Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
КАНПЛ 00:00
Фордж Фордж 2 - 1 Валор Валор
ОФЛ 00:00
Северна Каролина ФК Северна Каролина ФК 2 - 0 Суоп Парк Рейнджърс Суоп Парк Рейнджърс
КОПАМ 01:00
Аржентина Аржентина 0 - 2 Колумбия Колумбия
БРАЦ 01:15
Сампайо Корея Сампайо Корея 1 - 0 АБЦ АБЦ
ОФЛ 01:30
Тампа Бей Роудайс Тампа Бей Роудайс 1 - 1 Чарлстън Батери Чарлстън Батери
ОФЛ 02:00
Отава Фюри Отава Фюри 0 - 0 Мемфис 901 Мемфис 901
КАНД 02:00
Воркута Воркута 7 - 0 Реал Мисисага Реал Мисисага
ОФЛ 02:00
Шарлът Индипендънс Шарлът Индипендънс 4 - 1 Бирмингам Легион Бирмингам Легион
БРАД 02:00
Салгейро Салгейро 1 - 1 Флуминензе де Фейра Флуминензе де Фейра
ЖНБА 02:00
Индиана Фивър Индиана Фивър 64 - 70 Чикаго Скай Чикаго Скай
ОФЛ 02:30
Атланта Юнайтед II Атланта Юнайтед II 0 - 5 Питсбърг Ривърхаундс Питсбърг Ривърхаундс
ОФЛ 02:30
Лаудун Юнайтед Лаудун Юнайтед 1 - 2 Инди Илевън Инди Илевън
ГОЛДК 02:30
Канада Канада 4 - 0 Мартиника Мартиника
САЩЖ 02:45
Северна Каролина Къридж (Ж) Северна Каролина Къридж (Ж) 1 - 1 Портланд Торнс (Ж) Портланд Торнс (Ж)
ЖНБА 03:00
Далас Уингс Далас Уингс 71 - 61 Атланта Дрийм Атланта Дрийм
ОФЛ 03:00
Витлеем Стийл Витлеем Стийл 3 - 1 Сейнт Луис Сейнт Луис
ПРС 03:00
Емелек Емелек 1 - 1 Барселона Гуаякил Барселона Гуаякил
САЩЖ 03:30
Хюстън Даш (Ж) Хюстън Даш (Ж) 2 - 2 Орландо Прайд (Ж) Орландо Прайд (Ж)
ОФЛ 03:30
Остин Болд Остин Болд 1 - 1 Такома Дефианс Такома Дефианс
ОФЛ 03:30
Тълса Рафнекс Тълса Рафнекс 0 - 2 Ел Пасо Локомотиве Ел Пасо Локомотиве
ОФЛ 03:30
Рио Гранде Вали Рио Гранде Вали 3 - 0 Колорадо Спрингс Колорадо Спрингс
ОФЛ 04:00
ОКС Енерджи ОКС Енерджи 1 - 1 Сан Антонио ФК Сан Антонио ФК
ЖНБА 05:00
Лос Анджелис Спаркс Лос Анджелис Спаркс 92 - 98 Ню Йорк Либърти Ню Йорк Либърти
САЩЖ 05:00
Юта Роялс (Ж) Юта Роялс (Ж) 1 - 0 Скай Блу (Ж) Скай Блу (Ж)
ГОЛДК 05:00
Мексико Мексико 7 - 0 Куба Куба
САЩЖ 05:00
Рейн (Ж) Рейн (Ж) 1 - 1 Вашингтон Спирит (Ж) Вашингтон Спирит (Ж)
ОФЛ 05:30
Лас Вегас Лайтс Лас Вегас Лайтс 5 - 1 Ню Мексико Юнайтед Ню Мексико Юнайтед
ОФЛ 05:30
Рено 1868 Рено 1868 4 - 2 ЛА Галакси II ЛА Галакси II
ОФЛ 05:30
