Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
САЩЖ 00:00
Северна Каролина Къридж (Ж) Северна Каролина Къридж (Ж) 1 - 1 Юта Роялс (Ж) Юта Роялс (Ж)
ПЕРУ 00:00
Университарио де Депортес Университарио де Депортес 2 - 4 Депортиво Мюнисипал Депортиво Мюнисипал
ОФЛ 00:00
Суоп Парк Рейнджърс Суоп Парк Рейнджърс 1 - 1 Атланта Юнайтед II Атланта Юнайтед II
САЩ 00:00
Ню Йорк РБ Ню Йорк РБ 1 - 0 Атланта Юнайтед Атланта Юнайтед
ЕСАЛ 00:15
Алианса Сан Салвадор Алианса Сан Салвадор 0 - 0 Мюнисипал Лимено Мюнисипал Лимено
ЕКВ 00:15
Текнико Университарио Текнико Университарио 0 - 3 Барселона Гуаякил Барселона Гуаякил
БОЛ 00:15
Сан Хосе Сан Хосе 2 - 0 Клуб Дестройърс Клуб Дестройърс
БОЛ 00:15
Насионал Потоси Насионал Потоси 2 - 1 Хорхе Вилстерман Хорхе Вилстерман
ЧИЛИ 00:30
Аудакс Италиано Аудакс Италиано 3 - 1 Курико Унидо Курико Унидо
УРУГВ 00:30
Насионал Монтевидео Насионал Монтевидео 1 - 0 Дефенсор Спортинг Дефенсор Спортинг
КОЛА 01:00
Атлетико Насионал Атлетико Насионал 1 - 3 Депортиво Кали Депортиво Кали
ХОНД 01:00
Олимпия Тегусигалпа Олимпия Тегусигалпа 4 - 1 УПНФМ УПНФМ
САЩЖ 01:00
Хюстън Даш (Ж) Хюстън Даш (Ж) 1 - 2 Чикаго Ред Старс (Ж) Чикаго Ред Старс (Ж)
КАФКК 01:00
РСБ Беркан РСБ Беркан 1 - 0 Замалек Замалек
ОФЛ 01:00
Витлеем Стийл Витлеем Стийл 0 - 3 Отава Фюри Отава Фюри
БРА 01:00
Сеара Сеара 2 - 1 Гремио Гремио
БАРБ 01:00
ЮУИ Блекбърдс ЮУИ Блекбърдс 5 - 1 Емпайър Клуб Емпайър Клуб
БРА 01:00
Васко да Гама Васко да Гама 1 - 1 Аваи Аваи
МЖДЖ 01:30
Чили (Ж) Чили (Ж) 1 - 1 Колумбия (Ж) Колумбия (Ж)
ЛПФ 02:00
Индепендиенте Ла Чорера Индепендиенте Ла Чорера 2 - 1 Арабе Унидо Арабе Унидо
ПАР 02:00
Сол де Америка Сол де Америка 0 - 1 Серо Портеньо Серо Портеньо
НБА 02:00
Торонто Раптърс Торонто Раптърс 96 - 96 Милуоки Бъкс Милуоки Бъкс
МЖДЖ 02:00
Ямайка (Ж) Ямайка (Ж) 3 - 1 Панама (Ж) Панама (Ж)
БОЛ 02:30
Блуминг Блуминг 1 - 2 Спорт Бойс Варнес Спорт Бойс Варнес
САЩ 02:30
Далас Далас 1 - 1 Лос Анджелис ФК Лос Анджелис ФК
ЕКВ 02:30
Олмедо Олмедо 1 - 1 Мушук Руна Мушук Руна
ЧИЛИБ 03:00
Унион Сан Фелипе Унион Сан Фелипе 0 - 0 Нубленсе Нубленсе
КОЛА 03:00
Хуниор Хуниор 1 - 1 Депортес Толима Депортес Толима
