Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ВЕН 00:00
Минерос де Гуаяна Минерос де Гуаяна 1 - 0 Трухилянос Трухилянос
КОЛК 02:00
Депортиво Перейра Депортиво Перейра 2 - 0 Депортиво Пасто Депортиво Пасто
МЛБ 02:07
Торонто Блу Джейс Торонто Блу Джейс 4 - 7 Бостън Ред Сокс Бостън Ред Сокс
МЛБ 02:15
Филаделфия Филис Филаделфия Филис 9 - 5 Атланта Брейвс Атланта Брейвс
МЛБ 02:15
Балтимор Ориолс Балтимор Ориолс 2 - 4 Лос Анджелис Доджърс Лос Анджелис Доджърс
МЛБ 02:40
Минесота Туинс Минесота Туинс 6 - 12 Вашингтон Нешънълс Вашингтон Нешънълс
КАНПЛ 03:00
Валор Валор 1 - 3 Фордж Фордж
ЯМК 03:00
Уотърхаус Уотърхаус 2 - 0 Вере Юнайтед Вере Юнайтед
МЛБ 03:05
Тексас Рейнджърс Тексас Рейнджърс 6 - 4 Тампа Бей Райс Тампа Бей Райс
МЛБ 03:10
Хюстън Астрос Хюстън Астрос 2 - 3 Оукланд Атлетикс Оукланд Атлетикс
АРЖБ 03:10
Белграно Белграно 3 - 1 Темперлей Темперлей
НФЛ 03:20
Каролина Пантърс Каролина Пантърс 14 - 20 Тампа Бей Бъканиърс Тампа Бей Бъканиърс
БРАБ 03:30
Понте Прета Понте Прета 0 - 1 Вила Нова Вила Нова
ХОНД 04:00
Хондурас Прогресо Хондурас Прогресо 0 - 1 Мотагуа Мотагуа
ХОНД 04:00
Реал Еспаня Реал Еспаня 1 - 2 УПНФМ УПНФМ
ЕСАЛ 04:15
Санта Текла Санта Текла 2 - 2 Исидро Метапан Исидро Метапан
КОЛК 04:15
Хуниор Хуниор 2 - 1 Депортиво Кали Депортиво Кали
МЕК2 04:30
Атланте Атланте 0 - 0 Тампико Мадеро Тампико Мадеро
ЕСАЛ 04:30
Алианса Сан Салвадор Алианса Сан Салвадор 2 - 0 Агила Агила
КРПД 05:00
Сантос де Гуапилес Сантос де Гуапилес 2 - 1 Картахинес Картахинес
ЕПЯО 05:45
Су-Вей Хсие Су-Вей Хсие 0 - 2 Нао Хибино Нао Хибино
ЕПЯО 07:45
Сара Сорибес Тормо Сара Сорибес Тормо 0 - 2 Мисаки Дой Мисаки Дой
КСШМ 09:00
Шон Мърфи Шон Мърфи 10 - 3 Марк Алън Марк Алън
ЕПЯО 09:45
Алисън ван Ойтванк Алисън ван Ойтванк 0 - 2 Михаела Бузарнеску Михаела Бузарнеску
ТКДО 10:15
Катерина Козлова Катерина Козлова 1 - 2 Нина Стоянович Нина Стоянович
УКРР 11:00
Шахтьор Донецк (21) Шахтьор Донецк (21) 3 - 0 Заря Луганск (21) Заря Луганск (21)
ФСПБ 11:00
Испания (баскетбол) Испания (баскетбол) 95 - 88 Австралия (баскетбол) Австралия (баскетбол)
ИНДЗ1 11:30
Бхаянгкара Бхаянгкара 0 - 0 Бали Юнайтед Бали Юнайтед
ИНДЗ1 11:30
Семен Паданг Семен Паданг 0 - 1 ПСС Слеман ПСС Слеман
ЕПЯО 11:45
