Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ЛНВ 00:00
Германия (волейбол) Германия (волейбол) 1 - 3 Русия (волейбол) Русия (волейбол)
ЛНВ 01:00
Канада (волейбол) Канада (волейбол) 3 - 1 Китай (волейбол) Китай (волейбол)
БРАЦ 02:00
АБЦ АБЦ 1 - 1 Глобо Глобо
КОПАМ 02:00
Еквадор Еквадор 1 - 2 Чили Чили
КАНД 02:00
Сербиън Уайт Ийгълс Сербиън Уайт Ийгълс 1 - 0 КСК Мисисага КСК Мисисага
ГОЛДК 02:00
Ел Салвадор Ел Салвадор 0 - 0 Ямайка Ямайка
ЖНБА 02:30
Кънектикът Сън Кънектикът Сън 86 - 76 Атланта Дрийм Атланта Дрийм
ЛНВ 03:00
Бразилия (волейбол) Бразилия (волейбол) 3 - 1 България (волейбол) България (волейбол)
ЖНБА 03:00
Чикаго Скай Чикаго Скай 69 - 76 Индиана Фивър Индиана Фивър
ЛНВ 04:00
САЩ (волейбол) САЩ (волейбол) 3 - 0 Япония (волейбол) Япония (волейбол)
ГОЛДК 04:30
Хондурас Хондурас 0 - 1 Кюрасао Кюрасао
ЖНБА 05:30
Сиатъл Сторм Сиатъл Сторм 84 - 62 Лос Анджелис Спаркс Лос Анджелис Спаркс
ОФЛ 05:30
Фресно ФК Фресно ФК 3 - 2 Сан Антонио ФК Сан Антонио ФК
САЩЖ 06:00
Портланд Торнс (Ж) Портланд Торнс (Ж) 0 - 0 Юта Роялс (Ж) Юта Роялс (Ж)
ЯП 08:00
Консадоле Сапоро Консадоле Сапоро 3 - 1 Саган Тосу Саган Тосу
ПРС 08:30
Том Томск Том Томск 0 - 0 Енисей Енисей
ПРС 10:30
Царско село Царско село 1 - 0 Струмска слава Струмска слава
КИТ1 10:30
Хъйлундзян Лава Спринг Хъйлундзян Лава Спринг 2 - 1 Гуандонг Саут Тайгърс Гуандонг Саут Тайгърс
ПРС 10:30
Ботев Пловдив Ботев Пловдив 1 - 0 Ботев Гълъбово Ботев Гълъбово
ПРС 11:00
Ягелония Бялисток Ягелония Бялисток 3 - 0 Погон Шедълце Погон Шедълце
ПРС 11:00
Спартак Москва Спартак Москва 7 - 1 ПФК Сочи ПФК Сочи
ПРС 11:00
Млада Болеслав Млада Болеслав 3 - 3 Прибрам Прибрам
ПРС 11:00
Злате Моравце Злате Моравце 2 - 0 Дукла Банска Бистрица Дукла Банска Бистрица
ПРС 11:30
Дукла Прага Дукла Прага 2 - 4 Хрудим Хрудим
ПРС 11:30
ДАК ДАК 6 - 3 Шаморин Шаморин
ПРС 11:30
Спартак Търнава Спартак Търнава 6 - 1 Петржалка Петржалка
ПРС 12:00
Бохемианс 1905 Бохемианс 1905 3 - 2 Варнсдорф Варнсдорф
ПРС 12:00
Словачко Словачко 1 - 0 Скалица Скалица
ПРС 12:00
Раков Ченстохова Раков Ченстохова 3 - 0 Стал Мелец Стал Мелец
ЯП2 12:00
Рюкю Рюкю 2 - 5 Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу
ЯП2 12:00
