Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
АРЖ 00:00
Унион Санта Фе Унион Санта Фе 3 - 0 Атлетико Тукуман Атлетико Тукуман
АРЖ 00:00
Велес Сарсфийлд Велес Сарсфийлд 1 - 1 Колон Колон
ТАОБА 00:00
Доминик Тийм Доминик Тийм 2 - 1 Пабло Куевас Пабло Куевас
ПАР 00:30
Спортиво Лукеньо Спортиво Лукеньо 0 - 2 Гуарани Гуарани
ЧИЛИБ 01:00
Барнечея Барнечея 2 - 0 Унион Сан Фелипе Унион Сан Фелипе
ЧИЛИ 01:30
Кокимбо Унидо Кокимбо Унидо 1 - 2 Универсидад Католика Универсидад Католика
НАССБ 02:00
Райдър Бронкс Райдър Бронкс 81 - 70 Монмаут Хоукс Монмаут Хоукс
НАССБ 02:00
Колумбия Лайънс Колумбия Лайънс 64 - 70 Йейл Булдогс Йейл Булдогс
НАССБ 02:00
Корнел Биг Ред Корнел Биг Ред 60 - 60 Браун Беърс Браун Беърс
НАССБ 02:00
Канисиус Голдън Грифинс Канисиус Голдън Грифинс 72 - 68 Феърфийлд Стагс Феърфийлд Стагс
НАССБ 02:00
Дейвидсън Уайлдкетс Дейвидсън Уайлдкетс 80 - 72 Сейнт Джоузефс Хоукс Сейнт Джоузефс Хоукс
НАССБ 02:00
Ниагара Пърпъл Ийгълс Ниагара Пърпъл Ийгълс 60 - 64 Манхатън Джаспърс Манхатън Джаспърс
ТСНЙО 02:00
Джон Иснър Джон Иснър 2 - 0 Джордан Томпсън Джордан Томпсън
ТАОБА 02:00
Диего Шварцман Диего Шварцман 2 - 0 Алберт Рамос Алберт Рамос
НАССБ 02:00
Джорджия Стейт Пантърс Джорджия Стейт Пантърс 90 - 81 Южна Алабама Джагуарс Южна Алабама Джагуарс
НАССБ 02:00
Толедо Рокетс Толедо Рокетс 82 - 88 Бъфало Булс Бъфало Булс
НАССБ 02:00
Пенсилвания Куакърс Пенсилвания Куакърс 70 - 70 Дартмаут Биг Грийн Дартмаут Биг Грийн
НАССБ 02:00
Айона Гаелс Айона Гаелс 62 - 46 Сейнт Питърс Пийкокс Сейнт Питърс Пийкокс
НХЛ 02:00
Бъфало Сейбърс Бъфало Сейбърс 2 - 6 Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс
НАССБ 02:00
Принстън Тайгърс Принстън Тайгърс 69 - 78 Харвард Кримсън Харвард Кримсън
АРЖ 02:10
Сан Мартин Тукуман Сан Мартин Тукуман 0 - 0 Белграно Белграно
ЕКВ 02:15
Ел Насионал Ел Насионал 1 - 3 Аукас Аукас
НХЛ 02:30
Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс 3 - 1 Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс
АРЖБ 03:00
Сентрал Кордоба СДЕ Сентрал Кордоба СДЕ 1 - 0 Вила Далмине Вила Далмине
ОФКШЛ 03:00
Хендерсон Ийлс Хендерсон Ийлс 7 - 0 Моробе Уейвънс Моробе Уейвънс
НАССБ 03:00
Куинипийк Бобкетс Куинипийк Бобкетс 61 - 63 Марист Ред Фоксес Марист Ред Фоксес
МЕК2 03:00
Минерос де Сакатекас Минерос де Сакатекас 0 - 0 Корекаминос УАТ Корекаминос УАТ
ПЕРУ 03:00
Алианса Лима Алианса Лима 3 - 0 Спорт Бойс Каляо Спорт Бойс Каляо
МЕК 03:00
Морелия Морелия 2 - 3 Монтерей Монтерей
НХЛ 03:30
Минесота Уайлд Минесота Уайлд 4 - 4 Ню Джърси Девилс Ню Джърси Девилс
НАССБ 04:00
Райт Стейт Райдърс Райт Стейт Райдърс 81 - 77 Нортърн Кентъки Нортърн Кентъки
МЕК2 04:00
Атлетико Сан Луис Атлетико Сан Луис 2 - 0 Хуарес Хуарес
НАССБ 04:00
Джорджия Саутърн Ийгълс Джорджия Саутърн Ийгълс 76 - 51 Троя Троянс Троя Троянс
МЕК 05:00
Пуебла Пуебла 1 - 1 Пачука Пачука
НХЛ 05:00
Анахайм Дъкс Анахайм Дъкс 0 - 3 Бостън Брюинс Бостън Брюинс
ОФКШЛ 05:00
Тефана Тефана 3 - 3 Малампа Ревивърс Малампа Ревивърс
МЕК 05:06
Тихуана Тихуана 3 - 0 Веракрус Веракрус
АНБЛ 05:50
Сидни Кингс Сидни Кингс 89 - 84 Кернс Тайпанс Кернс Тайпанс
ОФКШЛ 06:00
Лаутока Лаутока 2 - 2 Сентрал Таити Сентрал Таити
ЯПСК 06:35
Кавазаки Фронтале Кавазаки Фронтале 1 - 0 Урава Редс Урава Редс
АВЛЖ 07:30
Сидни (Ж) Сидни (Ж) 4 - 2 Пърт Глори (Ж) Пърт Глори (Ж)
ОФКШЛ 08:00
Хиенгене Спорт Хиенгене Спорт 1 - 1 Тоти Сити Дюлърс Тоти Сити Дюлърс
РККБЛ 08:00
Чангуон ЛД Сакърс Чангуон ЛД Сакърс 92 - 87 Гоянг Орионс Гоянг Орионс
РККБЛ 08:00
Пусан КТ Соникбуум Пусан КТ Соникбуум 93 - 93 Инчон Елефантс Инчон Елефантс
ХК 08:30
Уфоо Тай По Уфоо Тай По 3 - 0 Китчий Китчий
ТДТЧ 08:30
Далила Якупович Далила Якупович 0 - 2 Дженифър Брейди Дженифър Брейди
ТДТЧ 08:30
Людмила Самсонова Людмила Самсонова 0 - 2 Лин Жу Лин Жу
ТДТЧ 08:30
Бернарда Пера Бернарда Пера 2 - 1 Анхелина Калинина Анхелина Калинина
КХЛ 09:00
Адмирал Владивосток Адмирал Владивосток 2 - 2 Салават Юлаев Салават Юлаев
КХЛ 09:00
Амур Хабаровск Амур Хабаровск 2 - 2 Кунлун Ред Стар Кунлун Ред Стар
РККБЛ 10:00
Сеул Тъндърс Сеул Тъндърс 80 - 77 Чонджу ККК Егис Чонджу ККК Егис
ТДТЧ 10:00
Зарина Диас Зарина Диас 2 - 0 Моника Никулеску Моника Никулеску
ТДТЧ 10:00
Щефани Фьогеле Щефани Фьогеле 0 - 2 Ивана Йорович Ивана Йорович
ТДТЧ 10:00
Полона Херцог Полона Херцог 1 - 2 Луцие Храдецка Луцие Храдецка
ИНД 10:30
Айзавл Айзавл 1 - 2 Мун Баган Мун Баган
МАЛВ 10:45
Селангор Юнайтед Селангор Юнайтед 3 - 2 Саравак Саравак
АВЛ 10:50
Аделаида Юнайтед Аделаида Юнайтед 1 - 3 Уестърн Сидни Уондърърс Уестърн Сидни Уондърърс
АНБЛ 10:50
Бризбейн Булетс Бризбейн Булетс 84 - 78 НЗ Брейкърс НЗ Брейкърс
ПРС 11:00
Минск Минск 0 - 1 Славия Мозир Славия Мозир
ПРС 11:00
Щомил Олщин Щомил Олщин 0 - 2 Видзев Лодз Видзев Лодз
ПРС 11:00
Неман Гродно Неман Гродно 1 - 4 Торпедо Минск Торпедо Минск
ПРС 11:00
Гомел Гомел 3 - 2 ЮА-Строй-ДЮШ ЮА-Строй-ДЮШ
ПРС 11:00
Черноморец Одеса Черноморец Одеса 1 - 1 Николаев Николаев
ВИЕСК 11:00
Ханой Ханой 2 - 0 Бин Дуонг Бин Дуонг
ПРС 11:00
Храдец Кралове Храдец Кралове 3 - 0 Усти над Орлици Усти над Орлици
ПРС 11:30
Пардубице Пардубице 1 - 0 Добровице Добровице
ТДТЧ 11:30
Магдалена Фреч Магдалена Фреч 2 - 1 Мисаки Дой Мисаки Дой
ТДТЧ 11:30
Лара Аруабарена-Весино Лара Аруабарена-Весино 2 - 0 Габриела Дабровски Габриела Дабровски
ХК 11:30
Уориърс Хонг Конг Уориърс Хонг Конг 1 - 3 Р&Ф Р&Ф
ПРС 12:00
Баник Соколов Баник Соколов 2 - 1 Искра Домажлице Искра Домажлице
ПРС 12:00
Височина Ихлава Височина Ихлава 4 - 0 Влашим Влашим
ПРС 12:00
Шахтьор Караганда Шахтьор Караганда 1 - 2 ЛКС Лодз ЛКС Лодз
ПРС 12:00
Скалица Скалица 0 - 0 Збройовка Бърно Збройовка Бърно
ПРС 12:00
ХБ Кьоге ХБ Кьоге 1 - 0 Роскилде Роскилде
