УРУ2
Уругвай
|
01:00 |
Атенас
|
|
3 - 0 |
|
Бела Виста
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
01:05 |
Атлетико Рафаела
|
|
1 - 2 |
|
Тигре
|
|
БРАБ
Бразилия
|
01:15 |
Атлетико Гоянензе
|
|
0 - 0 |
|
Бразил де Пелотас
|
|
ОФЛ
САЩ
|
02:00 |
Питсбърг Ривърхаундс
|
|
1 - 0 |
|
Лаудун Юнайтед
|
|
МЕК2
Мексико
|
02:00 |
Атланте
|
|
2 - 2 |
|
Потрос УАЕМ
|
|
ПАР
Парагвай
|
02:00 |
Ривър Плейт Асунсион
|
|
1 - 1 |
|
Спортиво Лукеньо
|
|
ЖНБА
САЩ
|
02:30 |
Ню Йорк Либърти
|
|
87 - 90 |
|
Атланта Дрийм
|
|
ЖНБА
САЩ
|
02:30 |
Кънектикът Сън
|
|
89 - 85 |
|
Лас Вегас Ейсес
|
|
ЧИЛИ
Чили
|
02:30 |
Унион Еспаньола
|
|
0 - 1 |
|
О'Хигинс
|
|
АРЖ
Аржентина
|
03:00 |
Арсенал Саранди
|
|
0 - 2 |
|
Сан Лоренцо
|
|
МЕК2
Мексико
|
03:00 |
Минерос де Сакатекас
|
|
0 - 1 |
|
Селая
|
|
МЕК
Мексико
|
03:00 |
Веракрус
|
|
1 - 2 |
|
Атлетико Сан Луис
|
|
ЖНБА
САЩ
|
03:00 |
Чикаго Скай
|
|
85 - 78 |
|
Вашингтон Мистикс
|
|
САЩ
САЩ
|
03:10 |
Орландо Сити
|
|
0 - 1 |
|
Атланта Юнайтед
|
|
ЕКВ
Еквадор
|
03:15 |
Аукас
|
|
1 - 0 |
|
Олмедо
|
|
БРАБ
Бразилия
|
03:30 |
Куяба
|
|
2 - 0 |
|
Ботафого СП
|
|
ПЕРУ
Перу
|
04:00 |
Мелгар
|
|
2 - 1 |
|
Куско
|
|
МЕК2
Мексико
|
04:08 |
Корекаминос УАТ
|
|
2 - 2 |
|
Лорос Универсидад
|
|
МЕК
Мексико
|
05:05 |
Сантос Лагуна
|
|
2 - 1 |
|
Монтерей
|
|
МЕК
Мексико
|
05:05 |
Атлетико Морелия
|
|
2 - 0 |
|
Пумас УНАМ
|
|
САЩ
САЩ
|
05:10 |
Портланд Тимбърс
|
|
1 - 2 |
|
Сиатъл Саундърс
|
|
ОФЛ
САЩ
|
05:30 |
Финикс Райзинг
|
|
2 - 1 |
|
Сакраменто Републик
|
|
ЯП
Япония
|
07:05 |
Консадоле Сапоро
|
|
1 - 1 |
|
Токио
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
10:00 |
Пърт Глори II
|
|
1 - 2 |
|
Бейсуотър Сити
|
|
РУСР
Русия
|
10:30 |
Краснодар (20)
|
|
1 - 2 |
|
Локомотив Москва (20)
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:00 |
Дако-Джетика
|
|
1 - 0 |
|
КСМ Решица
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:00 |
Конкордия Кяжна
|
|
0 - 3 |
|
Турис-Олтул Т. Мъгуреле
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:00 |
Пандури Търгу Жиу
|
|
0 - 0 |
|
Виторул П. Търгу Жиу
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:00 |
Спортул Снагов
|
|
0 - 3 |
|
Металоглобус
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:00 |
Рипенсия Тимишоара
|
|
2 - 1 |
|
УТА Арад
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:00 |
Миеркуря Чук
|
|
1 - 1 |
|
Дунарея Кълъраш
|
|
ФИЛИП
Филипини
|
11:00 |
Филипини Еър Форс
|
|
1 - 4 |
|
Грийн Арчърс
|
|
РКНЛ
Република Корея
|
11:00 |
Кьонджу ХНП
|
|
0 - 0 |
|
Кимхае Сити
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
11:15 |
Пардубице
|
|
4 - 0 |
|
Баник Соколов
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
11:15 |
Славой Вишеград
|
|
1 - 3 |
|
Дукла Прага
|
|
ИНДЗ1
Индонезия
|
11:30 |
Персебая Сурабая
|
|
1 - 1 |
|
Персия
|
|
СЛВК2
Словакия
|
11:30 |
Слован Братислава II
|
|
0 - 2 |
|
Дубница
|
|
РУСР
Русия
|
12:00 |
ЦСКА Москва (20)
|
|
1 - 0 |
|
Ахмат Грозни (20)
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
12:00 |
Магпис Крусейдърс
|
|
0 - 11 |
|
Бризбейн Страйкърс
|
|
ЯП2
Япония
|
12:05 |
Йокохама
|
|
5 - 1 |
|
Кагошима Юнайтед
|
|
ЯП2
Япония
|
12:05 |
ДЖЕФ Юнайтед
|
|
0 - 3 |
|
Вентфорет Кофу
|
|
ЯП2
Япония
|
12:05 |
Мито Холихок
|
|
1 - 2 |
|
Токио Верди
|
|
ЯП
Япония
|
12:05 |
Нагоя Грампус
|
|
1 - 5 |
|
Йокохама Ф. Маринос
|
|
РУС3
Русия
|
13:00 |
Арарат Москва
|
|
2 - 1 |
|
Строгино
|
|
ВИЕТ
Виетнам
|
13:00 |
Хай Пхонг
|
|
2 - 1 |
|
Виетел
|
|
ПОР2
Португалия
|
13:00 |
Академика
|
|
1 - 2 |
|
Шавеш
|
|
ЮКОР2
Република Корея
|
13:00 |
Сеул Е-Ленд
|
|
1 - 3 |
|
Ансан Грийнърс
|
|
ЮКОР2
Република Корея
|
13:00 |
Бучеон 1995
|
|
0 - 3 |
|
Чоннам Драгънс
|
|
ЯП2
Япония
|
13:00 |
Киото Санга
|
|
1 - 1 |
|
Ависпа Фукуока
|
|
ЯП2
Япония
|
13:00 |
Албирекс Нийгата
|
|
2 - 3 |
|
Цвайген Каназава
|
|
ЯП2
Япония
|
13:00 |
Монтедио Ямагата
|
|
2 - 0 |
|
Точиги
|
|
ЯП
Япония
|
13:00 |
Санфрече Хирошима
|
|
0 - 0 |
|
Ойта Тринита
|
|
НОР3
Норвегия
|
13:00 |
Молде II
|
|
1 - 2 |
|
Льоренског
|
|
ЮКОР
Република Корея
|
13:00 |
Чонбък Моторс
|
|
1 - 1 |
|
Съннам
|
|
ЮКОР
Република Корея
|
13:00 |
Улсан Хюндай
|
|
5 - 1 |
|
Кимчхон Сангму
|
|
ФИН
Финландия
|
13:00 |
Хонка
|
|
0 - 1 |
|
ХЯК
|
|
ЯП
Япония
|
13:00 |
Кавазаки Фронтале
|
|
2 - 2 |
|
Шимизу С-Пулс
|
|
ЯП
Япония
|
13:00 |
Джубило Ивата
|
|
0 - 2 |
|
Серезо Осака
|
|
ЯП
Япония
|
13:00 |
Вегалта Сендай
|
|
1 - 1 |
|
Шонан Белмаре
|
|
ЯП2
Япония
|
13:05 |
Ренофа Ямагучи
|
|
0 - 4 |
|
В-Варен Нагазаки
|
|
ЯП2
Япония
|
13:10 |
Токушима Вортис
|
|
6 - 1 |
|
Рюкю
|
|
ЮКОР
Република Корея
|
13:30 |
Таегу
|
|
3 - 1 |
|
Кануън
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
13:45 |
Бурирам Юнайтед
|
|
1 - 1 |
|
Сухотай
|
|
ТАЙЛ2
Тайланд
|
13:45 |
Убон Юнайтед
|
|
0 - 1 |
|
Арми Юнайтед
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:00 |
Виби
|
|
2 - 4 |
|
Холстебро
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:00 |
ГВИ
|
|
0 - 2 |
|
БК Юнион
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:00 |
Б1908
|
|
5 - 0 |
|
Аведьоре
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:00 |
КФУМ Копенхаген
|
|
0 - 0 |
|
Греве
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:00 |
Волфсбург II
|
|
4 - 0 |
|
Айнтрахт Нордерщедт
|
|
ВИЕТ
Виетнам
|
14:00 |
Тан Куанг Нин
|
|
0 - 1 |
|
Бин Дуонг
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
14:00 |
Блау-Вайс 90 Берлин
|
|
3 - 4 |
|
Нойстерлитц
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
14:00 |
Плауен
|
|
2 - 1 |
|
Хохенщайн-Ернстхал
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
14:00 |
Вердер Бремен III
|
|
2 - 2 |
|
Хабенхаузер ФФ
|
|
РУСР
Русия
|
14:00 |
Арсенал Тула (20)
|
|
2 - 1 |
|
Оренбург (20)
|
|
РУСР
Русия
|
14:00 |
Криля Советов (20)
|
|
4 - 1 |
|
Спартак Москва (20)
|
|
ГЕРЖ
Германия
|
14:00 |
Хофенхайм (Ж)
|
|
4 - 0 |
|
Кьолн (Ж)
|
|
ФИЛИП
Филипини
|
14:00 |
Кая
|
|
1 - 0 |
|
Сталион
|
|
ГЕР2
Германия
|
14:00 |
Бохум
|
|
3 - 3 |
|
Веен Висбаден
|
|
ГЕР2
Германия
|
14:00 |
Ян Регенсбург
|
|
1 - 3 |
|
Арминия Билефелд
|
|
ФИЛИП
Филипини
|
14:00 |
Кая
|
|
1 - 0 |
|
Сталион
|
|
НОР3
Норвегия
|
14:00 |
Арвол
|
|
2 - 1 |
|
Треф
|
|
НОР3
Норвегия
|
14:00 |
Локомотив Осло
|
|
0 - 3 |
|
Юлерн
|
|
НОР3
Норвегия
|
14:00 |
Порс Гренланд
|
|
6 - 2 |
|
Варденесет
|
|
НОР3
Норвегия
|
14:00 |
Фьора
|
|
4 - 0 |
|
Сторд
|
|
НОР3
Норвегия
|
14:00 |
Юнкерен
|
|
3 - 2 |
|
Хаща
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
14:00 |
Питео
|
|
0 - 1 |
|
Ютерхогдал
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
14:00 |
Онсала
|
|
1 - 2 |
|
Винберг
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
14:00 |
Несшьо
|
|
3 - 3 |
|
Хускварна
|
|
ТАЙЛ2
Тайланд
|
14:00 |
Къстъмс Ладкрабанг
|
|
2 - 2 |
|
Нонг Буа Пичая
|
|
ГЕР2
Германия
|
14:00 |
Хановер 96
|
|
1 - 1 |
|
Гройтер Фюрт
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
14:00 |
Трат
|
|
0 - 0 |
|
ПАТ Районг
|
|
КИТ1
Китай
|
14:00 |
Шънси Чанган
|
|
2 - 1 |
|
Пекин СУ
|
|
ЛИТ1
Литва
|
14:00 |
Хегелман Литауен
|
|
0 - 3 |
|
Вилняюс Вютис
|
|
ИНДЗ1
Индонезия
|
14:00 |
Мадура Юнайтед
|
|
3 - 0 |
|
ПСИС Семаранг
|
|
РУС
Русия
|
14:00 |
Тамбов
|
|
0 - 2 |
|
Динамо Москва
|
|
УКР
Украйна
|
14:00 |
Колос Ковальовка
|
|
0 - 3 |
|
Ворскла
|
|
ДАН1
Дания
|
14:15 |
Нествед
|
|
3 - 0 |
|
Вендсисел
|
|
КИТ1
Китай
|
14:30 |
Гуандонг Саут Тайгърс
|
|
2 - 3 |
|
Мейжоу Хака
