ПАР2
Парагвай
|
00:00 |
Индепендиенте ФБК
|
|
1 - 1 |
|
Фулгенсио Йегрос
|
|
БРАБ
Бразилия
|
00:15 |
РБ Брагантино
|
|
1 - 1 |
|
Крисиума
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
01:00 |
Белграно
|
|
2 - 2 |
|
Алварадо
|
|
НХЛ
САЩ
|
02:00 |
Торонто Мейпъл Лийвс
|
|
2 - 4 |
|
Бостън Бруинс
|
|
НХЛ
САЩ
|
02:00 |
Ню Джърси Девилс
|
|
2 - 1 |
|
Питсбърг Пенгуинс
|
|
НХЛ
САЩ
|
02:00 |
Кълъмбъс Блу Джакетс
|
|
2 - 2 |
|
Сейнт Луис Блус
|
|
НАССФ
САЩ
|
02:00 |
Маршъл
|
|
31 - 10 |
|
Луизиана Тех
|
|
НХЛ
САЩ
|
02:00 |
Вашингтон Кепитълс
|
|
2 - 5 |
|
Монреал Кънейдиънс
|
|
АВЛМЛ
Австралия
|
02:00 |
Бризбейн Роар II
|
|
7 - 0 |
|
Мелбърн Виктори (21)
|
|
НБА
САЩ
|
02:05 |
Орландо Меджик
|
|
111 - 109 |
|
Сан Антонио Спърс
|
|
НБА
САЩ
|
02:05 |
Шарлът Хорнетс
|
|
109 - 106 |
|
Детройт Пистънс
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
02:30 |
Химнасия Хухуй
|
|
0 - 0 |
|
Алмагро
|
|
БРАБ
Бразилия
|
02:30 |
Атлетико Гоянензе
|
|
1 - 0 |
|
Парана
|
|
НХЛ
САЩ
|
02:30 |
Отава Сенатърс
|
|
2 - 1 |
|
Филаделфия Флайърс
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
03:00 |
Сан Мартин Сан Хуан
|
|
1 - 0 |
|
Нуева Чикаго
|
|
НБА
САЩ
|
03:05 |
Хюстън Рокетс
|
|
111 - 102 |
|
Индиана Пейсърс
|
|
НБА
САЩ
|
03:05 |
Минесота Тимбъруулвс
|
|
116 - 137 |
|
Вашингтон Уизърдс
|
|
НБА
САЩ
|
03:05 |
Мемфис Гризлис
|
|
107 - 106 |
|
Юта Джаз
|
|
НБА
САЩ
|
03:05 |
Оклахома Сити Тъндър
|
|
127 - 119 |
|
Филаделфия 76-ърс
|
|
МЖД
Международни
|
03:35 |
Колумбия
|
|
1 - 0 |
|
Перу
|
|
НАССФ
САЩ
|
04:30 |
Сан Диего Стейт
|
|
17 - 7 |
|
Фресно Стейт
|
|
НБА
САЩ
|
05:35 |
Голдън Стейт Уориърс
|
|
100 - 105 |
|
Бостън Селтикс
|
|
ЯП2
Япония
|
06:00 |
Ренофа Ямагучи
|
|
2 - 3 |
|
Монтедио Ямагата
|
|
ЯП2
Япония
|
06:00 |
Ависпа Фукуока
|
|
0 - 2 |
|
Цвайген Каназава
|
|
ЯП2
Япония
|
07:00 |
Гифу
|
|
1 - 3 |
|
Вентфорет Кофу
|
|
АВЛМЛ
Австралия
|
07:00 |
Сидни II
|
|
8 - 3 |
|
Нюкасъл Джетс (21)
|
|
ЯП2
Япония
|
07:00 |
Омия Ардиджа
|
|
1 - 1 |
|
Албирекс Нийгата
|
|
ЯП2
Япония
|
07:00 |
Киото Санга
|
|
1 - 0 |
|
ДЖЕФ Юнайтед
|
|
ЯП2
Япония
|
07:00 |
В-Варен Нагазаки
|
|
0 - 1 |
|
Точиги
|
|
ЯП2
Япония
|
07:00 |
Ехиме
|
|
1 - 2 |
|
Рюкю
|
|
ЯП2
Япония
|
07:00 |
Фагияно Окаяма
|
|
0 - 1 |
|
Йокохама
|
|
ЯП2
Япония
|
07:00 |
Мачида Зелвия
|
|
0 - 3 |
|
Кашива Рейсол
|
|
ЯП2
Япония
|
08:00 |
Токио Верди
|
|
1 - 2 |
|
Токушима Вортис
|
|
РККБЛ
Република Корея
|
08:00 |
Сеул Тъндърс
|
|
84 - 77 |
|
Инчон Елефантс
|
|
ЯП2
Япония
|
08:00 |
Кагошима Юнайтед
|
|
1 - 0 |
|
Мито Холихок
|
|
АВЛ
Австралия
|
08:05 |
Сентрал Коуст Маринърс
|
|
1 - 3 |
|
Аделаида Юнайтед
|
|
АНБЛ
Австралия
|
08:30 |
Мелбърн Юнайтед
|
|
96 - 95 |
|
Саут Ийст Мелбърн Финикс
|
|
РККБЛ
Република Корея
|
10:00 |
ЛД Сейкърс
|
|
80 - 81 |
|
Гоянг Орионс
|
|
РККБЛ
Република Корея
|
10:00 |
Мобис Фоебъс
|
|
76 - 79 |
|
ККК Егис
|
|
АВЛ
Австралия
|
10:30 |
Уестърн Юнайтед
|
|
0 - 1 |
|
Нюкасъл Джетс
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:00 |
АС ФК Бузъу
|
|
3 - 1 |
|
Дунарея Кълъраш
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:00 |
Виторул П. Търгу Жиу
|
|
1 - 1 |
|
Миеркуря Чук
|
|
АНБЛ
Австралия
|
11:00 |
Кеърнс Тайпанс
|
|
94 - 85 |
|
Бризбейн Бълетс
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:05 |
КСМ Решица
|
|
1 - 2 |
|
Рипенсия Тимишоара
|
|
ПРС
Клубни
|
11:30 |
Сочи
|
|
1 - 1 |
|
Динамо Москва
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство 19
|
12:00 |
България (19)
|
|
3 - 0 |
|
Армения (19)
|
|
РУМ2
Румъния
|
12:00 |
Рапид Букурещ
|
|
4 - 0 |
|
Пандури Търгу Жиу
|
|
ПРС
Клубни
|
12:05 |
Галатасарай
|
|
4 - 0 |
|
Юмранийеспор
|
|
ТУР3
Турция
|
12:30 |
Хаджеттепе
|
|
4 - 0 |
|
1922 Коняспор
|
|
СЛВН2
Словения
|
12:30 |
Доб
|
|
0 - 1 |
|
Кърка
|
|
ТУР3
Турция
|
12:30 |
Санджактепе
|
|
2 - 2 |
|
Пендикспор
|
|
ТУР3
Турция
|
12:30 |
Тузласпор
|
|
0 - 1 |
|
Анкара Демирспор
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство 19
|
13:00 |
Словакия (19)
|
|
3 - 0 |
|
Малта (19)
|
|
ИРАА
Иран
|
13:00 |
Малаван
|
|
3 - 2 |
|
Ниройе Замини
|
|
ПРС
Клубни
|
13:00 |
Истанбул Башакшехир
|
|
2 - 1 |
|
Фатих Карагюмрюк
|
|
УКРП
Украйна
|
13:00 |
Кремин
|
|
2 - 0 |
|
Черкашчина-Академия
|
|
ЕСТПЛ
Естония
|
13:00 |
Пярну
|
|
1 - 4 |
|
Куресааре
|
|
ИРАА
Иран
|
13:00 |
Шахре Раз
|
|
1 - 1 |
|
Алуминум Арак
|
|
РУСЖ
Русия
|
13:00 |
ЦСКА Москва (Ж)
|
|
2 - 0 |
|
Енисей (Ж)
|
|
ИТААЖ
Италия
|
13:30 |
Интер (Ж)
|
|
2 - 0 |
|
Оробика (Ж)
|
|
ПОЛ1
Полша
|
13:40 |
Подбешкидзе
|
|
4 - 1 |
|
Заглембе Сосновец
|
|
РУС3
Русия
|
14:00 |
Черноморец Новоросийск
|
|
0 - 1 |
|
Алания Владикавказ
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство 19
|
14:00 |
Франция (19)
|
|