Лаура Зигмунд Лаура Зигмунд 1 - 2 Вероника Кудерметова Вероника Кудерметова
РУСР 12:00
Сочи (20) Сочи (20) 1 - 1 Локомотив Москва (20) Локомотив Москва (20)
РУСР 12:00
Зенит (20) Зенит (20) 1 - 1 Арсенал Тула (20) Арсенал Тула (20)
ТКДО 12:15
Лин Жу Лин Жу 0 - 2 Шуай Пенг Шуай Пенг
КХЛ 12:30
Адмирал Владивосток Адмирал Владивосток 3 - 0 Барис Нурсултан Барис Нурсултан
ЯП 13:30
Шимизу С-Пулс Шимизу С-Пулс 3 - 2 Нагоя Грампус Нагоя Грампус
ЯП 13:30
Урава Редс Урава Редс 1 - 2 Серезо Осака Серезо Осака
ВЛ2ДЕ 14:00
Тотнъм Хотспър (23) Тотнъм Хотспър (23) 2 - 2 Саутхямптън (23) Саутхямптън (23)
УКРР 14:00
Карпати Лвов (21) Карпати Лвов (21) 1 - 4 Ворскла (21) Ворскла (21)
ТКДО 14:15
Ребека Петерсон Ребека Петерсон 2 - 1 Магда Линет Магда Линет
ИНДЗ1 14:30
Калтенг Путра Калтенг Путра 1 - 1 Персебая Сурабая Персебая Сурабая
ИНДЗ1 14:30
Арема Арема 2 - 2 Борнео Борнео
КИТ 14:35
Шънджън Шънджън 1 - 1 Пекин Гуоан Пекин Гуоан
КИТ 14:35
Цзянсу Сайнти Цзянсу Сайнти 3 - 1 Гуанджоу Евъргранд Гуанджоу Евъргранд
КИТ 14:35
Шандун Лунън Шандун Лунън 3 - 1 Шанхай СИПГ Шанхай СИПГ
ФСПБ 15:00
Аржентина (баскетбол) Аржентина (баскетбол) 80 - 66 Франция (баскетбол) Франция (баскетбол)
РУСР 15:00
Спартак Москва (20) Спартак Москва (20) 3 - 1 Урал (20) Урал (20)
КЕВЕ 15:00
Чехия (волейбол) Чехия (волейбол) 1 - 3 Украйна (волейбол) Украйна (волейбол)
АРМЕ 15:00
Ереван Ереван 0 - 1 Лори Лори
ИТП1 16:00
Пескара (19) Пескара (19) 2 - 3 Интер (19) Интер (19)
УЗБЕ 16:00
Андижон Андижон 0 - 0 Согдияна Согдияна
КЕВЕ 16:00
Сърбия (волейбол) Сърбия (волейбол) 3 - 0 Германия (волейбол) Германия (волейбол)
УКРР 16:00
Александрия (21) Александрия (21) 5 - 1 Днипро-1 (21) Днипро-1 (21)
МАЛКЛ 16:00
ПКНС ПКНС 1 - 3 Негери Семблиян Негери Семблиян
УГАНД 16:00
Експрес Експрес 0 - 1 СК Вила СК Вила
МАЛКЛ 16:00
Теренгану Теренгану 2 - 3 Кедах Кедах
МАЛКЛ 16:00
Петалинг Джая Сити Петалинг Джая Сити 2 - 3 Джохор Дарул Такзим Джохор Дарул Такзим
МАЛКЛ 16:00
ПКНП ПКНП 4 - 0 ЮТМ ЮТМ
МАК 16:00
Академия Пандев Академия Пандев 2 - 0 Ренова Ренова
ТКДО 16:15
Елена Рибакина Елена Рибакина 2 - 1 Виктория Голубич Виктория Голубич
УЗБЕ 16:30
Бухоро Бухоро 0 - 2 Сурхан Сурхан
УГАНД 16:30
УРА УРА 1 - 2 Тооро Юнайтед Тооро Юнайтед
КАТ 16:55