|
|
КИТ1
Китай
|
14:30 |
Хъйлундзян Айс Сити
|
|
4 - 2 |
|
Синдзян Тяншан
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
14:30 |
Вейхе Фленсбург II
|
|
3 - 2 |
|
Интер Тюркспор Кил
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:30 |
Алтглинике
|
|
4 - 1 |
|
БФК Динамо
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:30 |
Бишофсверда ФФ
|
|
1 - 4 |
|
Виктория Берлин
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:30 |
Унион Фюрстенвалде
|
|
1 - 0 |
|
Бабелсберг
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
14:30 |
Уларед
|
|
2 - 1 |
|
Есльовс
|
|
КИТ1
Китай
|
14:30 |
Ляонин Кайшин
|
|
0 - 2 |
|
Цанджоу Майти Лайънс
|
|
КИТ1
Китай
|
14:30 |
Циндао
|
|
3 - 1 |
|
Съчуан Лонгфор
|
|
КИТ1
Китай
|
14:30 |
Джъдзян Профешънъл
|
|
1 - 4 |
|
Гуейджоу
|
|
ИНДЗ1
Индонезия
|
14:30 |
Борнео
|
|
1 - 0 |
|
Семен Паданг
|
|
АНГ
Англия
|
14:30 |
Норич Сити
|
|
2 - 3 |
|
Челси
|
|
АНГЧ
Англия
|
14:30 |
Дарби Каунти
|
|
1 - 1 |
|
Уест Бромич Албиън
|
|
АНГ1
Англия
|
14:30 |
Донкастър Роувърс
|
|
2 - 1 |
|
Линкълн Сити
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:30 |
КФУМ Роскилде
|
|
5 - 4 |
|
Алерьод
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:30 |
Лихтенберг
|
|
5 - 1 |
|
Вакер Нордхаузен
|
|
КИТ1
Китай
|
14:35 |
Нантонг Жиюн
|
|
1 - 2 |
|
Шанхай Шънсин
|
|
ДАН3
Дания
|
14:45 |
ФА 2000
|
|
5 - 3 |
|
Слагелсе Б&И
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Бергиш Гладбах
|
|
0 - 2 |
|
Рот-Вайс Оберхаузен
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Шпортфройнде Лоте
|
|
0 - 2 |
|
Рьодингхаусен
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Майндорфер ШФ
|
|
0 - 3 |
|
Сасел
|
|
ДАНДС
Дания
|
15:00 |
Хернинг Фремад
|
|
2 - 0 |
|
Сфб-Оуре
|
|
ДАНДС
Дания
|
15:00 |
Кьоге Норд
|
|
6 - 0 |
|
Скьолд Биркерьод
|
|
ДАНДС
Дания
|
15:00 |
ВРИ
|
|
0 - 4 |
|
Орхус Фремад II
|
|
ДАНДС
Дания
|
15:00 |
Исхьой
|
|
1 - 3 |
|
Карлслунде
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Борусия Мьонхенгладбах II
|
|
4 - 0 |
|
Липщат 08
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Алемания Аахен
|
|
1 - 1 |
|
Хомберг
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Ален
|
|
2 - 0 |
|
Пирмасенс
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Бахлингер СК
|
|
2 - 0 |
|
Хомбург
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Кикерс Офенбах
|
|
0 - 3 |
|
Елверсберг
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Саарбрюкен
|
|
3 - 1 |
|
Астория Валдорф
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Байерн Алзенау
|
|
2 - 2 |
|
Балинген
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Гисен
|
|
0 - 3 |
|
ФСВ Франкфурт
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Улм
|
|
4 - 0 |
|
Рот-Вайс Кобленц
|
|
ГЕР3
Германия
|
15:00 |
Мепен
|
|
3 - 0 |
|
Карл Цайс Йена
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Санкт Паули II
|
|
1 - 2 |
|
Хановер 96 II
|
|
ВИЕТ
Виетнам
|
15:00 |
Сайгон
|
|
2 - 0 |
|
Тхан Хоа
|
|
УКРР
Украйна
|
15:00 |
Карпати Лвов (21)
|
|
3 - 2 |
|
Заря Луганск (21)
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Бринкумер ШФ
|
|
3 - 3 |
|
Лехер ТШ
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Ойтинер ШФ
|
|
2 - 2 |
|
Фризия 03 Ризум-Линдхолм
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
ТШБ Фленсбург
|
|
5 - 1 |
|
Фьоникс Любек
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Хузумер
|
|
1 - 3 |
|
Ейшеде
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
КфР Пфорцхайм
|
|
0 - 0 |
|
Гьопингер ШФ
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Шпортфройнде Дорфмеркинген
|
|
1 - 1 |
|
Битигхайм-Бисинген
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
ШГФ Фрейберг
|
|
2 - 2 |
|
Фрейбургер
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Илсхофен
|
|
4 - 1 |
|
Линкс 1949
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Грима
|
|
4 - 1 |
|
Оберлаусиц Нойгерсдорф
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Кришов
|
|
1 - 4 |
|
1. ФК Мерзебург
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Щаакен
|
|
9 - 0 |
|
Виктория Зеелов
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
БШК Сюд 05
|
|
2 - 1 |
|
ШФК Херта
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Торгеловер ШФ Грейф
|
|
1 - 0 |
|
Пампов
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Кайзерслаутерн II
|
|
2 - 4 |
|
Ворматия Вормс
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Айнтрахт Щадталендорф
|
|
4 - 0 |
|
ШФ Щайнбах
|
|
ТАДЖ
Таджикистан
|
15:00 |
Куктош
|
|
3 - 4 |
|
Регар-ТадАЗ
|
|
ГЕР3
Германия
|
15:00 |
Байерн Мюнхен II
|
|
2 - 2 |
|
Кемницер
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Крамфорс-Алиансен
|
|
0 - 2 |
|
ИФК Умея
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Стенунгсунд
|
|
2 - 1 |
|
Удевала
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Торшланда
|
|
2 - 2 |
|
ИФК Тидахолм
|
|
ТАДЖ
Таджикистан
|
15:00 |
Панджшер
|
|
0 - 2 |
|
ЦСКА Памир
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Швайнфурт
|
|
1 - 0 |
|
Виктория Ашафенбург
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Гребестад
|
|
2 - 0 |
|
Сьоведален
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Енскеде
|
|
1 - 0 |
|
Худинге
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Мотала
|
|
1 - 2 |
|
Ханинге
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Русенгорд
|
|
0 - 1 |
|
Халмия
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Асириска БК
|
|
2 - 3 |
|
Квидинг ФИФ
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Мора
|
|
0 - 3 |
|
Стоксунд
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Карлберг
|
|
2 - 1 |
|
Валбо
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
15:00 |
Форуърд
|
|
2 - 4 |
|
Нюшьопинг
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
ИФК Тимро
|
|
1 - 4 |
|
Готне
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Шелефтео
|
|
4 - 0 |
|
Сандвикс
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
ИФК Люлео
|
|
1 - 0 |
|
ИФК Йостершунд
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Фриска Вильор
|
|
5 - 2 |
|
Тьофтея
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Брумундал
|
|
2 - 2 |
|
Колстад
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Фана
|
|
3 - 2 |
|
Вестфосен
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Сундал
|
|
1 - 5 |
|
Спелкавик
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
15:00 |
Твякер
|
|
2 - 2 |
|
Утсиктен
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
15:00 |
Лунд
|
|
2 - 1 |
|
Шьовде АИК
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Преспа Бирлик
|
|
1 - 0 |
|
Енгелхолм
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Карлскрона
|
|
3 - 0 |
|
Брумьола
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Стокхолм Интер
|
|
1 - 2 |
|
Вьормболс
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Дахау
|
|
1 - 0 |
|
Ханкофен-Хайлинг
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Хелсингор
|
|
6 - 2 |
|
Ванльозе
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Фрем
|
|
1 - 4 |
|
ХИК
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Брабранд
|
|
1 - 2 |
|
Тистед
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Орхус Фремад
|
|
1 - 0 |
|
Сидвест
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Ямербугт
|
|
3 - 2 |
|
Несби
|
|
ГЕР3
Германия
|
15:00 |
Айнтрахт Брауншвайг
|
|
5 - 2 |
|
