Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ПРС 01:00
Атлас Атлас 4 - 2 Картахинес Картахинес
ГОЛДК 02:00
Никарагуа Никарагуа 0 - 2 Хаити Хаити
БРАЦ 02:00
Ипиранга Ерешим Ипиранга Ерешим 4 - 1 Ювентуде Ювентуде
КОПАМ 02:00
Уругвай Уругвай 2 - 2 Япония Япония
КАНПЛ 03:00
Валор Валор 1 - 2 Пасифик ФК Пасифик ФК
ЖНБА 03:00
Далас Уингс Далас Уингс 69 - 54 Финикс Меркюри Финикс Меркюри
ПРС 03:00
ЛДУ Кито ЛДУ Кито 4 - 2 Аукас Аукас
ГОЛДК 04:35
Коста Рика Коста Рика 2 - 1 Бермуда Бермуда
ЖНБА 05:00
Лас Вегас Ейсес Лас Вегас Ейсес 72 - 95 Вашингтон Мистикс Вашингтон Мистикс
САЩК 05:36
Лос Анджелис Лос Анджелис 3 - 1 Сан Хосе Ърткуейкс Сан Хосе Ърткуейкс
ПРС 11:15
Академия Клинчени Академия Клинчени 1 - 3 Чиндия Търговище Чиндия Търговище
ПРС 12:00
Подбрезова Подбрезова 2 - 5 Похроние Похроние
ТГГВО 13:00
Матео Беретини Матео Беретини 2 - 0 Карен Хачанов Карен Хачанов
ТААИЖ 13:00
Фиона Феро Фиона Феро 2 - 0 Южени Бушар Южени Бушар
ТААИЖ 13:00
Дария Гаврилова Дария Гаврилова 2 - 0 Вера Лапко Вера Лапко
ТИМОП 13:00
София Кенин София Кенин 2 - 1 Елиз Мертенс Елиз Мертенс
ТААИЖ 13:00
Джесика Пегула Джесика Пегула 2 - 0 Щефани Фьогеле Щефани Фьогеле
ЮКОР 13:30
Чеджу Юнайтед Чеджу Юнайтед 1 - 2 Съннам Съннам
ТААК 13:30
Барбора Стрицова Барбора Стрицова 2 - 0 Кристина Плишкова Кристина Плишкова
ПРС 14:00
Хорсенс Хорсенс 3 - 1 Хелсингор Хелсингор
ТААЧ 14:00
Диего Шварцман Диего Шварцман 0 - 2 Даниил Медведев Даниил Медведев
ЛНВ 14:00
Франция (волейбол) Франция (волейбол) 3 - 0 Австралия (волейбол) Австралия (волейбол)
МАКАО 14:05
Так Чун Ка I Так Чун Ка I 0 - 2 Монте Карло Монте Карло
ТААИЖ 14:30
Лизет Кабрера Лизет Кабрера 0 - 2 Полин Парментие Полин Парментие
ТААИЖ 14:30
Манди Минела Манди Минела 2 - 1 Астра Шарма Астра Шарма
ТГГВО 14:30
Давид Гофен Давид Гофен 2 - 1 Александър Зверев Александър Зверев
ТААИЖ 14:30
Полона Херцог Полона Херцог 2 - 0 Джил Белен Тейхман Джил Белен Тейхман
ТИМОП 14:30
Белинда Бенчич Белинда Бенчич 2 - 0 Аманда Анисимова Аманда Анисимова
КИТ 14:35
Цзянсу Сайнти Цзянсу Сайнти 0 - 1 Шанхай Шънхуа Шанхай Шънхуа
СИНГ 14:45
Балестиер Халса Балестиер Халса 1 - 3 Албирекс Нийгата С Албирекс Нийгата С
ТААЧ 15:00
Никола Маю Никола Маю 1 - 2 Жил Симон Жил Симон
ПРС 15:00
Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 1 - 0 Сабаил Сабаил
ТААК 15:00
Петра Мартич Петра Мартич 2 - 1 Йелена Остапенко Йелена Остапенко
ТААЧ 15:30
Стефанос Циципас Стефанос Циципас 0 - 2 Феликс Оже-Алясим Феликс Оже-Алясим
ТГГВО 16:00
Борна Чорич Борна Чорич 0 - 1 Пиер-Хюг Хърбърт Пиер-Хюг Хърбърт
ПРС 16:00
Цюрих Цюрих 2 - 2 Винтертур Винтертур
ТААИЖ 16:00
Даяна Ястремска Даяна Ястремска 2 - 0 Фрея Кристи Фрея Кристи
ПРС 16:00
Шинник Шинник 2 - 4 Текстилчик Текстилчик
ТААИЖ 16:00
Тимея Бачински Тимея Бачински 0 - 2 Виктория Голубич Виктория Голубич
УЗБЕ 16:00
Динамо Самарканд Динамо Самарканд 2 - 1 Локомотив Ташкент Локомотив Ташкент
ТААИЖ 16:00
Вероника Кудерметова Вероника Кудерметова 2 - 1 Бернарда Пера Бернарда Пера
ТААК 16:30
Винъс Уилямс Винъс Уилямс 0 - 2 Ашли Барти Ашли Барти
ИРАК 17:00
