ВЕН
Венецуела
|
00:00 |
Арагуа
|
|
2 - 2 |
|
Депортиво Лара
|
|
ЛПФ
Панама
|
00:00 |
Спортинг Сан Мигелито
|
|
2 - 0 |
|
Атлетико Чирики
|
|
КОЛА
Колумбия
|
00:00 |
Онсе Калдас
|
|
1 - 1 |
|
Атлетико Уила
|
|
ВЕН
Венецуела
|
00:00 |
Монагас
|
|
0 - 1 |
|
Естудиантес Каракас
|
|
ЕКВ2
Еквадор
|
00:00 |
Гуаласео
|
|
2 - 1 |
|
Атлетико Портеньо
|
|
ЕКВ2
Еквадор
|
00:00 |
ЛДУ Портовиехо
|
|
2 - 0 |
|
Атлетико Санто Доминго
|
|
ПАР
Парагвай
|
00:10 |
Либертад
|
|
1 - 0 |
|
Сол де Америка
|
|
БОЛ
Боливия
|
00:15 |
Спорт Бойс Варнес
|
|
2 - 3 |
|
Блууминг
|
|
БРАБ
Бразилия
|
01:00 |
Парана
|
|
0 - 1 |
|
Фигейренсе
|
|
НАССФ
САЩ
|
01:00 |
Юта
|
|
21 - 3 |
|
Аризона Стейт
|
|
КОЛА
Колумбия
|
01:00 |
Америка де Кали
|
|
2 - 1 |
|
Атлетико Насионал
|
|
БРАБ
Бразилия
|
01:00 |
Операрио ПР
|
|
2 - 1 |
|
Сао Бенто
|
|
БРА
Бразилия
|
01:00 |
Коринтианс
|
|
1 - 2 |
|
Крузейро
|
|
НАССФ
САЩ
|
01:00 |
Джорджия
|
|
21 - 0 |
|
Кентъки
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
01:00 |
Насионал Монтевидео
|
|
2 - 0 |
|
Серо
|
|
ЧИЛИБ
Чили
|
01:00 |
Депортес Санта Крус
|
|
1 - 1 |
|
Депортес Валдивия
|
|
МЕК
Мексико
|
01:05 |
Крус Асул
|
|
2 - 3 |
|
Атлетико Морелия
|
|
САЩ
САЩ
|
01:05 |
Торонто
|
|
1 - 1 |
|
ДС Юнайтед
|
|
ЕКВ
Еквадор
|
01:30 |
Макара
|
|
1 - 1 |
|
Депортиво Куенка
|
|
КАНПЛ
Канада
|
01:30 |
Пасифик ФК
|
|
2 - 0 |
|
Валор
|
|
ПЕРУ
Перу
|
01:45 |
Академия Кантолао
|
|
1 - 2 |
|
Куско
|
|
ЛПФ
Панама
|
02:00 |
Тауро
|
|
1 - 0 |
|
Плаза Амадор
|
|
НАССФ
САЩ
|
02:00 |
Сан Хосе Стейт
|
|
17 - 27 |
|
Сан Диего Стейт
|
|
НАССФ
САЩ
|
02:00 |
Вашингтон Стейт
|
|
41 - 10 |
|
Колорадо
|
|
ОФЛ
САЩ
|
02:00 |
Хартфорд Атлетик
|
|
2 - 1 |
|
Тампа Бей Роудайс
|
|
КОЛА
Колумбия
|
02:00 |
Депортес Толима
|
|
2 - 1 |
|
Кукута Депортиво
|
|
ОФЛ
САЩ
|
02:00 |
Шарлът Индипендънс
|
|
3 - 1 |
|
Отава Фюри
|
|
ЕСАЛ
Ел Салвадор
|
02:00 |
Санта Текла
|
|
3 - 1 |
|
Сонсонате
|
|
НАССФ
САЩ
|
02:00 |
Мемфис
|
|
47 - 17 |
|
Тулейн
|
|
НАССФ
САЩ
|
02:00 |
Джорджия Стейт
|
|
28 - 21 |
|
Арми Уест Пойнт
|
|
НХЛ
САЩ
|
02:00 |
Аризона Койотис
|
|
5 - 2 |
|
Отава Сенатърс
|
|
НХЛ
САЩ
|
02:00 |
Филаделфия Флайърс
|
|
1 - 4 |
|
Далас Старс
|
|
ОФЛ
САЩ
|
02:00 |
Северна Каролина ФК
|
|
1 - 0 |
|
Сейнт Луис
|
|
НАССФ
САЩ
|
02:00 |
Ийстърн Мичиган
|
|
34 - 27 |
|
Уестърн Мичиган
|
|
АРЖ
Аржентина
|
02:00 |
Талерес де Кордоба
|
|
2 - 4 |
|
Ланус
|
|
НАССФ
САЩ
|
02:00 |
Тексас
|
|
50 - 48 |
|
Канзас
|
|
НХЛ
САЩ
|
02:00 |
Торонто Мейпъл Лийвс
|
|
3 - 3 |
|
Бостън Бруинс
|
|
НАССФ
САЩ
|
02:00 |
Тексас-Сан Антонио
|
|
31 - 27 |
|
Райс
|
|
НХЛ
САЩ
|
02:00 |
Питсбърг Пенгуинс
|
|
0 - 3 |
|
Вегас Голдън Найтс
|
|
НАССФ
САЩ
|
02:00 |
Флорида Интернешънъл
|
|
32 - 17 |
|
ЮТЕП
|
|
ПАР
Парагвай
|
02:15 |
Ривър Плейт Асунсион
|
|
0 - 1 |
|
Олимпия Асунсион
|
|
БОЛ
Боливия
|
02:30 |
Роял Пари
|
|
1 - 1 |
|
Клуб Дестройърс
|
|
НАССФ
САЩ
|
02:30 |
Уейк Форест
|
|
22 - 20 |
|
Флорида Стейт
|
|
НАССФ
САЩ
|
02:30 |
Оле Мис
|
|
17 - 24 |
|
Тексас А&М
|
|
ОФЛ
САЩ
|
02:30 |
Лаудун Юнайтед
|
|
7 - 3 |
|
Ню Йорк РБ II
|
|
МЕК2
Мексико
|
03:00 |
Атлетико Сакатепек
|
|
0 - 0 |
|
Симаронес де Сонора
|
|
МЕК2
Мексико
|
03:00 |
Корекаминос УАТ
|
|
2 - 3 |
|
Алебриес де Оахака
|
|
МЕК
Мексико
|
03:00 |
Пачука
|
|
0 - 1 |
|
Хуарес
|
|
ОФЛ
САЩ
|
03:00 |
Нашвил СК
|
|
3 - 0 |
|
Атланта Юнайтед II
|
|
ОФЛ
САЩ
|
03:00 |
Мемфис 901
|
|
1 - 2 |
|
Луисвил Сити
|
|
НАССФ
САЩ
|
03:00 |
Пен Стейт
|
|
28 - 21 |
|
Мичиган
|
|
ОФЛ
САЩ
|
03:30 |
Сан Антонио ФК
|
|
2 - 2 |
|
Колорадо Спрингс
|
|
ЕСАЛ
Ел Салвадор
|
03:30 |
Чалатенанго
|
|
0 - 2 |
|
Алианса Сан Салвадор
|
|
ПЕРУ
Перу
|
04:00 |
Спорт Бойс Каляо
|
|
0 - 0 |
|
Универсидад Сан Мартин
|
|
КОЛА
Колумбия
|
04:00 |
Хуниор
|
|
1 - 0 |
|
Мильонариос
|
|
ХОНД
Хондурас
|
04:15 |
Хондурас Прогресо
|
|
0 - 1 |
|
Реал Сосиедад Токоа
|
|
ОФЛ
САЩ
|
04:30 |
Ню Мексико Юнайтед
|
|
2 - 0 |
|
Лас Вегас Лайтс
|
|
НАССФ
САЩ
|
04:30 |
ЮСК
|
|
41 - 14 |
|
Аризона
|
|
ОФЛ
САЩ
|
05:00 |
Такома Дефианс
|
|
3 - 1 |
|
Остин Болд
|
|
ОФЛ
САЩ
|
05:00 |
Ориндж Каунти
|
|
2 - 0 |
|
Монтерей Бей
|
|
ГВАТ
Гватемала
|
05:00 |
Кселаху
|
|
0 - 0 |
|
Малакатеко
|
|
ОФЛ
САЩ
|
05:00 |
Вентура Каунти
|
|
2 - 0 |
|
Ел Пасо Локомотиве
|
|
МЕК
Мексико
|
05:05 |
Некакса
|
|
2 - 2 |
|
Америка
|
|
КРПД
Коста Рика
|
05:05 |
Ередияно
|
|
3 - 1 |
|
Сан Карлос
|
|
САЩ
САЩ
|
05:15 |
Реал Солт Лейк
|
|
2 - 1 |
|
Портланд Тимбърс
|
|
НАССФ
САЩ
|
05:15 |
Бригхям Йънг
|
|
28 - 25 |
|
Бойзи Стейт
|
|
НАССФ
САЩ
|
05:15 |
Юта Стейт
|
|
36 - 10 |
|
Невада
|
|
НХЛ
САЩ
|
05:30 |
Сан Хосе Шаркс
|
|
3 - 4 |
|
Бъфало Сейбърс
|
|
НАССФ
САЩ
|
06:00 |
Хавай
|
|
26 - 56 |
|
Еър Форс
|
|
ЯП3
Япония
|
07:00 |
ЙССЦ
|
|
3 - 0 |
|
Грула Мориока
|
|
ЯП3
Япония
|
07:00 |
Азул Кларо Нумазу
|
|
0 - 1 |
|
Гираванц Китакюшу
|
|
ЯП3
Япония
|
07:00 |
Гайнаре Тотори
|
|
1 - 0 |
|
Теспакусацу Гунма
|
|
ЯП3
Япония
|
07:00 |
Каматамаре Сануки
|
|
1 - 1 |
|
Гамба Осака (23)
|
|
ЮКОР2
Република Корея
|
07:00 |
Пусан Ай Парк
|
|
0 - 2 |
|
Ансан Грийнърс
|
|
ЯП3
Япония
|
07:00 |
Ванрауре Хачинохе
|
|
1 - 0 |
|
Нагано Парсейро
|
|
ЯП2
Япония
|
07:00 |
Кагошима Юнайтед
|
|
0 - 0 |
|
Ренофа Ямагучи
|
|
АНБЛ
Австралия
|
07:00 |
НЗ Брейкърс
|
|
66 - 76 |
|
Сидни Кингс
|
|
ЯП3
Япония
|
08:00 |
Токио (23)
|
|
1 - 1 |
|
Сагамихара
|
|
ЯП3
Япония
|
08:00 |
Каталер Тояма
|
|
3 - 0 |
|
Серезо Осака II
|
|
ЯП2
Япония
|
08:00 |
Гифу
|
|
2 - 0 |
|
Ехиме
|
|
ЯП2
Япония
|
08:00 |
Цвайген Каназава
|
|
1 - 0 |
|
Монтедио Ямагата
|
|
ЯП2
Япония
|
08:00 |
Точиги
|
|
0 - 2 |
|
Рюкю
|
|
ЯП2
Япония
|
08:00 |
Мито Холихок
|
|
1 - 1 |
|
Мачида Зелвия
|
|
ЮКОР
Република Корея
|
08:00 |
Кануън
|
|
3 - 2 |
|
Сеул
|
|
АВЛ
Австралия
|
08:00 |
Мелбърн Сити
|
|
2 - 1 |
|
Аделаида Юнайтед
|
|
ЯП2
Япония
|
09:00 |
ДЖЕФ Юнайтед
|
|
0 - 3 |
|
Кашива Рейсол
|
|
ЯП3
Япония
|
09:00 |
Роасо Кумамото
|
|
0 - 0 |
|
Фуджиеда МФК
|
|
ЮКОР2
Република Корея
|
09:00 |
Сувон ФК
|
|
1 - 1 |
|
Сеул Е-Ленд
|
|
РККБЛ
Република Корея
|
09:00 |
Анянг КЖК
|
|
87 - 84 |
|
Сеул Тъндърс
|
|
РККБЛ
Република Корея
|
09:00 |
ККК Егис
|
|
69 - 75 |
|
Мобис Фоебъс
|
|
АНБЛ
Австралия
|
09:00 |
Мелбърн Юнайтед
|
|
93 - 95 |
|
Пърт Уайлдкетс
|
|
ХК
Хонг Конг
|
09:30 |
Хепи Вали
|
|
3 - 3 |
|
Пегасус
|
|
ХК
Хонг Конг
|
09:30 |
Лий Ман
|
|
1 - 0 |
|
БЧ Рейнджърс
|
|
ЯП2
Япония
|
10:00 |
Фагияно Окаяма
|
|
