Срещи

Избрани срещи
Изберете 4 срещи
Играй 4X
АВНПЛ Аделаида Сити Аделаида Сити 08:30 Пара Хилс Найтс Пара Хилс Найтс X
АВНПЛ Къмбърланд Юнайтед Къмбърланд Юнайтед 08:30 Аделаида Юнайтед (20) Аделаида Юнайтед (20) X
ЯП3 Блаублитц Акита Блаублитц Акита 09:00 Фукушима Юнайтед Фукушима Юнайтед X
ЯП3 Имабари Имабари 10:00 Роасо Кумамото Роасо Кумамото X
ЯП3 Фуджиеда МФК Фуджиеда МФК 11:00 Сагамихара Сагамихара X
РКНЛ Пионгтек Ситизън Пионгтек Ситизън 11:00 Дженджу Ситизън Дженджу Ситизън X
РКНЛ Кьонджу ХНП Кьонджу ХНП 11:00 Янджу Ситизън Янджу Ситизън X
РКНЛ Чунчон Чунчон 11:00 Чеонан Сити Чеонан Сити X
АВНПЛ Аделаида Олимпик Аделаида Олимпик 11:30 Кембълтаун Сити Кембълтаун Сити X
ЮКОР2 Чоннам Драгънс Чоннам Драгънс 12:00 Ансан Грийнърс Ансан Грийнърс X
ЮКОР Улсан Хюндай Улсан Хюндай 12:00 Инчеон Юнайтед Инчеон Юнайтед X
ЯП Йокохама Йокохама 12:00 Консадоле Сапоро Консадоле Сапоро X
ЯП Шимизу С-Пулс Шимизу С-Пулс 12:00 Нагоя Грампус Нагоя Грампус X
ЯП2 Албирекс Нийгата Албирекс Нийгата 12:00 Цвайген Каназава Цвайген Каназава X
ЯП Гамба Осака Гамба Осака 12:00 Серезо Осака Серезо Осака X
ЯП2 Мацумото Ямага Мацумото Ямага 12:00 Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу X
ЯП Ойта Тринита Ойта Тринита 12:30 Саган Тосу Саган Тосу X
ПОЛ2 Легионовия Легионово Легионовия Легионово 13:00 Гриф Вейхерово Гриф Вейхерово X
ЮКОР Кануън Кануън 13:00 Пусан Ай Парк Пусан Ай Парк X
ЯП Урава Редс Урава Редс 13:00 Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос X
ЯП Кавазаки Фронтале Кавазаки Фронтале 13:00 Кашима Антлърс Кашима Антлърс X
ЮКОР2 Сеул Е-Ленд Сеул Е-Ленд 13:00 Сувон ФК Сувон ФК X
РКНЛ Пусан Транспортейшън Пусан Транспортейшън 13:00 Хвасон Хвасон X
РКНЛ Чонгжу Чонгжу 13:00 Чонджу Чонджу X
ЯП2 Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока 13:00 В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки X
ЯП2 Омия Ардиджа Омия Ардиджа 13:00 Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма X
ЯП2 Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу 13:00 Рюкю Рюкю X
ЯП2 Токушима Вортис Токушима Вортис 13:00 Киото Санга Киото Санга X
ЯП Кашива Рейсол Кашива Рейсол 13:00 Токио Токио X
ЯП2 Мачида Зелвия Мачида Зелвия 13:00 Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата X
ЯП Шонан Белмаре Шонан Белмаре 13:00 Вегалта Сендай Вегалта Сендай X
РКНЛ Чангуон Сити Чангуон Сити 13:00 Гимпо Ситизен Гимпо Ситизен X
РКНЛ Кимхае Сити Кимхае Сити 13:00 Мокпо Сити Мокпо Сити X
ЯП2 Мито Холихок Мито Холихок 13:00 ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед X
