АРЖ
Аржентина
|
01:00 |
Алдосиви
|
|
1 - 1 |
|
Патронато
|
|
АРЖЦ
Аржентина
|
01:30 |
Депортиво Лаферере
|
|
0 - 0 |
|
Мидланд
|
|
ЧИЛИБ
Чили
|
01:30 |
Депортес Валдивия
|
|
1 - 2 |
|
Сантяго Морнинг
|
|
БРАБ
Бразилия
|
02:00 |
Операрио ПР
|
|
2 - 1 |
|
Понте Прета
|
|
КОЛБ
Колумбия
|
02:00 |
Атлетико ФК
|
|
0 - 0 |
|
Депортиво Перейра
|
|
МЛБ
САЩ
|
02:40 |
Милуоки Брюърс
|
|
5 - 1 |
|
Сан Диего Падрес
|
|
МЛБ
САЩ
|
02:40 |
Минесота Туинс
|
|
5 - 3 |
|
Чикаго Уайт Сокс
|
|
МЛБ
САЩ
|
02:45 |
Сейнт Луис Кардиналс
|
|
4 - 2 |
|
Вашингтон Нешънълс
|
|
МЛБ
САЩ
|
03:05 |
Чикаго Къбс
|
|
8 - 2 |
|
Синсинати Редс
|
|
АРЖ
Аржентина
|
03:10 |
Велес Сарсфийлд
|
|
1 - 0 |
|
Атлетико Тукуман
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
03:10 |
Тигре
|
|
1 - 1 |
|
Депортиво Сантамарина
|
|
НФЛ
САЩ
|
03:15 |
Ню Йорк Джетс
|
|
3 - 23 |
|
Кливланд Браунс
|
|
ЕКВ
Еквадор
|
03:15 |
Ел Насионал
|
|
1 - 2 |
|
Текнико Университарио
|
|
МЛБ
САЩ
|
03:40 |
Колорадо Рокис
|
|
9 - 4 |
|
Ню Йорк Метс
|
|
КОЛБ
Колумбия
|
04:00 |
Реал Картахена
|
|
2 - 1 |
|
Богота
|
|
ЯМК
Ямайка
|
04:30 |
Арнет Гардънс
|
|
0 - 0 |
|
ЮУИ
|
|
МЛБ
САЩ
|
04:40 |
Аризона Даймъндбекс
|
|
7 - 5 |
|
Маями Марлинс
|
|
МЛБ
САЩ
|
05:07 |
Оукланд Атлетикс
|
|
5 - 6 |
|
Канзас Сити Роялс
|
|
ТЯТПП
Япония
|
05:10 |
Мадисън Кийс
|
|
2 - 0 |
|
Дария Касаткина
|
|
ТЮККО
Република Корея
|
06:10 |
Анастасия Потапова
|
|
2 - 0 |
|
На-Лае Хан
|
|
ТЯТПП
Япония
|
06:45 |
Гарбине Мугуруса
|
|
1 - 2 |
|
Су-Вей Сие
|
|
ТЯТПП
Япония
|
07:00 |
Нао Хибино
|
|
0 - 2 |
|
Варвара Флинк
|
|
ТЮККО
Република Корея
|
08:15 |
Паула Бадоса
|
|
2 - 0 |
|
Джил Белен Тейхман
|
|
ТЮККО
Република Корея
|
08:15 |
Тимеа Бабош
|
|
2 - 0 |
|
Йелена Остапенко
|
|
ТЮККО
Република Корея
|
08:15 |
Каролина Мухова
|
|
2 - 1 |
|
Алисън ван Ойтванк
|
|
ТЯТПП
Япония
|
09:05 |
Дона Векич
|
|
2 - 0 |
|
Каролин Гарсия
|
|
ТКГИО
Китай
|
09:15 |
Катарина Завацка
|
|
2 - 1 |
|
Фиона Феро
|
|
ТКГИО
Китай
|
09:15 |
Анна Блинкова
|
|
2 - 1 |
|
Сара Сорибес Тормо
|
|
ТКГИО
Китай
|
09:15 |
Йънг-Йънг Дуан
|
|
1 - 2 |
|
Сайсай Жан
|
|
ТЮККО
Република Корея
|
10:15 |
Щефани Фьогеле
|
|
0 - 2 |
|
Айла Томлянович
|
|
ТЮККО
Република Корея
|
10:15 |
Дениса Шатралова
|
|
0 - 2 |
|
Кирстен Флипкенс
|
|
ТЯТПП
Япония
|
11:00 |
Кристина Младенович
|
|
0 - 2 |
|
Мисаки Дой
|
|
РУС3
Русия
|
11:30 |
Чита
|
|
0 - 1 |
|
Иртиш Омск
|
|
РУС3
Русия
|
12:00 |