Ал Симауа Ал Симауа 1 - 3 Ал Талаба Ал Талаба
ПРС 17:00
Нижни Новгород Нижни Новгород 6 - 1 Муром Муром
ИРАК 17:00
Ал Кахраба Ал Кахраба 2 - 1 Нафт Ал Уасат Нафт Ал Уасат
ЛНВ 17:00
Иран (волейбол) Иран (волейбол) 3 - 1 Португалия (волейбол) Португалия (волейбол)
ТААИЖ 17:30
Алисия Барнет Алисия Барнет 0 - 2 Зарина Диас Зарина Диас
ТИМОП 17:30
Яфан Ванг Яфан Ванг 0 - 2 Анастасия Севастова Анастасия Севастова
ТААИЖ 17:30
Ига Святек Ига Святек 0 - 2 Саманта Стосър Саманта Стосър
ТААЧ 17:45
Фелисиано Лопес Фелисиано Лопес 2 - 1 Милош Раонич Милош Раонич
УЗБЕ 17:45
Пахтакор Пахтакор 8 - 0 Къзълкум Къзълкум
ЛНВ 18:00
Полша (волейбол) Полша (волейбол) 3 - 2 Аржентина (волейбол) Аржентина (волейбол)
МОЛД 18:00
Сперанца Ниспорени Сперанца Ниспорени 0 - 1 Милсами Милсами
ПРС 18:00
Корона Келце Корона Келце 1 - 4 Пуща Неполомице Пуща Неполомице
ПРС 18:00
Спартак Москва II Спартак Москва II 2 - 0 Арарат Москва Арарат Москва
ЛАТ 18:00
БФЦ Даугавпилс БФЦ Даугавпилс 0 - 2 Йелгава Йелгава
ПРС 18:00
Динамо Москва Динамо Москва 3 - 0 Рудар Велене Рудар Велене
ПРС 18:00
Брайтенрайн Брайтенрайн 2 - 0 Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс
ЛИТ1 18:00
Джугас Телшай Джугас Телшай 5 - 1 Миния Миния
ПРС 18:15
Виктория Отроковице Виктория Отроковице 0 - 2 Сигма Оломоуц Сигма Оломоуц
ТААИЖ 18:40
Урсула Радванска Урсула Радванска 0 - 2 Магда Линет Магда Линет
БЛР 18:45
Енергетик-БДУ Енергетик-БДУ 2 - 1 Торпедо Минск Торпедо Минск
ЛАТ 19:00
Валмиера/БСШ Валмиера/БСШ 0 - 2 Метта/ЛУ Метта/ЛУ
ЛИТ1 19:00
ФК Вилнюс ФК Вилнюс 5 - 3 Жалгирис II Жалгирис II
ЛАТ 19:00
Рига Рига 6 - 1 Спартакс Юрмала Спартакс Юрмала
ЕСТК 19:00
Пираая Пираая 1 - 3 ТЯК Легион II ТЯК Легион II
ПРС 19:00
Йънг Бойс Йънг Бойс 2 - 1 Раперсвил-Йона Раперсвил-Йона
ПРС 19:00
Матерсбург Матерсбург 2 - 3 Капфенбергер ШФ Капфенбергер ШФ
ПРС 19:00
Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук 1 - 6 Зенит Зенит
ПРС 19:00
Солин Солин 1 - 4 Хайдук Сплит Хайдук Сплит
ТГГВО 19:10
Роджър Федерер Роджър Федерер 2 - 1 Роберто Баутиста Агут Роберто Баутиста Агут
ТААК 19:30
Юлия Путинцева Юлия Путинцева 0 - 2 Юлия Гьоргес Юлия Гьоргес
НОР3 19:30
Стейнкяр Стейнкяр 0 - 0 Тилер Тилер
ПРС 19:30
Риека Риека 3 - 1 Браво Браво
ЕП21 19:30
Англия (21) Англия (21) 2 - 4 Румъния (21) Румъния (21)
ЕСТ 19:30
Талина Калев Талина Калев 0 - 2 Флора Флора
ТИМОП 19:35
Анджелик Кербер Анджелик Кербер 2 - 0 Каролин Гарсия Каролин Гарсия
МОЛД 20:00
Шериф Шериф 2 - 0 Петрокъб Петрокъб
МЖДЖ 20:00
Люксембург (Ж) Люксембург (Ж) 2 - 1 Андора (Ж) Андора (Ж)
ЛАТК 20:00
Лубана/Дегумниеки Лубана/Дегумниеки 2 - 6 Тенте Тенте
НОР3 20:00
Варденесет Варденесет 0 - 1 Дон Дон
НОР3 20:00
Фьора Фьора 0 - 4 Ос Турн Ос Турн
ПРС 20:30
КРК Гент КРК Гент 0 - 2 Гент Гент
БЛР 20:45
Неман Гродно Неман Гродно 1 - 3 Городея Городея
ЛНВ 21:00
Италия (волейбол) Италия (волейбол) 3 - 0 Сърбия (волейбол) Сърбия (волейбол)
АЦБ 22:00
ФК Барселона (баскетбол) ФК Барселона (баскетбол) 68 - 74 БК Реал Мадрид БК Реал Мадрид
ЕП21 22:00
Франция (21) Франция (21) 1 - 0 Хърватия (21) Хърватия (21)
КАН 23:00
Египет Египет 1 - 0 Зимбабве Зимбабве