Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
БРА 00:00
Флуминензе Флуминензе 4 - 1 Крузейро Крузейро
ХОНД 00:00
Маратон Маратон 2 - 2 Мотагуа Мотагуа
ГВАТ 00:00
Антигуа ГФК Антигуа ГФК 2 - 0 Гуастатоя Гуастатоя
ПАР 00:00
Олимпия Асунсион Олимпия Асунсион 2 - 0 Гуарани Гуарани
ЕКВ 00:15
Емелек Емелек 1 - 0 Универсидад Католика Кито Универсидад Католика Кито
ЕСАЛ 00:15
Агила Агила 2 - 0 Исидро Метапан Исидро Метапан
БРАБ 01:00
Ботафого Рибейрао Ботафого Рибейрао 0 - 1 Вила Нова Вила Нова
ЧИЛИБ 01:00
Депортес Санта Крус Депортес Санта Крус 1 - 0 Мелипиля Мелипиля
БРА 01:00
Атлетико Минейро Атлетико Минейро 2 - 1 Фламенго Фламенго
ЧИЛИБ 01:00
Пуерто Монт Пуерто Монт 2 - 1 Депортес Темуко Депортес Темуко
МАР 01:00
Дифаа Ел Джадида Дифаа Ел Джадида 1 - 1 Хасания Агадир Хасания Агадир
БРА 01:00
Палмейрас Палмейрас 4 - 0 Сантос Сао Пауло Сантос Сао Пауло
ЧИЛИ 01:30
О'Хигинс О'Хигинс 2 - 1 Евертън Виня дел Мар Евертън Виня дел Мар
САЩЖ 02:00
Вашингтон Спирит (Ж) Вашингтон Спирит (Ж) 3 - 1 Портланд Торнс (Ж) Портланд Торнс (Ж)
ОФЛ 02:00
Луисвил Сити Луисвил Сити 0 - 0 Сейнт Луис Сейнт Луис
ОФЛ 02:00
Северна Каролина ФК Северна Каролина ФК 0 - 0 Бирмингам Легион Бирмингам Легион
ОФЛ 02:00
Инди Илевън Инди Илевън 1 - 0 Чарлстън Батери Чарлстън Батери
ПАР 02:10
Насионал Асунсион Насионал Асунсион 0 - 0 Ривър Плейт Асунсион Ривър Плейт Асунсион
САЩ 02:30
Филаделфия Юниън Филаделфия Юниън 0 - 0 Сиатъл Саундърс Сиатъл Саундърс
ОФЛ 02:30
Тампа Бей Роудайс Тампа Бей Роудайс 2 - 0 Ню Йорк РБ II Ню Йорк РБ II
ЕКВ 02:30
ЛДУ Кито ЛДУ Кито 2 - 2 Депортиво Куенка Депортиво Куенка
ЛПФ 03:00
Тауро Тауро 1 - 1 Сан Франциско Сан Франциско
САЩ 03:00
Минесота Юнайтед Минесота Юнайтед 1 - 0 Кълъмбъс Крю Кълъмбъс Крю
МЕК 03:00
Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ 1 - 0 Монтерей Монтерей
ОФЛ 03:00
Колорадо Спрингс Колорадо Спрингс 1 - 3 Ню Мексико Юнайтед Ню Мексико Юнайтед
ОФЛ 03:00
Нешвил Нешвил 1 - 1 Шарлът Индипендънс Шарлът Индипендънс
БОЛ 03:00
Роял Пари Роял Пари 2 - 1 Гуабира Гуабира
АРЖБ 03:10
Индепендиенте Ривадавия Индепендиенте Ривадавия 0 - 1 Сармиенто Сармиенто
ОФЛ 03:30
ОКС Енерджи ОКС Енерджи 1 - 1 Реал Монархс Реал Монархс
ОФЛ 03:30
Рио Гранде Вали Рио Гранде Вали 2 - 2 ЛА Галакси II ЛА Галакси II
ОФЛ 03:30
Сан Антонио ФК Сан Антонио ФК 1 - 1 Тълса Рафнекс Тълса Рафнекс
САЩ 03:30
Спортинг КС Спортинг КС 1 - 1 Ванкувър Уайткапс Ванкувър Уайткапс
САЩ 03:30
Хюстън Динамо Хюстън Динамо 2 - 1 ДС Юнайтед ДС Юнайтед
НИКРГ 04:00
Реал Естели Реал Естели 3 - 0 Дирианген Дирианген
НБА 04:00
Портланд Трейл Блейзърс Портланд Трейл Блейзърс 99 - 110 Голдън Стейт Уориърс Голдън Стейт Уориърс
ПЕРУ 04:00
Карлос Манучи Карлос Манучи 2 - 0 Спортинг Кристал Спортинг Кристал
ОФЛ 04:30
Ел Пасо Локомотиве Ел Пасо Локомотиве 3 - 1 Сакраменто Републик Сакраменто Републик
ОФЛ 05:00
Такома Дефианс Такома Дефианс 1 - 1 Рено 1868 Рено 1868
ОФЛ 05:00
Ориндж Каунти Ориндж Каунти 2 - 2 Остин Болд Остин Болд
ОФЛ 05:30
Финикс Райзинг Финикс Райзинг 4 - 0 Лас Вегас Лайтс Лас Вегас Лайтс
ЯП3 07:00
Каматамаре Сануки Каматамаре Сануки 1 - 1 Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу
ЯП3 07:00
ЙССЦ ЙССЦ 1 - 3 Сагамихара Сагамихара
ЯП3 07:00
Ванрауре Хачинохе Ванрауре Хачинохе 0 - 1 Азул Кларо Нумазу Азул Кларо Нумазу
ЯП3 07:00
Фукушима Юнайтед Фукушима Юнайтед 1 - 2 Парсейро Нагано Парсейро Нагано
ЯП3 07:00
Блаублитц Акита Блаублитц Акита 0 - 0 Токио (23) Токио (23)
ЯП3 07:00
Грула Мориока Грула Мориока 1 - 3 Серезо Осака (23) Серезо Осака (23)
ЮКОР 08:00
Тегу Тегу 2 - 1 Инчеон Юнайтед Инчеон Юнайтед
ЯП2 08:00
Токушима Вортис Токушима Вортис 1 - 1 Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата
ЯП2 08:00
Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи 2 - 3 Токио Верди Токио Верди
ЯП2 08:00
Мито Холихок Мито Холихок 0 - 0 Кашива Рейсол Кашива Рейсол
ЯП2 08:00
Цвайген Каназава Цвайген Каназава 0 - 1 В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки
ЮКОР 09:00
Кьоннам Кьоннам 1 - 2 Поханг Стийлърс Поханг Стийлърс
ХК 09:30
Ийстърн Ийстърн 2 - 0 Китчий Китчий
ХК 09:30
