Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
БОЛ 00:15
Аурора Аурора 2 - 0 Роял Пари Роял Пари
БРА 00:15
Палмейрас Палмейрас 5 - 1 Гояс Гояс
БРА 00:15
Гремио Гремио 2 - 0 Крузейро Крузейро
БРА 00:20
Бая Бая 1 - 1 Васко да Гама Васко да Гама
БРА 01:00
Фламенго Фламенго 6 - 1 Аваи Аваи
УРУГВ 01:30
Пенярол Пенярол 2 - 1 Серо Ларго Серо Ларго
УРУГВ 01:30
Ювентуд Лас Пиедрас Ювентуд Лас Пиедрас 0 - 3 Насионал Монтевидео Насионал Монтевидео
УРУГВ 01:30
Дефенсор Спортинг Дефенсор Спортинг 2 - 4 Прогресо Прогресо
НБА 02:05
Вашингтон Уизърдс Вашингтон Уизърдс 119 - 113 Филаделфия 76-ърс Филаделфия 76-ърс
НХЛ 02:05
Бостън Бруинс Бостън Бруинс 3 - 3 Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс
НХЛ 02:05
Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс 2 - 2 Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс
НХЛ 02:05
Кълъмбъс Блу Джакетс Кълъмбъс Блу Джакетс 2 - 3 Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс
НХЛ 02:05
Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс 2 - 2 Вегас Голдън Найтс Вегас Голдън Найтс
НХЛ 02:05
Филаделфия Флайърс Филаделфия Флайърс 1 - 3 Аризона Койотис Аризона Койотис
НХЛ 02:05
Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс 2 - 3 Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч
НХЛ 02:05
Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг 4 - 5 Минесота Уайлд Минесота Уайлд
БОЛ 02:30
Сан Хосе Сан Хосе 3 - 1 Ориенте Петролеро Ориенте Петролеро
БОЛ 02:30
Блуминг Блуминг 0 - 3 Хорхе Вилстерман Хорхе Вилстерман
НБА 02:35
Ню Йорк Никс Ню Йорк Никс 92 - 129 Денвър Нъгетс Денвър Нъгетс
НБА 02:35
Торонто Раптърс Торонто Раптърс 109 - 119 Хюстън Рокетс Хюстън Рокетс
НИКРГ 03:00
Реал Естели Реал Естели 0 - 0 Дирианген Дирианген
НБА 03:05
Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс 132 - 139 Финикс Сънс Финикс Сънс
ЕСАЛ 03:15
Агила Агила 1 - 0 Сонсонате Сонсонате
НФЛ 03:20
Чикаго Беърс Чикаго Беърс 31 - 24 Далас Каубойс Далас Каубойс
НХЛ 03:35
Далас Старс Далас Старс 2 - 2 Уинипег Джетс Уинипег Джетс
НХЛ 04:05
Калгари Флеймс Калгари Флеймс 4 - 3 Бъфало Сейбърс Бъфало Сейбърс
МЕК 04:30
Морелия Морелия 2 - 0 Америка Америка
СПХЖ 08:00
Япония (хандбал, Ж) Япония (хандбал, Ж) 35 - 18 Китай (хандбал, Ж) Китай (хандбал, Ж)
СПХЖ 08:00
Сърбия (хандбал, Ж) Сърбия (хандбал, Ж) 29 - 27 Словения (хандбал, Ж) Словения (хандбал, Ж)
СПХЖ 08:00
Черна гора (хандбал, Ж) Черна гора (хандбал, Ж) 26 - 27 Испания (хандбал, Ж) Испания (хандбал, Ж)
СПХЖ 08:00
Бразилия (хандбал, Ж) Бразилия (хандбал, Ж) 31 - 9 Австралия (хандбал, Ж) Австралия (хандбал, Ж)
