Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
МАР 01:00
Видад Казабланка Видад Казабланка 2 - 2 Итихад Танжер Итихад Танжер
ЧИЛИ 01:00
Унион Ла Калера Унион Ла Калера 1 - 2 Унион Еспаньола Унион Еспаньола
БРАБ 01:15
Атлетико ГО Атлетико ГО 3 - 1 Крисиума Крисиума
ПАР 01:30
Депортиво Сантани Депортиво Сантани 0 - 3 Либертад Либертад
НХЛ 03:00
Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус 2 - 1 Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс
ЕКВ 03:15
Индепендиенте дел Вале Индепендиенте дел Вале 1 - 0 Ел Насионал Ел Насионал
ЧИЛИ 03:30
Универсидад Католика Универсидад Католика 5 - 1 Депортиво Антофагаста Депортиво Антофагаста
БРАБ 03:30
Понте Прета Понте Прета 1 - 0 Операрио ПР Операрио ПР
НБА 03:30
Милуоки Бъкс Милуоки Бъкс 125 - 103 Торонто Раптърс Торонто Раптърс
ПЕРУ 04:00
Мелгар Мелгар 1 - 1 Спорт Бойс Каляо Спорт Бойс Каляо
ЯП3 07:00
Фуджиеда МФК Фуджиеда МФК 1 - 1 Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма
ЯП 08:00
Токио Токио 2 - 0 Консадоле Сапоро Консадоле Сапоро
ЯП 08:00
Джубило Ивата Джубило Ивата 2 - 0 Вегалта Сендай Вегалта Сендай
ЯП3 08:00
Каталер Тояма Каталер Тояма 3 - 1 Гамба Осака (23) Гамба Осака (23)
ЯП 08:00
Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос 4 - 1 Висел Кобе Висел Кобе
ЯП2 08:00
Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока 0 - 3 Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу
ЯП2 08:00
Албирекс Нийгата Албирекс Нийгата 2 - 3 Ехиме Ехиме
ЯП2 08:00
Омия Ардиджа Омия Ардиджа 0 - 0 Точиги Точиги
ЯП 09:00
Кашима Антлърс Кашима Антлърс 5 - 0 Мацумото Ямага Мацумото Ямага
ЯП2 09:00
Кагошима Юнайтед Кагошима Юнайтед 1 - 2 Йокохама Йокохама
ЯП 10:00
Ойта Тринита Ойта Тринита 1 - 1 Шимизу С-Пулс Шимизу С-Пулс
КИТ1 10:30
Чанчун Ятай Чанчун Ятай 1 - 1 Ляонин Кайшин Ляонин Кайшин
КИТ 10:30
Гуанджоу Р&Ф Гуанджоу Р&Ф 3 - 1 Пекин Рене Пекин Рене
КИТ1 10:30
Шънси Чанан Шънси Чанан 1 - 3 Гуандонг Саут Тайгърс Гуандонг Саут Тайгърс
ЮКОР 11:00
Сувон Блууингс Сувон Блууингс 1 - 3 Улсан Хюндай Улсан Хюндай
РУМ2 11:00
АСУ Поли Тимишоара АСУ Поли Тимишоара 4 - 3 Балотещъ Балотещъ
ТФЛО 11:00
Яник Синер Яник Синер 2 - 1 Антоан Хоанг Антоан Хоанг
ТФИС 11:00
Ксин Хан Ксин Хан 2 - 1 Ери Хозуми Ери Хозуми
ТШЖО 11:00
Стефан Робер Стефан Робер 0 - 2 Томи Пол Томи Пол
РУМ2 11:00
Арджеш Арджеш 2 - 1 УТА Батрана Доамна УТА Батрана Доамна
ТФЛО 11:00
Иржи Весели Иржи Весели 2 - 0 Никола Кун Никола Кун
ТФЛО 11:00
Александър Бублик Александър Бублик 1 - 2 Тристан Ламасин Тристан Ламасин
ЮКОР2 11:00
Теджън Ситизън Теджън Ситизън 1 - 2 Чоннам Драгънс Чоннам Драгънс
ТФИС 11:00
Одри Алби Одри Алби 0 - 2 Дияна Марчинкевица Дияна Марчинкевица
ТФИС 11:00
Евита Рамирес Евита Рамирес 0 - 2 Емелин Дартрон Емелин Дартрон
КИТ1 11:00
Съчуан Лонгфор Съчуан Лонгфор 1 - 2 Гуейджоу Чжичен Гуейджоу Чжичен
РУСР 11:00
Енисей Красноярск (21) Енисей Красноярск (21) 1 - 1 Динамо Москва (20) Динамо Москва (20)
ТГНФ 11:00
Джул Нилмайер Джул Нилмайер 2 - 0 Ашли Кратцер Ашли Кратцер
ТГНФ 11:00
Дестини Аява Дестини Аява 2 - 1 Мира Антонич Мира Антонич
ТГНФ 11:00
Ралуца Георгиана Сербан Ралуца Георгиана Сербан 2 - 0 Сара Ерани Сара Ерани
ТШЖО 11:00
Дамир Джумхур Дамир Джумхур 2 - 0 Джей Си Арагон Джей Си Арагон
РУСР 11:00
Урал (20) Урал (20) 3 - 1 Локомотив Москва (20) Локомотив Москва (20)
РУС3 11:00
Зенит Иркутск Зенит Иркутск 1 - 0 Чита Чита
ИТП1 12:00
Наполи (19) Наполи (19) 2 - 2 Фиорентина (19) Фиорентина (19)
УКРР 12:00
Заря Луганск (21) Заря Луганск (21) 1 - 3 Шахтьор Донецк (21) Шахтьор Донецк (21)
ТГНФ 12:30
Лаура-Йоана Паар Лаура-Йоана Паар 2 - 0 Надя Подороска Надя Подороска
ТГНФ 12:30
Стефани Вагнер Стефани Вагнер 1 - 2 Валентина Ивахненко Валентина Ивахненко
ТФЛО 12:30
Лойд Джордж Харис Лойд Джордж Харис 2 - 1 Кени дьо Шепе Кени дьо Шепе
ТФИС 12:30
Сесил Каратанчева Сесил Каратанчева 1 - 2 Диане Пари Диане Пари
ТФЛО 12:30
Гилерме Клезар Гилерме Клезар 1 - 2 Максим Жанвие Максим Жанвие
ТФЛО 12:30
Юго Грение Юго Грение 1 - 2 Грегоар Барере Грегоар Барере
ТФИС 12:30
Валерия Страхова Валерия Страхова 2 - 0 Джейми Лоуб Джейми Лоуб
