Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
КРЛА 00:00
Есказусена Есказусена 0 - 0 Спортинг Сан Хосе Спортинг Сан Хосе
НАССФ 00:00
Коустъл Каролина Коустъл Каролина 21 - 31 Джорджия Стейт Джорджия Стейт
ЧИЛИБ 00:00
Пуерто Монт Пуерто Монт 1 - 3 Мелипиля Мелипиля
ХОНД 00:00
Маратон Маратон 3 - 2 Платенсе Платенсе
АРЖБ 00:40
Белграно Белграно 2 - 2 Феро Карил Оесте Феро Карил Оесте
ТЛЛО 00:45
Катарина Хобгарски Катарина Хобгарски 1 - 2 Варвара Лепченко Варвара Лепченко
КАНД 01:00
Воркута Воркута 2 - 2 Кингсмен Кингсмен
НАССФ 01:00
Тексас-Сан Антонио Тексас-Сан Антонио 14 - 33 ЮАБ ЮАБ
КОЛА 01:00
Депортиво Кали Депортиво Кали 0 - 0 Санта Фе Санта Фе
КАНД 01:00
СК Скарбъроу СК Скарбъроу 1 - 1 КСК Мисисага КСК Мисисага
ЧИЛИБ 01:00
Копияпо Копияпо 0 - 0 Сан Луис де Килота Сан Луис де Килота
БРА 01:00
Флуминензе Флуминензе 2 - 0 Бая Бая
БРАБ 01:00
Фигейренсе Фигейренсе 2 - 1 Америка Минейро Америка Минейро
НХЛ 01:05
ЛА Кингс ЛА Кингс 7 - 4 Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс
КОЛА 01:20
Алианса Петролера Алианса Петролера 0 - 1 Депортес Толима Депортес Толима
ПЕРУ 01:45
Карлос Манучи Карлос Манучи 3 - 3 Спорт Уанкайо Спорт Уанкайо
ОФЛ 02:00
Луисвил Сити Луисвил Сити 8 - 3 Суоп Парк Рейнджърс Суоп Парк Рейнджърс
НАССФ 02:00
Еър Форс Еър Форс 43 - 24 Фресно Стейт Фресно Стейт
НАССФ 02:00
Флорида Интернешънъл Флорида Интернешънъл 48 - 23 Шарлът Шарлът
НАССФ 02:00
Саутърн Мис Саутърн Мис 45 - 27 Северен Тексас Северен Тексас
КАНД 02:00
Ватерло Ватерло 1 - 1 Сербиън Уайт Ийгълс Сербиън Уайт Ийгълс
НАССФ 02:00
Мисури Мисури 38 - 27 Оле Мис Оле Мис
НАССФ 02:00
Уестърн Кентъки Уестърн Кентъки 17 - 8 Арми Уест Пойнт Арми Уест Пойнт
НХЛ 02:05
Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс 2 - 2 Флорида Пантърс Флорида Пантърс
НХЛ 02:05
Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс 2 - 3 Кълъмбъс Блу Джакетс Кълъмбъс Блу Джакетс
НХЛ 02:05
Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс 2 - 2 Уинипег Джетс Уинипег Джетс
НХЛ 02:05
Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс 6 - 3 Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус
НХЛ 02:05
Детройт Ред Уингс Детройт Ред Уингс 2 - 5 Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс
НХЛ 02:05
Бостън Бруинс Бостън Бруинс 3 - 0 Ню Джърси Девилс Ню Джърси Девилс
ЧИЛКУ 02:15
Универсидад Католика Универсидад Католика 2 - 0 Унион Ла Калера Унион Ла Калера
ОФЛ 02:30
Тампа Бей Роудайс Тампа Бей Роудайс 1 - 1 Инди Илевън Инди Илевън
НАССФ 02:30
Нотр Дам Нотр Дам 30 - 27 ЮСК ЮСК
НАССФ 02:30
Тълса Тълса 17 - 45 Неви Неви
НАССФ 02:30
Минесота Минесота 34 - 7 Небраска Небраска
НАССФ 02:30
Уейк Форест Уейк Форест 59 - 62 Луисвил Луисвил
НАССФ 03:00
Айова Айова 12 - 17 Пен Стейт Пен Стейт
БРА 03:00
Палмейрас Палмейрас 1 - 0 Ботафого Ботафого
ОФЛ 03:00
Нешвил Нешвил 2 - 0 Северна Каролина ФК Северна Каролина ФК
ОФЛ 03:00
Тълса Рафнекс Тълса Рафнекс 2 - 1 Ню Мексико Юнайтед Ню Мексико Юнайтед
ОФЛ 03:00
Мемфис 901 Мемфис 901 1 - 2 Шарлът Индипендънс Шарлът Индипендънс
НАССФ 03:00
Орегон Стейт Орегон Стейт 7 - 52 Юта Юта
НХЛ 03:05
Минесота Уайлд Минесота Уайлд 4 - 7 Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс
НХЛ 03:05
Далас Старс Далас Старс 1 - 4 Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс
ОФЛ 03:30
Сейнт Луис Сейнт Луис 0 - 1 Питсбърг Ривърхаундс Питсбърг Ривърхаундс
КОЛА 03:45
Мильонариос Мильонариос 1 - 2 Америка де Кали Америка де Кали
ПЕРУ 04:00
Университарио де Депортес Университарио де Депортес 0 - 0 Спортинг Кристал Спортинг Кристал
КРЛА 04:00
Уругвай де Коронадо Уругвай де Коронадо 1 - 1 Консултантс Моравия Консултантс Моравия
НХЛ 04:05
Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч 2 - 2 Аризона Койотис Аризона Койотис
ОФЛ 05:00
Такома Дефианс Такома Дефианс 2 - 0 Колорадо Спрингс Колорадо Спрингс
МККМХ 05:00
Веракрус Веракрус 0 - 1 Толука Толука
КРПД 05:00
Ередияно Ередияно 4 - 0 Депортиво Саприса Депортиво Саприса
НХЛ 05:05
Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс 2 - 2 Филаделфия Флайърс Филаделфия Флайърс
НХЛ 05:05
Вегас Голдън Найтс Вегас Голдън Найтс 6 - 2 Калгари Флеймс Калгари Флеймс
НАССФ 05:15
Бойзи Стейт Бойзи Стейт 59 - 37 Хавай Хавай
ОФЛ 05:30
Финикс Райзинг Финикс Райзинг 1 - 2 Реал Монархс Реал Монархс
ОФЛ 05:30
Сакраменто Републик Сакраменто Републик 2 - 3 Ориндж Каунти Ориндж Каунти
НАССФ 05:30
Сан Диего Стейт Сан Диего Стейт 26 - 22 Уайоминг Уайоминг
ОФЛ 05:30
Фресно ФК Фресно ФК 2 - 2 ЛА Галакси II ЛА Галакси II
ОФЛ 05:30
Лас Вегас Лайтс Лас Вегас Лайтс 0 - 2 Рено 1868 Рено 1868
НАССФ 06:00
Аризона Аризона 27 - 51 Вашингтон Вашингтон