2 - 1 |
|
В-Варен Нагазаки
|
|
АВЛ
Австралия
|
10:00 |
Сидни
|
|
2 - 1 |
|
Уелингтън Финикс
|
|
ЮКОР
Република Корея
|
10:00 |
Чонбък Моторс
|
|
3 - 0 |
|
Поханг Стийлърс
|
|
РССК
Ръгби Световна купа
|
10:15 |
Уелс (ръгби)
|
|
20 - 19 |
|
Франция (ръгби)
|
|
КИТ1
Китай
|
10:30 |
Шънси Чанган
|
|
1 - 2 |
|
Чанчун Ятай
|
|
КИТ
Китай
|
10:30 |
Тиендзин Джинмен Тайгър
|
|
1 - 0 |
|
Пекин Рене
|
|
РККБЛ
Република Корея
|
11:00 |
Инчон Елефантс
|
|
94 - 100 |
|
Сеул Найтс
|
|
РККБЛ
Република Корея
|
11:00 |
Соник Буум
|
|
84 - 89 |
|
Вонджу ДБ
|
|
КАЗХ
Казахстан
|
11:00 |
Тобол
|
|
1 - 2 |
|
Ордабаси
|
|
ИТП1
Италия
|
11:00 |
Торино (19)
|
|
1 - 3 |
|
Каляри (19)
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:00 |
УТА Арад
|
|
1 - 0 |
|
ССУ Поли Тимишоара
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:00 |
Рипенсия Тимишоара
|
|
7 - 2 |
|
Дако-Джетика
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:30 |
Университатея Клуж
|
|
2 - 2 |
|
Миовени
|
|
АВС1
Австрия
|
11:30 |
Капфенбергер ШФ
|
|
2 - 0 |
|
Грацер АК
|
|
РУС
Русия
|
11:30 |
Оренбург
|
|
0 - 1 |
|
Криля Советов
|
|
РУС3
Русия
|
12:00 |
Урал II
|
|
4 - 0 |
|
Лада Толяти
|
|
ИНДЗ1
Индонезия
|
12:00 |
Семен Паданг
|
|
1 - 2 |
|
Мадура Юнайтед
|
|
ГЕР19
Германия
|
12:00 |
Фортуна Дюселдорф (19)
|
|
2 - 1 |
|
Рот-Вайс Оберхаузен (19)
|
|
ГЕР19
Германия
|
12:00 |
Борусия Дортмунд (19)
|
|
0 - 4 |
|
Шалке 04 (19)
|
|
ЮКОР
Република Корея
|
12:00 |
Таегу
|
|
1 - 2 |
|
Улсан Хюндай
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
12:00 |
ЕСК Геестемюнде
|
|
1 - 4 |
|
Бринкумер ШФ
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
12:00 |
Вакер Инсбрук II
|
|
1 - 2 |
|
ШФГ Рейхенау
|
|
ХК
Хонг Конг
|
12:30 |
Ийстърн
|
|
0 - 1 |
|
Саутърн Дистрикт
|
|
РУС3
Русия
|
13:00 |
Челябинск
|
|
4 - 2 |
|
КАМАЗ
|
|
АНДОР
Андора
|
13:00 |
Сант Хулия
|
|
1 - 0 |
|
Карой
|
|
РУС3
Русия
|
13:00 |
Лада Димитровград
|
|
2 - 2 |
|
Уфа II
|
|
РУС3
Русия
|
13:00 |
Волга Уляновск
|
|
0 - 2 |
|
Зенит Ижевск
|
|
ИХЛА
Испания
|
13:00 |
БМ Пуенте Генил
|
|
26 - 32 |
|
БМ Гранойерс
|
|
РУСР
Русия
|
13:00 |
Динамо Москва (20)
|
|
5 - 1 |
|
Краснодар (20)
|
|
КАЗХ
Казахстан
|
13:00 |
Тараз
|
|
0 - 0 |
|
Шахтьор Караганда
|
|
ЕСТ
Естония
|
13:00 |
Тамека
|
|
1 - 3 |
|
Тулевик
|
|
ИПДЖ
Испания
|
13:00 |
Севиля (Ж)
|
|
4 - 0 |
|
Еспаньол (Ж)
|
|
ИПДЖ
Испания
|
13:00 |
Атлетико Мадрид (Ж)
|
|
1 - 0 |
|
Мадрид (Ж)
|
|
ИСПСБ
Испания
|
13:00 |
Прат
|
|
0 - 1 |
|
Кастейон
|
|
ИСПСБ
Испания
|
13:00 |
Ехея
|
|
2 - 0 |
|
Валенсия II
|
|
ИСПСБ
Испания
|
13:00 |
Спортинг Хихон II
|
|
0 - 1 |
|
Реал Овиедо II
|
|
ИСПСБ
Испания
|
13:00 |
Ибиса
|
|
0 - 1 |
|
Атлетико Балеарес
|
|
ИСПСБ
Испания
|
13:00 |
Райо Махадаонда
|
|
2 - 2 |
|
Мелила УД
|
|
РУС3
Русия
|
13:00 |
Химки II
|
|
1 - 1 |
|
Сатурн Раменское
|
|
ИСПСБ
Испания
|
13:00 |
Интернасионал Мадрид
|
|
1 - 1 |
|
Пеня Депортива
|
|
ИСПСБ
Испания
|
13:00 |
Виляробледо
|
|
3 - 2 |
|
Севиля II
|
|
ИСПСБ
Испания
|
13:00 |
УК Мурсия
|
|
1 - 0 |
|
Бадахос
|
|
ИСП2
Испания
|
13:00 |
Фуенлабрада
|
|
0 - 1 |
|
Албасете
|
|
ИСП
Испания
|
13:00 |
Алавес
|
|
2 - 0 |
|
Селта де Виго
|
|
ПОЛ2
Полша
|
13:00 |
Лех Познан II
|
|
0 - 1 |
|
Жнич Пръжков
|
|
ДАН
Дания
|
13:00 |
Хорсенс
|
|
1 - 0 |
|
Хобро
|
|
ИСПСБ
Испания
|
13:00 |
Химнастик Тарагона
|
|
2 - 1 |
|
Ла Нусия
|
|
МОЛД
Молдова
|
13:00 |
Кодру Лозова
|
|
0 - 0 |
|
Сперанца Ниспорени
|
|
ЕСТЕА
Естония
|
13:00 |
Алиансе
|
|
0 - 2 |
|
ФКИ Левадия II
|
|
ИСПСБ
Испания
|
13:00 |
СС Рейес
|
|
0 - 3 |
|
Селта де Виго II
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
13:10 |
КД Бидасоа Ирун
|
|
39 - 23 |
|
ИК Савехов
|
|
ХОЛ
Нидерландия
|
13:15 |
ПЕК Зволе
|
|
3 - 1 |
|
АДО Ден Хааг
|
|
РССК
Ръгби Световна купа
|
13:15 |
Япония (ръгби)
|
|
3 - 26 |
|
ЮАР (ръгби)
|
|
ИТА
Италия
|
13:30 |
Сасуоло
|
|
3 - 4 |
|
Интер
|
|
ИТААЖ
Италия
|
13:30 |
Интер (Ж)
|
|
0 - 3 |
|
Ювентус (Ж)
|
|
АЦБ
Испания
|
13:30 |
Баскет Манреса
|
|
61 - 81 |
|
КБ Тенерифе
|
|
АЦБ
Испания
|
13:30 |
Баскет Манреса
|
|
61 - 81 |
|
КБ Гран Канария
|
|
ТШСИБ
Швейцария
|
13:45 |
Каспер Рууд
|
|
0 - 2 |
|
Петер Гойовчик
|
|
ГЕР19
Германия
|
14:00 |
Пройсен Мюнстер (19)
|
|
1 - 1 |
|
МШФ Дуисбург (19)
|
|
ФИН1
Финландия
|
14:00 |
Хака
|
|
2 - 1 |
|
МИПА
|
|
ТУР3
Турция
|
14:00 |
Байбурт ЙИС
|
|
2 - 1 |
|
Ергене Велимешеспор
|
|
ГЕР19
Германия
|
14:00 |
Хановер 96 (19)
|
|
2 - 5 |
|
Вердер Бремен (19)
|
|
КАЗХ
Казахстан
|
14:00 |
Актобе
|
|
1 - 2 |
|
Окжетпес
|
|
РУС3
Русия
|
14:00 |
Носта
|
|
0 - 1 |
|
Звезда Перм
|
|
РУСЖ
Русия
|
14:00 |
Рязан (Ж)
|
|
5 - 1 |
|
Енисей (Ж)
|
|
ГЕР19
Германия
|
14:00 |
Кайзерслаутерн (19)
|
|
0 - 2 |
|
Карлсруе (19)
|
|
КХЛ
Русия
|
14:00 |
Барис Нур Султан
|
|
2 - 2 |
|
ХК Витяз
|
|
ГЕР19
Германия
|
14:00 |
Вуперталер ШФ (19)
|
|
3 - 1 |
|
Арминия Билефелд (19)
|
|
ГЕР19
Германия
|
14:00 |
Енерги Котбус (19)
|
|
1 - 4 |
|
Магдебург (19)
|
|
ТУР3
Турция
|
14:00 |
Елязъгспор
|
|
1 - 2 |
|
Кахраманмарашспор
|
|
АРМЕ
Армения
|
14:00 |
Алашкерт
|
|
0 - 1 |
|
Лори
|
|
ИСПСБ
Испания
|
14:00 |
Лас Палмас II
|
|
1 - 0 |
|
Лас Розас
|
|
ФИН1
Финландия
|
14:00 |
ТПВ
|
|
1 - 0 |
|
КТП
|
|
ГРУ
Грузия
|
14:00 |
Чихура
|
|
3 - 2 |
|
Рустави
|
|
ФИН1
Финландия
|
14:00 |
ТПС
|
|
0 - 0 |
|
МуСа
|
|
ФИН1
Финландия
|
14:00 |
ЕИФ
|
|
2 - 2 |
|
Оулу
|
|
ФИН1
Финландия
|
14:00 |
Яро
|
|
3 - 0 |
|
Каяни
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
14:00 |
Чианграй Юнайтед
|
|
4 - 1 |
|
Прачуап
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
14:00 |
Муангтонг Юнайтед
|
|
0 - 2 |
|
Чонбури
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
14:00 |
ПАТ Районг
|
|
2 - 3 |
|
Чянгмай
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
14:00 |
Ратчабури
|
|
2 - 2 |
|
Банкок Юнайтед
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
14:00 |
Самут Пракан Сити
|
|
2 - 3 |
|
Суфанбури
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
14:00 |
Сухотай
|
|
2 - 1 |
|
Трат
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
14:00 |
Чайнат Хорнбил
|
|
1 - 3 |
|
Након Ратчасима
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
14:00 |
Бурирам Юнайтед
|
|
3 - 1 |
|
Порт
|
|
ЛАТ
Латвия
|
14:00 |
Спартакс Юрмала
|
|
2 - 2 |
|
Метта
|
|
МОЛД
Молдова
|
14:00 |
Сфинтул Георге
|
|
0 - 2 |
|
Петрокуб
|
|
ТУР1
Турция
|
14:00 |
