Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ПАР2 00:30
Рубио Ню Рубио Ню 0 - 0 РИ 3 Коралес РИ 3 Коралес
КОПЛЖ 01:00
Атлетико Уила (Ж) Атлетико Уила (Ж) 2 - 1 Пенярол (Ж) Пенярол (Ж)
КОПЛЖ 01:00
Депортиво Куенка (Ж) Депортиво Куенка (Ж) 3 - 1 Естудиантес Каракас (Ж) Естудиантес Каракас (Ж)
БРАБ 01:15
Вила Нова Вила Нова 1 - 1 Атлетико ГО Атлетико ГО
БРАБ 01:15
Спорт Ресифе Спорт Ресифе 2 - 0 Сао Бенто Сао Бенто
БРАБ 01:15
Бразил де Пелотас Бразил де Пелотас 1 - 0 Ботафого Рибейрао Ботафого Рибейрао
МЖД 02:00
Уругвай Уругвай 1 - 0 Перу Перу
НХЛ 02:00
Бъфало Сейбърс Бъфало Сейбърс 2 - 2 Флорида Пантърс Флорида Пантърс
ЧИЛКУ 02:00
Универсидад Чили Универсидад Чили 4 - 1 Кобресал Кобресал
НХЛ 02:00
Кълъмбъс Блу Джакетс Кълъмбъс Блу Джакетс 1 - 2 Анахайм Дъкс Анахайм Дъкс
НХЛ 02:30
Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс 5 - 2 Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс
АРЖК 02:30
Ривър Плейт Ривър Плейт 2 - 0 Алмагро Алмагро
НАССФ 03:00
Ню Мексико Ню Мексико 21 - 35 Колорадо Стейт Колорадо Стейт
КРПД 03:00
Сантос де Гуапилес Сантос де Гуапилес 1 - 3 Сан Карлос Сан Карлос
НАССФ 03:00
Маями (Флорида) Маями (Флорида) 17 - 9 Вирджиния Вирджиния
МЛБ 03:08
Сейнт Луис Кардиналс Сейнт Луис Кардиналс 0 - 2 Вашингтон Нешънълс Вашингтон Нешънълс
БРАБ 03:30
Куяба Куяба 1 - 3 Витория Витория
КОПЛЖ 03:30
Серо Портеньо (Ж) Серо Портеньо (Ж) 3 - 2 Коло Коло (Ж) Коло Коло (Ж)
БРАБ 03:30
Гуарани де Кампинас Гуарани де Кампинас 1 - 0 КРБ КРБ
КОПЛЖ 03:30
Мундо Футуро (Ж) Мундо Футуро (Ж) 1 - 10 Феровиярия (Ж) Феровиярия (Ж)
БРАБ 03:30
Оесте Оесте 1 - 1 Понте Прета Понте Прета
МККМХ 04:00
Кафеталерос де Тапачула Кафеталерос де Тапачула 1 - 2 Монтерей Монтерей
КРПД 04:30
Алауеленсе Алауеленсе 1 - 0 Гресия Гресия
НАССФ 05:00
Орегон Орегон 45 - 3 Колорадо Колорадо
ОФЛ 05:05
Портланд Тимбърс II Портланд Тимбърс II 3 - 4 Сан Антонио ФК Сан Антонио ФК
ТКЖТО 06:15
Онс Джабер Онс Джабер 1 - 2 Ребека Петерсон Ребека Петерсон
ЯП3 07:00
Блаублитц Акита Блаублитц Акита 2 - 2 Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма
ЯП2 08:00
Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи 1 - 0 Киото Санга Киото Санга
ТКЖТО 08:15
Вероника Кудерметова Вероника Кудерметова 0 - 2 Хедър Уотсън Хедър Уотсън
АВЛ 09:05
Уестърн Сидни Уондърърс Уестърн Сидни Уондърърс 2 - 1 Сентрал Коуст Маринърс Сентрал Коуст Маринърс
АНБЛ 09:30
Сидни Кингс Сидни Кингс 102 - 80 Аделаида 36-ърс Аделаида 36-ърс
ТЛЛО 10:45
Далила Якупович Далила Якупович 0 - 2 Джесика Понше Джесика Понше
ТЛЛО 10:45
Ясалин Бонавенчър Ясалин Бонавенчър 2 - 0 Кирин Лемон Кирин Лемон
ФИЛИП 11:00
Кая Кая 3 - 1 Сталион Сталион
РККБЛ 11:00
Пусан КТ Соникбуум Пусан КТ Соникбуум 95 - 88 Сеул Тъндърс Сеул Тъндърс
РККБЛ 11:00
Гоянг Орионс Гоянг Орионс 69 - 62 Улсан Мобис Фоебъс Улсан Мобис Фоебъс
РУМ2 11:00
Вийторул П. Търгу Жиу Вийторул П. Търгу Жиу 2 - 1 Фарул Констанца 1920 Фарул Констанца 1920
РУМ2 11:00
Рипенсия Тимишоара Рипенсия Тимишоара 0 - 5 Миовени Миовени
АВЛ 11:35
Мелбърн Виктори Мелбърн Виктори 0 - 0 Мелбърн Сити Мелбърн Сити
ТКШРМ 11:45
Стефанос Циципас Стефанос Циципас 0 - 2 Даниил Медведев Даниил Медведев
РУС1 12:00
Спартак Москва II Спартак Москва II 2 - 3 Торпедо Москва Торпедо Москва
ПРС 12:00
Галатасарай Галатасарай 3 - 2 Истанбулспор Истанбулспор
ЯП2 12:00
В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки 0 - 2 ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед
ЯП2 12:00
Рюкю Рюкю 1 - 5 Токио Верди Токио Верди
РУС1 12:00
Том Томск Том Томск 0 - 0 Балтика Балтика
ПРС 12:15
Болоня Болоня 2 - 2 Олимпия Любляна Олимпия Любляна
ТРМЛО 12:15
Кирстен Флипкенс Кирстен Флипкенс 2 - 0 Анастасия Гасанова Анастасия Гасанова
ТРКК 12:15
Максим Жанвие Максим Жанвие 1 - 2 Рудолф Молекер Рудолф Молекер
ТЛЛО 12:45
Лаура-Йоана Паар Лаура-Йоана Паар 0 - 2 Катаржина Питер Катаржина Питер
ИСП2 13:00
Херона Херона 0 - 2 Елче Елче
РУС1 13:00
Енисей Енисей 1 - 1 Армавир Армавир
ДАНДС 13:30
Фремад Валби Фремад Валби 2 - 0 БСФ БСФ
РУМ2 13:30
Металоглобус Металоглобус 1 - 0 Турис-Олтул Т. Мъгуреле Турис-Олтул Т. Мъгуреле
РССК 13:45
Република Ирландия (ръгби) Република Ирландия (ръгби) 47 - 5 Самоа (ръгби) Самоа (ръгби)
ГЕРЖ 14:00
Хофенхайм (Ж) Хофенхайм (Ж) 1 - 0 Байерн Мюнхен (Ж) Байерн Мюнхен (Ж)
РУС3 14:00
Биолог Биолог 2 - 0 Спартак Налчик Спартак Налчик
РУС3 14:00
Динамо Ставропол Динамо Ставропол 0 - 0 Машук КМВ Машук КМВ
ФИН3 14:00
ДЖИППО ДЖИППО 8 - 1 ДжаПС ДжаПС
ФИН3 14:00
КааПо КааПо 3 - 1 Еспоо Еспоо
РУС3 14:00
Интер Черкеск Интер Черкеск 0 - 3 Волгар Астрахан Волгар Астрахан
РУС3 14:00
Спартак Владикавказ Спартак Владикавказ 1 - 2 Краснодар III Краснодар III
ДАНДС 14:00
Фредериксунд Фредериксунд 1 - 3 Исхьой Исхьой
ЕП19 14:00
Шотландия (19) Шотландия (19) 2 - 0 Андора (19) Андора (19)
ДАНДС 14:00
Виби Виби 0 - 1 Лисенг Лисенг
ДАНДС 14:00
Карлслунде Карлслунде 0 - 0 ГВИ ГВИ
ДАНДС 14:00
Алерьод Алерьод 2 - 1 ЛСФ ЛСФ
ДАНДС 14:00
Таруп-Пааруп Таруп-Пааруп 2 - 1 Варде ИФ Елит Варде ИФ Елит
ДАНДС 14:00
Сфб-Оуре Сфб-Оуре 4 - 1 Мариенлист Мариенлист
ДАНДС 14:00
Отеруп Отеруп 2 - 2 Хернинг Фремад Хернинг Фремад
ДАН3 14:00
ХИК ХИК 2 - 0 ФА 2000 ФА 2000
ФИЛИП 14:00
Керес Керес 3 - 1 Грийн Арчърс Грийн Арчърс
ЛИТ1 14:00
Миния Миния 2 - 3 Джугас Телшай Джугас Телшай
НОР3 14:00