Саутърн Дистрикт Саутърн Дистрикт 1 - 7 Юен Лонг Юен Лонг
ХК 09:30
Уфоо Тай По Уфоо Тай По 3 - 1 Дриймс Дриймс
ХК 09:30
Уориърс Хонг Конг Уориърс Хонг Конг 0 - 1 Хой Кинг Хой Кинг
ХК 09:30
Пегасус Пегасус 2 - 3 Р&Ф Р&Ф
РУС1 10:00
Луч Владивосток Луч Владивосток 1 - 0 Факел Факел
РУС1 10:00
СКА Хабаровск СКА Хабаровск 1 - 0 Нижни Новгород Нижни Новгород
ЯП2 10:00
ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед 5 - 1 Гифу Гифу
ЯП2 10:00
Мачида Зелвия Мачида Зелвия 2 - 2 Киото Санга Киото Санга
КИТ 10:30
Тиендзин Теда Тиендзин Теда 2 - 0 Хъбей КФФК Хъбей КФФК
РУМ2 11:00
Аеростар Бакъу Аеростар Бакъу 0 - 3 Академия Клинчени Академия Клинчени
ТФИС 11:00
Ксин Хан Ксин Хан 2 - 0 Дияна Марчинкевица Дияна Марчинкевица
ЯП2 11:00
Фагияно Окаяма Фагияно Окаяма 1 - 0 Рюкю Рюкю
РУМ2 11:00
Миовени Миовени 4 - 1 Рипенсия Тимишоара Рипенсия Тимишоара
ТФЛО 11:00
Иржи Весели Иржи Весели 2 - 1 Грегоар Барере Грегоар Барере
ЮКОР 11:00
Съннам Съннам 1 - 2 Кануън Кануън
ИТП1 11:00
Торино (19) Торино (19) 1 - 3 Сасуоло (19) Сасуоло (19)
ТФЛО 11:00
Тристан Ламасин Тристан Ламасин 0 - 2 Яник Синер Яник Синер
ТФЛО 11:00
Лойд Джордж Харис Лойд Джордж Харис 0 - 2 Максим Жанвие Максим Жанвие
ЮКОР2 11:00
Анянг Анянг 0 - 1 Асан Мугунгва Асан Мугунгва
РУМ2 11:00
Енергетичиянул Енергетичиянул 1 - 2 Пандури Търгу Жиу Пандури Търгу Жиу
ТГНФ 11:30
Деяна Раданович Деяна Раданович 1 - 2 Нина Стоянович Нина Стоянович
АВС1 11:30
Ватенс Ватенс 3 - 1 Амщететн Амщететн
ТГНФ 11:30
Ралуца Георгиана Сербан Ралуца Георгиана Сербан 1 - 2 Лаура-Йоана Паар Лаура-Йоана Паар
РУС 11:30
Урал Урал 2 - 2 Локомотив Москва Локомотив Москва
АВЛ 11:30
Пърт Глори Пърт Глори 0 - 0 Сидни Сидни
ТГНФ 11:30
Дестини Аява Дестини Аява 0 - 2 Джул Нилмайер Джул Нилмайер
РУСР 11:30
Арсенал Тула (21) Арсенал Тула (21) 1 - 0 Краснодар (21) Краснодар (21)
РУС1 12:00
Том Томск Том Томск 2 - 1 Спартак Москва II Спартак Москва II
ТШЖО 12:00
Дамир Джумхур Дамир Джумхур 2 - 1 Томи Пол Томи Пол
РУМ2 12:00
Чиндия Търговище Чиндия Търговище 2 - 1 Металоглобус Металоглобус
ИСПСБ 12:00
Севиля II Севиля II 2 - 0 Реал Мурсия Реал Мурсия
ЧЕХ21 12:00
Бохемианс 1905 (21) Бохемианс 1905 (21) 1 - 0 Виктория Пилзен (21) Виктория Пилзен (21)
ТФЛО 12:30
Стивън Диес Стивън Диес 2 - 1 Куентин Халис Куентин Халис
ТФИС 12:30
Марта Костюк Марта Костюк 2 - 0 Жаклин Адина Кристиян Жаклин Адина Кристиян
ТФИС 12:30
Астра Шарма Астра Шарма 2 - 0 Мария Санчес Мария Санчес
ТФИС 12:30
Лаура Зигмунд Лаура Зигмунд 2 - 1 Валерия Страхова Валерия Страхова
ЯП3 13:00
Роасо Кумамото Роасо Кумамото 3 - 2 Гайнаре Тотори Гайнаре Тотори
ТГНФ 13:00
Кирин Лемон Кирин Лемон 2 - 0 Валентина Ивахненко Валентина Ивахненко
РУС3 13:00
Зоркий Зоркий 1 - 2 Торпедо Москва Торпедо Москва
ТГНФ 13:00
Яна Чепелова Яна Чепелова 2 - 1 Катарина Герлач Катарина Герлач
ЮКОР 13:00
Сангджу Сангму Сангджу Сангму 1 - 3 Сеул Сеул
РУС3 13:00
Химик Новомосковск Химик Новомосковск 2 - 1 Сокол Саратов Сокол Саратов
ИСП 13:00
Реал Мадрид Реал Мадрид 0 - 2 Реал Бетис Реал Бетис
РУС1 13:00
Тюмен Тюмен 1 - 2 Зенит II Зенит II
ВИЕТ 13:00
Куанг Нам Куанг Нам 1 - 1 Нам Дин Нам Дин
ИТП1 13:00
Аталанта (19) Аталанта (19) 2 - 1 Интер (19) Интер (19)
ВИЕТ 13:00
Хоанг Ан Жия Лай Хоанг Ан Жия Лай 1 - 1 Бин Дуонг Бин Дуонг
ИСП2 13:00
Майорка Майорка 1 - 0 Алмерия Алмерия
РУС1 13:00
Сибир Сибир 1 - 0 Авангард Курск Авангард Курск
АНДОР 13:00
Енкамп Енкамп 1 - 0 Луситанос Луситанос
АНДОР 13:00
УЕ Санта Колома УЕ Санта Колома 3 - 1 Ордино Ордино
ДАН 13:00
Нордселанд Нордселанд 2 - 2 ОБ ОБ
ЕСТЕА 13:00
Вапрус Вапрус 5 - 0 Раквере Тарвас Раквере Тарвас
ХОЛ12 13:15
Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс 2 - 2 Ден Бош Ден Бош
ТШЖО 13:30
Григор Димитров Григор Димитров 2 - 0 Томас Фабиано Томас Фабиано
ИТА 13:30
Киево Киево 0 - 0 Сампдория Сампдория
АЦБ 13:30
ФК Барселона (баскетбол) ФК Барселона (баскетбол) 88 - 71 БК Гипускоа БК Гипускоа
АЦБ 13:30
БК Естудиантес БК Естудиантес 83 - 80 Обрадойро КАБ Обрадойро КАБ
УКР 14:00
Александрия Александрия 0 - 1 Лвов Лвов
ТАЙЛ 14:00
Чянграй Юнайтед Чянграй Юнайтед 1 - 0 Чонбури Чонбури