ТШЖО 12:30
Марко Миладинович Марко Миладинович 0 - 2 Томас Фабиано Томас Фабиано
ТШЖО 12:30
Лоренцо Сонего Лоренцо Сонего 2 - 1 Даниел Масур Даниел Масур
ТФИС 12:30
Катаржина Питер Катаржина Питер 0 - 2 Рената Заразуа Рената Заразуа
ТГНФ 12:30
Деяна Раданович Деяна Раданович 2 - 0 Анастасия Грималска Анастасия Грималска
РУМ2 13:00
Лукяфарул Орадя Лукяфарул Орадя 5 - 0 ССК Фарул ССК Фарул
ПОР2 13:00
Спортинг Брага II Спортинг Брага II 5 - 1 Бенфика II Бенфика II
ПОР2 13:00
Витория Гимараеш II Витория Гимараеш II 2 - 2 Порто II Порто II
РУСР 13:00
Ростов (20) Ростов (20) 1 - 4 Зенит (20) Зенит (20)
ЯП 13:00
Гамба Осака Гамба Осака 1 - 0 Серезо Осака Серезо Осака
ВИЕТ 13:00
Сонг Лам Нге Ан Сонг Лам Нге Ан 0 - 0 Санна Кан Хоа Санна Кан Хоа
ТИБНЛ 13:00
Кики Бертенс Кики Бертенс 1 - 2 Йохана Конта Йохана Конта
ЮКОР2 13:00
Ансан Грийнърс Ансан Грийнърс 2 - 3 Сувон ФК Сувон ФК
ВИЕТ 13:00
Хай Фонг Хай Фонг 2 - 2 Тан Хоа Тан Хоа
ЮКОР 13:00
Чонбък Моторс Чонбък Моторс 3 - 1 Чеджу Юнайтед Чеджу Юнайтед
ТШЖО 13:00
Григор Димитров Григор Димитров 2 - 0 Марк-Андреа Хуеслер Марк-Андреа Хуеслер
СПХЛМ 13:15
Латвия (хокей) Латвия (хокей) 1 - 3 Русия (хокей) Русия (хокей)
СПХЛМ 13:15
Дания (хокей) Дания (хокей) 1 - 7 САЩ (хокей) САЩ (хокей)
МЖД20 13:30
Португалия (20) Португалия (20) 3 - 1 Саудитска Арабия (20) Саудитска Арабия (20)
ТАЙЛ 13:45
Самут Пракан Сити Самут Пракан Сити 1 - 1 Прачуап Прачуап
РУС3 14:00
Иртиш Омск Иртиш Омск 1 - 2 Сахалин Сахалин
ДАН3 14:00
Ванльозе Ванльозе 1 - 1 ХИК ХИК
РУС3 14:00
Калуга Калуга 1 - 0 Квант Квант
ДАН3 14:00
Вейгаард Б Вейгаард Б 2 - 2 Хилерьод Хилерьод
КЕНИЯ 14:00
Маунт Кения Юнайтед Маунт Кения Юнайтед 1 - 3 СоНи Шугър СоНи Шугър
ИТП1 14:00
Рома (19) Рома (19) 2 - 1 Ювентус (19) Ювентус (19)
ДАН3 14:00
Орхус Фремад Орхус Фремад 0 - 2 Колдинг ИФ Колдинг ИФ
ШВ3 14:00
Линдоме Линдоме 1 - 2 Асириска Турабдин Асириска Турабдин
ДАН3 14:00
Таруп-Пааруп Таруп-Пааруп 2 - 0 Кьелеруп Кьелеруп
РУС 14:00
Уфа Уфа 0 - 2 Оренбург Оренбург
КАЗХ 14:00
Окжетпес Окжетпес 1 - 2 Кайсар Кайсар
КАЗХ 14:00
Жетису Жетису 1 - 1 Актобе Актобе
ТФИС 14:00
Аби Майърс Аби Майърс 1 - 2 Жаклин Адина Кристиян Жаклин Адина Кристиян
ТФИС 14:00
Лаура Зигмунд Лаура Зигмунд 2 - 0 Андрея Гамис Андрея Гамис
ТГНФ 14:00
Яна Чепелова Яна Чепелова 2 - 0 Олга Дорошина Олга Дорошина
ИСП 14:00
Леванте Леванте 2 - 2 Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид
ТШЖО 14:00
Бернабе Запата Миралес Бернабе Запата Миралес 2 - 1 Брадли Клан Брадли Клан
ТШЖО 14:00
Юлисес Бланч Юлисес Бланч 1 - 2 Миомир Кечманович Миомир Кечманович
ЛИТ1 14:00
ФА Шяуляй ФА Шяуляй 2 - 3 Купишкис Купишкис
ТГНФ 14:00
Марина Мелникова Марина Мелникова 0 - 2 Нина Стоянович Нина Стоянович
КАЗХ 14:00
Тобол Тобол 3 - 0 Атърау Атърау
ГЕР4 14:00
Хановер 96 II Хановер 96 II 1 - 1 Хамбургер ШФ II Хамбургер ШФ II
УКР 14:00
Ворскла Ворскла 2 - 0 Арсенал Киев Арсенал Киев
РУМ2 14:00
Дако-Джетика Дако-Джетика 5 - 2 Дачия Унирея Браила Дачия Унирея Браила
ТФИС 14:00
Мари Беноа Мари Беноа 2 - 0 Елън Перес Елън Перес
ГЕР3 14:30
Аален Аален 1 - 1 Ханза Рощок Ханза Рощок
ТФЛО 14:30
Алексей Попирин Алексей Попирин 1 - 2 Стивън Диес Стивън Диес
ГЕР3 14:30
Айнтрахт Брауншвайг Айнтрахт Брауншвайг 1 - 1 Енерги Котбус Енерги Котбус
ТШЖО 14:30
Рикардас Беранкис Рикардас Беранкис 0 - 2 Кайчи Учида Кайчи Учида
ШОТ 14:30
Хамилтън Академикъл Хамилтън Академикъл 2 - 0 Сейнт Джонстън Сейнт Джонстън
ГЕР3 14:30
Юрдинген Юрдинген 2 - 3 Веен Висбаден Веен Висбаден
ГЕР3 14:30
Оснабрюк Оснабрюк 1 - 4 Унтерхахинг Унтерхахинг
ШОТ 14:30
Дънди Дънди 2 - 3 Сейнт Мирън Сейнт Мирън
РУС3 14:30
Динамо Барнаул Динамо Барнаул 3 - 1 Сибир II Сибир II
КИТ1 14:30
Пекин СЮ Пекин СЮ 5 - 1 Шанхай Шънсин Шанхай Шънсин
КИТ1 14:30
Мейчжоу Хака Мейчжоу Хака 2 - 2 Циндао Хуангхай Циндао Хуангхай
КИТ1 14:30
Шъдзяджуан Евър Брайт Шъдзяджуан Евър Брайт 2 - 0 Хъйлундзян Лава Спринг Хъйлундзян Лава Спринг
КИТ1 14:30
Джъдзян Грийнтаун Джъдзян Грийнтаун 1 - 0 Синдзян Тяншан Синдзян Тяншан
ГЕР3 14:30
Карлсруе ШК Карлсруе ШК 2 - 3 Халешер Халешер
ГЕР3 14:30
