ТМО
САЩ
|
00:00 |
Онс Жабер
|
|
0 - 2 |
|
Слоун Стивънс
|
|
ПАР
Парагвай
|
00:15 |
Генерал Диас
|
|
0 - 0 |
|
Спортиво Лукеньо
|
|
ТМО
САЩ
|
00:30 |
Каролина Плишкова
|
|
2 - 0 |
|
Петра Мартич
|
|
ТМО
САЩ
|
00:30 |
Елина Свитолина
|
|
0 - 2 |
|
Яфан Ванг
|
|
ТМО
САЩ
|
00:35 |
Гуидо Андреоци
|
|
1 - 2 |
|
Фабио Фонини
|
|
ТМО
САЩ
|
00:45 |
Тейлър Таунзънд
|
|
0 - 2 |
|
Симона Халеп
|
|
НАССБ
САЩ
|
00:50 |
Юта Стейт Агис
|
|
61 - 78 |
|
Вашингтон Хъскис
|
|
НХЛ
САЩ
|
01:00 |
Вашингтон Кепитълс
|
|
1 - 2 |
|
Минесота Уайлд
|
|
НБА
САЩ
|
01:00 |
Орландо Меджик
|
|
110 - 110 |
|
Мемфис Гризлис
|
|
ТМО
САЩ
|
01:00 |
Лесия Цуренко
|
|
2 - 0 |
|
Мисаки Дой
|
|
ТМО
САЩ
|
01:05 |
Доминик Тийм
|
|
0 - 2 |
|
Хуберт Хуркач
|
|
НАССБ
САЩ
|
01:10 |
Дюк Блу Девилс
|
|
85 - 62 |
|
Северна Дакота Стейт Бизон
|
|
ТМО
САЩ
|
01:15 |
Ализе Корне
|
|
2 - 0 |
|
Михаела Бузарнеску
|
|
НАССБ
САЩ
|
01:20 |
Хюстън Кугарс
|
|
84 - 55 |
|
Джорджия Стейт Пантърс
|
|
НАССБ
САЩ
|
01:27 |
Мисисипи Стейт Булдогс
|
|
76 - 80 |
|
Либърти Флеймс
|
|
НБА
САЩ
|
01:30 |
Ню Йорк Никс
|
|
93 - 111 |
|
Денвър Нъгетс
|
|
НБА
САЩ
|
01:30 |
Торонто Раптърс
|
|
109 - 116 |
|
Оклахома Сити Тъндър
|
|
НБА
САЩ
|
01:30 |
Кливланд Кавалиърс
|
|
108 - 110 |
|
Лос Анджелис Клипърс
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
02:00 |
Институто
|
|
0 - 1 |
|
Лос Андес
|
|
ТМО
САЩ
|
02:00 |
Новак Джокович
|
|
2 - 0 |
|
Бърнард Томич
|
|
НБА
САЩ
|
02:00 |
Хюстън Рокетс
|
|
111 - 105 |
|
Сан Антонио Спърс
|
|
МЖД
Международни
|
02:00 |
Перу
|
|
1 - 0 |
|
Парагвай
|
|
НБА
САЩ
|
02:30 |
Милуоки Бъкс
|
|
116 - 87 |
|
Маями Хийт
|
|
МЖД
Международни
|
03:00 |
Гватемала
|
|
1 - 0 |
|
Коста Рика
|
|
НАССБ
САЩ
|
03:20 |
Северна Каролина Тар Хийлс
|
|
88 - 73 |
|
Айона Гаелс
|
|
ТМО
САЩ
|
03:30 |
Уитни Осуигве
|
|
0 - 2 |
|
Даниел Роуз Колинс
|
|
НЗЕЛ
Нова Зеландия
|
03:35 |
Ийстърн Събърбс АФК
|
|
1 - 0 |
|
Кентърбъри Юнайтед
|
|
НАССБ
САЩ
|
03:40 |
ВКЮ Рамс
|
|
58 - 73 |
|
УКФ Найтс
|
|
НАССБ
САЩ
|
03:50 |
Айова Стейт Сайклонс
|
|
59 - 62 |
|
Охайо Стейт Бъкийс
|
|
НАССБ
САЩ
|
03:57 |
Вирджиния Тех Хокис
|
|
66 - 52 |
|
Сейнт Луис Биликънс
|
|
НХЛ
САЩ
|
04:00 |
Анахайм Дъкс
|
|
3 - 3 |
|
Сан Хосе Шаркс
|
|
МЖД
Международни
|
04:15 |
Мексико
|
|
3 - 1 |
|
Чили
|
|
НБА
САЩ
|
04:30 |
Лос Анджелис Лейкърс
|
|
106 - 111 |
|
Бруклин Нетс
|
|
ЯП3
Япония
|
07:00 |
Токио (23)
|
|
0 - 1 |
|
Фуджиеда МФК
|
|
ЯП3
Япония
|
07:00 |
Нагано Парсейро
|
|
1 - 1 |
|
Серезо Осака II
|
|
ЯП2
Япония
|
07:00 |
Омия Ардиджа
|
|
1 - 1 |
|
Мито Холихок
|
|
ЯП2
Япония
|
07:00 |
Йокохама
|
|
2 - 0 |
|
Гифу
|
|
ЯП2
Япония
|
07:00 |
Вентфорет Кофу
|
|
1 - 1 |
|
Цвайген Каназава
|
|
ЯП2
Япония
|
07:00 |
Албирекс Нийгата
|
|
0 - 1 |
|
Ависпа Фукуока
|
|
РККБЛ
Република Корея
|
07:30 |
ККК Егис
|
|
94 - 87 |
|
Гоянг Орионс
|
|
ЯП2
Япония
|
08:00 |
Кашива Рейсол
|
|
0 - 1 |
|
Фагияно Окаяма
|
|
ЯП2
Япония
|
10:00 |
Ехиме
|
|
0 - 1 |
|
В-Варен Нагазаки
|
|
ПРС
Клубни
|
10:00 |
Торпедо Минск
|
|
5 - 0 |
|
Ошмяни
|
|
КАЗХК
Казахстан
|
11:00 |
ФК Арис
|
|
3 - 4 |
|
Сдушор 8
|
|
КАЗХК
Казахстан
|
11:00 |
Дидара Сидикбека
|
|
0 - 2 |
|
Академия Онтустик
|
|
ПРС
Клубни
|
11:00 |
ФКВ Фарул Констанца
|
|
3 - 0 |
|
Зимбру
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство
|
11:00 |
Република Ирландия (19)
|
|
3 - 1 |
|
Азербайджан (19)
|
|
ПРС
Клубни
|
11:00 |
Септември София
|
|
2 - 1 |
|
ЦСКА 1948
|
|
ПРС
Клубни
|
11:00 |
Енергетик-БГУ
|
|
0 - 0 |
|
Крумкачи
|
|
ХК
Хонг Конг
|
11:30 |
Китчее
|
|
3 - 0 |
|
Юен Лонг
|
|
ПРС
Клубни
|
12:00 |
Гомел
|
|
3 - 1 |
|
Химик Светлогорск
|
|
ПРС
Клубни
|
12:00 |
РоПС
|
|
0 - 0 |
|
Оулу
|
|
ПРС
Клубни
|
12:00 |
Заглембе Сосновец
|
|
1 - 2 |
|
Пуща Неполомице
|
|
ПРС
Клубни
|
12:00 |
Рязан
|
|
2 - 0 |
|
Муром
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство
|
12:00 |
Германия (19)
|
|
0 - 1 |
|
Норвегия (19)
|
|
БЪЛЖЛ
България
|
12:30 |
Пълдин (Ж)
|
|
5 - 0 |
|
Варна (Ж)
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство
|
12:30 |
Сърбия (19)
|
|
0 - 2 |
|
Белгия (19)
|
|
ПРС
Клубни
|
12:30 |
Астра
|
|
0 - 0 |
|
Дунав
|
|
ПРС
Клубни
|
13:00 |