БАРБ 03:00
Уеймаут Уелс Уеймаут Уелс 0 - 2 БДФ БДФ
САЩ 03:00
ЛА Галакси ЛА Галакси 0 - 1 Колорадо Рапидс Колорадо Рапидс
НИКРГ 03:00
Манагуа Манагуа 0 - 0 Валтер Ферети Валтер Ферети
ГВАТ 04:00
Кобан Империал Кобан Империал 0 - 1 Малакатеко Малакатеко
КАНД 04:00
КСК Мисисага КСК Мисисага 0 - 4 Ватерло Ватерло
МЕК 04:06
Леон Леон 0 - 1 Америка Америка
ТФИС 11:05
Моника Пуиг Моника Пуиг 2 - 0 Татяна Мария Татяна Мария
ТФИС 11:15
Джесика Пегула Джесика Пегула 0 - 2 Саманта Стосър Саманта Стосър
ФТРГ 11:20
Амир Вайнтрауб Амир Вайнтрауб 0 - 2 Лукаш Росол Лукаш Росол
ФТРГ 11:25
Яник Ханфман Яник Ханфман 2 - 0 Констант Лестиен Констант Лестиен
ФТРГ 11:25
Роберто Маркора Роберто Маркора 1 - 2 Микаел Юмер Микаел Юмер
ФТРГ 11:30
Кевин Кравиец Кевин Кравиец 0 - 2 Виктор Троицки Виктор Троицки
ФТРГ 11:30
Тацума Ито Тацума Ито 0 - 2 Йоан Себастиен Татло Йоан Себастиен Татло
РУСР 11:30
Рубин Казан (20) Рубин Казан (20) 0 - 2 Анжи (21) Анжи (21)
ФТРГ 11:35
Петер Полански Петер Полански 2 - 0 Дариян Кинг Дариян Кинг
ФТРГ 11:35
Маркос Гирон Маркос Гирон 2 - 0 Доналд Йънг Доналд Йънг
ФТРГ 11:35
Себастиян Офнер Себастиян Офнер 2 - 0 Рубен Бемелманс Рубен Бемелманс
ФТРГ 11:35
Джейсън Мъри Кублер Джейсън Мъри Кублер 2 - 0 Рамкумар Рамантан Рамкумар Рамантан
ФТРГ 11:40
Александре Мюлер Александре Мюлер 2 - 1 Алесандро Джианези Алесандро Джианези
ЧЕХ21 12:00
Височина Ихлава (21) Височина Ихлава (21) 2 - 4 Славия Прага (21) Славия Прага (21)
УКРР 12:00
Черноморец Одеса (21) Черноморец Одеса (21) 1 - 1 Карпати Лвов (21) Карпати Лвов (21)
ТФЛО 12:00
Стив Джонсън Стив Джонсън 2 - 0 Лойд Джордж Харис Лойд Джордж Харис
ТФЛО 12:10
Юго Умбер Юго Умбер 2 - 0 Камерън Норие Камерън Норие
ТГНФ 12:10
Мона Бартел Мона Бартел 2 - 1 Паула Ормаечеа Паула Ормаечеа
ТФИС 12:15
Клои Паке Клои Паке 2 - 0 София Кенин София Кенин
ФТРГ 12:25
Денис Истомин Денис Истомин 0 - 2 Дъстин Браун Дъстин Браун
ФТРГ 12:40
Норберт Гомбос Норберт Гомбос 1 - 2 Салваторе Карузо Салваторе Карузо
ТФИС 12:40
Шуай Джън Шуай Джън 0 - 2 Астра Шарма Астра Шарма
МЖД18 13:00
Англия (18) Англия (18) 1 - 0 Русия (18) Русия (18)
МЖД18 13:00