2 - 0 |
|
Финландия (19)
|
|
ЛАТ
Латвия
|
14:00 |
Супер Нова
|
|
1 - 3 |
|
Метта
|
|
ПРС
Клубни
|
14:00 |
Коняспор
|
|
1 - 1 |
|
Аданаспор
|
|
СЛОВК
Словакия
|
14:00 |
Партизан Бардейов
|
|
2 - 5 |
|
Слован Братислава
|
|
РУСЖ
Русия
|
14:00 |
Звезда Перм (Ж)
|
|
2 - 1 |
|
Чертаново (Ж)
|
|
УКРП
Украйна
|
14:00 |
Николаев
|
|
0 - 1 |
|
Краматорск
|
|
УКРП
Украйна
|
14:00 |
Балкани Зоря
|
|
0 - 1 |
|
Агробизнес Волочиск
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство 19
|
14:00 |
Англия (19)
|
|
5 - 0 |
|
Северна Македония (19)
|
|
УГАНД
Уганда
|
14:00 |
КСКА
|
|
1 - 0 |
|
Вайпърс
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство 19
|
14:00 |
Швеция (19)
|
|
4 - 0 |
|
Естония (19)
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
14:00 |
Вердер Бремен III
|
|
2 - 7 |
|
Обернойланд
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство 19
|
14:00 |
Босна и Херцеговина (19)
|
|
1 - 0 |
|
Люксембург (19)
|
|
РУМ2
Румъния
|
14:00 |
ССУ Поли Тимишоара
|
|
2 - 0 |
|
Спортул Снагов
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:00 |
Хановер 96 II
|
|
2 - 1 |
|
Йеделох
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство 19
|
14:00 |
Република Ирландия (19)
|
|
13 - 0 |
|
Гибралтар (19)
|
|
ПОЛ2
Полша
|
14:00 |
Ресовия Жешов
|
|
3 - 2 |
|
Стал Стальова Воля
|
|
ПОЛ2
Полша
|
14:00 |
Старгард Шчечински
|
|
3 - 2 |
|
Гурник Полковице
|
|
ПОЛ2
Полша
|
14:00 |
Лех Познан II
|
|
1 - 1 |
|
Олимпия Елблаг
|
|
ИСП2
Испания
|
14:00 |
Фуенлабрада
|
|
3 - 2 |
|
Уеска
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
14:00 |
Дасендорф
|
|
1 - 0 |
|
Рюгенберген
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:30 |
Вейхе Фленсбург
|
|
4 - 1 |
|
ХСК Хановер
|
|
СЛВН2
Словения
|
14:30 |
Билье
|
|
1 - 2 |
|
Декани
|
|
СЛВН2
Словения
|
14:30 |
Дравоград
|
|
1 - 3 |
|
Нафта
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
14:30 |
Лишен
|
|
2 - 0 |
|
Хрудим
|
|
СЛВН2
Словения
|
14:30 |
Радомлье
|
|
5 - 0 |
|
Рогашка
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
14:30 |
Лудвигсфелде
|
|
6 - 0 |
|
БШК Сюд 05
|
|
ФРАК
Франция
|
15:00 |
Белфор
|
|
1 - 0 |
|
Газелек Аячо
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство 19
|
15:00 |
Полша (19)
|
|
4 - 1 |
|
Косово (19)
|
|
ФРАК
Франция
|
15:00 |
Шаритоа
|
|
0 - 4 |
|
Оксер
|
|
ФРАК
Франция
|
15:00 |
Ной льо Мине
|
|
0 - 2 |
|
Борго
|
|
УГАНД
Уганда
|
15:00 |
Тооро Юнайтед
|
|
1 - 2 |
|
Експрес
|
|
УГАНД
Уганда
|
15:00 |
БУЛ
|
|
0 - 0 |
|
Пролайн
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Бринкумер ШФ
|
|
2 - 1 |
|
Шваххаузен
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство 19
|
15:00 |
Русия (19)
|
|
2 - 2 |
|
Уелс (19)
|
|
УКРП
Украйна
|
15:00 |
Ингулец
|
|
3 - 2 |
|
Металург Запорожие
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
15:00 |
Чеховские медведи
|
|
36 - 28 |
|
ГОГ
|
|
ССИО
Северна Ирландия
|
15:00 |
Джуд Тръмп
|
|
6 - 3 |
|
Джон Хигинс
|
|
РУСЖ
Русия
|
15:00 |
Локомотив Москва (Ж)
|
|
0 - 2 |
|
Рязан (Ж)
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Балинген
|
|
1 - 0 |
|
Рот-Вайс Кобленц
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Арминия Лудвигсхафен
|
|
0 - 0 |
|
Дифлен
|
|
УГАНД
Уганда
|
15:00 |
Маруунс
|
|
2 - 2 |
|
Уакисо Джайънтс
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Борусия Мьонхенгладбах II
|
|
1 - 0 |
|
Хомберг
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
15:00 |
Институт
|
|
0 - 3 |
|
Линфийлд
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство 19
|
15:00 |
Турция (19)
|
|
2 - 1 |
|
Черна гора (19)
|
|
КАНКФ
КАН
|
15:00 |
Мадагаскар
|
|
1 - 0 |
|
Етиопия
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Хабенхаузер ФФ
|
|
1 - 1 |
|
Хащедт
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Рейн/Лех
|
|
3 - 2 |
|
1860 Розенхайм
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Гебенбах
|
|
0 - 2 |
|
Абтсвинд
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Дахау
|
|
1 - 2 |
|
Швабен Аугсбург
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Ньордлинген
|
|
0 - 3 |
|
Котерн
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Исманинг
|
|
2 - 3 |
|
Пулах
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Пипинсрайд
|
|
3 - 1 |
|
1860 Мюнхен II
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Тюркспор Аугсбург
|
|
2 - 3 |
|
Швабмюнхен
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Донаущауф
|
|
1 - 1 |
|
Инголщат II
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Ландсберг
|
|
1 - 3 |
|
Дайсенхофен
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Ансбах
|
|
2 - 1 |
|
Санд
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Виктория Кал
|
|
3 - 0 |
|