Вюрцбургер Кикерс
|
|
ГЕР3
Германия
|
15:00 |
Пройсен Мюнстер
|
|
1 - 1 |
|
Юрдинген
|
|
ГЕР3
Германия
|
15:00 |
Зоненхоф Гросашпах
|
|
0 - 3 |
|
Виктория Кьолн
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Зелигенпортен
|
|
3 - 1 |
|
Гросбардорф
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Тюркгюджю Мюнхен
|
|
2 - 0 |
|
Нюрнберг II
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Айхщет
|
|
1 - 1 |
|
Илертисен
|
|
ТАЙЛ2
Тайланд
|
15:00 |
Районг
|
|
2 - 1 |
|
Аутая Юнайтед
|
|
ТАЙЛ2
Тайланд
|
15:00 |
Еър Форс Сентрал
|
|
3 - 0 |
|
Касетсарт
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Алмебода Линерид
|
|
4 - 2 |
|
Носаби
|
|
НОР2
Норвегия
|
15:00 |
Видар
|
|
1 - 3 |
|
Нардо
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Вакер Бургхаузен
|
|
1 - 2 |
|
Меминген
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Гройтер Фюрт II
|
|
0 - 1 |
|
Бухбах
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Аубщадт
|
|
2 - 1 |
|
Аугсбург II
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
15:00 |
Банкок Юнайтед
|
|
2 - 0 |
|
Порт
|
|
ГЕР3
Германия
|
15:05 |
Магдебург
|
|
5 - 1 |
|
1860 Мюнхен
|
|
НИД3
Нидерландия
|
15:30 |
Волендам II
|
|
4 - 1 |
|
Екселсиор Маслейс
|
|
НИД3
Нидерландия
|
15:30 |
Шевенинген
|
|
0 - 2 |
|
Катвийк
|
|
НИД3
Нидерландия
|
15:30 |
Кьонинклайке ХФК
|
|
3 - 1 |
|
ХХК
|
|
НИД3
Нидерландия
|
15:30 |
Амстердамше ФК
|
|
1 - 1 |
|
ГВВВ
|
|
РУМ
Румъния
|
15:30 |
Академика Клинчени
|
|
1 - 1 |
|
Сепси
|
|
ПОЛ1
Полша
|
15:30 |
Подбешкидзе
|
|
2 - 1 |
|
Олимпия Груджьондз
|
|
РУС3
Русия
|
16:00 |
Коломна
|
|
1 - 2 |
|
Велес Москва
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Олденбургер ШФ
|
|
4 - 3 |
|
Любек II
|
|
АРМЕ
Армения
|
16:00 |
Лори
|
|
1 - 0 |
|
Ноа
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
ФФЛ Хале
|
|
2 - 0 |
|
Карл Цайс Йена II
|
|
ЮАР
ЮАР
|
16:00 |
Блек Леопардс
|
|
1 - 1 |
|
Хайлендс Парк
|
|
ЮАР
ЮАР
|
16:00 |
Голдън Ероус
|
|
2 - 1 |
|
Чипа Юнайтед
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Тюрк Гюджу Фридберг
|
|
2 - 1 |
|
Едерсхайм
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Ханау 93
|
|
2 - 1 |
|
Баунатал
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Нойхоф
|
|
0 - 4 |
|
Барокщат Фулда-Лехнерц
|
|
ЮАР2
ЮАР
|
16:00 |
ТС Спортинг
|
|
0 - 1 |
|
Ричардс Бей
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Блументхалер ШФ
|
|
0 - 1 |
|
Обернойланд
|
|
КАЗХ
Казахстан
|
16:00 |
Тобол
|
|
2 - 0 |
|
Атърау
|
|
БЛР
Беларус
|
16:00 |
Витебск
|
|
0 - 0 |
|
Неман Гродно
|
|
ВЛ2ДЕ
Англия
|
16:00 |
Астън Вила (23)
|
|
1 - 1 |
|
Норич Сити (23)
|
|
ЮАР2
ЮАР
|
16:00 |
Касрик Старс
|
|
1 - 0 |
|
Юнивърсити ъф Претория
|
|
ТАДЖ
Таджикистан
|
16:00 |
Хатлон
|
|
0 - 5 |
|
Истиклол
|
|
НИД3
Нидерландия
|
16:00 |
АЩВХ
|
|
1 - 1 |
|
Спакенбург
|
|
НИД3
Нидерландия
|
16:00 |
Ейселмервогелс
|
|
4 - 2 |
|
Спарта Ротердам II
|
|
НИД3
Нидерландия
|
16:00 |
Козакен Бойс
|
|
0 - 1 |
|
ТЕК
|
|
КАЗХ
Казахстан
|
16:00 |
Ордабаси
|
|
3 - 2 |
|
Шахтьор Караганда
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Рот-Вайс Хадамар
|
|
6 - 1 |
|
Виктория Грисхайм
|
|
ДАНДС
Дания
|
16:00 |
Джурсланд
|
|
0 - 0 |
|
Лисенг
|
|
ЕСТ
Естония
|
16:00 |
Нъме Калю
|
|
2 - 1 |
|
ФКИ Левадия
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Далсторпс
|
|
0 - 1 |
|
Берга
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
16:00 |
Йефле
|
|
1 - 2 |
|
Умея
|
|
НОР3
Норвегия
|
16:00 |
Ейдсволд ТФ
|
|
1 - 0 |
|
Кракерьой
|
|
НОР3
Норвегия
|
16:00 |
Дон
|
|
2 - 0 |
|
Флинт
|
|
НОР3
Норвегия
|
16:00 |
Фльой-Флекерьой
|
|
2 - 0 |
|
Викинг II
|
|
НОР3
Норвегия
|
16:00 |
Фюлингсдален
|
|
3 - 0 |
|
Берген Норд
|
|
НОР3
Норвегия
|
16:00 |
Джерв
|
|
0 - 2 |
|
Лисеклостер
|
|
ГРУ
Грузия
|
16:00 |
Чихура
|
|
3 - 2 |
|
Локомотиви Тбилиси
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Кунгсенген
|
|
1 - 0 |
|
Еншьопингс
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Кварнсведенс
|
|
1 - 0 |
|
Скилебо
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Сундбюбери
|
|
5 - 1 |
|
Гуте
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Гамла Упсала
|
|
0 - 1 |
|
Тебю
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Венершбори ИФ
|
|
1 - 1 |
|
Нордвьормланд
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Йостерлен
|
|
0 - 3 |
|
Рьопе
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Асарум
|
|
1 - 1 |
|
Рьосльоц
|
|
ТАЙЛ2
Тайланд
|
16:00 |
Полис Теро
|
|
1 - 0 |
|
Чянгмай Юнайтед
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
16:00 |
Прачуап
|
|
2 - 0 |
|
Самут Пракан Сити
|
|
РУС3
Русия
|
16:00 |
Легион Динамо
|
|
1 - 0 |
|
Динамо Махачкала
|
|
НИД3
Нидерландия
|
16:00 |
Рийнсбургсе Бойс
|
|
2 - 1 |
|
Де Треферс
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Филцинг
|
|
3 - 0 |
|
ДЮК Бамберг
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Вюрцбюргер ФФ
|
|
4 - 2 |
|
Абтсвинд
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Донаущауф
|
|
2 - 1 |
|
Кирханшьоринг
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
16:00 |
Блек Старс
|
|
0 - 4 |
|
Ивердон Спорт
|
|
ДАН3
Дания
|
16:00 |
Сковсхьовед
|
|
2 - 2 |
|
Холбек Б&И
|
|
ДАН3
Дания
|
16:00 |
Б 93
|
|
0 - 2 |
|
Аварта
|
|
ДАН3
Дания
|
16:00 |
Брьоншьой
|
|
2 - 0 |
|
Хилерьод
|
|
ГЕР4
Германия
|
16:00 |
Фортуна Дюселдорф II
|
|
2 - 1 |
|
Шалке 04 II
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
16:00 |
Фрейзърбърг
|
|
6 - 3 |
|
Форт Уилям
|
|
ФРА2
Франция
|
16:00 |
Троа
|
|
2 - 0 |
|
Ланс
|
|
ПОЛ
Полша
|
16:00 |
Краковия Краков
|
|
3 - 1 |
|
Арка Гдиня
|
|
ДАН3
Дания
|
16:00 |
Миделфарт
|
|
1 - 1 |
|
АБ
|
|
НОР3
Норвегия
|
16:00 |
Мадла
|
|
2 - 0 |
|
Виндабярт
|
|
ДАНДС
Дания
|
16:00 |
ОКС
|
|
1 - 2 |
|
Отеруп
|
|
НОР3
Норвегия
|
16:00 |
Стаал Йорпеланд
|
|
2 - 0 |
|
Сторм
|
|
ЛИТ1
Литва
|
16:00 |
Жалгирис II
|
|
0 - 3 |
|
Банга
|
|
УРУ2
Уругвай
|
16:05 |
Рентистас
|
|
1 - 1 |
|
Вила Еспаньола
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Гуйлсфийлд
|
|
2 - 6 |
|
Ланрхедър
|
|
НОР1
Норвегия
|
16:30 |
Саннес Улф
|
|
1 - 2 |
|
Олесун
|
|
НИД3
Нидерландия
|
16:30 |
Куик Бойс
|
|
1 - 1 |
|
Ноордвийк
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Бъкли Таун
|
|
3 - 2 |
|
Портмадог
|
|
ИНДЗ1
Индонезия
|
16:30 |
Бали Юнайтед
|
|
2 - 1 |
|
Арема
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Кобленц
|
|
1 - 0 |
|
Арминия Лудвигсхафен
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Карбах
|
|
1 - 4 |
|
Айнтрахт Трир
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Федерсхайм
|
|
6 - 3 |
|
Рьохлинг Вьолклинген
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
ФФ Енгерс 07
|
|
1 - 3 |
|
Гонсенхайм
|
|
ГЕР
Германия
|
16:30 |
Падерборн
|
|
1 - 3 |
|
Фрайбург
|
|
ГЕР
Германия
|
16:30 |
Аугсбург
|
|
1 - 1 |
|
Унион Берлин
|
|
ГЕР
Германия
|
16:30 |
Майнц 05
|
|
1 - 3 |
|
Борусия Мьонхенгладбах
|
|
ГЕР
Германия
|
16:30 |
Фортуна Дюселдорф
|
|
1 - 3 |
|
Байер Леверкузен
|
|
ГЕР
Германия
|
16:30 |
Хофенхайм
|
|
3 - 2 |
|
Вердер Бремен
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Тюркспор Аугсбург
|
|
7 - 1 |
|
Пулах
|
|
РУС
Русия
|
16:30 |
Уфа
|
|
1 - 0 |
|
Зенит
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Оберахерн
|
|
1 - 0 |
|
Некарсулмер СУ
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Ньотинген
|
|
1 - 3 |
|
Равенсбург
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Унди Атлетик
