Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ПРС 00:30
Депортиво Тачира Депортиво Тачира 2 - 1 Алианса Петролера Алианса Петролера
НАССБ 01:00
Роуд Айлънд Рамс Роуд Айлънд Рамс 75 - 63 Сейнт Бонавенчър Сейнт Бонавенчър
НАССБ 01:30
Сейнт Джонс Ред Сторм Сейнт Джонс Ред Сторм 81 - 66 Крейтън Блуджейс Крейтън Блуджейс
НАССБ 02:00
Оклахома Суунърс Оклахома Суунърс 61 - 74 Канзас Стейт Уайлдкетс Канзас Стейт Уайлдкетс
НАССБ 02:00
Луисвил Кардиналс Луисвил Кардиналс 80 - 70 Бостън Колидж Ийгълс Бостън Колидж Ийгълс
НАССБ 02:00
Тексас А&М Агис Тексас А&М Агис 66 - 85 Оубърн Тайгърс Оубърн Тайгърс
НАССБ 02:00
НДИТ Хайлендърс НДИТ Хайлендърс 52 - 70 Липскомб Бизонс Липскомб Бизонс
НАССБ 02:00
ЮМБК Ретрийвърс ЮМБК Ретрийвърс 68 - 49 Бингхемтън Беъркетс Бингхемтън Беъркетс
НАССБ 02:00
Уинтроп Ийгълс Уинтроп Ийгълс 61 - 75 Лонгууд Лансърс Лонгууд Лансърс
НБА 02:00
Детройт Пистънс Детройт Пистънс 109 - 109 Орландо Меджик Орландо Меджик
НАССБ 02:00
Мейн Блек Беърс Мейн Блек Беърс 76 - 77 Хартфорд Хоукс Хартфорд Хоукс
НАССБ 02:00
Лихай Маунтийн Хоукс Лихай Маунтийн Хоукс 83 - 76 Америкън Ийгълс Америкън Ийгълс
НХЛ 02:00
Отава Сенатърс Отава Сенатърс 5 - 2 Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч
ТАОП 02:00
Иво Карлович Иво Карлович 2 - 3 Кей Нишикори Кей Нишикори
ТАОП 02:00
Камила Джорджи Камила Джорджи 2 - 0 Ига Святек Ига Святек
ТАОП 02:00
Мадисън Бренгъл Мадисън Бренгъл 1 - 2 Каролина Хръдличкова Каролина Хръдличкова
ТАОП 02:00
Ванг Кианг Ванг Кианг 2 - 0 Александра Крунич Александра Крунич
НАССБ 02:00
Вандербилт Комодорс Вандербилт Комодорс 71 - 74 Южна Каролина Геймкокс Южна Каролина Геймкокс
НАССБ 02:00
Пен Стейт Нитъни Лайънс Пен Стейт Нитъни Лайънс 82 - 89 Айова Хоукайс Айова Хоукайс
НАССБ 02:00
Лафайет Леопардс Лафайет Леопардс 77 - 85 Неви Мидшипмън Неви Мидшипмън
НАССБ 02:00
Лойола Мериленд Грейхаундс Лойола Мериленд Грейхаундс 69 - 69 Бостън Юнивърсити Териърс Бостън Юнивърсити Териърс
НАССБ 02:00
Арми Уест Пойнт Блек Найтс Арми Уест Пойнт Блек Найтс 91 - 81 Колгейт Райдърс Колгейт Райдърс
НАССБ 02:00
Хай Пойнт Пантърс Хай Пойнт Пантърс 71 - 54 ЮСК Ъпстейт Спартанс ЮСК Ъпстейт Спартанс
НАССБ 02:00
Пресбитериън Блу Хос Пресбитериън Блу Хос 85 - 70 Хемптън Пайрътс Хемптън Пайрътс
НАССБ 02:00