В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки 1 - 2 Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата
ЯП2 12:00
Токушима Вортис Токушима Вортис 2 - 1 Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока
ЯП2 12:00
Цвайген Каназава Цвайген Каназава 2 - 1 Албирекс Нийгата Албирекс Нийгата
ЯП2 12:00
Мито Холихок Мито Холихок 1 - 1 Йокохама Йокохама
ЯП3 12:00
Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу 0 - 0 Фуджиеда МФК Фуджиеда МФК
ПРС 12:00
Чешке Будейовице Чешке Будейовице 3 - 1 Влашим Влашим
ПРС 12:00
ГКС Катовице ГКС Катовице 0 - 2 Гурник Забже Гурник Забже
ПРС 12:00
Нечеча Нечеча 3 - 1 Стал Стальова Воля Стал Стальова Воля
ЯП 12:00
Висел Кобе Висел Кобе 2 - 2 Ойта Тринита Ойта Тринита
ПРС 12:00
Арка Гдиня Арка Гдиня 3 - 1 Елана Торун Елана Торун
ЯП 12:00
Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос 1 - 0 Мацумото Ямага Мацумото Ямага
ПРС 12:00
Шльонск Вроцлав Шльонск Вроцлав 2 - 1 Одра Ополе Одра Ополе
ПРС 12:00
Белхатов Белхатов 2 - 0 Гурник Ленчна Гурник Ленчна
СИНГ 12:30
Тампинес Роувърс Тампинес Роувърс 3 - 1 БДПММ БДПММ
КИТ 12:30
Пекин Гуоан Пекин Гуоан 3 - 2 Гуанджоу Р&Ф Гуанджоу Р&Ф
ЮКОР2 13:00
Ансан Грийнърс Ансан Грийнърс 0 - 0 Пусан Ай Парк Пусан Ай Парк
ЯП 13:00
Серезо Осака Серезо Осака 2 - 0 Джубило Ивата Джубило Ивата
ЯП 13:00
Нагоя Грампус Нагоя Грампус 1 - 2 Шимизу С-Пулс Шимизу С-Пулс
ЮКОР2 13:00
Асан Мугунгва Асан Мугунгва 1 - 0 Теджън Ситизън Теджън Ситизън
ЯП2 13:00
Кагошима Юнайтед Кагошима Юнайтед 2 - 0 Точиги Точиги
ЯП2 13:00
Ехиме Ехиме 0 - 2 Киото Санга Киото Санга
ЯП2 13:00
Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи 4 - 0 Гифу Гифу
ЯП2 13:00
Токио Верди Токио Верди 0 - 0 Омия Ардиджа Омия Ардиджа
ЯП2 13:00
Кашива Рейсол Кашива Рейсол 2 - 0 ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед
ЮКОР 13:00
Кьоннам Кьоннам 1 - 1 Инчеон Юнайтед Инчеон Юнайтед
ЯП 13:00
Гамба Осака Гамба Осака 1 - 0 Шонан Белмаре Шонан Белмаре
ТААИЖ 13:00
Пол Джуб Пол Джуб 2 - 1 Денис Истомин Денис Истомин
ТТАО 13:00
Гонсало Оливейра Гонсало Оливейра 2 - 0 Люк Савил Люк Савил
ТТАО 13:00
Стив Дарси Стив Дарси 2 - 0 Сарп Агабигун Сарп Агабигун
ТААИЖ 13:00
Андрей Рубльов Андрей Рубльов 2 - 1 Макс Пърсел Макс Пърсел
ТТАО 13:00
