Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
БРАБ 00:15
Оесте Оесте 0 - 4 Атлетико ГО Атлетико ГО
БРАБ 00:15
Бразил де Пелотас Бразил де Пелотас 0 - 2 Коритиба Коритиба
БРАБ 00:15
Витория Витория 2 - 2 КРБ КРБ
ПАР 01:00
Депортиво Капията Депортиво Капията 0 - 4 Сол де Америка Сол де Америка
БРАБ 01:30
Понте Прета Понте Прета 1 - 3 Фигейренсе Фигейренсе
БРАБ 01:30
Крисиума Крисиума 2 - 0 Лондрина Лондрина
НБА 02:05
Индиана Пейсърс Индиана Пейсърс 111 - 85 Оклахома Сити Тъндър Оклахома Сити Тъндър
НХЛ 02:05
Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс 2 - 2 Кълъмбъс Блу Джакетс Кълъмбъс Блу Джакетс
НБА 02:05
Филаделфия 76-ърс Филаделфия 76-ърс 98 - 97 Кливлънд Кавалиърс Кливлънд Кавалиърс
НХЛ 02:05
Бостън Бруинс Бостън Бруинс 4 - 4 Флорида Пантърс Флорида Пантърс
БРАБ 02:30
Парана Парана 2 - 1 Сао Бенто Сао Бенто
БРАБ 02:30
Операрио ПР Операрио ПР 0 - 2 РБ Брагантино РБ Брагантино
НАССФ 02:30
Охайо Охайо 34 - 37 Уестърн Мичиган Уестърн Мичиган
НХЛ 02:35
Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс 2 - 2 Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс
НБА 02:35
Маями Хийт Маями Хийт 117 - 108 Детройт Пистънс Детройт Пистънс
НАССФ 03:00
Акрън Акрън 14 - 42 Ийстърн Мичиган Ийстърн Мичиган
КОЛБ 03:00
Богота Богота 0 - 3 Форталеза СЕИФ Форталеза СЕИФ
КОЛБ 03:00
Бояка Чико Бояка Чико 2 - 1 Реал Картахена Реал Картахена
НХЛ 03:05
Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус 2 - 2 Аризона Койотис Аризона Койотис
НБА 03:05
Чикаго Булс Чикаго Булс 120 - 102 Ню Йорк Никс Ню Йорк Никс
НХЛ 03:05
Уинипег Джетс Уинипег Джетс 0 - 4 Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч
НБА 04:05
Денвър Нъгетс Денвър Нъгетс 121 - 125 Атланта Хоукс Атланта Хоукс
НБА 04:05
Финикс Сънс Финикс Сънс 115 - 123 ЛА Лейкърс ЛА Лейкърс
НБА 04:05
Юта Джаз Юта Джаз 119 - 114 Бруклин Нетс Бруклин Нетс
НХЛ 05:05
Анахайм Дъкс Анахайм Дъкс 3 - 3 Детройт Ред Уингс Детройт Ред Уингс
НБА 05:05
Сакраменто Кингс Сакраменто Кингс 107 - 99 Портланд Трейл Блейзърс Портланд Трейл Блейзърс
НХЛ 05:05
Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс 5 - 3 Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс
НХЛ 05:35
ЛА Кингс ЛА Кингс 3 - 1 Минесота Уайлд Минесота Уайлд
НХЛ 05:35
Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс 6 - 3 Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс
