Срещи

Избрани срещи
Изберете 4 срещи
Играй 4X
КОЛА Мильонариос Мильонариос 00:00 Енвигадо Енвигадо X
БРА Флуминензе Флуминензе 00:00 Спорт Ресифе Спорт Ресифе X
БРАБ Ювентуде Ювентуде 00:00 Крузейро Крузейро X
АРЖБ Естудиантес Рио Куарто Естудиантес Рио Куарто 00:10 Сармиенто Сармиенто X
МЕК Гуадалахара Гуадалахара 01:00 Толука Толука X
КОПСУ Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия 01:30 Кокимбо Унидо Кокимбо Унидо X
КРЛА Кофутпа Кофутпа 01:30 Санта Ана Санта Ана X
БРАБ Оесте Оесте 02:00 АД Конфиянса АД Конфиянса X
НЗЕЛ Хоукс Бей Юнайтед Хоукс Бей Юнайтед 02:00 Тим Уелингтън Тим Уелингтън X
БРА Васко да Гама Васко да Гама 02:00 Коритиба Коритиба X
КОЛА Хуниор Хуниор 02:30 Индепендиенте Меделин Индепендиенте Меделин X
МЕК Крус Асул Крус Асул 03:00 Пуебла Пуебла X
КРПД Депортиво Саприса Депортиво Саприса 04:00 Хикарал Хикарал X
НЗЕЛ Уелингтън Финикс (р) Уелингтън Финикс (р) 05:00 Уайтакере Юнайтед Уайтакере Юнайтед X
МЕК Монтерей Монтерей 05:06 Америка Америка X
АВЛ Нюкасъл Джетс Нюкасъл Джетс 07:05 Макартър Макартър X
ТУР3 Инегьолспор Инегьолспор 12:00 Санджактепе Санджактепе X
ТУР4 Козан Спор Козан Спор 12:00 Силивриспор Силивриспор X
ТУР3 Шанлъурфаспор Шанлъурфаспор 12:00 Коджаели Бирликспор Коджаели Бирликспор X
ТУР3 Сакаряспор Сакаряспор 12:00 Серик Беледийеспор Серик Беледийеспор X
ВИЕТ Да Нанг Да Нанг 12:00 Хо Ши Мин Сити Хо Ши Мин Сити X
ПРС Ломел Юнайтед Ломел Юнайтед 12:00 Мехелен Мехелен X
ТУР3 Кахраманмарашспор Кахраманмарашспор 12:00 Чорум Чорум X
ТУР Денизлиспор Денизлиспор 12:30 Хатайспор Хатайспор X
АНДОР Енгордани Енгордани 12:30 Атлетик Ескалдес Атлетик Ескалдес X
ИРАК Нафт Ал Жанооб Нафт Ал Жанооб 12:45 Ал Наджаф Ал Наджаф X
ИСПСБ Бадахос Бадахос 13:00 Сокуеламос Сокуеламос X
ИСПСБ Ковадонга Ковадонга 13:00 Леалтад Леалтад X
ИСПСБ Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона 13:00 Барселона II Барселона II X
ИСПСБ Прат Прат 13:00 Еспаньол II Еспаньол II X
ИСПСБ Еркулес Еркулес 13:00 Алкояно Алкояно X
ИСПСБ Талавера КФ Талавера КФ 13:00 Мерида Мерида X
ИСПСБ Побленсе Побленсе 13:00 Атлетико Мадрид II Атлетико Мадрид II X
ИСПК Еспаньол Еспаньол 13:00 Осасуна Осасуна X
ИСПК Малага Малага 13:00 Гранада Гранада X
ИРАК Ал Худод Ал Худод 13:00 Ал Карк Ал Карк X
ИСПСБ Валенсия II Валенсия II 13:00 Аценета Аценета X
ИСПСБ Ибиса Ибиса 13:00 Леванте II Леванте II X
ВИЕТ Хонг Лин Ха Тин Хонг Лин Ха Тин 13:00 Тан Куанг Нин Тан Куанг Нин X
ИСПСБ Лорка Депортива Лорка Депортива 13:00 Кордоба Кордоба X
ИСПСБ УК Мурсия УК Мурсия 13:00 Севиля II Севиля II X