|
|
0 - 1 |
|
Камбриън & Клайдач
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Лантуит Мейджър
|
|
3 - 2 |
|
СТМ Спортс
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Кеърю (Ели)
|
|
0 - 2 |
|
Афан Лидо
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Понтъприд Юнайтед
|
|
1 - 3 |
|
Хавърфордуест Каунти
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Гойтри Юнайтед
|
|
0 - 1 |
|
Ланели Таун
|
|
ТУР1
Турция
|
16:30 |
Анкара Кечийоренгюджю
|
|
1 - 0 |
|
Анкараспор
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Конуи Бъроу
|
|
0 - 0 |
|
Бангор Сити
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Рил
|
|
2 - 1 |
|
Лангефни Таун
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Пенринкоч
|
|
1 - 2 |
|
Рътин Таун
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Ландудно
|
|
1 - 4 |
|
Гресфорд Атлетик
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Рилазинген-Арлен
|
|
2 - 0 |
|
Ройтлинген
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Лиймингтън
|
|
3 - 1 |
|
Кетъринг Таун
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Кингс Лин Таун
|
|
4 - 1 |
|
Кързън Аштън
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Кидърминстър Хариърс
|
|
0 - 1 |
|
Честър
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Херефорд
|
|
1 - 1 |
|
Бракли Таун
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Гайзли
|
|
2 - 4 |
|
Алфретън Таун
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Глостър Сити
|
|
3 - 0 |
|
Бостън Юнайтед
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Олтринчам
|
|
1 - 1 |
|
Дарлингтън
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Гейтсхед
|
|
0 - 3 |
|
Фарзли Селтик
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Брадфорд Парк Авеню
|
|
0 - 0 |
|
Блайт Спартанс
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Саутпорт
|
|
0 - 1 |
|
АФК Телфорд Юнайтед
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Спенимуур Таун
|
|
1 - 4 |
|
Йорк Сити
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Слоу Таун
|
|
3 - 2 |
|
Бат Сити
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Оксфорд Сити
|
|
1 - 2 |
|
Хемъл Хемпстед Таун
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Ийстбърн Бъроу
|
|
0 - 3 |
|
Дълуич Хамлет
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Доркинг Уондърърс
|
|
0 - 1 |
|
Хемптън & Ричмънд
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Дартфорд
|
|
2 - 1 |
|
Брейнтрий Таун
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Конкорд Рейнджърс
|
|
0 - 1 |
|
Мейдстоун Юнайтед
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Чипенъм Таун
|
|
1 - 0 |
|
Уеймът
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Челмсфорд Сити
|
|
1 - 1 |
|
Уелинг Юнайтед
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Билерикей Таун
|
|
3 - 2 |
|
Сейнт Олбънс Сити
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Йоувил Таун
|
|
1 - 2 |
|
Мейдънхед Юнайтед
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Рексъм
|
|
1 - 1 |
|
Барнет
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Уокинг
|
|
2 - 0 |
|
Солихъл Муурс
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Вали ъф Лейден
|
|
0 - 7 |
|
Келти Хартс
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Спартанс
|
|
1 - 0 |
|
Гретна 2008
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Каледониън Брейвс
|
|
3 - 0 |
|
Стърлинг Юнивърсити
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
17:00 |
Балцерс
|
|
1 - 5 |
|
Винтертур II
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
17:00 |
Ветсвил-Бонщетен
|
|
2 - 1 |
|
Ешен/Маурен
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
17:00 |
Ред Стар Цюрих
|
|
3 - 1 |
|
Диетикон
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
17:00 |
Хьонг
|
|
0 - 1 |
|
Линт
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
17:00 |
Талвил
|
|
2 - 0 |
|
Косова
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Ийст Стърлингшър
|
|
0 - 1 |
|
Ийст Килбрайд
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Далбийти Стар
|
|
1 - 0 |
|
Единбург Юнивърсити
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
СС Стролърс
|
|
2 - 2 |
|
Гала Фейридийн Роувърс
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Сътън Юнайтед
|
|
1 - 2 |
|
Довър Атлетик
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Харогейт Таун
|
|
2 - 1 |
|
Стокпорт Каунти
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Халифакс Таун
|
|
4 - 1 |
|
Флайд
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Ебсфлийт Юнайтед
|
|
2 - 2 |
|
Нотс Каунти
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Ийстлий
|
|
1 - 1 |
|
Дагенъм & Редбридж
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Чорли
|
|
0 - 0 |
|
Хартлипул Юнайтед
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Честърфийлд
|
|
2 - 2 |
|
Бароу
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Бромли
|
|
1 - 0 |
|
Боръм Ууд
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
17:00 |
Солотурн
|
|
2 - 3 |
|
Делемон
|
|
ГЪРК
Гърция
|
17:00 |
Тиликратис
|
|
3 - 1 |
|
Селана
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Харингей Бъроу
|
|
5 - 1 |
|
Брайтлингсий Риджънт
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хорнчърч
|
|
3 - 0 |
|
Кингстониън
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Лидърхед
|
|
1 - 2 |
|
Енфийлд Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Маргейт
|
|
2 - 0 |
|
Люис
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Мерстхям
|
|
2 - 1 |
|
Ийст Търък Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Потърс Бар Таун
|
|
1 - 4 |
|
Фолкестън Инвикта
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Фарнбъроу
|
|
1 - 0 |
|
Мертир Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Тивертън Таун
|
|
6 - 1 |
|
Бекънсфийлд Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Коринтиан Кежуълс
|
|
2 - 3 |
|
Каршолтън Атлетик
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Бамбър Бридж
|
|
3 - 2 |
|
Аштън Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Басфорд Юнайтед
|
|
4 - 1 |
|
Ланкастър Сити
|
|
AЛБ
Албания
|
17:00 |
Влазня Шкодра
|
|
1 - 0 |
|
Лячи
|
|
УКРП
Украйна
|
17:00 |
Краматорск
|
|
1 - 1 |
|
Оболон Киев
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
ЕСК Геестемюнде
|
|
7 - 2 |
|
БТШ Нойщат
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Стафорд Рейнджърс
|
|
0 - 1 |
|
Матлок Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Саут Шийлдс
|
|
0 - 1 |
|
Хайд Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Гейнзбро Тринити
|
|
0 - 0 |
|
Уорингтън Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Юнайтед ъф Манчестър
|
|
0 - 1 |
|
Скарбъроу Атлетик
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Бъкстън
|
|
3 - 4 |
|
Уитби Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Уестън Супер Меър
|
|
1 - 1 |
|
Пуул Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Уимбърн Таун
|
|
0 - 3 |
|
Таунтън Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Суиндън Супермарин
|
|
2 - 2 |
|
Солсбъри
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Ст. Айвс Таун
|
|
0 - 2 |
|
Сторбридж
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Стратфорд Таун
|
|
3 - 1 |
|
АФК Ръшдън & Даймъндс
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
17:00 |
Грьодиг
|
|
3 - 0 |
|
Аустрия Залцбург