КХЛ 11:00
Амур Хабаровск Амур Хабаровск 1 - 3 СКА Санкт Петербург СКА Санкт Петербург
РУС1 11:30
Спартак Москва II Спартак Москва II 1 - 3 Армавир Армавир
РККБЛ 12:00
Сеул Тъндърс Сеул Тъндърс 68 - 58 Анянг КЖК Анянг КЖК
ПРС 12:00
Зулте Варегем Зулте Варегем 3 - 2 Серкъл Брюж Серкъл Брюж
ССИО 12:00
Род Лоуър Род Лоуър 2 - 4 Андрю Хигинсън Андрю Хигинсън
ССИО 12:00
Ян Бингтао Ян Бингтао 4 - 1 Марко Фу Марко Фу
ССИО 12:00
Лиянг Венбо Лиянг Венбо 2 - 4 Тиан Пенгфей Тиан Пенгфей
ССИО 12:00
Бари Хоукинс Бари Хоукинс 4 - 3 Майкъл Холт Майкъл Холт
ССИО 12:00
Мартин О'Донъл Мартин О'Донъл 3 - 4 Александър Урзенбахер Александър Урзенбахер
ССИО 12:00
Си Дзиахуй Си Дзиахуй 4 - 1 Чен Зифан Чен Зифан
ССИО 12:00
Роби Уилямс Роби Уилямс 4 - 1 Хамад Миях Хамад Миях
ССИО 12:00
Джак Джоунс Джак Джоунс 0 - 4 Антъни Хамилтън Антъни Хамилтън
ЕП19 12:00
Черна гора (19) Черна гора (19) 1 - 3 България (19) България (19)
ЕП19 13:00
Кипър (19) Кипър (19) 1 - 2 Словакия (19) Словакия (19)
РУС1 13:00
Нефтехимик Нефтехимик 1 - 1 Авангард Курск Авангард Курск
КХЛ 13:30
Кунлун Ред Стар Кунлун Ред Стар 2 - 3 Йокерит Йокерит
РУМ2 14:00
УТА Арад УТА Арад 3 - 0 СКМ Глория Бузъу СКМ Глория Бузъу
РУС1 14:00
Краснодар II Краснодар II 4 - 0 Енисей Енисей
РУМ2 14:00
Металоглобус Металоглобус 1 - 0 Фарул Констанца 1920 Фарул Констанца 1920
РУМ2 14:00
Дунарея Кълъраш Дунарея Кълъраш 1 - 2 Арджеш Арджеш
ПРС 14:00
Алмере Сити Алмере Сити 2 - 2 Грьонинген Грьонинген
РУМ2 14:00
Миеркуря Чук Миеркуря Чук 1 - 0 КСМ Решица КСМ Решица
РУМ2 14:00
Рипенсия Тимишоара Рипенсия Тимишоара 1 - 1 АСУ Поли Тимишоара АСУ Поли Тимишоара
РУМ2 14:00
Спортул Снагов Спортул Снагов 2 - 3 Турис-Олтул Т. Мъгуреле Турис-Олтул Т. Мъгуреле
ЕП19 14:00
Англия (19) Англия (19) 4 - 0 Люксембург (19) Люксембург (19)
ЕП19 14:00
Украйна (19) Украйна (19) 4 - 0 Естония (19) Естония (19)
ЕП19 14:00
Северна Македония (19) Северна Македония (19) 0 - 0 Босна и Херцеговина (19) Босна и Херцеговина (19)
СЪРБ1 14:30
Раднички Крагуевац Раднички Крагуевац 2 - 1 Бачка Паланка Бачка Паланка
СЪРБ1 14:30
Синджелич Белград Синджелич Белград 1 - 1 Кабел Нови Сад Кабел Нови Сад
СЪРБ1 14:30
Златибор Чайетина Златибор Чайетина 1 - 1 Раднички Пирот Раднички Пирот
СЪРБ1 14:30
Жарково Жарково 0 - 1 Земун Земун
СЪРБ1 14:30
Будучност Добановци Будучност Добановци 3 - 1 Смедерево 1924 Смедерево 1924
