Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
АРЖБ 00:00
Институто Институто 2 - 0 Депортиво Сантамарина Депортиво Сантамарина
НБА 00:00
Сан Антонио Спърс Сан Антонио Спърс 115 - 135 Бостън Селтикс Бостън Селтикс
УРУГВ 00:00
Пенярол Пенярол 1 - 0 Ривър Плейт Монтевидео Ривър Плейт Монтевидео
НИКРГ 00:00
Манагуа Манагуа 4 - 0 Депортиво Лас Сабанас Депортиво Лас Сабанас
КОЛА 00:00
Санта Фе Санта Фе 2 - 1 Америка де Кали Америка де Кали
БРАБ 00:00
КРБ КРБ 2 - 1 Атлетико ГО Атлетико ГО
БРА 00:00
Палмейрас Палмейрас 1 - 1 Коринтианс Коринтианс
БРАБ 00:00
Бразил де Пелотас Бразил де Пелотас 2 - 2 Оесте Оесте
НАССФ 00:00
ЮЛ-Монро ЮЛ-Монро 45 - 31 Джорджия Стейт Джорджия Стейт
ЛПФ 01:00
Университарио Сиудад де Панама Университарио Сиудад де Панама 0 - 0 Тауро Тауро
МЕК 01:00
Атлетико Сан Луис Атлетико Сан Луис 0 - 2 Некакса Некакса
ЛПФ 01:00
Индепендиенте Ла Чорера Индепендиенте Ла Чорера 3 - 1 Коста дел Есте Коста дел Есте
НАССФ 01:00
Флорида Атлантик Флорида Атлантик 37 - 7 Флорида Интернешънъл Флорида Интернешънъл
ЕСАЛ 01:00
Санта Текла Санта Текла 1 - 1 Индепендиенте Сан Висенте Индепендиенте Сан Висенте
АРЖБ 01:00
Алварадо Алварадо 2 - 0 Митре Сантяго д. Естеро Митре Сантяго д. Естеро
ЛПФ 01:00
Плаза Амадор Плаза Амадор 1 - 1 Сан Франциско Сан Франциско
ЛПФ 01:00
Арабе Унидо Арабе Унидо 3 - 0 Атлетико Чирики Атлетико Чирики
АРЖ 01:00
Годой Крус Годой Крус 1 - 2 Индепендиенте Индепендиенте
МЕК2 01:00
Потрос УАЕМ Потрос УАЕМ  0 - 2 Тампико Мадеро Тампико Мадеро
АРЖБ 01:10
КА Платенсе КА Платенсе 0 - 1 Темперлей Темперлей
НХЛ 02:00
Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс 2 - 2 Филаделфия Флайърс Филаделфия Флайърс
НХЛ 02:00
Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс 3 - 2 ЛА Кингс ЛА Кингс
НАССФ 02:00
Южна Каролина Южна Каролина 15 - 20 Апалачиън Стейт Апалачиън Стейт
НХЛ 02:00
Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс 2 - 2 Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс
НХЛ 02:00
Отава Сенатърс Отава Сенатърс 4 - 1 Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс
НБА 02:00
Шарлът Хорнетс Шарлът Хорнетс 110 - 115 Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс
КРПД 02:00
Сантос де Гуапилес Сантос де Гуапилес 1 - 4 УКР УКР
МЕК2 02:00
Алебриес де Оахака Алебриес де Оахака 2 - 0 Селая Селая
НХЛ 02:00
Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс 5 - 2 Вегас Голдън Найтс Вегас Голдън Найтс
НАССФ 02:00
Калифорния Калифорния 33 - 20 Вашингтон Стейт Вашингтон Стейт
НАССФ 02:00
Джорджия Джорджия 27 - 0 Мисури Мисури
НАССФ 02:00
Фресно Стейт Фресно Стейт 35 - 37 Юта Стейт Юта Стейт
АРЖ 02:10
Сентрал Кордоба СДЕ Сентрал Кордоба СДЕ 3 - 2 Патронато Патронато
НАССФ 02:30
Дюк Дюк 7 - 38 Нотр Дам Нотр Дам
НАССФ 02:30
Кентъки Кентъки 13 - 17 Тенеси Тенеси
КОЛА 02:30
Атлетико Насионал Атлетико Насионал 3 - 1 Кукута Депортиво Кукута Депортиво
ЕСАЛ 02:30
Чалатенанго Чалатенанго 0 - 0 Ел Венседор Ел Венседор
НАССФ 02:30
Северна Каролина Стейт Северна Каролина Стейт 10 - 55 Клемсън Клемсън
НАССФ 02:30
БЙК БЙК 31 - 24 Либърти Либърти
НБА 03:00
Оклахома Сити Тъндър Оклахома Сити Тъндър 114 - 108 Голдън Стейт Уориърс Голдън Стейт Уориърс
ЕСАЛ 03:00
Алианса Сан Салвадор Алианса Сан Салвадор 3 - 1 Сонсонате Сонсонате
ПЕРУ 03:00
Университарио де Депортес Университарио де Депортес 3 - 2 Аякучо Аякучо
НБА 03:00
Чикаго Булс Чикаго Булс 94 - 117 Хюстън Рокетс Хюстън Рокетс
НАССФ 03:00
Оклахома Оклахома 42 - 41 Айова Стейт Айова Стейт
НБА 03:00
Мемфис Гризлис Мемфис Гризлис 122 - 138 Далас Маверикс Далас Маверикс
НХЛ 03:00
Аризона Койотис Аризона Койотис 3 - 4 Минесота Уайлд Минесота Уайлд
МЕК 03:05
Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ 0 - 0 Пачука Пачука
МЕК2 04:00
Кафеталерос де Тапачула Кафеталерос де Тапачула 2 - 1 Атлетико Сакатепек Атлетико Сакатепек
НХЛ 04:00
Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч 4 - 2 Кълъмбъс Блу Джакетс Кълъмбъс Блу Джакетс
ГВАТ 04:00
Кселаху Кселаху 1 - 2 Кобан Империал Кобан Империал
НХЛ 05:00
Калгари Флеймс Калгари Флеймс 2 - 2 Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус
МЕК 05:00
Леон Леон 4 - 0 Толука Толука
МЕК 05:05
Гуадалахара Гуадалахара 3 - 2 Керетаро Керетаро
НАССФ 05:15
Бойзи Стейт Бойзи Стейт 20 - 17 Уайоминг Уайоминг
НАССФ 05:30
Сан Диего Стейт Сан Диего Стейт 13 - 17 Невада Невада
НХЛ 05:30
Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс 1 - 1 Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс
ЯП3 06:00
Ванрауре Хачинохе Ванрауре Хачинохе 1 - 1 Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма
АНБЛ 06:00
Мелбърн Юнайтед Мелбърн Юнайтед 109 - 90 Аделаида 36-ърс Аделаида 36-ърс
НАССФ 06:00
Хавай Хавай 42 - 40 Сан Хосе Стейт Сан Хосе Стейт
ЯП3 06:00
Азул Кларо Нумазу Азул Кларо Нумазу 0 - 1 Фуджиеда МФК Фуджиеда МФК
ЯП3 06:00
Сагамихара Сагамихара 1 - 2 ЙССЦ ЙССЦ
ЯП3 06:00
Фукушима Юнайтед Фукушима Юнайтед 1 - 0 Каматамаре Сануки Каматамаре Сануки
ЯП 06:05
Вегалта Сендай Вегалта Сендай 2 - 0 Шимизу С-Пулс Шимизу С-Пулс
ЯП2 07:00
Точиги Точиги 0 - 0 Омия Ардиджа Омия Ардиджа
ЯП2 07:00
Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата 1 - 3 В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки
АВЛ 07:00
Мелбърн Виктори Мелбърн Виктори 1 - 1 Уелингтън Финикс Уелингтън Финикс
ЯП2 07:00
Мито Холихок Мито Холихок 2 - 0 Ехиме Ехиме
ЯП2 07:00
Мачида Зелвия Мачида Зелвия 1 - 0 Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи
ЯП2 07:00
Цвайген Каназава Цвайген Каназава 1 - 1 Фагияно Окаяма Фагияно Окаяма
ЯП2 07:00
Токушима Вортис Токушима Вортис 0 - 1 Йокохама Йокохама
ЯП3 07:00
Роасо Кумамото Роасо Кумамото 1 - 1 Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу
ЯП 07:00
Ойта Тринита Ойта Тринита 2 - 1 Гамба Осака Гамба Осака
ЯП3 07:00
Серезо Осака (23) Серезо Осака (23) 2 - 3 Гайнаре Тотори Гайнаре Тотори
ЯП2 07:00
Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу 2 - 0 Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока
РКФАК 07:10
Сувон Блууингс Сувон Блууингс 4 - 0 Даежеон Корайл Даежеон Корайл
БОКС 07:30
Кубрат Пулев Кубрат Пулев 1 - 0 Райдъл Букър Райдъл Букър
ЯП3 08:00
Каталер Тояма Каталер Тояма 1 - 2 Парсейро Нагано Парсейро Нагано
ЯП 08:00
Саган Тосу Саган Тосу 1 - 0 Мацумото Ямага Мацумото Ямага
ЯП2 08:00
ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед 0 - 0 Токио Верди Токио Верди
АНБЛ 08:00
Сидни Кингс Сидни Кингс 104 - 85 Пърт Уайлдкетс Пърт Уайлдкетс
РККБЛ 08:00
Инчон Елефантс Инчон Елефантс 91 - 70 Пусан КТ Соникбуум Пусан КТ Соникбуум
РККБЛ 08:00
Сеул СК Найтс Сеул СК Найтс 79 - 74 Чонджу ККК Егис Чонджу ККК Егис
ЯП2 09:00
Рюкю Рюкю 0 - 3 Киото Санга Киото Санга
АВЛ 09:00
Аделаида Юнайтед Аделаида Юнайтед 1 - 0 Бризбейн Роар Бризбейн Роар
РККБЛ 10:00
Анянг КЖК Анянг КЖК 81 - 64 Гоянг Орионс Гоянг Орионс
РККБЛ 10:00
Вонджу Донгу Проми Вонджу Донгу Проми 65 - 72 Улсан Мобис Фоебъс Улсан Мобис Фоебъс
РУС 10:30
Оренбург Оренбург 0 - 0 Уфа Уфа
КАЗХ 11:00
Тобол Тобол 2 - 1 Актобе Актобе
КАЗХ 11:00
Астана Астана 0 - 2 Иртиш Павлодар Иртиш Павлодар
КАЗХ 11:00
Кайсар Кайсар 1 - 1 Окжетпес Окжетпес
КАЗХ 11:00
Кайрат Кайрат 2 - 1 Атърау Атърау
КАЗХ 11:00
Жетису Жетису 3 - 2 Шахтьор Караганда Шахтьор Караганда
КАЗХ 11:00
Ордабаси Ордабаси 3 - 0 Тараз Тараз
РУСР 11:00
Локомотив Москва (20) Локомотив Москва (20) 1 - 2 Краснодар (20) Краснодар (20)
КЕНИЯ 11:00
СоНи Шугър СоНи Шугър 2 - 3 Матаре Юнайтед Матаре Юнайтед
ИТП1 11:00
Рома (19) Рома (19) 3 - 3 Аталанта (19) Аталанта (19)
ЧЕХ2 11:15
Виктория Жижков Виктория Жижков 2 - 1 Усти над Лабем Усти над Лабем
ДАН3 11:30
Аварта Аварта 1 - 2 Хелсингор Хелсингор
АВС1 11:30
Лафнитц Лафнитц 1 - 1 Грацер АК Грацер АК
СЛВК2 11:30
Петржалка Петржалка 0 - 1 Партизан Бардейов Партизан Бардейов
СЛВК2 11:30
Шаморин Шаморин 3 - 0 Дукла Банска Бистрица Дукла Банска Бистрица
ГЕРОЛ 11:45
Палома Палома 3 - 3 Сюдерелбе Сюдерелбе
ТУР3 12:00
Ванспор Ванспор 1 - 2 Еюпспор Еюпспор
ТУР3 12:00
Сивас Беледиеспор Сивас Беледиеспор 0 - 2 Байбурт ИЙОИ Байбурт ИЙОИ
ТУР3 12:00
Гюмушанеспор Гюмушанеспор 0 - 1 Санджактепе Санджактепе
ТУР3 12:00
Шанлъурфаспор Шанлъурфаспор 0 - 2 Йени Чорумспор Йени Чорумспор
ТУР3 12:00
Кахраманмарашспор Кахраманмарашспор 3 - 3 Бандърмаспор Бандърмаспор
РУМ2 12:00
Рапид Букурещ Рапид Букурещ 1 - 1 Университатея Клуж Университатея Клуж
АРМЕ 12:00
Ноа Ноа 3 - 1 Лори Лори
ГРУ 12:00
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси 1 - 1 Дила Дила
ГЕР19 12:00
Байер Леверкузен (19) Байер Леверкузен (19) 2 - 0 Кьолн (19) Кьолн (19)
ГЕР19 12:00
Кикерс Офенбах (19) Кикерс Офенбах (19) 1 - 5 Байерн Мюнхен (19) Байерн Мюнхен (19)
ИНДЗ1 12:30
Калтенг Путра Калтенг Путра 3 - 1 ПСМ ПСМ
ТУР3 12:30
Ергене Велимешеспор Ергене Велимешеспор 2 - 0 Кършехир Беледийеспор Кършехир Беледийеспор
ТУР3 12:30
Карадемир Карабюкспор Карадемир Карабюкспор 0 - 5 Сакаряспор Сакаряспор
ТУР3 12:30
Тарсус Идман Юрду Тарсус Идман Юрду 5 - 0 Амед Амед
ТУР3 12:30
Пендикспор Пендикспор 1 - 1 Инегьолспор Инегьолспор
ТУР3 12:30
Самсунспор Самсунспор 2 - 1 Хаджеттепе Хаджеттепе
ТУР3 12:30
1922 Коняспор 1922 Коняспор 1 - 1 Зонгулдак Кьомюрспор Зонгулдак Кьомюрспор
ТУР3 12:30
Анкара Демирспор Анкара Демирспор 3 - 0 Елязъгспор Елязъгспор
ТУР3 12:30
Етимесгют Беледийеспор Етимесгют Беледийеспор 1 - 1 Кастамонюспор 1966 Кастамонюспор 1966
ТУР3 12:30
Уташ Ушакспор Уташ Ушакспор 0 - 0 Тузласпор Тузласпор
БЛР 12:30
Енергетик-БДУ Енергетик-БДУ 2 - 1 Торпедо БелАЗ Торпедо БелАЗ
ТУР3 12:30
Афжет Афйонспор Афжет Афйонспор 0 - 2 Маниса Маниса
ИСПСБ 12:30
Хетафе II Хетафе II 0 - 1 Спортинг Хихон II Спортинг Хихон II
ТУР3 12:30
Саръйер Саръйер 0 - 1 Хекимоглу Трабзон Хекимоглу Трабзон
БЪЛ 12:45
Берое Берое 0 - 1 Арда Арда
ИРАА 13:00
Навад Урмия Навад Урмия 1 - 1 Мес Керман Мес Керман
ИРАА 13:00
Мес Рефсенджан Мес Рефсенджан 3 - 0 Малаван Малаван
ИСПСБ 13:00
Гранада II Гранада II 0 - 1 Картахена Картахена
ИСПСБ 13:00
Депортиво Алавес II Депортиво Алавес II 1 - 1 Културал Леонеса Културал Леонеса
ИСПСБ 13:00
Еспаньол II Еспаньол II 3 - 1 Ехея Ехея
ЛБСА 13:00
БК Бреша Леонеса БК Бреша Леонеса 91 - 74 БК Варезе БК Варезе
ИРАА 13:00
Баадраан Баадраан 1 - 0 Хоосе Талае Савех Хоосе Талае Савех
ИСПСБ 13:00
Реал Овиедо II Реал Овиедо II 0 - 0 Интернасионал Мадрид Интернасионал Мадрид
ИСПСБ 13:00
Атлетико Мадрид II Атлетико Мадрид II 0 - 0 Атлетико Балеарес Атлетико Балеарес
АНДОР 13:00
Сант Хулия Сант Хулия 0 - 3 Енгордани Енгордани
РУС3 13:00
Легион Динамо Легион Динамо 2 - 0 Краснодар III Краснодар III
ИРАА 13:00
Фар Сепаси Фар Сепаси 1 - 1 Дамаш Гиланиян Дамаш Гиланиян
ИРАА 13:00
Сепидроод Рашт Сепидроод Рашт 1 - 2 Оксин Алборз Оксин Алборз
ИРАА 13:00
Шахрдари Табриз Шахрдари Табриз 0 - 1 Кашкай Кашкай
ИСПСБ 13:00
Валенсия II Валенсия II 3 - 1 Леванте II Леванте II
РУС3 13:00
Спартак Владикавказ Спартак Владикавказ 3 - 4 Интер Черкеск Интер Черкеск
РУС3 13:00
Биолог Биолог 2 - 1 Машук КМВ Машук КМВ
РУС3 13:00
Спартак Налчик Спартак Налчик 0 - 2 Черноморец Новоросийск Черноморец Новоросийск
ИСПСБ 13:00
Ебро Ебро 1 - 1 Барселона II Барселона II
ИСПСБ 13:00
Реал Мадрид II Реал Мадрид II 1 - 2 Ибиса Ибиса
ИСПСБ 13:00
Лангрео Лангрео 1 - 0 Лас Палмас II Лас Палмас II
ЕСТЕА 13:00
Талина Калев II Талина Калев II 2 - 3 Тарту Уелко Тарту Уелко
ЕСТЕА 13:00
Вапрус Вапрус 2 - 1 Тамека II Тамека II
ЕСТЕА 13:00
К-Ярве ДжК Ярве К-Ярве ДжК Ярве 2 - 3 Раквере Тарвас Раквере Тарвас
ЕСТЕА 13:00
ФКИ Левадия II ФКИ Левадия II 0 - 2 Флора II Флора II
ЕСТЕА 13:00
Елва Елва 0 - 5 Легион Легион
ИРАА 13:00
Алуминум Арак Алуминум Арак 2 - 0 Сорхпошан Пакдещ Сорхпошан Пакдещ
БКБА 13:00
Дзилин Нортийст Тайгърс Дзилин Нортийст Тайгърс 120 - 115 Гуандонг Саутърн Тайгърс Гуандонг Саутърн Тайгърс
ГЕР19 13:00
Волфсбург (19) Волфсбург (19) 3 - 1 РБ Лайпциг (19) РБ Лайпциг (19)
ДАН 13:00
Хобро Хобро 2 - 2 Нордселанд Нордселанд
РУС 13:00
Арсенал Тула Арсенал Тула 0 - 1 Зенит Зенит
ИСПСБ 13:00
Лас Розас Лас Розас 1 - 3 Понтеведра Понтеведра