ЮНК Ашвил Булдогс ЮНК Ашвил Булдогс 53 - 70 Кембъл Файтинг Кемълс Кембъл Файтинг Кемълс
НАССБ 02:00
Масачузец Минътмен Масачузец Минътмен 63 - 68 Джордж Мейсън Пейтриътс Джордж Мейсън Пейтриътс
НАССБ 02:00
Кенесо Стейт Оулс Кенесо Стейт Оулс 41 - 62 Либърти Флеймс Либърти Флеймс
НАССБ 02:00
Джаксънвил Долфинс Джаксънвил Долфинс 88 - 91 Северна Алабама Лайънс Северна Алабама Лайънс
НАССБ 02:00
Ню Хемпшир Уайлдкетс Ню Хемпшир Уайлдкетс 59 - 73 Върмонт Кетамаунтс Върмонт Кетамаунтс
НАССБ 02:00
Масачузец Лоуел Масачузец Лоуел 84 - 72 Албани Грейт Дейнс Албани Грейт Дейнс
НАССБ 02:00
Стетсън Хатърс Стетсън Хатърс 77 - 87 Северна Флорида Оспрейс Северна Флорида Оспрейс
НАССБ 02:00
Източна Каролина Пайрътс Източна Каролина Пайрътс 74 - 85 Темпъл Оулс Темпъл Оулс
НАССБ 02:00
Ричмънд Спайдърс Ричмънд Спайдърс 68 - 74 Дюкесни Дюкс Дюкесни Дюкс
НАССБ 02:00
Тълса Голдън Хърикейн Тълса Голдън Хърикейн 89 - 83 Кънектикът Хъскис Кънектикът Хъскис
ТАОП 02:00
Биянка Ванеса Андреску Биянка Ванеса Андреску 1 - 2 Анастасия Севастова Анастасия Севастова
АРЖК 02:00
Дефенсор де Пронунсиамиенто Дефенсор де Пронунсиамиенто 1 - 0 Хувентуд Унида Г. Хувентуд Унида Г.
АРЖК 02:00
Атлетико Парана Атлетико Парана 1 - 0 Спортиво Лас Парехас Спортиво Лас Парехас
ЯМК 02:00
Харбър Вю Харбър Вю 0 - 2 Кавалиър Кавалиър
ТАОП 02:00
Виктория Кузмова Виктория Кузмова 0 - 2 Елина Свитолина Елина Свитолина
НАССБ 02:30
Сам Хюстън Стейт Беъркатс Сам Хюстън Стейт Беъркатс 72 - 50 Тексас А&М-КК Айлъндърс Тексас А&М-КК Айлъндърс
НАССБ 02:30
Макнийс Стейт Каубойс Макнийс Стейт Каубойс 86 - 75 Николс Стейт Колонелс Николс Стейт Колонелс
АРЖК 02:30
Расинг Кордоба Расинг Кордоба 2 - 1 Спортиво Белграно Спортиво Белграно
АРЖК 02:30
Депортиво Рока Депортиво Рока 3 - 1 Чиполети Чиполети
АРЖК 02:30
Дъглас Хайг Дъглас Хайг 6 - 3 Феро Карил Оесте ГП Феро Карил Оесте ГП
АРЖК 02:30
АО Запла АО Запла 1 - 2 Сан Лоренсо Алем Сан Лоренсо Алем
НХЛ 02:30
Филаделфия Флайърс Филаделфия Флайърс 4 - 3 Бостън Брюинс Бостън Брюинс
АРЖК 02:30
Индепендиенте Неукен Индепендиенте Неукен 0 - 0 Депортиво Мадрин Депортиво Мадрин
НБА 03:00
Мемфис Гризлис Мемфис Гризлис 101 - 111 Милуоки Бъкс Милуоки Бъкс
НБА 03:00
Бостън Селтикс Бостън Селтикс 117 - 108 Торонто Раптърс Торонто Раптърс