Анкара Кечийоренгюджю
|
|
1 - 0 |
|
Балъкесирспор
|
|
ТУР
Турция
|
14:00 |
Кайсериспор
|
|
1 - 1 |
|
Касъмпаша
|
|
ГЕР3
Германия
|
14:00 |
Цвикау
|
|
3 - 0 |
|
Байерн Мюнхен II
|
|
ДАН3
Дания
|
14:00 |
Рингкьобинг
|
|
1 - 3 |
|
Далум
|
|
ДАН3
Дания
|
14:00 |
Тистед
|
|
1 - 4 |
|
АБ
|
|
ДАН3
Дания
|
14:00 |
Холбек Б&И
|
|
1 - 2 |
|
Хелсингор
|
|
АНГ1
Англия
|
14:00 |
Акрингтън Стенли
|
|
2 - 0 |
|
Ипсуич Таун
|
|
УКР
Украйна
|
14:00 |
Мариупол
|
|
1 - 0 |
|
Днипро-1
|
|
РУС
Русия
|
14:00 |
Уфа
|
|
1 - 1 |
|
ЦСКА Москва
|
|
ЛИТ1
Литва
|
14:00 |
Пакруоис
|
|
1 - 9 |
|
Джугас Телшай
|
|
ЛИТ1
Литва
|
14:00 |
Йонава
|
|
1 - 2 |
|
Ритеряй II
|
|
ИПДЖ
Испания
|
14:00 |
Райо Валекано (Ж)
|
|
3 - 2 |
|
Валенсия (Ж)
|
|
ПОЛ2
Полша
|
14:05 |
Погон Шедълце
|
|
3 - 4 |
|
Гурник Ленчна
|
|
ТАЕБО
Австрия
|
14:15 |
Александър Бублик
|
|
1 - 2 |
|
Дамир Джумхур
|
|
ТАЕБО
Австрия
|
14:15 |
Камерън Нори
|
|
0 - 2 |
|
Филип Колшрайбер
|
|
ШОТ
Шотландия
|
14:15 |
Хартс
|
|
1 - 1 |
|
Рейнджърс
|
|
ИНДЗ1
Индонезия
|
14:30 |
ПСМ
|
|
0 - 1 |
|
Персия
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
14:30 |
Дасендорф
|
|
4 - 2 |
|
Виктория Хамбург
|
|
БЛР
Беларус
|
14:30 |
Торпедо БелАЗ
|
|
1 - 3 |
|
Ислоч
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:30 |
Енерги Котбус
|
|
2 - 1 |
|
Хеми Лайпциг
|
|
ГЕР2
Германия
|
14:30 |
Щутгарт
|
|
0 - 1 |
|
Холщайн Кил
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:30 |
Херта Берлин II
|
|
4 - 1 |
|
Унион Фюрстенвалде
|
|
ГЕР2
Германия
|
14:30 |
Бохум
|
|
3 - 3 |
|
Карлсруе
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
14:30 |
Нойстерлитц
|
|
1 - 0 |
|
Тенис Борусия
|
|
ИНДЗ1
Индонезия
|
14:30 |
Персипура
|
|
2 - 2 |
|
Арема
|
|
ТУР3
Турция
|
14:30 |
Кастамонюспор 1966
|
|
4 - 1 |
|
Ушак Спор
|
|
ГЕР2
Германия
|
14:30 |
Хановер 96
|
|
0 - 0 |
|
Оснабрюк
|
|
ТУР3
Турция
|
14:30 |
Чорум
|
|
0 - 0 |
|
Тарсус Идманюрду
|
|
ТУР3
Турция
|
14:30 |
Зонгулдак Кьомюрспор
|
|
2 - 0 |
|
Шанлъурфаспор
|
|
ТУР3
Турция
|
14:30 |
Кършехир
|
|
3 - 0 |
|
Карадемир Карабюкспор
|
|
РУС3
Русия
|
14:30 |
Динамо Махачкала
|
|
2 - 0 |
|
Динамо Ставропол
|
|
БУНХ
Германия
|
14:30 |
Бергишер ХК 06
|
|
25 - 25 |
|
ФА Гьопинген
|
|
КИТ
Китай
|
14:35 |
Хънан Сонгшан Лонгмен
|
|
1 - 0 |
|
Чонгяинг Лянцзян
|
|
КИТ
Китай
|
14:35 |
Шанхай Шънхуа
|
|
2 - 1 |
|
Далян Про
|
|
КИТ
Китай
|
14:35 |
Цзянсу Сайнти
|
|
4 - 1 |
|
Хъбей
|
|
ДАН1
Дания
|
14:45 |
Нествед
|
|
1 - 0 |
|
Скиве
|
|
КХЛ
Русия
|
15:00 |
Металург Магнитогорск
|
|
3 - 0 |
|
ХК Авангард
|
|
ЕСТ
Естония
|
15:00 |
Нъме Калю
|
|
2 - 1 |
|
Флора
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Швабмюнхен
|
|
0 - 1 |
|
Ньордлинген
|
|
КОСОВ
Косово
|
15:00 |
Дрита Гниляне
|
|
2 - 0 |
|
Балкани Сува река
|
|
КОСОВ
Косово
|
15:00 |
Феризай
|
|
0 - 2 |
|
Прищина
|
|
РУСЖ
Русия
|
15:00 |
Кубаночка (Ж)
|
|
1 - 2 |
|
Звезда Перм (Ж)
|
|
ПАР2
Парагвай
|
15:00 |
Ресистенция
|
|
2 - 2 |
|
Гуайреня
|
|
ГЕРЖ
Германия
|
15:00 |
ФФК Франкфурт (Ж)
|
|
0 - 3 |
|
Волфсбург (Ж)
|
|
ГЕРЖ
Германия
|
15:00 |
СГШ Есен (Ж)
|
|
3 - 1 |
|
Кьолн (Ж)
|
|
ГЕРЖ
Германия
|
15:00 |
Фрайбург (Ж)
|
|
4 - 0 |
|
УШФ Йена (Ж)
|
|
ГЕРЖ
Германия
|
15:00 |
СК Санд (Ж)
|
|
0 - 2 |
|
МШФ Дуисбург (Ж)
|
|
РУС3
Русия
|
15:00 |
Волгар Астрахан
|
|
3 - 1 |
|
Спартак Владикавказ
|
|
АСИО
Англия
|
15:00 |
Дейвид Гилбърт
|
|
1 - 9 |
|
Марк Селби
|
|
ГЕРЖ
Германия
|
15:00 |
Байерн Мюнхен (Ж)
|
|
3 - 1 |
|
Турбине Потсдам (Ж)
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Интер Лайпциг
|
|
2 - 3 |
|
Айнхайт Рудолщадт
|
|
ЛИТ1
Литва
|
15:00 |
Атмосфера
|
|
0 - 6 |
|
Вилняюс Вютис
|
|
ДАН
Дания
|
15:00 |
Сьонерюск
|
|
1 - 4 |
|
Нордселанд
|
|
ТУР3
Турция
|
15:00 |
Инегьолспор
|
|
0 - 1 |
|
Самсунспор
|
|
АНДОР
Андора
|
15:00 |
Енгордани
|
|
3 - 1 |
|
Ордино
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
БШК Сюд 05
|
|
0 - 4 |
|
Тасмания Берлин
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Щаакен
|
|
4 - 0 |
|
Щраусберг
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
ШФК Херта
|
|
2 - 1 |
|
Виктория Зеелов
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Оберлаусиц Нойгерсдорф
|
|
1 - 0 |
|
Карл Цайс Йена II
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Вакер Нордхаузен II
|
|
3 - 2 |
|
Хохенщайн-Ернстхал
|
|
ДАН1
Дания
|
15:00 |
Нюкьобинг
|
|
0 - 5 |
|
Фредериция
|
|
ДАН1
Дания
|
15:00 |
ХБ Кьоге
|
|
2 - 1 |
|
Роскилде
|
|
БЪЛБ
България
|
15:00 |
Септември София
|
|
2 - 1 |
|
Локомотив София
|
|
РУС3
Русия
|
15:00 |
Акрон
|
|
3 - 0 |
|
Тюмен
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Баунатал
|
|
1 - 1 |
|
Барокщат Фулда-Лехнерц
|
|
ИСП
Испания
|
15:00 |
Реал Сосиедад
|
|
3 - 1 |
|
Реал Бетис
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Алтона 93
|
|
2 - 6 |
|
ФФБ Олденбург
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Швабен Аугсбург
|
|
2 - 3 |
|
Тюркспор Аугсбург
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
15:00 |
Мюнсинген
|
|
1 - 2 |
|
Блек Старс
|
|
ГЕР3
Германия
|
15:00 |
Карл Цайс Йена
|
|
1 - 1 |
|
Вюрцбургер Кикерс
|
|
ТУР3
Турция
|
15:00 |
Къркларелиспор
|
|
0 - 3 |
|
1922 Коняспор
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Бармбек-Уленхорст
|
|
5 - 1 |
|
Майндорфер ШФ
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Найндорфер ТШФ
|
|
0 - 2 |
|
Теутония Хамбург
|
|
ДАНДС
Дания
|
15:00 |
Хернинг Фремад
|
|
3 - 1 |
|
Хеденстед
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Хавелс
|
|
3 - 1 |
|
Любек
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Холщайн Кил II
|
|
4 - 1 |
|
Волфсбург II
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Санкт Паули II
|
|
6 - 0 |
|
ХСК Хановер
|
|
ТУР3
Турция
|
15:00 |
Бандърмаспор
|
|
4 - 1 |
|
Нигде Анадолу
|
|
ДАН
Дания
|
15:10 |
ОГФ
|
|
3 - 4 |
|
Силкеборг
|
|
ТРМЛО
Русия
|
15:15 |
Анастасия Павлюченкова
|
|
1 - 2 |
|
Белинда Бенчич
|
|
ИТАСД
Италия
|
15:30 |
Нола 1925
|
|
0 - 3 |
|
Бианкавила
|
|
ХОЛ
Нидерландия
|
15:30 |
Емен
|
|
2 - 1 |
|
Фортуна Ситард
|
|
УНГ2
Унгария
|
15:30 |
Дороги
|
|
3 - 0 |
|
Будайорш
|
|
ИРАН
Иран
|
15:30 |
Машин Сази Табриз
|
|
2 - 3 |
|
Фолад
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
15:30 |
Дрита Боговинье
|
|
0 - 1 |
|
Охрид Лихнида
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
15:30 |
Кадино
|
|
0 - 0 |
|
Влазрими 77