Фортуна Кьолн Фортуна Кьолн 0 - 2 Зоненхоф Гроссашпах Зоненхоф Гроссашпах
ГЕР3 14:30
Карл Цайс Йена Карл Цайс Йена 4 - 0 1860 Мюнхен 1860 Мюнхен
ГЕР3 14:30
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн 4 - 2 Мепен Мепен
ГЕР3 14:30
Шпортфройнде Лоте Шпортфройнде Лоте 1 - 2 Вюрцбургер Кикерс Вюрцбургер Кикерс
ГЕР4 14:30
Кемницер Кемницер 7 - 0 Бишофсверда ФФ Бишофсверда ФФ
ГЕР4 14:30
Германия Халберщат Германия Халберщат 4 - 0 Унион Фюрстенвалде Унион Фюрстенвалде
ГЕР4 14:30
БAK'07 БAK'07 2 - 0 Виктория Берлин Виктория Берлин
ГЕР4 14:30
Ауербах Ауербах 1 - 0 Бабелсберг Бабелсберг
ГЕР4 14:30
Будиса Баутцен Будиса Баутцен 1 - 2 ЗФК Мойзелвитц ЗФК Мойзелвитц
ГЕР4 14:30
Оптик Ратенов Оптик Ратенов 2 - 2 Херта БШК II Херта БШК II
ГЕР4 14:30
Локомотиве Лайпциг Локомотиве Лайпциг 1 - 2 Оберлаусиц Нойгерсдорф Оберлаусиц Нойгерсдорф
ШОТ 14:30
Мъдъруел Мъдъруел 3 - 2 Ливингстън Ливингстън
ГЕР3 14:30
Цвикау Цвикау 2 - 0 Пройсен Мюнстер Пройсен Мюнстер
ГЕР4 14:30
Алтглинике Алтглинике 2 - 4 Вакер Нордхаузен Вакер Нордхаузен
КИТ1 14:35
Нантун Жиюн Нантун Жиюн 1 - 0 Ней Монгол Чжуню Ней Монгол Чжуню
КИТ 14:35
Цзянсу Сайнти Цзянсу Сайнти 3 - 1 Чонгяинг Дангдай Лифан Чонгяинг Дангдай Лифан
ГЕР4 15:00
Меминген Меминген 4 - 2 Шалдинг-Хайнинг Шалдинг-Хайнинг
ГЕР4 15:00
Пирмасенс Пирмасенс 1 - 3 Елверсберг Елверсберг
ГЕР4 15:00
Балинген Балинген 3 - 3 Астория Валдорф Астория Валдорф
ГЕР4 15:00
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм 1 - 0 Майнц 05 II Майнц 05 II
ГЕР4 15:00
ТШФ Щайнбах ТШФ Щайнбах 5 - 4 Улм Улм
ГЕР4 15:00
Фрайбург II Фрайбург II 3 - 1 ФСВ Франкфурт ФСВ Франкфурт
ГЕР4 15:00
Саарбрюкен Саарбрюкен 3 - 1 Хесен Драйайх Хесен Драйайх
ВИЕТ 15:00
Сайгон Сайгон 3 - 0 Виетел Виетел
ТАЙЛ 15:00
Порт Порт 1 - 1 Банкок Юнайтед Банкок Юнайтед
ГЕР4 15:00
Аугсбург II Аугсбург II 1 - 1 Виктория Ашафенбург Виктория Ашафенбург
ГЕР4 15:00
Бухбах Бухбах 2 - 3 Гаршинг Гаршинг
ГЕР4 15:00
Айнтрахт Щадталендорф Айнтрахт Щадталендорф 4 - 1 Хофенхайм II Хофенхайм II
УКРР 15:00
Александрия (21) Александрия (21) 1 - 0 Арсенал Киев (21) Арсенал Киев (21)
ГЕР4 15:00
1860 Розенхайм 1860 Розенхайм 1 - 0 Байройт Байройт
ГЕР4 15:00
Хаймщетен Хаймщетен 3 - 1 Илертисен Илертисен
ГЕР4 15:00
Кикерс Офенбах Кикерс Офенбах 0 - 0 Хомбург Хомбург
ГЕР4 15:00
Швайнфурт Швайнфурт 3 - 1 Пипинсрейд Пипинсрейд
ГЕР4 15:00
Бон СК Бон СК 2 - 3 Каан-Мариенборн Каан-Мариенборн
ГЕР4 15:00
Гройтер Фюрт II Гройтер Фюрт II	1 - 0 Инголщат II Инголщат II
ГЕР4 15:00
Вакер Бургхаузен Вакер Бургхаузен 2 - 1 Байерн Мюнхен II Байерн Мюнхен II
ГЕР4 15:00
Виденбрюк Виденбрюк 5 - 0 Липщат 08 Липщат 08
ГЕР4 15:00
Любек Любек 5 - 2 ФФЛ Олденбург ФФЛ Олденбург
ДАН3 15:00
Далум Далум 3 - 1 Фрем Фрем
ГЕР4 15:00
Шварц-вайс Реден Шварц-вайс Реден 1 - 1 Волфсбург II Волфсбург II
ТАДЖ 15:00
Истаравшан Истаравшан 0 - 0 Куктош Куктош
ГЕР4 15:00
Фортуна Дюселдорф II Фортуна Дюселдорф II 1 - 1 Рот-Вайс Есен Рот-Вайс Есен
ГЕР4 15:00
Щутгарт II Щутгарт II 3 - 1 Ворматия Вормс Ворматия Вормс
ГЕР4 15:00
Борусия Дортмунд II Борусия Дортмунд II 3 - 1 Алемания Аахен Алемания Аахен
ТАДЖ 15:00
ЦСКА Памир ЦСКА Памир 2 - 3 Регар Тадаз Регар Тадаз
ГЕР4 15:00
Виктория Кьолн Виктория Кьолн 1 - 0 Борусия Мьонхенгладбах II Борусия Мьонхенгладбах II
ГЕР4 15:00
Ватеншайд 09 Ватеншайд 09 3 - 0 Щраелен Щраелен
ГЕР4 15:00
Рот-Вайс Оберхаузен Рот-Вайс Оберхаузен 3 - 3 Верл Верл
КЕНИЯ 15:00
Нзоия Юнайтед Нзоия Юнайтед 1 - 1 Софапака Софапака
КЕНИЯ 15:00
Кариобанги Шаркс Кариобанги Шаркс 2 - 3 ККБ ККБ
ГЕР4 15:00
Нюрнберг II Нюрнберг II 2 - 2 Айхщет Айхщет
НОР3 15:00
Йовик Лин Йовик Лин 2 - 0 Стейнкяр Стейнкяр
ТГНФ 15:00
Катарина Герлач Катарина Герлач 2 - 0 Пемра Йозген Пемра Йозген
БЪЛБ 15:00
Локомотив София Локомотив София 4 - 1 Локомотив Горна Оряховица Локомотив Горна Оряховица
НОР3 15:00
Халсен Халсен 2 - 3 Волеренга II Волеренга II
ГЕР4 15:00
Рьодингхаусен Рьодингхаусен 4 - 2 Херкенрат Херкенрат
КАЗХ 15:00
Ордабаси Ордабаси 3 - 0 Тараз Тараз
ШВ3 15:00
Акрополис Акрополис 8 - 0 Боденс Боденс
РУМ 15:30
Политехника Яши Политехника Яши 1 - 1 Херманщадт Херманщадт
