Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
АРЖ 00:00
Колон Колон 0 - 2 Алдосиви Алдосиви
ЯМК 02:00
Уотърхаус Уотърхаус 1 - 2 Маунт Плезънт Академи Маунт Плезънт Академи
АВЛМЛ 02:00
Аделаида Юнайтед (20) Аделаида Юнайтед (20) 3 - 2 Мелбърн Сити (21) Мелбърн Сити (21)
НХЛ 02:05
Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс 2 - 0 Аризона Койотис Аризона Койотис
НХЛ 02:05
Ню Джърси Девилс Ню Джърси Девилс 1 - 1 Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс
НБА 02:05
Шарлът Хорнетс Шарлът Хорнетс 104 - 111 Бруклин Нетс Бруклин Нетс
НХЛ 02:05
Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс 1 - 2 Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс
НБА 02:05
Кливлънд Кавалиърс Кливлънд Кавалиърс 87 - 93 Орландо Меджик Орландо Меджик
НБА 02:05
Детройт Пистънс Детройт Пистънс 108 - 101 Индиана Пейсърс Индиана Пейсърс
АРЖ 02:10
Индепендиенте Индепендиенте 0 - 1 Банфийлд Банфийлд
КОЛБ 03:00
Бояка Чико Бояка Чико 1 - 0 Кортулуа Кортулуа
НАССФ 03:00
Юта Юта 15 - 37 Орегон Орегон
НБА 03:05
Маями Хийт Маями Хийт 112 - 103 Вашингтон Уизърдс Вашингтон Уизърдс
НБА 03:05
Оклахома Сити Тъндър Оклахома Сити Тъндър 139 - 127 Минесота Тимбърулвс Минесота Тимбърулвс
НБА 03:05
Бостън Селтикс Бостън Селтикс 108 - 95 Денвър Нъгетс Денвър Нъгетс
НБА 03:05
Чикаго Булс Чикаго Булс 98 - 100 Голдън Стейт Уориърс Голдън Стейт Уориърс
НБА 03:35
Милуоки Бъкс Милуоки Бъкс 119 - 91 ЛА Клипърс ЛА Клипърс
НБА 03:35
Сан Антонио Спърс Сан Антонио Спърс 105 - 104 Сакраменто Кингс Сакраменто Кингс
НХЛ 04:05
Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс 2 - 1 ЛА Кингс ЛА Кингс
МЕК2 04:30
Алебриес де Оахака Алебриес де Оахака 2 - 2 Атлетико Сакатепек Атлетико Сакатепек
НХЛ 05:05
Анахайм Дъкс Анахайм Дъкс 2 - 3 Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс
НБА 05:35
Портланд Трейл Блейзърс Портланд Трейл Блейзърс 113 - 136 ЛА Лейкърс ЛА Лейкърс
ЯП 07:00
Консадоле Сапоро Консадоле Сапоро 1 - 2 Кавазаки Фронтале Кавазаки Фронтале
ЯП 07:00
Урава Редс Урава Редс 2 - 3 Гамба Осака Гамба Осака
ЯП 07:00
Висел Кобе Висел Кобе 4 - 1 Джубило Ивата Джубило Ивата
ЯП 07:00
Мацумото Ямага Мацумото Ямага 1 - 1 Шонан Белмаре Шонан Белмаре
ЯП 07:00
Шимизу С-Пулс Шимизу С-Пулс 1 - 0 Саган Тосу Саган Тосу
ЯП 07:00
Нагоя Грампус Нагоя Грампус 0 - 1 Кашима Антлърс Кашима Антлърс
ЯП 07:00
Санфрече Хирошима Санфрече Хирошима 1 - 0 Вегалта Сендай Вегалта Сендай
ЯП 07:00
Ойта Тринита Ойта Тринита 0 - 2 Серезо Осака Серезо Осака
ЯП 07:00
Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос 3 - 0 Токио Токио
АВЛМЛ 07:45