Карлбург
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Зелигенпортен
|
|
1 - 1 |
|
ДЮК Бамберг
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Байройт
|
|
4 - 0 |
|
Меминген
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Тюркгюджю Мюнхен
|
|
3 - 1 |
|
Гаршинг
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Айхщет
|
|
1 - 2 |
|
Виктория Ашафенбург
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Аубщадт
|
|
2 - 3 |
|
Шалдинг-Хайнинг
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Гройтер Фюрт II
|
|
2 - 0 |
|
Хаймщетен
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Вакер Бургхаузен
|
|
0 - 3 |
|
Швайнфурт
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Айнтрахт Бамберг
|
|
1 - 5 |
|
Елтерсдорф
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Вюрцбюргер ФФ
|
|
2 - 1 |
|
Байерн Хоф
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
15:00 |
Щрипфинг
|
|
1 - 0 |
|
Драсбург
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Айнтрахт Целе
|
|
1 - 0 |
|
ХШК БВ Швалбе Тюндерн
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Шпортфройнде Лоте
|
|
2 - 2 |
|
Вуперталер ШФ
|
|
УКРП
Украйна
|
15:00 |
Прикарпатия
|
|
1 - 2 |
|
Волин
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Ройтлинген
|
|
7 - 0 |
|
ШГФ Фрейберг
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Щутгарт II
|
|
5 - 0 |
|
Шпортфройнде Дорфмеркинген
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Равенсбург
|
|
1 - 4 |
|
Зандхаузен II
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Гьопингер ШФ
|
|
4 - 1 |
|
Илсхофен
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Нюрнберг II
|
|
2 - 1 |
|
Бухбах
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Унион Ноймюнстер
|
|
0 - 0 |
|
Любек II
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Хузумер
|
|
2 - 2 |
|
Кроп
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Кобленц
|
|
1 - 0 |
|
Ворматия Вормс
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Айнтрахт Щадталендорф
|
|
3 - 2 |
|
Диткирхен
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
ТШБ Фленсбург
|
|
3 - 0 |
|
Фризия 03 Ризум-Линдхолм
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Рот-Вайс Есен
|
|
3 - 0 |
|
Алемания Аахен
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Бергиш Гладбах
|
|
3 - 1 |
|
ТШФ Халтерн
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Илертисен
|
|
1 - 3 |
|
Аугсбург II
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Шалке 04 II
|
|
1 - 2 |
|
Рьодингхаусен
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Курслак-Нойенгаме
|
|
1 - 3 |
|
Бармбек-Уленхорст
|
|
ПРС
Клубни
|
15:30 |
Верона
|
|
5 - 1 |
|
Табор Сежана
|
|
ИТАСД
Италия
|
15:30 |
Белуно
|
|
0 - 2 |
|
Картиляно
|
|
ИТААЖ
Италия
|
15:30 |
Верона (Ж)
|
|
1 - 4 |
|
Емполи (Ж)
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:30 |
Барокщат Фулда-Лехнерц
|
|
3 - 0 |
|
Виктория Грисхайм
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:30 |
Линкс 1949
|
|
1 - 4 |
|
Щутгартер Кикерс
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:30 |
Фрейбургер
|
|
3 - 1 |
|
Битигхайм-Бисинген
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:30 |
Валдгирмес
|
|
1 - 0 |
|
Баунатал
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:30 |
Тюрк Гюджу Фридберг
|
|
0 - 5 |
|
Хесен Касел
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:30 |
Рот-Вайс Хадамар
|
|
4 - 2 |
|
Фернвалд
|
|
НИД3
Нидерландия
|
15:30 |
Шевенинген
|
|
2 - 1 |
|
Волендам II
|
|
НИД3
Нидерландия
|
15:30 |
Ноордвийк
|
|
2 - 0 |
|
ХХК
|
|
ИТАКП
Италия
|
15:30 |
Фрозиноне (19)
|
|
5 - 0 |
|
Асколи (19)
|
|
ФРАК
Франция
|
15:30 |
Бержерак
|
|
1 - 0 |
|
Клермон
|
|
ИТААЖ
Италия
|
15:30 |
Бари (Ж)
|
|
0 - 3 |
|
Фиорентина (Ж)
|
|
ПРС
Клубни
|
15:40 |
Удинезе
|
|
2 - 1 |
|
Спартакс Юрмала
|
|
РШК
Шампионска купа
|
15:45 |
Глазгоу Уориърс
|
|
13 - 7 |
|
Сейл Шаркс
|
|
РШК
Шампионска купа
|
15:45 |
Бат Ръгби
|
|
16 - 17 |
|
Ълстър Ръгби
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
16:00 |
Винер Виктория
|
|
3 - 3 |
|
Трайшкирхен/Трибусвинкел
|
|
НИД3
Нидерландия
|
16:00 |
АЩВХ
|
|
0 - 1 |
|
Куик Бойс
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
16:00 |
Блек Старс
|
|
2 - 1 |
|
Хам
|
|
ПРС
Клубни
|
16:00 |
Фиорентина
|
|
5 - 1 |
|
Виртус Ентела
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
16:00 |
Брейтенрайн
|
|
4 - 0 |
|
Бавой
|
|
НИД3
Нидерландия
|
16:00 |
Козакен Бойс
|
|
1 - 3 |
|
Ейселмервогелс
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Кам
|
|
2 - 6 |
|
Гросбардорф
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
16:00 |
ПССИ
|
|
5 - 3 |
|
Куинс Юнивърсити
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
