Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
НАССБ 01:30
Провидънс Фрайърс Провидънс Фрайърс 72 - 63 Сетън Хол Пайрътс Сетън Хол Пайрътс
ТАОП 02:00
Денис Кудла Денис Кудла 2 - 3 Диего Шварцман Диего Шварцман
ТАОП 02:00
Анет Контавайт Анет Контавайт 0 - 2 Аляксандра Саснович Аляксандра Саснович
ТАОП 02:00
Маркета Вондросова Маркета Вондросова 0 - 2 Петра Мартич Петра Мартич
ТАОП 02:00
Слоун Стивънс Слоун Стивънс 2 - 0 Тимеа Бабош Тимеа Бабош
НАССБ 02:00
Акрън Зипс Акрън Зипс 51 - 49 Ийстърн Мичиган Ийгълс Ийстърн Мичиган Ийгълс
НАССБ 02:00
Джорджия Булдогс Джорджия Булдогс 49 - 69 Кентъки Уайлдкетс Кентъки Уайлдкетс
НАССБ 02:00
ТКЮ Хорнед Фрогс ТКЮ Хорнед Фрогс 98 - 67 Западна Вирджиния Маунтинийърс Западна Вирджиния Маунтинийърс
НАССБ 02:00
Пърдю Бойлърмейкърс Пърдю Бойлърмейкърс 89 - 54 Рютгерс Скарлет Найтс Рютгерс Скарлет Найтс
НАССБ 02:00
Тенеси Волънтийърс Тенеси Волънтийърс 106 - 87 Арканзас Рейзърбекс Арканзас Рейзърбекс
НАССБ 02:00
Мисисипи Стейт Булдогс Мисисипи Стейт Булдогс 71 - 68 Флорида Гатърс Флорида Гатърс
НАССБ 02:00
Синсинати Беъркетс Синсинати Беъркетс 82 - 74 Южна Флорида Булс Южна Флорида Булс
НАССБ 02:00
Фордхям Рамс Фордхям Рамс 60 - 63 Сейнт Луис Биликънс Сейнт Луис Биликънс
НАССБ 02:00
Охайо Бобкетс Охайо Бобкетс 52 - 66 Кент Стейт Голдън Флашес Кент Стейт Голдън Флашес
НАССБ 02:00
Толедо Рокетс Толедо Рокетс 71 - 59 Маями Охайо Редхоукс Маями Охайо Редхоукс
НАССБ 02:00
Уестърн Мичиган Бронкос Уестърн Мичиган Бронкос 79 - 88 Бъфало Булс Бъфало Булс
ТАОП 02:00
Анастасия Павлюченкова Анастасия Павлюченкова 2 - 1 Кики Бертенс Кики Бертенс
ТАОП 02:00
Зоуи Хайвс Зоуи Хайвс 0 - 2 Каролин Гарсия Каролин Гарсия
НАССБ 02:00
Боулинг Грийн Фалкънс Боулинг Грийн Фалкънс 79 - 78 Бол Стейт Кардиналс Бол Стейт Кардиналс
НХЛ 02:00
Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс 1 - 1 Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус
НХЛ 02:00
Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс 6 - 2 Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс
НХЛ 02:00
Кълъмбъс Блу Джакетс Кълъмбъс Блу Джакетс 4 - 1 Ню Джърси Девилс Ню Джърси Девилс
ТАОП 02:00
Стефано Травалия Стефано Травалия 2 - 3 Николоз Басилашвили Николоз Басилашвили
ТАОП 02:00
Стефанос Циципас Стефанос Циципас 3 - 1 Виктор Троицки Виктор Троицки
НАССБ 02:00