Сидни (21) Сидни (21) 6 - 0 Уестърн Сидни Уондърърс (21) Уестърн Сидни Уондърърс (21)
АВЛ 08:00
Уелингтън Финикс Уелингтън Финикс 2 - 1 Уестърн Сидни Уондърърс Уестърн Сидни Уондърърс
РККБЛ 08:00
Гоянг Орионс Гоянг Орионс 72 - 64 Чангуон ЛД Сейкърс Чангуон ЛД Сейкърс
ХК 08:30
Р&Ф Р&Ф 2 - 0 Хепи Вали Хепи Вали
АНБЛ 08:30
Мелбърн Юнайтед Мелбърн Юнайтед 112 - 90 Аделаида 36-ърс Аделаида 36-ърс
КХЛ 09:00
Адмирал Владивосток Адмирал Владивосток 4 - 4 Кунлун Ред Стар Кунлун Ред Стар
РККБЛ 10:00
Инчон Елефантс Инчон Елефантс 73 - 80 Сеул СК Найтс Сеул СК Найтс
РУСР 10:00
Краснодар (20) Краснодар (20) 2 - 3 ЦСКА Москва (20) ЦСКА Москва (20)
РККБЛ 10:00
Вонджу Донгу Проми Вонджу Донгу Проми 63 - 66 Чонджу ККК Егис Чонджу ККК Егис
ИНДЗ1 10:30
Персела Персела 3 - 1 ПСМ ПСМ
АВЛ 10:30
Сидни Сидни 5 - 1 Бризбейн Роар Бризбейн Роар
АНБЛ 11:00
Бризбейн Бълетс Бризбейн Бълетс 101 - 91 Илавара Хоукс Илавара Хоукс
РУМ2 11:00
КСМ Решица КСМ Решица 0 - 1 Миовени Миовени
РУМ2 11:00
СКМ Глория Бузъу СКМ Глория Бузъу 3 - 3 Рипенсия Тимишоара Рипенсия Тимишоара
РУМ2 11:00
Металоглобус Металоглобус 3 - 0 Миеркуря Чук Миеркуря Чук
ГЕР19 12:00
Майнц 05 (19) Майнц 05 (19) 3 - 0 Хайденхайм (19) Хайденхайм (19)
ГЕР19 12:00
Кикерс Офенбах (19) Кикерс Офенбах (19) 2 - 0 Инголщат (19) Инголщат (19)
ГЕР19 12:00
Кемницер (19) Кемницер (19) 0 - 4 Хамбургер ШФ (19) Хамбургер ШФ (19)
ГЕР19 12:00
Фортуна Дюселдорф (19) Фортуна Дюселдорф (19) 0 - 1 Бохум (19) Бохум (19)
ГЕР19 12:00
Борусия Дортмунд (19) Борусия Дортмунд (19) 3 - 1 Вуперталер ШФ (19) Вуперталер ШФ (19)
ГЕР19 12:00
Шалке 04 (19) Шалке 04 (19) 2 - 1 Борусия Мьонхенгладбах (19) Борусия Мьонхенгладбах (19)
РУСР 12:00
Сочи (20) Сочи (20) 5 - 2 Рубин Казан (20) Рубин Казан (20)
ИТП1 12:00
Лацио (19) Лацио (19) 0 - 2 Интер (19) Интер (19)
ГЕР19 12:00
Байер Леверкузен (19) Байер Леверкузен (19) 4 - 0 Виктория Кьолн (19) Виктория Кьолн (19)
ГЕР19 12:00
Вердер Бремен (19) Вердер Бремен (19) 3 - 1 Динамо Дрезден (19) Динамо Дрезден (19)
ИПДЖ 12:00
Логроно (Ж) Логроно (Ж) 1 - 0 Валенсия (Ж) Валенсия (Ж)
ИХЛА 12:00
БМ Нава БМ Нава 18 - 27 КД Бидасоа Ирун КД Бидасоа Ирун
БЪЛБ 12:00
Локомотив София Локомотив София 2 - 3 ЦСКА 1948 София ЦСКА 1948 София
РУМ2 12:00
Дунарея Кълъраш Дунарея Кълъраш 1 - 1 Фарул Констанца 1920 Фарул Констанца 1920
ТУР3 12:30
Башкент Академи Башкент Академи 3 - 0 Хаджеттепе Хаджеттепе
РУСР 13:00
Спартак Москва (20) Спартак Москва (20) 2 - 1 Ростов (20) Ростов (20)
ИСПСБ 13:00
Севиля II Севиля II 1 - 3 Рекреативо Уелва Рекреативо Уелва
ГЕР19 13:00
Магдебург (19) Магдебург (19) 3 - 1 РБ Лайпциг (19) РБ Лайпциг (19)