Зенит Иркутск
|
|
0 - 1 |
|
Динамо Барнаул
|
|
АФФАК
Австралия
|
12:30 |
Аделаида Юнайтед
|
|
1 - 0 |
|
Нюкасъл Джетс
|
|
АФФАК
Австралия
|
12:30 |
Хюм Сити
|
|
0 - 1 |
|
Сентрал Коуст Маринърс
|
|
ТФОДМ
Франция
|
12:45 |
Грегоар Барер
|
|
2 - 0 |
|
Хуберт Хуркач
|
|
ТКГИО
Китай
|
12:45 |
Катержина Синякова
|
|
1 - 0 |
|
Елена Рибакина
|
|
ТКГИО
Китай
|
12:45 |
София Кенин
|
|
2 - 0 |
|
Лаура Зигемунд
|
|
ТКГИО
Китай
|
12:45 |
Тамара Зиданшек
|
|
1 - 2 |
|
Жасмин Паолини
|
|
ЮКОР2
Република Корея
|
13:00 |
Сеул Е-Ленд
|
|
2 - 2 |
|
Чоннам Драгънс
|
|
ЮКОР2
Република Корея
|
13:00 |
Теджън Хана Ситизън
|
|
0 - 0 |
|
Пусан Ай Парк
|
|
ТРСПО
Русия
|
13:15 |
Янко Типсаревич
|
|
1 - 2 |
|
Дамир Джумхур
|
|
ТКГИО
Китай
|
13:15 |
Елина Свитолина
|
|
2 - 0 |
|
Далила Якупович
|
|
ТКГИО
Китай
|
13:15 |
Андреа Петкович
|
|
2 - 1 |
|
Лесли Керхофе
|
|
АФКШЛ
АФК Шампионска лига
|
13:30 |
Урава Редс
|
|
1 - 1 |
|
Шанхай Порт
|
|
ДАНЛР
Дания
|
14:00 |
Есбер (Р)
|
|
6 - 2 |
|
Силкеборг (Р)
|
|
МЛ
УЕФА Младежка лига
|
15:00 |
Интер (19)
|
|
4 - 0 |
|
Славия Прага (19)
|
|
МЛ
УЕФА Младежка лига
|
15:00 |
Челси (19)
|
|
3 - 3 |
|
Валенсия (19)
|
|
МЛ
УЕФА Младежка лига
|
15:00 |
Наполи (19)
|
|
1 - 1 |
|
Ливърпул (19)
|
|
КЕВЕ
КЕВ европейско първенство
|
15:00 |
Гърция (волейбол)
|
|
1 - 3 |
|
Португалия (волейбол)
|
|
МЛ
УЕФА Младежка лига
|
15:00 |
Аякс (19)
|
|
4 - 0 |
|
Лил (19)
|
|
АРМЕ
Армения
|
15:00 |
Лори
|
|
2 - 1 |
|
Урарту
|
|
ТФОДМ
Франция
|
15:10 |
Ян-Ленард Щруф
|
|
0 - 2 |
|
Пиер-Хюг Хърбърт
|
|
АРМЕ
Армения
|
15:15 |
Алашкерт
|
|
5 - 1 |
|
Ереван
|
|
ТРСПО
Русия
|
15:30 |
Лукаш Росол
|
|
0 - 2 |
|
Егор Герасимов
|
|
ТРСПО
Русия
|
15:30 |
Роберто Карбайес-Баена
|
|
2 - 0 |
|
Мартин Клижан
|
|
МЛ
УЕФА Младежка лига
|
16:00 |
Залцбург (19)
|
|
1 - 1 |
|
Генк (19)
|
|
МЛ
УЕФА Младежка лига
|
16:00 |
Олимпик Лион (19)
|
|
4 - 2 |
|
Зенит (19)
|
|
ГЪРК
Гърция
|
16:00 |
Пансамиакос Ватилу
|
|
0 - 0 |
|
Айоликос
|
|
ТКГИО
Китай
|
16:15 |
Шуай Пън
|
|
2 - 0 |
|
Киан Ванг
|
|
АРМЕ
Армения
|
16:30 |
Сюник
|
|
1 - 2 |
|
Пюник
|
|
КХЛ
Русия
|
16:30 |
Барис Нур Султан
|
|
3 - 0 |
|
ХК Спартак Москва
|
|
ТКГИО
Китай
|
16:40 |
Магдалена Фрех
|
|
0 - 2 |
|
Нина Стоянович
|
|
ОМАН
Оман
|
16:40 |
Дхофар
|
|
2 - 1 |
|
Фанджа
|
|
КХЛ
Русия
|
17:00 |
Салават Юлаев
|
|
3 - 2 |
|
Кунлун Ред Стар
|
|
МЛ
УЕФА Младежка лига
|
17:00 |
Бенфика (19)
|
|
2 - 1 |
|
РБ Лайпциг (19)
|
|
