Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
НАССФ 01:00
Уейк Форест Уейк Форест 24 - 18 Северна Каролина Северна Каролина
АРЖБ 01:10
Естудиантес Рио Куарто Естудиантес Рио Куарто 2 - 1 Феро Карил Оесте Феро Карил Оесте
БРАБ 01:15
Ботафого Рибейрао Ботафого Рибейрао 1 - 0 Сао Бенто Сао Бенто
ЧИЛИ 01:30
Уачипато Уачипато 2 - 0 Курико Унидо Курико Унидо
ПАР 01:45
Ривър Плейт Асунсион Ривър Плейт Асунсион 1 - 0 Депортиво Сантани Депортиво Сантани
ОФЛ 02:00
Ню Йорк РБ II Ню Йорк РБ II 2 - 0 Шарлът Индипендънс Шарлът Индипендънс
МЛБ 02:05
Вашингтон Нешънълс Вашингтон Нешънълс 0 - 5 Атланта Брейвс Атланта Брейвс
МЛБ 02:07
Торонто Блу Джейс Торонто Блу Джейс 6 - 5 Ню Йорк Янкис Ню Йорк Янкис
МЛБ 02:10
Ню Йорк Метс Ню Йорк Метс 2 - 9 Лос Анджелис Доджърс Лос Анджелис Доджърс
МЛБ 02:10
Детройт Тайгърс Детройт Тайгърс 2 - 6 Балтимор Ориолс Балтимор Ориолс
ОФЛ 02:30
Лаудун Юнайтед Лаудун Юнайтед 1 - 2 Мемфис 901 Мемфис 901
БРАБ 02:30
Оесте Оесте 3 - 0 Операрио ПР Операрио ПР
НАССФ 02:30
Бостън Колидж Бостън Колидж 24 - 48 Канзас Канзас
ОФЛ 03:00
Бирмингам Легион Бирмингам Легион 0 - 2 Сейнт Луис Сейнт Луис
МЕК 03:00
Пуебла Пуебла 1 - 3 Атлетико Сан Луис Атлетико Сан Луис
МЕК2 03:00
Минерос де Сакатекас Минерос де Сакатекас 3 - 0 Потрос УАЕМ  Потрос УАЕМ
МЛБ 03:05
Тексас Рейнджърс Тексас Рейнджърс 9 - 14 Оукланд Атлетикс Оукланд Атлетикс
АРЖБ 03:10
Естудиантес Касерос Естудиантес Касерос 1 - 0 Депортиво Морон Депортиво Морон
МЛБ 03:15
Сейнт Луис Кардиналс Сейнт Луис Кардиналс 10 - 0 Милуоки Брюърс Милуоки Брюърс
МЛБ 03:15
Канзас Сити Роялс Канзас Сити Роялс 1 - 4 Хюстън Астрос Хюстън Астрос
КОЛА 03:30
Атлетико Букараманга Атлетико Букараманга 2 - 0 Агилас Дорадос Агилас Дорадос
САЩЖ 03:30
Хюстън Даш (Ж) Хюстън Даш (Ж) 2 - 1 Юта Роялс (Ж) Юта Роялс (Ж)
БРАБ 03:30
Атлетико ГО Атлетико ГО 1 - 1 РБ Брагантино РБ Брагантино
МЛБ 03:40
Колорадо Рокис Колорадо Рокис 10 - 8 Сан Диего Падрес Сан Диего Падрес
КАНД 04:00
КСК Мисисага КСК Мисисага 3 - 2 Сербиън Уайт Ийгълс Сербиън Уайт Ийгълс
ЕКВ 04:00
Депортиво Куенка Депортиво Куенка 2 - 1 Олмедо Олмедо
ЛПФ 04:00
Сан Франциско Сан Франциско 0 - 0 Плаза Амадор Плаза Амадор
МЕК2 04:08
Корекаминос УАТ Корекаминос УАТ 1 - 1 Дорадос Дорадос
НАССФ 04:15
Хюстън Хюстън 24 - 31 Вашингтон Стейт Вашингтон Стейт
МЛБ 04:40
Аризона Даймъндбекс Аризона Даймъндбекс 3 - 4 Синсинати Редс Синсинати Редс
КРПД 05:00
Алауеленсе Алауеленсе 2 - 1 Гуадалупе Гуадалупе
МЕК 05:05
Веракрус Веракрус 0 - 0 Крус Асул Крус Асул
МЕК 05:06
Тихуана Тихуана 1 - 1 Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ
МЛБ 05:07
Лос Анджелис Ейнджълс Лос Анджелис Ейнджълс 4 - 11 Тампа Бей Райс Тампа Бей Райс
МЛБ 05:10
Сиатъл Маринърс Сиатъл Маринърс 7 - 9 Чикаго Уайт Сокс Чикаго Уайт Сокс
МЛБ 05:15
Сан Франциско Джайънтс Сан Франциско Джайънтс 1 - 0 Маями Марлинс Маями Марлинс
ЯП 08:00
Консадоле Сапоро Консадоле Сапоро 1 - 3 Вегалта Сендай Вегалта Сендай
КСШМ 09:00
Рони О'Съливан Рони О'Съливан 1 - 0 Нийл Робъртсън Нийл Робъртсън
ХК 09:30
Р&Ф Р&Ф 0 - 4 Ийстърн Ийстърн
КХЛ 10:00
Кунлун Ред Стар Кунлун Ред Стар 1 - 2 ХК Трактор ХК Трактор
РУС1 10:00
Луч Владивосток Луч Владивосток 0 - 0 Нижни Новгород Нижни Новгород
КИТ1 10:30
Хъйлундзян Лава Спринг Хъйлундзян Лава Спринг 3 - 2 Шъдзяджуан Евър Брайт Шъдзяджуан Евър Брайт
ФСПБ 11:00
САЩ (баскетбол) САЩ (баскетбол) 87 - 74 Полша (баскетбол) Полша (баскетбол)
ЯП3 11:00
Токио (23) Токио (23) 2 - 4 Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма
РУМ2 11:00
Вийторул П. Търгу Жиу Вийторул П. Търгу Жиу 0 - 0 Конкордия Кяжна Конкордия Кяжна
РУМ2 11:00
Миеркуря Чук Миеркуря Чук 2 - 2 Рипенсия Тимишоара Рипенсия Тимишоара
РУМ2 11:00
Металоглобус Металоглобус 0 - 1 Пандури Търгу Жиу Пандури Търгу Жиу
ФИЛИП 11:00
Глобал Макати Глобал Макати 1 - 1 Мендиола Мендиола
РУМ2 11:00
КСМ Решица КСМ Решица 1 - 1 Турис-Олтул Т. Мъгуреле Турис-Олтул Т. Мъгуреле
ЮКОР 11:00
Кьоннам Кьоннам 3 - 3 Улсан Хюндай Улсан Хюндай
РУМ2 11:00
СКМ Глория Бузъу СКМ Глория Бузъу 2 - 0 Дако-Джетика Дако-Джетика
ЮКОР2 11:00
Чоннам Драгънс Чоннам Драгънс 3 - 3 Пусан Ай Парк Пусан Ай Парк
ЧЕХ2 11:15
Славой Вишеград Славой Вишеград 1 - 2 Тринец Тринец
ЧЕХ2 11:15
Пардубице Пардубице 3 - 1 Дукла Прага Дукла Прага
ТКДО 11:15
Ребека Петерсон Ребека Петерсон 2 - 0 Нина Стоянович Нина Стоянович
ИНДЗ1 11:30
Мадура Юнайтед Мадура Юнайтед 2 - 2 Барито Путера Барито Путера
РУМ2 11:30
Дунарея Кълъраш Дунарея Кълъраш 3 - 2 Университатея Клуж Университатея Клуж
ИТП1 12:00
Наполи (19) Наполи (19) 1 - 0 Торино (19) Торино (19)
ГЕР19 12:00
Холщайн Кил (19) Холщайн Кил (19) 1 - 3 Херта БШК (19) Херта БШК (19)
ГЕР19 12:00
РБ Лайпциг (19) РБ Лайпциг (19) 3 - 0 Найндорфер ТШФ (19) Найндорфер ТШФ (19)
ГЕР19 12:00
Санкт Паули (19) Санкт Паули (19) 3 - 0 Кемницер (19) Кемницер (19)
ГЕР19 12:00
Вердер Бремен (19) Вердер Бремен (19) 3 - 0 Магдебург (19) Магдебург (19)
ГЕР19 12:00
МШФ Дуисбург (19) МШФ Дуисбург (19) 1 - 1 Вуперталер ШФ (19) Вуперталер ШФ (19)
ГЕР19 12:00
Борусия Мьонхенгладбах (19) Борусия Мьонхенгладбах (19) 1 - 4 Алемания Аахен (19) Алемания Аахен (19)
ГЕР19 12:00
Рот-Вайс Оберхаузен (19) Рот-Вайс Оберхаузен (19) 1 - 1 Шалке 04 (19) Шалке 04 (19)
ЯП2 12:00
Цвайген Каназава Цвайген Каназава 2 - 2 Рюкю Рюкю
ЯП2 12:00
Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу 1 - 1 Кашива Рейсол Кашива Рейсол
ЯП 12:00
Ойта Тринита Ойта Тринита 2 - 1 Шонан Белмаре Шонан Белмаре
ЯП2 12:00
ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед 2 - 1 Мито Холихок Мито Холихок
ГЕР19 12:00
Виктория Кьолн (19) Виктория Кьолн (19) 0 - 2 Борусия Дортмунд (19) Борусия Дортмунд (19)
ГЕР19 12:00
Инголщат (19) Инголщат (19) 3 - 0 Кайзерслаутерн (19) Кайзерслаутерн (19)
ТКГИО 12:15
Наталия Костич Наталия Костич 0 - 2 Далила Якупович Далила Якупович
ТКГИО 12:15
Кайла Макфий Кайла Макфий 0 - 2 Фанг Йънг Ксун Фанг Йънг Ксун
ТКГИО 12:15
Анкита Райна Анкита Райна 2 - 0 Саша Викъри Саша Викъри
ТКГИО 12:15
Джейми Форлис Джейми Форлис 0 - 2 Лесли Керхофе Лесли Керхофе
СИНГ 12:30
Тампинес Роувърс Тампинес Роувърс 3 - 3 Балестиер Халса Балестиер Халса
ХК 12:30
Китчий Китчий 2 - 2 Юен Лонг Юен Лонг
ДАНДС 12:30
Б1908 Б1908 2 - 1 Исхьой Исхьой
КИТ1 12:30
Синдзян Тяншан Синдзян Тяншан 2 - 3 Джъдзян Грийнтаун Джъдзян Грийнтаун
РУСР 13:00
Оренбург (20) Оренбург (20) 0 - 1 Рубин Казан (20) Рубин Казан (20)
КЕНИЯ 13:00
Нзоия Юнайтед Нзоия Юнайтед 1 - 2 СоНи Шугър СоНи Шугър
РУСР 13:00
Тамбов (20) Тамбов (20) 1 - 1 ЦСКА Москва (20) ЦСКА Москва (20)
ЯП2 13:00
Киото Санга Киото Санга 2 - 0 Мачида Зелвия Мачида Зелвия
ЯП2 13:00
Албирекс Нийгата Албирекс Нийгата 1 - 1 Токио Верди Токио Верди
ЯП2 13:00
Точиги Точиги 0 - 1 Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока
ЕСТЕА 13:00
Раквере Тарвас Раквере Тарвас 1 - 4 Тамека II Тамека II
ЕСТЕА 13:00
Талина Калев II Талина Калев II 0 - 1 Легион Легион
ЕСТ 13:00
ФКИ Левадия ФКИ Левадия 1 - 1 Тулевик Тулевик
ЕСТ 13:00
Куресааре Куресааре 0 - 3 Пайде Пайде
ЮКОР 13:00
Тегу Тегу 0 - 0 Поханг Стийлърс Поханг Стийлърс
ЮКОР 13:00
Чонбък Моторс Чонбък Моторс 2 - 1 Сангджу Сангму Сангджу Сангму
ШВЕЦ2 13:00
Хитарп Хитарп 0 - 3 Винберг Винберг