Сторд Сторд 1 - 1 Ос Турн Ос Турн
НОР3 14:00
Сторм Сторм 2 - 2 Варденесет Варденесет
НОР3 14:00
Брод Брод 4 - 0 Порс Гренланд Порс Гренланд
НОР3 14:00
Норилд Норилд 0 - 1 Мьондален II Мьондален II
НОР3 14:00
Локомотив Осло Локомотив Осло 2 - 1 Дрьобак/Фрогн Дрьобак/Фрогн
ШВЕЦ1 14:00
Линдоме Линдоме 5 - 1 Вернаму Вернаму
ДАНДС 14:00
Греве Греве 1 - 2 Б1908 Б1908
ДАНДС 14:00
БК Юнион БК Юнион 3 - 1 Аведьоре Аведьоре
ГЕР4 14:00
Волфсбург II Волфсбург II 5 - 1 Санкт Паули II Санкт Паули II
РУС3 14:00
Звезда Санкт Петербург Звезда Санкт Петербург 1 - 4 Муром Муром
РУС3 14:00
Коломна Коломна 3 - 2 Ленинградец Ленинградец
РУС3 14:00
Зенит II Зенит II 3 - 0 Знамя Труда Знамя Труда
ЕП19 14:00
Германия (19) Германия (19) 9 - 2 Беларус (19) Беларус (19)
РУС3 14:00
Велес Москва Велес Москва 3 - 1 Долгопрудний Долгопрудний
РУС3 14:00
Калуга Калуга 1 - 1 Сокол Саратов Сокол Саратов
ГЕР4 14:00
Хамбургер ШФ II Хамбургер ШФ II 1 - 0 Дрохтершен/Асел Дрохтершен/Асел
ГЕРОЛ 14:00
Бремер ШФ Бремер ШФ 3 - 1 Хабенхаузер ФФ Хабенхаузер ФФ
ТРМЛО 14:15
Виталия Дяченко Виталия Дяченко 0 - 2 Изабелла Шиникова Изабелла Шиникова
ТРКК 14:15
Егор Герасимов Егор Герасимов 2 - 0 Елиот Беншетри Елиот Беншетри
ТРКК 14:15
Евгени Карловски Евгени Карловски 1 - 2 Филип Хорански Филип Хорански
РУС3 14:30
Махачкала Махачкала 1 - 0 Анжи Анжи
ДАНДС 14:30
Орхус Фремад II Орхус Фремад II 0 - 1 Джурсланд Джурсланд
ДАНДС 14:30
Кьелеруп Кьелеруп 0 - 1 Холстебро Холстебро
ДАНДС 14:30
Хеденстед Хеденстед 2 - 5 Одер Одер
ГЕР4 14:30
Вейхе Фленсбург Вейхе Фленсбург 5 - 1 ЛШК Ханза ЛШК Ханза
ДАН3 14:30
ВСК Орхус ВСК Орхус 1 - 0 Тистед Тистед
ДАНДС 14:30
Скьолд Биркерьод Скьолд Биркерьод 2 - 3 Тярнби ФФ Тярнби ФФ
НБА 14:35
Бруклин Нетс Бруклин Нетс 91 - 77 ЛА Лейкърс ЛА Лейкърс
ТЛЛО 14:45
Стефани Вагнер Стефани Вагнер 1 - 2 Елена Габриела Русе Елена Габриела Русе
ИРАА 14:45
Ниройе Замини Ниройе Замини 2 - 0 Шахрдари Табриз Шахрдари Табриз
ТЛЛО 14:45
Дияна Марчинкевица Дияна Марчинкевица 0 - 2 Бибиане Шоофс Бибиане Шоофс
РУС3 15:00
Родина Москва Родина Москва 2 - 2 Олимп Химки Олимп Химки
ГЕРОЛ 15:00
КфР Пфорцхайм КфР Пфорцхайм 0 - 1 Вилинген Вилинген
ГЕРОЛ 15:00
Зандхаузен II Зандхаузен II 0 - 2 Рилазинген-Арлен Рилазинген-Арлен
ГЕРОЛ 15:00
Бисинген Бисинген 0 - 3 Ройтлинген Ройтлинген
ГЕРОЛ 15:00
Щутгартер Кикерс Щутгартер Кикерс 2 - 2 Илсхофен Илсхофен
РУС3 15:00
Динамо Брянск Динамо Брянск 2 - 1 Зоркий Зоркий
ГЕРОЛ 15:00
Айнтрахт Трир Айнтрахт Трир 4 - 0 Херта Висбах Херта Висбах
ГЕР4 15:00
Рьодингхаусен Рьодингхаусен 2 - 2 Ватеншайд 09 Ватеншайд 09
ГЕРОЛ 15:00
Майндорфер ШФ Майндорфер ШФ 2 - 3 Теутония Хамбург Теутония Хамбург
ДАНДС 15:00
Кьоге Норд Кьоге Норд 0 - 2 Тааструп Тааструп
ДАНДС 15:00
ВРИ ВРИ 0 - 1 Силкеборг КФУМ Силкеборг КФУМ
АВСРЛ 15:00
Валс-Грюнау Валс-Грюнау 1 - 1 Аустрия Залцбург Аустрия Залцбург
ГЕРОЛ 15:00
Хесен Касел Хесен Касел 2 - 0 ШФ Щайнбах ШФ Щайнбах
ГЕРОЛ 15:00
Айнтрахт Щадталендорф Айнтрахт Щадталендорф 1 - 0 Тюрк Гюджу Фридберг Тюрк Гюджу Фридберг
ГЕРОЛ 15:00
Барокщат Фулда-Лехнерц Барокщат Фулда-Лехнерц 1 - 2 Ханау 93 Ханау 93
ГЕРОЛ 15:00
Шпортфройнде Дорфмеркинген Шпортфройнде Дорфмеркинген 0 - 4 Оберахерн Оберахерн
ГЕРОЛ 15:00
Фрайберг Фрайберг 1 - 0 Ньотинген Ньотинген
ГЕРОЛ 15:00
Гьопингер ШФ Гьопингер ШФ 1 - 2 Некарсулмер СУ Некарсулмер СУ
ЕП19 15:00
Грузия (19) Грузия (19) 3 - 1 Казахстан (19) Казахстан (19)
ГЕРОЛ 15:00
Бринкумер ШФ Бринкумер ШФ 2 - 1 Вердер Бремен III Вердер Бремен III
ФИН3 15:00
МП МП 0 - 0 Викингит Викингит
ФИН3 15:00
СДЖК Академия СДЖК Академия 1 - 1 КуФу-98 КуФу-98
ГЕРОЛ 15:00
ТШБ Фленсбург ТШБ Фленсбург 3 - 2 Ойтинер ШФ Ойтинер ШФ
ГЕРОЛ 15:00
Любек II Любек II 4 - 2 Фризия 03 Ризум-Линдхолм Фризия 03 Ризум-Линдхолм
ГЕРОЛ 15:00
Фьоникс Любек Фьоникс Любек 5 - 0 Интер Тюркспор Кил Интер Тюркспор Кил
ПРС 15:00
Газиантепспор Газиантепспор 3 - 2 Аданаспор Аданаспор
РУС3 15:00
СКА Ростов СКА Ростов 1 - 1 Легион Динамо Легион Динамо
КХЛ 15:00
ХК Трактор ХК Трактор 2 - 2 Адмирал Владивосток Адмирал Владивосток
УГАНД 15:00
Вайпърс Вайпърс 3 - 0 Експрес Експрес
ГЕРОЛ 15:00
Унион Ноймюнстер Унион Ноймюнстер 1 - 3 Пройсен Райнфелд Пройсен Райнфелд
ГЕРОЛ 15:00
Равенсбург Равенсбург 3 - 2 Линкс 1949 Линкс 1949
ГЕР4 15:00
Шпортфройнде Лоте Шпортфройнде Лоте 4 - 2 Борусия Мьонхенгладбах II Борусия Мьонхенгладбах II
УКРП 15:00
Николаев Николаев 0 - 2 Агробизнес Волочиск Агробизнес Волочиск
ШВЕЦ2 15:00
Мотала Мотала 3 - 0 Аспуден-Телус Аспуден-Телус
ШВЕЦ2 15:00
Асириска Асириска 5 - 1 Енскеде Енскеде
ШВЕЦ2 15:00
Стокхолм Интернационале Стокхолм Интернационале 13 - 0 Сьодертеле Сьодертеле
ШВЕЦ2 15:00
Олимпик Малмьо Олимпик Малмьо 5 - 3 Халмия Халмия
ШВЕЦ2 15:00
Квидинг ФИФ Квидинг ФИФ 6 - 0 Есльовс Есльовс
ШВЕЦ2 15:00
Винберг Винберг 2 - 1 Стафсинге Стафсинге
ШВЕЦ2 15:00
Енгелхолм Енгелхолм 2 - 1 Хитарп Хитарп
ШВЕЦ2 15:00
ИФК Малмьо ИФК Малмьо 4 - 2 Уларед Уларед
ШВЕЦ2 15:00
Преспа Бирлик Преспа Бирлик 3 - 2 Русенгорд Русенгорд
ШВЕЦ2 15:00
Онсала Онсала 1 - 1 Асириска БК Асириска БК
ШВЕЦ2 15:00
Носаби Носаби 1 - 1 Брумьола Брумьола
ШВЕЦ2 15:00
Рьопе Рьопе 1 - 0 Несшьо Несшьо
ШВЕЦ2 15:00
Берга Берга 3 - 1 Хускварна Хускварна
ШВЕЦ2 15:00
ИФК Хеслехолм ИФК Хеслехолм 3 - 0 Рьосльоц Рьосльоц
ШВЕЦ2 15:00
Далсторпс Далсторпс 3 - 0 Хьослехолм ИФ Хьослехолм ИФ