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
17:00 |
Имст
|
|
3 - 1 |
|
Вьоргл
|
|
РУС3
Русия
|
17:00 |
Салют-Белгород
|
|
2 - 1 |
|
Химик-Арсенал
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
Гифхорн
|
|
3 - 0 |
|
Арминия Хановер
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
Атлас Делменхорст
|
|
4 - 1 |
|
Германия Егесторф
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Уилдстоун
|
|
3 - 1 |
|
Хънгърфорд Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Ройстън Таун
|
|
1 - 1 |
|
Коувил Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Реддич Юнайтед
|
|
5 - 3 |
|
Лоустофт Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Нънийтън Бъроу
|
|
1 - 0 |
|
Нийдхям Маркет
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Метрополитън Полис
|
|
0 - 1 |
|
Хартли Уитни
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Чесхям Юнайтед
|
|
2 - 1 |
|
Труро Сити
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Госпорт Бъроу
|
|
1 - 0 |
|
Хендън
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Банбъри Юнайтед
|
|
1 - 2 |
|
Кингс Ленгли
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Баруел
|
|
3 - 1 |
|
Биглъсуейд Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хеднесфорд Таун
|
|
3 - 0 |
|
Ейлвичърч
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хитчин Таун
|
|
1 - 2 |
|
Ръшхол Олимпик
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Лейстън
|
|
1 - 2 |
|
Тамуърт
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Тонбридж Ейнджълс
|
|
1 - 3 |
|
Хавънт & Уотърлуувил
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Куинс Парк Рейнджърс
|
|
3 - 1 |
|
Уигън Атлетик
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Найрн Каунти
|
|
1 - 0 |
|
Брора Рейнджърс
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Уик Академи
|
|
1 - 2 |
|
Бъки Тистъл
|
|
УКР
Украйна
|
17:00 |
Олександрия
|
|
0 - 3 |
|
Десна
|
|
АНГ
Англия
|
17:00 |
Уотфорд
|
|
1 - 3 |
|
Уест Хям Юнайтед
|
|
АНГ
Англия
|
17:00 |
Шефилд Юнайтед
|
|
1 - 2 |
|
Лестър Сити
|
|
АНГ
Англия
|
17:00 |
Манчестър Юнайтед
|
|
1 - 2 |
|
Кристъл Палас
|
|
АНГ
Англия
|
17:00 |
Брайтън & Хоув Албиън
|
|
0 - 2 |
|
Саутхямптън
|
|
НОР2
Норвегия
|
17:00 |
Берум
|
|
2 - 1 |
|
Фрам Ларвик
|
|
НОР2
Норвегия
|
17:00 |
Флурьо
|
|
2 - 2 |
|
Мьолнер
|
|
НОР2
Норвегия
|
17:00 |
Осане
|
|
2 - 1 |
|
Сотра
|
|
НОР2
Норвегия
|
17:00 |
Елверум
|
|
3 - 2 |
|
Киелсос
|
|
БРА
Бразилия
|
17:00 |
Атлетико Минейро
|
|
0 - 1 |
|
Бая
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Формартин Юнайтед
|
|
5 - 1 |
|
Клачнакъдин
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Форес Механикс
|
|
7 - 1 |
|
Стратспей Тисъл
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Престън Норт Енд
|
|
2 - 1 |
|
Шефилд Уензди
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Мидълзбро
|
|
1 - 1 |
|
Милуол
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Хъл Сити
|
|
1 - 3 |
|
Бристол Сити
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Хъдърсфийлд Таун
|
|
0 - 2 |
|
Рединг
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Фулъм
|
|
1 - 2 |
|
Нотингам Форест
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Чарлтън Атлетик
|
|
1 - 0 |
|
Брентфорд
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Блекбърн Роувърс
|
|
0 - 0 |
|
Кардиф Сити
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Барнзли
|
|
1 - 3 |
|
Лутън Таун
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
АТШФ Ерланген
|
|
0 - 2 |
|
Гебенбах
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Лосимаут
|
|
0 - 2 |
|
Инверъри Локо Уъркс
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Кейт
|
|
2 - 1 |
|
Търиф Юнайтед
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Хънтли
|
|
1 - 3 |
|
Ротхес
|
|
НОР2
Норвегия
|
17:00 |
Стьордалс-Блинк
|
|
5 - 1 |
|
Биосен
|
|
НОР2
Норвегия
|
17:00 |
Сола
|
|
0 - 2 |
|
Брюне
|
|
БРАБ
Бразилия
|
17:00 |
Парана
|
|
0 - 0 |
|
Крисиума
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Дрьобак/Фрогн
|
|
3 - 2 |
|
Халсен
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Ромен
|
|
3 - 3 |
|
Нордстранд
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
17:00 |
Отвидаберг
|
|
1 - 1 |
|
Ескилсмине
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
17:00 |
Кристиандстадс
|
|
1 - 0 |
|
Линдоме
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
17:00 |
Солентуна
|
|
1 - 2 |
|
Карлслунд
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
17:00 |
ИФ Карлстад II
|
|
3 - 1 |
|
Боденс
|
|
ШВЕЦ
Швеция
|
17:00 |
Сириус
|
|
3 - 4 |
|
Йоребру
|
|
ШВЕЦС
Швеция
|
17:00 |
Сюрианска
|
|
1 - 2 |
|
Вестерос СК
|
|
РУС3
Русия
|
17:00 |
Спартак Налчик
|
|
0 - 3 |
|
Машук КМВ
|
|
ФИН3
Финландия
|
17:00 |
Викингит
|
|
0 - 2 |
|
НДЖС
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Вард
|
|
14 - 0 |
|
Валдрес
|
|
ФИН3
Финландия
|
17:00 |
ДЖИППО
|
|
0 - 0 |
|
ДжаПС
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Йорн Хортен
|
|
7 - 3 |
|
Фриг
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Стриндхайм
|
|
0 - 5 |
|
Вердал
|
|
ЛИТ
Литва
|
17:00 |
Стумбрас
|
|
0 - 3 |
|
Кауно Жалгирис
|
|
ФИН1
Финландия
|
17:00 |
Яро
|
|
2 - 0 |
|
МИПА
|
|
ФИН1
Финландия
|
17:00 |
Каяни
|
|
3 - 1 |
|
Оулу
|
|
ФИН1
Финландия
|
17:00 |
ЕИФ
|
|
0 - 0 |
|
ТПС
|
|
ФИН
Финландия
|
17:00 |
КуПС
|
|
5 - 0 |
|
ВПС
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
17:00 |
Аспуден-Телус
|
|
4 - 0 |
|
Арамейска/Сюрианска
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
17:00 |
Лидингьо
|
|
0 - 0 |
|
Худиксвал
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Финснес
|
|
4 - 3 |
|
Мелбо ИЛ
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Скетен
|
|
1 - 3 |
|
Хьонефос
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Тромсьо II
|
|
1 - 4 |
|
Гелерасен
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Йовик Лин
|
|
3 - 0 |
|
Тилер
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Нюбергсунд
|
|
4 - 2 |
|
Оркла
|
|
ФИН3
Финландия
|
17:00 |
СДЖК Академия
|
|
3 - 2 |
|
ДжС Херкулес
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
17:00 |
Люцерн II
|
|
2 - 3 |
|
Волен
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Рейт Роувърс
|
|
3 - 0 |
|
Монтроуз
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Питърхед
|
|
1 - 0 |
|
Форфар Атлетик
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Ийст Файв
|
|
4 - 1 |
|
Еърдриониънс
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Дъмбартън
|
|
3 - 1 |
|
Странрар
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Клайд
|
|
1 - 0 |
|
Фолкърк
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Стърлинг Албиън
|
|
1 - 2 |
|
Коув Рейнджърс
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Стенхаусмюър
|
|
1 - 3 |
|
Единбург
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Куинс Парк
|
|
0 - 0 |
|
Елгин Сити
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Каудънбийт
|
|
3 - 1 |
|
Анан Атлетик
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Албиън Роувърс
|
|
0 - 1 |
|
Брихин Сити
|
|
ШОТ1
Шотландия
|
17:00 |
Дънфърмлин Атлетик
|
|
0 - 2 |
|
Дънди Юнайтед
|
|
ШОТ1
Шотландия
|
17:00 |
Дънди
|
|
0 - 0 |
|
Инвърнес КТ
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
17:00 |
Балимена Юнайтед
|
|
1 - 2 |
|
Гленторан
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
17:00 |
Карик Рейнджърс
|
|
0 - 1 |
|
Клифтънвил
