Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
НХЛ 00:05
Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс 3 - 6 Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч
ЧИЛИБ 01:00
Рейнджърс Талка Рейнджърс Талка 1 - 1 Магалянеш Магалянеш
МЖД 01:00
Венецуела Венецуела 2 - 0 Тринидад и Тобаго Тринидад и Тобаго
КОПЛЖ 01:00
Сантяго Морнинг (Ж) Сантяго Морнинг (Ж) 2 - 2 УАИ Уркиза (Ж) УАИ Уркиза (Ж)
КОПЛЖ 01:00
Коринтианс (Ж) Коринтианс (Ж) 3 - 1 Нанас (Ж) Нанас (Ж)
БРАБ 02:00
Гуарани де Кампинас Гуарани де Кампинас 0 - 2 Ботафого Рибейрао Ботафого Рибейрао
БРАБ 02:00
Спорт Ресифе Спорт Ресифе 2 - 0 Куяба Куяба
БРАБ 02:00
Атлетико ГО Атлетико ГО 0 - 0 Понте Прета Понте Прета
АРЖБ 02:00
Атлетико Рафаела Атлетико Рафаела 3 - 2 Институто Институто
НБА 02:35
Маями Хийт Маями Хийт 120 - 87 Атланта Хоукс Атланта Хоукс
МЛБ 02:38
Вашингтон Нешънълс Вашингтон Нешънълс 8 - 1 Сейнт Луис Кардиналс Сейнт Луис Кардиналс
КОЛА 03:00
Атлетико Уила Атлетико Уила 1 - 2 Атлетико Букараманга Атлетико Букараманга
НБА 03:05
Мемфис Гризлис Мемфис Гризлис 99 - 120 Шарлът Хорнетс Шарлът Хорнетс
АРЖБ 03:10
Килмес Килмес 1 - 4 Сан Мартин Тукуман Сан Мартин Тукуман
НФЛ 03:15
Грийн Бей Пакърс Грийн Бей Пакърс 23 - 22 Детройт Лайънс Детройт Лайънс
КОПЛЖ 03:30
Америка де Кали (Ж) Америка де Кали (Ж) 1 - 0 Спортиво Лимпено (Ж) Спортиво Лимпено (Ж)
КОПЛЖ 03:30
Мюнисипалидад де Маджес (Ж) Мюнисипалидад де Маджес (Ж) 0 - 6 Индепендиенте Меделин (Ж) Индепендиенте Меделин (Ж)
НБА 03:35
Далас Маверикс Далас Маверикс 107 - 70 Оклахома Сити Тъндър Оклахома Сити Тъндър
НХЛ 03:35
Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс 3 - 1 Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс
НБА 04:05
Юта Джаз Юта Джаз 115 - 128 Сакраменто Кингс Сакраменто Кингс
ЯМК 04:30
Кавалиър Кавалиър 2 - 2 Маунт Плезънт Академи Маунт Плезънт Академи
НБА 05:05
Финикс Сънс Финикс Сънс 102 - 107 Денвър Нъгетс Денвър Нъгетс
НБА 05:35
ЛА Лейкърс ЛА Лейкърс 104 - 98 Голдън Стейт Уориърс Голдън Стейт Уориърс
СП 11:00
Монголия Монголия 1 - 2 Киргизстан Киргизстан
ТРМЛО 11:10
Тимеа Бабош Тимеа Бабош 0 - 2 Кая Канепи Кая Канепи
ТРМЛО 11:10
Артьом Дубривний Артьом Дубривний 0 - 2 Миомир Кечманович Миомир Кечманович
ТРМЛО 11:10
Роберто Карбайес-Баена Роберто Карбайес-Баена 2 - 1 Рикардас Беранкис Рикардас Беранкис
СП 11:35
Северна Корея Северна Корея 0 - 0 Република Корея Република Корея
АСИО 12:00