ГЕР19 12:00
Оснабрюк (19) Оснабрюк (19) 1 - 4 РБ Лайпциг (19) РБ Лайпциг (19)
ПРС 12:00
Пишек Пишек 0 - 3 Таборско Таборско
ГЕР19 12:00
Фрайбург (19) Фрайбург (19) 1 - 2 Майнц 05 (19) Майнц 05 (19)
ГЕР19 12:00
ФФБ Щутгарт (19) ФФБ Щутгарт (19) 2 - 0 Карлсруе ШК (19) Карлсруе ШК (19)
ГЕР19 12:00
Хофенхайм (19) Хофенхайм (19) 2 - 1 Аугсбург (19) Аугсбург (19)
ГЕР19 12:00
МШФ Дуисбург (19) МШФ Дуисбург (19) 1 - 0 Байер Леверкузен (19) Байер Леверкузен (19)
ГЕР19 12:00
Волфсбург (19) Волфсбург (19) 4 - 1 Динамо Дрезден (19) Динамо Дрезден (19)
ГЕР19 12:00
Карл Цайс Йена (19) Карл Цайс Йена (19) 1 - 3 Хамбургер ШФ (19) Хамбургер ШФ (19)
ИТП1 12:00
Удинезе (19) Удинезе (19) 0 - 2 Интер (19) Интер (19)
ИТП1 12:00
Рома (19) Рома (19) 5 - 1 Наполи (19) Наполи (19)
ИТП1 12:00
Емполи (19) Емполи (19) 2 - 0 Каляри (19) Каляри (19)
ТУР3 12:30
Бугсашспор Бугсашспор 1 - 0 Бандърмаспор Бандърмаспор
ТУР1 12:30
Хатайспор Хатайспор 1 - 1 Адана Демирспор Адана Демирспор
ТУР3 12:30
ББ Бодрумспор ББ Бодрумспор 1 - 1 Нигде Беледийеспор Нигде Беледийеспор
ТУР3 12:30
Тузласпор Тузласпор 1 - 3 Менемен Беледийеспор Менемен Беледийеспор
ТУР1 12:30
Юмранийеспор Юмранийеспор 2 - 0 Балъкесирспор Балъкесирспор
ТУР 12:30
Акхисар Беледийеспор Акхисар Беледийеспор 0 - 0 Анкарагюджю Анкарагюджю
БЪЛ 12:30
Ботев Враца Ботев Враца 1 - 0 Витоша Бистрица Витоша Бистрица
ТУР3 12:30
Еюпспор Еюпспор 1 - 3 Кечийоренгюджю Кечийоренгюджю
ТУР3 12:30
Маниса ББСК Маниса ББСК 4 - 0 Тарсус Идманюрду Тарсус Идманюрду
ТУР3 12:30
Анкара Демирспор Анкара Демирспор 0 - 1 Самсунспор Самсунспор
ПОР2 13:00
Варзим Варзим 0 - 1 Бенфика II Бенфика II
ПРС 13:00
КФУМ КФУМ 2 - 0 Келсос Келсос
АЗР 13:00
Кешла Кешла 2 - 1 Сумгаит Сумгаит
АВСК 13:00
ЛАСК Линц ЛАСК Линц 6 - 0 Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен
АВЛ 13:00
Пърт Глори Пърт Глори 4 - 0 Бризбейн Роар Бризбейн Роар
ПРС 13:00
Строгино Строгино 4 - 1 Рязан Рязан
КХЛ 13:00
Барис Нурсултан Барис Нурсултан 1 - 1 ХК Авангард ХК Авангард
ПРС 13:00
Нюкасъл Юнайтед Нюкасъл Юнайтед 1 - 1 ЦСКА Москва ЦСКА Москва
ИНД 13:30
Гокулам Гокулам 1 - 1 Индиън Ероус Индиън Ероус
ПРС 14:00
Волфсбург II Волфсбург II 1 - 0 Вердер Бремен II Вердер Бремен II
ПРС 14:00
Ландскруна Ландскруна 1 - 0 Нюкьобинг Нюкьобинг
РУМ 14:00
Херманщадт Херманщадт 0 - 1 Университатея Крайова Университатея Крайова
ГЕР19 14:00
Магдебург (19) Магдебург (19) 2 - 1 Найндорфер ТШФ (19) Найндорфер ТШФ (19)
ГЕР19 14:00
Санкт Паули (19) Санкт Паули (19) 2 - 2 Вердер Бремен (19) Вердер Бремен (19)
ПРС 14:00
Хробри Глогов Хробри Глогов 1 - 2 Полония Шрода Полония Шрода
ФИНК 14:00
СДЖК СДЖК 3 - 2 РоПС РоПС
ФИНК 14:00
Интер Турку Интер Турку 1 - 2 Лахти Лахти
ПРС 14:00
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси 0 - 2 Арсенал Киев Арсенал Киев
СЪРБ 14:00
Бачка Паланка Бачка Паланка 0 - 3 Партизан Партизан
ИРАН 14:00
Парс Ям Бушехр Парс Ям Бушехр 3 - 1 Насаджи Мазандаран Насаджи Мазандаран
КЕНИЯ 14:00
Кариобанги Шаркс Кариобанги Шаркс 0 - 1 Бандари Бандари
ИТП1 14:00
Ювентус (19) Ювентус (19) 0 - 2 Торино (19) Торино (19)
ПРС 14:00
Фрем Фрем 3 - 2 Сковсхьовед Сковсхьовед
ГЕР2 14:00
Хайденхайм Хайденхайм 2 - 2 Хамбургер ШФ Хамбургер ШФ
БНЛХ 14:00
ХК Локомотив Варна ХК Локомотив Варна 29 - 21 Чардафон Габрово Чардафон Габрово
КЕНИЯ 14:00
Нзоия Юнайтед Нзоия Юнайтед 0 - 1 Чемелил Чемелил
ГЕР2 14:00
МШФ Дуисбург МШФ Дуисбург 2 - 3 Унион Берлин Унион Берлин
ГЕР2 14:00
Инголщат Инголщат 2 - 1 Бохум Бохум
ИСП 14:00
Селта де Виго Селта де Виго 1 - 4 Леванте Леванте
ГЕР2 14:00
Санкт Паули Санкт Паули 1 - 2 Ерцгебирге Ауе Ерцгебирге Ауе
ЛИВ 14:15
Сафа Сафа 1 - 0 Шабаб Ал Газиех Шабаб Ал Газиех
ФИНК 14:15
ЕИФ ЕИФ 1 - 0 КТП КТП
МАЛВ 14:15
Сабах Сабах 3 - 1 Теренгану II Теренгану II
АНГ1 14:30
Саутенд Юнайтед Саутенд Юнайтед 3 - 3 Портсмут Портсмут
ПРС 14:30
Калуга Калуга 0 - 3 Биолог Биолог
ГЕР4 14:30
Алтглинике Алтглинике 3 - 1 Оберлаусиц Нойгерсдорф Оберлаусиц Нойгерсдорф
КОСОВ 14:30
Балкани Сува река Балкани Сува река 2 - 0 Дреница Србица Дреница Србица
ФАК 14:30
Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън 2 - 1 Дарби Каунти Дарби Каунти
ПРС 14:30
Колстад Колстад 1 - 13 Нардо Нардо
ГЕР4 14:30
Оптик Ратенов Оптик Ратенов 1 - 0 Бишофсверда ФФ Бишофсверда ФФ
КОСОВ 14:30
Феризай Феризай 2 - 0 Трепча 89 Трепча 89
ПРС 14:30
Илвес Илвес 3 - 2 Талина Калев Талина Калев
ПРС 14:45
Спартак Владикавказ Спартак Владикавказ 0 - 3 Спартак Налчик Спартак Налчик
СЛВК 15:00
Земплин Михайловце Земплин Михайловце 1 - 0 Серед Серед
ГЕР4 15:00
Фрайбург II Фрайбург II 2 - 0 Пирмасенс Пирмасенс
СЛВК 15:00
Нитра Нитра 1 - 3 Подбрезова Подбрезова
ГЕР3 15:00
Фортуна Кьолн Фортуна Кьолн 1 - 3 Айнтрахт Брауншвайг Айнтрахт Брауншвайг
СЛВК 15:00
Тренчин Тренчин 3 - 0 Сеница Сеница
СЛВК 15:00
Ружомберок Ружомберок 4 - 0 Злате Моравце Злате Моравце
ПРС 15:00
Гарбарния Краков Гарбарния Краков 0 - 0 РОВ Рибник РОВ Рибник
ШВЕЦК 15:00
Русенгорд Русенгорд 1 - 3 Бромапойкарна Бромапойкарна
ШВЕЦК 15:00
Хекен Хекен 6 - 1 Браге Браге
AHГ2 15:00
Нотс Каунти Нотс Каунти 1 - 0 Мансфийлд Таун Мансфийлд Таун
МАЛС 15:00
Кедах Кедах 4 - 0 ФЕЛДА Юнайтед ФЕЛДА Юнайтед
ШВЕЦК 15:00
АИК АИК 1 - 0 Йоншьопингс Сьодра Йоншьопингс Сьодра
СЛВК 15:00
Жилина Жилина 1 - 1 Спартак Търнава Спартак Търнава
ШВЕЦК 15:00
Йоргрите Йоргрите 2 - 0 Норби Норби
ГЕР3 15:00
Зоненхоф Гроссашпах Зоненхоф Гроссашпах 3 - 2 Юрдинген Юрдинген
ГЕР19 15:00
Кьолн (19) Кьолн (19) 4 - 0 Падерборн (19) Падерборн (19)
СЪРБ 15:00
Мачва Шабац Мачва Шабац 0 - 1 Младост Лучани Младост Лучани
МАЛВ 15:00
Пулау Пинанг Пулау Пинанг 1 - 0 ПДРМ ПДРМ
МАЛС 15:00
Мелака Юнайтед Мелака Юнайтед 1 - 1 Паханг Паханг
МАЛС 15:00