АРМЕ 13:00
Арарат-Армения Арарат-Армения 7 - 2 Ереван Ереван
ТУР1 13:00
Юмранийеспор Юмранийеспор 0 - 0 Хатайспор Хатайспор
ТУР1 13:00
Кечийоренгюджю Кечийоренгюджю 2 - 0 Аданаспор Аданаспор
ТУР 13:00
Гьозтепе Гьозтепе 1 - 1 Йени Малатияспор Йени Малатияспор
ИСП2 13:00
Депортиво Ла Коруня Депортиво Ла Коруня 1 - 3 Елче Елче
ИСП 13:00
Майорка Майорка 3 - 1 Виляреал Виляреал
ИСПСБ 13:00
Пеня Депортива Пеня Депортива 0 - 0 Райо Махадаонда Райо Махадаонда
ХОЛ 13:15
Аякс Аякс 4 - 0 Утрехт Утрехт
ПОР2 13:15
Пенафиел Пенафиел 1 - 1 Бенфика II Бенфика II
ПОЛ 13:30
Заглембе Любин Заглембе Любин 2 - 2 Раков Ченстохова Раков Ченстохова
АЦБ 13:30
Обрадойро КАБ Обрадойро КАБ 79 - 92 Баскония Баскония
АЦБ 13:30
БК Естудиантес БК Естудиантес 79 - 87 БК Андора БК Андора
ИТА 13:30
Каляри Каляри 5 - 2 Фиорентина Фиорентина
АЦБ 13:30
БК Реал Бетис БК Реал Бетис 95 - 100 ФК Барселона (баскетбол) ФК Барселона (баскетбол)
БКБА 13:35
Пекин Дъкс Пекин Дъкс 115 - 104 Циндао Ийгълс Циндао Ийгълс
БКБА 13:35
Шънджън Авиаторс Шънджън Авиаторс 87 - 94 Пекин Роял Файтърс Пекин Роял Файтърс
БКБА 13:35
Джъдзян Лайънс Джъдзян Лайънс 100 - 91 Шанси Брейв Драгънс Шанси Брейв Драгънс
БКБА 13:35
Шандун Хироус Шандун Хироус 100 - 99 Гуанджоу Лонг Лайънс Гуанджоу Лонг Лайънс
БКБА 13:35
Шанхай Шаркс Шанхай Шаркс 94 - 86 Тиендзин Пайъниърс Тиендзин Пайъниърс
БКБА 13:35
Фудзиен Сюнсин Фудзиен Сюнсин 120 - 127 Синдзян Флайинг Тайгърс Синдзян Флайинг Тайгърс
ПОЛ1 13:40
Хробри Глогов Хробри Глогов 1 - 1 Подбешкидзе Подбешкидзе
ИРАА 13:45
Естеглал Хузестан Естеглал Хузестан 1 - 1 Райка Бабол Райка Бабол
ШВЕП2 14:00
Фрей Фрей 2 - 2 Умея Умея
ЧГ 14:00
Сутиеска Сутиеска 2 - 0 Ком Подгорица Ком Подгорица
КОСОВ 14:00
Трепча 89 Трепча 89 0 - 0 Балкани Сува река Балкани Сува река
СМВЛ 14:00
Дрита Боговинье Дрита Боговинье 0 - 0 Пелистер Пелистер
КЕНИЯ 14:00
Юлинзи Старс Юлинзи Старс 1 - 0 Бандари Бандари
КЕНИЯ 14:00
Софапака Софапака 2 - 1 Уазито Уазито
СМВЛ 14:00
Тиквеш Тиквеш 7 - 1 Осогово Осогово
СМВЛ 14:00
Победа Победа 0 - 1 Кожув Гевгелия Кожув Гевгелия
СМВЛ 14:00
Пехчево Пехчево 2 - 0 Плачковица Плачковица
СМВЛ 14:00
Саса Саса 0 - 3 Беласица Струмица Беласица Струмица
СМВЛ 14:00
Скопие Скопие 2 - 0 Кадино Кадино
СМВЛ 14:00
Влазрими 77 Влазрими 77 1 - 1 КФ Гостивар КФ Гостивар
СМВЛ 14:00
Охрид Охрид 1 - 1 Кораби Дебър Кораби Дебър
РУС3 14:00
Урожай Урожай 5 - 2 Махачкала Махачкала
СМВЛ 14:00
Вардари Форино Вардари Форино 1 - 2 Лабунища Лабунища
ГЕРОЛ 14:00
Шваххаузен Шваххаузен 5 - 1 Геестемюнде Геестемюнде
КЕНИЯ 14:00
Хоумбойс Хоумбойс 2 - 0 Уестърн Стима Уестърн Стима
УКР 14:00
Заря Заря 2 - 0 Колос Ковальовка Колос Ковальовка
СЛВК2 14:00
Славой Требишов Славой Требишов 1 - 1 ФК Кошице ФК Кошице
КЕНИЯ 14:00
Гор Махия Гор Махия 4 - 1 Леопардс Леопардс
AНГЧ 14:00
Кардиф Сити Кардиф Сити 0 - 1 Бристол Сити Бристол Сити
ГЕР3 14:00
Байерн Мюнхен II Байерн Мюнхен II 2 - 1 Магдебург Магдебург
ПОЛ2 14:00
Гриф Вейхерово Гриф Вейхерово 0 - 0 Елана Торун Елана Торун
ФАК 14:00
Довър Атлетик Довър Атлетик 1 - 0 Саутенд Юнайтед Саутенд Юнайтед
КОСОВ 14:00
Гниляне Гниляне 1 - 1 Дреница Србица Дреница Србица
МАК 14:00
Работнички Работнички 1 - 2 Шкендия Шкендия
ХЪР2 14:00
Осиек II Осиек II 1 - 1 Сесвете Сесвете
УКРП 14:00
Черкашчина-Академия Черкашчина-Академия 1 - 2 Оболон-Бровар Оболон-Бровар
ШВЕП2 14:00
Йостерс Йостерс 1 - 0 Ландскруна Ландскруна
БКБА 14:00
Дзянсу Драгънс Дзянсу Драгънс 117 - 101 Съчуан Блу Уейл Съчуан Блу Уейл
КЕНИЯ 14:00
Зоо Керичо Зоо Керичо 2 - 1 Нзоия Юнайтед Нзоия Юнайтед
ПОЛ2 14:05
Жнич Пръжков Жнич Пръжков 0 - 6 Видзев Лодз Видзев Лодз
ГЕРОЛ 14:30
Щраусберг Щраусберг 2 - 0 Лок Щендал Лок Щендал
БУНХ 14:30
ХШГ Нордхорн-Линген ХШГ Нордхорн-Линген 24 - 34 Фюксе Берлин Фюксе Берлин
AЛБ 14:30
Лячи Лячи 1 - 0 Кукъс Кукъс
АЗР 14:30
Сабах Баку Сабах Баку 1 - 3 Сумгаит Сумгаит
ГЕР4 14:30
Лихтенберг Лихтенберг 4 - 0 Рот-Вайс Ерфурт Рот-Вайс Ерфурт
ГЕР2 14:30
Нюрнберг Нюрнберг 1 - 5 Арминия Билефелд Арминия Билефелд
БЛР 14:30
Ислоч Ислоч 1 - 1 Динамо Брест Динамо Брест
БЪЛБ 14:30
Локомотив София Локомотив София 2 - 0 Кариана Ерден Кариана Ерден
БЪЛБ 14:30
Спартак Варна Спартак Варна 0 - 4 Литекс Литекс
ГЕР 14:30
Борусия Мьонхенгладбах Борусия Мьонхенгладбах 3 - 1 Вердер Бремен Вердер Бремен
ГЕР2 14:30
Хайденхайм Хайденхайм 4 - 0 Хановер 96 Хановер 96
ГЕР2 14:30
Дармщат 98 Дармщат 98 2 - 2 Ян Регенсбург Ян Регенсбург
УНГ2 14:30
Вац Вац 0 - 0 Дьормот Дьормот
УНГ2 14:30
Бекешчаба Бекешчаба 1 - 0 Шорокшар СК Шорокшар СК
УНГ2 14:30
Казинцбарцика Казинцбарцика 3 - 1 Чаквари ТК Чаквари ТК
УНГ2 14:30
Ниредхаза Спартакус Ниредхаза Спартакус 3 - 0 Сегед 2011 Сегед 2011
ХЪР2 14:30
Кроатия Змиявци Кроатия Змиявци 2 - 0 Шибеник Шибеник
ХЪР2 14:30
Рудеш Загреб Рудеш Загреб 1 - 0 Солин Солин
ГЕРОЛ 14:30
Теутония Хамбург Теутония Хамбург 4 - 1 Курслак-Нойенгаме Курслак-Нойенгаме
ГЕРОЛ 14:30
Ханза Рощок II Ханза Рощок II 1 - 1 Блау-Вайс 90 Берлин Блау-Вайс 90 Берлин
БиХ 14:30
Младост Добой Какан Младост Добой Какан 1 - 1 Борац Баня Лука Борац Баня Лука
ГЕРОЛ 14:30
Тасмания Берлин Тасмания Берлин 0 - 2 Людвигсфелде Людвигсфелде
ГЕР4 14:30
Вакер Нордхаузен Вакер Нордхаузен 2 - 0 БAK'07 БAK'07
ГЪP2 14:45
Аполон Понту Аполон Понту 0 - 2 Платанияс Платанияс
ФАК 14:45
Лейтън Ориент Лейтън Ориент 1 - 2 Малдън & Типтрий Малдън & Типтрий
ФАК 14:45
Бристол Роувърс Бристол Роувърс 1 - 1 Бромли Бромли
ФАК 14:45
Макълсфийлд Таун Макълсфийлд Таун 0 - 4 Кингстониън Кингстониън
ФАК 14:45
Чипънхям Таун Чипънхям Таун 0 - 3 Нортхямптън Таун Нортхямптън Таун
ДАН1 14:45
Роскилде Роскилде 0 - 2 Хвидовре Хвидовре
ДАН1 14:45
Фремад Амагер Фремад Амагер 3 - 0 Вендсисел Вендсисел
ФАК 14:45
Йорк Сити Йорк Сити 0 - 1 Алтринчам Алтринчам
ФАК 14:45
Рексъм Рексъм 0 - 0 Рочдейл Рочдейл
ФАК 14:45
Барнет Барнет 0 - 2 Флийтууд Таун Флийтууд Таун
ФАК 14:45
Гейтсхед Гейтсхед 1 - 2 Олдъм Атлетик Олдъм Атлетик
ДАН 15:00
Лингби Лингби 4 - 3 ОБ ОБ
ДАН1 15:00