УКРР 13:00
Карпати Лвов (21) Карпати Лвов (21) 2 - 0 Десна (21) Десна (21)
ИТААЖ 13:00
Емполи (Ж) Емполи (Ж) 0 - 3 Фиорентина (Ж) Фиорентина (Ж)
УКРР 13:00
Мариупол (21) Мариупол (21) 3 - 1 Лвов (21) Лвов (21)
УКРР 13:00
Динамо Киев (21) Динамо Киев (21) 1 - 1 Заря Луганск (21) Заря Луганск (21)
РУС 13:00
Тамбов Тамбов 3 - 0 Оренбург Оренбург
ТУР1 13:00
Хатайспор Хатайспор 3 - 0 Болуспор Болуспор
ПОР2 13:00
Пенафиел Пенафиел 2 - 2 Порто II Порто II
АВЛЖ 13:15
Пърт Глори (Ж) Пърт Глори (Ж) 1 - 2 Нюкасъл Джетс (Ж) Нюкасъл Джетс (Ж)
ИНДЗ1 13:30
ПСС Слеман ПСС Слеман 0 - 0 Персиб Персиб
РУМ2 14:00
АСУ Поли Тимишоара АСУ Поли Тимишоара 1 - 0 Пандури Търгу Жиу Пандури Търгу Жиу
ГЕРОЛ 14:00
Блау-Вайс 90 Берлин Блау-Вайс 90 Берлин 4 - 0 Торгеловер ШФ Грейф Торгеловер ШФ Грейф
СЪРБ1 14:00
Нови Пазар Нови Пазар 3 - 1 Смедерево 1924 Смедерево 1924
СЪРБ1 14:00
Златибор Чайетина Златибор Чайетина 0 - 0 Раднички Крагуевац Раднички Крагуевац
ГЕР19 14:00
Хофенхайм (19) Хофенхайм (19) 1 - 3 Щутгарт (19) Щутгарт (19)
ГЕР19 14:00
Санкт Паули (19) Санкт Паули (19) 2 - 3 Волфсбург (19) Волфсбург (19)
КХЛ 14:00
Металург Магнитогорск Металург Магнитогорск 0 - 1 ХК Трактор ХК Трактор
ГЕР19 14:00
Алемания Аахен (19) Алемания Аахен (19) 0 - 1 МШФ Дуисбург (19) МШФ Дуисбург (19)
ГЕР19 14:00
Пройсен Мюнстер (19) Пройсен Мюнстер (19) 0 - 0 Кьолн (19) Кьолн (19)
ИТП1 14:00
Ювентус (19) Ювентус (19) 1 - 1 Торино (19) Торино (19)
ГЕР4 14:00
Холщайн Кил II Холщайн Кил II 1 - 2 Айнтрахт Нордерщедт Айнтрахт Нордерщедт
МАК 14:00
Силекс Силекс 3 - 1 Академия Пандев Академия Пандев
ГЕР19 14:00
Карлсруе ШК (19) Карлсруе ШК (19) 1 - 1 Гройтер Фюрт (19) Гройтер Фюрт (19)
БиХ 14:00
Зрински Зрински 1 - 0 Радник Биелина Радник Биелина
ГЕР19 14:00
Аугсбург (19) Аугсбург (19) 0 - 2 Байерн Мюнхен (19) Байерн Мюнхен (19)
ГЕРЖ 14:00
Турбине Потсдам (Ж) Турбине Потсдам (Ж) 4 - 3 ФФК Франкфурт (Ж) ФФК Франкфурт (Ж)
КХЛ 14:00
ХК Автомобилист ХК Автомобилист 5 - 4 ХК Динамо Рига ХК Динамо Рига
ВЛ2ДЕ 14:00
Нюкасъл Юнайтед (23) Нюкасъл Юнайтед (23) 0 - 1 Рединг (23) Рединг (23)
ТУР 14:00
Йени Малатияспор Йени Малатияспор 1 - 3 Сивасспор Сивасспор
БиХ 14:00
Младост Добой Какан Младост Добой Какан 4 - 2 Челик Зеница Челик Зеница
БЪЛБ 14:00
Поморие Поморие 0 - 0 Черноморец Балчик Черноморец Балчик
ГЕРОЛ 14:00
Дасендорф Дасендорф 2 - 0 Бармбек-Уленхорст Бармбек-Уленхорст
БиХ 14:00
Звезда 09 Звезда 09 1 - 1 Сараево Сараево
БиХ 14:00
Тузла Сити Тузла Сити 1 - 0 Широки брег Широки брег
ГЕРОЛ 14:00
Шпортфройнде Дорфмеркинген Шпортфройнде Дорфмеркинген 1 - 1 Некарсулмер СУ Некарсулмер СУ
ГЕР4 14:00