ПКНП ПКНП 2 - 3 Петалинг Джая Сити Петалинг Джая Сити
МЛТ 15:00
Сейнт Андрюс Сейнт Андрюс 1 - 2 Хибърниънс Хибърниънс
МЛТ 15:00
Валета Валета 3 - 3 Сенглея Атлетик Сенглея Атлетик
СЪРБ 15:00
Пролетер Нови Сад Пролетер Нови Сад 0 - 0 Радник Сурдулица Радник Сурдулица
УГАНК 15:00
Неби Сентрал Неби Сентрал 1 - 0 Нкамби Кофи Нкамби Кофи
УГАНК 15:00
Вайпърс Вайпърс 1 - 0 Кибога Йънг Кибога Йънг
ГЕР19 15:00
Хановер 96 (19) Хановер 96 (19) 4 - 2 Унион Берлин (19) Унион Берлин (19)
ГЕР4 15:00
Верл Верл 1 - 1 Каан-Мариенборн Каан-Мариенборн
ГЕР4 15:00
Рот-Вайс Есен Рот-Вайс Есен 2 - 0 Херкенрат Херкенрат
ГЕР3 15:00
Пройсен Мюнстер Пройсен Мюнстер 0 - 0 Оснабрюк Оснабрюк
ГЕР3 15:00
Халешер Халешер 0 - 0 Шпортфройнде Лоте Шпортфройнде Лоте
ГЕР3 15:00
Карлсруе ШК Карлсруе ШК 0 - 1 Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн
ГЕР3 15:00
Мепен Мепен 3 - 0 Енерги Котбус Енерги Котбус
ГЕР4 15:00
ФФБ Олденбург ФФБ Олденбург 1 - 2 Хановер 96 II Хановер 96 II
ГЕР4 15:00
Хавелс Хавелс 1 - 0 ФФЛ Олденбург ФФЛ Олденбург
ГЕР4 15:00
Ватеншайд 09 Ватеншайд 09 0 - 0 Бон СК Бон СК
ГЕР4 15:00
Щраелен Щраелен 1 - 1 Вуперталер ШФ Вуперталер ШФ
ГЕР4 15:00
Борусия Мьонхенгладбах II Борусия Мьонхенгладбах II 1 - 0 Рьодингхаусен Рьодингхаусен
ГЕР4 15:00
Борусия Дортмунд II Борусия Дортмунд II 1 - 1 Виденбрюк Виденбрюк
УГАНК 15:00
БУЛ БУЛ 4 - 1 Букдедея Букдедея
ТУР1 15:00
Алтай Алтай 1 - 0 Болуспор Болуспор
ПРС 15:00
Адмира Адмира 2 - 0 Флоридсдорфер АК Флоридсдорфер АК
AНГЧ 15:00
Родъръм Юнайтед Родъръм Юнайтед 2 - 2 Шефилд Уензди Шефилд Уензди
ПРС 15:00
Хилерьод Хилерьод 1 - 3 Лингби Лингби
ПРС 15:00
Елверсберг Елверсберг 1 - 1 Швайнфурт Швайнфурт
ПРС 15:00
Хохенемс Хохенемс 5 - 0 Меминген Меминген
ПРС 15:00
Алуминий Алуминий 0 - 2 Рудар Велене Рудар Велене
ПРС 15:00
ФСВ Франкфурт ФСВ Франкфурт 0 - 0 РМ Хам Бенфика РМ Хам Бенфика
ТУР 15:00
Бурсаспор Бурсаспор 0 - 2 Ризеспор Ризеспор
ГЪP2 15:00
Ерготелис Ерготелис 1 - 0 Кисамикос Кисамикос
ПРС 15:00
Байерн Мюнхен II Байерн Мюнхен II 1 - 2 Улм Улм
ПРС 15:00
Ранхайм Ранхайм 2 - 3 Кристиансунд Кристиансунд
ПРС 15:00
Кикерс Офенбах Кикерс Офенбах 3 - 3 Майнц 05 II Майнц 05 II
ПРС 15:00
Рийд Рийд 3 - 0 Шалдинг-Хайнинг Шалдинг-Хайнинг
ПРС 15:00
Хелзингборг Хелзингборг 3 - 1 Трелеборис Трелеборис
ПРС 15:00
Ворматия Вормс Ворматия Вормс 3 - 0 Гройтер Фюрт II	Гройтер Фюрт II
ЮАРКУ 15:00
Чипа Юнайтед Чипа Юнайтед 2 - 0 Чакума Мадзивхадила Чакума Мадзивхадила
ПРС 15:00
Блау-Вайс Линц Блау-Вайс Линц 1 - 3 Чешке Будейовице Чешке Будейовице
ЮАРКУ 15:00
Уитбанк Спърс Уитбанк Спърс 1 - 2 Голдън Ероус Голдън Ероус
ПРС 15:00
Лиеферинг Лиеферинг 1 - 5 Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук
ПРС 15:00
Матерсбург Матерсбург 1 - 2 Аустрия Клагенфурт Аустрия Клагенфурт
ПРС 15:00
Саарбрюкен Саарбрюкен 3 - 3 Прогрес Нидеркорн Прогрес Нидеркорн
УНГ 15:00
Дебрецен Дебрецен 2 - 1 Ференцварош Ференцварош
ПРС 15:00
Виктория Жижков Виктория Жижков 1 - 2 Адмира Прага Адмира Прага
ПРС 15:00
Берум Берум 1 - 2 Фриг Фриг
БЪЛ 15:00
Черно море Черно море 2 - 0 ЦСКА София ЦСКА София
ПРС 15:00
Городея Городея 1 - 1 Днепър-1 Днепър-1
ПРС 15:00
Квик Халден Квик Халден 4 - 1 Мос Мос
ПРС 15:00
Хесен Драйайх Хесен Драйайх 1 - 1 ТШФ Щайнбах ТШФ Щайнбах
ПРС 15:00
Елверум Елверум 0 - 0 Опсал Опсал
ПРС 15:00
Шибеник Шибеник 2 - 0 Лучко Лучко
КЕНИЯ 15:15
Тъскър Тъскър 0 - 1 Хоумбойс Хоумбойс
ПРС 15:30
Щурм Грац Щурм Грац 1 - 1 Домжале Домжале
ПРС 15:30
Аустрия Лустенау Аустрия Лустенау 4 - 0 Вакер Инсбрук II Вакер Инсбрук II
ИТП1 15:30
Сампдория (19) Сампдория (19) 1 - 1 Сасуоло (19) Сасуоло (19)
ИТЛП 15:30
Терамо Терамо 1 - 1 Монца Монца
ИТП1 15:30
Палермо (19) Палермо (19) 1 - 3 Киево Верона (19) Киево Верона (19)
ИТЛП 15:30
Тернана Тернана 0 - 2 Триестина Триестина
ПРС 15:30
Заря Заря 0 - 0 Шахтьор Караганда Шахтьор Караганда
ИТААЖ 15:30
Оробика (Ж) Оробика (Ж) 2 - 3 Рома (Ж) Рома (Ж)
ИТААЖ 15:30
Верона (Ж) Верона (Ж) 1 - 2 Бари (Ж) Бари (Ж)
ИТЛП 15:30
Вис Песаро Вис Песаро 0 - 1 Албинолефе Албинолефе
АЗР 15:30
Зира Зира 0 - 0 Нефтчи Баку Нефтчи Баку
ИТЛП 15:30
Сюдтирол Сюдтирол 4 - 0 Губио Губио
ПРС 15:30
Раков Ченстохова Раков Ченстохова 2 - 0 Волин Волин
ПРС 15:30
Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж 4 - 1 Хомбург Хомбург
ИТААЖ 15:30
Флоренция (Ж) Флоренция (Ж) 0 - 2 Аталанта (Ж) Аталанта (Ж)
ИТААЖ 15:30
Тавагнако (Ж) Тавагнако (Ж) 0 - 1 Фиорентина (Ж) Фиорентина (Ж)
ИТААЖ 15:30
Сасуоло (Ж) Сасуоло (Ж) 0 - 1 Киево Верона (Ж) Киево Верона (Ж)
КАТ 15:45
Ал Духайл Ал Духайл 1 - 0 Ал Сайлия Ал Сайлия
КУВ 15:50
Ал Насър Кувейт Ал Насър Кувейт 2 - 0 Ал Шабаб Кувейт Ал Шабаб Кувейт
КУВ 15:50
Ал Араби Кувейт Ал Араби Кувейт 0 - 2 Ал Кувейт Ал Кувейт
ПРС 16:00
Райндорф Алтах Райндорф Алтах 2 - 4 Балинген Балинген
САНМА 16:00
Сан Джовани Сан Джовани 1 - 0 Ювенес/Догана Ювенес/Догана
САНМА 16:00
СС Виртус СС Виртус 0 - 4 Тре Пене Тре Пене
САНМА 16:00
Кайлунго Кайлунго 2 - 1 Фаетано Фаетано
ЧЕХ 16:00
Бохемианс 1905 Бохемианс 1905 0 - 1 Сигма Оломоуц Сигма Оломоуц
ЧЕХ 16:00
Прибрам Прибрам 3 - 2 Злин Злин
ИЗР 16:00
Апоел Раанана Апоел Раанана 0 - 0 Апоел Тел Авив Апоел Тел Авив
ЙОРД 16:00
Ал Вихдат Аман Ал Вихдат Аман 4 - 0 Ал Хюсеин Ал Хюсеин
ПРС 16:00
Рубин Казан Рубин Казан 0 - 1 Оренбург Оренбург
ПРС 16:00
Карпати Карпати 1 - 1 Кайрат Кайрат
ПРС 16:00
Кръшко Кръшко 9 - 1 Рогашка Рогашка
СЪРБ 16:00
Раднички Ниш Раднички Ниш 2 - 0 Чукарички Чукарички
ЛИВ 16:00
Триполи Триполи 0 - 2 Ал Ахед Ал Ахед
КХЛ 16:00
ХК Череповец ХК Череповец 4 - 2 ХК Трактор ХК Трактор
ИНДСЛ 16:00
Джамшедпур Джамшедпур 1 - 4 Пуна Сити Пуна Сити
ЛИВ 16:00
Шабаб Ал Сахел Шабаб Ал Сахел 0 - 1 Ал Неджмех Ал Неджмех
ИТАБ 16:00