ШВЕЦ2 15:00
Йостерлен Йостерлен 2 - 4 Карлскрона Карлскрона
ШВЕЦ2 15:00
Нюроз Нюроз 2 - 5 АФК Линшьопинг АФК Линшьопинг
ШВЕЦ2 15:00
Вьормболс Вьормболс 3 - 1 Асириска ИФ Асириска ИФ
УКРП 15:00
Авангард Краматорск Авангард Краматорск 1 - 1 Горняк-Спорт Горняк-Спорт
УКРП 15:00
Минай Минай 1 - 1 Рух Виники Рух Виники
РУС3 15:00
Рязан Рязан 2 - 2 Квант Квант
РУС3 15:00
Металург Липецк Металург Липецк 2 - 1 Ротор-2 Ротор-2
РУС3 15:00
Псков 747 Псков 747 2 - 3 Торпедо Владимир Торпедо Владимир
ШВЕЦ1 15:00
Рининге Рининге 1 - 3 Солентуна Солентуна
ШВЕЦ1 15:00
Нюшьопинг Нюшьопинг 3 - 0 Силвия Силвия
ШВЕЦ1 15:00
Торнс Торнс 0 - 0 Тролхетан Тролхетан
НОР3 15:00
Ейдсволд Ейдсволд 0 - 2 Олесун II Олесун II
НОР3 15:00
Льоренског Льоренског 3 - 1 Сундал Сундал
НОР3 15:00
Халсен Халсен 2 - 0 Фриг Фриг
НОР3 15:00
ИФ Реди ИФ Реди 0 - 2 Юлерн Юлерн
НОР3 15:00
Брумундал Брумундал 9 - 0 Стейнкяр Стейнкяр
НОР3 15:00
Ранхайм II Ранхайм II 1 - 3 Тилер Тилер
ШВЕЦ2 15:00
Ханинге Ханинге 3 - 3 Худинге Худинге
ШВЕЦ2 15:00
Тюресьо Тюресьо 3 - 0 Арамейска/Сюрианска Арамейска/Сюрианска
ШВЕЦ2 15:00
Алмебода Линерид Алмебода Линерид 2 - 2 Асарумс Асарумс
ЛИТ 15:00
Паланга Паланга 0 - 4 Судува Судува
РУС1 15:00
Химки Химки 4 - 0 Мордовия Саранск Мордовия Саранск
ПОЛ1 15:00
Радомяк Радом Радомяк Радом 1 - 3 Подбешкидзе Подбешкидзе
ДАН3 15:00
Далум Далум 0 - 0 Несби Несби
ГЕРОЛ 15:00
Исманинг Исманинг 3 - 3 Швабмюнхен Швабмюнхен
ГЕР4 15:00
Аугсбург II Аугсбург II 2 - 3 Виктория Ашафенбург Виктория Ашафенбург
ГЕР4 15:00
Илертисен Илертисен 2 - 1 Шалдинг-Хайнинг Шалдинг-Хайнинг
ГЕР4 15:00
Нюрнберг II Нюрнберг II 3 - 1 Хаймщетен Хаймщетен
ДАН3 15:00
Миделфарт Миделфарт 2 - 0 Вейгаард Б Вейгаард Б
ГЕР4 15:00
Байройт Байройт 3 - 1 Швайнфурт Швайнфурт
ГЕР4 15:00
Тюркгюджю-Атаспор Тюркгюджю-Атаспор 2 - 0 Рейн/Лех Рейн/Лех
ГЕР4 15:00
Аубщадт Аубщадт 2 - 0 Гройтер Фюрт II	Гройтер Фюрт II
СЛВН2 15:00
Горица Нова Горица Горица Нова Горица 2 - 1 Радомлье Радомлье
ГЕРОЛ 15:00
Гебенбах Гебенбах 1 - 3 Байерн Хоф Байерн Хоф
ГЕРОЛ 15:00
Айнтрахт Бамберг Айнтрахт Бамберг 3 - 3 Вюрцбюргер ФФ Вюрцбюргер ФФ
ГЕРОЛ 15:00
Пулах Пулах 1 - 1 Ханкофен-Хайлинг Ханкофен-Хайлинг
ДАН3 15:00
Сидвест Сидвест 1 - 4 Брабранд Брабранд
ГЕРОЛ 15:00
Ландсберг Ландсберг 1 - 5 Пипинсрайд Пипинсрайд
ГЕР4 15:00
Балинген Балинген 2 - 4 Елверсберг Елверсберг
РУС1 15:00
Шинник Шинник 2 - 3 Чайка Чайка
ГЕР4 15:00
Фортуна Дюселдорф II Фортуна Дюселдорф II 3 - 0 Бергиш Гладбах Бергиш Гладбах
ГЕР4 15:00
Борусия Дортмунд II Борусия Дортмунд II 1 - 2 Липщат 08 Липщат 08
ГЕР4 15:00
ТШФ Халтерн ТШФ Халтерн 1 - 2 Бон СК Бон СК
ГЕР4 15:00
Вуперталер ШФ Вуперталер ШФ 2 - 5 Верл Верл
НОР2 15:00
Квик Халден Квик Халден 3 - 1 Биосен Биосен
ГЕР4 15:00
Айхщет Айхщет 2 - 1 Вакер Бургхаузен Вакер Бургхаузен
ДАН3 15:00
Фрем Фрем 1 - 0 Хилерьод Хилерьод
ГЕР4 15:00
Алемания Аахен Алемания Аахен 0 - 1 Шалке 04 II Шалке 04 II
ЛИТ1 15:00
Йонава Йонава 1 - 0 Банга Банга
РУС1 15:00
Краснодар II Краснодар II 2 - 2 СКА Хабаровск СКА Хабаровск
ГЕР4 15:00
Майнц 05 II Майнц 05 II 1 - 0 Бахлингер СК Бахлингер СК
ГЕР4 15:00
Саарбрюкен Саарбрюкен 2 - 0 Ален Ален
ГЕР4 15:00
ТуШ РВ Кобленц ТуШ РВ Кобленц 1 - 3 Пирмасенс Пирмасенс
РУС1 15:00
Ротор Волгоград Ротор Волгоград 2 - 1 Нижни Новгород Нижни Новгород
РУС1 15:00
Текстилчик Текстилчик 4 - 3 Луч Владивосток Луч Владивосток
ЛИТ1 15:00
Атмосфера Атмосфера 1 - 2 Невежис Невежис
ТКШРМ 15:15
Матео Беретини Матео Беретини 0 - 2 Александър Зверев Александър Зверев
ТАДЛЛ 15:15
Кори Гауф Кори Гауф 2 - 0 Андреа Петкович Андреа Петкович
ИТАСД 15:30
Портичи Портичи 0 - 2 Торес Торес
ГЕРОЛ 15:30
Аумунд-Вегесак Аумунд-Вегесак 2 - 1 Лехер ТШ Лехер ТШ
ГЕРОЛ 15:30
Карбах Карбах 3 - 3 ФФ Енгерс 07 ФФ Енгерс 07
НИД3 15:30
Амстердамше ФК Амстердамше ФК 4 - 0 АЩВХ АЩВХ
НИД3 15:30
Шевенинген Шевенинген 0 - 1 ГВВВ ГВВВ
ГЕРОЛ 15:30
Фрейбургер Фрейбургер 1 - 1 Щутгарт II Щутгарт II
ДАН1 15:30
Скиве Скиве 2 - 1 Хвидовре Хвидовре
НИД3 15:30
Ноордвийк Ноордвийк 1 - 3 Екселсиор Маслейс Екселсиор Маслейс
УГАНД 16:00
Джинджа ССС Джинджа ССС 2 - 1 Полис Кампала Полис Кампала
УГАНД 16:00
УРА УРА 0 - 0 Мбарара Сити Мбарара Сити
АНГЖЕ 16:00
Манчестър Сити (Ж) Манчестър Сити (Ж) 3 - 0 Бирмингам Сити (Ж) Бирмингам Сити (Ж)
ЕП19 16:00
Норвегия (19) Норвегия (19) 8 - 1 Сан Марино (19) Сан Марино (19)
ПРС 16:00
Денизлиспор Денизлиспор 3 - 1 Алтънорду Алтънорду
ФИН3 16:00
РоПС II РоПС II 5 - 0 ДЖБК ДЖБК
ЕХФШЛ 16:00
Чеховские медведи Чеховские медведи 20 - 30 КК Динамо Букурещ КК Динамо Букурещ
ПРС 16:00
Удинезе Удинезе 1 - 1 Венеция Венеция
ПРС 16:00
Йени Малатияспор Йени Малатияспор 0 - 1 Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир
ПРС 16:00
Гьозтепе Гьозтепе 3 - 2 Менеменспор Менеменспор
УГАНД 16:00
Брайт Старс Брайт Старс 0 - 1 Киетуме Киетуме
ДАНДС 16:00
АБ Тярнби АБ Тярнби 2 - 0 КФУМ Копенхаген КФУМ Копенхаген
НИД3 16:00
Волендам II Волендам II 0 - 1 Де Треферс Де Треферс
СМВЛ 16:00
Кожув Гевгелия Кожув Гевгелия 6 - 1 Питу Гули Питу Гули
СМВЛ 16:00
Влазрими 77 Влазрими 77 1 - 0 Дрита Боговинье Дрита Боговинье
СМВЛ 16:00
Кораби Дебър Кораби Дебър 2 - 1 Лабунища Лабунища
АВСРЛ 16:00
Щадл-Паура Щадл-Паура 1 - 0 Велс Велс
АВСРЛ 16:00
Рийд II Рийд II 4 - 0 Унион Вьокламаркт Унион Вьокламаркт
ДАН3 16:00