Финикс Райзинг Финикс Райзинг 3 - 0 Ориндж Каунти Ориндж Каунти
ЯП3 07:00
Ванрауре Хачинохе Ванрауре Хачинохе 4 - 1 Грула Мориока Грула Мориока
АВНПЛ 09:00
Южен Мелбърн Южен Мелбърн 0 - 3 Ейвъндейл Ейвъндейл
ЯП3 09:00
Гайнаре Тотори Гайнаре Тотори 3 - 1 Серезо Осака (23) Серезо Осака (23)
ЯП3 09:00
Азул Кларо Нумазу Азул Кларо Нумазу 1 - 0 Блаублитц Акита Блаублитц Акита
КИТ1 10:30
Чанчун Ятай Чанчун Ятай 3 - 2 Шънси Чанан Шънси Чанан
ЯП2 11:00
Мачида Зелвия Мачида Зелвия 2 - 2 В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки
ЯП3 11:00
Парсейро Нагано Парсейро Нагано 0 - 1 Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма
ТИМОП 12:00
Тереза Мартинцова Тереза Мартинцова 2 - 0 Кристина Макхейл Кристина Макхейл
ТИМОП 12:00
Ирина Мария Бара Ирина Мария Бара 1 - 2 Варвара Лепченко Варвара Лепченко
ТИМОП 12:00
Йохана Ларсон Йохана Ларсон 2 - 1 Присила Хон Присила Хон
ЯП3 12:00
Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу 2 - 0 Фукушима Юнайтед Фукушима Юнайтед
ТИМОП 12:00
Сара Сорибес Тормо Сара Сорибес Тормо 2 - 1 Антония Лотнер Антония Лотнер
ИПК19 12:00
Леванте (19) Леванте (19) 1 - 2 Атлетико Мадрид (19) Атлетико Мадрид (19)
ТХРО 12:00
Ришар Гаске Ришар Гаске 0 - 2 Джордан Томпсън Джордан Томпсън
ЯП2 12:00
Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока 1 - 1 Кашива Рейсол Кашива Рейсол
ТГГВО 12:00
Жоао Соуса Жоао Соуса 2 - 1 Миомир Кечманович Миомир Кечманович
ТХРО 12:00
Адриан Манарино Адриан Манарино 2 - 1 Борна Чорич Борна Чорич
СИНГ 12:30
Гейланг Интернешънъл Гейланг Интернешънъл 5 - 0 Балестиер Халса Балестиер Халса
ТААК 13:00
Ига Святек Ига Святек 2 - 1 Дестини Аява Дестини Аява
ТААЧ 13:00
Иво Карлович Иво Карлович 0 - 2 Джеймс Уорд Джеймс Уорд
БАНГ 13:00
Абахани Читагонг Абахани Читагонг 0 - 1 Арамба Арамба
ТААНО 13:00
Каролин Гарсия Каролин Гарсия 2 - 1 Дженифър Брейди Дженифър Брейди
ТААЧ 13:00
Роберто Карбайес-Баена Роберто Карбайес-Баена 1 - 2 Аляж Бедене Аляж Бедене
ТААК 13:00
Джесика Пегула Джесика Пегула 0 - 2 Кристина Плишкова Кристина Плишкова
ТААЧ 13:00
Александър Бублик Александър Бублик 2 - 0 Томи Пол Томи Пол
ТХРО 13:00
Кики Бертенс Кики Бертенс 1 - 2 Алисън Риск Алисън Риск