ССИО 15:00
Марк Селби Марк Селби 4 - 1 Матю Стивънс Матю Стивънс
ССИО 15:00
Тепчая Ун-Ноох Тепчая Ун-Ноох 4 - 2 Мей Ксивен Мей Ксивен
КАНКФ 15:00
Малави Малави 1 - 0 Южен Судан Южен Судан
ССИО 15:00
Мичъл Ман Мичъл Ман 1 - 4 Харви Чандлър Харви Чандлър
ССИО 15:00
Али Картър Али Картър 4 - 3 Ли Ханг Ли Ханг
ЕП19 15:00
Русия (19) Русия (19) 1 - 1 Косово (19) Косово (19)
ССИО 15:00
Йън Бърнс Йън Бърнс 3 - 4 Скот Доналдсън Скот Доналдсън
ССИО 15:00
Сохеил Вахеди Сохеил Вахеди 0 - 4 Кен Дохърти Кен Дохърти
ССИО 15:00
Чен Фейлонг Чен Фейлонг 3 - 4 Били Джо Кесъл Били Джо Кесъл
ССИО 15:00
Матю Селт Матю Селт 0 - 4 Лука Бресел Лука Бресел
КАНКФ 15:00
Централноафриканска република Централноафриканска република 2 - 0 Бурунди Бурунди
ЕП19 15:00
Турция (19) Турция (19) 4 - 1 Армения (19) Армения (19)
УГАНД 15:00
Експрес Експрес 1 - 3 КСКА КСКА
ЕП19 15:00
Уелс (19) Уелс (19) 3 - 0 Полша (19) Полша (19)
УГАНД 15:30
СК Вила СК Вила 1 - 1 БУЛ БУЛ
ЕП19 15:30
Франция (19) Франция (19) 5 - 0 Фарьорски острови (19) Фарьорски острови (19)
ЕП19 15:30
Исландия (19) Исландия (19) 0 - 3 Белгия (19) Белгия (19)
УГАНД 15:30
Полис Кампала Полис Кампала 4 - 0 Тооро Юнайтед Тооро Юнайтед
ССИО 16:00
Джуд Тръмп Джуд Тръмп 4 - 1 Жанг Анда Жанг Анда
ССИО 16:00
Джо Пери Джо Пери 4 - 2 Рос Бълман Рос Бълман
КХЛ 16:00
ХК Автомобилист ХК Автомобилист 5 - 1 ХК Сочи ХК Сочи
ССИО 16:00
Питър Ебдън Питър Ебдън 1 - 4 Кайрън Уилсън Кайрън Уилсън
ССИО 16:00
Марк Дейвис Марк Дейвис 2 - 4 Стивън Магуайър Стивън Магуайър
ЕП19 16:00
Италия (19) Италия (19) 2 - 0 Малта (19) Малта (19)
ТААТП 16:15
Рафаел Надал Рафаел Надал 2 - 1 Даниил Медведев Даниил Медведев
СЪРБ1 16:30
Металац ГМ Металац ГМ 3 - 2 Динамо Вранье Динамо Вранье
СЪРБ1 17:00
Колубара Колубара 3 - 1 Графичар Графичар
РУС1 17:30
Текстилчик Текстилчик 0 - 2 Том Томск Том Томск
РУС1 17:30
Шинник Шинник 3 - 1 Луч Владивосток Луч Владивосток
РУС1 17:30
Химки Химки 0 - 2 Ротор Волгоград Ротор Волгоград
РУМ2 17:30
Университатея Клуж Университатея Клуж 2 - 1 Конкордия Кяжна Конкордия Кяжна
РУС1 17:30
Факел Факел 0 - 2 СКА Хабаровск СКА Хабаровск
РУС1 17:30
Чайка Чайка 3 - 1 Мордовия Саранск Мордовия Саранск
БЪВСЖ 17:30
ВК Славия (Ж) ВК Славия (Ж) 0 - 3 ВК Марица (Ж) ВК Марица (Ж)
КАНКФ 18:00
Камерун Камерун 0 - 0 Кабо Верде Кабо Верде
КАНКФ 18:00
