ПАР
Парагвай
|
00:15 |
Депортиво Капията
|
|
0 - 1 |
|
Ривър Плейт Асунсион
|
|
НИКРГ
Никарагуа
|
00:30 |
Уолтър Ферети
|
|
1 - 0 |
|
Депортиво Лас Сабанас
|
|
АРЖ
Аржентина
|
01:00 |
Унион Санта Фе
|
|
0 - 0 |
|
Росарио Сентрал
|
|
БРАБ
Бразилия
|
01:15 |
Крисиума
|
|
0 - 1 |
|
Атлетико Гоянензе
|
|
ПАР2
Парагвай
|
01:30 |
Рубио Ню
|
|
2 - 2 |
|
Фулгенсио Йегрос
|
|
МЕК2
Мексико
|
02:00 |
Дорадос
|
|
2 - 0 |
|
Кафеталерос де Тапачула
|
|
МЕК2
Мексико
|
02:00 |
Лорос Универсидад
|
|
0 - 1 |
|
Атланте
|
|
МЛБ
САЩ
|
02:05 |
Ню Йорк Янкис
|
|
3 - 4 |
|
Торонто Блу Джейс
|
|
МЛБ
САЩ
|
02:05 |
Балтимор Ориолс
|
|
5 - 3 |
|
Сиатъл Маринърс
|
|
МЛБ
САЩ
|
02:10 |
Маями Марлинс
|
|
4 - 6 |
|
Вашингтон Нешънълс
|
|
МЛБ
САЩ
|
02:10 |
Синсинати Редс
|
|
1 - 8 |
|
Ню Йорк Метс
|
|
МЛБ
САЩ
|
02:10 |
Тампа Бей Райс
|
|
5 - 4 |
|
Бостън Ред Сокс
|
|
МЛБ
САЩ
|
02:10 |
Детройт Тайгърс
|
|
1 - 10 |
|
Чикаго Уайт Сокс
|
|
МЛБ
САЩ
|
02:10 |
Кливланд Индиънс
|
|
5 - 2 |
|
Филаделфия Филис
|
|
МЛБ
САЩ
|
02:20 |
Атланта Брейвс
|
|
6 - 0 |
|
Сан Франциско Джайънтс
|
|
ПАР
Парагвай
|
02:30 |
Спортиво Сан Лоренцо
|
|
0 - 3 |
|
Насионал Асунсион
|
|
КОЛА
Колумбия
|
02:30 |
Депортес Толима
|
|
0 - 1 |
|
Ла Екидад
|
|
ОФЛ
САЩ
|
03:00 |
Бирмингам Легион
|
|
1 - 0 |
|
Инди Илевън
|
|
МЕК2
Мексико
|
03:00 |
Тампико Мадеро
|
|
1 - 0 |
|
Леонес Негрос УдеГ
|
|
НАССФ
САЩ
|
03:00 |
Луизиана Тех
|
|
43 - 31 |
|
Флорида Интернешънъл
|
|
АРЖ
Аржентина
|
03:10 |
Архентинос Хуниорс
|
|
3 - 1 |
|
Сентрал Кордоба СДЕ
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
03:10 |
Феро Карил Оесте
|
|
2 - 1 |
|
Нуева Чикаго
|
|
МЛБ
САЩ
|
03:10 |
Милуоки Брюърс
|
|
10 - 1 |
|
Питсбърг Пайрътс
|
|
МЛБ
САЩ
|
03:10 |
Хюстън Астрос
|
|
6 - 4 |
|
Лос Анджелис Ейнджълс
|
|
МЛБ
САЩ
|
03:10 |
Минесота Туинс
|
|
4 - 3 |
|
Канзас Сити Роялс
|
|
ЕКВ
Еквадор
|
03:15 |
Текнико Университарио
|
|
4 - 4 |
|
Гуаякил Сити
|
|
БРАБ
Бразилия
|
03:30 |
Спорт Ресифе
|
|
0 - 2 |
|
Америка Минейро
|
|
ЕКВ2
Еквадор
|
03:30 |
ЛДУ Лоя
|
|
0 - 0 |
|
Атлетико Портеньо
|
|
КАНД
Канада
|
04:00 |
КСК Мисисага
|
|
3 - 0 |
|
БГХ Сити
|
|
ПЕРУ
Перу
|
04:00 |
Сесар Вайехо
|
|
3 - 1 |
|
Депортиво Мюнисипал
|
|
НАССФ
САЩ
|
04:00 |
Бойзи Стейт
|
|
30 - 19 |
|
Еър Форс
|
|
НАССФ
САЩ
|
04:00 |
ЮСК
|
|
30 - 23 |
|
Юта
|
|
ОФЛ
САЩ
|
04:30 |
Ню Мексико Юнайтед
|
|
1 - 3 |
|
Рено 1868
|
|
МЕК
Мексико
|
05:00 |
Атлетико Морелия
|
|
1 - 0 |
|
Гуадалахара
|
|
МЕК
Мексико
|
05:00 |
Атлас
|
|
0 - 1 |
|
Толука
|
|
МЕК2
Мексико
|
05:00 |
Венадос
|
|
0 - 0 |
|
Алебриес де Оахака
|
|
МЛБ
САЩ
|
05:07 |
Оукланд Атлетикс
|
|
8 - 0 |
|
Тексас Рейнджърс
|
|
МЛБ
САЩ
|
05:10 |
Сан Диего Падрес
|
|
0 - 9 |
|
Аризона Даймъндбекс
|
|
МЛБ
САЩ
|
05:10 |
Лос Анджелис Доджърс
|
|
12 - 5 |
|
Колорадо Рокис
|
|
ОФЛ
САЩ
|
05:30 |
Портланд Тимбърс II
|
|
6 - 3 |
|
Такома Дефианс
|
|
ОФЛ
САЩ
|
05:30 |
Вентура Каунти
|
|
1 - 1 |
|
Сан Антонио ФК
|
|
ТЯТПП
Япония
|
06:10 |
Наоми Осака
|
|
2 - 0 |
|
Юлия Путинцева
|
|
ТЯТПП
Япония
|
06:10 |
Камила Джорджи
|
|
0 - 2 |
|
Елиз Мертенс
|
|
ТКУО
Китай
|
06:10 |
Лорън Дейвис
|
|
2 - 0 |
|
Зарина Диас
|
|
ТКУО
Китай
|
06:10 |
Ксинюн Хан
|
|
1 - 2 |
|
Кристина Макхейл
|
|
ТКУО
Китай
|
06:10 |
Дженифър Брейди
|
|
2 - 0 |
|
Елън Перес
|
|
ТКГИО
Китай
|
07:40 |
София Кенин
|
|
2 - 1 |
|
Саманта Стосър
|
|
РССК
Ръгби Световна купа
|
07:45 |
Австралия (ръгби)
|
|
39 - 21 |
|
Фиджи (ръгби)
|
|
ТКУО
Китай
|
07:55 |
Вероника Кудерметова
|
|
2 - 1 |
|
Куруми Нара
|
|
ТКУО
Китай
|
08:00 |
Ребека Петерсон
|
|
1 - 2 |
|
Катерина Байндл
|
|
ТЮККО
Република Корея
|
08:10 |
Яфан Ванг
|
|
0 - 2 |
|
Каролина Мухова
|
|
ТЯТПП
Япония
|
08:15 |
Мисаки Дой
|
|
0 - 2 |
|
Анастасия Павлюченкова
|
|
ТКУО
Китай
|
08:50 |
Светлана Кузнецова
|
|
2 - 0 |
|
Бетани Матек-Сандс
|
|
РКНЛ
Република Корея
|
09:00 |
Кьонджу ХНП
|
|
1 - 1 |
|
Мокпо Сити
|
|
РКНЛ
Република Корея
|
09:00 |
Пусан Транспортейшън
|
|
2 - 0 |
|
Даежеон Корайл
|
|
ТУТОП
Узбекистан
|
09:15 |
Хариет Дарт
|
|
2 - 0 |
|
Валерия Савинюк
|
|
ТУТОП
Узбекистан
|
09:15 |
Олга Говорцова
|
|
2 - 0 |
|
Далила Якупович
|
|
ТУТОП
Узбекистан
|
09:15 |
Милана Масленкова
|
|
0 - 2 |
|
Ана Богдан
|
|
ТКДЖО
Китай
|
09:45 |
Томас Фабиано
|
|
0 - 2 |
|
Тацума Ито
|
|
ЯП2
Япония
|
10:00 |
Ависпа Фукуока
|
|
1 - 1 |
|
Фагияно Окаяма
|
|
РССК
Ръгби Световна купа
|
10:15 |
Франция (ръгби)
|
|
23 - 21 |
|
Аржентина (ръгби)
|
|
ТЮККО
Република Корея
|
10:15 |
Магда Линет
|
|
2 - 0 |
|
Екатерина Александрова
|
|
ТКУО
Китай
|
10:15 |
Тамара Зиданшек
|
|
0 - 2 |
|
Бернарда Пера
|
|
ТКУО
Китай
|
10:15 |
Онс Жабер
|
|
1 - 2 |
|
Лин Жу
|
|
ТЯТПП
Япония
|
10:15 |
Наоми Осака
|
|
2 - 0 |
|
Елиз Мертенс
|
|
ТКЧОП
Китай
|
10:15 |
Акира Сантилан
|
|
1 - 2 |
|
Джейсън Юнг
|
|
ТКЧОП
Китай
|
10:15 |
Люк Савил
|
|
2 - 0 |
|
Андрю Харис
|
|
КИТ
Китай
|
10:30 |
Далян Про
|
|
2 - 0 |
|
Шънджън
|
|
КИТ1
Китай
|
10:30 |
Шънси Чанган
|
|
1 - 0 |
|
Гуейджоу
|
|
ТКДЖО
Китай
|
10:45 |
Гонсало Оливейра
|
|
0 - 2 |
|
Брейдън Шнур
|
|
ТКДЖО
Китай
|
10:45 |
Рунхао Хуа
|
|
0 - 2 |
|
Хенри Лааксонен
|
|
ЮКОР
Република Корея
|
11:00 |
Поханг Стийлърс
|
|
2 - 1 |
|
Сеул
|
|
ЮКОР
Република Корея
|
11:00 |
Чеджу Юнайтед
|
|
3 - 0 |
|
Съннам
|
|
КИТ1
Китай
|
11:00 |
Съчуан Лонгфор
|
|
0 - 0 |
|
Нантонг Жиюн
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:00 |
Спортул Снагов
|
|
0 - 1 |
|
Миеркуря Чук
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:00 |
Миовени
|
|
1 - 1 |
|
Дунарея Кълъраш
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:00 |
Пандури Търгу Жиу
|
|
2 - 5 |
|
УТА Арад
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:00 |
Турис-Олтул Т. Мъгуреле
|
|
2 - 0 |
|
Виторул П. Търгу Жиу
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:05 |
Дако-Джетика
|
|
2 - 3 |
|
Металоглобус
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
11:15 |
Хрудим
|
|
1 - 1 |
|
Влашим
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
11:15 |
Тринец
|
|
4 - 2 |
|
Виктория Жижков
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
11:15 |
Дукла Прага
|
|
3 - 2 |
|
Усти над Лабем
|
|
ТУТОП
Узбекистан
|
11:15 |
Михаела Бузарнеску
|
|
0 - 1 |
|
Жаклин Кристиян
|
|
ТУТОП
Узбекистан
|
11:15 |
Анкита Райна
|
|
1 - 2 |
|
Клои Паке
|
|
ТУТОП
Узбекистан
|
11:15 |
Людмила Самсонова
|
|
2 - 0 |
|
Гозал Айнитдинова
|
|
РУСР
Русия
|
11:30 |
Зенит (20)
|
|
1 - 1 |
|
Рубин Казан (20)
|
|
ТКДЖО
Китай
|
11:45 |
Ясутака Учияма
|
|
1 - 2 |
|
Иржи Весели
|
|
ЯП2
Япония
|
12:00 |
Вентфорет Кофу
|
|
1 - 1 |
|
Албирекс Нийгата
|
|
ЯП2
Япония
|
12:00 |
В-Варен Нагазаки
|
|
1 - 0 |
|
Киото Санга
|
|
РУС3
Русия
|
12:00 |
Олимп Химки
|
|
2 - 5 |
|
Зенит II
|
|
КАЗХ
Казахстан
|
12:00 |
Окжетпес
|
|
1 - 0 |
|
Иртиш Павлодар
|
|
ГЕР19
Германия
|
12:00 |
Найндорфер ТШФ (19)
|
|
0 - 6 |
|
Динамо Дрезден (19)
|
|
ГЕР19
Германия
|
12:00 |
Бохум (19)
|
|
0 - 4 |
|
Борусия Мьонхенгладбах (19)
|
|
ГЕР19
Германия
|
12:00 |
Вуперталер ШФ (19)
|
|
0 - 1 |
|
Кьолн (19)
|
|
ГЕР19
Германия
|
12:00 |
Фортуна Дюселдорф (19)
|
|
3 - 1 |
|
Виктория Кьолн (19)
|
|
ГЕР19
Германия
|
12:00 |
Майнц 05 (19)
|
|
1 - 1 |
|
Инголщат (19)
|
|
ГЕР19
Германия
|
12:00 |
Аугсбург (19)
|
|
1 - 4 |
|
Айнтрахт Франкфурт (19)
|
|
ИТП1
Италия
|
12:00 |
Болоня (19)
|
|
3 - 2 |
|
Наполи (19)
|
|
РУСР
Русия
|
12:00 |
Динамо Москва (20)
|
|
3 - 0 |
|
Сочи (20)
|
|
ТКЧОП
Китай
|
12:15 |
Камил Майхшак
|
|
2 - 0 |
|
Макс Пърсел
|
|
ТКЧОП
Китай
|
12:15 |
Хари Буршие
|
|
0 - 2 |
|
Джеймс Дъкуърт
|
|
РУМ2
Румъния
|
12:30 |
Конкордия Кяжна
|
|
1 - 1 |
|
Арджеш
|
|
СИНГ
Сингапур
|
12:30 |
Лайън Сити Сейлърс
|
|
3 - 2 |
|
Гейланг Интернешънъл
|
|
КИТ1
Китай
|
12:30 |
Синдзян Тяншан
|
|
4 - 3 |
|
Шанхай Шънсин
|
|
РССК
Ръгби Световна купа
|
12:45 |
Нова Зеландия (ръгби)
|
|
23 - 13 |
|
ЮАР (ръгби)
|
|
ТКДЖО
Китай
|
12:45 |
Дамир Джумхур
|
|
2 - 1 |
|
Алекс Болт
|
|
ТКДЖО
Китай
|
12:45 |
Жао Жао
|
|
0 - 2 |
|
Юичи Сугита
|
|
ВИЕТ
Виетнам
|
13:00 |
Да Нанг
|
|
1 - 0 |
|
Тхан Хоа
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
13:00 |
Квидинг ФИФ
|
|
6 - 0 |
|
Хитарп
|
|
ЮКОР
Република Корея
|
13:00 |
Сувон Блууингс
|
|
1 - 1 |
|
Кимчхон Сангму
|
|
ЕСТ
Естония
|
13:00 |
Нъме Калю
|
|
6 - 0 |
|
Талина Калев
|
|
ЕСТ
Естония
|
13:00 |
Пайде
|
|
4 - 0 |
|
Тулевик
|
|
ЯП2
Япония
|
13:00 |
Цвайген Каназава
|
|
1 - 0 |
|
Ренофа Ямагучи
|
|
ЮКОР2
Република Корея
|
13:00 |
Сувон ФК
|
|
2 - 2 |
|
Теджън Хана Ситизън
|
|
ЛИТ
Литва
|
13:00 |
Ритеряй
|
|
1 - 1 |
|
Жалгирис
|
|
ДАН3
Дания
|
13:00 |
Вейгаард Б
|
|
0 - 3 |
|
Орхус Фремад
|
|
ПОР2
Португалия
|
13:00 |
УД Оливейренсе
|
|
0 - 0 |
|
Порто II
|
|
ФИН
Финландия
|
13:00 |
Хонка
|
|
3 - 1 |
|
ХЯК
|
|
РУС3
Русия
|
13:00 |
Челябинск
|
|
3 - 1 |
|
Лада Димитровград
|
|
ИСПСБ
Испания
|
13:00 |
Коруксо
|
|
0 - 0 |
|
Ибиса
|
|
ГЕР19
Германия
|
13:00 |
Холщайн Кил (19)
|
|
3 - 1 |
|
Хамбургер (19)
|
|
ГЕР19
Германия
|
13:00 |
Карлсруе (19)
|
|
1 - 3 |
|
Щутгарт (19)
|
|
РУСР
Русия
|
13:00 |
Оренбург (20)
|
|
1 - 2 |
|
Локомотив Москва (20)
|
|
ТУТОП
Узбекистан
|
13:15 |
Наоми Броуди
|
|
1 - 2 |
|
Варвара Флинк
|
|
ТУТОП
Узбекистан
|
13:15 |
Тереза Мартинцова
|
|
2 - 0 |
|
Яна Сизикова
|
|
НИД3
Нидерландия
|
13:30 |
Катвийк
|
|
0 - 0 |
|
Куик Бойс
|
|
ДАНДС
Дания
|
13:30 |
Фремад Валби
|
|
1 - 1 |
|
Херлев
|
|
ТАЙЛ2
Тайланд
|
13:45 |
Лампанг
|
|
0 - 0 |
|
Арми Юнайтед
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
14:00 |
Линдоме
|
|
2 - 0 |
|
Люнгшиле
|
|
НОР3
Норвегия
|
14:00 |
Нордстранд
|
|
2 - 1 |
|
Херд
|
|
НОР3
Норвегия
|
14:00 |
Стрьомгодсет II
|
|
2 - 4 |
|
Фьора
|
|
НОР3
Норвегия
|
14:00 |
Вестфосен
|
|
3 - 1 |
|
Сторд
|
|
ТАЙЛ2
Тайланд
|
14:00 |
Еър Форс Сентрал
|
|
1 - 2 |
|
Конкаен
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
14:00 |
Сухотай
|
|
2 - 3 |
|
Муангтонг Юнайтед
|
|
ЛАТ
Латвия
|
14:00 |
ФС Йелгава
|
|
1 - 1 |
|
Ригас ФШ