АНБЛ 07:00
Саут Ийст Мелбърн Финикс Саут Ийст Мелбърн Финикс 113 - 93 Бризбейн Бълетс Бризбейн Бълетс
ЯПКЛ 07:00
Консадоле Сапоро Консадоле Сапоро 1 - 0 Гамба Осака Гамба Осака
ЯП3 07:00
Гайнаре Тотори Гайнаре Тотори 2 - 2 Гамба Осака (23) Гамба Осака (23)
ЯП3 07:00
Фуджиеда МФК Фуджиеда МФК 1 - 0 Каматамаре Сануки Каматамаре Сануки
АВЛ 08:00
Уелингтън Финикс Уелингтън Финикс 0 - 1 Уестърн Юнайтед Уестърн Юнайтед
ЯП3 08:00
Серезо Осака (23) Серезо Осака (23) 1 - 1 Фукушима Юнайтед Фукушима Юнайтед
ЯП2 08:00
Токушима Вортис Токушима Вортис 2 - 1 Фагияно Окаяма Фагияно Окаяма
ЯП3 08:00
Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу 2 - 1 Грула Мориока Грула Мориока
РССК 08:45
САЩ (ръгби) САЩ (ръгби) 19 - 31 Тонга (ръгби) Тонга (ръгби)
РУС3 09:00
Чита Чита 3 - 3 Сахалин Сахалин
ЯП2 09:00
Ехиме Ехиме 0 - 1 Албирекс Нийгата Албирекс Нийгата
ЯП3 09:00
Азул Кларо Нумазу Азул Кларо Нумазу 2 - 2 Токио (23) Токио (23)
КХЛ 10:00
Кунлун Ред Стар Кунлун Ред Стар 3 - 6 Локомотив Ярославъл Локомотив Ярославъл
ЯП3 10:00
Каталер Тояма Каталер Тояма 1 - 1 Роасо Кумамото Роасо Кумамото
ЯП2 10:00
Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу 1 - 1 Точиги Точиги
АВЛ 10:05
Пърт Глори Пърт Глори 1 - 1 Бризбейн Роар Бризбейн Роар
РУС3 11:00
Зенит Иркутск Зенит Иркутск 2 - 0 Новосибирск Новосибирск
ЯП2 11:00
Мачида Зелвия Мачида Зелвия 0 - 0 Кагошима Юнайтед Кагошима Юнайтед
РССК 11:15
Уелс (ръгби) Уелс (ръгби) 35 - 13 Уругвай (ръгби) Уругвай (ръгби)
СЛВК2 11:30
Шаморин Шаморин 0 - 1 Попрад Попрад
СЛВК2 11:30
Петржалка Петржалка 0 - 2 Дукла Банска Бистрица Дукла Банска Бистрица
ТКШРМ 11:45
Даниил Медведев Даниил Медведев 2 - 0 Александър Зверев Александър Зверев
ГЕРОЛ 11:45
Палома Палома 2 - 2 Хамбургер ШФ III Хамбургер ШФ III
ТРКК 12:15
Егор Герасимов Егор Герасимов 2 - 1 Рудолф Молекер Рудолф Молекер
ТРМЛО 12:15
Кирстен Флипкенс Кирстен Флипкенс 2 - 0 Людмила Самсонова Людмила Самсонова
ТШИСО 12:15
Алексей Попирин Алексей Попирин 2 - 0 Тобиас Камке Тобиас Камке
ТРМЛО 12:15
Кая Канепи Кая Канепи 2 - 0 Анхелина Калинина Анхелина Калинина
ТБЮО 12:15
Камил Майхшак Камил Майхшак 2 - 0 Сергей Стаховски Сергей Стаховски
ТРМЛО 12:15
Яна Фет Яна Фет 0 - 2 Тереза Мартинцова Тереза Мартинцова
ТБЮО 12:15
Марко Трунгелити Марко Трунгелити 0 - 2 Хауме Мунар Хауме Мунар
ТКЖТО 12:25
Ребека Петерсон Ребека Петерсон 2 - 0 Хедър Уотсън Хедър Уотсън
ИСПСБ 12:30
Хетафе II Хетафе II 0 - 2 СС Рейес СС Рейес
ИПДЖ 12:30
Спортинг де Уелва (Ж) Спортинг де Уелва (Ж) 0 - 1 Барселона (Ж) Барселона (Ж)
ИСПСБ 13:00
Лас Розас Лас Розас 0 - 0 Лангрео Лангрео
РУС3 13:00
Тюмен Тюмен 0 - 0 Челябинск Челябинск
ИСПСБ 13:00
Ебро Ебро 3 - 1 Леванте II Леванте II
ИСПСБ 13:00
Марино де Луанко Марино де Луанко 1 - 0 Пеня Депортива Пеня Депортива
ИСПСБ 13:00
Атлетико Мадрид II Атлетико Мадрид II 3 - 0 Коруксо Коруксо
ИПДЖ 13:00
Логроно (Ж) Логроно (Ж) 1 - 0 Севиля (Ж) Севиля (Ж)
ИПДЖ 13:00
Валенсия (Ж) Валенсия (Ж) 1 - 1 Такон (Ж) Такон (Ж)
РУС3 13:00
Волга Уляновск Волга Уляновск 2 - 2 Носта Носта
ИСПСБ 13:00
ФК Андора ФК Андора 2 - 1 Еркулес Еркулес
ЛБСА 13:00
БК Динамо Сасари БК Динамо Сасари 59 - 65 Палаканестро Триесте Палаканестро Триесте
РУС3 13:00
Химки II Химки II 2 - 1 Строгино Строгино
ИСПСБ 13:00
Мелия Мелия 0 - 1 Лас Палмас II Лас Палмас II
ИСПСБ 13:00
Селта де Виго II Селта де Виго II 0 - 1 Райо Махадаонда Райо Махадаонда
ИСПСБ 13:00
Реал Овиедо II Реал Овиедо II 0 - 1 Расинг Ферол Расинг Ферол
ИСПСБ 13:00
Атлетико Балеарес Атлетико Балеарес 2 - 0 Спортинг Хихон II Спортинг Хихон II
ИСПСБ 13:00
Ибиса Ибиса 2 - 0 Интернасионал Мадрид Интернасионал Мадрид
ИСП2 13:00
Мирандес Мирандес 2 - 1 Фуенлабрада Фуенлабрада
ЯПКЛ 13:00
Кашима Антлърс Кашима Антлърс 0 - 0 Кавазаки Фронтале Кавазаки Фронтале
РУС3 13:00
Уфа II Уфа II 1 - 2 Урал II Урал II
ХОЛ1 13:15
Волендам Волендам 1 - 1 Ден Бош Ден Бош
ТЛЛО 13:15
Елена Габриела Русе Елена Габриела Русе 2 - 0 Бибиане Шоофс Бибиане Шоофс
ТЛЛО 13:15
Моника Никулеску Моника Никулеску 2 - 1 Идън Силва Идън Силва
ИТААЖ 13:30
Ювентус (Ж) Ювентус (Ж) 3 - 1 Фиорентина (Ж) Фиорентина (Ж)
АЦБ 13:30
БК Реал Мадрид БК Реал Мадрид 89 - 64 БК Фуенлабрада БК Фуенлабрада
ИПДЖ 13:30
Мадрид (Ж) Мадрид (Ж) 1 - 3 Грандила Тенерифе (Ж) Грандила Тенерифе (Ж)
РССК 13:45
Япония (ръгби) Япония (ръгби)  28 - 21 Шотландия (ръгби) Шотландия (ръгби)
ШВЕЦ2 14:00
Гамла Упсала Гамла Упсала 6 - 2 Сундбюбери Сундбюбери
ТУР3 14:00
ББ Бодрумспор ББ Бодрумспор 5 - 1 Елязъгспор Елязъгспор
ШВЕЦ2 14:00
Карлберг Карлберг 5 - 4 Лидингьо Лидингьо
ШВЕЦ2 14:00
Тебю Тебю 3 - 1 Мора Мора
ШВЕЦ2 14:00
