Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ТМО 00:00
Камил Мачрзак Камил Мачрзак 1 - 2 Тиаго Монтейро Тиаго Монтейро
ТМО 00:00
Полона Херцог Полона Херцог 2 - 0 Фани Щолар Фани Щолар
АРЖ 00:00
Банфийлд Банфийлд 2 - 2 Годой Крус Годой Крус
ПАР 00:15
Серо Портеньо Серо Портеньо 7 - 2 Сол де Америка Сол де Америка
НБА 01:00
Кливлънд Кавалиърс Кливлънд Кавалиърс 126 - 119 Детройт Пистънс Детройт Пистънс
КОЛБ 01:00
Депортес Киндио Депортес Киндио 1 - 1 Орсомарсо Орсомарсо
НБА 01:00
Вашингтон Уизърдс Вашингтон Уизърдс 95 - 116 Юта Джаз Юта Джаз
ЛПФ 01:00
Индепендиенте Ла Чорера Индепендиенте Ла Чорера 0 - 0 Коста дел Есте Коста дел Есте
НБА 01:30
Торонто Раптърс Торонто Раптърс 128 - 92 Ню Йорк Никс Ню Йорк Никс
НБА 01:30
Бостън Селтикс Бостън Селтикс 105 - 114 Денвър Нъгетс Денвър Нъгетс
НХЛ 01:30
Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг 4 - 1 Аризона Койотис Аризона Койотис
НБА 02:00
Сан Антонио Спърс Сан Антонио Спърс 111 - 105 Голдън Стейт Уориърс Голдън Стейт Уориърс
НБА 02:00
Оклахома Сити Тъндър Оклахома Сити Тъндър 107 - 116 Маями Хийт Маями Хийт
АРЖБ 02:05
Сармиенто Сармиенто 0 - 0 Килмес Килмес
АРЖ 02:10
Уракан Уракан 0 - 1 Естудиантес Естудиантес
НБА 02:30
Далас Маверикс Далас Маверикс 110 - 110 Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс
НХЛ 02:30
Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс 2 - 2 Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс
ЕКВ 03:00
Депортиво Куенка Депортиво Куенка 4 - 3 Текнико Университарио Текнико Университарио
КОЛБ 03:00
Депортиво Перейра Депортиво Перейра 6 - 0 Тигрес Сипакира Тигрес Сипакира
НБА 04:00
Финикс Сънс Финикс Сънс 101 - 116 Чикаго Булс Чикаго Булс
НХЛ 04:30
Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс 3 - 7 Вегас Голдън Найтс Вегас Голдън Найтс
НХЛ 04:30
ЛА Кингс ЛА Кингс 2 - 3 Уинипег Джетс Уинипег Джетс
НБА 04:30
Портланд Трейл Блейзърс Портланд Трейл Блейзърс 106 - 98 Индиана Пейсърс Индиана Пейсърс
КАЗХК 11:00
Екибастуз Екибастуз 1 - 1 Кизил-Жар Кизил-Жар
КАЗХК 11:00
Алтай Семей Алтай Семей 4 - 0 Рузаевка Рузаевка
РККБЛ 12:30
Инчон Елефантс Инчон Елефантс 75 - 88 Чонджу ККК Егис Чонджу ККК Егис
РККБЛ 12:30
Анянг КЖК Анянг КЖК 92 - 86 Сеул СК Найтс Сеул СК Найтс
РККБЛ 12:30
Вонджу Донгу Проми Вонджу Донгу Проми 88 - 76 Чангуон ЛД Сакърс Чангуон ЛД Сакърс
РККБЛ 12:30
Гоянг Орионс Гоянг Орионс 86 - 80 Пусан КТ Соникбуум Пусан КТ Соникбуум
