 Ястшембе Ястшембе X
СЪРБ Напредак Напредак 19:00 Бачка Топола Бачка Топола X
СЪРБ Чукарички Чукарички 19:00 Младост Лучани Младост Лучани X
СЪРБ Спартак Суботица Спартак Суботица 19:00 Явор Иваница Явор Иваница X
РУС3 Муром Муром 19:00 Долгопрудний Долгопрудний X
УКРП Металист 1925 Харков Металист 1925 Харков 19:00 Волин Волин X
МОЛД Сперанта Ниспорени Сперанта Ниспорени 19:00 Шериф Шериф X
ШВЕЦ ИФК Гьотеборг ИФК Гьотеборг 19:00 Сириус Сириус X
НОР Бран Бран 19:00 Хаугесун Хаугесун X
ЛИТ Атлантас Атлантас 19:00 Стумбрас Стумбрас X
РУС Зенит Зенит 19:00 Рубин Казан Рубин Казан X
РУС Тамбов Тамбов 19:00 Ростов Ростов X
ИЗР Секция Нес Циона Секция Нес Циона 19:00 Бней Йехуда Бней Йехуда X
БЪЛБ Ботев Гълъбово Ботев Гълъбово 19:00 Струмска слава Струмска слава X
ПОЛ1 Хробри Глогов Хробри Глогов 19:00 Одра Ополе Одра Ополе X
СЪРБ Рад Белград Рад Белград 19:00 Радник Сурдулица Радник Сурдулица X
МЛТ Хамрън Спартанс Хамрън Спартанс 19:00 Сайрънс Сайрънс X
ТУР3 Карадемир Карабюкспор Карадемир Карабюкспор 19:00 Еюпспор Еюпспор X
ИТА Ювентус Ювентус 19:00 Елас Верона Елас Верона X
ТУР3 Самсунспор Самсунспор 19:00 Тарсус Идманюрду Тарсус Идманюрду X
ТУР3 Кахраманмарашспор Кахраманмарашспор 19:00 Етимесгют Беледийеспор Етимесгют Беледийеспор X
МЛТ Хибърниънс Хибърниънс 19:00 Сенглея Атлетик Сенглея Атлетик X
ИТАБ Киево Киево 19:00 Пиза Пиза X
АРЖБ Темперлей Темперлей 19:05 Естудиантес Касерос Естудиантес Касерос X
АРЖ Естудиантес Естудиантес 19:15 Патронато Патронато X
КОНФ Филди Филди 19:20 Ийстлий Ийстлий X
БАХР Мухарак Мухарак 19:30 Ал Рифа Ал Рифа X
СЪРБ1 Металац ГМ Металац ГМ 19:30 Жарково Жарково X
АНГ Нюкасъл Юнайтед Нюкасъл Юнайтед 19:30 Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън X
ГЪР Астерас Триполи Астерас Триполи 19:30 Атромитос Атромитос X
ИТЛП Равена Равена 19:30 Имолезе Имолезе X
ГЕРОЛ Вилинген Вилинген 19:30 Фрейбургер Фрейбургер X
ИСП Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид 19:30 Селта де Виго Селта де Виго X
ИСПСБ УК Мурсия УК Мурсия 19:30 Гранада II Гранада II X
БАХР Бусайтийн Бусайтийн 19:30 Манама Манама X
СЪРБ1 Бачка Паланка Бачка Паланка 19:30 Колубара Колубара X
ХОЛ Спарта Ротердам Спарта Ротердам 19:30 РКК Валвейк РКК Валвейк X
ГЕР Вердер Бремен Вердер Бремен 19:30 РБ Лайпциг РБ Лайпциг X
ШЦ1ЛК Парадисо Парадисо 19:30 Хьонг Хьонг X
КУВ Ал Кадисия Кувейт Ал Кадисия Кувейт 19:35 Ал Араби Кувейт Ал Араби Кувейт X
СЛВК Серед Серед 20:00 Злате Моравце Злате Моравце X
КИП АЕЛ АЕЛ 20:00 Докса Катокопия Докса Катокопия X
ТУР Фенербахче Фенербахче 20:00 Анкарагюджю Анкарагюджю X
ИСПСБ Леванте II Леванте II 20:00 Лягостера Лягостера X
ИСПСБ Кордоба Кордоба 20:00 Бадахос Бадахос X
КАНПЛ Халифакс Уондърърс Халифакс Уондърърс 20:00 Валор Валор X