СПХЖ 08:00
Сенегал (хандбал, Ж) Сенегал (хандбал, Ж) 30 - 20 Казахстан (хандбал, Ж) Казахстан (хандбал, Ж)
АВЛ 10:30
Мелбърн Сити Мелбърн Сити 0 - 3 Пърт Глори Пърт Глори
АНБЛ 10:30
Кеърнс Тайпанс Кеърнс Тайпанс 108 - 90 НЗ Брейкърс НЗ Брейкърс
ИНДЗ1 10:30
Борнео Борнео 4 - 1 ТИРА-Персикабо ТИРА-Персикабо
СПХЖ 11:00
Аржентина (хандбал, Ж) Аржентина (хандбал, Ж) 25 - 16 ДР Конго (хандбал, Ж) ДР Конго (хандбал, Ж)
СПХЖ 11:00
Ангола (хандбал, Ж) Ангола (хандбал, Ж) 40 - 30 Куба (хандбал, Ж) Куба (хандбал, Ж)
КХЛ 11:30
Адмирал Владивосток Адмирал Владивосток 3 - 1 ХК Витяз ХК Витяз
РККБЛ 12:00
Анянг КЖК Анянг КЖК 65 - 60 Улсан Мобис Фоебъс Улсан Мобис Фоебъс
СПХЖ 12:00
Румъния (хандбал, Ж) Румъния (хандбал, Ж) 28 - 27 Унгария (хандбал, Ж) Унгария (хандбал, Ж)
СПХЖ 12:00
Германия (хандбал, Ж) Германия (хандбал, Ж) 27 - 27 Република Корея (хандбал, Ж) Република Корея (хандбал, Ж)
РККБЛ 12:00
Сеул Тъндърс Сеул Тъндърс 87 - 100 Пусан КТ Соникбуум Пусан КТ Соникбуум
ИРАА 12:30
Сорхпошан Пакдещ Сорхпошан Пакдещ 1 - 1 Арман Гохар Арман Гохар
ИРАА 12:30
Алуминум Арак Алуминум Арак 0 - 0 Мес Керман Мес Керман
КЕНИЯ 12:30
Кариобанги Шаркс Кариобанги Шаркс 1 - 3 Тъскър Тъскър
АНБЛ 12:30
Пърт Уайлдкетс Пърт Уайлдкетс 96 - 77 Сидни Кингс Сидни Кингс
ИРАА 12:30
Райка Бабол Райка Бабол 0 - 1 Малаван Малаван
ИРАА 12:30
Кашкай Кашкай 1 - 0 Дамаш Гиланиян Дамаш Гиланиян
ИРАА 12:30
Сепидроод Рашт Сепидроод Рашт 1 - 3 Баадраан Баадраан
ИРАА 12:30
Мес Рефсенджан Мес Рефсенджан 3 - 1 Навад Урмия Навад Урмия
ИРАА 12:30
Ниройе Замини Ниройе Замини 1 - 0 Фар Сепаси Фар Сепаси
ИРАА 12:30
Естеглал Хузестан Естеглал Хузестан 4 - 1 Хоосе Талае Савех Хоосе Талае Савех
УКРР 13:00
Колос Ковальовка (21) Колос Ковальовка (21) 0 - 0 Днипро-1 (21) Днипро-1 (21)
УКРР 13:00
Александрия (21) Александрия (21) 1 - 2 Ворскла (21) Ворскла (21)
РУСР 13:00
Ахмат Грозни (20) Ахмат Грозни (20) 3 - 2 Уфа (20) Уфа (20)
КЕНИЯ 13:00
Бандари Бандари 4 - 1 Уазито Уазито
ИСП2 13:00
Албасете Албасете 1 - 1 Екстремадура УД Екстремадура УД
ИСПСБ 13:00
Изара Изара 2 - 2 УД Логронес УД Логронес
ИНДЗ1 13:30
Калтенг Путра Калтенг Путра 1 - 4 Мадура Юнайтед Мадура Юнайтед
СПХЖ 13:30
Франция (хандбал, Ж) Франция (хандбал, Ж) 18 - 20 Дания (хандбал, Ж) Дания (хандбал, Ж)
СПХЖ 13:30
Нидерландия (хандбал, Ж) Нидерландия (хандбал, Ж) 30 - 28 Норвегия (хандбал, Ж) Норвегия (хандбал, Ж)
СПХЖ 13:30
Русия (хандбал, Ж) Русия (хандбал, Ж) 30 - 22 Швеция (хандбал, Ж) Швеция (хандбал, Ж)
ИНДЗ1 13:30