Ал Хор Ал Хор 2 - 3 Ал Ахли Доха Ал Ахли Доха
КОСОВ 17:00
Балкани Сува река Балкани Сува река 3 - 2 Трепча 89 Трепча 89
ХЪР2 17:00
Хрватски Драговоляц Хрватски Драговоляц 3 - 0 Бьело Бърдо Бьело Бърдо
СЛВН2 17:00
Фужинар Фужинар 2 - 1 Брда Доброво Брда Доброво
РУМ 17:30
Академия Клинчени Академия Клинчени 1 - 1 Астра Астра
СЪРБ1 17:30
Синджелич Белград Синджелич Белград 1 - 3 Смедерево 1924 Смедерево 1924
БЪЛ 17:30
Царско село Царско село 2 - 3 Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив
ХЪР2 17:30
Сесвете Сесвете 3 - 0 Динамо Загреб II Динамо Загреб II
ИРАН 17:45
Гол Гохар Гол Гохар 1 - 1 Парс Ям Бушехр Парс Ям Бушехр
ОМАСК 17:45
Дофар Дофар 4 - 0 Сур Сур
РУС3 18:00
Долгопрудний Долгопрудний 2 - 0 Знамя Труда Знамя Труда
НОР3 18:00
Юнкерен Юнкерен 2 - 1 Финснес Финснес
КЕВЕ 18:00
Естония (волейбол) Естония (волейбол) 1 - 3 Полша (волейбол) Полша (волейбол)
НОР3 18:00
Бодьо/Глимт II Бодьо/Глимт II 1 - 2 Флоя Флоя
АРМЕ 18:15
Пюник Пюник 0 - 3 Алашкерт Алашкерт
КЕВЕ 18:15
България (волейбол) България (волейбол) 3 - 0 Румъния (волейбол) Румъния (волейбол)
АРМЕ 18:15
Урарту Урарту 1 - 1 Арарат-Армения Арарат-Армения
РУС3 18:30
Луки-Енергия Луки-Енергия 4 - 2 Коломна Коломна
ФИН 18:30
СДЖК СДЖК 1 - 1 ВПС ВПС
ФИН 18:30
ХИФК ХИФК 3 - 1 КПВ КПВ
ГЕР4 18:30
Вейхе Фленсбург Вейхе Фленсбург 1 - 0 Хановер 96 II Хановер 96 II
ФИН3 18:30
КайХа КайХа 2 - 3 ПК-37 ПК-37
КЕВЕ 18:30
Словакия (волейбол) Словакия (волейбол) 3 - 2 Испания (волейбол) Испания (волейбол)
КЕВЕ 18:30
Северна Македония (волейбол) Северна Македония (волейбол)	 0 - 3 Турция (волейбол) Турция (волейбол)
САРБ 18:50
Ал Таавон Ал Таавон 3 - 2 Ал Адалх Ал Адалх
САРБ 18:50
Дамк Дамк 2 - 1 Ал Итихад Джеда Ал Итихад Джеда
ЧЕХ2 19:00
Усти над Лабем Усти над Лабем 2 - 2 Баник Соколов Баник Соколов
ХЪРВ 19:00
Динамо Загреб Динамо Загреб 1 - 0 Истра 1961 Истра 1961
ЛИТ 19:00
Атлантас Атлантас 0 - 4 Судува Судува
ЧЕХ 19:00
Сигма Оломоуц Сигма Оломоуц 2 - 0 Опава Опава
СЛВН 19:00
Рудар Велене Рудар Велене 1 - 4 Браво Браво
КХЛ 19:00
АК Барс АК Барс 2 - 1 Металург Магнитогорск Металург Магнитогорск
ЧЕХ2 19:00
Височина Ихлава Височина Ихлава 4 - 2 Хрудим Хрудим
КХЛ 19:00
ХК Торпедо Нижни ХК Торпедо Нижни 5 - 5 Йокерит Йокерит
