Колумбия - Примера Б

Apertura

Отбор ВГ-ДГ ГР Т
1 Кукута Депортиво 30 21 8 1 52-17 35 71
2 Унион Магдалена 30 17 9 4 53-22 31 60
3 Депортиво Перейра 30 15 8 7 43-31 12 53
4 Реал Картахена 30 13 8 9 40-34 6 47
5 Кортулуа 30 11 11 8 40-41 -1 44
6 Депортес Киндио 30 11 10 9 29-33 -4 43
7 Валедупар 30 10 11 9 40-38 2 41
8 Янерос 30 9 12 9 33-33 0 39
9 Форталеза Соача 30 9 11 10 39-38 1 38
10 Баранкила 30 8 11 11 36-45 -9 35
11 Тигрес Сипакира 30 7 13 10 30-35 -5 34
12 Университарио де Попаян 30 8 9 13 36-46 -10 33
13 Богота 30 8 7 15 30-49 -19 31
14 Атлетико ФК 30 7 8 15 29-42 -13 29
15 Орсомарсо 30 7 7 16 20-31 -11 28
16 Реал Сан Андрес 30 3 9 18 27-42 -15 18

Легенда

  Финални серии
Изиграни мачове
Победи
Равни
Загуби
ВГ - ДГ Вкарани голове - Допуснати голове
ГР Голова разлика
Т Точки