ЯП Висел Кобе Висел Кобе 13:30 Санфрече Хирошима Санфрече Хирошима X
ПОЛ1 Медж Легница Медж Легница 13:40 Тихи 71 Тихи 71 X
ФИН3 ПК-35 Вантаа ПК-35 Вантаа 14:00 НДЖС НДЖС X
ДАН3 Миделфарт Миделфарт 14:00 Брьоншьой Брьоншьой X
ЮКОР Сувон Блууингс Сувон Блууингс 14:00 Сеул Сеул X
AНГЧ Дарби Каунти Дарби Каунти 14:30 Нотингам Форест Нотингам Форест X
АНГ Норич Сити Норич Сити 14:30 Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън X
ДАН3 Орхус Фремад Орхус Фремад 15:00 Фрем Фрем X
ДАН3 Брабранд Брабранд 15:00 Ванльозе Ванльозе X
ДАН3 Вейгаард Б Вейгаард Б 15:00 ФА 2000 ФА 2000 X
ДАН3 ВСК Орхус ВСК Орхус 15:00 Б 93 Б 93 X
ДАН3 Сидвест Сидвест 15:00 Хилерьод Хилерьод X
ГЕР3 Кемницер Кемницер 15:00 Ханза Рощок Ханза Рощок X
ГЕР3 МШФ Дуисбург МШФ Дуисбург 15:00 Унтерхахинг Унтерхахинг X
ГЕР3 Карл Цайс Йена Карл Цайс Йена 15:00 Зоненхоф Гросашпах Зоненхоф Гросашпах X
ГЕР3 1860 Мюнхен 1860 Мюнхен 15:00 Инголщат Инголщат X
ДАН3 АБ АБ 15:00 ХИК ХИК X
ГЕР3 Мепен Мепен 15:00 Айнтрахт Брауншвайг Айнтрахт Брауншвайг X
ГЕР3 Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм 15:00 Цвикау Цвикау X
ГЕР3 Юрдинген Юрдинген 15:00 Виктория Кьолн Виктория Кьолн X
ГЕР3 Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн 15:00 Байерн Мюнхен II Байерн Мюнхен II X
ГЕР3 Магдебург Магдебург 15:00 Пройсен Мюнстер Пройсен Мюнстер X
ДАН3 Рингкьобинг Рингкьобинг 15:00 Холбек Б&И Холбек Б&И X
ДАН3 Далум Далум 15:00 Слагелсе Б&И Слагелсе Б&И X
ГЕР3 Вюрцбургер Кикерс Вюрцбургер Кикерс 15:00 Халешер Халешер X
ДАН3 Ямербугт Ямербугт 15:00 Хелсингор Хелсингор X
ФИН3 Илвес II Илвес II 15:00 ХДЖС Академия ХДЖС Академия X
ФИН3 П-Лирот П-Лирот 15:00 СалПа СалПа X
ФИН3 ДжС Херкулес ДжС Херкулес 15:00 ДЖИППО ДЖИППО X
ФИН3 ПККУ ПККУ 15:00 Рейпас Рейпас X
ФИН3 ДжаПС ДжаПС 15:00 Хонка Академия Хонка Академия X
ДАН3 Несби Несби 15:00 Сковсхьовед Сковсхьовед X
ДАН Силкеборг Силкеборг 15:30 Лингби Лингби X
ДАН1 Вендсисел Вендсисел 16:00 Фремад Амагер Фремад Амагер X
АВС1 Дорнбирн Дорнбирн 16:00 Лафнитц Лафнитц X
АРМ1 Арагац Арагац 16:00 Пюник II Пюник II X
ШВЕЦС Умея Умея 16:00 Йостерс Йостерс X
УКРП Балкани Зоря Балкани Зоря 16:00 Минай Минай X
ШВЕЦС Далкурд Далкурд 16:00 Дегерфорш Дегерфорш X
ЛАТ Вентспилс Вентспилс 16:00 Лиепая Лиепая X
ФИН3 ЕПС ЕПС 16:00 Викингит Викингит X
ПОЛ Раков Ченстохова Раков Ченстохова 16:00 Заглембе Любин Заглембе Любин X
БЛР БАТЕ БАТЕ 16:00 Енергетик-БГУ Енергетик-БГУ X
ЕСТК Флора Флора 16:00 Транс Транс X
ФИН3 ДЖБК ДЖБК 16:00 РоПС II РоПС II X