ШВЕЦ2 13:00
Худиксвал Худиксвал 3 - 1 Гуте Гуте
ЯП2 13:00
Фагияно Окаяма Фагияно Окаяма 2 - 0 Гифу Гифу
ЯП2 13:00
Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи 2 - 1 Ехиме Ехиме
ЯП2 13:00
Токушима Вортис Токушима Вортис 1 - 1 В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки
УКРР 13:00
Динамо Киев (21) Динамо Киев (21) 2 - 1 Десна (21) Десна (21)
ГЕР19 13:00
Динамо Дрезден (19) Динамо Дрезден (19) 4 - 6 Хановер 96 (19) Хановер 96 (19)
ВИЕТ 13:00
Хай Фонг Хай Фонг 1 - 1 Санна Кан Хоа Санна Кан Хоа
ВИЕТ 13:00
Куанг Нам Куанг Нам 1 - 4 Да Нанг Да Нанг
ДАНДС 13:00
Аведьоре Аведьоре 1 - 2 АБ Тярнби АБ Тярнби
ПОР2 13:00
Ещорил Ещорил 2 - 1 Порто II Порто II
РУС1 13:00
Енисей Енисей 2 - 2 Балтика Балтика
ЛИТ1 13:00
Вилняюс Вютис Вилняюс Вютис 3 - 1 ФК Вилнюс ФК Вилнюс
ФИН3 13:00
Клуби-04 Клуби-04 4 - 3 Рейпас Рейпас
ЮКОР2 13:00
Теджън Ситизън Теджън Ситизън 1 - 0 Сеул Е-Ленд Сеул Е-Ленд
ГЕР19 13:00
Кьолн (19) Кьолн (19) 1 - 1 Бохум (19) Бохум (19)
ЯП 13:05
Кашима Антлърс Кашима Антлърс 2 - 0 Токио Токио
ЯП 13:05
Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос 3 - 0 Санфрече Хирошима Санфрече Хирошима
ЯП 13:05
Гамба Осака Гамба Осака 1 - 0 Саган Тосу Саган Тосу
ЯП 13:05
Висел Кобе Висел Кобе 2 - 1 Мацумото Ямага Мацумото Ямага
ЯП 13:05
Кавазаки Фронтале Кавазаки Фронтале 2 - 0 Джубило Ивата Джубило Ивата
ТКДО 13:15
Шуай Пенг Шуай Пенг 1 - 2 Елена Рибакина Елена Рибакина
ТАЙЛ2 13:45
Неви Сатахип Неви Сатахип 0 - 2 Чянгмай Юнайтед Чянгмай Юнайтед
ТАЙЛ 13:45
Ратчабури Ратчабури 2 - 0 Чонбури Чонбури
РУС1 14:00
Том Томск Том Томск 2 - 2 Спартак Москва II Спартак Москва II
ИТП1 14:00
Ювентус (19) Ювентус (19) 3 - 0 Емполи (19) Емполи (19)
УКР 14:00
Александрия Александрия 2 - 0 Днипро-1 Днипро-1
ЛИТ1 14:00
Пакруоис Пакруоис 0 - 1 Атмосфера Атмосфера
ДАНДС 14:00
ГВИ ГВИ 0 - 0 КФУМ Копенхаген КФУМ Копенхаген
ЛИТ1 14:00
Купишкис Купишкис 2 - 3 ФА Шяуляй ФА Шяуляй
УКРР 14:00
Колос Ковальовка (21) Колос Ковальовка (21) 2 - 0 Лвов (21) Лвов (21)
ФИН3 14:00
Джаз Джаз 0 - 2 П-Лирот П-Лирот
ЛАТ 14:00
Вентспилс Вентспилс 1 - 1 Йелгава Йелгава
ТАЙЛ2 14:00
Сисакет Сисакет 1 - 0 Удон Тани Удон Тани
ГЕР4 14:00
Хамбургер ШФ II Хамбургер ШФ II 0 - 1 Вердер Бремен II Вердер Бремен II
ЧЕХ2 14:00
Збройовка Бърно Збройовка Бърно 2 - 0 Лишен Лишен
ШОТ 14:00
Хамилтън Академикъл Хамилтън Академикъл 0 - 1 Селтик Селтик
ГЕР2 14:00
Хановер 96 Хановер 96 0 - 2 Арминия Билефелд Арминия Билефелд
ДАНДС 14:00
Виби Виби 2 - 3 Силкеборг КФУМ Силкеборг КФУМ
ДАНДС 14:00
Алерьод Алерьод 1 - 1 Фремад Валби Фремад Валби
ДАНДС 14:00
Карлслунде Карлслунде 1 - 0 Фредериксунд Фредериксунд
КЕНИЯ 14:00
Тъскър Тъскър 1 - 1 Матаре Юнайтед Матаре Юнайтед
ДАНДС 14:00
БСФ БСФ 1 - 1 Тярнби ФФ Тярнби ФФ
ДАНДС 14:00
ЛСФ ЛСФ 2 - 0 Кьоге Норд Кьоге Норд
ДАНДС 14:00
Таруп-Пааруп Таруп-Пааруп 1 - 0 Хеденстед Хеденстед
РУС3 14:00
Звезда Санкт Петербург Звезда Санкт Петербург 0 - 1 Олимп Химки Олимп Химки
РУС3 14:00
Зенит II Зенит II 1 - 0 Родина Москва Родина Москва
РУС3 14:00
Калуга Калуга 1 - 1 Динамо Брянск Динамо Брянск
ДАНДС 14:00
БК Юнион БК Юнион 2 - 3 Греве Греве
ГЕРОЛ 14:00
Дасендорф Дасендорф 2 - 0 Найндорфер ТШФ Найндорфер ТШФ
ИСП 14:00
Реал Мадрид Реал Мадрид 3 - 2 Леванте Леванте
ДАН3 14:00
Ванльозе Ванльозе 1 - 0 Аварта Аварта
ГЕР2 14:00
Ян Регенсбург Ян Регенсбург 2 - 3 Щутгарт Щутгарт
ГЕР2 14:00
Хайденхайм Хайденхайм 3 - 0 Холщайн Кил Холщайн Кил
ШВЕЦ2 14:00
Несшьо Несшьо 1 - 2 Берга Берга
ДАНДС 14:00
Сфб-Оуре Сфб-Оуре 2 - 2 Отеруп Отеруп
ФИЛИП 14:00
Керес Керес 7 - 0 Филипини Еър Форс Филипини Еър Форс
ГЕРОЛ 14:00
БТШ Нойщат БТШ Нойщат 2 - 6 Блументхалер ШФ Блументхалер ШФ
ГЕР19 14:00
Гройтер Фюрт (19) Гройтер Фюрт (19) 1 - 1 Хофенхайм (19) Хофенхайм (19)
ГЕР19 14:00
Айнтрахт Франкфурт (19) Айнтрахт Франкфурт (19) 3 - 0 Карлсруе ШК (19) Карлсруе ШК (19)
ГЕР19 14:00
Байер Леверкузен (19) Байер Леверкузен (19) 0 - 0 Пройсен Мюнстер (19) Пройсен Мюнстер (19)
РУМ2 14:00
АСУ Поли Тимишоара АСУ Поли Тимишоара 0 - 0 Фарул Констанца 1920 Фарул Констанца 1920
НОР3 14:00
Сторм Сторм 1 - 4 Брод Брод
ИНДЗ1 14:15
ТИРА-Персикабо ТИРА-Персикабо 1 - 1 Персиб Персиб
ДАНДС 14:15
Лисенг Лисенг 4 - 2 Орхус Фремад II Орхус Фремад II
КИТ1 14:30
Циндао Хуангхай Циндао Хуангхай 1 - 0 Мейчжоу Хака Мейчжоу Хака
КИТ1 14:30
Гуейджоу Чжичен Гуейджоу Чжичен 1 - 2 Съчуан Лонгфор Съчуан Лонгфор
КИТ1 14:30
Шанхай Шънсин Шанхай Шънсин 1 - 2 Пекин СЮ Пекин СЮ
КИТ1 14:30
Ляонин Кайшин Ляонин Кайшин 1 - 2 Чанчун Ятай Чанчун Ятай
ШВЕЦ2 14:30
Уларед Уларед 1 - 2 Енгелхолм Енгелхолм
КХЛ 14:30
Салават Юлаев Салават Юлаев 3 - 2 Амур Хабаровск Амур Хабаровск
ШВЕЦ2 14:30
Сьоведален Сьоведален 2 - 1 Венершбори ФК Венершбори ФК
НОР3 14:30
Кракерьой Кракерьой 1 - 0 Треф Треф
ШВЕЦС 14:30
Йоргрите Йоргрите 0 - 1 Трелеборис Трелеборис
ШВЕЦ 14:30
Йоребру Йоребру 0 - 0 ГИФ Сундсвал ГИФ Сундсвал
AНГЧ 14:30
Фулъм Фулъм 1 - 1 Уест Бромич Албиън Уест Бромич Албиън
ДАН3 14:30
ВСК Орхус ВСК Орхус 0 - 2 Несби Несби
ВЛ2ДЕ 14:30
Арсенал (23) Арсенал (23) 2 - 1 Лестър Сити (23) Лестър Сити (23)
КИТ1 14:30
Ней Монгол Чжуню Ней Монгол Чжуню 1 - 1 Нантун Жиюн Нантун Жиюн
ГЕРОЛ 14:30
Грима Грима 0 - 3 Айнхайт Рудолщадт Айнхайт Рудолщадт
ГЕР4 14:30
Ауербах Ауербах 5 - 2 Оптик Ратенов Оптик Ратенов
АНГ 14:30
Ливърпул Ливърпул 3 - 1 Нюкасъл Юнайтед Нюкасъл Юнайтед
ДАНДС 14:30
Кьелеруп Кьелеруп 0 - 1 ВРИ ВРИ
ДАНДС 14:30
КФУМ Роскилде КФУМ Роскилде 7 - 2 Тааструп Тааструп
КИТ 14:35
Гуанджоу Р&Ф Гуанджоу Р&Ф 2 - 1 Тиендзин Тянхай Тиендзин Тянхай
КИТ 14:35
Хенан Жануе Хенан Жануе 4 - 1 Хъбей КФФК Хъбей КФФК
ДАН3 14:45
ФА 2000 ФА 2000 3 - 1 Хилерьод Хилерьод
ГЕРОЛ 15:00
Кришов Кришов 2 - 1 Плауен Плауен
ГЕРОЛ 15:00
Бисинген Бисинген 5 - 3 Оберахерн Оберахерн
ГЕРОЛ 15:00
Торгеловер ШФ Грейф Торгеловер ШФ Грейф 2 - 0 Тасмания Берлин Тасмания Берлин
ГЕРОЛ 15:00
Зандхаузен II Зандхаузен II 1 - 3 Ньотинген Ньотинген
ГЕРОЛ 15:00
КфР Пфорцхайм КфР Пфорцхайм 1 - 0 Фрайберг Фрайберг
ГЕРОЛ 15:00
Щутгартер Кикерс Щутгартер Кикерс 5 - 1 Шпортфройнде Дорфмеркинген Шпортфройнде Дорфмеркинген
ГЕРОЛ 15:00
Равенсбург Равенсбург 1 - 1 Вилинген Вилинген
ГЕРОЛ 15:00
Гьопингер ШФ Гьопингер ШФ 2 - 0 Щутгарт II Щутгарт II
ГЕРОЛ 15:00
ФФЛ Хале ФФЛ Хале 0 - 0 Айленбург Айленбург
ГЕРОЛ 15:00
Вакер Нордхаузен II Вакер Нордхаузен II 3 - 1 Оберлаусиц Нойгерсдорф Оберлаусиц Нойгерсдорф
ГЕРОЛ 15:00
Мартинрода Мартинрода 2 - 2 Хохенщайн-Ернстхал Хохенщайн-Ернстхал
АРМЕ 15:00
Ширак Ширак 0 - 0 Гандзасар Гандзасар
ГЕР19 15:00
Байерн Мюнхен (19) Байерн Мюнхен (19) 1 - 3 Хайденхайм (19) Хайденхайм (19)
УКРП 15:00
Черкашчина-Академия Черкашчина-Академия 1 - 6 Рух Виники Рух Виники
ШВЕЦ2 15:00
Хьослехолм ИФ Хьослехолм ИФ 0 - 1 Йостерлен Йостерлен
ФСПБ 15:00
Сърбия (баскетбол) Сърбия (баскетбол) 90 - 81 Чехия (баскетбол) Чехия (баскетбол)
УГАНД 15:00
Вайпърс Вайпърс 2 - 2 Мбарара Сити Мбарара Сити
ВЛ2ДЕ 15:00
Манчестър Сити (23) Манчестър Сити (23) 1 - 2 Уулвърхямптън Уондърърс (23) Уулвърхямптън Уондърърс (23)
ГЕРОЛ 15:00
Фьоникс Любек Фьоникс Любек 1 - 0 Ойтинер ШФ Ойтинер ШФ
ГЕРОЛ 15:00
Любек II Любек II 4 - 1 Вейхе Фленсбург II Вейхе Фленсбург II
ГЕРОЛ 15:00
