Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
НАССФ 00:00
Боулинг Грийн Боулинг Грийн 7 - 35 Луизиана Тех Луизиана Тех
НИКРГ 00:00
Ялапа Ялапа 0 - 0 Дирианген Дирианген
ГВАТ 00:00
Мюнисипал Мюнисипал 3 - 2 Кобан Империал Кобан Империал
КРЛА 00:00
Консултантс Моравия Консултантс Моравия 1 - 1 Спортинг Сан Хосе Спортинг Сан Хосе
КРЛА 00:00
Мюнисипал Либерия Мюнисипал Либерия 1 - 0 Гуанакастека Гуанакастека
ОФЛ 00:00
Суоп Парк Рейнджърс Суоп Парк Рейнджърс 1 - 0 Северна Каролина ФК Северна Каролина ФК
БОЛ 00:15
Аурора Аурора 1 - 1 Олуейс Реди Олуейс Реди
ХОНД 00:30
Реал де Минас Реал де Минас 2 - 1 Реал Сосиедад Токоа Реал Сосиедад Токоа
ЕСАЛ 00:30
Онсе Мюнисипал Онсе Мюнисипал 0 - 3 Чалатенанго Чалатенанго
ЕСАЛ 00:30
Ел Венседор Ел Венседор 1 - 1 Санта Текла Санта Текла
МЕК2 01:00
Алебриес де Оахака Алебриес де Оахака 2 - 1 Атлетико Сакатепек Атлетико Сакатепек
НИКРГ 01:00
Ювентус Манагуа Ювентус Манагуа 3 - 0 Реал Мадрис Реал Мадрис
НАССФ 01:00
Троя Троя 42 - 47 Саутърн Мис Саутърн Мис
НАССФ 01:00
Либърти Либърти 35 - 17 Бъфало Бъфало
КОЛА 01:00
Онсе Калдас Онсе Калдас 0 - 1 Санта Фе Санта Фе
БРАБ 01:00
Парана Парана 0 - 0 Куяба Куяба
НАССФ 01:00
Шарлът Шарлът 52 - 17 Масачузец Масачузец
УРУГВ 01:00
Пенярол Пенярол 1 - 0 Дефенсор Спортинг Дефенсор Спортинг
БРА 01:00
Шапекоенсе Шапекоенсе 1 - 2 Васко да Гама Васко да Гама
БРА 01:00
Палмейрас Палмейрас 1 - 0 Крузейро Крузейро
МЕК 01:05
Монтерей Монтерей 0 - 2 Некакса Некакса
МЛБ 01:10
Детройт Тайгърс Детройт Тайгърс 8 - 4 Балтимор Ориолс Балтимор Ориолс
НАССФ 01:30
Маршъл Маршъл 33 - 31 Охайо Охайо
КОЛА 01:30
Ла Екидад Ла Екидад 1 - 0 Патриотас Бояка Патриотас Бояка
ЕКВ 01:30
Аукас Аукас 3 - 0 Америка де Кито Америка де Кито
ПАР 01:30
Сол де Америка Сол де Америка 0 - 1 Клуб Гуарани Клуб Гуарани
КАНД 01:30
Хамилтън Сити Хамилтън Сити 1 - 3 Воркута Воркута
ПЕРУ 01:45
Академия Кантолао Академия Кантолао 1 - 0 Сесар Вайехо Сесар Вайехо
ЧИЛИБ 02:00
Сантяго Уондърърс Сантяго Уондърърс 4 - 1 Ла Серена Ла Серена
НАССФ 02:00
Кентъки Кентъки 21 - 29 Флорида Флорида
НАССФ 02:00
Уестърн Мичиган Уестърн Мичиган 57 - 10 Джорджия Стейт Джорджия Стейт
НАССФ 02:00
Саутърн Методист Саутърн Методист 47 - 17 Тексас Стейт Тексас Стейт
АРЖ 02:00
Уракан Уракан 0 - 4 Ривър Плейт Ривър Плейт
ОФЛ 02:00
Инди Илевън Инди Илевън 2 - 1 Витлеем Стийл Витлеем Стийл
ОФЛ 02:00
Хартфорд Атлетик Хартфорд Атлетик 0 - 1 Луисвил Сити Луисвил Сити
ОФЛ 02:00
Питсбърг Ривърхаундс Питсбърг Ривърхаундс 1 - 0 Чарлстън Батери Чарлстън Батери
КАНД 02:00
Ватерло Ватерло 4 - 0 Реал Мисисага Реал Мисисага
ЧИЛИБ 02:00
Депортес Санта Крус Депортес Санта Крус 0 - 1 Барнечея Барнечея
НАССФ 02:00
Мидъл Тенеси Стейт Мидъл Тенеси Стейт 18 - 41 Дюк Дюк
ЛПФ 02:00
Атлетико Чирики Атлетико Чирики 1 - 0 Арабе Унидо Арабе Унидо
НАССФ 02:00
Оубърн Оубърн 55 - 16 Кент Стейт Кент Стейт
САЩЖ 02:00
Северна Каролина Къридж (Ж) Северна Каролина Къридж (Ж) 6 - 1 Орландо Прайд (Ж) Орландо Прайд (Ж)
ЛПФ 02:00
Тауро Тауро 1 - 2 Университарио Сиудад де Панама Университарио Сиудад де Панама
САЩ 02:05
Атланта Юнайтед Атланта Юнайтед 1 - 3 Кълъмбъс Крю Кълъмбъс Крю
МЛБ 02:05
Филаделфия Филис Филаделфия Филис 1 - 2 Бостън Ред Сокс Бостън Ред Сокс
МЛБ 02:10
Ню Йорк Метс Ню Йорк Метс 3 - 0 Лос Анджелис Доджърс Лос Анджелис Доджърс
МЛБ 02:15
Сейнт Луис Кардиналс Сейнт Луис Кардиналс 2 - 5 Милуоки Брюърс Милуоки Брюърс
НАССФ 02:30
Вашингтон Вашингтон 52 - 20 Хавай Хавай
НАССФ 02:30
Сиракюз Сиракюз 6 - 41 Клемсън Клемсън
НАССФ 02:30
Вирджиния Вирджиния 31 - 24 Флорида Стейт Флорида Стейт
НАССФ 02:30
Пърдю Пърдю 13 - 34 ТКЮ ТКЮ
ОФЛ 02:30
Тампа Бей Роудайс Тампа Бей Роудайс 1 - 1 Атланта Юнайтед II Атланта Юнайтед II
САЩЖ 02:30
Вашингтон Спирит (Ж) Вашингтон Спирит (Ж) 2 - 2 Рейн (Ж) Рейн (Ж)
БОЛ 02:30
Спорт Бойс Варнес Спорт Бойс Варнес 1 - 2 Хорхе Вилстерман Хорхе Вилстерман
САЩ 02:40
Монреал Импакт Монреал Импакт 0 - 1 ФК Синсинати ФК Синсинати
САЩ 02:40
Филаделфия Юниън Филаделфия Юниън 1 - 1 Лос Анджелис ФК Лос Анджелис ФК
САЩ 02:40
Орландо Сити Орландо Сити 3 - 3 Ню Инглънд Ню Инглънд
НАССФ 03:00
Райс Райс 13 - 48 Тексас Тексас
МЕК2 03:00
Кафеталерос де Тапачула Кафеталерос де Тапачула 1 - 1 Лорос Универсидад Лорос Универсидад
НАССФ 03:00
Небраска Небраска 44 - 8 Нортърн Илинойс Нортърн Илинойс
БРА 03:00
Сеара Сеара 0 - 0 Ботафого Ботафого
НАССФ 03:00
Ню Мексико Стейт Ню Мексико Стейт 10 - 31 Сан Диего Стейт Сан Диего Стейт
НАССФ 03:00
ЮКЛА ЮКЛА 14 - 48 Оклахома Оклахома
АРЖБ 03:00
Килмес Килмес 3 - 1 Ол Бойс Ол Бойс
МЕК 03:05
Леон Леон 3 - 1 Хуарес Хуарес
МЕК 03:05
Гуадалахара Гуадалахара 1 - 0 Атлас Атлас
МЛБ 03:05
Тексас Рейнджърс Тексас Рейнджърс 6 - 8 Оукланд Атлетикс Оукланд Атлетикс
МЛБ 03:10
Аризона Даймъндбекс Аризона Даймъндбекс 1 - 0 Синсинати Редс Синсинати Редс
МЛБ 03:10
Колорадо Рокис Колорадо Рокис 11 - 10 Сан Диего Падрес Сан Диего Падрес
ЕСАЛ 03:30
Сонсонате Сонсонате 2 - 0 Агила Агила
КАНД 03:30
Брантфорд Галакси Брантфорд Галакси 1 - 6 СК Скарбъроу СК Скарбъроу
ОФЛ 03:30
Сан Антонио ФК Сан Антонио ФК 3 - 1 ОКС Енерджи ОКС Енерджи
КОЛА 03:45
Атлетико Насионал Атлетико Насионал 2 - 3 Кукута Депортиво Кукута Депортиво
ПЕРУ 04:00
Университарио де Депортес Университарио де Депортес 2 - 0 Депортиво Бинасионал Депортиво Бинасионал
НИКРГ 04:00
Депортиво Лас Сабанас Депортиво Лас Сабанас 4 - 1 Манагуа Манагуа
ГВАТ 04:00
Малакатеко Малакатеко 2 - 0 Депортиво Санарате Депортиво Санарате
МЛБ 04:05
Сан Франциско Джайънтс Сан Франциско Джайънтс 2 - 4 Маями Марлинс Маями Марлинс
МЛБ 04:10
Сиатъл Маринърс Сиатъл Маринърс 2 - 1 Чикаго Уайт Сокс Чикаго Уайт Сокс
ХОНД 04:15
Вида Вида 3 - 0 Хондурас Прогресо Хондурас Прогресо
ОФЛ 04:30
Ню Мексико Юнайтед Ню Мексико Юнайтед 3 - 1 Колорадо Спрингс Колорадо Спрингс
КРПД 05:00
Депортиво Саприса Депортиво Саприса 4 - 0 УКР УКР
МЕК2 05:00
Симаронес де Сонора Симаронес де Сонора 2 - 1 Венадос Венадос
ОФЛ 05:00
Ориндж Каунти Ориндж Каунти 2 - 0 Ел Пасо Локомотиве Ел Пасо Локомотиве
ГВАТ 05:00
Кселаху Кселаху 1 - 0 Санта Лусия Коцумалгуапа Санта Лусия Коцумалгуапа
МЕК 05:06
Америка Америка 1 - 1 Пумас УНАМ Пумас УНАМ
САЩ 05:10
Ванкувър Уайткапс Ванкувър Уайткапс 2 - 1 Хюстън Динамо Хюстън Динамо
ОФЛ 05:30
Лас Вегас Лайтс Лас Вегас Лайтс 3 - 1 Фресно ФК Фресно ФК
АВНПЛ 05:30
Данденонг Тъндър Данденонг Тъндър 1 - 0 Булийн Лайънс Булийн Лайънс
НАССФ 05:30
Аризона Аризона 28 - 14 Тексас Тех Тексас Тех
ОФЛ 05:30
Финикс Райзинг Финикс Райзинг - ЛА Галакси II ЛА Галакси II
ЕПЯО 05:40