АРЖК 03:00
Ювентуд Антонияна Ювентуд Антонияна 1 - 1 Химнасия и Тиро Химнасия и Тиро
НБА 03:00
Хюстън Рокетс Хюстън Рокетс 131 - 131 Бруклин Нетс Бруклин Нетс
НАССБ 03:00
Абилън Крисчън Уайлдкетс Абилън Крисчън Уайлдкетс 75 - 68 Хюстън Баптист Хъскис Хюстън Баптист Хъскис
НАССБ 03:00
Брадли Брейвс Брадли Брейвс 52 - 69 Дрейк Булдогс Дрейк Булдогс
НАССБ 03:00
Мисури Стейт Беърс Мисури Стейт Беърс 64 - 70 Евънсвил Ейсес Евънсвил Ейсес
НАССБ 03:00
Северна Дакота Файтинг Хоукс Северна Дакота Файтинг Хоукс 74 - 78 Южна Дакота Стейт Джакрабитс Южна Дакота Стейт Джакрабитс
НАССБ 03:00
Инкърнейт Уърд Кардиналс Инкърнейт Уърд Кардиналс 60 - 77 Сентрал Арканзас Беърс Сентрал Арканзас Беърс
НАССБ 03:00
Нортърн Айова Пантърс Нортърн Айова Пантърс 69 - 64 Индиана Стейт Сикаморс Индиана Стейт Сикаморс
НАССБ 03:00
Саутийстърн Луизиана Лайънс Саутийстърн Луизиана Лайънс 76 - 69 Ламар Кардиналс Ламар Кардиналс
НАССБ 03:00
ВКЮ Рамс ВКЮ Рамс 76 - 71 Дейтън Флайърс Дейтън Флайърс
НАССБ 03:00
Ню Орлиънс Прайвътийрс Ню Орлиънс Прайвътийрс 68 - 61 Стивън Ф. Остин Лъмбърджакс Стивън Ф. Остин Лъмбърджакс
НАССБ 03:00
Ла Сал Експлорърс Ла Сал Експлорърс 56 - 59 Джордж Вашингтон Колониълс Джордж Вашингтон Колониълс
ТАОП 03:30
Тимея Бачински Тимея Бачински 2 - 0 Наталия Вихлянцева Наталия Вихлянцева
ТАОП 03:30
Иля Ивашка Иля Ивашка 0 - 3 Пабло Кареньо-Буста Пабло Кареньо-Буста
НАССБ 03:30
ДеПол Блу Диймънс ДеПол Блу Диймънс 69 - 87 Бътлър Булдогс Бътлър Булдогс
НБА 03:30
Далас Маверикс Далас Маверикс 101 - 105 Сан Антонио Спърс Сан Антонио Спърс
ТАОП 03:30
Анастасия Потапова Анастасия Потапова 0 - 2 Мадисън Кийс Мадисън Кийс
ТАОП 03:30
Борна Чорич Борна Чорич 3 - 0 Мартон Фучович Мартон Фучович
ТАОП 03:30
Станислас Вавринка Станислас Вавринка 1 - 3 Милош Раонич Милош Раонич
ТАОП 03:30
Лаура Зигмунд Лаура Зигмунд 0 - 2 Су-Вей Хсие Су-Вей Хсие
ТАОП 03:30
Филип Колшрайбер Филип Колшрайбер 2 - 3 Жоао Соуса Жоао Соуса
ТАОП 03:30
Елиз Мертенс Елиз Мертенс 2 - 0 Маргарита Гаспарян Маргарита Гаспарян
КРПД 04:00
Картахинес Картахинес 1 - 1 Перес Селедон Перес Селедон
НАССБ 04:00
Денвър Пайъниърс Денвър Пайъниърс 80 - 65 Северна Дакота Стейт Бизон Северна Дакота Стейт Бизон
ТАОП 04:00
Наоми Осака Наоми Осака 2 - 0 Тамара Зиданшек Тамара Зиданшек
