ВЕН
Венецуела
|
00:00 |
Депортиво Тачира
|
|
3 - 1 |
|
Депортиво Лара
|
|
КОЛА
Колумбия
|
00:00 |
Енвигадо
|
|
1 - 1 |
|
Унион Магдалена
|
|
ОФЛ
САЩ
|
00:00 |
Остин Болд
|
|
0 - 0 |
|
Ел Пасо Локомотиве
|
|
ПЕРУ
Перу
|
00:00 |
Университарио де Депортес
|
|
4 - 0 |
|
Спорт Бойс Каляо
|
|
ПАР
Парагвай
|
00:00 |
Депортиво Сантани
|
|
1 - 0 |
|
Спортиво Сан Лоренцо
|
|
ХОНД
Хондурас
|
00:00 |
Ютикалпа
|
|
2 - 3 |
|
Мотагуа
|
|
ЕСАЛ
Ел Салвадор
|
00:00 |
Санта Текла
|
|
1 - 0 |
|
ФАС
|
|
ЕСАЛ
Ел Салвадор
|
00:00 |
Пасакина
|
|
1 - 1 |
|
Мюнисипал Лимено
|
|
ЕКВ
Еквадор
|
00:15 |
Барселона СК
|
|
3 - 1 |
|
Делфин
|
|
БОЛ
Боливия
|
00:15 |
Хорхе Вилстерман
|
|
0 - 1 |
|
Ориенте Петролеро
|
|
ЕСАЛ
Ел Салвадор
|
00:30 |
Аудац
|
|
2 - 0 |
|
Агила
|
|
ЕСАЛ
Ел Салвадор
|
01:00 |
Сонсонате
|
|
1 - 1 |
|
Фирпо
|
|
МЕК2
Мексико
|
01:00 |
Атлетико Сакатепек
|
|
1 - 0 |
|
Венадос
|
|
ХОНД
Хондурас
|
01:00 |
Платенсе
|
|
1 - 1 |
|
Вида
|
|
КОЛА
Колумбия
|
01:00 |
Америка де Кали
|
|
1 - 1 |
|
Мильонариос
|
|
ЧИЛИ
Чили
|
01:00 |
Депортиво Антофагаста
|
|
0 - 1 |
|
Кокимбо Унидо
|
|
БАРБ
Барбадос
|
01:15 |
ЮУИ Блекбърдс
|
|
6 - 2 |
|
Ют Милан
|
|
ПАР
Парагвай
|
02:00 |
Сол де Америка
|
|
3 - 1 |
|
Насионал Асунсион
|
|
САЩ
САЩ
|
02:00 |
Лос Анджелис
|
|
4 - 1 |
|
Сиатъл Саундърс
|
|
НБА
САЩ
|
02:00 |
Орландо Меджик
|
|
85 - 107 |
|
Торонто Раптърс
|
|
КОЛА
Колумбия
|
02:00 |
Хуниор
|
|
0 - 0 |
|
Депортиво Пасто
|
|
МЕК
Мексико
|
02:06 |
Сантос Лагуна
|
|
2 - 1 |
|
Керетаро
|
|
НХЛ
САЩ
|
02:10 |
Вегас Голдън Найтс
|
|
1 - 1 |
|
Сан Хосе Шаркс
|
|
БОЛ
Боливия
|
02:30 |
Блууминг
|
|
1 - 0 |
|
Олуейс Реди
|
|
ЕКВ
Еквадор
|
02:30 |
Макара
|
|
1 - 1 |
|
Индепендиенте Вале
|
|
БАРБ
Барбадос
|
03:00 |
Порей Спрингс
|
|
1 - 7 |
|
БДФ
|
|
ЧИЛИ
Чили
|
03:30 |
Унион Еспаньола
|
|
0 - 4 |
|
Евертън Виня дел Мар
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
03:30 |
Митре Сантяго д. Естеро
|
|
2 - 4 |
|
Алмагро
|
|
КОЛА
Колумбия
|
04:00 |
Агилас Дорадос
|
|
2 - 1 |
|
Атлетико Насионал
|
|
МЕК2
Мексико
|
04:00 |
Симаронес де Сонора
|
|
0 - 2 |
|
Дорадос
|
|
НБА
САЩ
|
04:30 |
Оклахома Сити Тъндър
|
|
98 - 111 |
|
Портланд Трейл Блейзърс
|
|
САЩЖ
САЩ
|
05:05 |
Сиатъл Рейн (Ж)
|
|
1 - 1 |
|
Орландо Прайд (Ж)
|
|
ТККО
Китай
|
05:40 |
Амандин Хесе
|
|
1 - 2 |
|
Чихиро Мурамацо
|
|
ТККО
Китай
|
05:40 |
Чжаосюан Янг
|
|
1 - 0 |
|
Ирина Хромачьова
|
|
ТККО
Китай
|
05:45 |
Жанг Юан
|
|
1 - 2 |
|
Лин Жу
|
|
ТККО
Китай
|
07:00 |
Пеангтарн Плипуех
|
|
0 - 2 |
|
Сайсай Жан
|
|
ТККО
Китай
|
07:50 |
Кай-Лин Джанг
|
|
2 - 0 |
|
Хироко Кувата
|
|
ТККО
Китай
|
07:55 |
Шилин Сю
|
|
0 - 2 |
|
Шуюе Ма
|
|
ТККО
Китай
|
09:30 |
Яна Чепелова
|
|
2 - 0 |
|
Мияби Инуе
|
|
ТККО
Китай
|
10:00 |
Шуай Пън
|
|
1 - 2 |
|
Александра Каданцу
|
|
ТТИК
Турция
|
11:05 |
Вероника Кудерметова
|
|
2 - 0 |
|
Мартина Ди Джузепе
|
|
ТТИК
Турция
|
11:05 |
Юлия Глушко
|
|
1 - 2 |
|
Ирина Мария Бара
|
|
ТБОБС
Испания
|
12:00 |
Мартон Фучович
|
|
2 - 0 |
|
Денис Кудла
|
|
ЧЕХ21
Чехия
|
12:00 |
Славия Прага (21)
|
|
6 - 0 |
|
Чешке Будейовице (21)
|
|
ЧЕХ21
Чехия
|
12:00 |
Храдец Кралове (21)
|
|
0 - 2 |
|
Спарта Прага (21)
|
|
ТБОБС
Испания
|
12:00 |
Мариус Копил
|
|
1 - 2 |
|
Леонардо Майер
|
|
ИПДЖ
Испания
|
12:00 |
Еспаньол (Ж)
|
|
0 - 1 |
|
Атлетико Мадрид (Ж)
|
|
РУС3
Русия
|
12:00 |
Урал II
|
|
1 - 1 |
|
Носта
|
|
ТУО
Унгария
|
12:00 |
Матео Беретини
|
|
2 - 0 |
|
Михаил Кукушкин
|
|
ТБОБС
Испания
|
12:10 |
Макензи Макдоналд
|
|
2 - 0 |