КХЛ
Русия
|
17:00 |
ХК Автомобилист
|
|
2 - 2 |
|
ХК Авангард
|
|
МЛ
УЕФА Младежка лига
|
17:00 |
Борусия Дортмунд (19)
|
|
2 - 1 |
|
Барселона (19)
|
|
СЛОВК
Словакия
|
17:00 |
Филяково
|
|
0 - 0 |
|
ДАК 1904
|
|
ТРСПО
Русия
|
17:15 |
Евгени Донской
|
|
2 - 0 |
|
Матео Виола
|
|
ТКГИО
Китай
|
17:15 |
Катерина Байндл
|
|
0 - 2 |
|
Шуай Джън
|
|
ТФОДМ
Франция
|
17:15 |
Марсел Гранойерс
|
|
1 - 2 |
|
Ришар Гаске
|
|
ЕСТ
Естония
|
17:45 |
Тулевик
|
|
0 - 3 |
|
Нъме Калю
|
|
КЕВЕ
КЕВ европейско първенство
|
18:00 |
Черна гора (волейбол)
|
|
0 - 3 |
|
Полша (волейбол)
|
|
РУСЖ
Русия
|
18:00 |
ЦСКА Москва (Ж)
|
|
2 - 0 |
|
Чертаново (Ж)
|
|
КЕВЕ
КЕВ европейско първенство
|
18:30 |
Австрия (волейбол)
|
|
2 - 3 |
|
Испания (волейбол)
|
|
КЕВЕ
КЕВ европейско първенство
|
18:30 |
Словения (волейбол)
|
|
1 - 3 |
|
Северна Македония (волейбол)
|
|
ЛИТК
Литва
|
18:30 |
Судува
|
|
2 - 2 |
|
Жалгирис
|
|
ГЕР4
Германия
|
18:45 |
Саарбрюкен
|
|
0 - 0 |
|
Хофенхайм II
|
|
КХЛ
Русия
|
19:00 |
ХК Торпедо Нижни
|
|
3 - 0 |
|
ХК Нефтехимик
|
|
ОМАН
Оман
|
19:00 |
Ал Сееб
|
|
0 - 0 |
|
Ал Насър Салалах
|
|
ТРСПО
Русия
|
19:15 |
Дуди Села
|
|
0 - 2 |
|
Рикардас Беранкис
|
|
ТФОДМ
Франция
|
19:15 |
Пабло Андухар
|
|
1 - 2 |
|
Жо-Вилфрид Цонга
|
|
ТРСПО
Русия
|
19:15 |
Иля Ивашка
|
|
1 - 2 |
|
Андрей Рубльов
|
|
КХЛ
Русия
|
19:30 |
ХК Динамо Москва
|
|
4 - 2 |
|
Адмирал Владивосток
|
|
НОР3
Норвегия
|
19:30 |
Льоренског
|
|
3 - 2 |
|
Сарпсборг 08 II
|
|
КХЛ
Русия
|
19:30 |
ХК Сочи
|
|
0 - 1 |
|
СКА Санкт Петербург
|
|
ЕСТ
Естония
|
19:30 |
Талина Калев
|
|
2 - 1 |
|
Куресааре
|
|
ШЛ
УЕФА Шампионска лига
|
19:55 |
Интер
|
|
1 - 1 |
|
Славия Прага
|
|
ШЛ
УЕФА Шампионска лига
|
19:55 |
Олимпик Лион
|
|
1 - 1 |
|
Зенит
|
|
ИСП2
Испания
|
20:00 |
Расинг Сантандер
|
|
4 - 0 |
|
Мирандес
|
|
ИХЛА
Испания
|
20:00 |
ФК Барселона (хандбал)
|
|
49 - 26 |
|
БМ Уеска
|
|
НОР3
Норвегия
|
20:00 |
Юлерн
|
|
0 - 2 |
|
Волеренга II
|
|
ШВЕЦС
Швеция
|
20:00 |
Дегерфорш
|
|
2 - 1 |
|
Мелбю
|
|
ИСП2
Испания
|
20:00 |
Малага
|
|
1 - 1 |
|
Райо Валекано
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:00 |
Волфсбергер АК II
|
|
4 - 0 |
|
Ст. Анна
|
|
АФКШЛ
АФК Шампионска лига
|
20:00 |
Ал Хилал Рияд
|
|
3 - 1 |
|
Ал Итихад Джеда
|
|
ИСП2
Испания
|
20:00 |
Алмерия
|
|
3 - 1 |
|
Жирона
|
|
ЮАР8
ЮАР
|
20:30 |
Хайлендс Парк
|
|
0 - 0 |
|
Полокване Сити
|
|
КЕВЕ
КЕВ европейско първенство
|