АРМ1 Алашкерт II Алашкерт II 16:00 Ани Ереван Ани Ереван X
ФИН3 ПС Кеми ПС Кеми 16:00 ВИФК ВИФК X
ПОЛ1 Стал Мелец Стал Мелец 16:10 Одра Ополе Одра Ополе X
РУС Динамо Москва Динамо Москва 16:30 Арсенал Тула Арсенал Тула X
РУМ2 УТА Арад УТА Арад 17:00 Петролул 52 Петролул 52 X
AНГЧ Блекбърн Роувърс Блекбърн Роувърс 17:00 Лийдс Юнайтед Лийдс Юнайтед X
ГРУ Чихура Чихура 17:00 Дила Дила X
ФАРО ИФ ИФ 17:00 ХБ ХБ X
ФИН3 Кифен Кифен 17:00 Култсу Култсу X
БЛР1 Сморгон Сморгон 17:00 Локомотив Гомел Локомотив Гомел X
ЛИТ1 Кауно Жалгирис II Кауно Жалгирис II 17:00 Жалгирис II Жалгирис II X
ЛИТ1 Паневежис II Паневежис II 17:00 Атмосфера Атмосфера X
АНГ Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед 17:00 АФК Борнемут АФК Борнемут X
АНГ Лестър Сити Лестър Сити 17:00 Кристъл Палас Кристъл Палас X
AНГЧ Лутън Таун Лутън Таун 17:00 Рединг Рединг X
AНГЧ Стоук Сити Стоук Сити 17:00 Барнзли Барнзли X
AНГЧ Хъдърсфийлд Таун Хъдърсфийлд Таун 17:00 Престън Норт Енд Престън Норт Енд X
AНГЧ Брентфорд Брентфорд 17:00 Уигън Атлетик Уигън Атлетик X
AНГЧ Бристол Сити Бристол Сити 17:00 Кардиф Сити Кардиф Сити X
ИСЛ1 Вестри Вестри 17:00 Гриндавик Гриндавик X
ИСЛ Грота Грота 17:00 ХК ХК X
АРМ1 Лернаин Арцах Лернаин Арцах 17:00 Локомотив Ереван Локомотив Ереван X
AНГЧ Фулъм Фулъм 17:00 Бирмингам Сити Бирмингам Сити X
УКР Мариупол Мариупол 17:00 Карпати Карпати X
ИСЛ Фьолнир Фьолнир 17:00 Филкир Филкир X
БЛР1 Волна Волна 17:30 Нафтан Нафтан X
ЛАТ Рига Рига 18:00 БФЦ Даугавпилс БФЦ Даугавпилс X
АВС Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен 18:00 Райндорф Алтах Райндорф Алтах X
АВС Сваровски Тирол Сваровски Тирол 18:00 Адмира Адмира X
ЧЕХ2 Храдец Кралове Храдец Кралове 18:00 Усти над Лабем Усти над Лабем X
ЧЕХ2 Славой Вишеград Славой Вишеград 18:00 Збройовка Бърно Збройовка Бърно X
ЧЕХ2 Виктория Жижков Виктория Жижков 18:00 Влашим Влашим X
ЧЕХ2 Височина Ихлава Височина Ихлава 18:00 Простеев Простеев X
ЧЕХ2 Лишен Лишен 18:00 Дукла Прага Дукла Прага X
УКРП Рух Виники Рух Виники 18:00 Металург Запорожие Металург Запорожие X
МОЛД Сфинтул Георге Сфинтул Георге 18:00 Кодру Лозова Кодру Лозова X
АВС Аустрия Виена Аустрия Виена 18:00 Матерсбург Матерсбург X
ИСП2 Нумансия Нумансия 18:00 Екстремадура УД Екстремадура УД X
ИСП2 Расинг Сантандер Расинг Сантандер 18:00 Елче Елче X
ПОЛ2 Стал Стальова Воля Стал Стальова Воля 18:00 Полковице Полковице X
БЛР1 Ошмяни Ошмяни 18:00 Гомел Гомел X
УКРП Агробизнес Волочиск Агробизнес Волочиск 18:00 Черкашчина-Академия Черкашчина-Академия X