ТАЙЛ 14:00
Након Ратчасима Након Ратчасима 4 - 2 Чангмай Чангмай
НОР3 14:00
Ромен Ромен 1 - 3 Спелкавик Спелкавик
СЛВН 14:00
Кръшко Кръшко 1 - 3 Алуминий Алуминий
РУС3 14:00
Ротор-2 Ротор-2 2 - 1 Строгино Строгино
РУС3 14:00
Велес Москва Велес Москва 2 - 0 Ленинградец Ленинградец
ТФИС 14:00
Диане Пари Диане Пари 1 - 2 Рената Заразуа Рената Заразуа
АЦБ 14:00
БК Гран Канария БК Гран Канария 84 - 79 БК Сарагоса БК Сарагоса
АРМЕ 14:00
Ширак Ширак 0 - 1 Арарат-Армения Арарат-Армения
ТШЖО 14:00
Лоренцо Сонего Лоренцо Сонего 2 - 0 Миомир Кечманович Миомир Кечманович
ТШЖО 14:00
Кайчи Учида Кайчи Учида 0 - 2 Бернабе Запата Миралес Бернабе Запата Миралес
ТФИС 14:00
Магда Линет Магда Линет 1 - 2 Ребека Петерсон Ребека Петерсон
ТФИС 14:00
Дженифър Брейди Дженифър Брейди 0 - 2 Кианг Ванг Кианг Ванг
ЧЕХ21 14:00
Тринец (21) Тринец (21) 0 - 0 Яблонец (21) Яблонец (21)
РУС 14:00
Енисей Енисей 2 - 2 Динамо Москва Динамо Москва
ТФИС 14:00
Емелин Дартрон Емелин Дартрон 0 - 2 Мари Беноа Мари Беноа
НОР2 14:00
Фрам Ларвик Фрам Ларвик 6 - 1 Сеня Сеня
ПОЛ2 14:00
Сиярка Тарнобжег Сиярка Тарнобжег 2 - 1 СКРА Честохова СКРА Честохова
НОР3 14:00
Скьервой Скьервой 2 - 1 Хьонефос Хьонефос
ПОЛ2 14:00
РОВ Рибник РОВ Рибник 3 - 0 Жнич Пръжков Жнич Пръжков
ТИБНЛ 14:00
Йохана Конта Йохана Конта 0 - 2 Каролина Хръдличкова Каролина Хръдличкова
ПОЛ2 14:00
Старгард Шчечински Старгард Шчечински 0 - 0 Белхатов Белхатов
ПОЛ2 14:00
Ресовия Жешов Ресовия Жешов 1 - 3 Розвой Катовице Розвой Катовице
ПОЛ2 14:00
Гриф Вейхерово Гриф Вейхерово 1 - 3 Стал Стальова Воля Стал Стальова Воля
ПОЛ2 14:00
Елана Торун Елана Торун 1 - 2 Олимпия Елблаг Олимпия Елблаг
КЕНИЯ 14:00
Уестърн Стима Уестърн Стима 0 - 0 Матаре Юнайтед Матаре Юнайтед
ПОЛ2 14:00
Погон Шедълце Погон Шедълце 1 - 0 Рух Хожов Рух Хожов
ТГНФ 14:10
Чагла Буюкакчай Чагла Буюкакчай 2 - 0 Катарина Хобгарски Катарина Хобгарски
КИТ 14:35
Шънджън Шънджън 1 - 2 Далиен Яфанг Далиен Яфанг
ДАН1 14:45
Тистед Тистед 2 - 3 ХБ Кьоге ХБ Кьоге
ДАН1 14:45
Фремад Амагер Фремад Амагер 3 - 4 Силкеборг Силкеборг
ДАН1 14:45
Хвидовре Хвидовре 0 - 1 Виборг Виборг
ДАН1 14:45
Нюкьобинг Нюкьобинг 3 - 3 Хелсингор Хелсингор
ДАН1 14:45
Роскилде Роскилде 3 - 2 Фредериция Фредериция
ДАН1 14:45
Лингби Лингби 2 - 0 Нествед Нествед
ДАНПЛ 15:00
Хорсенс Хорсенс 1 - 1 Вендсисел Вендсисел
ГЕР4 15:00
Санкт Паули II Санкт Паули II 2 - 3 Хавелс Хавелс
БЪЛБ 15:00
Черноморец Балчик Черноморец Балчик 2 - 1 Несебър Несебър
БЪЛБ 15:00
Лудогорец II Лудогорец II 0 - 0 Литекс Литекс
БЪЛБ 15:00
Добруджа 1919 Добруджа 1919 1 - 2 Струмска слава Струмска слава
БЪЛБ 15:00
Царско село Царско село 1 - 1 Кариана Ерден Кариана Ерден
БЪЛ3 15:00
Локомотив Русе Локомотив Русе 4 - 1 Калиакра Калиакра
ГЕР4 15:00
Йеделох Йеделох 3 - 3 Дрохтершен/Асел Дрохтершен/Асел
ТАДЖ 15:00
Хатлон Хатлон 2 - 1 Панджшер Панджшер
АРМЕ 15:00
Арцах Арцах 1 - 1 Алашкерт Алашкерт
ГЕР4 15:00
Лупо Мартини Лупо Мартини 1 - 2 ЛШК Ханза ЛШК Ханза
НОР2 15:00
Берум Берум 3 - 1 Алта Алта
ТГНФ 15:00
Евгения Родина Евгения Родина 0 - 2 Мадисън Бренгъл Мадисън Бренгъл
РУС1 15:00
Тамбов Тамбов 1 - 0 Ротор Волгоград Ротор Волгоград
БЪЛБ 15:00
Арда Арда 1 - 0 ЦСКА 1948 София ЦСКА 1948 София
БЪЛБ 15:00
Поморие Поморие 2 - 2 Ботев Гълъбово Ботев Гълъбово
ТАЙЛ 15:00
Суфанбури Суфанбури 0 - 0 Муангтонг Юнайтед Муангтонг Юнайтед
БЪЛБ 15:00
Монтана Монтана 2 - 0 ОФК Пирин ОФК Пирин
НОР3 15:00
Конгсвингер II Конгсвингер II 1 - 2 Рауфос II Рауфос II
ЕСТ 15:00
Маарду Маарду 0 - 0 Талина Калев Талина Калев
ЛИТ1 15:00
Ритериай II Ритериай II 1 - 2 Джугас Теляшяй Джугас Теляшяй
КЕНИЯ 15:00
Вихига Юнайтед Вихига Юнайтед 1 - 2 Тъскър Тъскър
ВИЕТ 15:00
Ханой Ханой 3 - 2 Да Нанг Да Нанг
КЕНИЯ 15:00
Чемелил Чемелил 0 - 0 Юлинзи Старс Юлинзи Старс
КЕНИЯ 15:00
Бандари Бандари 3 - 0 Зоо Керичо Зоо Керичо
ГЕР4 15:00
ФФБ Олденбург ФФБ Олденбург 3 - 4 Вейхе Фленсбург Вейхе Фленсбург
ТШЖО 15:00
Ернест Гулбис Ернест Гулбис 2 - 0 Йошито Нишиока Йошито Нишиока
ШВЦК 15:00
Базел Базел 2 - 1 Тюн Тюн
ТАЙЛ 15:00
Чайнат Хорнбил Чайнат Хорнбил 0 - 3 Ратчабури Ратчабури