Карлос Гомес-Ерера Карлос Гомес-Ерера 2 - 0 Марсело Бариос Вера Марсело Бариос Вера
ЕСТ 13:00
ФКИ Левадия ФКИ Левадия 5 - 0 Куресааре Куресааре
ЕСТ 13:00
Нъме Калю Нъме Калю 2 - 1 Тулевик Тулевик
ТААИЖ 13:00
Полона Херцог Полона Херцог 2 - 1 Полин Парментие Полин Парментие
ТААИЖ 13:00
Дария Гаврилова Дария Гаврилова 0 - 2 Фиона Феро Фиона Феро
ПРС 13:00
Млада Болеслав Млада Болеслав 2 - 1 Теплице Теплице
ПРС 13:00
Лехия Гданск Лехия Гданск 1 - 1 Хойничанка Хойнице Хойничанка Хойнице
ПРС 13:00
ЛКС Лодз ЛКС Лодз 4 - 0 Висла Плок Висла Плок
ЮКОР 13:30
Тегу Тегу 1 - 2 Сеул Сеул
ТААК 13:30
Барбора Стрицова Барбора Стрицова 0 - 2 Ашли Барти Ашли Барти
ТАЙЛ 13:45
Муангтонг Юнайтед Муангтонг Юнайтед 3 - 0 Трат Трат
НОР3 14:00
Порс Гренланд Порс Гренланд 4 - 1 Брине II Брине II
ПРС 14:00
Есбер Есбер 2 - 2 Рандерс Рандерс
ПРС 14:00
Нествед Нествед 0 - 1 Фремад Амагер Фремад Амагер
ТГГВО 14:00
Матео Беретини Матео Беретини 0 - 2 Давид Гофен Давид Гофен
ТАЙЛ 14:00
Ратчабури Ратчабури 0 - 1 Прачуап Прачуап
НОР3 14:00
Льоренског Льоренског 3 - 0 Херд Херд
НОР3 14:00
Мадла Мадла 1 - 2 Флинт Флинт
ЛНВ 14:00
Франция (волейбол) Франция (волейбол) 3 - 0 Португалия (волейбол) Португалия (волейбол)
ТТАО 14:30
Алдин Сеткич Алдин Сеткич 0 - 2 Кевин Кравиец Кевин Кравиец
ТААИЖ 14:30
Джесика Пегула Джесика Пегула 2 - 0 Манди Минела Манди Минела
КИТ1 14:30
Джъдзян Грийнтаун Джъдзян Грийнтаун 2 - 2 Чанчун Ятай Чанчун Ятай
ТТАО 14:30
Виктор Троицки Виктор Троицки 2 - 0 Янки Ерел Янки Ерел
КИТ1 14:30
Пекин СЮ Пекин СЮ 0 - 1 Нантун Жиюн Нантун Жиюн
КИТ1 14:30
Шъдзяджуан Евър Брайт Шъдзяджуан Евър Брайт 6 - 1 Съчуан Лонгфор Съчуан Лонгфор
КИТ1 14:30
Циндао Хуангхай Циндао Хуангхай 9 - 2 Шанхай Шънсин Шанхай Шънсин
КИТ1 14:30
Мейчжоу Хака Мейчжоу Хака 2 - 0 Ляонин Кайшин Ляонин Кайшин
КИТ1 14:30
Ней Монгол Чжуню Ней Монгол Чжуню 1 - 0 Гуейджоу Чжичен Гуейджоу Чжичен
ТААИЖ 14:30
Хуан Игнасио Лондеро Хуан Игнасио Лондеро 2 - 0 Гуидо Андреоци Гуидо Андреоци
ТААИЖ 14:30
Кени дьо Шепе Кени дьо Шепе 1 - 2 Томас Фабиано Томас Фабиано
ТТАО 14:30
Роберто Ортега-Олмедо Роберто Ортега-Олмедо 2 - 0 Саси Кумар Мукунд Саси Кумар Мукунд
ТААИЖ 14:30
Даяна Ястремска Даяна Ястремска 2 - 0 Виктория Голубич Виктория Голубич