ПРС Вейле Вейле 13:00 Орхус Фремад Орхус Фремад X
ИСПСБ Гранада II Гранада II 13:00 Реал Мурсия Реал Мурсия X
ИСПСБ Сан Фернандо КД Сан Фернандо КД 13:00 Тамарачейте Тамарачейте X
ИСПСБ Рекреативо Уелва Рекреативо Уелва 13:00 Санлукеньо Санлукеньо X
ПОР2 Академико Висеу Академико Висеу 13:15 УД Оливейренсе УД Оливейренсе X
ХОЛ1 НЕК НЕК 13:15 Камбюр Камбюр X
ХОЛ РКК Валвейк РКК Валвейк 13:15 Вилем II Вилем II X
ПОР2 Фейренсе Фейренсе 13:15 Порто II Порто II X
ИТА Наполи Наполи 13:30 Фиорентина Фиорентина X
ИТЛП Олбия Олбия 13:30 Гросето Гросето X
ИТЛП Палермо Палермо 13:30 Виртус Франкавила Виртус Франкавила X
ИНДСЛ Джамшедпур Джамшедпур 13:30 Норт Ийст Юнайтед Норт Ийст Юнайтед X
ИТЛП Ювентус II Ювентус II 13:30 Пиаченца Пиаченца X
ГЪP2 Ерготелис Ерготелис 14:00 Йоникос Йоникос X
ШОТ Мъдъруел Мъдъруел 14:00 Рейнджърс Рейнджърс X
КЕНИЯ Вихига Юнайтед Вихига Юнайтед 14:00 Поста Рейнджърс Поста Рейнджърс X
ФРА Брест Брест 14:00 Рен Рен X
КЕНИЯ Софапака Софапака 14:00 Найроби Сити Старс Найроби Сити Старс X
КЕНИЯ Леопардс Леопардс 14:00 ККБ ККБ X
ГЕР3 Юрдинген Юрдинген 14:00 Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм X
КЕНИЯ Бидко Юнайтед Бидко Юнайтед 14:00 Уазито Уазито X
ВИЕТ Сайгон Сайгон 14:15 Хоанг Ан Жия Лай Хоанг Ан Жия Лай X
ЕГИП Ел Ентаг Ел Харби Ел Ентаг Ел Харби 14:30 Смуха Смуха X
РУМ Арджеш Арджеш 14:30 Газ Метан Медиаш Газ Метан Медиаш X
ГЕР2 Хайденхайм Хайденхайм 14:30 Дармщат 98 Дармщат 98 X
ГЕР2 Холщайн Кил Холщайн Кил 14:30 Карлсруе ШК Карлсруе ШК X
ГЕР2 Ян Регенсбург Ян Регенсбург 14:30 Зандхаузен Зандхаузен X
БEЛ Гент Гент 14:30 Антверп Антверп X
ГЪP2 Аполон Лариса Аполон Лариса 14:45 Ксанти Ксанти X
ГЕР3 МШФ Дуисбург МШФ Дуисбург 15:00 Мепен Мепен X
ТУР Йени Малатияспор Йени Малатияспор 15:00 Ризеспор Ризеспор X
ЧИЛИБ Сан Маркос де Арика Сан Маркос де Арика 15:00 Нубленсе Нубленсе X
ЧИЛИБ Копияпо Копияпо 15:00 Сан Луис де Килота Сан Луис де Килота X
ЧИЛИБ Барнечея Барнечея 15:00 Рейнджърс Талка Рейнджърс Талка X
ЧИЛИБ Депортес Темуко Депортес Темуко 15:00 Кобрелоа Кобрелоа X
ГЪР Олимпиакос Пирея Олимпиакос Пирея 15:00 ПАС Янина ПАС Янина X
ЧИЛИБ Депортес Санта Крус Депортес Санта Крус 15:00 Депортес Валдивия Депортес Валдивия X
МЛТ Биркиркара Биркиркара 15:00 Валета Валета X
ЧИЛИБ Унион Сан Фелипе Унион Сан Фелипе 15:00 Мелипиля Мелипиля X
УРУГВ Прогресо Прогресо 15:00 Торке Торке X
МЛТ Санта Лучия ФК Санта Лучия ФК 15:00 Зейтун Коринтианс Зейтун Коринтианс X
ИТАСД Джуляно Джуляно 15:00 Торес Торес X
ПРС Цюрих Цюрих 15:00 Винтертур Винтертур X