Авангард Курск
|
|
2 - 0 |
|
Салют-Белгород
|
|
ПРС
Клубни
|
13:00 |
Локомотив Пловдив
|
|
3 - 3 |
|
Берое
|
|
ПРС
Клубни
|
13:00 |
Алта
|
|
0 - 1 |
|
Тромсдален
|
|
ПРС
Клубни
|
13:00 |
МуСа
|
|
0 - 1 |
|
Джаз
|
|
ПРС
Клубни
|
13:00 |
Минск
|
|
0 - 3 |
|
Десна
|
|
ПРС
Клубни
|
13:00 |
Норби
|
|
0 - 1 |
|
Йоншьопингс Сьодра
|
|
РУС3
Русия
|
13:00 |
СКА Ростов
|
|
0 - 2 |
|
Динамо Ставропол
|
|
ПРС
Клубни
|
13:00 |
Киелсос
|
|
4 - 3 |
|
Опсал
|
|
ПРС
Клубни
|
13:00 |
Земун
|
|
3 - 2 |
|
Триглав
|
|
ПРС
Клубни
|
13:30 |
Белшина
|
|
1 - 2 |
|
Городея
|
|
ТУР3
Турция
|
14:00 |
Санджактепе
|
|
1 - 3 |
|
Гюмюшанеспор
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство
|
14:00 |
Испания (19)
|
|
5 - 1 |
|
Уелс (19)
|
|
ТУР3
Турция
|
14:00 |
Байрампашаспор
|
|
0 - 4 |
|
Анкара Кечийоренгюджю
|
|
ТУР3
Турция
|
14:00 |
Анкара Демирспор
|
|
0 - 0 |
|
Сакаряспор
|
|
ТУР3
Турция
|
14:00 |
Еюпспор
|
|
3 - 1 |
|
Амед
|
|
ТУР3
Турция
|
14:00 |
Маниса
|
|
4 - 0 |
|
Даръджа Генчлербирлиги
|
|
ТУР3
Турция
|
14:00 |
Етимесгют Беледийеспор
|
|
2 - 0 |
|
Токатспор
|
|
УКРП
Украйна
|
14:00 |
Колос Ковальовка
|
|
3 - 1 |
|
Прикарпатия
|
|
РУС3
Русия
|
14:00 |
Биолог
|
|
1 - 0 |
|
Легион Динамо
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:00 |
Хамбургер II
|
|
3 - 0 |
|
ЛШК Ханза
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:00 |
Волфсбург II
|
|
1 - 1 |
|
Вейхе Фленсбург
|
|
РУС3
Русия
|
14:00 |
Волгар Астрахан
|
|
0 - 1 |
|
Кубан Краснодар
|
|
ДАН3
Дания
|
14:00 |
Ванльозе
|
|
0 - 1 |
|
АБ
|
|
АНГ1
Англия
|
14:00 |
Уолсол
|
|
0 - 1 |
|
Барнзли
|
|
ДАН3
Дания
|
14:00 |
ХИК
|
|
0 - 3 |
|
Б 93
|
|
ПРС
Клубни
|
14:00 |
Спартак Суботица
|
|
0 - 3 |
|
РФК Нови Сад
|
|
ДАН3
Дания
|
14:00 |
Колдинг ИФ
|
|
1 - 1 |
|
Одер
|
|
МЖД18
Международни
|
14:00 |
България (18)
|
|
1 - 0 |
|
Украйна (18)
|
|
КЕНИЯ
Кения
|
14:00 |
Леопардс
|
|
2 - 1 |
|
Уестърн Стима
|
|
КЕНИЯ
Кения
|
14:00 |
Чемелил
|
|
0 - 0 |
|
Бандари
|
|
ПРС
Клубни
|
14:00 |
Мачва Шабац
|
|
1 - 1 |
|
Тузла Сити
|
|
ПРС
Клубни
|
14:00 |
Трелеборис
|
|
1 - 2 |
|
Торнс
|
|
ПРС
Клубни
|
14:00 |
Мелбю
|
|
0 - 2 |
|
Лунд
|
|
ПРС
Клубни
|
14:00 |
Ференцварош
|
|
2 - 2 |
|
Залаегерсег
|
|
ПРС
Клубни
|
14:00 |
ИФК Гьотеборг
|
|
1 - 0 |
|
Йоргрите
|
|
БЪЛЖЛ
България
|
14:30 |
Риал Ковачевци (Ж)
|
|
2 - 3 |
|
НСА София (Ж)
|
|
КОНФ
Англия
|
14:30 |
Честърфийлд
|
|
3 - 0 |
|
Сътън Юнайтед
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:30 |
Бишофсверда ФФ
|
|
2 - 1 |
|
Виктория Берлин
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:30 |
Кемницер
|
|
1 - 0 |
|
Будиса Баутцен
|
|
ПРС
Клубни
|
14:30 |
Браге
|
|
3 - 0 |
|
Сандвикен
|
|
ПРС
Клубни
|
14:45 |
КТП
|
|
3 - 0 |
|
МП
|
|
ГЕРЖ
Германия
|
15:00 |
Хофенхайм (Ж)
|
|
2 - 1 |
|
Фрайбург (Ж)
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Щраелен
|
|
0 - 1 |
|
Рот-Вайс Есен
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Ватеншайд 09
|
|
1 - 3 |
|
Рьодингхаусен
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Борусия Мьонхенгладбах II
|
|
0 - 0 |
|
Херкенрат
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Виктория Кьолн
|
|
0 - 0 |
|
Вуперталер ШФ
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Виденбрюк
|
|
1 - 1 |
|
Бон СК
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Вердер Бремен II
|
|
3 - 1 |
|
Лупо-Мартини
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Германия Егесторф
|
|
0 - 1 |
|
Хановер 96 II
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Валдхоф Манхайм
|
|
3 - 1 |
|
Щутгарт II
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Саарбрюкен
|
|
1 - 1 |
|
Кикерс Офенбах
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Айнтрахт Щадталендорф
|
|
4 - 1 |
|
Пирмасенс
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
ТШФ Щайнбах
|
|
1 - 1 |
|
Балинген
|
|
БЪЛ3
България
|
15:00 |
Велбъжд
|
|
1 - 1 |
|
Сливнишки герой
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Хесен Драйайх
|
|
2 - 3 |
|
Елверсберг
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Фрайбург II
|
|
1 - 1 |
|
Ворматия Вормс
|
|
ГЪP2
Гърция
|
15:00 |
Платанияс
|
|
0 - 0 |
|