Фредериция Фредериция 0 - 2 Скиве Скиве
ЧЕХ2 15:00
Варнсдорф Варнсдорф 1 - 1 Дукла Прага Дукла Прага
МЛТ 15:00
Гзира Юнайтед Гзира Юнайтед 0 - 1 Сайрънс Сайрънс
ГЕРОЛ 15:00
Ейшеде Ейшеде 3 - 0 Екернфьордер ШФ Екернфьордер ШФ
ГЕРОЛ 15:00
Фризия 03 Ризум-Линдхолм Фризия 03 Ризум-Линдхолм 2 - 1 Олденбургер ШФ Олденбургер ШФ
ГЕРОЛ 15:00
Пройсен Райнфелд Пройсен Райнфелд 3 - 1 Вейхе Фленсбург II Вейхе Фленсбург II
ДАН 15:00
ОГФ ОГФ 4 - 2 Сьонерюск Сьонерюск
БЪВСЖ 15:00
ВК Перун (Ж) ВК Перун (Ж) 0 - 3 ВК ЦСКА (Ж) ВК ЦСКА (Ж)
СШШ 15:00
Нийл Робъртсън Нийл Робъртсън 10 - 9 Джуд Тръмп Джуд Тръмп
ГЪP2 15:00
Аполон Смирни Аполон Смирни 1 - 1 Докса Драма Докса Драма
ИТП1 15:00
Ювентус (19) Ювентус (19) 3 - 1 Лацио (19) Лацио (19)
ГЕРОЛ 15:00
Найндорфер ТШФ Найндорфер ТШФ 2 - 0 Сасел Сасел
ГЪP2 15:00
Аполон Лариса Аполон Лариса 1 - 1 Панахайки Панахайки
ТУН 15:00
Стад Тунизен Стад Тунизен 0 - 0 ЕС Тунис ЕС Тунис
ГЪP2 15:00
Караискакис Караискакис 1 - 1 Левадиакос Левадиакос
ТУН 15:00
Етоaл дьо Сахел Етоaл дьо Сахел 1 - 0 АС Слимане АС Слимане
ТУН 15:00
Чеба Чеба 0 - 0 Татавин Татавин
ТУН 15:00
Клуб Африкан Клуб Африкан 2 - 0 КА Бизертен КА Бизертен
ТУН 15:00
Хамам-Лиф Хамам-Лиф 0 - 0 Метлауи Метлауи
СЛВН 15:00
Триглав Триглав 1 - 0 Браво Браво
ГЕРОЛ 15:00
Борусия Хилдсхайм Борусия Хилдсхайм 4 - 3 ФФЛ Олденбург ФФЛ Олденбург
ГЕРОЛ 15:00
Бармбек-Уленхорст Бармбек-Уленхорст 2 - 0 Унион Торнеш Унион Торнеш
ГЕРОЛ 15:00
Буххолц Буххолц 1 - 4 Дасендорф Дасендорф
ГЕРОЛ 15:00
Рюгенберген Рюгенберген 0 - 2 Осдорф Осдорф
ГЕР4 15:00
Вуперталер ШФ Вуперталер ШФ 1 - 2 Рот-Вайс Есен Рот-Вайс Есен
ГЕР4 15:00
Борусия Дортмунд II Борусия Дортмунд II 1 - 1 Борусия Мьонхенгладбах II Борусия Мьонхенгладбах II
ГЕР4 15:00
Саарбрюкен Саарбрюкен 2 - 1 Хомбург Хомбург
ГЕР4 15:00
Фрайбург II Фрайбург II 2 - 1 Ален Ален
ГЕРОЛ 15:00
Кикерс Емден Кикерс Емден 1 - 3 Арминия Хановер Арминия Хановер
ИСП 15:00
Атлетик Клуб Атлетик Клуб 2 - 1 Леванте Леванте
ГЕРОЛ 15:00
Шпеле-Венахус Шпеле-Венахус 1 - 3 Германия Егесторф Германия Егесторф
ГЕРОЛ 15:00
Айнтрахт Нортхайм Айнтрахт Нортхайм 1 - 3 Хаген/Утледе Хаген/Утледе
ГЕРОЛ 15:00
Хееслингер ШК Хееслингер ШК 4 - 1 Айнтрахт Целе Айнтрахт Целе
ГЕР3 15:00
Кемницер Кемницер 0 - 0 Вюрцбургер Кикерс Вюрцбургер Кикерс
ГЕР4 15:00
Холщайн Кил II Холщайн Кил II 1 - 5 Шварц-вайс Реден Шварц-вайс Реден
ГЕР4 15:00
ХСК Хановер ХСК Хановер 1 - 2 Хавелс Хавелс
СЛВН2 15:00
Брда Доброво Брда Доброво 0 - 7 Копер Копер
ГЕРОЛ 15:00
ДЮК Бамберг ДЮК Бамберг 2 - 5 Вюрцбюргер ФФ Вюрцбюргер ФФ
ГЕРОЛ 15:00
ТБ Упхузен ТБ Упхузен 2 - 0 ФТ Брауншвайг ФТ Брауншвайг
ГЕРОЛ 15:00
Швабмюнхен Швабмюнхен 3 - 0 Донаущауф Донаущауф
РУС3 15:00
Дружба Дружба 4 - 2 Динамо Ставропол Динамо Ставропол
ГЪР 15:00
Арис Арис 2 - 1 Астерас Триполи Астерас Триполи
ГЕР4 15:00
ЛШК Ханза ЛШК Ханза 1 - 0 Вердер Бремен II Вердер Бремен II
ГЕРОЛ 15:00
Оберахерн Оберахерн 3 - 2 Илсхофен Илсхофен
ГЕРОЛ 15:00
Мартинрода Мартинрода 3 - 4 Люкенвалде Люкенвалде
АВСРЛ 15:00
Волфурт Волфурт 0 - 2 Рьотис Рьотис
ГЕРОЛ 15:00
Грайфсвалдер Грайфсвалдер 4 - 0 ШФК Херта ШФК Херта
ГЕРОЛ 15:00
Херта Зелендорф Херта Зелендорф 5 - 1 Виктория Зеелов Виктория Зеелов
ГЕР4 15:00
Алтона 93 Алтона 93 0 - 3 Айнтрахт Нордерщедт Айнтрахт Нордерщедт
БЪЛ 15:15
Ботев Пловдив Ботев Пловдив 1 - 0 Левски София Левски София
ИТАСД 15:30
Вилафранка Вилафранка 2 - 4 Амброзияна Амброзияна
ИТАСД 15:30
Албалонга Албалонга 2 - 0 Сан Донато Таварнеле Сан Донато Таварнеле
ИТАСД 15:30
Алянезе Алянезе 0 - 0 Помеция Помеция
ИТАСД 15:30
Скандичи Скандичи 3 - 3 Спортинг Трестина Спортинг Трестина
ИТАСД 15:30
Канара Канара 2 - 1 Понсако Понсако
ИТАСД 15:30
Грасина Грасина 2 - 2 Монтеварки Калчо Монтеварки Калчо
ИТАСД 15:30
Нуова Монтероси Нуова Монтероси 2 - 2 Тутокуойо Тутокуойо
ИТАСД 15:30
Санджиованезе Санджиованезе 0 - 1 Бастия Калчо Бастия Калчо
ИТАСД 15:30
Калдиеро Терме Калдиеро Терме 0 - 1 Клодиензе Клодиензе
ИТАСД 15:30
Монтебелуна Монтебелуна 1 - 1 Сан Луиджи Сан Луиджи
ИТАСД 15:30
Католика Католика 1 - 1 Чита ди Кампобасо Чита ди Кампобасо
ИТАСД 15:30
Адриезе Адриезе 3 - 1 Вигазио Вигазио
ИТАСД 15:30
Унион Фелтре Унион Фелтре 0 - 1 Тамай Тамай
ИТАСД 15:30
Местре Местре 3 - 1 Джарлинс Муцане Джарлинс Муцане
ИТАСД 15:30
Леняго Салус Леняго Салус 3 - 0 Белуно Белуно
ИТАСД 15:30
Есте Есте 0 - 0 Делта Порто Теле Делта Порто Теле
ИТАСД 15:30
Кионс Кионс 1 - 1 Лупарензе Лупарензе
ИТАСД 15:30
Картиляно Картиляно 1 - 3 Камподарседжо Камподарседжо
ИТАСД 15:30
Савинанезе Савинанезе 2 - 2 Сасо Маркони Сасо Маркони
ИТАСД 15:30
Фиоренцола Фиоренцола 2 - 4 Медзолара Медзолара
ГЕРОЛ 15:30
ШФ Баумберг ШФ Баумберг 1 - 1 Шонебек Шонебек
ИТАСД 15:30
Казарано Казарано 2 - 1 Гладиатор Гладиатор
ИТАСД 15:30
Фоджа Фоджа 0 - 2 Соренто Соренто
ИТАСД 15:30
Аудаче Чериньола Аудаче Чериньола 2 - 1 Франкавила Франкавила
ИТАСД 15:30
Грументум Грументум 2 - 1 Тим Алтамура Тим Алтамура
ИТАСД 15:30
Ночерина Ночерина 4 - 4 Чита ди Фасано Чита ди Фасано
ИТАСД 15:30
Таранто Таранто 5 - 0 Агрополи Агрополи
ИТАСД 15:30
Рочела Рочела 0 - 1 Марсала Марсала
ИТАСД 15:30
Марина ди Рагуса Марина ди Рагуса 1 - 0 Палмезе Палмезе
ИТАСД 15:30
ФК Месина ФК Месина 0 - 2 Кастровилари Кастровилари
ИТАСД 15:30
Нола 1925 Нола 1925 0 - 1 Джуляно Джуляно
ИТАСД 15:30
Кориляно Калабро Кориляно Калабро 1 - 4 Месина Месина
ИТАСД 15:30
Ликата Ликата 1 - 0 Тройна Тройна
ИТАСД 15:30
Читановезе Читановезе 3 - 1 Сан Томазо Сан Томазо
ИТАСД 15:30
Бианкавила Бианкавила 1 - 1 Ачиреале Ачиреале
ИТАСД 15:30
Пол. Чиливерге Мадзано Пол. Чиливерге Мадзано 0 - 2 Вигор Карпането Вигор Карпането
ИТАСД 15:30
Крема Крема 1 - 2 Адрензе Адрензе
ЮАР2 15:30
ТС Галакси ТС Галакси 2 - 2 Роял Ийгълс Роял Ийгълс
ГЕРОЛ 15:30
АШК Дортмунд АШК Дортмунд 1 - 1 Енепетал Енепетал
ЧЕХ 15:30
Виктория Пилзен Виктория Пилзен 4 - 1 Слован Либерец Слован Либерец
ХОЛ 15:30
Вилем II Вилем II 2 - 1 ПСВ ПСВ
РУС 15:30
Сочи Сочи 2 - 3 ЦСКА Москва ЦСКА Москва
ГЕРОЛ 15:30
