Срещи

Избрани срещи
Изберете 4 срещи
Играй 4X
АВНПЛ Метро Старс Метро Старс 13:00 Аделаида Кометс Аделаида Кометс X
АВНПЛ Кройдън Кингс Кройдън Кингс 13:45 Аделаида Блу Ийгълс Аделаида Блу Ийгълс X
АВНПЛ Модбъри Джетс Модбъри Джетс 13:45 Аделаида Райдърс Аделаида Райдърс X
АРМ1 Пюник II Пюник II 17:00 Арарат II Арарат II X
РУМ2 Турис-Олтул Т. Мъгуреле Турис-Олтул Т. Мъгуреле 17:00 Арджеш Арджеш X
АРМ1 Дилиджан Дилиджан 17:00 Арарат-Армения II Арарат-Армения II X
БЛР Славия Мозир Славия Мозир 17:00 Слуцк Слуцк X
АРМ1 Западна Армения Западна Армения 17:00 Алашкерт II Алашкерт II X
ЛИТ1 Невежис Невежис 17:30 Миния Миния X
КОСОВ Вучитрън Вучитрън 18:00 Фламуртари Прищина Фламуртари Прищина X
ЛИТ1 Джугас Телшай Джугас Телшай 18:00 Ритериай II Ритериай II X
МОЛД Динамо-Ауто Динамо-Ауто 18:00 Флорещ Флорещ X
ЛАТ Тукумс Тукумс 18:00 Метта/ЛУ Метта/ЛУ X
ЛИТ Жалгирис Жалгирис 18:00 Банга Банга X
ФИН3 ТПВ ТПВ 18:30 КааПо КааПо X
ПОЛ1 Хойничанка Хойнице Хойничанка Хойнице 18:40 Сандеця Нови Сонч Сандеця Нови Сонч X
БЪЛ Ботев Враца Ботев Враца 18:45 Арда Арда X
СЛВН Браво Браво 19:00 Целе Целе X
НОР1 Уленсакер/Киса Уленсакер/Киса 19:00 Стрьомен Стрьомен X
ЛИТ1 Дайнава Дайнава 19:00 Йонава Йонава X
БЛР Смолевичи-СТИ Смолевичи-СТИ 19:00 Динамо Брест Динамо Брест X
ПОЛ ЛКС Лодз ЛКС Лодз 19:00 Висла Краков Висла Краков X
ЛИТ1 ФА Шяуляй ФА Шяуляй 19:00 Хегелман Литауен Хегелман Литауен X
ФИН3 Атлантис Атлантис 19:00 Клуби-04 Клуби-04 X
ФИН3 Кийсто Кийсто 19:00 ГБК ГБК X
УКР Лвов Лвов 19:00 Ворскла Ворскла X
НОР1 Саннес Улф Саннес Улф 19:00 Ейгарден Ейгарден X
НОР1 Осане Осане 19:00 Согндал Согндал X
НОР1 Тромсьо Тромсьо 19:00 Рауфос Рауфос X
НОР1 Гроруд Гроруд 19:00 Лилестрьом Лилестрьом X
НОР1 Стьордалс-Блинк Стьордалс-Блинк 19:00 Ранхайм Ранхайм X
ЧЕХ2 Хрудим Хрудим 19:00 Пардубице Пардубице X
НОР1 КФУМ КФУМ 19:00 Йерв Йерв X
ШВЦ1 Вадуц Вадуц 19:15 Грасхопър Грасхопър X
ШВЦ1 Стад Лозана-Уши Стад Лозана-Уши 19:15 Винтертур Винтертур X
АНГ1 Портсмут Портсмут 19:30 Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед X
АВС1 Лиеферинг Лиеферинг 19:30 Аустрия Лустенау Аустрия Лустенау X
ДАН1 Нествед Нествед 19:30 Колдинг ИФ Колдинг ИФ X
АВС1 Блау-Вайс Линц Блау-Вайс Линц 19:30 Хорн Хорн X
АВС1 Капфенбергер ШФ Капфенбергер ШФ 19:30 Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук X
ИТАБ Пиза Пиза 19:45 Читадела Читадела X
