Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
НАССБ 00:00
Уестърн Мичиган Бронкос Уестърн Мичиган Бронкос 63 - 82 Кент Стейт Голдън Флашес Кент Стейт Голдън Флашес
ТАОБА 00:00
Доминик Тийм Доминик Тийм 2 - 0 Максимилиан Мартерер Максимилиан Мартерер
НАССБ 01:00
Феърлей Дикинсън Найтс Феърлей Дикинсън Найтс 62 - 87 Сейнт Франсис Пенсилвания Ред Флаш Сейнт Франсис Пенсилвания Ред Флаш
БРАК 01:15
УРТ УРТ 3 - 2 Коритиба Коритиба
КОПЛИ 01:30
Атлетико Насионал Атлетико Насионал 0 - 0 Депортиво Ла Гуайра Депортиво Ла Гуайра
НАССБ 01:30
СИЮ-Едуърдсвил Кугарс СИЮ-Едуърдсвил Кугарс 65 - 79 Ийстърн Илинойс Пантърс Ийстърн Илинойс Пантърс
КОПСУ 01:30
Коринтианс Коринтианс 1 - 1 Расинг Клуб де Авелянеда Расинг Клуб де Авелянеда
НАССБ 02:00
Флорида Атлантик Оус Флорида Атлантик Оус 57 - 47 Северен Тексас Мийн Грийн Северен Тексас Мийн Грийн
НАССБ 02:00
Вагнер Сийхоукс Вагнер Сийхоукс 63 - 57 Сентрал Кънектикът Стейт Блу Девилс Сентрал Кънектикът Стейт Блу Девилс
НБА 02:00
Орландо Меджик Орландо Меджик 127 - 89 Шарлът Хорнетс Шарлът Хорнетс
НАССБ 02:00
Кънектикът Хъскис Кънектикът Хъскис 63 - 71 Хюстън Кугарс Хюстън Кугарс
НАССБ 02:00
Брайънт Булдогс Брайънт Булдогс 104 - 105 Сакред Харт Пайънийърс Сакред Харт Пайънийърс
НАССБ 02:00
Северна Каролина-Уилмингтън Сийхоукс Северна Каролина-Уилмингтън Сийхоукс 77 - 81 Нортийстърн Хъскис Нортийстърн Хъскис
КОЛК 02:00
Валедупар Валедупар 3 - 3 Кукута Депортиво Кукута Депортиво
НАССБ 02:00
Маунт Стейт Мерис Маунтънийърс Маунт Стейт Мерис Маунтънийърс 76 - 62 Робърт Морис Колониълс Робърт Морис Колониълс
НАССБ 02:00
Ийст Тенеси Стейт Бъканиърс Ийст Тенеси Стейт Бъканиърс 91 - 83 Цитадел Булдогс Цитадел Булдогс
НАССБ 02:00
Ст. Франсис Ню Йорк Териърс Ст. Франсис Ню Йорк Териърс 83 - 76 ЛАЮ Бруклин Блекбърдс ЛАЮ Бруклин Блекбърдс
НАССБ 02:00
Йънгстаун Стейт Пенгуинс Йънгстаун Стейт Пенгуинс 75 - 73 ИЮПЮИ Джагуарс ИЮПЮИ Джагуарс
НАССБ 02:00
ФИЮ Голдън Пантърс ФИЮ Голдън Пантърс 86 - 65 Райс Оулс Райс Оулс
НАССБ 02:00
Джеймс Мадисън Дюкс Джеймс Мадисън Дюкс 71 - 69 Дрексъл Драгънс Дрексъл Драгънс
НАССБ 02:00
Кол. ъф Чарлстън Кугърс Кол. ъф Чарлстън Кугърс 95 - 99 Хофстра Прайд Хофстра Прайд
НАССБ 02:00
Таусън Тайгърс Таусън Тайгърс 64 - 64 Делъуеър Файтинг Блу Хенс Делъуеър Файтинг Блу Хенс
НАССБ 02:00
Уофорд Териърс Уофорд Териърс 95 - 84 ВМИ Кадетс ВМИ Кадетс
НАССБ 02:00
ЮМКС Кенгъруус ЮМКС Кенгъруус 71 - 71 Гранд Каньон Антилопърс Гранд Каньон Антилопърс
НАССБ 02:00
Уестърн Каролина Кетмаунтс Уестърн Каролина Кетмаунтс 65 - 74 Мърсър Беърс Мърсър Беърс
НАССБ 02:00