Нао Хибино Нао Хибино 2 - 0 Мисаки Дой Мисаки Дой
БОКС 06:00
Тайсън Фюри Тайсън Фюри 1 - 0 Ото Валин Ото Валин
ЯП3 07:00
Гайнаре Тотори Гайнаре Тотори 2 - 0 Сагамихара Сагамихара
ЯП3 07:00
Ванрауре Хачинохе Ванрауре Хачинохе 1 - 2 Роасо Кумамото Роасо Кумамото
АВНПЛ 08:00
Еджуърт Ийгълс Еджуърт Ийгълс 2 - 0 Мейтланд Мейтланд
ЯП3 08:00
Каталер Тояма Каталер Тояма 5 - 0 Грула Мориока Грула Мориока
КСШМ 09:00
Рони О'Съливан Рони О'Съливан 1 - 0 Шон Мърфи Шон Мърфи
ЯП3 09:00
Фукушима Юнайтед Фукушима Юнайтед 1 - 2 Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу
ЯП3 09:00
Азул Кларо Нумазу Азул Кларо Нумазу 4 - 0 Серезо Осака (23) Серезо Осака (23)
ХК 09:30
Уориърс Хонг Конг Уориърс Хонг Конг 2 - 2 Саутърн Дистрикт Саутърн Дистрикт
ХК 09:30
Хонг Конг Рейнджърс Хонг Конг Рейнджърс 0 - 1 Хепи Вали Хепи Вали
ЯП3 10:00
Блаублитц Акита Блаублитц Акита 5 - 0 Каматамаре Сануки Каматамаре Сануки
ТКДО 11:00
Елена Рибакина Елена Рибакина 0 - 2 Ребека Петерсон Ребека Петерсон
РУСР 11:00
Краснодар (20) Краснодар (20) 1 - 3 Криля Советов (20) Криля Советов (20)
ЮКОР 11:00
Кануън Кануън 2 - 0 Чеджу Юнайтед Чеджу Юнайтед
ЮКОР 11:00
Сеул Сеул 3 - 1 Инчеон Юнайтед Инчеон Юнайтед
ЯП3 11:00
Парсейро Нагано Парсейро Нагано 0 - 0 Фуджиеда МФК Фуджиеда МФК
ЮКОР2 11:00
Бучеон 1995 Бучеон 1995 1 - 1 Сувон ФК Сувон ФК
ФСПБ 11:00
Франция (баскетбол) Франция (баскетбол) 67 - 59 Австралия (баскетбол) Австралия (баскетбол)
ДАН3 11:00
Тистед Тистед 4 - 0 Вейгаард Б Вейгаард Б
ЧЕХ2 11:15
Виктория Жижков Виктория Жижков 1 - 2 Храдец Кралове Храдец Кралове
СЛВК2 11:30
Шаморин Шаморин 0 - 1 Ружомберок II Ружомберок II
СЛВК2 11:30
Жилина II Жилина II 1 - 2 Пучов Пучов
ИНДЗ1 11:30
Персия Персия 2 - 1 ПСИС Семаранг ПСИС Семаранг
АВС1 11:30
Джуниорс Ойо Джуниорс Ойо 0 - 5 Блау-Вайс Линц Блау-Вайс Линц
ИНДЗ1 11:30
Персипура Персипура 2 - 0 Персела Персела
АВНПЛ 11:30
Ейвъндейл Ейвъндейл 1 - 1 Бентлей Грийнс Бентлей Грийнс
СЛВК2 11:30
Петржалка Петржалка 1 - 3 Попрад Попрад
АВСРЛ 11:30
ШФГ Рейхенау ШФГ Рейхенау 7 - 1 Имст Имст
РУМ2 11:30
УТА Арад УТА Арад 1 - 1 Миовени Миовени
ГЕРОЛ 11:45
Палома Палома 1 - 3 Теутония Хамбург Теутония Хамбург
ЯП2 12:00
Йокохама Йокохама 0 - 0 Омия Ардиджа Омия Ардиджа
ЯП3 12:00
Гамба Осака (23) Гамба Осака (23) 0 - 1 ЙССЦ ЙССЦ
ИСПСБ 12:00
Гранада II Гранада II 2 - 1 Виляробледо Виляробледо
ИТП1 12:00
Сасуоло (19) Сасуоло (19) 2 - 3 Лацио (19) Лацио (19)
ИСПСБ 12:00
Севиля II Севиля II 0 - 1 Кадис II Кадис II
ГЕР19 12:00
Кикерс Офенбах (19) Кикерс Офенбах (19) 2 - 2 Аугсбург (19) Аугсбург (19)
СИНГ 12:30
Албирекс Нийгата С Албирекс Нийгата С 4 - 1 Йънг Лайънс Йънг Лайънс
СИНГ 12:30
Гейланг Интернешънъл Гейланг Интернешънъл 4 - 4 Хуганг Юнайтед Хуганг Юнайтед
КИТ 12:30
Шанхай Шънхуа Шанхай Шънхуа 0 - 3 Тиендзин Теда Тиендзин Теда
ИСПСБ 12:30
Хетафе II Хетафе II 0 - 1 Пеня Депортива Пеня Депортива
ИСПСБ 12:30
Марбеля Марбеля 3 - 2 Мерида АД Мерида АД
ЕСТЕА 13:00
Елва Елва 2 - 0 К-Ярве ДжК Ярве К-Ярве ДжК Ярве
ИПДЖ 13:00
Райо Валекано (Ж) Райо Валекано (Ж) 1 - 1 Барселона (Ж) Барселона (Ж)
ИПДЖ 13:00
Атлетик Клуб (Ж) Атлетик Клуб (Ж) 3 - 0 Мадрид (Ж) Мадрид (Ж)
ИСПСБ 13:00
Ибиса Ибиса 2 - 1 Понтеведра Понтеведра
АНДОР 13:00
Енгордани Енгордани 2 - 5 Сант Хулия Сант Хулия
РУС3 13:00
Уфа II Уфа II 1 - 3 КАМАЗ КАМАЗ
ИСПСБ 13:00
Реал Овиедо II Реал Овиедо II 2 - 2 Райо Махадаонда Райо Махадаонда
ЮКОР2 13:00
Ансан Грийнърс Ансан Грийнърс 1 - 3 Анянг Анянг
ДАН 13:00
ОГФ ОГФ 3 - 0 Олборг Олборг
ИСП 13:00
Ейбар Ейбар 1 - 2 Еспаньол Еспаньол
ИСП2 13:00
Албасете Албасете 0 - 4 Тенерифе Тенерифе
ВИЕТ 13:00
Бин Дуонг Бин Дуонг 1 - 5 Сонг Лам Нге Ан Сонг Лам Нге Ан
ВИЕТ 13:00
Нам Дин Нам Дин 1 - 1 Хо Ши Мин Сити Хо Ши Мин Сити
ЯП2 13:00
Кагошима Юнайтед Кагошима Юнайтед 0 - 3 Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата
ИСПСБ 13:00
Атлетико Мадрид II Атлетико Мадрид II 4 - 0 Лас Палмас II Лас Палмас II
ИСПСБ 13:00
Спортинг Хихон II Спортинг Хихон II 0 - 1 Коруксо Коруксо
ИСПСБ 13:00
Атлетико Балеарес Атлетико Балеарес 3 - 2 СС Рейес СС Рейес
ИСПСБ 13:00
Юнионистас де Саламанка Юнионистас де Саламанка 2 - 1 Харо Депортиво Харо Депортиво
ИСПСБ 13:00
Селта де Виго II Селта де Виго II 0 - 2 Марино де Луанко Марино де Луанко
ИСПСБ 13:00
Мелия Мелия 0 - 0 Лас Розас Лас Розас
ИСПСБ 13:00
Ебро Ебро 0 - 2 Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона
ИСПСБ 13:00
ФК Андора ФК Андора 3 - 0 Ехея Ехея
ЮКОР 13:00
Съннам Съннам 0 - 0 Сувон Блууингс Сувон Блууингс
ЮКОР2 13:00
Гвангджу Гвангджу 3 - 1 Асан Мугунгва Асан Мугунгва
ПОР2 13:15
Академика Академика 1 - 2 Насионал Мадейра Насионал Мадейра
ХОЛ 13:15
ПЕК Зволе ПЕК Зволе 6 - 2 РКК Валвейк РКК Валвейк
ИТААЖ 13:30
Рома (Ж) Рома (Ж) 0 - 3 Милан (Ж) Милан (Ж)
ИТА 13:30
Дженоа Дженоа 1 - 2 Аталанта Аталанта
ПОЛ1 13:45
Медж Легница Медж Легница 2 - 2 Олимпия Груджьондз Олимпия Груджьондз
РУС3 14:00
Носта Носта 0 - 1 Акрон Акрон
ТАЙЛ2 14:00
Нонг Буа Пичая Нонг Буа Пичая 0 - 2 Полис Теро Полис Теро
ДАНДС 14:00
Холстебро Холстебро 1 - 2 Скьолд Себи Скьолд Себи
РУС3 14:00
Велес Москва Велес Москва 1 - 1 Ленинградец Ленинградец
ГЕР3 14:00
Инголщат Инголщат 2 - 3 Халешер Халешер
ДАН3 14:00
Холбек Б&И Холбек Б&И 1 - 2 Фрем Фрем
AНГЧ 14:00
Хъдърсфийлд Таун Хъдърсфийлд Таун 0 - 2 Шефилд Уензди Шефилд Уензди
УКР 14:00
Мариупол Мариупол 1 - 1 Олимпик Донецк Олимпик Донецк
РУС 14:00
Оренбург Оренбург 2 - 1 Рубин Казан Рубин Казан
НОР2 14:00
Мьолнер Мьолнер 0 - 0 Алта Алта
ТАЙЛ 14:00
Чянграй Юнайтед Чянграй Юнайтед 3 - 1 Трат Трат
РУСР 14:00
Динамо Москва (20) Динамо Москва (20) 6 - 0 Уфа (20) Уфа (20)
НОР3 14:00
Стейнкяр Стейнкяр 3 - 1 Рауфос II Рауфос II
ВИЕТ 14:00
Тан Хоа Тан Хоа 1 - 3 Тан Куанг Нин Тан Куанг Нин
ШВЕЦ1 14:00
Умея Умея 1 - 2 Карлстад Карлстад
ТАЙЛ2 14:00
Конкаен Конкаен 2 - 2 Тай Хонда Тай Хонда
ИПДЖ 14:00
Еспаньол (Ж) Еспаньол (Ж) 0 - 3 Валенсия (Ж) Валенсия (Ж)
ИПДЖ 14:00
Атлетико Мадрид (Ж) Атлетико Мадрид (Ж) 3 - 0 Севиля (Ж) Севиля (Ж)
НОР3 14:00
Лин Лин 4 - 2 Норилд Норилд
НОР3 14:00
Мадла Мадла 4 - 0 Порс Гренланд Порс Гренланд
ТАЙЛ 14:00
ПАТ Районг ПАТ Районг 2 - 0 Суфанбури Суфанбури
ПОЛ2 14:05
Жнич Пръжков Жнич Пръжков 1 - 2 Гурник Ленчна Гурник Ленчна
УЗБЕ 14:15
Коканд-1912 Коканд-1912 3 - 0 Буньодкор Буньодкор
ГЕР2 14:30
Дармщат 98 Дармщат 98 3 - 3 Нюрнберг Нюрнберг
ГЕР4 14:30
Енерги Котбус Енерги Котбус 3 - 2 ЗФК Мойзелвитц ЗФК Мойзелвитц
БУНХ 14:30
Хановер-Бургдорф Хановер-Бургдорф 30 - 24 Бергишер ХК 06 Бергишер ХК 06
ГЕР4 14:30