Нигерия Нигерия 2 - 1 Бенин Бенин
КАНКФ 18:00
Сиера Леоне Сиера Леоне 1 - 1 Лесото Лесото
КАНКФ 18:00
Намибия Намибия 2 - 1 Чад Чад
РУС1 18:00
Чертаново Чертаново 3 - 1 Балтика Балтика
КАНКФ 18:00
Гвинея-Бисау Гвинея-Бисау 3 - 0 Есватини Есватини
ВШЛМ 18:30
НИС Войводина НИС Войводина 3 - 1 КС Аркада Галац КС Аркада Галац
КХЛ 18:30
ХК Динамо Минск ХК Динамо Минск 4 - 3 ХК Витяз ХК Витяз
РУС1 18:30
Торпедо Москва Торпедо Москва 0 - 2 Нижни Новгород Нижни Новгород
ССИО 18:30
Джордан Браун Джордан Браун 1 - 4 Стюърт Бингъм Стюърт Бингъм
ЛАТ 18:30
Метта/ЛУ Метта/ЛУ 0 - 0 Супер Нова Супер Нова
ПРС 18:55
Унион Берлин Унион Берлин 3 - 0 Холщайн Кил Холщайн Кил
СЪРБ1 19:00
Траял Крушевац Траял Крушевац 1 - 0 Нови Пазар Нови Пазар
БЮК 19:00
БК Лиетувос Ритас БК Лиетувос Ритас 92 - 78 БК Лимож БК Лимож
БЮК 19:00
БК Тофаш БК Тофаш 82 - 72 БК Партизан БК Партизан
ЕХФШЛ 19:00
ХТ Татран Прешов ХТ Татран Прешов 22 - 37 Спортинг КП (хандбал) Спортинг КП (хандбал)
ЕП19 19:00
Словения (19) Словения (19) 2 - 2 Швеция (19) Швеция (19)
БЮК 19:30
БК Цедевита БК Цедевита 81 - 76 УНИКС УНИКС
РУМ2 19:30
Миовени Миовени 1 - 5 Рапид Букурещ Рапид Букурещ
БЮК 19:30
БК Макаби Ришон ле Цион БК Макаби Ришон ле Цион 79 - 85 БК Виртус Болоня БК Виртус Болоня
АЛЖ 19:45
МК Алжир МК Алжир 0 - 3 Кабилия Кабилия
ГЕРОЛ 20:00
Ньотинген Ньотинген 3 - 1 Вилинген Вилинген
ПРС 20:00
Картахена Картахена 0 - 2 Барселона Барселона
ИСПК 20:00
ФК Андора ФК Андора 3 - 0 Андрач Андрач
ИСПК 20:00
Толоса Толоса 1 - 0 Понтелас Понтелас
ИСПК 20:00
Бекерил Кампос Бекерил Кампос 1 - 0 Урака Урака
ЕП19 20:00
Финландия (19) Финландия (19) 2 - 1 Дания (19) Дания (19)
ЕХФШЛ 20:00
ИФК Кристианстад ИФК Кристианстад 29 - 29 КК Динамо Букурещ КК Динамо Букурещ
ИХЛА 20:30
БМ Гранойерс БМ Гранойерс 29 - 25 БМ Уеска БМ Уеска
ЕП19 20:30
Гърция (19) Гърция (19) 5 - 1 Албания (19) Албания (19)
ИТСЛЕ 20:30
Вибо Валентия Вибо Валентия 0 - 3 Сора Волей Сора Волей
БЮК 20:45
Монако Баскет Монако Баскет 80 - 59 БК Промитея БК Промитея
БЮК 20:45
БК Рейер Венеция БК Рейер Венеция 66 - 61 БК Локомотив Кубан БК Локомотив Кубан
КАНКФ 21:00
Ангола Ангола 1 - 3 Гамбия Гамбия
КАНКФ 21:00
Сенегал Сенегал 2 - 0 Конго Конго
ССИО 21:00
Греъм Дот Греъм Дот 4 - 1 Крейг Стедман Крейг Стедман
ИСПК 21:00
Комилас Комилас 1 - 1 Баркерено Баркерено
КАНКФ 21:00
Судан Судан 4 - 0 Сао Томе и Принсипи Сао Томе и Принсипи