Тулейн Грийн Уейв Тулейн Грийн Уейв 57 - 80 Тълса Голдън Хърикейн Тълса Голдън Хърикейн
НАССБ 02:00
Кливлънд Стейт Вайкингс Кливлънд Стейт Вайкингс 77 - 81 Илинойс-Чикаго Флеймс Илинойс-Чикаго Флеймс
АРЖ 02:00
Росарио Сентрал Росарио Сентрал 1 - 1 Ривър Плейт Ривър Плейт
НХЛ 02:00
Флорида Пантърс Флорида Пантърс 2 - 2 Калгари Флеймс Калгари Флеймс
НХЛ 02:00
Кълъмбъс Блу Джакетс Кълъмбъс Блу Джакетс 0 - 3 Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс
НАССБ 02:00
Охайо Стейт Бъкийс Охайо Стейт Бъкийс 56 - 63 Илинойс Файтинг Илини Илинойс Файтинг Илини
НХЛ 02:30
Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг 6 - 0 Далас Старс Далас Старс
НАССБ 02:30
Арканзас-Литъл Рок Троянс Арканзас-Литъл Рок Троянс 56 - 52 ЮТ-Арлингтън Маверикс ЮТ-Арлингтън Маверикс
БРАК 02:30
Синоп Синоп 1 - 2 Санта Крус Санта Крус
КОЛА 02:30
Депортиво Кали Депортиво Кали 2 - 1 Депортес Толима Депортес Толима
ТАОБА 02:30
Диего Шварцман Диего Шварцман 2 - 1 Аляж Бедене Аляж Бедене
НАССБ 02:30
Луизиана Тех Булдогс Луизиана Тех Булдогс 71 - 57 ЮТЕП Майнърс ЮТЕП Майнърс
КОЛК 02:30
Санта Фе Санта Фе 1 - 0 Богота Богота
БРАК 02:30
Фаст Клубе Фаст Клубе 1 - 6 Оесте Оесте
НБА 02:30
Атланта Хоукс Атланта Хоукс 91 - 106 Ню Йорк Никс Ню Йорк Никс
НАССБ 02:30
Фърман Паладинс Фърман Паладинс 67 - 57 ЮНК-Грийнсборо Спартанс ЮНК-Грийнсборо Спартанс
НХЛ 02:30
Детройт Ред Уингс Детройт Ред Уингс 3 - 2 Отава Сенатърс Отава Сенатърс
НАССБ 02:35
Морхед Стейт Ийгълс Морхед Стейт Ийгълс 78 - 72 Ийстърн Кентъки Колонелс Ийстърн Кентъки Колонелс
ТСНЙО 02:45
Джейсън Юнг Джейсън Юнг 2 - 0 Франсис Тияфо Франсис Тияфо
НАССБ 03:00
Арканзас Стейт Ред Уулвс Арканзас Стейт Ред Уулвс 74 - 84 Тексас Стейт Бобкетс Тексас Стейт Бобкетс
НАССБ 03:00
ЮТ-Рио Гранде Вали Вакерос ЮТ-Рио Гранде Вали Вакерос 59 - 44 Сиатъл Редхоукс Сиатъл Редхоукс
НАССБ 03:00
Чикаго Стейт Кугърс Чикаго Стейт Кугърс 62 - 75 КСЮ Бейкърсфийлд Роудрънърс КСЮ Бейкърсфийлд Роудрънърс
НАССБ 03:00
Уестърн Кентъки Хилтопърс Уестърн Кентъки Хилтопърс 71 - 63 Мидъл Тенеси Стейт Блу Райдърс Мидъл Тенеси Стейт Блу Райдърс
НАССБ 03:00
ЮУ-Милуоки Пантърс ЮУ-Милуоки Пантърс 84 - 90 Детройт Тайтънс Детройт Тайтънс
НАССБ 03:00
Грийн Бей Финикс Грийн Бей Финикс 66 - 54 Оклънд Голдън Гризлис Оклънд Голдън Гризлис
НАССБ 03:00
Небраска-Омаха Маверикс Небраска-Омаха Маверикс 85 - 84 Южна Дакота Стейт Джакрабитс Южна Дакота Стейт Джакрабитс
НАССБ 03:00
Саутърн Мис Голдън Ийгълс Саутърн Мис Голдън Ийгълс 78 - 71 ЮТСА Роудрънърс ЮТСА Роудрънърс
НАССБ 03:00
Маршъл Тъндъринг Хърд Маршъл Тъндъринг Хърд 68 - 77 ЮАБ Блейзърс ЮАБ Блейзърс