Унион Фюрстенвалде Унион Фюрстенвалде 2 - 2 Виктория Берлин Виктория Берлин
ГЕР4 14:30
Алтглинике Алтглинике 3 - 2 Хеми Лайпциг Хеми Лайпциг
ГЕР4 14:30
Германия Халберщат Германия Халберщат 2 - 1 Бишофсверда ФФ Бишофсверда ФФ
ИНДЗ1 14:30
Бадак Лампунг Бадак Лампунг 1 - 1 ПСМ ПСМ
AНГЧ 14:30
Барнзли Барнзли 0 - 2 Лийдс Юнайтед Лийдс Юнайтед
КИТ1 14:30
Гуандонг Саут Тайгърс Гуандонг Саут Тайгърс 0 - 1 Шънси Чанан Шънси Чанан
ГЕР2 14:30
Ерцгебирге Ауе Ерцгебирге Ауе 1 - 0 Оснабрюк Оснабрюк
ГЕР2 14:30
Бохум Бохум 2 - 2 Динамо Дрезден Динамо Дрезден
АНГЖЕ 14:30
Рединг (Ж) Рединг (Ж) 0 - 2 Манчестър Сити (Ж) Манчестър Сити (Ж)
АНГЖЕ 14:30
Евертън (Ж) Евертън (Ж) 2 - 0 Бристол Академи (Ж) Бристол Академи (Ж)
ГЕР4 14:30
Лихтенберг Лихтенберг 0 - 0 Бабелсберг Бабелсберг
КИТ 14:35
Ухан Зал Ухан Зал 1 - 0 Далиaн Ифанг Далиaн Ифанг
ДАН1 14:45
Роскилде Роскилде 3 - 1 Нюкьобинг Нюкьобинг
КАЗХ 15:00
Иртиш Павлодар Иртиш Павлодар 1 - 0 Тараз Тараз
ГЪРК 15:00
Епископи Епископи 1 - 2 Трикала Трикала
КЕНИЯ 15:00
ККБ ККБ 0 - 0 Кисуму Ол Старс Кисуму Ол Старс
ГЕРОЛ 15:00
Айнтрахт Нортхайм Айнтрахт Нортхайм 1 - 2 Хееслингер ШК Хееслингер ШК
КАЗХ 15:00
Тобол Тобол 1 - 0 Окжетпес Окжетпес
КАЗХ 15:00
Ордабаси Ордабаси 0 - 2 Кайсар Кайсар
АНДОР 15:00
ФК Санта Колома ФК Санта Колома 2 - 0 Атлетик Ескалдес Атлетик Ескалдес
ФСПБ 15:00
Аржентина (баскетбол) Аржентина (баскетбол) 75 - 95 Испания (баскетбол) Испания (баскетбол)
ГЕР19 15:00
Хамбургер ШФ (19) Хамбургер ШФ (19) 1 - 1 Унион Берлин (19) Унион Берлин (19)
ГЕРЖ 15:00
Байерн Мюнхен (Ж) Байерн Мюнхен (Ж) 1 - 2 Байер Леверкузен (Ж) Байер Леверкузен (Ж)
ГЕРЖ 15:00
ФФК Франкфурт (Ж) ФФК Франкфурт (Ж) 4 - 2 УШФ Йена (Ж) УШФ Йена (Ж)
ГЕРЖ 15:00
Фрайбург (Ж) Фрайбург (Ж) 0 - 0 СК Санд (Ж) СК Санд (Ж)
ГЕРЖ 15:00
СГШ Есен (Ж) СГШ Есен (Ж) 2 - 1 МШФ Дуисбург (Ж) МШФ Дуисбург (Ж)
ГЕРЖ 15:00
Волфсбург (Ж) Волфсбург (Ж) 3 - 0 Хофенхайм (Ж) Хофенхайм (Ж)
КЕВЕ 15:00
Румъния (волейбол) Румъния (волейбол) 1 - 3 Италия (волейбол) Италия (волейбол)
ГЕРОЛ 15:00
Аскания Бернбург Аскания Бернбург 0 - 2 Интер Лайпциг Интер Лайпциг
СЛВН 15:00
Триглав Триглав 2 - 3 Домжале Домжале
ГЕРОЛ 15:00
Ейшеде Ейшеде 1 - 1 Тодесфелде Тодесфелде
ДАН3 15:00
Сидвест Сидвест 0 - 0 Ямербугт Ямербугт
ГЕР3 15:00
Айнтрахт Брауншвайг Айнтрахт Брауншвайг 1 - 2 Ханза Рощок Ханза Рощок
ИСП 15:00
Депортиво Алавес Депортиво Алавес 0 - 1 Севиля Севиля
ГЕР4 15:00
Майнц 05 II Майнц 05 II 1 - 3 Гисен Гисен
РУС3 15:00
Звезда Перм Звезда Перм 2 - 1 Волга Уляновск Волга Уляновск
ГЕРОЛ 15:00
Буххолц Буххолц 1 - 2 Рюгенберген Рюгенберген
РУС3 15:00
Лада Димитровград Лада Димитровград 1 - 0 Зенит Ижевск Зенит Ижевск
ГЕР4 15:00
Санкт Паули II Санкт Паули II 0 - 1 ЛШК Ханза ЛШК Ханза
ГЕР4 15:00
Холщайн Кил II Холщайн Кил II 4 - 2 Алтона 93 Алтона 93
ВИЕТ 15:00
Ханой Ханой 5 - 2 Виетел Виетел
ГЕРОЛ 15:00
Лок Щендал Лок Щендал 1 - 1 ШФК Херта ШФК Херта
ГЕРОЛ 15:00
Щаакен Щаакен 1 - 2 Херта Зелендорф Херта Зелендорф
ГЕРОЛ 15:00
Щраусберг Щраусберг 1 - 6 Пампов Пампов
ГЕРОЛ 15:00
Елверсберг II Елверсберг II 0 - 2 Хасия Бинген Хасия Бинген
ГЕРОЛ 15:00
Людвигсфелде Людвигсфелде 3 - 0 Нойстерлитц Нойстерлитц
ДАН1 15:00
ХБ Кьоге ХБ Кьоге 1 - 1 Нествед Нествед
ДАН 15:00
Лингби Лингби 0 - 3 Мидтиланд Мидтиланд
ИРАА 15:00
Кашкай Кашкай 0 - 2 Фар Сепаси Фар Сепаси
ТАЙЛ 15:00
Чайнат Хорнбил Чайнат Хорнбил 1 - 0 Сухотай Сухотай
ЕСТ 15:00
Маарду Маарду 0 - 1 Тамека Тамека
ТАЙЛ2 15:00
Убон Юнайтед Убон Юнайтед 0 - 2 Раджневи Районг Раджневи Районг
ШВЕЦ2 15:00
Асириска БК Асириска БК 1 - 0 Преспа Бирлик Преспа Бирлик
ШВЕЦ2 15:00
ИФК Йостерсунд ИФК Йостерсунд 2 - 0 Готне Готне
НОР3 15:00
Конгсвингер II Конгсвингер II 2 - 2 Вердал Вердал
ШВЕЦ2 15:00
ИФК Тимро ИФК Тимро 2 - 5 Питео Питео
ТАЙЛ 15:00
Прачуап Прачуап 2 - 0 Чангмай Чангмай
БЛР 15:00
Славия Мозир Славия Мозир 2 - 2 Енергетик-БДУ Енергетик-БДУ
ДАН 15:00
Есбер Есбер 0 - 3 Рандерс Рандерс
ЛИТ1 15:00
Миния Миния 2 - 1 Дайнава Дайнава
ГЕР4 15:00
Нюрнберг II Нюрнберг II 5 - 1 Гройтер Фюрт II	Гройтер Фюрт II
ФИН3 15:00
ДЖБК ДЖБК 3 - 1 ДжС Херкулес ДжС Херкулес
ФИН3 15:00
ОЛС ОЛС 3 - 1 РоПС II РоПС II
ФИН3 15:00
Судет Судет 0 - 2 ДжаПС ДжаПС
ТАЙЛ2 15:00
Арми Юнайтед Арми Юнайтед 4 - 1 Самут Сахон Самут Сахон
ИРАА 15:15
Райка Бабол Райка Бабол 1 - 1 Оксин Алборз Оксин Алборз
АРМЕ 15:15
Арарат Арарат 1 - 0 Ноа Ноа
ТУР3 15:30
Ван ББ Ван ББ 3 - 0 Карадемир Карабюкспор Карадемир Карабюкспор
ИРАА 15:30
Ниройе Замини Ниройе Замини 1 - 1 Навад Урмия Навад Урмия
ТУР3 15:30
Елязъгспор Елязъгспор 0 - 1 Тузласпор Тузласпор
ТУР3 15:30
Сивас Беледиеспор Сивас Беледиеспор 1 - 1 Кахраманмарашспор Кахраманмарашспор
РУМ2 15:30
Арджеш Арджеш 0 - 2 Рапид Букурещ Рапид Букурещ
ИРАА 15:30
Арман Гохар Арман Гохар 2 - 2 Баадраан Баадраан
ИРАА 15:30
Малаван Малаван 2 - 3 Хоосе Талае Савех Хоосе Талае Савех
ИРАА 15:30
Сорхпошан Пакдещ Сорхпошан Пакдещ 2 - 3 Мес Рефсенджан Мес Рефсенджан
ИРАА 15:30
Алуминум Арак Алуминум Арак 1 - 0 Естеглал Хузестан Естеглал Хузестан
БEЛ 15:30
Андерлехт Андерлехт 1 - 2 Антверп Антверп
ХОЛ 15:30
Хераклес Хераклес 4 - 1 Вилем II Вилем II
ХОЛ 15:30
Фейенорд Фейенорд 3 - 2 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг
АВС 15:30
Рапид Виена Рапид Виена 5 - 0 Адмира Адмира
АВС 15:30
Райндорф Алтах Райндорф Алтах 6 - 0 Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен
НИД3 15:30
Спарта Ротердам II Спарта Ротердам II 3 - 1 ТЕК ТЕК
АВСРЛ 15:30
Хал Хал 1 - 2 Куфщайн Куфщайн
ГЕРОЛ 15:30
Хемелинген Хемелинген 1 - 3 Геестемюнде Геестемюнде
ТУР3 15:30
Етимесгют Беледийеспор Етимесгют Беледийеспор 1 - 1 ББ Бодрумспор ББ Бодрумспор
ШВЦК 15:30
Стад Нион Стад Нион 0 - 1 Тюн Тюн
ИРАА 15:45
Шахрдари Табриз Шахрдари Табриз 0 - 2 Сепидроод Рашт Сепидроод Рашт
ИРАА 15:45
Дамаш Гиланиян Дамаш Гиланиян 0 - 0 Мес Керман Мес Керман
ИТАСД 16:00
Тамай Тамай 3 - 3 Лупарензе Лупарензе
ИТАСД 16:00
Реканатезе Реканатезе 2 - 1 Монтеджорджо Монтеджорджо
ИТАСД 16:00
Сан Николо Сан Николо 1 - 0 Йези Йези
ИТАСД 16:00
Вастезе Вастезе 3 - 0 Атлетико Фрегене Атлетико Фрегене
ИТАСД 16:00
Пинето Пинето 2 - 1 Сангистезе Сангистезе
ИТАСД 16:00
Олимпия Аньонезе Олимпия Аньонезе 1 - 1 Католика Католика
ИТАСД 16:00
Мателика Калчо Мателика Калчо 1 - 1 Реал Джулиянова Реал Джулиянова
ИТАСД 16:00
Будони Будони 1 - 3 Трастевере Трастевере
ИТАСД 16:00
Остия Маре Лидокалчо Остия Маре Лидокалчо 0 - 1 Арзачена Арзачена
АНГЖЕ 16:00
Тотнъм Хотспър (Ж) Тотнъм Хотспър (Ж)	 1 - 0 Ливърпул (Ж) Ливърпул (Ж)
ИТАСД 16:00
Чита ди Анани Чита ди Анани 3 - 1 Портичи Портичи
ИТАСД 16:00