СЛВК Нитра Нитра 20:00 Земплин Михайловце Земплин Михайловце X
ГЪР Панайтоликос Панайтоликос 20:00 АЕК Атина АЕК Атина X
ХЪР2 Меджимурие Чаковец Меджимурие Чаковец 20:00 Динамо Загреб II Динамо Загреб II X
ШВЦ1 Аарау Аарау 20:00 Шафхаузен Шафхаузен X
СЛВК Жилина Жилина 20:00 Похроние Похроние X
ХЪРВ Вараждин Вараждин 20:00 Динамо Загреб Динамо Загреб X
ЧЕХ Чешке Будейовице Чешке Будейовице 20:00 Виктория Пилзен Виктория Пилзен X
ПОЛ2 Олимпия Елблаг Олимпия Елблаг 20:00 Битовия Битов Битовия Битов X
ПОЛ2 Полковице Полковице 20:00 Елана Торун Елана Торун X
ШВЦР Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс 20:00 Сион Сион X
ПОР Белененсеш Белененсеш 20:00 Рио Аве Рио Аве X
ШВЦР Санкт Гален Санкт Гален 20:00 Сервет Сервет X
БЪЛ Славия Славия 20:00 Левски София Левски София X
БиХ Борац Баня Лука Борац Баня Лука 20:00 Широки брег Широки брег X
ПОЛ1 Сандеця Нови Сонч Сандеця Нови Сонч 20:10 Варта Познан Варта Познан X
САРБ Ал Итихад Джеда Ал Итихад Джеда 20:20 Ал Хилал Рияд Ал Хилал Рияд X
БиХ Железничар Железничар 20:30 Радник Биелина Радник Биелина X
ИЗР Ирони Кирят Шмона Ирони Кирят Шмона 20:30 Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим X
ИЗР Макаби Тел Авив Макаби Тел Авив 20:30 Макаби Хайфа Макаби Хайфа X
РУМ Астра Астра 20:30 Динамо Букурещ Динамо Букурещ X
ХОЛ1 Хелмонд Спорт Хелмонд Спорт 20:45 ТОП Ос ТОП Ос X
ХОЛ Вилем II Вилем II 20:45 ВВВ ВВВ X
БЛР Шахтьор Солигорск Шахтьор Солигорск 20:45 Витебск Витебск X
ХОЛ Грьонинген Грьонинген 20:45 ПЕК Зволе ПЕК Зволе X
СЪРБ Войводина Войводина 21:00 Вождовац Вождовац X
СЪРБ Мачва Шабац Мачва Шабац 21:00 Пролетер Нови Сад Пролетер Нови Сад X
ЕГИП Пирамидс Пирамидс 21:00 ЕНППИ ЕНППИ X
ПОЛ Шльонск Вроцлав Шльонск Вроцлав 21:00 Заглембе Любин Заглембе Любин X
ФРА Реймс Реймс 21:00 Монако Монако X
ФРА Метц Метц 21:00 Амиен СК Амиен СК X
ФРА Бордо Бордо 21:00 Брест Брест X
ФРА Ним Ним 21:00 Тулуза Тулуза X
ФРА Ница Ница 21:00 Дижон Дижон X
ПОЛ1 Нечеча Нечеча 21:00 Медж Легница Медж Легница X
АВС1 Флоридсдорфер АК Флоридсдорфер АК 21:00 Дорнбирн Дорнбирн X
БEЛ Ваасланд-Беверен Ваасланд-Беверен  21:00 Роял Ексел Мускрон Роял Ексел Мускрон X
БEЛ Антверп Антверп 21:00 Серкъл Брюж Серкъл Брюж X
ОМАН Сахам Сахам 21:00 Оман Клуб Оман Клуб X
ИСП2 Райо Валекано Райо Валекано 21:00 Алмерия Алмерия X
МЛТ Балзан Балзан 21:00 Валета Валета X
МЛТ Слиема Уондърърс Слиема Уондърърс 21:15 Гуджа Юнайтед Гуджа Юнайтед X
ЮАР Бидвест Уитц Бидвест Уитц 21:15 Орландо Пайрътс Орландо Пайрътс X
АРЖБ Вила Далмине Вила Далмине 21:30 Депортиво Риестра Депортиво Риестра X
АРЖБ Алмагро Алмагро 21:30 Чакарита Хуниорс Чакарита Хуниорс X
АРЖБ Ол Бойс Ол Бойс 21:30 Атлетико Рафаела Атлетико Рафаела X
АРЖБ Атланта Атланта 21:30 Гилермо Браун Гилермо Браун X
