Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
КОПАМ 00:30
Колумбия Колумбия 1 - 0 Катар Катар
КАНПЛ 01:00
Халифакс Уондърърс Халифакс Уондърърс 1 - 2 Кавалри Кавалри
ЖНБА 02:00
Ню Йорк Либърти Ню Йорк Либърти 83 - 91 Чикаго Скай Чикаго Скай
САЩК 02:00
ДС Юнайтед ДС Юнайтед 1 - 2 Ню Йорк Сити Ню Йорк Сити
КАНПЛ 02:00
Йорк 9 Йорк 9 0 - 0 Едмънтън Едмънтън
САЩК 02:30
Орландо Сити Орландо Сити 0 - 0 Ню Инглънд Ню Инглънд
ГОЛДК 03:00
Куба Куба 0 - 3 Мартиника Мартиника
САЩК 03:00
Далас Далас 1 - 2 Ню Мексико Юнайтед Ню Мексико Юнайтед
САЩК 03:30
Сейнт Луис Сейнт Луис 1 - 0 ФК Синсинати ФК Синсинати
ПРС 03:30
Барселона Гуаякил Барселона Гуаякил 2 - 1 Емелек Емелек
КОПАМ 03:30
Аржентина Аржентина 1 - 1 Парагвай Парагвай
ГОЛДК 05:35
Мексико Мексико 3 - 1 Канада Канада
САЩК 06:05
Портланд Тимбърс Портланд Тимбърс 4 - 0 ЛА Галакси ЛА Галакси
ВЛНЖ 07:30
Япония (волейбол, Ж) Япония (волейбол, Ж) 2 - 3 Доминиканска република (волейбол, Ж) Доминиканска република (волейбол, Ж)
ВЛНЖ 11:00
Република Корея (волейбол, Ж) Република Корея (волейбол, Ж) 3 - 1 Полша (волейбол, Ж) Полша (волейбол, Ж)
ВЛНЖ 11:00
Германия (волейбол, Ж) Германия (волейбол, Ж) 3 - 0 България (волейбол, Ж) България (волейбол, Ж)
ПРС 12:00
Чертаново Чертаново 2 - 2 Арарат Москва Арарат Москва
ПРС 13:00
Сириус Сириус 1 - 2 Юргорден Юргорден
ТААЧ 13:10
Марин Чилич Марин Чилич 0 - 2 Диего Шварцман Диего Шварцман
ТГГВО 13:10
Матео Беретини Матео Беретини 2 - 1 Андреас Сепи Андреас Сепи
ТААЧ 13:10
Жил Симон Жил Симон 2 - 1 Кевин Андерсън Кевин Андерсън
ТИМОП 13:10
Белинда Бенчич Белинда Бенчич 2 - 1 Шелби Роджърс Шелби Роджърс
ВЛНЖ 14:00
Тайланд (волейбол, Ж) Тайланд (волейбол, Ж) 0 - 3 САЩ (волейбол, Ж) САЩ (волейбол, Ж)
МАКАО 14:05
Макао (23) Макао (23) 0 - 4 ЧПК ЧПК
ВЛНЖ 14:30
Китай (волейбол, Ж) Китай (волейбол, Ж) 3 - 0 Сърбия (волейбол, Ж) Сърбия (волейбол, Ж)
ТААК 14:30
Дженифър Брейди Дженифър Брейди 0 - 2 Ашли Барти Ашли Барти
ТААЧ 14:50
Стефанос Циципас Стефанос Циципас 2 - 0 Кайл Едмънд Кайл Едмънд
ТААЧ 14:55
Ник Кирьос Ник Кирьос 2 - 0 Роберто Карбайес-Баена Роберто Карбайес-Баена
ПРС 15:00
Малмьо ФФ Малмьо ФФ 2 - 1 Сьонерюск Сьонерюск
ТГГВО 15:10