Еншьопингс Еншьопингс 3 - 3 Стоксунд Стоксунд
АЦБ 14:00
БК Гран Канария БК Гран Канария 80 - 67 БК Андора БК Андора
ШВЕЦ2 14:00
Скилебо Скилебо 1 - 2 Худиксвал Худиксвал
ШВЕЦ2 14:00
Валбо Валбо 1 - 2 Гуте Гуте
ГЕРОЛ 14:00
Шваххаузен Шваххаузен 2 - 0 Унион Бремен Унион Бремен
ГЕР4 14:00
ФФБ Олденбург ФФБ Олденбург 2 - 0 Йеделох Йеделох
ШВЕЦ2 14:00
Кунгсенген Кунгсенген 1 - 4 Кварнсведенс Кварнсведенс
ШВЕЦ1 14:00
Тим Торен Тим Торен 3 - 0 Форуърд Форуърд
АНГ1 14:00
Ковънтри Сити Ковънтри Сити 0 - 1 Транмиър Роувърс Транмиър Роувърс
АНГЖЕ 14:00
Ливърпул (Ж) Ливърпул (Ж) 1 - 1 Бристол Академи (Ж) Бристол Академи (Ж)
ТУР3 14:00
Хекимоглу Трабзон Хекимоглу Трабзон 1 - 4 Зонгулдак Кьомюрспор Зонгулдак Кьомюрспор
НОР2 14:00
Сеня Сеня 2 - 0 Фрам Ларвик Фрам Ларвик
ПРС 14:00
Арсенал Тула Арсенал Тула 1 - 2 Йелгава Йелгава
РУС3 14:00
Звезда Перм Звезда Перм 1 - 3 Лада Димитровград Лада Димитровград
ТУР3 14:00
Гюмушанеспор Гюмушанеспор 0 - 1 Маниса Маниса
ТУР3 14:00
Сивас Беледиеспор Сивас Беледиеспор 0 - 0 Етимесгют Беледийеспор Етимесгют Беледийеспор
РУС3 14:00
КАМАЗ КАМАЗ 0 - 0 Зенит Ижевск Зенит Ижевск
ДАН3 14:00
Аварта Аварта 0 - 3 Ванльозе Ванльозе
ПОЛ2 14:05
Олимпия Елблаг Олимпия Елблаг 1 - 1 Гурник Ленчна Гурник Ленчна
ТБЮО 14:15
Кайл Едмънд Кайл Едмънд 1 - 2 Норберт Гомбос Норберт Гомбос
ТРКК 14:15
Лукаш Росол Лукаш Росол 2 - 1 Никола Милойевич Никола Милойевич
ТРМЛО 14:15
Изабелла Шиникова Изабелла Шиникова 2 - 1 Олга Данилович Олга Данилович
ТШИСО 14:15
Енцо Кукад Енцо Кукад 0 - 2 Юичи Сугита Юичи Сугита
ТБЮО 14:15
Яник Маден Яник Маден 2 - 0 Салваторе Карузо Салваторе Карузо
ТУР3 14:30
Нигде Анадолу Нигде Анадолу 1 - 3 Кършехир Беледийеспор Кършехир Беледийеспор
ТУР3 14:30
1922 Коняспор 1922 Коняспор 0 - 1 Амед Амед
ТУР3 14:30
Хаджеттепе Хаджеттепе 1 - 3 Йени Чорумспор Йени Чорумспор
БУНХ 14:30
ХК Ерланген ХК Ерланген 29 - 29 Райн-Некар Льовен Райн-Некар Льовен
ТУР3 14:30
Башкент Академи Башкент Академи 1 - 0 Тарсус Идман Юрду Тарсус Идман Юрду
АНГЖЕ 14:30
Тотнъм Хотспър (Ж) Тотнъм Хотспър (Ж)	 0 - 3 Манчестър Юнайтед (Ж) Манчестър Юнайтед (Ж)
ТУР3 14:30
Карадемир Карабюкспор Карадемир Карабюкспор 0 - 2 Тузласпор Тузласпор
ТУР3 14:30
Анкара Демирспор Анкара Демирспор 2 - 0 Ванспор Ванспор
РУМ2 14:35
Спортул Снагов Спортул Снагов 1 - 1 Университатея Клуж Университатея Клуж
КИТ 14:35
Пекин Рене Пекин Рене 1 - 4 Чонгяинг Дангдай Лифан Чонгяинг Дангдай Лифан
ТУР3 15:00
Ергене Велимешеспор Ергене Велимешеспор 2 - 3 Кастамонюспор 1966 Кастамонюспор 1966
ТУР3 15:00
Уташ Ушакспор Уташ Ушакспор 2 - 0 Еюпспор Еюпспор
ПОЛ2 15:00
Старгард Шчечински Старгард Шчечински 3 - 0 СКРА Честохова СКРА Честохова
ШВЕЦ2 15:00
Лидшьопинг Лидшьопинг 0 - 1 Торшланда Торшланда
МЖД 15:00
Бразилия Бразилия 1 - 1 Нигерия Нигерия
ТУР3 15:00
Пендикспор Пендикспор 0 - 0 Афжет Афйонспор Афжет Афйонспор
ТУР3 15:00
Саръйер Саръйер 3 - 2 Инегьолспор Инегьолспор
ТУР3 15:00
Бандърмаспор Бандърмаспор 3 - 0 Сакаряспор Сакаряспор
ШВЕЦ2 15:00
Нордвьормланд Нордвьормланд 0 - 0 Тидахолм Тидахолм
ГЕРОЛ 15:00
Ейшеде Ейшеде 1 - 3 Бордесхолм Бордесхолм
ШВЕЦ2 15:00
Омол Омол 4 - 2 Сьоведален Сьоведален
ШВЕЦ2 15:00
Удевала Удевала 5 - 2 Венершбори ФК Венершбори ФК
НОР2 15:00
Елверум Елверум 2 - 2 Алта Алта
НОР2 15:00
Мьолнер Мьолнер 3 - 2 Сотра Сотра
ГЕР4 15:00
Холщайн Кил II Холщайн Кил II 0 - 0 Хавелс Хавелс
ГЕР4 15:00
Айнтрахт Нордерщедт Айнтрахт Нордерщедт 1 - 2 Любек Любек
ГЕРОЛ 15:00
Буххолц Буххолц 5 - 3 Унион Торнеш Унион Торнеш
ГЕРОЛ 15:00
Рюгенберген Рюгенберген 2 - 3 Бармбек-Уленхорст Бармбек-Уленхорст
ГЕРОЛ 15:00
Айнтрахт Нортхайм Айнтрахт Нортхайм 0 - 6 Атлас Делменхорст Атлас Делменхорст
ЛИТ1 15:00
Дайнава Дайнава 3 - 1 Купишкис Купишкис
ГЕРЖ 15:00
МШФ Дуисбург (Ж) МШФ Дуисбург (Ж) 2 - 1 Байер Леверкузен (Ж) Байер Леверкузен (Ж)
ШВЕЦ2 15:00
Вьоргьорда Вьоргьорда 2 - 6 Йоребру Сюрианска Йоребру Сюрианска
ДАН3 15:00
Рингкьобинг Рингкьобинг 1 - 3 Орхус Фремад Орхус Фремад
ШВЕЦ2 15:00
Питео Питео 0 - 2 Шелефтео Шелефтео
ШВЕЦ2 15:00
Венершбори ИФ Венершбори ИФ 1 - 1 Гаутиод Гаутиод
ШВЕЦ2 15:00
Анундсьо Анундсьо 0 - 2 ИФК Йостерсунд ИФК Йостерсунд
ШВЕЦ2 15:00
Ютерхогдал Ютерхогдал 1 - 0 ИФК Люлео ИФК Люлео
ШВЕЦ2 15:00
Крамфорс-Алиансен Крамфорс-Алиансен 1 - 0 Фриска Вильор Фриска Вильор
ШВЕЦ2 15:00
Умея ФК Академи Умея ФК Академи 1 - 4 ИФК Тимро ИФК Тимро
ШВЕЦ2 15:00
Готне Готне 2 - 1 Тьофтея Тьофтея
ШВЕЦ2 15:00
ИФК Умея ИФК Умея 1 - 1 Сандвикс Сандвикс
ШВЕЦ2 15:00
Стенунгсунд Стенунгсунд 3 - 0 Гребестад Гребестад
ГЕРЖ 15:00
СК Санд (Ж) СК Санд (Ж) 3 - 0 ФФК Франкфурт (Ж) ФФК Франкфурт (Ж)
ГЕРЖ 15:00