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
17:00 |
Колърейн
|
|
0 - 0 |
|
Институт
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
17:00 |
Брейтенрайн
|
|
2 - 3 |
|
Хам
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
17:00 |
ИФ Ювентус
|
|
1 - 2 |
|
Белинзона
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
17:00 |
Цюрих II
|
|
0 - 0 |
|
Стад Нион
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
17:00 |
Кьониц
|
|
2 - 1 |
|
Сион II
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
17:00 |
Куинс Юнивърсити
|
|
2 - 1 |
|
Дергвю
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
17:00 |
Портадаун
|
|
2 - 0 |
|
Х&У Уелдърс
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
17:00 |
Нюри Сити АФК
|
|
1 - 2 |
|
ПССИ
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
17:00 |
Лафгал
|
|
0 - 0 |
|
Дъндела
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
17:00 |
Нокбреда
|
|
0 - 1 |
|
Ардс
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
17:00 |
Балинамалард Юнайтед
|
|
5 - 0 |
|
Баликлеър Комрадс
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
17:00 |
Дънганън Суифтс
|
|
2 - 1 |
|
Гленавон
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
17:00 |
Крусейдърс
|
|
2 - 2 |
|
Ларн
|
|
ШОТ1
Шотландия
|
17:00 |
Еър Юнайтед
|
|
1 - 0 |
|
Куин ъф дъ Саут
|
|
ШОТ1
Шотландия
|
17:00 |
Алоа Атлетик
|
|
0 - 1 |
|
Арброут
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Стоук Сити
|
|
0 - 3 |
|
Лийдс Юнайтед
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Челтнъм Таун
|
|
2 - 2 |
|
Суиндън Таун
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Шрюсбъри Таун
|
|
0 - 0 |
|
Бъртън Албиън
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Карлайл Юнайтед
|
|
2 - 2 |
|
Солфорд Сити
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Кеймбридж Юнайтед
|
|
1 - 2 |
|
Олдъм Атлетик
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Брадфорд Сити
|
|
0 - 1 |
|
Форест Грийн Роувърс
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Моркамб
|
|
2 - 3 |
|
Ексетър Сити
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Съндърланд
|
|
3 - 1 |
|
АФК Уимбълдън
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Рочдейл
|
|
0 - 0 |
|
Блекпул
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Милтън Кийнс Донс
|
|
0 - 4 |
|
Питърбъро Юнайтед
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Флийтууд Таун
|
|
2 - 0 |
|
Акрингтън Стенли
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Ковънтри Сити
|
|
1 - 0 |
|
Джилингам
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Бристол Роувърс
|
|
3 - 1 |
|
Оксфорд Юнайтед
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Болтън Уондърърс
|
|
0 - 5 |
|
Ипсуич Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Колчестър Юнайтед
|
|
1 - 0 |
|
Нортхямптън Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Гримзби Таун
|
|
5 - 2 |
|
Порт Вейл
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Лейтън Ориент
|
|
2 - 3 |
|
Кроули Таун
|
|
ШОТ
Шотландия
|
17:00 |
Рос Каунти
|
|
1 - 4 |
|
Ливингстън
|
|
ШОТ
Шотландия
|
17:00 |
Килмарнък
|
|
0 - 0 |
|
Абърдийн
|
|
ШОТ
Шотландия
|
17:00 |
Хибърниън
|
|
2 - 2 |
|
Сейнт Джонстън
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Мансфийлд Таун
|
|
0 - 0 |
|
Стивънидж
|
|
ШОТ
Шотландия
|
17:00 |
Хамилтън Академикъл
|
|
1 - 3 |
|
Мадъруел
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Плимът Аргайл
|
|
3 - 0 |
|
Уолсол
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Нюпорт Каунти
|
|
1 - 0 |
|
Крю Александра
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Макълсфийлд
|
|
1 - 0 |
|
Скънторп Юнайтед
|
|
АНГ1
Англия
|
17:05 |
Уикъмб Уондърърс
|
|
4 - 3 |
|
Саутенд Юнайтед
|
|
ДРКОН
ДР Конго
|
17:30 |
Лубумбаши Спорт
|
|
1 - 0 |
|
Букаву Дава
|
|
СЛВК2
Словакия
|
17:30 |
Пучов
|
|
1 - 1 |
|
Петржалка
|
|
СЛВК2
Словакия
|
17:30 |
ФК Кошице
|
|
1 - 0 |
|
Жилина II
|
|
ДРКОН
ДР Конго
|
17:30 |
Дон Боско
|
|
1 - 1 |
|
АК Рейнджърс
|
|
ДАН3
Дания
|
17:45 |
Далум
|
|
4 - 2 |
|
ВСК Орхус
|
|
КОСОВ
Косово
|
18:00 |
Феризай
|
|
0 - 3 |
|
Гиляни
|
|
ИЗР
Израел
|
18:00 |
Макаби Хайфа
|
|
4 - 3 |
|
Апоел Раанана
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
18:00 |
Пинзгау Шаалфелден
|
|
3 - 0 |
|
Кухл
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
18:00 |
Монхайм
|
|
2 - 0 |
|
ТФД Велберт
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
18:00 |
Шварц-Вайс Брегенц
|
|
1 - 3 |
|
Хохенемс
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
18:00 |
Волфурт
|
|
5 - 1 |
|
Райндорф Алтах II
|
|
АЗР
Азербайджан
|
18:00 |
Сумгаит
|
|
0 - 3 |
|
Сабаил
|
|
ХЪР2
Хърватия
|
18:00 |
Ориент 1919
|
|
2 - 2 |
|
Динамо Загреб II
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
18:00 |
Беласица Струмица
|
|
3 - 0 |
|
Пехчево
|
|
РУСР
Русия
|
18:00 |
Ростов (20)
|
|
0 - 0 |
|
Рубин Казан (20)
|
|
КОСОВ
Косово
|
18:00 |
Балкани Сува река
|
|
3 - 1 |
|
Фероникели
|
|
РУМ2
Румъния
|
18:00 |
Рапид Букурещ
|
|
1 - 0 |
|
ССУ Поли Тимишоара
|
|
МОЛД
Молдова
|
18:00 |
Милсами
|
|
1 - 1 |
|
Зимбру
|
|
ВЕН
Венецуела
|
18:00 |
Метрополитанос
|
|
3 - 0 |
|
Сулия
|
|
МАК
Северна Македония
|
18:00 |
Вардар
|
|
2 - 0 |
|
Работнички
|
|
РУС3
Русия
|
18:00 |
Кубан Краснодар
|
|
1 - 1 |
|
Спартак Владикавказ
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
18:00 |
Хал
|
|
6 - 1 |
|
Вакер Инсбрук II
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
18:00 |
КФ Гостивар
|
|
3 - 4 |
|
Дрита Боговинье
|
|
БиХ
Босна и Херцеговина
|
18:00 |
Радник Биелина
|
|
3 - 0 |
|
Младост Добой Какан
|
|
БиХ
Босна и Херцеговина
|
18:00 |
Челик Зеница
|
|
0 - 0 |
|
Тузла Сити
|
|
АВС
Австрия
|
18:00 |
Матерсбург
|
|
0 - 1 |
|
Санкт Пьолтен
|
|
АВС
Австрия
|
18:00 |
Волфсбергер АК
|
|
5 - 2 |
|
Райндорф Алтах
|
|
АВС
Австрия
|
18:00 |
Рапид Виена
|
|
1 - 2 |
|
ЛАСК
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
18:00 |
Кораб Дебър
|
|
2 - 2 |
|
Скопие
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
18:00 |
Простеев
|
|
2 - 2 |
|
Тринец
|
|
ПОЛ2
Полша
|
18:00 |
Стал Ржешов
|
|
1 - 0 |
|
Елана Торун
|
|
ГЕР4
Германия
|
18:00 |
Рейн/Лех
|
|
1 - 3 |
|
Гаршинг
|
|
СЛВН2
Словения
|
18:00 |
Фужинар
|
|
0 - 2 |
|
Радомлье
|
|
СЛВН2
Словения
|
18:00 |
Декани
|
|
3 - 1 |
|
Рогашка
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
18:00 |
Щадл-Паура
|
|
1 - 3 |
|
Калсдорф
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
18:00 |
Кожув Гевгелия
|
|
1 - 1 |
|
Тиквеш
|
|
ЧГ
Черна гора
|
18:00 |
Грбал
|
|
1 - 2 |
|
Петровац
|
|
ЧГ
Черна гора
|
18:00 |
Искра Даниловград
|
|
2 - 0 |
|
Рудар Плевля
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
18:00 |
Рийд II
|
|
2 - 0 |
|
Волфсберг
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
18:00 |
Ньордлинген
|
|
2 - 0 |
|
Швабен Аугсбург
|
|
СЛВН2
Словения
|
18:00 |
Брежице
|
|
0 - 1 |
|
Копер
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
18:00 |
Раперсвил-Йона
|
|
0 - 0 |
|
Базел II
|
|
СЛВН2
Словения
|
18:00 |
Нафта
|
|
2 - 1 |
|
НШ Драва
|
|
СЛВН2
Словения
|
18:00 |
Горица Нова Горица
|
|
3 - 3 |
|
Доб
|
|
ЧЕХ
Чехия
|
18:00 |
Пршибрам
|
|
4 - 0 |
|
Яблонец
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
18:00 |
Етоал Каруж
|
|
2 - 0 |
|
Брюл
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
18:00 |
Бюле
|
|
7 - 0 |
|
Тере Сейнте
|
|
БЪЛБ
България
|
18:00 |
Струмска слава
|
|