ЛИТ1 13:00
Ритериай II Ритериай II 2 - 3 Дайнава Дайнава
ВИЕТ 13:00
Санна Кан Хоа Санна Кан Хоа 0 - 1 Виетел Виетел
ВИЕТ 13:00
Сонг Лам Нге Ан Сонг Лам Нге Ан 3 - 0 Хоанг Ан Жия Лай Хоанг Ан Жия Лай
ТААК 13:00
Магдалена Фрех Магдалена Фрех 1 - 2 Бернарда Пера Бернарда Пера
ЮКОР2 13:00
Гвангджу Гвангджу 4 - 1 Бучеон 1995 Бучеон 1995
ЮКОР 13:00
Сеул Сеул 4 - 2 Сувон Блууингс Сувон Блууингс
ЮКОР 13:00
Сангджу Сангму Сангджу Сангму 4 - 2 Чеджу Юнайтед Чеджу Юнайтед
ТГГВО 13:30
Андреас Сепи Андреас Сепи 2 - 0 Миша Зверев Миша Зверев
ТААК 13:30
Майо Хиби Майо Хиби 1 - 2 Лорън Дейвис Лорън Дейвис
ТИМОП 13:30
Шелби Роджърс Шелби Роджърс 2 - 1 Аранча Рус Аранча Рус
ТИМОП 13:30
Мира Антонич Мира Антонич 1 - 2 Ясалин Бонавенчър Ясалин Бонавенчър
ТИМОП 13:30
Мона Бартел Мона Бартел 1 - 2 Забине Лизицки Забине Лизицки
КАЗХ 14:00
Окжетпес Окжетпес 1 - 2 Кайрат Кайрат
КАЗХ 14:00
Тараз Тараз 0 - 0 Иртиш Павлодар Иртиш Павлодар
ТИМОП 14:00
Джил Белен Тейхман Джил Белен Тейхман 2 - 0 Фани Щолар Фани Щолар
ФИН3 14:00
ДЖБК ДЖБК 0 - 2 РоПС II РоПС II
ТАЙЛ2 14:00
Неви Сатахип Неви Сатахип 1 - 0 Нонг Буа Пичая Нонг Буа Пичая
ТАЙЛ2 14:00
Раджневи Районг Раджневи Районг 3 - 3 Лампанг Лампанг
ТАЙЛ 14:00
Чангмай Чангмай 0 - 2 ПАТ Районг ПАТ Районг
ТАЙЛ 14:00
Банкок Юнайтед Банкок Юнайтед 2 - 0 Ратчабури Ратчабури
ЛНВ 14:00
Полша (волейбол) Полша (волейбол) 3 - 1 Канада (волейбол) Канада (волейбол)
ТААК 14:30
Астра Шарма Астра Шарма 2 - 1 Даниеле Лао Даниеле Лао
ТААК 14:30
Габриела Дабровски Габриела Дабровски 1 - 2 Анна Калинская Анна Калинская
ТГГВО 14:30
Матиас Бахингер Матиас Бахингер 1 - 2 Сергей Стаховски Сергей Стаховски
ТААЧ 14:30
Никола Маю Никола Маю 2 - 1 Алехандро Давидович Фокина Алехандро Давидович Фокина
ТААК 14:30
Людмила Самсонова Людмила Самсонова 0 - 2 Мари Бозукова Мари Бозукова
КИТ1 14:30
Гуандонг Саут Тайгърс Гуандонг Саут Тайгърс 1 - 1 Ляонин Кайшин Ляонин Кайшин
ТГГВО 14:30
Матс Морайнг Матс Морайнг 2 - 0 Денис Кудла Денис Кудла
КИТ 14:35
Шънджън Шънджън 0 - 0 Тиендзин Теда Тиендзин Теда
КИТ 14:35
Цзянсу Сайнти Цзянсу Сайнти 4 - 1 Пекин Рене Пекин Рене
КИТ 14:35