УШФ Йена (Ж) УШФ Йена (Ж) 1 - 7 СГШ Есен (Ж) СГШ Есен (Ж)
ГЕРЖ 15:00
Турбине Потсдам (Ж) Турбине Потсдам (Ж) 4 - 5 Фрайбург (Ж) Фрайбург (Ж)
ТАДЛЛ 15:15
Кори Гауф Кори Гауф 2 - 1 Йелена Остапенко Йелена Остапенко
ТЛЛО 15:15
Щефани Фьогеле Щефани Фьогеле 2 - 1 Лесли Керхофе Лесли Керхофе
ТЛЛО 15:15
Марта Костюк Марта Костюк 2 - 0 Кая Юван Кая Юван
ТШИСО 15:15
Томи Пол Томи Пол 2 - 0 Маркус Ериксон Маркус Ериксон
ПРС 15:30
Аланияспор Аланияспор 2 - 2 Десна Десна
ХОЛ1 15:30
Алмере Сити Алмере Сити 1 - 1 Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс
ХОЛ1 15:30
Екселсиор Екселсиор 3 - 2 Дордрехт Дордрехт
ИТАСД 16:00
Читановезе Читановезе 2 - 1 Месина Месина
ИТАСД 16:00
Фиоренцола Фиоренцола 1 - 0 Форли Форли
ИТАСД 16:00
Рочела Рочела 1 - 0 Ачиреале Ачиреале
ИТАСД 16:00
Марина ди Рагуса Марина ди Рагуса 0 - 1 Тройна Тройна
ИТАСД 16:00
Кориляно Калабро Кориляно Калабро 2 - 5 Нола 1925 Нола 1925
ИТАСД 16:00
Крема Крема 2 - 2 Сасо Маркони Сасо Маркони
ИТАСД 16:00
Савинанезе Савинанезе 1 - 3 Калвина Калвина
ИТАСД 16:00
ФК Месина ФК Месина 2 - 0 Джуляно Джуляно
ИТАСД 16:00
Марсала Марсала 4 - 4 Кастровилари Кастровилари
ИТАСД 16:00
Ликата Ликата 0 - 2 Савоя Савоя
ИТАСД 16:00
Мантова Мантова 4 - 2 Адрензе Адрензе
ИТАСД 16:00
Медзолара Медзолара 1 - 1 Фанфула Фанфула
ИТАСД 16:00
Унион Фелтре Унион Фелтре 1 - 1 Калдиеро Терме Калдиеро Терме
ИТАСД 16:00
Вигазио Вигазио 1 - 2 Местре Местре
ИТАСД 16:00
Албалонга Албалонга 3 - 2 Спортинг Трестина Спортинг Трестина
ИТАСД 16:00
Бастия Калчо Бастия Калчо 1 - 0 Понсако Понсако
ИТАСД 16:00
Скандичи Скандичи 2 - 0 Помеция Помеция
ИТАСД 16:00
Фламина Фламина 1 - 0 Грасина Грасина
ИТАСД 16:00
Гаворано Гаворано 2 - 2 Алянезе Алянезе
ИТАСД 16:00
Тутокуойо Тутокуойо 1 - 1 Сан Донато Таварнеле Сан Донато Таварнеле
ИТАСД 16:00
Канара Канара 5 - 3 Монтеварки Калчо Монтеварки Калчо
ИТАСД 16:00
Клодиензе Клодиензе 1 - 1 Лупарензе Лупарензе
ИТАСД 16:00
Сан Томазо Сан Томазо 3 - 2 Палмезе Палмезе
ИТАСД 16:00
Агрополи Агрополи 0 - 3 Фиделис Андрия Фиделис Андрия
ЕХФШЛ 16:00
Везпрем КК Везпрем КК 38 - 28 Порто (хандбал) Порто (хандбал)
МЖД 16:00
Екваториална Гвинея Екваториална Гвинея 1 - 1 Того Того
ГББЛ 16:00
БК Гьотинген БК Гьотинген 72 - 77 БК Фехта БК Фехта
ИПДЖ 16:00
Еспаньол (Ж) Еспаньол (Ж) 2 - 2 Реал Бетис (Ж) Реал Бетис (Ж)
АНГЖЕ 16:00
Брайтън & Хоув Албиън (Ж) Брайтън & Хоув Албиън (Ж) 1 - 3 Уест Хям Юнайтед (Ж) Уест Хям Юнайтед (Ж)
АНГЖЕ 16:00
Рединг (Ж) Рединг (Ж) 3 - 2 Евертън (Ж) Евертън (Ж)
КХЛ 16:00
Йокерит Йокерит 2 - 2 Салават Юлаев Салават Юлаев
МЖД 16:00
Кения Кения 0 - 1 Мозамбик Мозамбик
МЖД 16:00
Етиопия Етиопия 0 - 1 Уганда Уганда
ИТЛП 16:00
Виртус Франкавила Виртус Франкавила 6 - 2 Вибонезе Вибонезе
НОР2 16:00
Брине Брине 1 - 0 Нардо Нардо
ИТАСД 16:00
Аудаче Чериньола Аудаче Чериньола 0 - 0 УС Битонто УС Битонто
ИТАСД 16:00
Бриндиси Бриндиси 1 - 1 Фоджа Фоджа
ИТАСД 16:00
Казарано Казарано 0 - 0 Соренто Соренто
ИТАСД 16:00
Чита ди Фасано Чита ди Фасано 3 - 0 Франкавила Франкавила
ИТАСД 16:00
Гравина Гравина 1 - 4 Гладиатор Гладиатор
ИТАСД 16:00
Грументум Грументум 3 - 1 Нардо Калчо Нардо Калчо
ИТАСД 16:00
Ночерина Ночерина 1 - 0 Гелбисон Гелбисон
ИТАСД 16:00
Таранто Таранто 1 - 0 Тим Алтамура Тим Алтамура
МЖД 16:00
ЮАР ЮАР 2 - 1 Мали Мали
ГББЛ 16:00
БК Мителдойчер БК Мителдойчер 96 - 99 Баскетс Бамберг Баскетс Бамберг
ГЕРОЛ 16:00
Гинсхайм Гинсхайм 3 - 1 Фернвалд Фернвалд
ГЕРОЛ 16:00
Нойхоф Нойхоф 3 - 2 Бад Вилбел Бад Вилбел
ГЕРОЛ 16:00
Бохолт Бохолт 1 - 1 Шварц-Вайс Есен Шварц-Вайс Есен
ГЕРОЛ 16:00
ШК Велберт ШК Велберт 1 - 2 Крей Крей
ГЕРОЛ 16:00
ШФ Нидервенигерн ШФ Нидервенигерн 0 - 2 ТФД Велберт ТФД Велберт
ГЕРОЛ 16:00
Шонебек Шонебек 3 - 1 Унион Нететал Унион Нететал
ГЕРОЛ 16:00
ТуРУ 1880 Дюселдорф ТуРУ 1880 Дюселдорф 0 - 2 Монхайм Монхайм
ГЕРОЛ 16:00
Мербуш Мербуш 2 - 4 Германия Ратинген Германия Ратинген
ГЕРОЛ 16:00
Кроненбергер ШК Кроненбергер ШК 2 - 2 Хилден Хилден
ШВЕЦ1 16:00
Карлстад Юнайтед Карлстад Юнайтед 2 - 1 Умея Умея
ГЕРОЛ 16:00
Щраелен Щраелен 3 - 1 Клеве Клеве
ИТАСД 16:00
Вадо Вадо 0 - 2 Фосано Фосано
ГЕР4 16:00
ХСК Хановер ХСК Хановер 1 - 2 Хайдер ШФ Хайдер ШФ
ГЕРОЛ 16:00
Сасел Сасел 0 - 1 Дасендорф Дасендорф
СЪРБ1 16:00
Жарково Жарково 1 - 1 Траял Крушевац Траял Крушевац
ДАН1 16:00
Вендсисел Вендсисел 1 - 1 Нествед Нествед
СЛВК2 16:00
Славой Требишов Славой Требишов 3 - 1 Комарно Комарно
ГЕРОЛ 16:00
Амертал Амертал 2 - 1 Зелигенпортен Зелигенпортен
ШЦ1ЛК 16:00
Басекур Басекур 1 - 0 Делемон Делемон
ДАН3 16:00
АБ АБ 0 - 1 Ямербугт Ямербугт
ГЕРОЛ 16:00
Арминия Хановер Арминия Хановер 1 - 0 ФТ Брауншвайг ФТ Брауншвайг
ГЕРОЛ 16:00