Хърватия (18) Хърватия (18) 0 - 2 Испания (18) Испания (18)
ФТРГ 13:00
Мануел Гинар Мануел Гинар 2 - 1 Лукаш Лачко Лукаш Лачко
ЧЕХ21 13:00
Теплице (21) Теплице (21) 1 - 3 Чешке Будейовице (21) Чешке Будейовице (21)
МЖД18 13:00
Чехия (18) Чехия (18) 0 - 2 Украйна (18) Украйна (18)
ФТРГ 13:05
Корентин Деноли Корентин Деноли 2 - 0 Майкъл Мох Майкъл Мох
ТШЖО 13:10
Денис Кудла Денис Кудла 2 - 1 Джордан Томпсън Джордан Томпсън
ТШЖО 13:10
Бернабе Запата Миралес Бернабе Запата Миралес 1 - 2 Таро Даниел Таро Даниел
ТФИС 13:15
Лаура Зигмунд Лаура Зигмунд 2 - 0 Рената Заразуа Рената Заразуа
ФТРГ 13:25
Даниел Химено-Травер Даниел Химено-Травер 0 - 2 Емилио Гомес Емилио Гомес
ФТРГ 13:30
Хенри Лааксонен Хенри Лааксонен 2 - 0 Даниел Брандс Даниел Брандс
ФТРГ 13:30
Факундо Аргуело Факундо Аргуело 2 - 1 Филипо Балди Филипо Балди
ФТРГ 13:30
Хироки Мория Хироки Мория 0 - 2 Стив Дарси Стив Дарси
ФТРГ 13:30
Джанлуиджи Кинци Джанлуиджи Кинци 2 - 1 Марк Полманс Марк Полманс
ТФЛО 13:30
Жереми Шарди Жереми Шарди 0 - 2 Пиер-Хюг Хърбърт Пиер-Хюг Хърбърт
ТФЛО 13:30
Тристан Ламасин Тристан Ламасин 2 - 0 Яник Синер Яник Синер
ЮКОР2 13:30
Бучеон 1995 Бучеон 1995 1 - 3 Пусан Ай Парк Пусан Ай Парк
ЮКОР2 13:30
Гвангджу Гвангджу 3 - 1 Сеул Е-Ленд Сеул Е-Ленд
ТШЖО 13:40
Хюго Делиен Хюго Делиен 2 - 1 Андреас Сепи Андреас Сепи
ТФИС 13:50
Даяна Ястремска Даяна Ястремска 2 - 0 Полин Парментие Полин Парментие
ФТРГ 13:55
Микаел Торпегаард Микаел Торпегаард 2 - 0 Ноа Рубин Ноа Рубин
ЧЕХ21 14:00
Слован Либерец (21) Слован Либерец (21) 1 - 3 Збройовка Бърно (21) Збройовка Бърно (21)
ЧЕХ21 14:00
Сигма Оломоуц (21) Сигма Оломоуц (21) 1 - 0 Спарта Прага (21) Спарта Прага (21)
АРМЕ 14:00
Лори Лори 2 - 2 Пюник Пюник
ЧЕХ21 14:00
Баник Острава (21) Баник Острава (21) 2 - 4 Храдец Кралове (21) Храдец Кралове (21)
ФТРГ 14:00
Кимер Копеянс Кимер Копеянс 2 - 1 Роджерио Дутра да Силва Роджерио Дутра да Силва
РУСЖ 14:00
Чертаново (Ж) Чертаново (Ж) 3 - 2 Звезда Перм (Ж) Звезда Перм (Ж)
ЧЕХ21 14:00
Злин (21) Злин (21) 6 - 0 Прибрам (21) Прибрам (21)
ТФИС 14:15
Ксин Хан Ксин Хан 2 - 0 Анна-Каролина Шмидлова Анна-Каролина Шмидлова
ТШЖО 14:30
Раду Албот Раду Албот 2 - 0 Лоренцо Сонего Лоренцо Сонего