Фъргал О'Браян Фъргал О'Браян 4 - 0 Найджъл Бонд Найджъл Бонд
АСИО 12:00
Юан Сиджун Юан Сиджун 4 - 0 Игор Фигуейредо Игор Фигуейредо
АСИО 12:00
Луо Хонгхао Луо Хонгхао 2 - 4 Сам Крейджи Сам Крейджи
АСИО 12:00
Стивън Магуайър Стивън Магуайър 0 - 4 Тепчая Ун-Ноох Тепчая Ун-Ноох
АСИО 12:00
Рики Уолдън Рики Уолдън 4 - 0 Алекс Борг Алекс Борг
КХЛ 12:00
Амур Хабаровск Амур Хабаровск 2 - 1 Локомотив Ярославъл Локомотив Ярославъл
ТРМЛО 12:00
Филип Колшрайбер Филип Колшрайбер 2 - 0 Пиер-Хюг Хърбърт Пиер-Хюг Хърбърт
ТРМЛО 12:00
Жереми Шарди Жереми Шарди 2 - 0 Николас Яри Николас Яри
АСИО 12:00
Дейвид Гилбърт Дейвид Гилбърт 4 - 1 Стюарт Карингтън Стюарт Карингтън
ТРМЛО 12:40
Евгени Донской Евгени Донской 0 - 2 Михаил Кукушкин Михаил Кукушкин
ТРМЛО 12:45
Кирстен Флипкенс Кирстен Флипкенс 2 - 0 Наталия Вихлянцева Наталия Вихлянцева
ТБЮО 13:00
Грегоар Барере Грегоар Барере 0 - 2 Ян-Ленард Щруф Ян-Ленард Щруф
ТБЮО 13:00
Фелисиано Лопес Фелисиано Лопес 2 - 0 Камерън Норие Камерън Норие
ТЛЛО 13:00
Лаура Зигмунд Лаура Зигмунд 2 - 1 Марта Костюк Марта Костюк
ТЛЛО 13:00
Полин Парментие Полин Парментие 0 - 2 Сорана Кърстя Сорана Кърстя
ЯП2 13:00
Йокохама Йокохама 3 - 2 Цвайген Каназава Цвайген Каназава
ТШИСО 13:10
Раду Албот Раду Албот 1 - 2 Йошито Нишиока Йошито Нишиока
ТРМЛО 13:15
Яна Чепелова Яна Чепелова 0 - 2 Екатерина Александрова Екатерина Александрова
ДАНЛР 14:00
Брьондби (Р) Брьондби (Р) 1 - 4 Копенхаген (Р) Копенхаген (Р)
ТРМЛО 14:30
Полона Херцог Полона Херцог 2 - 0 Катерина Синякова Катерина Синякова
СП 14:30
Камбоджа Камбоджа 0 - 4 Ирак Ирак
ТРМЛО 14:30
Даяна Ястремска Даяна Ястремска 2 - 0 Дария Касаткина Дария Касаткина
ТБЮО 14:30
Федерико Делбонис Федерико Делбонис 0 - 2 Мариус Копил Мариус Копил
СП 14:30
Индонезия Индонезия 1 - 3 Виетнам Виетнам
ТЛЛО 14:30
Антония Лотнер Антония Лотнер 2 - 1 Тамара Корпач Тамара Корпач
ТБЮО 14:30
Соон Воо Квон Соон Воо Квон 2 - 1 Ришар Гаске Ришар Гаске
КХЛ 14:30
Кунлун Ред Стар Кунлун Ред Стар 1 - 1 ХК Череповец ХК Череповец
ТЛЛО 14:30
Фиона Феро Фиона Феро 0 - 2 Моника Пуиг Моника Пуиг
ТШИСО 14:30
Пабло Кареньо-Буста Пабло Кареньо-Буста 2 - 0 Джон Милман Джон Милман
СП 14:40
Китайско Тайпе Китайско Тайпе 1 - 7 Австралия Австралия
СП 14:45
Сингапур Сингапур 1 - 3 Узбекистан Узбекистан
АСИО 15:00
Джак Джоунс Джак Джоунс 3 - 4 Брандън Сърджънт Брандън Сърджънт
АСИО 15:00
Ашли Карти Ашли Карти 0 - 4 Елиът Слесър Елиът Слесър
АСИО 15:00
Марк Уилямс Марк Уилямс 4 - 2 Джейми Кларк Джейми Кларк