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
15:30 |
Тиквеш
|
|
1 - 2 |
|
Беласица Струмица
|
|
УНГ2
Унгария
|
15:30 |
Казинцбарцика
|
|
1 - 2 |
|
Дьормот
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
15:30 |
Вардари Форино
|
|
2 - 2 |
|
Кораб Дебър
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
15:30 |
Лабунища
|
|
1 - 1 |
|
Пелистер
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
15:30 |
Пехчево
|
|
2 - 1 |
|
Победа
|
|
УНГ2
Унгария
|
15:30 |
Шорокшар СК
|
|
0 - 1 |
|
Чаквари ТК
|
|
БEЛ
Белгия
|
15:30 |
Мехелен
|
|
3 - 1 |
|
Антверп
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
15:30 |
Делемон
|
|
3 - 1 |
|
Бил-Биен
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:30 |
Хемелинген
|
|
4 - 0 |
|
Шваххаузен
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
15:30 |
Питу Гули
|
|
0 - 1 |
|
Плачковица
|
|
ХОЛ
Нидерландия
|
15:30 |
Грьонинген
|
|
2 - 0 |
|
Спарта Ротердам
|
|
АВС
Австрия
|
15:30 |
Санкт Пьолтен
|
|
2 - 2 |
|
Аустрия Виена
|
|
АВС
Австрия
|
15:30 |
ВШГ Тирол
|
|
0 - 1 |
|
Хартберг
|
|
СЛВН
Словения
|
15:30 |
Табор Сежана
|
|
4 - 1 |
|
Марибор
|
|
РУМ
Румъния
|
15:30 |
Академика Клинчени
|
|
0 - 0 |
|
ФКВ Фарул Констанца
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
15:30 |
Скопие
|
|
4 - 2 |
|
КФ Гостивар
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
15:30 |
Осогово
|
|
2 - 5 |
|
Каменица Саса
|
|
ТШСИБ
Швейцария
|
15:45 |
Алексей Попирин
|
|
2 - 1 |
|
Соон Воо Квон
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Кампобасо
|
|
0 - 1 |
|
Монтеджорджо
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Калдиеро Терме
|
|
1 - 0 |
|
Тамай
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Белуно
|
|
2 - 0 |
|
Вигазио
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Вилафранка
|
|
1 - 1 |
|
Делта Порто Толе
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Алянезе
|
|
3 - 0 |
|
Скандичи
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Монтеварки Калчо
|
|
1 - 1 |
|
Нуова Монтероси
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Грасина
|
|
1 - 1 |
|
Фолоника Гаворано
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Трастевере
|
|
2 - 1 |
|
Ланузей
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Помеция
|
|
2 - 1 |
|
Канара
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Мобилиери Понсако
|
|
1 - 1 |
|
Тутокуойо
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Сан Донато Таварнеле
|
|
1 - 1 |
|
Фламиния
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Монтебелуна
|
|
1 - 1 |
|
Унион Фелтре
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Камподарседжо
|
|
3 - 2 |
|
Лупарензе
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Картиляно
|
|
2 - 1 |
|
Амброзияна
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Авезано
|
|
1 - 1 |
|
Вастезе
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Вис Артена
|
|
0 - 1 |
|
Остия Маре
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Йези
|
|
1 - 3 |
|
Анкона-Мателика
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Нотареско
|
|
3 - 2 |
|
Порто Сант'Елпидио
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Сангистезе
|
|
2 - 2 |
|
Католика
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Атлетико Терме Фиуджи
|
|
6 - 0 |
|
Реал Джулиянова
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Адриезе
|
|
2 - 0 |
|
Унион Клодиензе
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Местре
|
|
0 - 2 |
|
Есте
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Леняго Салус
|
|
2 - 2 |
|
Джарлинс Муцане
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Кионс
|
|
3 - 1 |
|
Сан Луиджи
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Фанфула
|
|
0 - 1 |
|
Мантова
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Форли
|
|
2 - 1 |
|
Крема
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Фиделис Андрия
|
|
0 - 1 |
|
Грументум
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Фоджа
|
|
1 - 1 |
|
Касарано
|
|
АЗР
Азербайджан
|
16:00 |
Нефтчи Баку
|
|
3 - 0 |
|
Зира
|
|
САНМА
Сан Марино
|
16:00 |
Ла Фиорита
|
|
2 - 1 |
|
Фаетано
|
|
САНМА
Сан Марино
|
16:00 |
Тре Фиори
|
|
1 - 0 |
|
Фолгоре
|
|
САНМА
Сан Марино
|
16:00 |
Мурата
|
|
2 - 1 |
|
Пенароса
|
|
САНМА
Сан Марино
|
16:00 |
Домагнано
|
|
2 - 1 |
|
Ювенес/Догана
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Ютерхогдал
|
|
2 - 2 |
|
Карлберг
|
|
ГББЛ
Германия
|
16:00 |
БК Лудвигсбург
|
|
106 - 75 |
|
Ратиофарм Улм
|
|
ГББЛ
Германия
|
16:00 |
Баскетбол Брауншвайг
|
|
102 - 88 |
|
БК Мителдойчер
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Франкавила
|
|
5 - 0 |
|
Агрополи
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Гладиатор
|
|
1 - 0 |
|
Чита ди Фасано
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Нардо Калчо
|
|
2 - 2 |
|
Бриндиси
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Лентиджионе
|
|
0 - 2 |
|
Фиоренцола
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Кастровилари
|
|
3 - 2 |
|
Сан Томазо
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Ачиреале
|
|
1 - 1 |
|
Марина ди Рагуса
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Джуляно
|
|
2 - 0 |
|
Читанова Интерпияна
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Месина
|
|
1 - 0 |
|
Рочела
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Палмезе
|
|
3 - 2 |
|
Кориляно Калабро
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Тройна
|
|
2 - 3 |
|
Марсала
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Савоя
|
|
1 - 1 |
|
ФК Месина
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Тийм Алтамура
|
|
2 - 1 |
|
Ночерина
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Соренто
|
|
2 - 1 |
|
Аудаче Чериньола
|
|
ГББЛ
Германия
|
16:00 |
с. Оливер Вюрцбург
|
|
82 - 110 |
|
Алба Берлин
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Торес
|
|
3 - 3 |
|
Чита ди Анани
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Рилазинген-Арлен
|
|
0 - 6 |
|
КфР Пфорцхайм
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Шпортфройнде Зиген
|
|
2 - 2 |
|
Майнерцхаген
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Падерборн 07 II
|
|
1 - 2 |
|
Рот Вайс Ален
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Рьохлинг Вьолклинген
|
|
2 - 1 |
|
Ворматия Вормс
|
|
НОР1
Норвегия
|
