УЕФА Младежка лига - УЕФА Младежка лига

Група З

Отбор ВГ-ДГ ГР Т
1 ПСЖ (19) 6 4 1 1 20-11 9 13
2 Ювентус (19) 6 3 2 1 17-14 3 11
3 Бенфика (19) 6 2 1 3 12-10 2 7
4 Макаби Хайфа (19) 6 1 0 5 6-20 -14 3