ФТРГ 14:35
Зе Жанг Зе Жанг 2 - 0 Филип Хорански Филип Хорански
ТФЛО 14:40
Стивън Диес Стивън Диес 1 - 0 Бърнард Томич Бърнард Томич
ФТРГ 14:45
Виктор Галович Виктор Галович 0 - 2 Жоао Домингес Жоао Домингес
ФТРГ 14:45
Сергей Стаховски Сергей Стаховски 1 - 0 Джеймс Дъкуърт Джеймс Дъкуърт
ЧЕХ21 15:00
Дукла Прага (21) Дукла Прага (21) 4 - 3 Карвина (21) Карвина (21)
РУСЖ 15:00
Енисей (Ж) Енисей (Ж) 0 - 3 Локомотив Москва (Ж) Локомотив Москва (Ж)
ДАНЛР 15:00
Олборг (Р) Олборг (Р) 2 - 0 Лингби (Р) Лингби (Р)
ДАНЛР 15:00
Есбер (Р) Есбер (Р) 1 - 4 ОБ (Р) ОБ (Р)
ФТРГ 15:00
Елиас Юмер Елиас Юмер 1 - 2 Матео Мартино Матео Мартино
ФТРГ 15:10
Яник Маден Яник Маден 2 - 0 Юрген Зоп Юрген Зоп
ФТРГ 15:20
Гийермо Гарсия-Лопес Гийермо Гарсия-Лопес 2 - 0 Тим Смичек Тим Смичек
ФТРГ 15:30
Джей Кларк Джей Кларк 1 - 2 Алехандро Давидович Фокина Алехандро Давидович Фокина
ФТРГ 15:30
Педжа Кръстин Педжа Кръстин 2 - 0 Лоренцо Гиустино Лоренцо Гиустино
ФТРГ 15:30
Евгени Донской Евгени Донской 1 - 2 Бьорн Фратанджело Бьорн Фратанджело
ТФИС 15:30
Амандин Хесе Амандин Хесе 2 - 0 Яфан Ванг Яфан Ванг
ФТРГ 15:30
Джеймс Уорд Джеймс Уорд 0 - 2 Оскар Оте Оскар Оте
ФТРГ 15:40
Алексей Ватутин Алексей Ватутин 2 - 1 Жералд Мелцер Жералд Мелцер
ТФЛО 15:40
Тейлър Хари Фриц Тейлър Хари Фриц 2 - 0 Иржи Весели Иржи Весели
ТФИС 15:45
Мари Беноа Мари Беноа 0 - 2 Марта Костюк Марта Костюк
ТШЖО 15:50
Матю Ебдън Матю Ебдън 0 - 2 Николас Яри Николас Яри
ФТРГ 15:50
Уладзимир Игнатик Уладзимир Игнатик 2 - 1 Матео Донати Матео Донати
ФТРГ 16:00
Александър Недовесов Александър Недовесов 1 - 2 Сантяго Хиралдо Сантяго Хиралдо
ФТРГ 16:00
Юго Гастон Юго Гастон 2 - 0 Марко Трунхелити Марко Трунхелити
ЧЕХ21 16:00
Словачко (21) Словачко (21) 1 - 0 Млада Болеслав (21) Млада Болеслав (21)
ТШЖО 16:10
Петер Гойовчик Петер Гойовчик 0 - 2 Янко Типсаревич Янко Типсаревич
ФТРГ 16:10
Федерико Гайо Федерико Гайо 0 - 2 Стефано Наполитано Стефано Наполитано
ФТРГ 16:30
Стефано Травалия Стефано Травалия 2 - 1 Юрий Родионов Юрий Родионов
ФТРГ 17:00
Рудолф Молекер Рудолф Молекер 2 - 0 Томи Робредо Томи Робредо
ФТРГ 17:00