|
|
РУС
Русия
|
14:00 |
Ахмат Грозни
|
|
1 - 1 |
|
Криля Советов
|
|
УКР
Украйна
|
14:00 |
Лвов
|
|
0 - 1 |
|
Олимпик Донецк
|
|
ГЕР2
Германия
|
14:00 |
Щутгарт
|
|
2 - 0 |
|
Гройтер Фюрт
|
|
ГЕР2
Германия
|
14:00 |
Нюрнберг
|
|
1 - 1 |
|
Карлсруе
|
|
ГЕР2
Германия
|
14:00 |
Зандхаузен
|
|
1 - 1 |
|
Бохум
|
|
ГЕР2
Германия
|
14:00 |
Веен Висбаден
|
|
2 - 5 |
|
Арминия Билефелд
|
|
ИСП
Испания
|
14:00 |
Виляреал
|
|
2 - 0 |
|
Реал Валядолид
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
14:00 |
Дасендорф
|
|
4 - 0 |
|
Хам Юнайтед
|
|
РУС3
Русия
|
14:00 |
Арарат Москва
|
|
1 - 1 |
|
Металург Липецк
|
|
РУС3
Русия
|
14:00 |
Знамя Труда
|
|
0 - 0 |
|
Торпедо Владимир
|
|
РУС3
Русия
|
14:00 |
Ротор Волгоград II
|
|
0 - 3 |
|
Химик-Арсенал
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:00 |
Отеруп
|
|
0 - 0 |
|
Варде ИФ Елит
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:00 |
Таруп-Пааруп
|
|
3 - 2 |
|
Хернинг Фремад
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:00 |
Алерьод
|
|
2 - 0 |
|
Тярнби ФФ
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:00 |
Греве
|
|
2 - 1 |
|
Карлслунде
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:00 |
Фредериксунд
|
|
0 - 1 |
|
Аведьоре
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:00 |
БК Юнион
|
|
1 - 2 |
|
Исхьой
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:00 |
КФУМ Копенхаген
|
|
0 - 2 |
|
Б1908
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
14:00 |
Херта Зелендорф
|
|
3 - 0 |
|
БШК Сюд 05
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
14:00 |
Шпортфройнде Дорфмеркинген
|
|
1 - 3 |
|
Гьопингер ШФ
|
|
ТУР1
Турция
|
14:00 |
Юмранийеспор
|
|
1 - 1 |
|
Болуспор
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
14:00 |
Бремер ШФ
|
|
3 - 3 |
|
Лехер ТШ
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
14:00 |
Готне
|
|
2 - 3 |
|
ИФК Люлео
|
|
КЕНИЯ
Кения
|
14:00 |
Матаре Юнайтед
|
|
2 - 1 |
|
Юлинзи Старс
|
|
РУС3
Русия
|
14:00 |
Зенит Ижевск
|
|
0 - 1 |
|
Звезда Перм
|
|
РУС3
Русия
|
14:00 |
Носта
|
|
1 - 4 |
|
Тюмен
|
|
ГЕРЖ
Германия
|
14:00 |
Турбине Потсдам (Ж)
|
|
0 - 3 |
|
Волфсбург (Ж)
|
|
ГЕР19
Германия
|
14:00 |
Магдебург (19)
|
|
2 - 2 |
|
Херта Берлин (19)
|
|
ИТП1
Италия
|
14:00 |
Интер (19)
|
|
1 - 0 |
|
Фиорентина (19)
|
|
УКРР
Украйна
|
14:00 |
Колос Ковальовка (21)
|
|
0 - 1 |
|
Олександрия (21)
|
|
УКРР
Украйна
|
14:00 |
Ворскла (21)
|
|
1 - 3 |
|
Динамо Киев (21)
|
|
ТРСПО
Русия
|
14:15 |
Борна Чорич
|
|
2 - 1 |
|
Жоао Соуса
|
|
РУС3
Русия
|
14:30 |
Сокол Саратов
|
|
3 - 0 |
|
Химки II
|
|
ШВЕЦС
Швеция
|
14:30 |
Варберг
|
|
5 - 0 |
|
Сюрианска
|
|
ШВЕЦ
Швеция
|
14:30 |
Фалкенбери
|
|
1 - 0 |
|
Йостершунд
|
|
КИТ1
Китай
|
14:30 |
Джъдзян Профешънъл
|
|
2 - 1 |
|
Пекин СУ
|
|
КИТ1
Китай
|
14:30 |
Ней Монгол Чжуню
|
|
1 - 1 |
|
Мейжоу Хака
|
|
АНГ
Англия
|
14:30 |
Лестър Сити
|
|
2 - 1 |
|
Тотнъм Хотспър
|
|
АНГЧ
Англия
|
14:30 |
Лийдс Юнайтед
|
|
1 - 1 |
|
Дарби Каунти
|
|
ДАН3
Дания
|
14:30 |
ВСК Орхус
|
|
0 - 3 |
|
Сидвест
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:30 |
Хеденстед
|
|
2 - 2 |
|
Сфб-Оуре
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:30 |
Скьолд Биркерьод
|
|
0 - 1 |
|
ЛСФ
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:30 |
Орхус Фремад II
|
|
2 - 1 |
|
Кьелеруп
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:30 |
Виктория Берлин
|
|
0 - 0 |
|
Оптик Ратенов
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:30 |
Бишофсверда ФФ
|
|
2 - 0 |
|
Лихтенберг
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:30 |
Хеми Лайпциг
|
|
1 - 3 |
|
Херта Берлин II
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
14:30 |
Хохенщайн-Ернстхал
|
|
1 - 1 |
|
ФФЛ Хале
|
|
РУС3
Русия
|
14:30 |
Волга Уляновск
|
|
4 - 3 |
|
Уфа II
|
|
КХЛ
Русия
|
14:30 |
Салават Юлаев
|
|
2 - 0 |
|
ХК Нефтехимик
|
|
КХЛ
Русия
|
14:30 |
ХК Автомобилист
|
|
2 - 4 |
|
ХК Спартак Москва
|
|
ФАК
Англия
|
14:30 |
Ирлам
|
|
0 - 2 |
|
Йорк Сити
|
|
КИТ
Китай
|
14:35 |
Шандун Тайшан
|
|
2 - 2 |
|
Шанхай Шънхуа
|
|
КИТ
Китай
|
14:35 |
Хъбей
|
|
2 - 1 |
|
Тиендзин Джинмен Тайгър
|
|
ВИЕТ
Виетнам
|
15:00 |
Санна Кхан Хоа
|
|
3 - 0 |
|
Нам Динх
|
|
РУС3
Русия
|
15:00 |
Ленинградец
|
|
1 - 0 |
|
Звезда Санкт Петербург
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Ромен
|
|
1 - 1 |
|
Сундал
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Арвол
|
|
0 - 2 |
|
Спелкавик
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Тьонсберг
|
|
0 - 1 |
|
Фольо
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Халсен
|
|
4 - 3 |
|
Локомотив Осло
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
СФ Грей
|
|
0 - 2 |
|
ИФ Реди
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Фриг
|
|
2 - 2 |
|
Дрьобак/Фрогн
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Порс Гренланд
|
|
4 - 0 |
|
Флинт
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Фльой-Флекерьой
|
|
8 - 0 |
|
Сторм
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Дон
|
|
1 - 0 |
|
Брод
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Скьервой
|
|
4 - 1 |
|
Лекнес
|
|
ГРУ
Грузия
|
15:00 |
Чихура
|
|
0 - 2 |
|
Динамо Тбилиси
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Анундсьо
|
|
1 - 4 |
|
Фриска Вильор
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
ИФК Умея
|
|
1 - 1 |
|
Тьофтея
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Ютерхогдал
|
|
1 - 3 |
|
Шелефтео
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Крамфорс-Алиансен
|
|
1 - 3 |
|
ИФК Тимро
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Карлберг
|
|
3 - 1 |
|
Кварнсведенс
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Тебю
|
|
1 - 0 |
|
Сундбюбери
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Еншьопингс
|
|
1 - 3 |
|
Лидингьо
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Скилебо
|
|
1 - 0 |
|
Мора
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Омол
|
|
1 - 1 |
|
Торшланда
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Стенунгсунд
|
|
2 - 0 |
|
Гаутиод
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Мотала
|
|
9 - 0 |
|
Сьодертеле
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Худинге
|
|
1 - 0 |
|
Асириска ИФ
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Тюресьо
|
|
1 - 4 |
|
АФК Линшьопинг
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Ханинге
|
|
0 - 2 |
|
Арамейска/Сюрианска
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Преспа Бирлик
|
|
3 - 0 |
|
Онсала
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
ИФК Малмьо
|
|
0 - 2 |
|
Асириска БК
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Олимпик Малмьо
|
|
3 - 0 |
|
Есльовс
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Берга
|
|
5 - 2 |
|
Асарум
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
ИФК Хеслехолм
|
|
5 - 3 |
|
Несшьо
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Брумьола
|
|
2 - 2 |
|
Хускварна
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Носаби
|
|
1 - 1 |
|
Рьосльоц
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Алмебода Линерид
|
|
1 - 2 |
|
Хьослехолм ИФ
|
|
ТАЙЛ2
Тайланд
|
15:00 |
БГ Патум Юнайтед
|
|
3 - 0 |
|
Неви Сатахип
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
15:00 |
Суфанбури
|
|
3 - 0 |
|
Ратчабури
|
|
ФИН1
Финландия
|
15:00 |
МуСа
|
|
0 - 4 |
|
Оулу
|
|
ФИН1
Финландия
|
15:00 |
МИПА
|
|
2 - 3 |
|
КТП
|
|
ФИН1
Финландия
|
15:00 |
Яро
|
|
3 - 1 |
|
ТПВ
|
|
ЛАТ
Латвия
|
15:00 |
Спартакс Юрмала
|
|
4 - 2 |
|
Лиепая
|
|
ЛИТ
Литва
|
15:00 |
Кауно Жалгирис
|
|
0 - 2 |
|
Судува
|
|
ФИН3
Финландия
|
15:00 |
НДЖС
|
|
1 - 4 |
|
МП
|
|
ФИН3
Финландия
|
15:00 |
Викингит
|
|
1 - 2 |
|
Клуби-04
|
|
ФИН3
Финландия
|
15:00 |
ДжаПС
|
|
2 - 1 |
|
Рейпас
|
|
ФИН3
Финландия
|
15:00 |
П-Лирот
|
|
0 - 1 |
|
КаПа
|
|
ФИН3
Финландия
|
15:00 |
Тампере Юнайтед
|
|
1 - 2 |
|
ЕПС
|
|
ФИН3
Финландия
|
15:00 |
СалПа
|
|
1 - 2 |
|
ГрИФК
|
|
ФИН3
Финландия
|
15:00 |
Гнистан
|
|
5 - 1 |
|
Джаз
|
|
ФИН3
Финландия
|
15:00 |
Еспоо
|
|
4 - 1 |
|
Илвес II
|
|
ФИН3
Финландия
|
15:00 |
ВПС II
|
|
0 - 2 |
|
КайХа
|
|
ФИН3
Финландия
|
15:00 |
Вааякоски
|
|
5 - 0 |
|
ВИФК
|
|
НОР2
Норвегия
|
15:00 |
Видар
|
|
0 - 1 |
|
Квик Халден
|
|
РУС1
Русия
|
15:00 |
Нижни Новгород
|
|
1 - 1 |
|
Авангард Курск
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Рейн/Лех
|
|
1 - 1 |
|
Илертисен
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Швайнфурт
|
|
1 - 0 |
|
Аугсбург II
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Хаймщетен
|
|
1 - 0 |
|
Бухбах
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Шалдинг-Хайнинг
|
|
0 - 3 |
|
Меминген
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Виктория Ашафенбург
|
|
2 - 0 |
|
Гаршинг
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Айхщет
|
|
1 - 1 |
|
1860 Розенхайм
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Аубщадт
|
|
1 - 3 |
|
Тюркгюджю Мюнхен
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Гройтер Фюрт II
|
|
2 - 0 |
|
Байройт
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Айнтрахт Бамберг
|
|
3 - 0 |
|
АТШФ Ерланген
|
|
СЛВН2
Словения
|
15:00 |
Брежице
|
|
0 - 1 |
|
Кръшко
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Инголщат II
|
|
2 - 2 |
|
Котерн
|
|
КЕНИЯ
Кения
|
15:00 |
Кисуму Ол Старс
|
|
0 - 2 |
|
Нзоя Шугър
|
|
РУМ
Румъния
|
15:00 |
Волунтари
|
|
1 - 2 |
|
Академика Клинчени
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Фрем
|
|
1 - 1 |
|
Ванльозе
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Хилерьод
|
|
3 - 1 |
|
ХИК
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Несби
|
|
1 - 1 |
|
Тистед
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Миделфарт
|
|
1 - 1 |
|
Брабранд
|
|
ГЕР3
Германия
|
15:00 |
Кемницер
|
|
3 - 2 |
|
Карл Цайс Йена
|
|
ГЕР3
Германия
|
15:00 |
Кайзерслаутерн