ИРАК Ал Кува Ал Джавия Ал Кува Ал Джавия 15:00 Арбил Арбил X
ЧЕХ Пардубице Пардубице 15:00 Чешке Будейовице Чешке Будейовице X
ЧИЛИБ Пуерто Монт Пуерто Монт 15:00 Магалянеш Магалянеш X
ИТАСД Картиляно Картиляно 15:30 Белуно Белуно X
ИТАСД Арзачена Арзачена 15:30 Карбония Карбония X
ИТАСД Афраголезе Афраголезе 15:30 Вис Артена Вис Артена X
ИТАСД Касино Касино 15:30 Савоя Савоя X
ИТАСД ФК Риети ФК Риети 15:30 Олимпия Аньонезе Олимпия Аньонезе X
ИТАСД Реканатезе Реканатезе 15:30 Кастелфидардо Калчо Кастелфидардо Калчо X
ИТАСД Пинето Пинето 15:30 Атлетико Терме Фиуджи Атлетико Терме Фиуджи X
ИТАСД Понте Сан Пиетро Понте Сан Пиетро 15:30 Виртус Чисерано Бергамо Виртус Чисерано Бергамо X
ИТАСД Лавело Лавело 15:30 Касарано Касарано X
ИТАСД Тийм Алтамура Тийм Алтамура 15:30 Чита ди Фасано Чита ди Фасано X
ИТАСД Гладиатор Гладиатор 15:30 Нола 1925 Нола 1925 X
ИТАСД Синтиялбалонга Синтиялбалонга 15:30 Сан Николо Сан Николо X
ИТАСД Реал Джулиянова Реал Джулиянова 15:30 Априлия Априлия X
ИТАСД Фиделис Андрия Фиделис Андрия 15:30 Нардо Калчо Нардо Калчо X
ИТАСД Франкавила Франкавила 15:30 Реал Агро Аверса Реал Агро Аверса X
ИТАСД Фолоника Гаворано Фолоника Гаворано 15:30 Остия Маре Остия Маре X
ИТАСД Канара Канара 15:30 Санджиованезе Санджиованезе X
ИТАСД Скандичи Скандичи 15:30 Грасина Грасина X
ИТАСД Спортинг Трестина Спортинг Трестина 15:30 Синалунгезе Синалунгезе X
ЮАР Блек Леопардс Блек Леопардс 15:30 Орландо Пайрътс Орландо Пайрътс X
ЮАР Ама Зулу Ама Зулу 15:30 Марицбург Юнайтед Марицбург Юнайтед X
ЮАР2 Юнивърсити ъф Претория Юнивърсити ъф Претория 15:30 Утонгати Утонгати X
ЮАР2 Ричардс Бей Ричардс Бей 15:30 ТС Спортинг ТС Спортинг X
ИТАСД Лорнано Бадесе Лорнано Бадесе 15:30 Фламина Фламина X
ХОЛ ВВВ ВВВ 15:30 Хееренвеен Хееренвеен X
ИТАСД Манзанезе Манзанезе 15:30 Унион Сан Джорджио-Седико Унион Сан Джорджио-Седико X
ИТАСД Адриезе Адриезе 15:30 Унион Фелтре Унион Фелтре X
ИТАСД Дертона Дертона 15:30 Кастеланзесе Кастеланзесе X
ИТАСД ПДОАЕ ПДОАЕ 15:30 Лаванезе Лаванезе X
ИТАСД Брено Брено 15:30 Вила Вале Вила Вале X
ИТАСД Караваджо Караваджо 15:30 Десензано Калвина Десензано Калвина X
ИТАСД Монтеварки Калчо Монтеварки Калчо 15:30 Пиянезе Пиянезе X
ИТАСД Молфета Калчо Молфета Калчо 15:30 Гравина Гравина X
ХОЛ Грьонинген Грьонинген 15:30 Твенте Твенте X
ИТАСД Нибионоджионо Нибионоджионо 15:30 Фанфула Фанфула X
ИТАСД Фолгоре Каратезе Фолгоре Каратезе 15:30 Касале Касале X
ИТАСД Чита ди Сант Агата Чита ди Сант Агата 15:30 Датило Датило X
ИТАСД Медзолара Медзолара 15:30 Баньолезе Баньолезе X