ТУР1 19:00
Балъкесирспор Балъкесирспор 2 - 0 Юмранийеспор Юмранийеспор
ГЕРОЛ 19:00
1860 Мюнхен II 1860 Мюнхен II 1 - 0 Пулах Пулах
ЛИТ 19:00
Жалгирис Жалгирис 5 - 0 Паневежис Паневежис
ФРНА 19:00
Лавал Лавал 0 - 2 Ред Стар Ред Стар
СЪРБ 19:00
Раднички Ниш Раднички Ниш 1 - 2 Войводина Войводина
КАТ 19:05
Ум Салал Ум Салал 1 - 5 Ал Араби Доха Ал Араби Доха
ПОЛ 19:10
Заглембе Любин Заглембе Любин 5 - 0 Висла Плок Висла Плок
ДАНДС 19:30
Херлев Херлев 2 - 0 Скьолд Биркерьод Скьолд Биркерьод
КХЛ 19:30
СКА Санкт Петербург СКА Санкт Петербург 0 - 3 ХК ЦСКА Москва ХК ЦСКА Москва
АВС1 19:30
Амщететн Амщететн 2 - 1 Форвертс Щайр Форвертс Щайр
ЕСТ 19:30
Флора Флора 5 - 0 Талина Калев Талина Калев
ГЕР2 19:30
Карлсруе ШК Карлсруе ШК 1 - 0 Зандхаузен Зандхаузен
ГЕР2 19:30
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт 2 - 1 Веен Висбаден Веен Висбаден
ФРА 20:00
Лил Лил 2 - 1 Анже СКО Анже СКО
БЪЛ 20:00
Арда Арда 2 - 1 Ботев Враца Ботев Враца
ДАН 20:00
Сьонерюск Сьонерюск 0 - 0 Хорсенс Хорсенс
АВСРЛ 20:00
ТШФ Ст. Йохан ТШФ Ст. Йохан 1 - 5 Залцбургер АК Залцбургер АК
ШВЕЦ2 20:00
Карлскрона Карлскрона 0 - 2 Алмебода Линерид Алмебода Линерид
АВСРЛ 20:00
Брюк/Лейта Брюк/Лейта 4 - 2 Адмира II Адмира II
НОР3 20:00
Берген Норд Берген Норд 0 - 6 Фана Фана
ШВЕЦ 20:00
Сириус Сириус 2 - 0 Фалкенбери Фалкенбери
РУС 20:00
Зенит Зенит 3 - 1 Арсенал Тула Арсенал Тула
ШВЕЦС 20:00
ГАИС ГАИС 1 - 1 Халмстад Халмстад
КОСОВ 20:00
Прищина Прищина 0 - 1 Лапи Лапи
ШВЕЦ2 20:00
Есльовс Есльовс 2 - 2 Халмия Халмия
ДАН1 20:00
Скиве Скиве 2 - 2 Фредериция Фредериция
ПОЛ1 20:00
Хойничанка Хойнице Хойничанка Хойнице 3 - 0 Белхатов Белхатов
ГЕР4 20:00
1860 Розенхайм 1860 Розенхайм 0 - 3 Виктория Ашафенбург Виктория Ашафенбург
ГЕР4 20:00
Астория Валдорф Астория Валдорф 3 - 1 Улм Улм
ГЕРОЛ 20:00
Интер Тюркспор Кил Интер Тюркспор Кил 3 - 2 Екернфьордер ШФ Екернфьордер ШФ
ГЕР4 20:00
Хомберг Хомберг 2 - 4 Фортуна Дюселдорф II Фортуна Дюселдорф II
ГЕР4 20:00
Верл Верл 5 - 3 Борусия Мьонхенгладбах II Борусия Мьонхенгладбах II
ГЕР4 20:00
Липщат 08 Липщат 08 2 - 4 Рот-Вайс Есен Рот-Вайс Есен
ГЕРОЛ 20:00
Брамфелдер Брамфелдер 1 - 3 Курслак-Нойенгаме Курслак-Нойенгаме
АВСРЛ 20:00
Бишофсхофен Бишофсхофен 2 - 3 Валс-Грюнау Валс-Грюнау