Беневенто Беневенто 1 - 0 Читадела Читадела
РАНГП 16:00
Нортхямптън Сейнтс Нортхямптън Сейнтс 67 - 17 Сейл Шаркс Сейл Шаркс
ХЪРВ 16:00
Риека Риека 0 - 0 Хайдук Сплит Хайдук Сплит
ИТАБ 16:00
Калчо Падова Калчо Падова 1 - 1 Фоджа Фоджа
ИТАБ 16:00
Карпи Карпи 0 - 1 Перуджа Перуджа
ЕГИП 16:00
Исмайли Исмайли 3 - 2 Ноджом Ел Мостабел Ноджом Ел Мостабел
АЛЖ2 16:00
Релизане Релизане 1 - 1 НК Магра НК Магра
ЧЕХ 16:00
Словачко Словачко 2 - 0 Карвина Карвина
МАР 16:00
Могреб Тетуан Могреб Тетуан 1 - 1 Итихад Танжер Итихад Танжер
КХЛ 16:00
ХК Нефтехимик ХК Нефтехимик 0 - 4 Металург Магнитогорск Металург Магнитогорск
МАР 16:00
Молудия Уджда Молудия Уджда 2 - 1 Кавкаб Маракеш Кавкаб Маракеш
ТААУТ 16:00
Гаел Монфис Гаел Монфис 2 - 1 Данийл Медведев Данийл Медведев
КХЛ 16:00
ХК Торпедо Нижни ХК Торпедо Нижни 5 - 3 ХК Сибир Новосибирск ХК Сибир Новосибирск
УЕЛС 16:30
Дъ Ню Сейнтс Дъ Ню Сейнтс 2 - 2 Бари Таун Юнайтед Бари Таун Юнайтед
УЕЛС 16:30
Нютаун Нютаун 3 - 2 Кернарфън Кернарфън
УЕЛС 16:30
Кардиф МЮ Кардиф МЮ 3 - 0 Ландудно Ландудно
ПОЛ 16:30
Ягелония Бялисток Ягелония Бялисток 1 - 0 Висла Плок Висла Плок
ГЕР 16:30
Волфсбург Волфсбург 3 - 0 Майнц 05 Майнц 05
ГЕР 16:30
Щутгарт Щутгарт 1 - 3 РБ Лайпциг РБ Лайпциг
ГЕР 16:30
Шалке 04 Шалке 04 0 - 0 Фрайбург Фрайбург
ПРС 16:30
Битовия Битов Битовия Битов 1 - 2 Динамо Батуми Динамо Батуми
ГЕР 16:30
Хофенхайм Хофенхайм 3 - 0 Хановер 96 Хановер 96
КОНСЮ 17:00
Честър Честър 4 - 1 Бостън Юнайтед Бостън Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Дарлингтън Дарлингтън 0 - 0 Саутпорт Саутпорт
КОНСЮ 17:00
Юнайтед ъф Манчестър Юнайтед ъф Манчестър 3 - 3 Гайзли Гайзли
КОНСЮ 17:00
Слоу Таун Слоу Таун 2 - 2 Дартфорд Дартфорд
КОНСЮ 17:00
Труро Сити Труро Сити 2 - 0 Оксфорд Сити Оксфорд Сити
КОНСЮ 17:00
Кидърминстър Хариърс Кидърминстър Хариърс 1 - 2 Йорк Сити Йорк Сити
КОНСЮ 17:00
Хемптън & Ричмънд Хемптън & Ричмънд 0 - 1 Глостър Сити Глостър Сити
КОНСЮ 17:00
Чипънхям Таун Чипънхям Таун 3 - 1 Хънгърфорд Таун Хънгърфорд Таун
КОНСЮ 17:00
Лиймингтън Лиймингтън 1 - 2 Блайт Спартанс Блайт Спартанс
КОНСЮ 17:00
Нънийтън Таун Нънийтън Таун 0 - 2 Спенимуур Таун Спенимуур Таун
КОНСЮ 17:00
Стокпорт Каунти Стокпорт Каунти 3 - 2 АФК Телфорд Юнайтед АФК Телфорд Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Билерикей Таун Билерикей Таун 2 - 0 Ийстбърн Бъроу Ийстбърн Бъроу
КОНСЮ 17:00
Дълуич Хамлет Дълуич Хамлет 3 - 3 Хемел Хемпстед Таун Хемел Хемпстед Таун
КОНСЮ 17:00
Челмсфорд Сити Челмсфорд Сити 1 - 0 Ийст Търък Юнайтед Ийст Търък Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Бракли Таун Бракли Таун 2 - 0 Кързън Аштън Кързън Аштън
КОНСЮ 17:00
Аштън Юнайтед Аштън Юнайтед 0 - 0 Херефорд Херефорд
КОНФ 17:00
Бореъм Ууд Бореъм Ууд 0 - 4 Хартлипул Юнайтед Хартлипул Юнайтед
КОНФ 17:00
Филди Филди 0 - 1 Честърфийлд Честърфийлд
КОНСЮ 17:00
Конкорд Рейнджърс Конкорд Рейнджърс 2 - 1 Бат Сити Бат Сити
ЧИЛИ 17:00
Депортес Икике Депортес Икике 0 - 0 Курико Унидо Курико Унидо
ПОР2 17:00
Кова Пиедаде Кова Пиедаде 1 - 1 Пенафиел Пенафиел
БЪВСЖ 17:00
ВК Раковски Димитровград (Ж) ВК Раковски Димитровград (Ж) 3 - 2 Казанлък Волей (Ж) Казанлък Волей (Ж)
ПРС 17:00
Клифтънвил Клифтънвил 2 - 1 Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун
ПРС 17:00
Тихи 71 Тихи 71 0 - 1 Белхатов Белхатов
ПРС 17:00
Хамбургер ШФ II Хамбургер ШФ II 6 - 2 Виборг Виборг
КОНФ 17:00
Бромли Бромли 2 - 0 Мейдстоун Юнайтед Мейдстоун Юнайтед
КОНФ 17:00
Дагенъм & Редбридж Дагенъм & Редбридж 0 - 2 Гейтсхед Гейтсхед
КОНСЮ 17:00
Алтринчам Алтринчам 1 - 1 Брадфорд Парк Авеню Брадфорд Парк Авеню
КОНСЮ 17:00
Алфретън Таун Алфретън Таун 2 - 1 Чорли Чорли
КОНФ 17:00
Сътън Юнайтед Сътън Юнайтед 0 - 1 Бароу Бароу
КОНФ 17:00
Солфорд Сити Солфорд Сити 1 - 3 Довър Атлетик Довър Атлетик
КОНФ 17:00
Лейтън Ориент Лейтън Ориент 0 - 1 Мейдънхед Юнайтед Мейдънхед Юнайтед
КОНФ 17:00
Хавант & Уотърлуувил Хавант & Уотърлуувил 2 - 3 Рексъм Рексъм
КОНФ 17:00
Харогейт Таун Харогейт Таун 1 - 2 Ебсфлийт Юнайтед Ебсфлийт Юнайтед
КОНФ 17:00
Халифакс Таун Халифакс Таун 0 - 0 Олдършот Таун Олдършот Таун
КОНФ 17:00
Ийстлий Ийстлий 2 - 1 Брейнтрий Таун Брейнтрий Таун
КОНФ 17:00
Солихъл Муурс Солихъл Муурс 2 - 2 Барнет Барнет
ГИБ 17:00
Монс Калпе Монс Калпе 1 - 1 Линкс Линкс
НЛП 17:00
Сторбридж Сторбридж 1 - 0 Ст. Неотс Таун Ст. Неотс Таун
НЛП 17:00
Ст. Ивс Таун Ст. Ивс Таун 1 - 2 Кетъринг Таун Кетъринг Таун
НЛП 17:00
Ръшхол Олимпик Ръшхол Олимпик 0 - 0 Бедуърт Юнайтед Бедуърт Юнайтед
НЛП 17:00
Нийдхям Маркет Нийдхям Маркет 0 - 2 Ройстън Таун Ройстън Таун
НЛП 17:00
Лоустофт Таун Лоустофт Таун 1 - 0 Банбъри Юнайтед Банбъри Юнайтед
ТКТО 17:00
Симона Халеп Симона Халеп 1 - 2 Елиз Мертенс Елиз Мертенс
НЛП 17:00
Коувил Таун Коувил Таун 1 - 2 Тамуърт Тамуърт
НЛП 17:00
Баруел Баруел 0 - 1 Хитчин Таун Хитчин Таун
НЛП 17:00
Ейлвичърч Ейлвичърч 2 - 1 Биглъсуейд Таун Биглъсуейд Таун
НЛП 17:00
АФК Ръшдън & Даймъндс АФК Ръшдън & Даймъндс 1 - 1 Лейстън Лейстън
НЛП 17:00
Стратфорд Таун Стратфорд Таун 2 - 1 Хейлзуен Таун Хейлзуен Таун
НЛП 17:00
Басингстоук Таун Басингстоук Таун 3 - 0 Кингс Ленгли Кингс Ленгли
НЛП 17:00
Уолтън Кежуълс Уолтън Кежуълс 1 - 2 Уеймът Уеймът
НЛП 17:00
Тивертън Таун Тивертън Таун 0 - 3 Уимбърн Таун Уимбърн Таун
НЛП 17:00
Пуул Таун Пуул Таун 3 - 0 Фром Таун Фром Таун
НЛП 17:00
Метрополитън Полис Метрополитън Полис 2 - 2 Солсбъри Солсбъри
НЛП 17:00
Мертир Таун Мертир Таун 0 - 2 Хендън Хендън
НЛП 17:00
Госпорт Бъроу Госпорт Бъроу 2 - 1 Суиндън Супермарин Суиндън Супермарин
НЛП 17:00
Фарнбъроу Фарнбъроу 4 - 1 Хароу Бъроу Хароу Бъроу
НЛП 17:00
Дорчестър Таун Дорчестър Таун 6 - 1 Стейнс Таун Стейнс Таун
НЛП 17:00
Чесхям Юнайтед Чесхям Юнайтед 2 - 2 Хартли Уитни Хартли Уитни