НАССБ 04:00
Тексас Тех Ред Райдърс Тексас Тех Ред Райдърс 64 - 68 Айова Стейт Сайклонс Айова Стейт Сайклонс
НАССБ 04:00
Мисури Тайгърс Мисури Тайгърс 60 - 70 Алабама Кримсън Тайд Алабама Кримсън Тайд
НАССБ 04:00
Клемсън Тайгърс Клемсън Тайгърс 72 - 60 Джорджия Тех Йелоу Джакетс Джорджия Тех Йелоу Джакетс
НАССБ 04:00
Илинойс Файтинг Илини Илинойс Файтинг Илини 95 - 68 Минесота Голдън Гофърс Минесота Голдън Гофърс
КРПД 04:00
Ередияно Ередияно 2 - 3 Гресия Гресия
НАССБ 04:00
СМЮ Мустангс СМЮ Мустангс 58 - 69 Хюстън Кугарс Хюстън Кугарс
КРПД 04:05
Алауеленсе Алауеленсе 3 - 3 УКР УКР
НХЛ 04:30
Калгари Флеймс Калгари Флеймс 3 - 3 Бъфало Сейбърс Бъфало Сейбърс
НАССБ 05:00
Сан Хосе Стейт Спартанс Сан Хосе Стейт Спартанс 63 - 81 Юта Стейт Агис Юта Стейт Агис
НАССБ 05:00
Уичита Стейт Шокърс Уичита Стейт Шокърс 75 - 67 УКФ Найтс УКФ Найтс
ТАОП 05:00
Евгени Донской Евгени Донской 0 - 3 Филип Краинович Филип Краинович
НХЛ 05:00
Аризона Койотис Аризона Койотис 6 - 3 Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс
НХЛ 05:00
Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс 2 - 2 Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс
ТАОП 05:00
Шуай Джън Шуай Джън 2 - 0 Кристина Плишкова Кристина Плишкова
ТАОП 05:00
Симона Халеп Симона Халеп 2 - 1 София Кенин София Кенин
ТАОП 05:00
Давид Гофен Давид Гофен 3 - 1 Мариус Копил Мариус Копил
ТАОП 05:00
Райън Харисън Райън Харисън 0 - 3 Данийл Медведев Данийл Медведев
ТАОП 05:00
Люка Пуй Люка Пуй 3 - 1 Максимилиан Мартерер Максимилиан Мартерер
ТАОП 05:00
Хьон Чунг Хьон Чунг 1 - 3 Пиер-Хюг Хърбърт Пиер-Хюг Хърбърт
НБА 05:00
Портланд Трейл Блейзърс Портланд Трейл Блейзърс 129 - 112 Кливлънд Кавалиърс Кливлънд Кавалиърс
НАССБ 05:00
ЮК Ървайн Антийтърс ЮК Ървайн Антийтърс 70 - 80 Лонг Бийч Стейт 49-найнърс Лонг Бийч Стейт 49-найнърс
ТАОП 05:00
Фабио Фонини Фабио Фонини 3 - 0 Леонардо Майер Леонардо Майер
НБА 05:30
ЛА Клипърс ЛА Клипърс 109 - 129 Юта Джаз Юта Джаз
ТАОП 05:30
Ализе Корне Ализе Корне 1 - 2 Винъс Уилямс Винъс Уилямс
НБА 05:30
Голдън Стейт Уориърс Голдън Стейт Уориърс 147 - 140 Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс
НАССБ 06:00
Еър Форс Фалкънс Еър Форс Фалкънс 106 - 88 ЮНЛВ Ребълс ЮНЛВ Ребълс
ТАОП 06:30
Таро Даниел Таро Даниел 0 - 3 Денис Шаповалов Денис Шаповалов