АСИО 15:00
Хосейн Вафаей Хосейн Вафаей 4 - 3 Симон Лихтенберг Симон Лихтенберг
АСИО 15:00
Скот Доналдсън Скот Доналдсън 3 - 4 Жао Ксинтонг Жао Ксинтонг
СП 15:00
Гуам Гуам 0 - 4 Сирия Сирия
АСИО 15:00
Тхор Чуан Леонг Тхор Чуан Леонг 3 - 4 Чен Фейлонг Чен Фейлонг
СП 15:00
Филипини Филипини 0 - 0 Китай Китай
СП 15:00
Тайланд Тайланд 2 - 1 ОАЕ ОАЕ
АСИО 15:00
Лиу Хаотиян Лиу Хаотиян 1 - 4 Жанг Анда Жанг Анда
СП 15:15
Таджикистан Таджикистан 0 - 3 Япония Япония
ЕП21 15:30
Кипър (21) Кипър (21) 1 - 1 Беларус (21) Беларус (21)
ЕП21 15:30
Северна Македония (21) Северна Македония (21) 1 - 1 Казахстан (21) Казахстан (21)
ЕП19 16:00
Сан Марино (19) Сан Марино (19) 0 - 2 Азербайджан (19) Азербайджан (19)
ЕП19 16:00
Норвегия (19) Норвегия (19) 1 - 1 Чехия (19) Чехия (19)
АСИО 16:00
Кайрън Уилсън Кайрън Уилсън 4 - 1 Лиянг Венбо Лиянг Венбо
АСИО 16:00
Джордан Браун Джордан Браун 1 - 4 Луис Хийткоут Луис Хийткоут
АСИО 16:00
Хамад Миях Хамад Миях 4 - 2 Мичъл Ман Мичъл Ман
АСИО 16:00
Матю Селт Матю Селт 4 - 0 Крейг Стедман Крейг Стедман
СП 16:00
Палестина Палестина 0 - 0 Саудитска Арабия Саудитска Арабия
АСИО 16:00
Марко Фу Марко Фу 4 - 0 Кен Дохърти Кен Дохърти
ТРМЛО 16:00
Онс Джабер Онс Джабер 0 - 2 Вероника Кудерметова Вероника Кудерметова
АСИО 16:00
Майкъл Георгиу Майкъл Георгиу 4 - 3 Дейвид Грейс Дейвид Грейс
ТШИСО 16:00
Сам Куери Сам Куери 2 - 0 Денис Новак Денис Новак
ТЛЛО 16:00
Клои Паке Клои Паке 0 - 2 Елена Рибакина Елена Рибакина
ТЛЛО 16:00
Алисън ван Ойтванк Алисън ван Ойтванк 0 - 1 Моника Никулеску Моника Никулеску
АСИО 16:00
Александър Урзенбахер Александър Урзенбахер 2 - 4 Мартин О'Донъл Мартин О'Донъл
СП 17:00
Шри Ланка Шри Ланка 0 - 3 Ливан Ливан
СП 17:00
Сирия Сирия 4 - 0 Гуам Гуам
СП 17:00
Индия Индия 1 - 1 Бангладеш Бангладеш
ТРМЛО 17:10
Кристина Младенович Кристина Младенович 2 - 1 Юлия Путинцева Юлия Путинцева
ТРМЛО 17:15
Варвара Грачева Варвара Грачева 2 - 0 Айла Томлянович Айла Томлянович
ТРМЛО 17:25
Иво Карлович Иво Карлович 2 - 1 Аляж Бедене Аляж Бедене
ТШИСО 17:30
Брейдън Шнур Брейдън Шнур 1 - 2 Седрик-Марсел Щебе Седрик-Марсел Щебе
ТБЮО 17:30
Камил Майхшак Камил Майхшак 0 - 2 Яник Синер Яник Синер
ЕП21 18:00
Исландия (21) Исландия (21) 1 - 0 Република Ирландия (21) Република Ирландия (21)
ЕП21 18:00
Латвия (21) Латвия (21) 0 - 0 България (21) България (21)
АСИО 18:30
Джак Лисовски Джак Лисовски 4 - 1 Джаксън Пейдж Джаксън Пейдж