16:00 |
Лафгал
|
|
0 - 3 |
|
Нокбреда
|
|
ПОЛ1
Полша
|
16:00 |
Щомил Олщин
|
|
0 - 1 |
|
Белхатов
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
16:00 |
Дъндела
|
|
0 - 4 |
|
Балинамалард Юнайтед
|
|
СЛВН2
Словения
|
16:00 |
Копер
|
|
0 - 2 |
|
Горица Нова Горица
|
|
ЕПКФ
УЕФА Европейско първенство
|
16:00 |
Кипър
|
|
1 - 2 |
|
Шотландия
|
|
НИД3
Нидерландия
|
16:00 |
Спакенбург
|
|
1 - 0 |
|
Екселсиор Маслейс
|
|
ГЕР4
Германия
|
16:00 |
Шварц-вайс Реден
|
|
0 - 1 |
|
Волфсбург II
|
|
УКРП
Украйна
|
16:00 |
Оболон Киев
|
|
0 - 2 |
|
Горняк-Спорт
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
16:00 |
Феникс Монтевидео
|
|
1 - 2 |
|
Прогресо
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Будони
|
|
0 - 0 |
|
Ланузей
|
|
ИТАСД
Италия
|
16:00 |
Лате Долче
|
|
0 - 1 |
|
Остия Маре
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:00 |
Кумбран Селтик
|
|
2 - 0 |
|
Тафс Уел
|
|
ОАЕКЛ
ОАЕ
|
16:00 |
Хата
|
|
1 - 0 |
|
Шарджа
|
|
ОАЕКЛ
ОАЕ
|
16:00 |
Ал Дафра
|
|
0 - 2 |
|
Ал Аин
|
|
ФРАК
Франция
|
16:00 |
Шатору
|
|
1 - 1 |
|
Ниор
|
|
ФРАК
Франция
|
16:00 |
Епинал
|
|
2 - 0 |
|
Сошо
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство 19
|
16:00 |
Италия (19)
|
|
2 - 0 |
|
Кипър (19)
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство 19
|
16:00 |
Украйна (19)
|
|
1 - 1 |
|
Словения (19)
|
|
КХЛ
Русия
|
16:00 |
ХК Нефтехимик
|
|
1 - 4 |
|
ХК Спартак Москва
|
|
КХЛ
Русия
|
16:00 |
Локомотив Ярославъл
|
|
5 - 1 |
|
Салават Юлаев
|
|
КХЛ
Русия
|
16:00 |
ХК Динамо Москва
|
|
4 - 2 |
|
ХК Сибир Новосибирск
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Олденбургер ШФ
|
|
7 - 4 |
|
Интер Тюркспор Кил
|
|
ТААТП
Англия
|
16:15 |
Стефанос Циципас
|
|
2 - 0 |
|
Роджър Федерер
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Хавърфордуест Каунти
|
|
2 - 1 |
|
Лантуит Мейджър
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Некарсулмер СУ
|
|
1 - 1 |
|
КфР Пфорцхайм
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Вилинген
|
|
0 - 1 |
|
Оберахерн
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Престатин Таун
|
|
7 - 0 |
|
Ланфеър Юнайтед
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Портмадог
|
|
0 - 1 |
|
Рил
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Ланрхедър
|
|
2 - 2 |
|
Рътин Таун
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Лангефни Таун
|
|
0 - 1 |
|
Гуйлсфийлд
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Бангор Сити
|
|
1 - 1 |
|
Гресфорд Атлетик
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Флинт Таун Юнайтед
|
|
3 - 1 |
|
Коруен
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Ландудно
|
|
4 - 0 |
|
Пенринкоч
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Камбриън & Клайдач
|
|
1 - 1 |
|
Суонзи Юнивърсити
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Афан Лидо
|
|
7 - 0 |
|
Кумаман Юнайтед
|
|
УЕЛС
Уелс
|
16:30 |
Цефн Друидс
|
|
1 - 0 |
|
Бари Таун Юнайтед
|
|
УЕЛС
Уелс
|
16:30 |
Кардиф МЮ
|
|
0 - 3 |
|
Кармартън Таун
|
|
НИД3
Нидерландия
|
16:30 |
Катвийк
|
|
2 - 0 |
|
Де Треферс
|
|
НИД3
Нидерландия
|
16:30 |
Кьонинклайке ХФК
|
|
2 - 1 |
|
Рийнсбургсе Бойс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Брайтлингсий Риджънт
|
|
0 - 2 |
|
Крей Уондърърс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Бауърс & Питсий
|
|
0 - 1 |
|
Маргейт
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Чесхънт
|
|
0 - 1 |
|
Каршолтън Атлетик
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Ийст Търък Юнайтед
|
|
3 - 0 |
|
Лидърхед
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Енфийлд Таун
|
|
1 - 3 |
|
Фолкестън Инвикта
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Харингей Бъроу
|
|
2 - 1 |
|
Бишъпс Стортфорд
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Богнор Реджис Таун
|
|
2 - 1 |
|
Мерстхям
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хорнчърч
|
|
1 - 1 |
|
Коринтиан Кежуълс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Кингстониън
|
|
3 - 1 |
|
Люис
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Потърс Бар Таун
|
|
0 - 2 |
|
Хорсхям
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Уингейт & Финчли
|
|
2 - 3 |
|
Уортинг
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Уимбърн Таун
|
|
1 - 2 |
|
Госпорт Бъроу
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Уестън Супер Меър
|
|
1 - 2 |
|
Чесхям Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Труро Сити
|
|
2 - 1 |
|
Хартли Уитни
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Тивертън Таун
|
|
2 - 1 |
|
Метрополитън Полис
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Атертън Колиъриъс
|
|
1 - 1 |
|
Бъкстън