ТАОП 07:00
Алекс Болт Алекс Болт 3 - 2 Жил Симон Жил Симон
ТАОП 09:10
Алексей Попирин Алексей Попирин 2 - 0 Доминик Тийм Доминик Тийм
АНБЛ 10:50
Аделаида 36-ърс Аделаида 36-ърс 97 - 84 Пърт Уайлдкетс Пърт Уайлдкетс
ПРС 11:00
Рубин Казан Рубин Казан 2 - 2 Вийторул Вийторул
КХЛ 11:00
Адмирал Владивосток Адмирал Владивосток 2 - 4 ХК Череповец ХК Череповец
ТАОП 11:10
Карла Суарес Наваро Карла Суарес Наваро 1 - 2 Даяна Ястремска Даяна Ястремска
ТАОП 11:30
Александър Зверев Александър Зверев 3 - 2 Жереми Шарди Жереми Шарди
КХЛ 11:30
Амур Хабаровск Амур Хабаровск 4 - 4 Йокерит Йокерит
ТАОП 12:00
Южени Бушар Южени Бушар 0 - 2 Серина Уилямс Серина Уилямс
ИРАА 12:30
Оксин Алборз Оксин Алборз 4 - 1 Шахрдари Махшехр Шахрдари Махшехр
ИРАА 12:30
Арванд Хоремшехр Арванд Хоремшехр 0 - 1 Мес Рефсенджан Мес Рефсенджан
ИРАА 12:30
Кашкай Кашкай 0 - 1 Малаван Малаван
ИРАА 12:30
Навад Урмия Навад Урмия 1 - 0 Сорхпошан Пакдещ Сорхпошан Пакдещ
ИРАА 12:30
Шахин Бушер Шахин Бушер 0 - 2 Бадеран Бадеран
ИРАА 12:30
Алуминум Арак Алуминум Арак 1 - 0 Фар Сепаси Фар Сепаси
ИРАА 12:30
Мес Керман Мес Керман 0 - 1 Гол Гохар Гол Гохар
КХЛ 13:30
Кунлун Ред Стар Кунлун Ред Стар 1 - 5 Локомотив Ярославъл Локомотив Ярославъл
ТАОП 13:35
Новак Джокович Новак Джокович 3 - 0 Жо-Вилфрид Цонга Жо-Вилфрид Цонга
БКБА 13:35
Дзянсу Драгънс Дзянсу Драгънс 110 - 90 Шандун Голдън Старс Шандун Голдън Старс
БКБА 13:35
Дзилин Нортийст Тайгърс Дзилин Нортийст Тайгърс 107 - 107 Ляонин Флайинг Леопрадс Ляонин Флайинг Леопрадс
БКБА 13:35
Шанси Брейв Драгънс Шанси Брейв Драгънс 92 - 86 Нанкин Мънки Кинг Нанкин Мънки Кинг
БКБА 13:35
Съчуан Блу Уейл Съчуан Блу Уейл 91 - 111 Синдзян Флайинг Тайгърс Синдзян Флайинг Тайгърс
КЕНИЯ 14:00
Чемелил Чемелил 1 - 2 Леопардс Леопардс
КЕНИЯ 14:00
Зоо Керичо Зоо Керичо 1 - 1 Кариобанги Шаркс Кариобанги Шаркс
МЖП19 14:00
Кипър (19) Кипър (19) 1 - 1 Дания (19) Дания (19)
ПРС 14:00
Ботев Враца Ботев Враца 0 - 2 Дунав 2010 Дунав 2010
ПРС 14:00
Есбер Есбер 1 - 2 Сьонерюск Сьонерюск
КЕНИЯ 14:00
Бандари Бандари 1 - 0 Поста Рейнджърс Поста Рейнджърс
КХЛ 14:30
ХК Сибир Новосибирск ХК Сибир Новосибирск 3 - 3 ХК Спартак Москва ХК Спартак Москва
УГАНК 15:00
Уотър Уотър 1 - 2 Експрес Експрес
ПРС 15:00