ССИО 21:00
Джо О'Конър Джо О'Конър 2 - 4 Юан Сиджун Юан Сиджун
ССИО 21:00
Лей Пейфан Лей Пейфан 2 - 4 Рони О'Съливан Рони О'Съливан
ССИО 21:00
Джими Робъртсън Джими Робъртсън 3 - 4 Фъргал О'Брайън Фъргал О'Брайън
ССИО 21:00
Джейми О'Нийл Джейми О'Нийл 0 - 4 Марк Алън Марк Алън
ССИО 21:00
Бен Уoлъстън Бен Уoлъстън 4 - 2 Дейвид Лайли Дейвид Лайли
ФАТ 21:00
Ексетър Сити Ексетър Сити 3 - 1 Уест Хям Юнайтед (21) Уест Хям Юнайтед (21)
ЕХФШЛ 21:00
Порто (хандбал) Порто (хандбал) 29 - 30 ТХВ Кил ТХВ Кил
БЮК 21:00
Баскетс Олденбург Баскетс Олденбург 79 - 72 БК Галатасарай БК Галатасарай
КАНКФ 21:00
Буркина Фасо Буркина Фасо 0 - 0 Уганда Уганда
ССИО 21:00
Рики Уолдън Рики Уолдън 4 - 1 Сам Беърд Сам Беърд
ВШЛМ 21:15
Посожилница Айх/Доб Посожилница Айх/Доб 3 - 1 ХАОК Младост ХАОК Младост
ИСПК 21:30
Мелила КД Мелила КД 0 - 0 Лобон Лобон
ИСПК 21:30
Фрага Фрага 0 - 1 Пеня Азагреса Пеня Азагреса
ИХЛА 21:30
БМ Гуадалахара БМ Гуадалахара 26 - 26 КД Бидасоа Ирун КД Бидасоа Ирун
ИТСЛЕ 21:30
БлуВолей Верона БлуВолей Верона 0 - 3 Волей Лубе Волей Лубе
ИТСЛЕ 21:30
Палаволо Модена Палаволо Модена 3 - 0 Латина Волей Латина Волей
ИТСЛЕ 21:30
Трентино Волей Трентино Волей 3 - 1 Палаволо Пиаченца Палаволо Пиаченца
ИТСЛЕ 21:30
Волей Монца Волей Монца 3 - 1 Волей Равена Волей Равена
ФАТ 21:30
Шрюсбъри Таун Шрюсбъри Таун 3 - 1 Макълсфийлд Таун Макълсфийлд Таун
БЮК 21:45
БК Малага БК Малага 91 - 69 БК Арка Гдиня БК Арка Гдиня
БЮК 21:45
БК Бреша Леонеса БК Бреша Леонеса 87 - 83 БК Ховентут БК Ховентут
ФАТ 21:45
Саутенд Юнайтед Саутенд Юнайтед 3 - 1 АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън
ФАТ 21:45
Флийтууд Таун Флийтууд Таун 5 - 2 Олдъм Атлетик Олдъм Атлетик
ФАТ 21:45
Бристол Роувърс Бристол Роувърс 1 - 0 Суиндън Таун Суиндън Таун
ИСПК 22:00
Интерсити Интерсити 3 - 0 Гран Тарахал Гран Тарахал
ИСПК 22:00
Антониано Антониано 2 - 0 Атлетико Поркуна Атлетико Поркуна
ИСПК 22:00
Рамон и Кахал Рамон и Кахал 1 - 2 Ел Палмар Ел Палмар
ССИО 22:00
Шон Мърфи Шон Мърфи 4 - 1 Луо Хонгхао Луо Хонгхао
ИХЛА 22:00
БМ Атлетико Валядолид БМ Атлетико Валядолид 25 - 28 БМ Куенка БМ Куенка
ССИО 22:00
Качпер Филипяк Качпер Филипяк 1 - 4 Джон Хигинс Джон Хигинс
ИСПК 22:00
Ел Аламо Ел Аламо 2 - 1 Педронерас Педронерас
ТААТП 22:15
Стефанос Циципас Стефанос Циципас 2 - 0 Александър Зверев Александър Зверев