20:30 |
Италия (волейбол)
|
|
3 - 1 |
|
България (волейбол)
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:30 |
Мауерверк
|
|
2 - 0 |
|
Винер Виктория
|
|
ТФОДМ
Франция
|
20:45 |
Лоренцо Сонего
|
|
2 - 0 |
|
Оскар Оте
|
|
ТФОДМ
Франция
|
20:50 |
Юлиан Ленц
|
|
0 - 2 |
|
Пабло Кареньо-Буста
|
|
КЕВЕ
КЕВ европейско първенство
|
21:00 |
Естония (волейбол)
|
|
1 - 3 |
|
Нидерландия (волейбол)
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
21:00 |
Балцерс
|
|
0 - 2 |
|
Линт
|
|
ТФОДМ
Франция
|
21:15 |
Аляж Бедене
|
|
2 - 0 |
|
Раян Роман
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
21:30 |
Адзури 90
|
|
0 - 3 |
|
Бюле
|
|
КЕВЕ
КЕВ европейско първенство
|
21:30 |
Турция (волейбол)
|
|
3 - 1 |
|
Беларус (волейбол)
|
|
КЕВЕ
КЕВ европейско първенство
|
21:30 |
Словакия (волейбол)
|
|
0 - 3 |
|
Белгия (волейбол)
|
|
КОНФ
Англия
|
21:45 |
Барнет
|
|
2 - 0 |
|
Олдършот Таун
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Бишъпс Стортфорд
|
|
1 - 5 |
|
Крей Уондърърс
|
|
КОНСЮ
Англия
|
21:45 |
Херефорд
|
|
2 - 1 |
|
Гейтсхед
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Баруел
|
|
1 - 2 |
|
Тамуърт
|
|
АНГ1
Англия
|
21:45 |
Бристол Роувърс
|
|
1 - 1 |
|
Джилингам
|
|
АНГ1
Англия
|
21:45 |
Ковънтри Сити
|
|
2 - 1 |
|
АФК Уимбълдън
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Нънийтън Бъроу
|
|
4 - 0 |
|
Сторбридж
|
|
АНГ2
Англия
|
21:45 |
Стивънидж
|
|
0 - 1 |
|
Нортхямптън Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
21:45 |
Суиндън Таун
|
|
0 - 3 |
|
Колчестър Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Бромсгроув Спортинг
|
|
1 - 1 |
|
Ръшхол Олимпик
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Хеднесфорд Таун
|
|
2 - 0 |
|
Банбъри Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Лейстън
|
|
0 - 4 |
|
Биглъсуейд Таун
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Богнор Реджис Таун
|
|
1 - 2 |
|
Чесхънт
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Хорсхям
|
|
2 - 1 |
|
Уингейт & Финчли
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Уимбърн Таун
|
|
2 - 2 |
|
Труро Сити
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Уестън Супер Меър
|
|
3 - 3 |
|
Солсбъри
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Метрополитън Полис
|
|
0 - 3 |
|
Уолтън Кежуълс
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Хароу Бъроу
|
|
1 - 2 |
|
Бекънсфийлд Таун