Волос НФК
|
|
ГЪP2
Гърция
|
15:00 |
Иродотос
|
|
1 - 0 |
|
Трикала
|
|
БЪЛ3
България
|
15:00 |
Карнобат
|
|
0 - 0 |
|
Левски Карлово
|
|
БЪЛ3
България
|
15:00 |
Димитровград
|
|
0 - 3 |
|
Нефтохимик
|
|
БЪЛ3
България
|
15:00 |
Гигант Съединение
|
|
1 - 0 |
|
Садово
|
|
БЪЛ3
България
|
15:00 |
Марица Пловдив
|
|
0 - 0 |
|
Розова долина
|
|
БЪЛ3
България
|
15:00 |
Спартак Варна
|
|
4 - 1 |
|
Хитрино
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Улм
|
|
1 - 0 |
|
Майнц 05 II
|
|
БЪЛ3
България
|
15:00 |
Светкавица Търговище
|
|
3 - 0 |
|
Септември Тервел
|
|
ПРС
Клубни
|
15:00 |
Динамо Загреб
|
|
2 - 2 |
|
Мура
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
15:00 |
Институт
|
|
1 - 0 |
|
Колърейн
|
|
БЪЛ3
България
|
15:00 |
Миньор Раднево
|
|
1 - 0 |
|
Загорец
|
|
БЪЛ3
България
|
15:00 |
Атлетик Куклен
|
|
2 - 1 |
|
Свиленград
|
|
ГЪP2
Гърция
|
15:00 |
Керкира
|
|
2 - 1 |
|
Ерготелис
|
|
ГЪP2
Гърция
|
15:00 |
Айгинякос
|
|
0 - 4 |
|
Ханя Мурниес
|
|
БЪЛ3
България
|
15:00 |
Оборище
|
|
2 - 0 |
|
Германея
|
|
БЪЛ3
България
|
15:00 |
Вихрен
|
|
2 - 1 |
|
Миньор Перник
|
|
БЪЛ3
България
|
15:00 |
Марек
|
|
0 - 2 |
|
Спортист Своге
|
|
БЪЛ3
България
|
15:00 |
Рилски спортист
|
|
3 - 0 |
|
Беласица
|
|
БЪЛ3
България
|
15:00 |
Пирин Разлог
|
|
2 - 0 |
|
Балкан Ботевград
|
|
БЪЛ3
България
|
15:00 |
Сокол Марково
|
|
1 - 2 |
|
Черноморец Бургас
|
|
КАНКФ
КАН, квалификации
|
15:00 |
Бурунди
|
|
1 - 1 |
|
Габон
|
|
БЪЛ3
България
|
15:00 |
Надежда Доброславци
|
|
2 - 0 |
|
Септември Симитли
|
|
ПРС
Клубни
|
15:00 |
Сириус
|
|
1 - 1 |
|
Фрей
|
|
РУС3
Русия
|
15:00 |
Спартак Налчик
|
|
2 - 0 |
|
Краснодар III
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Ямербугт
|
|
1 - 0 |
|
Сидвест
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Орхус Фремад
|
|
3 - 2 |
|
Кьелеруп
|
|
ПРС
Клубни
|
15:00 |
Йостерс
|
|
1 - 2 |
|
Калмар
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Мариенлюст
|
|
1 - 0 |
|
Слагелсе Б&И
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Миделфарт
|
|
2 - 2 |
|
Хилерьод
|
|
УКРП
Украйна
|
15:00 |
Агробизнес Волочиск
|
|
0 - 0 |
|
Суми
|
|
ПРС
Клубни
|
15:00 |
Витоша Бистрица
|
|
2 - 1 |
|
Монтана
|
|
ПРС
Клубни
|
15:00 |
Шахтьор Солигорск
|
|
2 - 1 |
|
Славия Мозир
|
|
ПРС
Клубни
|
15:00 |
ХИК
|
|
3 - 0 |
|
Флора
|
|
ПРС
Клубни
|
15:00 |
Халмстад
|
|
1 - 0 |
|
Елфсборг
|
|
ПРС
Клубни
|
15:00 |
Стриндхайм
|
|
2 - 4 |
|
Левангер
|
|
ПРС
Клубни
|
15:00 |
Йоребру
|
|
1 - 0 |
|
Мариехамн
|
|
РУС3
Русия
|
15:00 |
Чайка
|
|
1 - 0 |
|
Алания Владикавказ
|
|
БЪЛ3
България
|
15:00 |
Ботев Ихтиман
|
|
1 - 5 |
|
Банско
|
|
БЪЛ3
България
|
15:00 |
Чавдар Етрополе
|
|
0 - 1 |
|
Хебър
|
|
ГЕР3
Германия
|
15:00 |
Пройсен Мюнстер
|
|
3 - 0 |
|
Унтерхахинг
|
|
ГЕР3
Германия
|
15:00 |
Халешер
|
|
1 - 4 |
|
Веен Висбаден
|
|
ГЕР3
Германия
|
15:00 |
Карлсруе
|
|
1 - 1 |
|
Ханза Рощок
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Аугсбург II
|
|
2 - 3 |
|
Айхщет
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Гаршинг
|
|
1 - 1 |
|
Инголщат II
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Байройт
|
|
4 - 2 |
|
Пипинсрайд
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Шалдинг-Хайнинг
|
|
0 - 2 |
|
Илертисен
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
1860 Розенхайм
|
|
1 - 1 |
|
Гройтер Фюрт II
|
|
ГЕР3
Германия
|
15:00 |
Зоненхоф Гросашпах
|
|
2 - 1 |
|
Вюрцбургер Кикерс
|
|
ГЕР3
Германия
|
15:00 |
1860 Мюнхен
|
|
1 - 0 |
|
Мепен
|
|
ПРС
Клубни
|
15:00 |
Елверум
|
|
3 - 2 |
|
Мос
|
|
ГЕР3
Германия
|
15:00 |
Карл Цайс Йена
|
|
0 - 0 |
|
Юрдинген
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Хаймщетен
|
|
1 - 2 |
|
Нюрнберг II
|
|
ПРС
Клубни
|
15:15 |
Яро
|
|
2 - 0 |
|
КПВ
|
|
РУАН
Руанда
|
15:30 |
Етинселес
|
|
3 - 0 |
|
Еспоар
|
|
РУАН
Руанда
|
15:30 |
Мусанзе
|
|
1 - 2 |
|
Гичумби
|
|
ПРС
Клубни
|
15:30 |
Гьозтепе
|
|
5 - 4 |
|
Алтънорду
|
|
ПРС
Клубни
|
15:30 |
Коняспор
|
|
1 - 1 |
|
Ескишехирспор
|
|
РУАН
Руанда
|
15:30 |
Кирехе
|
|
2 - 1 |
|
Амагаджу
|
|
ИТАСД
Италия
|
15:30 |
Франкавила
|
|
1 - 3 |
|
Соренто
|
|
ИТАСД
Италия
|
15:30 |
Лупа Рома
|
|