Брьоншьой Брьоншьой 0 - 0 Холбек Б&И Холбек Б&И
ДАН3 16:00
Б 93 Б 93 2 - 1 Слагелсе Б&И Слагелсе Б&И
ШВЦР2 16:00
Блек Старс Блек Старс 1 - 4 Етоал Каруж Етоал Каруж
ШВЦР2 16:00
Сион II Сион II 2 - 0 Хам Хам
ГЕРОЛ 16:00
Донаущауф Донаущауф 1 - 1 Тюркспор Аугсбург Тюркспор Аугсбург
ГЕРОЛ 16:00
Кирханшьоринг Кирханшьоринг 1 - 1 Дайсенхофен Дайсенхофен
НИД3 16:00
Ейселмервогелс Ейселмервогелс 2 - 2 Спакенбург Спакенбург
ДАНДС 16:00
ОКС ОКС 0 - 0 Колдинг Б Колдинг Б
ГЕР4 16:00
Шварц-вайс Реден Шварц-вайс Реден 2 - 0 Алтона 93 Алтона 93
АВСРЛ 16:00
Хал Хал 2 - 1 Вьоргл Вьоргл
ГЕРОЛ 16:00
Рот-Вайс Хадамар Рот-Вайс Хадамар 2 - 0 Валдгирмес Валдгирмес
ГЕРОЛ 16:00
Виктория Грисхайм Виктория Грисхайм 1 - 4 Баунатал Баунатал
РУС3 16:00
Салют-Белгород Салют-Белгород 3 - 0 Арарат Москва Арарат Москва
РУС3 16:00
Луки-Енергия Луки-Енергия 1 - 2 Казанка Казанка
ДАНДС 16:00
Скьолд Себи Скьолд Себи 1 - 0 Ньоресундби Ньоресундби
АВСРЛ 16:00
Аустрия Лустенау II Аустрия Лустенау II 0 - 4 Рот-Вайс Ранквейл Рот-Вайс Ранквейл
ГЕРОЛ 16:00
Олденбургер ШФ Олденбургер ШФ 4 - 3 Тодесфелде Тодесфелде
ГЕРОЛ 16:00
Блументхалер ШФ Блументхалер ШФ 2 - 4 Хемелинген Хемелинген
ПАР2 16:00
Спортиво Триниденсе Спортиво Триниденсе 0 - 2 Ресистенция Ресистенция
СМВЛ 16:00
Саса Саса 0 - 3 Пехчево Пехчево
ГЕРОЛ 16:00
Ансбах Ансбах 0 - 0 Елтерсдорф Елтерсдорф
СЛВК2 16:00
Дубница Дубница 0 - 1 ФК Кошице ФК Кошице
УГАНД 16:00
Маруунс Маруунс 0 - 0 СК Вила СК Вила
ШВЕЦ1 16:00
Ескилсмине Ескилсмине 2 - 0 Шьовде АИК Шьовде АИК
ШВЕЦ1 16:00
Асириска Турабдин Асириска Турабдин 2 - 2 Ландскруна Ландскруна
ШВЕЦ1 16:00
Карлстад Карлстад 2 - 0 Сандвикен Сандвикен
ЕПКФ 16:00
Грузия Грузия 0 - 0 Република Ирландия Република Ирландия
РУС3 16:00
Урожай Урожай 1 - 4 Алания Владикавказ Алания Владикавказ
РУС3 16:00
Дружба Дружба 4 - 2 Черноморец Новоросийск Черноморец Новоросийск
УРУ2 16:00
Рентистас Рентистас 1 - 1 Атенас Атенас
УРУ2 16:00
Такуарембо Такуарембо 4 - 0 Бела Виста Бела Виста
СМВЛ 16:00
Пелистер Пелистер 2 - 0 Кадино Кадино
СМВЛ 16:00
КФ Гостивар КФ Гостивар 2 - 2 Вардари Форино Вардари Форино
СМВЛ 16:00
Охрид Охрид 1 - 0 Скопие Скопие
НОР3 16:00
Старт II Старт II 2 - 2 Мадла Мадла
НОР3 16:00
Викинг II Викинг II 5 - 0 Дон Дон
СЛВК2 16:00
Жилина II Жилина II 4 - 2 Скалица Скалица
СЛВК2 16:00
Слован Братислава II Слован Братислава II 2 - 0 Пучов Пучов
СЛВК2 16:00
Партизан Бардейов Партизан Бардейов 1 - 3 Липтовски Микулаш Липтовски Микулаш
ПОЛ2 16:00
Ресовия Жешов Ресовия Жешов 3 - 2 Лех Познан II Лех Познан II
ПОЛ2 16:00
ГКС Катовице ГКС Катовице 2 - 0 Елана Торун Елана Торун
РУС1 16:00
Нефтехимик Нефтехимик 1 - 0 Факел Факел
РУС1 16:00
Авангард Курск Авангард Курск 0 - 1 Чертаново Чертаново
НОР3 16:00
Вестфосен Вестфосен 2 - 4 Согндал II Согндал II
НОР3 16:00
Виндабярт Виндабярт 4 - 0 Брине II Брине II
НОР3 16:00
Фьора Фьора 3 - 1 Фана Фана
НОР3 16:00
Фюлингсдален Фюлингсдален 1 - 1 Джерв Джерв
ПОЛ2 16:00
Гриф Вейхерово Гриф Вейхерово 1 - 2 Легионовия Легионово Легионовия Легионово
ТРКК 16:15
Лукаш Росол Лукаш Росол 2 - 0 Роман Сафиулин Роман Сафиулин
ТРКК 16:15
Роберто Маркора Роберто Маркора 0 - 2 Никола Милойевич Никола Милойевич
ТРМЛО 16:15
Бетани Матек-Сандс Бетани Матек-Сандс 0 - 2 Варвара Флинк Варвара Флинк
НИД3 16:30
ТЕК ТЕК 1 - 0 Катвийк Катвийк
АВСРЛ 16:30
ШФГ Рейхенау ШФГ Рейхенау 3 - 1 Телфс Телфс
СЛВН2 16:30
Нафта Нафта 2 - 2 Брда Доброво Брда Доброво
ГЕРОЛ 16:30
Хасия Бинген Хасия Бинген 1 - 4 Кобленц Кобленц
ГЕРОЛ 16:30
Ворматия Вормс Ворматия Вормс 4 - 1 Дифлен Дифлен
ГЕРОЛ 16:30
Ейсбахтал Ейсбахтал 0 - 4 Рьохлинг Вьолклинген Рьохлинг Вьолклинген
УЕЛС 16:30
Дъ Ню Сейнтс Дъ Ню Сейнтс 6 - 2 Еърбъс ЮК Еърбъс ЮК
УЕЛС 16:30
Бала Таун Бала Таун 2 - 1 Кармартън Таун Кармартън Таун
УЕЛС 16:30
Абъристуит Таун Абъристуит Таун 2 - 2 Кардиф МЮ Кардиф МЮ
НИД3 16:30
ХХК ХХК 3 - 3 Рийнсбургсе Бойс Рийнсбургсе Бойс
НИД3 16:30
Кьонинклайке ХФК Кьонинклайке ХФК 1 - 0 Куик Бойс Куик Бойс
НИД3 16:30
Спарта Ротердам II Спарта Ротердам II 1 - 0 Козакен Бойс Козакен Бойс
АВСРЛ 16:30
Щрипфинг Щрипфинг 2 - 1 Трайшкирхен Трайшкирхен
ГЕРОЛ 16:30
Ньордлинген Ньордлинген 1 - 2 1860 Мюнхен II 1860 Мюнхен II
ГЕРОЛ 16:30
Швабен Аугсбург Швабен Аугсбург 0 - 2 Котерн Котерн
СЛВН2 16:30
Доб Доб 1 - 2 Билье Билье
СЛВН2 16:30
Копер Копер 3 - 0 Рогашка Рогашка
СЛВН2 16:30
Дравоград Дравоград 0 - 2 Фужинар Фужинар
СЛВН2 16:30
Кръка Кръка 0 - 0 Брежице Брежице
ГЕРОЛ 16:30
Кайзерслаутерн II Кайзерслаутерн II 2 - 0 Мехтерсхайм Мехтерсхайм
УЕЛС2 16:30
Коруен Коруен 0 - 2 Колуин Бей Колуин Бей
УЕЛС2 16:30
Гресфорд Атлетик Гресфорд Атлетик 1 - 3 Рил Рил
ГЕРОЛ 16:30
Арминия Лудвигсхафен Арминия Лудвигсхафен 2 - 1 Гонсенхайм Гонсенхайм
УЕЛС2 16:30
Кембриън & Клайдач Кембриън & Клайдач 0 - 2 СТМ Спортс СТМ Спортс
УЕЛС2 16:30
Бритън Фери Бритън Фери 1 - 1 Унди Атлетик Унди Атлетик
УЕЛС2 16:30
Кеърю (Ели) Кеърю (Ели) 2 - 2 Лантвит Мейджър Лантвит Мейджър
УЕЛС2 16:30
Хавърфордуест Каунти Хавърфордуест Каунти 7 - 1 Тафс Уел Тафс Уел
УЕЛС2 16:30
Афан Лидо Афан Лидо 1 - 1 Кумбран Селтик Кумбран Селтик
УЕЛС2 16:30
Рътин Таун Рътин Таун 1 - 1 Бангор Сити Бангор Сити
УЕЛС2 16:30
Престатин Таун Престатин Таун 2 - 0 Лангефни Таун Лангефни Таун
УЕЛС2 16:30
Пенринкоч Пенринкоч 2 - 1 Бъкли Таун Бъкли Таун
УЕЛС2 16:30