Хамер ШФ Хамер ШФ 0 - 5 Шпортфройнде Зиген Шпортфройнде Зиген
ГЕРОЛ 15:30
Каан-Мариенборн Каан-Мариенборн 4 - 0 Падерборн 07 II Падерборн 07 II
СЪРБ 15:30
Явор Иваница Явор Иваница 1 - 1 Цървена звезда Цървена звезда
СЪРБ 15:30
Бачка Топола Бачка Топола 2 - 2 Вождовац Вождовац
ЮАР2 15:30
Йомо Космос Йомо Космос 0 - 0 Мбомбела Юнайтед Мбомбела Юнайтед
ЮАР 15:30
Блек Леопардс Блек Леопардс 2 - 1 Кейптаун Сити Кейптаун Сити
ХОЛ 15:30
Твенте Твенте 2 - 1 ПЕК Зволе ПЕК Зволе
ГЕРОЛ 15:30
Рот Вайс Ален Рот Вайс Ален 3 - 1 Шермбек Шермбек
ГЕРОЛ 15:30
Ерндтебрюк Ерндтебрюк 2 - 2 Вестфалия Херне Вестфалия Херне
ГЕРОЛ 15:30
Майнерцхаген Майнерцхаген 5 - 0 Холцвикедер ШК Холцвикедер ШК
ГЕРОЛ 15:30
Шпрокхьофел Шпрокхьофел 1 - 2 Пройсен Мюнстер II Пройсен Мюнстер II
ЧЕХ 15:30
Чешке Будейовице Чешке Будейовице 2 - 0 Словачко Словачко
АВС 15:30
ЛАСК Линц ЛАСК Линц 1 - 0 Адмира Адмира
АВС 15:30
Аустрия Виена Аустрия Виена 2 - 1 Матерсбург Матерсбург
ГЕРОЛ 15:30
Крей Крей 2 - 2 Монхайм Монхайм
ГЕРОЛ 15:30
Шварц-Вайс Есен Шварц-Вайс Есен 1 - 3 Германия Ратинген Германия Ратинген
ГЕРОЛ 15:30
Мербуш Мербуш 2 - 2 ТФД Велберт ТФД Велберт
ГЕРОЛ 15:30
Кроненбергер ШК Кроненбергер ШК 1 - 4 ШШФГ Велберт ШШФГ Велберт
ГЕРОЛ 15:30
Щраелен Щраелен 4 - 2 ШФ Нидервенигерн ШФ Нидервенигерн
ГЕРОЛ 15:30
Рот-Вайс Валдорф Рот-Вайс Валдорф 2 - 0 Диткирхен Диткирхен
НИД3 15:30
Де Треферс Де Треферс 4 - 1 Кьонинклайке ХФК Кьонинклайке ХФК
БEЛ 15:30
Антверп Антверп 2 - 1 Клуб Брюж Клуб Брюж
ШЦ1ЛК 15:30
Делемон Делемон 1 - 0 Баден Баден
ШВЦР2 15:30
Мюнсинген Мюнсинген 1 - 4 Брайтенрайн Брайтенрайн
ШВЦР2 15:30
Белинзона Белинзона 1 - 0 Ивердон Спорт Ивердон Спорт
ШВЦР2 15:30
Хам Хам 0 - 0 Кьониц Кьониц
ШВЦ1 15:30
Криенс Криенс 3 - 0 Стад Лозана-Уши Стад Лозана-Уши
ГЕРОЛ 15:30
Гютерслох Гютерслох 1 - 1 Айнтрахт Райне Айнтрахт Райне
ГЕРОЛ 15:30
Елверсберг II Елверсберг II 3 - 3 Гонсенхайм Гонсенхайм
ИТАСД 15:30
Олимпия Аньонезе Олимпия Аньонезе 3 - 1 Йези Йези
ИТАСД 15:30
Сереньо Сереньо 1 - 1 Инверуно Инверуно
ИТАСД 15:30
Сондрио Сондрио 4 - 2 Караваджо Караваджо
ИТАСД 15:30
Понте Сан Пиетро Понте Сан Пиетро 1 - 1 Нибионоджионо Нибионоджионо
ИТАСД 15:30
Брусапорто Брусапорто 1 - 2 Леняно Леняно
ИТАСД 15:30
Арконатезе Арконатезе 1 - 1 Фолгоре Каратезе Фолгоре Каратезе
ИТАСД 15:30
Про Сесто Про Сесто 0 - 0 Сканцорошате Сканцорошате
ИТАСД 15:30
Бра Бра 1 - 1 Каронезе Каронезе
ИТАСД 15:30
Гивизано Борго Моцано Гивизано Борго Моцано 1 - 3 Прато Прато
ИТАСД 15:30
Виртус Чисерано Бергамо Виртус Чисерано Бергамо 0 - 1 Тритиум Тритиум
ИТАСД 15:30
Виртус Болцано Виртус Болцано 1 - 1 Кастеланзесе Кастеланзесе
ИТАСД 15:30
Мателика Калчо Мателика Калчо 1 - 2 Сан Николо Сан Николо
ИТАСД 15:30
Портичи Портичи 2 - 2 Вис Артена Вис Артена
ИТАСД 15:30
Порто Сант'Елпидио Порто Сант'Елпидио 0 - 2 Авезано Авезано
ИТАСД 15:30
Касино Касино 1 - 0 Будони Будони
ИТАСД 15:30
Чита ди Анани Чита ди Анани 2 - 3 Ладисполи Ладисполи
ИТАСД 15:30
Торес Торес 2 - 2 Арзачена Арзачена
ИТАСД 15:30
Остия Маре Лидокалчо Остия Маре Лидокалчо 1 - 3 Турис Неаполис Турис Неаполис
ИТАСД 15:30
Вила Вале Вила Вале 2 - 1 Бустезе Милано Сити Бустезе Милано Сити
ТУР1 15:30
Болуспор Болуспор 1 - 1 Бурсаспор Бурсаспор
ИТАСД 15:30
Касале Касале 0 - 0 Савона Савона
ИТАСД 15:30
Боргосезия Боргосезия 4 - 1 Серавеца Серавеца
ТУР 15:30
Трабзонспор Трабзонспор 1 - 0 Аланияспор Аланияспор
ЮАР 15:30
Голдън Ероус Голдън Ероус 3 - 2 Мамелъди Съндаунс Мамелъди Съндаунс
ИТАСД 15:30
Реал Форте Керчета Реал Форте Керчета 0 - 2 Фосано Фосано
ИТАСД 15:30
Дро Алто Гарда Дро Алто Гарда 1 - 1 Левико Левико
ИТАСД 15:30
Лукезе Лукезе 1 - 1 Вербания Вербания
ИТАСД 15:30
Вадо Вадо 3 - 0 Фезанесе Фезанесе
ГЕРОЛ 15:30
Виктория Арнолдсвилер Виктория Арнолдсвилер 2 - 3 ШФ Брейниг ШФ Брейниг
ГЕРОЛ 15:30
Борусия Фрайалденхофен Борусия Фрайалденхофен 2 - 2 Хюрт Хюрт
ИТАСД 15:30
Реал Джулиянова Реал Джулиянова 0 - 0 Сангистезе Сангистезе
ГЕРОЛ 15:45
Веселинг-Урфелд Веселинг-Урфелд 2 - 1 Фортуна Кьолн II Фортуна Кьолн II
ГЕРОЛ 15:45
Зигбургер ШФ Зигбургер ШФ 0 - 2 Хенеф 05 Хенеф 05
ШВЕЦП 15:45
Калмар Калмар 2 - 2 Браге Браге
ИТЛП 16:00
Монополи Монополи 1 - 0 Витербесе Кастрензе Витербесе Кастрензе
ИНДСЛ 16:00
Бенгалуру Бенгалуру 3 - 0 Ченайин Ченайин
МАР 16:00
Олимпик Сафи Олимпик Сафи 1 - 0 Раджа Бени Мелал Раджа Бени Мелал
ЕПЖ 16:00
Молдова (Ж) Молдова (Ж) 3 - 1 Азербайджан (Ж) Азербайджан (Ж)
РУС3 16:00
СКА Ростов СКА Ростов 1 - 3 Волгар Астрахан Волгар Астрахан
ГББЛ 16:00
БК Гьотинген БК Гьотинген 104 - 87 Баскетс Олденбург Баскетс Олденбург
ГББЛ 16:00
БК Байерн Мюнхен БК Байерн Мюнхен 84 - 80 АЛБА Берлин АЛБА Берлин
ГББЛ 16:00
БК Байройт БК Байройт 95 - 89 Баскетбол Брауншвайг Баскетбол Брауншвайг
ИТЛП 16:00
Триестина Триестина 0 - 3 Виченца Виртус Виченца Виртус
ИТАСД 16:00
Лаванезе Лаванезе 1 - 0 Киери Киери
ИТАБ 16:00
Трапани Трапани 2 - 2 Козенца Козенца
ИТАБ 16:00
Кремонезе Кремонезе 1 - 0 Салернитана Салернитана
ИТАСД 16:00
Бриндиси Бриндиси 0 - 2 Гелбисон Гелбисон
ГЕРОЛ 16:00
ТуРУ 1880 Дюселдорф ТуРУ 1880 Дюселдорф 5 - 2 Унион Нететал Унион Нететал
АРЖ 16:00
Ривър Плейт Ривър Плейт 0 - 1 Росарио Сентрал Росарио Сентрал
ИТАСД 16:00
Нардо Калчо Нардо Калчо 0 - 3 УС Битонто УС Битонто
ГЕРОЛ 16:00
ШК Велберт ШК Велберт 2 - 0 Клеве Клеве
ГЕРОЛ 16:00
Хащедт Хащедт 6 - 2 Боргфелд Боргфелд
ГЕРОЛ 16:00
ФФЛ Вихтал ФФЛ Вихтал 0 - 2 Дюрен Мерзеник Дюрен Мерзеник
ГЕРОЛ 16:00
Дойц Дойц 1 - 3 Блау-Вайс Фрисдорф Блау-Вайс Фрисдорф
ГЕРОЛ 16:00
Пеш Пеш 2 - 0 Вегберг-Беек Вегберг-Беек
ГЕРОЛ 16:00
Бохолт Бохолт 2 - 1 Хилден Хилден
ШВЦ1 16:00
Аарау Аарау 2 - 2 Вадуц Вадуц
ПОЛ 16:00
Лех Познан Лех Познан 0 - 0 Корона Келце Корона Келце
АНГ 16:00
Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед 3 - 1 Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън
АНГ 16:00
Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс 2 - 1 Астън Вила Астън Вила
ФРА 16:00
Рен Рен 3 - 1 Амиен СК Амиен СК
ХЪРВ 16:00
Хайдук Сплит Хайдук Сплит 3 - 2 Осиек Осиек