Барито Путера Барито Путера 0 - 3 Семен Паданг Семен Паданг
КИТК 13:35
Шанхай Шънхуа Шанхай Шънхуа 3 - 0 Шандун Лунън Шандун Лунън
ВЛ2ДЕ 14:00
Тотнъм Хотспър (23) Тотнъм Хотспър (23) 4 - 0 Ливърпул (23) Ливърпул (23)
КХЛ 14:30
ХК Сибир Новосибирск ХК Сибир Новосибирск 3 - 4 Йокерит Йокерит
ИЗР1 15:00
Апоел Ум ал-Фахм Апоел Ум ал-Фахм 0 - 0 Апоел Назарет Илит Апоел Назарет Илит
ИЗР1 15:00
Апоел Бней Лод Апоел Бней Лод 1 - 2 Бейтар Тел Авив Рамла Бейтар Тел Авив Рамла
СЮКЧ 15:00
Джон Хигинс Джон Хигинс 3 - 6 Ян Бингтао Ян Бингтао
СЮКЧ 15:00
Динг Джунхуй Динг Джунхуй 6 - 2 Лиянг Венбо Лиянг Венбо
ЕГИПК 15:00
Смуха Смуха 1 - 0 Шабаб Ал Обур Шабаб Ал Обур
ИЗР1 15:00
Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква 4 - 2 Кфар Касим Кфар Касим
ИЗР1 15:00
Апоел Катамон Апоел Катамон 0 - 0 Апоел Акре Апоел Акре
ИЗР1 15:00
Макаби Ахи Назарет Макаби Ахи Назарет 1 - 1 Апоел Петах Тиква Апоел Петах Тиква
ЮАР2 15:30
Аякс Кейптаун Аякс Кейптаун 2 - 0 ДжДР Старс ДжДР Старс
ГЪP2 16:00
Левадиакос Левадиакос 1 - 0 Ерготелис Ерготелис
ОАЕКЛ 16:00
Ал Аин Ал Аин 2 - 1 Шарджа Шарджа
ОАЕКЛ 16:00
Ал Фуджайрах Ал Фуджайрах 0 - 1 Ал Насър Дубай Ал Насър Дубай
РУСР 17:00
Тамбов (20) Тамбов (20) 3 - 2 Оренбург (20) Оренбург (20)
БЪЛ 17:00
Царско село Царско село 2 - 2 Етър Етър
ИСПСБ 17:00
Депортиво Алавес II Депортиво Алавес II 0 - 2 Аренас де Гечо Аренас де Гечо
ИСПСБ 17:00
Юнионистас де Саламанка Юнионистас де Саламанка 0 - 0 Реал Валядолид II Реал Валядолид II
ЕГИПК 17:00
ЕНППИ ЕНППИ 0 - 0 Терсана Терсана
АЗР 17:00
Карабах Карабах 2 - 2 Кешла Кешла
ИСП2 17:00
Расинг Сантандер Расинг Сантандер 2 - 2 Фуенлабрада Фуенлабрада
БНБЛ 18:00
БК Черноморец БК Черноморец 79 - 88 БК Балкан Ботевград БК Балкан Ботевград
КХЛ 18:00
ХК Торпедо Нижни ХК Торпедо Нижни 3 - 4 АК Барс АК Барс
КХЛ 18:00
Локомотив Ярославъл Локомотив Ярославъл 0 - 4 ХК Динамо Москва ХК Динамо Москва
ТУР1 18:00
Ескишехирспор Ескишехирспор 3 - 1 Юмранийеспор Юмранийеспор
КАФШЛ 18:00
Вита Клуб Вита Клуб 0 - 1 Раджа Казабланка Раджа Казабланка
РУМ2 18:00
Арджеш Арджеш 3 - 0 Спортул Снагов Спортул Снагов
ИСПСБ 18:00
Марино де Луанко Марино де Луанко 1 - 0 Спортинг Хихон II Спортинг Хихон II
ИСПСБ 18:00
Харо Депортиво Харо Депортиво 1 - 0 Осасуна II Осасуна II
БЪЛВС 18:00
ВК Черно море Варна ВК Черно море Варна 3 - 2 ВК ЦСКА ВК ЦСКА
КХЛ 18:10
ХК Динамо Минск ХК Динамо Минск 3 - 3 ХК Череповец ХК Череповец
БЪЛВС 18:15
ВК Марек Дупница ВК Марек Дупница 3 - 0 ВК Славия ВК Славия
ЧЕХ 18:30
Бохемианс 1905 Бохемианс 1905 0 - 2 Баник Острава Баник Острава