|
|
1 - 1 |
|
Магдебург
|
|
ГЕР3
Германия
|
15:00 |
МШФ Дуисбург
|
|
2 - 1 |
|
1860 Мюнхен
|
|
ГЕР3
Германия
|
15:00 |
Унтерхахинг
|
|
2 - 0 |
|
Зоненхоф Гросашпах
|
|
ГЕР3
Германия
|
15:00 |
Халешер
|
|
2 - 2 |
|
Пройсен Мюнстер
|
|
ГЕР3
Германия
|
15:00 |
Виктория Кьолн
|
|
0 - 0 |
|
Айнтрахт Брауншвайг
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Гисен
|
|
0 - 2 |
|
Саарбрюкен
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Байерн Алзенау
|
|
1 - 1 |
|
Хофенхайм II
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Ален
|
|
1 - 2 |
|
Балинген
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Бахлингер СК
|
|
0 - 2 |
|
ФСВ Франкфурт
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Кикерс Офенбах
|
|
4 - 0 |
|
Рот-Вайс Кобленц
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Елверсберг
|
|
0 - 2 |
|
ТШФ Щайнбах
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Шпортфройнде Лоте
|
|
4 - 0 |
|
Липщат 08
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Хомберг
|
|
1 - 1 |
|
Кьолн II
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Борусия Дортмунд II
|
|
0 - 4 |
|
Рьодингхаусен
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
ТШФ Халтерн
|
|
0 - 4 |
|
Ватеншайд 09
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Алемания Аахен
|
|
1 - 1 |
|
Рот-Вайс Оберхаузен
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Майндорфер ШФ
|
|
4 - 1 |
|
Буххолц
|
|
ДАНДС
Дания
|
15:00 |
Кьоге Норд
|
|
2 - 2 |
|
КФУМ Роскилде
|
|
ДАНДС
Дания
|
15:00 |
Тааструп
|
|
1 - 2 |
|
БСФ
|
|
ДАНДС
Дания
|
15:00 |
ВРИ
|
|
1 - 1 |
|
Виби
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Хайдер ШФ
|
|
2 - 0 |
|
Санкт Паули II
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Хесен Касел
|
|
4 - 0 |
|
Диткирхен
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Кобленц
|
|
5 - 0 |
|
Елверсберг II
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Карл Цайс Йена II
|
|
5 - 2 |
|
Вакер Нордхаузен II
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Оберлаусиц Нойгерсдорф
|
|
2 - 1 |
|
Аскания Бернбург
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Плауен
|
|
2 - 0 |
|
Унион Сандерсдорф
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
1. ФК Мерзебург
|
|
6 - 2 |
|
Мартинрода
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Илсхофен
|
|
1 - 3 |
|
Битигхайм-Бисинген
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Ройтлинген
|
|
2 - 1 |
|
Некарсулмер СУ
|
|
ТУР
Турция
|
15:00 |
Касъмпаша
|
|
3 - 0 |
|
Анталияспор
|
|
АРМЕ
Армения
|
15:00 |
Ереван
|
|
0 - 1 |
|
Урарту
|
|
АРМЕ
Армения
|
15:00 |
Ширак
|
|
1 - 0 |
|
Арарат-Армения
|
|
АРМЕ
Армения
|
15:00 |
Алашкерт
|
|
2 - 0 |
|
Сюник
|
|
РУС3
Русия
|
15:00 |
Анжи
|
|
1 - 0 |
|
Биолог
|
|
РУС3
Русия
|
15:00 |
Легион Динамо
|
|
1 - 0 |
|
Дружба
|
|
РУС3
Русия
|
15:00 |
СКА Ростов
|
|
3 - 0 |
|
Кубан Краснодар
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Ейшеде
|
|
3 - 1 |
|
Ойтинер ШФ
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Бордесхолм
|
|
2 - 1 |
|
Кроп
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Бринкумер ШФ
|
|
4 - 1 |
|
Хемелинген
|
|
ТУР3
Турция
|
15:00 |
Гюмюшанеспор
|
|
1 - 1 |
|
Пендикспор
|
|
ФИН
Финландия
|
15:00 |
КПВ
|
|
4 - 1 |
|
РоПС
|
|
КАЗХ
Казахстан
|
15:00 |
Кайсар
|
|
0 - 1 |
|
Кайрат
|
|
КАЗХ
Казахстан
|
15:00 |
Тараз
|
|
2 - 2 |
|
Атърау
|
|
КЕНИЯ
Кения
|
15:00 |
Уазито
|
|
0 - 1 |
|
Леопардс
|
|
УКРП
Украйна
|
15:00 |
Черкашчина-Академия
|
|
1 - 2 |
|
Горняк-Спорт
|
|
ВЛ2ДЕ
Англия
|
15:00 |
Дарби Каунти (23)
|
|
2 - 0 |
|
Манчестър Сити (23)
|
|
КХЛ
Русия
|
15:00 |
Металург Магнитогорск
|
|
1 - 2 |
|
АК Барс
|
|
ИРАА
Иран
|
15:00 |
Фар Сепаси
|
|
0 - 0 |
|
Шахре Раз
|
|
ТУР3
Турция
|
15:00 |
1461 Трабзон ФК
|
|
3 - 0 |
|
Амед
|
|
ГЕР19
Германия
|
15:00 |
Хайденхайм (19)
|
|
2 - 1 |
|
Гройтер Фюрт (19)
|
|
УКРР
Украйна
|
15:00 |
Десна (21)
|
|
0 - 0 |
|
Шахтьор Донецк (21)
|
|
ИРАА
Иран
|
15:15 |
Навад Урмия
|
|
1 - 0 |
|
Кашкай
|
|
ТФОДМ
Франция
|
15:15 |
Аляж Бедене
|
|
2 - 1 |
|
Беноа Пер
|
|
АВС1
Австрия
|
15:30 |
Лиеферинг
|
|
2 - 2 |
|
Вакер Инсбрук
|
|
НИД3
Нидерландия
|
15:30 |
ГВВВ
|
|
1 - 2 |
|
Екселсиор Маслейс
|
|
ТУР3
Турция
|
15:30 |
Нигде Анадолу
|
|
0 - 3 |
|
Кастамонюспор 1966
|
|
ТУР3
Турция
|
15:30 |
Кършехир
|
|
1 - 2 |
|
Елязъгспор
|
|
ТУР3
Турция
|
15:30 |
1922 Коняспор
|
|
1 - 0 |
|
Мамак
|
|
ТУР3
Турция
|
15:30 |
Хаджеттепе
|
|
0 - 1 |
|
Къркларелиспор
|
|
ТУР3
Турция
|
15:30 |
Зонгулдак Кьомюрспор
|
|
1 - 0 |
|
Инегьолспор
|
|
ХЪР2
Хърватия
|
15:30 |
Цибалия
|
|
0 - 4 |
|
Хайдук Сплит II
|
|
ИРАА
Иран
|
15:30 |
Мес Рефсенджан
|
|
1 - 0 |
|
Шахрдари Табриз
|
|
ИРАА
Иран
|
15:30 |
Гол Рейхан
|
|
3 - 0 |
|
Дамаш Гиланиян
|
|
ИРАА
Иран
|
15:30 |
Мес Керман
|
|
3 - 1 |
|
Малаван
|
|
ЛИВ
Ливан
|
15:30 |
Тадамон Сур
|
|
1 - 2 |
|
Шабаб Ел Бурдж
|
|
ИРАА
Иран
|
15:45 |
Хоосе Талае Савех
|
|
2 - 1 |
|
Райка Бабол
|
|
ИРАА
Иран
|
15:45 |
Баадраан
|
|
2 - 2 |
|
Хавадар
|
|
РУС3
Русия
|
16:00 |
Псков 747
|
|
1 - 0 |
|
Коломна
|
|
РУС3
Русия
|
16:00 |
Алания Владикавказ
|
|
5 - 0 |
|
Интер Черкеск
|
|
РУС3
Русия
|
16:00 |
Спартак Налчик
|
|
3 - 0 |
|
Спартак Владикавказ
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
16:00 |
Нюшьопинг
|
|
3 - 1 |
|
Рининге
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
16:00 |
ИФ Карлстад
|
|
1 - 0 |
|
Силвия
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
16:00 |
Твякер
|
|
1 - 1 |
|
Отвидаберг
|
|
НОР3
Норвегия
|
16:00 |
Брюне II
|
|
1 - 3 |
|
Мандалскамеранте
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Сандвикс
|
|
2 - 4 |
|
ИФК Йостершунд
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Питео
|
|
4 - 1 |
|
Умея ФК Академи
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Гамла Упсала
|
|
2 - 0 |
|
Кунгсенген
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Валбо
|
|
0 - 2 |
|
Худиксвал
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Венершбори ФК
|
|
3 - 2 |
|
ИФК Тидахолм
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Нордвьормланд
|
|
5 - 2 |
|
Гребестад
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Халмия
|
|
4 - 1 |
|
Стафсинге
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Рьопе
|
|
3 - 1 |
|
Карлскрона
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Йостерлен
|
|
2 - 1 |
|
Далсторпс
|
|
ТАЙЛ2
Тайланд
|
16:00 |
Самут Сахон
|
|
3 - 2 |
|
Районг
|
|
ЕСТ
Естония
|
16:00 |
ФКИ Левадия
|
|
1 - 0 |
|
Транс
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
16:00 |
Банкок Юнайтед
|
|
1 - 1 |
|
Чианграй Юнайтед
|
|
БЛР
Беларус
|
16:00 |
Слуцк
|
|
1 - 2 |
|
Торпедо БелАЗ
|
|
ЛИТ1
Литва
|
16:00 |
ФА Шяуляй
|
|
5 - 0 |
|
Миния
|
|
ПОЛ
Полша
|
16:00 |
ЛКС Лодз
|
|
1 - 4 |
|
Арка Гдиня
|
|
РУС1
Русия
|
16:00 |
Спартак Москва II
|
|
0 - 3 |
|
Нефтехимик
|
|
ФРА2
Франция
|
16:00 |
Каен
|
|
0 - 2 |
|
Ланс
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Байерн Хоф
|
|
3 - 2 |
|
Абтсвинд
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Вюрцбюргер ФФ
|
|
2 - 0 |
|
Кам
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Санд
|
|
0 - 4 |
|
ДЮК Бамберг
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Дайсенхофен
|
|
3 - 1 |
|
Ханкофен-Хайлинг
|
|
ДАН3
Дания
|
16:00 |
Сковсхьовед
|
|
1 - 2 |
|
ФА 2000
|
|
НИД3
Нидерландия
|
16:00 |
Рийнсбургсе Бойс
|
|
1 - 1 |
|
Волендам II
|
|
НИД3
Нидерландия
|
16:00 |
Спакенбург
|
|
2 - 2 |
|
Спарта Ротердам II
|
|
НИД3
Нидерландия
|
16:00 |
АЩВХ
|
|
1 - 3 |
|
Ейселмервогелс
|
|
РУС3
Русия
|
16:00 |
Салют-Белгород
|
|
1 - 0 |
|
Калуга
|
|
ДАНДС
Дания
|
16:00 |
ОКС
|
|
1 - 2 |
|
Мариенлюст
|
|
ДАНДС
Дания
|
16:00 |
Скьолд Себи
|
|
2 - 3 |
|
Лисенг
|
|
ДАНДС
Дания
|
16:00 |
АБ Тярнби
|
|
2 - 1 |
|
ГВИ
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
16:00 |
Кухл
|
|
1 - 1 |
|
Зеекирхен
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
16:00 |
Аниф
|
|
0 - 3 |
|
Залцбургер АК
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Айнтрахт Щадталендорф
|
|
3 - 1 |
|
Нойхоф
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Тюрк Гюджу Фридберг
|
|
1 - 1 |
|
Рот-Вайс Валдорф
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Ханау 93
|
|
0 - 3 |
|
Едерсхайм
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Рьохлинг Вьолклинген
|
|
4 - 2 |
|
Гонсенхайм
|
|
ЮАР
ЮАР
|
16:00 |
Полокване Сити
|
|
3 - 1 |
|
СуперСпорт Юнайтед
|
|
ЮАР
ЮАР
|
16:00 |
Стеленбош
|
|
2 - 2 |
|
Блек Леопардс
|
|
ЮАР
ЮАР
|
16:00 |
Чипа Юнайтед
|
|
0 - 0 |
|
Роял АМ
|
|
РУС3
Русия
|
16:00 |
Акрон
|
|
1 - 0 |
|
Урал II
|
|
ЮАР2
ЮАР
|
16:00 |
ТС Спортинг
|
|
0 - 2 |
|
Мбомбела Юнайтед
|
|
ЮАР2
ЮАР
|
16:00 |
Роял Ийгълс
|
|
2 - 2 |
|
ТТМ
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Блументхалер ШФ
|
|
2 - 2 |
|
Хабенхаузер ФФ
|
|
ИТЛП
Италия
|
16:00 |
Про Верчели
|
|
1 - 2 |
|
Гозано
|
|
ИТЛП
Италия
|
16:00 |
Арциняно Валчямпо
|
|
0 - 1 |
|
Зюдтирол
|
|
ИТА
Италия
|
16:00 |
Удинезе
|
|
0 - 1 |
|
Бреша
|
|
ТУР3
Турция
|
16:00 |
Ушак Спор
|
|
0 - 2 |
|
Анкара Демирспор
|
|
ТУР3
Турция
|
16:00 |
Бодрумспор
|
|
0 - 4 |
|
Ванспор
|
|
ТУР3
Турция
|
16:00 |
Ергене Велимешеспор
|
|
1 - 1 |
|
Сивас Беледиеспор
|
|
ТУР3
Турция
|
16:00 |
Тузласпор
|
|
0 - 0 |
|
Сакаряспор
|
|
ТУР3
Турция
|
16:00 |
Саръйер
|
|
1 - 0 |
|
Афйонспор
|
|
ИТАБ
Италия
|
16:00 |
Беневенто
|
|
1 - 0 |
|
Козенца
|
|
ИТАБ
Италия
|
16:00 |
Кремонезе
|
|
2 - 1 |
|
Кротоне
|
|
ИТАБ
Италия
|
16:00 |
Емполи
|
|
1 - 0 |
|
Читадела
|
|
ИТАБ
Италия
|
16:00 |
Юве Стабия
|
|
1 - 5 |
|
Асколи
|
|
ИТАБ
Италия
|
16:00 |
Ливорно
|
|
2 - 1 |
|
Порденоне
|
|
ИТАБ
Италия
|
16:00 |
Пескара
|
|
1 - 1 |
|
Виртус Ентела
|
|
ИТАБ
Италия
|
16:00 |
Специя
|
|
2 - 2 |
|
Перуджа
|
|
УРУ2
Уругвай
|
16:00 |
Вила Еспаньола
|
|
0 - 1 |
|
Сити Торке
|
|
УКРП
Украйна
|
16:00 |
Кремин
|
|
2 - 4 |
|
Черноморец Одеса
|
|
МОЛД
Молдова
|