НЛП 17:00
Бекънсфийлд Таун Бекънсфийлд Таун 1 - 2 Таунтън Таун Таунтън Таун
НЛП 17:00
Уъркингтън Уъркингтън 0 - 3 Басфорд Юнайтед Басфорд Юнайтед
НЛП 17:00
Уитън Албиън Уитън Албиън 1 - 0 Норт Фериби Юнайтед Норт Фериби Юнайтед
НЛП 17:00
Маргейт Маргейт 1 - 0 Брайтлингсий Риджънт Брайтлингсий Риджънт
НЛП 17:00
Люис Люис 0 - 2 Доркинг Уондърърс Доркинг Уондърърс
НЛП 17:00
Кингстониън Кингстониън 1 - 1 Каршолтън Атлетик Каршолтън Атлетик
НЛП 17:00
Харингей Бъроу Харингей Бъроу 0 - 3 Лидърхед Лидърхед
НЛП 17:00
Фолкестън Инвикта Фолкестън Инвикта 2 - 2 Уингейт & Финчли Уингейт & Финчли
НЛП 17:00
Бърджис Хил Таун Бърджис Хил Таун 0 - 4 Тонбридж Ейнджълс Тонбридж Ейнджълс
НЛП 17:00
Бишъпс Стортфорд Бишъпс Стортфорд 0 - 0 Богнор Реджис Таун Богнор Реджис Таун
НЛП 17:00
АФК Хорнчърч АФК Хорнчърч 2 - 0 Енфийлд Таун Енфийлд Таун
КОНСЮ 17:00
Уокинг Уокинг 2 - 1 Уестън-Супер-Меър Уестън-Супер-Меър
КОНСЮ 17:00
Уелинг Юнайтед Уелинг Юнайтед 2 - 0 Торки Юнайтед Торки Юнайтед
НЛП 17:00
Мерстхям Мерстхям 2 - 1 Коринтиан Кежуълс Коринтиан Кежуълс
НЛП 17:00
Уайтхоук Уайтхоук 1 - 0 Потърс Бар Таун Потърс Бар Таун
НЛП 17:00
Уитби Таун Уитби Таун 2 - 1 Грантхям Таун Грантхям Таун
НЛП 17:00
Стафорд Рейнджърс Стафорд Рейнджърс 1 - 0 Бамбър Бридж Бамбър Бридж
НЛП 17:00
Саут Шийлдс Саут Шийлдс 1 - 2 Уорингтън Таун Уорингтън Таун
НЛП 17:00
Нантуич Таун Нантуич Таун 1 - 1 Скарбъроу Атлетик Скарбъроу Атлетик
НЛП 17:00
Миклоувър Спортс Миклоувър Спортс 0 - 2 Хайд Юнайтед Хайд Юнайтед
НЛП 17:00
Матлок Таун Матлок Таун 1 - 2 Фарзли Селтик Фарзли Селтик
НЛП 17:00
Ланкастър Сити Ланкастър Сити 1 - 3 Бъкстън Бъкстън
НЛП 17:00
Хеднесфорд Таун Хеднесфорд Таун 0 - 1 Марийн Марийн
НЛП 17:00
Гейнзбро Тринити Гейнзбро Тринити 1 - 0 Стейлбридж Селтик Стейлбридж Селтик
НЛП 17:00
Уърдинг Уърдинг 9 - 1 Харлоу Таун Харлоу Таун
КОНСЮ 17:00
Уилдстоун Уилдстоун 2 - 2 Сейнт Албънс Сити Сейнт Албънс Сити
ПРС 17:00
Волфсбергер АК Волфсбергер АК 4 - 1 Целе Целе
АНГ1 17:00
Брадфорд Сити Брадфорд Сити 0 - 0 Плимут Аргайл Плимут Аргайл
НЛП 17:00
Кингс Лин Таун Кингс Лин Таун 2 - 0 Реддич Юнайтед Реддич Юнайтед
ИСПСБ 17:00
Реал Валядолид II Реал Валядолид II 1 - 1 Атлетико Мадрид II Атлетико Мадрид II
ШОТ2 17:00
Еърдриониънс Еърдриониънс 0 - 1 Брихин Сити Брихин Сити
ШОТ2 17:00
Рейт Роувърс Рейт Роувърс 0 - 1 Арброут Арброут
AHГ2 17:00
Форест Грийн Роувърс Форест Грийн Роувърс 3 - 0 Йоувил Таун Йоувил Таун
AHГ2 17:00
Гримзби Таун Гримзби Таун 1 - 0 Челтнъм Таун Челтнъм Таун
AНГЧ 17:00
Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед 4 - 0 Рединг Рединг
AНГЧ 17:00
Престън Норт Енд Престън Норт Енд 0 - 0 Нотингам Форест Нотингам Форест
ИСП2 17:00
Депортиво Ла Коруня Депортиво Ла Коруня 1 - 1 Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона
AНГЧ 17:00
Болтън Уондърърс Болтън Уондърърс 0 - 4 Норич Сити Норич Сити
AНГЧ 17:00
Астън Вила Астън Вила 0 - 2 Уест Бромич Албиън Уест Бромич Албиън
ШОТ 17:00
Абърдийн Абърдийн 2 - 2 Сейнт Мирън Сейнт Мирън
ШОТ 17:00
Хибърниън Хибърниън 2 - 0 Хамилтън Академикъл Хамилтън Академикъл
ИСПСБ 17:00
Конкензе Конкензе 0 - 1 Атлетико Балеарес Атлетико Балеарес
AHГ2 17:00
Ексетър Сити Ексетър Сити 0 - 1 Бъри Бъри
AHГ2 17:00
Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед 2 - 3 Милтън Кийнс Донс Милтън Кийнс Донс
ДАН 17:00
Нордселанд Нордселанд 2 - 1 Хобро Хобро
АНГ1 17:00
Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик 0 - 0 Блекпул Блекпул
АНГ1 17:00
Ковънтри Сити Ковънтри Сити 3 - 0 Уолсол Уолсол
КИП 17:00
АПОЕЛ АПОЕЛ 2 - 2 АЕК Ларнака АЕК Ларнака
АНГ1 17:00
Джилингам Джилингам 1 - 0 Скънторп Юнайтед Скънторп Юнайтед
ШВЕЦК 17:00
Йоребру Йоребру 2 - 1 ГАИС ГАИС
ШВЕЦК 17:00
Карлстад Карлстад 1 - 2 Сириус Сириус
ФАК 17:00
АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън 0 - 1 Милуол Милуол
ШВЕЦК 17:00
Йостерсундс Йостерсундс 0 - 0 Халмстад Халмстад
АНГ1 17:00
Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед 0 - 1 Питърбъро Юнайтед Питърбъро Юнайтед
АНГ1 17:00
Флийтууд Таун Флийтууд Таун 1 - 2 Лутън Таун Лутън Таун
АНГ1 17:00
Шрюсбъри Таун Шрюсбъри Таун 1 - 1 Бъртън Албиън Бъртън Албиън
АНГ1 17:00
Барнзли Барнзли 2 - 1 Уикъмб Уондърърс Уикъмб Уондърърс
ШОТ 17:00
Рейнджърс Рейнджърс 0 - 0 Сейнт Джонстън Сейнт Джонстън
ШОТ 17:00
Ливингстън Ливингстън 1 - 2 Дънди Дънди
ШОТ3 17:00
Питърхед Питърхед 2 - 1 Куинс Парк Куинс Парк
ШОТ3 17:00
Елгин Сити Елгин Сити 3 - 2 Стърлинг Албиън Стърлинг Албиън
РАНГП 17:00
Харликуинс Харликуинс 47 - 33 Уорчестър Уориърс Уорчестър Уориърс
ШОТ1 17:00
Алоа Атлетик Алоа Атлетик 0 - 2 Партик Тисъл Партик Тисъл
РАНГП 17:00
Бат Ръгби Бат Ръгби 30 - 13 Нюкасъл Фалкънс Нюкасъл Фалкънс
ШОТ1 17:00
Грийнок Мортън Грийнок Мортън 0 - 0 Еър Юнайтед Еър Юнайтед
ШОТ1 17:00
Куин ъф дъ Саут Куин ъф дъ Саут 0 - 1 Дънди Юнайтед Дънди Юнайтед
ШОТ1 17:00
Дънфърмлин Атлетик Дънфърмлин Атлетик 1 - 0 Инвърнес КТ Инвърнес КТ
ИСПСБ 17:00
Атлетик Клуб II Атлетик Клуб II 4 - 1 Реал Овиедо II Реал Овиедо II
РАНГП 17:00
Сарацини Сарацини 33 - 10 Лестър Тайгърс Лестър Тайгърс
БНЛХ 17:00
ХК Добруджа ХК Добруджа 32 - 31 ХК Спартак Варна ХК Спартак Варна
AНГЧ 17:00
Ипсуич Таун Ипсуич Таун 1 - 1 Стоук Сити Стоук Сити
ШОТ3 17:00
Каудънбийт Каудънбийт 2 - 4 Анан Атлетик Анан Атлетик
ШОТ3 17:00
Клайд Клайд 1 - 0 Албиън Роувърс Албиън Роувърс
AHГ2 17:00
Макълсфийлд Таун Макълсфийлд Таун 1 - 1 Колчестър Юнайтед Колчестър Юнайтед
СЛВК 17:00
ДАК ДАК 0 - 1 Слован Братислава Слован Братислава
ШОТ2 17:00
Монтроуз Монтроуз 2 - 0 Форфар Атлетик Форфар Атлетик
AHГ2 17:00
Нортхямптън Таун Нортхямптън Таун 0 - 0 Кроули Таун Кроули Таун
AHГ2 17:00
Олдъм Атлетик Олдъм Атлетик 1 - 1 Крю Александра Крю Александра