ТБ Упхузен ТБ Упхузен 3 - 1 Хаген/Утледе Хаген/Утледе
ГЕРОЛ 16:00
Волфенбютел Волфенбютел 1 - 3 Айнтрахт Целе Айнтрахт Целе
ГЕРОЛ 16:00
Шпеле-Венахус Шпеле-Венахус 5 - 2 ФФЛ Олденбург ФФЛ Олденбург
ГЕРОЛ 16:00
Хееслингер ШК Хееслингер ШК 0 - 0 Гифхорн Гифхорн
ГЕР4 16:00
Гисен Гисен 0 - 3 Улм Улм
ГЕРОЛ 16:00
Гютерслох Гютерслох 0 - 0 Шермбек Шермбек
ГЕРОЛ 16:00
Шпрокхьофел Шпрокхьофел 3 - 0 Шпортфройнде Зиген Шпортфройнде Зиген
ГЕРОЛ 16:00
Майнерцхаген Майнерцхаген 2 - 0 Хамер ШФ Хамер ШФ
ИТЛП 16:00
ФералпиСало ФералпиСало 1 - 0 Сюдтирол Сюдтирол
ИТАСД 16:00
Лукезе Лукезе 1 - 0 Савона Савона
ИТЛП 16:00
Губио Губио 1 - 2 Карпи Карпи
ИТЛП 16:00
Реджио Аудаче Реджио Аудаче 3 - 1 Триестина Триестина
ИТЛП 16:00
Виртус Верона Виртус Верона 3 - 1 Вис Песаро Вис Песаро
ИТЛП 16:00
Потенца Калчо Потенца Калчо 1 - 0 Терамо Терамо
ИТЛП 16:00
Ренде Ренде 0 - 1 Кавезе Кавезе
ИТЛП 16:00
Чезена Чезена 1 - 3 Самбенедетезе Самбенедетезе
ИТЛП 16:00
Катания Катания 1 - 0 Пичерно Пичерно
СЪРБ1 16:00
Златибор Чайетина Златибор Чайетина 1 - 0 Колубара Колубара
СЪРБ1 16:00
Раднички Крагуевац Раднички Крагуевац 0 - 1 Нови Пазар Нови Пазар
ПАР2 16:00
Атира Атира 2 - 1 Спортиво Итеньо Спортиво Итеньо
ИТЛП 16:00
Фано Фано 0 - 0 Римини Римини
ИТЛП 16:00
Карарезе Карарезе 3 - 0 Перголетезе Перголетезе
ГЕРОЛ 16:00
Ерндтебрюк Ерндтебрюк 1 - 4 Рот Вайс Ален Рот Вайс Ален
ГЕРОЛ 16:00
Енепетал Енепетал 3 - 1 Падерборн 07 II Падерборн 07 II
ГЕРОЛ 16:00
Вестфалия Ринерн Вестфалия Ринерн 0 - 1 Айнтрахт Райне Айнтрахт Райне
ГЕРОЛ 16:00
Каан-Мариенборн Каан-Мариенборн 2 - 2 Пройсен Мюнстер II Пройсен Мюнстер II
ГЕРОЛ 16:00
Виденбрюк Виденбрюк 4 - 2 Холцвикедер ШК Холцвикедер ШК
ГЕРОЛ 16:00
Елверсберг II Елверсберг II 0 - 4 Федерсхайм Федерсхайм
ГЕРОЛ 16:00
Хащедт Хащедт 2 - 4 Геестемюнде Геестемюнде
ГЕРОЛ 16:00
Боргфелд Боргфелд 1 - 3 Бремерхафен Бремерхафен
ГЕРОЛ 16:00
Вегберг-Беек Вегберг-Беек 3 - 0 Блау-Вайс Фрисдорф Блау-Вайс Фрисдорф
ГЕРОЛ 16:00
Дюрен Мерзеник Дюрен Мерзеник 3 - 1 Фортуна Кьолн II Фортуна Кьолн II
ИТЛП 16:00
Олбия Олбия 0 - 1 Про Патрия Про Патрия
ИТЛП 16:00
Леко Леко 1 - 3 Пиянезе Пиянезе
ПАР2 16:00
Гуайреня Гуайреня 2 - 0 12 октомври 12 октомври
СЪРБ1 16:00
Бачка Паланка Бачка Паланка 1 - 0 Земун Земун
ИТАСД 16:00
Тамай Тамай 2 - 2 Картиляно Картиляно
ИТАСД 16:00
Чита ди Анани Чита ди Анани 2 - 2 Арзачена Арзачена
ИТАСД 16:00
Касино Касино 1 - 3 Трастевере Трастевере
ИТАСД 16:00
Виртус Чисерано Бергамо Виртус Чисерано Бергамо 3 - 2 Сереньо Сереньо
ИТАСД 16:00
Виртус Болцано Виртус Болцано 2 - 1 Дро Алто Гарда Дро Алто Гарда
ИТАСД 16:00
Тритиум Тритиум 2 - 1 Сондрио Сондрио
ИТАСД 16:00
Нибионоджионо Нибионоджионо 0 - 1 Арконатезе Арконатезе
ИТАСД 16:00
Бустезе Милано Сити Бустезе Милано Сити 1 - 3 Инверуно Инверуно
ИТАСД 16:00
Левико Левико 1 - 3 Караваджо Караваджо
ИТАСД 16:00
Леняно Леняно 1 - 2 Про Сесто Про Сесто
ИТАСД 16:00
Фолгоре Каратезе Фолгоре Каратезе 1 - 0 Сканцорошате Сканцорошате
ИТАСД 16:00
Кастеланзесе Кастеланзесе 5 - 2 Понте Сан Пиетро Понте Сан Пиетро
ИТАСД 16:00
Амброзияна Амброзияна 2 - 1 Белуно Белуно
ИТАСД 16:00
Ланузеи Ланузеи 0 - 1 Вис Артена Вис Артена
ИТАСД 16:00
Остия Маре Лидокалчо Остия Маре Лидокалчо 1 - 0 Ладисполи Ладисполи
ИТАСД 16:00
Будони Будони 2 - 2 Турис Неаполис Турис Неаполис
ИТАСД 16:00
Сан Луиджи Сан Луиджи 1 - 6 Адриезе Адриезе
ИТАСД 16:00
Есте Есте 2 - 1 Кионс Кионс
ИТАСД 16:00
Делта Порто Теле Делта Порто Теле 2 - 0 Леняго Салус Леняго Салус
ИТАСД 16:00
Джарлинс Муцане Джарлинс Муцане 2 - 4 Камподарседжо Камподарседжо
ИТАСД 16:00
Монтебелуна Монтебелуна 0 - 0 Вилафранка Вилафранка
ИТАСД 16:00
Мателика Калчо Мателика Калчо 0 - 1 Сангистезе Сангистезе
ИТАСД 16:00
Порто Сант'Елпидио Порто Сант'Елпидио 2 - 1 Чита ди Кампобасо Чита ди Кампобасо
ИТАСД 16:00
Олимпия Аньонезе Олимпия Аньонезе 2 - 1 Атлетико Фрегене Атлетико Фрегене
ИТАСД 16:00
Католика Католика 2 - 3 Реал Джулиянова Реал Джулиянова
ИТАСД 16:00
Реканатезе Реканатезе 1 - 0 Авезано Авезано
ИТАСД 16:00
Пинето Пинето 2 - 0 Йези Йези
ИТАСД 16:00
Лате Долче Лате Долче 3 - 1 Априлия Априлия
ИТАСД 16:00
Боргосезия Боргосезия 1 - 1 Лигорна Лигорна
ШВЕЦ1 16:00
Карлслунд Карлслунд 2 - 5 Боденс Боденс
НОР3 16:00
Лекнес Лекнес 1 - 5 Флоя Флоя
НОР3 16:00
Лисеклостер Лисеклостер 3 - 2 Бран II Бран II
УКРП 16:00
Оболон-Бровар Оболон-Бровар 3 - 0 Балкани Зоря Балкани Зоря
ШВЕЦ1 16:00
Йефле Йефле 2 - 3 Акрополис Акрополис
ИТАСД 16:00
Гивизано Борго Моцано Гивизано Борго Моцано 2 - 3 Касале Касале
ГЕРОЛ 16:00
Рот-Вайс Валдорф Рот-Вайс Валдорф 1 - 4 Хесен Драйайх Хесен Драйайх
РУС3 16:00