16:00 |
Ейгарден
|
|
3 - 0 |
|
Саннес Улф
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
16:00 |
Акрополис
|
|
3 - 1 |
|
Васалунд
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
16:00 |
Солентуна
|
|
1 - 2 |
|
Тим Торен
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Шермбек
|
|
3 - 0 |
|
Шпрокхьофел
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
16:00 |
Боденс
|
|
4 - 2 |
|
ИФ Карлстад
|
|
ГРУ
Грузия
|
16:00 |
ВИТ Грузия
|
|
0 - 0 |
|
Сиони
|
|
НОР1
Норвегия
|
16:00 |
Стрьомен
|
|
2 - 1 |
|
Рауфос
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Хамер ШФ
|
|
0 - 2 |
|
Ерндтебрюк
|
|
ШВЕЦ
Швеция
|
16:00 |
Хамарби
|
|
2 - 0 |
|
Малмьо ФФ
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Гонсенхайм
|
|
4 - 2 |
|
Ейсбахтал
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Хилден
|
|
4 - 2 |
|
Меербуш
|
|
СЪРБ1
Сърбия
|
16:00 |
Кабел Нови Сад
|
|
1 - 0 |
|
Динамо Враня
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Енепетал
|
|
1 - 1 |
|
Вестфалия Ринерн
|
|
УКРП
Украйна
|
16:00 |
Металург Запорожие
|
|
1 - 1 |
|
Николаев
|
|
СЛВН2
Словения
|
16:00 |
Брда Доброво
|
|
0 - 1 |
|
Брежице
|
|
КЕНИЯ
Кения
|
16:00 |
Кариобанги Шаркс
|
|
0 - 1 |
|
Гор Махия
|
|
ШВЕЦС
Швеция
|
16:00 |
Браге
|
|
3 - 1 |
|
Йоншьопингс Сьодра
|
|
ШВЕЦ
Швеция
|
16:00 |
Фалкенбери
|
|
1 - 5 |
|
АИК
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Монхайм
|
|
3 - 1 |
|
ШК Велберт
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
ШШФГ Велберт
|
|
2 - 1 |
|
ШФ Нидервенигерн
|
|
ХЪР2
Хърватия
|
16:00 |
Динамо Загреб II
|
|
1 - 0 |
|
Кустошия
|
|
ХЪР2
Хърватия
|
16:00 |
Бьело Бърдо
|
|
0 - 1 |
|
Шибеник
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Германия Егесторф
|
|
2 - 1 |
|
ТБ Упхузен
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Хаген/Утледе
|
|
3 - 0 |
|
Волфенбютел
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Берсенбрюк
|
|
4 - 2 |
|
Шпеле-Венахус
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
ФТ Брауншвайг
|
|
1 - 1 |
|
Борусия Хилдсхайм
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
ФФЛ Олденбург
|
|
6 - 4 |
|
Айнтрахт Нортхайм
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Гифхорн
|
|
3 - 2 |
|
ХШК БВ Швалбе Тюндерн
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Унион Торнеш
|
|
1 - 2 |
|
Рюгенберген
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
ДЮК Бамберг
|
|
2 - 2 |
|
АТШФ Ерланген
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
16:00 |
Кухл
|
|
2 - 3 |
|
Пинзгау Шаалфелден
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Бад Вилбел
|
|
2 - 3 |
|
Рот-Вайс Хадамар
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Шварц-Вайс Есен
|
|
5 - 2 |
|
ШФ Баумберг
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Крей
|
|
0 - 2 |
|
Бохолт
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Германия Ратинген
|
|
0 - 4 |
|
ТуРУ 1880 Дюселдорф
|
|
АНГЧ
Англия
|
16:00 |
Уигън Атлетик
|
|
1 - 0 |
|
Нотингам Форест
|
|
ХЪРВ
Хърватия
|
16:00 |
Интер Запрешич
|
|
3 - 3 |
|
Осиек
|
|
ФРА
Франция
|
16:00 |
Бордо
|
|
0 - 1 |
|
Сент Етиен
|
|
ПОЛ
Полша
|
16:00 |
Арка Гдиня
|
|
2 - 2 |
|
Лехия Гданск
|
|
ЛИТ1
Литва
|
16:00 |
Хегелман Литауен
|
|
8 - 1 |
|
Жалгирис II
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Клеве
|
|
3 - 1 |
|
Кроненбергер ШК
|
|
ГЕР4
Германия
|
16:00 |
ЛШК Ханза
|
|
1 - 3 |
|
Шварц-вайс Реден
|
|
ИТЛП
Италия
|
16:00 |
Триестина
|
|
2 - 0 |
|
Калчо Падова
|
|
ИТЛП
Италия
|
16:00 |
Вибонезе
|
|
5 - 0 |
|
Катания
|
|
ИТЛП
Италия
|
16:00 |
Перголетезе
|
|
0 - 1 |
|
Сиена
|
|
ИТА
Италия
|
16:00 |
Каляри
|
|
2 - 0 |
|
СПАЛ
|
|
ИТА
Италия
|
16:00 |
Сампдория
|
|
0 - 0 |
|
Рома
|
|
ИТА
Италия
|
16:00 |
Удинезе
|
|
1 - 0 |
|
Торино
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Борусия Фрайалденхофен
|
|
2 - 1 |
|
Фрехен
|
|
ВЛ2ДЕ
Англия
|
16:00 |
Ливърпул (23)
|
|
4 - 3 |
|
Уулвърхямптън Уондърърс (23)
|
|
ИТАБ
Италия
|
16:00 |
Киево
|
|
2 - 0 |
|
Асколи
|
|
ИТАБ
Италия
|
16:00 |
Пиза
|
|
1 - 1 |
|
Кротоне
|
|
ИТЛП
Италия
|
16:00 |
Сикула Леонцио
|
|
1 - 2 |
|
ФК Риети
|
|
ИТЛП
Италия
|
16:00 |
Монополи
|
|
1 - 2 |
|
Реджина
|
|
ИТЛП
Италия
|
16:00 |
Римини
|
|
1 - 1 |
|
Чезена
|
|
ИТЛП
Италия
|
16:00 |
Пистойезе
|
|
1 - 1 |
|
Джана Ермино
|
|
ИТЛП
Италия
|
16:00 |
Авелино
|
|
2 - 2 |
|
Бари
|
|
ИТЛП
Италия
|
16:00 |
Бишелие
|
|
0 - 1 |
|
Тернана
|
|
ИТЛП
Италия
|
16:00 |
Новара
|
|
2 - 1 |
|
Карарезе
|
|
ИТЛП
Италия
|
16:00 |
Гозано
|
|
0 - 0 |
|
Олбия
|
|
ИТЛП
Италия
|
16:00 |
Комо
|
|
2 - 0 |
|
Понтедера
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Ейлендорф
|
|
1 - 0 |
|
Вихтал
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Хенеф 05
|
|
2 - 2 |
|
Пеш
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Хюрт
|
|
0 - 2 |
|
Зигбургер ШФ
|
|
МЛТ
Малта
|
16:00 |
Гуджа Юнайтед
|
|
0 - 1 |
|
Валета
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Понте Сан Пиетро
|
|
0 - 0 |
|
Бустезе Милано Сити
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Сканцорошате
|
|
2 - 1 |
|
Инверуно
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Сондрио
|
|
1 - 1 |
|
Фолгоре Каратезе
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Вила Вале
|
|
3 - 2 |
|
Леняно
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Ладисполи
|
|
0 - 1 |
|
Лате Долче
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Априлия
|
|
1 - 0 |
|
Будони
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Латина
|
|
2 - 0 |
|
Портичи
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Фризия 03 Ризум-Линдхолм
|
|
1 - 5 |
|
Фьоникс Любек
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Пройсен Райнфелд
|
|
2 - 5 |
|
Хузумер
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Дро Алто Гарда
|
|
0 - 1 |
|
Тритиум
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Сереньо
|
|
5 - 0 |
|
Кастеланзесе
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Караваджо
|
|
1 - 3 |
|
Санджулиано Сити
|
|
ИТЛП
Италия
|
16:00 |
Имолезе
|
|
0 - 1 |
|
ФералпиСало
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Унион Бремен
|
|
1 - 3 |
|
Бремер ШФ
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Екернфьордер ШФ
|
|
3 - 8 |
|
Тодесфелде
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Фосано
|
|
2 - 0 |
|
Лаванезе
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Лигорна