ГЕР4 15:00
Вуперталер ШФ Вуперталер ШФ 2 - 4 Кьолн II Кьолн II
ДАН3 15:00
Сидвест Сидвест 5 - 0 Мариенлист Мариенлист
ТАДЖ 15:00
Худжанд Худжанд 0 - 3 Истиклол Истиклол
ГЕР4 15:00
Германия Егесторф Германия Егесторф 1 - 3 Айнтрахт Нордерщедт Айнтрахт Нордерщедт
РУС1 15:00
Мордовия Саранск Мордовия Саранск 1 - 0 Балтика Балтика
АЗРК 15:30
Габала Габала 1 - 0 Сумгаит Сумгаит
ТФИС 15:30
Лин Жу Лин Жу 0 - 2 Арина Сабаленка Арина Сабаленка
ТФИС 15:30
Хармъни Тан Хармъни Тан 0 - 2 Сайсай Жан Сайсай Жан
ТФЛО 15:30
Джон Милман Джон Милман 2 - 0 Пабло Андухар Пабло Андухар
ХОЛ12 15:30
РКК Валвейк РКК Валвейк 2 - 1 Екселсиор Екселсиор
УЗБЕ 15:45
АГМК АГМК 0 - 2 Согдияна Согдияна
НОР3 16:00
Колстад Колстад 2 - 1 Ранхайм II Ранхайм II
НОР3 16:00
Вестфосен Вестфосен 2 - 0 Бран II Бран II
ЧЕХ 16:00
Спарта Прага Спарта Прага 2 - 0 Яблонец Яблонец
ЧЕХ 16:00
Слован Либерец Слован Либерец 0 - 2 Виктория Пилзен Виктория Пилзен
НОР3 16:00
Ейдсволд Ейдсволд 3 - 0 Херд Херд
ГРУ 16:00
Сиони Сиони 0 - 5 Чихура Чихура
ЧЕХ 16:00
Баник Острава Баник Острава 0 - 0 Славия Прага Славия Прага
ШВЕ 16:00
Малмьо ФФ Малмьо ФФ 1 - 0 Калмар Калмар
РУС1 16:00
ПФК Сочи ПФК Сочи 0 - 0 Шинник Шинник
ШВЕ 16:00
Сириус Сириус 3 - 4 Хекен Хекен
УКРП 16:00
Балкани Зоря Балкани Зоря 1 - 2 Авангард Краматорск Авангард Краматорск
ЮАРПЛ 16:00
Марицбург Юнайтед Марицбург Юнайтед 1 - 0 Роял Ийгълс Роял Ийгълс
РУС3 16:00
Долгопрудний Долгопрудний 4 - 0 Коломна Коломна
ШВ3 16:00
Рининге Рининге 1 - 2 Умео Умео
ШВ3 16:00
Тим Торен Тим Торен 0 - 1 Солентуна Солентуна
БАНГ 16:00
Абахани Абахани 0 - 1 Башундхара Кингс Башундхара Кингс
БЛР 16:00
Торпедо Минск Торпедо Минск 0 - 1 Динамо Брест Динамо Брест
КАЗХ 16:00
Астана Астана 1 - 2 Шахтьор Караганда Шахтьор Караганда
КАЗХ 16:00
Кайрат Кайрат 2 - 1 Иртиш Павлодар Иртиш Павлодар
ДАН3 16:00
АБ АБ 1 - 2 Брабранд Брабранд
РУС1 16:00
Чертаново Чертаново 2 - 1 Химки Химки
ДАН3 16:00
Слагелсе Б&И Слагелсе Б&И 1 - 1 Аварта Аварта
ТУР 16:00
Акхисар Беледийеспор Акхисар Беледийеспор 2 - 2 Кайсериспор Кайсериспор
ШВЕ1 16:00
Норби Норби 3 - 0 Фрей Фрей
ШВЕ1 16:00
Трелеборис Трелеборис 2 - 1 Йоргрите Йоргрите
ТУР 16:00
Бурсаспор Бурсаспор 0 - 0 Гьозтепе Гьозтепе
ИТАСД 16:00
Авелино Авелино 1 - 0 Бари 1908 Бари 1908
ИТА 16:00
Парма Парма 1 - 0 Фиорентина Фиорентина
ЛИТ1 16:00
БФА БФА 0 - 0 Вилняюс Вютис Вилняюс Вютис
ИТА 16:00
Емполи Емполи 4 - 1 Торино Торино
ИТАСД 16:00
Перголетезе Перголетезе 2 - 1 Пиянезе Пиянезе
КЕНИЯ 16:15
Леопардс Леопардс 1 - 3 Гор Махия Гор Махия
РУАН 16:30
Амагаджу Амагаджу 0 - 1 Бугесера Бугесера
РУАН 16:30
Етинселес Етинселес 1 - 0 Гичумби Гичумби
РУАН 16:30
Полис Кибунго Полис Кибунго 2 - 1 Кийову Спортс Кийову Спортс
ТШЖО 16:30
Миша Зверев Миша Зверев 0 - 2 Хуан Игнасио Лондеро Хуан Игнасио Лондеро
ГЕР2 16:30
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт 2 - 1 Санкт Паули Санкт Паули
ГЕР2 16:30
Динамо Дрезден Динамо Дрезден 3 - 1 Падерборн Падерборн
ГЕР2 16:30
Хамбургер ШФ Хамбургер ШФ 3 - 0 МШФ Дуисбург МШФ Дуисбург
ГЕР2 16:30
Арминия Билефелд Арминия Билефелд 1 - 0 Холщайн Кил Холщайн Кил
ГЕР2 16:30
Хайденхайм Хайденхайм 4 - 2 Инголщат Инголщат
ГЕР2 16:30
Дармщат 98 Дармщат 98 1 - 0 Ерцгебирге Ауе Ерцгебирге Ауе
ГЕР2 16:30
Ян Регенсбург Ян Регенсбург 2 - 2 Зандхаузен Зандхаузен
ГЕР2 16:30
Бохум Бохум 2 - 2 Унион Берлин Унион Берлин
РУС 16:30
Арсенал Тула Арсенал Тула 0 - 3 Краснодар Краснодар
ТГНФ 16:30
Сара Сорибес Тормо Сара Сорибес Тормо 2 - 0 Вера Лапко Вера Лапко
ГЕР2 16:30
Магдебург Магдебург 1 - 1 Кьолн Кьолн
ТГНФ 16:30
Юлия Путинцева Юлия Путинцева 2 - 0 Далила Якупович Далила Якупович
УЗБЕ 16:40
Навбахор Навбахор 0 - 0 Металург Бекабад Металург Бекабад
ШОТ 17:00
Селтик Селтик 2 - 1 Хартс Хартс
ТИБНЛ 17:00
Новак Джокович Новак Джокович 1 - 2 Рафаел Надал Рафаел Надал
НОР3 17:00
Лекнес Лекнес 2 - 2 Скетен Скетен
ИТАСД 17:00
Реджио Аудаче Реджио Аудаче 1 - 1 Фанфула Фанфула
ИТАСД 17:00
Скандичи Скандичи 3 - 0 Синалунгезе Синалунгезе
ИТАСД 17:00
Ланузеи Ланузеи 1 - 1 Касино Касино
ПОР2 17:00
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля 1 - 1 Мафра Мафра