КИТ 14:35
Тиендзин Теда Тиендзин Теда 2 - 1 Шандун Лунън Шандун Лунън
КИТ 14:35
Гуанджоу Евъргранд Гуанджоу Евъргранд 2 - 1 Хъбей КФФК Хъбей КФФК
КИТ 14:35
Шанхай СИПГ Шанхай СИПГ 3 - 0 Пекин Рене Пекин Рене
КИТ 14:35
Хенан Жануе Хенан Жануе 1 - 0 Шънджън Шънджън
ТАЙЛ 15:00
Сухотай Сухотай 1 - 0 Након Ратчасима Након Ратчасима
ДАН3 15:00
Вейгаард Б Вейгаард Б 2 - 2 Одер Одер
ЛИТ 15:00
Атлантас Атлантас 1 - 1 Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис
ДАН3 15:00
Мариенлист Мариенлист 1 - 2 Далум Далум
ДАН3 15:00
Аварта Аварта 6 - 0 Кьелеруп Кьелеруп
НОР2 15:00
Видар Видар 1 - 1 Мос Мос
ДАН3 15:00
Слагелсе Б&И Слагелсе Б&И 1 - 2 Сидвест Сидвест
ДАН3 15:00
Фрем Фрем 3 - 1 Таруп-Пааруп Таруп-Пааруп
ПРС 15:00
Балимена Юнайтед Балимена Юнайтед 2 - 1 Бари Таун Юнайтед Бари Таун Юнайтед
ПРС 15:00
Карвина Карвина 4 - 3 Жилина Жилина
НОР3 15:00
Вард Вард 3 - 0 Сторд Сторд
НОР3 15:00
Лисеклостер Лисеклостер 4 - 1 Вестфосен Вестфосен
НОР3 15:00
Брод Брод 0 - 2 Виндабярт Виндабярт
ДАН3 15:00
Хилерьод Хилерьод 1 - 1 Сковсхьовед Сковсхьовед
ПРС 15:00
Инголщат Инголщат 5 - 0 1860 Розенхайм 1860 Розенхайм
ТААЧ 15:00
Данийл Медведев Данийл Медведев 1 - 2 Жил Симон Жил Симон
ТААК 15:00
Юлия Гьоргес Юлия Гьоргес 2 - 0 Петра Мартич Петра Мартич
ПРС 15:00
Прибрам Прибрам 4 - 4 Теплице Теплице
ПРС 15:00
Веен Висбаден Веен Висбаден 4 - 2 Зоненхоф Гроссашпах Зоненхоф Гроссашпах
НОР3 15:00
Лин Лин 5 - 0 Халсен Халсен
ТАДЖ 15:30
Куктош Куктош 0 - 2 Худжанд Худжанд
НОР3 16:00
Сундал Сундал 3 - 0 Арвол Арвол
ПРС 16:00
Бохемианс 1905 Бохемианс 1905 1 - 4 Усти над Лабем Усти над Лабем
ПРС 16:00
Храдец Кралове Храдец Кралове 0 - 1 Яблонец Яблонец
ПРС 16:00
Базел Базел 4 - 2 Криенс Криенс
ПРС 16:00
1860 Мюнхен 1860 Мюнхен 5 - 2 Гаршинг Гаршинг
ПРС 16:00
Конас Кий Конас Кий 1 - 0 Клифтънвил Клифтънвил
ПРС 16:00
ФСВ Франкфурт ФСВ Франкфурт 4 - 1 Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн
ЕСТ 16:00
Маарду Маарду 1 - 4 Пайде Пайде
ПРС 16:00
Бенешов Бенешов 1 - 3 Спарта Прага Спарта Прага
ТААИЖ 16:00
Вероника Кудерметова Вероника Кудерметова 2 - 0 Зарина Диас Зарина Диас
НОР2 16:00
Берум Берум 2 - 2 Сотра Сотра
ТАЙЛ 16:00
Бурирам Юнайтед Бурирам Юнайтед 4 - 0 Чангмай Чангмай