|
Таро Даниел
|
|
ТГПГП
Германия
|
12:30 |
Вера Звонарьова
|
|
1 - 2 |
|
Манди Минела
|
|
ТТИК
Турция
|
12:30 |
Ипек Йоз
|
|
0 - 2 |
|
Ана Богдан
|
|
ТТИК
Турция
|
12:45 |
Катерина Байндл
|
|
2 - 0 |
|
Александра Дюлгеру
|
|
ЮКОР2
Република Корея
|
13:00 |
Чоннам Драгънс
|
|
1 - 1 |
|
Сеул Е-Ленд
|
|
ЮКОР2
Република Корея
|
13:00 |
Теджън Хана Ситизън
|
|
1 - 0 |
|
Бучеон 1995
|
|
УКРР
Украйна
|
13:00 |
Лвов (21)
|
|
0 - 3 |
|
Мариупол (21)
|
|
НОР2
Норвегия
|
13:00 |
Сеня
|
|
0 - 0 |
|
Аскер
|
|
ДАН
Дания
|
13:00 |
Хобро
|
|
3 - 2 |
|
Вендсисел
|
|
ТУО
Унгария
|
13:30 |
Бърнард Томич
|
|
0 - 2 |
|
Аляж Бедене
|
|
ТБОБС
Испания
|
13:30 |
Педро Соуса
|
|
1 - 2 |
|
Хауме Мунар
|
|
ТБОБС
Испания
|
13:30 |
Тейлър Фриц
|
|
2 - 0 |
|
Рейли Опелка
|
|
ТБОБС
Испания
|
13:30 |
Уго Делиен
|
|
0 - 2 |
|
Ян-Ленард Щруф
|
|
ТГПГП
Германия
|
14:00 |
Сара Сорибес Тормо
|
|
2 - 1 |
|
Анна Зая
|
|
ТТИК
Турция
|
14:00 |
Тимеа Бабош
|
|
0 - 1 |
|
Елена Рибакина
|
|
ГЕРЖ
Германия
|
14:00 |
Волфсбург (Ж)
|
|
5 - 0 |
|
МШФ Дуисбург (Ж)
|
|
ДАН3
Дания
|
14:00 |
Вейгаард Б
|
|
1 - 0 |
|
Мариенлюст
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
14:30 |
Височина Ихлава
|
|
2 - 1 |
|
Тринец
|
|
ТАДЖ
Таджикистан
|
14:30 |
Куктош
|
|
2 - 2 |
|
Истиклол
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:30 |
Бабелсберг
|
|
2 - 4 |
|
Унион Фюрстенвалде
|
|
АНГ1
Англия
|
14:30 |
Портсмут
|
|
2 - 1 |
|
Ковънтри Сити
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:30 |
Бишофсверда ФФ
|
|
0 - 1 |
|
Оберлаусиц Нойгерсдорф
|
|
ТТИК
Турция
|
14:45 |
Ивана Йорович
|
|
2 - 0 |
|
Яна Сизикова
|
|
АРМК
Армения
|
15:00 |
Лори
|
|
0 - 0 |
|
Урарту
|
|
ТБОБС
Испания
|
15:00 |
Фелисиано Лопес
|
|
0 - 2 |
|
Фернандо Вердаско
|
|
НЛП
Англия
|
15:00 |
АФК Ръшдън & Даймъндс
|
|
0 - 1 |
|
Кетъринг Таун
|
|
ГЪP2
Гърция
|
15:00 |
Айгинякос
|
|
0 - 1 |
|
Керкира
|
|
АРМК
Армения
|
15:00 |
Алашкерт
|
|
0 - 0 |
|
Арарат-Армения
|
|
УКРР
Украйна
|
15:00 |
Карпати Лвов (21)
|
|
1 - 1 |
|
Черноморец Одеса (21)
|
|
АНГЧ
Англия
|
15:00 |
Астън Вила
|
|
1 - 0 |
|
Милуол
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Хилерьод
|
|
4 - 2 |
|
Одер
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Виктория Ашафенбург
|
|
0 - 0 |
|
Шалдинг-Хайнинг
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Аугсбург II
|
|
1 - 2 |
|
Илертисен
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
1860 Розенхайм
|
|
2 - 1 |
|
Инголщат II
|
|
ГЕРЖ
Германия
|
15:00 |
СГШ Есен (Ж)
|
|
2 - 2 |
|
Вердер Бремен (Ж)
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Сторд
|
|
1 - 0 |
|
Согндал II
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Лисеклостер
|
|
1 - 2 |
|
Джерв
|
|
ГЪP2
Гърция
|
15:00 |
Ханя Мурниес
|
|
0 - 1 |
|
Докса Драма
|
|
ГЪP2
Гърция
|
15:00 |
Панахайки
|
|
2 - 0 |
|
Иродотос
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Фрем
|
|
6 - 2 |
|
Кьелеруп
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Сидвест
|
|
1 - 1 |
|
Аварта
|
|
НОР2
Норвегия
|
15:00 |
Братвог
|
|
2 - 1 |
|
Арендал
|
|
КЕНИЯ
Кения
|
15:00 |
Хоумбойс
|
|
1 - 0 |
|
Маунт Кения Юнайтед
|
|
МЖД18
Международни
|
15:00 |
България (18)
|
|
1 - 1 |
|
Грузия (18)
|
|
НОР2
Норвегия
|
15:00 |
Видар
|
|
1 - 2 |
|
Егерсунд
|
|
ДАН
Дания
|
15:00 |
Рандерс
|
|
0 - 2 |
|
Олборг
|
|
АНГ1
Англия
|
15:00 |
Саутенд Юнайтед
|
|
3 - 2 |
|
Бъртън Албиън
|
|
ДАНЛР
Дания
|
15:00 |
Лингби (Р)
|
|
3 - 3 |
|
АГФ (Р)
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Далум