AHГ2 17:00
Порт Вейл Порт Вейл 0 - 1 Моркамб Моркамб
СЪРБ 17:00
Цървена звезда Цървена звезда 4 - 0 Войводина Войводина
МЛТ 17:00
Хамрън Спартанс Хамрън Спартанс 0 - 1 Моста Моста
ШОТ2 17:00
Странрар Странрар 0 - 3 Дъмбартън Дъмбартън
AHГ2 17:00
Кембридж Юнайтед Кембридж Юнайтед 0 - 0 Транмиър Роувърс Транмиър Роувърс
AHГ2 17:00
Линкълн Сити Линкълн Сити 2 - 2 Стивънидж Стивънидж
МЛТ 17:15
Флориана Флориана 0 - 1 Корми Корми
ИСП 17:15
Райо Валекано Райо Валекано 0 - 1 Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид
ПОР 17:30
Насионал Мадейра Насионал Мадейра 4 - 0 Фейренсе Фейренсе
ИТЛП 17:30
ФералпиСало ФералпиСало 3 - 0 Равена Равена
ИТЛП 17:30
Ренате Ренате 1 - 1 Порденоне Порденоне
ИТЛП 17:30
ЛР Виченца Виртус ЛР Виченца Виртус 0 - 0 Фермана Фермана
БЪЛ 17:30
Ботев Пловдив Ботев Пловдив 1 - 0 Славия Славия
БАХР 17:30
Ал Шабаб Манама Ал Шабаб Манама 4 - 0 Ал Хала Ал Хала
ПРС 17:30
Стабек Стабек 2 - 1 Стрьомен Стрьомен
ФИНК 17:45
ВПС ВПС 0 - 1 КПВ КПВ
ИСПСБ 17:45
Дуранго Дуранго 0 - 4 Расинг Сантандер Расинг Сантандер
ЧЕХ 18:00
Баник Острава Баник Острава 2 - 1 Слован Либерец Слован Либерец
УНГ 18:00
Пушкаш Пушкаш 0 - 1 Уйпещ Уйпещ
УНГ 18:00
Дьошгьор Дьошгьор 2 - 1 Хонвед Хонвед
ТДБО 18:00
Алекс Болт Алекс Болт 0 - 2 Йосуке Ватануки Йосуке Ватануки
БЕЛ2 18:00
АХ Льовен АХ Льовен 3 - 0 Вестерло Вестерло
БЪЛВС 18:00
ВК Добруджа 07 ВК Добруджа 07 3 - 0 ВК Миньор Перник ВК Миньор Перник
МАР 18:00
Шабаб Риф Хосейма Шабаб Риф Хосейма 3 - 1 Хурибга Хурибга
ИЗР 18:00
Ашдод Ашдод 2 - 1 Бней Сахнин Бней Сахнин
УНГ 18:00
Варда СЕ Варда СЕ 0 - 0 Пакш СЕ Пакш СЕ
ТДБО 18:00
Марсело Аревало Марсело Аревало 2 - 1 Рамкумар Рамантан Рамкумар Рамантан
ФРА 18:00
Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия 2 - 0 Амиен СК Амиен СК
УНГ 18:00
Шомбатели Халадаш Шомбатели Халадаш 1 - 2 Мезьокьовешд-Жори Мезьокьовешд-Жори
ИСПСБ 18:00
КД Витория КД Витория 1 - 2 Аморебиета Аморебиета
ПРС 18:00
Вигри Сувалки Вигри Сувалки 1 - 3 Ригас ФШ Ригас ФШ
ПРС 18:00
Розенборг Розенборг 5 - 1 ГИФ Сундсвал ГИФ Сундсвал
КИП 18:00
Еносис Еносис 1 - 1 Пафос Пафос
ТУР 18:00
Фенербахче Фенербахче 1 - 1 Коняспор Коняспор
ПРС 18:00
Калмар Калмар 2 - 0 Динамо Брест Динамо Брест
ШВЦ1 18:00
Лозана Спорт Лозана Спорт 1 - 0 Раперсвил-Йона Раперсвил-Йона
КАТ 18:10
Ал Сад Ал Сад 6 - 2 Ал Хор Ал Хор
ИЗР 18:15
Бней Йехуда Бней Йехуда 4 - 2 Апоел Хайфа Апоел Хайфа
ЙОРД 18:30
Акаба Акаба 3 - 0 Ал Ахли Аман Ал Ахли Аман
ШВЦ1 18:30
Шафхаузен Шафхаузен 1 - 2 Криенс Криенс
ЕХФШЛ 18:30
ХК Мешков Брест ХК Мешков Брест 27 - 24 Райн-Некар Льовен Райн-Некар Льовен
ЕХФШЛ 18:30
РК Вардар РК Вардар 27 - 29 Везпрем КК Везпрем КК
ХЪРВ 18:30
Горица Загреб Горица Загреб 2 - 2 Интер Запрешич Интер Запрешич
ТАОБА 19:00
Марко Чечинато Марко Чечинато 2 - 0 Гуидо Пея Гуидо Пея
НАССБ 19:00
Холи Крос Крусейдърс Холи Крос Крусейдърс 72 - 71 Бъкнел Бизон Бъкнел Бизон
ЕХФШЛ 19:00
КС Виве Келце КС Виве Келце 27 - 28 Монпелие АХ Монпелие АХ
НАССБ 19:00
Индиана Стейт Сикаморс Индиана Стейт Сикаморс 57 - 79 Саутърн Илинойс Салукис Саутърн Илинойс Салукис
ПРС 19:00
Осане Осане 2 - 2 Сотра Сотра
ПОР2 19:00
Фамаликао Фамаликао 3 - 2 Академико Висеу Академико Висеу
ИТАБ 19:00
Асколи Асколи 2 - 4 Салернитана Салернитана
НАССБ 19:00
Мичиган Уулвърийнс Мичиган Уулвърийнс 65 - 52 Мериленд Терапинс Мериленд Терапинс
ИСП2 19:00
Реал Сарагоса Реал Сарагоса 0 - 0 Албасете Албасете
КИП 19:00
Алки Ороклини Алки Ороклини 1 - 3 Аполон Лимасол Аполон Лимасол
ЕГИП 19:00
Ел Ентаг Ел Харби Ел Ентаг Ел Харби 0 - 1 Ал Ахли Кайро Ал Ахли Кайро
ФИНК 19:00
Каяни Каяни 2 - 1 ТПС ТПС
БEЛ 19:00
Кортрейк Кортрейк 1 - 2 Спортинг Шарлероа Спортинг Шарлероа
ПОЛ 19:00
Заглембе Сосновец Заглембе Сосновец 3 - 2 Арка Гдиня Арка Гдиня
АЛЖ 19:00
Саура Саура 2 - 0 Тадженант Тадженант
ИСП2 19:00
Елче Елче 2 - 0 Екстремадура УД Екстремадура УД
НАССБ 19:00
Уейк Форест Диймън Дикънс Уейк Форест Диймън Дикънс 57 - 95 Северна Каролина Тар Хийлс Северна Каролина Тар Хийлс
НАССБ 19:00
Вандербилт Комодорс Вандербилт Комодорс 53 - 64 Оубърн Тайгърс Оубърн Тайгърс
НАССБ 19:00
Луисвил Кардиналс Луисвил Кардиналс 56 - 55 Клемсън Тайгърс Клемсън Тайгърс
ИТА 19:00
Каляри Каляри 2 - 1 Парма Парма
НАССБ 19:00
ТКЮ Хорнед Фрогс ТКЮ Хорнед Фрогс 62 - 71 Оклахома Суунърс Оклахома Суунърс
НАССБ 19:00
Дюкесни Дюкс Дюкесни Дюкс 85 - 69 Джордж Вашингтон Колониълс Джордж Вашингтон Колониълс
ГЪР 19:00
Панатинайкос Панатинайкос 1 - 0 Астерас Триполи Астерас Триполи
ГИБ 19:15
Юроп Юроп 1 - 1 Линкълн Ред Импс Линкълн Ред Импс
ТДБО 19:30
Тим Смичек Тим Смичек 2 - 0 Ясутака Учияма Ясутака Учияма
ТДБО 19:30
Адриан Мендес-Масейрас Адриан Мендес-Масейрас 2 - 1 Андреа Арнаболди Андреа Арнаболди
ИТЛП 19:30
Джана Ермино Джана Ермино 1 - 1 Виртус Верона Виртус Верона
ГЪР 19:30
ПАС Янина ПАС Янина 0 - 2 Атромитос Атромитос
ИСП 19:30
Реал Сосиедад Реал Сосиедад 3 - 0 Леганес Леганес
ПРС 19:30
Метта/ЛУ Метта/ЛУ 7 - 2 Куресааре Куресааре
ХОЛ 19:30
АЗ АЗ 3 - 0 ВВВ ВВВ
СИРКЛ 19:30
Балимена Юнайтед Балимена Юнайтед 0 - 1 Линфийлд Линфийлд
ФАК 19:30
Нюпорт Каунти Нюпорт Каунти 1 - 4 Манчестър Сити Манчестър Сити
ГЕР 19:30
Херта БШК Херта БШК 1 - 1 Вердер Бремен Вердер Бремен
РУМ 20:00
ЧФР Клуж ЧФР Клуж 1 - 1 Астра Астра
ПОР 20:00
Витория Гимараеш Витория Гимараеш 2 - 0 Портимоненсе Портимоненсе
НХЛ 20:00
Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс 4 - 5 Калгари Флеймс Калгари Флеймс
НАССБ 20:00
Южна Каролина Геймкокс Южна Каролина Геймкокс 84 - 77 Тексас А&М Агис Тексас А&М Агис
НХЛ 20:00
Филаделфия Флайърс Филаделфия Флайърс 5 - 5 Детройт Ред Уингс Детройт Ред Уингс
ШВЦ1 20:00
Сервет Сервет 0 - 0 Вил Вил
НАССБ 20:00