Ланрхедър Ланрхедър 2 - 3 Флинт Таун Юнайтед Флинт Таун Юнайтед
УЕЛС2 16:30
Ланфеър Юнайтед Ланфеър Юнайтед 1 - 3 Портмадог Портмадог
УЕЛС2 16:30
Гуйлсфийлд Гуйлсфийлд 4 - 2 Конуи Бъроу Конуи Бъроу
ТЛЛО 16:45
Виктория Мунтеан Виктория Мунтеан 1 - 2 Идън Силва Идън Силва
ЕП21 16:45
Швеция (21) Швеция (21) 5 - 0 Исландия (21) Исландия (21)
ТЛЛО 16:45
Моника Никулеску Моника Никулеску 2 - 0 Амандин Хесе Амандин Хесе
НЛП 17:00
Суиндън Супермарин Суиндън Супермарин 3 - 2 Фарнбъроу Фарнбъроу
НЛП 17:00
Уестън-Супер-Меър Уестън-Супер-Меър 6 - 0 Дорчестър Таун Дорчестър Таун
НЛП 17:00
Уимбърн Таун Уимбърн Таун 0 - 3 Тивертън Таун Тивертън Таун
НЛП 17:00
Йет Таун Йет Таун 1 - 0 Метрополитън Полис Метрополитън Полис
НЛП 17:00
Мертир Таун Мертир Таун 2 - 0 Блекфийлд & Лангли Блекфийлд & Лангли
НЛП 17:00
Таунтън Таун Таунтън Таун 2 - 1 Хейс & Йединг Юнайтед Хейс & Йединг Юнайтед
НЛП 17:00
Бишъпс Стортфорд Бишъпс Стортфорд 2 - 0 Хорсхям Хорсхям
НЛП 17:00
Богнор Реджис Таун Богнор Реджис Таун 0 - 4 Потърс Бар Таун Потърс Бар Таун
НЛП 17:00
Брайтлингсий Риджънт Брайтлингсий Риджънт 1 - 1 Уингейт & Финчли Уингейт & Финчли
НЛП 17:00
Каршолтън Атлетик Каршолтън Атлетик 2 - 2 Кингстониън Кингстониън
НЛП 17:00
Чешънт Чешънт 1 - 2 Уъртинг Уъртинг
НЛП 17:00
Коринтиан Кежуълс Коринтиан Кежуълс 0 - 1 Фолкестън Инвикта Фолкестън Инвикта
НЛП 17:00
Крей Уондърърс Крей Уондърърс 3 - 5 Енфийлд Таун Енфийлд Таун
НЛП 17:00
Хендън Хендън 0 - 3 Солсбъри Солсбъри
НЛП 17:00
Нийдхям Маркет Нийдхям Маркет 1 - 1 Ейлвичърч Ейлвичърч
НЛП 17:00
Стратфорд Таун Стратфорд Таун 0 - 3 Лоустофт Таун Лоустофт Таун
НЛП 17:00
Хитчин Таун Хитчин Таун 2 - 2 Бромсгроув Спортинг Бромсгроув Спортинг
НЛП 17:00
Сторбридж Сторбридж 1 - 1 Банбъри Юнайтед Банбъри Юнайтед
НЛП 17:00
Ст. Ивс Таун Ст. Ивс Таун 0 - 3 Питърбъро Спортс Питърбъро Спортс
НЛП 17:00
АФК Ръшдън & Даймъндс АФК Ръшдън & Даймъндс 0 - 3 Коувил Таун Коувил Таун
НЛП 17:00
Баруел Баруел 5 - 0 Лейстън Лейстън
НЛП 17:00
Биглъсуейд Таун Биглъсуейд Таун 2 - 1 Тамуърт Тамуърт
НЛП 17:00
Хеднесфорд Таун Хеднесфорд Таун 4 - 1 Ройстън Таун Ройстън Таун
НЛП 17:00
Госпорт Бъроу Госпорт Бъроу 2 - 1 Чесхям Юнайтед Чесхям Юнайтед
НЛП 17:00
Хароу Бъроу Хароу Бъроу 1 - 2 Труро Сити Труро Сити
НЛП 17:00
Хартли Уитни Хартли Уитни 1 - 0 Уолтън Кежуълс Уолтън Кежуълс
НЛП 17:00
Кингс Ленгли Кингс Ленгли 4 - 0 Ръшхол Олимпик Ръшхол Олимпик
НЛП 17:00
Ийст Търък Юнайтед Ийст Търък Юнайтед 1 - 0 Люис Люис
ИСПСБ 17:00
Атлетик Клуб II Атлетик Клуб II 3 - 3 Аморебиета Аморебиета
ЧК 17:00
Арброут Арброут 0 - 2 Клайд Клайд
ЧК 17:00
Еърдриониънс Еърдриониънс 0 - 2 Елгин Сити Елгин Сити
ЧК 17:00
Рейт Роувърс Рейт Роувърс 3 - 1 Гленавон Гленавон
ЧК 17:00
Рексъм Рексъм 4 - 1 Сейнт Мирън (21) Сейнт Мирън (21)
ЧК 17:00
Инвърнес КТ Инвърнес КТ 3 - 0 Алоа Атлетик Алоа Атлетик
УКРП 17:00
Черноморец Одеса Черноморец Одеса 0 - 0 Металист 1925 Харков Металист 1925 Харков
ПРС 17:00
Коняспор Коняспор 1 - 0 Ескишехирспор Ескишехирспор
АЛЖ2 17:00
РК Арба РК Арба 2 - 1 ВА Тлемсен ВА Тлемсен
КХЛ 17:00
ХК Авангард ХК Авангард 4 - 1 ХК Динамо Рига ХК Динамо Рига
КХЛ 17:00
ХК Спартак Москва ХК Спартак Москва 1 - 1 Амур Хабаровск Амур Хабаровск
АЛЖ2 17:00
ЖСМ Скикда ЖСМ Скикда 3 - 1 МК Сайда МК Сайда
НЛП 17:00
Уитби Таун Уитби Таун 0 - 1 Уорингтън Таун Уорингтън Таун
НЛП 17:00
Уитън Албиън Уитън Албиън 3 - 1 Саут Шийлдс Саут Шийлдс
НЛП 17:00
Харингей Бъроу Харингей Бъроу 1 - 0 Маргейт Маргейт
НЛП 17:00
АФК Хорнчърч АФК Хорнчърч 2 - 1 Бауърс & Питсий Бауърс & Питсий
НЛП 17:00
Мерстхям Мерстхям 1 - 4 Лидърхед Лидърхед
НЛП 17:00
Юнайтед ъф Манчестър Юнайтед ъф Манчестър 7 - 0 Бъкстън Бъкстън
НЛП 17:00
Гейнзбро Тринити Гейнзбро Тринити 0 - 2 Атертън Колиъриъс Атертън Колиъриъс
НЛП 17:00
Грантхям Таун Грантхям Таун 2 - 2 Хайд Юнайтед Хайд Юнайтед
НЛП 17:00
Ланкастър Сити Ланкастър Сити 3 - 0 Аштън Юнайтед Аштън Юнайтед
НЛП 17:00
Матлок Таун Матлок Таун 3 - 1 Миклоувър Спортс Миклоувър Спортс
НЛП 17:00
Морпет Таун Морпет Таун 1 - 1 Басфорд Юнайтед Басфорд Юнайтед
НЛП 17:00
Нантуич Таун Нантуич Таун 0 - 1 Радклиф Бъроу Радклиф Бъроу
НЛП 17:00
Скарбъроу Атлетик Скарбъроу Атлетик 1 - 1 Стафорд Рейнджърс Стафорд Рейнджърс
НЛП 17:00
Стейлбридж Селтик Стейлбридж Селтик 3 - 2 Бамбър Бридж Бамбър Бридж
ИПДЖ 17:00
Леванте (Ж) Леванте (Ж) 0 - 1 Атлетико Мадрид (Ж) Атлетико Мадрид (Ж)
НЛП 17:00
Нънийтън Бъроу Нънийтън Бъроу 3 - 0 Реддич Юнайтед Реддич Юнайтед
ШВЦР2 17:00
ИФ Ювентус ИФ Ювентус 1 - 1 Брайтенрайн Брайтенрайн
ШОТФЛ 17:00
Търиф Юнайтед Търиф Юнайтед 1 - 4 Форес Механикс Форес Механикс
ШОТФЛ 17:00
Ротхес Ротхес 3 - 1 Уик Академи Уик Академи
ШОТФЛ 17:00
Инверъри Локо Уъркс Инверъри Локо Уъркс 4 - 0 Кейт Кейт
ШОТФЛ 17:00
Девъронвейл Девъронвейл 3 - 2 Стратспей Тисъл Стратспей Тисъл
ШОТФЛ 17:00
Клачнакъдин Клачнакъдин 0 - 0 Хънтли Хънтли
ШОТФЛ 17:00
Бъки Тистъл Бъки Тистъл 2 - 1 Найрн Каунти Найрн Каунти
ШОТФЛ 17:00
Брора Рейнджърс Брора Рейнджърс 0 - 1 Фрейзърбърг Фрейзърбърг
AHГ2 17:00
Суиндън Таун Суиндън Таун 1 - 1 Плимут Аргайл Плимут Аргайл
AHГ2 17:00
Стивънидж Стивънидж 2 - 1 Гримзби Таун Гримзби Таун
AHГ2 17:00
Скънторп Юнайтед Скънторп Юнайтед 3 - 0 Нортхямптън Таун Нортхямптън Таун
AHГ2 17:00
Солфорд Сити Солфорд Сити 1 - 0 Кембридж Юнайтед Кембридж Юнайтед
AHГ2 17:00
Моркамб Моркамб 1 - 2 Брадфорд Сити Брадфорд Сити