|
|
2 - 0 |
|
Сковсхьовед
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Миделфарт
|
|
3 - 1 |
|
Рингкьобинг
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Брабранд
|
|
0 - 3 |
|
Б 93
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Брьоншьой
|
|
3 - 1 |
|
Ямербугт
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
ИФ Реди
|
|
2 - 1 |
|
Фриг
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Халсен
|
|
2 - 1 |
|
Юлерн
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
ЛШК Ханза
|
|
2 - 2 |
|
Айнтрахт Нордерщедт
|
|
ГЪP2
Гърция
|
15:00 |
Ираклис 1908
|
|
2 - 0 |
|
Волос НФК
|
|
ГЪP2
Гърция
|
15:00 |
Ерготелис
|
|
1 - 1 |
|
Караискакис
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Скиве
|
|
4 - 0 |
|
ХИК
|
|
ТГПГП
Германия
|
15:20 |
Джулия Гато-Монтиконе
|
|
1 - 2 |
|
Грийт Минен
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
15:30 |
Утрехт II
|
|
3 - 1 |
|
Волендам
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
15:30 |
Дордрехт
|
|
3 - 2 |
|
Алмере Сити
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
15:30 |
Твенте
|
|
0 - 0 |
|
АЗ II
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
15:30 |
ПСВ II
|
|
2 - 0 |
|
Спарта Ротердам
|
|
ШВЦ1
Швейцария
|
15:30 |
Вил
|
|
0 - 4 |
|
Аарау
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
15:30 |
Хелмонд Спорт
|
|
2 - 1 |
|
Айндховен
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
15:30 |
НЕК
|
|
2 - 1 |
|
РКК Валвейк
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
15:30 |
ТОП Ос
|
|
1 - 0 |
|
Гоу Ахед Ийгълс
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
15:30 |
Телстар
|
|
4 - 0 |
|
Рода ЮК
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
15:30 |
МВВ
|
|
1 - 0 |
|
Аякс II
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
15:30 |
Камбуур
|
|
2 - 0 |
|
Ден Бош
|
|
БEЛ
Белгия
|
15:30 |
Антверп
|
|
0 - 0 |
|
Клуб Брюж
|
|
ТТИК
Турция
|
15:30 |
Ребека Петерсон
|
|
2 - 1 |
|
Пемра Йозген
|
|
ДАН3
Дания
|
16:00 |
АБ
|
|
1 - 2 |
|
Орхус Фремад
|
|
ДАН3
Дания
|
16:00 |
Колдинг ИФ
|
|
3 - 0 |
|
Ванльозе
|
|
НОР1
Норвегия
|
16:00 |
КФУМ
|
|
2 - 1 |
|
Ейгарден
|
|
НОР3
Норвегия
|
16:00 |
Льоренског
|
|
4 - 2 |
|
Нордстранд
|
|
ШВЕЦС
Швеция
|
16:00 |
Вестерос СК
|
|
0 - 0 |
|
Трелеборис
|
|
ШВЕЦ
Швеция
|
16:00 |
ИФК Гьотеборг
|
|
3 - 1 |
|
Хелзингборг
|
|
АФКШЛ
АФК Шампионска лига
|
16:00 |
Локомотив Ташкент
|
|
1 - 1 |
|
Ал Итихад Джеда
|
|
НОР2
Норвегия
|
16:00 |
Стьордалс-Блинк
|
|
4 - 0 |
|
Левангер
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
16:00 |
Торнс
|
|
1 - 2 |
|
Отвидаберг
|
|
НОР2
Норвегия
|
16:00 |
Мьолнер
|
|
1 - 0 |
|
Опсал
|
|
ДАН3
Дания
|
16:00 |
Слагелсе Б&И
|
|
1 - 0 |
|
Таруп-Пааруп
|
|
НОР3
Норвегия
|
16:00 |
Скьервой
|
|
2 - 2 |
|
Финснес
|
|
ИТАБ
Италия
|
16:00 |
Верона
|
|
0 - 3 |
|
Беневенто
|
|
ТУО
Унгария
|
16:05 |
Андреас Сепи
|
|
1 - 2 |
|
Филип Краинович
|
|
ТБОБС
Испания
|
16:15 |
Николас Джари
|
|
2 - 1 |
|
Марсел Гранойерс
|
|
ПОЛ
Полша
|
16:30 |
Медж Легница
|
|
2 - 2 |
|
Заглембе Сосновец
|
|
ПОЛ
Полша
|
16:30 |
Висла Краков
|
|
2 - 3 |
|
Висла Плок
|
|
РУАН
Руанда
|
16:30 |
Амагаджу
|
|
0 - 1 |
|
Марийнс
|
|
ТТИК
Турция
|
16:50 |
Йохана Ларсон
|
|
1 - 2 |
|
Маргарита Гаспарян
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Кингс Лин Таун
|
|
1 - 1 |
|
Нийдхям Маркет
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Лейстън
|
|
0 - 4 |
|
