Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
БРА 00:00
Атлетико Параненсе Атлетико Параненсе 1 - 0 Сантос Сантос
БРА 00:30
Атлетико Минейро Атлетико Минейро 2 - 0 Ботафого Ботафого
БРА 00:30
Сеара Сеара 0 - 1 Коринтианс Коринтианс
НХЛ 02:00
Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс 1 - 3 Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч
НБА 02:00
Детройт Пистънс Детройт Пистънс 103 - 127 Милуоки Бъкс Милуоки Бъкс
НБА 02:00
Шарлът Хорнетс Шарлът Хорнетс 106 - 91 Голдън Стейт Уориърс Голдън Стейт Уориърс
БРА 02:00
Шапекоенсе Шапекоенсе 3 - 0 ССА ССА
НИКРГ 02:00
Манагуа Манагуа 2 - 2 Валтер Ферети Валтер Ферети
НБА 02:00
Орландо Меджик Орландо Меджик 128 - 114 Финикс Сънс Финикс Сънс
БРА 02:30
Флуминензе Флуминензе 0 - 0 Форталеза Форталеза
БРА 02:30
Сао Пауло Сао Пауло 2 - 1 Интернасионал Интернасионал
НБА 02:30
Атланта Хоукс Атланта Хоукс 118 - 130 Бруклин Нетс Бруклин Нетс
БОЛ 02:30
Дъ Стронгест Дъ Стронгест 7 - 0 Спорт Бойс Варнес Спорт Бойс Варнес
НБА 02:30
Бостън Селтикс Бостън Селтикс 112 - 93 Маями Хийт Маями Хийт
НХЛ 03:00
Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс 3 - 0 Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус
НБА 03:00
Оклахома Сити Тъндър Оклахома Сити Тъндър 100 - 107 Индиана Пейсърс Индиана Пейсърс
ПЕРУ 03:00
Спортинг Кристал Спортинг Кристал 1 - 1 Алианса Лима Алианса Лима
ХОНД 03:00
УПНФМ УПНФМ 0 - 3 Олимпия Тегусигалпа Олимпия Тегусигалпа
НБА 03:00
Чикаго Булс Чикаго Булс 106 - 99 Мемфис Гризлис Мемфис Гризлис
ЕСАЛ 03:15
Санта Текла Санта Текла 3 - 0 Мюнисипал Лимено Мюнисипал Лимено
НБА 03:30
Далас Маверикс Далас Маверикс 121 - 114 Минесота Тимбърулвс Минесота Тимбърулвс
ГВАТ 04:00
Кселаху Кселаху 2 - 0 Антигуа ГФК Антигуа ГФК
КРПД 04:00
Ередияно Ередияно 2 - 0 Алауеленсе Алауеленсе
НБА 04:00
Юта Джаз Юта Джаз 96 - 121 ЛА Лейкърс ЛА Лейкърс
НХЛ 04:30
Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс 2 - 5 Отава Сенатърс Отава Сенатърс
НБА 05:00
Портланд Трейл Блейзърс Портланд Трейл Блейзърс 127 - 116 Сакраменто Кингс Сакраменто Кингс
НХЛ 05:00
ЛА Кингс ЛА Кингс 1 - 3 Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс
МЕК 05:06
Монтерей Монтерей 2 - 1 Некакса Некакса
СПХЖ 08:00
Куба (хандбал, Ж) Куба (хандбал, Ж) 26 - 39 Словения (хандбал, Ж) Словения (хандбал, Ж)
СПХЖ 08:00
ДР Конго (хандбал, Ж) ДР Конго (хандбал, Ж) 25 - 24 Китай (хандбал, Ж) Китай (хандбал, Ж)
АВЛЖ 10:30
Канбера Юнайтед (Ж) Канбера Юнайтед (Ж) 1 - 2 Бризбейн Роар (Ж) Бризбейн Роар (Ж)
СПХЖ 11:00
Япония (хандбал, Ж) Япония (хандбал, Ж) 23 - 33 Русия (хандбал, Ж) Русия (хандбал, Ж)
РУСР 11:00