Брусапорто Брусапорто 1 - 0 Понте Сан Пиетро Понте Сан Пиетро
ИТАСД 16:00
Априлия Априлия 3 - 0 Вис Артена Вис Артена
ИТАСД 16:00
Ладисполи Ладисполи 2 - 3 Турис Неаполис Турис Неаполис
ИТАСД 16:00
ФК Месина ФК Месина 1 - 2 Кориляно Калабро Кориляно Калабро
ИТАСД 16:00
Нуова Монтероси Нуова Монтероси 0 - 1 Грасина Грасина
ИТАСД 16:00
Сан Луиджи Сан Луиджи 1 - 6 Клодиензе Клодиензе
ИТАСД 16:00
Местре Местре 2 - 3 Леняго Салус Леняго Салус
ИТАСД 16:00
Есте Есте 1 - 3 Камподарседжо Камподарседжо
ИТАСД 16:00
Фанфула Фанфула 2 - 1 Форли Форли
ИТАСД 16:00
Мантова Мантова 4 - 2 Лентиджионе Лентиджионе
ИТАСД 16:00
Медзолара Медзолара 2 - 1 Вигор Карпането Вигор Карпането
ИТАСД 16:00
Сасо Маркони Сасо Маркони 1 - 1 Адрензе Адрензе
ИТАСД 16:00
Спортинг Трестина Спортинг Трестина 2 - 2 Сан Донато Таварнеле Сан Донато Таварнеле
ИТАСД 16:00
Санджиованезе Санджиованезе 2 - 1 Алянезе Алянезе
ИТАСД 16:00
Албалонга Албалонга 2 - 1 Помеция Помеция
ИТАСД 16:00
Бастия Калчо Бастия Калчо 0 - 1 Монтеварки Калчо Монтеварки Калчо
ИТАСД 16:00
Скандичи Скандичи 3 - 1 Гаворано Гаворано
ИТАСД 16:00
Канара Канара 0 - 0 Фламина Фламина
ИТАСД 16:00
Ликата Ликата 3 - 0 Бианкавила Бианкавила
ИТАСД 16:00
Гравина Гравина 1 - 0 Соренто Соренто
ИТАСД 16:00
Вадо Вадо 2 - 2 Касале Касале
ИТАСД 16:00
Серавеца Серавеца 1 - 0 Фосано Фосано
ГЕРОЛ 16:00
Едерсхайм Едерсхайм 2 - 0 Хесен Драйайх Хесен Драйайх
ИТААЖ 16:00
Флоренция (Ж) Флоренция (Ж) 2 - 3 Фиорентина (Ж) Фиорентина (Ж)
ГЪРК 16:00
Аталанти Аталанти 1 - 0 Атромитос Патра Атромитос Патра
КАЗХ 16:00
Кайрат Кайрат 4 - 1 Жетису Жетису
КАЗХ 16:00
Астана Астана 2 - 1 Шахтьор Караганда Шахтьор Караганда
ИТАСД 16:00
Тритиум Тритиум 2 - 4 Караваджо Караваджо
ГЪРК 16:00
Пантирайкос Пантирайкос 0 - 0 ОФ Иерапетра ОФ Иерапетра
ЛИВСК 16:00
Ал Ахед Ал Ахед 2 - 1 Ал Ансар Бейрут Ал Ансар Бейрут
ИТАСД 16:00
Касино Касино 3 - 2 Латина Латина
КАЗХ 16:00
Актобе Актобе 3 - 2 Атърау Атърау
ЮАР2 16:00
Йомо Космос Йомо Космос 1 - 2 Реал Кингс Реал Кингс
ИТАСД 16:00
Агрополи Агрополи 0 - 2 Тим Алтамура Тим Алтамура
ИТАСД 16:00
Аудаче Чериньола Аудаче Чериньола 2 - 1 Грументум Грументум
ИТАСД 16:00
Кастровилари Кастровилари 0 - 1 Ачиреале Ачиреале
ИТАСД 16:00
Читановезе Читановезе 0 - 0 Нола 1925 Нола 1925
ИТАСД 16:00
Марина ди Рагуса Марина ди Рагуса 2 - 2 Савоя Савоя
ИТАСД 16:00
Марсала Марсала 1 - 0 Джуляно Джуляно
ИТАСД 16:00
Тройна Тройна 2 - 0 Палмезе Палмезе
ИТАСД 16:00
Сан Томазо Сан Томазо 2 - 0 Месина Месина
АНГЖЕ 16:00
Брайтън & Хоув Албиън (Ж) Брайтън & Хоув Албиън (Ж) 1 - 1 Челси (Ж) Челси (Ж)
ГЕРОЛ 16:00
Дюрен Мерзеник Дюрен Мерзеник 4 - 1 ШФ Брейниг ШФ Брейниг
ИТАСД 16:00
Франкавила Франкавила 0 - 2 Гелбисон Гелбисон
ИТАСД 16:00
Гладиатор Гладиатор 1 - 1 Фиделис Андрия Фиделис Андрия
ИТАСД 16:00
Ночерина Ночерина 0 - 2 Фоджа Фоджа
КЕНИЯ 16:00
Леопардс Леопардс 0 - 0 Кариобанги Шаркс Кариобанги Шаркс
ИТАСД 16:00
Казарано Казарано 4 - 0 Бриндиси Бриндиси
ИТАСД 16:00
Вербания Вербания 1 - 5 Прато Прато
ГЕРОЛ 16:00
Айнтрахт Райне Айнтрахт Райне 2 - 4 Холцвикедер ШК Холцвикедер ШК
ГЕРОЛ 16:00
Рот-Вайс Валдорф Рот-Вайс Валдорф 1 - 2 Айнтрахт Щадталендорф Айнтрахт Щадталендорф
ГЕР4 16:00
ФФБ Олденбург ФФБ Олденбург 3 - 1 Айнтрахт Нордерщедт Айнтрахт Нордерщедт
ГЕР4 16:00
ХСК Хановер ХСК Хановер 1 - 0 Дрохтершен/Асел Дрохтершен/Асел
ГЕРОЛ 16:00
Сасел Сасел 5 - 0 Унион Торнеш Унион Торнеш
ГЕР4 16:00
Шалке 04 II Шалке 04 II 1 - 0 Фортуна Кьолн Фортуна Кьолн
ГЕРОЛ 16:00
Шпеле-Венахус Шпеле-Венахус 6 - 0 ХШК БВ Швалбе Тюндерн ХШК БВ Швалбе Тюндерн
ГЕРОЛ 16:00
Хаген/Утледе Хаген/Утледе 1 - 3 ФТ Брауншвайг ФТ Брауншвайг
ГЕРОЛ 16:00
Германия Егесторф Германия Егесторф 1 - 0 Айнтрахт Целе Айнтрахт Целе
ГЕРОЛ 16:00
Арминия Хановер Арминия Хановер 0 - 2 Берсенбрюк Берсенбрюк
ГЕРОЛ 16:00
Лупо-Мартини Лупо-Мартини 3 - 3 ФФЛ Олденбург ФФЛ Олденбург
ГЕРОЛ 16:00
Нойхоф Нойхоф 0 - 2 Рот-Вайс Хадамар Рот-Вайс Хадамар
ГЕРОЛ 16:00
Шонебек Шонебек 2 - 2 Монхайм Монхайм
ГЕРОЛ 16:00
ШФ Нидервенигерн ШФ Нидервенигерн 1 - 5 Германия Ратинген Германия Ратинген
ГЕРОЛ 16:00
Енепетал Енепетал 1 - 2 Вестфалия Херне Вестфалия Херне
ГЕРОЛ 16:00
Вестфалия Ринерн Вестфалия Ринерн 2 - 0 Шермбек Шермбек
ГЕРОЛ 16:00
Каан-Мариенборн Каан-Мариенборн 1 - 3 Шпортфройнде Зиген Шпортфройнде Зиген
ГЕРОЛ 16:00
Виденбрюк Виденбрюк 2 - 2 Хамер ШФ Хамер ШФ
ГЕРОЛ 16:00
АШК Дортмунд АШК Дортмунд 0 - 2 Рот Вайс Ален Рот Вайс Ален
ГЕРОЛ 16:00
Щраелен Щраелен 4 - 0 Крей Крей
ГЕРОЛ 16:00
ШФ Баумберг ШФ Баумберг 1 - 1 Унион Нететал Унион Нететал
ГЕРОЛ 16:00
Кроненбергер ШК Кроненбергер ШК 3 - 1 Шварц-Вайс Есен Шварц-Вайс Есен
ГЕРОЛ 16:00
Мербуш Мербуш 2 - 1 Бохолт Бохолт
ГЕРОЛ 16:00
ТуРУ 1880 Дюселдорф ТуРУ 1880 Дюселдорф 2 - 1 ШК Велберт ШК Велберт
ГЕРОЛ 16:00
ТБ Упхузен ТБ Упхузен 0 - 3 Атлас Делменхорст Атлас Делменхорст
ШЦ1ЛК 16:00
Санкт Гален II Санкт Гален II 0 - 5 Талвил Талвил
ШВЕЦ1 16:00
Силвия Силвия 3 - 1 Тим Торен Тим Торен
ШВЕЦ1 16:00
Форуърд Форуърд 1 - 3 Боденс Боденс
ШВЕЦ1 16:00
Йефле Йефле 1 - 2 Нюшьопинг Нюшьопинг
НОР1 16:00
Нест-Сотра Нест-Сотра 2 - 0 Тромсдален Тромсдален
НОР1 16:00
Йерв Йерв 1 - 0 Рауфос Рауфос
НОР1 16:00
КФУМ КФУМ 2 - 1 Скейд Скейд
НОР1 16:00
Стрьомен Стрьомен 0 - 0 Старт Старт
ШВЕЦ 16:00
Хекен Хекен 1 - 2 АИК АИК
ШВЕЦС 16:00
Браге Браге 3 - 1 Далкурд Далкурд
РУС3 16:00
Лада Толяти Лада Толяти 1 - 1 Тюмен Тюмен
ШВЕЦ1 16:00
Акрополис Акрополис 0 - 0 Линшьопинг Сити Линшьопинг Сити
ШВЕЦ2 16:00
Сьодертеле Сьодертеле 1 - 5 Асириска Асириска
НОР2 16:00
Квик Халден Квик Халден 4 - 0 Сола Сола
ЧЕХ 16:00
Злин Злин 0 - 2 Спарта Прага Спарта Прага
ЧЕХ 16:00
Карвина Карвина 0 - 0 Бохемианс 1905 Бохемианс 1905
ДАН1 16:00
Вейле Вейле 3 - 0 Хвидовре Хвидовре
ФРА 16:00
Нант Нант 1 - 0 Реймс Реймс
АНГ 16:00
АФК Борнемут АФК Борнемут 3 - 1 Евертън Евертън
ПОЛ 16:00
Погон Шчечин Погон Шчечин 1 - 0 ЛКС Лодз ЛКС Лодз
МОЛД 16:00
Сфинтул Георге Сфинтул Георге 1 - 0 Динамо-Ауто Динамо-Ауто
НОР2 16:00
Хьод Хьод 2 - 1 Брине Брине
НОР2 16:00
Братваг Братваг 0 - 3 Стьордалс-Блинк Стьордалс-Блинк
НОР2 16:00
Айерсун Айерсун 1 - 3 Левангер Левангер
РУС3 16:00
Химки II Химки II 1 - 5 Зоркий Зоркий
ИТАСД 16:00
Унион Фелтре Унион Фелтре 1 - 1 Адриезе Адриезе
ИТАСД 16:00
Боргосезия Боргосезия 1 - 1 Киери Киери
ИТАСД 16:00
Каронезе Каронезе 2 - 1 Савона Савона
ИТАСД 16:00
Фезанесе Фезанесе 3 - 1 Лигорна Лигорна
ШВЦК 16:00
Белинзона Белинзона 1 - 2 Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс
ИТАБ 16:00
Кротоне Кротоне 0 - 0 Емполи Емполи
ТУР3 16:00