ИТАСД Месина Месина 15:30 Сан Лука Сан Лука X
ИТАСД Марина ди Рагуса Марина ди Рагуса 15:30 Патерно Патерно X
ИТАСД Реал Форте Керчета Реал Форте Керчета 15:30 Серавеца Серавеца X
ИТАСД Прогресо Калчо Прогресо Калчо 15:30 Фиоренцола Фиоренцола X
ИТАСД Про Ливорно Про Ливорно 15:30 Прато Прато X
ИТАСД Реал Калепина Реал Калепина 15:30 Сереньо Сереньо X
ИТАСД Лентиджионе Лентиджионе 15:30 Форли Форли X
ИТАСД Гивизано Борго Моцано Гивизано Борго Моцано 15:30 Алянезе Алянезе X
ИТАСД Сона Сона 15:30 Сканцорошате Сканцорошате X
ИТАСД Кореджесе Кореджесе 15:30 Кортичела Кортичела X
ИТАСД Тритиум Тритиум 15:30 Брусапорто Брусапорто X
ЮАР2 Претория Калийс Претория Калийс 15:30 Полокване Сити Полокване Сити X
ИТАСД Чита ди Варезе Чита ди Варезе 15:30 Гозано Гозано X
ИТАСД Каронезе Каронезе 15:30 Леняно Леняно X
ИТАСД Пичерно Пичерно 15:30 Соренто Соренто X
ИТАСД Тийм Нуова Флорида Тийм Нуова Флорида 15:30 Латина Латина X
ИТАСД Аудаче Чериньола Аудаче Чериньола 15:30 Бриндиси Бриндиси X
ИТАСД Вис Нова Гисано Вис Нова Гисано 15:30 Касатезе Касатезе X
ИТАСД Ренде Ренде 15:30 Санта Мария Чиленто Санта Мария Чиленто X
ИТАСД Сасо Маркони Дзола Сасо Маркони Дзола 15:30 Маринянезе Маринянезе X
ИТАСД Лате Долче Лате Долче 15:30 Ланузей Ланузей X
ИТАСД Ликата Ликата 15:30 Тройна Тройна X
ОМАН Ал Нахда Ал Бурайми Ал Нахда Ал Бурайми 15:50 Дофар Дофар X
КИП Пафос Пафос 16:00 АПОЕЛ АПОЕЛ X
АНГ Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед 16:00 Тотнъм Хотспър Тотнъм Хотспър X
ГЕР4 Борусия Дортмунд II Борусия Дортмунд II 16:00 Алемания Аахен Алемания Аахен X
ФРА Страсбург Страсбург 16:00 Сент Етиен Сент Етиен X
ФРА Ница Ница 16:00 Бордо Бордо X
ФРА Нант Нант 16:00 Ланс Ланс X
ИТЛП Катания Катания 16:00 Фоджа Фоджа X
ИТЛП Монополи Монополи 16:00 Катанзаро Катанзаро X
ИТЛП Самбенедетезе Самбенедетезе 16:00 Калчо Падова Калчо Падова X
ИТЛП Сюдтирол Сюдтирол 16:00 Вис Песаро Вис Песаро X
ИТЛП Комо Комо 16:00 Новара Новара X
ИТЛП Перголетезе Перголетезе 16:00 Понтедера Понтедера X
ИТЛП Перуджа Перуджа 16:00 ФералпиСало ФералпиСало X
ИТЛП Про Сесто Про Сесто 16:00 Ливорно Ливорно X
ИТЛП Про Верчели Про Верчели 16:00 Карарезе Карарезе X
ИТАБ Пескара Пескара 16:00 Кремонезе Кремонезе X
ИТА Сасуоло Сасуоло 16:00 Парма Парма X
ИТА Кротоне Кротоне 16:00 Беневенто Беневенто X
ПОР2 Ароука Ароука 16:00 Мафра Мафра X
ИНДСЛ Гоа Гоа 16:00 АТК Мохун Баган АТК Мохун Баган X
МАР2 УТС Рабат УТС Рабат 16:00 Шабаб Атлас Кенифра Шабаб Атлас Кенифра X
ПРС Динамо Москва Динамо Москва 16:00 Лех Познан Лех Познан X
ИТАСД Империя Империя 16:00 Санремезе Санремезе X