ИСП2 17:00
Реал Овиедо Реал Овиедо 1 - 0 Нумансия Нумансия
ИТАСД 17:00
Понсако Понсако 1 - 0 Гаворано Гаворано
НОР3 17:00
Порс Гренланд Порс Гренланд 2 - 3 Мадла Мадла
ИТАСД 17:00
Адриезе Адриезе 0 - 1 Камподарседжо Камподарседжо
ИТАСД 17:00
Турис Неаполис Турис Неаполис 3 - 0 Марсала Марсала
ИТАСД 17:00
Аудаче Чериньола Аудаче Чериньола 5 - 1 Таранто Таранто
ИТАСД 17:00
Мантова Мантова 1 - 2 Про Сесто Про Сесто
МАЛС 17:00
Паханг Паханг 0 - 0 Перак Перак
ТФЛО 17:00
Жо-Вилфрид Цонга Жо-Вилфрид Цонга 2 - 0 Душан Лайович Душан Лайович
РУМ 17:00
Волунтари Волунтари 0 - 0 Дунарея Кълъраш Дунарея Кълъраш
ПОР2 17:00
УД Оливейренсе УД Оливейренсе 2 - 1 Ароука Ароука
ГИБ 17:00
Гибралтар Финикс Гибралтар Финикс 2 - 0 Гибралтар Юнайтед Гибралтар Юнайтед
ДАНПЛ 17:00
Вейле Вейле 0 - 1 Хобро Хобро
ФАРО 17:00
ХБ ХБ 4 - 1 КИ КИ
ШОТ 17:00
Хибърниън Хибърниън 1 - 2 Абърдийн Абърдийн
БРА 17:00
Сао Пауло Сао Пауло 0 - 0 Бая Бая
ФАРО 17:00
ЕБ/Стреймур ЕБ/Стреймур 1 - 8 НСИ НСИ
БЪЛ3 17:00
Волов Шумен Волов Шумен 7 - 0 Бенковски Бяла Бенковски Бяла
НОР2 17:00
Брине Брине 2 - 2 Биосен Биосен
НОР2 17:00
Мьолнер Мьолнер 1 - 3 Келсос Келсос
АНДОР 17:00
Енгордани Енгордани 1 - 1 Интер Ескалдес Интер Ескалдес
АНДОР 17:00
ФК Санта Колома ФК Санта Колома 3 - 1 Сант Хулия Сант Хулия
ШОТ 17:00
Килмарнък Килмарнък 2 - 1 Рейнджърс Рейнджърс
ПОР2 17:00
Ещорил Ещорил 2 - 1 Фамаликао Фамаликао
ПОР2 17:00
Фаренсе Фаренсе 1 - 0 Академико Висеу Академико Висеу
ПОР2 17:00
Пасош де Ферейра Пасош де Ферейра 2 - 0 Кова Пиедаде Кова Пиедаде
ПОР2 17:00
Варзим Варзим 1 - 0 Академика Академика
ИТАСД 17:00
Лигорна Лигорна 2 - 3 Инверуно Инверуно
БЪЛ19 17:00
Сливен (19) Сливен (19) 3 - 6 Славия (19) Славия (19)
БЪЛ19 17:00
ОФК Пирин (19) ОФК Пирин (19) 1 - 4 Черно море (19) Черно море (19)
РУС3 17:00
Динамо Брянск Динамо Брянск 3 - 1 Салют-Белгород Салют-Белгород
РУС3 17:00
Металург Липецк Металург Липецк 0 - 0 Рязан Рязан
КОСОВ 17:00
Феризай Феризай 2 - 1 Гниляне Гниляне
ИТАСД 17:00
Трастевере Трастевере 0 - 3 Лате Долче Лате Долче
КОСОВ 17:00
Трепча 89 Трепча 89 4 - 0 КЕК-у КЕК-у
КОСОВ 17:00
Фероникели Фероникели 1 - 0 Прищина Прищина
КОСОВ 17:00
Фламуртари Прищина Фламуртари Прищина 3 - 2 Лапи Лапи
ШВ3 17:00
Нюшьопинг Нюшьопинг 2 - 2 Линшьопинг Сити Линшьопинг Сити
ШВ3 17:00
Йефле Йефле 0 - 2 Силвия Силвия
БЪЛ19 17:00
Левски (19) Левски (19) 5 - 0 Янтра 1919 (19) Янтра 1919 (19)
ЛЮКС 17:00
Расинг Юнион Расинг Юнион 0 - 3 Етцела Eтцелбрюк Етцела Eтцелбрюк
БЪЛ19 17:00
Ботев Пловдив (19) Ботев Пловдив (19) 1 - 2 Септември София (19) Септември София (19)
БЪЛ19 17:00
Локомотив Пловдив (19) Локомотив Пловдив (19) 2 - 1 Марек (19) Марек (19)
БЪЛ19 17:00
Берое (19) Берое (19) 7 - 0 Нефтохимик (19) Нефтохимик (19)
ИТЛП 17:00
Виртус Верона Виртус Верона 1 - 0 Римини Римини
ИТАСД 17:00
Реджио Аудаче Реджио Аудаче 1 - 1 Фанфула Фанфула
ЛЮКС 17:00
Фола Еш Фола Еш 2 - 5 Жьонес Еш Жьонес Еш
ЛЮКС 17:00
Мондорф льо Бен Мондорф льо Бен 0 - 0 Диферданж 03 Диферданж 03
ЛЮКС 17:00
Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж 5 - 3 РМ Хам Бенфика РМ Хам Бенфика
ЛЮКС 17:00
УНА Щрасен УНА Щрасен 3 - 4 Хостерт Хостерт
ЛЮКС 17:00
УТ Петанж УТ Петанж 2 - 0 Виктория Роспорт Виктория Роспорт
ЛЮКС 17:00
Прогрес Нидеркорн Прогрес Нидеркорн 3 - 0 Рюмеланж Рюмеланж
УКР 17:00
Заря Заря 0 - 1 Шахтьор Донецк Шахтьор Донецк
УКРП 17:00
Агробизнес Волочиск Агробизнес Волочиск 0 - 0 Горняк-Спорт Горняк-Спорт
УКРП 17:00
Металист 1925 Харков Металист 1925 Харков 1 - 1 Ингулец Ингулец
КОСОВ 17:00
Лирия Призрен Лирия Призрен 1 - 3 Дреница Србица Дреница Србица
ЛИТ1 17:00
Атмосфера Атмосфера 0 - 2 Пакруоис Пакруоис
УКРП 17:00
Оболон-Бровар Оболон-Бровар 3 - 2 Прикарпатия Прикарпатия
УКРП 17:00
Днепър-1 Днепър-1 3 - 1 Колос Коваливка Колос Коваливка
УКРП 17:00
Суми Суми 0 - 8 Николаев Николаев
МОЛД 17:00
Сперанта Ниспорени Сперанта Ниспорени 1 - 0 Зимбру Зимбру
ИТАСД 17:00
Модена Модена 2 - 2 Фиоренцола Фиоренцола
КОСОВ 17:00
Балкани Сува река Балкани Сува река 2 - 0 Дрита Гниляне Дрита Гниляне
УКРП 17:00
Волин Волин 1 - 1 Рух Виники Рух Виники