Кастамонюспор 1966 Кастамонюспор 1966 1 - 2 Бандърмаспор Бандърмаспор
ИТА 16:00
СПАЛ СПАЛ 2 - 1 Лацио Лацио
ИТА 16:00
Парма Парма 1 - 3 Каляри Каляри
ИТА 16:00
Бреша Бреша 3 - 4 Болоня Болоня
ИТЛП 16:00
Катания Катания 1 - 0 Витербесе Кастрензе Витербесе Кастрензе
ИТЛП 16:00
Паганезе Паганезе 2 - 2 Виртус Франкавила Виртус Франкавила
ИТАСД 16:00
Лукезе Лукезе 1 - 2 Реал Форте Керчета Реал Форте Керчета
ИТАСД 16:00
Арконатезе Арконатезе 1 - 2 Сондрио Сондрио
ИТАСД 16:00
Вигазио Вигазио 2 - 0 Калдиеро Терме Калдиеро Терме
ИТАСД 16:00
Вилафранка Вилафранка 2 - 0 Кионс Кионс
ИТАСД 16:00
Делта Порто Теле Делта Порто Теле 2 - 1 Белуно Белуно
ИТАСД 16:00
Джарлинс Муцане Джарлинс Муцане 2 - 1 Амброзияна Амброзияна
ИТАСД 16:00
Монтебелуна Монтебелуна 1 - 1 Картиляно Картиляно
ИТАСД 16:00
Фолгоре Каратезе Фолгоре Каратезе 4 - 1 Левико Левико
ИТАСД 16:00
Леняно Леняно 1 - 1 Инверуно Инверуно
ИТАСД 16:00
Нибионоджионо Нибионоджионо 1 - 1 Вила Вале Вила Вале
ИТАСД 16:00
Виртус Болцано Виртус Болцано 1 - 2 Про Сесто Про Сесто
ИТАСД 16:00
Виртус Чисерано Бергамо Виртус Чисерано Бергамо 0 - 0 Сканцорошате Сканцорошате
ИТАСД 16:00
Дро Алто Гарда Дро Алто Гарда 0 - 1 Сереньо Сереньо
ИТЛП 16:00
Тернана Тернана 0 - 2 Монополи Монополи
ИТЛП 16:00
Терамо Терамо 2 - 0 Кавезе Кавезе
ГЕРОЛ 16:00
Пройсен Мюнстер II Пройсен Мюнстер II 3 - 2 Падерборн 07 II Падерборн 07 II
ГЕРОЛ 16:00
Хенеф 05 Хенеф 05 3 - 2 Фортуна Кьолн II Фортуна Кьолн II
ЮАР2 16:00
Аякс Кейптаун Аякс Кейптаун 3 - 2 Чакума Мадзивхадила Чакума Мадзивхадила
ГЕРОЛ 16:00
Фризия 03 Ризум-Линдхолм Фризия 03 Ризум-Линдхолм 1 - 0 Бордесхолм Бордесхолм
ИТЛП 16:00
Леко Леко 0 - 2 Робур Сиена Робур Сиена
ЮАР 16:00
Блумфонтейн Селтик Блумфонтейн Селтик 2 - 1 Стеленбош Стеленбош
ЮАР 16:00
Блек Леопардс Блек Леопардс 0 - 2 Барока Барока
ГЕР4 16:00
Рот-Вайс Ерфурт Рот-Вайс Ерфурт 2 - 1 БФК Динамо БФК Динамо
ГЕРОЛ 16:00
Гонсенхайм Гонсенхайм 2 - 2 Дифлен Дифлен
ГЕРОЛ 16:00
Гютерслох Гютерслох 2 - 1 Ерндтебрюк Ерндтебрюк
ГЕРОЛ 16:00
Шпрокхьофел Шпрокхьофел 0 - 2 Майнерцхаген Майнерцхаген
ИТЛП 16:00
Албинолефе Албинолефе 0 - 0 Пиянезе Пиянезе
ИТЛП 16:00
Имолезе Имолезе 0 - 1 Модена Модена
ИТЛП 16:00
Сюдтирол Сюдтирол 0 - 3 Реджио Аудаче Реджио Аудаче
ИТЛП 16:00
Карарезе Карарезе 2 - 1 Пистойезе Пистойезе
ИТЛП 16:00
Олбия Олбия 0 - 3 Алесандрия Алесандрия
ИТЛП 16:00
Понтедера Понтедера 0 - 0 Новара Новара
ИТЛП 16:00
Самбенедетезе Самбенедетезе 2 - 1 Арциняно Валчямпо Арциняно Валчямпо
ИТЛП 16:00
Пиаченца Пиаченца 0 - 1 Фермана Фермана
ИТАБ 16:05
Козенца Козенца 1 - 2 Пескара Пескара
ШВЕЦ 16:05
Хамарби Хамарби 6 - 2 ИФК Гьотеборг ИФК Гьотеборг
ГЕРОЛ 16:15
Блау-Вайс Фрисдорф Блау-Вайс Фрисдорф 3 - 0 Ейлендорф Ейлендорф
ГЕРОЛ 16:15
Веселинг-Урфелд Веселинг-Урфелд 1 - 4 Борусия Фрайалденхофен Борусия Фрайалденхофен
ГЕРОЛ 16:15
ТФД Велберт ТФД Велберт 0 - 1 Клеве Клеве
ОМАН 16:30
Ал Рустая Ал Рустая 3 - 0 Мирбат Мирбат
КЕВЕ 16:30
Испания (волейбол) Испания (волейбол) 0 - 3 Белгия (волейбол) Белгия (волейбол)
ОМАН 16:30
Оман Клуб Оман Клуб 1 - 0 Ал Сувая Ал Сувая
УЗБЕ 16:30
Навбахор Навбахор 0 - 1 Пахтакор Пахтакор
УЗБЕ 16:30
Локомотив Ташкент Локомотив Ташкент 1 - 1 Металург Бекабад Металург Бекабад
ШВЦК 16:30
Басекур Басекур 0 - 3 Раперсвил-Йона Раперсвил-Йона
ГЕРОЛ 16:30
ФФЛ Вихтал ФФЛ Вихтал 0 - 2 Фрехен Фрехен
ГЕРОЛ 16:30
Бремерхафен Бремерхафен 4 - 1 Вердер Бремен III Вердер Бремен III
НОР3 16:30
Олесун II Олесун II 2 - 2 Ромен Ромен
НОР3 16:30
Гелерасен Гелерасен 1 - 1 Скьервой Скьервой
РУС 16:30
Тамбов Тамбов 0 - 2 ЦСКА Москва ЦСКА Москва
ГЕРОЛ 16:30
Лехер ТШ Лехер ТШ 0 - 1 Шваххаузен Шваххаузен
ГЕР 16:30
Хофенхайм Хофенхайм 0 - 3 Фрайбург Фрайбург
ГЕРОЛ 16:30
Конкордия Хамбург Конкордия Хамбург 2 - 1 Майндорфер ШФ Майндорфер ШФ
ТУР1 16:30
Бурсаспор Бурсаспор 3 - 1 Османлъспор Османлъспор
ТУР1 16:30
Истанбулспор Истанбулспор 2 - 1 Гиресунспор Гиресунспор
ГЕРОЛ 16:30
Хабенхаузер ФФ Хабенхаузер ФФ 0 - 1 Боргфелд Боргфелд
ГЕРОЛ 16:30
Пеш Пеш 3 - 2 Виктория Арнолдсвилер Виктория Арнолдсвилер
ТУР3 16:30
Къркларелиспор Къркларелиспор 1 - 1 Зонгулдак Кьомюрспор Зонгулдак Кьомюрспор
ТУР3 16:30
Инегьолспор Инегьолспор 1 - 0 Санджактепе Беледийе Санджактепе Беледийе
СМВЛ 16:30
Скопие Скопие 1 - 0 Лабунища Лабунища
СМВЛ 16:30
Дрита Боговинье Дрита Боговинье 2 - 0 Кадино Кадино
СМВЛ 16:30
Охрид Охрид 1 - 5 Пелистер Пелистер
СМВЛ 16:30
Влазрими 77 Влазрими 77 3 - 2 Вардари Форино Вардари Форино
СМВЛ 16:30
КФ Гостивар КФ Гостивар 2 - 0 Кораби Дебър Кораби Дебър
ГЕРОЛ 16:30
Дойц Дойц 0 - 1 Зигбургер ШФ Зигбургер ШФ
СМВЛ 16:30
Беласица Струмица Беласица Струмица 1 - 2 Кожув Гевгелия Кожув Гевгелия
СМВЛ 16:30
Саса Саса 2 - 2 Брегалница Щип Брегалница Щип
СМВЛ 16:30
Победа Победа 2 - 5 Плачковица Плачковица
СМВЛ 16:30
Пехчево Пехчево 1 - 0 Осогово Осогово
СМВЛ 16:30
Тиквеш Тиквеш 5 - 0 Питу Гули Питу Гули
ГЕРОЛ 16:30
Унион Бремен Унион Бремен 2 - 4 Бринкумер ШФ Бринкумер ШФ
ГЕРОЛ 16:45
Гинсхайм Гинсхайм 3 - 1 Хесен Касел Хесен Касел
КХЛ 17:00
СКА Санкт Петербург СКА Санкт Петербург 3 - 2 Йокерит Йокерит
КОСОВ 17:00
Фламуртари Прищина Фламуртари Прищина 2 - 0 Дукагини Дукагини
КОСОВ 17:00
Феризай Феризай 0 - 1 Вучитрън Вучитрън
КХЛ 17:00
ХК Торпедо Нижни ХК Торпедо Нижни 3 - 0 ХК Авангард ХК Авангард
ФАРО 17:00
ХБ ХБ 3 - 0 Скала Скала
АРЖ 17:00
Химнасия Ла Плата Химнасия Ла Плата 1 - 2 Расинг Клуб де Авелянеда Расинг Клуб де Авелянеда
АНДОР 17:00
Ордино Ордино 2 - 1 УЕ Санта Колома УЕ Санта Колома
ИСЛЖ 17:00
Кефлавик (Ж) Кефлавик (Ж) 4 - 1 ХК/Викингур (Ж) ХК/Викингур (Ж)
ИСЛЖ 17:00
ИБВ (Ж) ИБВ (Ж) 2 - 0 Филкир (Ж) Филкир (Ж)
AЛБ 17:00
Лячи Лячи 1 - 0 Партизани Тирана Партизани Тирана
AЛБ 17:00
Бюлис Бюлис 2 - 1 Кукъс Кукъс
АРЖБ 17:00
Гилермо Браун Гилермо Браун 1 - 0 Индепендиенте Ривадавия Индепендиенте Ривадавия
АЗР 17:00
Кешла Кешла 1 - 2 Сабаил Сабаил
ИТАСД 17:00
Чита ди Фасано Чита ди Фасано 1 - 0 УС Битонто УС Битонто
ИСЛЖ 17:00
КР Рейкявик (Ж) КР Рейкявик (Ж) 0 - 2 Селфос (Ж) Селфос (Ж)
ПАР2 17:00
Индепендиенте ФБК Индепендиенте ФБК 0 - 0 12 октомври 12 октомври
ИТАСД 17:00
Таранто Таранто 4 - 0 Нардо Калчо Нардо Калчо
ИТАСД 17:00
Ланузеи Ланузеи 1 - 1 Торес Торес
АНГЖЕ 17:00
Уест Хям Юнайтед (Ж) Уест Хям Юнайтед (Ж) 1 - 0 Бирмингам Сити (Ж) Бирмингам Сити (Ж)
ИТАСД 17:00
Бра Бра 1 - 2 Гивизано Борго Моцано Гивизано Борго Моцано
КЕВЕ 17:00
Нидерландия (волейбол) Нидерландия (волейбол) 0 - 3 Полша (волейбол) Полша (волейбол)
ФИН 17:00
Интер Турку Интер Турку 2 - 0 Мариехамн Мариехамн
НОР2 17:00