НАССБ 03:00
Северна Дакота Стейт Бизон Северна Дакота Стейт Бизон 85 - 73 Орал Робъртс Голдън Ийгълс Орал Робъртс Голдън Ийгълс
НХЛ 03:00
Уинипег Джетс Уинипег Джетс 1 - 4 Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч
НХЛ 03:00
Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс 3 - 1 Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс
НБА 03:00
Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс 131 - 122 Оклахома Сити Тъндър Оклахома Сити Тъндър
ХОНД 03:00
Ютикалпа Ютикалпа 0 - 4 Олимпия Тегусигалпа Олимпия Тегусигалпа
ЕСАЛ 03:30
ФАС ФАС 1 - 1 Агила Агила
НАССБ 03:30
ЮТ-Мартин Скайхоукс ЮТ-Мартин Скайхоукс 81 - 72 Саутийст Мисури Стейт Редхоукс Саутийст Мисури Стейт Редхоукс
НАССБ 03:30
Тенеси Стейт Тайгърс Тенеси Стейт Тайгърс 66 - 77 Белмонт Брюинс Белмонт Брюинс
НАССБ 03:30
Тенеси Тех Голдън Ийгълс Тенеси Тех Голдън Ийгълс 57 - 67 Джаксънвил Стейт Геймкокс Джаксънвил Стейт Геймкокс
НХЛ 03:30
Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс 5 - 2 Ню Джърси Девилс Ню Джърси Девилс
КРПД 03:30
УКР УКР 0 - 2 Депортиво Саприса Депортиво Саприса
ХОНД 03:30
Хондурас Прогресо Хондурас Прогресо 1 - 2 Реал Еспаня Реал Еспаня
НАССБ 04:00
Остин Пий Говърнърс Остин Пий Говърнърс 71 - 73 Мъри Стейт Рейсърс Мъри Стейт Рейсърс
НАССБ 04:00
Уебър Стейт Уайлдкетс Уебър Стейт Уайлдкетс 80 - 83 Монтана Гризлис Монтана Гризлис
НАССБ 04:00
Айдахо Стейт Бенгалс Айдахо Стейт Бенгалс 76 - 84 Монтана Стейт Бобкетс Монтана Стейт Бобкетс
НХЛ 04:00
Аризона Койотис Аризона Койотис 0 - 4 Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус
НАССБ 04:00
Юта Ютес Юта Ютес 83 - 76 Аризона Уайлдкетс Аризона Уайлдкетс
НАССБ 04:00
Ню Мексико Стейт Агис Ню Мексико Стейт Агис 84 - 77 Юта Вали Уулвърийнс Юта Вали Уулвърийнс
НАССБ 04:00
Денвър Пайъниърс Денвър Пайъниърс 81 - 94 Пърдю Форт Уейн Мастодонс Пърдю Форт Уейн Мастодонс
НАССБ 05:00
Сан Диего Торерос Сан Диего Торерос 75 - 75 БЙЮ Кугърс БЙЮ Кугърс
НАССБ 05:00
Сан Франциско Донс Сан Франциско Донс 89 - 77 Пепърдайн Уейвс Пепърдайн Уейвс
НАССБ 05:00
Айдахо Вандалс Айдахо Вандалс 47 - 75 Нортърн Колорадо Беърс Нортърн Колорадо Беърс
НАССБ 05:00
ЮК Ривърсайд Хайлендърс ЮК Ривърсайд Хайлендърс 71 - 57 ЮК Санта Барбара Гаучос ЮК Санта Барбара Гаучос
НАССБ 05:00
Портланд Стейт Вайкингс Портланд Стейт Вайкингс 103 - 94 Нортърн Аризона Лъмбърджакс Нортърн Аризона Лъмбърджакс
НХЛ 05:00
Вегас Голдън Найтс Вегас Голдън Найтс 3 - 6 Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс
НАССБ 05:05