ТРМЛО 18:30
Александър Бублик Александър Бублик 1 - 2 Андрей Рубльов Андрей Рубльов
АСИО 18:30
Гари Уилсън Гари Уилсън 4 - 1 Марк Джойс Марк Джойс
ТШИСО 19:00
Оскар Оте Оскар Оте 0 - 2 Алексей Попирин Алексей Попирин
БЮК 19:00
БК Лиетувос Ритас БК Лиетувос Ритас 61 - 66 БК Партизан БК Партизан
СП 19:00
Йордания Йордания 3 - 0 Непал Непал
МЖД 19:00
Кувейт Кувейт 1 - 1 Туркменистан Туркменистан
КХЛ 19:00
ХК Авангард ХК Авангард 3 - 2 СКА Санкт Петербург СКА Санкт Петербург
ЕПКФ 19:00
Финландия Финландия 3 - 0 Армения Армения
ЕП21 19:00
Азербайджан (21) Азербайджан (21) 0 - 1 Швейцария (21) Швейцария (21)
ЕП21 19:00
Полша (21) Полша (21) 1 - 0 Сърбия (21) Сърбия (21)
ТБЮО 19:00
Жил Симон Жил Симон 2 - 0 Стив Дарси Стив Дарси
ЕП21 19:00
Босна и Херцеговина (21) Босна и Херцеговина (21) 0 - 2 Германия (21) Германия (21)
МЖД 19:05
Гвинея Гвинея 2 - 3 Чили Чили
ЕП21 19:15
Естония (21) Естония (21) 0 - 5 Русия (21) Русия (21)
КХЛ 19:30
ХК Витяз ХК Витяз 1 - 2 Салават Юлаев Салават Юлаев
ТШИСО 19:30
Елиас Юмер Елиас Юмер 0 - 2 Юичи Сугита Юичи Сугита
ЕП21 19:30
Норвегия (21) Норвегия (21) 0 - 4 Нидерландия (21) Нидерландия (21)
СП 19:30
Бахрейн Бахрейн 1 - 0 Иран Иран
СП 19:30
Катар Катар 2 - 1 Оман Оман
ЛИТ 19:30
Ритериай Ритериай 1 - 2 Судува Судува
ЕП21 19:35
Израел (21) Израел (21) 3 - 1 Фарьорски острови (21) Фарьорски острови (21)
ЕП21 19:45
Черна гора (21) Черна гора (21) 0 - 2 Испания (21) Испания (21)
ВШЛЖ 20:00
ВК Вашаш (Ж) ВК Вашаш (Ж) 3 - 0 ВК Бар (Ж) ВК Бар (Ж)
МЖД 20:00
Мавритания Мавритания 0 - 0 Либия Либия
ЕП21 20:00
Люксембург (21) Люксембург (21) 0 - 3 Швеция (21) Швеция (21)
ЕП21 20:00
Албания (21) Албания (21) 2 - 1 Косово (21) Косово (21)
МЖД 20:00
Дания Дания 4 - 0 Люксембург Люксембург
ГББЛ 20:00
АЛБА Берлин АЛБА Берлин 87 - 53 Скайлайнърс Франкфурт Скайлайнърс Франкфурт
ТРМЛО 20:00
Анастасия Павлюченкова Анастасия Павлюченкова 2 - 1 Мария Сакари Мария Сакари
ТБЮО 20:30
Анди Мъри Анди Мъри 2 - 0 Кимер Копеянс Кимер Копеянс
ТБЮО 20:30
Юго Умбер Юго Умбер 2 - 0 Йозеф Ковалик Йозеф Ковалик
ТЛЛО 20:30
Андреа Петкович Андреа Петкович 2 - 1 Камила Джорджи Камила Джорджи
ПРС 20:30
Грьонинген Грьонинген 1 - 1 Ейселмервогелс Ейселмервогелс
АСИО 21:00
Марк Алън Марк Алън 4 - 2 Джеймс Ватана Джеймс Ватана
ЕП19 21:00
Казахстан (19) Казахстан (19) 0 - 5 Унгария (19) Унгария (19)
АСИО 21:00
Райън Дей Райън Дей 4 - 0 Еден Шарав Еден Шарав
БЮК 21:00