Лада Толяти Лада Толяти 1 - 3 Акрон Акрон
ЕПКФ 16:00
Казахстан Казахстан 0 - 2 Белгия Белгия
УГАНД 16:00
Уакисо Джайънтс Уакисо Джайънтс 2 - 1 Пролайн Пролайн
ИТАСД 16:00
Лаванезе Лаванезе 3 - 1 Серавеца Серавеца
НОР3 16:00
Уленсакер/Киса II Уленсакер/Киса II 2 - 3 Мелбо ИЛ Мелбо ИЛ
СЪРБ1 16:00
Динамо Вранье Динамо Вранье 2 - 1 Раднички Пирот Раднички Пирот
ИТАСД 16:00
Бра Бра 1 - 0 Прато Прато
ИТАСД 16:00
Каронезе Каронезе 3 - 2 Киери Киери
ИТАСД 16:00
Фезанесе Фезанесе 1 - 0 Вербания Вербания
ИТАСД 16:00
Брусапорто Брусапорто 0 - 0 Вила Вале Вила Вале
НОР2 16:00
Стьордалс-Блинк Стьордалс-Блинк 2 - 3 Фредрикста Фредрикста
НОР2 16:00
Видар Видар 1 - 3 Левангер Левангер
СМВЛ 16:00
Беласица Струмица Беласица Струмица 0 - 0 Брегалница Щип Брегалница Щип
ПРС 16:05
Динамо Москва Динамо Москва 2 - 0 Пюник Пюник
ЕХФШЛ 16:10
ГОГ ГОГ 28 - 27 ХК Висла Плок ХК Висла Плок
ГЕРОЛ 16:15
Веселинг-Урфелд Веселинг-Урфелд 1 - 1 Хенеф 05 Хенеф 05
ТРМЛО 16:15
Габриела Дабровски Габриела Дабровски 2 - 0 Варвара Флинк Варвара Флинк
ГЕРОЛ 16:15
Фрехен Фрехен 2 - 0 Виктория Арнолдсвилер Виктория Арнолдсвилер
ТШИСО 16:15
Томи Робредо Томи Робредо 1 - 2 Оскар Оте Оскар Оте
ТБЮО 16:15
Карлос Табернер Карлос Табернер 1 - 2 Антоан Хоанг Антоан Хоанг
ТРКК 16:15
Дамир Джумхур Дамир Джумхур 2 - 0 Себастиян Офнер Себастиян Офнер
ТБЮО 16:15
Мариус Копил Мариус Копил 2 - 0 Рубен Бемелманс Рубен Бемелманс
ТРМЛО 16:15
Анастасия Захарова Анастасия Захарова 0 - 2 Яна Чепелова Яна Чепелова
ТРМЛО 16:15
Джулия Гато-Монтиконе Джулия Гато-Монтиконе 2 - 1 Валентини Граматикопулу Валентини Граматикопулу
ГЕРОЛ 16:30
АШК Дортмунд АШК Дортмунд 1 - 2 Вестфалия Херне Вестфалия Херне
НФЛ 16:30
Тампа Бей Бъканиърс Тампа Бей Бъканиърс 26 - 37 Каролина Пантърс Каролина Пантърс
НОР2 16:30
Хьод Хьод 0 - 2 Айерсун Айерсун
ГЕРОЛ 16:30
Пеш Пеш 5 - 0 Ейлендорф Ейлендорф
ГЕРОЛ 16:30
Дойц Дойц 0 - 1 Хюрт Хюрт
ГЕРОЛ 16:30
Едерсхайм Едерсхайм 0 - 0 Диткирхен Диткирхен
ГЕРОЛ 16:30
Конкордия Хамбург Конкордия Хамбург 2 - 0 Курслак-Нойенгаме Курслак-Нойенгаме
СЛВН2 16:30
НШ Драва НШ Драва 0 - 0 Кръшко Кръшко
СЛВН2 16:30
Белтинци Белтинци 1 - 2 Ядран Декани Ядран Декани
НОР3 16:30
Спелкавик Спелкавик 1 - 1 Ромен Ромен
ГЕРОЛ 16:30
Зигбургер ШФ Зигбургер ШФ 2 - 1 Борусия Фрайалденхофен Борусия Фрайалденхофен
НОР2 17:00
Од II Од II 2 - 1 Берум Берум
НОР3 17:00
Мандалскамеранте Мандалскамеранте 3 - 3 Флинт Флинт
БЕЛ2 17:00
Локерен Локерен 1 - 1 Унион Сейнт Жило Унион Сейнт Жило
БУНХ 17:00
Хановер-Бургдорф Хановер-Бургдорф 31 - 28 СК Магдебург СК Магдебург
БУНХ 17:00
ХШГ Вецлар ХШГ Вецлар 26 - 31 МТ Мелсунген МТ Мелсунген
БУНХ 17:00
Фюксе Берлин Фюксе Берлин 27 - 24 Бергишер ХК 06 Бергишер ХК 06
БУНХ 17:00
ГВД Минден ГВД Минден 23 - 27 Фленсбург-Хандевит Фленсбург-Хандевит
НОР3 17:00
Колстад Колстад 0 - 2 Конгсвингер II Конгсвингер II
НОР3 17:00
Бодьо/Глимт II Бодьо/Глимт II 0 - 3 Хьонефос Хьонефос
НОР2 17:00
Братваг Братваг 6 - 4 Сола Сола
КХЛ 17:00
ХК Витяз ХК Витяз 3 - 0 ХК Динамо Минск ХК Динамо Минск
ПОРКЛ 17:00
Спортинг Брага Спортинг Брага 2 - 1 Маритимо Маритимо
БУНХ 17:00
ФА Гьопинген ФА Гьопинген 29 - 21 Дий Ойлен Лудвигсхафен Дий Ойлен Лудвигсхафен
КХЛ 17:00
ХК Сочи ХК Сочи 0 - 2 ХК ЦСКА Москва ХК ЦСКА Москва
КХЛ 17:00
ХК Торпедо Нижни ХК Торпедо Нижни 1 - 4 СКА Санкт Петербург СКА Санкт Петербург
ПРС 17:00
Вейле Вейле 2 - 4 Хаугесун Хаугесун
НОР3 17:00
Кракерьой Кракерьой 1 - 1 Херд Херд
ПОР2 17:00
Кова Пиедаде Кова Пиедаде 0 - 2 Фаренсе Фаренсе
АВСРЛ 17:00
Волфурт Волфурт 0 - 3 Хохенемс Хохенемс
АВСРЛ 17:00
Рьотис Рьотис 2 - 0 Райндорф Алтах II Райндорф Алтах II
РУМ2 17:00
Миеркуря Чук Миеркуря Чук 2 - 2 Пандури Търгу Жиу Пандури Търгу Жиу
ТУР3 17:00
Самсунспор Самсунспор 4 - 0 Къркларелиспор Къркларелиспор
СЪРБ1 17:00
Металац ГМ Металац ГМ 0 - 0 Графичар Графичар
НОР3 17:00
Стабек II Стабек II 1 - 2 Нордстранд Нордстранд
ИСП2 17:00
Нумансия Нумансия 0 - 1 Реал Сарагоса Реал Сарагоса
МЖД 17:00
Бенин Бенин - Замбия Замбия
ГЕРОЛ 17:00
Ян Регенсбург II Ян Регенсбург II 3 - 2 Дахау Дахау
МЖД 17:05
Аржентина Аржентина 6 - 1 Еквадор Еквадор
ТШИСО 17:15
Хьон Чунг Хьон Чунг 1 - 2 Седрик-Марсел Щебе Седрик-Марсел Щебе
ТЛЛО 17:15
Нина Стоянович Нина Стоянович 1 - 2 Антония Лотнер Антония Лотнер
НОР3 17:30
Гелерасен Гелерасен 1 - 3 Юнкерен Юнкерен
ЕХФШЛ 17:50
ОБ Хандбал ОБ Хандбал 28 - 35 СК Сегед СК Сегед
ЛБСА 18:00
БК Рейер Венеция БК Рейер Венеция 76 - 46 БК Канту БК Канту
ТУР3 18:00
Шанлъурфаспор Шанлъурфаспор 0 - 5 Санджактепе Санджактепе
АЦБ 18:00
БК Билбао БК Билбао 79 - 75 БК Баскония БК Баскония
ЕХФШЛ 18:00
Еврофарм Работник Еврофарм Работник 31 - 30 Рийхимаен Кокс Рийхимаен Кокс
