Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
КОПСУ 00:15
Унион Еспаньола Унион Еспаньола 1 - 1 Мушук Руна Мушук Руна
НАССБ 00:40
Феърлей Дикинсън Найтс Феърлей Дикинсън Найтс 76 - 82 Преър Вю Пантърс Преър Вю Пантърс
НХЛ 01:00
Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс 2 - 2 Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс
НХЛ 01:00
Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс 2 - 3 Детройт Ред Уингс Детройт Ред Уингс
НХЛ 01:00
Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс 0 - 5 Бостън Бруинс Бостън Бруинс
НХЛ 01:00
Филаделфия Флайърс Филаделфия Флайърс 1 - 3 Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс
НБА 01:00
Шарлът Хорнетс Шарлът Хорнетс 114 - 118 Филаделфия 76-ърс Филаделфия 76-ърс
НБА 01:30
Атланта Хоукс Атланта Хоукс 105 - 121 Хюстън Рокетс Хюстън Рокетс
НХЛ 01:30
Ню Джърси Девилс Ню Джърси Девилс 1 - 4 Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс
НХЛ 02:00
Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус 7 - 2 Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс
НБА 02:00
Минесота Тимбърулвс Минесота Тимбърулвс 107 - 117 Голдън Стейт Уориърс Голдън Стейт Уориърс
НХЛ 02:00
Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс 3 - 0 Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс
НБА 02:00
Милуоки Бъкс Милуоки Бъкс 115 - 101 ЛА Лейкърс ЛА Лейкърс
НХЛ 02:00
Минесота Уайлд Минесота Уайлд 1 - 3 Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч
НХЛ 02:30
Далас Старс Далас Старс 4 - 2 Флорида Пантърс Флорида Пантърс
КОПСУ 02:30
Насионал Потоси Насионал Потоси 0 - 1 Сулия Сулия
КОПСУ 02:30
Депортиво Мюнисипал Депортиво Мюнисипал 0 - 3 Колон Колон
НХЛ 03:00
Калгари Флеймс Калгари Флеймс 4 - 2 Кълъмбъс Блу Джакетс Кълъмбъс Блу Джакетс
НАССБ 03:10
Белмонт Брюинс Белмонт Брюинс 81 - 70 Темпъл Оулс Темпъл Оулс
НБА 04:00
Сакраменто Кингс Сакраменто Кингс 121 - 123 Бруклин Нетс Бруклин Нетс
КРПД 04:15
Сантос де Гуапилес Сантос де Гуапилес 2 - 1 УКР УКР
НБА 04:30
ЛА Клипърс ЛА Клипърс 115 - 109 Индиана Пейсърс Индиана Пейсърс
ПРС 10:00
Черноморец Новоросийск Черноморец Новоросийск 1 - 2 Динамо Брянск Динамо Брянск
КАЗХК 11:00
Сдушор 8 Сдушор 8 0 - 2 Академия Онтустик Академия Онтустик
КАЗХК 11:00
ФК Арис ФК Арис 0 - 0 Дидара Сидикбека Дидара Сидикбека
ЕП19 11:00
Република Ирландия (19) Република Ирландия (19) 5 - 0 Румъния (19) Румъния (19)
ПРС 12:00
Леганес Леганес 3 - 2 Райо Махадаонда Райо Махадаонда
ЕП19 12:30
Украйна (19) Украйна (19) 2 - 2 Сърбия (19) Сърбия (19)
ПРС 12:30
Елче Елче 3 - 0 Ленинградец Ленинградец
БКБА 13:35
Дзилин Нортийст Тайгърс Дзилин Нортийст Тайгърс 95 - 110 Фудзиен Сюнсин Фудзиен Сюнсин
БКБА 13:35
Дзянсу Драгънс Дзянсу Драгънс 113 - 105 Шандун Голдън Старс Шандун Голдън Старс
ЕП19 14:00
Норвегия (19) Норвегия (19) 0 - 0 Унгария (19) Унгария (19)
КЕНИЯ 14:00