ГРУ Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси 20:00 Локомотиви Тбилиси Локомотиви Тбилиси X
ДАН3 Тистед Тистед 20:00 Аварта Аварта X
ШВЕЦС Трелеборис Трелеборис 20:00 ГИФ Сундсвал ГИФ Сундсвал X
ШВЕЦС Йоншьопингс Сьодра Йоншьопингс Сьодра 20:00 Акрополис Акрополис X
РУМ Газ Метан Медиаш Газ Метан Медиаш 20:00 Университатея Крайова Университатея Крайова X
ЛИТ Паневежис Паневежис 20:00 Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис X
ЛАТ Валмиера/БСШ Валмиера/БСШ 20:00 Спартакс Юрмала Спартакс Юрмала X
ДАН Есбер Есбер 20:00 Хорсенс Хорсенс X
МОЛД Шериф Шериф 20:30 Сперанца Ниспорени Сперанца Ниспорени X
ШВЕЦ2 Уларед Уларед 20:30 Асириска БК Асириска БК X
ИСП2 Херона Херона 20:30 Реал Сарагоса Реал Сарагоса X
ТУР Денизлиспор Денизлиспор 21:00 Газиантеп ФК Газиантеп ФК X
БЪЛ Ботев Пловдив Ботев Пловдив 21:00 Дунав 2010 Дунав 2010 X
ИСЛ1 ИБВ ИБВ 21:00 Викингур Олафсвик Викингур Олафсвик X
СЛВН Домжале Домжале 21:00 Табор Сежана Табор Сежана X
ПОЛ1 Заглембе Сосновец Заглембе Сосновец 21:10 Хробри Глогов Хробри Глогов X
ПОР Санта Клара Санта Клара 21:15 Маритимо Маритимо X
АВС1 Форвертс Щайр Форвертс Щайр 21:25 Рийд Рийд X
НОР1 ХамКам ХамКам 21:30 Конгсвингер Конгсвингер X
ШВЦ1 Аарау Аарау 21:30 Лозана Спорт Лозана Спорт X
ПОЛ Корона Келце Корона Келце 21:30 Арка Гдиня Арка Гдиня X
АНГ1 Флийтууд Таун Флийтууд Таун 21:30 Уикъмб Уондърърс Уикъмб Уондърърс X
ИТАБ Фрозиноне Фрозиноне 22:00 Специя Специя X
ИТАБ Салернитана Салернитана 22:00 Юве Стабия Юве Стабия X
ИТАБ Кротоне Кротоне 22:00 Беневенто Беневенто X
ИТАБ Кремонезе Кремонезе 22:00 Пескара Пескара X
ИТАБ Козенца Козенца 22:00 Асколи Асколи X
ИСЛ2 Селфос Селфос 22:00 Вьолсунгур Вьолсунгур X
ИТАБ Трапани Трапани 22:00 Ливорно Ливорно X
ИТАБ Венеция Венеция 22:00 Емполи Емполи X
ИТАБ Виртус Ентела Виртус Ентела 22:00 Киево Киево X
ИТАБ Перуджа Перуджа 22:00 Порденоне Порденоне X
ИСЛ2 ИР ИР 22:15 Далвик/Рейнир Далвик/Рейнир X
ИСЛ2 Тротур Вогар Тротур Вогар 22:15 Хаукар Хаукар X
ИСЛ1 Кефлавик Кефлавик 22:15 Лейкнир Рейкявик Лейкнир Рейкявик X
ИСЛ1 Магни Магни 22:15 Лейкнир Фаскрудсфьордур Лейкнир Фаскрудсфьордур X
ИСЛ1 Фрам Рейкявик Фрам Рейкявик 22:15 Афтурелдинг Афтурелдинг X
AНГЧ Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик 22:15 Милуол Милуол X
ИСП Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид 23:00 Майорка Майорка X
ИСЛ Валур Валур 23:00 ИА ИА X