УЗБЕ 16:00
Андижон Андижон 1 - 2 АГМК АГМК
НОР2 16:00
Братваг Братваг 1 - 2 Левангер Левангер
МАЛК 16:00
Кедах Кедах 1 - 0 ФЕЛДА Юнайтед ФЕЛДА Юнайтед
ТТАО 16:00
Анте Павич Анте Павич 1 - 2 Марк-Андреа Хуеслер Марк-Андреа Хуеслер
ТТАО 16:00
Джей Си Арагон Джей Си Арагон 2 - 0 Тим Пюц Тим Пюц
МАЛК 16:00
Паханг Паханг 3 - 1 Перак Перак
ТГГВО 16:30
Роджър Федерер Роджър Федерер 2 - 0 Пиер-Хюг Хърбърт Пиер-Хюг Хърбърт
НОР1 16:30
Сандефьорд Сандефьорд 3 - 2 Уленсакер/Киса Уленсакер/Киса
НОР1 16:30
Старт Старт 0 - 3 Нутоден Нутоден
НОР3 16:30
Олесун II Олесун II 2 - 2 Нордстранд Нордстранд
ТИМОП 16:35
София Кенин София Кенин 2 - 1 Анастасия Севастова Анастасия Севастова
ТААИЖ 16:40
Саманта Стосър Саманта Стосър 2 - 0 Магда Линет Магда Линет
БЛР 17:00
Ислоч Ислоч 0 - 0 БАТЕ БАТЕ
НОР2 17:00
Осане Осане 1 - 1 Аскер Аскер
НОР3 17:00
Бран II Бран II 7 - 1 Валдрес Валдрес
ЛНВ 17:00
Иран (волейбол) Иран (волейбол) 3 - 0 Австралия (волейбол) Австралия (волейбол)
ПРС 17:00
Вакер Бургхаузен Вакер Бургхаузен 0 - 0 Шалдинг-Хайнинг Шалдинг-Хайнинг
ПРС 17:00
Пяст Гливице Пяст Гливице 2 - 2 Серед Серед
ПРС 17:00
Грасхопър Грасхопър 3 - 0 Райндорф Алтах Райндорф Алтах
НОР3 17:00
Берген Норд Берген Норд 1 - 3 Фюлингсдален Фюлингсдален
НОР3 17:00
Йовик Лин Йовик Лин 2 - 0 Мелхус Мелхус
НОР3 17:00
Колстад Колстад 1 - 1 Вердал Вердал
НОР3 17:00
Сторм Сторм 1 - 3 Флекерьой Флекерьой
НОР3 17:00
Нюбергсунд Нюбергсунд 1 - 2 Брумундал Брумундал
НОР3 17:00
Йорн Хортен Йорн Хортен 0 - 0 Юлерн Юлерн
НОР3 17:00
Фриг Фриг 1 - 0 Тьонсберг Тьонсберг
НОР3 17:00
Фольо Фольо 3 - 2 Локомотив Осло Локомотив Осло
НОР3 17:00
Хаща Хаща 2 - 1 Лекнес Лекнес
НОР3 17:00
Кракерьой Кракерьой 0 - 1 Ейдсволд Ейдсволд
НОР3 17:00
Мелбо ИЛ Мелбо ИЛ 0 - 1 Скетен Скетен
НОР3 17:00
Фана Фана 3 - 3 Согндал II Согндал II
ПРС 17:00
Лафгал Лафгал 0 - 3 Крусейдърс Крусейдърс
ИСЛ2 17:00
Вьолсунгур Вьолсунгур 0 - 1 Лейкнир Фаскрудсфьордур Лейкнир Фаскрудсфьордур
НОР2 17:00
Биосен Биосен 1 - 6 Квик Халден Квик Халден
ИСЛ2 17:00
Фьордабигд Фьордабигд 3 - 1 Видир Видир
НОР2 17:00
Флурьо Флурьо 1 - 2 Гроруд Гроруд
НОР2 17:00
Сеня Сеня 2 - 2 Келсос Келсос
ИСЛ2 17:00
Вестри Вестри 1 - 0 Далвик/Рейнир Далвик/Рейнир
ПАР2 17:00