Хановер 96 II Хановер 96 II 2 - 1 Хайдер ШФ Хайдер ШФ
ГЕРОЛ 14:00
Людвигсфелде Людвигсфелде 1 - 4 Щаакен Щаакен
ВЛ2ДЕ 14:00
Челси (23) Челси (23) 3 - 3 Дарби Каунти (23) Дарби Каунти (23)
ИСП 14:00
Реал Мадрид Реал Мадрид 2 - 0 Еспаньол Еспаньол
ГЕР2 14:00
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт 3 - 1 Бохум Бохум
БЪЛБ 14:00
Спартак Варна Спартак Варна 0 - 4 Нефтохимик Нефтохимик
БЪЛБ 14:00
Спартак Плевен Спартак Плевен 1 - 3 Хебър 1918 Хебър 1918
УКР 14:00
Александрия Александрия 3 - 0 Ворскла Ворскла
КЕНИЯ 14:00
Чемелил Чемелил 1 - 2 Уестърн Стима Уестърн Стима
КЕНИЯ 14:00
Нзоия Юнайтед Нзоия Юнайтед 1 - 2 Хоумбойс Хоумбойс
ГЕР2 14:00
Хановер 96 Хановер 96 3 - 2 Ерцгебирге Ауе Ерцгебирге Ауе
ГЕР2 14:00
Холщайн Кил Холщайн Кил 2 - 4 Оснабрюк Оснабрюк
ГЕРОЛ 14:00
Тенис Борусия Тенис Борусия 4 - 1 Пампов Пампов
БЪЛ 14:20
Ботев Пловдив Ботев Пловдив 3 - 1 Берое Берое
AЛБ 14:30
Люфтетари Аргирокастро Люфтетари Аргирокастро 0 - 2 Влазня Шкодра Влазня Шкодра
ГЕР4 14:30
Алтглинике Алтглинике 0 - 3 Енерги Котбус Енерги Котбус
ХЪР2 14:30
Дугополье Дугополье 2 - 2 Кустошия Кустошия
ХЪР2 14:30
Хрватски Драговоляц Хрватски Драговоляц 1 - 0 Солин Солин
ГЕРОЛ 14:30
Оберлаусиц Нойгерсдорф Оберлаусиц Нойгерсдорф 1 - 2 Унион Сандерсдорф Унион Сандерсдорф
ГЕР4 14:30
Бишофсверда ФФ Бишофсверда ФФ 1 - 1 БAK'07 БAK'07
ГЕР4 14:30
Вейхе Фленсбург Вейхе Фленсбург 2 - 1 ФФБ Олденбург ФФБ Олденбург
AНГЧ 14:30
Хъдърсфийлд Таун Хъдърсфийлд Таун 0 - 2 Лийдс Юнайтед Лийдс Юнайтед
АНГ 14:30
Евертън Евертън 3 - 1 Челси Челси
ХЪР2 14:30
Цибалия Цибалия 0 - 0 Сесвете Сесвете
ХЪР2 14:30
Дубрава Загреб Дубрава Загреб 1 - 0 Кроатия Змиявци Кроатия Змиявци
AЛБ 14:30
Бюлис Бюлис 2 - 1 Партизани Тирана Партизани Тирана
МЛТ 15:00
Флориана Флориана 2 - 1 Санта Лучия ФК Санта Лучия ФК
КАФШЛ 15:00
Петро де Луанда Петро де Луанда 1 - 1 УСМ Алжир УСМ Алжир
РШК 15:00
Лион ОУ Лион ОУ 28 - 0 Бенетон Тревизо Бенетон Тревизо
ФРАК 15:00
Анеси Анеси 1 - 2 Шамбли Шамбли
ГЕР4 15:00
Астория Валдорф Астория Валдорф 4 - 0 Балинген Балинген
ГЕРОЛ 15:00
Баунатал Баунатал 0 - 1 Хесен Драйайх Хесен Драйайх
ТУН 15:00
Бен Кардан Бен Кардан 0 - 0 Клуб Африкан Клуб Африкан
РШК 15:00
Нортхямптън Сейнтс Нортхямптън Сейнтс 16 - 43 Лейнстър Лейнстър
ТУН 15:00
КА Бизертен КА Бизертен 1 - 1 Метлауи Метлауи
МЛТ 15:00
Гзира Юнайтед Гзира Юнайтед 3 - 1 Моста Моста
ГЕРОЛ 15:00
Бринкумер ШФ Бринкумер ШФ 3 - 2 Обернойланд Обернойланд
ГЕРОЛ 15:00
Германия Егесторф Германия Егесторф 3 - 1 Атлас Делменхорст Атлас Делменхорст
ГЕРОЛ 15:00
Диткирхен Диткирхен 2 - 3 Валдгирмес Валдгирмес
ГЕР3 15:00
