Мексико - Лига Асенсо МХ

Апертура

Отбор ВГ-ДГ ГР Т
1 Хуарес 13 10 2 1 23-8 15 32
2 Минерос де Сакатекас 14 10 2 2 27-15 12 32
3 Атланте 14 10 0 4 27-19 8 30
4 Симаронес де Сонора 14 7 4 3 21-18 3 25
5 Атлетико Сан Луис 13 6 4 3 16-9 7 22
6 Алебриес де Оахака 14 6 4 4 17-13 4 22
7 Дорадос 13 6 3 4 15-12 3 21
8 Потрос УАЕМ 14 4 5 5 9-10 -1 17
9 Универсидад Гуадалахара 13 4 3 6 18-19 -1 15
10 Корекаминос УАТ 14 4 3 7 14-19 -5 15
11 Атлетико Сакатепек 13 3 3 7 14-19 -5 12
12 Кафеталерос де Тапачула 13 3 3 7 16-25 -9 12
13 Венадос 14 2 3 9 12-23 -11 9
14 Тампико Мадеро 13 2 2 9 10-19 -9 8
15 Селая 13 1 5 7 10-21 -11 8

Легенда

  Финални серии
Изиграни мачове
Победи
Равни
Загуби
ВГ - ДГ Вкарани голове - Допуснати голове
ГР Голова разлика
Т Точки