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Басфорд Юнайтед
|
|
3 - 3 |
|
Уитби Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Гейнзбро Тринити
|
|
0 - 1 |
|
Морпет Таун
|
|
УКРП
Украйна
|
17:00 |
Черноморец Одеса
|
|
1 - 1 |
|
Минай
|
|
ПОР2
Португалия
|
17:00 |
Варзим
|
|
1 - 3 |
|
Фарензе
|
|
ЧК
Шотландия
|
17:00 |
Стенхаусмюър
|
|
1 - 4 |
|
Партик Тисъл
|
|
ЧК
Шотландия
|
17:00 |
Рейнджърс (21)
|
|
2 - 0 |
|
Рексъм
|
|
ЧК
Шотландия
|
17:00 |
Инвърнес КТ
|
|
0 - 0 |
|
Клайд
|
|
ИСПСБ
Испания
|
17:00 |
Аренас де Гечо
|
|
0 - 3 |
|
Лейоя
|
|
ИСПСБ
Испания
|
17:00 |
Спортинг Хихон II
|
|
1 - 1 |
|
Селта де Виго II
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Уитън Албиън
|
|
3 - 3 |
|
Юнайтед ъф Манчестър
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Стафорд Рейнджърс
|
|
1 - 2 |
|
Саут Шийлдс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Скарбъроу Атлетик
|
|
0 - 1 |
|
Ланкастър Сити
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Миклоувър
|
|
0 - 1 |
|
Радклиф
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Нантуич Таун
|
|
2 - 0 |
|
Грантхям Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Матлок Таун
|
|
0 - 1 |
|
Стейлбридж Селтик
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хайд Юнайтед
|
|
4 - 1 |
|
Бамбър Бридж
|
|
ПОРКЛ
Португалия
|
17:00 |
Каса Пия
|
|
0 - 1 |
|
Шавеш
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Таунтън Таун
|
|
4 - 1 |
|
Блекфийлд & Лангли
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
АФК Телфорд Юнайтед
|
|
2 - 2 |
|
Спенимуур Таун
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Каледониън Брейвс
|
|
0 - 0 |
|
Гала Фейридийн Роувърс
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Ийст Килбрайд
|
|
2 - 0 |
|
Гретна 2008
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Далбийти Стар
|
|
1 - 4 |
|
Къмбърнаулд Колтс
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Броомхил
|
|
4 - 1 |
|
СС Стролърс
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Берик Рейнджърс
|
|
4 - 0 |
|
Вали ъф Лейден
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
17:00 |
ИФ Ювентус
|
|
5 - 2 |
|
Брюл
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
17:00 |
Раперсвил-Йона
|
|
4 - 0 |
|
Мюнсинген
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
17:00 |
Уорънпойнт Таун
|
|
3 - 1 |
|
Колърейн
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
17:00 |
Дънганън Суифтс
|
|
0 - 1 |
|
Ларн
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
17:00 |
Клифтънвил
|
|
1 - 0 |
|
Балимена Юнайтед
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Келти Хартс
|
|
7 - 1 |
|
Единбург Юнивърсити
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Болтън Уондърърс
|
|
1 - 0 |
|
Милтън Кийнс Донс
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Уокинг
|
|
0 - 0 |
|
Халифакс Таун
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Торки Юнайтед
|
|
1 - 2 |
|
Сътън Юнайтед
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Солихъл Муурс
|
|
3 - 1 |
|
Флайд
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Нотс Каунти
|
|
0 - 3 |
|
Бароу
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Ебсфлийт Юнайтед
|
|
2 - 2 |
|
Хартлипул Юнайтед
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Дагенъм & Редбридж
|
|
6 - 1 |
|
Олдършот Таун
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Честърфийлд
|
|
2 - 3 |
|
Чорли
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Бромли
|
|
3 - 3 |
|
Харогейт Таун
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Боръм Ууд
|
|
2 - 1 |
|
Мейдънхед Юнайтед
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Барнет
|
|
1 - 2 |
|
Стокпорт Каунти
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Странрар
|
|
0 - 2 |
|
Еърдриониънс
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Питърхед
|
|
0 - 0 |
|
Монтроуз
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Дъмбартън
|
|
1 - 1 |
|
Фолкърк
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Форест Грийн Роувърс
|
|
0 - 1 |
|
Плимът Аргайл
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Ексетър Сити
|
|
0 - 0 |
|
Челтнъм Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Кроули Таун
|
|
1 - 1 |
|
Моркамб
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Родъръм Юнайтед
|
|
1 - 0 |
|
Акрингтън Стенли
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Джилингам
|
|
1 - 0 |
|
Линкълн Сити
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Ковънтри Сити
|
|
2 - 1 |
|
Рочдейл
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Блекпул
|
|
2 - 0 |
|
АФК Уимбълдън
|
|
ПОЛ2
Полша
|
17:00 |
Битовия Битов
|
|
1 - 1 |
|
Елана Торун
|
|
ПОЛ1
Полша
|
17:00 |
Хойничанка Хойнице