|
|
0 - 0 |
|
Лукезе
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Прато
|
|
4 - 2 |
|
Вадо
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Серавеза
|
|
0 - 0 |
|
Фезанесе
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Арконатезе
|
|
1 - 1 |
|
Виртус Чисерано Бергамо
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
16:10 |
ГОГ
|
|
35 - 30 |
|
Кадетен ШХ
|
|
ТАЕБО
Австрия
|
16:15 |
Мартон Фучович
|
|
2 - 1 |
|
Стефано Травалия
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:15 |
Унион Нететал
|
|
2 - 5 |
|
Щраелен
|
|
ТШИСО
Швеция
|
16:15 |
Денис Шаповалов
|
|
2 - 0 |
|
Филип Краинович
|
|
ТАЕБО
Австрия
|
16:15 |
Аляж Бедене
|
|
2 - 0 |
|
Федерико Делбонис
|
|
ТЛЛО
Люксембург
|
16:15 |
Йелена Остапенко
|
|
2 - 0 |
|
Юлия Гьоргес
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:15 |
Вестфалия Херне
|
|
3 - 1 |
|
Гютерслох
|
|
РУС
Русия
|
16:30 |
Арсенал Тула
|
|
1 - 1 |
|
Сочи
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Лехер ТШ
|
|
3 - 1 |
|
Хащедт
|
|
ЮАР2
ЮАР
|
16:30 |
Ричардс Бей
|
|
1 - 2 |
|
ТТМ
|
|
ЮАР2
ЮАР
|
16:30 |
ТС Галакси
|
|
1 - 1 |
|
ДжДР Старс
|
|
АРМЕ
Армения
|
16:30 |
Пюник
|
|
1 - 2 |
|
Урарту
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
16:30 |
Косова
|
|
2 - 2 |
|
Диетикон
|
|
ТУР1
Турция
|
16:30 |
Болуспор
|
|
2 - 0 |
|
Гиресунспор
|
|
ТУР
Турция
|
16:30 |
Аланияспор
|
|
5 - 2 |
|
Ризеспор
|
|
ГЕР
Германия
|
16:30 |
Кьолн
|
|
3 - 0 |
|
Падерборн
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
16:30 |
Влашим
|
|
0 - 2 |
|
Храдец Кралове
|
|
ЧЕХ
Чехия
|
16:30 |
Виктория Пилзен
|
|
3 - 0 |
|
Баник Острава
|
|
ЧЕХ
Чехия
|
16:30 |
Карвина
|
|
0 - 2 |
|
Словачко
|
|
ЧЕХ
Чехия
|
16:30 |
Бохемианс 1905
|
|
1 - 0 |
|
Опава
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Хабенхаузер ФФ
|
|
0 - 2 |
|
Обернойланд
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:30 |
Касале
|
|
1 - 1 |
|
Реал Форте Керчета
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:30 |
Гелбисон
|
|
0 - 0 |
|
Гравина
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Пройсен Мюнстер II
|
|
0 - 1 |
|
Виденбрюк
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Бремерхафен
|
|
5 - 1 |
|
Блументхалер ШФ
|
|
УКРП
Украйна
|
16:30 |
Рух Виники
|
|
1 - 0 |
|
Ингулец
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:30 |
Киери
|
|
3 - 1 |
|
Гивизано Борджо Моцано
|
|
ГЪР
Гърция
|
16:45 |
Паниониос
|
|
0 - 1 |
|
Астерас Триполи
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
17:00 |
ХК Висла Плок
|
|
26 - 26 |
|
КК Динамо Букурещ
|
|
ИТСЛЕ
Италия
|
17:00 |
Волей Лубе
|
|
3 - 0 |
|
Палаволо Пиаченца
|
|
МАР
Мароко
|
17:00 |
ФАР Рабат
|
|
2 - 0 |
|
Рапиде Уед Зем
|
|
ШОТК
Шотландия
|
17:00 |
Стърлинг Юнивърсити
|
|
0 - 2 |
|
Линлитгоу Роуз
|
|
КХЛ
Русия
|
17:00 |
СКА Санкт Петербург
|
|
2 - 3 |
|
ХК Спартак Москва
|
|
КАЗХ
Казахстан
|
17:00 |
Астана
|
|
3 - 1 |
|
Кайрат
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
17:00 |
Гилермо Браун
|
|
0 - 1 |
|
Митре Сантяго д. Естеро
|
|
АРЖЦ
Аржентина
|
17:00 |
Ел Порвенир
|
|
0 - 1 |
|
Депортиво Еспаньол
|
|
АРЖ
Аржентина
|
17:00 |
Алдосиви
|
|
1 - 0 |
|
Дефенса и Хустисия
|
|
ДАН
Дания
|
17:00 |
Копенхаген
|
|
3 - 1 |
|
Есбер
|
|
ИСП2
Испания
|
17:00 |
Депортиво Ла Коруня
|
|
0 - 2 |
|
Малага
|
|
ФАРО
Фарьорски острови
|
17:00 |
КИ
|
|
3 - 2 |
|
НСИ
|
|
ЛАТ
Латвия
|
17:00 |
Лиепая
|
|
2 - 3 |
|
Валмиера
|
|
БЛР
Беларус
|
17:00 |
Дняпро Могилев
|
|
2 - 0 |
|
Шахтьор Солигорск
|
|
ЛЮКС
Люксембург
|
17:00 |
Етцела Eтцелбрюк
|
|
1 - 2 |
|
УТ Петанж
|
|
ЛЮКС
Люксембург
|
17:00 |
Фола Еш
|
|
2 - 1 |
|
Ф91 Дюделанж
|
|
ЛЮКС
Люксембург
|
17:00 |
Мондорф льо Бен
|
|
0 - 4 |
|
Расинг Юнион
|
|
ИСП
Испания
|
17:00 |
Еспаньол
|
|
0 - 1 |
|
Виляреал
|
|
ГЪР
Гърция
|
17:00 |
Ксанти
|
|
0 - 1 |
|
Арис
|
|
БЕЛ2
Белгия
|
17:00 |
Ломел Юнайтед
|
|
0 - 2 |
|
АХ Льовен
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
17:00 |
Парадисо
|
|
8 - 0 |
|
Балцерс
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
1860 Мюнхен II
|
|
3 - 2 |
|
Ян Регенсбург II
|
|
ФАРО
Фарьорски острови
|
17:00 |
ИФ
|
|
1 - 3 |
|
Скала
|
|
ШВЦР
Швейцария
|
17:00 |
Сервет
|
|
1 - 2 |
|
Санкт Гален
|
|
ШВЦР
Швейцария
|
17:00 |
Люцерн
|
|
3 - 1 |
|
Сион
|
|
ШВЦР
Швейцария
|
17:00 |
Лугано
|
|
0 - 0 |
|
Цюрих
|
|
УКР
Украйна
|
17:00 |
Динамо Киев
|
|
1 - 0 |
|
Олександрия
|
|
ФАРО
Фарьорски острови
|
17:00 |
ЕБ/Стреймур
|
|
1 - 2 |
|
АБ Аргир
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
17:00 |
Телфс
|
|
1 - 2 |
|
Хал
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
17:00 |
Райндорф Алтах II
|
|
1 - 1 |
|
Волфурт
|
|
БУНХ
Германия
|
17:00 |
ХК Ерланген
|
|
27 - 32 |
|
СК Магдебург
|
|
БУНХ
Германия
|
17:00 |
ХШГ Нордхорн-Линген
|
|
25 - 26 |
|
ГВД Минден
|
|
РАНГП
Англия
|
17:00 |
Уаспс
|
|
26 - 29 |
|
Лондон Айриш
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
17:00 |
Умея
|
|
3 - 1 |
|
Рининге
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
17:00 |
Вернаму
|
|
0 - 1 |
|
Асириска Турабдин
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
17:00 |
Ландскруна
|
|
2 - 0 |
|
Ескилсмине
|
|
ФАРО
Фарьорски острови
|
17:00 |
ХБ
|
|
3 - 0 |
|
ТБ
|
|
ФАРО
Фарьорски острови
|
17:00 |
Викингур Гота
|
|
0 - 1 |
|
Б36
|
|
БУНХ
Германия
|
17:00 |
ХБВ Балинген-Вайлщетен
|
|
31 - 30 |
|
Фюксе Берлин
|
|
КИП
Кипър
|
17:00 |
Еносис
|
|
0 - 1 |
|
Неа Саламис
|
|
АНДОР
Андора
|
17:00 |
Интер Ескалдес
|
|
1 - 0 |
|
ФК Санта Колома
|
|
ГИБ
Гибралтар
|
17:00 |
Сейнт Джоузефс
|
|
8 - 1 |
|
Глейсис Юнайтед
|
|
ТБЮО
Белгия
|
17:15 |
Станислас Вавринка
|
|
1 - 2 |
|
Анди Мъри
|
|
ТРМЛО
Русия
|
17:15 |
Андрей Рубльов
|
|
2 - 0 |
|
Адриан Манарино
|
|
КАТ
Катар
|
17:25 |
Ум Салал
|
|
0 - 1 |
|
Ал Духаил
|
|
КХЛ
Русия
|
17:30 |
ХК Динамо Рига
|
|
1 - 2 |
|
ХК Нефтехимик
|
|
СЛВН
Словения
|
17:30 |
Алуминий
|
|
5 - 1 |
|
Браво
|
|
ИРАН
Иран
|
17:30 |
Парс Ям Бушехр
|
|
0 - 0 |
|
Санат Нафт
|
|
ИСПСБ
Испания
|
17:30 |
Туделано
|
|
1 - 1 |
|
Гихуело
|
|
ИРАН
Иран
|
17:30 |
Персеполис
|
|
2 - 1 |
|
Пейкан
|
|
ЕКВ2
Еквадор
|
17:45 |
Оренсе
|
|
1 - 1 |
|
Санта Рита Винсес
|
|
ТШСИБ
Швейцария
|
17:45 |
Йошито Нишиока
|
|
0 - 2 |
|
Уго Делиен
|
|
РУМ
Румъния
|
17:45 |
Сепси
|
|
2 - 3 |
|
Астра
|
|
ХОЛ
Нидерландия
|
17:45 |
Фейенорд
|
|
1 - 1 |
|
Хераклес