ЕХФШЛ 18:00
ПСЖ (хандбал) ПСЖ (хандбал) 27 - 18 РК Целе РК Целе
ПОР2 18:00
Вилафранкензе Вилафранкензе 3 - 2 УД Оливейренсе УД Оливейренсе
ИСПСБ 18:00
Олот Олот 1 - 1 Еспаньол II Еспаньол II
ИСПСБ 18:00
Бургос Бургос 3 - 2 Осасуна II Осасуна II
ИСПСБ 18:00
Изара Изара 0 - 1 Културал Леонеса Културал Леонеса
ИСПСБ 18:00
Лейда Еспортиу Лейда Еспортиу 2 - 0 Прат Прат
ВЕН 18:00
Депортиво Ла Гуайра Депортиво Ла Гуайра 2 - 2 Академия Пуерто Кабело Академия Пуерто Кабело
ИСПСБ 18:00
Кадис II Кадис II 1 - 0 Сан Фернандо КД Сан Фернандо КД
ПОРКЛ 18:00
Пенафиел Пенафиел 1 - 2 Пасош де Ферейра Пасош де Ферейра
БНБЛ 18:00
БК Ямбол БК Ямбол 82 - 93 БК Берое БК Берое
МЖД 18:00
Бенин Бенин 2 - 2 Замбия Замбия
НОР3 18:00
Молде II Молде II 3 - 1 Арвол Арвол
ШВЕЦ1 18:00
Кристиандстадс Кристиандстадс 1 - 2 Отвидаберг Отвидаберг
ШВЕЦ1 18:00
Васалунд Васалунд 0 - 3 Линшьопинг Сити Линшьопинг Сити
ТБЮО 18:15
Грегоар Барере Грегоар Барере 2 - 0 Педро Мартинес Портеро Педро Мартинес Портеро
НОР3 18:15
Хаща Хаща 0 - 0 Скетен Скетен
ТШИСО 18:15
Виктор Троицки Виктор Троицки 0 - 2 Денис Новак Денис Новак
ИТЛП 18:30
Витербесе Кастрензе Витербесе Кастрензе 1 - 0 Бишелие Бишелие
ИТЛП 18:30
Монца Монца 1 - 0 Албинолефе Албинолефе
ИТЛП 18:30
ФК Риети ФК Риети 0 - 1 Монополи Монополи
ИТЛП 18:30
Арциняно Валчямпо Арциняно Валчямпо 1 - 1 Модена Модена
ЧИЛИ 18:30
О'Хигинс О'Хигинс 1 - 2 Универсидад де Консепсион Универсидад де Консепсион
ИТЛП 18:30
Бари 1908 Бари 1908 2 - 0 Тернана Тернана
ИТЛП 18:30
Джана Ермино Джана Ермино 2 - 1 Новара Новара
ИТЛП 18:30
Робур Сиена Робур Сиена 1 - 1 Арецо Арецо
ИТЛП 18:30
Ренате Ренате 3 - 0 Гозано Гозано
ИТЛП 18:30
Фермана Фермана 0 - 1 Имолезе Имолезе
ИТЛП 18:30
Алесандрия Алесандрия 1 - 1 Комо Комо
ИСПСБ 18:30
Реал Мурсия Реал Мурсия 1 - 0 Мерида АД Мерида АД
НОР3 18:30
Треф Треф 2 - 0 Сарпсборг 08 II Сарпсборг 08 II
ИСПСБ 18:30
Гихуело Гихуело 1 - 2 Салмантино УДС Салмантино УДС
ИТЛП 18:30
Пиаченца Пиаченца 2 - 1 Виченца Виртус Виченца Виртус
ИТЛП 18:30
Паганезе Паганезе 3 - 1 Авелино Авелино
МЖД 18:30
Нигер Нигер 0 - 2 Централноафриканска република Централноафриканска република
ЛБСА 18:30
БК Олимпия Милано БК Олимпия Милано 89 - 92 Баскет Бриндиси Баскет Бриндиси
ИТЛП 18:30
Касертана Касертана 1 - 1 Сикула Леонцио Сикула Леонцио
ЛБСА 19:00
БК Бреша Леонеса БК Бреша Леонеса 92 - 66 Тренто Баскет Тренто Баскет
ГББЛ 19:00
БК Байройт БК Байройт 79 - 88 с. Оливер Вюрцбург с. Оливер Вюрцбург
ЕПКФ 19:00
Кипър Кипър 0 - 5 Русия Русия
ЕПКФ 19:00
Шотландия Шотландия 6 - 0 Сан Марино Сан Марино
ИСПСБ 19:00
Рекреативо Уелва Рекреативо Уелва 1 - 1 Линенсе Линенсе
ИСПСБ 19:00
Алхесирас Алхесирас 2 - 2 Кордоба Кордоба
ГЕРОЛ 19:00
ФФЛ Вихтал ФФЛ Вихтал 0 - 1 ШФ Брейниг ШФ Брейниг
ТУР3 19:00
Кахраманмарашспор Кахраманмарашспор 1 - 1 Байбурт ИЙОИ Байбурт ИЙОИ
ИСПСБ 19:00
Марбеля Марбеля 0 - 0 Картахена Картахена
ИСПСБ 19:00
Йеклано Йеклано 2 - 1 УК Мурсия УК Мурсия
ИСПСБ 19:00
Бадахос Бадахос 3 - 2 Виляробледо Виляробледо
ИСПСБ 19:00
Баракалдо Баракалдо 2 - 1 Харо Депортиво Харо Депортиво
ИСПСБ 19:00
Реал Сосиедад II Реал Сосиедад II 3 - 0 Депортиво Алавес II Депортиво Алавес II
ИСПСБ 19:00
Ла Нусия Ла Нусия 1 - 1 Бадалона Бадалона
ЕПКФ 19:00
Беларус Беларус 1 - 2 Нидерландия Нидерландия
ИСПСБ 19:00
Корнея Корнея 1 - 2 Виляреал II Виляреал II
НОР3 19:00
Тромсьо II Тромсьо II 1 - 1 Финснес Финснес
ЕПКФ 19:00
Унгария Унгария 1 - 0 Азербайджан Азербайджан
ПЕРУ 19:00
Пирата Пирата 1 - 1 Спорт Бойс Каляо Спорт Бойс Каляо
ИСП2 19:00
Албасете Албасете 1 - 2 Реал Овиедо Реал Овиедо
ИСП2 19:00
Уеска Уеска 1 - 1 Расинг Сантандер Расинг Сантандер
НОР3 19:00
Лин Лин 2 - 2 Тьонсберг Тьонсберг
ЛБСА 19:30
БК Реджиана БК Реджиана 85 - 71 БК Ваноли БК Ваноли
РУМ2 19:30
Петролул 52 Петролул 52 3 - 0 Дако-Джетика Дако-Джетика
ИСПСБ 19:30
Виларубия Виларубия 0 - 1 Дон Бенито Дон Бенито
ИСПСБ 19:30
Кастейон Кастейон 1 - 1 Ехея Ехея
АЦБ 19:30
ФК Барселона (баскетбол) ФК Барселона (баскетбол) 97 - 94 БК Валенсия БК Валенсия
НФЛ 20:00
Минесота Вайкингс Минесота Вайкингс 38 - 20 Филаделфия Ийгълс Филаделфия Ийгълс
НФЛ 20:00
Канзас Сити Чийфс Канзас Сити Чийфс 24 - 31 Хюстън Тексънс Хюстън Тексънс
НФЛ 20:00
Маями Долфинс Маями Долфинс 16 - 17 Вашингтон Редскинс Вашингтон Редскинс
МЖД 20:00
Кот д Ивоар Кот д Ивоар 3 - 1 ДР Конго ДР Конго
КРЛА 20:00
Туриялба Туриялба 2 - 0 Пума Генералена Пума Генералена
ЛБСА 20:00
БК ВЛ Песаро БК ВЛ Песаро 79 - 94 БК Виртус Болоня БК Виртус Болоня
МККМХ 20:00
Потрос УАЕМ Потрос УАЕМ  0 - 0 Пумас УНАМ Пумас УНАМ
КРПД 20:00
Картахинес Картахинес 2 - 2 Перес Селедон Перес Селедон