|
|
1 - 3 |
|
Вигри Сувалки
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Лейтън Ориент
|
|
0 - 2 |
|
Скънторп Юнайтед
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Макълсфийлд
|
|
0 - 0 |
|
Мансфийлд Таун
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Стърлинг Албиън
|
|
2 - 0 |
|
Анан Атлетик
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Единбург
|
|
3 - 2 |
|
Албиън Роувърс
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Каудънбийт
|
|
1 - 0 |
|
Куинс Парк
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Коув Рейнджърс
|
|
3 - 0 |
|
Брихин Сити
|
|
ШОТ1
Шотландия
|
17:00 |
Грийнок Мортън
|
|
1 - 0 |
|
Арброут
|
|
ШОТ1
Шотландия
|
17:00 |
Дънди Юнайтед
|
|
3 - 0 |
|
Куин ъф дъ Саут
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Уолсол
|
|
2 - 1 |
|
Кеймбридж Юнайтед
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Солфорд Сити
|
|
2 - 3 |
|
Суиндън Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Порт Вейл
|
|
2 - 1 |
|
Карлайл Юнайтед
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Нортхямптън Таун
|
|
4 - 1 |
|
Крю Александра
|
|
АЛЖ
Алжир
|
17:00 |
Белуиздад
|
|
1 - 0 |
|
АСО Шлеф
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Хавънт & Уотърлуувил
|
|
2 - 1 |
|
Бат Сити
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Тонбридж Ейнджълс
|
|
2 - 1 |
|
Сейнт Олбънс Сити
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Уелинг Юнайтед
|
|
6 - 2 |
|
Брейнтрий Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Реддич Юнайтед
|
|
0 - 2 |
|
Хитчин Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Суиндън Супермарин
|
|
2 - 0 |
|
Хендън
|
|
ИСП2
Испания
|
17:00 |
Екстремадура УД
|
|
2 - 0 |
|
Депортиво Ла Коруня
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
ТФД Велберт
|
|
0 - 0 |
|
ТуРУ 1880 Дюселдорф
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
ШФ Баумберг
|
|
1 - 1 |
|
Монхайм
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Баруел
|
|
3 - 1 |
|
Ройстън Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Питърбъро Спортс
|
|
3 - 2 |
|
Бромсгроув Спортинг
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Челмсфорд Сити
|
|
2 - 6 |
|
Оксфорд Сити
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Нънийтън Бъроу
|
|
2 - 0 |
|
Стратфорд Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Лейстън
|
|
1 - 5 |
|
Банбъри Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Лоустофт Таун
|
|
2 - 1 |
|
Коувил Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Нийдхям Маркет
|
|
1 - 1 |
|
Ръшхол Олимпик
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Бекънсфийлд Таун
|
|
1 - 1 |
|
Йет Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Дорчестър Таун
|
|
2 - 2 |
|
Уолтън Кежуълс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Тамуърт
|
|
2 - 0 |
|
Кингс Ленгли
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Хънгърфорд Таун
|
|
0 - 1 |
|
Ийстбърн Бъроу
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Саутпорт
|
|
1 - 2 |
|
Кингс Лин Таун
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Кетъринг Таун
|
|
4 - 4 |
|
Блайт Спартанс
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Чипенъм Таун
|
|
0 - 3 |
|
Слоу Таун
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Фарзли Селтик
|
|
2 - 4 |
|
Бостън Юнайтед
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Конкорд Рейнджърс
|
|
3 - 3 |
|
Доркинг Уондърърс
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Дартфорд
|
|
2 - 2 |
|
Мейдстоун Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хейс & Йединг Юнайтед
|
|
1 - 0 |
|
Солсбъри
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Кързън Аштън
|
|
1 - 0 |
|
Йорк Сити
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Брадфорд Парк Авеню
|
|
0 - 3 |
|
Лиймингтън
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Бракли Таун
|
|
5 - 1 |
|
Дарлингтън
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Ейлвичърч
|
|
1 - 2 |
|
АФК Ръшдън & Даймъндс
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Дълуич Хамлет
|
|
0 - 1 |
|
Билерикей Таун
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Хемптън & Ричмънд
|
|
2 - 0 |
|
Уилдстоун
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Олтринчам
|
|
5 - 1 |
|
Херефорд
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Фарнбъроу
|
|
1 - 1 |
|
Хароу Бъроу
|
|
РШК
Шампионска купа
|
17:15 |
Стад Рошел
|
|
12 - 31 |
|
Ексетър Чийфс
|
|
РШК
Шампионска купа
|
17:15 |
Лейнстър
|
|
33 - 19 |
|
Бенетон Тревизо
|
|
ИСПСБ
Испания
|
17:30 |
Осасуна II
|
|
1 - 0 |
|
Баракалдо
|
|
ИСПСБ
Испания
|
17:30 |
Аморебиета
|
|
0 - 0 |
|
Изара
|
|
ФРАК
Франция
|
18:00 |
Ланс
|
|
1 - 1 |
|
Булон
|
|
ИСПСБ
Испания