Лоустофт Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хейлзуен Таун
|
|
1 - 0 |
|
Реддич Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хитчин Таун
|
|
0 - 2 |
|
Ройстън Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Уитби Таун
|
|
0 - 2 |
|
Фарзли Селтик
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Бедуърт Юнайтед
|
|
0 - 1 |
|
Коувил Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Уъркингтън
|
|
0 - 2 |
|
Ланкастър Сити
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Баруел
|
|
0 - 1 |
|
Тамуърт
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Ейлвичърч
|
|
1 - 1 |
|
Банбъри Юнайтед
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Лин
|
|
7 - 1 |
|
Дрьобак/Фрогн
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хайд Юнайтед
|
|
1 - 0 |
|
Стейлбридж Селтик
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Енфийлд Таун
|
|
3 - 1 |
|
Потърс Бар Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Харингей Бъроу
|
|
1 - 2 |
|
Уингейт & Финчли
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Лидърхед
|
|
0 - 3 |
|
Доркинг Уондърърс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Маргейт
|
|
0 - 3 |
|
Фолкестън Инвикта
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Мерстхям
|
|
2 - 0 |
|
Кингстониън
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Тонбридж Ейнджълс
|
|
1 - 0 |
|
Каршолтън Атлетик
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Грантхям Таун
|
|
0 - 2 |
|
Гейнзбро Тринити
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Уорингтън Таун
|
|
0 - 0 |
|
Уитън Албиън
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Марийн
|
|
0 - 2 |
|
Бамбър Бридж
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Матлок Таун
|
|
0 - 6 |
|
Бъкстън
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Миклоувър
|
|
0 - 1 |
|
Басфорд Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Нантуич Таун
|
|
0 - 1 |
|
Стафорд Рейнджърс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Саут Шийлдс
|
|
3 - 2 |
|
Скарбъроу Атлетик
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Коринтиан Кежуълс
|
|
1 - 1 |
|
Уортинг
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Ст. Айвс Таун
|
|
0 - 0 |
|
Ст. Неотс Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Стратфорд Таун
|
|
3 - 2 |
|
Биглъсуейд Таун
|
|
КОСОВ
Косово
|
17:00 |
Лирия Призрен
|
|
0 - 0 |
|
Балкани Сува река
|
|
КОСОВ
Косово
|
17:00 |
Феризай
|
|
3 - 1 |
|
Фламуртари Прищина
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Мандалскамеранте
|
|
0 - 1 |
|
Фльой-Флекерьой
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Ейдсволд ТФ
|
|
6 - 1 |
|
Ромен
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Лекнес
|
|
0 - 0 |
|
Мелбо ИЛ
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Хаща
|
|
0 - 2 |
|
Флоя
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Колстад
|
|
3 - 0 |
|
Тилер
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Йовик Лин
|
|
0 - 4 |
|
Стриндхайм
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Фьора
|
|
3 - 0 |
|
Валдрес
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Берген Норд
|
|
1 - 5 |
|
Ос Турн
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Тромсьо II
|
|
4 - 1 |
|
Хьонефос
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Виндабярт
|
|
2 - 1 |
|
Флинт
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Сторм
|
|
0 - 3 |
|
Порс Гренланд
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
17:00 |
Ландскруна
|
|
1 - 1 |