СИРЛ 17:00
Колърейн Колърейн 3 - 0 Уорънпойнт Таун Уорънпойнт Таун
СИРЛ 17:00
Клифтънвил Клифтънвил 1 - 0 Ларн Ларн
СИРЛ 17:00
Балимена Юнайтед Балимена Юнайтед 1 - 1 Крусейдърс Крусейдърс
ГЕРОЛ 17:00
Виктория Кал Виктория Кал 1 - 1 Гросбардорф Гросбардорф
ГЕРОЛ 17:00
АТШФ Ерланген АТШФ Ерланген 5 - 0 Карлбург Карлбург
ГЕРОЛ 17:00
Кам Кам 3 - 1 ДЮК Бамберг ДЮК Бамберг
ГЕРОЛ 17:00
Санд Санд 0 - 2 Вилзинг Вилзинг
СИРЛ2 17:00
Баликлеър Комрейдс Баликлеър Комрейдс 2 - 0 Балинамалард Юнайтед Балинамалард Юнайтед
СИРЛ2 17:00
Дергвю Дергвю 1 - 2 Лафгал Лафгал
СИРЛ2 17:00
Х&У Уелдърс Х&У Уелдърс 2 - 1 Портадаун Портадаун
СИРЛ2 17:00
Нокбреда Нокбреда 1 - 1 ПССИ ПССИ
СИРЛ2 17:00
Нюри Сити АФК Нюри Сити АФК 5 - 1 Ардс Ардс
СИРЛ2 17:00
Куинс Юнивърсити Куинс Юнивърсити 5 - 2 Дъндела Дъндела
СИРЛ 17:00
Гленторан Гленторан 3 - 1 Карик Рейнджърс Карик Рейнджърс
СИРЛ 17:00
Дънганън Суифтс Дънганън Суифтс 1 - 4 Линфийлд Линфийлд
AHГ2 17:00
Мансфийлд Таун Мансфийлд Таун 6 - 1 Олдъм Атлетик Олдъм Атлетик
AHГ2 17:00
Макълсфийлд Таун Макълсфийлд Таун 2 - 1 Порт Вейл Порт Вейл
AHГ2 17:00
Лейтън Ориент Лейтън Ориент 3 - 1 Уолсол Уолсол
НОР2 17:00
Гроруд Гроруд 1 - 2 Аскер Аскер
НОР2 17:00
Келсос Келсос 3 - 0 Опсал Опсал
НОР2 17:00
Мос Мос 1 - 1 Арендал Арендал
НОР3 17:00
Оркла Оркла 3 - 0 Вердал Вердал
НОР3 17:00
Нюбергсунд Нюбергсунд 0 - 1 Стриндхайм Стриндхайм
НОР3 17:00
Мелхус Мелхус 2 - 2 Рауфос II Рауфос II
НОР3 17:00
Йовик Лин Йовик Лин 1 - 2 Розенборг II Розенборг II
НОР3 17:00
Вард Вард 4 - 0 Стрьомсгодсе II Стрьомсгодсе II
НОР3 17:00
Берген Норд Берген Норд 8 - 0 Валдрес Валдрес
НОР3 17:00
Стаал Йорпеланд Стаал Йорпеланд 1 - 3 Флекерьой Флекерьой
НОР3 17:00
Йорн Хортен Йорн Хортен 2 - 2 СФ Грей СФ Грей
НОР3 17:00
Фольо Фольо 0 - 0 Волеренга II Волеренга II
ШВЕЦ1 17:00
Утсиктен Утсиктен 0 - 0 Люнгшиле Люнгшиле
НОР2 17:00
Флурьо Флурьо 1 - 0 Осане Осане
ПОЛ2 17:00
Битовия Битов Битовия Битов 3 - 2 Стал Ржешов Стал Ржешов
АНГ1 17:00
Блекпул Блекпул 1 - 2 Родъръм Юнайтед Родъръм Юнайтед
AHГ2 17:00
Ексетър Сити Ексетър Сити 1 - 0 Форест Грийн Роувърс Форест Грийн Роувърс
AHГ2 17:00
Кроули Таун Кроули Таун 2 - 1 Колчестър Юнайтед Колчестър Юнайтед
AHГ2 17:00
Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед 2 - 4 Крю Александра Крю Александра
АНГ1 17:00
Саутенд Юнайтед Саутенд Юнайтед 1 - 4 АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън
АНГ1 17:00
Рочдейл Рочдейл 2 - 1 Акрингтън Стенли Акрингтън Стенли
АНГ1 17:00
Портсмут Портсмут 0 - 0 Джилингам Джилингам
АНГ1 17:00
Питърбъро Юнайтед Питърбъро Юнайтед 2 - 0 Линкълн Сити Линкълн Сити
АНГ1 17:00
Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед 3 - 0 Донкастър Роувърс Донкастър Роувърс
АНГ1 17:00
Бристол Роувърс Бристол Роувърс 1 - 0 Милтън Кийнс Донс Милтън Кийнс Донс
ШВЕЦ1 17:00
Лунд Лунд 3 - 1 Оскаршхамн АИК Оскаршхамн АИК
ШВЦР2 17:00
Цюрих II Цюрих II 1 - 2 Раперсвил-Йона Раперсвил-Йона
КОНФ 17:00
Солихъл Муурс Солихъл Муурс 2 - 1 Бромли Бромли
АВСРЛ 17:00
Грьодиг Грьодиг 1 - 3 Залцбургер АК Залцбургер АК
КОНСЮ 17:00
Челмсфорд Сити Челмсфорд Сити 1 - 3 Уилдстоун Уилдстоун
КОНСЮ 17:00
Конкорд Рейнджърс Конкорд Рейнджърс 0 - 1 Чипънхям Таун Чипънхям Таун
КОНСЮ 17:00
Доркинг Уондърърс Доркинг Уондърърс 1 - 0 Хънгърфорд Таун Хънгърфорд Таун
КОНСЮ 17:00
Дълуич Хамлет Дълуич Хамлет 2 - 2 Уеймът Уеймът
КОНСЮ 17:00
Хавант & Уотърлуувил Хавант & Уотърлуувил 1 - 2 Хемел Хемпстед Таун Хемел Хемпстед Таун
КОНСЮ 17:00
АФК Телфорд Юнайтед АФК Телфорд Юнайтед 1 - 1 Йорк Сити Йорк Сити
КОНСЮ 17:00
Оксфорд Сити Оксфорд Сити 0 - 1 Дартфорд Дартфорд
КОНСЮ 17:00
Слоу Таун Слоу Таун 3 - 1 Билерикей Таун Билерикей Таун
КОНСЮ 17:00
Сейнт Албънс Сити Сейнт Албънс Сити 1 - 3 Ийстбърн Бъроу Ийстбърн Бъроу
КОНСЮ 17:00
Тонбридж Ейнджълс Тонбридж Ейнджълс 5 - 1 Брейнтрий Таун Брейнтрий Таун
КОНСЮ 17:00
Уелинг Юнайтед Уелинг Юнайтед 0 - 1 Хемптън & Ричмънд Хемптън & Ричмънд
КОНСЮ 17:00
Бат Сити Бат Сити 1 - 1 Мейдстоун Юнайтед Мейдстоун Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Саутпорт Саутпорт 1 - 0 Бракли Таун Бракли Таун
КОНФ 17:00
Йоувил Таун Йоувил Таун 1 - 2 Харогейт Таун Харогейт Таун
КОНФ 17:00
Нотс Каунти Нотс Каунти 2 - 0 Торки Юнайтед Торки Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Брадфорд Парк Авеню Брадфорд Парк Авеню 3 - 2 Херефорд Херефорд
КОНСЮ 17:00
Кързън Аштън Кързън Аштън 0 - 1 Блайт Спартанс Блайт Спартанс
КОНСЮ 17:00
Дарлингтън Дарлингтън 2 - 1 Бостън Юнайтед Бостън Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Гейтсхед Гейтсхед 1 - 0 Глостър Сити Глостър Сити
КОНСЮ 17:00
Гайзли Гайзли 1 - 1 Алтринчам Алтринчам
КОНСЮ 17:00
Кетъринг Таун Кетъринг Таун 0 - 2 Спенимуур Таун Спенимуур Таун
КОНСЮ 17:00
Кингс Лин Таун Кингс Лин Таун 2 - 2 Честър Честър
КОНФ 17:00
Халифакс Таун Халифакс Таун 0 - 2 Бореъм Ууд Бореъм Ууд
КОНФ 17:00
Ебсфлийт Юнайтед Ебсфлийт Юнайтед 1 - 2 Мейдънхед Юнайтед Мейдънхед Юнайтед
ИСП2 17:00
Алмерия Алмерия 0 - 0 Луго Луго
КОНФ 17:00
Ийстлий Ийстлий 0 - 0 Чорли Чорли
ИСП2 17:00
Спортинг Хихон Спортинг Хихон 1 - 3 Алкоркон Алкоркон
АВСРЛ 17:00
Лангенег Лангенег 2 - 1 Дорнбринер Дорнбринер
КОНФ 17:00
Олдършот Таун Олдършот Таун 0 - 3 Хартлипул Юнайтед Хартлипул Юнайтед
ШЦ1ЛК 17:00
Винтертур II Винтертур II 3 - 0 Госау Госау
