Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
БРАЦ 01:00
Ювентуде Ювентуде 1 - 0 Волта Редонда Волта Редонда
ЖНБА 02:00
Вашингтон Мистикс Вашингтон Мистикс 71 - 74 Сиатъл Сторм Сиатъл Сторм
ЖНБА 03:00
Минесота Линкс Минесота Линкс 81 - 85 Кънектикът Сън Кънектикът Сън
КОПАМ 03:30
Бразилия Бразилия 3 - 0 Боливия Боливия
КАНД 04:00
Сербиън Уайт Ийгълс Сербиън Уайт Ийгълс 2 - 1 Ватерло Ватерло
ЖНБА 05:00
Финикс Меркюри Финикс Меркюри 68 - 85 Лос Анджелис Спаркс Лос Анджелис Спаркс
ЖНБА 05:30
Лас Вегас Ейсес Лас Вегас Ейсес 100 - 65 Ню Йорк Либърти Ню Йорк Либърти
ПРС 10:30
Черно море Черно море 6 - 0 Черноморец Балчик Черноморец Балчик
ФИЛИП 10:30
Сталион Сталион 6 - 1 Мендиола Мендиола
КИТ1 10:30
Хъйлундзян Лава Спринг Хъйлундзян Лава Спринг 2 - 1 Мейчжоу Хака Мейчжоу Хака
ЯП3 11:00
Фуджиеда МФК Фуджиеда МФК 1 - 2 Каталер Тояма Каталер Тояма
ФИЛИП 11:00
Кая Кая 1 - 0 Юнайтед Макати Юнайтед Макати
ЯП3 11:00
Сагамихара Сагамихара 1 - 0 Гамба Осака (23) Гамба Осака (23)
КИТ1 11:00
Синдзян Тяншан Синдзян Тяншан 3 - 0 Съчуан Лонгфор Съчуан Лонгфор
ПРС 11:30
Виктория Пилзен Виктория Пилзен 5 - 2 Искра Домажлице Искра Домажлице
МАЛВ 11:45
Селангор Юнайтед Селангор Юнайтед 1 - 3 Пулау Пинанг Пулау Пинанг
ЯП3 12:00
Каматамаре Сануки Каматамаре Сануки 3 - 0 ЙССЦ ЙССЦ
ЯП3 12:00
Роасо Кумамото Роасо Кумамото 1 - 2 Токио (23) Токио (23)
ЯП2 12:00
Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу 0 - 2 Токио Верди Токио Верди
ЯП2 12:00
Цвайген Каназава Цвайген Каназава 0 - 0 Ехиме Ехиме
ПРС 12:00
Чешке Будейовице Чешке Будейовице 7 - 0 Чешки лев-Унион Бероун Чешки лев-Унион Бероун
ТГГВО 12:00
Жоао Соуса Жоао Соуса 2 - 1 Яник Синер Яник Синер
ЯП2 12:00
ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед 2 - 1 Кагошима Юнайтед Кагошима Юнайтед
ТГГВО 12:00
Андреас Сепи Андреас Сепи 2 - 0 Брейдън Шнур Брейдън Шнур
ЯП2 12:00
Омия Ардиджа Омия Ардиджа 2 - 1 Гифу Гифу
ЯП2 12:00
Йокохама Йокохама 1 - 2 Токушима Вортис Токушима Вортис
ТГГВО 12:00
Луис Веселс Луис Веселс 0 - 2 Миомир Кечманович Миомир Кечманович
ЯП 12:00
Шимизу С-Пулс Шимизу С-Пулс 3 - 2 Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос
ТХРО 12:00
Алисън Риск Алисън Риск 2 - 1 Вероника Кудерметова Вероника Кудерметова
СИНГ 12:30
Албирекс Нийгата С Албирекс Нийгата С 3 - 1 Тампинес Роувърс Тампинес Роувърс
СИНГ 12:30
Хоум Юнайтед Хоум Юнайтед 4 - 4 Уориърс Уориърс
ЕСТЕА 13:00
Талина Калев II Талина Калев II 4 - 2 Вапрус Вапрус
ЯП2 13:00
Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата 1 - 0 Мито Холихок Мито Холихок
ЯП 13:00
Урава Редс Урава Редс 2 - 1 Саган Тосу Саган Тосу
ЯП2 13:00
Албирекс Нийгата Албирекс Нийгата 2 - 0 Точиги Точиги
ТААК 13:00
Дестини Аява Дестини Аява 2 - 0 Фрея Кристи Фрея Кристи
ЯП 13:00
Мацумото Ямага Мацумото Ямага 0 - 1 Вегалта Сендай Вегалта Сендай
ЯП 13:00
Джубило Ивата Джубило Ивата 0 - 0 Гамба Осака Гамба Осака
ТААК 13:00
Джесика Понше Джесика Понше 0 - 2 Магдалена Фреч Магдалена Фреч
ЯП2 13:00
Фагияно Окаяма Фагияно Окаяма 1 - 1 Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи
ЕСТ 13:00
Маарду Маарду 3 - 8 Флора Флора
ТААК 13:00
Джесика Пегула Джесика Пегула 2 - 0 Анкита Райна Анкита Райна
ЯП2 13:00
Киото Санга Киото Санга 2 - 2 Рюкю Рюкю
ЕСТЕА 13:00
ФКИ Левадия II ФКИ Левадия II 1 - 2 Елва Елва
ТААК 13:00
Тамара Корпач Тамара Корпач 0 - 2 Даниеле Лао Даниеле Лао
ТААЧ 13:00
Роберто Карбайес-Баена Роберто Карбайес-Баена 2 - 1 Алексей Попирин Алексей Попирин
ТААК 13:00
Кристина Плишкова Кристина Плишкова 2 - 0 София Жук София Жук
ПРС 13:00
Спартак Суботица Спартак Суботица 1 - 1 Бачка Топола Бачка Топола
БАНГ 13:00
Абахани Абахани 5 - 2 Раматгон МФС Раматгон МФС
ЮКОР2 13:00
Теджън Ситизън Теджън Ситизън 1 - 3 Ансан Грийнърс Ансан Грийнърс
ЮКОР 13:00
Съннам Съннам 1 - 1 Кьоннам Кьоннам
ЮКОР 13:00
Инчеон Юнайтед Инчеон Юнайтед 0 - 1 Чонбък Моторс Чонбък Моторс
ЮКОР 13:00
Улсан Хюндай Улсан Хюндай 1 - 0 Поханг Стийлърс Поханг Стийлърс
ЛИТ1 13:00
Невезис Невезис 0 - 0 Банга Банга
ТААЧ 13:00
Томи Пол Томи Пол 2 - 0 Брадли Клан Брадли Клан
ТААЧ 13:00
Александър Бублик Александър Бублик 2 - 1 Джак Дрейпър Джак Дрейпър
ЯП 13:00
Токио Токио 0 - 1 Висел Кобе Висел Кобе
ЯП 13:00
Ойта Тринита Ойта Тринита 1 - 1 Нагоя Грампус Нагоя Грампус
ЮКОР2 13:00
Сувон ФК Сувон ФК 2 - 0 Асан Мугунгва Асан Мугунгва
ВИЕТ 13:00
Нам Дин Нам Дин 2 - 1 Да Нанг Да Нанг
НОР2 13:00
Айерсун Айерсун 5 - 1 Хьод Хьод
ТГГВО 13:30
Миша Зверев Миша Зверев 2 - 1 Лойд Джордж Харис Лойд Джордж Харис
ТГГВО 13:30
Сергей Стаховски Сергей Стаховски 2 - 0 Ернест Гулбис Ернест Гулбис
ЮКОР 13:30
Тегу Тегу 2 - 2 Кануън Кануън
ТГГВО 13:30
Лоренцо Сонего Лоренцо Сонего 0 - 2 Матиас Бахингер Матиас Бахингер
ТАЙЛ 13:45
Суфанбури Суфанбури 0 - 1 Самут Пракан Сити Самут Пракан Сити
ТХРО 14:00
Кики Бертенс Кики Бертенс 2 - 0 Елена Рибакина Елена Рибакина
ТААНО 14:00
Татяна Мария Татяна Мария 1 - 2 Дона Векич Дона Векич
ТГМК 14:00
Ян-Ленард Щруф Ян-Ленард Щруф 0 - 2 Матео Беретини Матео Беретини