16:00 |
Кодру Лозова
|
|
0 - 1 |
|
Динамо-Ауто
|
|
ЮАР2
ЮАР
|
16:00 |
ДжДР Старс
|
|
2 - 0 |
|
Кейп Юнайтед
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Кионс
|
|
2 - 3 |
|
Унион Фелтре
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Лентиджионе
|
|
2 - 3 |
|
Фанфула
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Сан Донато Таварнеле
|
|
0 - 3 |
|
Скандичи
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Атлетико Терме Фиуджи
|
|
1 - 1 |
|
Анкона-Мателика
|
|
МАК
Северна Македония
|
16:00 |
Борец
|
|
1 - 1 |
|
Работнички
|
|
УЗБЕ
Узбекистан
|
16:00 |
Металург Бекабад
|
|
1 - 2 |
|
Пахтакор
|
|
УЗБЕ
Узбекистан
|
16:00 |
Согдияна
|
|
0 - 0 |
|
Навбахор
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
16:00 |
ХК Висла Плок
|
|
27 - 23 |
|
Кадетен ШХ
|
|
ИРАА
Иран
|
16:00 |
Сепидроод Рашт
|
|
0 - 0 |
|
Алуминум Арак
|
|
САНМА
Сан Марино
|
16:00 |
Пенароса
|
|
3 - 2 |
|
Ювенес/Догана
|
|
САНМА
Сан Марино
|
16:00 |
Домагнано
|
|
1 - 2 |
|
Мурата
|
|
ЛИВ
Ливан
|
16:00 |
Сафа
|
|
0 - 0 |
|
Ал Акха Ал Ахли
|
|
ЕГИП
Египет
|
16:00 |
Ел Гаиш
|
|
0 - 1 |
|
Ал Мокавлун
|
|
ТУР3
Турция
|
16:00 |
Бандърмаспор
|
|
2 - 0 |
|
Байбурт ЙИС
|
|
ТУР3
Турция
|
16:00 |
Санджактепе
|
|
0 - 1 |
|
Чорум
|
|
САНМА
Сан Марино
|
16:00 |
Тре Фиори
|
|
3 - 2 |
|
Фаетано
|
|
ГЕР19
Германия
|
16:00 |
Алемания Аахен (19)
|
|
0 - 2 |
|
Арминия Билефелд (19)
|
|
ИТП1
Италия
|
16:00 |
Лацио (19)
|
|
2 - 1 |
|
Пескара (19)
|
|
УНГК
Унгария
|
16:00 |
Хевиз
|
|
0 - 6 |
|
Мезьокьовешд-Жори
|
|
УНГК
Унгария
|
16:00 |
Дунахарасзти МТК
|
|
1 - 7 |
|
Хонвед
|
|
УНГК
Унгария
|
16:00 |
Сарвар
|
|
0 - 3 |
|
Дебрецен
|
|
УНГК
Унгария
|
16:00 |
Путнок ВСЕ
|
|
0 - 5 |
|
Пакш
|
|
УНГК
Унгария
|
16:00 |
Ерди ВСЕ
|
|
0 - 1 |
|
Дьошгьор
|
|
ИТААЖ
Италия
|
16:00 |
Сасуоло (Ж)
|
|
1 - 3 |
|
Ювентус (Ж)
|
|
ИТААЖ
Италия
|
16:00 |
Милан (Ж)
|
|
4 - 1 |
|
Оробика (Ж)
|
|
ИТААЖ
Италия
|
16:00 |
Верона (Ж)
|
|
2 - 1 |
|
Флоренция (Ж)
|
|
ИТААЖ
Италия
|
16:00 |
Тавагнако (Ж)
|
|
1 - 1 |
|
Бари (Ж)
|
|
ИТААЖ
Италия
|
16:00 |
Емполи (Ж)
|
|
0 - 1 |
|
Интер (Ж)
|
|
ТРСПО
Русия
|
16:15 |
Даниил Медведев
|
|
2 - 0 |
|
Егор Герасимов
|
|
РУМ2
Румъния
|
16:30 |
ССУ Поли Тимишоара
|
|
0 - 0 |
|
КСМ Решица
|
|
РУС3
Русия
|
16:30 |
Волгар Астрахан
|
|
1 - 0 |
|
Машук КМВ
|
|
НОР1
Норвегия
|
16:30 |
Конгсвингер
|
|
1 - 2 |
|
Уленсакер/Киса
|
|
НОР3
Норвегия
|
16:30 |
Олесун II
|
|
3 - 2 |
|
Льоренског
|
|
ПОЛ2
Полша
|
16:30 |
Гарбарния Краков
|
|
1 - 3 |
|
ГКС Катовице
|
|
СЛВК2
Словакия
|
16:30 |
Пучов
|
|
5 - 3 |
|
Шаморин
|
|
СЛВК2
Словакия
|
16:30 |
Липтовски Микулаш
|
|
1 - 3 |
|
Дубница
|
|
СЛВК2
Словакия
|
16:30 |
Комарно
|
|
1 - 3 |
|
Дукла Банска Бистрица
|
|
СЛВК2
Словакия
|
16:30 |
Слован Братислава II
|
|
2 - 5 |
|
Жилина II
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Тюркспор Аугсбург
|
|
3 - 1 |
|
Ньордлинген
|
|
УЕЛС
Уелс
|
16:30 |
Кармартън Таун
|
|
2 - 6 |
|
Дъ Ню Сейнтс
|
|
УЕЛС
Уелс
|
16:30 |
Пенибонт
|
|
3 - 1 |
|
Еърбъс ЮК
|
|
УЕЛС
Уелс
|
16:30 |
Бала Таун
|
|
1 - 2 |
|
Кардиф МЮ
|
|
ГЕР
Германия
|
16:30 |
Байерн Мюнхен
|
|
4 - 0 |
|
Кьолн
|
|
ГЕР
Германия
|
16:30 |
Байер Леверкузен
|
|
2 - 0 |
|
Унион Берлин
|
|
ГЕР
Германия
|
16:30 |
Херта Берлин
|
|
2 - 1 |
|
Падерборн
|
|
ГЕР
Германия
|
16:30 |
Фрайбург
|
|
1 - 1 |
|
Аугсбург
|
|
НИД3
Нидерландия
|
16:30 |
Козакен Бойс
|
|
2 - 4 |
|
ХХК
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Мехтерсхайм
|
|
2 - 1 |
|
Айнтрахт Трир
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Хасия Бинген
|
|
0 - 4 |
|
Карбах
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Дифлен
|
|
1 - 3 |
|
Шот Майнц
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Херта Висбах
|
|
0 - 1 |
|
Арминия Лудвигсхафен
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Федерсхайм
|
|
4 - 2 |
|
Ейсбахтал
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
ФФ Енгерс 07
|
|
1 - 3 |
|
Ворматия Вормс
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Оберахерн
|
|
3 - 1 |
|
Зандхаузен II
|
|
ТУР1
Турция
|
16:30 |
Алтай
|
|
0 - 0 |
|
Анкара Кечийоренгюджю
|
|
ТУР1
Турция
|
16:30 |
Анкараспор
|
|
2 - 1 |
|
Алтънорду
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Бангор Сити
|
|
2 - 3 |
|
Ландудно
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Бъкли Таун
|
|
2 - 4 |
|
Ланрхедър
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Колуин Бей
|
|
4 - 2 |
|
Ланфеър Юнайтед
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Суонзи Юнивърсити
|
|
4 - 2 |
|
Унди Атлетик
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Конуи Бъроу
|
|
1 - 1 |
|
Рътин Таун
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Флинт Таун Юнайтед
|
|
7 - 0 |
|
Лангефни Таун
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Гресфорд Атлетик
|
|
0 - 2 |
|
Гуйлсфийлд
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Портмадог
|
|
1 - 2 |
|
Престатин Таун
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Рил
|
|
0 - 0 |
|
Пенринкоч
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Камбриън & Клайдач
|
|
1 - 2 |
|
Хавърфордуест Каунти
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
СТМ Спортс
|
|
6 - 2 |
|
Ланели Таун
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Кумбран Селтик
|
|
4 - 0 |
|
Гойтри Юнайтед
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
16:30 |
Плачковица
|
|
0 - 1 |
|
Беласица Струмица
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
16:30 |
Осогово
|
|
1 - 0 |
|
Победа
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
16:30 |
Питу Гули
|
|
1 - 2 |
|
Пехчево
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
16:30 |
Кожув Гевгелия
|
|
1 - 0 |
|
Каменица Саса
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
16:30 |
Кораб Дебър
|
|
4 - 0 |
|
Влазрими 77
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
16:30 |
Пелистер
|
|
0 - 0 |
|
КФ Гостивар
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
16:30 |
Кадино
|
|
2 - 1 |
|
Охрид Лихнида
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
16:30 |
Лабунища
|
|
3 - 2 |
|
Дрита Боговинье
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
16:30 |
Вардари Форино
|
|
2 - 0 |
|
Скопие
|
|
АЗР
Азербайджан
|
16:30 |
Сумгаит
|
|
1 - 0 |
|
Сабах Баку
|
|
УКРП
Украйна
|
16:30 |
Балкани Зоря
|
|
2 - 0 |
|
Прикарпатия
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:30 |
Киери
|
|
2 - 0 |
|
Серавеза
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:30 |
Вила Вале
|
|
1 - 1 |
|
Виртус Болзано
|
|
ОМАН
Оман
|
16:40 |
Мирбат
|
|
0 - 4 |
|
Сохар
|
|
КАТ
Катар
|
16:50 |
Ал Раян
|
|
2 - 0 |
|
Ал Хор
|
|
РУС3
Русия
|
17:00 |
Казанка
|
|
1 - 2 |
|
Велес Москва
|
|
РУС3
Русия
|
17:00 |
Сатурн Раменское
|
|
0 - 2 |
|
Динамо Брянск
|
|
РУС3
Русия
|
17:00 |
Краснодар III
|
|
0 - 2 |
|
Динамо Махачкала
|
|
РУС3
Русия
|
17:00 |
Черноморец Новоросийск
|
|
3 - 0 |
|
Динамо Ставропол
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
Олденбургер ШФ
|
|
3 - 5 |
|
Хузумер
|
|
ШВЕЦС
Швеция
|
17:00 |
Йоншьопингс Сьодра
|
|
0 - 2 |
|
Норби
|
|
ШВЕЦС
Швеция
|
17:00 |
Далкурд
|
|
2 - 1 |
|
Йостерс
|
|
ШВЕЦ
Швеция
|
17:00 |
Норшьопинг
|
|
3 - 0 |
|
Йоребру
|
|
ШВЕЦ
Швеция
|
17:00 |
Калмар
|
|
1 - 1 |
|
Хекен
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
17:00 |
Торнс
|
|
1 - 1 |
|
Ескилсмине
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
17:00 |
Асириска Турабдин
|
|
2 - 1 |
|
Утсиктен
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Стаал Йорпеланд
|
|
0 - 2 |
|
Виндабярт
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Фана
|
|
5 - 3 |
|
Лисеклостер
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Вард
|
|
6 - 1 |
|
Фюлингсдален
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Йовик Лин
|
|
2 - 1 |
|
Нюбергсунд
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Ранхайм II
|
|
5 - 2 |
|
Брумундал
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Стриндхайм
|
|
2 - 2 |
|
Оркла
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Вердал
|
|
1 - 1 |
|
Тилер
|
|
ИСЛ1
Исландия
|
17:00 |
Кефлавик
|
|
1 - 0 |
|
Фьолнир
|
|
ИСЛ1
Исландия
|
17:00 |
Грота
|
|
4 - 0 |
|
Хаукар
|
|
ИСЛ1
Исландия
|
17:00 |
Викингур Олафсвик
|
|
4 - 2 |
|
Нярдвик
|
|
ИСЛ1
Исландия
|
17:00 |
Тротур Рейкявик
|
|
0 - 0 |
|
Афтурелдинг
|
|
ИСЛ1
Исландия
|
17:00 |
Тор
|
|
0 - 0 |
|
Магни
|
|
ИСЛ1
Исландия
|
17:00 |
Лейкнир Рейкявик
|
|
2 - 1 |
|
Фрам Рейкявик
|
|
ГРУ
Грузия
|
17:00 |
ВИТ Грузия
|
|
0 - 2 |
|
Дила
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
17:00 |
Удевала
|
|
1 - 5 |
|
Сьоведален
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
17:00 |
Лидшьопинг
|
|
2 - 2 |
|
Йоребру Сюрианска
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
17:00 |
Енгелхолм
|
|
3 - 2 |
|
Русенгорд
|
|
ФИН1
Финландия
|
17:00 |
Каяни
|
|
1 - 2 |
|
ЕИФ
|
|
БРАБ
Бразилия
|
17:00 |
Гуарани де Кампинас
|
|
1 - 0 |
|
Парана
|
|
БРА
Бразилия
|
17:00 |
Ботафого
|
|
1 - 2 |
|
Сао Пауло
|
|
НОР2
Норвегия
|
17:00 |
Левангер
|
|
2 - 0 |
|
Нардо
|
|
НОР2
Норвегия
|
17:00 |
Фрам Ларвик
|
|
4 - 0 |
|
Опсал
|
|
НОР2
Норвегия
|
17:00 |
Берум
|
|
1 - 0 |
|
Елверум
|
|
РУС1
Русия
|
17:00 |
Мордовия Саранск
|
|
1 - 0 |
|
Текстилчик
|
|
РУС1
Русия
|
17:00 |
Чайка
|
|
1 - 1 |
|
Краснодар II
|
|
РУС1
Русия
|
17:00 |
Торпедо Москва
|
|
2 - 1 |
|
Том Томск
|
|
АНГ
Англия
|
17:00 |
Бърнли
|
|
2 - 0 |
|
Норич Сити
|
|
АНГ
Англия
|
17:00 |
Евертън
|
|
0 - 2 |
|
Шефилд Юнайтед
|
|
АНГ
Англия
|
17:00 |
Манчестър Сити
|
|
8 - 0 |
|
Уотфорд
|
|
УКР
Украйна
|
17:00 |
Заря
|
|
0 - 0 |
|
Мариупол
|
|
БЪЛБ
България
|
17:00 |
Хебър
|
|
1 - 0 |
|
Литекс
|
|
СЪРБ1
Сърбия
|
17:00 |
Раднички Крагуевац
|
|
0 - 0 |
|
Траял Крушевац
|
|
СЪРБ1
Сърбия
|
17:00 |
Динамо Враня
|
|
2 - 0 |
|
Будучност Добановци
|
|
СЪРБ1
Сърбия
|
17:00 |
Смедерево 1924
|
|
2 - 1 |
|
Земун
|
|
ПОЛ2
Полша
|