ШЦ1ЛК 17:00
Ред Стар Цюрих Ред Стар Цюрих 6 - 2 Косова Косова
ШЦ1ЛК 17:00
Талвил Талвил 0 - 2 Парадисо Парадисо
КОНСЮ 17:00
Лиймингтън Лиймингтън 0 - 1 Алфретън Таун Алфретън Таун
ШЦ1ЛК 17:00
Туген Туген 5 - 1 Хьонг Хьонг
ШВЦР2 17:00
Кьониц Кьониц 2 - 1 Мюнсинген Мюнсинген
АВСРЛ 17:00
Шварц-Вайс Брегенц Шварц-Вайс Брегенц 2 - 2 Лаутерах Лаутерах
РУС3 17:00
Сатурн Раменское Сатурн Раменское 2 - 2 Химик-Арсенал Химик-Арсенал
ГЕРОЛ 17:00
Лупо-Мартини Лупо-Мартини 2 - 2 Германия Егесторф Германия Егесторф
ГЕРОЛ 17:00
ХШК БВ Швалбе Тюндерн ХШК БВ Швалбе Тюндерн 0 - 3 Борусия Хилдсхайм Борусия Хилдсхайм
АВСРЛ 17:00
Имст Имст 1 - 2 Вакер Инсбрук II Вакер Инсбрук II
КОНФ 17:00
Барнет Барнет 2 - 2 Уокинг Уокинг
ШЦ1ЛК 17:00
Диетикон Диетикон 2 - 0 Линт Линт
ШВЦР2 17:00
Белинзона Белинзона 1 - 3 Базел II Базел II
ШЦ1ЛК 17:00
Солотурн Солотурн 7 - 2 Шьотц Шьотц
ТАДЛЛ 17:15
Екатерина Александрова Екатерина Александрова 1 - 2 Йелена Остапенко Йелена Остапенко
ШЦ1ЛК 17:30
Тере Сейнте Тере Сейнте 1 - 1 Мерен Мерен
КХЛ 17:30
ХК Череповец ХК Череповец 1 - 2 Металург Магнитогорск Металург Магнитогорск
КХЛ 17:30
ХК Динамо Москва ХК Динамо Москва 6 - 3 ХК Автомобилист ХК Автомобилист
ИСПСБ 17:30
Гранада II Гранада II 1 - 0 Санлукеньо Санлукеньо
ШЦ1ЛК 18:00
Цуг Цуг 2 - 2 Лангентал Лангентал
ПОЛ2 18:00
Полковице Полковице 3 - 0 Стал Стальова Воля Стал Стальова Воля
ШЦ1ЛК 18:00
Натерс Натерс 0 - 0 Олимпик дьо Женева Олимпик дьо Женева
ШЦ1ЛК 18:00
Бюле Бюле 3 - 1 Ла Шо дьо Фон Ла Шо дьо Фон
ШЦ1ЛК 18:00
Шеноа Шеноа 1 - 3 Вьове Спортс Вьове Спортс
ШВЦР2 18:00
Стад Нион Стад Нион 5 - 1 Брюл Брюл
ПОЛ1 18:00
Белхатов Белхатов 1 - 0 Олимпия Груджьондз Олимпия Груджьондз
ШЦ1ЛК 18:00
Ешаленс Ешаленс 2 - 2 Йънг Бойс II Йънг Бойс II
ШЦ1ЛК 18:00
Мутенц Мутенц 4 - 1 Буокс Буокс
БНБЛ 18:00
БК Академик София БК Академик София 88 - 102 БК Балкан Ботевград БК Балкан Ботевград
ИСПСБ 18:00
Реал Унион Реал Унион 2 - 1 Реал Валядолид II Реал Валядолид II
БНБЛ 18:00
БК Спартак Плевен БК Спартак Плевен 97 - 85 БК Академик Пловдив БК Академик Пловдив
ПОР2 18:00
Шавеш Шавеш 2 - 0 Ещорил Ещорил
БЕЛ2 18:00
СФ Руселаре СФ Руселаре 3 - 1 АХ Льовен АХ Льовен
БНБЛ 18:00
БК Черноморец БК Черноморец 75 - 98 БК Рилски спортист БК Рилски спортист
АЛЖ2 18:00
Аннаба Аннаба 1 - 0 Амал Бу Саада Амал Бу Саада
ИСПСБ 18:00
Юнионистас де Саламанка Юнионистас де Саламанка 1 - 1 Туделано Туделано
АЛЖ 18:00
Белуиздад Белуиздад 3 - 2 УС Бискра УС Бискра
ШЦ1ЛК 18:00
Голдау Голдау 5 - 2 Люцерн II Люцерн II
ТРКК 18:15
Мирза Башич Мирза Башич 1 - 2 Себастиян Офнер Себастиян Офнер
ТРМЛО 18:15
Олга Данилович Олга Данилович 2 - 1 София Лансере София Лансере
ТРМЛО 18:15
Габриела Дабровски Габриела Дабровски 2 - 0 Жаклин Адина Кристиян Жаклин Адина Кристиян
ТРКК 18:15
Дамир Джумхур Дамир Джумхур 2 - 0 Алексей Ватутин Алексей Ватутин
ЕХФШЛ 18:30
РК Вардар РК Вардар 20 - 31 ТХВ Кил ТХВ Кил
ШЦ1ЛК 18:30
Ланси Ланси 3 - 0 Адзури 90 Адзури 90
ГЕРОЛ 18:30
Дуденхофен Дуденхофен 1 - 0 Шот Майнц Шот Майнц
ШВЦР2 18:30
Ивердон Спорт Ивердон Спорт 2 - 2 Бавой Бавой
ТЛЛО 18:45
Щефани Фьогеле Щефани Фьогеле 2 - 0 Елеонора Молинаро Елеонора Молинаро
ТЛЛО 18:45
Клаудия Копола Клаудия Копола 0 - 2 Лесли Керхофе Лесли Керхофе
НАССФ 19:00
Илинойс Илинойс 25 - 42 Мичиган Мичиган
НАССФ 19:00
Уестърн Мичиган Уестърн Мичиган 38 - 16 Маями (Оксфорд) Маями (Оксфорд)
ГББЛ 19:00
Баскетс Олденбург Баскетс Олденбург 83 - 78 БК Лудвигсбург БК Лудвигсбург
МЖД 19:00
Гвинея Гвинея 0 - 1 Коморос Коморос
ИПДЖ 19:00
Депортиво Ла Коруня (Ж) Депортиво Ла Коруня (Ж) 3 - 0 Райо Валекано (Ж) Райо Валекано (Ж)
МЖД 19:00
Колумбия Колумбия 0 - 0 Чили Чили
НАССФ 19:00
Джорджия Джорджия 17 - 20 Южна Каролина Южна Каролина
НАССФ 19:00
Темпъл Темпъл 30 - 28 Мемфис Мемфис
ЕП19 19:00
Чехия (19) Чехия (19) 4 - 0 Азербайджан (19) Азербайджан (19)
АВСРЛ 19:00
Тийм Винер Линиен Тийм Винер Линиен 0 - 0 Винер Виктория Винер Виктория
ЕХФШЛ 19:00
ХТ Татран Прешов ХТ Татран Прешов 23 - 28 ИК Савехов ИК Савехов
ЕХФШЛ 19:00
КС Виве Келце КС Виве Келце 27 - 29 Монпелие АХ Монпелие АХ
ИСП2 19:00
Екстремадура УД Екстремадура УД 1 - 1 Понферадина Понферадина
ИСП2 19:00
Малага Малага 1 - 2 Кадис Кадис
ПОР2 19:00
Лейшоеш Лейшоеш 1 - 0 Каса Пия Каса Пия
АВСРЛ 19:00
Цирл Цирл 0 - 6 Китцбюел Китцбюел
АЦБ 19:00
БК Реал Бетис БК Реал Бетис 69 - 71 БК Сарагоса БК Сарагоса
АЦБ 19:00
БК Бургос БК Бургос 92 - 82 БК УКАМ Мурсия БК УКАМ Мурсия
ИСПСБ 19:00
Валенсия II Валенсия II 1 - 1 Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона
ИСПСБ 19:00
Барселона II Барселона II 3 - 0 Ориуела Ориуела
ИСПСБ 19:00
Лягостера Лягостера 0 - 1 Сабадел Сабадел
ИСПСБ 19:00
Лейоя Лейоя 3 - 3 Калаора Калаора
НОР3 19:00
Скьервой Скьервой 2 - 0 Лилестрьом II Лилестрьом II
ЕПКФ 19:00
Фарьорски острови Фарьорски острови 0 - 3 Румъния Румъния
ЕПКФ 19:00
Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина 4 - 1 Финландия Финландия
НАССФ 19:00
Пърдю Пърдю 40 - 14 Мериленд Мериленд
НАССФ 19:00
Тенеси Тенеси 20 - 10 Мисисипи Стейт Мисисипи Стейт
НАССФ 19:00
Боулинг Грийн Боулинг Грийн 20 - 7 Толедо (Охайо) Толедо (Охайо)
УКРП 19:00
Волин Волин 3 - 0 Черкашчина-Академия Черкашчина-Академия
ЕПКФ 19:00
Дания Дания 1 - 0 Швейцария Швейцария
ПЕРУ 19:00
Унион Комерсио Унион Комерсио 1 - 0 Алианса Универсидад Алианса Универсидад