Илинойс Стейт Редбърдс Илинойс Стейт Редбърдс 59 - 58 Саутърн Илинойс Салукис Саутърн Илинойс Салукис
НБА 02:00
Индиана Пейсърс Индиана Пейсърс 131 - 97 Финикс Сънс Финикс Сънс
НБА 02:00
Филаделфия 76-ърс Филаделфия 76-ърс 149 - 107 Минесота Тимбърулвс Минесота Тимбърулвс
НБА 02:30
Атланта Хоукс Атланта Хоукс 142 - 126 Оклахома Сити Тъндър Оклахома Сити Тъндър
НХЛ 02:30
Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс 5 - 1 Флорида Пантърс Флорида Пантърс
НХЛ 02:30
Детройт Ред Уингс Детройт Ред Уингс 3 - 1 Анахайм Дъкс Анахайм Дъкс
НАССБ 02:30
Хауърд Бизон Хауърд Бизон 72 - 72 Морган Стейт Беърс Морган Стейт Беърс
НХЛ 03:00
Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс 7 - 2 Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс
НХЛ 03:00
Минесота Уайлд Минесота Уайлд 2 - 2 ЛА Кингс ЛА Кингс
НБА 03:00
Милуоки Бъкс Милуоки Бъкс 124 - 86 Маями Хийт Маями Хийт
НХЛ 03:00
Уинипег Джетс Уинипег Джетс 4 - 1 Вегас Голдън Найтс Вегас Голдън Найтс
НАССБ 03:00
Лойола Рамблърс Лойола Рамблърс 71 - 54 Валпарайсо Крусейдърс Валпарайсо Крусейдърс
НАССБ 03:00
Нортърн Илинойс Хъскис Нортърн Илинойс Хъскис 69 - 78 Сентрал Мичиган Чипуас Сентрал Мичиган Чипуас
НАССБ 03:00
Уейк Форест Диймън Дикънс Уейк Форест Диймън Дикънс 71 - 67 Северна Каролина Стейт Уулвпак Северна Каролина Стейт Уулвпак
НАССБ 03:00
Вирджиния Кавалиърс Вирджиния Кавалиърс 81 - 59 Вирджиния Тех Хокис Вирджиния Тех Хокис
НХЛ 03:30
Далас Старс Далас Старс 0 - 2 Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг
ТАОП 03:30
Астра Шарма Астра Шарма 0 - 2 Мария Сакари Мария Сакари
ТАОП 03:30
Марин Чилич Марин Чилич 3 - 1 Макензи Макдоналд Макензи Макдоналд
ТАОП 03:30
Кевин Андерсън Кевин Андерсън 1 - 3 Франсис Тияфо Франсис Тияфо
ТАОП 03:30
Джордан Томпсън Джордан Томпсън 0 - 3 Андреас Сепи Андреас Сепи
ТАОП 03:30
Томаш Бердих Томаш Бердих 3 - 0 Робин Хаасе Робин Хаасе
ТАОП 03:30
Даниел Роуз Колинс Даниел Роуз Колинс 2 - 0 Саша Викъри Саша Викъри
ТАОП 03:30
Ашли Барти Ашли Барти 2 - 0 Яфан Ванг Яфан Ванг
НАССБ 03:30
Джорджтаун Хояс Джорджтаун Хояс 71 - 74 Маркет Голдън Ийгълс Маркет Голдън Ийгълс
НАССБ 04:00
Сейнт Джоузефс Хоукс Сейнт Джоузефс Хоукс 61 - 60 Дейвидсън Уайлдкетс Дейвидсън Уайлдкетс
НБА 04:00
Денвър Нъгетс Денвър Нъгетс 111 - 142 Голдън Стейт Уориърс Голдън Стейт Уориърс
ТАОП 04:00