|
Оскаршхамн АИК
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
17:00 |
Вернаму
|
|
2 - 2 |
|
Твякер
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Бекънсфийлд Таун
|
|
0 - 1 |
|
Метрополитън Полис
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Чесхям Юнайтед
|
|
2 - 2 |
|
Хендън
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Дорчестър Таун
|
|
6 - 0 |
|
Тивертън Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Фарнбъроу
|
|
2 - 1 |
|
Басингстоук Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Фром Таун
|
|
0 - 0 |
|
Солсбъри
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Госпорт Бъроу
|
|
1 - 0 |
|
Уимбърн Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хароу Бъроу
|
|
9 - 1 |
|
Стейнс Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Пуул Таун
|
|
1 - 1 |
|
Уеймът
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Суиндън Супермарин
|
|
1 - 1 |
|
Хартли Уитни
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Таунтън Таун
|
|
3 - 2 |
|
Мертир Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Уолтън Кежуълс
|
|
1 - 0 |
|
Кингс Ленгли
|
|
ИРЛ
Република Ирландия
|
17:00 |
ЮКД
|
|
1 - 3 |
|
Дъндалк
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
17:00 |
Нюшьопинг
|
|
2 - 0 |
|
Боденс
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Фольо
|
|
1 - 4 |
|
Тьонсберг
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Чарлтън Атлетик
|
|
4 - 0 |
|
Скънторп Юнайтед
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Брейнтрий Таун
|
|
2 - 0 |
|
Дагенъм & Редбридж
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Честърфийлд
|
|
3 - 2 |
|
Боръм Ууд
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Ийстлий
|
|
2 - 0 |
|
Мейдънхед Юнайтед
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Ебсфлийт Юнайтед
|
|
0 - 1 |
|
Довър Атлетик
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Халифакс Таун
|
|
2 - 1 |
|
Рексъм
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Харогейт Таун
|
|
2 - 0 |
|
Гейтсхед
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Ръшхол Олимпик
|
|
0 - 0 |
|
Сторбридж
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Солфорд Сити
|
|
0 - 1 |
|
Флайд
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Гайзли
|
|
1 - 0 |
|
Дарлингтън
|
|
НОР2
Норвегия
|
17:00 |
Хьод
|
|
5 - 0 |
|
Биосен
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Бароу
|
|
1 - 0 |
|
Хартлипул Юнайтед
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Питърбъро Юнайтед
|
|
1 - 1 |
|
Съндърланд
|
|
НОР2
Норвегия
|
17:00 |
Гроруд
|
|
0 - 2 |
|
Алта
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Плимът Аргайл
|
|
0 - 3 |
|
Барнзли
|
|
НОР2
Норвегия
|
17:00 |
Флурьо
|
|
1 - 3 |
|
Сотра
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Шрюсбъри Таун
|
|
2 - 3 |
|
Оксфорд Юнайтед
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Уикъмб Уондърърс
|
|
1 - 0 |
|
Уолсол
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Олдършот Таун
|
|
2 - 0 |
|
Хавънт & Уотърлуувил
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Барнет
|
|
1 - 1 |
|
Бромли
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Солихъл Муурс
|
|
0 - 0 |
|
Лейтън Ориент
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Сътън Юнайтед
|
|
2 - 2 |
|
Мейдстоун Юнайтед
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Слоу Таун
|
|
1 - 1 |
|
Ийстбърн Бъроу
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Хемъл Хемпстед Таун