ПРС Люцерн Люцерн 16:00 Криенс Криенс X
ПРС Арсенал Тула Арсенал Тула 16:00 Бачка Топола Бачка Топола X
МАР2 Видад Темара Видад Темара 16:00 Шабаб Бен Герир Шабаб Бен Герир X
ГЕР Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен 16:30 Фрайбург Фрайбург X
ВЛ2ДЕ Саутхямптън (23) Саутхямптън (23) 16:30 Арсенал (23) Арсенал (23) X
РУМ Сепси Сепси 16:45 ЧФР Клуж ЧФР Клуж X
ПОР Насионал Мадейра Насионал Мадейра 17:00 Морейренсе Морейренсе X
ЧЕХ Прибрам Прибрам 17:00 Виктория Пилзен Виктория Пилзен X
ИСПСБ Салмантино УДС Салмантино УДС 17:00 Депортиво Ла Коруня Депортиво Ла Коруня X
ПРС Йостершунд Йостершунд 17:00 Ференцварош Ференцварош X
БEЛ Серкъл Брюж Серкъл Брюж 17:00 Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж X
ГАНА Ашанти Голд Ашанти Голд 17:00 Медеама Медеама X
НПФЛ Ривърс Юнайтед Ривърс Юнайтед 17:00 Хартленд Хартленд X
НПФЛ Ифеани Уба Ифеани Уба 17:00 Абия Уориърс Абия Уориърс X
ИСПК Навалкарнеро Навалкарнеро 17:00 Ейбар Ейбар X
ГАНА УАФА УАФА 17:00 Асанте Котоко Асанте Котоко X
ГАНА Кинг Файзал Кинг Файзал 17:00 Елмина Шаркс Елмина Шаркс X
НПФЛ МФМ МФМ 17:00 Енугу Рейнджърс Енугу Рейнджърс X
НПФЛ Лоби Старс Лоби Старс 17:00 Аква Старлетс Аква Старлетс X
ГАНА Адуана Старс Адуана Старс 17:00 Легон Ситис Легон Ситис X
НПФЛ Съншайн Старс Съншайн Старс 17:00 Уори Уулвс Уори Уулвс X
ИСПК Спортинг Хихон Спортинг Хихон 17:00 Реал Бетис Реал Бетис X
НПФЛ Джигава Голдън Старс Джигава Голдън Старс  17:00 Квара Юнайтед Квара Юнайтед X
ГАНА Карела Карела 17:00 Берекум Челси Берекум Челси X
НПФЛ Аква Юнайтед Аква Юнайтед 17:00 Уики Турист Уики Турист X
ШВЦР Сион Сион 17:00 Лугано Лугано X
НПФЛ Платеу Юнайтед Платеу Юнайтед 17:00 Адамава Юнайтед Адамава Юнайтед X
ЕГИП Национална банка на Египет Национална банка на Египет 17:00 Ал Ахли Кайро Ал Ахли Кайро X
НПФЛ Насарава Юнайтед Насарава Юнайтед 17:00 Кацина Юнайтед Кацина Юнайтед X
НПФЛ Енимба Енимба 17:00 Кано Пиларс Кано Пиларс X
ГАНА Бечем Юнайтед Бечем Юнайтед 17:00 Дриймс Мадина Дриймс Мадина X
ГЪР Волос НФК Волос НФК 17:15 Ламия Ламия X
ИРАК Нафт Ал Уасат Нафт Ал Уасат 17:15 Ал Завраа Ал Завраа X
ГЪР ОФИ ОФИ 17:15 ПАОК ПАОК X
ИСПСБ Олот Олот 17:30 Корнея Корнея X
АНДОР Сант Хулия Сант Хулия 17:30 ФК Санта Колома ФК Санта Колома X
ИСПСБ Самора Кастилия и Леон Самора Кастилия и Леон 17:30 Коруксо Коруксо X
ИСПСБ Лангрео Лангрео 17:30 Реал Овиедо II Реал Овиедо II X
ИСПСБ Осасуна II Осасуна II 17:30 Тарасона Тарасона X
ИСПСБ Калаора Калаора 17:30 Аро Депортиво Аро Депортиво X
ХОЛ Аякс Аякс 17:45 Фейенорд Фейенорд X