Раду Албот Раду Албот 0 - 3 Фернандо Вердаско Фернандо Вердаско
НАССБ 04:00
Бойзи Стейт Бронкос Бойзи Стейт Бронкос 71 - 72 Невада Уулф Пак Невада Уулф Пак
НАССБ 04:00
Северна Каролина Тар Хийлс Северна Каролина Тар Хийлс 75 - 69 Нотр Дам Файтинг Айриш Нотр Дам Файтинг Айриш
НАССБ 04:00
Мисисипи Ребълс Мисисипи Ребълс 69 - 83 ЛСЮ Тайгърс ЛСЮ Тайгърс
КРПД 04:00
Сан Карлос Сан Карлос 0 - 0 Гуадалупе Гуадалупе
ТАОП 05:00
Даниел Евънс Даниел Евънс 0 - 3 Роджър Федерер Роджър Федерер
ТАОП 05:00
Томас Фабиано Томас Фабиано 3 - 2 Рейли Опелка Рейли Опелка
НХЛ 05:00
Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс 5 - 2 Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс
ТАОП 05:00
Дона Векич Дона Векич 1 - 2 Кимбърли Бирел Кимбърли Бирел
ТАОП 05:00
Йохана Ларсон Йохана Ларсон 0 - 2 Каролин Возняцки Каролин Возняцки
ТАОП 05:00
Кати Бултер Кати Бултер 0 - 2 Арина Сабаленка Арина Сабаленка
ТАОП 05:00
Лесия Цуренко Лесия Цуренко 0 - 2 Аманда Анисимова Аманда Анисимова
ТАОП 05:30
Белинда Бенчич Белинда Бенчич 2 - 1 Юлия Путинцева Юлия Путинцева
ТАОП 05:30
Гаел Монфис Гаел Монфис 1 - 3 Тейлър Хари Фриц Тейлър Хари Фриц
НБА 05:30
ЛА Лейкърс ЛА Лейкърс 107 - 100 Чикаго Булс Чикаго Булс
НАССБ 06:00
Сан Диего Стейт Ацтекс Сан Диего Стейт Ацтекс 97 - 77 Ню Мексико Лобос Ню Мексико Лобос
ТАОП 06:30
Йошито Нишиока Йошито Нишиока 0 - 3 Карен Хачанов Карен Хачанов
ТАОП 08:00
Петра Квитова Петра Квитова 2 - 0 Ирина-Камелия Бегу Ирина-Камелия Бегу
ТАОП 09:25
Роберто Баутиста Агут Роберто Баутиста Агут 3 - 2 Джон Милман Джон Милман
ТАОП 09:40
Григор Димитров Григор Димитров 3 - 1 Пабло Куевас Пабло Куевас
ТАОП 10:00
Беатриз Мая Беатриз Мая 0 - 2 Анджелик Кербер Анджелик Кербер
ТАОП 10:15
Алекс Де Минор Алекс Де Минор 3 - 2 Хенри Лааксонен Хенри Лааксонен
АВЛ 10:50
Сентрал Коуст Маринърс Сентрал Коуст Маринърс 2 - 1 Мелбърн Сити Мелбърн Сити
ПРС 12:00
Спарта Прага Спарта Прага 5 - 0 Локо Влтавин Локо Влтавин
ПРС 12:00
Млада Болеслав Млада Болеслав 0 - 2 Височина Ихлава Височина Ихлава
ПРС 12:00
Майорка Майорка 1 - 0 Кьолн Кьолн
ПРС 12:00
Карвина Карвина 1 - 1 Тринец Тринец
ТАОП 12:00
Матю Ебдън Матю Ебдън 0 - 3 Рафаел Надал Рафаел Надал
РККБЛ 12:30
Анянг КЖК Анянг КЖК 72 - 80 Улсан Мобис Фоебъс Улсан Мобис Фоебъс
РККБЛ 12:30
Пусан КТ Соникбуум Пусан КТ Соникбуум 64 - 73 Сеул Тъндърс Сеул Тъндърс
ПРС 12:30