ИСП 17:15
Ейбар Ейбар 2 - 2 Барселона Барселона
МАК 17:30
Македония ГЖП Македония ГЖП 2 - 0 Силекс Силекс
ХЪРВ 17:30
Хайдук Сплит Хайдук Сплит 4 - 1 Истра 1961 Истра 1961
МАК 17:30
Шкендия Шкендия 4 - 1 Академия Пандев Академия Пандев
МАК 17:30
Беласица Струмица Беласица Струмица 0 - 1 Работнички Работнички
МАК 17:30
Вардар Вардар 6 - 0 Победа Победа
МАК 17:30
Шкупи Шкупи 2 - 2 Ренова Ренова
ИТЛП 17:30
Карарезе Карарезе 2 - 2 Пиза Пиза
ДРКОН 17:30
Санга Баленде Санга Баленде 3 - 0 Монт Блу Монт Блу
ХОЛ12 17:45
ТОП Ос ТОП Ос 0 - 2 Спарта Ротердам Спарта Ротердам
АВС 18:00
Щурм Грац Щурм Грац 1 - 2 Залцбург Залцбург
АВС 18:00
Аустрия Виена Аустрия Виена 2 - 0 Волфсбергер АК Волфсбергер АК
АВС 18:00
Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен 0 - 1 ЛАСК Линц ЛАСК Линц
УНГ 18:00
Варда СЕ Варда СЕ 2 - 1 Мезьокьовешд-Жори Мезьокьовешд-Жори
УНГ 18:00
Пушкаш Пушкаш 1 - 1 Ференцварош Ференцварош
БЪЛ3 18:00
Локомотив Мездра Локомотив Мездра 0 - 6 Янтра Габрово Янтра Габрово
БЪЛ3 18:00
Първа атомна Първа атомна 2 - 1 Партизан Червен бряг Партизан Червен бряг
УНГ 18:00
Шомбатели Халадаш Шомбатели Халадаш 1 - 1 МОЛ Види МОЛ Види
УНГ 18:00
МТК МТК 1 - 4 Хонвед Хонвед
УНГ 18:00
Дьошгьор Дьошгьор 3 - 0 Уйпещ Уйпещ
УНГ 18:00
Дебрецен Дебрецен 4 - 1 Пакш СЕ Пакш СЕ
ПОР2 18:00
Пенафиел Пенафиел 0 - 1 Лейшоеш Лейшоеш
БЪЛ3 18:00
Локомотив Дряново Локомотив Дряново 3 - 0 Ботев Луковит Ботев Луковит
БЛР 18:00
Слуцк Слуцк 2 - 2 Дняпро Дняпро
ШВ3 18:00
Карлстад Юнайтед Карлстад Юнайтед 2 - 2 Карлстад Карлстад
СЛВК2 18:00
Славой Требишов Славой Требишов 1 - 3 Жилина II Жилина II
ШВ3 18:00
Вернаму Вернаму 2 - 2 Ландскруна Ландскруна
ШВ3 18:00
Тролхетан Тролхетан 2 - 1 Отвидаберг Отвидаберг
НОР3 18:00
Гелерасен Гелерасен 3 - 1 Тромсьо II Тромсьо II
БЪЛ3 18:00
Вихър Славяново Вихър Славяново 4 - 0 Трявна Трявна
БЪЛ3 18:00
Ком Берковица Ком Берковица 5 - 1 ОФК Левски ОФК Левски
БЪЛ3 18:00
Янтра Полски Тръмбеш Янтра Полски Тръмбеш 2 - 0 Севлиево Севлиево
БЪЛ3 18:00
Спартак Плевен Спартак Плевен 5 - 0 Павликени Павликени
УЗБЕ 18:00
Бухоро Бухоро 0 - 0 Динамо Самарканд Динамо Самарканд
ГРУ 18:00
Локомотиви Тбилиси Локомотиви Тбилиси 1 - 0 Дила Дила
ТФИС 18:10
Фиона Феро Фиона Феро 2 - 0 Луксика Кумкум Луксика Кумкум
ФАТ 18:15
Филди Филди 1 - 0 Лейтън Ориент Лейтън Ориент
ЧГ 18:30
Петровац Петровац 0 - 4 Искра Даниловград Искра Даниловград
ШВЕ 18:30
Юргорден Юргорден 2 - 0 Елфсборг Елфсборг
ЧГ 18:30
Сутиеска Сутиеска 2 - 0 Грбал Грбал
ШВЕ1 18:30
Йостерс Йостерс 0 - 1 Мелбю Мелбю
ФИН3 18:30
ГБК ГБК 6 - 0 ВПС II ВПС II
ФИН3 18:30
Хонка Академия Хонка Академия 1 - 3 Гнистан Гнистан
ФИН3 18:30
МП МП 4 - 0 Кифен Кифен
ФИН3 18:30
ПЕПО ПЕПО 2 - 2 НДЖС НДЖС
ЧГ 18:30
Рудар Плевля Рудар Плевля 2 - 2 Будучност Подгорица Будучност Подгорица
ББЕЛ 18:30
Фенербахче СК (баскетбол) Фенербахче СК (баскетбол) 75 - 94 БК Реал Мадрид БК Реал Мадрид
НОР3 18:30
Треф Треф 2 - 1 Нордстранд Нордстранд
ХЪР2 18:30
Динамо Загреб II Динамо Загреб II 0 - 0 Хрватски Драговоляц Хрватски Драговоляц
ЧГ 18:30
Ловчен Ловчен 1 - 3 ОФК Титоград ОФК Титоград
ЧГ 18:30
Морнар Морнар 0 - 3 Зета Зета
ИСП2 19:00
Кадис Кадис 0 - 0 Осасуна Осасуна
ИСП2 19:00
Лас Палмас Лас Палмас 3 - 2 Райо Махадаонда Райо Махадаонда
КИП 19:00
АЕК Ларнака АЕК Ларнака 2 - 1 Омония Никозия Омония Никозия
ИТЛП 19:00
Монца Монца 1 - 3 Имолезе Имолезе
ИТЛП 19:00
Арецо Арецо 3 - 0 Витербесе Кастрензе Витербесе Кастрензе
КИП 19:00
Неа Саламис Неа Саламис 2 - 1 Аполон Лимасол Аполон Лимасол
ИСПСБ 19:00
Дон Бенито Дон Бенито 1 - 2 Гранада II Гранада II
ИСПСБ 19:00
Спортинг Хихон II Спортинг Хихон II 0 - 1 Аморебиета Аморебиета
ИСПСБ 19:00
Лангрео Лангрео 4 - 1 Лейоя Лейоя
ИСПСБ 19:00
Баракалдо Баракалдо 1 - 2 Герника Герника
ИСПСБ 19:00
Расинг Сантандер Расинг Сантандер 2 - 2 УД Логронес УД Логронес
НОР 19:00
Стрьомсгодсе Стрьомсгодсе 3 - 1 Тромсьо Тромсьо
НОР 19:00
Лилестрьом Лилестрьом 0 - 3 Од Од
ИСПСБ 19:00
Изара Изара 1 - 0 Реал Сосиедад II Реал Сосиедад II
НОР 19:00
Сарпсборг 08 Сарпсборг 08 1 - 3 Ранхайм Ранхайм
НОР 19:00