Сакраменто Стейт Хорнетс Сакраменто Стейт Хорнетс 84 - 73 Саутърн Юта Тъндърбърдс Саутърн Юта Тъндърбърдс
НХЛ 05:30
ЛА Кингс ЛА Кингс 3 - 3 Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс
НХЛ 05:30
Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс 1 - 5 Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс
НАССБ 06:00
Санта Клара Бронкос Санта Клара Бронкос 55 - 66 Сейнт Мерис Калифорния Гаелс Сейнт Мерис Калифорния Гаелс
НАССБ 06:00
Лойола Маримаунт Лайънс Лойола Маримаунт Лайънс 60 - 73 Гонзага Булдогс Гонзага Булдогс
НАССБ 07:00
Хавай Уориърс Хавай Уориърс 75 - 54 Кал Поли Мустангс Кал Поли Мустангс
АВЛ 08:35
Уелингтън Финикс Уелингтън Финикс 1 - 1 Мелбърн Виктори Мелбърн Виктори
ТДТЧ 08:40
Ейжа Мухамад Ейжа Мухамад 0 - 2 Анхелина Калинина Анхелина Калинина
ТДТЧ 08:40
Далила Якупович Далила Якупович 2 - 0 Клои Паке Клои Паке
ТДТЧ 08:40
Бернарда Пера Бернарда Пера 2 - 0 Никита Юберой Никита Юберой
ТДТЧ 08:45
Александра Дюлгеру Александра Дюлгеру 0 - 2 Дженифър Брейди Дженифър Брейди
ТДТЧ 09:45
Полона Херцог Полона Херцог 2 - 1 Джулия Елбаба Джулия Елбаба
ТДТЧ 10:00
Кристина Плишкова Кристина Плишкова 0 - 2 Людмила Самсонова Людмила Самсонова
ТДТЧ 10:00
Ирина Мария Бара Ирина Мария Бара 1 - 2 Лин Жу Лин Жу
ТДТЧ 10:10
Еден Силва Еден Силва 1 - 2 Луцие Храдецка Луцие Храдецка
АВЛ 10:50
Нюкасъл Джетс Нюкасъл Джетс 3 - 1 Мелбърн Сити Мелбърн Сити
ТДТЧ 11:30
Анкита Райна Анкита Райна 0 - 2 Моника Никулеску Моника Никулеску
ТДТЧ 11:30
Щефани Фьогеле Щефани Фьогеле 2 - 0 Шилин Ксу Шилин Ксу
ТДТЧ 11:30
Зарина Диас Зарина Диас 2 - 0 Забине Лизицки Забине Лизицки
ТДТЧ 11:30
Валерия Страхова Валерия Страхова 0 - 2 Ивана Йорович Ивана Йорович
ПРС 12:00
Енергетик-БДУ Енергетик-БДУ 1 - 1 Нафтан Нафтан
РККБЛ 12:30
Сеул СК Найтс Сеул СК Найтс 83 - 80 Анянг КЖК Анянг КЖК
РККБЛ 12:30
Улсан Мобис Фоебъс Улсан Мобис Фоебъс 99 - 82 Вонджу Донгу Проми Вонджу Донгу Проми
ТДТЧ 12:40
Дария Юрак Дария Юрак 0 - 2 Магдалена Фреч Магдалена Фреч
АНБЛ 12:50
Пърт Уайлдкетс Пърт Уайлдкетс 93 - 85 Аделаида 36-ърс Аделаида 36-ърс
ТДТЧ 13:00
Ксин Хан Ксин Хан 1 - 2 Мисаки Дой Мисаки Дой
ТДТЧ 13:00
Лара Аруабарена-Весино Лара Аруабарена-Весино 2 - 0 Тереза Мрдеза Тереза Мрдеза
МАКАО 13:05
Бенфика Макао Бенфика Макао 3 - 0 Монте Карло Монте Карло
ТДТЧ 13:20
Габриела Дабровски Габриела Дабровски 2 - 0 Сабина Шарипова Сабина Шарипова
ТААУТ 13:30
Гаел Монфис Гаел Монфис 2 - 0 Дамир Джумхур Дамир Джумхур
БКБА 13:35
Байи Рокетс Байи Рокетс 111 - 111 Дзилин Нортийст Тайгърс Дзилин Нортийст Тайгърс
БКБА 13:35
Съчуан Блу Уейл Съчуан Блу Уейл 96 - 77 Нанкин Мънки Кинг Нанкин Мънки Кинг