1860 Мюнхен 1860 Мюнхен 1 - 1 Зоненхоф Гроссашпах Зоненхоф Гроссашпах
ГЕРОЛ 15:00
Хесен Касел Хесен Касел 6 - 1 Бад Вилбел Бад Вилбел
ГЕРОЛ 15:00
Барокщат Фулда-Лехнерц Барокщат Фулда-Лехнерц 5 - 0 Рот-Вайс Валдорф Рот-Вайс Валдорф
ГЕРОЛ 15:00
КфР Пфорцхайм КфР Пфорцхайм 2 - 1 Фрейбургер Фрейбургер
ГЕР3 15:00
Карл Цайс Йена Карл Цайс Йена 0 - 3 Унтерхахинг Унтерхахинг
ГЕР3 15:00
Вюрцбургер Кикерс Вюрцбургер Кикерс 3 - 1 Виктория Кьолн Виктория Кьолн
ГЕР3 15:00
Юрдинген Юрдинген 4 - 1 Ханза Рощок Ханза Рощок
СЛВК 15:00
Похроние Похроние 2 - 1 Серед Серед
СЛВК 15:00
Нитра Нитра 1 - 1 Тренчин Тренчин
СЛВК 15:00
Ружомберок Ружомберок 0 - 0 Злате Моравце Злате Моравце
СЛВК 15:00
Земплин Михайловце Земплин Михайловце 2 - 0 Спартак Търнава Спартак Търнава
КАФШЛ 15:00
Платинум Звишаване Платинум Звишаване 0 - 3 Етоaл дьо Сахел Етоaл дьо Сахел
ГЕР3 15:00
Магдебург Магдебург 0 - 2 Инголщат Инголщат
ГЕР4 15:00
ЛШК Ханза ЛШК Ханза 0 - 1 Дрохтершен/Асел Дрохтершен/Асел
ГЕРОЛ 15:00
Лупо-Мартини Лупо-Мартини 0 - 4 Борусия Хилдсхайм Борусия Хилдсхайм
ГЕР4 15:00
Бахлингер СК Бахлингер СК 0 - 1 Хофенхайм II Хофенхайм II
ГЕРОЛ 15:00
ХШК БВ Швалбе Тюндерн ХШК БВ Швалбе Тюндерн 3 - 0 ТБ Упхузен ТБ Упхузен
ГЕР4 15:00
Саарбрюкен Саарбрюкен 7 - 0 ТуШ РВ Кобленц ТуШ РВ Кобленц
ГЕР4 15:00
Гисен Гисен 1 - 1 Пирмасенс Пирмасенс
ГЕР4 15:00
Улм Улм 2 - 0 Хомбург Хомбург
ГЕР4 15:00
Майнц 05 II Майнц 05 II 2 - 1 ФСВ Франкфурт ФСВ Франкфурт
ГЕР4 15:00
Хомберг Хомберг 0 - 2 Бергиш Гладбах Бергиш Гладбах
ГЕР4 15:00
Рьодингхаусен Рьодингхаусен 4 - 1 Борусия Мьонхенгладбах II Борусия Мьонхенгладбах II
ГЕР4 15:00
Алемания Аахен Алемания Аахен 1 - 2 Вуперталер ШФ Вуперталер ШФ
ИЗР 15:00
Апоел Раанана Апоел Раанана 1 - 1 Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба
ГЕРОЛ 15:00
Вилинген Вилинген 0 - 2 Гьопингер ШФ Гьопингер ШФ
ГЕРОЛ 15:00
Фрайберг Фрайберг 1 - 2 Линкс 1949 Линкс 1949
СЮКЧ 15:00
Динг Джунхуй Динг Джунхуй 6 - 2 Ян Бингтао Ян Бингтао
НИД3 15:00
Амстердамше ФК Амстердамше ФК 0 - 1 Шевенинген Шевенинген
ГЕРОЛ 15:00
Оберахерн Оберахерн 2 - 1 Ройтлинген Ройтлинген
ГЕРОЛ 15:00
Илсхофен Илсхофен 2 - 0 Рилазинген-Арлен Рилазинген-Арлен
ГЕРОЛ 15:00
Зандхаузен II Зандхаузен II 0 - 4 Бисинген Бисинген
ГЕРОЛ 15:00
Щутгартер Кикерс Щутгартер Кикерс 3 - 0 Равенсбург Равенсбург
ГЕР3 15:00
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн 1 - 0 Халешер Халешер
ГЕРОЛ 15:00
Блументхалер ШФ Блументхалер ШФ 2 - 3 Шваххаузен Шваххаузен
ФРАК 15:15
Стад Понтивий Стад Понтивий 0 - 1 Лориен Лориен
ФРАК 15:15
Шартър Шартър 0 - 1 Каен Каен
ИТАСД 15:30