СЛВК 16:00
Злате Моравце Злате Моравце 0 - 1 Слован Братислава Слован Братислава
ДАН1 16:00
Колдинг ИФ Колдинг ИФ 0 - 2 ХБ Кьоге ХБ Кьоге
ЧЕХ2 16:00
Храдец Кралове Храдец Кралове 3 - 0 Витковице Витковице
ШВЦ1 16:00
Лозана Спорт Лозана Спорт 5 - 0 Шафхаузен Шафхаузен
ИТЛП 16:00
Албинолефе Албинолефе 1 - 0 Понтедера Понтедера
ИТЛП 16:00
Арецо Арецо 2 - 1 Олбия Олбия
ИТЛП 16:00
Ювентус II Ювентус II 0 - 2 Пистойезе Пистойезе
ИТА 16:00
Удинезе Удинезе 0 - 0 СПАЛ СПАЛ
ИТА 16:00
Сампдория Сампдория 0 - 0 Аталанта Аталанта
ИТА 16:00
Лацио Лацио 4 - 2 Лече Лече
ИТЛП 16:00
Кавезе Кавезе 2 - 2 Катанзаро Катанзаро
ИТЛП 16:00
Виртус Франкавила Виртус Франкавила 1 - 1 Ренде Ренде
ИТЛП 16:00
Реджина Реджина 2 - 0 Касертана Касертана
ИТЛП 16:00
Пичерно Пичерно 3 - 1 Терамо Терамо
ИТЛП 16:00
Пиаченца Пиаченца 1 - 0 Губио Губио
ИТЛП 16:00
Самбенедетезе Самбенедетезе 2 - 0 Римини Римини
ИТЛП 16:00
Фермана Фермана 0 - 2 Виртус Верона Виртус Верона
ИТЛП 16:00
Пиянезе Пиянезе 2 - 0 Перголетезе Перголетезе
ИТЛП 16:00
Леко Леко 0 - 2 Ренате Ренате
РУМ 16:05
Сепси Сепси 0 - 1 Газ Метан Медиаш Газ Метан Медиаш
ЕХФШЛ 16:10
ГОГ ГОГ 37 - 37 ИФК Кристианстад ИФК Кристианстад
ТААТП 16:15
Новак Джокович Новак Джокович 2 - 0 Матео Беретини Матео Беретини
ФАК 16:15
Хейс & Йединг Юнайтед Хейс & Йединг Юнайтед 0 - 2 Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед
ГЕР 16:30
Волфсбург Волфсбург 0 - 2 Байер Леверкузен Байер Леверкузен
ГЕРОЛ 16:30
Конкордия Хамбург Конкордия Хамбург 2 - 2 Хам Юнайтед Хам Юнайтед
РАНГП 16:30
Лондон Айриш Лондон Айриш 36 - 11 Лестър Тайгърс Лестър Тайгърс
БЛР 16:30
Витебск Витебск 1 - 2 БАТЕ БАТЕ
ИТАСД 16:30
Гравина Гравина 1 - 0 Фиделис Андрия Фиделис Андрия
ГЕРОЛ 16:30
Едерсхайм Едерсхайм 2 - 0 Виктория Грисхайм Виктория Грисхайм
ШЦ1ЛК 16:30
Косова Косова 2 - 0 Госау Госау
ИСПСБ 16:45
Селта де Виго II Селта де Виго II 0 - 2 Расинг Ферол Расинг Ферол
АРЖЦ 17:00
Берасатеги Берасатеги 1 - 0 Викториано Аренас Викториано Аренас
ИСПСБ 17:00
Изара Изара 3 - 1 Аренас де Гечо Аренас де Гечо
РАНГП 17:00
Екзитър Чийфс Екзитър Чийфс 17 - 20 Бристол Ръгби Бристол Ръгби
ШВЦ34 17:00
Солентуна Солентуна 2 - 0 Мотала Мотала
ШВЕЦК 17:00
Вернаму Вернаму 0 - 2 Малмьо ФФ Малмьо ФФ
ШВЦ34 17:00
Оскаршхамн АИК Оскаршхамн АИК 2 - 0 Берга Берга
ВЕН 17:00
Метрополитанос Метрополитанос 1 - 1 Арагуа Арагуа
БУНХ 17:00
Фленсбург-Хандевит Фленсбург-Хандевит 28 - 22 ФА Гьопинген ФА Гьопинген
БУНХ 17:00
СК Магдебург СК Магдебург 31 - 29 ГВД Минден ГВД Минден
БУНХ 17:00
ТБВ Лемго ТБВ Лемго 27 - 19 Дий Ойлен Лудвигсхафен Дий Ойлен Лудвигсхафен
БУНХ 17:00
ХШГ Вецлар ХШГ Вецлар 25 - 25 Хановер-Бургдорф Хановер-Бургдорф
АЗР 17:00
Карабах Карабах 1 - 1 Зира Зира
ШВЦР 17:00
Йънг Бойс Йънг Бойс 4 - 3 Санкт Гален Санкт Гален
ИСП 17:00
Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид 3 - 1 Еспаньол Еспаньол
ИСП2 17:00
Алмерия Алмерия 1 - 1 Реал Сарагоса Реал Сарагоса
ПОР 17:00
Пасош де Ферейра Пасош де Ферейра 1 - 0 Тондела Тондела
ПОР 17:00
Маритимо Маритимо 1 - 1 Портимоненсе Портимоненсе
НПФЛ 17:00
Съншайн Старс Съншайн Старс 1 - 1 Уори Уулвс Уори Уулвс
ПОР2 17:00
Насионал Мадейра Насионал Мадейра 1 - 0 Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля
ПОР2 17:00
Кова Пиедаде Кова Пиедаде 0 - 2 Ещорил Ещорил
НПФЛ 17:00
Ривърс Юнайтед Ривърс Юнайтед 1 - 1 Хартленд Хартленд
КИП 17:00
Пафос Пафос 1 - 1 Еносис Еносис
МЛТ 17:00
Флориана Флориана 2 - 2 Хибърниънс Хибърниънс
НПФЛ 17:00
Кацина Юнайтед Кацина Юнайтед 1 - 1 Енимба Енимба
НПФЛ 17:00
Насарава Юнайтед Насарава Юнайтед 0 - 1 Уики Турист Уики Турист
НПФЛ 17:00
Адамава Юнайтед Адамава Юнайтед 1 - 1 Енугу Рейнджърс Енугу Рейнджърс
НПФЛ 17:00
Джигава Голдън Старс Джигава Голдън Старс  0 - 1 Платеу Юнайтед Платеу Юнайтед
ГЪР 17:00
Ксанти Ксанти 1 - 2 Паниониос Паниониос
АВСРЛ 17:00
Адмира II Адмира II 1 - 3 Винер Виктория Винер Виктория
ШЦ1ЛК 17:00
Олимпик дьо Женева Олимпик дьо Женева 2 - 1 Тере Сейнте Тере Сейнте
ДАН 17:00
Брьондби Брьондби 2 - 1 Есбер Есбер
ПОР2 17:00
Академико Висеу Академико Висеу 0 - 2 Вилафранкензе Вилафранкензе
ШОТ 17:00
Селтик Селтик 2 - 0 Мъдъруел Мъдъруел
ШОТ 17:00
Ливингстън Ливингстън 0 - 2 Рейнджърс Рейнджърс
УКР 17:00
Шахтьор Донецк Шахтьор Донецк 1 - 0 Динамо Киев Динамо Киев
НПФЛ 17:00
Лоби Старс Лоби Старс 4 - 0 Делта Форс Делта Форс
ГЕРОЛ 17:00
1860 Мюнхен II 1860 Мюнхен II 2 - 2 Тюркспор Аугсбург Тюркспор Аугсбург
ШВЦР 17:00
Лугано Лугано 0 - 3 Базел Базел
НПФЛ 17:00
МФМ МФМ 1 - 1 Ифеани Уба Ифеани Уба
ШВЦР 17:00
Цюрих Цюрих 4 - 2 Сион Сион
ГЪР 17:15
Олимпиакос Пирея Олимпиакос Пирея 2 - 0 Атромитос Атромитос
БиХ 17:30
Широки брег Широки брег 1 - 0 Вележ Вележ
AЛБ 17:30
Фламуртари Фламуртари 1 - 1 Партизани Тирана Партизани Тирана
ГЕРОЛ 17:30
Инголщат II Инголщат II 5 - 1 Ландсберг Ландсберг
СЪРБ 17:30
Партизан Партизан 3 - 0 Инджия Инджия
БЪЛ 17:45
Витоша Бистрица Витоша Бистрица 0 - 1 Лудогорец Лудогорец
ХОЛ 17:45
Фейенорд Фейенорд 3 - 2 РКК Валвейк РКК Валвейк
СЛВН 17:45
Олимпия Любляна Олимпия Любляна 2 - 0 Табор Сежана Табор Сежана
ЕХФШЛ 17:50
ОБ Хандбал ОБ Хандбал 30 - 34 ФК Барселона (хандбал) ФК Барселона (хандбал)
ИСПСБ 18:00
Алхесирас Алхесирас 1 - 2 УК Мурсия УК Мурсия
ИСПСБ 18:00
Реал Мурсия Реал Мурсия 1 - 1 Марбеля Марбеля
ИСПСБ 18:00
Йеклано Йеклано 3 - 0 Линенсе Линенсе
РУС 18:00
Локомотив Москва Локомотив Москва 1 - 1 Краснодар Краснодар
ПЕРУ 18:00
Универсидад Сан Мартин Универсидад Сан Мартин 3 - 1 Академия Кантолао Академия Кантолао
ЛБСА 18:00
БК Канту БК Канту 74 - 76 Виртус Рома Виртус Рома
ЕХФШЛ 18:00
СК Сегед СК Сегед 32 - 25 Елверум ИЛ Елверум ИЛ
ЕХФШЛ 18:00
ХК Мотор ХК Мотор 25 - 26 Монпелие АХ Монпелие АХ
УНГ2 18:00
Айка Айка 0 - 0 Дороги Дороги
ЕХФШЛ 18:00
РК Целе РК Целе 24 - 22 РК Загреб РК Загреб
ИСПСБ 18:00
Баракалдо Баракалдо 3 - 1 Туделано Туделано
АЦБ 18:00
БК Сарагоса БК Сарагоса 90 - 92 БК Ховентут БК Ховентут
ТУР 18:00
Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир 2 - 1 Анкарагюджю Анкарагюджю
