Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ОФЛ 00:00
Портланд Тимбърс II Портланд Тимбърс II 2 - 2 Фресно ФК Фресно ФК
ВЕН 00:00
Карабобо Карабобо 1 - 2 Естудиантес де Мерида Естудиантес де Мерида
ПАР2 00:30
3 февруари 3 февруари 1 - 2 Рубио Ню Рубио Ню
БРАЦ 01:00
Атлетико Акреано Атлетико Акреано 2 - 1 Томбенсе Томбенсе
КОПАМ 01:00
Уругвай Уругвай 4 - 0 Еквадор Еквадор
ГОЛДК 01:00
Хаити Хаити 2 - 1 Бермуда Бермуда
КАНД 01:00
Кингсмен Кингсмен 0 - 4 КСК Мисисага КСК Мисисага
ЖНБА 02:00
Минесота Линкс Минесота Линкс 75 - 80 Лас Вегас Ейсес Лас Вегас Ейсес
ВЕН 02:30
Минерос де Гуаяна Минерос де Гуаяна 0 - 0 Сулия Сулия
КАНД 03:00
СК Скарбъроу СК Скарбъроу 6 - 0 Брантфорд Галакси Брантфорд Галакси
ГОЛДК 03:30
Коста Рика Коста Рика 4 - 0 Никарагуа Никарагуа
МЖДЖ 11:30
Чехия (Ж) Чехия (Ж) 1 - 0 Русия (Ж) Русия (Ж)
ТИМОП 12:00
Сара Сорибес Тормо Сара Сорибес Тормо 2 - 0 Йохана Ларсон Йохана Ларсон
ТИМОП 12:00
Забине Лизицки Забине Лизицки 1 - 2 Кая Юван Кая Юван
ТИМОП 12:00
Джил Белен Тейхман Джил Белен Тейхман 0 - 2 Ясалин Бонавенчър Ясалин Бонавенчър
БАНГ 13:00
Саиф Саиф 2 - 0 Брадърс Юниън Брадърс Юниън
ТГГВО 13:00
Матю Ебдън Матю Ебдън 1 - 2 Раду Албот Раду Албот
ЮКОР2 13:00
Сеул Е-Ленд Сеул Е-Ленд 0 - 1 Чоннам Драгънс Чоннам Драгънс
ТГГВО 13:00
Стив Джонсън Стив Джонсън 2 - 0 Филип Колшрайбер Филип Колшрайбер
БАНГ 13:00
Муктиджода СКЧ Муктиджода СКЧ 1 - 1 НоФел Спортинг Клуб НоФел Спортинг Клуб
ТИМОП 13:00
Фиона Феро Фиона Феро 1 - 2 Шелби Роджърс Шелби Роджърс
ТААК 13:30
Кристина Плишкова Кристина Плишкова 2 - 1 Мари Бозукова Мари Бозукова
ТИМОП 13:30
Куруми Нара Куруми Нара 1 - 2 Варвара Лепченко Варвара Лепченко
ЮКОР2 13:30
Анянг Анянг 1 - 3 Пусан Ай Парк Пусан Ай Парк
ТААК 13:30
Ига Святек Ига Святек 2 - 1 Бернарда Пера Бернарда Пера
ТИМОП 13:30
Альона Болсова Задойнов Альона Болсова Задойнов 1 - 2 Тереза Мартинцова Тереза Мартинцова
ТААК 13:30
Анна Калинская Анна Калинская 0 - 2 Виктория Томова Виктория Томова
ТААК 13:40
Елина Свитолина Елина Свитолина 1 - 2 Маргарита Гаспарян Маргарита Гаспарян
ТААЧ 14:00
Фернандо Вердаско Фернандо Вердаско 0 - 2 Даниил Медведев Даниил Медведев
ТГГВО 14:30
Пиер-Хюг Хърбърт Пиер-Хюг Хърбърт 2 - 0 Гаел Монфис Гаел Монфис
ПРС 15:00
Сатурн Раменское Сатурн Раменское 8 - 1 Коломна Коломна
ТААК 15:00
Астра Шарма Астра Шарма 0 - 2 Лорън Дейвис Лорън Дейвис
ТИМОП 15:00
Моника Пуиг Моника Пуиг 0 - 2 Айла Томлянович Айла Томлянович
ТИМОП 15:00
Катерина Синякова Катерина Синякова 1 - 2 Алисън ван Ойтванк Алисън ван Ойтванк
ТИМОП 15:00
Анна-Лена Фридзам Анна-Лена Фридзам 0 - 2 Яфан Ванг Яфан Ванг
ТААЧ 15:30
Диего Шварцман Диего Шварцман 2 - 0 Александър Бублик Александър Бублик
ТААК 15:50
Арина Сабаленка Арина Сабаленка 1 - 2 Су-Вей Хсие Су-Вей Хсие
ТААЧ 15:55
Марин Чилич Марин Чилич 2 - 0 Кристиан Гарин Кристиан Гарин
МЖДЖ 16:00
Грузия (Ж) Грузия (Ж) 2 - 1 ОАЕ (Ж) ОАЕ (Ж)
ТГГВО 16:00