Грийн Бей Финикс Грийн Бей Финикс 82 - 73 Детройт Тайтънс Детройт Тайтънс
ШВЦР 20:00
Санкт Гален Санкт Гален 1 - 3 Тюн Тюн
ТРО 20:00
Хуан Игнасио Лондеро Хуан Игнасио Лондеро 2 - 0 Алесандро Джианези Алесандро Джианези
ТРО 20:00
Матео Донати Матео Донати 1 - 2 Роджерио Дутра да Силва Роджерио Дутра да Силва
ТРО 20:00
Елиас Юмер Елиас Юмер 2 - 1 Жоао Домингес Жоао Домингес
ШВЦР 20:00
Люцерн Люцерн 0 - 3 Лугано Лугано
НАССБ 20:00
Ню Хемпшир Уайлдкетс Ню Хемпшир Уайлдкетс 64 - 66 Стони Бруук Сийуулвс Стони Бруук Сийуулвс
НАССБ 20:00
Тексас Лонгхорнс Тексас Лонгхорнс 69 - 57 Оклахома Стейт Каубойс Оклахома Стейт Каубойс
НАССБ 20:00
ЮМБК Ретрийвърс ЮМБК Ретрийвърс 70 - 66 Масачузец Лоуел Масачузец Лоуел
ТРО 20:10
Матеус Алвес Матеус Алвес 1 - 2 Педро Мартинес Портеро Педро Мартинес Портеро
ПЕРУ 20:15
Универсидад Сан Мартин Универсидад Сан Мартин 1 - 1 УТК Кахамарка УТК Кахамарка
ЮАРКУ 20:15
Блумфонтейн Селтик Блумфонтейн Селтик 1 - 0 Ричардс Бей Ричардс Бей
ТААУТ 20:30
Кей Нишикори Кей Нишикори 1 - 2 Станислас Вавринка Станислас Вавринка
УНГ 20:30
МТК МТК 1 - 3 МОЛ Види МОЛ Види
ИСПСБ 20:30
Еркулес Еркулес 1 - 0 Корнея Корнея
ИЗР 20:30
Макаби Тел Авив Макаби Тел Авив 3 - 0 Ирони Кирят Шмона Ирони Кирят Шмона
ТАОБА 20:45
Доминик Тийм Доминик Тийм 1 - 2 Диего Шварцман Диего Шварцман
ХОЛ 20:45
Хераклес Хераклес 6 - 0 Фортуна Ситард Фортуна Ситард
ХОЛ 20:45
Хееренвеен Хееренвеен 2 - 2 ПСВ ПСВ
НАССБ 21:00
Тексас Тех Ред Райдърс Тексас Тех Ред Райдърс 86 - 61 Бейлър Беърс Бейлър Беърс
НАССБ 21:00
ЛАЮ Бруклин Блекбърдс ЛАЮ Бруклин Блекбърдс 92 - 84 Сакред Харт Пайънийърс Сакред Харт Пайънийърс
НАССБ 21:00
Апалачиън Стейт Маунтънийърс Апалачиън Стейт Маунтънийърс 88 - 79 Коустъл Каролина Шантиклийрс Коустъл Каролина Шантиклийрс
БEЛ 21:00
КВ Остенде КВ Остенде 1 - 1 АШ Ойпен АШ Ойпен
БEЛ 21:00
Зулте Варегем Зулте Варегем 1 - 1 Синт Тройден Синт Тройден
НАССБ 21:00
Вирджиния Кавалиърс Вирджиния Кавалиърс 60 - 54 Нотр Дам Файтинг Айриш Нотр Дам Файтинг Айриш
БОЛ 21:00
Блуминг Блуминг 1 - 0 Аурора Аурора
НАССБ 21:00
Провидънс Фрайърс Провидънс Фрайърс 61 - 75 Ксавие Мъскетийърс Ксавие Мъскетийърс
НАССБ 21:00
Минесота Голдън Гофърс Минесота Голдън Гофърс 84 - 63 Индиана Хуусиърс Индиана Хуусиърс
НАССБ 21:00
Алабама Кримсън Тайд Алабама Кримсън Тайд 53 - 71 Флорида Гатърс Флорида Гатърс
ФРА 21:00
Монако Монако 1 - 0 Нант Нант
ФРА 21:00
Анже Анже 3 - 0 Ница Ница
НАССБ 21:00
Джорджия Тех Йелоу Джакетс Джорджия Тех Йелоу Джакетс 47 - 69 Флорида Стейт Семинолес Флорида Стейт Семинолес
НАССБ 21:00
Роуд Айлънд Рамс Роуд Айлънд Рамс 58 - 58 Фордхям Рамс Фордхям Рамс
ТДБО 21:00
Бьорн Фратанджело Бьорн Фратанджело 0 - 2 Доналд Йънг Доналд Йънг
ГВАТ 21:00
Изтапа Изтапа 0 - 0 Кселаху Кселаху
НАССБ 21:00
Уестърн Мичиган Бронкос Уестърн Мичиган Бронкос 68 - 68 Маями Охайо Редхоукс Маями Охайо Редхоукс
НАССБ 21:00
Флорида Атлантик Оус Флорида Атлантик Оус 60 - 41 Райс Оулс Райс Оулс
НАССБ 21:00
Маршъл Тъндъринг Хърд Маршъл Тъндъринг Хърд 98 - 93 Мидъл Тенеси Стейт Блу Райдърс Мидъл Тенеси Стейт Блу Райдърс
НАССБ 21:00
Уестърн Каролина Кетмаунтс Уестърн Каролина Кетмаунтс 103 - 82 Цитадел Булдогс Цитадел Булдогс
НАССБ 21:00
Таусън Тайгърс Таусън Тайгърс 92 - 77 Дрексъл Драгънс Дрексъл Драгънс
ПРС 21:00
Тълса Рафнекс Тълса Рафнекс 2 - 1 Суоп Парк Рейнджърс Суоп Парк Рейнджърс
ПРС 21:00
Сан Антонио ФК Сан Антонио ФК 1 - 0 Сейнт Луис Сейнт Луис
ИСП2 21:00
Реал Овиедо Реал Овиедо 1 - 0 Алкоркон Алкоркон
НАССБ 21:00
ФИЮ Голдън Пантърс ФИЮ Голдън Пантърс 69 - 59 Северен Тексас Мийн Грийн Северен Тексас Мийн Грийн
ТДБО 21:00
Доминик Копфер Доминик Копфер 1 - 2 Даниел Евънс Даниел Евънс
НАССБ 21:00
Олд Доминън Монархс Олд Доминън Монархс 73 - 60 Шарлът 49-найнърс Шарлът 49-найнърс
НАССБ 21:00
Бол Стейт Кардиналс Бол Стейт Кардиналс 57 - 56 Акрън Зипс Акрън Зипс
ЧК 21:25
Конас Кий Конас Кий 1 - 1 Единбург Сити Единбург Сити
НАССБ 21:30
Неви Мидшипмън Неви Мидшипмън 79 - 68 Арми Уест Пойнт Блек Найтс Арми Уест Пойнт Блек Найтс
ИТСЛЕ 21:30
Волей Милано Волей Милано 3 - 1 Ема Вилас Ема Вилас
БЕЛ2 21:30
Унион Сейнт Жило Унион Сейнт Жило 1 - 2 СФ Руселаре СФ Руселаре
ИТА 21:30
Аталанта Аталанта 1 - 3 Милан Милан
ТРО 21:30
Натан Родригес Натан Родригес 0 - 2 Карлос Берлок Карлос Берлок
ТРО 21:30
Томас Белучи Томас Белучи 0 - 2 Каспер Рууд Каспер Рууд
ТРО 21:30
Лоренцо Сонего Лоренцо Сонего 2 - 0 Кимер Копеянс Кимер Копеянс
ВЕН 21:30
Депортиво Ансоатеги Депортиво Ансоатеги 2 - 3 Янерос де Гуанаре Янерос де Гуанаре
ТРО 21:30
Хюго Делиен Хюго Делиен 2 - 1 Рафаел Матос Рафаел Матос
ИСП2 21:30
Кадис Кадис 2 - 0 Тенерифе Тенерифе
ПОЛ 21:30
Корона Келце Корона Келце 0 - 0 Лехия Гданск Лехия Гданск
БEЛ 21:30
Ваасланд-Беверен Ваасланд-Беверен  2 - 1 Гент Гент
ИТЛП 21:30
Римини Римини 2 - 0 Имолезе Имолезе
ИТЛП 21:45
Самбенедетезе Самбенедетезе 0 - 0 Фано Фано
ИСП 21:45
Барселона Барселона 1 - 0 Реал Валядолид Реал Валядолид
ХОЛ 21:45
Витес Витес 3 - 2 Вилем II Вилем II
УРУГВ 22:00
Рампла Хуниорс Рампла Хуниорс 3 - 4 Атлетико Прогресо Атлетико Прогресо
НХЛ 22:00
Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч 0 - 3 Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус
АРЖБ 22:00
Феро Карил Оесте Феро Карил Оесте 1 - 1 Институто Институто
НАССБ 22:00
Дрейк Булдогс Дрейк Булдогс 84 - 79 Валпарайсо Крусейдърс Валпарайсо Крусейдърс
НАССБ 22:00
Луизиана Тех Булдогс Луизиана Тех Булдогс 72 - 67 ЮТСА Роудрънърс ЮТСА Роудрънърс
НАССБ 22:00
Лонгууд Лансърс Лонгууд Лансърс 69 - 69 ЮСК Ъпстейт Спартанс ЮСК Ъпстейт Спартанс
ВЕН 22:00
Карабобо Карабобо 2 - 1 Португеса ФК Португеса ФК
НАССБ 22:00
СИЮ-Едуърдсвил Кугарс СИЮ-Едуърдсвил Кугарс 69 - 73 ЮТ-Мартин Скайхоукс ЮТ-Мартин Скайхоукс