Унион Ноймюнстер Унион Ноймюнстер 1 - 3 Олденбургер ШФ Олденбургер ШФ
ГЕРОЛ 15:00
Хузумер Хузумер 1 - 8 ТШБ Фленсбург ТШБ Фленсбург
ГЕРОЛ 15:00
Кроп Кроп 1 - 2 Пройсен Райнфелд Пройсен Райнфелд
РУС3 15:00
Спартак Владикавказ Спартак Владикавказ 1 - 1 Легион Динамо Легион Динамо
ГЕРОЛ 15:00
БШК Сюд 05 БШК Сюд 05 0 - 2 Тенис Борусия Тенис Борусия
ГЕРОЛ 15:00
Ханза Рощок II Ханза Рощок II 4 - 1 Грайфсвалдер Грайфсвалдер
ГЕР4 15:00
Илертисен Илертисен 2 - 0 Вакер Бургхаузен Вакер Бургхаузен
ФИН3 15:00
ЕПС ЕПС 1 - 1 Хонка Академия Хонка Академия
ФИН3 15:00
КаПа КаПа 3 - 1 Тампере Юнайтед Тампере Юнайтед
ФИН3 15:00
Викингит Викингит 1 - 0 МиПК МиПК
ФИН1 15:00
Яро Яро 1 - 3 Хака Хака
ФИН1 15:00
МИПА МИПА 3 - 2 МуСа МуСа
ФИН1 15:00
Каяни Каяни 4 - 5 КТП КТП
ФИН1 15:00
ЕИФ ЕИФ 1 - 0 ТПВ ТПВ
ФИН1 15:00
Оулу Оулу 0 - 0 ТПС ТПС
ФИН3 15:00
Илвес II Илвес II 1 - 7 Гнистан Гнистан
ФИН3 15:00
СалПа СалПа 2 - 1 Еспоо Еспоо
ГЕР4 15:00
Тюркгюджю-Атаспор Тюркгюджю-Атаспор 0 - 1 Айхщет Айхщет
ГЕР4 15:00
Байройт Байройт 2 - 2 Аубщадт Аубщадт
ГЕР4 15:00
Гаршинг Гаршинг 2 - 2 Шалдинг-Хайнинг Шалдинг-Хайнинг
ГЕР4 15:00
Бухбах Бухбах 3 - 2 Швайнфурт Швайнфурт
СЛВК 15:00
Похроние Похроние 0 - 3 Нитра Нитра
ФИН3 15:00
КуФу-98 КуФу-98 2 - 0 ВПС II ВПС II
ФИН3 15:00
СДЖК Академия СДЖК Академия 2 - 2 Вааякоски Вааякоски
ФИН3 15:00
ВИФК ВИФК 1 - 0 ГБК ГБК
ТАЙЛ 15:00
Муангтонг Юнайтед Муангтонг Юнайтед 3 - 1 Бурирам Юнайтед Бурирам Юнайтед
ТАЙЛ2 15:00
Аутая Юнайтед Аутая Юнайтед 1 - 2 Еър Форс Сентрал Еър Форс Сентрал
ТАЙЛ2 15:00
Къстъмс Юнайтед Къстъмс Юнайтед 1 - 0 Касетсарт Касетсарт
ШВЕЦ2 15:00
Тьофтея Тьофтея 2 - 2 Сандвикс Сандвикс
ШВЕЦ2 15:00
Умея ФК Академи Умея ФК Академи 0 - 0 ИФК Умея ИФК Умея
НОР3 15:00
Тилер Тилер 1 - 3 Стриндхайм Стриндхайм
НОР3 15:00
Оркла Оркла 1 - 2 Йовик Лин Йовик Лин
НОР3 15:00
ИФ Реди ИФ Реди 2 - 1 Тьонсберг Тьонсберг
ШВЕЦ1 15:00
Ескилсмине Ескилсмине 2 - 0 Асириска Турабдин Асириска Турабдин
ШВЕЦ1 15:00
Лунд Лунд 3 - 1 Кристиандстадс Кристиандстадс
ШВЕЦ1 15:00
Шьовде АИК Шьовде АИК 0 - 2 Линдоме Линдоме
ШВЕЦ2 15:00
ИФК Люлео ИФК Люлео 4 - 0 Анундсьо Анундсьо
ШВЕЦ2 15:00
Сундбюбери Сундбюбери 0 - 1 Карлберг Карлберг
ШВЕЦ2 15:00
Хускварна Хускварна 1 - 0 ИФК Хеслехолм ИФК Хеслехолм
ШВЕЦ2 15:00
Рьосльоц Рьосльоц 5 - 0 Брумьола Брумьола
ШВЕЦ2 15:00
Стафсинге Стафсинге 0 - 2 Квидинг ФИФ Квидинг ФИФ
ШВЕЦ2 15:00
Стокхолм Интернационале Стокхолм Интернационале 2 - 0 Ханинге Ханинге
ШВЕЦ2 15:00
Енскеде Енскеде 1 - 3 Мотала Мотала
ШВЕЦ2 15:00
Тидахолм Тидахолм 2 - 1 Омол Омол
ШВЕЦ2 15:00
Венершбори ИФ Венершбори ИФ 1 - 0 Удевала Удевала
ШВЕЦ2 15:00
Гаутиод Гаутиод 2 - 1 Вьоргьорда Вьоргьорда
ШВЕЦ1 15:00
Рининге Рининге 4 - 3 Сандвикен Сандвикен
ГЕРОЛ 15:00
Айнтрахт Трир Айнтрахт Трир 3 - 2 Кобленц Кобленц
ГЕР4 15:00
ТШФ Щайнбах ТШФ Щайнбах 1 - 0 Кикерс Офенбах Кикерс Офенбах
ГЕР4 15:00
ТуШ РВ Кобленц ТуШ РВ Кобленц 1 - 4 Бахлингер СК Бахлингер СК
ГЕР4 15:00
Хофенхайм II Хофенхайм II 0 - 1 Хомбург Хомбург
ГЕР3 15:00
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм 1 - 2 Вюрцбургер Кикерс Вюрцбургер Кикерс
ГЕР4 15:00
Хайдер ШФ Хайдер ШФ 0 - 1 Хавелс Хавелс
ГЕР3 15:00
Мепен Мепен 6 - 1 Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн
ГЕР3 15:00
1860 Мюнхен 1860 Мюнхен 3 - 1 Карл Цайс Йена Карл Цайс Йена
ГЕР3 15:00
Зоненхоф Гроссашпах Зоненхоф Гроссашпах 2 - 2 Байерн Мюнхен II Байерн Мюнхен II
ГЕР4 15:00
Пирмасенс Пирмасенс 1 - 3 Елверсберг Елверсберг
ГЕР4 15:00
Саарбрюкен Саарбрюкен 0 - 2 Байерн Алзенау Байерн Алзенау
ВИЕТ 15:00
Сайгон Сайгон 3 - 1 Хоанг Ан Жия Лай Хоанг Ан Жия Лай
ДАНДС 15:00
Ньоресундби Ньоресундби 1 - 1 Джурсланд Джурсланд
ДАНДС 15:00
Одер Одер 2 - 2 Хернинг Фремад Хернинг Фремад
ГЕР4 15:00
ТШФ Халтерн ТШФ Халтерн 1 - 5 Рьодингхаусен Рьодингхаусен
ГЕР4 15:00
Бон СК Бон СК 0 - 3 Бергиш Гладбах Бергиш Гладбах
ГЕР4 15:00
Кьолн II Кьолн II 0 - 3 Борусия Дортмунд II Борусия Дортмунд II
ГЕР4 15:00
ФСВ Франкфурт ФСВ Франкфурт 0 - 4 Ален Ален
ГЕР4 15:00
Балинген Балинген 1 - 2 Фрайбург II Фрайбург II
ГЕР3 15:00
Пройсен Мюнстер Пройсен Мюнстер 2 - 3 Виктория Кьолн Виктория Кьолн
ГЕР3 15:00
Цвикау Цвикау 1 - 2 Юрдинген Юрдинген
ДАН3 15:00
Далум Далум 3 - 3 Рингкьобинг Рингкьобинг
ЛИТ 15:00
Паланга Паланга 2 - 3 Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис
ДАН3 15:00
Брабранд Брабранд 4 - 4 АБ АБ
КЕНИЯ 15:00
Уестърн Стима Уестърн Стима 0 - 0 Уазито Уазито
КЕНИЯ 15:00
Юлинзи Старс Юлинзи Старс 0 - 0 Софапака Софапака
ДАН3 15:00
Орхус Фремад Орхус Фремад 2 - 0 Миделфарт Миделфарт
ГЕРОЛ 15:00
Исманинг Исманинг 0 - 2 Тюркспор Аугсбург Тюркспор Аугсбург
СИНГ 15:15
БДПММ БДПММ 3 - 0 Уориърс Уориърс
РУС3 15:30
Махачкала Махачкала 2 - 2 Черноморец Новоросийск Черноморец Новоросийск
ГЕРОЛ 15:30
Фрейбургер Фрейбургер 1 - 4 Илсхофен Илсхофен
ГЕРОЛ 15:30
Шот Майнц Шот Майнц 5 - 1 Херта Висбах Херта Висбах
НИД3 15:30
Счевенинген Счевенинген 0 - 0 Кьонинклайке ХФК Кьонинклайке ХФК
НИД3 15:30
Ноордвийк Ноордвийк 5 - 1 АЩВХ АЩВХ
НИД3 15:30
ХХК ХХК 6 - 1 Спакенбург Спакенбург
АВС1 15:30
Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук 2 - 0 Грацер АК Грацер АК
НИД3 15:30
Екселсиор Маслейс Екселсиор Маслейс 1 - 4 Катвийк Катвийк
ТУР1 15:30
Кечийоренгюджю Кечийоренгюджю 1 - 0 ББ Ерзурумспор ББ Ерзурумспор
ГЕРОЛ 15:30
Аумунд-Вегесак Аумунд-Вегесак 1 - 3 Бремер ШФ Бремер ШФ
ФРА2 15:45
Клермон Клермон 0 - 2 Лориен Лориен
УГАНД 16:00
Уакисо Джайънтс Уакисо Джайънтс 0 - 1 БУЛ БУЛ
ИТП1 16:00
Каляри (19) Каляри (19) 1 - 1 Дженоа (19) Дженоа (19)
УГАНД 16:00
Джинджа ССС Джинджа ССС 0 - 1 Ондупарака Ондупарака
УКРП 16:00
Горняк-Спорт Горняк-Спорт 1 - 0 Металург Запорожие Металург Запорожие
МАК 16:00
Шкендия Шкендия 3 - 0 Работнички Работнички
ТУР3 16:00
Анкара Демирспор Анкара Демирспор 2 - 1 Ергене Велимешеспор Ергене Велимешеспор
ГЕР19 16:00
Щутгарт (19) Щутгарт (19) 3 - 0 Улм (19) Улм (19)
ПОЛ2 16:00
Елана Торун Елана Торун 2 - 4 Лех Познан II Лех Познан II
УРУ2 16:00
Торке Торке 1 - 1 Черито Черито
ИТАСД 16:00
Кастеланзесе Кастеланзесе 3 - 1 Бустезе Милано Сити Бустезе Милано Сити
ЮАР2 16:00
ДжДР Старс ДжДР Старс 3 - 1 Мбомбела Юнайтед Мбомбела Юнайтед
УГАНД 16:00
Маруунс Маруунс 3 - 2 Брайт Старс Брайт Старс
ЮАР 16:00
Голдън Ероус Голдън Ероус 1 - 1 Ама Зулу Ама Зулу
ДАН3 16:00
Б 93 Б 93 0 - 0 Сковсхьовед Сковсхьовед
ШЦ1ЛК 16:00
Лозана Спорт II Лозана Спорт II 1 - 0 Натерс Натерс
ШВЦР2 16:00
Сион II Сион II 1 - 0 Брюл Брюл
ШВЦР2 16:00
Блек Старс Блек Старс 4 - 1 Цюрих II Цюрих II
СИРЛ 16:00
Институт Институт 1 - 4 Ларн Ларн
ГЕРОЛ 16:00
Кирханшьоринг Кирханшьоринг 3 - 1 Дахау Дахау
ГЕРОЛ 16:00
Вилзинг Вилзинг 4 - 1 Виктория Кал Виктория Кал
ГЕРОЛ 16:00
Ансбах Ансбах 0 - 2 Зелигенпортен Зелигенпортен
ПОЛ2 16:00
Стал Ржешов Стал Ржешов 2 - 1 Стал Стальова Воля Стал Стальова Воля
РУС1 16:00
Нефтехимик Нефтехимик 2 - 2 Шинник Шинник
ДАН3 16:00
Брьоншьой Брьоншьой 2 - 1 Хелсингор Хелсингор
НИД3 16:00
Ейселмервогелс Ейселмервогелс 1 - 1 Рийнсбургсе Бойс Рийнсбургсе Бойс
НИД3 16:00
Волендам II Волендам II 4 - 6 Амстердамше ФК Амстердамше ФК
ГЕРОЛ 16:00
Диткирхен Диткирхен 1 - 2 Баунтал Баунтал
ГЕРОЛ 16:00
Барокщат Фулда-Лехнерц Барокщат Фулда-Лехнерц 3 - 0 Тюрк Гюджу Фридберг Тюрк Гюджу Фридберг