Виртус Болцано Виртус Болцано 1 - 0 Бустезе Милано Сити Бустезе Милано Сити
ИТАСД 15:30
Олимпия Аньонезе Олимпия Аньонезе 3 - 3 Пинето Пинето
ЮАР2 15:30
ТС Спортинг ТС Спортинг 2 - 1 Кейп Умоя Юнайтед Кейп Умоя Юнайтед
ТУР1 15:30
Фатих Карагюмрюк Фатих Карагюмрюк 0 - 0 Балъкесирспор Балъкесирспор
ЮАР 15:30
Барока Барока 2 - 2 Орландо Пайрътс Орландо Пайрътс
ЮАР 15:30
Блек Леопардс Блек Леопардс 0 - 0 Ама Зулу Ама Зулу
ГЕРОЛ 15:30
Палома Палома 1 - 2 Найндорфер ТШФ Найндорфер ТШФ
ЧЕХ 15:30
Опава Опава 1 - 2 Яблонец Яблонец
УНГ 15:30
Мезьокьовешд-Жори Мезьокьовешд-Жори 0 - 1 Дьошгьор Дьошгьор
ЧЕХ 15:30
Теплице Теплице 2 - 1 Злин Злин
РУС 15:30
Краснодар Краснодар 1 - 1 ЦСКА Москва ЦСКА Москва
ЮАР2 15:30
Мбомбела Юнайтед Мбомбела Юнайтед 1 - 2 Реал Кингс Реал Кингс
ЮАР2 15:30
Роял Ийгълс Роял Ийгълс 3 - 1 Ричардс Бей Ричардс Бей
ИТП1 15:30
Дженоа (19) Дженоа (19) 0 - 3 Наполи (19) Наполи (19)
ИТАСД 15:30
Таранто Таранто 0 - 1 Ночерина Ночерина
ЮАР2 15:30
Морока Суолоус Морока Суолоус 1 - 2 Юнивърсити ъф Претория Юнивърсити ъф Претория
ХЪР2 15:30
Ориент 1919 Ориент 1919 0 - 2 Меджимурие Чаковец Меджимурие Чаковец
ИТАСД 15:30
Сангистезе Сангистезе 0 - 2 Чита ди Кампобасо Чита ди Кампобасо
ИТП1 15:30
Аталанта (19) Аталанта (19) 2 - 0 Киево Верона (19) Киево Верона (19)
САНМА 16:00
Тре Фиори Тре Фиори 3 - 3 Тре Пене Тре Пене
САНМА 16:00
Мурата Мурата 1 - 2 Ла Фиорита Ла Фиорита
САНМА 16:00
Либертас Либертас 1 - 1 Фолгоре Фолгоре
УЕЛС2 16:00
Лантвит Мейджър Лантвит Мейджър 1 - 2 Кумбран Селтик Кумбран Селтик
ИТАСД 16:00
Бриндиси Бриндиси 1 - 0 Агрополи Агрополи
САНМА 16:00
СС Виртус СС Виртус 1 - 3 Кайлунго Кайлунго
АЛЖ 16:00
Белуиздад Белуиздад 1 - 0 Саура Саура
СИРЛ2 16:00
Нокбреда Нокбреда 1 - 4 Балинамалард Юнайтед Балинамалард Юнайтед
ГЕРОЛ 16:00
Геестемюнде Геестемюнде 7 - 1 Аумунд-Вегесак Аумунд-Вегесак
АЛЖ 16:00
НА Хюсеин Дей НА Хюсеин Дей 0 - 1 НК Магра НК Магра
ИТЛП 16:00
Пиянезе Пиянезе 1 - 2 Понтедера Понтедера
МАР 16:00
ФУС Рабат ФУС Рабат 1 - 0 Могреб Тетуан Могреб Тетуан
АЛЖ 16:00
ЕС Сетиф ЕС Сетиф 4 - 0 Аин М'Лила Аин М'Лила
ИТЛП 16:00
Про Верчели Про Верчели 0 - 0 Пистойезе Пистойезе
ИТАБ 16:00
Специя Специя 2 - 0 Ливорно Ливорно
НИД3 16:00
Куик Бойс Куик Бойс 1 - 1 Екселсиор Маслейс Екселсиор Маслейс
НИД3 16:00
Рийнсбургсе Бойс Рийнсбургсе Бойс 1 - 0 ТЕК ТЕК
ГЕРОЛ 16:00
Люкенвалде Люкенвалде 1 - 3 Кришов Кришов
ФРАК 16:00
Тур Тур 1 - 1 Клуб Францискан Клуб Францискан
ИНДСЛ 16:00
Норт Ийст Юнайтед Норт Ийст Юнайтед 0 - 3 АТК АТК
РУМ2 16:00
Конкордия Кяжна Конкордия Кяжна 1 - 3 Рапид Букурещ Рапид Букурещ
ИТАБ 16:00