Зоненхоф Гроссашпах Зоненхоф Гроссашпах 0 - 1 Ян Регенсбург Ян Регенсбург
ТАОП 15:30
Йохана Конта Йохана Конта 1 - 2 Гарбине Мугуруса Гарбине Мугуруса
КХЛ 15:30
Барис Астана Барис Астана 0 - 0 Салават Юлаев Салават Юлаев
ПРС 15:30
Политехника Яши Политехника Яши 2 - 1 Естеглал Естеглал
КУПАЗ 15:30
Япония Япония 2 - 1 Узбекистан Узбекистан
ПРС 15:30
Комо Комо 3 - 0 Киасо Киасо
КУПАЗ 15:30
Оман Оман 3 - 1 Туркменистан Туркменистан
КХЛ 16:00
ХК Трактор ХК Трактор 3 - 2 ХК Торпедо Нижни ХК Торпедо Нижни
СПХ 16:00
Чили (хандбал) Чили (хандбал) 32 - 27 Саудитска Арабия (хандбал) Саудитска Арабия (хандбал)
ПРС 16:00
Брьондби Брьондби 1 - 3 Роскилде Роскилде
ПРС 16:00
СКА Хабаровск СКА Хабаровск 3 - 1 Атърау Атърау
ПРС 16:00
Хайденхайм Хайденхайм 1 - 0 Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс
МАР 16:00
Раджа Казабланка Раджа Казабланка 1 - 1 Могреб Тетуан Могреб Тетуан
ПРС 16:00
Ботошани Ботошани 2 - 1 Пакш СЕ Пакш СЕ
ПРС 16:30
Арминия Билефелд Арминия Билефелд 2 - 1 1860 Мюнхен 1860 Мюнхен
ПРС 16:30
Дармщат 98 Дармщат 98 0 - 0 Раперсвил-Йона Раперсвил-Йона
СПХ 16:30
Египет (хандбал) Египет (хандбал) 33 - 28 Ангола (хандбал) Ангола (хандбал)
СПХ 16:30
Бразилия (хандбал) Бразилия (хандбал) 35 - 26 Корея (хандбал) Корея (хандбал)
СПХ 16:30
Бахрейн (хандбал) Бахрейн (хандбал) 23 - 22 Япония (хандбал) Япония (хандбал)
ПРС 17:00
Инголщат Инголщат 3 - 1 Халешер Халешер
ПРС 17:00
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн 1 - 0 Шанхай Шънхуа Шанхай Шънхуа
ПРС 17:00
Люцерн Люцерн 0 - 0 ФКСБ ФКСБ
ПРС 17:30
Базел Базел 2 - 1 Пушкаш Пушкаш
ТУРК 17:30
Аланияспор Аланияспор 0 - 0 Касъмпаша Касъмпаша
ПРС 17:30
Виктория Пилзен Виктория Пилзен 6 - 1 Усти над Лабем Усти над Лабем
КУПАЗ 18:00
Саудитска Арабия Саудитска Арабия 0 - 2 Катар Катар
КУПАЗ 18:00
Ливан Ливан 4 - 1 Северна Корея Северна Корея
КХЛ 18:00
ХК Нефтехимик ХК Нефтехимик 1 - 2 ХК Витяз ХК Витяз
ВШЛМ 18:00
ВК Динамо Москва ВК Динамо Москва 3 - 0 Тур Волейбол Тур Волейбол
КХЛ 18:30
СКА Санкт Петербург СКА Санкт Петербург 3 - 1 ХК Динамо Москва ХК Динамо Москва
СПХ 18:30
Австрия (хандбал) Австрия (хандбал) 27 - 32 Тунис (хандбал) Тунис (хандбал)
КХЛ 18:30
ХК Авангард ХК Авангард 2 - 4 ХК Сочи ХК Сочи
СУДАН 18:30
Ал Ахли Хартум Ал Ахли Хартум 0 - 1 Хай Ал Вади Хай Ал Вади