Берое Берое 4 - 1 Ботев Гълъбово Ботев Гълъбово
ПРС 13:00
Черно море Черно море 1 - 1 Черноморец Балчик Черноморец Балчик
ПРС 13:00
Спартак Москва Спартак Москва 5 - 2 Локомотив Ташкент Локомотив Ташкент
ПРС 13:00
Земплин Михайловце Земплин Михайловце 2 - 3 Славой Требишов Славой Требишов
БКБА 13:35
Байи Рокетс Байи Рокетс 87 - 119 Джъдзян Лайънс Джъдзян Лайънс
БКБА 13:35
Пекин Дъкс Пекин Дъкс 108 - 108 Шанхай Шаркс Шанхай Шаркс
БКБА 13:35
Гуанджоу Лонг-Лайънс Гуанджоу Лонг-Лайънс 133 - 92 Бейконг Флай Драгънс Бейконг Флай Драгънс
ПРС 14:00
Дунарея Кълъраш Дунарея Кълъраш 0 - 0 Дьошгьор Дьошгьор
ПРС 14:00
Опава Опава 3 - 1 Простеев Простеев
ПРС 14:00
Унион Фюрстенвалде Унион Фюрстенвалде 2 - 2 БAK'07 БAK'07
ПРС 14:00
Серед Серед 1 - 1 Вац Вац
ПРС 14:00
Теплице Теплице 6 - 1 Таборско Таборско
ТАОП 14:25
Мария Шарапова Мария Шарапова 2 - 0 Ребека Петерсон Ребека Петерсон
ПРС 14:30
Хорсенс Хорсенс 3 - 1 Фредериция Фредериция
ПРС 14:30
Политехника Яши Политехника Яши 0 - 3 Корона Келце Корона Келце
ПРС 14:30
Вейле Вейле 1 - 0 Мезьокьовешд-Жори Мезьокьовешд-Жори
ПРС 14:30
Волунтари Волунтари 3 - 2 Залаегерсег Залаегерсег
ПРС 14:30
Висла Краков Висла Краков 3 - 2 Висла Сандомеж Висла Сандомеж
КЕНИЯ 15:00
Гор Махия Гор Махия 4 - 1 Маунт Кения Юнайтед Маунт Кения Юнайтед
УГАНК 15:00
У-Тъч У-Тъч 0 - 4 Китара Китара
УГАНК 15:00
Калвари Калвари 0 - 0 Полис Кампала Полис Кампала
УГАНК 15:00
Фрий Старс Фрий Старс 1 - 2 Букдедея Букдедея
УГАНК 15:00
Нкамби Кофи Нкамби Кофи 2 - 0 СК Вила СК Вила
ПРС 15:00
Злате Моравце Злате Моравце 5 - 2 Дубница Дубница
ПРС 15:00
Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 4 - 0 Марица Пловдив Марица Пловдив
УГАНК 15:00
БУЛ БУЛ 1 - 1 Мбарара Сити Мбарара Сити
ПРС 15:00
Спартак Търнава Спартак Търнава 0 - 1 Скалица Скалица
ПРС 15:00
Рудар Велене Рудар Велене 3 - 0 Будафоки МТЕ Будафоки МТЕ
ТУН 15:00
Габес Габес 1 - 2 КС Сфаксен КС Сфаксен
ПРС 15:00
Ел Гуна Ел Гуна 0 - 5 Варда СЕ Варда СЕ
МЖП19 15:00
Италия (19) Италия (19) 3 - 0 Испания (19) Испания (19)
ИТЛП 15:30
Витербесе Кастрензе Витербесе Кастрензе 1 - 1 Реджина Реджина
КУПАЗ 15:30
Киргизстан Киргизстан 3 - 1 Филипини Филипини
КУПАЗ 15:30
Република Корея Република Корея 2 - 0 Китай Китай
ПРС 15:30
Горица Загреб Горица Загреб 5 - 1 Кръшко Кръшко
ТУРК 15:30
Йени Малатияспор Йени Малатияспор 3 - 2 ББ Бодрумспор ББ Бодрумспор