ТУР Бешикташ Бешикташ 18:00 Галатасарай Галатасарай X
ОМАН Ал Сувая Ал Сувая 18:00 Сахам Сахам X
ОМАН Ал Итихад Салалах Ал Итихад Салалах 18:00 Ал Насър Салалах Ал Насър Салалах X
АВС Волфсбергер АК Волфсбергер АК 18:00 Щурм Грац Щурм Грац X
ФРА Лил Лил 18:00 Реймс Реймс X
ИСПСБ Екстремадура УД Екстремадура УД 18:00 Дон Бенито Дон Бенито X
ИСПСБ ФК Андора ФК Андора 18:00 Ягостера Ягостера X
ИСПСБ Марбеля Марбеля 18:00 Алхесирас Алхесирас X
ИСПСБ Йеклано Йеклано 18:00 Линарес Депортиво Линарес Депортиво X
ИСПСБ СД Логронес СД Логронес 18:00 Ебро Ебро X
ИСПСБ Понтеведра Понтеведра 18:00 Расинг Ферол Расинг Ферол X
ИСПСБ Вилановенсе Вилановенсе 18:00 Виларубия Виларубия X
ИСПСБ Изара Изара 18:00 Мутилвера Мутилвера X
МАР2 Видад Фес Видад Фес 18:15 Стад Марокаин Стад Марокаин X
ИТЛП Бишелие Бишелие 18:30 Бари Бари X
ПОР Санта Клара Санта Клара 18:30 Фамаликао Фамаликао X
ИТЛП Витербесе Кастрензе Витербесе Кастрензе 18:30 Терамо Терамо X
ИТЛП Юве Стабия Юве Стабия 18:30 Тернана Тернана X
ИТЛП Албинолефе Албинолефе 18:30 Леко Леко X
ИТЛП Паганезе Паганезе 18:30 Касертана Касертана X
КИП Аполон Лимасол Аполон Лимасол 18:30 Олимпиакос Никозия Олимпиакос Никозия X
АНГ Ливърпул Ливърпул 18:30 Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед X
ИТЛП Модена Модена 18:30 Виртус Верона Виртус Верона X
ИТЛП Карпи Карпи 18:30 Равена Равена X
КРПД Картахинес Картахинес 19:00 Гуадалупе Гуадалупе X
ХОНД Маратон Маратон 19:00 Олимпия Тегусигалпа Олимпия Тегусигалпа X
ИСПСБ Ла Оспиталет Ла Оспиталет 19:00 Бадалона Бадалона X
РУМ Академика Клинчени Академика Клинчени 19:00 Херманщат Херманщат X
ИСПК Тенерифе Тенерифе 19:00 Виляреал Виляреал X
ИСПК Алкоркон Алкоркон 19:00 Валенсия Валенсия X
ГЕР Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 19:00 Шалке 04 Шалке 04 X
ПОР2 Варзим Варзим 19:00 Каса Пия Каса Пия X
ИТА Аталанта Аталанта 19:00 Дженоа Дженоа X
БEЛ Беерсхот Беерсхот 19:15 Клуб Брюж Клуб Брюж X
ИРАК Ал Талаба Ал Талаба 19:30 Ал Шорта Багдад Ал Шорта Багдад X
ЧЕХ Баник Острава Баник Острава 19:30 Спарта Прага Спарта Прага X
ГЪР Арис Арис 19:30 Панатинайкос Панатинайкос X
ИСПСБ Реал Бетис II Реал Бетис II 19:30 Ел Ехидо Ел Ехидо X
ГАНА Хартс ъф Оак Хартс ъф Оак 20:00 Илевън Уондърс Илевън Уондърс X
КРЛА АД Санта Роса АД Санта Роса 20:00 Мюнисипал Либерия Мюнисипал Либерия X
МЕК Пумас УНАМ Пумас УНАМ 20:00 Мазатлан Мазатлан X
БРАБ Понте Прета Понте Прета 21:00 Наутико Наутико X
КОЛА Депортиво Пасто Депортиво Пасто 21:00 Ла Екидад Ла Екидад X
БРА Сантос Сантос 21:00 Ботафого Ботафого X