Тиендзин Тянхай Тиендзин Тянхай 1 - 1 Хенан Жануе Хенан Жануе
ТАЙЛ2 15:00
Сисакет Сисакет 3 - 0 Еър Форс Сентрал Еър Форс Сентрал
ЛНВ 15:00
Аржентина (волейбол) Аржентина (волейбол) 3 - 2 Германия (волейбол) Германия (волейбол)
ТАЙЛ 15:00
Порт Порт 1 - 3 Бурирам Юнайтед Бурирам Юнайтед
ТИМОП 15:00
Альона Болсова Задойнов Альона Болсова Задойнов 2 - 0 Ксинюн Хан Ксинюн Хан
КАЗХ 15:00
Жетису Жетису 1 - 1 Ордабаси Ордабаси
ВИЕТ 15:00
Тан Куанг Нин Тан Куанг Нин 4 - 2 Хай Фонг Хай Фонг
ФИН3 15:00
Илвес II Илвес II 8 - 0 П-Лирот П-Лирот
ПРС 15:00
Вакер Бургхаузен Вакер Бургхаузен 2 - 0 Инголщат II Инголщат II
НОР3 15:00
Старт II Старт II 1 - 1 Брод Брод
ТИМОП 15:00
Грийт Минен Грийт Минен 0 - 2 Кая Юван Кая Юван
ТАЙЛ 15:00
Чонбури Чонбури 2 - 0 Муангтонг Юнайтед Муангтонг Юнайтед
ТАДЖ 15:30
Хатлон Хатлон 0 - 1 Куктош Куктош
ТХРО 15:30
Джордан Томпсън Джордан Томпсън 0 - 2 Адриан Манарино Адриан Манарино
НОР3 16:00
Вестфосен Вестфосен 1 - 1 Фана Фана
ТГМК 16:00
Феликс Оже-Алясим Феликс Оже-Алясим 0 - 2 Матео Беретини Матео Беретини
НОР3 16:00
Хаща Хаща 1 - 3 Гелерасен Гелерасен
КАЗХ 16:00
Астана Астана 4 - 1 Кайсар Кайсар
УЗБЕ 16:00
Буньодкор Буньодкор 1 - 1 Насаф Насаф
СПЖ 16:00
Швеция (Ж) Швеция (Ж) 5 - 1 Тайланд (Ж) Тайланд (Ж)
ТААК 16:00
Катрин Макнали Катрин Макнали 0 - 2 Виктория Томова Виктория Томова
БАНГ 16:00
Мохамедан Дака Мохамедан Дака 2 - 4 Шейх Ръсел Шейх Ръсел
НОР1 16:00
ХамКам ХамКам 1 - 2 Олесун Олесун
ЛИТ1 16:00
Пакруоис Пакруоис 1 - 5 Хегелман Литауен Хегелман Литауен
УЗБЕ 16:00
Андижон Андижон 1 - 1 Металург Бекабад Металург Бекабад
КАЗХ 16:00
Шахтьор Караганда Шахтьор Караганда 1 - 1 Атърау Атърау
НОР2 16:00
Мос Мос 2 - 1 Братваг Братваг
ЛАТК 16:00
Кароста Кароста 8 - 1 Мадона Мадона
МЖДЖ 16:30
Унгария (Ж) Унгария (Ж) 6 - 1 Кипър (Ж) Кипър (Ж)
ТИМОП 16:30
Фиона Феро Фиона Феро 2 - 0 Джорджина Гарсия-Перес Джорджина Гарсия-Перес
НОР3 16:30
Бодьо/Глимт II Бодьо/Глимт II 2 - 1 Мелбо ИЛ Мелбо ИЛ
БЪЛЖЛ 17:00
Варна (Ж) Варна (Ж) 1 - 2 Севлиево (Ж) Севлиево (Ж)
БЪЛЖЛ 17:00
Етър ВТ (Ж) Етър ВТ (Ж) 3 - 0 Енко Пловдив (Ж) Енко Пловдив (Ж)
ЛАТК 17:00
Супер Нова Супер Нова 2 - 2 Резекне/БДжСС Резекне/БДжСС