ИСПСБ 18:30
Културал Леонеса Културал Леонеса 3 - 1 Салмантино УДС Салмантино УДС
БЪЛВС 18:30
ВК Монтана ВК Монтана 3 - 1 ВК Нефтохимик Бургас ВК Нефтохимик Бургас
ИСПСБ 18:30
Лейоя Лейоя 1 - 0 Атлетик Клуб II Атлетик Клуб II
РУС 18:30
Зенит Зенит 3 - 0 Динамо Москва Динамо Москва
РУС 18:30
Арсенал Тула Арсенал Тула 4 - 0 Локомотив Москва Локомотив Москва
ОАЕКЛ 18:30
Шабаб Ал Ахли Дубай Шабаб Ал Ахли Дубай 5 - 1 Ал Васл Ал Васл
БЪЛВС 18:30
ВК Хебър Пазарджик ВК Хебър Пазарджик 3 - 0 ВК Дунав ВК Дунав
ОАЕКЛ 18:30
Ал Вахда Абу Даби Ал Вахда Абу Даби 0 - 4 Ал Джазира Абу Даби Ал Джазира Абу Даби
КИП 19:00
Пафос Пафос 1 - 0 Неа Саламис Неа Саламис
ББЕЛ 19:00
БК Зенит БК Зенит 75 - 70 АСВЕЛ АСВЕЛ
ХЪРВ 19:00
Динамо Загреб Динамо Загреб 1 - 0 Вараждин Вараждин
ББЕЛ 19:00
БК Химки БК Химки 94 - 102 ФК Барселона (баскетбол) ФК Барселона (баскетбол)
УКР 19:00
Шахтьор Донецк Шахтьор Донецк 3 - 0 Олимпик Донецк Олимпик Донецк
ГЕР4 19:00
Херта БШК II Херта БШК II 1 - 2 Локомотиве Лайпциг Локомотиве Лайпциг
ПОЛ 19:00
Корона Келце Корона Келце 0 - 1 Арка Гдиня Арка Гдиня
ГЕР2 19:30
Арминия Билефелд Арминия Билефелд 2 - 2 Карлсруе ШК Карлсруе ШК
ИСП2 19:30
Алкоркон Алкоркон 1 - 3 Реал Овиедо Реал Овиедо
ГЕР2 19:30
Хамбургер ШФ Хамбургер ШФ 0 - 1 Хайденхайм Хайденхайм
ТУР 19:30
Фенербахче Фенербахче 5 - 2 Генчлербирлиги Генчлербирлиги
ББЕЛ 19:45
Фенербахче СК (баскетбол) Фенербахче СК (баскетбол) 107 - 102 АЛБА Берлин АЛБА Берлин
ГЕРОЛ 20:00
Брамфелдер Брамфелдер 0 - 2 Рюгенберген Рюгенберген
МЛТ 20:00
Балзан Балзан 1 - 1 Хамрън Спартанс Хамрън Спартанс
ДАН 20:00
Хобро Хобро 0 - 0 Хорсенс Хорсенс
ГЕРОЛ 20:00
Айленбург Айленбург 2 - 2 Хохенщайн-Ернстхал Хохенщайн-Ернстхал
ЮАР 20:00
СуперСпорт Юнайтед СуперСпорт Юнайтед 2 - 0 Хайлендс Парк Хайлендс Парк
ГЕР4 20:00
Шварц-вайс Реден Шварц-вайс Реден 2 - 2 Хавелс Хавелс
ГЕР3 20:00
Кемницер Кемницер 2 - 2 Цвикау Цвикау
ФРА 20:00
Лил Лил 1 - 0 Брест Брест
ГЕРЖ 20:15
Байерн Мюнхен (Ж) Байерн Мюнхен (Ж) 2 - 0 Фрайбург (Ж) Фрайбург (Ж)
ГЕРОЛ 20:30
Осдорф Осдорф 2 - 2 Унион Торнеш Унион Торнеш
ГЕРОЛ 20:30
Виктория Хамбург Виктория Хамбург 10 - 1 Конкордия Хамбург Конкордия Хамбург
ГЕР4 20:30
Кьолн II Кьолн II 0 - 1 Фортуна Кьолн Фортуна Кьолн
ГЕРОЛ 20:30
Хам Юнайтед Хам Юнайтед 0 - 1 Теутония Хамбург Теутония Хамбург
ЧЕХ 20:30
Слован Либерец Слован Либерец 0 - 3 Славия Прага Славия Прага
РУМ 20:30
ФКСБ ФКСБ 2 - 0 Газ Метан Медиаш Газ Метан Медиаш
ХОЛ1 21:00
Айндховен Айндховен 1 - 4 Волендам Волендам
ХОЛ1 21:00