|
|
БЪЛ
България
|
17:45 |
Локомотив Пловдив
|
|
1 - 0 |
|
ЦСКА София
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
17:50 |
ОБ Хандбал
|
|
31 - 28 |
|
Фленсбург-Хандевит
|
|
ИСПСБ
Испания
|
18:00 |
Ориуела
|
|
1 - 1 |
|
ФК Андора
|
|
ЛБСА
Италия
|
18:00 |
БК Кремона
|
|
82 - 78 |
|
Олимпия Милано
|
|
АЦБ
Испания
|
18:00 |
БК Фуенлабрада
|
|
75 - 74 |
|
БК УКАМ Мурсия
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
18:00 |
Рийхимаен Кокс
|
|
25 - 23 |
|
Спортинг Лисабон (хандбал)
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
18:00 |
РК Целе
|
|
32 - 25 |
|
Елверум ИЛ
|
|
ИТП1
Италия
|
18:00 |
Фиорентина (19)
|
|
1 - 1 |
|
Киево Верона (19)
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
18:00 |
РК Загреб
|
|
21 - 26 |
|
СК Сегед
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
18:00 |
Еврофарм Работник
|
|
23 - 24 |
|
ХТ Татран Прешов
|
|
УНГ2
Унгария
|
18:00 |
Тисакечке
|
|
2 - 1 |
|
Шиофок
|
|
АЦБ
Испания
|
18:00 |
Баскония
|
|
84 - 73 |
|
БК Реал Бетис
|
|
УНГ2
Унгария
|
18:00 |
Дьор ЕТО
|
|
0 - 0 |
|
Вац
|
|
ГЪР
Гърция
|
18:00 |
ПАОК
|
|
3 - 0 |
|
Ламия
|
|
БиХ
Босна и Херцеговина
|
18:00 |
Широки брег
|
|
2 - 0 |
|
Слобода Тузла
|
|
КИП
Кипър
|
18:00 |
Анортозис
|
|
0 - 0 |
|
Омония Никозия
|
|
ИСПСБ
Испания
|
18:00 |
Салмантино УДС
|
|
1 - 1 |
|
Изара
|
|
ИСПСБ
Испания
|
18:00 |
Калаора
|
|
3 - 3 |
|
Баракалдо
|
|
ИСПСБ
Испания
|
18:00 |
Аро Депортиво
|
|
2 - 0 |
|
Реал Сосиедад II
|
|
ИСПСБ
Испания
|
18:00 |
Расинг Ферол
|
|
1 - 1 |
|
Атлетико Мадрид II
|
|
ИСПСБ
Испания
|
18:00 |
Понтеведра
|
|
2 - 3 |
|
Хетафе II
|
|
ИСПСБ
Испания
|
18:00 |
Лангрео
|
|
1 - 1 |
|
Марино де Луанко
|
|
ИСПСБ
Испания
|
18:00 |
Линенсе
|
|
1 - 1 |
|
Гранада II
|
|
ИСПСБ
Испания
|
18:00 |
Бадалона
|
|
0 - 0 |
|
Олот
|
|
УНГ2
Унгария
|
18:00 |
Вашаш
|
|
3 - 2 |
|
Шомбатели Халадаш
|
|
ГРУ
Грузия
|
18:00 |
Дила
|
|
0 - 0 |
|
Динамо Батуми
|
|
ЛИТ1
Литва
|
18:00 |
Невежис
|
|
0 - 3 |
|
Дайнава
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
18:00 |
Тролхетан
|
|
1 - 1 |
|
Кристиандстадс
|
|
СЛВК
Словакия
|
18:00 |
Тренчин
|
|
2 - 3 |
|
Сеница
|
|
АВС
Австрия
|
18:00 |
Рапид Виена
|
|
1 - 1 |
|
Волфсбергер АК
|
|
УНГ2
Унгария
|
18:00 |
Айка
|
|
1 - 0 |
|
Сегед-Чанад
|
|
ЕКВ2
Еквадор
|
18:00 |
ЛДУ Лоя
|
|
1 - 2 |
|
Индепендиенте Хуниорс
|
|
УНГ2
Унгария
|
18:00 |
Бекешчаба
|
|
1 - 1 |
|
Солнок МАВ
|
|
ФРА
Франция
|
18:05 |
Монако
|
|
3 - 2 |
|
Рен
|
|
МЛТ
Малта
|
18:15 |
Тарксиен Рейнбоус
|
|
1 - 3 |
|
Балзан
|
|
САРБ
Саудитска Арабия
|
18:25 |
Абха
|
|
1 - 1 |
|
Ал Фейха
|
|
ИТЛП
Италия
|
18:30 |
Албинолефе
|
|
2 - 0 |
|
Леко
|
|
ИТЛП
Италия
|
18:30 |
Ювентус II
|
|
2 - 1 |
|
Ренате
|
|
ИСПСБ
Испания
|
18:30 |
Сабадел
|
|
3 - 1 |
|
Еспаньол II
|
|
ИТЛП
Италия
|
18:30 |
Катандзаро
|
|
0 - 2 |
|
Потенца Калчо
|
|
ИТЛП
Италия
|
18:30 |
Вис Песаро
|
|
1 - 0 |
|
Пиаченца
|
|
ИТЛП
Италия
|
18:30 |
Виченца
|
|
1 - 0 |
|
Реджана
|
|
АЗР
Азербайджан
|
18:30 |
Сабаил
|
|
0 - 2 |
|
Сумгаит
|
|
ИТЛП
Италия
|
18:30 |
Карпи
|
|
2 - 0 |
|
Фано
|
|
ИТЛП
Италия
|
18:30 |
Кавезе
|
|
0 - 0 |
|
Касертана
|
|
ИСПСБ
Испания
|
18:30 |
Санлукеньо
|
|
1 - 2 |
|
Виларубия
|
|
ШВЕЦС
Швеция
|
18:30 |
Норби
|
|
4 - 0 |
|
Трелеборис
|
|
ИТЛП
Италия
|
18:30 |
Терамо
|
|
2 - 1 |
|
Паганезе
|
|
ХЪРВ
Хърватия
|
18:30 |
Локомотива Загреб
|
|
0 - 0 |
|
Хайдук Сплит
|
|
АНГ
Англия
|
18:30 |
Манчестър Юнайтед
|
|
1 - 1 |
|
Ливърпул
|
|
ПОЛ
Полша
|
18:30 |
Гурник Забже
|
|
1 - 1 |
|
ЛКС Лодз
|
|
ШВЕЦ
Швеция
|
18:30 |
Норшьопинг
|
|
1 - 0 |
|
Калмар
|
|
ГББЛ
Германия
|
19:00 |
Баскетс Олденбург
|
|
83 - 90 |
|
ФК Байерн Мюнхен (баскетбол)
|
|
ЛИТ
Литва
|
19:00 |
Жалгирис
|
|
1 - 3 |
|
Судува
|
|
ИТСЛЕ
Италия
|
19:00 |
БлуВолей Верона
|
|
3 - 0 |
|
Сора Волей
|
|
НОР
Норвегия
|
19:00 |
Викинг
|
|
2 - 1 |
|
Тромсьо
|
|
ЛБСА
Италия
|
19:00 |
Виртус Рома
|
|
79 - 65 |
|
Фортитудо Болоня
|
|
УНГ2
Унгария
|
19:00 |
МТК
|
|
2 - 1 |
|
Будафоки МТЕ
|
|
КУВ
Кувейт
|
19:00 |
Ал Салмия
|
|
1 - 2 |
|
Казма
|
|
ТУР1
Турция
|
19:00 |
Аданаспор
|
|
2 - 2 |
|
Истанбулспор
|
|
КИП
Кипър
|
19:00 |
Олимпиакос Никозия
|
|
1 - 1 |
|
Пафос
|
|
ТУР
Турция
|
19:00 |
Денизлиспор
|
|
1 - 2 |
|
Фенербахче
|
|
ИСП2
Испания
|
19:00 |
Тенерифе
|
|
3 - 3 |
|
Расинг Сантандер
|
|
ИСПСБ
Испания
|
19:00 |
Мерида
|
|
2 - 2 |
|
Йеклано
|
|
ИСПСБ
Испания
|
19:00 |
Марбеля
|
|
2 - 1 |
|
Рекреативо Уелва
|
|
ИСПСБ
Испания
|
19:00 |
Сан Фернандо КД
|
|
2 - 0 |
|
Алхесирас
|
|
ИСПСБ
Испания
|
19:00 |
Картахена
|
|
2 - 0 |
|
Кордоба
|
|
ТУР1
Турция
|
19:00 |
Алтънорду
|
|
0 - 3 |
|
Алтай
|
|
ИСПСБ
Испания
|
19:00 |
Коруксо
|
|
1 - 1 |
|
Реал Мадрид II
|
|
СЪРБ1
Сърбия
|
19:00 |
Нови Пазар
|
|
2 - 1 |
|
Металац ГМ
|
|
АНДОР
Андора
|
19:00 |
Атлетик Ескалдес
|
|
0 - 1 |
|
УЕ Санта Колома
|
|
ТУР3
Турция
|
19:00 |
Афйонспор
|
|
2 - 0 |
|
Мамак
|
|
ТУР3
Турция
|
19:00 |
Амед
|
|
1 - 1 |
|
Гюмюшанеспор
|
|
ТУР3
Турция
|
19:00 |
Сакаряспор
|
|
0 - 0 |
|
Етимесгют Беледийеспор
|
|
ИТА
Италия
|
19:00 |
Парма
|
|
5 - 1 |
|
Дженоа
|
|
ИСПСБ
Испания
|
19:00 |
Талавера
|
|
0 - 2 |
|
Кадис II
|
|
ИСПСБ
Испания
|
19:00 |
Дон Бенито
|
|
2 - 1 |
|
Реал Мурсия
|
|
ИСП2
Испания
|
19:00 |
Реал Овиедо
|
|
4 - 2 |
|
Жирона
|
|
БEЛ
Белгия
|
19:00 |
Андерлехт
|
|
4 - 1 |
|
Синт Тройден
|
|
ГЕР
Германия
|
19:00 |
Хофенхайм
|
|
2 - 0 |
|
Шалке 04
|
|
НОР1
Норвегия
|
19:00 |
Тромсдален
|
|
0 - 1 |
|
Олесун
|
|
НОР1
Норвегия
|
19:00 |
Согндал
|
|
4 - 0 |
|
Йерв
|
|
НОР1
Норвегия
|
19:00 |
Сандефьор
|
|
3 - 0 |
|
Нутоден
|
|
НОР1
Норвегия
|
19:00 |
Шайд
|
|
1 - 2 |
|
Уленсакер/Киса
|
|
НОР1
Норвегия
|
19:00 |
Старт
|
|
0 - 0 |
|
КФУМ
|
|
НОР
Норвегия
|
19:00 |
Молде
|
|
3 - 1 |
|
Хаугесунд
|
|
НОР
Норвегия
|
19:00 |
Ранхайм
|
|
4 - 1 |
|
Одд
|
|
НОР
Норвегия
|
19:00 |
Стрьомгодсет
|
|
1 - 1 |
|
Лилестрьом
|
|
ИТСЛЕ
Италия
|
19:00 |
Палаволо Модена
|
|
3 - 0 |
|
Палаволо Падова
|
|
ИТСЛЕ
Италия
|
19:00 |
Латина Волей
|
|
2 - 3 |
|
Волей Перуджа
|
|
ЧЕХ
Чехия
|
19:00 |
Теплице
|
|
1 - 1 |
|
Спарта Прага
|
|
СМВЛ
Северна Македония
|
19:00 |
Брегалница Щип
|
|
3 - 0 |
|
Кожув Гевгелия
|
|
СЛВК
Словакия
|
19:00 |
ДАК 1904
|
|
2 - 1 |
|
Злате Моравце
|
|
РУС
Русия
|
19:00 |
Динамо Москва
|
|
1 - 1 |
|
Краснодар
|
|
ДАН
Дания
|
19:00 |
Лингби
|
|
0 - 3 |
|
Брьондби
|
|
БЛР
Беларус
|
19:00 |
Динамо Брест
|
|
3 - 2 |
|
Слуцк
|