Пескара Пескара 2 - 2 Венеция Венеция
ИТАБ 16:00
Емполи Емполи 2 - 1 Асколи Асколи
ИТАБ 16:00
Читадела Читадела 4 - 3 Салернитана Салернитана
ИТА 16:00
Аталанта Аталанта 3 - 2 Елас Верона Елас Верона
НИД3 16:00
Волендам II Волендам II 5 - 0 Спарта Ротердам II Спарта Ротердам II
НИД3 16:00
Ейселмервогелс Ейселмервогелс 4 - 2 Ноордвийк Ноордвийк
ПОЛ 16:00
Ягелония Бялисток Ягелония Бялисток 0 - 1 Заглембе Любин Заглембе Любин
АЛЖ 16:00
УСМ Бел Абес УСМ Бел Абес 3 - 1 МК Алжир МК Алжир
СИРЛ2 16:00
Лафгал Лафгал 1 - 0 Нюри Сити АФК Нюри Сити АФК
СИРЛ2 16:00
Куинс Юнивърсити Куинс Юнивърсити 5 - 2 Х&У Уелдърс Х&У Уелдърс
НИД3 16:00
АЩВХ АЩВХ 0 - 4 ХХК ХХК
ШОТФЛ 16:00
Сивил Сървис Стролърс Сивил Сървис Стролърс 2 - 3 Къмбърнаулд Колтс Къмбърнаулд Колтс
ХЪРВ 16:00
Горица Загреб Горица Загреб 2 - 0 Славен Копривница Славен Копривница
ШОТФЛ 16:00
Вали ъф Лейден Вали ъф Лейден 0 - 2 Бонириг Роуз Атлетик Бонириг Роуз Атлетик
ГЕРОЛ 16:00
Боргфелд Боргфелд 0 - 8 Бремер ШФ Бремер ШФ
УЕЛС2 16:30
Лангефни Таун Лангефни Таун 0 - 3 Ланрхедър Ланрхедър
УЕЛС2 16:30
Гресфорд Атлетик Гресфорд Атлетик 1 - 2 Конуи Бъроу Конуи Бъроу
ГЕР 16:30
Фрайбург Фрайбург 1 - 0 Волфсбург Волфсбург
УЕЛС2 16:30
Бангор Сити Бангор Сити 1 - 0 Ланфеър Юнайтед Ланфеър Юнайтед
СЪРБ 16:30
Цървена звезда Цървена звезда 3 - 1 Спартак Суботица Спартак Суботица
УЕЛСК 16:30
Абъристуит Таун Абъристуит Таун 2 - 1 Рътин Таун Рътин Таун
ТУР 16:30
Анкарагюджю Анкарагюджю 1 - 3 Гьозтепе Гьозтепе
НИД3 16:30
Кьонинклайке ХФК Кьонинклайке ХФК 1 - 1 Катвийк Катвийк
НИД3 16:30
Козакен Бойс Козакен Бойс 4 - 2 ГВВВ ГВВВ
ГЕР 16:30
Аугсбург Аугсбург 2 - 1 Майнц 05 Майнц 05
ГЕР 16:30
Борусия Мьонхенгладбах Борусия Мьонхенгладбах 2 - 1 Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен
ГЕР 16:30
РБ Лайпциг РБ Лайпциг 3 - 1 Хофенхайм Хофенхайм
БЪЛ 16:30
Лудогорец Лудогорец 1 - 1 Черно море Черно море
СЛВК 16:30
Слован Братислава Слован Братислава 2 - 0 ДАК ДАК
УЕЛСК 16:30
Суонзи Юнивърсити Суонзи Юнивърсити 3 - 0 Кембриън & Клайдач Кембриън & Клайдач
КХЛ 16:30
ХК Сочи ХК Сочи 1 - 4 Барис Нурсултан Барис Нурсултан
ГЕР 16:30
Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд 5 - 0 Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф
НЛП 17:00
Брайтлингсий Риджънт Брайтлингсий Риджънт 2 - 1 Коринтиан Кежуълс Коринтиан Кежуълс
НЛП 17:00
Каршолтън Атлетик Каршолтън Атлетик 1 - 0 Богнор Реджис Таун Богнор Реджис Таун
НЛП 17:00
Чешънт Чешънт 0 - 1 Бишъпс Стортфорд Бишъпс Стортфорд
НЛП 17:00
Крей Уондърърс Крей Уондърърс 4 - 0 Потърс Бар Таун Потърс Бар Таун
НЛП 17:00
Ийст Търък Юнайтед Ийст Търък Юнайтед 4 - 2 Харингей Бъроу Харингей Бъроу