ТФИС 15:30
Мария Санчес Мария Санчес 2 - 1 Александра Каданцу Александра Каданцу
ТГНФ 15:30
Чагла Буюкакчай Чагла Буюкакчай 2 - 0 Ема Наваро Ема Наваро
БЪЛ 15:30
Черно море Черно море 1 - 0 Ботев Пловдив Ботев Пловдив
ТИБНЛ 15:30
Стефанос Циципас Стефанос Циципас 0 - 2 Рафаел Надал Рафаел Надал
ИТП1 16:00
Палермо (19) Палермо (19) 0 - 0 Емполи (19) Емполи (19)
КИП2 16:00
Етникос Ахна Етникос Ахна 5 - 0 АЕ Закакиу АЕ Закакиу
КИП2 16:00
Омония Арадипу Омония Арадипу 2 - 1 МЕАП Нису МЕАП Нису
КИП2 16:00
АСИЛ Лиси АСИЛ Лиси 4 - 1 Акритас Акритас
КИП2 16:00
Дигенис Ороклини Дигенис Ороклини 1 - 2 Кармиотиса Кармиотиса
ДАН3 16:00
Сковсхьовед Сковсхьовед 1 - 1 Одер Одер
КИП2 16:00
Отело Отело 5 - 2 ПАЕЕК ПАЕЕК
НОР3 16:00
Молде II Молде II 2 - 1 Олесун II Олесун II
ДАН3 16:00
Брьоншьой Брьоншьой 2 - 1 Миделфарт Миделфарт
ЕСТ 16:00
Флора Флора 2 - 2 Транс Транс
КИП2 16:00
Олимпиакос Никозия Олимпиакос Никозия 6 - 0 ЕН ТОИ Лакатамия ЕН ТОИ Лакатамия
ЧЕХ2 16:00
Чешке Будейовице Чешке Будейовице 3 - 0 Варнсдорф Варнсдорф
ЧЕХ2 16:00
Усти над Лабем Усти над Лабем 2 - 3 Височина Ихлава Височина Ихлава
ЧЕХ2 16:00
Збройовка Бърно Збройовка Бърно 5 - 0 Тринец Тринец
ЧЕХ2 16:00
Пардубице Пардубице 0 - 0 Храдец Кралове Храдец Кралове
ЧЕХ2 16:00
Зноймо Зноймо 0 - 3 Витковице Витковице
ЧЕХ2 16:00
Простеев Простеев 0 - 0 Хрудим Хрудим
ЧЕХ2 16:00
Таборско Таборско 0 - 1 Баник Соколов Баник Соколов
ЧЕХ2 16:00
Виктория Жижков Виктория Жижков 2 - 0 Влашим Влашим
ДАН3 16:00
Скиве Скиве 0 - 1 Рингкьобинг Рингкьобинг
КИП2 16:00
Арис Лимасол Арис Лимасол 3 - 2 Агия Напа Агия Напа
НОР3 16:00
Брине II Брине II 0 - 2 Флекерьой Флекерьой
БЛР 16:00
Ислоч Ислоч 3 - 0 Витебск Витебск
НОР3 16:00
Старт II Старт II 0 - 2 Виндабярт Виндабярт
ТАЙЛ 16:00
ПАТ Районг ПАТ Районг 2 - 3 Трат Трат
РУС3 16:00
Спартак Налчик Спартак Налчик 0 - 0 Динамо Ставропол Динамо Ставропол
ФИН 16:00
СДЖК СДЖК 1 - 2 Хонка Хонка
ИТА 16:00
Удинезе Удинезе 3 - 2 СПАЛ СПАЛ
ТФЛО 16:05
Марио Вилела Мартинес Марио Вилела Мартинес 0 - 2 Куентин Халис Куентин Халис
ТФИС 16:10
Астра Шарма Астра Шарма 2 - 0 Река-Лука Яни Река-Лука Яни
СЛВН 16:15
Рудар Велене Рудар Велене 1 - 2 Олимпия Любляна Олимпия Любляна
КЕНИЯ 16:15
Поста Рейнджърс Поста Рейнджърс 0 - 0 Хоумбойс Хоумбойс
ГЕР 16:30
Фрайбург Фрайбург 5 - 1 Нюрнберг Нюрнберг
ГЕР 16:30
Херта БШК Херта БШК 1 - 5 Байер Леверкузен Байер Леверкузен
ГЕР 16:30
Борусия Мьонхенгладбах Борусия Мьонхенгладбах 0 - 2 Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд
ГЕР 16:30
Шалке 04 Шалке 04 0 - 0 Щутгарт Щутгарт
ГЕР 16:30
Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен 5 - 1 Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт
РУАН 16:30
Муханга Муханга 2 - 1 АПР АПР
ГЕР 16:30
Майнц 05 Майнц 05 4 - 2 Хофенхайм Хофенхайм
ГЕР 16:30
Волфсбург Волфсбург 8 - 1 Аугсбург Аугсбург
РУАН 16:30
Сънрайз Сънрайз 1 - 2 Кирехе Кирехе
РУАН 16:30
Еспоар Еспоар 1 - 1 АС Кигали АС Кигали
ПОЛ 16:30
Шльонск Вроцлав Шльонск Вроцлав 4 - 0 Арка Гдиня Арка Гдиня
РУАН 16:30
Мукура Мукура 1 - 0 Марийнс Марийнс
ПОЛ 16:30
Корона Келце Корона Келце 0 - 3 Гурник Забже Гурник Забже
ПОЛ 16:30
Висла Плок Висла Плок 0 - 0 Заглембе Сосновец Заглембе Сосновец
ГЕР 16:30
Вердер Бремен Вердер Бремен 2 - 1 РБ Лайпциг РБ Лайпциг
ТГНФ 16:30
Кирин Лемон Кирин Лемон 2 - 1 Анастасия Комардина Анастасия Комардина
ГЕР 16:30
Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф 2 - 1 Хановер 96 Хановер 96
ДРКОН 16:30
ТП Мазембе ТП Мазембе 3 - 0 Ренесанс Ренесанс
ПОЛ 16:30
Висла Краков Висла Краков 4 - 5 Медж Легница Медж Легница
РУС 16:30
ЦСКА Москва ЦСКА Москва 1 - 0 Ахмат Грозни Ахмат Грозни
ТУР1 16:30
Гиресунспор Гиресунспор 3 - 1 Алтънорду Алтънорду
ТУР1 16:30
Аданаспор Аданаспор 1 - 4 Османлъспор Османлъспор
ТУР1 16:30
Истанбулспор Истанбулспор 2 - 5 Денизлиспор Денизлиспор
ТУР1 16:30
Генчлербирлиги Генчлербирлиги 1 - 2 Адана Демирспор Адана Демирспор
ТУР1 16:30
Карадемир Карабюкспор Карадемир Карабюкспор 1 - 6 Газишехир Газиантеп Газишехир Газиантеп
ТФИС 16:40
Шуюе Ма Шуюе Ма 0 - 2 Марта Костюк Марта Костюк