Денис Новак Денис Новак 0 - 2 Блаж Рола Блаж Рола
ФТРГ 17:00
Талон Гриекспоор Талон Гриекспоор 1 - 2 Роберто Кироз Роберто Кироз
ФТРГ 17:00
Антоан Корну Шовин Антоан Корну Шовин 2 - 1 Зденек Колар Зденек Колар
ФТРГ 17:00
Тиаго Монтейро Тиаго Монтейро 2 - 0 Мохамед Сафват Мохамед Сафват
ФТРГ 17:00
Камил Мачрзак Камил Мачрзак 0 - 2 Симоне Болели Симоне Болели
ФТРГ 17:00
Матиас Бахингер Матиас Бахингер 2 - 1 Серхио Гутиерес-Ферол Серхио Гутиерес-Ферол
ДАНЛР 17:00
Силкеборг (Р) Силкеборг (Р) 3 - 0 Хобро (Р) Хобро (Р)
ФТРГ 17:00
Доминик Копфер Доминик Копфер 2 - 0 Мичел Крюгер Мичел Крюгер
ДАНЛР 17:00
Виборг (Р) Виборг (Р) 2 - 1 Вендсисел (Р) Вендсисел (Р)
БЪЛ19 17:00
Лудогорец (19) Лудогорец (19) 0 - 2 Дунав 2010 (19) Дунав 2010 (19)
ХЪР2 17:00
Хайдук Сплит II Хайдук Сплит II 3 - 3 Бьело Бърдо Бьело Бърдо
БЪЛ19 17:00
Монтана (19) Монтана (19) 1 - 0 ЦСКА София (19) ЦСКА София (19)
СПХЛМ 17:15
Франция (хокей) Франция (хокей) 3 - 3 Великобритания (хокей) Великобритания (хокей)
СПХЛМ 17:15
Швеция (хокей) Швеция (хокей) 5 - 4 Латвия (хокей) Латвия (хокей)
НОР2 17:30
Од II Од II 0 - 1 Осане Осане
ИТП1 17:30
Киево Верона (19) Киево Верона (19) 1 - 1 Удинезе (19) Удинезе (19)
ФТРГ 17:30
Нино Сердарушич Нино Сердарушич 2 - 0 Же Ли Же Ли
ФТРГ 17:45
Педро Качин Педро Качин 1 - 2 Елиот Беншетри Елиот Беншетри
ФТРГ 17:50
Енрике Лопес-Перес Енрике Лопес-Перес 0 - 2 Джанлука Маджер Джанлука Маджер
НПФЛ 18:00
Платеу Юнайтед Платеу Юнайтед 2 - 0 Йобе Старс Йобе Старс
НПФЛ 18:00
Насарава Юнайтед Насарава Юнайтед 2 - 2 Гоу Раунд Гоу Раунд
ЛИТ1 18:00
Банга Банга 3 - 0 Стумбрас II Стумбрас II
НПФЛ 18:00
Кано Пиларс Кано Пиларс 3 - 0 Делта Форс Делта Форс
НПФЛ 18:00
Аква Юнайтед Аква Юнайтед 2 - 2 Абия Уориърс Абия Уориърс
НПФЛ 18:00
Ел Канеми Уориърс Ел Канеми Уориърс 0 - 1 Ифеани Уба Ифеани Уба
НПФЛ 18:00
Бендел Иншурънс Бендел Иншурънс 1 - 0 Съншайн Старс Съншайн Старс
ЛИТ1 18:00
Йонава Йонава 6 - 0 Жалгирис II Жалгирис II
РУМ2 18:00
Петролул 52 Петролул 52 1 - 0 АЦС Поли Тимишоара АЦС Поли Тимишоара
НПФЛ 18:00
Гомбе Юнайтед Гомбе Юнайтед 1 - 0 Хартленд Хартленд
НПФЛ 18:00
Лоби Старс Лоби Старс 2 - 1 Уики Турист Уики Турист
ГРУ 18:00