ГЕРОЛ 16:00
Виктория Грисхайм Виктория Грисхайм 3 - 5 Валдгирмес Валдгирмес
ГЕРОЛ 16:00
Фернвалд Фернвалд 1 - 3 Ханау 93 Ханау 93
ГЕРОЛ 16:00
ШФ Щайнбах ШФ Щайнбах 3 - 3 Бад Вилбел Бад Вилбел
АВСРЛ 16:00
Аниф Аниф 1 - 1 Зеекирхен Зеекирхен
ГЕР4 16:00
Шварц-вайс Реден Шварц-вайс Реден 1 - 0 Любек Любек
ДАНДС 16:00
Варде ИФ Елит Варде ИФ Елит 4 - 0 ОКС ОКС
РУС3 16:00
Химик-Арсенал Химик-Арсенал 1 - 2 Сокол Саратов Сокол Саратов
НИД3 16:00
Куик Бойс Куик Бойс 0 - 2 Козакен Бойс Козакен Бойс
РУС1 16:00
Текстилчик Текстилчик 3 - 1 СКА Хабаровск СКА Хабаровск
ПОЛ 16:00
Раков Ченстохова Раков Ченстохова 2 - 0 Арка Гдиня Арка Гдиня
НОР3 16:00
Джерв Джерв 3 - 1 Ос Турн Ос Турн
НОР3 16:00
Мандалскамеранте Мандалскамеранте 3 - 2 Викинг II Викинг II
НОР3 16:00
Йорн Хортен Йорн Хортен 3 - 1 Локомотив Осло Локомотив Осло
ШВЕЦ1 16:00
Утсиктен Утсиктен 4 - 0 Тролхетан Тролхетан
РУС3 16:00
Интер Черкеск Интер Черкеск 2 - 2 Спартак Налчик Спартак Налчик
РУС3 16:00
Динамо Ставропол Динамо Ставропол 1 - 3 Алания Владикавказ Алания Владикавказ
РУС3 16:00
Машук КМВ Машук КМВ 1 - 0 Краснодар III Краснодар III
МОЛД 16:00
Кодру Лозова Кодру Лозова 0 - 2 Зимбру Зимбру
ЕХФШЛ 16:00
Чеховские медведи Чеховские медведи 25 - 23 ХК Висла Плок ХК Висла Плок
РУС3 16:00
Строгино Строгино 1 - 0 Ротор-2 Ротор-2
НОР3 16:00
Лисеклостер Лисеклостер 3 - 4 Фюлингсдален Фюлингсдален
ШВЕЦ2 16:00
Шелефтео Шелефтео 3 - 0 Крамфорс-Алиансен Крамфорс-Алиансен
ШВЕЦ2 16:00
Фриска Вильор Фриска Вильор 4 - 5 Ютерхогдал Ютерхогдал
БЛР 16:00
Торпедо БелАЗ Торпедо БелАЗ 1 - 0 Неман Гродно Неман Гродно
ЛАТ 16:00
БФЦ Даугавпилс БФЦ Даугавпилс 2 - 2 Валмиера/БСШ Валмиера/БСШ
ТАЙЛ 16:00
Самут Пракан Сити Самут Пракан Сити 1 - 1 Банкок Юнайтед Банкок Юнайтед
ЕСТ 16:00
Нъме Калю Нъме Калю 2 - 2 Транс Транс
ТАЙЛ2 16:00
БГ Патхум Юнайтед БГ Патхум Юнайтед 7 - 1 Лампанг Лампанг
ШВЕЦ2 16:00
Асарумс Асарумс 3 - 2 Рьопе Рьопе
ШВЕЦ2 16:00
Далсторпс Далсторпс 1 - 1 Носаби Носаби
ШВЕЦ2 16:00
Торшланда Торшланда 5 - 1 Нордвьормланд Нордвьормланд
ШВЕЦ2 16:00
Йоребру Сюрианска Йоребру Сюрианска 2 - 1 Стенунгсунд Стенунгсунд
ШВЕЦ2 16:00
Кунгсенген Кунгсенген 2 - 0 Валбо Валбо
РУС3 16:00
Квант Квант 0 - 2 Сатурн Раменское Сатурн Раменское
ЮАР 16:00
Орландо Пайрътс Орландо Пайрътс 2 - 1 Чипа Юнайтед Чипа Юнайтед
ИТАБ 16:00
Виртус Ентела Виртус Ентела 1 - 0 Фрозиноне Фрозиноне
ИТА 16:00
Фиорентина Фиорентина 0 - 0 Ювентус Ювентус
ИТАБ 16:00
Асколи Асколи 2 - 0 Ливорно Ливорно
ТУР3 16:00
Бугсашспор Бугсашспор 2 - 2 Самсунспор Самсунспор
ИТАБ 16:00
Читадела Читадела 2 - 0 Трапани Трапани
ЮАР2 16:00
Кейп Умоя Юнайтед Кейп Умоя Юнайтед 0 - 1 Юнивърсити ъф Претория Юнивърсити ъф Претория
ЮАР2 16:00
Макаби Йоханесбург Макаби Йоханесбург 3 - 2 Роял Ийгълс Роял Ийгълс
ИТАБ 16:00
Перуджа Перуджа 0 - 0 Юве Стабия Юве Стабия
ЮАР2 16:00
Утонгати Утонгати 5 - 1 Стеенберг Юнайтед Стеенберг Юнайтед
ЮАР2 16:00
Фрий Стейт Старс Фрий Стейт Старс 1 - 1 ТС Спортинг ТС Спортинг
КЕНИЯ 16:15
Поста Рейнджърс Поста Рейнджърс 1 - 1 Хоумбойс Хоумбойс
ГЕР 16:30
Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд 4 - 0 Байер Леверкузен Байер Леверкузен
ГЕР 16:30
Майнц 05 Майнц 05 2 - 1 Херта БШК Херта БШК
ГЕР 16:30
Аугсбург Аугсбург 2 - 1 Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт
ГЕР 16:30
Кьолн Кьолн 0 - 1 Борусия Мьонхенгладбах Борусия Мьонхенгладбах
ГЕР 16:30
Унион Берлин Унион Берлин 1 - 2 Вердер Бремен Вердер Бремен
ЧГ 16:30
Рудар Плевля Рудар Плевля 2 - 1 Подгорица Подгорица
УЕЛС2 16:30
Гойтри Юнайтед Гойтри Юнайтед 4 - 3 СТМ Спортс СТМ Спортс
ЧГ 16:30
Сутиеска Сутиеска 3 - 0 Петровац Петровац
УЗБЕ 16:30
Къзълкум Къзълкум 0 - 0 Насаф Насаф
УЗБЕ 16:30
АГМК АГМК 3 - 1 Динамо Самарканд Динамо Самарканд
УЕЛС 16:30
Нютаун Нютаун 1 - 0 Бала Таун Бала Таун
НОР1 16:30
Конгсвингер Конгсвингер 1 - 1 Олесун Олесун
РУС3 16:30
Волгар Астрахан Волгар Астрахан 2 - 0 Анжи Анжи
РУС 16:30
Спартак Москва Спартак Москва 1 - 2 Урал Урал
ГЕРОЛ 16:30
Швабен Аугсбург Швабен Аугсбург 1 - 4 Дайсенхофен Дайсенхофен
ГЕРОЛ 16:30
Ньордлинген Ньордлинген 1 - 4 Донаущауф Донаущауф
УЕЛС 16:30
Еърбъс ЮК Еърбъс ЮК 0 - 1 Бари Таун Юнайтед Бари Таун Юнайтед
УЕЛС 16:30
Кернарфън Кернарфън 3 - 2 Пенибонт Пенибонт
УЕЛС 16:30
Цефн Друидс Цефн Друидс 3 - 3 Кармартън Таун Кармартън Таун
ЧГ 16:30
Грбал Грбал 0 - 0 Зета Зета
НИД3 16:30
ГВВВ ГВВВ 2 - 2 Де Треферс Де Треферс
ГЕР19 16:30
Арминия Билефелд (19) Арминия Билефелд (19) 0 - 1 Фортуна Дюселдорф (19) Фортуна Дюселдорф (19)
ТУР3 16:30
Пендикспор Пендикспор 3 - 1 1922 Коняспор 1922 Коняспор
УЕЛС2 16:30
Рътин Таун Рътин Таун 0 - 1 Колуин Бей Колуин Бей
ТУР3 16:30
Еюпспор Еюпспор 3 - 2 Нигде Анадолу Нигде Анадолу
УЕЛС2 16:30
Ланрхедър Ланрхедър 1 - 2 Конуи Бъроу Конуи Бъроу
МАК 16:30
Шкупи Шкупи 1 - 0 Силекс Силекс
МАК 16:30
Македония ГП Македония ГП 3 - 1 Борец Борец
УЕЛС2 16:30
Ландудно Ландудно 4 - 1 Портмадог Портмадог
УЕЛС2 16:30
Ланфеър Юнайтед Ланфеър Юнайтед 2 - 3 Рил Рил
УЕЛС2 16:30
Понтъприд Таун АФК Понтъприд Таун АФК 6 - 2 Кумбран Селтик Кумбран Селтик
УЕЛС2 16:30
Кеърю (Ели) Кеърю (Ели) 2 - 2 Тафс Уел Тафс Уел
ГЕРОЛ 16:30
Некарсулмер СУ Некарсулмер СУ 4 - 0 Рилазинген-Арлен Рилазинген-Арлен
ГЕРОЛ 16:30
Арминия Лудвигсхафен Арминия Лудвигсхафен 0 - 3 Федерсхайм Федерсхайм
ГЕРОЛ 16:30
Карбах Карбах 0 - 4 Кайзерслаутерн II Кайзерслаутерн II
ГЕРОЛ 16:30
Ворматия Вормс Ворматия Вормс 3 - 2 Мехтерсхайм Мехтерсхайм
ГЕРОЛ 16:30
Линкс 1949 Линкс 1949 3 - 0 Ройтлинген Ройтлинген
РУС3 16:30
Дружба Дружба 2 - 3 СКА Ростов СКА Ростов
УЕЛС2 16:30
Лантвит Мейджър Лантвит Мейджър 2 - 3 Суонзи Юнивърсити Суонзи Юнивърсити
УЕЛС2 16:30
Унди Атлетик Унди Атлетик 1 - 2 Аманфорд Аманфорд
УЕЛС2 16:30
Пенринкоч Пенринкоч 3 - 0 Гресфорд Атлетик Гресфорд Атлетик
МАК 16:30
Вардар Вардар 3 - 0 Струга Струга
ОМАН 16:40
Ал Нахда Ал Нахда 2 - 2 Бахла Бахла
ДАНДС 16:45
Мариенлист Мариенлист 3 - 0 Колдинг Б Колдинг Б
КАТ 16:55
Ал Шахания Ал Шахания 0 - 2 Ал Вакрах Ал Вакрах
НЛП 17:00
Мертир Таун Мертир Таун 1 - 3 Чесхям Юнайтед Чесхям Юнайтед
НЛП 17:00
Банбъри Юнайтед Банбъри Юнайтед 0 - 0 Хитчин Таун Хитчин Таун
НЛП 17:00
Биглъсуейд Таун Биглъсуейд Таун 2 - 0 Нънийтън Бъроу Нънийтън Бъроу
НЛП 17:00
Тамуърт Тамуърт 3 - 0 Реддич Юнайтед Реддич Юнайтед
НЛП 17:00
Сторбридж Сторбридж 5 - 1 Лейстън Лейстън
НЛП 17:00
Ръшхол Олимпик Ръшхол Олимпик 4 - 3 Ст. Ивс Таун Ст. Ивс Таун
НЛП 17:00
Нийдхям Маркет Нийдхям Маркет 2 - 3 Баруел Баруел
НЛП 17:00
Лоустофт Таун Лоустофт Таун 0 - 1 Бромсгроув Спортинг Бромсгроув Спортинг
НЛП 17:00
Кингс Ленгли Кингс Ленгли 0 - 2 Хеднесфорд Таун Хеднесфорд Таун
НЛП 17:00
Коувил Таун Коувил Таун 1 - 1 Стратфорд Таун Стратфорд Таун
АВСРЛ 17:00
Дорнбринер Дорнбринер 5 - 2 Лаутерах Лаутерах
НЛП 17:00
Ейлвичърч Ейлвичърч 2 - 2 Питърбъро Спортс Питърбъро Спортс
НЛП 17:00
АФК Ръшдън & Даймъндс АФК Ръшдън & Даймъндс 1 - 1 Ройстън Таун Ройстън Таун
НЛП 17:00
Хендън Хендън 1 - 3 Дорчестър Таун Дорчестър Таун
НЛП 17:00
Хейс & Йединг Юнайтед Хейс & Йединг Юнайтед 2 - 1 Йет Таун Йет Таун
НЛП 17:00
Хартли Уитни Хартли Уитни 1 - 4 Тивертън Таун Тивертън Таун
НЛП 17:00
Блекфийлд & Лангли Блекфийлд & Лангли 2 - 0 Фарнбъроу Фарнбъроу