Арсенал Тула (20) Арсенал Тула (20) 2 - 3 Локомотив Москва (20) Локомотив Москва (20)
СПХЖ 11:00
Сърбия (хандбал, Ж) Сърбия (хандбал, Ж) 23 - 36 Нидерландия (хандбал, Ж) Нидерландия (хандбал, Ж)
РУСР 12:00
Зенит (20) Зенит (20) 1 - 0 Динамо Москва (20) Динамо Москва (20)
ГРУПЛ 12:00
Телави Телави 1 - 0 Рустави Рустави
ТУРК 12:00
Къркларелиспор Къркларелиспор 2 - 1 Газишехир Газиантеп Газишехир Газиантеп
РККБЛ 12:00
Сеул СК Найтс Сеул СК Найтс 62 - 60 Гоянг Орионс Гоянг Орионс
ЮКОР2 12:00
Пусан Ай Парк Пусан Ай Парк 0 - 0 Кьоннам Кьоннам
ГРУПЛ 12:00
Сиони Сиони 0 - 0 Самтредия Самтредия
БЛРП 13:00
Рух Брест Рух Брест 2 - 1 Дняпро Дняпро
ПОЛК 13:15
Старгард Шчечински Старгард Шчечински 1 - 2 Стал Мелец Стал Мелец
СПХЖ 13:30
Норвегия (хандбал, Ж) Норвегия (хандбал, Ж) 30 - 24 Ангола (хандбал, Ж) Ангола (хандбал, Ж)
СПХЖ 13:30
Швеция (хандбал, Ж) Швеция (хандбал, Ж) 30 - 23 Аржентина (хандбал, Ж) Аржентина (хандбал, Ж)
БЪЛК 13:30
Арда Арда 0 - 1 ЦСКА София ЦСКА София
ИРАН 13:30
Естеглал Естеглал 1 - 0 Шахр Кодру Шахр Кодру
ТУРК 13:30
Кайсериспор Кайсериспор 3 - 2 Маниса Маниса
ЧГ 14:00
Ком Подгорица Ком Подгорица 1 - 1 Подгорица Подгорица
ЧГ 14:00
Зета Зета 1 - 0 ОФК Титоград ОФК Титоград
ИРАН 14:00
Трактор Сази Трактор Сази 0 - 0 Шахин Бушер Шахин Бушер
ЧГ 14:00
Петровац Петровац 1 - 4 Рудар Плевля Рудар Плевля
ЧГ 14:00
Грбал Грбал 1 - 1 Сутиеска Сутиеска
ИРАН 14:30
Насаджи Мазандаран Насаджи Мазандаран 2 - 2 Сепахан Сепахан
ИРАН 14:30
Гол Гохар Гол Гохар 0 - 0 Нафт Масейд Сюлейман Нафт Масейд Сюлейман
ЕГИПК 14:30
Ел Ентаг Ел Харби Ел Ентаг Ел Харби 1 - 1 Абу Кайр Семад Абу Кайр Семад
ИРАН 14:45
Санат Нафт Санат Нафт 3 - 2 Пейкан Пейкан
СЮКЧ 15:00
Гари Уилсън Гари Уилсън 5 - 6 Найджъл Бонд Найджъл Бонд
ГЪРК 15:00
Ламия Ламия 3 - 0 Айоликос Айоликос
СЮКЧ 15:00
Рони О'Съливан Рони О'Съливан 4 - 6 Динг Джунхуй Динг Джунхуй
ТУРК 15:30
Алтънорду Алтънорду 3 - 5 Денизлиспор Денизлиспор
ИРАН 16:00
Зоб Ахан Зоб Ахан 0 - 3 Персеполис Персеполис
ИНДСЛ 16:00
Мумбай Сити Мумбай Сити 1 - 1 Керала Бластърс Керала Бластърс
КХЛ 16:00
Салават Юлаев Салават Юлаев 1 - 1 Металург Магнитогорск Металург Магнитогорск
ЕГИПК 17:00
Ал Масри Ал Масри 4 - 0 Кена Кена
ВШЛМ 17:00
Фенербахче СК (волейбол) Фенербахче СК (волейбол) 2 - 3 ВК Чешке Будейовице ВК Чешке Будейовице
ГЪРК 17:15
Волос НФК Волос НФК 1 - 1 Пансерайкос Пансерайкос
БЪЛК 17:30
Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 2 - 1 Литекс Литекс
ТУРК 17:30
Ризеспор Ризеспор 3 - 2 Самсунспор Самсунспор
РУМ 18:00
Университатея Крайова Университатея Крайова 3 - 1 Ботошани Ботошани
СЛВН 18:00