17:00 |
Погон Шедълце
|
|
3 - 2 |
|
Старгард Шчечински
|
|
ПОЛ2
Полша
|
17:00 |
СКРА Честохова
|
|
2 - 1 |
|
Жнич Пръжков
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Брентфорд
|
|
0 - 0 |
|
Стоук Сити
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Бристол Сити
|
|
0 - 0 |
|
Суонзи Сити
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Кардиф Сити
|
|
1 - 0 |
|
Мидълзбро
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Лутън Таун
|
|
0 - 3 |
|
Хъл Сити
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Милуол
|
|
1 - 2 |
|
Куинс Парк Рейнджърс
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Нотингам Форест
|
|
1 - 0 |
|
Барнзли
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Рединг
|
|
1 - 2 |
|
Блекбърн Роувърс
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Шефилд Уензди
|
|
1 - 1 |
|
Фулъм
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Уигън Атлетик
|
|
2 - 0 |
|
Чарлтън Атлетик
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Акрингтън Стенли
|
|
1 - 1 |
|
Блекпул
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
АФК Уимбълдън
|
|
1 - 3 |
|
Бристол Роувърс
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Болтън Уондърърс
|
|
1 - 1 |
|
Съндърланд
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Донкастър Роувърс
|
|
2 - 0 |
|
Питърбъро Юнайтед
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Флийтууд Таун
|
|
2 - 1 |
|
Рочдейл
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Джилингам
|
|
0 - 1 |
|
Ипсуич Таун
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Линкълн Сити
|
|
0 - 6 |
|
Оксфорд Юнайтед
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Милтън Кийнс Донс
|
|
0 - 1 |
|
Саутенд Юнайтед
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Родъръм Юнайтед
|
|
0 - 0 |
|
Шрюсбъри Таун
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Транмиър Роувърс
|
|
2 - 1 |
|
Бъртън Албиън
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Уикъмб Уондърърс
|
|
1 - 0 |
|
Портсмут
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Брадфорд Сити
|
|
3 - 1 |
|
Карлайл Юнайтед
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Кеймбридж Юнайтед
|
|
0 - 1 |
|
Суиндън Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Колчестър Юнайтед
|
|
2 - 1 |
|
Лейтън Ориент
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Крю Александра
|
|
4 - 1 |
|
Солфорд Сити
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Форест Грийн Роувърс
|
|
0 - 0 |
|
Стивънидж
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Гримзби Таун
|
|
1 - 0 |
|
Макълсфийлд
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Нюпорт Каунти
|
|
1 - 1 |
|
Ексетър Сити
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Нортхямптън Таун
|
|
2 - 2 |
|
Кроули Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Олдъм Атлетик
|
|
3 - 1 |
|
Моркамб
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Плимът Аргайл
|
|
0 - 2 |
|
Челтнъм Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Порт Вейл
|
|
2 - 2 |
|
Мансфийлд Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Уолсол
|
|
1 - 0 |
|
Скънторп Юнайтед
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
Виктория Кал
|
|
1 - 6 |
|
Амертал
|
|
ШОТ
Шотландия
|
17:00 |
Ливингстън
|
|
0 - 2 |
|
Абърдийн
|
|
ШОТ
Шотландия
|
17:00 |
Мадъруел
|
|
1 - 2 |
|
Рос Каунти
|
|
ШОТ
Шотландия
|
17:00 |
Сейнт Мирън
|
|
0 - 0 |
|
Хамилтън Академикъл
|
|
ШОТ1
Шотландия
|
17:00 |
Алоа Атлетик
|
|
1 - 4 |
|
Еър Юнайтед
|
|
ШОТ1
Шотландия
|
17:00 |
Дънди Юнайтед
|
|
2 - 1 |
|
Арброут
|
|
ШОТ1
Шотландия
|
17:00 |
Инвърнес КТ
|
|
2 - 0 |
|
Куин ъф дъ Саут
|
|
ШОТ1
Шотландия
|
17:00 |
Грийнок Мортън
|
|
1 - 0 |
|
Дънди
|
|
ШОТ1
Шотландия
|
17:00 |
Партик Тисъл
|
|
0 - 3 |
|
Дънфърмлин Атлетик
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Албиън Роувърс
|
|
1 - 3 |
|
Единбург
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Анан Атлетик
|
|
0 - 0 |
|
Стърлинг Албиън
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Елгин Сити
|
|
0 - 2 |
|
Коув Рейнджърс
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Куинс Парк
|
|
0 - 3 |
|
Каудънбийт
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Стенхаусмюър
|
|
1 - 0 |
|
Брихин Сити
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Еърдриониънс
|
|
0 - 1 |
|
Рейт Роувърс
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Ийст Файв
|
|
2 - 2 |
|
Дъмбартън
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Форфар Атлетик
|
|
2 - 0 |
|
Монтроуз
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Питърхед
|
|
1 - 1 |
|
Клайд
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Странрар
|
|
0 - 3 |
|
Фолкърк
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
Карлбург
|
|
2 - 3 |
|
Ансбах
|
|
ПОЛ2
Полша
|
17:00 |
Легионовия Легионово
|
|
0 - 1 |
|
Стал Стальова Воля
|
|
СЛВН2
Словения
|
17:00 |
Кърка
|
|
1 - 3 |
|
Радомлье
|
|
СЛВН2
Словения
|
17:00 |
Фужинар
|
|
0 - 1 |
|
Горица Нова Горица
|
|
СЛВН2
Словения
|
17:00 |
Нафта
|
|
4 - 1 |
|
Рогашка
|
|
СЛВН2
Словения
|
17:00 |
Белтинци
|
|
1 - 3 |
|
Билье
|
|
СЛВН2
Словения
|
17:00 |
Дравоград
|
|
0 - 1 |
|
Доб
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
17:00 |
Ларн
|
|
0 - 0 |
|
Дънганън Суифтс
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
17:00 |
Гленторан
|
|
2 - 1 |
|
Уорънпойнт Таун
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
17:00 |
Гленавон
|
|
3 - 1 |
|
Балимена Юнайтед
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
17:00 |
Колърейн
|
|
4 - 2 |
|
Крусейдърс
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
17:00 |
Клифтънвил
|
|
1 - 0 |
|
Институт
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
17:00 |
Дергвю
|
|
1 - 2 |
|
Портадаун
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
17:00 |
Баликлеър Комрадс
|
|
4 - 0 |
|
Нокбреда
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
17:00 |
Балинамалард Юнайтед
|
|
4 - 0 |
|
Дъндела
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
17:00 |
Х&У Уелдърс
|
|
2 - 2 |
|
ПССИ
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
17:00 |
Лафгал
|
|
0 - 0 |
|
Ардс
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
17:00 |
Куинс Юнивърсити
|
|
1 - 3 |
|
Нюри Сити АФК
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
17:00 |
Волфсбергер АК II
|
|
1 - 0 |
|
Волфсберг
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
17:00 |
Рийд II
|
|
1 - 2 |
|
Калсдорф
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
17:00 |
Винер Виктория
|
|
5 - 0 |
|
Винер Нойщат
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
17:00 |
Мюнсинген
|
|
2 - 5 |
|
Белинзона
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
17:00 |
Бавой
|
|
2 - 2 |
|
Хам
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
17:00 |
Брюл
|
|
3 - 1 |
|
Базел II
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
17:00 |
Цюрих II
|
|
0 - 2 |
|
Сион II
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
17:00 |
ИФ Ювентус
|
|
0 - 1 |
|
Блек Старс
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
17:00 |
Брейтенрайн
|
|
3 - 1 |
|
Кьониц
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
17:00 |
Солотурн
|
|
1 - 1 |
|
Буохс
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
17:00 |
Шьотц
|
|
5 - 2 |
|
Люцерн II
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
17:00 |
Диетикон
|
|
0 - 1 |
|
Госау
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
17:00 |
Талвил
|
|
0 - 1 |
|
Ветсвил-Бонщетен
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
17:00 |
Балцерс
|
|
1 - 0 |
|
Косова
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
17:00 |
Ред Стар Цюрих
|
|
2 - 4 |
|
Ешен/Маурен
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Ийст Килбрайд
|
|
3 - 2 |
|
Берик Рейнджърс
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Олдършот Таун
|
|
1 - 0 |
|
Рексъм
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Боръм Ууд
|
|
4 - 0 |
|
Стокпорт Каунти
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Бромли
|
|
2 - 1 |
|
Нотс Каунти
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Чорли
|
|
1 - 1 |
|
Уокинг
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Ебсфлийт Юнайтед
|
|
0 - 3 |
|
Бароу
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Халифакс Таун
|
|
4 - 2 |
|
Барнет
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Хартлипул Юнайтед
|
|
0 - 2 |
|
Довър Атлетик
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Мейдънхед Юнайтед
|
|
1 - 1 |
|
Харогейт Таун
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Солихъл Муурс
|
|
0 - 1 |
|
Йоувил Таун
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Сътън Юнайтед
|
|
4 - 0 |
|
Честърфийлд
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Торки Юнайтед
|
|
0 - 0 |
|
Дагенъм & Редбридж
|
|
ИСП
Испания
|
17:00 |
Леванте
|
|
0 - 0 |
|
Ейбар
|
|
ИСП2
Испания
|
17:00 |
Кадис
|
|
0 - 0 |
|
Депортиво Ла Коруня
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
ХШК БВ Швалбе Тюндерн
|
|
2 - 0 |
|
Айнтрахт Нортхайм
|
|
ГЕР4
Германия
|
17:00 |
Йеделох
|
|
3 - 0 |
|
ХСК Хановер
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
Унион Нететал
|
|
2 - 1 |
|
ТФД Велберт
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
17:00 |
Шварц-Вайс Брегенц
|
|
3 - 0 |
|
Волфурт
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
17:00 |
Хохенемс
|
|
3 - 3 |
|
Дорнбирнер ШФ
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Нънийтън Бъроу
|
|
3 - 2 |
|
Ейлвичърч
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Йет Таун
|
|
0 - 2 |
|
Уолтън Кежуълс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Ийст Търък Юнайтед
|
|
2 - 1 |
|
Брайтлингсий Риджънт
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
Интер Тюркспор Кил
|
|
1 - 1 |
|
Фризия 03 Ризум-Линдхолм
|
|
ИТЛП
Италия
|
17:00 |
Ренде