1 - 1 |
|
Ладисполи
|
|
ИТАСД
Италия
|
15:30 |
Виртус Болзано
|
|
4 - 4 |
|
Адриезе
|
|
ИТЛП
Италия
|
15:30 |
Арзачена
|
|
3 - 0 |
|
Понтедера
|
|
ИТААЖ
Италия
|
15:30 |
Флоренция (Ж)
|
|
3 - 0 |
|
Бари (Ж)
|
|
ИТЛП
Италия
|
15:30 |
Лукезе
|
|
3 - 1 |
|
Про Патрия
|
|
ИТЛП
Италия
|
15:30 |
Ювентус II
|
|
3 - 0 |
|
Про Верчели
|
|
ИТЛП
Италия
|
15:30 |
Гозано
|
|
0 - 0 |
|
Новара
|
|
ИТЛП
Италия
|
15:30 |
Пистойезе
|
|
1 - 3 |
|
Олбия
|
|
ИТЛП
Италия
|
15:30 |
Кунео
|
|
0 - 0 |
|
Алесандрия
|
|
ПРС
Клубни
|
16:00 |
АФК Ескилстуна
|
|
3 - 2 |
|
Юргорден
|
|
ПРС
Клубни
|
16:00 |
Фредрикстад
|
|
2 - 0 |
|
Фалкенбери
|
|
ПРС
Клубни
|
16:00 |
Бран
|
|
3 - 0 |
|
Согндал
|
|
ПРС
Клубни
|
16:00 |
Саннес Улф
|
|
0 - 1 |
|
Йерв
|
|
ИТААЖ
Италия
|
16:00 |
Верона (Ж)
|
|
2 - 3 |
|
Сасуоло (Ж)
|
|
УКРП
Украйна
|
16:00 |
Рух Виники
|
|
1 - 0 |
|
Балкани Зоря
|
|
ПРС
Клубни
|
16:00 |
Раднички Ниш
|
|
2 - 1 |
|
Динамо Враня
|
|
ЕПКФ
УЕФА ЕП, квалификации
|
16:00 |
Грузия
|
|
0 - 2 |
|
Швейцария
|
|
ПРС
Клубни
|
16:00 |
Брюне
|
|
2 - 2 |
|
Арендал
|
|
ДАН3
Дания
|
16:00 |
Скиве
|
|
2 - 1 |
|
Далум
|
|
ИТААЖ
Италия
|
16:00 |
Тавагнако (Ж)
|
|
3 - 2 |
|
Киево Верона (Ж)
|
|
ИТААЖ
Италия
|
16:00 |
Оробика (Ж)
|
|
0 - 1 |
|
Милан (Ж)
|
|
ДАН3
Дания
|
16:00 |
Брьоншьой
|
|
1 - 1 |
|
Фрем
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство
|
16:00 |
Гърция (19)
|
|
2 - 1 |
|
Англия (19)
|
|
БЪЛ3
България
|
16:00 |
Созопол
|
|
3 - 1 |
|
Борислав 2009
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство
|
16:00 |
Франция (19)
|
|
3 - 2 |
|
Швейцария (19)
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство
|
16:00 |
Италия (19)
|
|
3 - 1 |
|
Украйна (19)
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство
|
16:00 |
Русия (19)
|
|
0 - 0 |
|
Румъния (19)
|
|
ПОЛ1
Полша
|
16:00 |
Щомил Олщин
|
|
1 - 1 |
|
Раков Ченстохова
|
|
ХЪР2
Хърватия
|
16:30 |
Шибеник
|
|
2 - 1 |
|
Хрватски Драговоляц
|
|
ХЪР2
Хърватия
|
16:30 |
Бьело Бърдо
|
|
1 - 1 |
|
Задар
|
|
ХЪР2
Хърватия
|
16:30 |
Лучко
|
|
1 - 0 |
|
Осиек II
|
|
ХЪР2
Хърватия
|
16:30 |
Кустошия
|
|
0 - 0 |
|
Солин
|
|
ИРЛ1
Република Ирландия
|
16:30 |
Кебинтили
|
|
1 - 2 |
|
Лимерик
|
|
УЕЛС
Уелс
|
16:30 |
Бари Таун Юнайтед
|
|
4 - 0 |
|
Кернарфън Таун
|
|
УЕЛС
Уелс
|
16:30 |
Кардиф МЮ
|
|
1 - 0 |
|
Кармартън Таун
|
|
УЕЛС
Уелс
|
16:30 |
Ланели Таун
|
|
1 - 3 |
|
Цефн Друидс
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Ийст Файв
|
|
0 - 2 |
|
Брихин Сити
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Конкорд Рейнджърс
|
|
0 - 1 |
|
Торки Юнайтед
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Дартфорд
|
|
2 - 2 |
|
Хемптън & Ричмънд
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Ийстбърн Бъроу
|
|
0 - 0 |
|
Бат Сити
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Хемъл Хемпстед Таун
|
|
3 - 2 |
|
Ийст Търък Юнайтед
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Оксфорд Сити
|
|
4 - 1 |
|
Дълуич Хамлет
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Билерикей Таун
|
|
1 - 2 |
|
Хънгърфорд Таун
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Странрар
|
|
0 - 0 |
|
Арброут
|
|
МЖД
Международни
|
17:00 |
Йордания
|
|
0 - 1 |
|
Сирия
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Йорк Сити
|
|
2 - 2 |
|
Бостън Юнайтед
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Спенимуур Таун
|
|
1 - 1 |
|
Алфретън Таун
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Саутпорт
|
|
2 - 2 |
|
Брадфорд Парк Авеню
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Кързън Аштън
|
|
3 - 1 |
|
Юнайтед ъф Манчестър
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Херефорд
|
|
1 - 0 |
|
Гайзли
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Нънийтън Бъроу
|
|
1 - 2 |
|
Дарлингтън
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Сейнт Олбънс Сити
|
|
1 - 2 |
|
Глостър Сити
|
|
УКРП
Украйна
|
17:00 |
Волин
|
|
0 - 1 |
|
Краматорск
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Труро Сити
|
|
0 - 3 |
|
Челмсфорд Сити
|
|
ШОТ1
Шотландия
|
17:00 |
Дънди Юнайтед
|
|
2 - 1 |
|
Алоа Атлетик
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Клайд