ИСПСБ 18:00
Бургос Бургос 2 - 0 Атлетик Клуб II Атлетик Клуб II
УНГ2 18:00
МТК МТК 3 - 0 Шиофок Шиофок
МАР 18:00
Видад Казабланка Видад Казабланка 0 - 1 РСБ Беркан РСБ Беркан
УНГ2 18:00
Тисакечке Тисакечке 0 - 5 Будайорш Будайорш
УНГ2 18:00
Вашаш Вашаш 0 - 0 Солнок МАВ Солнок МАВ
ТУР1 18:00
Балъкесирспор Балъкесирспор 0 - 0 Алтънорду Алтънорду
ТУР 18:00
Бешикташ Бешикташ 1 - 0 Денизлиспор Денизлиспор
СМВЛ 18:00
Брегалница Щип Брегалница Щип 5 - 0 Питу Гули Питу Гули
КИП 18:00
Олимпиакос Никозия Олимпиакос Никозия 4 - 0 Етникос Ахна Етникос Ахна
БЪВСЖ 18:00
Казанлък Волей (Ж) Казанлък Волей (Ж) 3 - 2 ВК Славия (Ж) ВК Славия (Ж)
ИСПСБ 18:00
Гихуело Гихуело 0 - 1 Аморебиета Аморебиета
УНГ2 18:00
Будафоки МТЕ Будафоки МТЕ 1 - 0 Шомбатели Халадаш Шомбатели Халадаш
ИСПСБ 18:00
Лейда Еспортиу Лейда Еспортиу 4 - 0 Ориуела Ориуела
ИСПСБ 18:00
Сан Фернандо КД Сан Фернандо КД 1 - 0 Талавера КФ Талавера КФ
ФРА 18:00
Нант Нант 2 - 3 Сент Етиен Сент Етиен
ЧЕХ 18:00
Славия Прага Славия Прага 3 - 0 Теплице Теплице
ИСПСБ 18:00
Бадалона Бадалона 2 - 1 Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона
ИСПСБ 18:00
Олот Олот 0 - 0 Прат Прат
АВС 18:00
Волфсбергер АК Волфсбергер АК 0 - 3 Залцбург Залцбург
ИСПСБ 18:00
Кастейон Кастейон 1 - 0 Еркулес Еркулес
ФРА 18:05
Монпелие Монпелие 3 - 0 Тулуза Тулуза
УНГ 18:15
Дебрецен Дебрецен 1 - 6 Ференцварош Ференцварош
АРЖ 18:15
Алдосиви Алдосиви 0 - 3 Химнасия Ла Плата Химнасия Ла Плата
ХЪРВ 18:30
Риека Риека 0 - 5 Динамо Загреб Динамо Загреб
ИТЛП 18:30
Модена Модена 2 - 1 Фано Фано
ИТЛП 18:30
Арциняно Валчямпо Арциняно Валчямпо 0 - 1 Карпи Карпи
ПОЛ 18:30
Лехия Гданск Лехия Гданск 0 - 1 Погон Шчечин Погон Шчечин
ИТЛП 18:30
Вис Песаро Вис Песаро 1 - 1 Имолезе Имолезе
ИТЛП 18:30
Робур Сиена Робур Сиена 1 - 1 Гозано Гозано
АНГ 18:30
Ливърпул Ливърпул 3 - 1 Манчестър Сити Манчестър Сити
ИТЛП 18:30
Про Патрия Про Патрия 0 - 0 Алесандрия Алесандрия
ИТЛП 18:30
Новара Новара 2 - 1 Комо Комо
ИТЛП 18:30
Бишелие Бишелие 0 - 3 Бари Бари
ИТЛП 18:30
Катания Катания 2 - 1 Сикула Леонцио Сикула Леонцио
ИТЛП 18:30
Тернана Тернана 2 - 0 Паганезе Паганезе
ИТЛП 18:30
Про Верчели Про Верчели 1 - 1 Джана Ермино Джана Ермино
ЛБСА 18:30
Палаканестро Триесте Палаканестро Триесте 72 - 80 Баскет Бриндиси Баскет Бриндиси
ИТЛП 18:30
Калчо Падова Калчо Падова 0 - 1 Сюдтирол Сюдтирол
ИСПСБ 19:00
Ла Нусия Ла Нусия 0 - 0 Виляреал II Виляреал II
ГББЛ 19:00
БК Бон БК Бон 81 - 106 Баскетс Бамберг Баскетс Бамберг
ИТСЛЕ 19:00
Волей Равена Волей Равена 0 - 3 Палаволо Модена Палаволо Модена
ИТСЛЕ 19:00
Палаволо Пиаченца Палаволо Пиаченца 3 - 2 Вибо Валентия Вибо Валентия
ИТСЛЕ 19:00
Аргос Волей Аргос Волей 0 - 3 Палаволо Падова Палаволо Падова
ИТСЛЕ 19:00
Латина Волей Латина Волей 3 - 2 Волей Монца Волей Монца
ЕХФШЛ 19:00
ХК Висла Плок ХК Висла Плок 34 - 28 Чеховские медведи Чеховские медведи
ИТСЛЕ 19:00
Волей Лубе Волей Лубе 3 - 1 Волей Перуджа Волей Перуджа
ЛБСА 19:00
БК Виртус Болоня БК Виртус Болоня 84 - 79 БК Тревизо БК Тревизо
НОР 19:00
Мьондален Мьондален 3 - 1 Ранхайм Ранхайм
ДАН 19:00
Мидтиланд Мидтиланд 4 - 1 Копенхаген Копенхаген
ГЕР 19:00
Фрайбург Фрайбург 1 - 0 Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт
РУМ 19:00
Динамо Букурещ Динамо Букурещ 0 - 0 ЧФР Клуж ЧФР Клуж
БEЛ 19:00
Генк Генк 0 - 2 Гент Гент
ИСП2 19:00
Расинг Сантандер Расинг Сантандер 2 - 2 Понферадина Понферадина
ИСП2 19:00
Малага Малага 0 - 0 Фуенлабрада Фуенлабрада
КИП 19:00
Аполон Лимасол Аполон Лимасол 1 - 1 АПОЕЛ АПОЕЛ
ИТА 19:00
Парма Парма 2 - 0 Рома Рома
АНДОР 19:00
УЕ Санта Колома УЕ Санта Колома 1 - 0 Ордино Ордино
НОР 19:00
Лилестрьом Лилестрьом 1 - 3 Стабек Стабек
НОР 19:00
Тромсьо Тромсьо 0 - 0 Волеренга Волеренга
ИСПСБ 19:00
Корнея Корнея 2 - 1 Лягостера Лягостера
НОР 19:00
Молде Молде 4 - 0 Стрьомсгодсе Стрьомсгодсе
НОР 19:00
Кристиансунд Кристиансунд 4 - 0 Сарпсборг 08 Сарпсборг 08
ПОР2 19:15
Шавеш Шавеш 2 - 0 Каса Пия Каса Пия
УКР 19:30
Олимпик Донецк Олимпик Донецк 0 - 0 Александрия Александрия
ИСП 19:30
Хетафе Хетафе 0 - 0 Осасуна Осасуна
АРЖБ 19:30
Атланта Атланта 1 - 1 Баракас Сентрал Баракас Сентрал
АЦБ 19:30
БК Реал Мадрид БК Реал Мадрид 82 - 71 БК Малага БК Малага
ГВАТ 19:30
Антигуа ГФК Антигуа ГФК 4 - 0 Санта Лусия Коцумалгуапа Санта Лусия Коцумалгуапа
ГЪР 19:35
Панатинайкос Панатинайкос 3 - 2 АЕК Атина АЕК Атина
ЛБСА 20:00
БК Ваноли БК Ваноли 80 - 73 Фортитудо Болоня Фортитудо Болоня
НХЛ 20:00
Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс 5 - 5 Флорида Пантърс Флорида Пантърс
НФЛ 20:00
Синсинати Бенгалс Синсинати Бенгалс 13 - 49 Балтимор Рейвънс Балтимор Рейвънс
НФЛ 20:00
Ню Орлиънс Сейнтс Ню Орлиънс Сейнтс 9 - 26 Атланта Фалкънс Атланта Фалкънс
МЕК 20:00
Пумас УНАМ Пумас УНАМ 1 - 1 Хуарес Хуарес
СЛВН 20:00
Мура Мура 2 - 4 Алуминий Алуминий
ИЗР 20:00
Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба 0 - 0 Апоел Хадера Апоел Хадера
НФЛ 20:00
Чикаго Беърс Чикаго Беърс 20 - 13 Детройт Лайънс Детройт Лайънс
ГВАТ 20:00
Малакатеко Малакатеко 5 - 0 Михко Михко
НФЛ 20:00
Ню Йорк Джетс Ню Йорк Джетс 34 - 27 Ню Йорк Джайънтс Ню Йорк Джайънтс
НФЛ 20:00
Тампа Бей Бъканиърс Тампа Бей Бъканиърс 30 - 27 Аризона Кардиналс Аризона Кардиналс
МЕК2 20:00
Универсидад Гуадалахара Универсидад Гуадалахара 2 - 1 Лорос Универсидад Лорос Универсидад
НФЛ 20:00
Кливлънд Браунс Кливлънд Браунс 19 - 16 Бъфало Билс Бъфало Билс
КРЛА 20:00
Кармелита Кармелита 6 - 0 Депортиво Картахена Депортиво Картахена
ЕХФШЛ 20:00
ТХВ Кил ТХВ Кил 27 - 28 Порто (хандбал) Порто (хандбал)
КРЛА 20:00
АД Санта Роса АД Санта Роса 1 - 2 Барио Мексико Барио Мексико
КРЛА 20:00
Есказусена Есказусена 4 - 0 Санта Ана Санта Ана
КРЛА 20:00
Гуанакастека Гуанакастека 2 - 1 Мюнисипал Либерия Мюнисипал Либерия
КРЛА 20:00
Пуерто Голфито Пуерто Голфито 4 - 4 Куридабат Куридабат
КРЛА 20:00
Уругвай де Коронадо Уругвай де Коронадо 2 - 0 Туриялба Туриялба
КРЛА 20:00
Спортинг Сан Хосе Спортинг Сан Хосе 1 - 1 Консултантс Моравия Консултантс Моравия