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Дорчестър Таун
|
|
2 - 2 |
|
Таунтън Таун
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Чесхям Юнайтед
|
|
3 - 2 |
|
Хейс & Йединг Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Стратфорд Таун
|
|
2 - 0 |
|
Ейлвичърч
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Ст. Айвс Таун
|
|
2 - 1 |
|
Кингс Ленгли
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Реддич Юнайтед
|
|
2 - 3 |
|
Коувил Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
21:45 |
Скънторп Юнайтед
|
|
2 - 2 |
|
Олдъм Атлетик
|
|
АНГ2
Англия
|
21:45 |
Солфорд Сити
|
|
1 - 0 |
|
Гримзби Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
21:45 |
Моркамб
|
|
0 - 1 |
|
Уолсол
|
|
АНГ2
Англия
|
21:45 |
Карлайл Юнайтед
|
|
0 - 0 |
|
Форест Грийн Роувърс
|
|
АНГ1
Англия
|
21:45 |
Уикъмб Уондърърс
|
|
1 - 1 |
|
Акрингтън Стенли
|
|
АНГ1
Англия
|
21:45 |
Транмиър Роувърс
|
|
2 - 2 |
|
Питърбъро Юнайтед
|
|
АНГ1
Англия
|
21:45 |
Съндърланд
|
|
1 - 1 |
|
Родъръм Юнайтед
|
|
АНГ1
Англия
|
21:45 |
Шрюсбъри Таун
|
|
4 - 3 |
|
Саутенд Юнайтед
|
|
АНГ1
Англия
|
21:45 |
Рочдейл
|
|
1 - 1 |
|
Линкълн Сити
|
|
АНГ1
Англия
|
21:45 |
Портсмут
|
|
2 - 2 |
|
Бъртън Албиън
|
|
АНГ1
Англия
|
21:45 |
Милтън Кийнс Донс
|
|
0 - 1 |
|
Ипсуич Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
21:45 |
Челтнъм Таун
|
|
3 - 2 |
|
Брадфорд Сити
|
|
АНГ1
Англия
|
21:45 |
Донкастър Роувърс
|
|
0 - 1 |
|
Блекпул
|
|
АНГ2
Англия
|
21:45 |
Мансфийлд Таун
|
|
0 - 4 |
|
Кеймбридж Юнайтед
|
|
АНГ2
Англия
|
21:45 |
Макълсфийлд
|
|
1 - 1 |
|
Нюпорт Каунти
|
|
АНГ2
Англия
|
21:45 |
Лейтън Ориент
|
|
1 - 2 |
|
Крю Александра
|
|
АНГ2
Англия
|
21:45 |
Кроули Таун
|
|
2 - 2 |
|
Плимът Аргайл
|
|
АНГ2
Англия
|
21:45 |
Ексетър Сити
|
|
2 - 0 |
|
Порт Вейл
|
|
ШЛ
УЕФА Шампионска лига
|
22:00 |
Аякс
|
|
3 - 0 |
|
Лил
|
|
ШЛ
УЕФА Шампионска лига
|
22:00 |
Борусия Дортмунд
|
|
0 - 0 |
|
Барселона
|
|
ШЛ
УЕФА Шампионска лига
|
22:00 |
Челси
|
|
0 - 1 |
|
Валенсия
|
|
СИРКЛ
Северна Ирландия
|
22:00 |
Балинамалард Юнайтед
|
|
3 - 3 |
|
Линфийлд
|
|
ШЛ
УЕФА Шампионска лига
|
22:00 |
Бенфика
|
|
1 - 2 |
|
РБ Лайпциг
|
|
ШЛ
УЕФА Шампионска лига
|
22:00 |
Наполи
|
|
2 - 0 |
|
Ливърпул
|
|
ШЛ
УЕФА Шампионска лига
|
22:00 |
Залцбург
|
|
6 - 2 |
|
Генк
|
|
АНГ1
Англия
|
22:00 |
Болтън Уондърърс
|
|
0 - 0 |
|
Оксфорд Юнайтед
|
|
ИСП2
Испания
|
22:00 |
Алкоркон
|
|
3 - 0 |
|
Кадис
|
|