|
|
2 - 1 |
|
Анан Атлетик
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Елгин Сити
|
|
0 - 2 |
|
Албиън Роувърс
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство
|
17:00 |
Шотландия (19)
|
|
4 - 0 |
|
Кипър (19)
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Стърлинг Албиън
|
|
1 - 0 |
|
Берик Рейнджърс
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Каудънбийт
|
|
0 - 0 |
|
Куинс Парк
|
|
ИСП2
Испания
|
17:00 |
Елче
|
|
3 - 1 |
|
Алкоркон
|
|
ИСПСБ
Испания
|
17:00 |
Дуранго
|
|
1 - 2 |
|
Калаора
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Единбург
|
|
0 - 0 |
|
Питърхед
|
|
ФАТ
Англия
|
17:00 |
Стокпорт Каунти
|
|
2 - 3 |
|
Флайд
|
|
ФАТ
Англия
|
17:00 |
АФК Телфорд Юнайтед
|
|
1 - 2 |
|
Лейтън Ориент
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Уокинг
|
|
0 - 1 |
|
Слоу Таун
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Уестън Супер Меър
|
|
0 - 1 |
|
Уелинг Юнайтед
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Уилдстоун
|
|
1 - 0 |
|
Чипенъм Таун
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство
|
17:00 |
Нидерландия (19)
|
|
2 - 0 |
|
Словения (19)
|
|
КАНКФ
КАН, квалификации
|
17:00 |
Камерун
|
|
3 - 0 |
|
Коморос
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Бъртън Албиън
|
|
5 - 2 |
|
Акрингтън Стенли
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Ковънтри Сити
|
|
0 - 1 |
|
Оксфорд Юнайтед
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Лутън Таун
|
|
4 - 0 |
|
Донкастър Роувърс
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Питърбъро Юнайтед
|
|
2 - 0 |
|
Саутенд Юнайтед
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Плимът Аргайл
|
|
2 - 2 |
|
Бристол Роувърс
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Рочдейл
|
|
3 - 1 |
|
Скънторп Юнайтед
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Шрюсбъри Таун
|
|
0 - 2 |
|
Портсмут
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Карлайл Юнайтед
|
|
2 - 2 |
|
Кеймбридж Юнайтед
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Брадфорд Сити
|
|
1 - 4 |
|
Блекпул
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
АФК Уимбълдън
|
|
2 - 4 |
|
Джилингам
|
|
ТМО
САЩ
|
17:00 |
Каролин Гарсия
|
|
2 - 0 |
|
Юлия Гьоргес
|
|
ТМО
САЩ
|
17:00 |
Денис Шаповалов
|
|
2 - 1 |
|
Даниел Еванс
|
|
ТМО
САЩ
|
17:00 |
Леонардо Майер
|
|
2 - 0 |
|
Гуидо Пея
|
|
ТМО
САЩ
|
17:00 |
Жоао Соуса
|
|
2 - 0 |
|
Стив Джонсън
|
|
ПРС
Клубни
|
17:00 |
Зенит
|
|
0 - 3 |
|
Аустрия Виена
|
|
ПРС
Клубни
|
17:00 |
Стрьомгодсет
|
|
1 - 1 |
|
Старт
|
|
ПРС
Клубни
|
17:00 |
Рауфос
|
|
2 - 2 |
|
Нутоден
|
|
ДАН3
Дания
|
17:00 |
Брабранд
|
|
1 - 0 |
|
Вейгаард Б
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Челтнъм Таун
|
|
3 - 1 |
|
Нортхямптън Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Колчестър Юнайтед
|
|
0 - 2 |
|
Транмиър Роувърс
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Кроули Таун
|
|
0 - 3 |
|
Линкълн Сити
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Халифакс Таун
|
|
2 - 0 |
|
Солихъл Муурс
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Хартлипул Юнайтед
|
|
1 - 0 |
|
Рексъм
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Мейдстоун Юнайтед
|
|
0 - 2 |
|
Ебсфлийт Юнайтед
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Солфорд Сити
|
|
0 - 0 |
|
Барнет
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Аштън Юнайтед
|
|
0 - 3 |
|
Блайт Спартанс
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Чорли
|
|
3 - 0 |
|
Лиймингтън
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Еърдриониънс
|
|
1 - 0 |
|
Форфар Атлетик
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Рейт Роувърс
|
|
4 - 1 |
|
Дъмбартън
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Брейнтрий Таун
|
|
2 - 4 |
|
Бромли
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Боръм Ууд
|
|
0 - 2 |
|
Олдършот Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Гримзби Таун
|
|
0 - 0 |
|
Бъри
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Макълсфийлд
|
|
2 - 2 |
|
Стивънидж
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Мансфийлд Таун