БК Рейер Венеция БК Рейер Венеция 76 - 65 БК Тофаш БК Тофаш
ТШИСО 21:00
Филип Краинович Филип Краинович 2 - 0 Каспер Рууд Каспер Рууд
АСИО 21:00
Сам Беърд Сам Беърд 3 - 4 Даниел Уелс Даниел Уелс
АСИО 21:00
Лиъм Хайфилд Лиъм Хайфилд 4 - 1 Оливър Лайнс Оливър Лайнс
АСИО 21:00
Лий Уолкър Лий Уолкър 4 - 1 Чен Зифан Чен Зифан
АСИО 21:00
Били Джо Кесъл Били Джо Кесъл 2 - 4 Джон Астли Джон Астли
ЕП19 21:00
Грузия (19) Грузия (19) 2 - 0 Хърватия (19) Хърватия (19)
АСИО 21:00
Бай Лангнинг Бай Лангнинг 4 - 2 Джими Уайт Джими Уайт
ЕП21 21:00
Белгия (21) Белгия (21) 4 - 1 Молдова (21) Молдова (21)
ЕП19 21:05
Шотландия (19) Шотландия (19) 1 - 0 Германия (19) Германия (19)
ЕП19 21:05
Андора (19) Андора (19) 0 - 2 Беларус (19) Беларус (19)
БЮК 21:30
БК Виртус Болоня БК Виртус Болоня 87 - 72 БК Андора БК Андора
УЕЛС2 21:30
Колуин Бей Колуин Бей 3 - 1 Гресфорд Атлетик Гресфорд Атлетик
УЕЛС2 21:30
Флинт Таун Юнайтед Флинт Таун Юнайтед 7 - 0 Рътин Таун Рътин Таун
УЕЛС2 21:30
Ландудно Ландудно 1 - 4 Престатин Таун Престатин Таун
УЕЛС2 21:30
Портмадог Портмадог 0 - 0 Пенринкоч Пенринкоч
ЧИЛИ 21:30
Кобресал Кобресал 3 - 2 Палестино Палестино
АРЖЦ 21:30
Викториано Аренас Викториано Аренас 0 - 1 Генерал Ламадрид Генерал Ламадрид
АРЖЦ 21:30
Реал Пилар Реал Пилар 2 - 2 Мидланд Мидланд
АРЖБ 21:30
Дефенсорес де Белграно Дефенсорес де Белграно 1 - 1 Алмагро Алмагро
ЕПКФ 21:45
Израел Израел 3 - 1 Латвия Латвия
НЛП 21:45
Фолкестън Инвикта Фолкестън Инвикта 4 - 2 Чешънт Чешънт
НЛП 21:45
Гейнзбро Тринити Гейнзбро Тринити 0 - 0 Бъкстън Бъкстън
БЮК 21:45
БК Малага БК Малага 88 - 83 БК Галатасарай БК Галатасарай
ЕПКФ 21:45
Лихтенщайн Лихтенщайн 0 - 5 Италия Италия
ЕПКФ 21:45
Гърция Гърция 2 - 1 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина
НЛП 21:45
Питърбъро Спортс Питърбъро Спортс 2 - 1 Нънийтън Бъроу Нънийтън Бъроу
НЛП 21:45
Мерстхям Мерстхям 1 - 2 Крей Уондърърс Крей Уондърърс
НЛП 21:45
Бромсгроув Спортинг Бромсгроув Спортинг 4 - 0 Хеднесфорд Таун Хеднесфорд Таун
ЕПКФ 21:45
Гибралтар Гибралтар 2 - 3 Грузия Грузия
ФАТ 21:45
Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед 2 - 1 Блекпул Блекпул
НЛП 21:45
Уолтън Кежуълс Уолтън Кежуълс 1 - 1 Госпорт Бъроу Госпорт Бъроу
НЛП 21:45
Метрополитън Полис Метрополитън Полис 2 - 3 Суиндън Супермарин Суиндън Супермарин
НЛП 21:45
Хейс & Йединг Юнайтед Хейс & Йединг Юнайтед 3 - 2 Хендън Хендън
НЛП 21:45
Чесхям Юнайтед Чесхям Юнайтед 1 - 1 Хароу Бъроу Хароу Бъроу
НЛП 21:45