ШВЦК 20:00
Грасхопър Грасхопър 1 - 0 Сервет Сервет
ГЕР3 20:00
Магдебург Магдебург 1 - 1 МШФ Дуисбург МШФ Дуисбург
ДАН3 20:00
ХИК ХИК 0 - 0 Слагелсе Б&И Слагелсе Б&И
ГЕР4 20:00
Аугсбург II Аугсбург II 2 - 1 Рейн/Лех Рейн/Лех
АВСРЛ 20:00
Дойчландсбергер СК Дойчландсбергер СК 0 - 1 Волфсбергер АК II Волфсбергер АК II
АВСРЛ 20:00
Калсдорф Калсдорф 0 - 3 Гуртен Гуртен
ГЕРОЛ 20:00
Унион Сандерсдорф Унион Сандерсдорф 0 - 2 1. ФК Мерзебург 1. ФК Мерзебург
АВСРЛ 20:00
Вайц Вайц 5 - 0 Рийд II Рийд II
АВСРЛ 20:00
Алерхайлиген Алерхайлиген 1 - 1 Щурм Грац II Щурм Грац II
АВСРЛ 20:00
Херта Велс Херта Велс 1 - 0 Бад Глайхенберг Бад Глайхенберг
АВСРЛ 20:00
Волфсберг Волфсберг 1 - 2 Унион Вьокламаркт Унион Вьокламаркт
МЛТ 20:00
Тарксиен Рейнбоус Тарксиен Рейнбоус 2 - 3 Хамрън Спартанс Хамрън Спартанс
АВС1 20:10
Хорн Хорн 5 - 1 Капфенбергер ШФ Капфенбергер ШФ
АВС1 20:10
Аустрия Виена II Аустрия Виена II 0 - 0 Рийд Рийд
АВС1 20:10
Флоридсдорфер АК Флоридсдорфер АК 1 - 1 Лафнитц Лафнитц
АВС1 20:10
Аустрия Клагенфурт Аустрия Клагенфурт 3 - 3 Аустрия Лустенау Аустрия Лустенау
ШВЕЦ2 20:15
Лидингьо Лидингьо 2 - 4 Тебю Тебю
ГЕРЖ 20:15
Кьолн (Ж) Кьолн (Ж) 1 - 2 Турбине Потсдам (Ж) Турбине Потсдам (Ж)
ГЕРОЛ 20:30
Хам Юнайтед Хам Юнайтед 2 - 1 Осдорф Осдорф
ТУР 20:30
Галатасарай Галатасарай 1 - 0 Касъмпаша Касъмпаша
ГЕРОЛ 20:30
Обернойланд Обернойланд 4 - 1 Хащедт Хащедт
ГЕР4 20:30
Локомотиве Лайпциг Локомотиве Лайпциг 2 - 2 БAK'07 БAK'07
ГЕРОЛ 20:30
Ейсбахтал Ейсбахтал 2 - 1 ФФ Енгерс 07 ФФ Енгерс 07
АВСРЛ 20:30
Вьоргл Вьоргл 0 - 0 Китцбюел Китцбюел
ГЕРОЛ 20:30
Виктория Хамбург Виктория Хамбург 4 - 2 Бармбек-Уленхорст Бармбек-Уленхорст
ГЕР4 20:30
Рот-Вайс Оберхаузен Рот-Вайс Оберхаузен 5 - 1 Вуперталер ШФ Вуперталер ШФ
ШВЕЦ2 20:30
Аспуден-Телус Аспуден-Телус 1 - 2 Нюроз Нюроз
АВСРЛ 20:30
Драсбург Драсбург 1 - 5 Рапид Виена II Рапид Виена II
АВСРЛ 20:30
Винер СК Винер СК 2 - 1 Щрипфинг Щрипфинг
АВСРЛ 20:30
Ебрайхсдорф Ебрайхсдорф 3 - 1 Трайшкирхен Трайшкирхен
АВСРЛ 20:30
Мансдорф-Гросензерсдорф Мансдорф-Гросензерсдорф 2 - 0 Леобендорф Леобендорф
ГЕРОЛ 20:30
1880 Васербург 1880 Васербург 0 - 2 Пипинсрайд Пипинсрайд
ГЕР4 20:30
Меминген Меминген 2 - 1 Хаймщетен Хаймщетен
САРБ 20:35