Спортиво Триниденсе Спортиво Триниденсе 0 - 2 12 октомври 12 октомври
ФАРО 17:00
Б36 Б36 1 - 1 НСИ НСИ
НОР2 17:00
Елверум Елверум 4 - 0 Опсал Опсал
ГРУ 17:00
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси 7 - 0 Сиони Сиони
ИСЛ 17:00
Брейдаблик Брейдаблик 3 - 1 ИБВ ИБВ
ЛИТ1 17:00
Пакруоис Пакруоис 1 - 6 Вилняюс Вютис Вилняюс Вютис
ИСЛ1 17:00
Викингур Олафсвик Викингур Олафсвик 0 - 1 Фрам Рейкявик Фрам Рейкявик
ТААИЖ 17:25
Джеймс Уорд Джеймс Уорд 2 - 1 Лойд Джордж Харис Лойд Джордж Харис
КАН 17:30
ДР Конго ДР Конго 0 - 2 Уганда Уганда
ТААИЖ 17:30
Александър Бублик Александър Бублик 2 - 1 Стивън Диес Стивън Диес
ТААИЖ 17:30
Денис Кудла Денис Кудла 2 - 0 Даниел Масур Даниел Масур
ТААИЖ 17:30
Тай-Сон Квятковски Тай-Сон Квятковски 0 - 2 Тенис Сандгрен Тенис Сандгрен
УЗБЕ 17:30
Согдияна Согдияна 2 - 2 Коканд-1912 Коканд-1912
ПРС 18:00
Ахмат Грозни Ахмат Грозни 2 - 1 Фехервар Фехервар
ПРС 18:00
Оренбург Оренбург 1 - 1 Университатея Крайова Университатея Крайова
МОЛД 18:00
Зимбру Зимбру 1 - 1 Кодру Лозова Кодру Лозова
ПРС 18:00
Лех Познан Лех Познан 3 - 0 Видзев Лодз Видзев Лодз
ПРС 18:00
Погон Шчечин Погон Шчечин 1 - 1 Варта Познан Варта Познан
МОЛД 18:00
Динамо-Ауто Динамо-Ауто 3 - 0 Сфинтул Георге Сфинтул Георге
ТИМОП 18:00
Анджелик Кербер Анджелик Кербер 1 - 2 Белинда Бенчич Белинда Бенчич
ЛНВ 18:00
Полша (волейбол) Полша (волейбол) 3 - 2 Сърбия (волейбол) Сърбия (волейбол)
ПРС 18:00
Динамо Загреб Динамо Загреб 2 - 1 Олимпия Любляна Олимпия Любляна
ПРС 18:00
Пардубице Пардубице 3 - 0 Дукла Прага Дукла Прага
ПРС 18:00
Липтовски Микулаш Липтовски Микулаш 1 - 4 Виктория Пилзен Виктория Пилзен
ПРС 18:00
Инголщат II Инголщат II 3 - 1 Айхщет Айхщет
ЛИТ1 18:00
Банга Банга 6 - 0 Йонава Йонава
ПРС 18:00
Тюн Тюн 1 - 5 Лозана Спорт Лозана Спорт
ПРС 18:00
Сигма Оломоуц Сигма Оломоуц 1 - 2 Витковице Витковице
ТААЧ 18:10
Феликс Оже-Алясим Феликс Оже-Алясим 1 - 2 Фелисиано Лопес Фелисиано Лопес
ПРС 18:30
Дунав 2010 Дунав 2010 1 - 2 Етър Етър
СПЖ 18:30
Германия (Ж) Германия (Ж) 3 - 0 Нигерия (Ж) Нигерия (Ж)
ГРУ 18:30
Локомотиви Тбилиси Локомотиви Тбилиси 1 - 1 Рустави Рустави
ПРС 18:35
ЧФР Клуж ЧФР Клуж 1 - 1 Цървена звезда Цървена звезда
ПРС 18:45
Арда Арда 2 - 2 Поморие Поморие