Екселсиор Екселсиор 2 - 1 НЕК НЕК
ХОЛ1 21:00
Ден Бош Ден Бош 2 - 2 Де Граафшап Де Граафшап
ХОЛ1 21:00
МВВ МВВ 1 - 1 Утрехт II Утрехт II
ХОЛ1 21:00
Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс 1 - 1 ПСВ II ПСВ II
ФРНА 21:00
Тулон Тулон 1 - 2 Булон Булон
СЮКЧ 21:00
Марк Алън Марк Алън 6 - 5 Найджъл Бонд Найджъл Бонд
ВЛ2ДЕ 21:00
Саутхямптън (23) Саутхямптън (23) 2 - 0 Манчестър Сити (23) Манчестър Сити (23)
ХОЛ1 21:00
Дордрехт Дордрехт 2 - 4 Камбюр Камбюр
СЮКЧ 21:00
Стивън Магуайър Стивън Магуайър 6 - 4 Матю Стивънс Матю Стивънс
КАФШЛ 21:00
Ал Ахли Кайро Ал Ахли Кайро 2 - 1 Ал Хилал Омдурман Ал Хилал Омдурман
КАФШЛ 21:00
ЕС Тунис ЕС Тунис 1 - 0 Кабилия Кабилия
ВЛ2ДЕ 21:00
Фулъм (23) Фулъм (23) 3 - 3 Уест Хям Юнайтед (23) Уест Хям Юнайтед (23)
ВЛ2ДЕ 21:00
Арсенал (23) Арсенал (23) 3 - 1 Блекбърн Роувърс (23) Блекбърн Роувърс (23)
ГЕРОЛ 21:00
Хамбургер ШФ III Хамбургер ШФ III 3 - 3 Курслак-Нойенгаме Курслак-Нойенгаме
ШВЦ1 21:00
Шафхаузен Шафхаузен 0 - 0 Аарау Аарау
ХОЛ1 21:00
Телстар Телстар 1 - 1 НАК Бреда НАК Бреда
ГЕРОЛ 21:00
Сюдерелбе Сюдерелбе 4 - 3 Майндорфер ШФ Майндорфер ШФ
ХОЛ1 21:00
Алмере Сити Алмере Сити 3 - 0 ТОП Ос ТОП Ос
ХОЛ 21:15
Аякс Аякс 0 - 2 Вилем II Вилем II
ГИБ 21:30
Линкс Линкс 4 - 0 Колидж 1975 Колидж 1975
ББЕЛ 21:30
БК Панатинайкос БК Панатинайкос 99 - 93 БК Олимпиакос БК Олимпиакос
БЕЛ2 21:30
Ломел Юнайтед Ломел Юнайтед 3 - 2 АХ Льовен АХ Льовен
БEЛ 21:30
Ваасланд-Беверен Ваасланд-Беверен  0 - 4 Антверп Антверп
ГЕР 21:30
Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 2 - 2 Херта БШК Херта БШК
ПОЛ 21:30
Гурник Забже Гурник Забже 4 - 2 Висла Краков Висла Краков
УЕЛС2 21:30
Бритън Фери Бритън Фери 3 - 0 Кеърю (Ели) Кеърю (Ели)
ГББЛ 21:30
Баскетбол Брауншвайг Баскетбол Брауншвайг 94 - 97 БК Хамбург БК Хамбург
ФРА 21:45
Ним Ним 0 - 4 Олимпик Лион Олимпик Лион
AНГЧ 21:45
Милуол Милуол 2 - 2 Нотингам Форест Нотингам Форест
УЕЛСК 21:45
Колуин Бей Колуин Бей 0 - 0 Еърбъс ЮК Еърбъс ЮК
РШК 21:45
Бат Ръгби Бат Ръгби 17 - 34 АСМ Клермон АСМ Клермон
ИТА 21:50
Интер Интер 0 - 0 Рома Рома
ИТАБ 22:00
Беневенто Беневенто 5 - 0 Трапани Трапани
ИСП2 22:00
Малага Малага 2 - 0 Тенерифе Тенерифе
ИСП 22:00
Виляреал Виляреал 0 - 0 Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид
УЕЛСК 22:00
Кармартън Таун Кармартън Таун 0 - 4 Аманфорд Аманфорд
ББЕЛ 22:00
Баскония Баскония 77 - 102 БК Анадолу Ефес БК Анадолу Ефес
ПОР 22:30
Боависта Боависта 1 - 4 Бенфика Бенфика
ИХЛА 22:30
ФК Барселона (хандбал) ФК Барселона (хандбал) 42 - 25 БМ Бенидорм БМ Бенидорм