ПРС 16:00
Ворскла Ворскла 0 - 0 ЧФР Клуж ЧФР Клуж
КИПК 16:00
Анортозис Анортозис 2 - 3 Еносис Еносис
ПРС 16:00
Нижни Новгород Нижни Новгород 3 - 1 Армавир Армавир
ПРС 16:00
Динамо Букурещ Динамо Букурещ 0 - 3 Сион Сион
ПРС 16:00
Мепен Мепен 2 - 1 Габала Габала
ПРС 16:00
Сепси Сепси 3 - 1 Актобе Актобе
ПРС 16:00
Карабах Карабах 0 - 1 Уйпещ Уйпещ
ПРС 16:00
Санкт Паули Санкт Паули 3 - 2 Веен Висбаден Веен Висбаден
ПРС 16:00
Аустрия Виена Аустрия Виена 0 - 1 Винер Нойщат Винер Нойщат
ПРС 16:00
Бохум Бохум 1 - 1 ЦСКА София ЦСКА София
ПРС 16:30
Сервет Сервет 1 - 1 Оляненсе Оляненсе
ВШЛМ 16:30
Халкбанк СК Халкбанк СК 1 - 3 ВК Зенит Казан ВК Зенит Казан
СПХ 16:30
Япония (хандбал) Япония (хандбал) 21 - 25 Исландия (хандбал) Исландия (хандбал)
СПХ 16:30
Ангола (хандбал) Ангола (хандбал) 26 - 33 Аржентина (хандбал) Аржентина (хандбал)
ПРС 16:30
Портимоненсе Портимоненсе 1 - 1 МШФ Дуисбург МШФ Дуисбург
КИПК 17:00
АСИЛ Лиси АСИЛ Лиси 0 - 4 Ермис Арадипу Ермис Арадипу
КИПК 17:00
Омония Никозия Омония Никозия 1 - 1 Аполон Лимасол Аполон Лимасол
ПРС 17:00
Марибор Марибор 0 - 0 Шомбатели Халадаш Шомбатели Халадаш
ПРС 17:00
Лозана Спорт Лозана Спорт 3 - 0 Пекин Рене Пекин Рене
ПРС 17:00
Шльонск Вроцлав Шльонск Вроцлав 3 - 1 Хробри Глогов Хробри Глогов
КИПК 17:00
Арис Лимасол Арис Лимасол 2 - 1 Пафос Пафос
ПОР2 17:00
Бенфика II Бенфика II 4 - 0 Академико Висеу Академико Висеу
ТУРК 17:30
Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир 1 - 0 Хатайспор Хатайспор
ПРС 18:00
Гурник Забже Гурник Забже 8 - 0 Анагениси Деринея Анагениси Деринея
БЮК 18:00
УНИКС УНИКС 105 - 70 БК Цедевита БК Цедевита
ПРС 18:00
Слован Братислава Слован Братислава 2 - 3 Сигма Оломоуц Сигма Оломоуц
КУПАЗ 18:00
Иран Иран 0 - 0 Ирак Ирак
ПРС 18:00
Дукла Прага Дукла Прага 4 - 2 Сокол Живанице Сокол Живанице
КУПАЗ 18:00
Виетнам Виетнам 2 - 0 Йемен Йемен
КИПК 18:30
Неа Саламис Неа Саламис 1 - 2 АЕК Ларнака АЕК Ларнака
ПРС 18:30
Яблонец Яблонец 8 - 0 Искра Мшено Искра Мшено
СПХ 19:00
Унгария (хандбал) Унгария (хандбал) 30 - 30 Египет (хандбал) Египет (хандбал)
СПХ 19:00
Хърватия (хандбал) Хърватия (хандбал) 32 - 20 Бахрейн (хандбал) Бахрейн (хандбал)
ПРС 19:00
ФФБ Олденбург ФФБ Олденбург 0 - 5 Шпортфройнде Лоте Шпортфройнде Лоте
ВШЛМ 19:00
Трефл Гданск Трефл Гданск 3 - 1 Нолико Маасейк Нолико Маасейк