ТГНФ 16:55
Катарина Хобгарски Катарина Хобгарски 2 - 1 Елица Костова Елица Костова
ФИН3 17:00
КаПа КаПа 2 - 2 Илвес II Илвес II
ФИН3 17:00
ЕПС ЕПС 2 - 3 СалПа СалПа
ФИН3 17:00
Джаз Джаз 4 - 3 ГрИФК ГрИФК
ФИН3 17:00
КааПо КааПо 0 - 0 Еспоо Еспоо
РУС3 17:00
Биолог Биолог 2 - 1 СКА Ростов СКА Ростов
ФИН3 17:00
КайХа КайХа 2 - 2 ДЖБК ДЖБК
ФИН3 17:00
ДЖИППО ДЖИППО 0 - 0 Клуби-04 Клуби-04
ФИН3 17:00
ДжаПС ДжаПС 2 - 1 ВДжС ВДжС
ШВ3 17:00
Лунд Лунд 0 - 2 Одеволд Одеволд
РУС3 17:00
Сатурн Раменское Сатурн Раменское 3 - 3 Химки II Химки II
РУС3 17:00
Краснодар III Краснодар III 1 - 2 Легион Динамо Легион Динамо
РУС3 17:00
Ангущ Ангущ 0 - 5 Чайка Чайка
РУС3 17:00
Черноморец Новоросийск Черноморец Новоросийск 2 - 0 Дружба Дружба
РУС3 17:00
Урожай Урожай 5 - 2 Спартак Владикавказ Спартак Владикавказ
РУС3 17:00
Волгар Астрахан Волгар Астрахан 3 - 0 Машук КМВ Машук КМВ
ШВЕ1 17:00
Варберг Варберг 1 - 0 Халмстад Халмстад
ШВЕ 17:00
АФК Ескилстуна АФК Ескилстуна 1 - 1 Хелзингборг Хелзингборг
ФИН3 17:00
Вааякоски Вааякоски 1 - 0 ПК-37 ПК-37
ФИН3 17:00
ВИФК ВИФК 0 - 0 ОЛС ОЛС
ШВ3 17:00
Ескилсмине Ескилсмине 4 - 1 Утсиктен Утсиктен
ШВ3 17:00
Твякер Твякер 0 - 1 Торнс Торнс
ДАН 17:00
Рандерс Рандерс 2 - 1 ОГФ ОГФ
ШВ3 17:00
Оскаршхамн АИК Оскаршхамн АИК 1 - 2 Шьовде АИК Шьовде АИК
ТУН 17:00
Хамам-Лиф Хамам-Лиф 0 - 0 КС Сфаксен КС Сфаксен
ТУН 17:00
Кайруан Кайруан 0 - 0 Метлауи Метлауи
ТУН 17:00
Клуб Африкан Клуб Африкан 2 - 0 Татавин Татавин
ТУН 17:00
Стад Тунизен Стад Тунизен 3 - 0 КА Бизертен КА Бизертен
ТУН 17:00
Стад Габесен Стад Габесен 1 - 0 Бен Кардан Бен Кардан
ТУН 17:00
Монастир Монастир 3 - 1 Габес Габес
МАЛВ 17:00
ЮТМ ЮТМ 2 - 1 Саравак Саравак
ЛИТ 17:00
Паневежис Паневежис 1 - 1 Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис
МАЛС 17:00
ФЕЛДА Юнайтед ФЕЛДА Юнайтед 1 - 1 Теренгану Теренгану
ФИН3 17:00
ДжС Херкулес ДжС Херкулес 2 - 2 РоПС II РоПС II
ФИН3 17:00
Судет Судет 1 - 2 Викингит Викингит
ФИН3 17:00
Тампере Юнайтед Тампере Юнайтед 0 - 2 П-Лирот П-Лирот
МОЛД 17:00
Кодру Лозова Кодру Лозова 1 - 2 Сфинтул Георге Сфинтул Георге
МАЛВ 17:00
Джохор Дарул Такзим II Джохор Дарул Такзим II 0 - 2 Пулау Пинанг Пулау Пинанг
ШВ3 17:00
Карлслунд Карлслунд 0 - 0 Сандвикен Сандвикен
ШВ3 17:00
Форуърд Форуърд 1 - 2 Васалунд Васалунд
МАЛВ 17:00
Негери Семблиян Негери Семблиян 3 - 1 Келантан Келантан
МАЛС 17:00
ПКНП ПКНП 1 - 1 Селангор Селангор
МАЛС 17:00
Кедах Кедах 2 - 1 Мелака Юнайтед Мелака Юнайтед
ШВ3 17:00
Люнгшиле Люнгшиле 2 - 1 Кристиандстадс Кристиандстадс
НОР3 17:00
СФ Грей СФ Грей 0 - 3 Тьонсберг Тьонсберг
НОР2 17:00
Айерсун Айерсун 4 - 0 Сола Сола
НОР2 17:00
Нардо Нардо 1 - 1 Левангер Левангер
НОР2 17:00
Сотра Сотра 1 - 0 Аскер Аскер
БЪЛ3 17:00
Миньор Раднево Миньор Раднево 0 - 1 Нефтохимик Нефтохимик
БЪЛ3 17:00
Тополи Тополи 1 - 0 Кубрат Кубрат
БЪЛ3 17:00
Суворово Суворово 3 - 0 Светкавица Търговище Светкавица Търговище
БЪЛ3 17:00
Спартак Варна Спартак Варна 1 - 1 Хитрино Хитрино
БЪЛ3 17:00
Ботев Нови пазар Ботев Нови пазар 1 - 3 Септември Тервел Септември Тервел
БРАБ 17:00
Лондрина Лондрина 1 - 0 РБ Брагантино РБ Брагантино
ШЛ2П 17:00
Клайд Клайд 2 - 0 Анан Атлетик Анан Атлетик
НОР3 17:00
Кракерьой Кракерьой 1 - 4 Льоренског Льоренског
БЪЛ3 17:00
Асеновец Асеновец 1 - 2 Сокол Марково Сокол Марково
ИСЛ2 17:00
Фьордабигд Фьордабигд 0 - 1 Вьолсунгур Вьолсунгур
НОР3 17:00
Берген Норд Берген Норд 2 - 5 Джерв Джерв
НОР3 17:00
Фюлингсдален Фюлингсдален 5 - 0 Валдрес Валдрес
НОР3 17:00
Брумундал Брумундал 1 - 2 Оркла Оркла
НОР3 17:00
Стриндхайм Стриндхайм 3 - 1 Нюбергсунд Нюбергсунд
НОР3 17:00
Флоя Флоя 2 - 3 Финснес Финснес
НОР3 17:00
Уленсакер/Киса II Уленсакер/Киса II 3 - 2 Юнкерен Юнкерен
ГИБ 17:00
Монс Калпе Монс Калпе 2 - 0 Линкълн Ред Импс Линкълн Ред Импс
ФИН1 17:00
ЕИФ ЕИФ 7 - 2 МИПА МИПА
НОР3 17:00
Стабек II Стабек II 2 - 1 Сундал Сундал
БЪЛ3 17:00
Хебър 1918 Хебър 1918 7 - 1 Спортист Своге Спортист Своге
ТУН 17:00
Етоaл дьо Сахел Етоaл дьо Сахел 0 - 0 ЕС Тунис ЕС Тунис
УКР 17:00
Карпати Карпати 2 - 0 Десна Десна
ИСП2 17:00