ФАРО 17:00
ТБ ТБ 0 - 1 Б36 Б36
ФАРО 17:00
ИФ ИФ 1 - 5 ХБ ХБ
ФИН3 17:00
Кифен Кифен 0 - 2 НДЖС НДЖС
ЛАТ 17:00
Спартакс Юрмала Спартакс Юрмала 3 - 0 БФЦ Даугавпилс БФЦ Даугавпилс
ТААНО 17:00
Каролин Гарсия Каролин Гарсия 2 - 1 Дона Векич Дона Векич
ТИМОП 17:00
Куруми Нара Куруми Нара 2 - 0 Роза Висенс Мас Роза Висенс Мас
БЛР 17:00
БАТЕ БАТЕ 3 - 1 Шахтьор Солигорск Шахтьор Солигорск
БЪЛЖЛ 17:00
Спортика (Ж) Спортика (Ж) 3 - 0 Локомотив Стара Загора (Ж) Локомотив Стара Загора (Ж)
БЪЛЖЛ 17:00
Пълдин (Ж) Пълдин (Ж) 3 - 0 Риал Ковачевци (Ж) Риал Ковачевци (Ж)
ЛНВ 17:00
Япония (волейбол) Япония (волейбол) 3 - 2 Австралия (волейбол) Австралия (волейбол)
ЛНВ 17:00
Иран (волейбол) Иран (волейбол) 3 - 0 Русия (волейбол) Русия (волейбол)
ЛНВ 17:00
Китай (волейбол) Китай (волейбол) 1 - 3 Сърбия (волейбол) Сърбия (волейбол)
ЛИТ1 17:00
Атмосфера Атмосфера 2 - 7 ФК Вилнюс ФК Вилнюс
ПАР2 17:00
2 май 2 май 2 - 0 Фулгенсио Йегрос Фулгенсио Йегрос
ПАР2 17:00
Спортиво Итеньо Спортиво Итеньо 0 - 0 Индепендиенте ФБК Индепендиенте ФБК
НОР2 17:00
Гроруд Гроруд 2 - 1 Сеня Сеня
ПАР2 17:00
12 октомври 12 октомври 1 - 2 Атира Атира
НОР2 17:00
Берум Берум 3 - 2 Мьолнер Мьолнер
ПАР2 17:00
Депортиво Каагуасу Депортиво Каагуасу 0 - 1 Спортиво Триниденсе Спортиво Триниденсе
НОР2 17:00
Сола Сола 1 - 0 Биосен Биосен
ПАР2 17:00
Генерал Кабалеро Генерал Кабалеро 0 - 0 Гуайреня Гуайреня
ПАР2 17:00
РИ 3 Коралес РИ 3 Коралес 0 - 1 Оветенсе Оветенсе
ЛИТ1 17:00
Йонава Йонава 1 - 0 Вилняюс Вютис Вилняюс Вютис
НОР3 17:00
Сторд Сторд 5 - 2 Бран II Бран II
УЗБЕ 17:30
АГМК АГМК 1 - 1 Навбахор Навбахор
ЛАТК 18:00
Ливани Ливани 5 - 1 Никерс Никерс
ЛНВ 18:00
Франция (волейбол) Франция (волейбол) 1 - 3 САЩ (волейбол) САЩ (волейбол)
ПРС 18:00
Пипинсрайд Пипинсрайд 1 - 3 Айхщет Айхщет
ШВЕЦ1 18:00
Вернаму Вернаму 2 - 2 Утсиктен Утсиктен
МОЛД 18:00
Сфинтул Георге Сфинтул Георге 2 - 0 Зимбру Зимбру
ГРУ 18:00
Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси 2 - 1 ВИТ Грузия ВИТ Грузия
МЖДЖ 18:00
Северна Македония (Ж) Северна Македония (Ж) 1 - 3 Албания (Ж) Албания (Ж)
ШВЕЦ1 18:00
Васалунд Васалунд 1 - 2 Акрополис Акрополис
УЗБЕ 18:00