|
|
1 - 1 |
|
Терамо
|
|
СЪРБ1
Сърбия
|
17:00 |
Раднички Пирот
|
|
1 - 1 |
|
Нови Пазар
|
|
ВЛ2ДЕ
Англия
|
17:00 |
Саутхямптън (23)
|
|
0 - 2 |
|
Челси (23)
|
|
AЛБ
Албания
|
17:00 |
Скендербеу Корча
|
|
1 - 0 |
|
Теута Драч
|
|
AЛБ
Албания
|
17:00 |
Партизани Тирана
|
|
1 - 1 |
|
Бюлис
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
17:00 |
Инджия
|
|
0 - 1 |
|
Раднички Ниш
|
|
УКРП
Украйна
|
17:00 |
Рух Виники
|
|
0 - 1 |
|
Оболон Киев
|
|
АРЖЦ
Аржентина
|
17:00 |
Мидланд
|
|
0 - 0 |
|
Депортиво Мерло
|
|
ПАР2
Парагвай
|
17:00 |
12 октомври
|
|
1 - 0 |
|
Фернандо де ла Мора
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Грантхям Таун
|
|
1 - 0 |
|
Бамбър Бридж
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Стейлбридж Селтик
|
|
1 - 3 |
|
Радклиф
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Саут Шийлдс
|
|
2 - 0 |
|
Басфорд Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Атертън Колиъриъс
|
|
1 - 3 |
|
Миклоувър
|
|
КХЛ
Русия
|
17:00 |
ХК Череповец
|
|
2 - 4 |
|
ХК Торпедо Нижни
|
|
КХЛ
Русия
|
17:00 |
ХК Сочи
|
|
1 - 1 |
|
Адмирал Владивосток
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
17:00 |
КД Бидасоа Ирун
|
|
34 - 19 |
|
Рийхимаен Кокс
|
|
ШОТК
Шотландия
|
17:00 |
Бъки Тистъл
|
|
4 - 1 |
|
СС Стролърс
|
|
ШОТК
Шотландия
|
17:00 |
Каледониън Брейвс
|
|
3 - 4 |
|
Ротхес
|
|
ШОТК
Шотландия
|
17:00 |
Далбийти Стар
|
|
1 - 3 |
|
Гала Фейридийн Роувърс
|
|
ШОТК
Шотландия
|
17:00 |
Форес Механикс
|
|
1 - 4 |
|
Банкс О'Дий
|
|
ШОТК
Шотландия
|
17:00 |
Форт Уилям
|
|
5 - 0 |
|
Вали ъф Лейден
|
|
ШОТК
Шотландия
|
17:00 |
Фрейзърбърг
|
|
0 - 1 |
|
Бонириг Роуз
|
|
ШОТК
Шотландия
|
17:00 |
Инверъри Локо Уъркс
|
|
3 - 2 |
|
Уик Академи
|
|
ШОТК
Шотландия
|
17:00 |
Линлитгоу Роуз
|
|
1 - 0 |
|
Хънтли
|
|
ШОТК
Шотландия
|
17:00 |
Кейт
|
|
2 - 3 |
|
Стърлинг Юнивърсити
|
|
ШОТК
Шотландия
|
17:00 |
Найрн Каунти
|
|
0 - 0 |
|
Клачнакъдин
|
|
ШОТК
Шотландия
|
17:00 |
Спартанс
|
|
1 - 1 |
|
Девъронвейл
|
|
ШОТК
Шотландия
|
17:00 |
Стратспей Тисъл
|
|
2 - 1 |
|
Лосимаут
|
|
ШОТК
Шотландия
|
17:00 |
Търиф Юнайтед
|
|
1 - 5 |
|
Формартин Юнайтед
|
|
БАХР
Бахрейн
|
17:00 |
Ал Наджма
|
|
4 - 1 |
|
Ал Хала
|
|
ИСЛЖ
Исландия
|
17:00 |
Стярнан (Ж)
|
|
3 - 1 |
|
КР Рейкявик (Ж)
|
|
ИСЛЖ
Исландия
|
17:00 |
Селфос (Ж)
|
|
2 - 0 |
|
ИБВ (Ж)
|
|
ИСЛЖ
Исландия
|
17:00 |
Филкир (Ж)
|
|
1 - 5 |
|
Брейдаблик (Ж)
|
|
КЕВЕ
КЕВ европейско първенство
|
17:00 |
Нидерландия (волейбол)
|
|
1 - 3 |
|
Германия (волейбол)
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Честър
|
|
1 - 1 |
|
Олтринчам
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Кързън Аштън
|
|
4 - 4 |
|
Блайт Спартанс
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Брадфорд Парк Авеню
|
|
2 - 4 |
|
Морпет Таун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Гейтсхед
|
|
6 - 0 |
|
Рамсботъм Юнайтед
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Алфретън Таун
|
|
1 - 1 |
|
Кингс Лин Таун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Стамфорд
|
|
0 - 4 |
|
Бостън Юнайтед
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Белпър Таун
|
|
0 - 0 |
|
Уитън Албиън
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Лъфбъроу Динамо
|
|
0 - 3 |
|
Тамуърт
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
АФК Телфорд Юнайтед
|
|
0 - 3 |
|
Нантуич Таун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Хейлзуен Таун
|
|
4 - 1 |
|
Стратфорд Таун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Матлок Таун
|
|
1 - 2 |
|
Кидсгроув Атлетик
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Хеднесфорд Таун
|
|
3 - 2 |
|
Баруел
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Кидърминстър Хариърс
|
|
0 - 0 |
|
Стафорд Рейнджърс
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Коувил Таун
|
|
1 - 2 |
|
Сторбридж
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Бекънсфийлд Таун
|
|
1 - 0 |
|
Хемъл Хемпстед Таун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Коринтиан Кежуълс
|
|
2 - 0 |
|
Челмсфорд Сити
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Тонбридж Ейнджълс
|
|
1 - 2 |
|
Ийстбърн Бъроу
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Маргейт
|
|
3 - 1 |
|
Конкорд Рейнджърс
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Мейдстоун Юнайтед
|
|
4 - 1 |
|
Чесхънт
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Дълуич Хамлет
|
|
6 - 1 |
|
Богнор Реджис Таун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Билерикей Таун
|
|
1 - 0 |
|
Басилдън Юнайтед
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Хароу Бъроу
|
|
0 - 1 |
|
Каршолтън Атлетик
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Енфийлд Таун
|
|
2 - 0 |
|
Брейнтрий Таун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Кингс Ленгли
|
|
4 - 0 |
|
Фолкестън Инвикта
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Харингей Бъроу
|
|
5 - 0 |
|
Стейнс Таун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Фарнбъроу
|
|
0 - 5 |
|
Уилдстоун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Уелинг Юнайтед
|
|
7 - 0 |
|
Чипстед
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Чесхям Юнайтед
|
|
1 - 2 |
|
Хемптън & Ричмънд
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Уестън Супер Меър
|
|
2 - 1 |
|
Мертир Таун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Шолинг
|
|
0 - 3 |
|
Уеймът
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Херефорд
|
|
5 - 2 |
|
Труро Сити
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Пуул Таун
|
|
2 - 1 |
|
Хънгърфорд Таун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Суиндън Супермарин
|
|
0 - 4 |
|
Бат Сити
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Оксфорд Сити
|
|
7 - 0 |
|
Норт Лий
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Блекфийлд & Лангли
|
|
1 - 0 |
|
Дорчестър Таун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Тивертън Таун
|
|
2 - 4 |
|
Бристол Манър Фарм
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Саутпорт
|
|
5 - 2 |
|
Скарбъроу Атлетик
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Юнайтед ъф Манчестър
|
|
1 - 2 |
|
Уорингтън Таун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Ланкастър Сити
|
|
0 - 5 |
|
Спенимуур Таун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Кетъринг Таун
|
|
1 - 1 |
|
Сътън Колдфийлд Таун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Ръшхол Олимпик
|
|
2 - 0 |
|
Гейнзбро Тринити
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Бишъпс Стортфорд
|
|
1 - 2 |
|
Питърбъро Спортс
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Лоустофт Таун
|
|
4 - 0 |
|
Нийдхям Маркет
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Хорсхям
|
|
0 - 2 |
|
Дартфорд
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Сейнт Олбънс Сити
|
|
2 - 2 |
|
Уортинг
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Люис
|
|
1 - 2 |
|
Бауърс & Питсий
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Потърс Бар Таун
|
|
2 - 0 |
|
Хорнчърч
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Туутинг енд Митчъм Юнайтед
|
|
1 - 0 |
|
Доркинг Уондърърс
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Хавънт & Уотърлуувил
|
|
2 - 1 |
|
Таунтън Таун
|
|
ШОТК
Шотландия
|
17:00 |
Броксбърн Атлетик
|
|
3 - 2 |
|
Ийст Стърлингшър
|
|
ШОТК
Шотландия
|
17:00 |
Единбург Юнивърсити
|
|
1 - 3 |
|
Локхий Юнайтед
|
|
ШОТК
Шотландия
|
17:00 |
Къмбърнаулд Колтс
|
|
1 - 5 |
|
Пеникуик Атлетик
|
|
ШОТК
Шотландия
|
17:00 |
Гретна 2008
|
|
1 - 0 |
|
Хил ъф Бит Хауторн
|
|
ИСЛЖ
Исландия
|
17:00 |
Валур (Ж)
|
|
3 - 2 |
|
Кефлавик (Ж)
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Лиймингтън
|
|
2 - 2 |
|
Чейстаун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Бостън Таун
|
|
0 - 4 |
|
Лийк Таун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Аштън Юнайтед
|
|
1 - 0 |
|
Понтефракт Колиъриъс
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Колни
|
|
0 - 0 |
|
Осет Юнайтед
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
1874 Нортуич
|
|
0 - 1 |
|
Уитби Таун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Трафорд
|
|
1 - 3 |
|
Дарлингтън
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Гайзли
|
|
1 - 0 |
|
Стоктън Таун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Марийн
|
|
1 - 2 |
|
Дънстън ЮТС
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Бартън Роувърс
|
|
0 - 1 |
|
Хитчин Таун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Хадлей
|
|
1 - 0 |
|
Рамсгейт
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Рънкорн Таун
|
|
1 - 3 |
|
Фарзли Селтик
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Бедшот Лий
|
|
0 - 4 |
|
Хейс & Йединг Юнайтед
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Флакуел Хийт
|
|
0 - 3 |
|
Слоу Таун
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Малдън & Типтрий
|
|
4 - 2 |
|
Уингейт & Финчли
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Мънифилдс
|
|
0 - 2 |
|
Уайтелийф
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Биглъсуейд Таун
|
|
1 - 2 |
|
Уеър
|
|
ФАК
Англия
|
17:00 |
Хартли Уитни
|
|
0 - 0 |
|
Чичестър Сити
|
|
ИСЛ2
Исландия
|
17:00 |
ИР
|
|
4 - 4 |
|
КФГ
|
|
ИСЛ2
Исландия
|
17:00 |
Видир
|
|
2 - 1 |
|
Далвик/Рейнир
|
|
ИСЛ2
Исландия
|
17:00 |
Кари
|
|
0 - 2 |
|
Селфос
|
|
ИСЛ2
Исландия
|
17:00 |
Фьордабигд
|
|
1 - 3 |
|
Лейкнир Фаскрудсфьордур
|
|
ИСЛ2
Исландия
|
17:00 |
Вестри
|
|
7 - 0 |
|
Тиндастол
|
|
ИСЛ2
Исландия
|
17:00 |
Вьолсунгур
|
|
3 - 1 |
|
Тротур Вогар
|
|
ИПДЖ
Испания
|
17:00 |
Барселона (Ж)
|
|
6 - 1 |
|
Атлетико Мадрид (Ж)
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:05 |
Бирмингам Сити
|
|
0 - 1 |
|
Престън Норт Енд
|
|
КХЛ
Русия
|
17:10 |
ХК Динамо Минск
|
|
5 - 0 |
|
Йокерит
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:15 |
Вейхе Фленсбург II
|
|
1 - 3 |
|
Фьоникс Любек