ЧК 19:15
Партик Тисъл Партик Тисъл 2 - 0 Конас Кий Конас Кий
НАССФ 19:30
Дюк Дюк 41 - 23 Джорджия Тех Джорджия Тех
ЕХФШЛ 19:30
ХК Мешков Брест ХК Мешков Брест 33 - 31 ХК Мотор ХК Мотор
ИХЛА 19:30
БМ Моразо Кангас БМ Моразо Кангас 23 - 23 БМ Нава БМ Нава
ИСПСБ 19:30
Реал Мадрид II Реал Мадрид II 2 - 1 Понтеведра Понтеведра
ХОЛ1 19:30
ТОП Ос ТОП Ос 2 - 2 Телстар Телстар
АЛЖ 19:45
АСО Шлеф АСО Шлеф 1 - 0 Кабилия Кабилия
МЖД 20:00
Тунис Тунис 0 - 0 Камерун Камерун
ИСПСБ 20:00
УД Логронес УД Логронес 4 - 0 Аренас де Гечо Аренас де Гечо
АЛЖ2 20:00
Хруб Хруб 1 - 0 Арзев Арзев
АЛЖ2 20:00
Тадженант Тадженант 0 - 1 Ел Юлма Ел Юлма
ИХЛА 20:00
БМ Атлетико Валядолид БМ Атлетико Валядолид 29 - 26 БМ Пуенте Генил БМ Пуенте Генил
БОЛ2 20:00
Вирген де Чайапата Вирген де Чайапата 0 - 5 Депортиво ФАТИК Депортиво ФАТИК
НХЛ 20:05
Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс 1 - 4 Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс
ПОЛ2 20:10
Видзев Лодз Видзев Лодз 7 - 3 Погон Шедълце Погон Шедълце
ТРМЛО 20:15
Елица Костова Елица Костова 0 - 2 Валентини Граматикопулу Валентини Граматикопулу
ТРМЛО 20:15
Жасмин Паолини Жасмин Паолини 0 - 2 Джулия Гато-Монтиконе Джулия Гато-Монтиконе
ТРМЛО 20:15
Надя Киченок Надя Киченок 0 - 2 Анастасия Захарова Анастасия Захарова
ТРМЛО 20:15
Яна Чепелова Яна Чепелова 2 - 1 Ана Богдан Ана Богдан
ИСПСБ 20:30
Севиля II Севиля II 1 - 1 Талавера КФ Талавера КФ
ЕХФШЛ 20:30
Спортинг КП (хандбал) Спортинг КП (хандбал) 30 - 30 КД Бидасоа Ирун КД Бидасоа Ирун
ИХЛА 20:30
БМ Уеска БМ Уеска 30 - 26 БМ Анайтасуна БМ Анайтасуна
ТЛЛО 20:45
Деспина Папамихаил Деспина Папамихаил 0 - 2 Марта Костюк Марта Костюк
ТЛЛО 20:45
Татяна Головин Татяна Головин 0 - 2 Кая Юван Кая Юван
ЕП19 21:00
Хърватия (19) Хърватия (19) 2 - 0 Унгария (19) Унгария (19)
ЕХФШЛ 21:00
ФК Барселона (хандбал) ФК Барселона (хандбал) 33 - 24 Елверум ИЛ Елверум ИЛ
НАССФ 21:00
Ийстърн Мичиган Ийстърн Мичиган 23 - 29 Бол Стейт Бол Стейт
АЛЖ 21:00
Саура Саура 1 - 0 Парадоу АК Парадоу АК
ОФЛ 21:00
Отава Фюри Отава Фюри 1 - 1 Витлеем Стийл Витлеем Стийл
ПЕРУ2 21:15
Унион Уарал Унион Уарал 1 - 0 Спорт Лорето Спорт Лорето
ЧИЛКУ 21:15
Евертън Виня дел Мар Евертън Виня дел Мар 1 - 2 Коло Коло Коло Коло
БЕЛ2 21:30
Екселсиор Виртон Екселсиор Виртон 1 - 0 Ломел Юнайтед Ломел Юнайтед
ЧИЛИБ 21:30
Сантяго Морнинг Сантяго Морнинг 2 - 0 Барнечея Барнечея
АЦБ 21:30
КБ Тенерифе КБ Тенерифе 90 - 78 Обрадойро КАБ Обрадойро КАБ
ЛБСА 21:30
Пистоя Баскет Пистоя Баскет 67 - 81 Виртус Рома Виртус Рома
АЦБ 21:30
БК Малага БК Малага 77 - 65 БК Ховентут БК Ховентут
ГББЛ 21:30
БК Бон БК Бон 82 - 114 Крейлсхайм Мерлинс Крейлсхайм Мерлинс
ГББЛ 21:30
БК Байерн Мюнхен БК Байерн Мюнхен 75 - 62 Баскетбол Брауншвайг Баскетбол Брауншвайг
НАССФ 21:30
Маршъл Маршъл 31 - 17 Олд Доминън Олд Доминън
ИТЛП 21:45
Реджина Реджина 1 - 0 Катанзаро Катанзаро
ЕПКФ 21:45
Лихтенщайн Лихтенщайн 1 - 1 Армения Армения
ЕПКФ 21:45
Италия Италия 2 - 0 Гърция Гърция
ЕПКФ 21:45
Малта Малта 0 - 4 Швеция Швеция
ЕПКФ 21:45
Норвегия Норвегия 1 - 1 Испания Испания
ХОЛ1 21:45
Рода ЮК Рода ЮК 4 - 0 Хелмонд Спорт Хелмонд Спорт
ИТЛП 21:45
Калчо Падова Калчо Падова 1 - 2 Равена Равена
НАССФ 22:00
Сентрал Мичиган Сентрал Мичиган 42 - 28 Ню Мексико Стейт Ню Мексико Стейт
КРЛА 22:00
Куридабат Куридабат - Санта Ана Санта Ана
НАССФ 22:30
Клемсън Клемсън 45 - 14 Флорида Стейт Флорида Стейт
БРАБ 22:30
Коритиба Коритиба 1 - 0 Крисиума Крисиума
НАССФ 22:30
ЛСЮ ЛСЮ 42 - 28 Флорида Флорида
НАССФ 22:30
Южна Флорида Южна Флорида 27 - 23 БЙК БЙК
НАССФ 22:30
Охайо Охайо 36 - 39 Нортърн Илинойс Нортърн Илинойс
НАССФ 22:30
Уисконсин Уисконсин 38 - 0 Мичиган Стейт Мичиган Стейт
НАССФ 22:30
Хюстън Хюстън 23 - 38 Синсинати Синсинати
НАССФ 22:30
Акрън Акрън 3 - 26 Кент Стейт Кент Стейт
НАССФ 22:30
Аризона Стейт Аризона Стейт 38 - 34 Вашингтон Стейт Вашингтон Стейт
БОЛ2 22:30
Марискал Сукре Марискал Сукре 1 - 3 Реал Санта Крус Реал Санта Крус
НАССФ 22:30
Тексас А&М Тексас А&М 28 - 47 Алабама Алабама
КАНПЛ 22:30
Йорк 9 Йорк 9 4 - 0 Фордж Фордж
БРАБ 22:30
Лондрина Лондрина 1 - 2 Операрио ПР Операрио ПР
БРАБ 22:30
РБ Брагантино РБ Брагантино 2 - 0 Парана Парана
ТЛЛО 22:45
Нина Стоянович Нина Стоянович 2 - 0 Пемра Йозген Пемра Йозген
ТЛЛО 22:45
Ричел Хогенкамп Ричел Хогенкамп 0 - 2 Антония Лотнер Антония Лотнер
НАССФ 23:00
Флорида Атлантик Флорида Атлантик 28 - 13 Мидъл Тенеси Стейт Мидъл Тенеси Стейт
ВЕН 23:00
Естудиантес Каракас Естудиантес Каракас 0 - 6 Естудиантес де Мерида Естудиантес де Мерида
ВЕН 23:00
ЛАЛА ЛАЛА 1 - 1 Трухилянос Трухилянос
КОЛА 23:00
Депортиво Пасто Депортиво Пасто 2 - 1 Хуниор Хуниор
НАССФ 23:00
Невада Невада 41 - 38 Сан Хосе Стейт Сан Хосе Стейт
НАССФ 23:00
Бейлър Бейлър 33 - 30 Тексас Тех Тексас Тех
ВЕН 23:00
Карабобо Карабобо 0 - 2 Каракас Каракас
НАССФ 23:00
Вандербилт Вандербилт 10 - 34 ЮНЛВ ЮНЛВ
ВЕН 23:00
Португеса ФК Португеса ФК 0 - 0 Сулия Сулия
БРА 23:00
Гояс Гояс 1 - 0 ССА ССА
НАССФ 23:00
Западна Вирджиния Западна Вирджиния 14 - 38 Айова Стейт Айова Стейт
НХЛ 23:05
Отава Сенатърс Отава Сенатърс 4 - 2 Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг
ПЕРУ 23:30
Аякучо Аякучо 2 - 0 Депортиво Мюнисипал Депортиво Мюнисипал
ЧИЛКУ 23:45
Унион Еспаньола Унион Еспаньола 2 - 1 Аудакс Италиано Аудакс Италиано