|
|
0 - 2 |
|
Уестън Супер Меър
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Хемптън & Ричмънд
|
|
2 - 2 |
|
Труро Сити
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Глостър Сити
|
|
3 - 2 |
|
Чипенъм Таун
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Бат Сити
|
|
1 - 0 |
|
Оксфорд Сити
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Челмсфорд Сити
|
|
0 - 3 |
|
Уилдстоун
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Ийст Търък Юнайтед
|
|
4 - 1 |
|
Уелинг Юнайтед
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Дълуич Хамлет
|
|
1 - 3 |
|
Уокинг
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Стокпорт Каунти
|
|
2 - 0 |
|
Кързън Аштън
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Торки Юнайтед
|
|
0 - 1 |
|
Хънгърфорд Таун
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Спенимуур Таун
|
|
1 - 0 |
|
Чорли
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Конкорд Рейнджърс
|
|
2 - 1 |
|
Сейнт Олбънс Сити
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
АФК Телфорд Юнайтед
|
|
0 - 0 |
|
Алфретън Таун
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Олтринчам
|
|
1 - 1 |
|
Херефорд
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Бостън Юнайтед
|
|
2 - 1 |
|
Аштън Юнайтед
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Брадфорд Парк Авеню
|
|
1 - 3 |
|
Йорк Сити
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Честър
|
|
0 - 0 |
|
Бракли Таун
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Юнайтед ъф Манчестър
|
|
1 - 2 |
|
Блайт Спартанс
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Саутпорт
|
|
2 - 2 |
|
Кидърминстър Хариърс
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Дартфорд
|
|
2 - 1 |
|
Билерикей Таун
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Бристол Роувърс
|
|
0 - 1 |
|
Рочдейл
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Гримзби Таун
|
|
1 - 0 |
|
Карлайл Юнайтед
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Линкълн Сити
|
|
0 - 0 |
|
Транмиър Роувърс
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Макълсфийлд
|
|
0 - 0 |
|
Нюпорт Каунти
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Милтън Кийнс Донс
|
|
1 - 1 |
|
Порт Вейл
|
|
ДАН
Дания
|
17:00 |
Нордселанд
|
|
0 - 3 |
|
Копенхаген
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Моркамб
|
|
4 - 0 |
|
Челтнъм Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Олдъм Атлетик
|
|
3 - 2 |
|
Мансфийлд Таун
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Рединг
|
|
0 - 0 |
|
Уест Бромич Албиън
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Суиндън Таун
|
|
1 - 2 |
|
Крю Александра
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Йоувил Таун
|
|
1 - 1 |
|
Колчестър Юнайтед
|
|
БЪЛБ
България
|
17:00 |
Царско село
|
|
0 - 0 |
|
ЦСКА 1948 София
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Родъръм Юнайтед
|
|
1 - 3 |
|
Бирмингам Сити
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Шефилд Уензди
|
|
2 - 0 |
|
Бристол Сити
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Уигън Атлетик
|
|
2 - 0 |
|
Престън Норт Енд
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Стоук Сити
|
|
2 - 2 |
|
Норич Сити
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Нотингам Форест
|
|
3 - 0 |
|
Мидълзбро
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Ипсуич Таун
|
|
0 - 1 |
|
Суонзи Сити
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Форест Грийн Роувърс