БКБА 13:35
Фудзиен Сюнсин Фудзиен Сюнсин 117 - 98 Синдзян Флайинг Тайгърс Синдзян Флайинг Тайгърс
БКБА 13:35
Шандун Голдън Старс Шандун Голдън Старс 106 - 92 Тиендзин Голдън Лайънс Тиендзин Голдън Лайънс
БКБА 13:35
Циндао Ийгълс Циндао Ийгълс 113 - 113 Шънджън Леопардс Шънджън Леопардс
БКБА 13:35
Джъдзян Лайънс Джъдзян Лайънс 127 - 110 Шанхай Шаркс Шанхай Шаркс
БКБА 13:35
Гуандонг Саутърн Тайгърс Гуандонг Саутърн Тайгърс 115 - 101 Джъдзян Голдън Булс Джъдзян Голдън Булс
ИРАН 14:00
Трактор Сази Трактор Сази 1 - 0 Естеглал Естеглал
ПРС 14:00
Стрьомсгодсе Стрьомсгодсе 0 - 5 Бодьо/Глимт Бодьо/Глимт
ХК 14:00
Пегасус Пегасус 2 - 0 Хой Кинг Хой Кинг
ПРС 14:15
Олимпик Донецк Олимпик Донецк 4 - 1 Тобол Тобол
ИРАН 14:30
Сепидроод Рашт Сепидроод Рашт 1 - 1 Машин Сази Табриз Машин Сази Табриз
ПРС 14:30
Неман Гродно Неман Гродно 2 - 0 Ритериай Ритериай
ИРАН 14:30
Пейкан Пейкан 0 - 1 Сепахан Сепахан
КОСОВ 14:30
КЕК-у КЕК-у 0 - 3 Лапи Лапи
ПРС 14:30
КАМАЗ КАМАЗ 1 - 0 Луч Владивосток Луч Владивосток
ИЗР1 15:00
Апоел Бней Лод Апоел Бней Лод 2 - 0 Апоел Катамон Апоел Катамон
МАЛВ 15:00
Джохор Дарул Такзим II Джохор Дарул Такзим II 2 - 1 Перлис Перлис
МАЛВ 15:00
Негери Семблиян Негери Семблиян 1 - 4 ЮТМ ЮТМ
ПРС 15:00
Алмерия Алмерия 1 - 1 Уфа Уфа
ИЗР1 15:00
Апоел Акре Апоел Акре 0 - 0 Бейтар Тел Авив Рамла Бейтар Тел Авив Рамла
ИЗР1 15:00
Секция Нес Циона Секция Нес Циона 2 - 0 Апоел Иксал Апоел Иксал
ИЗР1 15:00
Апоел Марморек Апоел Марморек 2 - 0 Апоел Рамат Хашарон Апоел Рамат Хашарон
МАЛС 15:00
Теренгану Теренгану 2 - 2 Джохор Дарул Такзим Джохор Дарул Такзим
ИЗР1 15:00
Апоел Петах Тиква Апоел Петах Тиква 2 - 0 Апоел Ришон ле Цион Апоел Ришон ле Цион
УГАНК 15:00
Уакисо Джайънтс Уакисо Джайънтс 0 - 0 Тооро Юнайтед Тооро Юнайтед
ЮАРКУ 15:00
Кейп Умоя Юнайтед Кейп Умоя Юнайтед 0 - 0 Мбомбела Юнайтед Мбомбела Юнайтед
ПРС 15:00
Сарпсборг 08 Сарпсборг 08 3 - 1 Флора Флора
СУДАН 15:30
Вад Хашим Сенар Вад Хашим Сенар 0 - 0 Ал Хилал Кадугли Ал Хилал Кадугли
СУДАН 15:30
Мерих Ел Фашер Мерих Ел Фашер 0 - 1 Ал Ахли Шенди Ал Ахли Шенди
ОАЕ 15:30
Ал Вахда Абу Даби Ал Вахда Абу Даби 3 - 1 Диба Ал Фуджайра Диба Ал Фуджайра
ТААУТ 15:30
Данийл Медведев Данийл Медведев 2 - 0 Жо-Вилфрид Цонга Жо-Вилфрид Цонга
ОАЕ 15:35
Ал Дафра Ал Дафра 3 - 0 Ал Аин Ал Аин
ТКТО 15:40
Симона Халеп Симона Халеп 2 - 1 Елина Свитолина Елина Свитолина
КАТ 15:45
Ал Харитият Ал Харитият 1 - 2 Ал Ахли Доха Ал Ахли Доха
КУВ 15:50
Казма Казма 2 - 2 Ал Фахахеел Ал Фахахеел
КУВ 15:50
Ал Тадамон Ал Тадамон 1 - 2 Ал Кадисия Кувейт Ал Кадисия Кувейт