БЮК 19:00
БК Вилнюс БК Вилнюс 79 - 79 АЛБА Берлин АЛБА Берлин
ЮАР 19:30
Мамелъди Съндаунс Мамелъди Съндаунс 1 - 0 Марицбург Юнайтед Марицбург Юнайтед
ЮАР 19:30
Ама Зулу Ама Зулу 2 - 3 Кайзер Чийфс Кайзер Чийфс
ТУРК 19:30
Трабзонспор Трабзонспор 2 - 1 Балъкесирспор Балъкесирспор
ИТАСК 19:30
Ювентус Ювентус 1 - 0 Милан Милан
ЮАР 19:30
Кейптаун Сити Кейптаун Сити 5 - 0 Фрий Стейт Старс Фрий Стейт Старс
ПРС 20:00
Фортуна Кьолн Фортуна Кьолн 1 - 2 Бон СК Бон СК
ФРА 20:00
Гингам Гингам 2 - 1 Рен Рен
ФРА 20:00
Монако Монако 1 - 1 Ница Ница
ФРА 20:00
Тулуза Тулуза 2 - 2 Олимпик Лион Олимпик Лион
ФРА 20:00
Ним Ним 1 - 0 Нант Нант
ФРАК 20:15
Гренобъл Фут 38 Гренобъл Фут 38 0 - 0 Страсбург Страсбург
ИСПК 20:30
Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид 3 - 3 Херона Херона
ПРС 20:30
Криенс Криенс 3 - 0 Хам Хам
БЮК 20:30
Скайлайнърс Франкфурт Скайлайнърс Франкфурт 58 - 70 АСВЕЛ АСВЕЛ
БЮК 21:00
Ратиофарм Улм Ратиофарм Улм 81 - 84 БК Локомотив Кубан БК Локомотив Кубан
ВШЛМ 21:00
ВфБ Фридрихсхафен ВфБ Фридрихсхафен 0 - 3 ВК Зенит Санкт Петербург ВК Зенит Санкт Петербург
ВШЛМ 21:00
СКК Берлин СКК Берлин 0 - 3 Скра Белхатов Скра Белхатов
ИСПК 21:30
Севиля Севиля 0 - 1 Атлетик Клуб Атлетик Клуб
ВШЛМ 21:30
Палаволо Модена Палаволо Модена 3 - 0 ВК Карловарско ВК Карловарско
ИТСЛЕ 21:30
Ню Матер Волей Ню Матер Волей 2 - 3 Волей Милано Волей Милано
СПХ 21:30
Македония (хандбал) Македония (хандбал) 21 - 32 Испания (хандбал) Испания (хандбал)
СПХ 21:30
Катар (хандбал) Катар (хандбал) 22 - 23 Швеция (хандбал) Швеция (хандбал)
ПРС 21:30
Кукута Депортиво Кукута Депортиво 2 - 0 Депортиво Лара Депортиво Лара
ФАК 21:45
Саутхямптън Саутхямптън 2 - 2 Дарби Каунти Дарби Каунти
БЮК 21:45
БК Валенсия БК Валенсия 92 - 76 БК Цървена звезда БК Цървена звезда
ЯМК 22:00
Дънбехолдън Дънбехолдън 0 - 2 Маунт Плезънт Академи Маунт Плезънт Академи
ЯМК 22:00
Портмор Юнайтед Портмор Юнайтед 1 - 0 Монтего Бей Юнайтед Монтего Бей Юнайтед
ФРА 22:00
Сент Етиен Сент Етиен 2 - 1 Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия
АРЖК 22:30
Сан Мартин Формоса Сан Мартин Формоса 1 - 1 Крусеро дел Норте Крусеро дел Норте
ИСПК 22:30
Леганес Леганес 1 - 0 Реал Мадрид Реал Мадрид
ПОРТК 22:45
Фейренсе Фейренсе 0 - 2 Спортинг КП Спортинг КП
КРПД 23:05
Лимон Лимон 2 - 1 Сантос де Гуапилес Сантос де Гуапилес