УРУГВ 22:00
Ливърпул Монтевидео Ливърпул Монтевидео 1 - 1 Насионал Монтевидео Насионал Монтевидео
УРУГВ 22:00
Ювентуд Лас Пиедрас Ювентуд Лас Пиедрас 1 - 2 Феникс Монтевидео Феникс Монтевидео
НАССБ 22:00
Уестърн Илинойс Ледърнекс Уестърн Илинойс Ледърнекс 67 - 80 Южна Дакота Койотис Южна Дакота Койотис
ЕКВ 22:00
Олмедо Олмедо 1 - 0 Америка де Кито Америка де Кито
ПРС 22:00
Сан Хосе Ърткуейкс Сан Хосе Ърткуейкс 3 - 0 Лос Анджелис ФК Лос Анджелис ФК
БОЛ 22:00
Боливар Боливар 2 - 1 Олуейс Реди Олуейс Реди
НАССБ 22:00
Уестърн Кентъки Хилтопърс Уестърн Кентъки Хилтопърс 60 - 68 ЮАБ Блейзърс ЮАБ Блейзърс
АРЖБ 22:00
Браун де Адрог Браун де  Адрог 0 - 1 Темперлей Темперлей
НАССБ 22:00
Саутърн Мис Голдън Ийгълс Саутърн Мис Голдън Ийгълс 77 - 47 ЮТЕП Майнърс ЮТЕП Майнърс
АРЖБ 22:00
Нуева Чикаго Нуева Чикаго 0 - 1 Депортиво Сантамарина Депортиво Сантамарина
АРЖБ 22:00
Лос Андес Лос Андес 0 - 1 Агропекуарио Агропекуарио
ТДБО 22:05
Алексей Попирин Алексей Попирин 2 - 0 Престън Браун Престън Браун
НАССБ 22:05
Чикаго Стейт Кугърс Чикаго Стейт Кугърс 59 - 90 Гранд Каньон Антилопърс Гранд Каньон Антилопърс
АРЖ 22:10
Сан Лоренсо Сан Лоренсо 1 - 1 Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс
КОЛА 22:15
Мильонариос Мильонариос 3 - 2 Атлетико Уила Атлетико Уила
ПОР 22:30
Порто Порто 2 - 0 Витория Сетубал Витория Сетубал
ПЕРУ 22:30
Депортиво Бинасионал Депортиво Бинасионал 1 - 0 Сесар Вайехо Сесар Вайехо
ТДБО 22:30
Джон-Патрик Смит Джон-Патрик Смит 0 - 2 Дариян Кинг Дариян Кинг
НАССБ 22:30
Мисисипи Ребълс Мисисипи Ребълс 75 - 65 Мисури Тайгърс Мисури Тайгърс
ГВАТ 22:30
Гуастатоя Гуастатоя 1 - 0 Сикинала Сикинала
БАРБ 23:00
Барбадос Сокър Академи Барбадос Сокър Академи 0 - 2 Бритънс Хил Бритънс Хил
НАССБ 23:00
Ийст Тенеси Стейт Бъканиърс Ийст Тенеси Стейт Бъканиърс 88 - 69 Мърсър Беърс Мърсър Беърс
ХОНД 23:00
Маратон Маратон 1 - 0 Мотагуа Мотагуа
НАССБ 23:00
Стетсън Хатърс Стетсън Хатърс 67 - 55 Флорида Гълф Коуст Ийгълс Флорида Гълф Коуст Ийгълс
НАССБ 23:00
НДИТ Хайлендърс НДИТ Хайлендърс 63 - 64 Северна Флорида Оспрейс Северна Флорида Оспрейс
ЧИЛИБ 23:00
Магалянеш Магалянеш 0 - 0 Сан Луис де Килота Сан Луис де Килота
ЧИЛИБ 23:00
Сантяго Морнинг Сантяго Морнинг 3 - 2 Мелипиля Мелипиля
ЧИЛИБ 23:00
Пуерто Монт Пуерто Монт 2 - 2 Нубленсе Нубленсе
ГВАТ 23:00
Мюнисипал Мюнисипал 0 - 0 Депортиво Чиянтла Депортиво Чиянтла
ТСНЙО 23:00
Брейдън Шнур Брейдън Шнур 2 - 1 Сам Куери Сам Куери
АИБ 23:00
Олд Роуд Олд Роуд 7 - 0 САП САП
НАССБ 23:00
Еър Форс Фалкънс Еър Форс Фалкънс 62 - 76 Юта Стейт Агис Юта Стейт Агис
ВЕН 23:00
Каракас Каракас 1 - 1 Арагуа Арагуа
НАССБ 23:00
Мериленд-Ийстърн Шор Хоукс Мериленд-Ийстърн Шор Хоукс 55 - 58 Копин Стейт Ийгълс Копин Стейт Ийгълс
НАССБ 23:00
Санта Клара Бронкос Санта Клара Бронкос 64 - 59 Пасифик Тайгърс Пасифик Тайгърс
НАССБ 23:00
Америкън Ийгълс Америкън Ийгълс 71 - 71 Колгейт Райдърс Колгейт Райдърс
НАССБ 23:00
Арканзас-Литъл Рок Троянс Арканзас-Литъл Рок Троянс 60 - 67 Тексас Стейт Бобкетс Тексас Стейт Бобкетс
НАССБ 23:00
Ст. Франсис Ню Йорк Териърс Ст. Франсис Ню Йорк Териърс 90 - 79 Сентрал Кънектикът Стейт Блу Девилс Сентрал Кънектикът Стейт Блу Девилс
НАССБ 23:00
Дейтън Флайърс Дейтън Флайърс 68 - 69 ВКЮ Рамс ВКЮ Рамс
НАССБ 23:00
Лойола Маримаунт Лайънс Лойола Маримаунт Лайънс 62 - 70 БЙЮ Кугърс БЙЮ Кугърс
НАССБ 23:00
Канзас Джейхоукс Канзас Джейхоукс 78 - 53 Западна Вирджиния Маунтинийърс Западна Вирджиния Маунтинийърс
НАССБ 23:00
Канзас Стейт Уайлдкетс Канзас Стейт Уайлдкетс 64 - 78 Айова Стейт Сайклонс Айова Стейт Сайклонс
НАССБ 23:00
Пърдю Бойлърмейкърс Пърдю Бойлърмейкърс 76 - 64 Пен Стейт Нитъни Лайънс Пен Стейт Нитъни Лайънс
НАССБ 23:00
Хауърд Бизон Хауърд Бизон 81 - 85 Северна Каролина А&Т Агис Северна Каролина А&Т Агис
НАССБ 23:00
Кол. ъф Чарлстън Кугърс Кол. ъф Чарлстън Кугърс 69 - 69 Нортийстърн Хъскис Нортийстърн Хъскис
НАССБ 23:00
Южна Каролина Стейт Булдогс Южна Каролина Стейт Булдогс 73 - 98 Бетюн-Куукмен Уайлдкетс Бетюн-Куукмен Уайлдкетс
НАССБ 23:00
Маунт Стейт Мерис Маунтънийърс Маунт Стейт Мерис Маунтънийърс 56 - 58 Вагнер Сийхоукс Вагнер Сийхоукс
НАССБ 23:15
Ийстърн Илинойс Пантърс Ийстърн Илинойс Пантърс 79 - 88 Саутийст Мисури Стейт Редхоукс Саутийст Мисури Стейт Редхоукс
БОЛ 23:15
Спорт Бойс Варнес Спорт Бойс Варнес 2 - 2 Гуабира Гуабира
НАССБ 23:30
Кенесо Стейт Оулс Кенесо Стейт Оулс 67 - 83 Липскомб Бизонс Липскомб Бизонс
ЧИЛИ 23:30
Универсидад Чили Универсидад Чили 1 - 1 Кобресал Кобресал
ПРС 23:30
Ню Инглънд Ню Инглънд 0 - 1 Минесота Юнайтед Минесота Юнайтед
НАССБ 23:30
Пресбитериън Блу Хос Пресбитериън Блу Хос 76 - 71 Кембъл Файтинг Кемълс Кембъл Файтинг Кемълс
НАССБ 23:30
Фърман Паладинс Фърман Паладинс 96 - 62 ВМИ Кадетс ВМИ Кадетс
НАССБ 23:30
Сентрал Мичиган Чипуас Сентрал Мичиган Чипуас 87 - 80 Охайо Бобкетс Охайо Бобкетс
НАССБ 23:30
Питсбърг Пантърс Питсбърг Пантърс 64 - 70 Вирджиния Тех Хокис Вирджиния Тех Хокис
НАССБ 23:30
Нортърн Илинойс Хъскис Нортърн Илинойс Хъскис 67 - 87 Боулинг Грийн Фалкънс Боулинг Грийн Фалкънс
НАССБ 23:30
Нортуестърн Стейт Диймънс Нортуестърн Стейт Диймънс 87 - 72 Стивън Ф. Остин Лъмбърджакс Стивън Ф. Остин Лъмбърджакс
НАССБ 23:30
Северна Алабама Лайънс Северна Алабама Лайънс 70 - 80 Либърти Флеймс Либърти Флеймс
НАССБ 23:30
Феърлей Дикинсън Найтс Феърлей Дикинсън Найтс 97 - 84 Брайънт Булдогс Брайънт Булдогс
НАССБ 23:30
Бостън Юнивърсити Териърс Бостън Юнивърсити Териърс 79 - 84 Лихай Маунтийн Хоукс Лихай Маунтийн Хоукс
НАССБ 23:35
Морхед Стейт Ийгълс Морхед Стейт Ийгълс 70 - 73 Остин Пий Говърнърс Остин Пий Говърнърс
ПАР 23:45
Спортиво Сан Лоренсо Спортиво Сан Лоренсо 2 - 0 Депортиво Сантани Депортиво Сантани