ПРС 16:00
Хорн Хорн 1 - 1 Витковице Витковице
ЙОРД 16:00
Тат Рас Тат Рас 1 - 2 Ал Файсали Аман Ал Файсали Аман
ЛИВ 16:00
Ал Ансар Бейрут Ал Ансар Бейрут 4 - 0 Салам Згарта Салам Згарта
ИНДСЛ 16:00
Керала Бластърс Керала Бластърс 3 - 0 Ченайин Ченайин
ПРС 16:00
Арсенал Тула Арсенал Тула 0 - 2 Торпедо БелАЗ Торпедо БелАЗ
АЛЖ2 16:00
РК Коуба РК Коуба 1 - 0 ЖСМ Скикда ЖСМ Скикда
КХЛ 16:00
ХК Автомобилист ХК Автомобилист 0 - 3 АК Барс АК Барс
АЛЖ2 16:00
Аннаба Аннаба 0 - 0 УСМ Ел Харач УСМ Ел Харач
АЛЖ2 16:00
АСМ Оран АСМ Оран 5 - 1 Мостаганем Мостаганем
ЕГИП 16:00
Харас Ел Ходоод Харас Ел Ходоод 2 - 2 Петроджет Петроджет
БЪВСЖ 16:00
ВК ЦСКА София (Ж) ВК ЦСКА София (Ж) 0 - 3 ВК Марица Пловдив (Ж) ВК Марица Пловдив (Ж)
АЛЖ2 16:00
Амал Бу Саада Амал Бу Саада 1 - 0 МК Сайда МК Сайда
БЪВСЖ 16:00
ВК Перун (Ж) ВК Перун (Ж) 0 - 3 ВК Левски София (Ж) ВК Левски София (Ж)
БАХР 16:05
Будая Будая 0 - 1 Малкия Малкия
АЛЖ2 17:00
ВА Тлемсен ВА Тлемсен 2 - 2 Ел Юлма Ел Юлма
ПРС 17:00
Олесун Олесун 0 - 2 Молде Молде
ПРС 17:00
Оедт Оедт 1 - 3 Форвертс Щайр Форвертс Щайр
ПРС 17:00
Сарпсборг 08 Сарпсборг 08 0 - 2 Уленсакер/Киса Уленсакер/Киса
БЪЛ 17:30
Верея Верея 0 - 0 Лудогорец Лудогорец
ПРС 17:30
Нъме Калю Нъме Калю 0 - 1 Сандефьорд Сандефьорд
САРБ 17:30
Ал Шабаб Рияд Ал Шабаб Рияд 1 - 0 Ал Вахда Мека Ал Вахда Мека
ТКТО 17:40
Анджелик Кербер Анджелик Кербер 1 - 2 Елиз Мертенс Елиз Мертенс
ПРС 18:00
Тромсьо Тромсьо 3 - 0 Алта Алта
ОАЕ 18:00
Шабаб Ал Ахли Дубай Шабаб Ал Ахли Дубай 2 - 2 Аджман Аджман
БЪВСЖ 18:00
ВК Берое Стара Загора (Ж) ВК Берое Стара Загора (Ж) 3 - 0 ВК Славия София (Ж) ВК Славия София (Ж)
ОАЕ 18:00
Емирейтс Емирейтс 1 - 1 Ал Итихад Калба Ал Итихад Калба
КХЛ 18:00
Локомотив Ярославъл Локомотив Ярославъл 4 - 3 ХК Витяз ХК Витяз
АЛЖ2 18:00
УС Бискра УС Бискра 1 - 0 ЖСМ Беджая ЖСМ Беджая
ТУР1 18:00
Елязъгспор Елязъгспор 1 - 2 Генчлербирлиги Генчлербирлиги
СЪРБ 18:00
Вождовац Вождовац 4 - 0 Напредак Напредак
КАТ 18:10
Катар СК Катар СК 0 - 0 Ал Шахания Ал Шахания
КУВ 18:20
Ал Джахра Ал Джахра 1 - 0 Ал Салмиях Ал Салмиях
КХЛ 18:30
ХК Динамо Москва ХК Динамо Москва 2 - 2 ХК Сочи ХК Сочи
БАХР 18:30
Манама Манама 1 - 1 Ал Наджма Ал Наджма
ЙОРД 18:30
Ал Джазира Аман Ал Джазира Аман 1 - 1 Ал Букаа Ал Букаа
КХЛ 18:30
ХК ЦСКА Москва ХК ЦСКА Москва 4 - 1 ХК Слован ХК Слован
ФИНК 18:30
МуСа МуСа 2 - 0 Хака Хака
КХЛ 18:30
СКА Санкт Петербург СКА Санкт Петербург 5 - 2 Йокерит Йокерит
ПОЛ 19:00
Погон Шчечин Погон Шчечин 3 - 1 Гурник Забже Гурник Забже
ПРС 19:00
Рауфос Рауфос 1 - 0 Скейд Скейд
ПРС 19:00