Рустави Рустави 2 - 4 Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси
РУСЖ 18:00
Кубаночка (Ж) Кубаночка (Ж) 1 - 1 Торпедо Ижевск (Ж) Торпедо Ижевск (Ж)
РУС3 18:00
Чертаново II Чертаново II 1 - 2 Луки-Енергия Луки-Енергия
НПФЛ 18:00
Енугу Рейнджърс Енугу Рейнджърс 1 - 0 Ривърс Юнайтед Ривърс Юнайтед
НПФЛ 18:00
Енимба Енимба 2 - 0 Нигер Торнадос Нигер Торнадос
НПФЛ 18:00
МФМ МФМ 2 - 1 Кацина Юнайтед Кацина Юнайтед
ГЕР19 18:00
Волфсбург (19) Волфсбург (19) 1 - 1 ФФБ Щутгарт (19) ФФБ Щутгарт (19)
НПФЛ 18:00
Квара Юнайтед Квара Юнайтед 2 - 1 Ремо Старс Ремо Старс
ФИН1 18:30
КТП КТП 2 - 2 Яро Яро
ФИН3 18:30
СДЖК Академия СДЖК Академия 3 - 1 КуФу-98 КуФу-98
РУСЖ 18:30
Рязан (Ж) Рязан (Ж) 1 - 1 ЦСКА Москва (Ж) ЦСКА Москва (Ж)
ФИН 18:30
Лахти Лахти 3 - 0 ХЯК ХЯК
РУС3 18:30
Текстилчик Текстилчик 0 - 0 Псков 747 Псков 747
ФИН 18:30
Илвес Илвес 0 - 0 Мариехамн Мариехамн
ФИН 18:30
ВПС ВПС 0 - 1 РоПС РоПС
ФИН 18:30
КПВ КПВ 1 - 1 ХИФК ХИФК
ТФЛО 18:45
Ришар Гаске Ришар Гаске 2 - 1 Максим Жанвие Максим Жанвие
НОР3 18:45
Лилестрьом II Лилестрьом II 1 - 1 Бодьо/Глимт II Бодьо/Глимт II
ЛИТ1 19:00
Дайнава Дайнава 0 - 1 Миния Миния
ИЗР1 19:00
Апоел Рамат Ган Апоел Рамат Ган 1 - 1 Секция Нес Циона Секция Нес Циона
БНБЛ 19:00
БК Берое БК Берое 94 - 78 БК Рилски спортист БК Рилски спортист
ХЪРВ 19:00
Рудеш Загреб Рудеш Загреб 0 - 1 Славен Копривница Славен Копривница
ИЗР1 19:00
Апоел Ашкелон Апоел Ашкелон 4 - 1 Апоел Катамон Апоел Катамон
ИЗР1 19:00
Бейтар Тел Авив Рамла Бейтар Тел Авив Рамла 0 - 1 Апоел Назарет Илит Апоел Назарет Илит
РУС 19:00
Рубин Казан Рубин Казан 0 - 0 Анжи Анжи
МЖД18 19:00
Словакия (18) Словакия (18) 2 - 1 Мексико (18) Мексико (18)
ИЗР1 19:00
Апоел Афула Апоел Афула 2 - 3 Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба
ПРС 19:15
ФФЛ Олденбург ФФЛ Олденбург 1 - 7 Вердер Бремен Вердер Бремен
АФКШЛ 19:30
Персеполис Персеполис 2 - 0 Ал Сад Ал Сад
ГЕР19 19:45
Борусия Дортмунд (19) Борусия Дортмунд (19) 2 - 0 Шалке 04 (19) Шалке 04 (19)
ГРУ 20:00
Сабуртало Сабуртало 2 - 0 Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси
ШВЕЦ 20:00
Йостерсундс Йостерсундс 1 - 3 Йоребру Йоребру
ШВЕЦ 20:00