Ал Насър Рияд Ал Насър Рияд 0 - 0 Ал Шабаб Рияд Ал Шабаб Рияд
ПОЛ1 20:45
Одра Ополе Одра Ополе 1 - 1 Сандеця Нови Сонч Сандеця Нови Сонч
ПОЛ1 20:45
Щомил Олщин Щомил Олщин 1 - 0 Стал Мелец Стал Мелец
ХОЛ1 21:00
Камбюр Камбюр 5 - 1 Хелмонд Спорт Хелмонд Спорт
ХОЛ1 21:00
Волендам Волендам 1 - 1 Дордрехт Дордрехт
ХОЛ1 21:00
МВВ МВВ 1 - 2 Телстар Телстар
КЕВЕ 21:00
Нидерландия (волейбол) Нидерландия (волейбол) 3 - 0 Черна гора (волейбол) Черна гора (волейбол)
ПОР2 21:00
Бенфика II Бенфика II 0 - 0 Академико Висеу Академико Висеу
ХОЛ1 21:00
Де Граафшап Де Граафшап 3 - 2 Аякс II Аякс II
ХОЛ1 21:00
Айндховен Айндховен 1 - 1 Рода ЮК Рода ЮК
ХОЛ1 21:00
Екселсиор Екселсиор 4 - 2 Алмере Сити Алмере Сити
РУМ 21:00
ЧФР Клуж ЧФР Клуж 5 - 0 Волунтари Волунтари
ГЕРОЛ 21:00
Сюдерелбе Сюдерелбе 4 - 3 Хамбургер ШФ III Хамбургер ШФ III
ХОЛ1 21:00
Ден Бош Ден Бош 2 - 2 НЕК НЕК
ФРА2 21:00
Троа Троа 2 - 1 Каен Каен
ФРА2 21:00
Шамбли Шамбли 1 - 4 Оксер Оксер
ФРА2 21:00
Роде Роде 4 - 1 Льо Ман Льо Ман
ФРА2 21:00
Гингам Гингам 1 - 1 Нанси Нанси
ФРА2 21:00
Аячо Аячо 0 - 0 Орлеан Орлеан
ФРА2 21:00
Льо Авър Льо Авър 0 - 0 Париж Париж
ФРА2 21:00
Сошо Сошо 0 - 0 Валансиен Валансиен
ХОЛ1 21:00
НАК Бреда НАК Бреда 0 - 0 Утрехт II Утрехт II
ХОЛ1 21:00
ПСВ II ПСВ II 3 - 2 АЗ II АЗ II
ФРА2 21:00
Ниор Ниор 0 - 1 Гренобъл Фут 38 Гренобъл Фут 38
ГЕРОЛ 21:00
Виктория Зеелов Виктория Зеелов 2 - 2 Блау-Вайс 90 Берлин Блау-Вайс 90 Берлин
ГЕРОЛ 21:00
Люкенвалде Люкенвалде 4 - 2 Карл Цайс Йена II Карл Цайс Йена II
ШВЦК 21:00
Винтертур Винтертур 2 - 0 Санкт Гален Санкт Гален
ВЛ2ДЕ 21:00
Манчестър Юнайтед (23) Манчестър Юнайтед (23) 1 - 0 Фулъм (23) Фулъм (23)
ВЛ2ДЕ 21:00
Челси (23) Челси (23) 2 - 1 Брайтън & Хоув Албиън (23) Брайтън & Хоув Албиън (23)
ФРНА 21:00
Бастия-Боржо Бастия-Боржо 3 - 2 Шоле Шоле
ФРНА 21:00
Вилфранше Вилфранше 2 - 1 Тулон Тулон
ФРНА 21:00
Дюнкерк Дюнкерк 0 - 1 Газелек Аячо Газелек Аячо
ФРНА 21:00
Кретей Кретей 3 - 1 Безие Безие
ГЕРОЛ 21:00
Вегберг-Беек Вегберг-Беек 2 - 0 Хюрт Хюрт
ФРНА 21:00
Конкарно Конкарно 0 - 0 Кевийи Руан Кевийи Руан
ФРНА 21:00
Авранше Авранше 2 - 1 Лион Душер Лион Душер
ФРНА 21:00
По По 2 - 1 Бург ан Брес Бург ан Брес
ФРНА 21:00
Льо Пюи Фут Льо Пюи Фут 0 - 2 Булон Булон
ШОТ1 21:05