НЛП 17:00
Бекънсфийлд Таун Бекънсфийлд Таун 0 - 4 Уимбърн Таун Уимбърн Таун
НЛП 17:00
Пуул Таун Пуул Таун 3 - 1 Хароу Бъроу Хароу Бъроу
НЛП 17:00
Солсбъри Солсбъри 1 - 3 Метрополитън Полис Метрополитън Полис
НЛП 17:00
Уолтън Кежуълс Уолтън Кежуълс 2 - 1 Уестън-Супер-Меър Уестън-Супер-Меър
НЛП 17:00
Труро Сити Труро Сити 1 - 0 Госпорт Бъроу Госпорт Бъроу
НЛП 17:00
Таунтън Таун Таунтън Таун 1 - 1 Суиндън Супермарин Суиндън Супермарин
АВСРЛ 17:00
Аустрия Лустенау II Аустрия Лустенау II 4 - 1 Волфурт Волфурт
ГЕРОЛ 17:00
ШШФГ Велберт ШШФГ Велберт 1 - 1 Хилден Хилден
КОНСЮ 17:00
Сейнт Албънс Сити Сейнт Албънс Сити 1 - 4 Уеймът Уеймът
КОНСЮ 17:00
Слоу Таун Слоу Таун 3 - 1 Хемптън & Ричмънд Хемптън & Ричмънд
КОНСЮ 17:00
Оксфорд Сити Оксфорд Сити 2 - 2 Билерикей Таун Билерикей Таун
КОНСЮ 17:00
Хавант & Уотърлуувил Хавант & Уотърлуувил 1 - 3 Брейнтрий Таун Брейнтрий Таун
КОНСЮ 17:00
Дълуич Хамлет Дълуич Хамлет 2 - 3 Хънгърфорд Таун Хънгърфорд Таун
КОНСЮ 17:00
Доркинг Уондърърс Доркинг Уондърърс 3 - 1 Мейдстоун Юнайтед Мейдстоун Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Саутпорт Саутпорт 2 - 0 Блайт Спартанс Блайт Спартанс
КОНСЮ 17:00
Конкорд Рейнджърс Конкорд Рейнджърс 0 - 2 Дартфорд Дартфорд
КОНСЮ 17:00
Кетъринг Таун Кетъринг Таун 2 - 1 Алфретън Таун Алфретън Таун
КОНСЮ 17:00
Бат Сити Бат Сити 2 - 2 Ийстбърн Бъроу Ийстбърн Бъроу
КОНСЮ 17:00
Лиймингтън Лиймингтън 0 - 3 Фарзли Селтик Фарзли Селтик
КОНСЮ 17:00
Тонбридж Ейнджълс Тонбридж Ейнджълс 0 - 2 Хемел Хемпстед Таун Хемел Хемпстед Таун
АВСРЛ 17:00
Вакер Инсбрук II Вакер Инсбрук II 2 - 2 Цирл Цирл
ГЕР4 17:00
Волфсбург II Волфсбург II 1 - 1 Йеделох Йеделох
РУС3 17:00
Рязан Рязан 2 - 3 Арарат Москва Арарат Москва
ГЕРОЛ 17:00
Кикерс Емден Кикерс Емден 1 - 2 Борусия Хилдсхайм Борусия Хилдсхайм
КОНСЮ 17:00
Кидърминстър Хариърс Кидърминстър Хариърс 2 - 0 Алтринчам Алтринчам
ИСП2 17:00
Нумансия Нумансия 1 - 0 Уеска Уеска
ИСП2 17:00
Мирандес Мирандес 1 - 1 Малага Малага
КОНСЮ 17:00
Кингс Лин Таун Кингс Лин Таун 2 - 2 Глостър Сити Глостър Сити
ИСП 17:00
Леганес Леганес 0 - 3 Виляреал Виляреал
КОНСЮ 17:00
Уелинг Юнайтед Уелинг Юнайтед 1 - 2 Уилдстоун Уилдстоун
КОНСЮ 17:00
Челмсфорд Сити Челмсфорд Сити 3 - 3 Чипънхям Таун Чипънхям Таун
ИСЛ2 17:00
КФГ КФГ 4 - 1 КФ КФ
AЛБ 17:00
Тирана Тирана 3 - 1 Скендербеу Корча Скендербеу Корча
УКРП 17:00
Николаев Николаев 6 - 2 Кремин Кремин
УКРП 17:00
Авангард Краматорск Авангард Краматорск 0 - 1 Металист 1925 Харков Металист 1925 Харков
УКРП 17:00
Минай Минай 2 - 1 Агробизнес Волочиск Агробизнес Волочиск
ГЕРОЛ 17:00
Котерн Котерн 1 - 2 Швабмюнхен Швабмюнхен
КЕВЕ 17:00
Украйна (волейбол) Украйна (волейбол) 0 - 3 Нидерландия (волейбол) Нидерландия (волейбол)
ГИБ 17:00
Сейнт Джоузефс Сейнт Джоузефс 2 - 0 Бока Хуниорс Гибралтар Бока Хуниорс Гибралтар
АЗР 17:00
Сумгаит Сумгаит 1 - 2 Зира Зира
КОСОВ 17:00
Дрита Гниляне Дрита Гниляне 1 - 0 Фероникели Фероникели
КОСОВ 17:00
Дреница Србица Дреница Србица 0 - 2 Гниляне Гниляне
AЛБ 17:00
Теута Драч Теута Драч 0 - 0 Влазня Шкодра Влазня Шкодра
AЛБ 17:00
Люфтетари Аргирокастро Люфтетари Аргирокастро 2 - 1 Фламуртари Фламуртари
ИСЛ2 17:00
Селфос Селфос 4 - 1 Вьолсунгур Вьолсунгур
КХЛ 17:00
ХК Нефтехимик ХК Нефтехимик 3 - 5 ХК Автомобилист ХК Автомобилист
КХЛ 17:00
ХК Витяз ХК Витяз 2 - 2 ХК Сибир Новосибирск ХК Сибир Новосибирск
КХЛ 17:00
ХК Спартак Москва ХК Спартак Москва 0 - 1 ХК Сочи ХК Сочи
ПАР2 17:00
Фернандо де ла Мора Фернандо де ла Мора 2 - 1 Депортиво Каагуасу Депортиво Каагуасу
ХЪР2 17:00
Дубрава Загреб Дубрава Загреб 1 - 1 Хайдук Сплит II Хайдук Сплит II
ТУР 17:00
Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир 1 - 1 Сивасспор Сивасспор
КХЛ 17:00
ХК Череповец ХК Череповец 2 - 2 ХК Динамо Москва ХК Динамо Москва
АРЖЦ 17:00
Луян Луян 2 - 3 Генерал Ламадрид Генерал Ламадрид
УКРП 17:00
Прикарпатия Прикарпатия 0 - 1 Ингулец Ингулец
ФИН 17:00
Лахти Лахти 3 - 0 РоПС РоПС
ШВЦК 17:00
Шпиц Шпиц 0 - 0 Линт Линт
НЛП 17:00
Чешънт Чешънт 1 - 2 Маргейт Маргейт
НЛП 17:00
Крей Уондърърс Крей Уондърърс 1 - 1 Харингей Бъроу Харингей Бъроу
НЛП 17:00
Уърдинг Уърдинг 5 - 5 Лидърхед Лидърхед
НЛП 17:00
Уингейт & Финчли Уингейт & Финчли 0 - 4 Мерстхям Мерстхям
НЛП 17:00
Люис Люис 3 - 3 Потърс Бар Таун Потърс Бар Таун
НЛП 17:00
Кингстониън Кингстониън 0 - 0 Бауърс & Питсий Бауърс & Питсий
НЛП 17:00
Фолкестън Инвикта Фолкестън Инвикта 1 - 0 Бишъпс Стортфорд Бишъпс Стортфорд
НЛП 17:00
Енфийлд Таун Енфийлд Таун 3 - 1 Коринтиан Кежуълс Коринтиан Кежуълс
НЛП 17:00
Ийст Търък Юнайтед Ийст Търък Юнайтед 3 - 0 Богнор Реджис Таун Богнор Реджис Таун
НЛП 17:00
Каршолтън Атлетик Каршолтън Атлетик 1 - 4 АФК Хорнчърч АФК Хорнчърч
НЛП 17:00
Матлок Таун Матлок Таун 1 - 2 Саут Шийлдс Саут Шийлдс
НЛП 17:00
Ланкастър Сити Ланкастър Сити 3 - 3 Грантхям Таун Грантхям Таун
ВЛ2ДЕ 17:00
Ливърпул (23) Ливърпул (23) 3 - 3 Дарби Каунти (23) Дарби Каунти (23)
НЛП 17:00
Уитън Албиън Уитън Албиън 1 - 0 Гейнзбро Тринити Гейнзбро Тринити
НЛП 17:00
Уитби Таун Уитби Таун 2 - 0 Хайд Юнайтед Хайд Юнайтед
НЛП 17:00
Стейлбридж Селтик Стейлбридж Селтик 1 - 2 Атертън Колиъриъс Атертън Колиъриъс
НЛП 17:00
Стафорд Рейнджърс Стафорд Рейнджърс 0 - 0 Юнайтед ъф Манчестър Юнайтед ъф Манчестър
НЛП 17:00
Радклиф Бъроу Радклиф Бъроу 1 - 1 Уорингтън Таун Уорингтън Таун
НЛП 17:00
Нантуич Таун Нантуич Таун 3 - 2 Скарбъроу Атлетик Скарбъроу Атлетик
НЛП 17:00
Морпет Таун Морпет Таун 2 - 1 Бъкстън Бъкстън
НЛП 17:00
Миклоувър Спортс Миклоувър Спортс 0 - 1 Аштън Юнайтед Аштън Юнайтед
НЛП 17:00
Бамбър Бридж Бамбър Бридж 1 - 3 Басфорд Юнайтед Басфорд Юнайтед
НЛП 17:00
Брайтлингсий Риджънт Брайтлингсий Риджънт 0 - 4 Хорсхям Хорсхям
НОР2 17:00
Келсос Келсос 1 - 2 Аскер Аскер
ШВЕЦ2 17:00
Арамейска/Сюрианска Арамейска/Сюрианска 0 - 1 Худинге Худинге
ШВЕЦ2 17:00
Гребестад Гребестад 2 - 1 Лидшьопинг Лидшьопинг
ШВЕЦ2 17:00
Мора Мора 3 - 2 Еншьопингс Еншьопингс
ШВЕЦ2 17:00
Стоксунд Стоксунд 0 - 3 Скилебо Скилебо
ГРУ 17:00
Дила Дила 0 - 0 Рустави Рустави
ИСЛ1 17:00
Хаукар Хаукар 3 - 1 Кефлавик Кефлавик
ИСЛ1 17:00
Нярдвик Нярдвик 1 - 2 Грота Грота
АНГ1 17:00
Родъръм Юнайтед Родъръм Юнайтед 6 - 1 Болтън Уондърърс Болтън Уондърърс
ШВЕЦ2 17:00
Асириска ИФ Асириска ИФ 0 - 2 Тюресьо Тюресьо
ШВЕЦ2 17:00
Онсала Онсала 0 - 2 Олимпик Малмьо Олимпик Малмьо
ЛИТ 17:00
Стумбрас Стумбрас 0 - 3 Ритериай Ритериай
НОР2 17:00
Нардо Нардо 2 - 1 Биосен Биосен
ФИН3 17:00
Кифен Кифен 1 - 1 ВДжС ВДжС
АНГ1 17:00
Ипсуич Таун Ипсуич Таун 0 - 0 Донкастър Роувърс Донкастър Роувърс
АНГ1 17:00
Линкълн Сити Линкълн Сити 0 - 1 Бристол Роувърс Бристол Роувърс
АНГ1 17:00
Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед 3 - 0 Транмиър Роувърс Транмиър Роувърс
ФИН3 17:00
ДЖИППО ДЖИППО 1 - 3 НДЖС НДЖС
АНГ1 17:00
Питърбъро Юнайтед Питърбъро Юнайтед 6 - 0 Рочдейл Рочдейл
БРАБ 17:00
Лондрина Лондрина 2 - 1 Коритиба Коритиба
ИСЛ1 17:00
Афтурелдинг Афтурелдинг 0 - 1 Викингур Олафсвик Викингур Олафсвик
ИСЛ1 17:00
Фрам Рейкявик Фрам Рейкявик 3 - 0 Тор Тор
ШВЕЦ1 17:00
Карлслунд Карлслунд 3 - 4 Васалунд Васалунд
ШВЕЦ 17:00
Йостерсундс Йостерсундс 1 - 2 Калмар Калмар
ШВЕЦС 17:00
Сюрианска Сюрианска 0 - 3 Фрей Фрей
AHГ2 17:00