ЛНВ 14:00
Русия (волейбол) Русия (волейбол) 3 - 1 Канада (волейбол) Канада (волейбол)
ЛИТ1 14:00
ФА Шяуляй ФА Шяуляй 1 - 0 Джугас Теляшяй Джугас Теляшяй
ТААЧ 14:00
Иво Карлович Иво Карлович 2 - 0 Петер Полански Петер Полански
ТАЙЛ 14:00
Трат Трат 2 - 0 Сухотай Сухотай
НОР3 14:00
Викинг II Викинг II 3 - 1 Сторм Сторм
НОР3 14:00
Валдрес Валдрес 1 - 10 Джерв Джерв
СМФТ 14:30
Мексико (22) Мексико (22) 0 - 0 Република Ирландия (21) Република Ирландия (21)
МЖД 14:30
Индонезия Индонезия 6 - 0 Вануату Вануату
ТААК 14:30
Ига Святек Ига Святек 2 - 0 Мартина Тревисан Мартина Тревисан
ТААЧ 14:30
Алехандро Давидович Фокина Алехандро Давидович Фокина 2 - 0 Бърнард Томич Бърнард Томич
КИТ1 14:30
Пекин СЮ Пекин СЮ 3 - 1 Циндао Хуангхай Циндао Хуангхай
КИТ1 14:30
Шанхай Шънсин Шанхай Шънсин 0 - 1 Ней Монгол Чжуню Ней Монгол Чжуню
КИТ1 14:30
Гуейджоу Чжичен Гуейджоу Чжичен 2 - 1 Шъдзяджуан Евър Брайт Шъдзяджуан Евър Брайт
ТААК 14:30
Астра Шарма Астра Шарма 2 - 0 Сара Грей Сара Грей
ТААК 14:30
Людмила Самсонова Людмила Самсонова 2 - 0 Мариям Болквадзе Мариям Болквадзе
ТААК 14:30
Далила Якупович Далила Якупович 0 - 2 Анна Калинская Анна Калинская
ТААК 14:30
Идън Силва Идън Силва 0 - 2 Бернарда Пера Бернарда Пера
ТААЧ 14:30
Джеймс Уорд Джеймс Уорд 2 - 0 Праджнеш Гунесваран Праджнеш Гунесваран
КИТ 14:35
Гуанджоу Р&Ф Гуанджоу Р&Ф 3 - 4 Ухан Зал Ухан Зал
КИТ 14:35
Хъбей КФФК Хъбей КФФК 1 - 0 Далиен Яфанг Далиен Яфанг
КИТ1 14:35
Нантун Жиюн Нантун Жиюн 0 - 0 Джъдзян Грийнтаун Джъдзян Грийнтаун
ДАН3 15:00
Кьелеруп Кьелеруп 1 - 2 Хилерьод Хилерьод
НОР3 15:00
Флинт Флинт 2 - 1 Порс Гренланд Порс Гренланд
ШВ3 15:00
Лунд Лунд 1 - 1 Линдоме Линдоме
ВИЕТ 15:00
Хо Ши Мин Сити Хо Ши Мин Сити 0 - 0 Тан Хоа Тан Хоа
ДАН3 15:00
ХИК ХИК 1 - 4 Брабранд Брабранд
ДАН3 15:00
Орхус Фремад Орхус Фремад 1 - 2 Ванльозе Ванльозе
ДАН3 15:00
Ямербугт Ямербугт 2 - 1 Колдинг ИФ Колдинг ИФ
ТАЙЛ 15:00
Прачуап Прачуап 0 - 0 Чянграй Юнайтед Чянграй Юнайтед
ДАН3 15:00
Миделфарт Миделфарт 4 - 1 Скиве Скиве
НОР3 15:00
Локомотив Осло Локомотив Осло 1 - 2 Йорн Хортен Йорн Хортен
ШВ3 15:00
Рининге Рининге 6 - 4 Нюшьопинг Нюшьопинг
ТГГВО 15:00
Томас Фабиано Томас Фабиано 1 - 2 Денис Кудла Денис Кудла
ДАН3 15:00
Далум Далум 1 - 2 Вейгаард Б Вейгаард Б
ДАН3 15:00
Брьоншьой Брьоншьой 2 - 3 АБ АБ
ДАН3 15:00
Сидвест Сидвест 1 - 2 Фрем Фрем
ДАН3 15:00
Таруп-Пааруп Таруп-Пааруп 2 - 3 Аварта Аварта
ЛАТ 15:00
Йелгава Йелгава 0 - 1 Валмиера/БСШ Валмиера/БСШ
ДАН3 15:00
Одер Одер 2 - 0 Мариенлист Мариенлист