|
|
1 - 2 |
|
Крю Александра
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Милтън Кийнс Донс
|
|
2 - 0 |
|
Йоувил Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Нотс Каунти
|
|
0 - 1 |
|
Ексетър Сити
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Порт Вейл
|
|
0 - 2 |
|
Форест Грийн Роувърс
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Суиндън Таун
|
|
4 - 0 |
|
Моркамб
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Бароу
|
|
2 - 2 |
|
Харогейт Таун
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Монтроуз
|
|
2 - 0 |
|
Стенхаусмюър
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Бракли Таун
|
|
3 - 1 |
|
Кидърминстър Хариърс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Басингстоук Таун
|
|
2 - 2 |
|
Метрополитън Полис
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Бекънсфийлд Таун
|
|
4 - 3 |
|
Госпорт Бъроу
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Фарнбъроу
|
|
3 - 2 |
|
Тивертън Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хароу Бъроу
|
|
1 - 2 |
|
Фром Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хендън
|
|
0 - 2 |
|
Хартли Уитни
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Матлок Таун
|
|
1 - 1 |
|
Миклоувър
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Мертир Таун
|
|
9 - 0 |
|
Стейнс Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Солсбъри
|
|
1 - 1 |
|
Чесхям Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Таунтън Таун
|
|
1 - 0 |
|
Пуул Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Ланкастър Сити
|
|
2 - 2 |
|
Хеднесфорд Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Уеймът
|
|
2 - 1 |
|
Суиндън Супермарин
|
|
ИПДЖ
Испания
|
17:00 |
Леванте (Ж)
|
|
0 - 4 |
|
Атлетико Мадрид (Ж)
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Гейнзбро Тринити
|
|
0 - 1 |
|
Марийн
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Бъкстън
|
|
1 - 0 |
|
Скарбъроу Атлетик
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Стратфорд Таун
|
|
0 - 2 |
|
Кингс Лин Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Ст. Айвс Таун
|
|
0 - 2 |
|
Ейлвичърч
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Ройстън Таун
|
|
3 - 2 |
|
Сторбридж
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Уитби Таун
|
|
0 - 1 |
|
Уъркингтън
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Уитън Албиън
|
|
2 - 2 |
|
Басфорд Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Банбъри Юнайтед
|
|
1 - 2 |
|
Биглъсуейд Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Баруел
|
|
1 - 1 |
|
АФК Ръшдън & Даймъндс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хейлзуен Таун
|
|
0 - 0 |
|
Лейстън
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хитчин Таун
|
|
4 - 1 |
|
Бедуърт Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Кетъринг Таун
|
|
2 - 0 |
|
Ст. Неотс Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Уайтхоук
|
|
0 - 4 |
|
Тонбридж Ейнджълс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Стафорд Рейнджърс
|
|
1 - 1 |
|
Уорингтън Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Саут Шийлдс
|
|
4 - 0 |
|
Хайд Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Нантуич Таун
|
|
1 - 1 |
|
Грантхям Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Лоустофт Таун
|
|
2 - 4 |
|
Ръшхол Олимпик
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Нийдхям Маркет
|
|
1 - 1 |
|
Коувил Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Реддич Юнайтед
|
|
0 - 0 |
|
Тамуърт
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Бамбър Бридж
|
|
0 - 3 |
|
Фарзли Селтик
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Уолтън Кежуълс
|
|
2 - 3 |
|
Дорчестър Таун
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
17:00 |
Ардс
|
|
2 - 2 |
|
Крусейдърс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хорнчърч
|
|
0 - 1 |
|
Бишъпс Стортфорд
|
|
РАНГП
Англия
|
17:00 |
Бристол Ръгби
|
|
25 - 27 |
|
Устър Уориърс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Бърджис Хил Таун
|
|
0 - 2 |
|
Маргейт
|
|
РАНГП
Англия
|
17:00 |
Глостър Ръгби
|
|
27 - 14 |
|
Уаспс