Арброут Арброут 1 - 1 Партик Тисъл Партик Тисъл
УЕЛС2 21:30
Хавърфордуест Каунти Хавърфордуест Каунти 5 - 1 Афан Лидо Афан Лидо
УЕЛС2 21:30
Ланели Таун Ланели Таун 5 - 0 Кембриън & Клайдач Кембриън & Клайдач
ГИБ 21:30
Глейсис Юнайтед Глейсис Юнайтед 0 - 5 Монс Калпе Монс Калпе
КЕВЕ 21:30
Беларус (волейбол) Беларус (волейбол) 1 - 3 Русия (волейбол) Русия (волейбол)
УЕЛС2 21:30
Бритън Фери Бритън Фери 2 - 0 Кумаман Юнайтед Кумаман Юнайтед
УЕЛС2 21:30
Лангефни Таун Лангефни Таун 0 - 1 Бангор Сити Бангор Сити
БЕЛ2 21:30
Локерен Локерен 1 - 1 Вестерло Вестерло
ИХЛА 21:30
БМ Гранойерс БМ Гранойерс 25 - 25 БМ Нава БМ Нава
БEЛ 21:30
Спортинг Шарлероа Спортинг Шарлероа 2 - 1 Генк Генк
ГЕР 21:30
Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф 1 - 1 Волфсбург Волфсбург
ПОЛ 21:30
Ягелония Бялисток Ягелония Бялисток 0 - 0 Легия Варшава Легия Варшава
КЕВЕ 21:30
Белгия (волейбол) Белгия (волейбол) 3 - 0 Австрия (волейбол) Австрия (волейбол)
ИРЛ1 21:45
Дроида Юнайтед Дроида Юнайтед 1 - 3 Шелбърн Шелбърн
ИРЛ 21:45
Сейнт Патрикс Атлетик Сейнт Патрикс Атлетик 0 - 0 ЮКД ЮКД
ИРЛ 21:45
Бохемианс Бохемианс 1 - 2 Уотърфорд Юнайтед Уотърфорд Юнайтед
УЕЛС2 21:45
Гуйлсфийлд Гуйлсфийлд 3 - 3 Коруен Коруен
ИРЛ1 21:45
Гелуей Юнайтед Гелуей Юнайтед 7 - 1 Коб Рамблърс Коб Рамблърс
ИРЛ1 21:45
Лимерик Лимерик 4 - 1 Уексфорд Уексфорд
УЕЛС 21:45
Конас Кий Конас Кий 4 - 1 Абъристуит Таун Абъристуит Таун
ИРЛ1 21:45
Кебинтили Кебинтили 3 - 1 Атлон Таун Атлон Таун
УЕЛС2 21:45
Престатин Таун Престатин Таун 2 - 1 Бъкли Таун Бъкли Таун
КЕВЕ 21:45
Италия (волейбол) Италия (волейбол) 3 - 1 Гърция (волейбол) Гърция (волейбол)
AНГЧ 21:45
Дарби Каунти Дарби Каунти 1 - 1 Кардиф Сити Кардиф Сити
ФРА 21:45
Амиен СК Амиен СК 2 - 2 Олимпик Лион Олимпик Лион
ИРЛ 22:00
Слиго Роувърс Слиго Роувърс 3 - 1 Фин Харпс Фин Харпс
ИСП 22:00
Майорка Майорка 0 - 0 Атлетик Клуб Атлетик Клуб
ИСП2 22:00
Райо Валекано Райо Валекано 2 - 0 Расинг Сантандер Расинг Сантандер
ИТАБ 22:00
Порденоне Порденоне 1 - 0 Специя Специя
ПОР 22:30
Витория Сетубал Витория Сетубал 1 - 0 Спортинг Брага Спортинг Брага
ПЕРУ 23:00
Аякучо Аякучо 0 - 1 Спорт Бойс Каляо Спорт Бойс Каляо
ПАР 23:30
Генерал Диас Генерал Диас 3 - 0 Спортиво Лукеньо Спортиво Лукеньо