Сотра Сотра 0 - 2 Фрам Ларвик Фрам Ларвик
БРА 17:00
Атлетико Минейро Атлетико Минейро 1 - 3 Интернасионал Интернасионал
ФАРО 17:00
Викингур Гота Викингур Гота 1 - 1 АБ Аргир АБ Аргир
БРА 17:00
Атлетико Параненсе Атлетико Параненсе 0 - 1 Аваи Аваи
БЕЛ2 17:00
СФ Руселаре СФ Руселаре 0 - 5 Екселсиор Виртон Екселсиор Виртон
ДАН 17:00
Хобро Хобро 2 - 1 Копенхаген Копенхаген
БЪЛБ 17:00
Струмска слава Струмска слава 4 - 2 Лудогорец II Лудогорец II
СЛВН2 17:00
Радомлье Радомлье 0 - 2 Копер Копер
СЛВН2 17:00
Кръшко Кръшко 3 - 0 Нафта Нафта
ГЕРОЛ 17:00
Ян Регенсбург II Ян Регенсбург II 0 - 1 Ландсберг Ландсберг
ИСП 17:00
Селта де Виго Селта де Виго 0 - 2 Гранада Гранада
ИСП2 17:00
Реал Овиедо Реал Овиедо 0 - 2 Елче Елче
ЛЮКС 17:00
Расинг Юнион Расинг Юнион 2 - 2 Виктория Роспорт Виктория Роспорт
ЛЮКС 17:00
УТ Петанж УТ Петанж 3 - 2 Мондорф льо Бен Мондорф льо Бен
ЛЮКС 17:00
Жьонес Еш Жьонес Еш 0 - 3 Фола Еш Фола Еш
ГИБ 17:00
Колидж 1975 Колидж 1975 1 - 3 Магпис Магпис
БУНХ 17:00
Фюксе Берлин Фюксе Берлин 36 - 27 ТФБ 1898 Щутгарт ТФБ 1898 Щутгарт
БУНХ 17:00
ХК Ерланген ХК Ерланген 26 - 26 ТБВ Лемго ТБВ Лемго
ШВЦК 17:00
Аарау Аарау 1 - 2 Сион Сион
ШВЦК 17:00
Волен Волен 0 - 4 Люцерн Люцерн
ШВЕЦ1 17:00
Ландскруна Ландскруна 1 - 0 Одеволд Одеволд
ШВЕЦ1 17:00
Люнгшиле Люнгшиле 1 - 0 Твякер Твякер
НОР3 17:00
Сундал Сундал 2 - 4 Нордстранд Нордстранд
НОР3 17:00
Мелбо ИЛ Мелбо ИЛ 3 - 3 Хьонефос Хьонефос
ГРУ 17:00
ВИТ Грузия ВИТ Грузия 0 - 3 Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси
ЛЮКС 17:00
Блу Бойс Мюхленбах Блу Бойс Мюхленбах 0 - 2 Диферданж 03 Диферданж 03
ТУР 17:00
Ризеспор Ризеспор 0 - 0 Гьозтепе Гьозтепе
ТУР 17:00
Анкарагюджю Анкарагюджю 0 - 4 Йени Малатияспор Йени Малатияспор
ЛЮКС 17:00
Етцела Eтцелбрюк Етцела Eтцелбрюк 3 - 2 УНА Щрасен УНА Щрасен
БУНХ 17:00
СК ДХфК Лайпциг СК ДХфК Лайпциг 26 - 25 ФА Гьопинген ФА Гьопинген
АВСРЛ 17:00
Рьотис Рьотис 1 - 2 Шварц-Вайс Брегенц Шварц-Вайс Брегенц
БЛР 17:00
Ислоч Ислоч 0 - 1 Шахтьор Солигорск Шахтьор Солигорск
БУНХ 17:00
ХШГ Вецлар ХШГ Вецлар 34 - 27 ХШГ Нордхорн-Линген ХШГ Нордхорн-Линген
УКР 17:05
Динамо Киев Динамо Киев 1 - 2 Десна Десна
КХЛ 17:10
ХК Динамо Минск ХК Динамо Минск 3 - 2 Металург Магнитогорск Металург Магнитогорск
СЛВН 17:15
Олимпия Любляна Олимпия Любляна 2 - 2 Целе Целе
УНГ2 17:30
Вац Вац 0 - 0 Тисакечке Тисакечке
ХЪР2 17:30
Рудеш Загреб Рудеш Загреб 3 - 0 Кроатия Змиявци Кроатия Змиявци
СЪРБ1 17:30
Графичар Графичар 3 - 1 Раднички Пирот Раднички Пирот
НОР2 17:30
Елверум Елверум 1 - 0 Сеня Сеня
РУС1 17:30
Армавир Армавир 1 - 1 Чертаново Чертаново
ХЪРВ 17:30
Осиек Осиек 2 - 2 Вараждин Вараждин
СЪРБ1 17:30
Нови Пазар Нови Пазар 2 - 1 Земун Земун
БЪЛ 17:45
Дунав 2010 Дунав 2010 0 - 0 Славия Славия
ХОЛ 17:45
Фортуна Ситард Фортуна Ситард 2 - 3 Твенте Твенте
ИСЛЖ 17:45
Тор/КА (Ж) Тор/КА (Ж) 0 - 0 Стярнан (Ж) Стярнан (Ж)
ВЕН 18:00
Каракас Каракас 1 - 0 Монагас Монагас
УНГ2 18:00
МТК МТК 1 - 0 Казинцбарцика Казинцбарцика
ЧИЛИБ 18:00
Сан Луис де Килота Сан Луис де Килота 3 - 2 Рейнджърс Талка Рейнджърс Талка
ЕХФШЛ 18:00
Везпрем КК Везпрем КК 40 - 28 ХК Мотор ХК Мотор
ЕКВ2 18:00
Индепендиенте Хуниорс Индепендиенте Хуниорс 1 - 3 Оренсе Оренсе
ИТП1 18:00
Фиорентина (19) Фиорентина (19) 6 - 3 Болоня (19) Болоня (19)
ЕХФШЛ 18:00
РК Целе РК Целе 24 - 25 Фленсбург-Хандевит Фленсбург-Хандевит
КИП 18:00
Докса Катокопия Докса Катокопия 1 - 1 Етникос Ахна Етникос Ахна
ЕХФШЛ 18:00
ИФК Кристианстад ИФК Кристианстад 24 - 33 ГОГ ГОГ
ЕХФШЛ 18:00
Еврофарм Работник Еврофарм Работник 29 - 30 Спортинг КП (хандбал) Спортинг КП (хандбал)
КИП 18:00
АЕК Ларнака АЕК Ларнака 2 - 2 Омония Никозия Омония Никозия
УНГ2 18:00
Солнок МАВ Солнок МАВ 0 - 2 Дьор ЕТО Дьор ЕТО
РУС3 18:00
Торпедо Владимир Торпедо Владимир 2 - 1 Казанка Казанка
ПОР 18:00
Санта Клара Санта Клара 2 - 0 Морейренсе Морейренсе
ПОР 18:00
Рио Аве Рио Аве 2 - 4 Тондела Тондела
ПОР 18:00
Маритимо Маритимо 1 - 3 Белененсеш Белененсеш
ПОР2 18:00
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля 2 - 3 Лейшоеш Лейшоеш
АВСРЛ 18:00
Телфс Телфс 2 - 2 Швац Швац
АВСРЛ 18:00
Кухл Кухл 1 - 2 Грьодиг Грьодиг
ИСПСБ 18:00
Расинг Ферол Расинг Ферол 1 - 1 Интернасионал Мадрид Интернасионал Мадрид
ИСПСБ 18:00
Бургос Бургос 0 - 1 Калаора Калаора
ТУР3 18:00
Амед СК Амед СК 0 - 0 Хаджеттепе Хаджеттепе
УНГ2 18:00
Ниредхаза Спартакус Ниредхаза Спартакус 0 - 2 Вашаш Вашаш
УНГ2 18:00
Будафоки МТЕ Будафоки МТЕ 1 - 3 Айка Айка
ШВЕЦ1 18:00
Оскаршхамн АИК Оскаршхамн АИК 0 - 1 Вернаму Вернаму
ЛАТ 18:00
Ригас ФШ Ригас ФШ 6 - 0 Спартакс Юрмала Спартакс Юрмала
НОР2 18:00
Мос Мос 2 - 1 Видар Видар
ЧЕХ 18:00
Баник Острава Баник Острава 2 - 1 Чешке Будейовице Чешке Будейовице
ПОЛ2 18:00
Гриф Вейхерово Гриф Вейхерово 1 - 4 Олимпия Елблаг Олимпия Елблаг
ЧЕХ2 18:00
Влашим Влашим 2 - 1 Витковице Витковице
АВС 18:00
Волфсбергер АК Волфсбергер АК 3 - 0 Аустрия Виена Аустрия Виена
РУМ 18:00
Политехника Яши Политехника Яши 0 - 0 Херманщадт Херманщадт
УНГ2 18:00
Шомбатели Халадаш Шомбатели Халадаш 0 - 1 Шорокшар СК Шорокшар СК
УНГ2 18:00
Дьормот Дьормот 1 - 2 Дороги Дороги
УНГ2 18:00
Шиофок Шиофок 2 - 0 Будайорш Будайорш
ФРА 18:05
Сент Етиен Сент Етиен 2 - 2 Тулуза Тулуза
ИРАН 18:15
Нафт Масейд Сюлейман Нафт Масейд Сюлейман 1 - 1 Естеглал Естеглал
ИРАН 18:15
Зоб Ахан Зоб Ахан 0 - 0 Трактор Сази Трактор Сази
ИРАН 18:15
Шахин Бушер Шахин Бушер 1 - 1 Пейкан Пейкан
ИРАН 18:15
Сайпа Сайпа 4 - 3 Насаджи Мазандаран Насаджи Мазандаран
ИТЛП 18:30
Чезена Чезена 3 - 2 Триестина Триестина
ИТЛП 18:30
ЛР Виченца Виртус ЛР Виченца Виртус 2 - 0 Римини Римини
ИТЛП 18:30
Калчо Падова Калчо Падова 0 - 0 Карпи Карпи
ИТЛП 18:30
Равена Равена 2 - 1 Вис Песаро Вис Песаро
ИТЛП 18:30
Пичерно Пичерно 2 - 3 Авелино Авелино
ИТЛП 18:30
Вибонезе Вибонезе 3 - 0 Ренде Ренде
ИТЛП 18:30
Катанзаро Катанзаро 3 - 1 Сикула Леонцио Сикула Леонцио
ИТЛП 18:30
Бишелие Бишелие 0 - 3 Потенца Калчо Потенца Калчо
ФИН 18:30
КуПС КуПС 1 - 0 ХЯК ХЯК
ИТЛП 18:30
ФералпиСало ФералпиСало 2 - 1 Виртус Верона Виртус Верона
ИТЛП 18:30
Ренате Ренате 2 - 1 Комо Комо
ИТЛП 18:30
Перголетезе Перголетезе 1 - 1 Арецо Арецо
КЕВЕ 18:30
Беларус (волейбол) Беларус (волейбол) 3 - 2 Финландия (волейбол) Финландия (волейбол)
ШВЕЦС 18:30
Норби Норби 1 - 1 Варберг Варберг
ШВЕЦ 18:30
Малмьо ФФ Малмьо ФФ 1 - 0 Норшьопинг Норшьопинг
ФИН3 18:30
ГрИФК ГрИФК 3 - 3 КааПо КааПо
ПОЛ 18:30
Гурник Забже Гурник Забже 0 - 0 Шльонск Вроцлав Шльонск Вроцлав
АНГ 18:30
Уотфорд Уотфорд 2 - 2 Арсенал Арсенал
БАХСК 18:30
Ал Рифа Ал Рифа 1 - 1 Манама Манама