ТААЧ 15:00
Юрген Зоп Юрген Зоп 0 - 2 Аляж Бедене Аляж Бедене
ДАН3 15:00
Рингкьобинг Рингкьобинг 1 - 2 Б 93 Б 93
ТГГВО 15:00
Андрей Рубльов Андрей Рубльов 1 - 2 Матс Морайнг Матс Морайнг
КЕН12 15:00
Найроби Стима Найроби Стима 1 - 2 Поста Рейнджърс Поста Рейнджърс
МАЛВ 15:15
Сабах Сабах 1 - 0 Негери Семблиян Негери Семблиян
МЖД 15:30
Кот д Ивоар Кот д Ивоар 0 - 1 Уганда Уганда
ПРС 15:30
Слован Братислава Слован Братислава 3 - 0 Комарно Комарно
ЛАТК 15:30
Ауда Ауда 1 - 5 Тукумс Тукумс
НОР2 15:30
Фрам Ларвик Фрам Ларвик 3 - 0 Осане Осане
ЕСТ 16:00
Нъме Калю Нъме Калю 3 - 2 Транс Транс
ТААЧ 16:00
Николас Яри Николас Яри 1 - 2 Никола Маю Никола Маю
БАНГ 16:00
Шейх Джамал Шейх Джамал 1 - 2 Тийм БЮМК Тийм БЮМК
СПЖ 16:00
Нидерландия (Ж) Нидерландия (Ж) 3 - 1 Камерун (Ж) Камерун (Ж)
ТААК 16:00
Найкта Бейнс Найкта Бейнс 2 - 1 Клеър Лиу Клеър Лиу
ШВ3 16:00
Ландскруна Ландскруна 0 - 0 Шьовде АИК Шьовде АИК
ФИНК 16:00
Мариехамн Мариехамн 0 - 2 Илвес Илвес
ТААК 16:00
Виктория Томова Виктория Томова 2 - 1 Мисаки Дой Мисаки Дой
ТААК 16:00
Катрин Макнали Катрин Макнали 2 - 1 Тара Мур Тара Мур
НОР3 16:00
Херд Херд 5 - 2 Сундал Сундал
МАЛС 16:00
Селангор Селангор 2 - 1 Куала Лумпур Куала Лумпур
УЗБЕ 16:00
Коканд-1912 Коканд-1912 2 - 2 Динамо Самарканд Динамо Самарканд
ТАЙЛ 16:00
Након Ратчасима Након Ратчасима 2 - 1 Чайнат Хорнбил Чайнат Хорнбил
ПРС 16:00
Злин Злин 2 - 1 Спартак Търнава Спартак Търнава
НОР3 16:00
Виндабярт Виндабярт 4 - 2 Мадла Мадла
МАЛВ 16:00
ЮКМ ЮКМ 2 - 3 ПДРМ ПДРМ
МАЛС 16:00
Мелака Юнайтед Мелака Юнайтед 3 - 3 Теренгану Теренгану
НОР3 16:00
Берген Норд Берген Норд 0 - 3 Вард Вард
НОР3 16:00
Фюлингсдален Фюлингсдален 0 - 3 Лисеклостер Лисеклостер
НОР3 16:00
Брумундал Брумундал 2 - 3 Йовик Лин Йовик Лин
ЛАТ 16:10
Ригас ФШ Ригас ФШ 4 - 1 Вентспилс Вентспилс
НОР1 16:30
Конгсвингер Конгсвингер 4 - 2 Старт Старт
МЖД 16:30
Гана Гана 0 - 0 ЮАР ЮАР
ШВ3 17:00
Карлстад Юнайтед Карлстад Юнайтед 1 - 1 Тим Торен Тим Торен
ШВ3 17:00
Карлслунд Карлслунд 2 - 1 Солентуна Солентуна
ПРС 17:00
Луч Владивосток Луч Владивосток 1 - 3 Сатурн Раменское Сатурн Раменское
ШВ3 17:00
Тролхетан Тролхетан 3 - 2 Ескилсмине Ескилсмине
ШВ3 17:00
Асириска Турабдин Асириска Турабдин 0 - 0 Кристиандстадс Кристиандстадс
СМФТ 17:00
Бразилия (22) Бразилия (22) 1 - 1 Япония (22) Япония (22)
ШВ3 17:00
Торнс Торнс 1 - 3 Люнгшиле Люнгшиле
ШВ3 17:00
Твякер Твякер 1 - 1 Оскаршхамн АИК Оскаршхамн АИК
ШВ3 17:00
Отвидаберг Отвидаберг 3 - 1 Одеволд Одеволд