Ришар Гаске Ришар Гаске 0 - 2 Роберто Баутиста Агут Роберто Баутиста Агут
ТИМОП 15:20
Ализе Корне Ализе Корне 0 - 2 Аманда Анисимова Аманда Анисимова
ТААЧ 15:35
Григор Димитров Григор Димитров 0 - 2 Феликс Оже-Алясим Феликс Оже-Алясим
ТААЧ 15:35
Станислас Вавринка Станислас Вавринка 1 - 2 Никола Маю Никола Маю
МАКАО 16:00
Полиция Макао Полиция Макао 1 - 7 Спортинг Макао Спортинг Макао
ВЛНЖ 16:00
Белгия (волейбол, Ж) Белгия (волейбол, Ж) 3 - 2 Италия (волейбол, Ж) Италия (волейбол, Ж)
ПРС 16:00
Шинник Шинник 1 - 0 Торпедо Владимир Торпедо Владимир
ТААК 16:25
Наоми Осака Наоми Осака 0 - 2 Юлия Путинцева Юлия Путинцева
ТГГВО 16:30
Стив Джонсън Стив Джонсън 0 - 2 Александър Зверев Александър Зверев
ТААЧ 16:45
Люка Пуй Люка Пуй 1 - 2 Даниил Медведев Даниил Медведев
ИРАК 17:00
Нафт Багдад Нафт Багдад 2 - 1 Нафт Ал Жанооб Нафт Ал Жанооб
ПРС 17:00
Арсенал Тула Арсенал Тула 0 - 4 Авангард Курск Авангард Курск
ВЛНЖ 17:00
Русия (волейбол, Ж) Русия (волейбол, Ж) 0 - 3 Нидерландия (волейбол, Ж) Нидерландия (волейбол, Ж)
ПРС 17:00
СКА Хабаровск СКА Хабаровск 1 - 3 Нефтчи Баку Нефтчи Баку
ИРАК 17:00
Ал Худод Ал Худод 1 - 2 Ал Шорта Багдад Ал Шорта Багдад
ТААЧ 17:05
Аляж Бедене Аляж Бедене 0 - 2 Милош Раонич Милош Раонич
ТААЧ 17:30
Стефанос Циципас Стефанос Циципас 2 - 1 Жереми Шарди Жереми Шарди
ТИМОП 17:40
Анджелик Кербер Анджелик Кербер 2 - 0 Мария Шарапова Мария Шарапова
ТААК 17:55
Евгения Родина Евгения Родина 0 - 2 Юлия Гьоргес Юлия Гьоргес
ПРС 18:00
Рубин Казан Рубин Казан 1 - 2 Нефтехимик Нефтехимик
ПРС 18:00
Краснодар Краснодар 2 - 2 Чайка Чайка
ФИН3 18:30
Тампере Юнайтед Тампере Юнайтед 0 - 0 КаПа КаПа
ФИН1 18:30
Оулу Оулу 0 - 1 КТП КТП
ФИН3 18:30
МиПК МиПК 1 - 2 Викингит Викингит
ПРС 18:30
Славия Славия 2 - 1 Ботев Враца Ботев Враца
ФИН3 18:30
СДЖК Академия СДЖК Академия 3 - 0 ВИФК ВИФК
ФИН3 18:30
Хонка Академия Хонка Академия 2 - 2 ЕПС ЕПС
ФИН3 18:30
НДЖС НДЖС 1 - 1 ДЖИППО ДЖИППО
ЕСТЕА 18:30
Вапрус Вапрус 0 - 0 Флора II Флора II
ЕСТЕА 18:30
Раквере Тарвас Раквере Тарвас 0 - 3 Тамека II Тамека II
ТГГВО 18:40
Роджър Федерер Роджър Федерер 2 - 1 Жо-Вилфрид Цонга Жо-Вилфрид Цонга
ЕСТЕА 19:00
Талина Калев II Талина Калев II 1 - 5 ФКИ Левадия II ФКИ Левадия II