Брине Брине 2 - 6 Йерв Йерв
AЛБ 19:00
Теута Драч Теута Драч 2 - 1 Кукъс Кукъс
БЪЛВС 19:00
Левски Бол Левски Бол 3 - 0 Дея Волей Бургас Дея Волей Бургас
ХЪРВ 19:00
Локомотива Загреб Локомотива Загреб 0 - 0 Рудеш Загреб Рудеш Загреб
ЧЕХ 19:00
Теплице Теплице 0 - 2 Млада Болеслав Млада Болеслав
ЕГИП 19:00
Ал Мокавлун Ал Мокавлун 2 - 0 Ел Геиш Ел Геиш
ГЕР4 19:00
Липщат 08 Липщат 08 1 - 0 Кьолн II Кьолн II
ТСНЙО 19:15
Паоло Лоренци Паоло Лоренци 1 - 2 Брейдън Шнур Брейдън Шнур
САРБ 19:20
Ал Раед Ал Раед 1 - 1 Ал Итихад Джеда Ал Итихад Джеда
ГЕР2 19:30
Зандхаузен Зандхаузен 1 - 1 Дармщат 98 Дармщат 98
ТУР 19:30
Йени Малатияспор Йени Малатияспор 1 - 2 Бешикташ Бешикташ
ГЕР2 19:30
Падерборн Падерборн 3 - 2 Кьолн Кьолн
КХЛ 19:30
ХК Динамо Рига ХК Динамо Рига 3 - 1 ХК Динамо Минск ХК Динамо Минск
ТАОБА 19:40
Роберто Карбайес-Баена Роберто Карбайес-Баена 0 - 2 Марко Чечинато Марко Чечинато
РУМ 20:00
Вийторул Вийторул 0 - 1 Политехника Яши Политехника Яши
ЮАРКУ 20:00
Кейптаун Сити Кейптаун Сити 3 - 0 Хайлендс Парк Хайлендс Парк
ФРА 20:00
Ним Ним 2 - 0 Дижон Дижон
МАР 20:00
Рапиде Уед Зем Рапиде Уед Зем 1 - 1 Олимпик Сафи Олимпик Сафи
АВСК 20:00
Либхер Грацер Либхер Грацер 2 - 1 Аустрия Виена Аустрия Виена
ГЕР3 20:00
Унтерхахинг Унтерхахинг 1 - 2 Веен Висбаден Веен Висбаден
ГЕР4 20:00
Херта БШК II Херта БШК II 2 - 1 ЗФК Мойзелвитц ЗФК Мойзелвитц
ДАН 20:00
Сьонерюск Сьонерюск 0 - 2 ОГФ ОГФ
ПРС 20:00
Сюрианска Сюрианска 1 - 2 Линшьопинг Сити Линшьопинг Сити
МЛТ 20:00
Тарксиен Рейнбоус Тарксиен Рейнбоус 1 - 2 Слиема Уондърърс Слиема Уондърърс
ТААУТ 20:40
Станислас Вавринка Станислас Вавринка 2 - 0 Денис Шаповалов Денис Шаповалов
ТСНЙО 21:00
Сам Куери Сам Куери 2 - 1 Джейсън Юнг Джейсън Юнг
ШВЦ1 21:00
Винтертур Винтертур 3 - 0 Вадуц Вадуц
ХОЛ1 21:00
РКК Валвейк РКК Валвейк 0 - 1 Алмере Сити Алмере Сити
ФРА2 21:00
Валансиен Валансиен 3 - 2 Гренобъл Фут 38 Гренобъл Фут 38
ФРА2 21:00
Париж Париж 1 - 1 Аячо Аячо
ФРА2 21:00
Ниор Ниор 1 - 1 Троа Троа
ФРА2 21:00
Лориен Лориен 2 - 1 Ред Стар Ред Стар
ФРА2 21:00
Льо Авър Льо Авър 0 - 2 Нанси Нанси
ФРА2 21:00
Шатору Шатору 1 - 2 Орлеан Орлеан
ФРА2 21:00
Оксер Оксер 1 - 0 Клермон Клермон
ХОЛ 21:00
АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 1 - 0 ПЕК Зволе ПЕК Зволе
ТАОБА 21:00
Гуидо Пея Гуидо Пея 2 - 1 Хауме Мунар Хауме Мунар
ХОЛ1 21:00
АЗ II АЗ II 0 - 0 Ден Бош Ден Бош
ХОЛ1 21:00
ТОП Ос ТОП Ос 1 - 0 Телстар Телстар
ФРНА 21:00
Льо Ман Льо Ман 0 - 1 Вилфранше Вилфранше
ФРНА 21:00
Авранше Авранше 2 - 1 Роде Роде
ФРНА 21:00
Марияне Жиняк Марияне Жиняк 0 - 0 Булон Булон