ШВЕ1 17:00
Варберг Варберг 3 - 2 Норби Норби
ШВЕ1 17:00
Фрей Фрей 1 - 3 Далкурд Далкурд
ШВЕ1 17:00
Браге Браге 2 - 0 Трелеборис Трелеборис
ИСЛ2 17:00
КФГ КФГ 2 - 3 Вьолсунгур Вьолсунгур
ИСЛ2 17:00
ИР ИР 2 - 0 Фьордабигд Фьордабигд
ИСЛ2 17:00
Лейкнир Фаскрудсфьордур Лейкнир Фаскрудсфьордур 2 - 1 Селфос Селфос
ИСЛ2 17:00
Видир Видир 0 - 1 Вестри Вестри
КАЗХ 17:00
Актобе Актобе 0 - 1 Тобол Тобол
НОР3 17:00
СФ Грей СФ Грей 3 - 1 Лин Лин
НОР3 17:00
Тьонсберг Тьонсберг 2 - 0 Дрьобак/Фрогн Дрьобак/Фрогн
НОР2 17:00
Левангер Левангер 0 - 2 Фредрикста Фредрикста
НОР2 17:00
Нардо Нардо 0 - 0 Стьордалс-Блинк Стьордалс-Блинк
НОР3 17:00
Ейдсволд Ейдсволд 4 - 0 Льоренског Льоренског
НОР2 17:00
Опсал Опсал 1 - 3 Аскер Аскер
НОР3 17:00
Спелкавик Спелкавик 4 - 0 Арвол Арвол
НОР3 17:00
Халсен Халсен 0 - 2 Фольо Фольо
ИСЛ2 17:00
Тиндастол Тиндастол 2 - 2 Тротур Вогар Тротур Вогар
НОР3 17:00
Мандалскамеранте Мандалскамеранте 1 - 0 Стаал Йорпеланд Стаал Йорпеланд
ИРАК 17:00
Ал Кува Ал Джавия Ал Кува Ал Джавия 1 - 1 Ал Минаа Басра Ал Минаа Басра
ШВЕ1 17:00
Йостерс Йостерс 2 - 2 Бромапойкарна Бромапойкарна
ИРАК 17:00
Ал Караба Ал Караба 1 - 0 Ал Бахри Ал Бахри
ЛНВ 17:00
Австралия (волейбол) Австралия (волейбол) 1 - 3 Италия (волейбол) Италия (волейбол)
ЛНВ 17:00
Иран (волейбол) Иран (волейбол) 3 - 2 Полша (волейбол) Полша (волейбол)
БЛР 17:00
Дняпро Дняпро 3 - 0 Ислоч Ислоч
ЛИТ1 17:00
Миния Миния 3 - 4 Купишкис Купишкис
НОР3 17:00
Лекнес Лекнес 3 - 3 Уленсакер/Киса II Уленсакер/Киса II
НОР3 17:00
Хьонефос Хьонефос 2 - 0 Скетен Скетен
ГРУ 17:00
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси 5 - 3 Чихура Чихура
НОР3 17:00
Оркла Оркла 1 - 1 Колстад Колстад
НОР2 17:00
Сотра Сотра 2 - 0 Келсос Келсос
УЗБЕ 17:30
Локомотив Ташкент Локомотив Ташкент 5 - 1 Сурхан Сурхан
ТУН 18:00
ЕС Тунис ЕС Тунис 1 - 2 КА Бизертен КА Бизертен
ТУН 18:00
Етоaл дьо Сахел Етоaл дьо Сахел 2 - 0 Клуб Африкан Клуб Африкан
ТУН 18:00
Хамам-Лиф Хамам-Лиф 3 - 1 Стад Тунизен Стад Тунизен
ТУН 18:00
КС Сфаксен КС Сфаксен 2 - 0 Бен Кардан Бен Кардан
ТУН 18:00
Монастир Монастир 0 - 2 Стад Габесен Стад Габесен
ТУН 18:00
Габес Габес 3 - 3 Кайруан Кайруан
ЛНВ 18:00
Бразилия (волейбол) Бразилия (волейбол) 3 - 0 Китай (волейбол) Китай (волейбол)
ЛАТК 18:00
Калупе Калупе 0 - 0 Ню Проджект Ню Проджект
ШВ3 18:00
Йефле Йефле 0 - 1 Сандвикен Сандвикен
ТУН 18:00
Метлауи Метлауи 3 - 1 Татавин Татавин
ЛАТК 18:00
Саласпилс Саласпилс 3 - 0 Яуниба/Упешчиемс Яуниба/Упешчиемс
МОЛД 18:00