Тъскър Тъскър 1 - 1 Юлинзи Старс Юлинзи Старс
КЕНИЯ 14:00
СоНи Шугър СоНи Шугър 2 - 0 Бандари Бандари
КЕНИЯ 14:00
Нзоия Юнайтед Нзоия Юнайтед 1 - 1 Зоо Керичо Зоо Керичо
ПРС 14:00
Норшьопинг Норшьопинг 3 - 1 Сарпсборг 08 Сарпсборг 08
ПРС 14:30
Черно море Черно море 5 - 1 Черноморец Балчик Черноморец Балчик
БЪЛ3 15:00
Сливнишки герой Сливнишки герой 1 - 0 Надежда Доброславци Надежда Доброславци
БЪЛ3 15:00
Германея Германея 1 - 0 Велбъжд Велбъжд
БЪЛ3 15:00
Миньор Перник Миньор Перник 0 - 1 Оборище Оборище
БЪЛ3 15:00
Спортист Своге Спортист Своге 2 - 0 Вихрен Вихрен
БЪЛ3 15:00
Беласица Беласица 0 - 0 Марек Марек
БЪЛ3 15:00
Пирин Разлог Пирин Разлог 0 - 2 Рилски спортист Рилски спортист
БЪЛ3 15:00
Септември Симитли Септември Симитли 4 - 2 Чавдар Етрополе Чавдар Етрополе
БЪЛ3 15:00
Хебър 1918 Хебър 1918 4 - 0 Ботев Ихтиман Ботев Ихтиман
БЪЛ3 15:00
Балкан Ботевград Балкан Ботевград 1 - 2 Банско Банско
ПРС 15:00
Ислоч Ислоч 5 - 4 ФК НФК ФК НФК
ИТАСД 15:30
Перголетезе Перголетезе 4 - 1 Пол. Чиливерге Мадзано Пол. Чиливерге Мадзано
ИТЛП 15:30
Виртус Франкавила Виртус Франкавила 0 - 0 Витербесе Кастрензе Витербесе Кастрензе
ИТЛП 15:30
Потенца Калчо Потенца Калчо 2 - 2 Сикула Леонцио Сикула Леонцио
ИТАСД 15:30
Пичерно Пичерно 2 - 1 Гелбисон Гелбисон
ЕП21 15:30
Кипър (21) Кипър (21) 1 - 0 Гибралтар (21) Гибралтар (21)
ЕП19 16:00
Азербайджан (19) Азербайджан (19) 0 - 0 Русия (19) Русия (19)
ЕП19 16:00
Франция (19) Франция (19) 0 - 0 Полша (19) Полша (19)
ЕП19 16:00
Турция (19) Турция (19) 1 - 3 Шотландия (19) Шотландия (19)
ЕП19 16:00
Италия (19) Италия (19) 2 - 2 Белгия (19) Белгия (19)
ЕП19 16:00
Англия (19) Англия (19) 4 - 1 Чехия (19) Чехия (19)
ТМО 16:00
Кая Канепи Кая Канепи 2 - 0 Тимеа Бабош Тимеа Бабош
ТМО 16:00
Саша Викъри Саша Викъри 2 - 0 Ига Святек Ига Святек
КХЛ 16:00
Салават Юлаев Салават Юлаев 4 - 2 ХК Автомобилист ХК Автомобилист
ТМО 16:00
Ноа Рубин Ноа Рубин 1 - 2 Микаел Юмер Микаел Юмер
ТМО 16:00
Моника Никулеску Моника Никулеску 2 - 0 Катерина Козлова Катерина Козлова
ТМО 16:00
Тейлър Таунзънд Тейлър Таунзънд 2 - 0 Беатриз Мая Беатриз Мая
ТМО 16:00
Полона Херцог Полона Херцог 1 - 2 Лаура Зигмунд Лаура Зигмунд
ТМО 16:00
Аранча Рус Аранча Рус 0 - 2 Джесика Пегула Джесика Пегула
ТМО 16:10
Макензи Макдоналд Макензи Макдоналд 0 - 2 Лоренцо Сонего Лоренцо Сонего
ТМО 16:10
Рейли Опелка Рейли Опелка 2 - 0 Марсел Гранойерс Марсел Гранойерс
ТМО 16:10
Феликс Оже-Алясим Феликс Оже-Алясим 2 - 0 Паоло Лоренци Паоло Лоренци
ЕП19 16:30
Германия (19) Германия (19) 2 - 1 Хърватия (19) Хърватия (19)
МЖД 17:00
Ирак Ирак 1 - 0 Сирия Сирия
ТМО 17:30
Раду Албот Раду Албот 2 - 0 Мичел Крюгер Мичел Крюгер
ТМО 17:30
Кристина Плишкова Кристина Плишкова 0 - 2 Янина Викмайер Янина Викмайер
ТМО 17:30
Далила Якупович Далила Якупович 2 - 0 Мадисън Бренгъл Мадисън Бренгъл
ТМО 17:30