БРАД Мирасол Мирасол 21:00 Алтос Алтос X
БРАБ Витория Витория 21:00 Шапекоенсе Шапекоенсе X
БРА Атлетико Параненсе Атлетико Параненсе 21:00 Сао Пауло Сао Пауло X
АНГ Манчестър Сити Манчестър Сити 21:15 Кристъл Палас Кристъл Палас X
КРЛА Пуерто Голфито Пуерто Голфито 21:30 Асери Асери X
ГЪР АЕК Атина АЕК Атина 21:30 Атромитос Атромитос X
ИТА Интер Интер 21:45 Ювентус Ювентус X
БEЛ Синт Тройден Синт Тройден 21:45 АХ Льовен АХ Льовен X
УРУГВ Феникс Монтевидео Феникс Монтевидео 22:00 Ривър Плейт Монтевидео Ривър Плейт Монтевидео X
ФРА Олимпик Лион Олимпик Лион 22:00 Метц Метц X
КОЛБ Бока Хуниорс де Кали Бока Хуниорс де Кали 22:00 Атлетико ФК Атлетико ФК X
ПОР Жил Висенте Жил Висенте 22:00 Маритимо Маритимо X
ИТАБ Емполи Емполи 22:00 Салернитана Салернитана X
ИСПСК Барселона Барселона 22:00 Атлетик Клуб Атлетик Клуб X
АРЖЦ Мидланд Мидланд 22:10 Екскурсионистас Екскурсионистас X
АРЖЦ КА Сентрал Кордоба КА Сентрал Кордоба 22:10 Итузайнго Итузайнго X
АРЖЦ Викториано Аренас Викториано Аренас 22:10 Спортиво Италиано Спортиво Италиано X
АРЖЦ Луян Луян 22:10 Ел Порвенир Ел Порвенир X
АРЖЦ Леандро Никефоро Алем Леандро Никефоро Алем 22:10 Депортиво Еспаньол Депортиво Еспаньол X
АРЖЦ Сан Мартин Бурзако Сан Мартин Бурзако 22:10 Берасатеги Берасатеги X
АРЖБ Дефенсорес де Белграно Дефенсорес де Белграно 22:10 Институто Институто X
АРЖБ Депортиво Морон Депортиво Морон 22:10 Вила Далмине Вила Далмине X
АРЖБ Химнасия Мендоса Химнасия Мендоса 22:10 Феро Карил Оесте Феро Карил Оесте X
АРЖБ Атланта Атланта 22:10 Сан Мартин Тукуман Сан Мартин Тукуман X
АРТФА Дъглас Хайг Дъглас Хайг 22:15 Деф. де Пронунсиамиенто Деф. де Пронунсиамиенто X
ЕСАЛ Мюнисипал Лимено Мюнисипал Лимено 22:30 Йокоро Йокоро X
АРТФА Депортиво Майпу Депортиво Майпу 22:30 Депортиво Камионерос Депортиво Камионерос X
КРПД Сантос де Гуапилес Сантос де Гуапилес 23:00 Перес Селедон Перес Селедон X
КОЛБ Депортес Киндио Депортес Киндио 23:00 Валедупар Валедупар X
КРЛА Консултантс Десампарадос Консултантс Десампарадос 23:00 Туриялба Туриялба X
БРАЦ Итуано Итуано 23:00 Вила Нова Вила Нова X
ЧИЛИ Коло Коло Коло Коло 23:00 Универсидад Чили Универсидад Чили X
КРПД Мюнисипал Гресия Мюнисипал Гресия 23:00 Спортинг Сан Хосе Спортинг Сан Хосе X
ЕСАЛ Алианса Сан Салвадор Алианса Сан Салвадор 23:00 Онсе Депортиво Онсе Депортиво X
ЕСАЛ ФАС ФАС 23:00 Сонсонате Сонсонате X
АРТФА Сентрал Норте Сентрал Норте 23:00 Спортиво Белграно Спортиво Белграно X
БРАЦ Санта Крус Санта Крус 23:00 Бруске Бруске X
БРА Атлетико Минейро Атлетико Минейро 23:15 Атлетико ГО Атлетико ГО X