Кроули Таун Кроули Таун 1 - 0 Мансфийлд Таун Мансфийлд Таун
ШВЕЦС 17:00
Йостерс Йостерс 0 - 2 Йоншьопингс Сьодра Йоншьопингс Сьодра
ШВЕЦ2 17:00
АФК Линшьопинг АФК Линшьопинг 2 - 3 Вьормболс Вьормболс
РУС3 17:00
Урожай Урожай 1 - 0 Биолог Биолог
РУС3 17:00
Металург Липецк Металург Липецк 2 - 0 Салют-Белгород Салют-Белгород
ШВЕЦ1 17:00
Солентуна Солентуна 1 - 3 Карлстад Юнайтед Карлстад Юнайтед
ШВЕЦ1 17:00
Отвидаберг Отвидаберг 1 - 2 Торнс Торнс
НОР3 17:00
Херд Херд 1 - 0 Арвол Арвол
ИСЛ1 17:00
Магни Магни 3 - 1 Тротур Рейкявик Тротур Рейкявик
НОР3 17:00
Брумундал Брумундал 3 - 1 Мелхус Мелхус
АНГ1 17:00
Саутенд Юнайтед Саутенд Юнайтед 3 - 3 Флийтууд Таун Флийтууд Таун
НОР3 17:00
Сторд Сторд 1 - 4 Вард Вард
НОР3 17:00
Фьора Фьора 4 - 2 Вестфосен Вестфосен
НОР3 17:00
Старт II Старт II 2 - 2 Стаал Йорпеланд Стаал Йорпеланд
НОР3 17:00
Фольо Фольо 5 - 0 Халсен Халсен
НОР3 17:00
Дрьобак/Фрогн Дрьобак/Фрогн 0 - 3 СФ Грей СФ Грей
ИСЛ1 17:00
Фьолнир Фьолнир 1 - 1 Лейкнир Рейкявик Лейкнир Рейкявик
НОР2 17:00
Флурьо Флурьо 3 - 3 Берум Берум
АНГ1 17:00
Акрингтън Стенли Акрингтън Стенли 1 - 3 Съндърланд Съндърланд
ГЕРОЛ 17:00
Кам Кам 0 - 0 Айнтрахт Бамберг Айнтрахт Бамберг
ГЕРОЛ 17:00
Санд Санд 5 - 0 Карлбург Карлбург
ГЕРОЛ 17:00
Абтсвинд Абтсвинд 0 - 2 ДЮК Бамберг ДЮК Бамберг
ПОЛ2 17:00
Ресовия Жешов Ресовия Жешов 2 - 0 СКРА Честохова СКРА Честохова
ПОЛ1 17:00
Радомяк Радом Радомяк Радом 2 - 1 Заглембе Сосновец Заглембе Сосновец
ДАН1 17:00
Фремад Амагер Фремад Амагер 1 - 2 Виборг Виборг
ШОТФЛ 17:00
Бъки Тистъл Бъки Тистъл 4 - 0 Форт Уилям Форт Уилям
ШОТФЛ 17:00
Клачнакъдин Клачнакъдин 2 - 2 Търиф Юнайтед Търиф Юнайтед
ГЕРОЛ 17:00
АТШФ Ерланген АТШФ Ерланген 2 - 4 Амертал Амертал
ГЕРОЛ 17:00
Гросбардорф Гросбардорф 2 - 2 Байерн Хоф Байерн Хоф
AНГЧ 17:00
Суонзи Сити Суонзи Сити 0 - 1 Нотингам Форест Нотингам Форест
AНГЧ 17:00
Стоук Сити Стоук Сити 1 - 2 Бристол Сити Бристол Сити
AНГЧ 17:00
Куинс Парк Рейнджърс Куинс Парк Рейнджърс 3 - 2 Лутън Таун Лутън Таун
AНГЧ 17:00
Престън Норт Енд Престън Норт Енд 2 - 0 Брентфорд Брентфорд
AНГЧ 17:00
Мидълзбро Мидълзбро 1 - 0 Рединг Рединг
AНГЧ 17:00
Хъл Сити Хъл Сити 2 - 2 Уигън Атлетик Уигън Атлетик
AНГЧ 17:00
Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик 0 - 1 Бирмингам Сити Бирмингам Сити
AНГЧ 17:00
Блекбърн Роувърс Блекбърн Роувърс 2 - 0 Милуол Милуол
ГЕРОЛ 17:00
Гебенбах Гебенбах 1 - 0 Вюрцбюргер ФФ Вюрцбюргер ФФ
ШОТФЛ 17:00
Девъронвейл Девъронвейл 0 - 2 Брора Рейнджърс Брора Рейнджърс
ШОТФЛ 17:00
Формартин Юнайтед Формартин Юнайтед 3 - 0 Форес Механикс Форес Механикс
АНГ 17:00
Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед 1 - 0 Лестър Сити Лестър Сити
АНГ 17:00
Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън 1 - 1 Бърнли Бърнли
РУС1 17:00
Ротор Волгоград Ротор Волгоград 2 - 0 Факел Факел
РУС1 17:00
Авангард Курск Авангард Курск 2 - 2 Мордовия Саранск Мордовия Саранск
АНГ1 17:00
Блекпул Блекпул 0 - 3 Милтън Кийнс Донс Милтън Кийнс Донс
АНГ1 17:00
Бъртън Албиън Бъртън Албиън 0 - 0 Ковънтри Сити Ковънтри Сити
АНГ1 17:00
Джилингам Джилингам 2 - 0 Уикъмб Уондърърс Уикъмб Уондърърс
АНГ 17:00
Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед 0 - 1 Саутхямптън Саутхямптън
АНГ 17:00
Тотнъм Хотспър Тотнъм Хотспър 4 - 0 Кристъл Палас Кристъл Палас
АНГ 17:00
Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс 2 - 5 Челси Челси
ШОТФЛ 17:00
Хънтли Хънтли 2 - 2 Кейт Кейт
ШОТФЛ 17:00
Найрн Каунти Найрн Каунти 2 - 2 Фрейзърбърг Фрейзърбърг
ШОТФЛ 17:00
Ротхес Ротхес 2 - 0 Инверъри Локо Уъркс Инверъри Локо Уъркс
ШОТФЛ 17:00
Уик Академи Уик Академи 5 - 1 Лосимаут Лосимаут
БЪЛБ 17:00
Поморие Поморие 1 - 3 Локомотив София Локомотив София
АНГ1 17:00
АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън 1 - 1 Шрюсбъри Таун Шрюсбъри Таун
УКР 17:00
Шахтьор Донецк Шахтьор Донецк 4 - 3 Заря Заря
УКР 17:00
Карпати Карпати 2 - 1 Ворскла Ворскла
НОР2 17:00
Опсал Опсал 1 - 1 Гроруд Гроруд
ШОТ2 17:00
Фолкърк Фолкърк 3 - 0 Форфар Атлетик Форфар Атлетик
СИРЛ 17:00
Дънганън Суифтс Дънганън Суифтс 0 - 4 Клифтънвил Клифтънвил
СИРЛ 17:00
Линфийлд Линфийлд 1 - 0 Гленторан Гленторан
СИРЛ 17:00
Уорънпойнт Таун Уорънпойнт Таун 0 - 3 Карик Рейнджърс Карик Рейнджърс
СИРЛ2 17:00
ПССИ ПССИ 3 - 2 Нокбреда Нокбреда
СИРЛ2 17:00
Портадаун Портадаун 3 - 1 Куинс Юнивърсити Куинс Юнивърсити
СИРЛ2 17:00
Нюри Сити АФК Нюри Сити АФК 1 - 2 Дергвю Дергвю
СИРЛ2 17:00
Лафгал Лафгал 1 - 2 Балинамалард Юнайтед Балинамалард Юнайтед
СИРЛ2 17:00
Дъндела Дъндела 3 - 2 Х&У Уелдърс Х&У Уелдърс
СИРЛ2 17:00
Ардс Ардс 2 - 0 Баликлеър Комрейдс Баликлеър Комрейдс
СИРЛ 17:00
Крусейдърс Крусейдърс 3 - 2 Гленавон Гленавон
СИРЛ 17:00
Балимена Юнайтед Балимена Юнайтед 1 - 1 Колърейн Колърейн
ШОТ2 17:00
Монтроуз Монтроуз 1 - 3 Ийст Файв Ийст Файв
ШОТ2 17:00
Рейт Роувърс Рейт Роувърс 4 - 0 Питърхед Питърхед
АВС1 17:00
Дорнбирн Дорнбирн 2 - 2 Лиеферинг Лиеферинг
СЛВН2 17:00
НШ Драва НШ Драва 3 - 2 Дравоград Дравоград
СЛВН2 17:00
Доб Доб 4 - 1 Белтинци Белтинци
СЛВН2 17:00
Билье Билье 0 - 0 Брежице Брежице
СЛВН2 17:00
Рогашка Рогашка 1 - 4 Горица Нова Горица Горица Нова Горица
СЛВН2 17:00
Ядран Декани Ядран Декани 1 - 2 Кръка Кръка
ГЕРОЛ 17:00
Ханкофен-Хайлинг Ханкофен-Хайлинг 2 - 1 Инголщат II Инголщат II
АВСРЛ 17:00
Щадл-Паура Щадл-Паура 0 - 5 Глайсдорф 09 Глайсдорф 09
ШВЦР2 17:00
Хам Хам 2 - 2 Мюнсинген Мюнсинген
ШВЦР2 17:00
Кьониц Кьониц 0 - 1 ИФ Ювентус ИФ Ювентус
КОНФ 17:00
Харогейт Таун Харогейт Таун 0 - 0 Бореъм Ууд Бореъм Ууд
КОНФ 17:00
Стокпорт Каунти Стокпорт Каунти 1 - 2 Олдършот Таун Олдършот Таун
КОНФ 17:00
Уокинг Уокинг 2 - 2 Ебсфлийт Юнайтед Ебсфлийт Юнайтед
КОНФ 17:00
Йоувил Таун Йоувил Таун 3 - 2 Филди Филди
КОНСЮ 17:00
АФК Телфорд Юнайтед АФК Телфорд Юнайтед 1 - 3 Честър Честър
КОНСЮ 17:00
Брадфорд Парк Авеню Брадфорд Парк Авеню 1 - 1 Спенимуур Таун Спенимуур Таун
КОНСЮ 17:00
Кързън Аштън Кързън Аштън 0 - 4 Бракли Таун Бракли Таун
КОНСЮ 17:00
Дарлингтън Дарлингтън 0 - 2 Йорк Сити Йорк Сити
КОНСЮ 17:00
Гейтсхед Гейтсхед 3 - 0 Бостън Юнайтед Бостън Юнайтед
КОНФ 17:00
Ийстлий Ийстлий 1 - 1 Бромли Бромли
КОНФ 17:00
Довър Атлетик Довър Атлетик 1 - 1 Чорли Чорли
ШЦ1ЛК 17:00
Люцерн II Люцерн II 5 - 1 Буокс Буокс
ШЦ1ЛК 17:00
Госау Госау 1 - 2 Ред Стар Цюрих Ред Стар Цюрих
ШЦ1ЛК 17:00
Хьонг Хьонг 1 - 1 Ветсвил-Бонщетен Ветсвил-Бонщетен
ШЦ1ЛК 17:00
Косова Косова 2 - 1 Парадисо Парадисо
ШЦ1ЛК 17:00
Ешен/Маурен Ешен/Маурен 3 - 2 Туген Туген
КОНФ 17:00
Барнет Барнет 1 - 0 Мейдънхед Юнайтед Мейдънхед Юнайтед
КОНФ 17:00
Бароу Бароу 3 - 0 Солихъл Муурс Солихъл Муурс
КОНФ 17:00
Честърфийлд Честърфийлд 1 - 0 Торки Юнайтед Торки Юнайтед
КОНФ 17:00
Дагенъм & Редбридж Дагенъм & Редбридж 3 - 1 Хартлипул Юнайтед Хартлипул Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Гайзли Гайзли 3 - 0 Херефорд Херефорд
СЛВК2 17:00
Дукла Банска Бистрица Дукла Банска Бистрица 2 - 1 Липтовски Микулаш Липтовски Микулаш
СЛВК2 17:00
Партизан Бардейов Партизан Бардейов 2 - 0 Слован Братислава II Слован Братислава II
СЛВК2 17:00
Дубница Дубница 2 - 1 Скалица Скалица
AHГ2 17:00
Уолсол Уолсол 0 - 1 Брадфорд Сити Брадфорд Сити
AHГ2 17:00
Суиндън Таун Суиндън Таун 3 - 0 Макълсфийлд Таун Макълсфийлд Таун