2 - 1 |
|
Хебър
|
|
БЪЛБ
България
|
18:00 |
Поморие
|
|
0 - 0 |
|
Лудогорец II
|
|
БЪЛ
България
|
18:00 |
Ботев Пловдив
|
|
2 - 1 |
|
Витоша Бистрица
|
|
СЛВН2
Словения
|
18:00 |
Белтинци
|
|
3 - 0 |
|
Дравоград
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
18:00 |
Натерс
|
|
1 - 0 |
|
Льо Шо дьо Фон
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
18:00 |
Буохс
|
|
2 - 3 |
|
Лангентал
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
18:00 |
Мутенц
|
|
1 - 4 |
|
Грасхопър II
|
|
ИСП
Испания
|
18:00 |
Осасуна
|
|
0 - 0 |
|
Ейбар
|
|
ПОР2
Португалия
|
18:00 |
Фейренсе
|
|
0 - 0 |
|
Академико Висеу
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
18:00 |
Пелистер
|
|
2 - 0 |
|
Вардари Форино
|
|
БЪЛБ
България
|
18:00 |
Септември София
|
|
3 - 2 |
|
Кариана Ерден
|
|
СЪРБ1
Сърбия
|
18:00 |
Раднички Крагуевац
|
|
3 - 0 |
|
Смедерево 1924
|
|
СЪРБ1
Сърбия
|
18:00 |
Синджелич Белград
|
|
1 - 0 |
|
Динамо Враня
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
18:00 |
Осогово
|
|
1 - 3 |
|
Питу Гули
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
18:00 |
Охрид Лихнида
|
|
1 - 2 |
|
Влазрими 77
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
18:00 |
Кадино
|
|
1 - 2 |
|
Лабунища
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
18:00 |
Победа
|
|
2 - 1 |
|
Каменица Саса
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
18:00 |
Ешаленс
|
|
1 - 1 |
|
Ланси
|
|
ЧЕХ
Чехия
|
18:00 |
Злин
|
|
1 - 4 |
|
Карвина
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
18:00 |
Плачковица
|
|
2 - 4 |
|
Брегалница Щип
|
|
ХЪР2
Хърватия
|
18:30 |
Дугополье
|
|
0 - 2 |
|
Кроатия Змиявци
|
|
ТУН
Тунис
|
18:30 |
Клуб Африкан
|
|
3 - 0 |
|
Стад Тунизен
|
|
ТУН
Тунис
|
18:30 |
Кайруан
|
|
1 - 2 |
|
Солиман
|
|
ХЪР2
Хърватия
|
18:30 |
Цибалия
|
|
3 - 1 |
|
Дубрава Загреб
|
|
ТУН
Тунис
|
18:30 |
УС Татауин
|
|
0 - 1 |
|
ЕС Тунис
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
18:30 |
Щрипфинг
|
|
0 - 1 |
|
Ебрайхсдорф
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
18:30 |
Вьове Спортс
|
|
4 - 1 |
|
Мерен
|
|
ЕСТ
Естония
|
18:30 |
Транс
|
|
0 - 1 |
|
Флора
|
|
АРМЕ
Армения
|
18:30 |
Урарту
|
|
1 - 1 |
|
Сюник
|
|
ФИН3
Финландия
|
18:30 |
МП
|
|
3 - 0 |
|
Рейпас
|
|
ШВЦ1
Швейцария
|
18:30 |
Вил
|
|
2 - 0 |
|
Криенс
|
|
ПОЛ
Полша
|
18:30 |
Лехия Гданск
|
|
1 - 1 |
|
Шльонск Вроцлав
|
|
ПОЛ2
Полша
|
18:30 |
Гарбарния Краков
|
|
1 - 0 |
|
Лех Познан II
|
|
ИРАН
Иран
|
18:45 |
Шахин Бушехр
|
|
0 - 3 |
|
Сепахан
|
|
САРБ
Саудитска Арабия
|
18:50 |
Ал Фатех
|
|
1 - 2 |
|
Ал Шабаб Рияд
|
|
УКРП
Украйна
|
19:00 |
Волин
|
|
3 - 2 |
|
Черноморец Одеса
|
|
ЕКВ2
Еквадор
|
19:00 |
Оренсе
|
|
4 - 0 |
|
Клан Ювенил
|
|
ГРУ
Грузия
|
19:00 |
Дила
|
|
2 - 2 |
|
Торпедо Кутаиси
|
|
ИСЛ
Исландия
|
19:00 |
ИА
|
|
2 - 1 |
|
ИБВ
|
|
ИСЛ1
Исландия
|
19:00 |
Тор
|
|
1 - 1 |
|
Лейкнир Рейкявик
|
|
ИСЛ1
Исландия
|
19:00 |
Нярдвик
|
|
2 - 1 |
|
Магни
|
|
НОР
Норвегия
|
19:00 |
Розенборг
|
|
3 - 2 |
|
Стабек
|
|
ИТАБ
Италия
|
19:00 |
Салернитана
|
|
3 - 1 |
|
Пескара
|
|
ИТАБ
Италия
|
19:00 |
Кротоне
|
|
0 - 0 |
|
Козенца
|
|
ИТА
Италия
|
19:00 |
Парма
|
|
0 - 1 |
|
Ювентус
|
|
БЪЛБ
България
|
19:00 |
Спартак Варна
|
|
1 - 0 |
|
Локомотив София
|
|
ЛАТ
Латвия
|
19:00 |
Лиепая
|
|
1 - 2 |
|
Вентспилс
|
|
РУС
Русия
|
19:00 |
Краснодар
|
|
1 - 1 |
|
Локомотив Москва
|
|
БиХ
Босна и Херцеговина
|
19:00 |
Сараево
|
|
2 - 1 |
|
Вележ
|
|
ИЗР
Израел
|
19:00 |
Апоел Хадера
|
|
1 - 1 |
|
Ашдод
|
|
ГЪР
Гърция
|
19:00 |
Ламия
|
|
1 - 1 |
|
Панатинайкос
|
|
ИСП2
Испания
|
19:00 |
Реал Овиедо
|
|
1 - 1 |
|
Луго
|
|
ИСП2
Испания
|
19:00 |
Расинг Сантандер
|
|
1 - 1 |
|
Алмерия
|
|
КИП
Кипър
|
19:00 |
Докса Катокопия
|
|
0 - 2 |
|
Омония Никозия
|
|
ЮАР
ЮАР
|
19:00 |
Кайзер Чийфс
|
|
1 - 1 |
|
СуперСпорт Юнайтед
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
19:00 |
Вилинген
|
|
1 - 1 |
|
Щутгарт II
|
|
ИРЛФА
Република Ирландия
|
19:00 |
Гленгад Юнайтед
|
|
0 - 2 |
|
Уотърфорд Юнайтед
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
19:00 |
Туген
|
|
5 - 1 |
|
Санкт Гален II
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
19:00 |
Зеекирхен
|
|
1 - 2 |
|
Залцбургер АК
|
|
УНГ
Унгария
|
19:00 |
Кишварда
|
|
2 - 0 |
|
Уйпещ
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
19:00 |
Шеноа
|
|
0 - 2 |
|
Лозана Спорт II
|
|
УНГ
Унгария
|
19:00 |
Капошвар Ракоци
|
|
0 - 4 |
|
Залаегерсег
|
|
ИСПСБ
Испания
|
19:00 |
Лейоя
|
|
0 - 1 |
|
Гихуело
|
|
УНГ
Унгария
|
19:00 |
Дьошгьор
|
|
0 - 3 |
|
Мезьокьовешд-Жори
|
|
УНГ
Унгария
|
19:00 |
Пакш
|
|
0 - 2 |
|
Фехервар
|
|
АВС1
Австрия
|
19:00 |
Дорнбирн
|
|
6 - 1 |
|
Капфенбергер ШФ
|
|
УНГ
Унгария
|
19:00 |
Хонвед
|
|
2 - 3 |
|
Дебрецен
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
19:05 |
Темперлей
|
|
1 - 1 |
|
Нуева Чикаго
|
|
САРБ
Саудитска Арабия
|
19:05 |
Ал Фейсали Харма
|
|
0 - 0 |
|
Ал Фейха
|
|
АРЖ
Аржентина
|
19:15 |
Химнасия Ла Плата
|
|
0 - 1 |
|
Дефенса и Хустисия
|
|
ТУР
Турция
|
19:15 |
Анкарагюджю
|
|
1 - 1 |
|
Кайсериспор
|
|
ГИБ
Гибралтар
|
19:15 |
Колидж 1975
|
|
1 - 9 |
|
Монс Калпе
|
|
КОНФ
Англия
|
19:25 |
Торки Юнайтед
|
|
2 - 0 |
|
Олдършот Таун
|
|
ХОЛ
Нидерландия
|
19:30 |
Вилем II
|
|
2 - 1 |
|
Емен
|
|
ЧИЛИ
Чили
|
19:30 |
Кобресал
|
|
1 - 0 |
|
Унион Ла Калера
|
|
ЛЮКС
Люксембург
|
19:30 |
УТ Петанж
|
|
4 - 1 |
|
Роданж
|
|
МЛТ
Малта
|
19:30 |
Тарксиен Рейнбоус
|
|
0 - 4 |
|
Моста
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
19:30 |
Парадисо
|
|
0 - 5 |
|
Госау
|
|
ГЕР
Германия
|
19:30 |
Шалке 04
|
|
0 - 3 |
|
Байерн Мюнхен
|
|
АНГ
Англия
|
19:30 |
Ливърпул
|
|
3 - 1 |
|
Арсенал
|
|
ЧГ
Черна гора
|
19:30 |
Сутиеска
|
|
1 - 2 |
|
Подгорица
|
|
УКР
Украйна
|
19:35 |
Динамо Киев
|
|
1 - 1 |
|
Олимпик Донецк
|
|
ИСПСБ
Испания
|
19:45 |
Райо Махадаонда
|
|
1 - 0 |
|
Спортинг Хихон II
|
|
ИСПСБ
Испания
|
20:00 |
Виляреал II
|
|
2 - 1 |
|
Леванте II
|
|
ШВЦР
Швейцария
|
20:00 |
Йънг Бойс
|
|
4 - 0 |
|
Цюрих
|
|
СЛВК
Словакия
|
20:00 |
Земплин Михаловце
|
|
1 - 1 |
|
Серед
|
|
СЛВК2
Словакия
|
20:00 |
Скалица
|
|
1 - 1 |
|
Липтовски Микулаш
|
|
СЛВК2
Словакия
|
20:00 |
Попрад
|
|
2 - 0 |
|
Комарно
|
|
AЛБ
Албания
|
20:00 |
Тирана
|
|
3 - 0 |
|
Люфтетари Аргирокастро
|
|
ПОЛ1
Полша
|
20:00 |
Хробри Глогов
|
|
0 - 0 |
|
Щомил Олщин
|
|
ИСП2
Испания
|
20:00 |
Мирандес
|
|
1 - 2 |
|
Кадис
|
|
ШВЦ1
Швейцария
|
20:00 |
Лозана Спорт
|
|
5 - 1 |
|
Аарау
|
|
AЛБ
Албания
|
20:00 |
Скендербеу Корча
|
|
1 - 0 |
|
Фламуртари
|
|
ШВЦ1
Швейцария
|
20:00 |
Шафхаузен
|
|
0 - 1 |
|
Стад Лозана-Уши
|
|
ИСП
Испания
|
20:00 |
Реал Мадрид
|
|
1 - 1 |
|
Реал Валядолид
|
|
AЛБ
Албания
|
20:00 |
Теута Драч
|
|
1 - 0 |
|
Бюлис
|
|
БОЛ2
Боливия
|
20:00 |
Вирген де Чайапата
|
|
0 - 0 |
|
Депортиво Ескара
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:00 |
Леобендорф
|
|
1 - 0 |
|
ТВЛ Електра
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:00 |
Валс-Грюнау
|
|
5 - 0 |
|
ТШФ Ст. Йохан
|
|
МЛТ
Малта
|
20:00 |
Гуджа Юнайтед
|
|
1 - 1 |
|
Хибърниънс
|
|
БиХ
Босна и Херцеговина
|
20:00 |
Слобода Тузла
|
|
1 - 0 |
|
Звезда 09
|
|
СЛВК
Словакия
|
20:00 |
Ружомберок
|
|
0 - 1 |
|
Спартак Търнава
|
|
ИСПСБ
Испания
|
20:00 |
Марино де Луанко
|
|
1 - 2 |
|
Атлетико Мадрид II
|
|
МОЛД
Молдова
|
20:00 |
Шериф
|
|
2 - 1 |
|
Сфинтул Георге
|
|
СЛВК
Словакия
|
20:00 |
Похроние
|
|
0 - 4 |
|
Тренчин
|
|
ХЪРВ
Хърватия
|
20:00 |