|
18:00 |
Виляробледо
|
|
0 - 4 |
|
Сан Фернандо КД
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство 19
|
18:00 |
Австрия (19)
|
|
2 - 1 |
|
Швейцария (19)
|
|
ИСПСБ
Испания
|
18:00 |
Атлетик Билбао II
|
|
4 - 1 |
|
Унионистас де Саламанка
|
|
ИСПСБ
Испания
|
18:00 |
Коруксо
|
|
0 - 0 |
|
Лас Розас
|
|
ПОЛ1
Полша
|
18:00 |
Сандеця Нови Сонч
|
|
2 - 2 |
|
Нечеча
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
18:00 |
Етоал Каруж
|
|
2 - 1 |
|
Сион II
|
|
ПОЛ2
Полша
|
18:00 |
Гурник Ленчна
|
|
1 - 0 |
|
Гарбарния Краков
|
|
БЪЛВС
България
|
18:00 |
ВК Арда
|
|
0 - 3 |
|
Левски Бол
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
18:00 |
Леобендорф
|
|
0 - 0 |
|
Нойзидъл
|
|
БНБЛ
България
|
18:00 |
БК Спартак Плевен
|
|
96 - 91 |
|
БК Черноморец
|
|
БНБЛ
България
|
18:00 |
БК Левски
|
|
73 - 76 |
|
БК Балкан
|
|
БНБЛ
България
|
18:00 |
БК Берое
|
|
90 - 86 |
|
БК Рилски спортист
|
|
ПОЛ1
Полша
|
18:00 |
Тихи
|
|
2 - 2 |
|
Радомяк Радом
|
|
БНБЛ
България
|
18:00 |
БК Ямбол
|
|
83 - 84 |
|
БК Академик София
|
|
КХЛ
Русия
|
18:10 |
ХК Динамо Минск
|
|
1 - 1 |
|
ХК Авангард
|
|
ФРАК
Франция
|
18:30 |
Лориен
|
|
3 - 0 |
|
Гингам
|
|
ОАЕКЛ
ОАЕ
|
18:30 |
Ал Васл
|
|
2 - 0 |
|
Банияс
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
18:30 |
Веспрем КК
|
|
31 - 25 |
|
ХК Мешков Брест
|
|
ШВЦР2
Швейцария
|
18:30 |
Ивердон Спорт
|
|
1 - 1 |
|
Стад Нион
|
|
НАССФ
САЩ
|
19:00 |
Тексас Тех
|
|
31 - 33 |
|
ТКЮ
|
|
НАССФ
САЩ
|
19:00 |
Пен Стейт
|
|
34 - 27 |
|
Индиана
|
|
НАССФ
САЩ
|
19:00 |
Небраска
|
|
21 - 37 |
|
Уисконсин
|
|
ГББЛ
Германия
|
19:00 |
БК Гийсен
|
|
98 - 95 |
|
БК Мителдойчер
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
19:00 |
КС Виве Келце
|
|
35 - 25 |
|
РК Вардар
|
|
АЦБ
Испания
|
19:00 |
Баскет Манреса
|
|
79 - 85 |
|
Обрадойро КАБ
|
|
АЦБ
Испания
|
19:00 |
БК Андора
|
|
89 - 73 |
|
БК Уникаха
|
|
НАССФ
САЩ
|
19:00 |
Мисисипи Стейт
|
|
7 - 38 |
|
Алабама
|
|
НАССФ
САЩ
|
19:00 |
Темпъл
|
|
29 - 21 |
|
Тулейн
|
|
НАССФ
САЩ
|
19:00 |
Мичиган
|
|
44 - 10 |
|
Мичиган Стейт
|
|
АЛЖ
Алжир
|
19:00 |
Саура
|
|
1 - 1 |
|
МК Оран
|
|
ФРАК
Франция
|
19:00 |
Мулен Изьор Фуут
|
|
1 - 2 |
|
Сен Приве Сен Илер
|
|
ЕПКФ
УЕФА Европейско първенство
|
19:00 |
Сан Марино
|
|
1 - 3 |
|
Казахстан
|
|
ФРАК
Франция
|
19:00 |
Камбре
|
|
0 - 1 |
|
Кевийи Руан
|
|
ЕПКФ
УЕФА Европейско първенство
|
19:00 |
Словения
|
|
1 - 0 |
|
Латвия
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство 19
|
19:00 |
Дания (19)
|
|
2 - 0 |
|
Фарьорски острови (19)
|
|
ИСПСБ
Испания
|
19:00 |
Виляреал II
|
|
1 - 1 |
|
Олот
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
19:00 |
Шонебек
|
|
0 - 1 |
|
Щраелен
|
|
ЕПКФ
УЕФА Европейско първенство
|
19:00 |
Русия
|
|
1 - 4 |
|
Белгия
|
|
НИД3
Нидерландия
|
19:00 |
ТЕК
|
|
1 - 2 |
|
ГВВВ
|
|
ЕПКФ
УЕФА Европейско първенство
|
19:00 |
Азербайджан
|
|
0 - 2 |
|
Уелс
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
19:00 |
ТВЛ Електра
|
|
2 - 1 |
|
Винер Нойщат
|
|
НАССФ
САЩ
|
19:00 |
Мисури
|
|
6 - 23 |
|
Флорида
|
|
НАССФ
САЩ
|
19:00 |
Оклахома Стейт
|
|
31 - 13 |
|
Канзас
|
|
ПОР2
Португалия
|
19:15 |
Пенафиел
|
|
0 - 0 |
|
Фейренсе
|
|
КОНФ
Англия
|
19:20 |
Йоувил Таун
|
|
0 - 1 |
|
Довър Атлетик
|
|
РШК
Шампионска купа
|
19:30 |
АСМ Клермон
|
|
53 - 21 |
|
Харликуинс
|
|
ИСП2
Испания
|
19:30 |
Елче
|
|
1 - 1 |
|
Алмерия
|
|
ИСПСБ
Испания
|
19:30 |
Ехея
|
|
2 - 0 |
|
Бадалона
|
|
ЕП21
УЕФА Европейско първенство 21
|
19:30 |
Италия (21)
|
|
3 - 0 |
|
Исландия (21)
|
|
РШК
Шампионска купа
|
19:30 |
Оспрейс
|
|
13 - 32 |
|
Мюнстър
|
|
ИХЛА
Испания
|
19:30 |
БМ Пуерто Сагунто
|
|
37 - 34 |
|
БМ Анайтасуна
|
|
ИХЛА
Испания
|
19:30 |
БМ Моразо Кангас
|
|
27 - 27 |
|
БМ Бенидорм
|
|
ИСП2
Испания
|
19:30 |
Нумансия
|
|
2 - 2 |
|
Райо Валекано
|
|
ПЕРУ2
Перу
|
20:00 |
Депортиво Коопсол
|
|
1 - 0 |
|
Сантос Ика
|
|
НАССФ
САЩ
|
20:00 |
ЮАБ
|
|
37 - 10 |
|
ЮТЕП
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство 19
|
20:30 |
Гърция (19)
|
|
2 - 5 |
|
Исландия (19)
|
|
ЕП19
УЕФА Европейско първенство 19
|
20:30 |
Белгия (19)
|
|
2 - 1 |
|
Албания (19)
|
|
УРУ2
Уругвай
|
21:00 |
Рентистас
|
|
4 - 0 |
|
Суд Америка
|
|
УРУ2
Уругвай
|
21:00 |
Вила Еспаньола
|
|
0 - 1 |
|
Серито
|
|
ССИО
Северна Ирландия
|
21:00 |
Джо Пери
|
|
1 - 6 |
|
Рони О'Съливан
|
|
НХЛ
САЩ
|
21:00 |
Минесота Уайлд
|
|
3 - 3 |
|
Каролина Хърикейнс
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
21:00 |
Серо Ларго
|
|
2 - 1 |
|
Расинг Монтевидео
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
21:00 |
Серо
|
|
0 - 1 |
|
Рампла Хуниорс
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
21:00 |
Плаза Колония
|
|
1 - 0 |
|
Ювентуд Лас Пиедрас