ФРНА 21:00
Шоле Шоле 2 - 0 Дранси ЖА Дранси ЖА
ХОЛ1 21:00
Волендам Волендам 1 - 0 Хелмонд Спорт Хелмонд Спорт
ХОЛ1 21:00
Дордрехт Дордрехт 1 - 4 Спарта Ротердам Спарта Ротердам
ФРНА 21:00
По По 0 - 1 Конкарно Конкарно
ФРНА 21:00
Лион Душер Лион Душер 3 - 1 Лавал Лавал
ХОЛ1 21:00
МВВ МВВ 4 - 2 Утрехт II Утрехт II
ХОЛ1 21:00
Рода ЮК Рода ЮК 1 - 0 Камбюр Камбюр
ФРА2 21:00
Газелек Аячо Газелек Аячо 1 - 1 Брест Брест
ХОЛ1 21:00
Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс 4 - 4 НЕК НЕК
ФРНА 21:00
Дюнкерк Дюнкерк 0 - 0 Тур Тур
ХОЛ1 21:00
Айндховен Айндховен 1 - 1 Аякс II Аякс II
ФРНА 21:00
Антант ССГ Антант ССГ 1 - 1 Бург ан Брес Бург ан Брес
ГИБ 21:30
Глейсис Юнайтед Глейсис Юнайтед 0 - 2 Гибралтар Юнайтед Гибралтар Юнайтед
БЕЛ2 21:30
Тюбиз Тюбиз 0 - 3 Мехелен Мехелен
ПОЛ 21:30
Пяст Гливице Пяст Гливице 4 - 0 Лех Познан Лех Познан
ГЕР 21:30
Аугсбург Аугсбург 2 - 3 Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен
ИТА 21:30
Ювентус Ювентус 3 - 0 Фрозиноне Фрозиноне
БEЛ 21:30
Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж 3 - 1 Локерен Локерен
ФАК 21:45
Куинс Парк Рейнджърс Куинс Парк Рейнджърс 0 - 1 Уотфорд Уотфорд
РАНГП 21:45
Бристол Ръгби Бристол Ръгби 22 - 29 Уаспс Уаспс
РАНГП 21:45
Глостър Ръгби Глостър Ръгби 24 - 17 Екзитър Чийфс Екзитър Чийфс
ИРЛ 21:45
Бохемианс Бохемианс 1 - 0 Фин Харпс Фин Харпс
ЧК 21:45
Рос Каунти Рос Каунти 2 - 1 Ийст Файв Ийст Файв
СИРЛ 21:45
Дънганън Суифтс Дънганън Суифтс 4 - 3 Уорънпойнт Таун Уорънпойнт Таун
СИРЛ 21:45
Крусейдърс Крусейдърс 4 - 2 Колърейн Колърейн
ФРА 21:45
Олимпик Лион Олимпик Лион 2 - 1 Гингам Гингам
СИРЛ 21:45
Ардс Ардс 0 - 3 Институт Институт
ИРЛ 21:45
Уотърфорд Юнайтед Уотърфорд Юнайтед 1 - 2 Шамрок Роувърс Шамрок Роувърс
ИРЛ 21:45
Сейнт Патрикс Атлетик Сейнт Патрикс Атлетик 1 - 0 Корк Сити Корк Сити
ИРЛ 21:45
Дъндалк Дъндалк 1 - 1 Слиго Роувърс Слиго Роувърс
ИРЛ 21:45
Дери Сити Дери Сити 3 - 0 ЮКД ЮКД
УЕЛС 21:45
Ланели Таун Ланели Таун 0 - 3 Кармартън Таун Кармартън Таун
АНГ1 21:45
Съндърланд Съндърланд 2 - 2 Акрингтън Стенли Акрингтън Стенли
УЕЛС 21:45
Цефн Друидс Цефн Друидс 3 - 1 Абъристуит Таун Абъристуит Таун
ИТАБ 22:00
Палермо Палермо 1 - 1 Бреша Бреша
ТААУТ 22:00
Кей Нишикори Кей Нишикори 2 - 0 Мартон Фучович Мартон Фучович
ИСП 22:00
Ейбар Ейбар 2 - 2 Хетафе Хетафе
ИСП2 22:00
Кордоба Кордоба 1 - 2 Гранада Гранада
ТСНЙО 22:30
Гийермо Гарсия-Лопес Гийермо Гарсия-Лопес 0 - 2 Рейли Опелка Рейли Опелка
ПОР 22:30
Рио Аве Рио Аве 1 - 2 Санта Клара Санта Клара
ЧИЛИ 23:00
Унион Ла Калера Унион Ла Калера 2 - 0 Палестино Палестино