ЕСТК 19:00
Кадакас Кадакас 3 - 1 Максатранспорт Максатранспорт
ЕСТК 19:00
Компаний Марямаа Компаний Марямаа 6 - 2 СС Салюшънс СС Салюшънс
СПЖ 19:00
Камерун (Ж) Камерун (Ж) 2 - 1 Нова Зеландия (Ж) Нова Зеландия (Ж)
СПЖ 19:00
Нидерландия (Ж) Нидерландия (Ж) 2 - 1 Канада (Ж) Канада (Ж)
ТААЧ 19:00
Ник Кирьос Ник Кирьос 1 - 2 Феликс Оже-Алясим Феликс Оже-Алясим
ЕСТК 19:00
Леле Леле 2 - 1 ТрансферВизе ТрансферВизе
НОРК 19:00
Конгсвингер Конгсвингер 1 - 0 Тромсьо Тромсьо
ШВЕЦ1 19:00
Оскаршхамн АИК Оскаршхамн АИК 4 - 0 Линдоме Линдоме
ШВЕЦ1 19:00
Солентуна Солентуна 3 - 2 Умея Умея
ПРС 19:00
Несби Несби 0 - 1 ОБ ОБ
НОРК 19:00
Алта Алта 1 - 4 Стабек Стабек
ВЛНЖ 19:00
Турция (волейбол, Ж) Турция (волейбол, Ж) 3 - 2 Бразилия (волейбол, Ж) Бразилия (волейбол, Ж)
ИРАК 19:15
Ал Бахри Ал Бахри 2 - 1 Нафт Майсан Нафт Майсан
ТААК 19:25
Кианг Ванг Кианг Ванг 0 - 2 Винъс Уилямс Винъс Уилямс
ЕСТЕА 19:30
Елва Елва 3 - 0 Тарту Уелко Тарту Уелко
ЕП21 19:30
Дания (21) Дания (21) 3 - 1 Австрия (21) Австрия (21)
ЕСТЕА 19:30
Легион Легион 3 - 0 К-Ярве ДжК Ярве К-Ярве ДжК Ярве
ТИМОП 19:30
Паула Бадоса Паула Бадоса 1 - 2 Каролин Гарсия Каролин Гарсия
ЛАТ 19:45
Лиепая Лиепая 4 - 0 Вентспилс Вентспилс
ШВЕЦ1 20:00
Люнгшиле Люнгшиле 3 - 2 Лунд Лунд
ШВЕЦ1 20:00
Шьовде АИК Шьовде АИК 4 - 0 Отвидаберг Отвидаберг
ШВЕЦ1 20:00
Форуърд Форуърд 2 - 0 Карлслунд Карлслунд
ШВЕЦ1 20:00
Утсиктен Утсиктен 2 - 1 Асириска Турабдин Асириска Турабдин
ШВЕЦ1 20:00
Твякер Твякер 1 - 2 Тролхетан Тролхетан
ЕСТК 20:00
Сокърнет Сокърнет 1 - 3 Вастселийна Вастселийна
ЛБСА 21:45
БК Динамо Сасари БК Динамо Сасари 87 - 77 БК Рейер Венеция БК Рейер Венеция
СПЖ 22:00
Швеция (Ж) Швеция (Ж) 0 - 2 САЩ (Ж) САЩ (Ж)
СПЖ 22:00
Тайланд (Ж) Тайланд (Ж) 0 - 2 Чили (Ж) Чили (Ж)
ИСП2 22:00
Депортиво Ла Коруня Депортиво Ла Коруня 2 - 0 Майорка Майорка
ЕП21 22:00
Германия (21) Германия (21) 6 - 1 Сърбия (21) Сърбия (21)
ИСЛ2 22:15
Кари Кари 5 - 0 КФГ КФГ
ИСЛ2 22:15
Тротур Вогар Тротур Вогар 0 - 2 ИР ИР
ИСЛ1 22:15
Хаукар Хаукар 1 - 2 Лейкнир Рейкявик Лейкнир Рейкявик
ИСЛ1 22:15
Нярдвик Нярдвик 0 - 2 Афтурелдинг Афтурелдинг
ИСЛ2 22:15
Селфос Селфос 4 - 2 Тиндастол Тиндастол