УРУ2 Вила Тереса Вила Тереса 21:30 Албиън Монтевидео Албиън Монтевидео X
АРЖЦ Кануелас Кануелас 21:30 Депортиво Еспаньол Депортиво Еспаньол X
ПЕРУ2 Атлетико Грау Атлетико Грау 21:30 Санта Роса ПНП Санта Роса ПНП X
УРУ2 Такуарембо Такуарембо 21:30 Сентрал Еспаньол Сентрал Еспаньол X
УРУ2 Рентистас Рентистас 21:30 Депортиво Малдонадо Депортиво Малдонадо X
ПЕРУ Унион Комерсио Унион Комерсио 21:30 Академия Кантолао Академия Кантолао X
БEЛ Генк Генк 21:30 КВ Остенде КВ Остенде X
БЕЛ2 Вестерло Вестерло 21:30 Унион Сейнт Жило Унион Сейнт Жило X
АРЖ Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия 21:30 Уракан Уракан X
ИСП2 Албасете Албасете 21:30 Малага Малага X
ИТЛП Чезена Чезена 21:45 Пиаченца Пиаченца X
ИРЛ1 Уексфорд Уексфорд 21:45 Кебинтили Кебинтили X
ИРЛ1 Атлон Таун Атлон Таун 21:45 Гелуей Юнайтед Гелуей Юнайтед X
ХОЛ Витес Витес 21:45 Фортуна Ситард Фортуна Ситард X
ИТЛП Пистойезе Пистойезе 21:45 Комо Комо X
ИРЛ1 Брей Уондърърс Брей Уондърърс 21:45 Дроида Юнайтед Дроида Юнайтед X
ИРЛ1 Коб Рамблърс Коб Рамблърс 21:45 Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун X
ИТЛП Модена Модена 21:45 ФералпиСало ФералпиСало X
ИРЛ1 Шелбърн Шелбърн 21:45 Лимерик Лимерик X
ИТА Милан Милан 21:45 Интер Интер X
БОЛ Олуейс Реди Олуейс Реди 22:00 Дъ Стронгест Дъ Стронгест X
УРУГВ Ювентуд Лас Пиедрас Ювентуд Лас Пиедрас 22:00 Пенярол Пенярол X
ИСП Гранада Гранада 22:00 Барселона Барселона X
КОЛА Депортиво Пасто Депортиво Пасто 22:00 Атлетико Насионал Атлетико Насионал X
КРЛА Куридабат Куридабат 22:00 Спортинг Сан Хосе Спортинг Сан Хосе X
ПАР2 Ресистенция Ресистенция 22:30 Индепендиенте ФБК Индепендиенте ФБК X
ВЕН Депортиво Ансоатеги Депортиво Ансоатеги 22:30 Сулия Сулия X
БОЛ2 Мюнисипал Винто Мюнисипал Винто 22:30 Вирген де Чайапата Вирген де Чайапата X
БОЛ2 Стормърс СК Стормърс СК 22:30 Вилстерман Кооператива Вилстерман Кооператива X
КАНПЛ Едмънтън Едмънтън 22:30 Йорк 9 Йорк 9 X
ПОР Морейренсе Морейренсе 22:30 Бенфика Бенфика X
БРАБ РБ Брагантино РБ Брагантино 22:30 Лондрина Лондрина X
САЩ Атланта Юнайтед Атланта Юнайтед 22:30 Сан Хосе Ърткуейкс Сан Хосе Ърткуейкс X
БОЛ2 Депортиво Кивон Депортиво Кивон 22:30 Марискал Сукре Марискал Сукре X
ПЕРУ2 Спорт Виктория Спорт Виктория 23:00 Сантос Ика Сантос Ика X
БРАЦ Сампайо Корея Сампайо Корея 23:00 Конфиянса Конфиянса X
ВЕН Карабобо Карабобо 23:00 Арагуа Арагуа X
ВЕН ЛАЛА ЛАЛА 23:00 Самора Самора X
БРА Крузейро Крузейро 23:00 Фламенго Фламенго X
ВЕН Португеса ФК Португеса ФК 23:00 Депортиво Тачира Депортиво Тачира X
ЕКВ Америка де Кито Америка де Кито 23:15 Емелек Емелек X
ПЕРУ2 Хуан Аурих Хуан Аурих 23:30 Депортиво Коопсол Депортиво Коопсол X
ПАР Депортиво Сантани Депортиво Сантани 23:30 Либертад Либертад X
АРЖ Сан Лоренсо Сан Лоренсо 23:45 Бока Хуниорс Бока Хуниорс X