Алкоркон Алкоркон 0 - 1 Екстремадура УД Екстремадура УД
УКР 17:00
Динамо Киев Динамо Киев 2 - 1 Мариупол Мариупол
ВШЛЖ 17:00
Агил Волей Трекате (Ж) Агил Волей Трекате (Ж) 3 - 1 ВК Конелиано (Ж) ВК Конелиано (Ж)
СПХЛМ 17:15
Канада (хокей) Канада (хокей) 8 - 1 Германия (хокей) Германия (хокей)
СПХЛМ 17:15
Италия (хокей) Италия (хокей) 1 - 7 Норвегия (хокей) Норвегия (хокей)
ИСП 17:15
Реал Валядолид Реал Валядолид 0 - 2 Валенсия Валенсия
ИСП 17:15
Севиля Севиля 2 - 0 Атлетик Клуб Атлетик Клуб
ИСП 17:15
Хетафе Хетафе 2 - 2 Виляреал Виляреал
ИСП 17:15
Еспаньол Еспаньол 2 - 0 Реал Сосиедад Реал Сосиедад
AЛБ 17:30
Кукъс Кукъс 0 - 3 Скендербеу Корча Скендербеу Корча
AЛБ 17:30
Фламуртари Фламуртари 1 - 0 Лячи Лячи
AЛБ 17:30
Теута Драч Теута Драч 2 - 0 Партизани Тирана Партизани Тирана
ПОР 17:30
Фейренсе Фейренсе 2 - 1 Деспортиво Авеш Деспортиво Авеш
AЛБ 17:30
Тирана Тирана 0 - 0 Кастриоти Круя Кастриоти Круя
ПОР 17:30
Витория Сетубал Витория Сетубал 1 - 3 Рио Аве Рио Аве
ПОР 17:30
Маритимо Маритимо 0 - 1 Боависта Боависта
ХЪРВ 17:30
Интер Запрешич Интер Запрешич 2 - 3 Динамо Загреб Динамо Загреб
БЛР 17:45
Гомел Гомел 2 - 3 Торпедо БелАЗ Торпедо БелАЗ
СЛВК2 18:00
Дукла Банска Бистрица Дукла Банска Бистрица 3 - 0 Липани Липани
МЖД20 18:00
Аржентина (20) Аржентина (20) 3 - 1 Хондурас (20) Хондурас (20)
СЛВК2 18:00
Дубница Дубница 2 - 1 Татран Прешов Татран Прешов
БЪЛ3 18:00
Сливнишки герой Сливнишки герой 3 - 1 Германея Германея
БЪЛ3 18:00
Септември Симитли Септември Симитли 1 - 2 Миньор Перник Миньор Перник
РАНГП 18:00
Екзитър Чийфс Екзитър Чийфс 40 - 21 Нортхямптън Сейнтс Нортхямптън Сейнтс
БЪЛ3 18:00
Банско Банско 4 - 1 Беласица Беласица
БЪЛ3 18:00
Ботев Ихтиман Ботев Ихтиман 1 - 0 Пирин Разлог Пирин Разлог
ЛИТ 18:00
Паланга Паланга 1 - 3 Ритериай Ритериай
БЪЛ3 18:00
Чавдар Етрополе Чавдар Етрополе 1 - 1 Рилски спортист Рилски спортист
ЛАТ 18:00
Даугавпилс/Прогрес Даугавпилс/Прогрес 0 - 3 Рига Рига
СЛВК2 18:00
Петржалка Петржалка 2 - 2 Скалица Скалица
ЧЕХ 18:00
Дукла Прага Дукла Прага 0 - 0 Словачко Словачко
РАНГП 18:00
Лестър Тайгърс Лестър Тайгърс 31 - 32 Бат Ръгби Бат Ръгби
ЧЕХ 18:00
Опава Опава 2 - 1 Прибрам Прибрам
УЗБЕ 18:00
Къзълкум Къзълкум 1 - 3 Сурхан Сурхан
УЗБЕ 18:00
Коканд-1912 Коканд-1912 0 - 2 Насаф Насаф
ЧЕХ 18:00
Карвина Карвина 0 - 1 Бохемианс 1905 Бохемианс 1905
БЪЛ3 18:00
Хасково 1957 Хасково 1957 2 - 0 Карнобат Карнобат
СЛВК2 18:00
Интер Братислава Интер Братислава 3 - 2 Шаморин Шаморин
СЛВК2 18:00
Похроние Похроние 4 - 1 Комарно Комарно
РАНГП 18:00
Уаспс Уаспс 27 - 25 Харликуинс Харликуинс
БЪЛ3 18:00
Бдин Бдин 1 - 3 Академик Свищов Академик Свищов
СЛВК2 18:00
Партизан Бардейов Партизан Бардейов 0 - 1 Попрад Попрад
БЪЛ3 18:00
Надежда Доброславци Надежда Доброславци 1 - 1 Марек Марек
БЪЛ3 18:00
Садово Садово 2 - 0 Свиленград Свиленград
БиХ 18:00
Сараево Сараево 4 - 0 Звезда 09 Звезда 09
СЛВК2 18:00
Липтовски Микулаш Липтовски Микулаш 5 - 1 Локомотива Кошице Локомотива Кошице
ТИБНЛ 18:00
Каролина Хръдличкова Каролина Хръдличкова 2 - 0 Мария Сакари Мария Сакари
БЪЛ 18:00
Лудогорец Лудогорец 1 - 1 Левски София Левски София
БиХ 18:00
Крупа на Врбашу Крупа на Врбашу 4 - 0 ГОШК Габела ГОШК Габела
БиХ 18:00
Слобода Тузла Слобода Тузла 0 - 1 Младост Добой Какан Младост Добой Какан
БиХ 18:00
Широки брег Широки брег 2 - 1 Радник Биелина Радник Биелина
БиХ 18:00
Железничар Железничар 1 - 2 Челик Зеница Челик Зеница
РУМ 18:00
Конкордия Кяжна Конкордия Кяжна 0 - 2 Динамо Букурещ Динамо Букурещ
БиХ 18:00
Зрински Зрински 5 - 1 Тузла Сити Тузла Сити
СЛВК 18:00
Земплин Михайловце Земплин Михайловце 3 - 3 Слован Братислава Слован Братислава
СЛВК 18:00
Серед Серед 2 - 3 Жилина Жилина
СЛВК 18:00
Ружомберок Ружомберок 1 - 0 ДАК ДАК
СЛВК 18:00
Сеница Сеница 3 - 1 Злате Моравце Злате Моравце
СЛВК 18:00
Нитра Нитра 0 - 1 Спартак Търнава Спартак Търнава
СЛВК 18:00
Тренчин Тренчин 4 - 0 Подбрезова Подбрезова
РАНГП 18:00
Нюкасъл Фалкънс Нюкасъл Фалкънс 12 - 19 Бристол Ръгби Бристол Ръгби
АВС 18:00
Матерсбург Матерсбург 1 - 0 Рапид Виена Рапид Виена
РАНГП 18:00
Сейл Шаркс Сейл Шаркс 46 - 41 Глостър Ръгби Глостър Ръгби