AHГ2 17:00
Стивънидж Стивънидж 2 - 3 Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед
AHГ2 17:00
Скънторп Юнайтед Скънторп Юнайтед 3 - 0 Моркамб Моркамб
AHГ2 17:00
Солфорд Сити Солфорд Сити 0 - 2 Челтнъм Таун Челтнъм Таун
AHГ2 17:00
Порт Вейл Порт Вейл 1 - 0 Плимут Аргайл Плимут Аргайл
AHГ2 17:00
Олдъм Атлетик Олдъм Атлетик 2 - 2 Гримзби Таун Гримзби Таун
AHГ2 17:00
Нортхямптън Таун Нортхямптън Таун 2 - 0 Нюпорт Каунти Нюпорт Каунти
AHГ2 17:00
Форест Грийн Роувърс Форест Грийн Роувърс 1 - 0 Колчестър Юнайтед Колчестър Юнайтед
AHГ2 17:00
Ексетър Сити Ексетър Сити 2 - 2 Лейтън Ориент Лейтън Ориент
AHГ2 17:00
Крю Александра Крю Александра 2 - 3 Кембридж Юнайтед Кембридж Юнайтед
КОНФ 17:00
Нотс Каунти Нотс Каунти 1 - 0 Халифакс Таун Халифакс Таун
СЛВК2 17:00
Комарно Комарно 0 - 0 ФК Кошице ФК Кошице
ШОТ 17:00
Абърдийн Абърдийн 1 - 1 Сейнт Джонстън Сейнт Джонстън
ШОТ2 17:00
Клайд Клайд 6 - 1 Странрар Странрар
ШОТ3 17:00
Стърлинг Албиън Стърлинг Албиън 1 - 0 Елгин Сити Елгин Сити
ШОТ3 17:00
Стенхаусмюър Стенхаусмюър 0 - 3 Каудънбийт Каудънбийт
ШОТ3 17:00
Куинс Парк Куинс Парк 1 - 1 Албиън Роувърс Албиън Роувърс
ШОТ3 17:00
Единбург Сити Единбург Сити 4 - 0 Анан Атлетик Анан Атлетик
ШОТ3 17:00
Брихин Сити Брихин Сити 2 - 4 Кови Рейнджърс Кови Рейнджърс
ШОТ1 17:00
Куин ъф дъ Саут Куин ъф дъ Саут 1 - 0 Грийнок Мортън Грийнок Мортън
ШОТ1 17:00
Дънфърмлин Атлетик Дънфърмлин Атлетик 0 - 1 Инвърнес КТ Инвърнес КТ
ШОТ1 17:00
Дънди Дънди 2 - 1 Алоа Атлетик Алоа Атлетик
ШОТ2 17:00
Дъмбартън Дъмбартън 0 - 1 Еърдриониънс Еърдриониънс
ШОТ 17:00
Хартс Хартс 2 - 3 Мъдъруел Мъдъруел
ШОТ 17:00
Килмарнък Килмарнък 2 - 0 Хибърниън Хибърниън
ШОТ 17:00
Рейнджърс Рейнджърс 3 - 1 Ливингстън Ливингстън
ШОТ 17:00
Рос Каунти Рос Каунти 2 - 1 Сейнт Мирън Сейнт Мирън
ШОТ1 17:00
Еър Юнайтед Еър Юнайтед 2 - 0 Дънди Юнайтед Дънди Юнайтед
ХЪР2 17:30
Цибалия Цибалия 0 - 3 Дугополье Дугополье
БиХ 17:30
Челик Зеница Челик Зеница 1 - 0 Младост Добой Какан Младост Добой Какан
ИСПСБ 17:30
Аморебиета Аморебиета 1 - 0 Осасуна II Осасуна II
АВСРЛ 17:30
Винер Нойщат Винер Нойщат 1 - 2 Нойзидъл Нойзидъл
ШВЦК 17:30
Зурзе Зурзе 1 - 2 Бюле Бюле
ХЪР2 17:30
Солин Солин 3 - 0 Меджимурие Чаковец Меджимурие Чаковец
ХЪР2 17:30
Ориент 1919 Ориент 1919 1 - 0 Шибеник Шибеник
БиХ 17:30
Вележ Вележ 1 - 1 Железничар Железничар
БиХ 17:30
Радник Биелина Радник Биелина 1 - 0 Зрински Зрински
СЪРБ1 17:30
Златибор Чайетина Златибор Чайетина 1 - 0 Металац ГМ Металац ГМ
ИРАН 17:30
Машин Сази Табриз Машин Сази Табриз 0 - 1 Падидех Хорасан Падидех Хорасан
ШЦ1ЛК 17:30
Мартини Спортс Мартини Спортс  1 - 1 Шеноа Шеноа
ХЪРВ 17:30
Интер Запрешич Интер Запрешич 3 - 1 Славен Копривница Славен Копривница
ЧЕХ 17:30
Слован Либерец Слован Либерец 1 - 1 Теплице Теплице
ЧЕХ 17:30
Млада Болеслав Млада Болеслав 6 - 0 Прибрам Прибрам
СЪРБ1 17:30
Будучност Добановци Будучност Добановци 0 - 1 Кабел Нови Сад Кабел Нови Сад
СЪРБ1 17:30
Траял Крушевац Траял Крушевац 0 - 2 Бачка Паланка Бачка Паланка
БЪЛ 17:30
Ботев Пловдив Ботев Пловдив 0 - 1 ЦСКА София ЦСКА София
ИСЛ2 17:45
Далвик/Рейнир Далвик/Рейнир 0 - 0 ИР ИР
ЛАТ 17:45
Рига Рига 5 - 0 Метта/ЛУ Метта/ЛУ
ПОР2 18:00
Варзим Варзим 2 - 1 Кова Пиедаде Кова Пиедаде
АЛЖ2 18:00
ЖСМ Скикда ЖСМ Скикда 2 - 1 Арзев Арзев
БЪЛБ 18:00
Черноморец Балчик Черноморец Балчик 1 - 0 Кариана Ерден Кариана Ерден
БЕЛ2 18:00
Унион Сейнт Жило Унион Сейнт Жило 1 - 1 АХ Льовен АХ Льовен
БЪЛБ 18:00
Локомотив Горна Оряховица Локомотив Горна Оряховица 3 - 2 Ботев Гълъбово Ботев Гълъбово
ИЗР 18:00
Макаби Хайфа Макаби Хайфа 2 - 0 Ирони Кирят Шмона Ирони Кирят Шмона
ЛЮКС 18:00
Хостерт Хостерт 1 - 0 Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж
ЧИЛИБ 18:00
Магалянеш Магалянеш 1 - 2 Мелипиля Мелипиля
АВСРЛ 18:00
Аустрия Залцбург Аустрия Залцбург 0 - 3 Пинзгау Шаалфелден Пинзгау Шаалфелден
РУС1 18:00
Химки Химки 1 - 0 Чайка Чайка
ГЕРОЛ 18:00
Волфенбютел Волфенбютел 0 - 4 Гифхорн Гифхорн
ЧЕХ2 18:00
Простеев Простеев 3 - 2 Варнсдорф Варнсдорф
АВС 18:00
Залцбург Залцбург 7 - 2 Хартберг Хартберг
ШЦ1ЛК 18:00
Винтертур II Винтертур II 2 - 1 Диетикон Диетикон
ШЦ1ЛК 18:00
Лангентал Лангентал 5 - 0 Голдау Голдау
ИТП1 18:00
Сампдория (19) Сампдория (19) 2 - 3 Аталанта (19) Аталанта (19)
ШЦ1ЛК 18:00
Цуг Цуг 1 - 3 Солотурн Солотурн
УНГ 18:00
Пушкаш Пушкаш 2 - 0 Капошвар Ракоци Капошвар Ракоци
УНГ 18:00
Дьошгьор Дьошгьор 1 - 0 Залаегерсег Залаегерсег
УНГ 18:00
Варда СЕ Варда СЕ 1 - 2 Мезьокьовешд-Жори Мезьокьовешд-Жори
УНГ 18:00
Хонвед Хонвед 0 - 1 Фехервар Фехервар
УНГ 18:00
Уйпещ Уйпещ 3 - 2 Дебрецен Дебрецен
СЛВК2 18:00
Подбрезова Подбрезова 3 - 0 Славой Требишов Славой Требишов
АВС 18:00
Матерсбург Матерсбург 0 - 2 Сваровски Тирол Сваровски Тирол
АВС 18:00
Щурм Грац Щурм Грац 0 - 2 ЛАСК Линц ЛАСК Линц
АВСРЛ 18:00
Райндорф Алтах II Райндорф Алтах II 4 - 0 Хохенемс Хохенемс
ЕСТЕА 18:00
Флора II Флора II 1 - 1 Тарту Уелко Тарту Уелко
РУС1 18:00
Торпедо Москва Торпедо Москва 2 - 1 Краснодар II Краснодар II
АРЖЦ 18:00
Депортиво Мерло Депортиво Мерло 0 - 3 Док Суд Док Суд
ИХЛА 18:00
БМ Гуадалахара БМ Гуадалахара 29 - 22 БМ Моразо Кангас БМ Моразо Кангас
АВСРЛ 18:00
Лангенег Лангенег 5 - 1 Рот-Вайс Ранквейл Рот-Вайс Ранквейл
ШВЦК 18:00
Олимпик дьо Женева Олимпик дьо Женева 1 - 2 Бавой Бавой
ШВЦК 18:00
Фрайенбах Фрайенбах 2 - 11 Йънг Бойс Йънг Бойс
УКРП 18:00
Черноморец Одеса Черноморец Одеса 0 - 1 Оболон-Бровар Оболон-Бровар
АЛЖ2 18:00
МК Сайда МК Сайда 1 - 0 ЖСМ Беджая ЖСМ Беджая
АЛЖ2 18:00
УСМ Ел Харач УСМ Ел Харач 2 - 2 Ел Юлма Ел Юлма
АЛЖ2 18:00
АСМ Оран АСМ Оран 1 - 0 Амал Бу Саада Амал Бу Саада
АЛЖ2 18:00
Аннаба Аннаба 1 - 0 Релизане Релизане
БОЛ2 18:00
Вилстерман Кооператива Вилстерман Кооператива 1 - 1 Насионал СЕНАК Насионал СЕНАК
НОР3 18:00
Уленсакер/Киса II Уленсакер/Киса II 4 - 1 Лекнес Лекнес
ВЕН 18:00
Метрополитанос Метрополитанос 2 - 1 Естудиантес де Мерида Естудиантес де Мерида
ЕХФШЛ 18:15
Монпелие АХ Монпелие АХ 31 - 33 РК Вардар РК Вардар
КЕВЕ 18:15
Гърция (волейбол) Гърция (волейбол) 0 - 3 Франция (волейбол) Франция (волейбол)
ИРАН 18:15
Фолад Фолад 0 - 0 Сепахан Сепахан
РУМ 18:30
Чиндия Търговище Чиндия Търговище 0 - 0 Сепси Сепси
КИП 18:30
АПОЕЛ АПОЕЛ 3 - 0 АЕЛ АЕЛ
БЛР 18:30
Динамо Брест Динамо Брест 3 - 0 Минск Минск
ЧИЛИ 18:30
Палестино Палестино 2 - 0 Кокимбо Унидо Кокимбо Унидо
ПОЛ 18:30
Лехия Гданск Лехия Гданск 2 - 1 Лех Познан Лех Познан
ШВЦК 18:30
Криенс Криенс 2 - 4 Стад Лозана-Уши Стад Лозана-Уши
ГЕРОЛ 18:30
Дуденхофен Дуденхофен 3 - 1 Рьохлинг Вьолклинген Рьохлинг Вьолклинген
ПОР 18:30
Фамаликао Фамаликао 4 - 2 Пасош де Ферейра Пасош де Ферейра
ШВЦР2 18:30
Ивердон Спорт Ивердон Спорт 3 - 0 Брайтенрайн Брайтенрайн
ФРА 18:30
ПСЖ ПСЖ 1 - 0 Страсбург Страсбург
КЕВЕ 18:30
Германия (волейбол) Германия (волейбол) 2 - 3 Белгия (волейбол) Белгия (волейбол)
КЕВЕ 18:30
Северна Македония (волейбол) Северна Македония (волейбол)	 0 - 3 Русия (волейбол) Русия (волейбол)
ЕХФШЛ 18:30
СК Сегед СК Сегед 31 - 28 ФК Барселона (хандбал) ФК Барселона (хандбал)
САРБ 18:40
Ал Хилал Рияд Ал Хилал Рияд 1 - 1 Ал Фейха Ал Фейха
ЕКВ2 18:45
Санта Рита Винсес Санта Рита Винсес 4 - 0 Клан Ювенил Клан Ювенил