ЧИЛИ 18:30
Универсидад де Консепсион Универсидад де Консепсион 3 - 1 Коло Коло Коло Коло
ИТЛП 18:30
Ювентус II Ювентус II 2 - 2 Про Патрия Про Патрия
ФИН 18:30
Илвес Илвес 0 - 2 Хонка Хонка
ИТЛП 18:30
Гозано Гозано 1 - 1 Джана Ермино Джана Ермино
УКРП 18:30
Волин Волин 2 - 2 Балкани Зоря Балкани Зоря
КЕВЕ 18:30
Португалия (волейбол) Португалия (волейбол) 0 - 3 Франция (волейбол) Франция (волейбол)
ОМАН 18:45
Сохар Сохар 2 - 0 Ал Оруба Сур Ал Оруба Сур
ФАРО 18:45
КИ КИ 3 - 0 ТБ ТБ
САРБ 18:50
Ал Хазм Ал Хазм 0 - 6 Ал Итифак Дамам Ал Итифак Дамам
ТУР1 19:00
Менеменспор Менеменспор 0 - 1 Акхисар Беледийеспор Акхисар Беледийеспор
ТУР1 19:00
Аданаспор Аданаспор 0 - 0 Адана Демирспор Адана Демирспор
ФАРО 19:00
ИФ ИФ 2 - 3 ЕБ/Стреймур ЕБ/Стреймур
ИСПСБ 19:00
Реал Унион Реал Унион 1 - 2 Туделано Туделано
СЛВН 19:00
Мура Мура 1 - 0 Табор Сежана Табор Сежана
ОМАН 19:00
Мускат Мускат 1 - 3 Сахам Сахам
ИСП2 19:00
Реал Сарагоса Реал Сарагоса 3 - 1 Екстремадура УД Екстремадура УД
АНДОР 19:00
Интер Ескалдес Интер Ескалдес 2 - 0 Карой Карой
ИСПСБ 19:00
УД Логронес УД Логронес 3 - 2 Културал Леонеса Културал Леонеса
ТУР3 19:00
Афжет Афйонспор Афжет Афйонспор 4 - 0 Шанлъурфаспор Шанлъурфаспор
ТУР3 19:00
Тарсус Идманюрду Тарсус Идманюрду 2 - 0 Саръйер Саръйер
ТУР3 19:00
Сакаряспор Сакаряспор 2 - 2 Уташ Ушакспор Уташ Ушакспор
МЛТ 19:00
Гуджа Юнайтед Гуджа Юнайтед 1 - 1 Санта Лучия ФК Санта Лучия ФК
КИП 19:00
Еносис Еносис 1 - 2 Анортозис Анортозис
ИТА 19:00
Рома Рома 4 - 2 Сасуоло Сасуоло
ИСПСБ 19:00
Реал Мурсия Реал Мурсия 1 - 2 Сан Фернандо КД Сан Фернандо КД
ИСПСБ 19:00
Санлукеньо Санлукеньо 0 - 1 Картахена Картахена
ИСПСБ 19:00
Лейда Еспортиу Лейда Еспортиу 2 - 1 Еспаньол II Еспаньол II
ГЪР 19:00
Ксанти Ксанти 2 - 1 Астерас Триполи Астерас Триполи
УНГ2 19:00
Сегед 2011 Сегед 2011 5 - 3 Чаквари ТК Чаквари ТК
НОР2 19:00
Арендал Арендал 2 - 1 Фредрикста Фредрикста
БЛР 19:00
Динамо Минск Динамо Минск 2 - 1 Слуцк Слуцк
НОР 19:00
Викинг Викинг 2 - 0 Од Од
НОР 19:00
Стрьомсгодсе Стрьомсгодсе 1 - 0 Ранхайм Ранхайм
НОР 19:00
Бодьо/Глимт Бодьо/Глимт 3 - 3 Стабек Стабек
НОР 19:00
Хаугесун Хаугесун 0 - 0 Мьондален Мьондален
НОР1 19:00
Согндал Согндал 1 - 1 Сандефьорд Сандефьорд
НОР1 19:00
Саннес Улф Саннес Улф 1 - 0 Нутоден Нутоден
НОР1 19:00
ХамКам ХамКам 2 - 0 Уленсакер/Киса Уленсакер/Киса
НОР 19:00
Молде Молде 3 - 0 Тромсьо Тромсьо
ДАН 19:00
Брьондби Брьондби 4 - 2 Нордселанд Нордселанд
РУС 19:00
Краснодар Краснодар 4 - 2 Криля Советов Криля Советов
БEЛ 19:00
Гент Гент 3 - 0 Мехелен Мехелен
ГЕР 19:00
Падерборн Падерборн 1 - 5 Шалке 04 Шалке 04
ДАН1 19:00
Вендсисел Вендсисел 2 - 0 Колдинг ИФ Колдинг ИФ
МОЛД 19:00
Милсами Милсами 0 - 0 Сперанта Ниспорени Сперанта Ниспорени
СЛВК 19:00
Слован Братислава Слован Братислава 2 - 0 Спартак Търнава Спартак Търнава
ИЗР 19:00
Бней Йехуда Бней Йехуда 0 - 0 Макаби Нетаня Макаби Нетаня
КАТ 19:05
Ал Духайл Ал Духайл 1 - 1 Ал Раян Ал Раян
ГЪР 19:15
АЕК Атина АЕК Атина 2 - 0 Ламия Ламия
АРЖ 19:15
Банфийлд Банфийлд 0 - 1 Талерес Кордоба Талерес Кордоба
ПЕРУ2 19:15
Сантос Ика Сантос Ика 0 - 2 Хуан Аурих Хуан Аурих
ГИБ 19:15
Юръп Юръп 1 - 0 Юроп Пойнт Юроп Пойнт
ГЪР 19:15
Паниониос Паниониос 1 - 0 Лариса Лариса
ИСПСБ 19:30
Йеклано Йеклано 2 - 2 Кордоба Кордоба
УКР 19:30
Колос Ковальовка Колос Ковальовка 1 - 0 Лвов Лвов
ИСП 19:30
Реал Валядолид Реал Валядолид 1 - 1 Осасуна Осасуна
АЗР 19:30
Карабах Карабах 2 - 0 Нефтчи Баку Нефтчи Баку
ИПДЖ 19:30
Реал Сосиедад (Ж) Реал Сосиедад (Ж) 0 - 0 Леванте (Ж) Леванте (Ж)
КЕВЕ 19:30
Сърбия (волейбол) Сърбия (волейбол) 3 - 0 Словакия (волейбол) Словакия (волейбол)
ИСЛ 19:45
КА КА 1 - 1 ХК ХК
СЪРБ 20:00
Бачка Топола Бачка Топола 0 - 0 Мачва Шабац Мачва Шабац
КАНПЛ 20:00
Фордж Фордж 2 - 2 Халифакс Уондърърс Халифакс Уондърърс
КЕВЕ 20:00
Чехия (волейбол) Чехия (волейбол) 3 - 0 Естония (волейбол) Естония (волейбол)
ЕХФШЛ 20:00
Елверум ИЛ Елверум ИЛ 24 - 34 ОБ Хандбал ОБ Хандбал
СЪРБ 20:00
Младост Лучани Младост Лучани 2 - 0 Спартак Суботица Спартак Суботица
НФЛ 20:00
Балтимор Рейвънс Балтимор Рейвънс 23 - 17 Аризона Кардиналс Аризона Кардиналс
ЕХФШЛ 20:00
ТХВ Кил ТХВ Кил 30 - 30 КС Виве Келце КС Виве Келце
ХЪРВ 20:00
Риека Риека 1 - 1 Хайдук Сплит Хайдук Сплит
МЕК2 20:00
Универсидад Гуадалахара Универсидад Гуадалахара 2 - 0 Селая Селая
ПОР 20:00
Портимоненсе Портимоненсе 2 - 3 Порто Порто
ТУР 20:00
Денизлиспор Денизлиспор 0 - 1 Коняспор Коняспор
ТУР 20:00
Трабзонспор Трабзонспор 2 - 2 Генчлербирлиги Генчлербирлиги
ИСПСБ 20:00
Кастейон Кастейон 1 - 0 Олот Олот
ИСПСБ 20:00
Линенсе Линенсе 1 - 0 Дон Бенито Дон Бенито
ИСПСБ 20:00
Рекреативо Уелва Рекреативо Уелва 1 - 0 УК Мурсия УК Мурсия
ИСПСБ 20:00
Бадахос Бадахос 2 - 1 Алхесирас Алхесирас
НФЛ 20:00
Хюстън Тексънс Хюстън Тексънс 13 - 12 Джаксънвил Джагуарс Джаксънвил Джагуарс
НФЛ 20:00
Вашингтон Редскинс Вашингтон Редскинс 21 - 31 Далас Каубойс Далас Каубойс
СЪРБ1 20:00
Колубара Колубара 0 - 1 Динамо Вранье Динамо Вранье
НФЛ 20:00
Маями Долфинс Маями Долфинс 0 - 43 Ню Инглънд Пейтриътс Ню Инглънд Пейтриътс
МЕК 20:00
Толука Толука 0 - 2 Морелия Морелия
НФЛ 20:00
Ню Йорк Джайънтс Ню Йорк Джайънтс 14 - 28 Бъфало Билс Бъфало Билс
НФЛ 20:00
Грийн Бей Пакърс Грийн Бей Пакърс 21 - 16 Минесота Вайкингс Минесота Вайкингс
НФЛ 20:00
Детройт Лайънс Детройт Лайънс 13 - 10 Лос Анджелис Чарджърс Лос Анджелис Чарджърс
НФЛ 20:00
Синсинати Бенгалс Синсинати Бенгалс 17 - 41 Сан Франциско Фортинайнърс Сан Франциско Фортинайнърс
НФЛ 20:00
Питсбърг Стийлърс Питсбърг Стийлърс 26 - 28 Сиатъл Сийхоукс Сиатъл Сийхоукс
НФЛ 20:00
Тенеси Тайтънс Тенеси Тайтънс 17 - 19 Индианаполис Колтс Индианаполис Колтс
МЛБ 20:05
Филаделфия Филис Филаделфия Филис 3 - 6 Бостън Ред Сокс Бостън Ред Сокс
МЛБ 20:07
Торонто Блу Джейс Торонто Блу Джейс 6 - 4 Ню Йорк Янкис Ню Йорк Янкис
МЛБ 20:10
Кливланд Индиънс Кливланд Индиънс 7 - 5 Минесота Туинс Минесота Туинс
МЛБ 20:10
Детройт Тайгърс Детройт Тайгърс 2 - 8 Балтимор Ориолс Балтимор Ориолс
САРБ 20:10
Ал Фейсали Харма Ал Фейсали Харма 3 - 2 Ал Фатех Ал Фатех
БЪЛ 20:15
Левски София Левски София 3 - 0 Черно море Черно море
ИЗР 20:15
Ашдод Ашдод 2 - 2 Апоел Беер Шева Апоел Беер Шева
ПОР2 20:15
Пенафиел Пенафиел 2 - 1 Мафра Мафра
ПОР2 20:15
Каса Пия Каса Пия 1 - 3 УД Оливейренсе УД Оливейренсе
БиХ 20:30
Сараево Сараево 2 - 0 Звезда 09 Звезда 09
БиХ 20:30
Широки брег Широки брег 1 - 3 Тузла Сити Тузла Сити
ИСПСБ 20:30
Еркулес Еркулес 0 - 2 Сабадел Сабадел
КУВ 20:35
Ал Кадисия Кувейт Ал Кадисия Кувейт 3 - 0 Ал Тадамон Ал Тадамон