НФЛ 20:00
Тенеси Тайтънс Тенеси Тайтънс 35 - 32 Канзас Сити Чийфс Канзас Сити Чийфс
ПЕРУ 20:00
Унион Комерсио Унион Комерсио 1 - 2 Спорт Уанкайо Спорт Уанкайо
ИЗР 20:15
Макаби Хайфа Макаби Хайфа 3 - 1 Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим
ИЗР 20:15
Бней Йехуда Бней Йехуда 2 - 0 Ашдод Ашдод
АРЖЦ 20:30
Генерал Ламадрид Генерал Ламадрид 0 - 1 Кануелас Кануелас
АРЖБ 20:30
Браун де Адрог Браун де  Адрог 1 - 1 Химнасия Мендоса Химнасия Мендоса
АРЖЦ 20:30
Депортиво Лаферере Депортиво Лаферере 1 - 1 Реал Пилар Реал Пилар
АРЖЦ 20:30
Мидланд Мидланд 0 - 1 Итузайнго Итузайнго
ПОР 20:30
Спортинг КП Спортинг КП 2 - 0 Белененсеш Белененсеш
АРЖ 20:30
Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс 2 - 0 Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия
АРЖБ 20:45
Гилермо Браун Гилермо Браун 2 - 1 Белграно Белграно
БРА 21:00
Интернасионал Интернасионал 2 - 1 Флуминензе Флуминензе
НХЛ 21:00
Уинипег Джетс Уинипег Джетс 2 - 2 Далас Старс Далас Старс
АЦБ 21:00
БК УКАМ Мурсия БК УКАМ Мурсия 97 - 95 БК Валенсия БК Валенсия
БРА 21:00
Крузейро Крузейро 0 - 0 Атлетико Минейро Атлетико Минейро
ХОЛ 21:00
АЗ АЗ 3 - 0 Емен Емен
НОР 21:00
Розенборг Розенборг 3 - 2 Бодьо/Глимт Бодьо/Глимт
УРУГВ 21:00
Феникс Монтевидео Феникс Монтевидео 1 - 1 Серо Ларго Серо Ларго
БEЛ 21:00
Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж 1 - 2 Мехелен Мехелен
БРА 21:00
Сао Пауло Сао Пауло 0 - 1 Атлетико Параненсе Атлетико Параненсе
УРУГВ 21:00
Ливърпул Монтевидео Ливърпул Монтевидео 0 - 0 Бостън Ривър Бостън Ривър
УРУГВ 21:00
Прогресо Прогресо 0 - 1 Насионал Монтевидео Насионал Монтевидео
ГВАТ 21:30
Изтапа Изтапа 0 - 0 Комуникасьонес Комуникасьонес
ИТА 21:45
Ювентус Ювентус 1 - 0 Милан Милан
ЛБСА 21:45
БК Рейер Венеция БК Рейер Венеция 55 - 54 БК Динамо Сасари БК Динамо Сасари
ПЕРУ2 22:00
Алианса Атлетико Алианса Атлетико 4 - 1 Комерсиантес Унидос Комерсиантес Унидос
ПЕРУ2 22:00
Сиенсиано Сиенсиано 4 - 2 Сантос Ика Сантос Ика
ПАР2 22:00
2 май 2 май 3 - 1 12 октомври 12 октомври
ХОНД 22:00
Реал Сосиедад Токоа Реал Сосиедад Токоа 0 - 0 Мотагуа Мотагуа
ПЕРУ2 22:00
Спорт Лорето Спорт Лорето 0 - 4 Хуан Аурих Хуан Аурих
ПЕРУ2 22:00
Унион Уарал Унион Уарал 0 - 1 Депортиво Коопсол Депортиво Коопсол
ВЕН 22:00
Естудиантес Каракас Естудиантес Каракас 1 - 1 Атлетико Венецуела Атлетико Венецуела
ИСП 22:00
Реал Бетис Реал Бетис 1 - 2 Севиля Севиля
ВЕН 22:00
Депортиво Ла Гуайра Депортиво Ла Гуайра 2 - 0 Естудиантес де Мерида Естудиантес де Мерида
ПАР2 22:00
Фулгенсио Йегрос Фулгенсио Йегрос 3 - 0 Спортиво Итеньо Спортиво Итеньо
ПАР2 22:00
Генерал Кабалеро Генерал Кабалеро 0 - 0 3 февруари 3 февруари
ПАР2 22:00
Гуайреня Гуайреня 2 - 1 Фернандо де ла Мора Фернандо де ла Мора
ПАР2 22:00
Оветенсе Оветенсе 0 - 0 Индепендиенте ФБК Индепендиенте ФБК
ПАР2 22:00
РИ 3 Коралес РИ 3 Коралес 0 - 0 Депортиво Каагуасу Депортиво Каагуасу
ПАР2 22:00
Спортиво Триниденсе Спортиво Триниденсе 1 - 1 Атира Атира
ИТАБ 22:00
Фрозиноне Фрозиноне 2 - 0 Киево Киево
ЯМК 22:00
Тиволи Гардънс Тиволи Гардънс 1 - 1 Молинес Юнайтед Молинес Юнайтед
ЯМК 22:00
Дънбехолдън Дънбехолдън 0 - 1 Маунт Плезънт Академи Маунт Плезънт Академи
ЯМК 22:00
Портмор Юнайтед Портмор Юнайтед 1 - 1 Уотърхаус Уотърхаус
ЯМК 22:00
Вере Юнайтед Вере Юнайтед 0 - 0 Кавалиър Кавалиър
ЯМК 22:00
Хъмбъл Лайънс Хъмбъл Лайънс 1 - 1 ЮУИ ЮУИ
ВЕН 22:00
ЛАЛА ЛАЛА 1 - 1 Монагас Монагас
ПОР 22:00
Витория Гимараеш Витория Гимараеш 0 - 2 Спортинг Брага Спортинг Брага
ПЕРУ 22:00
Алианса Универсидад Алианса Универсидад 2 - 0 Спорт Бойс Каляо Спорт Бойс Каляо
ФРА 22:00
Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия 2 - 1 Олимпик Лион Олимпик Лион
ИСП2 22:00
Райо Валекано Райо Валекано 1 - 1 Кадис Кадис
ВЕН 22:00
Янерос де Гуанаре Янерос де Гуанаре 1 - 1 Каракас Каракас
ВЕН 22:00
Депортиво Лара Депортиво Лара 3 - 0 Сулия Сулия
ВЕН 22:00
Португеса ФК Португеса ФК 1 - 1 Минерос де Гуаяна Минерос де Гуаяна
ВЕН 22:00
Депортиво Тачира Депортиво Тачира 2 - 1 Академия Пуерто Кабело Академия Пуерто Кабело
ВЕН 22:00
Самора Самора 3 - 1 Трухилянос Трухилянос
САЩ 22:10
Сиатъл Саундърс Сиатъл Саундърс 3 - 1 Торонто Торонто
ПЕРУ 22:15
Депортиво Бинасионал Депортиво Бинасионал 0 - 0 Алианса Лима Алианса Лима
ТААТП 22:15
Роджър Федерер Роджър Федерер 0 - 2 Доминик Тийм Доминик Тийм
КОЛБ 22:30
Кортулуа Кортулуа 3 - 1 Депортиво Перейра Депортиво Перейра
ЕКВ2 22:30
ЛДУ Лоя ЛДУ Лоя 0 - 4 ЛДУ Портовиехо ЛДУ Портовиехо
ЕКВ2 22:30
Санта Рита Винсес Санта Рита Винсес 0 - 0 Индепендиенте Хуниорс Индепендиенте Хуниорс
ПАР 22:30
Спортиво Сан Лоренсо Спортиво Сан Лоренсо 0 - 0 Клуб Гуарани Клуб Гуарани
ГВАТ 22:30
Гуастатоя Гуастатоя 0 - 1 Сикинала Сикинала
ЕКВ2 22:30
Оренсе Оренсе 2 - 1 Атлетико Портеньо Атлетико Портеньо
НБА 22:30
Минесота Тимбърулвс Минесота Тимбърулвс 98 - 100 Денвър Нъгетс Денвър Нъгетс
ЕКВ2 22:30
Манта Манта 2 - 3 Гуаласео Гуаласео
ЕСАЛ 22:45
Мюнисипал Лимено Мюнисипал Лимено 0 - 0 Агила Агила
АРЖ 22:45
Расинг Клуб де Авелянеда Расинг Клуб де Авелянеда 1 - 0 Уракан Уракан
КРПД 23:00
Жикарал Жикарал 2 - 5 Депортиво Саприса Депортиво Саприса
ПОР 23:00
Боависта Боависта 0 - 1 Порто Порто
НХЛ 23:00
Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс 1 - 2 Ню Джърси Девилс Ню Джърси Девилс
ЕСАЛ 23:00
Онсе Мюнисипал Онсе Мюнисипал 1 - 1 ФАС ФАС
АРЖБ 23:00
Сан Мартин Тукуман Сан Мартин Тукуман 2 - 0 Химнасия Хухуй Химнасия Хухуй
АРЖБ 23:00
Индепендиенте Ривадавия Индепендиенте Ривадавия 2 - 1 Депортиво Морон Депортиво Морон
НФЛ 23:00
Индианаполис Колтс Индианаполис Колтс 12 - 16 Маями Долфинс Маями Долфинс
ЕКВ2 23:00
Клан Ювенил Клан Ювенил 0 - 3 Пуерто Кито Пуерто Кито
БРА 23:00
Фламенго Фламенго 3 - 1 Бая Бая
НФЛ 23:20
Грийн Бей Пакърс Грийн Бей Пакърс 24 - 16 Каролина Пантърс Каролина Пантърс
НФЛ 23:20
Питсбърг Стийлърс Питсбърг Стийлърс 17 - 12 Лос Анджелис Рамс Лос Анджелис Рамс
УРУГВ 23:30
Дефенсор Спортинг Дефенсор Спортинг 1 - 1 Серо Серо