Бекънсфийлд Таун Бекънсфийлд Таун 1 - 2 Хартли Уитни Хартли Уитни
НЛП 21:45
Блекфийлд & Лангли Блекфийлд & Лангли 2 - 1 Уестън-Супер-Меър Уестън-Супер-Меър
НЛП 21:45
Дорчестър Таун Дорчестър Таун 0 - 0 Мертир Таун Мертир Таун
НЛП 21:45
Стейлбридж Селтик Стейлбридж Селтик 0 - 3 Стафорд Рейнджърс Стафорд Рейнджърс
НЛП 21:45
Скарбъроу Атлетик Скарбъроу Атлетик 1 - 0 Хайд Юнайтед Хайд Юнайтед
НЛП 21:45
Морпет Таун Морпет Таун 3 - 0 Атертън Колиъриъс Атертън Колиъриъс
НЛП 21:45
Матлок Таун Матлок Таун 1 - 2 Уорингтън Таун Уорингтън Таун
НЛП 21:45
Ланкастър Сити Ланкастър Сити 1 - 0 Радклиф Бъроу Радклиф Бъроу
НЛП 21:45
Юнайтед ъф Манчестър Юнайтед ъф Манчестър 1 - 3 Басфорд Юнайтед Басфорд Юнайтед
НЛП 21:45
Уитън Албиън Уитън Албиън 1 - 0 Аштън Юнайтед Аштън Юнайтед
НЛП 21:45
Труро Сити Труро Сити 3 - 3 Пуул Таун Пуул Таун
НЛП 21:45
Солсбъри Солсбъри 2 - 1 Таунтън Таун Таунтън Таун
ЕПКФ 21:45
Швейцария Швейцария 2 - 0 Република Ирландия Република Ирландия
ЕПКФ 21:45
Фарьорски острови Фарьорски острови 1 - 0 Малта Малта
ЕПКФ 21:45
Румъния Румъния 1 - 1 Норвегия Норвегия
ЕПКФ 21:45
Швеция Швеция 1 - 1 Испания Испания
ЕП21 21:45
Англия (21) Англия (21) 5 - 1 Австрия (21) Австрия (21)
КОНФ 21:45
Рексъм Рексъм 0 - 1 Честърфийлд Честърфийлд
УЕЛС 21:45
Конас Кий Конас Кий 4 - 2 Кернарфън Кернарфън
НЛП 21:45
Коувил Таун Коувил Таун 2 - 0 Биглъсуейд Таун Биглъсуейд Таун
НЛП 21:45
Лейстън Лейстън 4 - 4 Ст. Ивс Таун Ст. Ивс Таун
НЛП 21:45
Тамуърт Тамуърт 3 - 0 АФК Ръшдън & Даймъндс АФК Ръшдън & Даймъндс
НЛП 21:45
Ръшхол Олимпик Ръшхол Олимпик 0 - 1 Баруел Баруел
НЛП 21:45
Ройстън Таун Ройстън Таун 1 - 1 Хитчин Таун Хитчин Таун
АСИО 22:00
Нийл Робъртсън Нийл Робъртсън 4 - 0 Кишан Хирани Кишан Хирани
АСИО 22:00
Греъм Дот Греъм Дот 4 - 2 Марк Дейвис Марк Дейвис
УРУ2 22:00
Черито Черито 1 - 2 Албиън Монтевидео Албиън Монтевидео
УРУ2 22:00
Вила Тереса Вила Тереса 1 - 0 Суд Америка Суд Америка
УРУ2 22:00
Вила Еспаньола Вила Еспаньола 4 - 3 Депортиво Малдонадо Депортиво Малдонадо
АРЖЦ 22:00
Депортиво Мерло Депортиво Мерло 0 - 1 Депортиво Лаферере Депортиво Лаферере
ИХЛА 22:00
ФК Барселона (хандбал) ФК Барселона (хандбал) 46 - 25 БМ Пуерто Сагунто БМ Пуерто Сагунто
ЕП21 22:00
Словакия (21) Словакия (21) 3 - 5 Франция (21) Франция (21)
МЖД 22:00
Мароко Мароко 2 - 3 Габон Габон
МЖД 22:05
Алжир Алжир 3 - 0 Колумбия Колумбия
МЛБ 23:08
Ню Йорк Янкис Ню Йорк Янкис 1 - 4 Хюстън Астрос Хюстън Астрос