МЛБ 20:35
Вашингтон Нешънълс Вашингтон Нешънълс 7 - 0 Атланта Брейвс Атланта Брейвс
ЕКВ2 20:45
Пуерто Кито Пуерто Кито 2 - 1 Манта Манта
МЛТ 21:00
Валета Валета 1 - 1 Флориана Флориана
ИСПСБ 21:00
Корнея Корнея 1 - 0 Бадалона Бадалона
ЧИЛИ 21:00
Кобресал Кобресал 2 - 1 Евертън Виня дел Мар Евертън Виня дел Мар
ЧИЛИБ 21:00
Депортес Темуко Депортес Темуко 0 - 1 Пуерто Монт Пуерто Монт
ПЕРУ2 21:00
Алианса Атлетико Алианса Атлетико 2 - 0 Унион Уарал Унион Уарал
ФАРО 21:00
НСИ НСИ 0 - 3 Б36 Б36
НОР 21:00
Кристиансунд Кристиансунд 1 - 0 Бран Бран
ИСП2 21:00
Луго Луго 2 - 0 Фуенлабрада Фуенлабрада
РУМ 21:00
Университатея Крайова Университатея Крайова 0 - 1 ФКСБ ФКСБ
МЛБ 21:15
Сейнт Луис Кардиналс Сейнт Луис Кардиналс 6 - 7 Милуоки Брюърс Милуоки Брюърс
МЛБ 21:15
Канзас Сити Роялс Канзас Сити Роялс 3 - 12 Хюстън Астрос Хюстън Астрос
МЛБ 21:20
Чикаго Къбс Чикаго Къбс 16 - 6 Питсбърг Пайрътс Питсбърг Пайрътс
АРЖ 21:30
Росарио Сентрал Росарио Сентрал 1 - 1 Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс
КЕВЕ 21:30
Турция (волейбол) Турция (волейбол) 0 - 3 Словения (волейбол) Словения (волейбол)
ПЕРУ 21:30
Карлос Манучи Карлос Манучи 2 - 1 Унион Комерсио Унион Комерсио
БEЛ 21:30
Роял Ексел Мускрон Роял Ексел Мускрон 2 - 0 Кортрейк Кортрейк
УРУ2 21:30
Депортиво Малдонадо Депортиво Малдонадо 2 - 0 Вила Тереса Вила Тереса
АРЖЦ 21:30
Екскурсионистас Екскурсионистас 3 - 1 Архентино Мерло Архентино Мерло
УРУ2 21:30
Такуарембо Такуарембо 1 - 2 Вила Еспаньола Вила Еспаньола
УРУ2 21:30
Бела Виста Бела Виста 1 - 0 Рентистас Рентистас
УРУ2 21:30
Сентрал Еспаньол Сентрал Еспаньол 1 - 0 Атенас Атенас
АРЖЦ 21:30
Реал Пилар Реал Пилар 1 - 0 Леандро Никефоро Алем Леандро Никефоро Алем
ГЪР 21:30
Арис Арис 4 - 0 Панатинайкос Панатинайкос
ИТА 21:45
Елас Верона Елас Верона 0 - 1 Милан Милан
ЧИЛИБ 22:00
Кобрелоа Кобрелоа 1 - 2 Нубленсе Нубленсе
АРЖБ 22:00
Митре Сантяго д. Естеро Митре Сантяго д. Естеро 2 - 1 Агропекуарио Агропекуарио
АРЖБ 22:00
Химнасия Мендоса Химнасия Мендоса 1 - 2 Атлетико Рафаела Атлетико Рафаела
ПАР2 22:00
Спортиво Итеньо Спортиво Итеньо 3 - 3 Ресистенция Ресистенция
ЕКВ 22:00
Гуаякил Сити Гуаякил Сити 2 - 1 Универсидад Католика Кито Универсидад Католика Кито
ИСП2 22:00
Спортинг Хихон Спортинг Хихон 1 - 1 Депортиво Ла Коруня Депортиво Ла Коруня
ИСП 22:00
Реал Бетис Реал Бетис 1 - 1 Хетафе Хетафе
ПОР 22:00
Боависта Боависта 1 - 1 Спортинг КП Спортинг КП
ПАР2 22:00
Атира Атира 4 - 1 Генерал Кабалеро Генерал Кабалеро
ПАР2 22:00
Фулгенсио Йегрос Фулгенсио Йегрос 1 - 2 3 февруари 3 февруари
ПАР2 22:00
Гуайреня Гуайреня 2 - 1 2 май 2 май
ПАР2 22:00
Оветенсе Оветенсе 1 - 3 Рубио Ню Рубио Ню
ПАР2 22:00
Спортиво Триниденсе Спортиво Триниденсе 2 - 2 РИ 3 Коралес РИ 3 Коралес
ИТАБ 22:00
Пиза Пиза 4 - 1 Кремонезе Кремонезе
УРУГВ 22:00
Данубио Данубио 1 - 2 Серо Ларго Серо Ларго
УРУГВ 22:00
Плаза Колония Плаза Колония 1 - 0 Бостън Ривър Бостън Ривър
УРУГВ 22:00
Прогресо Прогресо 2 - 2 Рампла Хуниорс Рампла Хуниорс
КРЛА 22:00
Барио Мексико Барио Мексико 3 - 0 АД Санта Роса АД Санта Роса
БОЛ 22:00
Насионал Потоси Насионал Потоси 0 - 3 Боливар Боливар
БОЛ 22:00
Сан Хосе Сан Хосе 7 - 0 Клуб Дестройърс Клуб Дестройърс
КОЛБ 22:00
Тигрес Сипакира Тигрес Сипакира 0 - 2 Депортес Киндио Депортес Киндио
БРАБ 22:00
Фигейренсе Фигейренсе 1 - 2 Спорт Ресифе Спорт Ресифе
БРА 22:00
Гремио Гремио 3 - 0 Гояс Гояс
БРА 22:00
Флуминензе Флуминензе 1 - 0 Коринтианс Коринтианс
БРА 22:00
Бая Бая 1 - 1 Форталеза Форталеза
ГВАТ 22:00
Изтапа Изтапа 2 - 1 Михко Михко
ФРА 22:00
Монако Монако 3 - 4 Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия
МЛБ 22:05
Тексас Рейнджърс Тексас Рейнджърс 1 - 6 Оукланд Атлетикс Оукланд Атлетикс
ЖНБА 22:05
Лос Анджелис Спаркс Лос Анджелис Спаркс 92 - 69 Сиатъл Сторм Сиатъл Сторм
МЛБ 22:10
Колорадо Рокис Колорадо Рокис 10 - 5 Сан Диего Падрес Сан Диего Падрес
ИСЛЖ 22:15
Брейдаблик (Ж) Брейдаблик (Ж) 1 - 1 Валур (Ж) Валур (Ж)
БОЛ2 22:30
Университарио Бени Университарио Бени 0 - 4 Депортиво Кивон Депортиво Кивон
КРЛА 22:30
Туриялба Туриялба 2 - 0 Уругвай де Коронадо Уругвай де Коронадо
БОЛ2 22:30
Реал Санта Крус Реал Санта Крус 0 - 0 Торе Фуерте Торе Фуерте
БОЛ2 22:30
Марискал Сукре Марискал Сукре 2 - 3 Вака Диес Вака Диес
БОЛ2 22:30
Реал Томаяпо Реал Томаяпо 4 - 3 Индепендиенте Петролеро Индепендиенте Петролеро
БОЛ2 22:30
Клуб Университарио Клуб Университарио 2 - 2 Стормърс СК Стормърс СК
БОЛ2 22:30
Депортиво Форталеза Депортиво Форталеза 0 - 0 Стормърс Сан Лоренцо Стормърс Сан Лоренцо
КАНПЛ 22:30
Йорк 9 Йорк 9 2 - 4 Валор Валор
САЩ 22:40
Портланд Тимбърс Портланд Тимбърс 0 - 1 ДС Юнайтед ДС Юнайтед
ВЕН 23:00
Янерос де Гуанаре Янерос де Гуанаре 1 - 0 Депортиво Ла Гуайра Депортиво Ла Гуайра
ВЕН 23:00
Депортиво Лара Депортиво Лара 2 - 0 ЛАЛА ЛАЛА
АЛЖ 23:00
МК Оран МК Оран 2 - 3 МК Алжир МК Алжир
ВЕН 23:00
Сулия Сулия 4 - 1 Минерос де Гуаяна Минерос де Гуаяна
ПАР 23:00
Насионал Асунсион Насионал Асунсион 3 - 0 Депортиво Капията Депортиво Капията
АРЖБ 23:00
Сан Мартин Сан Хуан Сан Мартин Сан Хуан 0 - 0 Баракас Сентрал Баракас Сентрал
МЛБ 23:05
Сан Франциско Джайънтс Сан Франциско Джайънтс 2 - 1 Маями Марлинс Маями Марлинс
НФЛ 23:05
Оуклънд Райдърс Оуклънд Райдърс 10 - 28 Канзас Сити Чийфс Канзас Сити Чийфс
МЛБ 23:07
Лос Анджелис Ейнджълс Лос Анджелис Ейнджълс 6 - 4 Тампа Бей Райс Тампа Бей Райс
МЛБ 23:10
Сиатъл Маринърс Сиатъл Маринърс 11 - 10 Чикаго Уайт Сокс Чикаго Уайт Сокс
МЛБ 23:10
Аризона Даймъндбекс Аризона Даймъндбекс 1 - 3 Синсинати Редс Синсинати Редс
НФЛ 23:25
Лос Анджелис Рамс Лос Анджелис Рамс 27 - 9 Ню Орлиънс Сейнтс Ню Орлиънс Сейнтс
НФЛ 23:25
Денвър Бронкос Денвър Бронкос 14 - 16 Чикаго Беърс Чикаго Беърс
ЕКВ2 23:30
Атлетико Портеньо Атлетико Портеньо 1 - 0 ЛДУ Лоя ЛДУ Лоя
ПЕРУ2 23:30
Санта Роса ПНП Санта Роса ПНП 0 - 1 Спорт Лорето Спорт Лорето
ЯМК 23:30
Портмор Юнайтед Портмор Юнайтед 0 - 1 Дънбехолдън Дънбехолдън
ПЕРУ2 23:30
Комерсиантес Унидос Комерсиантес Унидос 2 - 1 Сиенсиано Сиенсиано
ЧИЛИ 23:30
Универсидад Католика Универсидад Католика 0 - 0 О'Хигинс О'Хигинс
ГВАТ 23:30
Гуастатоя Гуастатоя 3 - 1 Комуникасьонес Комуникасьонес
КОЛА 23:30
Хагуарес де Кордоба Хагуарес де Кордоба 2 - 2 Америка де Кали Америка де Кали
КОЛБ 23:30
Бока Хуниорс де Кали Бока Хуниорс де Кали 2 - 2 Бояка Чико Бояка Чико
КОЛБ 23:30
Реал Сан Андрес Реал Сан Андрес 0 - 1 Янерос Янерос
ЯМК 23:30
Вере Юнайтед Вере Юнайтед 0 - 1 Молинес Юнайтед Молинес Юнайтед
АРЖ 23:45
Индепендиенте Индепендиенте 2 - 2 Ланус Ланус