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
17:00 |
Балимена Юнайтед
|
|
1 - 2 |
|
Уорънпойнт Таун
|
|
РАНГП
Англия
|
17:00 |
Сарасинс
|
|
27 - 20 |
|
Харликуинс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Кингс Ленгли
|
|
1 - 0 |
|
Уимбърн Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Богнор Реджис Таун
|
|
0 - 4 |
|
Лидърхед
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Каршолтън Атлетик
|
|
3 - 0 |
|
Брайтлингсий Риджънт
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Люис
|
|
3 - 0 |
|
Кингстониън
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Харингей Бъроу
|
|
3 - 1 |
|
Енфийлд Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Фолкестън Инвикта
|
|
0 - 1 |
|
Уортинг
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Коринтиан Кежуълс
|
|
0 - 0 |
|
Доркинг Уондърърс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Уингейт & Финчли
|
|
4 - 2 |
|
Потърс Бар Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Мерстхям
|
|
5 - 1 |
|
Харлоу Таун
|
|
КАНКФ
КАН, квалификации
|
17:30 |
Нигер
|
|
1 - 1 |
|
Египет
|
|
ТМО
САЩ
|
18:00 |
Станислас Вавринка
|
|
1 - 2 |
|
Филип Краинович
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство
|
18:00 |
Израел (19)
|
|
1 - 0 |
|
Полша (19)
|
|
ТМО
САЩ
|
18:00 |
Петра Квитова
|
|
2 - 1 |
|
Дона Векич
|
|
МЖД20
Международни
|
18:00 |
Саудитска Арабия (20)
|
|
0 - 2 |
|
Уругвай (20)
|
|
БЪЛВС
България
|
18:00 |
ВК Пирин Разлог
|
|
0 - 3 |
|
ВК ЦСКА
|
|
ПОЛ1
Полша
|
18:00 |
Гарбарния Краков
|
|
0 - 0 |
|
Вигри Сувалки
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство
|
18:00 |
Унгария (19)
|
|
0 - 2 |
|
Хърватия (19)
|
|
УКРП
Украйна
|
18:00 |
Металист 1925 Харков
|
|
1 - 2 |
|
Днипро-1
|
|
НАССБ
САЩ
|
18:10 |
ЛСЮ Тайгърс
|
|
69 - 67 |
|
Мериленд Терапинс
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
18:30 |
ХК Мотор
|
|
33 - 33 |
|
КС Виве Келце
|
|
КАНКФ
КАН, квалификации
|
18:30 |
Замбия
|
|
4 - 1 |
|
Намибия
|
|
БЪЛВС
България
|
18:30 |
Левски Бол
|
|
0 - 3 |
|
ВК Нефтохимик Бургас
|
|
БЪЛВС
България
|
18:30 |
ВК Монтана
|
|
0 - 3 |
|
ВК Добруджа 07
|
|
КАНКФ
КАН, квалификации
|
18:30 |
Гвинея-Бисау
|
|
2 - 2 |
|
Мозамбик
|
|
ИСПСБ
Испания
|
18:30 |
Унионистас де Саламанка
|
|
3 - 1 |
|
Фуенлабрада
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство
|
18:30 |
Чехия (19)
|
|
3 - 1 |
|
Дания (19)
|
|
ЧК
Шотландия
|
18:30 |
Конас Кий
|
|
1 - 3 |
|
Рос Каунти
|
|
АЦБ
Испания
|
19:00 |
Баскет Манреса
|
|
83 - 86 |
|
БК Бургос
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
19:00 |
ХК Мешков Брест
|
|
28 - 30 |
|
Фленсбург-Хандевит
|
|
ИСП2
Испания
|
19:00 |
Луго
|
|
0 - 3 |
|
Албасете
|
|
КАНКФ
КАН, квалификации
|
19:00 |
Кот д Ивоар
|
|
3 - 0 |
|
Руанда
|
|
НХЛ
САЩ
|
19:00 |
Ню Джърси Девилс
|
|
1 - 1 |
|
Аризона Койотис
|
|
ПРС
Клубни
|
19:00 |
Стрьомен
|
|
0 - 3 |
|
Шайд
|
|
ТМО
САЩ
|
19:00 |
Даниил Медведев
|
|
2 - 0 |
|
Адриан Манарино
|
|
ТМО
САЩ
|
19:00 |
Кевин Андерсън
|
|
2 - 1 |
|
Хауме Мунар
|
|
ТМО
САЩ
|
19:00 |
Джордан Томпсън
|
|
2 - 0 |
|
Карен Хачанов
|
|
ИТАБ
Италия
|
19:00 |
Лече
|
|
7 - 0 |
|
Асколи
|
|
ТМО
САЩ
|
19:00 |
Пабло Андухар
|
|
0 - 2 |
|
Давид Гофен
|
|
ИСПСБ
Испания
|
19:00 |
Реал Сосиедад II
|
|
1 - 2 |
|
Аморебиета
|
|
ИПДЖ
Испания
|
19:00 |
Барселона (Ж)
|
|
3 - 0 |
|
Валенсия (Ж)
|
|
НХЛ
САЩ
|
19:00 |
Филаделфия Флайърс
|
|
2 - 4 |
|
Ню Йорк Айлъндърс
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство
|
19:00 |
Португалия (19)
|
|
3 - 0 |
|
Турция (19)
|
|
ЕПКФ
УЕФА ЕП, квалификации
|
19:00 |
Швеция
|
|
2 - 1 |
|
Румъния
|
|
ЕПКФ
УЕФА ЕП, квалификации
|
19:00 |
Малта
|
|
2 - 1 |
|
Фарьорски острови
|
|
МЖД
Международни
|
19:00 |
Бразилия
|
|
1 - 1 |
|
Панама
|
|
ЕПКФ
УЕФА ЕП, квалификации
|
19:00 |
Гибралтар
|
|
0 - 1 |
|
Република Ирландия
|
|
ИСПСБ
Испания
|
19:00 |
Аренас де Гечо
|
|
0 - 1 |
|
Туделано
|
|
САРБ
Саудитска Арабия
|
19:05 |
Ал Хилал Рияд
|
|
0 - 0 |
|
Оход
|
|
РАНГП
Англия
|
19:30 |
Нюкасъл Фалкънс
|
|
22 - 17 |
|
Сейл Шаркс
|
|
ТМО
САЩ
|
19:30 |
Наоми Осака
|
|
1 - 2 |
|
Су-Вей Сие
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
19:30 |