Бухоро Бухоро 0 - 5 Пахтакор Пахтакор
НОР2 18:00
Алта Алта 3 - 1 Елверум Елверум
МЖДЖ 18:30
Словения (Ж) Словения (Ж) 5 - 0 Черна гора (Ж) Черна гора (Ж)
МЖДЖ 18:30
Боливия (Ж) Боливия (Ж) 2 - 1 Пуерто Рико (Ж) Пуерто Рико (Ж)
ФИН1 18:30
Яро Яро 1 - 1 Каяни Каяни
ФИН3 18:30
Викингит Викингит 4 - 0 ВДжС ВДжС
ФИН3 18:30
ОЛС ОЛС 3 - 0 ВПС II ВПС II
ФИН3 18:30
ГрИФК ГрИФК 1 - 4 Еспоо Еспоо
ФИН3 18:30
СДЖК Академия СДЖК Академия 2 - 1 ГБК ГБК
ФИН3 18:30
ЕПС ЕПС 0 - 2 КааПо КааПо
ФИН3 18:30
Джаз Джаз 4 - 1 Тампере Юнайтед Тампере Юнайтед
ФИН3 18:30
КаПа КаПа 1 - 2 Хонка Академия Хонка Академия
ШВЕЦС 18:30
Халмстад Халмстад 2 - 0 Мелбю Мелбю
ФИН3 18:30
МП МП 2 - 2 ДжаПС ДжаПС
ФИН 18:30
КПВ КПВ 1 - 3 Интер Турку Интер Турку
ФИН3 18:30
ДЖИППО ДЖИППО 2 - 1 ПЕПО ПЕПО
ФИН1 18:30
ТПВ ТПВ 1 - 0 КТП КТП
ФИН1 18:30
ЕИФ ЕИФ 0 - 3 Оулу Оулу
ТААК 19:00
Найкта Бейнс Найкта Бейнс 0 - 2 Лорън Дейвис Лорън Дейвис
НОР 19:00
Молде Молде 2 - 0 Ранхайм Ранхайм
НОР 19:00
Сарпсборг 08 Сарпсборг 08 2 - 0 Од Од
НОР 19:00
Бодьо/Глимт Бодьо/Глимт 2 - 0 Стрьомсгодсе Стрьомсгодсе
НОР 19:00
Лилестрьом Лилестрьом 0 - 2 Викинг Викинг
НОР1 19:00
Тромсдален Тромсдален 2 - 2 Нест-Сотра Нест-Сотра
НОР1 19:00
Нутоден Нутоден 0 - 2 Сандефьорд Сандефьорд
НОР 19:00
Мьондален Мьондален 1 - 1 Кристиансунд Кристиансунд
ИПК19 19:00
Виляреал (19) Виляреал (19) 1 - 0 Реал Мадрид (19) Реал Мадрид (19)
ИСПСБ 19:00
Атлетико Балеарес Атлетико Балеарес 1 - 0 Мелия Мелия
НОР1 19:00
Уленсакер/Киса Уленсакер/Киса 5 - 1 Рауфос Рауфос
МЖД 19:00
Сенегал Сенегал 1 - 0 Нигерия Нигерия
СПЖ 19:00
САЩ (Ж) САЩ (Ж) 3 - 0 Чили (Ж) Чили (Ж)
НОР2 19:00
Квик Халден Квик Халден 2 - 1 Арендал Арендал
НОР2 19:00
Брине Брине 2 - 1 Видар Видар
НОР1 19:00
Скейд Скейд 1 - 1 КФУМ КФУМ
БЛР 19:00
Динамо Минск Динамо Минск 6 - 1 Енергетик-БДУ Енергетик-БДУ
НОР1 19:00
Согндал Согндал 4 - 2 Стрьомен Стрьомен
НОР1 19:00
Йерв Йерв 0 - 0 Саннес Улф Саннес Улф
ИРАК 19:15
Ал Талаба Ал Талаба 1 - 4 Нафт Багдад Нафт Багдад
ЕП21 19:30
Полша (21) Полша (21) 3 - 2 Белгия (21) Белгия (21)
МЖД 19:35
Мароко Мароко 2 - 3 Замбия Замбия
ЛНВ 20:00
Португалия (волейбол) Португалия (волейбол) 0 - 3 Бразилия (волейбол) Бразилия (волейбол)