|
|
ГЪР
Гърция
|
17:15 |
Волос НФК
|
|
1 - 0 |
|
ОФИ
|
|
ИРАА
Иран
|
17:15 |
Естеглал Хузестан
|
|
3 - 1 |
|
Ниройе Замини
|
|
ТФОДМ
Франция
|
17:15 |
Люка Пуй
|
|
0 - 2 |
|
Жо-Вилфрид Цонга
|
|
БЪЛ
България
|
17:30 |
Ботев Враца
|
|
0 - 0 |
|
Дунав
|
|
ХЪРВ
Хърватия
|
17:30 |
Славен Копривница
|
|
2 - 0 |
|
Горица Загреб
|
|
ЧЕХ
Чехия
|
17:30 |
Словачко
|
|
1 - 1 |
|
Теплице
|
|
ЧЕХ
Чехия
|
17:30 |
Опава
|
|
1 - 1 |
|
Слован Либерец
|
|
ЧЕХ
Чехия
|
17:30 |
Пршибрам
|
|
0 - 2 |
|
Карвина
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
17:30 |
Варнсдорф
|
|
1 - 2 |
|
Пардубице
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
17:30 |
Лишен
|
|
3 - 0 |
|
Простеев
|
|
БиХ
Босна и Херцеговина
|
17:30 |
Младост Добой Какан
|
|
2 - 0 |
|
Слобода Тузла
|
|
БиХ
Босна и Херцеговина
|
17:30 |
Тузла Сити
|
|
2 - 1 |
|
Сараево
|
|
РУМ
Румъния
|
17:30 |
Сепси
|
|
3 - 0 |
|
Херманщат
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
17:30 |
Тере Сейнте
|
|
1 - 1 |
|
Адзури 90
|
|
ХЪР2
Хърватия
|
17:30 |
Ориент 1919
|
|
1 - 1 |
|
Кроатия Змиявци
|
|
ХЪР2
Хърватия
|
17:30 |
Хрватски Драговоляц
|
|
1 - 1 |
|
Кустошия
|
|
ХЪР2
Хърватия
|
17:30 |
Сесвете
|
|
0 - 1 |
|
Шибеник
|
|
ХЪР2
Хърватия
|
17:30 |
Солин
|
|
1 - 0 |
|
Бьело Бърдо
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
17:30 |
Китцбюел
|
|
1 - 4 |
|
Телфс
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:30 |
Валдгирмес
|
|
0 - 2 |
|
Барокщат Фулда-Лехнерц
|
|
ТУР
Турция
|
17:30 |
Кайсериспор
|
|
1 - 1 |
|
Денизлиспор
|
|
ИСПСБ
Испания
|
17:30 |
Осасуна II
|
|
4 - 2 |
|
Реал Унион
|
|
КХЛ
Русия
|
17:30 |
ХК Динамо Москва
|
|
4 - 1 |
|
ХК Динамо Рига
|
|
БЛР
Беларус
|
18:00 |
Неман Гродно
|
|
1 - 0 |
|
Дняпро Могилев
|
|
ЛИТ1
Литва
|
18:00 |
Вилняюс Вютис
|
|
4 - 3 |
|
Невежис
|
|
РУС1
Русия
|
18:00 |
Армавир
|
|
0 - 0 |
|
Луч Владивосток
|
|
РУС1
Русия
|
18:00 |
Балтика
|
|
2 - 1 |
|
Ротор Волгоград
|
|
РУС1
Русия
|
18:00 |
Факел
|
|
0 - 3 |
|
Химки
|
|
РУС1
Русия
|
18:00 |
Чертаново
|
|
0 - 1 |
|
Шинник
|
|
ИЗР
Израел
|
18:00 |
Макаби Нетаня
|
|
2 - 2 |
|
Апоел Кфар Саба
|
|
БЪЛБ
България
|
18:00 |
Спартак Плевен
|
|
2 - 1 |
|
Поморие
|
|
БЪЛБ
България
|
18:00 |
Спартак Варна
|
|
1 - 0 |
|
Монтана
|
|
СЛВК
Словакия
|
18:00 |
ДАК 1904
|
|
0 - 1 |
|
Ружомберок
|
|
ПОЛ1
Полша
|
18:00 |
Стал Мелец
|
|
1 - 0 |
|
Белхатов
|
|
ПОЛ2
Полша
|
18:00 |
Лех Познан II
|
|
1 - 2 |
|
Видзев Лодз
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
18:00 |
Храдец Кралове
|
|
1 - 0 |
|
Славой Вишеград
|
|
АВС
Австрия
|
18:00 |
Матерсбург
|
|
3 - 3 |
|
Щурм Грац
|
|
АВС
Австрия
|
18:00 |
Адмира
|
|
1 - 1 |
|
Санкт Пьолтен
|
|
АВС
Австрия
|
18:00 |
ВШГ Тирол
|
|
0 - 2 |
|
Рапид Виена
|
|
ШВЦ1
Швейцария
|
18:00 |
Стад Лозана-Уши
|
|
3 - 0 |
|
Киасо
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
18:00 |
Раперсвил-Йона
|
|
0 - 4 |
|
Ивердон Спорт
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
18:00 |
Етоал Каруж
|
|
0 - 4 |
|
Стад Нион
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
18:00 |
Ешаленс
|
|
3 - 0 |
|
Льо Шо дьо Фон
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
18:00 |
Бюле
|
|
0 - 0 |
|
Мартини Спортс
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
18:00 |
Натерс
|
|
3 - 1 |
|
Йънг Бойс II
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
18:00 |
Мутенц
|
|
2 - 1 |
|
Делемон
|
|
БЕЛ2
Белгия
|
18:00 |
Екселсиор Виртон
|
|
3 - 0 |
|
Беерсхот
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
18:00 |
Айнтрахт Целе
|
|
1 - 1 |
|
Арминия Хановер
|
|
КИП
Кипър
|
18:00 |
Омония Никозия
|
|
1 - 0 |
|
Аполон Лимасол
|
|
ПОР2
Португалия
|
18:00 |
Шавеш
|
|
2 - 3 |
|
Спортинг Ковиля
|
|
ПОР2
Португалия
|
18:00 |
Насионал Мадейра
|
|
2 - 1 |
|
Пенафиел
|
|
ПОР2
Португалия
|
18:00 |
Академико Висеу
|
|
1 - 0 |
|
Фарензе
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
18:00 |
Лаутерах
|
|
1 - 1 |
|
Лангенег
|
|
ИСПСБ
Испания
|
18:00 |
Виляреал II
|
|
0 - 1 |
|
Барселона II
|
|
ТУР3
Турция
|
18:00 |
Шанлъурфаспор
|
|
0 - 3 |
|
Маниса
|
|
ФИН
Финландия
|
18:00 |
ХИФК
|
|
2 - 0 |
|
СДЖК
|
|
МАР
Мароко
|
18:00 |
Молудия Ужда
|
|
2 - 1 |
|
ФУС Рабат
|
|
АЛЖ2
Алжир
|
18:00 |
Релизане
|
|
1 - 0 |
|
МО Беджая
|
|
АЛЖ2
Алжир
|
18:00 |
Амал Бу Саада
|
|
0 - 0 |
|
МК Сайда
|
|
АЛЖ2
Алжир
|
18:00 |
Олимпик Медея
|
|
2 - 0 |
|
Тадженант
|
|
АЛЖ2
Алжир
|
18:00 |
Арзев
|
|
2 - 1 |
|
УСМ Ел Харач
|
|
АЛЖ2
Алжир
|
18:00 |
РК Арба
|
|
1 - 3 |
|
АС Хруб
|
|
ИТП1
Италия
|
18:00 |
Дженоа (19)
|
|
3 - 0 |
|
Сасуоло (19)
|
|
ИПДЖ
Испания
|
18:00 |
Мадрид (Ж)
|
|
2 - 1 |
|
Еспаньол (Ж)
|
|
САРБ
Саудитска Арабия
|
18:15 |
Ал Итифак Дамам
|
|
0 - 1 |
|
Ал Фейсали Харма
|
|
САРБ
Саудитска Арабия
|
18:20 |
Ал Фатех
|
|
0 - 2 |
|
Ал Ахли Джеда
|
|
ПОЛ
Полша
|
18:30 |
Лехия Гданск
|
|
2 - 0 |
|
Корона Келце
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
18:30 |
Шеноа
|
|
2 - 3 |
|
Мерен
|
|
ИТЛП
Италия
|
18:30 |
Карпи
|
|
2 - 1 |
|
Римини
|
|
ИХЛА
Испания
|
18:30 |
БМ Нава
|
|
27 - 27 |
|
БМ Гуадалахара
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
18:30 |
Веспрем КК
|
|
31 - 37 |
|
ТХВ Кил
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
18:30 |
ХК Мешков Брест
|
|
25 - 27 |
|
Монпелие АХ
|
|
КЕВЕ
КЕВ европейско първенство
|
18:30 |
Русия (волейбол)
|
|
3 - 0 |
|
Гърция (волейбол)
|
|
КЕВЕ
КЕВ европейско първенство
|
18:30 |
Сърбия (волейбол)
|
|
3 - 0 |
|
Чехия (волейбол)
|
|
ЕГИП
Египет
|
18:30 |
Ел Гуна
|
|
0 - 1 |
|
Исмайли
|
|
ФРА
Франция
|
18:35 |
Олимпик Марсилия
|
|
1 - 1 |
|
Монпелие
|
|
ОМАН
Оман
|
18:40 |
Фанджа
|
|
2 - 1 |
|
Ал Сееб
|
|
АЗР
Азербайджан
|
18:45 |
Сабаил
|
|
1 - 1 |
|
Габала
|
|
РУС3
Русия
|
19:00 |
Муром
|
|
1 - 2 |
|
Олимп-Долгопрудний
|
|
МОЛД
Молдова
|
19:00 |
Сперанца Ниспорени
|
|
0 - 0 |
|
Шериф
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
19:00 |
Спартак Суботица
|
|
1 - 0 |
|
Явор Иваница
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
19:00 |
Чукарички
|
|
1 - 0 |
|
Младост Лучани
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
19:00 |
Напредак
|
|
1 - 3 |
|
Бачка Топола
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
19:00 |
Рад Белград
|
|
0 - 1 |
|
Радник Сурдулица
|
|
УКРП
Украйна
|
19:00 |
Металист 1925 Харков
|
|
2 - 0 |
|
Волин
|
|
НОР
Норвегия
|
19:00 |
Бран
|
|
0 - 0 |
|
Хаугесунд
|
|
БЛР
Беларус
|
19:00 |
Торпедо Минск
|
|
0 - 3 |
|
БАТЕ
|
|
ЛИТ
Литва
|
19:00 |
Атлантас
|
|
3 - 0 |
|
Стумбрас
|
|
РУС
Русия
|
19:00 |
Тамбов
|
|
2 - 1 |
|
Ростов
|
|
ИЗР
Израел
|
19:00 |
Секция Нес Циона
|
|
0 - 1 |
|
Бней Йехуда
|
|
БЪЛБ
България
|
19:00 |
Ботев Гълъбово
|
|
2 - 1 |
|
Струмска слава
|
|
ПОЛ1
Полша
|
19:00 |
Хробри Глогов
|
|
3 - 2 |
|
Одра Ополе
|
|
ПОЛ1
Полша
|
19:00 |
Заглембе Сосновец
|
|
2 - 4 |
|
Ястшембе
|
|
ПОЛ1
Полша
|
19:00 |
Хойничанка Хойнице
|
|
1 - 3 |
|
Радомяк Радом
|
|
СЛВН
Словения
|
19:00 |
Алуминий
|
|
3 - 0 |
|
Табор Сежана
|
|
ШВЦ1
Швейцария
|
19:00 |
Винтертур
|
|
0 - 3 |
|
Вил
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
19:00 |
Гуртен
|
|
0 - 1 |
|
Алерхайлиген
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
19:00 |
Леобендорф
|
|
2 - 3 |
|
Щрипфинг
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
19:00 |
Басекур
|
|
2 - 2 |
|
Лангентал
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
19:00 |
Голдау
|
|
2 - 4 |
|
Волен
|
|
БEЛ
Белгия
|
19:00 |
Спортинг Шарльороа
|
|
0 - 3 |
|
Синт Тройден
|
|
НИД3
Нидерландия
|
19:00 |
Де Треферс
|
|
1 - 0 |
|
Шевенинген
|
|
НИД3
Нидерландия
|
19:00 |
ТЕК
|
|
1 - 1 |
|
Ноордвийк
|
|
ИСП2
Испания
|
19:00 |
Реал Сарагоса
|
|
0 - 0 |
|
Луго
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
19:00 |
Хесен Драйайх
|
|
3 - 1 |
|
ШФ Щайнбах
|
|
ЮАР
ЮАР
|
19:00 |
Мамелъди Съндаунс
|
|
2 - 1 |
|
Марицбург Юнайтед
|
|
ТУР1
Турция
|
19:00 |
Адана Демирспор
|
|
4 - 1 |
|
Бурсаспор
|
|
ИСПСБ
Испания
|
19:00 |
Лангрео
|
|
0 - 0 |
|
Хетафе II
|
|
КАТ
Катар
|
19:00 |
Ал Вакрах
|
|
2 - 4 |
|
Ал Духаил
|
|
ИТА
Италия
|
19:00 |
Ювентус
|
|
2 - 1 |
|
Верона
|
|
ТУР3
Турция
|
19:00 |
Карадемир Карабюкспор
|
|
0 - 1 |
|
Еюпспор
|
|
ТУР3
Турция
|
19:00 |
Кахраманмарашспор
|
|
2 - 1 |
|
Етимесгют Беледийеспор
|
|
ТУР3
Турция
|
19:00 |
Самсунспор
|
|
5 - 0 |
|
Тарсус Идманюрду
|
|
МЛТ
Малта
|
19:00 |
Хамрун Спартанс
|
|
4 - 0 |
|
Сайрънс
|
|
МЛТ
Малта
|
19:00 |
Хибърниънс
|
|
2 - 1 |
|
Сенглея Атлетик
|
|
ЕКВ2
Еквадор
|
19:00 |
Оренсе
|
|
0 - 0 |
|
Индепендиенте Хуниорс
|
|
ИХЛА
Испания
|
19:00 |
БМ Синфин
|
|
26 - 29 |
|
БМ Гранойерс
|
|
ОМАН
Оман
|
19:00 |
Сахам
|
|
2 - 1 |
|
Оман Клуб
|
|
НАССФ
САЩ
|
19:00 |
Уисконсин
|
|
35 - 14 |
|
Мичиган
|
|
НАССФ
САЩ
|
19:00 |
Оле Мис
|
|
20 - 28 |
|
Калифорния
|
|
НАССФ
САЩ
|
19:00 |
Сиракюз
|
|
52 - 33 |
|
Уестърн Мичиган
|
|
НАССФ
САЩ
|
19:00 |
Айова Стейт
|
|
72 - 20 |
|
ЮЛ-Монро
|
|
НАССФ
САЩ
|
19:00 |
Вандербилт
|
|
38 - 66 |
|
ЛСЮ
|
|
НАССФ
САЩ
|
19:00 |
Флорида
|
|
34 - 3 |
|
Тенеси
|
|
НАССФ
САЩ
|
19:00 |
Нортуестърн
|
|
10 - 31 |
|
Мичиган Стейт
|
|
АЛЖ2
Алжир
|
19:00 |
ЖСМ Беджая
|
|
1 - 2 |
|
ЖСМ Скикда
|
|
АЛЖ2
Алжир
|
19:00 |
Ел Еулма
|
|
0 - 0 |
|
Аннаба
|
|
ШВЕЦ
Швеция
|
19:05 |
ИФК Гьотеборг
|
|
2 - 1 |
|
Сириус
|
|
РУС
Русия
|
19:05 |
Зенит
|
|
5 - 0 |
|
Рубин Казан
|
|
ИТАБ
Италия
|
19:05 |
Киево
|
|
2 - 2 |
|
Пиза
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
19:05 |
Темперлей
|
|
1 - 2 |
|
Естудиантес Касерос
|
|
АРЖ
Аржентина
|
19:15 |
Естудиантес
|
|
1 - 0 |
|
Патронато
|
|
КОНФ
Англия
|
19:20 |
Флайд
|
|
3 - 1 |
|
Ийстлий
|
|
СЪРБ1
Сърбия
|
19:30 |
Металац ГМ
|
|
2 - 0 |
|
Жарково
|
|
СЪРБ1
Сърбия
|
19:30 |
Бачка Паланка
|
|
0 - 2 |
|
Колубара
|
|
ГЪР
Гърция
|
19:30 |
Астерас Триполи
|
|
2 - 1 |
|
Атромитос
|
|
АНГ
Англия
|
19:30 |
Нюкасъл Юнайтед
|
|
0 - 0 |
|
Брайтън & Хоув Албиън
|
|
ХОЛ
Нидерландия
|
19:30 |
Спарта Ротердам
|
|
4 - 0 |
|