Жоао Соуса Жоао Соуса 2 - 0 Хуберт Хуркач Хуберт Хуркач
ТГГВО 16:00
Миомир Кечманович Миомир Кечманович 0 - 2 Карен Хачанов Карен Хачанов
ТААК 16:00
Хедър Уотсън Хедър Уотсън 1 - 2 Барбора Стрицова Барбора Стрицова
ТААЧ 17:00
Никола Маю Никола Маю 2 - 0 Франсис Тияфо Франсис Тияфо
ТИМОП 17:00
София Кенин София Кенин 2 - 0 Кирстен Флипкенс Кирстен Флипкенс
ТААЧ 17:00
Камерън Норие Камерън Норие 1 - 2 Кевин Андерсън Кевин Андерсън
НОР2 17:00
Флурьо Флурьо 3 - 1 Од II Од II
ИРАК 17:00
Багдад Багдад 2 - 0 Арбил Арбил
ТИМОП 17:00
Белинда Бенчич Белинда Бенчич 2 - 0 Ребека Петерсон Ребека Петерсон
ПРС 18:00
Шахтьор Солигорск Шахтьор Солигорск 1 - 3 Тамбов Тамбов
НОР3 18:00
Ос Турн Ос Турн 2 - 4 Стрьомсгодсе II Стрьомсгодсе II
НОР3 18:00
Лилестрьом II Лилестрьом II 3 - 1 Тромсьо II Тромсьо II
ТААК 18:00
Анет Контавайт Анет Контавайт 0 - 2 Йохана Конта Йохана Конта
МЖДЖ 18:30
Финландия (Ж) Финландия (Ж) 0 - 2 Исландия (Ж) Исландия (Ж)
ФИН 18:30
ВПС ВПС 1 - 2 КуПС КуПС
НОР3 18:30
Ромен Ромен 1 - 1 Олесун II Олесун II
ТГГВО 18:45
Робин Хаасе Робин Хаасе 0 - 2 Александър Зверев Александър Зверев
ТААК 18:50
Кристина Младенович Кристина Младенович 1 - 2 Евгения Родина Евгения Родина
АФК 19:00
Ал Вихдат Аман Ал Вихдат Аман 0 - 1 Ал Ахед Ал Ахед
СПЖ 19:00
ЮАР (Ж) ЮАР (Ж) 0 - 4 Германия (Ж) Германия (Ж)
ИСЛ1 19:00
Викингур Олафсвик Викингур Олафсвик 0 - 1 Кефлавик Кефлавик
СПЖ 19:00
Китай (Ж) Китай (Ж) 0 - 0 Испания (Ж) Испания (Ж)
НОР3 19:00
Тилер Тилер 3 - 1 Рауфос II Рауфос II
МЖДЖ 19:00
Молдова (Ж) Молдова (Ж) 0 - 0 Турция (Ж) Турция (Ж)
ЕП21 19:30
Сърбия (21) Сърбия (21) 0 - 2 Австрия (21) Австрия (21)
ТААК 19:30
Михаела Бузарнеску Михаела Бузарнеску 0 - 2 Каролина Хръдличкова Каролина Хръдличкова
ТИМОП 19:40
Андреа Петкович Андреа Петкович 0 - 2 Елиз Мертенс Елиз Мертенс
НОР3 20:00
Волеренга II Волеренга II 4 - 1 ИФ Реди ИФ Реди
НОР3 20:00
Розенборг II Розенборг II 5 - 2 Стриндхайм Стриндхайм
ШВЕЦС 20:00
Йоргрите Йоргрите 1 - 0 ГАИС ГАИС
НОР3 20:00
Мелхус Мелхус 1 - 1 Ранхайм II Ранхайм II
НОР3 20:00
Нордстранд Нордстранд 3 - 1 Сарпсборг 08 II Сарпсборг 08 II
НОР3 20:00
Брине II Брине II 2 - 3 Варденесет Варденесет
НОР3 20:00
Согндал II Согндал II 4 - 0 Фьора Фьора
ДАН3 20:00
Сковсхьовед Сковсхьовед 0 - 2 Слагелсе Б&И Слагелсе Б&И
НОР 20:00
Стабек Стабек 0 - 1 Тромсьо Тромсьо
ТААЧ 20:05
Жил Симон Жил Симон 2 - 1 Джеймс Уорд Джеймс Уорд
МЖДЖ 20:30
Сърбия (Ж) Сърбия (Ж) 3 - 2 Румъния (Ж) Румъния (Ж)
НОР3 21:00
Мьондален II Мьондален II 0 - 1 Фриг Фриг
МЖД 21:15
Тунис Тунис 2 - 1 Бурунди Бурунди
МЖДЖ 21:30
Австрия (Ж) Австрия (Ж) 1 - 1 Словакия (Ж) Словакия (Ж)
СПЖ 22:00
Република Корея (Ж) Република Корея (Ж) 1 - 2 Норвегия (Ж) Норвегия (Ж)
СПЖ 22:00
Нигерия (Ж) Нигерия (Ж) 0 - 1 Франция (Ж) Франция (Ж)
ЕП21 22:00
Германия (21) Германия (21) 3 - 1 Дания (21) Дания (21)
АЦБ 22:00
БК Реал Мадрид БК Реал Мадрид 81 - 80 ФК Барселона (баскетбол) ФК Барселона (баскетбол)