Олга Данилович Олга Данилович 1 - 2 Мария Сакари Мария Сакари
ТМО 17:30
Пабло Куевас Пабло Куевас 2 - 0 Жо-Вилфрид Цонга Жо-Вилфрид Цонга
ТМО 17:30
Виктория Голубич Виктория Голубич 2 - 0 Мона Бартел Мона Бартел
ТМО 17:30
Мисаки Дой Мисаки Дой 2 - 1 Манди Минела Манди Минела
ТМО 17:30
Нао Хибино Нао Хибино 2 - 0 Магда Линет Магда Линет
ТМО 17:30
Мари Бозукова Мари Бозукова 0 - 2 Каролина Мухова Каролина Мухова
ЕП19 17:30
Испания (19) Испания (19) 1 - 1 Словения (19) Словения (19)
ТМО 18:00
Виктория Азаренка Виктория Азаренка 2 - 1 Доминика Цибулкова Доминика Цибулкова
БЪЛВС 18:00
ВК ЦСКА София ВК ЦСКА София 3 - 0 ВК Пирин Разлог ВК Пирин Разлог
ЕП19 18:00
Швейцария (19) Швейцария (19) 0 - 3 Израел (19) Израел (19)
ТМО 18:00
Петер Гойовчик Петер Гойовчик 0 - 2 Федерико Делбонис Федерико Делбонис
ВШЛЖ 18:00
Вакъфбанк Истанбул (Ж) Вакъфбанк Истанбул (Ж) 3 - 0 ВК Динамо Москва (Ж) ВК Динамо Москва (Ж)
ПРС 18:00
Марбеля Марбеля 1 - 2 Динамо Брест Динамо Брест
ЕП19 18:15
Португалия (19) Португалия (19) 3 - 0 Кипър (19) Кипър (19)
ВШЛМ 18:30
ВК Зенит Санкт Петербург ВК Зенит Санкт Петербург 3 - 1 Скра Белхатов Скра Белхатов
БЪЛВС 18:30
ВК Добруджа 07 ВК Добруджа 07 3 - 2 ВК Монтана ВК Монтана
БЪЛВС 18:30
ВК Нефтохимик Бургас ВК Нефтохимик Бургас 3 - 0 Левски Бол Левски Бол
ЕП19 18:30
Гърция (19) Гърция (19) 2 - 2 Дания (19) Дания (19)
КОЛК 18:30
Университарио де Попаян Университарио де Попаян 2 - 3 Депортиво Пасто Депортиво Пасто
КХЛ 18:30
ХК Авангард ХК Авангард 3 - 1 Барис Нурсултан Барис Нурсултан
МЖД20 19:00
Франция (20) Франция (20) 1 - 0 Аржентина (20) Аржентина (20)
ТМО 19:00
Сайсай Жан Сайсай Жан 0 - 2 Катерина Синякова Катерина Синякова
ТМО 19:00
Роберто Карбайес-Баена Роберто Карбайес-Баена 2 - 0 Денис Кудла Денис Кудла
ТМО 19:00
Юлия Путинцева Юлия Путинцева 2 - 1 Кирстен Флипкенс Кирстен Флипкенс
ТМО 19:00
Сара Сорибес Тормо Сара Сорибес Тормо 2 - 1 Александра Крунич Александра Крунич
ТМО 19:00
Александър Бублик Александър Бублик 2 - 0 Даниел Евънс Даниел Евънс
ПРС 19:00
Рот-Вайс Ерфурт Рот-Вайс Ерфурт 1 - 4 Унион Берлин Унион Берлин
ТМО 19:00
Праджнеш Гунесваран Праджнеш Гунесваран 2 - 0 Джей Кларк Джей Кларк
ТМО 19:00
Каспер Рууд Каспер Рууд 2 - 1 Евгени Донской Евгени Донской
ТМО 19:00
Лойд Джордж Харис Лойд Джордж Харис 0 - 2 Тиаго Монтейро Тиаго Монтейро
ТМО 19:00
Бьорн Фратанджело Бьорн Фратанджело 0 - 2 Андрей Рубльов Андрей Рубльов
ЕГИП 19:00
Ал Мокавлун Ал Мокавлун 2 - 2 Замалек Замалек
ТМО 19:00
Наталия Вихлянцева Наталия Вихлянцева 1 - 2 Магдалена Рибарикова Магдалена Рибарикова
ББЕЛ 19:15
БК Дарушафака БК Дарушафака 91 - 85 БК Химки БК Химки
МЖДМП 19:30
Дания (21) Дания (21) 3 - 2 Белгия (21) Белгия (21)
ТМО 19:30
Янко Типсаревич Янко Типсаревич 2 - 0 Брадли Клан Брадли Клан
ШЛЖ 19:30
Славия Прага (Ж) Славия Прага (Ж) 1 - 1 Байерн Мюнхен (Ж) Байерн Мюнхен (Ж)
ДАН1 20:00