ДАН3 18:00
Б 93 Б 93 1 - 2 Ямербугт Ямербугт
БЪЛ3 18:00
Велбъжд Велбъжд 0 - 4 Вихрен Вихрен
БЪЛ3 18:00
Балкан Ботевград Балкан Ботевград 0 - 1 Оборище Оборище
МЛТФА 18:00
Балзан Балзан 2 - 2 Валета Валета
РАНГП 18:00
Уорчестър Уориърс Уорчестър Уориърс 31 - 29 Сарацини Сарацини
БЪЛ3 18:00
Гигант Съединение Гигант Съединение 0 - 1 Созопол Созопол
БЪЛ3 18:00
Марица Пловдив Марица Пловдив 3 - 1 Димитровград Димитровград
БЪЛ3 18:00
Загорец Загорец 3 - 0 Атлетик Куклен Атлетик Куклен
БЪЛ3 18:00
Розова долина Розова долина 1 - 2 Черноморец 1919 Бургас Черноморец 1919 Бургас
БЪЛ3 18:00
Борислав 2009 Борислав 2009 4 - 1 Левски Карлово Левски Карлово
ИТП1 18:00
Милан (19) Милан (19) 0 - 0 Сампдория (19) Сампдория (19)
КИП 18:00
АПОЕЛ АПОЕЛ 4 - 0 АЕЛ АЕЛ
АВС 18:00
Райндорф Алтах Райндорф Алтах 3 - 1 Хартберг Хартберг
АВС 18:00
Адмира Адмира 3 - 2 Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук
ШЛ1П 18:05
Куин ъф дъ Саут Куин ъф дъ Саут 0 - 0 Рейт Роувърс Рейт Роувърс
ЛАТ 18:10
Вентспилс Вентспилс 2 - 2 Валмиера/БСШ Валмиера/БСШ
ХЪР2 18:30
Дугополье Дугополье 2 - 0 Лучко Лучко
ХЪР2 18:30
Осиек II Осиек II 2 - 1 Меджимурие Меджимурие
ХЪР2 18:30
Задар Задар 5 - 1 Солин Солин
ХЪР2 18:30
Кустошия Кустошия 2 - 0 Сесвете Сесвете
АРМЕ 18:30
Бананц Бананц 0 - 5 Гандзасар Гандзасар
ПОЛ1 18:30
ГКС Катовице ГКС Катовице 1 - 2 Битовия Битов Битовия Битов
ПОЛ1 18:30
Нечеча Нечеча 1 - 0 Варта Познан Варта Познан
ПОЛ1 18:30
Щомил Олщин Щомил Олщин 2 - 5 Стал Мелец Стал Мелец
ПОЛ1 18:30
Хробри Глогов Хробри Глогов 1 - 1 Подбешкидзе Подбешкидзе
ПОЛ1 18:30
Одра Ополе Одра Ополе 3 - 3 ЛКС Лодз ЛКС Лодз
ПОЛ1 18:30
Ястшембе Ястшембе 5 - 0 Сандеця Нови Сонч Сандеця Нови Сонч
ПОЛ1 18:30
Раков Ченстохова Раков Ченстохова 1 - 2 Вигри Сувалки Вигри Сувалки
ПОЛ1 18:30
Пуща Неполомице Пуща Неполомице 3 - 2 Гарбарния Краков Гарбарния Краков
СЛВН 18:30
Марибор Марибор 3 - 3 Триглав Триглав
ИТАСД 19:00
Леко Леко 2 - 1 Арциняно Валчямпо Арциняно Валчямпо
МОЛД 19:00
Шериф Шериф 3 - 0 Динамо-Ауто Динамо-Ауто
ИТЛП 19:00
Паганезе Паганезе 2 - 1 Бишелие Бишелие
ИСЛ2 19:00
Вестри Вестри 3 - 1 Кари Кари
АЦБ 19:00
БК Бургос БК Бургос 84 - 73 БК УКАМ Мурсия БК УКАМ Мурсия
ЛИТ 19:00
Судува Судува 2 - 0 Стумбрас Стумбрас
ИСПСБ 19:00
Малага II Малага II 1 - 1 Ел Ехидо Ел Ехидо
ИСПСБ 19:00
Леванте II Леванте II 1 - 2 Ебро Ебро
ПЕРУ 19:00
Унион Комерсио Унион Комерсио 4 - 0 УТК Кахамарка УТК Кахамарка
ИТЛП 19:00
Лукезе Лукезе 2 - 0 Кунео Кунео
АЦБ 19:00
КБ Тенерифе КБ Тенерифе 85 - 92 БК Малага БК Малага
ИТА 19:00
Дженоа Дженоа 1 - 1 Каляри Каляри
КИП 19:00
Анортозис Анортозис 0 - 3 Докса Катокопия Докса Катокопия
КИП 19:00
Еносис Еносис 3 - 2 Алки Ороклини Алки Ороклини
ТУР 19:00
Трабзонспор Трабзонспор 2 - 1 Бешикташ Бешикташ
ТУР 19:00
Анталияспор Анталияспор 3 - 0 Йени Малатияспор Йени Малатияспор
ШЛЖ 19:00
Лион (Ж) Лион (Ж) 4 - 1 Барселона (Ж) Барселона (Ж)
ПОЛ2 19:00
Гурник Ленчна Гурник Ленчна 5 - 2 Радомяк Радом Радомяк Радом
ИСЛ2 19:00
Видир Видир 3 - 0 Тиндастол Тиндастол
ЕСТ 19:00
Пайде Пайде 2 - 1 Тамека Тамека
ЧИЛИ 19:00
Универсидад Чили Универсидад Чили 1 - 1 Коло Коло Коло Коло
ЕСТЕА 19:00
Тарту Уелко Тарту Уелко 0 - 2 К-Ярве ДжК Ярве К-Ярве ДжК Ярве
ИСПСБ 19:00
Дуранго Дуранго 1 - 3 Реал Овиедо II Реал Овиедо II
ИСЛ1 19:00
Фьолнир Фьолнир 4 - 1 Магни Магни
ФАК 19:00
Манчестър Сити Манчестър Сити 6 - 0 Уотфорд Уотфорд
ИСЛ1 19:00
Тор Тор 2 - 3 Грота Грота
РУС 19:00
Криля Советов Криля Советов 1 - 2 Спартак Москва Спартак Москва
НОР3 19:00
Йорн Хортен Йорн Хортен 2 - 0 Норилд Норилд
МЖД20 19:00
Украйна (20) Украйна (20) 1 - 1 ЮАР (20) ЮАР (20)
ГИБ 19:15
Юръп Юръп 13 - 1 Бока Хуниорс Гибралтар Бока Хуниорс Гибралтар
ХОЛ 19:30
Хераклес Хераклес 0 - 2 Утрехт Утрехт
УКР 19:30
Олимпик Донецк Олимпик Донецк 2 - 1 Черноморец Одеса Черноморец Одеса
БЛР 19:30
Шахтьор Солигорск Шахтьор Солигорск 3 - 0 Динамо Минск Динамо Минск
ИСПСБ 20:00
Еркулес Еркулес 0 - 1 Атлетико Балеарес Атлетико Балеарес
ХЪР2 20:00
Вараждин Вараждин 3 - 1 Шибеник Шибеник
ЛБСА 20:00