РККБЛ 12:30
Улсан Мобис Фоебъс Улсан Мобис Фоебъс 76 - 66 Сеул Тъндърс Сеул Тъндърс
МЖД 13:30
Мианмар Мианмар 0 - 0 Китайско Тайпе Китайско Тайпе
БКБА 13:35
Джъдзян Голдън Булс Джъдзян Голдън Булс 110 - 113 Джъдзян Лайънс Джъдзян Лайънс
БКБА 13:35
Шанхай Шаркс Шанхай Шаркс 103 - 117 Пекин Дъкс Пекин Дъкс
ВШЛЖ 16:00
ВК Еджзаджъбашъ (Ж) ВК Еджзаджъбашъ (Ж) 1 - 3 ВК Конелиано (Ж) ВК Конелиано (Ж)
БЪВСЖ 17:00
ВК Раковски Димитровград (Ж) ВК Раковски Димитровград (Ж) 3 - 0 ВК ЦСКА София (Ж) ВК ЦСКА София (Ж)
ВШЛМ 18:00
ВК Зенит Казан ВК Зенит Казан 2 - 3 Трефл Гданск Трефл Гданск
КХЛ 18:00
Локомотив Ярославъл Локомотив Ярославъл 1 - 3 СКА Санкт Петербург СКА Санкт Петербург
БЪЛВС 18:30
ВК Хебър Пазарджик ВК Хебър Пазарджик 3 - 0 ВК Дунав ВК Дунав
КХЛ 18:30
ХК Динамо Москва ХК Динамо Москва 1 - 2 ХК ЦСКА Москва ХК ЦСКА Москва
ВШЛЖ 19:00
Фенербахче Грундиг (Ж) Фенербахче Грундиг (Ж) 3 - 2 ВК Савино Дел Бене (Ж) ВК Савино Дел Бене (Ж)
ББЕЛ 19:00
БК Анадолу Ефес БК Анадолу Ефес 78 - 80 БК ЦСКА Москва БК ЦСКА Москва
БЮК 19:30
БК Валенсия БК Валенсия 69 - 64 УНИКС УНИКС
ББЕЛ 19:45
Фенербахче СК (баскетбол) Фенербахче СК (баскетбол) 76 - 67 КК Будучност КК Будучност
БЮК 21:00
АЛБА Берлин АЛБА Берлин 102 - 97 БК Андора БК Андора
ББЕЛ 21:00
БК Олимпиакос БК Олимпиакос 89 - 69 БК Байерн Мюнхен БК Байерн Мюнхен
ИТЛП 21:30
Про Верчели Про Верчели 0 - 0 Виртус Ентела Виртус Ентела
НЛП 21:45
Уитън Албиън Уитън Албиън 1 - 1 Стафорд Рейнджърс Стафорд Рейнджърс
ШОТ3 21:45
Берик Рейнджърс Берик Рейнджърс 2 - 0 Питърхед Питърхед
ШОТ1 21:45
Дънди Юнайтед Дънди Юнайтед 1 - 0 Рос Каунти Рос Каунти
НЛП 21:45
Лейстън Лейстън 1 - 2 Стратфорд Таун Стратфорд Таун
НЛП 21:45
Кингс Лин Таун Кингс Лин Таун 1 - 0 Ейлвичърч Ейлвичърч
СИРЛ 21:45
Балимена Юнайтед Балимена Юнайтед 6 - 1 Институт Институт
КОНФ 21:45
Барнет Барнет 1 - 0 Харогейт Таун Харогейт Таун
СИРЛ 21:45
Уорънпойнт Таун Уорънпойнт Таун 1 - 3 Крусейдърс Крусейдърс
КОНСЮ 21:45
Спенимуур Таун Спенимуур Таун 0 - 2 Брадфорд Парк Авеню Брадфорд Парк Авеню
ШОТ3 21:45
Клайд Клайд 2 - 0 Елгин Сити Елгин Сити
НЛП 21:45
Лоустофт Таун Лоустофт Таун 5 - 1 Хейлзуен Таун Хейлзуен Таун
ББЕЛ 22:00
ФК Барселона (баскетбол) ФК Барселона (баскетбол) 93 - 64 БК Гран Канария БК Гран Канария
ВЕН 22:00
Метрополитанос Метрополитанос 0 - 0 Депортиво Ла Гуайра Депортиво Ла Гуайра
АРЖК 23:10
Алдосиви Алдосиви 0 - 1 Химнасия Мендоса Химнасия Мендоса