МЖД 20:00
Нигерия Нигерия 0 - 1 Сенегал Сенегал
МЖД 20:00
Танзания Танзания 1 - 1 Зимбабве Зимбабве
ПРС 20:00
Аукас Аукас 1 - 0 ЛДУ Кито ЛДУ Кито
ИСПСБ 20:00
Рекреативо Уелва Рекреативо Уелва 1 - 1 Мирандес Мирандес
ИСП2 20:00
Албасете Албасете 1 - 0 Майорка Майорка
МОЛД 20:00
Милсами Милсами 3 - 1 Динамо-Ауто Динамо-Ауто
НОР3 20:30
Конгсвингер II Конгсвингер II 2 - 2 Нюбергсунд Нюбергсунд
ЛНВ 20:40
Италия (волейбол) Италия (волейбол) 3 - 1 България (волейбол) България (волейбол)
БЛР 20:45
Динамо Брест Динамо Брест 3 - 0 Гомел Гомел
ИСЛ2 21:00
Кари Кари 2 - 3 Далвик/Рейнир Далвик/Рейнир
ПЕРУ2 21:00
Атлетико Грау Атлетико Грау 3 - 1 Комерсиантес Унидос Комерсиантес Унидос
БРАД 21:00
Брагантино ПА Брагантино ПА 3 - 0 Атлетико Сеаренсе Атлетико Сеаренсе
МЖД 21:00
Танзания Танзания 1 - 1 Зимбабве Зимбабве
ИСЛ2 21:00
Кари Кари 2 - 3 Далвик/Рейнир Далвик/Рейнир
НОР 21:00
Розенборг Розенборг 3 - 0 Волеренга Волеренга
МЖД 21:05
Алжир Алжир 3 - 2 Мали Мали
ПЕРУ2 21:15
Хуан Аурих Хуан Аурих 1 - 0 Санта Роса ПНП Санта Роса ПНП
ЛБСА 21:45
БК Динамо Сасари БК Динамо Сасари 95 - 88 БК Рейер Венеция БК Рейер Венеция
БРАД 22:00
Итуано Итуано 2 - 1 Калденсе Калденсе
БРАД 22:00
АСА АСА 2 - 0 Итабаяна Итабаяна
БРАД 22:00
Кашиас Кашиас 0 - 0 Авенида Авенида
КОПАМ 22:00
Парагвай Парагвай 2 - 2 Катар Катар
ЕП21 22:00
Италия (21) Италия (21) 3 - 1 Испания (21) Испания (21)
ОФЛ 22:00
Хартфорд Атлетик Хартфорд Атлетик 2 - 3 Нешвил Нешвил
ОФЛ 22:00
Ню Йорк РБ II Ню Йорк РБ II 1 - 0 Луисвил Сити Луисвил Сити
БРАЦ 22:00
Боа Боа 2 - 1 Ипиранга Ерешим Ипиранга Ерешим
МЖД 22:00
Египет Египет 3 - 1 Гвинея Гвинея
БРАЦ 22:00
Трезе Трезе 1 - 3 Конфиянса Конфиянса
ЖНБА 22:30
Кънектикът Сън Кънектикът Сън 81 - 67 Сиатъл Сторм Сиатъл Сторм
БРАД 23:00
Сао Раймундо ЕК Сао Раймундо ЕК 1 - 0 Сао Раймундо Сао Раймундо
ПЕРУ2 23:30
Спорт Лорето Спорт Лорето 1 - 0 Алианса Атлетико Алианса Атлетико
ПЕРУ2 23:30
Сантос Ика Сантос Ика 1 - 1 Депортиво Коопсол Депортиво Коопсол
ПЕРУ2 23:30
Унион Уарал Унион Уарал 1 - 0 Спорт Виктория Спорт Виктория
ПЕРУ2 23:30
Сиенсиано Сиенсиано 5 - 0 Лос Кайманес Лос Кайманес