НФЛ 20:00
Джаксънвил Джагуарс Джаксънвил Джагуарс 6 - 13 Ню Орлиънс Сейнтс Ню Орлиънс Сейнтс
НФЛ 20:00
Балтимор Рейвънс Балтимор Рейвънс 23 - 17 Синсинати Бенгалс Синсинати Бенгалс
НФЛ 20:00
Кливлънд Браунс Кливлънд Браунс 28 - 32 Сиатъл Сийхоукс Сиатъл Сийхоукс
АЦБ 21:00
БК Естудиантес БК Естудиантес 87 - 79 Баскет Манреса Баскет Манреса
ЧИЛИБ 21:00
Сантяго Уондърърс Сантяго Уондърърс 5 - 1 Кобрелоа Кобрелоа
ОФЛ 21:00
Чарлстън Батери Чарлстън Батери 1 - 2 Лаудун Юнайтед Лаудун Юнайтед
ПЕРУ2 21:00
Лос Кайманес Лос Кайманес 2 - 5 Атлетико Грау Атлетико Грау
ПЕРУ2 21:15
Алианса Атлетико Алианса Атлетико 3 - 1 Хуан Аурих Хуан Аурих
АРЖЦ 21:30
Луян Луян 0 - 0 КА Сентрал Кордоба КА Сентрал Кордоба
АРЖЦ 21:30
Кануелас Кануелас 2 - 1 Архентино Мерло Архентино Мерло
АРЖБ 21:30
Ол Бойс Ол Бойс 1 - 1 Депортиво Сантамарина Депортиво Сантамарина
АРЖЦ 21:30
Итузайнго Итузайнго 1 - 0 Ел Порвенир Ел Порвенир
АРЖЦ 21:30
Екскурсионистас Екскурсионистас 0 - 3 Док Суд Док Суд
АРЖБ 21:30
Браун де Адрог Браун де  Адрог 1 - 1 Сармиенто Сармиенто
ЕПКФ 21:45
Уелс Уелс 1 - 1 Хърватия Хърватия
ЕПКФ 21:45
Словения Словения 0 - 1 Австрия Австрия
ЕПКФ 21:45
Полша Полша 2 - 0 Северна Македония Северна Македония
ЕПКФ 21:45
Естония Естония 0 - 3 Германия Германия
ЛБСА 21:45
Фортитудо Болоня Фортитудо Болоня 77 - 69 БК Тревизо БК Тревизо
МЖД 21:45
Словакия Словакия 1 - 1 Парагвай Парагвай
КРЛА 22:00
Гуанакастека Гуанакастека 0 - 3 Кармелита Кармелита
КРЛА 22:00
Барио Мексико Барио Мексико 1 - 0 Пунтаренас Пунтаренас
АРЖБ 22:00
Гилермо Браун Гилермо Браун 2 - 0 Нуева Чикаго Нуева Чикаго
ЧИЛИБ 22:00
Депортес Валдивия Депортес Валдивия 2 - 3 Нубленсе Нубленсе
БРА 22:00
Атлетико Параненсе Атлетико Параненсе 0 - 2 Фламенго Фламенго
БРА 22:00
Васко да Гама Васко да Гама 1 - 0 Форталеза Форталеза
БРА 22:00
Сеара Сеара 1 - 0 Аваи Аваи
БРА 22:00
Интернасионал Интернасионал 0 - 0 Сантос Сантос
КОЛА 22:00
Ла Екидад Ла Екидад 1 - 1 Онсе Калдас Онсе Калдас
ИСП2 22:00
Лас Палмас Лас Палмас 3 - 0 Депортиво Ла Коруня Депортиво Ла Коруня
НБА 22:05
Бостън Селтикс Бостън Селтикс 118 - 72 Кливлънд Кавалиърс Кливлънд Кавалиърс
БОЛ2 22:30
Вилстерман Кооператива Вилстерман Кооператива 2 - 6 Клуб Университарио Клуб Университарио
ПАР2 22:30
2 май 2 май 2 - 1 3 февруари 3 февруари
БОЛ2 22:30
Стормърс СК Стормърс СК 1 - 2 Стормърс Сан Лоренцо Стормърс Сан Лоренцо
БОЛ2 22:30
Насионал СЕНАК Насионал СЕНАК 3 - 3 Индепендиенте Петролеро Индепендиенте Петролеро
БОЛ2 22:30
Депортиво Форталеза Депортиво Форталеза 0 - 10 Реал Томаяпо Реал Томаяпо
БОЛ2 22:30
Сан Хоакин Гота де Оро Сан Хоакин Гота де Оро 3 - 1 Университарио Бени Университарио Бени
БОЛ2 22:30
Арауко Прадо Арауко Прадо 3 - 1 Депортиво Ескара Депортиво Ескара
ПАР2 22:30
Оветенсе Оветенсе 0 - 0 Депортиво Каагуасу Депортиво Каагуасу
ПАР2 22:30
Фернандо де ла Мора Фернандо де ла Мора 2 - 0 Индепендиенте ФБК Индепендиенте ФБК
ПАР2 22:30
Фулгенсио Йегрос Фулгенсио Йегрос 0 - 0 Генерал Кабалеро Генерал Кабалеро
КАНД 23:00
Украйна Юнайтед Украйна Юнайтед 1 - 1 Хамилтън Сити Хамилтън Сити
ВЕН 23:00
Янерос де Гуанаре Янерос де Гуанаре 1 - 0 Арагуа Арагуа
АРЖБ 23:00
Химнасия Мендоса Химнасия Мендоса 2 - 0 Химнасия Хухуй Химнасия Хухуй
ВЕН 23:00
Депортиво Лара Депортиво Лара 1 - 0 Депортиво Тачира Депортиво Тачира
ВЕН 23:00
Атлетико Венецуела Атлетико Венецуела 2 - 1 Монагас Монагас
БОЛ2 23:00
Вака Диес Вака Диес 6 - 1 Торе Фуерте Торе Фуерте
ЧИЛИБ 23:00
Унион Сан Фелипе Унион Сан Фелипе 3 - 0 Депортес Санта Крус Депортес Санта Крус
НФЛ 23:05
Аризона Кардиналс Аризона Кардиналс 34 - 33 Атланта Фалкънс Атланта Фалкънс
НФЛ 23:05
Лос Анджелис Рамс Лос Анджелис Рамс 7 - 20 Сан Франциско Фортинайнърс Сан Франциско Фортинайнърс
НБА 23:05
Сан Антонио Спърс Сан Антонио Спърс 114 - 123 Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс
НФЛ 23:25
Ню Йорк Джетс Ню Йорк Джетс 24 - 22 Далас Каубойс Далас Каубойс
НФЛ 23:25
Денвър Бронкос Денвър Бронкос 16 - 0 Тенеси Тайтънс Тенеси Тайтънс
ЯМК 23:30
Вере Юнайтед Вере Юнайтед 1 - 1 Тиволи Гардънс Тиволи Гардънс
ЯМК 23:30
Портмор Юнайтед Портмор Юнайтед 2 - 1 ЮУИ ЮУИ
ЯМК 23:30
Дънбехолдън Дънбехолдън 0 - 0 Хъмбъл Лайънс Хъмбъл Лайънс
ПЕРУ2 23:30
Санта Роса ПНП Санта Роса ПНП 2 - 1 Депортиво Коопсол Депортиво Коопсол
ПЕРУ2 23:30
Комерсиантес Унидос Комерсиантес Унидос 3 - 0 Сантос Ика Сантос Ика
ЧИЛИБ 23:30
Депортес Темуко Депортес Темуко 1 - 0 Ла Серена Ла Серена
ПЕРУ 23:30
Универсидад Сан Мартин Универсидад Сан Мартин 2 - 3 Алианса Лима Алианса Лима
АРЖБ 23:30
Алварадо Алварадо 3 - 2 Естудиантес Рио Куарто Естудиантес Рио Куарто