|
ИТСЛЕ
Италия
|
19:00 |
Волей Равена
|
|
0 - 3 |
|
Трентино Волей
|
|
ИСПСБ
Испания
|
19:00 |
Културал Леонеса
|
|
2 - 0 |
|
Лейоя
|
|
КРЛА
Коста Рика
|
19:05 |
Пуерто Голфито
|
|
3 - 1 |
|
Туриялба
|
|
ПЕРУ
Перу
|
19:15 |
Спортинг Кристал
|
|
4 - 0 |
|
Пирата
|
|
АРЖ
Аржентина
|
19:15 |
Химнасия Ла Плата
|
|
0 - 1 |
|
Унион Санта Фе
|
|
ГИБ
Гибралтар
|
19:15 |
Манчестър 62
|
|
0 - 7 |
|
Юръп
|
|
АЦБ
Испания
|
19:30 |
Валенсия Баскет
|
|
63 - 79 |
|
БК Уникаха
|
|
ГЪР
Гърция
|
19:30 |
АЕК Атина
|
|
3 - 2 |
|
Волос НФК
|
|
ЛБСА
Италия
|
19:30 |
БК Канту
|
|
78 - 72 |
|
Тренто Баскет
|
|
УКР
Украйна
|
19:30 |
Олимпик Донецк
|
|
2 - 0 |
|
Ворскла
|
|
ИСП
Испания
|
19:30 |
Атлетик Билбао
|
|
1 - 1 |
|
Реал Валядолид
|
|
КАТ
Катар
|
19:35 |
Ал Араби Доха
|
|
0 - 1 |
|
Ал Гарафа
|
|
МЕК
Мексико
|
20:00 |
Пумас УНАМ
|
|
1 - 2 |
|
Леон
|
|
НФЛ
САЩ
|
20:00 |
Индианаполис Колтс
|
|
30 - 23 |
|
Хюстън Тексънс
|
|
МЕК2
Мексико
|
20:00 |
Селая
|
|
4 - 0 |
|
Лорос Универсидад
|
|
НФЛ
САЩ
|
20:00 |
Вашингтон Командърс
|
|
0 - 9 |
|
Сан Франциско Фортинайнърс
|
|
КРЛА
Коста Рика
|
20:00 |
Пунтаренас
|
|
1 - 1 |
|
Мюнисипал Либерия
|
|
САРБ
Саудитска Арабия
|
20:00 |
Ал Фейсали Харма
|
|
1 - 0 |
|
Ал Хазм
|
|
КРЛА
Коста Рика
|
20:00 |
Гуанакастека
|
|
3 - 1 |
|
Депортиво Картахена
|
|
ИСПСБ
Испания
|
20:00 |
Еркулес
|
|
3 - 0 |
|
Ебро
|
|
ГВАТ
Гватемала
|
20:00 |
Комуникасьонес
|
|
0 - 1 |
|
Мюнисипал
|
|
ЕКВ
Еквадор
|
20:00 |
Америка де Кито
|
|
3 - 0 |
|
Фуерца Амариля
|
|
ГЪР
Гърция
|
20:00 |
Атромитос
|
|
0 - 1 |
|
Панатинайкос
|
|
НФЛ
САЩ
|
20:00 |
Бъфало Билс
|
|
31 - 21 |
|
Маями Долфинс
|
|
НФЛ
САЩ
|
20:00 |
Детройт Лайънс
|
|
30 - 42 |
|
Минесота Вайкингс
|
|
НФЛ
САЩ
|
20:00 |
Синсинати Бенгалс
|
|
17 - 27 |
|
Джаксънвил Джагуарс
|
|
НФЛ
САЩ
|
20:00 |
Атланта Фалкънс
|
|
10 - 37 |
|
Лос Анджелис Рамс
|
|
НФЛ
САЩ
|
20:00 |
Грийн Бей Пакърс
|
|
42 - 24 |
|
Лас Вегас Райдърс
|
|
НФЛ
САЩ
|
20:00 |
Ню Йорк Джайънтс
|
|
21 - 27 |
|
Аризона Кардиналс
|
|
ЛБСА
Италия
|
20:00 |
БК Реджана
|
|
84 - 72 |
|
Пистоя Баскет
|
|
КРПД
Коста Рика
|
20:05 |
Лимон Блек Стар
|
|
1 - 1 |
|
Перес Селедон
|
|
НХЛ
САЩ
|
20:05 |
Ню Йорк Рейнджърс
|
|
2 - 3 |
|
Ванкувър Канъкс
|
|
КРПД
Коста Рика
|
20:10 |
Мюнисипал Гресия
|
|
0 - 1 |
|
Картахинес
|
|
ГВАТ
Гватемала
|
20:30 |
Антигуа ГФК
|
|
2 - 0 |
|
Изтапа
|
|
РУМ
Румъния
|
20:30 |
Киндия Търговище
|
|
1 - 2 |
|
ФКСБ
|
|
САЩЖ
САЩ
|
20:30 |
Северна Каролина Къридж (Ж)
|
|
1 - 1 |
|
Сиатъл Рейн (Ж)
|
|
НОР
Норвегия
|
21:00 |
Сарпсборг 08
|
|
1 - 1 |
|
Бран
|
|
ПЕРУ2
Перу
|
21:00 |
Сантос Ика
|
|
1 - 1 |
|
Алианса Атлетико
|
|
ПЕРУ2
Перу
|
21:00 |
Атлетико Грау
|
|
4 - 0 |
|
Унион Уарал
|
|
ПЕРУ2
Перу
|
21:00 |
Хуан Аурих
|
|
3 - 1 |
|
Лос Кайманес
|
|
БEЛ
Белгия
|
21:00 |
Серкъл Брюж
|
|
0 - 3 |
|
Спортинг Шарльороа
|
|
ГВАТ
Гватемала
|
21:00 |
Санта Лучия Коцумалгуапа
|
|
2 - 3 |
|
Кобан Империал
|
|
АЦБ
Испания
|
21:00 |
ФК Барселона Баскет
|
|
89 - 75 |
|
КБ Гран Канария
|
|
КРЛА
Коста Рика
|
21:00 |
КОФУТПА
|
|
1 - 1 |
|
АД Сарчи
|
|
МАР
Мароко
|
21:00 |
Хурибга
|
|
1 - 1 |
|
ФУС Рабат
|
|
АРЖЦ
Аржентина
|
21:30 |
Генерал Ламадрид
|
|
1 - 0 |
|
Итузайнго
|
|
ПЕРУ
Перу
|
21:30 |
Депортиво Мюнисипал
|
|
0 - 0 |
|
УТК Кахамарка
|
|
АРЖЦ
Аржентина
|
21:30 |
Берасатеги
|
|
1 - 1 |
|
Реал Пилар
|
|
АРЖ
Аржентина
|
21:30 |
Уракан
|
|
2 - 0 |
|
Сан Лоренцо
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
21:30 |
Атланта
|
|
3 - 1 |
|
Сан Мартин Сан Хуан
|
|
ЛБСА
Италия
|
21:45 |
Баскет Бриндиси
|
|
108 - 99 |
|
БК Песаро
|
|
ИТА
Италия
|
21:45 |
Милан
|
|
2 - 2 |
|
Лече
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
22:00 |
Рампла Хуниорс
|
|
1 - 1 |
|
Уондърърс
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
22:00 |
Дефенсор Спортинг
|
|
4 - 0 |
|
Расинг Монтевидео
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
22:00 |
Ривър Плейт Монтевидео
|
|
3 - 2 |
|
Серо Ларго
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
22:00 |
Ювентуд Лас Пиедрас
|
|
0 - 0 |
|
Ливърпул Монтевидео
|
|
ИСП
Испания
|
22:00 |
Севиля
|
|
1 - 0 |
|
Леванте
|
|
ИТАБ
Италия
|
22:00 |
Емполи
|
|
1 - 1 |
|
Кремонезе
|
|
ИСП2
Испания
|
22:00 |
Реал Сарагоса
|
|
1 - 2 |
|
Мирандес
|
|
БРАБ
Бразилия
|
22:00 |
Бразил де Пелотас
|
|
0 - 0 |
|
Спорт Ресифе
|
|
БРА
Бразилия
|
22:00 |
Интернасионал
|
|
0 - 1 |
|
Васко да Гама
|
|
БРА
Бразилия
|
22:00 |
Атлетико Минейро
|
|
2 - 0 |
|
Сантос
|
|
БРА
Бразилия
|
22:00 |
Сао Пауло
|
|
1 - 0 |
|
Аваи
|
|
ФРА
Франция
|
22:00 |
Олимпик Марсилия
|
|
2 - 0 |
|
Страсбург
|
|
ЕКВ
Еквадор
|
22:15 |
ЛДУ Кито
|
|
1 - 1 |
|
Делфин
|
|
САЩ
САЩ
|
22:20 |
Филаделфия Юниън
|
|
3 - 3 |
|
Ню Йорк РБ
|
|
САЩЖ
САЩ
|
22:30 |
Чикаго Ред Старс (Ж)
|
|
1 - 0 |
|
Портланд Торнс (Ж)
|
|
БОЛ2
Боливия
|
22:30 |
Стормърс Сан Лоренцо
|
|
2 - 2 |
|
Вилстерман Кооператива
|
|
ВЕН
Венецуела
|
23:00 |
Трухилянос
|
|
1 - 1 |
|
Депортиво Ла Гуайра
|
|
ВЕН
Венецуела
|
23:00 |
Сулия
|
|
0 - 1 |
|
ЛАЛА
|
|
ПАР2
Парагвай
|
23:00 |
Спортиво Итеньо
|
|
2 - 3 |
|
Спортиво Триниденсе
|
|
ВЕН
Венецуела
|
23:00 |
Естудиантес де Мерида
|
|
2 - 1 |
|
Карабобо
|
|
ПАР2
Парагвай
|
23:00 |
РИ 3 Коралес
|
|
2 - 2 |
|
2 май
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
23:00 |
Сан Мартин Тукуман
|
|
3 - 0 |
|
Атлетико Рафаела
|
|
КАНД
Канада
|
23:00 |
Украйна Юнайтед
|
|
5 - 3 |
|
Ватерло
|
|
ПАР2
Парагвай
|
23:00 |
Генерал Кабалеро
|
|
4 - 2 |
|
Рубио Ню
|
|
ПАР2
Парагвай
|
23:00 |
Депортиво Каагуасу
|
|
1 - 1 |
|
Фулгенсио Йегрос
|
|
НФЛ
САЩ
|
23:05 |
Тенеси Тайтънс
|
|
23 - 20 |
|
Лос Анджелис Чарджърс
|
|
КОЛА
Колумбия
|
23:15 |
Агилас Дорадос
|
|
1 - 4 |
|
Депортиво Кали
|
|
НФЛ
САЩ
|
23:25 |
Сиатъл Сийхоукс
|
|
16 - 30 |
|
Балтимор Рейвънс
|
|
НФЛ
САЩ
|
23:25 |
Чикаго Беърс
|
|
25 - 36 |
|
Ню Орлиънс Сейнтс
|
|
ПЕРУ2
Перу
|
23:30 |
Спорт Лорето
|
|
0 - 2 |
|
Сиенсиано
|
|
ЯМК
Ямайка
|
23:30 |
Молинес Юнайтед
|
|
1 - 3 |
|
Кавалиър
|
|
ГВАТ
Гватемала
|
23:30 |
Гуастатоя
|
|
3 - 0 |
|
Микско
|
|
ЯМК
Ямайка
|
23:30 |
Тиволи Гардънс
|
|
1 - 0 |
|
Дънбехолдън
|
|
ЯМК
Ямайка
|
23:30 |
Хъмбъл Лайънс
|
|
0 - 0 |
|
Харбър Вю
|
|
ЯМК
Ямайка
|
23:30 |
ЮУИ
|
|
1 - 1 |
|
Вере Юнайтед
|
|
ПАР
Парагвай
|
23:45 |
Серо Портеньо
|
|
2 - 0 |
|
Спортиво Сан Лоренцо
|
|
АРЖ
Аржентина
|
23:55 |
Росарио Сентрал
|
|
0 - 1 |
|
Велес Сарсфийлд
|
|