БЪЛ Левски Левски 18:00 Славия Славия X
ИСП Селта де Виго Селта де Виго 18:00 Реал Бетис Реал Бетис X
БЛР Городея Городея 18:00 Витебск Витебск X
КОСОВ Дукагини Дукагини 18:00 Балкани Сува река Балкани Сува река X
КОСОВ Фероникели Фероникели 18:00 Гниляне Гниляне X
ИТА Ювентус Ювентус 18:15 Торино Торино X
ПОЛ Лех Познан Лех Познан 18:30 Легия Варшава Легия Варшава X
ЧГ2 Ибар Ибар 18:30 Арсенал Тиват Арсенал Тиват X
ЧГ2 Бокел Бокел 18:30 Дрезга Дрезга X
ЧГ2 Ловчен Ловчен 18:30 Дечич Дечич X
ЧГ2 Отрант-Олимпик Отрант-Олимпик 18:30 Морнар Морнар X
ШВЕЦС Браге Браге 18:30 Халмстад Халмстад X
ШВЕЦС Йоргрите Йоргрите 18:30 АФК Ескилстуна АФК Ескилстуна X
ШВЕЦС Норби Норби 18:30 Люнгшиле Люнгшиле X
ЧГ2 Йединство Биело поле Йединство Биело поле 18:30 Йезеро Плав Йезеро Плав X
УКРП Ингулец Ингулец 18:30 Авангард Краматорск Авангард Краматорск X
ТУР Анкарагюджю Анкарагюджю 18:30 Аланияспор Аланияспор X
ТУР Йени Малатияспор Йени Малатияспор 18:30 Генчлербирлиги Генчлербирлиги X
РУС Спартак Москва Спартак Москва 18:30 Тамбов Тамбов X
РУС Криля Советов Криля Советов 18:30 Ростов Ростов X
ПОЛ1 Варта Познан Варта Познан 18:40 Пуща Неполомице Пуща Неполомице X
ИРАН Трактор Сази Трактор Сази 18:45 Санат Нафт Санат Нафт X
ПОР Витория Сетубал Витория Сетубал 19:00 Пасош де Ферейра Пасош де Ферейра X
ЛИТ Судува Судува 19:00 Ритериай Ритериай X
ДАН Сьонерюск Сьонерюск 19:00 ОБ ОБ X
БЛР1 Орша Орша 19:00 Спутник Спутник X
СЛВК ДАК ДАК 19:00 Жилина Жилина X
ФАРО Скала Скала 19:00 Викингур Гота Викингур Гота X
СЛВК Слован Братислава Слован Братислава 19:00 Земплин Михайловце Земплин Михайловце X
ФАРО АБ Аргир АБ Аргир 19:00 Б36 Б36 X
УКРП Кремин Кремин 19:00 Волин Волин X
НОР Старт Старт 19:00 Викинг Викинг X
СЛВК Сеница Сеница 19:00 Злате Моравце Злате Моравце X
СЛВК Нитра Нитра 19:00 Похроние Похроние X
СЛВК Спартак Търнава Спартак Търнава 19:00 Ружомберок Ружомберок X
СЛВК Тренчин Тренчин 19:00 Серед Серед X
ИРАН Зоб Ахан Зоб Ахан 19:15 Пейкан Пейкан X
ГЪР Астерас Триполи Астерас Триполи 19:15 Волос НФК Волос НФК X
ШВЦР Базел Базел 19:15 Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс X
ШВЦ1 Киасо Киасо 19:15 Шафхаузен Шафхаузен X
УКРП Металист 1925 Харков Металист 1925 Харков 19:25 Горняк-Спорт Горняк-Спорт X
ПРС Олимпик Лион Олимпик Лион 19:30 Ница Ница X
ИРАН Персеполис Персеполис 19:30 Шахин Бушер Шахин Бушер X
ГЪР Ламия Ламия 19:30 Ксанти Ксанти X
ФАРО КИ КИ 19:30 ТБ ТБ X
УКР Динамо Киев Динамо Киев 19:30 Шахтьор Донецк Шахтьор Донецк X