Хаугесун Хаугесун 0 - 0 Кристиансунд Кристиансунд
НОР 19:00
Розенборг Розенборг 3 - 2 Мьондален Мьондален
ИСПСБ 19:00
Аренас де Гечо Аренас де Гечо 1 - 0 Мирандес Мирандес
ИСПСБ 19:00
Унион Адарве Унион Адарве 1 - 3 Понферадина Понферадина
ИСПСБ 19:00
Реал Валядолид II Реал Валядолид II 1 - 0 Депортиво Ла Коруня II Депортиво Ла Коруня II
РУС1 19:00
Краснодар II Краснодар II 0 - 0 Армавир Армавир
МОЛД 19:00
Петрокъб Петрокъб 1 - 1 Милсами Милсами
ИСПСБ 19:00
Кастейон Кастейон 2 - 1 Барселона II Барселона II
ИСПСБ 19:00
Калаора Калаора 1 - 0 Химнастика де Торелавега Химнастика де Торелавега
ИСПСБ 19:00
Картахена Картахена 1 - 0 Линенсе Линенсе
ИСПСБ 19:00
УК Мурсия УК Мурсия 2 - 1 Талавера КФ Талавера КФ
ИСПСБ 19:00
Хумиля Хумиля 1 - 2 Марбеля Марбеля
ИСПСБ 19:00
Мелия Мелия 0 - 1 Ибиса Ибиса
ИСПСБ 19:00
Санлукеньо Санлукеньо 1 - 0 Бадахос Бадахос
ИСПСБ 19:00
Рекреативо Уелва Рекреативо Уелва 1 - 0 Вилановенсе Вилановенсе
ТУР 19:00
Аланияспор Аланияспор 1 - 1 Ризеспор Ризеспор
ТУР 19:00
Галатасарай Галатасарай 2 - 1 Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир
ИСПСБ 19:00
Олот Олот 0 - 2 Сабадел Сабадел
ИСПСБ 19:00
Ехея Ехея 2 - 2 Пералда Пералда
ИСПСБ 19:00
Бадалона Бадалона 3 - 2 Виляреал II Виляреал II
ИСПСБ 19:00
Алкояно Алкояно 1 - 1 Конкензе Конкензе
ИСПСБ 19:00
Валенсия II Валенсия II 1 - 1 Еспаньол II Еспаньол II
ИСПСБ 19:00
Корнея Корнея 2 - 0 Теруел Теруел
ИСПСБ 19:00
КД Витория КД Витория 0 - 0 Атлетик Клуб II Атлетик Клуб II
ИСПСБ 19:00
Навалкарнеро Навалкарнеро 2 - 3 СС Рейес СС Рейес
ИСПСБ 19:00
Културал Леонеса Културал Леонеса 3 - 0 Коруксо Коруксо
ИСПСБ 19:00
Алмерия II Алмерия II 1 - 2 Сан Фернандо КД Сан Фернандо КД
ПОЛ 19:00
Лехия Гданск Лехия Гданск 2 - 0 Ягелония Бялисток Ягелония Бялисток
ПОЛ 19:00
Легия Варшава Легия Варшава 2 - 2 Заглембе Любин Заглембе Любин
ПОЛ 19:00
Пяст Гливице Пяст Гливице 1 - 0 Лех Познан Лех Познан
ПОЛ 19:00
Краковия Краков Краковия Краков 0 - 3 Погон Шчечин Погон Шчечин
ФАРО 19:00
АБ Аргир АБ Аргир 2 - 2 ТБ ТБ
РУС 19:00
Ростов Ростов 1 - 0 Зенит Зенит
ДАН 19:00
Есбер Есбер 4 - 3 Копенхаген Копенхаген
ЕСТЕА 19:00
Елва Елва 1 - 2 Легион Легион
БEЛ 19:00
Генк Генк 0 - 0 Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж
БEЛ 19:00
Гент Гент 2 - 1 Андерлехт Андерлехт
БEЛ 19:00
Клуб Брюж Клуб Брюж 3 - 2 Антверп Антверп
ИТА 19:00
Милан Милан 2 - 0 Фрозиноне Фрозиноне
ИСПСБ 19:00
Реал Унион Реал Унион 1 - 0 Туделано Туделано
ИСЛ 19:00
ИБВ ИБВ 1 - 1 Викингур Рейкявик Викингур Рейкявик
НОР2 19:00
Гроруд Гроруд 3 - 0 Опсал Опсал
ИСПСБ 19:00
Атлетико Мадрид II Атлетико Мадрид II 0 - 0 Лас Палмас II Лас Палмас II
ИСПСБ 19:00
Фуенлабрада Фуенлабрада 1 - 0 Бургос Бургос
НОР3 19:00
Фольо Фольо 3 - 1 Дрьобак/Фрогн Дрьобак/Фрогн
НОР3 19:00
Локомотив Осло Локомотив Осло 2 - 2 ИФ Реди ИФ Реди
НОР3 19:00
Брод Брод 3 - 2 Сторм Сторм
НОР3 19:00
Викинг II Викинг II 0 - 1 Флинт Флинт
НОР3 19:00
Мелхус Мелхус 1 - 1 Тилер Тилер
ИСПСБ 19:00
Селта де Виго II Селта де Виго II 1 - 2 Салмантино УДС Салмантино УДС
ИСПСБ 19:00
Реал Мадрид II Реал Мадрид II 0 - 1 Понтеведра Понтеведра
ИСПСБ 19:00
Юнионистас де Саламанка Юнионистас де Саламанка 3 - 0 Рапидо Бузас Рапидо Бузас
ИСПСБ 19:00
Интернасионал Мадрид Интернасионал Мадрид 2 - 1 Гихуело Гихуело
УЕЛС 19:15
Бала Таун Бала Таун 1 - 1 Кардиф МЮ Кардиф МЮ
ПЕРУ 19:15
Молинос Ел Пирата Молинос Ел Пирата 0 - 1 Академия Кантолао Академия Кантолао
ЛБСА 19:15
БК Ваноли БК Ваноли 82 - 75 Палаканестро Триесте Палаканестро Триесте
ПОР 19:30
Тондела Тондела 5 - 2 Шавеш Шавеш
ЧИЛИ 19:30
Уачипато Уачипато 1 - 0 Универсидад де Консепсион Универсидад де Консепсион
РУС3 19:30
Муром Муром 1 - 3 Знамя Труда Знамя Труда
ИТЛП 19:30
Потенца Калчо Потенца Калчо 1 - 1 Катания Катания
ХЪРВ 20:00
Горица Загреб Горица Загреб 1 - 0 Осиек Осиек
ИСЛ 20:00
Стярнан Стярнан 0 - 2 КА КА
СЪРБ 20:00
Спартак Суботица Спартак Суботица 2 - 1 Вождовац Вождовац
СЪРБ 20:00
Чукарички Чукарички 1 - 1 Войводина Войводина
СЪРБ 20:00
Раднички Ниш Раднички Ниш 2 - 2 Младост Лучани Младост Лучани
СЪРБ 20:00
Радник Сурдулица Радник Сурдулица 3 - 0 Мачва Шабац Мачва Шабац