Лингби Лингби 2 - 0 Силкеборг Силкеборг
ЕХФШЛ 20:00
Райн-Некар Льовен Райн-Некар Льовен 34 - 32 ХК Нант ХК Нант
ТМО 20:00
Андреа Петкович Андреа Петкович 0 - 2 Аманда Анисимова Аманда Анисимова
ЕП19 20:00
Уелс (19) Уелс (19) 1 - 2 Холандия (19) Холандия (19)
ШЛЖ 20:00
Барселона (Ж) Барселона (Ж) 3 - 0 Лилестрьом (Ж) Лилестрьом (Ж)
ГЕР3 20:00
Унтерхахинг Унтерхахинг 0 - 0 Енерги Котбус Енерги Котбус
ТМО 20:30
Екатерина Александрова Екатерина Александрова 0 - 2 Даяна Ястремска Даяна Ястремска
ТМО 20:30
Михаил Кукушкин Михаил Кукушкин 0 - 2 Гуидо Андреоци Гуидо Андреоци
ТМО 20:30
Матео Беретини Матео Беретини 0 - 2 Хуберт Хуркач Хуберт Хуркач
ТМО 20:30
Полин Парментие Полин Парментие 2 - 1 Маргарита Гаспарян Маргарита Гаспарян
ТМО 20:30
Маркета Вондросова Маркета Вондросова 2 - 0 Барбора Стрицова Барбора Стрицова
ББЕЛ 21:00
БК Панатинайкос БК Панатинайкос 72 - 70 БК Баскония БК Баскония
ПРС 21:00
Бадахос Бадахос 0 - 1 Белененсеш Белененсеш
КОЛК 21:00
Богота Богота 0 - 3 Патриотас Бояка Патриотас Бояка
ВЕН 21:00
Янерос де Гуанаре Янерос де Гуанаре 1 - 2 ЛАЛА ЛАЛА
ББЕЛ 21:05
БК Макаби Тел Авив БК Макаби Тел Авив 83 - 85 БК Жалгирис Каунас БК Жалгирис Каунас
ТМО 21:30
Евгения Родина Евгения Родина 0 - 2 Саманта Стосър Саманта Стосър
ВШЛМ 21:30
Волей Перуджа Волей Перуджа 3 - 0 ВК Шомон ВК Шомон
ШЛЖ 21:45
Лион (Ж) Лион (Ж) 2 - 1 Волфсбург (Ж) Волфсбург (Ж)
МЖД 21:45
Германия Германия 1 - 1 Сърбия Сърбия
МЖД 21:45
Уелс Уелс 1 - 0 Тринидад и Тобаго Тринидад и Тобаго
НЛП 21:45
Хитчин Таун Хитчин Таун 1 - 0 Коувил Таун Коувил Таун
ТМО 22:00
Никола Кун Никола Кун 1 - 2 Миша Зверев Миша Зверев
ББЕЛ 22:00
БК Реал Мадрид БК Реал Мадрид 92 - 89 БК Олимпия Милано БК Олимпия Милано
КОЛК 22:00
Баранкила Баранкила 0 - 1 Унион Магдалена Унион Магдалена
ВЕН 22:00
Самора Самора 1 - 0 Карабобо Карабобо
КОЛК 22:00
Янерос Янерос 1 - 2 Мильонариос Мильонариос
ЯМК 22:30
ЮУИ ЮУИ 0 - 1 Маунт Плезънт Академи Маунт Плезънт Академи
ВЕН 22:30
Академия Пуерто Кабело Академия Пуерто Кабело 1 - 3 Депортиво Ансоатеги Депортиво Ансоатеги
ЯМК 22:30
Портмор Юнайтед Портмор Юнайтед 2 - 0 Дънбехолдън Дънбехолдън
КОЛК 22:30
Хагуарес де Кордоба Хагуарес де Кордоба 1 - 3 Леонес Леонес
ЯМК 22:30
Уотърхаус Уотърхаус 2 - 1 Монтего Бей Юнайтед Монтего Бей Юнайтед
ЯМК 22:30
Арнет Гардънс Арнет Гардънс 2 - 1 Харбър Вю Харбър Вю
КОЛК 22:30
Реал Картахена Реал Картахена 1 - 0 Реал Сан Андрес Реал Сан Андрес
ЯМК 22:30
Кавалиър Кавалиър 3 - 0 Тиволи Гардънс Тиволи Гардънс
ТМО 23:00
Ксю Ванг Ксю Ванг 2 - 0 Моника Пуиг Моника Пуиг
ВЕН 23:00
Арагуа Арагуа 0 - 3 Атлетико Венецуела Атлетико Венецуела
ВЕН 23:00
Каракас Каракас 1 - 0 Естудиантес де Мерида Естудиантес де Мерида
АРЖК 23:10
Сан Мартин Сан Хуан Сан Мартин Сан Хуан 1 - 0 Вила Далмине Вила Далмине
ПАР 23:15
Депортиво Капията Депортиво Капията 2 - 1 Либертад Либертад