АНГ Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс 19:30 Арсенал Арсенал X
ХЪРВ Истра 1961 Истра 1961 19:55 Горица Загреб Горица Загреб X
ЛАТ Ригас ФШ Ригас ФШ 20:00 Йелгава Йелгава X
ТУР1 Менеменспор Менеменспор 20:00 Аданаспор Аданаспор X
ТУР1 Бурсаспор Бурсаспор 20:00 Алтънорду Алтънорду X
ИСЛ КР Рейкявик КР Рейкявик 20:00 Викингур Рейкявик Викингур Рейкявик X
ГРУ Телави Телави 20:00 Самтредия Самтредия X
РУМ ФКСБ ФКСБ 20:00 Ботошани Ботошани X
СЛВК2 Скалица Скалица 20:00 Дубница Дубница X
БЛР Неман Гродно Неман Гродно 20:00 Ислоч Ислоч X
РУС Локомотив Москва Локомотив Москва 20:30 Сочи Сочи X
ИСП2 Алмерия Алмерия 20:30 Тенерифе Тенерифе X
МОЛД Милсами Милсами 20:30 Петрокъб Петрокъб X
РУС Ахмат Грозни Ахмат Грозни 20:30 ЦСКА Москва ЦСКА Москва X
ИТА Сасуоло Сасуоло 20:30 Лече Лече X
ИСП Реал Валядолид Реал Валядолид 20:30 Депортиво Алавес Депортиво Алавес X
ИЗР Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим 20:45 Апоел Тел Авив Апоел Тел Авив X
ИЗР Апоел Беер Шева Апоел Беер Шева 20:45 Апоел Хайфа Апоел Хайфа X
ИЗР Макаби Хайфа Макаби Хайфа 21:00 Макаби Тел Авив Макаби Тел Авив X
ЧЕХ Млада Болеслав Млада Болеслав 21:00 Бохемианс 1905 Бохемианс 1905 X
ПОЛ Лехия Гданск Лехия Гданск 21:00 Краковия Краков Краковия Краков X
СЛВН Рудар Велене Рудар Велене 21:00 Алуминий Алуминий X
ГЕРК Байер Леверкузен Байер Леверкузен 21:00 Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен X
КОСОВ Прищина Прищина 21:00 Дреница Србица Дреница Србица X
ТУР Анталияспор Анталияспор 21:00 Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир X
ФАРО НСИ НСИ 21:00 ЕБ/Стреймур ЕБ/Стреймур X
ТУР Фенербахче Фенербахче 21:00 Гьозтепе Гьозтепе X
ПОЛ2 Елана Торун Елана Торун 21:08 ГКС Катовице ГКС Катовице X
ПОР Портимоненсе Портимоненсе 21:15 Витория Гимараеш Витория Гимараеш X
АВС1 Аустрия Клагенфурт Аустрия Клагенфурт 21:25 Джуниорс Ойо Джуниорс Ойо X
НОР Волеренга Волеренга 21:30 Олесун Олесун X
ГЪР ОФИ ОФИ 21:30 ПАОК ПАОК X
ШВЦ1 Вил Вил 21:30 Криенс Криенс X
ШВЦР Цюрих Цюрих 21:30 Сервет Сервет X
АНГ Челси Челси 22:00 Уотфорд Уотфорд X
ХЪРВ Вараждин Вараждин 22:05 Славен Копривница Славен Копривница X
ХЪРВ Локомотива Загреб Локомотива Загреб 22:05 Интер Запрешич Интер Запрешич X
ИСП2 Фуенлабрада Фуенлабрада 22:45 Мирандес Мирандес X
ИСП2 Кадис Кадис 22:45 Реал Овиедо Реал Овиедо X
ИТА Лацио Лацио 22:45 Милан Милан X
ИСП Гранада Гранада 23:00 Валенсия Валенсия X
ПОР Бенфика Бенфика 23:15 Боависта Боависта X
ПОР Спортинг Брага Спортинг Брага 23:30 Деспортиво Авеш Деспортиво Авеш X