|
|
2 - 1 |
|
Кеймбридж Юнайтед
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Брадфорд Сити
|
|
1 - 1 |
|
Джилингам
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Бърджис Хил Таун
|
|
1 - 1 |
|
Люис
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Блекпул
|
|
2 - 1 |
|
Флийтууд Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Богнор Реджис Таун
|
|
0 - 0 |
|
Уайтхоук
|
|
РУС3
Русия
|
17:00 |
Волга Уляновск
|
|
1 - 0 |
|
Челябинск
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Стивънидж
|
|
1 - 1 |
|
Ексетър Сити
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Бишъпс Стортфорд
|
|
3 - 2 |
|
Брайтлингсий Риджънт
|
|
ШВЦР
Швейцария
|
17:00 |
Нюшател Ксамакс
|
|
1 - 0 |
|
Йънг Бойс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хорнчърч
|
|
3 - 0 |
|
Харлоу Таун
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Блекбърн Роувърс
|
|
2 - 0 |
|
Болтън Уондърърс
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Бъри
|
|
3 - 1 |
|
Нортхямптън Таун
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Дарби Каунти
|
|
2 - 0 |
|
Куинс Парк Рейнджърс
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Кроули Таун
|
|
1 - 1 |
|
Нотс Каунти
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Хъл Сити
|
|
0 - 3 |
|
Шефилд Юнайтед
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Лиймингтън
|
|
3 - 0 |
|
Нънийтън Бъроу
|
|
ТТИК
Турция
|
17:20 |
Петра Мартич
|
|
2 - 1 |
|
Тамара Зиданшек
|
|
ТБОБС
Испания
|
17:40 |
Йошито Нишиока
|
|
1 - 2 |
|
Диего Шварцман
|
|
ТГПГП
Германия
|
17:45 |
Анна-Лена Фридзам
|
|
2 - 0 |
|
Тереза Смиткова
|
|
НОР3
Норвегия
|
18:00 |
Брод
|
|
5 - 0 |
|
Варденесет
|
|
НОР2
Норвегия
|
18:00 |
Киелсос
|
|
2 - 1 |
|
Осане
|
|
ИРЛ
Република Ирландия
|
18:00 |
Уотърфорд Юнайтед
|
|
2 - 2 |
|
Дери Сити
|
|
ИПДЖ
Испания
|
18:00 |
Валенсия (Ж)
|
|
1 - 3 |
|
Леванте (Ж)
|
|
РУМ
Румъния
|
18:00 |
Политехника Яши
|
|
1 - 1 |
|
Конкордия Кяжна
|
|
УКРП
Украйна
|
18:00 |
Днипро-1
|
|
1 - 0 |
|
Краматорск
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
18:00 |
Васалунд
|
|
0 - 0 |
|
Йефле
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
18:00 |
ИФ Карлстад
|
|
1 - 0 |
|
Умея
|
|
НОР2
Норвегия
|
18:00 |
Мос
|
|
1 - 2 |
|
Нардо
|
|
НОР3
Норвегия
|
18:00 |
Оркла
|
|
1 - 2 |
|
Конгсвингер II
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
18:00 |
Кристиандстадс
|
|
0 - 1 |
|
Шьовде АИК
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
18:00 |
Одеволд
|
|
0 - 1 |
|
Линдоме
|
|
НОР3
Норвегия
|
18:00 |
Локомотив Осло
|
|
0 - 0 |
|
СФ Грей
|
|
АФКШЛ
АФК Шампионска лига
|
18:20 |
Ал Вахда Абу Даби
|
|
4 - 3 |
|
Ал Раян
|
|
БЪЛВС
България
|
18:30 |
ВК Нефтохимик Бургас
|
|
3 - 0 |
|
ВК Хебър Пазарджик
|
|
АФКШЛ
АФК Шампионска лига
|
18:30 |
Ал Ахли Джеда
|
|
2 - 1 |
|
Персеполис
|
|
ШВЕЦС
Швеция
|
18:30 |
Халмстад
|
|
2 - 2 |
|
Сюрианска
|
|
ФИН
Финландия
|
18:30 |
СДЖК
|
|
0 - 1 |
|
Илвес
|
|
ШВЕЦС
Швеция
|
18:30 |
Фрей
|
|
3 - 2 |
|
Йостерс
|
|
ШВЕЦС
Швеция
|
18:30 |
Варберг
|
|
3 - 0 |
|
Бромапойкарна
|
|
ИРЛ
Република Ирландия
|
19:00 |
Фин Харпс
|
|
0 - 2 |
|
Сейнт Патрикс Атлетик
|
|
ТБОБС
Испания
|
19:00 |
Хуан Игнасио Лондеро
|
|
0 - 2 |
|
Беноа Пер
|
|
ИЗР1
Израел
|
19:00 |
Апоел Афула
|
|
2 - 1 |
|
Бейтар Тел Авив Бат Ям
|
|
НОР2
Норвегия
|
19:00 |
Квик Халден
|
|
1 - 0 |
|
Фредрикстад
|
|
НОР1
Норвегия
|
19:00 |
Олесун
|
|
4 - 2 |
|
Шайд
|
|
ИРЛ
Република Ирландия
|
19:00 |
Корк Сити
|
|
0 - 0 |
|