|
|
ФРАК
Франция
|
21:00 |
Бове
|
|
1 - 4 |
|
Шамбли-Оаз
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
21:00 |
Ривър Плейт Монтевидео
|
|
1 - 0 |
|
Дефенсор Спортинг
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
21:00 |
Данубио
|
|
1 - 2 |
|
Ливърпул Монтевидео
|
|
ЕХФШЛ
ЕХФ Шампионска лига
|
21:00 |
ФК Барселона (хандбал)
|
|
44 - 35 |
|
ОБ Хандбал
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
21:00 |
Бостън Ривър
|
|
1 - 3 |
|
Уондърърс
|
|
КАНКФ
КАН
|
21:00 |
Кот д Ивоар
|
|
1 - 0 |
|
Нигер
|
|
ГББЛ
Германия
|
21:30 |
БК Хамбург
|
|
87 - 93 |
|
БК Гьотинген
|
|
АЦБ
Испания
|
21:30 |
БК Бургос
|
|
85 - 72 |
|
БК Реал Бетис
|
|
ЛБСА
Италия
|
21:30 |
БК Динамо Сасари
|
|
100 - 81 |
|
БК Реджана
|
|
НАССФ
САЩ
|
21:30 |
Нотр Дам
|
|
52 - 20 |
|
Нейви
|
|
АЦБ
Испания
|
21:30 |
БК Ховентут
|
|
77 - 73 |
|
КБ Тенерифе
|
|
БЕЛ2
Белгия
|
21:30 |
Локерен
|
|
0 - 1 |
|
Ломел Юнайтед
|
|
БРАБ
Бразилия
|
21:30 |
КРБ
|
|
2 - 0 |
|
Понте Прета
|
|
БРАБ
Бразилия
|
21:30 |
Коритиба
|
|
1 - 0 |
|
Оесте
|
|
БРАБ
Бразилия
|
21:30 |
Гуарани де Кампинас
|
|
1 - 0 |
|
Операрио ПР
|
|
ГББЛ
Германия
|
21:30 |
БК Фехта
|
|
106 - 103 |
|
Баскетбол Брауншвайг
|
|
ЕПКФ
УЕФА Европейско първенство
|
21:45 |
Хърватия
|
|
3 - 1 |
|
Словакия
|
|
ИТЛП
Италия
|
21:45 |
Монополи
|
|
2 - 1 |
|
Бишелие
|
|
ИТЛП
Италия
|
21:45 |
ФералпиСало
|
|
1 - 0 |
|
Калчо Падова
|
|
ЕПКФ
УЕФА Европейско първенство
|
21:45 |
Израел
|
|
1 - 2 |
|
Полша
|
|
ЕПКФ
УЕФА Европейско първенство
|
21:45 |
Австрия
|
|
2 - 1 |
|
Северна Македония
|
|
ЕПКФ
УЕФА Европейско първенство
|
21:45 |
Северна Ирландия
|
|
0 - 0 |
|
Нидерландия
|
|
ЕПКФ
УЕФА Европейско първенство
|
21:45 |
Германия
|
|
4 - 0 |
|
Беларус
|
|
ИТЛП
Италия
|
21:45 |
Перголетезе
|
|
2 - 1 |
|
Албинолефе
|
|
КОЛБ
Колумбия
|
22:00 |
Форталеза СЕИФ
|
|
0 - 2 |
|
Бояка Чико
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:00 |
Тексас Стейт
|
|
27 - 63 |
|
Троя
|
|
БРА
Бразилия
|
22:00 |
Сантос
|
|
1 - 1 |
|
Сао Пауло
|
|
ИСП2
Испания
|
22:00 |
Реал Сарагоса
|
|
0 - 1 |
|
Албасете
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:00 |
Арканзас Стейт
|
|
28 - 27 |
|
Коустъл Каролина
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
22:00 |
Килмес
|
|
1 - 1 |
|
Депортиво Риестра
|
|
ПЕРУ2
Перу
|
22:00 |
Комерсиантес Унидос
|
|
3 - 2 |
|
Атлетико Грау
|
|
АРЖЦ
Аржентина
|
22:00 |
Депортиво Еспаньол
|
|
1 - 1 |
|
Мидланд
|
|
АРЖЦ
Аржентина
|
22:00 |
Итузайнго
|
|
1 - 1 |
|
Берасатеги
|
|
ВЕН
Венецуела
|
22:00 |
Метрополитанос
|
|
2 - 0 |
|
Депортиво Тачира
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
22:00 |
Ол Бойс
|
|
0 - 1 |
|
Вила Далмине
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:00 |
Джорджия Саутърн
|
|
51 - 29 |
|
ЮЛ-Монро
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
22:10 |
Дефенсорес де Белграно
|
|
2 - 1 |
|
Чакарита Хуниорс
|
|
ТААТП
Англия
|
22:15 |
Доминик Тийм
|
|
2 - 0 |
|
Александър Зверев
|
|
ЕКВ2
Еквадор
|
22:30 |
Атлетико Портеньо
|
|
3 - 0 |
|
Клан Ювенил
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:30 |
Хюстън
|
|
27 - 45 |
|
Мемфис
|
|
ЕКВ2
Еквадор
|
22:30 |
Атлетико Санто Доминго
|
|
0 - 2 |
|
Санта Рита Винсес
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:30 |
Вандербилт
|
|
14 - 38 |
|
Кентъки
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:30 |
Оубърн
|
|
14 - 21 |
|
Джорджия
|
|
ЕКВ2
Еквадор
|
22:30 |
Гуаласео
|
|
3 - 0 |
|
ЛДУ Лоя
|
|
ЕКВ2
Еквадор
|
22:30 |
Индепендиенте Хуниорс
|
|
2 - 1 |
|
Манта
|
|
ПЕРУ
Перу
|
22:30 |
Алианса Лима
|
|
3 - 1 |
|
Спорт Уанкайо
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:30 |
Бол Стейт
|
|
44 - 45 |
|
Сентрал Мичиган
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:30 |
Айова Стейт
|
|
23 - 21 |
|
Тексас
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:30 |
Канзас Стейт
|
|
20 - 24 |
|
Западна Вирджиния
|
|
НАССФ
САЩ
|
22:30 |
Джорджия Тех
|
|
0 - 45 |
|
Вирджиния Тех
|
|
НАССФ
САЩ
|
23:00 |
Айова
|
|
23 - 19 |
|
Минесота
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
23:00 |
Агропекуарио
|
|
1 - 2 |
|
Естудиантес Рио Куарто
|
|
НХЛ
САЩ
|
23:00 |
Тампа Бей Лайтнинг
|
|
3 - 4 |
|
Уинипег Джетс
|
|
НХЛ
САЩ
|
23:00 |
Аризона Койотис
|
|
3 - 0 |
|
Калгари Флеймс
|
|
НХЛ
САЩ
|
23:00 |
Едмънтън Ойлърс
|
|
4 - 4 |
|
Далас Старс
|
|
НХЛ
САЩ
|
23:00 |
Лос Анджелис Кингс
|
|
4 - 3 |
|
Вегас Голдън Найтс
|
|
НАССФ
САЩ
|
23:00 |
ЮНЛВ
|
|
7 - 21 |
|
Хавай
|
|
НАССФ
САЩ
|
23:00 |
Юта Стейт
|
|
26 - 21 |
|
Уайоминг
|
|
НАССФ
САЩ
|
23:00 |
Дюк
|
|
6 - 49 |
|
Сиракюз
|
|
НАССФ
САЩ
|
23:30 |
Мидъл Тенеси Стейт
|
|
28 - 31 |
|
Райс
|
|
НАССФ
САЩ
|
23:30 |
Вашингтон Стейт
|
|
49 - 22 |
|
Станфорд
|
|