РКК Валвейк
|
|
ГЕР
Германия
|
19:30 |
Вердер Бремен
|
|
0 - 3 |
|
РБ Лайпциг
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
19:30 |
Парадисо
|
|
2 - 2 |
|
Хьонг
|
|
ИСП
Испания
|
19:30 |
Атлетико Мадрид
|
|
0 - 0 |
|
Селта де Виго
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
19:30 |
Вилинген
|
|
1 - 0 |
|
Фрейбургер
|
|
ИСПСБ
Испания
|
19:30 |
УК Мурсия
|
|
2 - 1 |
|
Гранада II
|
|
ИТЛП
Италия
|
19:30 |
Равена
|
|
1 - 0 |
|
Имолезе
|
|
ИХЛА
Испания
|
19:30 |
БМ Моразо Кангас
|
|
28 - 28 |
|
БМ Пуерто Сагунто
|
|
БАХР
Бахрейн
|
19:30 |
Бусайтийн
|
|
1 - 1 |
|
Манама
|
|
КУВ
Кувейт
|
19:35 |
Ал Кадисия Кувейт
|
|
2 - 0 |
|
Ал Араби Кувейт
|
|
AЛБ
Албания
|
20:00 |
Кукъс
|
|
2 - 1 |
|
Тирана
|
|
ГЪР
Гърция
|
20:00 |
Панетоликос
|
|
0 - 1 |
|
АЕК Атина
|
|
БЪЛ
България
|
20:00 |
Славия
|
|
0 - 2 |
|
Левски
|
|
ХЪРВ
Хърватия
|
20:00 |
Вараждин
|
|
1 - 0 |
|
Динамо Загреб
|
|
СЛВК
Словакия
|
20:00 |
Серед
|
|
0 - 0 |
|
Злате Моравце
|
|
СЛВК
Словакия
|
20:00 |
Жилина
|
|
2 - 1 |
|
Похроние
|
|
СЛВК
Словакия
|
20:00 |
Нитра
|
|
0 - 2 |
|
Земплин Михаловце
|
|
ЧЕХ
Чехия
|
20:00 |
Чешке Будейовице
|
|
0 - 3 |
|
Виктория Пилзен
|
|
ПОЛ2
Полша
|
20:00 |
Олимпия Елблаг
|
|
2 - 1 |
|
Битовия Битов
|
|
ПОЛ2
Полша
|
20:00 |
Гурник Полковице
|
|
3 - 0 |
|
Елана Торун
|
|
ШВЦР
Швейцария
|
20:00 |
Нюшател Ксамакс
|
|
1 - 3 |
|
Сион
|
|
ШВЦР
Швейцария
|
20:00 |
Санкт Гален
|
|
3 - 1 |
|
Сервет
|
|
ШВЦ1
Швейцария
|
20:00 |
Аарау
|
|
3 - 1 |
|
Шафхаузен
|
|
ХЪР2
Хърватия
|
20:00 |
Меджимурие Чаковец
|
|
2 - 1 |
|
Динамо Загреб II
|
|
КИП
Кипър
|
20:00 |
АЕЛ
|
|
1 - 0 |
|
Докса Катокопия
|
|
ПОР
Португалия
|
20:00 |
Б-САД
|
|
0 - 2 |
|
Рио Аве
|
|
ТУР
Турция
|
20:00 |
Фенербахче
|
|
2 - 1 |
|
Анкарагюджю
|
|
ИСПСБ
Испания
|
20:00 |
Леванте II
|
|
1 - 0 |
|
Коста Брава
|
|
ИСПСБ
Испания
|
20:00 |
Кордоба
|
|
1 - 1 |
|
Бадахос
|
|
БиХ
Босна и Херцеговина
|
20:00 |
Борац Баня Лука
|
|
1 - 1 |
|
Широки брег
|
|
ИХЛА
Испания
|
20:00 |
БМ Пуенте Генил
|
|
26 - 33 |
|
БМ Анайтасуна
|
|
НАССФ
САЩ
|
20:00 |
Масачузец
|
|
28 - 62 |
|
Коустъл Каролина
|
|
КАНПЛ
Канада
|
20:00 |
Халифакс Уондърърс
|
|
0 - 0 |
|
Валор
|
|
УНГК
Унгария
|
20:00 |
ДЕАК
|
|
2 - 0 |
|
Чаквари ТК
|
|
МЛБ
САЩ
|
20:05 |
Ню Йорк Янкис
|
|
7 - 2 |
|
Торонто Блу Джейс
|
|
ПОЛ1
Полша
|
20:10 |
Сандеця Нови Сонч
|
|
1 - 2 |
|
Варта Познан
|
|
САРБ
Саудитска Арабия
|
20:20 |
Ал Итихад Джеда
|
|
1 - 3 |
|
Ал Хилал Рияд
|
|
ИЗР
Израел
|
20:30 |
Ирони Кирят Шмона
|
|
0 - 2 |
|
Бейтар Йерусалим
|
|
ИЗР
Израел
|
20:30 |
Макаби Тел Авив
|
|
1 - 0 |
|
Макаби Хайфа
|
|
БиХ
Босна и Херцеговина
|
20:30 |
Железничар
|
|
1 - 0 |
|
Радник Биелина
|
|
РУМ
Румъния
|
20:30 |
Астра
|
|
3 - 2 |
|
Динамо Букурещ
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
20:30 |
Спортинг Лисабон (хандбал)
|
|
32 - 24 |
|
ХТ Татран Прешов
|
|
КЕВЕ
КЕВ европейско първенство
|
20:30 |
Франция (волейбол)
|
|
3 - 0 |
|
Финландия (волейбол)
|
|
БЛР
Беларус
|
20:45 |
Шахтьор Солигорск
|
|
4 - 0 |
|
Витебск
|
|
ХОЛ
Нидерландия
|
20:45 |
Вилем II
|
|
1 - 0 |
|
ВВВ
|
|
ХОЛ
Нидерландия
|
20:45 |
Грьонинген
|
|
2 - 0 |
|
ПЕК Зволе
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
20:45 |
Хелмонд Спорт
|
|
0 - 2 |
|
ТОП Ос
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
21:00 |
Войводина
|
|
1 - 2 |
|
Вождовац
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
21:00 |
Мачва Шабац
|
|
0 - 1 |
|
РФК Нови Сад
|
|
ПОЛ
Полша
|
21:00 |
Шльонск Вроцлав
|
|
4 - 4 |
|
Заглембе Любин
|
|
ФРА
Франция
|
21:00 |
Реймс
|
|
0 - 0 |
|
Монако
|
|
ФРА
Франция
|
21:00 |
Метц
|
|
1 - 2 |
|
Амиен СК
|
|
ФРА
Франция
|
21:00 |
Бордо
|
|
2 - 2 |
|
Брест
|
|
ФРА
Франция
|
21:00 |
Ним
|
|
1 - 0 |
|
Тулуза
|
|
ФРА
Франция
|
21:00 |
Ница
|
|
2 - 1 |
|
Дижон
|
|
ПОЛ1
Полша
|
21:00 |
Нечеча
|
|
0 - 1 |
|
Медж Легница
|
|
АВС1
Австрия
|
21:00 |
Флоридсдорфер АК
|
|
0 - 3 |
|
Дорнбирн
|
|
БEЛ
Белгия
|
21:00 |
СК Беверен
|
|
1 - 1 |
|
Ексел Мускрон
|
|
БEЛ
Белгия
|
21:00 |
Антверп
|
|
3 - 1 |
|
Серкъл Брюж
|
|
ИСП2
Испания
|
21:00 |
Райо Валекано
|
|
1 - 1 |
|
Алмерия
|
|
МЛТ
Малта
|
21:00 |
Балзан
|
|
0 - 2 |
|
Валета
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
21:00 |
ФК Барселона (хандбал)
|
|
45 - 21 |
|
РК Целе
|
|
НАССФ
САЩ
|
21:00 |
Охайо
|
|
25 - 45 |
|
ЮЛ-Лафайет
|
|
ЕГИП
Египет
|
21:00 |
Пирамидс
|
|
4 - 0 |
|
ЕНППИ
|
|
АЛЖ2
Алжир
|
21:00 |
ВА Тлемсен
|
|
2 - 0 |
|
АСМ Оран
|
|
КЕВЕ
КЕВ европейско първенство
|
21:00 |
Полша (волейбол)
|
|
3 - 0 |
|
Испания (волейбол)
|
|
ПЕРУ
Перу
|
21:15 |
Унион Комерсио
|
|
5 - 2 |
|
Академия Кантолао
|
|
ЮАР
ЮАР
|
21:15 |
Бидвест Уитц
|
|
4 - 3 |
|
Орландо Пайрътс
|
|
МЛТ
Малта
|
21:15 |
Слиема Уондърърс
|
|
1 - 1 |
|
Гуджа Юнайтед
|
|
МЛБ
САЩ
|
21:20 |
Чикаго Къбс
|
|
8 - 9 |
|
Сейнт Луис Кардиналс
|
|
УРУ2
Уругвай
|
21:30 |
Такуарембо
|
|
1 - 1 |
|
Сентрал Еспаньол
|
|
УРУ2
Уругвай
|
21:30 |
Вила Тереса
|
|
1 - 1 |
|
Албиън Монтевидео
|
|
УРУ2
Уругвай
|
21:30 |
Рентистас
|
|
1 - 0 |
|
Депортиво Малдонадо
|
|
БEЛ
Белгия
|
21:30 |
Генк
|
|
3 - 1 |
|
КВ Остенде
|
|
БЕЛ2
Белгия
|
21:30 |
Вестерло
|
|
1 - 2 |
|
Юнион Сен Жилоаз
|
|
ИСП2
Испания
|
21:30 |
Албасете
|
|
1 - 0 |
|
Малага
|
|
АРЖ
Аржентина
|
21:30 |
Дефенса и Хустисия
|
|
0 - 1 |
|
Уракан
|
|
АРЖЦ
Аржентина
|
21:30 |
Кануелас
|
|
1 - 1 |
|
Депортиво Еспаньол
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
21:30 |
Атланта
|
|
2 - 1 |
|
Гилермо Браун
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
21:30 |
Ол Бойс
|
|
2 - 1 |
|
Атлетико Рафаела
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
21:30 |
Алмагро
|
|
0 - 0 |
|
Чакарита Хуниорс
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
21:30 |
Вила Далмине
|
|
3 - 0 |
|
Депортиво Риестра
|
|
ПЕРУ2
Перу
|
21:30 |
Атлетико Грау
|
|
6 - 0 |
|
Лос Чанкас
|
|
БУНХ
Германия
|
21:30 |
Дий Ойлен Лудвигсхафен
|
|
19 - 23 |
|
ХК Ерланген
|
|
КЕВЕ
КЕВ европейско първенство
|
21:30 |
Словения (волейбол)
|
|
3 - 1 |
|
България (волейбол)
|
|
КЕВЕ
КЕВ европейско първенство
|
21:30 |
Белгия (волейбол)
|
|
2 - 3 |
|
Украйна (волейбол)
|
|
ИРЛ1
Република Ирландия
|
21:45 |
Атлон Таун
|
|
2 - 2 |
|
Голуей Юнайтед
|
|
ИРЛ1
Република Ирландия
|
21:45 |
Брей Уондърърс
|
|
4 - 1 |
|
Дрогхеда Юнайтед
|
|
ИРЛ1
Република Ирландия
|
21:45 |
Коб Рамблърс
|
|
1 - 3 |
|
Лонгфорд Таун
|
|
ИРЛ1
Република Ирландия
|
21:45 |
Шелбърн
|
|
7 - 0 |
|
Лимерик
|
|
ИРЛ1
Република Ирландия
|
21:45 |
Уексфорд
|
|
1 - 2 |
|
Кебинтили
|
|
ХОЛ
Нидерландия
|
21:45 |
Витес
|
|
4 - 2 |
|
Фортуна Ситард
|
|
ИТЛП
Италия
|
21:45 |
Пистойезе
|
|
1 - 1 |
|
Комо
|
|
ИТЛП
Италия
|
21:45 |
Модена
|
|
1 - 1 |
|
ФералпиСало
|
|
ИТЛП
Италия
|
21:45 |
Чезена
|
|
1 - 1 |
|
Пиаченца
|
|
ИТА
Италия
|
21:45 |
Милан
|
|
0 - 2 |
|
Интер
|
|
КОЛА
Колумбия
|
22:00 |
Депортиво Пасто
|
|
1 - 2 |
|
Атлетико Насионал
|
|
БОЛ
Боливия
|
22:00 |
Олуейс Реди
|
|
2 - 2 |
|
Дъ Стронгест
|
|
ИСП
Испания
|
22:00 |
Гранада
|
|
2 - 0 |
|
Барселона
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
22:00 |
Ювентуд Лас Пиедрас
|
|
1 - 1 |
|
Пенярол
|
|
КРЛА
Коста Рика
|
22:00 |
Куридабат
|
|
3 - 5 |
|
Спортинг Сан Хосе
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:00 |
Акрън
|
|
7 - 35 |
|
Троя
|
|
БРАБ
Бразилия
|
22:30 |
РБ Брагантино
|
|
4 - 1 |
|
Лондрина
|
|
ПОР
Португалия
|
22:30 |
Морейренсе
|
|
1 - 2 |
|
Бенфика
|
|
БОЛ2
Боливия
|
22:30 |
Стормърс СК
|
|
3 - 1 |
|
Вилстерман Кооператива
|
|
БОЛ2
Боливия
|
22:30 |
Депортиво Кивон
|
|
0 - 4 |
|
Марискал Сукре
|
|
БОЛ2
Боливия
|
22:30 |
Атлетико Палмафлор
|
|
2 - 1 |
|
Вирген де Чайапата
|
|
ПАР2
Парагвай
|
22:30 |
Ресистенция
|
|
3 - 2 |
|
Индепендиенте ФБК
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:30 |
Бъфало
|
|
38 - 22 |
|
Темпъл
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:30 |
Питсбърг
|
|
35 - 34 |
|
Сентрал Флорида
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:30 |
Флорида Стейт
|
|
35 - 24 |
|
Луисвил
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:30 |
Бригхям Йънг
|
|
19 - 45 |
|
Вашингтон
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:30 |
ТКЮ
|
|
38 - 41 |
|
Саутърн Методист
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:30 |
Тексас А&М
|
|
20 - 28 |
|
Оубърн
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:30 |
Северна Каролина
|
|
31 - 34 |
|
Апалачиън Стейт
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:30 |
Кент Стейт
|
|
62 - 20 |
|
Боулинг Грийн
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:30 |
ЮАБ
|
|
35 - 3 |
|
Южна Алабама
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:30 |
Тълса Голдън Хърикейн
|
|
24 - 21 |
|
Уайоминг
|
|
КАНПЛ
Канада
|
22:30 |
Едмънтън
|
|
1 - 3 |
|
Йорк 9
|
|
САЩ
САЩ
|
22:57 |
Атланта Юнайтед
|
|
3 - 1 |
|
Сан Хосе Ърткуейкс
|
|
БРА
Бразилия
|
23:00 |
Крузейро
|
|
1 - 2 |
|
Фламенго
|
|
ВЕН
Венецуела
|
23:00 |
ЛАЛА
|
|
1 - 0 |
|
Самора
|
|
ВЕН
Венецуела
|
23:00 |
Португеса ФК
|
|
0 - 2 |
|
Депортиво Тачира
|
|
ВЕН
Венецуела
|
23:00 |
Карабобо
|
|
2 - 1 |
|
Арагуа
|
|
БРАЦ
Бразилия
|
23:00 |
Сампайо Корея
|
|
1 - 0 |
|
Конфиянса
|
|
ВЕН
Венецуела
|
23:00 |
Естудиантес Каракас
|
|
1 - 1 |
|
Академия Пуерто Кабельо
|
|
НАССФ
САЩ
|
23:00 |
Маями (Флорида)
|
|
17 - 12 |
|
Сентрал Мичиган
|
|
НАССФ
САЩ
|
23:00 |
Мисисипи Стейт
|
|
28 - 13 |
|
Кентъки
|
|
НАССФ
САЩ
|
23:00 |
Мисури
|
|
34 - 14 |
|
Южна Каролина
|
|
МЛБ
САЩ
|
23:10 |
Синсинати Редс
|
|
3 - 2 |
|
Ню Йорк Метс
|
|
ЕКВ
Еквадор
|
23:15 |
Америка де Кито
|
|
1 - 2 |
|
Емелек
|
|
ПЕРУ2
Перу
|
23:30 |
Хуан Аурих
|
|
3 - 1 |
|
Депортиво Коопсол
|
|
ПАР
Парагвай
|
23:30 |
Депортиво Сантани
|
|
1 - 0 |
|
Либертад
|
|
НАССФ
САЩ
|
23:30 |
Канзас
|
|
24 - 29 |
|
Западна Вирджиния
|
|
НАССФ
САЩ
|
23:30 |
Ню Мексико
|
|
55 - 52 |
|
Ню Мексико Стейт
|
|
АРЖ
Аржентина
|
23:45 |
Сан Лоренцо
|
|
0 - 2 |
|
Бока Хуниорс
|
|