Слиго Роувърс
|
|
МЛТ
Малта
|
19:00 |
Флориана
|
|
0 - 1 |
|
Сейнт Андрюс
|
|
ИЗР1
Израел
|
19:00 |
Секция Нес Циона
|
|
1 - 1 |
|
Апоел Ноф Ха Галил
|
|
ТУР1
Турция
|
19:00 |
Балъкесирспор
|
|
7 - 1 |
|
Карадемир Карабюкспор
|
|
ДАН
Дания
|
19:00 |
Мидтиланд
|
|
1 - 2 |
|
Брьондби
|
|
НОР
Норвегия
|
19:00 |
Хаугесунд
|
|
3 - 0 |
|
Стабек
|
|
КИП
Кипър
|
19:00 |
Неа Саламис
|
|
5 - 2 |
|
Омония Никозия
|
|
ИЗР1
Израел
|
19:00 |
Апоел Йерусалим
|
|
0 - 3 |
|
Апоел Кфар Саба
|
|
БЛЕПФ
Белгия
|
19:00 |
Спортинг Шарльороа
|
|
4 - 0 |
|
Беерсхот
|
|
АФКШЛ
АФК Шампионска лига
|
19:00 |
Ал Сад
|
|
2 - 1 |
|
Пахтакор
|
|
ИЗР1
Израел
|
19:00 |
Апоел Рамат Ган
|
|
1 - 3 |
|
Апоел Ашкелон
|
|
НОР1
Норвегия
|
19:00 |
Уленсакер/Киса
|
|
0 - 2 |
|
Конгсвингер
|
|
НОР1
Норвегия
|
19:00 |
Рауфос
|
|
1 - 0 |
|
Стрьомен
|
|
БЪЛБ
България
|
19:00 |
Монтана
|
|
2 - 2 |
|
Ботев Гълъбово
|
|
ПОЛ
Полша
|
19:00 |
Гурник Забже
|
|
1 - 0 |
|
Арка Гдиня
|
|
ПОЛ
Полша
|
19:00 |
Корона Келце
|
|
2 - 0 |
|
Шльонск Вроцлав
|
|
НОР3
Норвегия
|
19:00 |
Мелхус
|
|
2 - 0 |
|
Стейнкяр
|
|
СЛВН
Словения
|
19:00 |
Кръшко
|
|
1 - 2 |
|
Домжале
|
|
НОР
Норвегия
|
19:00 |
Кристиансунд
|
|
0 - 0 |
|
Ранхайм
|
|
НОР1
Норвегия
|
19:00 |
Саннес Улф
|
|
2 - 0 |
|
Старт
|
|
НОР1
Норвегия
|
19:00 |
Йерв
|
|
3 - 1 |
|
Нутоден
|
|
НОР
Норвегия
|
19:00 |
Розенборг
|
|
0 - 0 |
|
Стрьомгодсет
|
|
НОР1
Норвегия
|
19:00 |
Тромсдален
|
|
3 - 3 |
|
Сандефьор
|
|
НОР
Норвегия
|
19:00 |
Будьо/Глимт
|
|
1 - 1 |
|
Сарпсборг 08
|
|
НОР
Норвегия
|
19:00 |
Лилестрьом
|
|
0 - 2 |
|
Молде
|
|
НОР
Норвегия
|
19:00 |
Мьондален
|
|
1 - 1 |
|
Тромсьо
|
|
ИТАБ
Италия
|
19:00 |
Бреша
|
|
3 - 0 |
|
Салернитана
|
|
ТУО
Унгария
|
19:05 |
Раду Албот
|
|
2 - 0 |
|
Сергей Стаховски
|
|
АНГЧ
Англия
|
19:15 |
Брентфорд
|
|
2 - 0 |
|
Лийдс Юнайтед
|
|
ИТСЛЕ
Италия
|
19:30 |
Трентино Волей
|
|
3 - 2 |
|
Волей Лубе
|
|
ИТСЛЕ
Италия
|
19:30 |
Волей Перуджа
|
|
3 - 1 |
|
Палаволо Модена
|
|
ТУР
Турция
|
20:00 |
Сивасспор
|
|
1 - 2 |
|
Бешикташ
|
|
ГЕР3
Германия
|
20:00 |
Юрдинген
|
|
0 - 3 |
|
Айнтрахт Брауншвайг
|
|
НОР2
Норвегия
|
20:00 |
Брюне
|
|
1 - 0 |
|
Сола
|
|
МЛТ
Малта
|
20:00 |
Корми
|
|
1 - 0 |
|
Биркиркара
|
|
БЪЛ
България
|
20:00 |
Витоша Бистрица
|
|
2 - 5 |
|
Ботев Враца
|
|
ИТА
Италия
|
20:00 |
Наполи
|
|
1 - 2 |
|
Аталанта
|
|
НОР2
Норвегия
|
20:00 |
Елверум
|
|
1 - 2 |
|
Берум
|
|
ИЗР
Израел
|
21:00 |
Апоел Беер Шева
|
|
0 - 1 |
|
Макаби Хайфа
|
|
РУМ
Румъния
|
21:00 |
Динамо Букурещ
|
|
1 - 0 |
|
Ботошани
|
|
МЛТ
Малта
|
21:00 |
Сенглея Атлетик
|
|
0 - 2 |
|
Хибърниънс
|
|
НОР
Норвегия
|
21:00 |
Бран
|
|
1 - 1 |
|
Волеренга
|
|
ГЕР4
Германия
|
21:15 |
Швайнфурт
|
|
2 - 3 |
|
Вакер Бургхаузен
|
|
ГЕР
Германия
|
21:30 |
Волфсбург
|
|
1 - 1 |
|
Айнтрахт Франкфурт
|
|
ФРА2
Франция
|
21:45 |
Париж
|
|
0 - 0 |
|
Валансиен
|
|
ИТАБ
Италия
|
22:00 |
Перуджа
|
|
1 - 2 |
|
Лече
|
|
ИТАБ
Италия
|
22:00 |
Фоджа
|
|
2 - 2 |
|
Ливорно
|
|
ИТАБ
Италия
|
22:00 |
Палермо
|
|
1 - 1 |
|
Калчо Падова
|
|
АНГ
Англия
|
22:00 |
Челси
|
|
2 - 2 |
|
Бърнли
|
|
ИТАБ
Италия
|
22:00 |
Карпи
|
|
0 - 0 |
|
Пескара
|
|
ИТАБ
Италия
|
22:00 |
Козенца
|
|
1 - 0 |
|
Специя
|
|
ИТАБ
Италия
|
22:00 |
Асколи
|
|
1 - 0 |
|
Венеция
|
|
ИТАБ
Италия
|
22:00 |
Читадела
|
|
1 - 3 |
|
Кремонезе
|
|
ИСП2
Испания
|
22:00 |
Елче
|
|
1 - 2 |
|
Осасуна
|
|
БОЛ
Боливия
|
22:00 |
Клуб Дестройърс
|
|
3 - 0 |
|
Реал Потоси
|
|
ПОР
Португалия
|
22:15 |
Бенфика
|
|
6 - 0 |
|
Маритимо
|
|