Арсенал Саранди
|
|
3 - 1 |
|
Химнасия Мендоса
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
19:30 |
Нюри Сити АФК
|
|
0 - 1 |
|
Гленавон
|
|
ОФЛ
САЩ
|
20:00 |
Сейнт Луис
|
|
1 - 1 |
|
Тампа Бей Роудайс
|
|
ТМО
САЩ
|
20:00 |
Григор Димитров
|
|
2 - 0 |
|
Фелисиано Лопес
|
|
КАНКФ
КАН, квалификации
|
20:00 |
Гана
|
|
1 - 0 |
|
Кения
|
|
ИСПСБ
Испания
|
20:00 |
Еркулес
|
|
1 - 0 |
|
Олот
|
|
ТМО
САЩ
|
20:00 |
Ашли Барти
|
|
2 - 0 |
|
Саманта Стосър
|
|
ЕП21
УЕФА Европейско първенство 21
|
20:00 |
Албания (21)
|
|
1 - 2 |
|
Турция (21)
|
|
МЖД20
Международни
|
20:00 |
Аржентина (20)
|
|
1 - 0 |
|
Япония (20)
|
|
ПЕРУ
Перу
|
20:15 |
Пирата
|
|
2 - 0 |
|
Мелгар
|
|
ИСПСБ
Испания
|
20:30 |
Лангрео
|
|
0 - 0 |
|
КД Витория
|
|
НАССБ
САЩ
|
20:40 |
Кентъки Уайлдкетс
|
|
62 - 56 |
|
Уофорд Териърс
|
|
НХЛ
САЩ
|
21:00 |
Колорадо Аваланч
|
|
4 - 2 |
|
Чикаго Блекхоукс
|
|
КАНКФ
КАН, квалификации
|
21:00 |
Мали
|
|
3 - 0 |
|
Южен Судан
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
21:00 |
Феникс Монтевидео
|
|
5 - 1 |
|
Данубио
|
|
КОЛБ
Колумбия
|
21:00 |
Бока Хуниорс де Кали
|
|
3 - 0 |
|
Янерос
|
|
ОФЛ
САЩ
|
21:00 |
Реал Монархс
|
|
5 - 0 |
|
Вентура Каунти
|
|
ТМО
САЩ
|
21:00 |
Андрей Рубльов
|
|
2 - 0 |
|
Марин Чилич
|
|
КАНКФ
КАН, квалификации
|
21:00 |
Сенегал
|
|
2 - 0 |
|
Мадагаскар
|
|
БОЛ
Боливия
|
21:00 |
Клуб Дестройърс
|
|
2 - 1 |
|
Сан Хосе
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
21:00 |
Чакарита Хуниорс
|
|
3 - 1 |
|
Гилермо Браун
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
21:00 |
Рампла Хуниорс
|
|
2 - 0 |
|
Ливърпул Монтевидео
|
|
ТМО
САЩ
|
21:00 |
Моника Никулеску
|
|
0 - 2 |
|
Каролин Возняцки
|
|
ИТЛП
Италия
|
21:30 |
Пиза
|
|
1 - 0 |
|
Карарезе
|
|
ИТЛП
Италия
|
21:30 |
Арецо
|
|
1 - 1 |
|
Пиаченца
|
|
АЦБ
Испания
|
21:30 |
КБ Тенерифе
|
|
60 - 67 |
|
БК Гипускоа
|
|
БУНХ
Германия
|
21:30 |
Дий Ойлен Лудвигсхафен
|
|
20 - 19 |
|
ТБВ Лемго
|
|
ТМО
САЩ
|
21:30 |
Виктория Хрунчакова
|
|
1 - 2 |
|
Кики Бертенс
|
|
ИТСЛЕ
Италия
|
21:30 |
Трентино Волей
|
|
3 - 1 |
|
Волей Монца
|
|
ВЕН
Венецуела
|
21:30 |
Португеса ФК
|
|
0 - 1 |
|
Самора
|
|
ЛБСА
Италия
|
21:30 |
БК Виртус Болоня
|
|
78 - 70 |
|
БК Песаро
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
21:30 |
РК Загреб
|
|
18 - 27 |
|
РК Вардар
|
|
ВЕН
Венецуела
|
21:30 |
Депортиво Ансоатеги
|
|
1 - 3 |
|
Трухилянос
|
|
ИТЛП
Италия
|
21:30 |
Виртус Ентела
|
|
0 - 0 |
|
Сиена
|
|
ЕПКФ
УЕФА ЕП, квалификации
|
21:45 |
Лихтенщайн
|
|
0 - 2 |
|
Гърция
|
|
ЕПКФ
УЕФА ЕП, квалификации
|
21:45 |
Италия
|
|
2 - 0 |
|
Финландия
|
|
ЕПКФ
УЕФА ЕП, квалификации
|
21:45 |
Босна и Херцеговина
|
|
2 - 1 |
|
Армения
|
|
ЕПКФ
УЕФА ЕП, квалификации
|
21:45 |
Испания
|
|
2 - 1 |
|
Норвегия
|
|
ТМО
САЩ
|
22:00 |
Раду Албот
|
|
1 - 2 |
|
Роджър Федерер
|
|
НХЛ
САЩ
|
22:00 |
Едмънтън Ойлърс
|
|
3 - 3 |
|
Отава Сенатърс
|
|
ОФЛ
САЩ
|
22:00 |
Тълса
|
|
4 - 0 |
|
Такома Дефианс
|
|
ВЕН
Венецуела
|
22:00 |
ЛАЛА
|
|
2 - 3 |
|
Депортиво Лара
|
|
КОЛБ
Колумбия
|
22:00 |
Леонес
|
|
1 - 0 |
|
Богота
|
|
АРЖК
Аржентина
|
22:10 |
Годой Крус
|
|
2 - 1 |
|
Депортиво Арменио
|
|
КОЛА
Колумбия
|
22:15 |
Депортиво Пасто
|
|
1 - 0 |
|
Мильонариос
|
|
ЧИЛКУ
Чили
|
22:30 |
Депортес Ренго
|
|
2 - 3 |
|
Барнечея
|
|
ЧИЛКУ
Чили
|
22:30 |
Сан Антонио Унидо
|
|
1 - 2 |
|
Ла Серена
|
|
ЧИЛКУ
Чили
|
22:30 |
Трасандино
|
|
0 - 0 |
|
Сан Луис де Килота
|
|
ЧИЛКУ
Чили
|
22:30 |
Колина
|
|
1 - 3 |
|
Сантяго Морнинг
|
|
ПЕРУ
Перу
|
22:30 |
Аякучо
|
|
2 - 0 |
|
Алианса Лима
|
|
ТМО
САЩ
|
23:00 |
Рейли Опелка
|
|
2 - 1 |
|
Диего Шварцман
|
|
ЧИЛСК
Чили
|
23:00 |
Универсидад Католика
|
|
5 - 0 |
|
Палестино
|
|
ЧИЛКУ
Чили
|
23:00 |
Депортес Вайенар
|
|
2 - 1 |
|
Копияпо
|
|
ОФЛ
САЩ
|
23:00 |
Спортинг КС II
|
|
2 - 2 |
|
Питсбърг Ривърхаундс
|
|
ЧИЛКУ
Чили
|
23:00 |
Иберия
|
|
1 - 2 |
|
Нубленсе
|
|
БОЛ
Боливия
|
23:15 |
Хорхе Вилстерман
|
|
2 - 0 |
|
Насионал Потоси
|
|
ПАР
Парагвай
|
23:15 |
Серо Портеньо
|
|
5 - 2 |
|
Клуб Гуарани
|
|
НАССБ
САЩ
|
23:15 |
Мичиган Уулвърийнс
|
|
64 - 49 |
|
Флорида Гатърс
|
|
САЩ
САЩ
|
23:30 |
Далас
|
|
2 - 1 |
|
Колорадо Рапидс
|
|