БК Олимпия Милано БК Олимпия Милано 74 - 82 БК Авелино БК Авелино
МЖДЖ 20:00
Канада (Ж) Канада (Ж) 3 - 0 Мексико (Ж) Мексико (Ж)
ХЪРВ 20:00
Риека Риека 1 - 0 Локомотива Загреб Локомотива Загреб
ЮАРКУ 20:00
Кайзер Чийфс Кайзер Чийфс 0 - 1 ТС Галакси ТС Галакси
ВШЛМ 20:00
ВК Зенит Казан ВК Зенит Казан 1 - 3 Волей Лубе Волей Лубе
САЩ 20:00
Монреал Импакт Монреал Импакт 0 - 0 Ню Инглънд Ню Инглънд
БЪЛ 20:30
Берое Берое 0 - 1 ЦСКА София ЦСКА София
ПОР 20:30
Порто Порто 2 - 1 Спортинг КП Спортинг КП
ПОР 20:30
Бенфика Бенфика 4 - 1 Санта Клара Санта Клара
ОМАН 21:00
Мирбат Мирбат 1 - 3 Ал Нахда Ал Нахда
ОМАН 21:00
Сур Сур 3 - 1 Мджеес Мджеес
ИРЛ1 21:00
Кебинтили Кебинтили 0 - 5 Дроида Юнайтед Дроида Юнайтед
ИРЛ1 21:00
Коб Рамблърс Коб Рамблърс 2 - 3 Лимерик Лимерик
РУМ 21:00
Университатея Крайова Университатея Крайова 1 - 2 Вийторул Вийторул
БЛЕПФ 21:00
Синт Тройден Синт Тройден 2 - 1 Вестерло Вестерло
БЛЕПФ 21:00
Беерсхот-Вилрейк Беерсхот-Вилрейк 1 - 2 КВ Остенде КВ Остенде
БЛЕПФ 21:00
Спортинг Шарлероа Спортинг Шарлероа 2 - 0 АШ Ойпен АШ Ойпен
ОМАН 21:00
Оман Клуб Оман Клуб 1 - 0 Ал Шабаб Сееб Ал Шабаб Сееб
ОМАН 21:00
Сохар Сохар 2 - 0 Ал Оруба Сур Ал Оруба Сур
СЛВН 21:00
Мура Мура 3 - 0 НД Горица НД Горица
ТИБНЛ 21:00
Новак Джокович Новак Джокович 2 - 1 Диего Шварцман Диего Шварцман
СЛВН 21:15
Домжале Домжале 1 - 1 Целе Целе
СПХЛМ 21:15
Швеция (хокей) Швеция (хокей) 4 - 3 Швейцария (хокей) Швейцария (хокей)
СПХЛМ 21:15
Великобритания (хокей) Великобритания (хокей) 1 - 7 Словакия (хокей) Словакия (хокей)
ИТА 21:30
Сасуоло Сасуоло 0 - 0 Рома Рома
АЦБ 21:30
Баскет Манреса Баскет Манреса 86 - 77 БК Фуенлабрада БК Фуенлабрада
АЦБ 21:30
БК Андора БК Андора 91 - 84 КБ Бреоган КБ Бреоган
УРУГВ 21:30
Данубио Данубио 0 - 2 Уондърърс Уондърърс
УРУГВ 21:30
Серо Серо 1 - 0 Ювентуд Лас Пиедрас Ювентуд Лас Пиедрас
УРУГВ 21:30
Феникс Монтевидео Феникс Монтевидео 1 - 2 Пенярол Пенярол
ИСЛ2 21:30
Далвик/Рейнир Далвик/Рейнир 1 - 1 Лейкнир Фаскрудсфьордур Лейкнир Фаскрудсфьордур
УРУГВ 21:30
Плаза Колония Плаза Колония 1 - 2 Ливърпул Монтевидео Ливърпул Монтевидео
ИТЛП 21:30
Юве Стабия Юве Стабия 2 - 2 Виртус Ентела Виртус Ентела
УРУГВ 21:30
Ривър Плейт Монтевидео Ривър Плейт Монтевидео 2 - 1 Рампла Хуниорс Рампла Хуниорс
ИСП2 21:30
Елче Елче 3 - 0 Тенерифе Тенерифе
ИРЛ 21:45
Слиго Роувърс Слиго Роувърс 0 - 0 Дери Сити Дери Сити
ИСП 21:45
Селта де Виго Селта де Виго 2 - 2 Райо Валекано Райо Валекано
ХОЛ 21:45
Грьонинген Грьонинген 2 - 1 Витес Витес
ИСП 21:45
Депортиво Алавес Депортиво Алавес 2 - 1 Херона Херона
ИСП 21:45
Уеска Уеска 2 - 1 Леганес Леганес
САНМА 21:45
Тре Пене Тре Пене 2 - 1 Тре Фиори Тре Фиори
ЛБСА 21:45
БК Динамо Сасари БК Динамо Сасари 89 - 73 Баскет Бриндиси Баскет Бриндиси
ФРА 22:00
Сент Етиен Сент Етиен 3 - 0 Ница Ница
ИТАБ 22:00
Елас Верона Елас Верона 1 - 1 Перуджа Перуджа
ФРА 22:00
Гингам Гингам 2 - 2 Ним Ним
ФРА 22:00
Бордо Бордо 0 - 1 Реймс Реймс
ФРА 22:00
Лил Лил 5 - 0 Анже Анже
ФРА 22:00
Олимпик Лион Олимпик Лион 4 - 0 Каен Каен
ФРА 22:00
Монако Монако 2 - 0 Амиен СК Амиен СК
ФРА 22:00
Монпелие Монпелие 1 - 1 Нант Нант
САЩ 22:00
Реал Солт Лейк Реал Солт Лейк 3 - 0 Торонто Торонто
ЕКВ 22:00
Макара Макара 5 - 1 Фуерца Амариля Фуерца Амариля
КОЛА 22:00
Депортиво Пасто Депортиво Пасто 1 - 1 Мильонариос Мильонариос
ФРА 22:00
ПСЖ ПСЖ 4 - 0 Дижон Дижон
ФРА 22:00
Тулуза Тулуза 2 - 5 Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия
ФРА 22:00
Страсбург Страсбург 0 - 2 Рен Рен
БРАБ 22:30
Витория Витория 1 - 3 Сао Бенто Сао Бенто
БРАБ 22:30
Парана Парана 0 - 0 Гуарани де Кампинас Гуарани де Кампинас
ЧИЛИБ 22:30
Сантяго Уондърърс Сантяго Уондърърс 0 - 3 Копияпо Копияпо
САЩ 22:30
Сан Хосе Ърткуейкс Сан Хосе Ърткуейкс 4 - 1 Чикаго Файър Чикаго Файър
САЩЖ 23:00
Рейн (Ж) Рейн (Ж) 2 - 1 Скай Блу (Ж) Скай Блу (Ж)
ВЕН 23:00
Депортиво Ансоатеги Депортиво Ансоатеги 0 - 1 Карабобо Карабобо
ВЕН 23:00
Каракас Каракас 5 - 0 Янерос де Гуанаре Янерос де Гуанаре
ПЕРУ 23:30
Реал Гарсиласо Реал Гарсиласо 3 - 0 Аякучо Аякучо
КОЛА 23:30
Унион Магдалена Унион Магдалена 0 - 2 Америка де Кали Америка де Кали