ИФК Гьотеборг ИФК Гьотеборг 0 - 0 Хамарби Хамарби
НОР3 20:00
Вердал Вердал 1 - 2 Розенборг II Розенборг II
НОР 20:00
Молде Молде 5 - 1 Викинг Викинг
НОР3 20:00
Юлерн Юлерн 1 - 1 Мьондален II Мьондален II
ЛИТ1 20:00
Невезис Невезис 4 - 0 Хегелман Литауен Хегелман Литауен
ДАН 20:00
Брьондби Брьондби 4 - 1 Мидтиланд Мидтиланд
ШВЕЦС 20:00
Бромапойкарна Бромапойкарна 0 - 2 Йоншьопингс Сьодра Йоншьопингс Сьодра
ТУР 20:00
Анкарагюджю Анкарагюджю 3 - 1 Сивасспор Сивасспор
ТУР 20:00
ББ Ерзурумспор ББ Ерзурумспор 0 - 1 Фенербахче Фенербахче
ШВЕЦ 20:00
Норшьопинг Норшьопинг 2 - 0 ГИФ Сундсвал ГИФ Сундсвал
ШВЕЦС 20:00
Браге Браге 1 - 0 Сюрианска Сюрианска
ШВЕЦ 20:00
АИК АИК 2 - 0 Фалкенбери Фалкенбери
БЪЛ 20:30
Славия Славия 1 - 0 Етър Етър
РУМ 21:00
Астра Астра 3 - 2 Сепси Сепси
АФКШЛ 21:00
Ал Духайл Ал Духайл 2 - 2 Ал Хилал Рияд Ал Хилал Рияд
НОР3 21:00
Сарпсборг 08 II Сарпсборг 08 II 4 - 3 Арвол Арвол
АФКШЛ 21:00
Ал Аин Ал Аин 1 - 2 Естеглал Естеглал
СПХЛМ 21:15
Канада (хокей) Канада (хокей) 5 - 0 Дания (хокей) Дания (хокей)
СПХЛМ 21:15
Австрия (хокей) Австрия (хокей) 3 - 3 Италия (хокей) Италия (хокей)
ЛБСА 21:30
БК Олимпия Милано БК Олимпия Милано 76 - 61 БК Авелино БК Авелино
ГИБ 21:30
Глейсис Юнайтед Глейсис Юнайтед 0 - 2 Линкс Линкс
ИТА 21:30
Лацио Лацио 3 - 3 Болоня Болоня
ИРЛ 21:45
ЮКД ЮКД 0 - 1 Корк Сити Корк Сити
ИРЛ1 21:45
Брей Уондърърс Брей Уондърърс 2 - 1 Гелуей Юнайтед Гелуей Юнайтед
ИРЛ 21:45
Дъндалк Дъндалк 2 - 1 Бохемианс Бохемианс
ЛБСА 21:45
БК Динамо Сасари БК Динамо Сасари 106 - 97 Баскет Бриндиси Баскет Бриндиси
АФКШЛ 22:00
Ал Ахли Джеда Ал Ахли Джеда 2 - 1 Пахтакор Пахтакор
ИРЛ 22:00
Фин Харпс Фин Харпс 0 - 3 Шамрок Роувърс Шамрок Роувърс
НОР3 22:00
Согндал II Согндал II 1 - 1 Стрьомсгодсе II Стрьомсгодсе II
ИСП2 22:00
Албасете Албасете 0 - 1 Гранада Гранада
ИРАК 22:00
Ал Минаа Басра Ал Минаа Басра 2 - 2 Алсинат Алхарабая Алсинат Алхарабая
ИСЛ 22:15
ФХ ФХ 3 - 2 Валур Валур
ИСЛ 22:15
Гриндавик Гриндавик 1 - 0 Филкир Филкир
ИСЛ 22:15
КР Рейкявик КР Рейкявик 3 - 2 ХК ХК
САРПЛ 22:30
Ал Хазм Ал Хазм 1 - 0 Ал Халеедж Ал Халеедж
КОЛБ 23:00
Баранкила Баранкила 0 - 1 Кортулуа Кортулуа