Кодру Лозова Кодру Лозова 0 - 2 Шериф Шериф
УЗБЕ 18:00
Къзълкум Къзълкум 1 - 1 Согдияна Согдияна
ЛНВ 18:00
САЩ (волейбол) САЩ (волейбол) 3 - 1 Германия (волейбол) Германия (волейбол)
ПРС 18:30
Ференцварош Ференцварош 2 - 0 Целе Целе
ЕСТ 19:00
Куресааре Куресааре 1 - 1 Тамека Тамека
НОР3 19:00
Треф Треф 3 - 0 Молде II Молде II
НОР3 19:00
Вердал Вердал 2 - 2 Стейнкяр Стейнкяр
НОР 19:00
Хаугесун Хаугесун 1 - 1 Бран Бран
ЛАТ 19:00
Лиепая Лиепая 1 - 2 Рига Рига
ИСЛ 19:00
ИА ИА 1 - 3 КР Рейкявик КР Рейкявик
ИСЛ 19:00
Валур Валур 5 - 1 ИБВ ИБВ
БЛР 19:00
Славия Мозир Славия Мозир 1 - 1 Слуцк Слуцк
ЛИТ 19:00
Судува Судува 2 - 1 Паневежис Паневежис
СП20 19:00
Украйна (20) Украйна (20) 3 - 1 Република Корея (20) Република Корея (20)
КАНПЛ 19:00
Йорк 9 Йорк 9 1 - 0 Пасифик ФК Пасифик ФК
ШВЕ1 19:00
Дегерфорш Дегерфорш 3 - 2 Вестерос СК Вестерос СК
НОР3 19:00
Юлерн Юлерн 4 - 0 Норилд Норилд
ИСЛ1 19:00
Лейкнир Рейкявик Лейкнир Рейкявик 0 - 3 Тор Тор
ИСПСБ 19:30
УД Логронес УД Логронес 0 - 0 Еркулес Еркулес
МЖД 20:00
Кения Кения 1 - 1 ДР Конго ДР Конго
ГРУ 20:00
Локомотиви Тбилиси Локомотиви Тбилиси 1 - 0 Динамо Батуми Динамо Батуми
ИСЛ 20:00
КА КА 2 - 1 Гриндавик Гриндавик
ФАРО 20:00
ЕБ/Стреймур ЕБ/Стреймур 1 - 4 Викингур Гота Викингур Гота
МОЛД 20:00
Петрокъб Петрокъб 4 - 1 Сперанта Ниспорени Сперанта Ниспорени
ИРАК 20:30
Ал Завраа Ал Завраа 2 - 1 Нафт Ал Жанооб Нафт Ал Жанооб
ЛНВ 20:40
България (волейбол) България (волейбол) 2 - 3 Япония (волейбол) Япония (волейбол)
БЛР 20:45
Торпедо БелАЗ Торпедо БелАЗ 1 - 0 Витебск Витебск
ЛНВ 21:00
Португалия (волейбол) Португалия (волейбол) 2 - 3 Сърбия (волейбол) Сърбия (волейбол)
ФАРО 21:00
НСИ НСИ 2 - 0 АБ Аргир АБ Аргир
НОР3 21:00
Финснес Финснес 2 - 2 Юнкерен Юнкерен
ЛНВ 21:00
Франция (волейбол) Франция (волейбол) 1 - 3 Аржентина (волейбол) Аржентина (волейбол)
ИТЛП 21:30
Трапани Трапани 2 - 0 Пиаченца Пиаченца
ИСПСБ 21:30
Понферадина Понферадина 1 - 0 Картахена Картахена
КАНПЛ 21:30
Едмънтън Едмънтън 0 - 3 Кавалри Кавалри
КОПАМ 22:00
Венецуела Венецуела 0 - 0 Перу Перу
АЦБ 22:00
БК Реал Мадрид БК Реал Мадрид 87 - 67 ФК Барселона (баскетбол) ФК Барселона (баскетбол)
БРАЦ 22:00
Феровиарио Феровиарио 2 - 1 Императриц Императриц
ПАР2 22:00
Ресистенция Ресистенция 2 - 1 Фернандо де ла Мора Фернандо де ла Мора
ИСП2 22:00
Малага Малага 0 - 1 Депортиво Ла Коруня Депортиво Ла Коруня
СПЖ 22:00
Канада (Ж) Канада (Ж) 2 - 0 Нова Зеландия (Ж) Нова Зеландия (Ж)
БРАЦ 23:00
Пайсанду Пайсанду 0 - 0 Лювердензе Лювердензе