САРБ 18:50
Абха Абха 1 - 1 Ал Раед Ал Раед
ИСПСБ 19:00
Лейоя Лейоя 1 - 3 Баракалдо Баракалдо
ИЗР 19:00
Апоел Тел Авив Апоел Тел Авив 1 - 1 Секция Нес Циона Секция Нес Циона
ЮАР 19:00
Кайзер Чийфс Кайзер Чийфс 0 - 1 Полокване Сити Полокване Сити
ТУР1 19:00
Болуспор Болуспор 0 - 2 Алтай Алтай
МОЛД 19:00
Петрокъб Петрокъб 0 - 0 Шериф Шериф
БЛР 19:00
Дняпро Дняпро 3 - 0 Торпедо Минск Торпедо Минск
ПЕРУ 19:00
Пирата Пирата 0 - 0 Алианса Универсидад Алианса Универсидад
ИТАБ 19:00
Венеция Венеция 0 - 2 Киево Киево
ШВЦК 19:00
Лозана Спорт Лозана Спорт 3 - 0 Лугано Лугано
ИСПСБ 19:00
Атлетик Клуб II Атлетик Клуб II 4 - 0 Салмантино УДС Салмантино УДС
АЗР 19:00
Сабах Баку Сабах Баку 0 - 1 Габала Габала
ГРУ 19:00
Динамо Батуми Динамо Батуми 2 - 1 Локомотиви Тбилиси Локомотиви Тбилиси
НОР 19:00
Розенборг Розенборг 3 - 1 Лилестрьом Лилестрьом
ТУР1 19:00
Алтънорду Алтънорду 4 - 1 Ескишехирспор Ескишехирспор
МЛТ 19:00
Сайрънс Сайрънс 2 - 1 Хибърниънс Хибърниънс
ИТА 19:00
Наполи Наполи 2 - 0 Сампдория Сампдория
ИЗР 19:00
Апоел Хадера Апоел Хадера 4 - 0 Апоел Раанана Апоел Раанана
МЛТ 19:00
Гзира Юнайтед Гзира Юнайтед 1 - 1 Слиема Уондърърс Слиема Уондърърс
ИСПСБ 19:00
Валенсия II Валенсия II 0 - 0 Ла Нусия Ла Нусия
ПОЛ1 19:00
Пуща Неполомице Пуща Неполомице 0 - 1 Подбешкидзе Подбешкидзе
ПОЛ1 19:00
Тихи 71 Тихи 71 2 - 1 Вигри Сувалки Вигри Сувалки
ПОЛ2 19:00
Битовия Битов Битовия Битов 1 - 0 Старгард Шчечински Старгард Шчечински
АВСРЛ 19:00
Тийм Винер Линиен Тийм Винер Линиен 2 - 1 Матерсбург II Матерсбург II
ШЦ1ЛК 19:00
Грасхопър II Грасхопър II 3 - 2 Бил-Биен Бил-Биен
БEЛ 19:00
КВ Остенде КВ Остенде 1 - 4 Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж
ГЪР 19:00
Атромитос Атромитос 2 - 3 ПАОК ПАОК
НАССФ 19:00
Илинойс Илинойс 31 - 34 Ийстърн Мичиган Ийстърн Мичиган
ИСПСБ 19:00
Аренас де Гечо Аренас де Гечо 0 - 3 Реал Валядолид II Реал Валядолид II
ИСПСБ 19:00
Гихуело Гихуело 1 - 0 Депортиво Алавес II Депортиво Алавес II
БЪЛБ 19:00
ОФК Пирин ОФК Пирин 2 - 2 Спартак Варна Спартак Варна
НАССФ 19:00
Темпъл Темпъл 20 - 17 Мериленд Мериленд
НАССФ 19:00
Индиана Индиана 10 - 51 Охайо Стейт Охайо Стейт
НАССФ 19:00
Джорджия Джорджия 55 - 0 Арканзас Стейт Арканзас Стейт
НАССФ 19:00
Западна Вирджиния Западна Вирджиния 44 - 27 Северна Каролина Стейт Северна Каролина Стейт
НАССФ 19:00
Мисисипи Стейт Мисисипи Стейт 24 - 31 Канзас Стейт Канзас Стейт
РУС3 19:00
Муром Муром 3 - 0 Псков 747 Псков 747
ЕХФШЛ 19:00
ХТ Татран Прешов ХТ Татран Прешов 23 - 25 КД Бидасоа Ирун КД Бидасоа Ирун
НАССФ 19:00
Синсинати Синсинати 35 - 13 Маями (Оксфорд) Маями (Оксфорд)
ЧГ 19:00
Искра Даниловград Искра Даниловград 0 - 2 Ком Подгорица Ком Подгорица
ПОЛ2 19:00
ГКС Катовице ГКС Катовице 3 - 1 Легионовия Легионово Легионовия Легионово
ИСПСБ 19:00
Лягостера Лягостера 0 - 3 Виляреал II Виляреал II
СЪРБ 19:00
Цървена звезда Цървена звезда 2 - 1 Инджия Инджия
ИСПСБ 19:00
Барселона II Барселона II 2 - 2 Прат Прат
ШВЕЦ2 19:00
Кварнсведенс Кварнсведенс 2 - 2 Гамла Упсала Гамла Упсала
НАССФ 19:00
Пен Стейт Пен Стейт 17 - 10 Питсбърг Питсбърг
РУС 19:05
Сочи Сочи 0 - 1 Локомотив Москва Локомотив Москва
КАТ 19:05
Катар СК Катар СК 1 - 3 Ал Гарафа Ал Гарафа
ГЪР 19:15
ОФИ ОФИ 3 - 1 Панайтоликос Панайтоликос
АРЖ 19:15
Арсенал Саранди Арсенал Саранди 4 - 1 Унион Санта Фе Унион Санта Фе
КОНФ 19:20
Рексъм Рексъм 1 - 1 Сътън Юнайтед Сътън Юнайтед
ИХЛА 19:30
БМ Пуерто Сагунто БМ Пуерто Сагунто 19 - 36 БМ Ла Роха БМ Ла Роха
ОАЕСК 19:30
Ал Шарджах Ал Шарджах 0 - 0 Шабаб Ал Ахли Дубай Шабаб Ал Ахли Дубай
ИСП2 19:30
Лас Палмас Лас Палмас 0 - 3 Алмерия Алмерия
АНГ 19:30
Норич Сити Норич Сити 3 - 2 Манчестър Сити Манчестър Сити
ИХЛА 19:30
БМ Уеска БМ Уеска 24 - 27 КБ Адемар Леон КБ Адемар Леон
ИСП 19:30
Реал Сосиедад Реал Сосиедад 2 - 0 Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид
ХОЛ 19:30
Аякс Аякс 4 - 1 Хееренвеен Хееренвеен
ГЕР 19:30
РБ Лайпциг РБ Лайпциг 1 - 1 Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен
БЪЛБ 19:30
Литекс Литекс 1 - 1 Нефтохимик Нефтохимик
ХОЛ 19:30
АЗ АЗ 5 - 1 Спарта Ротердам Спарта Ротердам
САЩ 19:35
Ню Йорк Сити Ню Йорк Сити 2 - 1 Сан Хосе Ърткуейкс Сан Хосе Ърткуейкс
КУВ 19:35
Ал Салмиях Ал Салмиях 3 - 3 Ал Араби Кувейт Ал Араби Кувейт
ИХЛА 20:00
БМ Пуенте Генил БМ Пуенте Генил 25 - 29 БМ Куенка БМ Куенка
КЕВЕ 20:00
Естония (волейбол) Естония (волейбол) 0 - 3 Черна гора (волейбол) Черна гора (волейбол)
СЪРБ 20:00
Явор Иваница Явор Иваница 3 - 0 Рад Белград Рад Белград
СЪРБ 20:00
Радник Сурдулица Радник Сурдулица 1 - 4 Напредак Напредак
АЛЖ2 20:00
МО Беджая МО Беджая 2 - 1 РК Арба РК Арба
ИХЛА 20:00
БМ Анайтасуна БМ Анайтасуна 25 - 26 БМ Бенидорм БМ Бенидорм
АВСРЛ 20:00
Ст. Анна Ст. Анна 0 - 0 Велс Велс
НАССФ 20:00
Колорадо Колорадо 23 - 30 Еър Форс Еър Форс
ИХЛА 20:00
БМ Атлетико Валядолид БМ Атлетико Валядолид 29 - 23 БМ Синфин БМ Синфин
ХЪРВ 20:00
Горица Загреб Горица Загреб 0 - 0 Локомотива Загреб Локомотива Загреб
ТУР 20:00
Газишехир Газиантеп Газишехир Газиантеп 3 - 2 Бешикташ Бешикташ
СЛВК 20:00
Ружомберок Ружомберок 1 - 1 Серед Серед
ЧЕХ 20:00
Славия Прага Славия Прага 3 - 0 Словачко Словачко
ПОЛ1 20:00
Нечеча Нечеча 1 - 1 Варта Познан Варта Познан
ПОЛ2 20:00
Полковице Полковице 1 - 1 Погон Шедълце Погон Шедълце
ИСЛК 20:00
Викингур Рейкявик Викингур Рейкявик 1 - 0 ФХ ФХ
ИСПСБ 20:00
Изара Изара 1 - 1 Реал Сосиедад II Реал Сосиедад II
ПОЛ1 20:00
Ястшембе Ястшембе 1 - 0 Хробри Глогов Хробри Глогов
БОЛ2 20:00
Вирген де Чайапата Вирген де Чайапата 0 - 0 Арауко Прадо Арауко Прадо
ШВЦК 20:00
Мерен Мерен 0 - 3 Базел Базел
СЛВК 20:00
Злате Моравце Злате Моравце 0 - 0 Жилина Жилина
СЛВК 20:00
Сеница Сеница 0 - 1 ДАК ДАК
НОР3 20:00
Флинт Флинт 1 - 3 Флекерьой Флекерьой
БЪЛ 20:00
Лудогорец Лудогорец 2 - 0 Етър Етър
ШВЦК 20:00
Вил Вил 1 - 2 Цюрих Цюрих
КИП 20:00
Аполон Лимасол Аполон Лимасол 3 - 2 Пафос Пафос
СЛВК 20:00
Земплин Михайловце Земплин Михайловце 2 - 1 Тренчин Тренчин
ТУР 20:00
Анталияспор Анталияспор 2 - 2 Кайсериспор Кайсериспор
МЛБ 20:10
Кливланд Индиънс Кливланд Индиънс 0 - 2 Минесота Туинс Минесота Туинс
ПОЛ2 20:10
Видзев Лодз Видзев Лодз 1 - 1 Гарбарния Краков Гарбарния Краков
ПОР2 20:15
Фаренсе Фаренсе 3 - 0 Вилафранкензе Вилафранкензе
ПОР2 20:15
Фейренсе Фейренсе 1 - 0 Шавеш Шавеш
ЕХФШЛ 20:30
Порто (хандбал) Порто (хандбал) 27 - 25 ХК Мешков Брест ХК Мешков Брест
ИЗР 20:30
Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба 0 - 1 Макаби Тел Авив Макаби Тел Авив
УНГ 20:30
Пакш СЕ Пакш СЕ 0 - 4 Ференцварош Ференцварош
САРБ 20:35
Ал Ахли Джеда Ал Ахли Джеда 1 - 2 Ал Вахда Мека Ал Вахда Мека
ХОЛ 20:45
ВВВ ВВВ 2 - 1 Грьонинген Грьонинген
БЛР 20:45
БАТЕ БАТЕ 2 - 1 Городея Городея
ХОЛ1 20:45
ТОП Ос ТОП Ос 1 - 2 Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс
БиХ 21:00
Слобода Тузла Слобода Тузла 3 - 1 Борац Баня Лука Борац Баня Лука
РУМ 21:00
Динамо Букурещ Динамо Букурещ 1 - 1 Ботошани Ботошани
ШЦ1ЛК 21:00
Делемон Делемон 5 - 0 Шьотц Шьотц
БEЛ 21:00
Синт Тройден Синт Тройден 1 - 1 Ваасланд-Беверен  Ваасланд-Беверен
БEЛ 21:00
АШ Ойпен АШ Ойпен 1 - 1 Зулте Варегем Зулте Варегем
ПОР 21:00
Бенфика Бенфика 2 - 0 Жил Висенте Жил Висенте
ЧИЛИ 21:00
Депортес Икике <