КХЛ 18:30
ХК ЦСКА Москва ХК ЦСКА Москва 3 - 0 ХК Автомобилист ХК Автомобилист
АЛЖ 18:45
МК Алжир МК Алжир 1 - 1 ШР Белуиздад ШР Белуиздад
СПХ 19:00
Македония (хандбал) Македония (хандбал) 22 - 24 Исландия (хандбал) Исландия (хандбал)
СПХ 19:00
Катар (хандбал) Катар (хандбал) 26 - 25 Аржентина (хандбал) Аржентина (хандбал)
СУДАН 19:00
Хилал Обайед Хилал Обайед 1 - 2 Ал Мурада Ал Мурада
СУДАН 19:00
Аламал Атбара Аламал Атбара 3 - 1 Ал Ахли Мерове Ал Ахли Мерове
ББЕЛ 19:00
БК ЦСКА Москва БК ЦСКА Москва 77 - 70 БК Байерн Мюнхен БК Байерн Мюнхен
ПРС 19:00
ДАК ДАК 4 - 2 Галанта Галанта
МЖДЖ 19:00
Шотландия (Ж) Шотландия (Ж) 1 - 3 Норвегия (Ж) Норвегия (Ж)
СПХ 19:00
Германия (хандбал) Германия (хандбал) 31 - 23 Сърбия (хандбал) Сърбия (хандбал)
ТУРК 19:30
Юмранийеспор Юмранийеспор 1 - 0 Фенербахче Фенербахче
КХЛ 19:30
ХК Динамо Рига ХК Динамо Рига 0 - 2 Металург Магнитогорск Металург Магнитогорск
МЖДЖ 20:00
Испания (Ж) Испания (Ж) 1 - 1 Белгия (Ж) Белгия (Ж)
МЖДЖ 20:00
Португалия (Ж) Португалия (Ж) 1 - 1 Украйна (Ж) Украйна (Ж)
ИСПК 20:30
Реал Сосиедад Реал Сосиедад 2 - 2 Реал Бетис Реал Бетис
ББЕЛ 21:00
БК Олимпиакос БК Олимпиакос 71 - 57 БК Химки БК Химки
ПРС 21:00
Сервет Сервет 1 - 3 Риека Риека
ББЕЛ 21:05
БК Макаби Тел Авив БК Макаби Тел Авив 99 - 83 ФК Барселона (баскетбол) ФК Барселона (баскетбол)
СПХ 21:15
Дания (хандбал) Дания (хандбал) 30 - 26 Норвегия (хандбал) Норвегия (хандбал)
ГИБ 21:30
Гибралтар Юнайтед Гибралтар Юнайтед 1 - 5 Линкълн Ред Импс Линкълн Ред Импс
ИСПК 21:30
Еспаньол Еспаньол 3 - 1 Виляреал Виляреал
ПРС 21:30
Кукута Депортиво Кукута Депортиво 0 - 0 Алианса Петролера Алианса Петролера
ФРНА 21:30
Бург ан Брес Бург ан Брес 2 - 1 Лавал Лавал
СПХ 21:30
Швеция (хандбал) Швеция (хандбал) 33 - 30 Унгария (хандбал) Унгария (хандбал)
СПХ 21:30
Испания (хандбал) Испания (хандбал) 19 - 23 Хърватия (хандбал) Хърватия (хандбал)
СПХ 21:30
Франция (хандбал) Франция (хандбал) 23 - 22 Русия (хандбал) Русия (хандбал)
НБА 22:00
Вашингтон Уизърдс Вашингтон Уизърдс 101 - 100 Ню Йорк Никс Ню Йорк Никс
ЯМК 22:00
Хъмбъл Лайънс Хъмбъл Лайънс 0 - 1 Уотърхаус Уотърхаус
ББЕЛ 22:00
БК Гран Канария БК Гран Канария 64 - 82 Фенербахче СК (баскетбол) Фенербахче СК (баскетбол)
ИСПК 22:30
Барселона Барселона 3 - 0 Леванте Леванте