ЛИТ1 19:00
Невезис Невезис 4 - 0 Атмосфера Атмосфера
ПРС 19:00
ВВ Хаме ВВ Хаме 2 - 4 Локерен Локерен
ПРС 19:00
Слован Братислава Слован Братислава 3 - 2 Баник Острава Баник Острава
ПРС 19:00
Ендрахт Аалст Ендрахт Аалст 1 - 3 АЗ АЗ
БЛР 19:00
Динамо Минск Динамо Минск 0 - 3 Торпедо БелАЗ Торпедо БелАЗ
ПРС 19:00
РУДМ РУДМ 0 - 1 Андерлехт Андерлехт
ПРС 19:00
Лудогорец Лудогорец 2 - 0 Карабах Карабах
ПРС 19:00
Интер Запрешич Интер Запрешич 2 - 2 Алуминий Алуминий
ПРС 19:00
Спартак Суботица Спартак Суботица 2 - 1 Инджия Инджия
ПРС 19:00
Домжале Домжале 0 - 2 Раднички Ниш Раднички Ниш
ЛИТ 19:00
Судува Судува 1 - 2 Ритериай Ритериай
НОР3 19:00
Стриндхайм Стриндхайм 1 - 1 Конгсвингер II Конгсвингер II
ЕСТ 19:00
Транс Транс 2 - 5 Тамека Тамека
НОР2 19:00
Мьолнер Мьолнер 2 - 2 Фрам Ларвик Фрам Ларвик
НОР 19:00
Стрьомсгодсе Стрьомсгодсе 0 - 4 Молде Молде
ИСЛ1 19:00
Тор Тор 0 - 0 Кефлавик Кефлавик
ИСЛ1 19:00
Грота Грота 4 - 1 Магни Магни
ПРС 19:30
Валета Валета 1 - 3 Гзира Юнайтед Гзира Юнайтед
ИСЛ 20:00
ИА ИА 0 - 2 ХК ХК
КАН 20:00
Нигерия Нигерия 1 - 0 Бурунди Бурунди
ФАРО 20:30
ТБ ТБ 1 - 0 КИ КИ
ГРУ 20:30
Сабуртало Сабуртало 0 - 0 Динамо Батуми Динамо Батуми
БЛР 20:45
Шахтьор Солигорск Шахтьор Солигорск 0 - 0 Динамо Брест Динамо Брест
ЛНВ 21:00
Италия (волейбол) Италия (волейбол) 1 - 3 Аржентина (волейбол) Аржентина (волейбол)
ЛБСА 21:45
БК Рейер Венеция БК Рейер Венеция 87 - 61 БК Динамо Сасари БК Динамо Сасари
СПЖ 22:00
Норвегия (Ж) Норвегия (Ж) 1 - 1 Австралия (Ж) Австралия (Ж)
ЕП21 22:00
Белгия (21) Белгия (21) 1 - 3 Италия (21) Италия (21)
ЕП21 22:00
Испания (21) Испания (21) 5 - 0 Полша (21) Полша (21)
ЛНВ 22:00
Китай (волейбол) Китай (волейбол) 0 - 3 Япония (волейбол) Япония (волейбол)
ПАР2 22:00
Гуайреня Гуайреня 4 - 0 Депортиво Каагуасу Депортиво Каагуасу
КОПАМ 22:00
Перу Перу 0 - 5 Бразилия Бразилия
ПАР2 22:00
Атира Атира 2 - 5 Ресистенция Ресистенция
ПАР2 22:00
Фернандо де ла Мора Фернандо де ла Мора 1 - 1 Спортиво Итеньо Спортиво Итеньо
КОПАМ 22:00
Боливия Боливия 1 - 3 Венецуела Венецуела
КАНПЛ 22:30
Йорк 9 Йорк 9 0 - 0 Халифакс Уондърърс Халифакс Уондърърс
ПАР2 23:00
Рубио Ню Рубио Ню 1 - 2 2 май 2 май
КАН 23:00
Гвинея Гвинея 2 - 2 Мадагаскар Мадагаскар