Славен Копривница
|
|
1 - 1 |
|
Вараждин
|
|
ГВАТ
Гватемала
|
20:00 |
Сикинала
|
|
0 - 2 |
|
Комуникасьонес
|
|
ШВЦР
Швейцария
|
20:00 |
Нюшател Ксамакс
|
|
0 - 3 |
|
Базел
|
|
БЪЛБ
България
|
20:00 |
Монтана
|
|
3 - 0 |
|
Ботев Гълъбово
|
|
ПОР2
Португалия
|
20:15 |
Пенафиел
|
|
3 - 0 |
|
Кова Пиедаде
|
|
ПОР2
Португалия
|
20:15 |
Спортинг Ковиля
|
|
1 - 0 |
|
Вилафранкензе
|
|
ИЗР
Израел
|
20:30 |
Секция Нес Циона
|
|
0 - 2 |
|
Макаби Тел Авив
|
|
БЪЛ
България
|
20:30 |
Левски
|
|
1 - 0 |
|
Локомотив Пловдив
|
|
ЧЕХ
Чехия
|
20:30 |
Славия Прага
|
|
4 - 0 |
|
Бохемианс 1905
|
|
ИСПСБ
Испания
|
20:30 |
Реал Сосиедад II
|
|
1 - 1 |
|
Бургос
|
|
ИСПСБ
Испания
|
20:30 |
Баракалдо
|
|
2 - 1 |
|
Унионистас де Саламанка
|
|
БЛР
Беларус
|
20:45 |
Динамо Брест
|
|
6 - 2 |
|
Енергетик-БГУ
|
|
ПОЛ1
Полша
|
20:45 |
Одра Ополе
|
|
0 - 0 |
|
Радомяк Радом
|
|
ХОЛ
Нидерландия
|
20:45 |
Хераклес
|
|
1 - 1 |
|
Витес
|
|
ИСПСБ
Испания
|
20:45 |
Прат
|
|
1 - 1 |
|
Еркулес
|
|
САРБ
Саудитска Арабия
|
20:50 |
Ал Уехда Мека
|
|
0 - 2 |
|
Ал Итифак Дамам
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
21:00 |
Вождовац
|
|
2 - 0 |
|
Младост Лучани
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
21:00 |
Явор Иваница
|
|
2 - 2 |
|
Напредак
|
|
ФРА
Франция
|
21:00 |
Анже СКО
|
|
3 - 0 |
|
Метц
|
|
ФРА
Франция
|
21:00 |
Дижон
|
|
0 - 2 |
|
Бордо
|
|
ФРА
Франция
|
21:00 |
Амиен СК
|
|
1 - 2 |
|
Нант
|
|
БиХ
Босна и Херцеговина
|
21:00 |
Широки брег
|
|
3 - 3 |
|
Железничар
|
|
ПОЛ
Полша
|
21:00 |
Раков Ченстохова
|
|
2 - 3 |
|
Лех Познан
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
21:00 |
Рад Белград
|
|
2 - 0 |
|
Мачва Шабац
|
|
ОФЛ
САЩ
|
21:00 |
Отава Фюри
|
|
2 - 1 |
|
Сейнт Луис
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
21:00 |
РФК Нови Сад
|
|
0 - 1 |
|
Войводина
|
|
ИСПСБ
Испания
|
21:00 |
Културал Леонеса
|
|
1 - 1 |
|
Аморебиета
|
|
СЪРБ1
Сърбия
|
21:00 |
Металац ГМ
|
|
2 - 0 |
|
Бачка Паланка
|
|
СЪРБ1
Сърбия
|
21:00 |
Траял Крушевац
|
|
1 - 1 |
|
Земун
|
|
ФРА
Франция
|
21:00 |
Брест
|
|
1 - 0 |
|
Реймс
|
|
БиХ
Босна и Херцеговина
|
21:00 |
Зрински
|
|
4 - 0 |
|
Борац Баня Лука
|
|
ПОР
Португалия
|
21:00 |
Бенфика
|
|
0 - 2 |
|
Порто
|
|
ИСП2
Испания
|
21:00 |
Алкоркон
|
|
1 - 2 |
|
Елче
|
|
БEЛ
Белгия
|
21:00 |
Серкъл Брюж
|
|
1 - 0 |
|
СК Беверен
|
|
РУМ
Румъния
|
21:00 |
ЧФР Клуж
|
|
4 - 1 |
|
Ботошани
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
21:00 |
Расинг Монтевидео
|
|
2 - 2 |
|
Уондърърс
|
|
ГЪР
Гърция
|
21:00 |
Арис
|
|
1 - 1 |
|
ОФИ
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
21:00 |
Ривър Плейт Монтевидео
|
|
1 - 0 |
|
Пенярол
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
21:00 |
Плаза Колония
|
|
3 - 1 |
|
Серо Ларго
|
|
ПЕРУ2
Перу
|
21:00 |
Хуан Аурих
|
|
2 - 1 |
|
Спорт Лорето
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
21:00 |
Бостън Ривър
|
|
1 - 1 |
|
Прогресо
|
|
СЛВН
Словения
|
21:15 |
Олимпия Любляна
|
|
1 - 1 |
|
Мура
|
|
ИСПСБ
Испания
|
21:30 |
Калаора
|
|
2 - 0 |
|
Реал Унион
|
|
ЧГ
Черна гора
|
21:30 |
ОФК Титоград
|
|
3 - 1 |
|
Ком Подгорица
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
21:30 |
Атланта
|
|
1 - 0 |
|
Митре Сантяго д. Естеро
|
|
АРЖ
Аржентина
|
21:30 |
Велес Сарсфийлд
|
|
3 - 1 |
|
Нюелс Олд Бойс
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
21:30 |
Депортиво Морон
|
|
1 - 0 |
|
Гилермо Браун
|
|
ИСПСБ
Испания
|
21:30 |
Севиля II
|
|
0 - 0 |
|
Йеклано
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
21:30 |
Баракас Сентрал
|
|
2 - 2 |
|
Алварадо
|
|
МЛТ
Малта
|
21:30 |
Балзан
|
|
2 - 1 |
|
Слиема Уондърърс
|
|
ИСПСБ
Испания
|
21:30 |
Понтеведра
|
|
2 - 0 |
|
Коруксо
|
|
ГЪР
Гърция
|
21:30 |
Олимпиакос Пирея
|
|
1 - 0 |
|
Астерас Триполи
|
|
БEЛ
Белгия
|
21:30 |
КВ Остенде
|
|
2 - 1 |
|
Мехелен
|
|
БEЛ
Белгия
|
21:30 |
Синт Тройден
|
|
0 - 0 |
|
Зьолте Варегем
|
|
ГИБ
Гибралтар
|
21:30 |
Сейнт Джоузефс
|
|
3 - 0 |
|
Манчестър 62
|
|
ИТЛП
Италия
|
21:45 |
ФК Риети
|
|
1 - 3 |
|
Тернана
|
|
ХОЛ
Нидерландия
|
21:45 |
Хееренвеен
|
|
0 - 0 |
|
Твенте
|
|
ТУР
Турция
|
21:45 |
Аланияспор
|
|
4 - 1 |
|
Касъмпаша
|
|
ТУР
Турция
|
21:45 |
Истанбул Башакшехир
|
|
1 - 2 |
|
Фенербахче
|
|
ИТЛП
Италия
|
21:45 |
Реджана
|
|
4 - 1 |
|
ФералпиСало
|
|
ТУР1
Турция
|
21:45 |
Балъкесирспор
|
|
2 - 1 |
|
Ерзурумспор
|
|
ТУР1
Турция
|
21:45 |
Алтънорду
|
|
1 - 2 |
|
Фатих Карагюмрюк
|
|
ИТА
Италия
|
21:45 |
Фиорентина
|
|
3 - 4 |
|
Наполи
|
|
ИТЛП
Италия
|
21:45 |
Понтедера
|
|
3 - 1 |
|
Карарезе
|
|
ОФЛ
САЩ
|
22:00 |
Луисвил Сити
|
|
1 - 0 |
|
Северна Каролина ФК
|
|
АЛЖ
Алжир
|
22:00 |
АСО Шлеф
|
|
0 - 0 |
|
НА Хюсеин Дей
|
|
ИРЛФА
Република Ирландия
|
22:00 |
Слиго Роувърс
|
|
6 - 2 |
|
Лимерик
|
|
БОЛ
Боливия
|
22:00 |
Спорт Бойс Варнес
|
|
1 - 1 |
|
Роял Пари
|
|
ЧИЛИБ
Чили
|
22:00 |
Магалянеш
|
|
0 - 2 |
|
Нубленсе
|
|
ИСП2
Испания
|
22:00 |
Малага
|
|
1 - 1 |
|
Лас Палмас
|
|
ИСП
Испания
|
22:00 |
Хетафе
|
|
1 - 1 |
|
Атлетик Билбао
|
|
ИСП
Испания
|
22:00 |
Селта де Виго
|
|
1 - 0 |
|
Валенсия
|
|
ИСПСБ
Испания
|
22:00 |
Виляробледо
|
|
0 - 2 |
|
Линенсе
|
|
ИСПСБ
Испания
|
22:00 |
Сан Фернандо КД
|
|
2 - 1 |
|
Рекреативо Уелва
|
|
ИТАБ
Италия
|
22:00 |
Венеция
|
|
1 - 2 |
|
Кремонезе
|
|
ПАР2
Парагвай
|
22:00 |
Оветенсе
|
|
2 - 1 |
|
Гуайреня
|
|
ИТАБ
Италия
|
22:00 |
Виртус Ентела
|
|
1 - 0 |
|
Ливорно
|
|
ИТАБ
Италия
|
22:00 |
Асколи
|
|
3 - 1 |
|
Трапани 1905
|
|
ИТАБ
Италия
|
22:05 |
Читадела
|
|
0 - 3 |
|
Специя
|
|
БРАБ
Бразилия
|
22:30 |
Витория
|
|
0 - 0 |
|
Операрио ПР
|
|
БРАБ
Бразилия
|
22:30 |
Оесте
|
|
1 - 1 |
|
Вила Нова
|
|
БОЛ2
Боливия
|
22:30 |
Арауко Прадо
|
|
1 - 2 |
|
Атлетико Палмафлор
|
|
ЧИЛИ
Чили
|
22:30 |
Палестино
|
|
2 - 2 |
|
Коло Коло
|
|
БОЛ2
Боливия
|
22:30 |
Университарио де Сукре
|
|
2 - 1 |
|
Вилстерман Кооператива
|
|
БРАБ
Бразилия
|
22:30 |
Лондрина
|
|
2 - 4 |
|
Сао Бенто
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
23:00 |
Сан Мартин Сан Хуан
|
|
0 - 1 |
|
Естудиантес Касерос
|
|
АЛЖ
Алжир
|
23:00 |
ЕС Сетиф
|
|
1 - 1 |
|
МК Оран
|
|
ЛПФ
Панама
|
23:00 |
Университарио Сиудад де Панама
|
|
2 - 3 |
|
Алианса Чилибре
|
|
КРЛА
Коста Рика
|
23:00 |
Маринерос
|
|
2 - 0 |
|
Консултантс Моравия
|
|
ВЕН
Венецуела
|
23:00 |
ЛАЛА
|
|
0 - 2 |
|
Португеса ФК
|
|
БРАЦ
Бразилия
|
23:00 |
Сампайо Корея
|
|
0 - 1 |
|
Императриц
|
|
БРАЦ
Бразилия
|
23:00 |
Глобо
|
|
0 - 2 |
|
АБЦ
|
|
БРА
Бразилия
|
23:00 |
Гремио
|
|
2 - 1 |
|
Атлетико Паранаенсе
|
|
КОЛБ
Колумбия
|
23:00 |
Атлетико ФК
|
|
1 - 0 |
|
Орсомарсо
|
|
ЕКВ
Еквадор
|
23:00 |
Делфин
|
|
2 - 0 |
|
Депортиво Куенка
|
|
ПАР
Парагвай
|
23:00 |
Сол де Америка
|
|
1 - 1 |
|
Депортиво Капията
|
|
АЛЖ
Алжир
|
23:00 |
УСМ Бел Абес
|
|
1 - 3 |
|
КА Бордж Бу Ареридж
|
|
БРАЦ
Бразилия
|
23:00 |
Наутико
|
|
3 - 1 |
|
Санта Крус
|
|
ЧИЛИБ
Чили
|
23:00 |
Мелипиля
|
|
3 - 1 |
|
Сантяго Морнинг
|
|
БРАЦ
Бразилия
|
23:00 |
Трезе
|
|
2 - 2 |
|
Ботафого ПБ
|
|
БРАЦ
Бразилия
|
23:00 |
Феровиарио
|
|
2 - 2 |
|
Конфиянса
|
|
КОЛА
Колумбия
|
23:15 |
Депортиво Пасто
|
|
2 - 0 |
|
Унион Магдалена
|
|
ПЕРУ
Перу
|
23:15 |
Депортиво Бинасионал
|
|
2 - 1 |
|
Аякучо
|
|
ПОР
Португалия
|
23:30 |
Боависта
|
|
1 - 1 |
|
Пасош Ферейра
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
23:40 |
Химнасия Хухуй
|
|
2 - 1 |
|
Чакарита Хуниорс
|
|
АРЖ
Аржентина
|
23:45 |
Росарио Сентрал
|
|
1 - 1 |
|
Патронато
|
|