Мура Мура 1 - 1 Браво Браво
КХЛ 18:30
ХК Нефтехимик ХК Нефтехимик 6 - 4 ХК Трактор ХК Трактор
КХЛ 18:30
ХК Сочи ХК Сочи 1 - 1 ХК Автомобилист ХК Автомобилист
ПОЛК 18:45
Медж Легница Медж Легница 1 - 1 Щомил Олщин Щомил Олщин
ББЕЛ 19:00
БК ЦСКА Москва БК ЦСКА Москва 85 - 82 БК Жалгирис Каунас БК Жалгирис Каунас
ИТАК 19:00
Парма Парма 2 - 1 Фрозиноне Фрозиноне
ПРС 19:00
Линкълн Ред Импс Линкълн Ред Импс 0 - 5 Малмьо ФФ Малмьо ФФ
ГЪРК 19:30
Панатинайкос Панатинайкос 2 - 0 Панахайки Панахайки
ЕГИПК 19:30
Пирамидс Пирамидс 6 - 1 Ноджом Ел Мостабел Ноджом Ел Мостабел
ТУРК 19:45
Бешикташ Бешикташ 3 - 0 24 Ерзинджанспор 24 Ерзинджанспор
БУНХ 20:00
СК Магдебург СК Магдебург 26 - 25 Фленсбург-Хандевит Фленсбург-Хандевит
ЧГ 20:00
Будучност Подгорица Будучност Подгорица 1 - 0 Искра Даниловград Искра Даниловград
БУНХ 20:00
ХБВ Балинген-Вайлщетен ХБВ Балинген-Вайлщетен 29 - 27 Бергишер ХК 06 Бергишер ХК 06
БУНХ 20:00
МТ Мелсунген МТ Мелсунген 26 - 25 Дий Ойлен Лудвигсхафен Дий Ойлен Лудвигсхафен
ГЕРОЛ 20:30
Хемелинген Хемелинген 2 - 3 Хабенхаузер ФФ Хабенхаузер ФФ
РУМ 20:30
Вийторул Вийторул 0 - 1 Астра Астра
СЮКЧ 21:00
Майкъл Уайт Майкъл Уайт 4 - 6 Стивън Магуайър Стивън Магуайър
СЮКЧ 21:00
Матю Стивънс Матю Стивънс 6 - 5 Марк Селби Марк Селби
БОЛ 21:00
Олуейс Реди Олуейс Реди 5 - 1 Реал Потоси Реал Потоси
ББЕЛ 21:00
БК Макаби Тел Авив БК Макаби Тел Авив 77 - 55 БК Байерн Мюнхен БК Байерн Мюнхен
БОЛ 21:00
Клуб Дестройърс Клуб Дестройърс 2 - 3 Боливар Боливар
АНГ 21:30
Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед 0 - 2 Нюкасъл Юнайтед Нюкасъл Юнайтед
ГИБ 21:30
Глейсис Юнайтед Глейсис Юнайтед 0 - 2 Бока Хуниорс Гибралтар Бока Хуниорс Гибралтар
БЕЛК 21:45
Роял Ексел Мускрон Роял Ексел Мускрон 2 - 3 Андерлехт Андерлехт
ББЕЛ 21:45
Олимпия Милано Олимпия Милано 67 - 77 БК Цървена звезда БК Цървена звезда
ПОЛК 21:50
Краковия Краков Краковия Краков 0 - 0 Раков Ченстохова Раков Ченстохова
УРУГВ 22:00
Бостън Ривър Бостън Ривър 3 - 1 Данубио Данубио
УРУГВ 22:00
Рампла Хуниорс Рампла Хуниорс 2 - 1 Феникс Монтевидео Феникс Монтевидео
УРУГВ 22:00
Ливърпул Монтевидео Ливърпул Монтевидео 0 - 1 Ривър Плейт Монтевидео Ривър Плейт Монтевидео
УРУГВ 22:00
Уондърърс Уондърърс 0 - 2 Серо Серо
УРУГВ 22:00
Расинг Монтевидео Расинг Монтевидео 3 - 2 Плаза Колония Плаза Колония
ББЕЛ 22:00
БК Реал Мадрид БК Реал Мадрид 111 - 99 БК Валенсия БК Валенсия
ИТАК 22:00
Каляри Каляри 2 - 1 Сампдория Сампдория
АНГ 22:15
Арсенал Арсенал 1 - 2 Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън
ПОРКЛ 22:15
Каса Пия Каса Пия 0 - 3 Порто Порто
ХОНД 23:00
Маратон Маратон 2 - 2 Вида Вида