СЪРБ 20:00
Партизан Партизан 2 - 0 Пролетер Нови Сад Пролетер Нови Сад
СЪРБ 20:00
Рад Белград Рад Белград 1 - 1 Земун Земун
СЪРБ 20:00
Цървена звезда Цървена звезда 3 - 0 Напредак Напредак
БЪЛП 20:00
Дунав 2010 Дунав 2010 0 - 1 Септември София Септември София
ГРУ 20:00
Динамо Батуми Динамо Батуми 2 - 0 ВИТ Грузия ВИТ Грузия
СЪРБ 20:00
Бачка Паланка Бачка Паланка 0 - 1 Динамо Вранье Динамо Вранье
РУМ 20:30
ФКСБ ФКСБ 1 - 0 ЧФР Клуж ЧФР Клуж
ИЗР 20:30
Апоел Беер Шева Апоел Беер Шева 1 - 0 Апоел Хадера Апоел Хадера
ИЗР 20:30
Макаби Нетаня Макаби Нетаня 0 - 2 Бней Йехуда Бней Йехуда
ИЗР 20:30
Макаби Хайфа Макаби Хайфа 1 - 1 Макаби Тел Авив Макаби Тел Авив
НОР 21:00
Бодьо/Глимт Бодьо/Глимт 1 - 2 Бран Бран
ИСП2 21:00
Кордоба Кордоба 4 - 3 Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона
ИСП2 21:00
Луго Луго 1 - 0 Депортиво Ла Коруня Депортиво Ла Коруня
ХОЛ12 21:00
Камбюр Камбюр 1 - 1 Де Граафшап Де Граафшап
ОМАН 21:00
Дофар Дофар 5 - 1 Мускат Мускат
ОМАН 21:00
Сахам Сахам 1 - 2 Ал Насър Салалах Ал Насър Салалах
ОМАН 21:00
Ал Рустая Ал Рустая 0 - 2 Ал Сувая Ал Сувая
ИТЛП 21:00
ФералпиСало ФералпиСало 1 - 0 Катанзаро Катанзаро
ОФЛ 21:00
Лаудун Юнайтед Лаудун Юнайтед 1 - 2 Хартфорд Атлетик Хартфорд Атлетик
ГЪРПЛ 21:30
Платанияс Платанияс 0 - 0 ОФИ ОФИ
ПЕРУ 21:30
Универсидад Сан Мартин Универсидад Сан Мартин 2 - 1 Сесар Вайехо Сесар Вайехо
УРУГВ 21:30
Бостън Ривър Бостън Ривър 2 - 1 Расинг Монтевидео Расинг Монтевидео
УРУГВ 21:30
Серо Ларго Серо Ларго 0 - 0 Атлетико Прогресо Атлетико Прогресо
ИТА 21:30
Ювентус Ювентус 1 - 1 Аталанта Аталанта
ББЕЛ 21:30
БК Анадолу Ефес БК Анадолу Ефес 83 - 91 БК ЦСКА Москва БК ЦСКА Москва
ИТА 21:30
Наполи Наполи 4 - 1 Интер Интер
ЛБСА 21:45
БК Рейер Венеция БК Рейер Венеция 67 - 57 Тренто Баскет Тренто Баскет
БРА 22:00
Гояс Гояс 1 - 0 Ботафого Ботафого
БОЛ 22:00
Олуейс Реди Олуейс Реди 5 - 0 Ориенте Петролеро Ориенте Петролеро
БРА 22:00
Атлетико ПР Атлетико ПР 0 - 2 Коринтианс Коринтианс
БОЛ 22:00
Аурора Аурора 3 - 2 Реал Потоси Реал Потоси
БРА 22:00
Шапекоенсе Шапекоенсе 1 - 3 ФК Форталеза ФК Форталеза
БРАБ 22:00
Америка Минейро Америка Минейро 1 - 2 Спорт Ресифе Спорт Ресифе
БРА 22:00
Интернасионал Интернасионал 2 - 0 ССА ССА
ПОР 22:00
Морейренсе Морейренсе 1 - 3 Витория Гимараеш Витория Гимараеш
ЧИЛИ 22:00
Кокимбо Унидо Кокимбо Унидо 1 - 1 Депортес Икике Депортес Икике
САЩ 22:00
Орландо Сити Орландо Сити 5 - 1 ФК Синсинати ФК Синсинати
ЕКВ 22:00
Америка де Кито Америка де Кито 1 - 1 Делфин Делфин
НХЛ 22:00
Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс 0 - 5 Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус
ИСЛ 22:15
Брейдаблик Брейдаблик 0 - 1 ИА ИА
ЧИЛИБ 22:30
Сантяго Морнинг Сантяго Морнинг 0 - 0 Ла Серена Ла Серена
ЧИЛИБ 22:30
Магалянеш Магалянеш 3 - 2 Депортес Валдивия Депортес Валдивия
ВЕН 23:00
Сулия Сулия 1 - 0 Депортиво Лара Депортиво Лара
ВЕН 23:00
Минерос де Гуаяна Минерос де Гуаяна 6 - 0 Португеса ФК Португеса ФК
ВЕН 23:00
Трухилянос Трухилянос 0 - 3 Самора Самора
ВЕН 23:00
Академия Пуерто Кабело Академия Пуерто Кабело 2 - 2 Депортиво Тачира Депортиво Тачира
БАРБ 23:00
Сейнт Андрю Лайънс Сейнт Андрю Лайънс 5 - 1 Барбадос Сокър Академи Барбадос Сокър Академи
ВЕН 23:00
Атлетико Венецуела Атлетико Венецуела 2 - 1 Естудиантес Каракас Естудиантес Каракас
ВЕН 23:00
Монагас Монагас 3 - 0 ЛАЛА ЛАЛА
ЧИЛИБ 23:00
Рейнджърс Талка Рейнджърс Талка 3 - 1 Сан Луис де Килота Сан Луис де Килота
ВЕН 23:00
Естудиантес де Мерида Естудиантес де Мерида 2 - 2 Депортиво Ла Гуайра Депортиво Ла Гуайра
КОЛБ 23:00
Янерос Янерос 1 - 2 Депортиво Перейра Депортиво Перейра
ВЕН 23:00
Арагуа Арагуа 1 - 0 Метрополитанос Метрополитанос
БОЛ 23:00
Боливар Боливар 1 - 3 Дъ Стронгест Дъ Стронгест
ПЕРУ 23:30
Алианса Универсидад Алианса Универсидад 2 - 1 Алианса Лима Алианса Лима
ПАР 23:45
Спортиво Сан Лоренсо Спортиво Сан Лоренсо 2 - 1 Генерал Диас Генерал Диас
GOT 23:59
Джон Сняг Джон Сняг 0 - 0 Бран Старк Бран Старк
GOT 23:59
Тормунд Тормунд 0 - 0 Бриана Тарт Бриана Тарт
GOT 23:59
Санса Старк Санса Старк 0 - 0 Аря Старк Аря Старк