НЛП 17:00
Енфийлд Таун Енфийлд Таун 0 - 4 Бауърс & Питсий Бауърс & Питсий
НЛП 17:00
Фолкестън Инвикта Фолкестън Инвикта 2 - 1 Хорсхям Хорсхям
НЛП 17:00
Кингстониън Кингстониън 4 - 0 Мерстхям Мерстхям
НЛП 17:00
Люис Люис 0 - 1 Лидърхед Лидърхед
НЛП 17:00
Уингейт & Финчли Уингейт & Финчли 2 - 3 АФК Хорнчърч АФК Хорнчърч
НЛП 17:00
Хендън Хендън 2 - 1 Мертир Таун Мертир Таун
НЛП 17:00
Чесхям Юнайтед Чесхям Юнайтед 2 - 1 Пуул Таун Пуул Таун
НЛП 17:00
Нийдхям Маркет Нийдхям Маркет 0 - 1 Биглъсуейд Таун Биглъсуейд Таун
НЛП 17:00
Нънийтън Бъроу Нънийтън Бъроу 1 - 3 Ръшхол Олимпик Ръшхол Олимпик
НЛП 17:00
Уимбърн Таун Уимбърн Таун 0 - 2 Суиндън Супермарин Суиндън Супермарин
НЛП 17:00
Уестън-Супер-Меър Уестън-Супер-Меър 1 - 3 Фарнбъроу Фарнбъроу
НЛП 17:00
Труро Сити Труро Сити 5 - 1 Уолтън Кежуълс Уолтън Кежуълс
НЛП 17:00
Таунтън Таун Таунтън Таун 3 - 0 Бекънсфийлд Таун Бекънсфийлд Таун
НЛП 17:00
Хартли Уитни Хартли Уитни 1 - 5 Хейс & Йединг Юнайтед Хейс & Йединг Юнайтед
НЛП 17:00
Хароу Бъроу Хароу Бъроу 1 - 5 Тивертън Таун Тивертън Таун
НЛП 17:00
Госпорт Бъроу Госпорт Бъроу 1 - 1 Йет Таун Йет Таун
НЛП 17:00
Дорчестър Таун Дорчестър Таун 0 - 3 Метрополитън Полис Метрополитън Полис
НЛП 17:00
Уъртинг Уъртинг 2 - 1 Маргейт Маргейт
НЛП 17:00
Атертън Колиъриъс Атертън Колиъриъс 2 - 1 Хайд Юнайтед Хайд Юнайтед
ИСПСБ 17:00
Реал Сосиедад II Реал Сосиедад II 4 - 2 Аморебиета Аморебиета
РУСР 17:00
Криля Советов (20) Криля Советов (20) 4 - 2 Урал (20) Урал (20)
МЛТ 17:00
Слиема Уондърърс Слиема Уондърърс 2 - 1 Биркиркара Биркиркара
ГИБ 17:00
Магпис Магпис 0 - 3 Сейнт Джоузефс Сейнт Джоузефс
АЛЖ 17:00
УС Бискра УС Бискра 0 - 0 КА Бордж Бу Ареридж КА Бордж Бу Ареридж
ИПДЖ 17:00
Спортинг де Уелва (Ж) Спортинг де Уелва (Ж) 0 - 2 Реал Сосиедад (Ж) Реал Сосиедад (Ж)
АНГ1 17:00
Родъръм Юнайтед Родъръм Юнайтед 0 - 1 Рочдейл Рочдейл
КИП 17:00
Анортозис Анортозис 2 - 0 АЕЛ АЕЛ
БиХ 17:00
Железничар Железничар 0 - 2 Вележ Вележ
НЛП 17:00
Стейлбридж Селтик Стейлбридж Селтик 2 - 1 Уитби Таун Уитби Таун
НЛП 17:00
Уитън Албиън Уитън Албиън 3 - 1 Грантхям Таун Грантхям Таун
НЛП 17:00
Бамбър Бридж Бамбър Бридж 3 - 2 Миклоувър Спортс Миклоувър Спортс
НЛП 17:00
Басфорд Юнайтед Басфорд Юнайтед 3 - 2 Аштън Юнайтед Аштън Юнайтед
НЛП 17:00
Бъкстън Бъкстън 1 - 1 Ланкастър Сити Ланкастър Сити
НЛП 17:00
Юнайтед ъф Манчестър Юнайтед ъф Манчестър 5 - 2 Матлок Таун Матлок Таун
НЛП 17:00
Гейнзбро Тринити Гейнзбро Тринити 2 - 3 Скарбъроу Атлетик Скарбъроу Атлетик
НЛП 17:00
Морпет Таун Морпет Таун 1 - 0 Нантуич Таун Нантуич Таун
НЛП 17:00
Саут Шийлдс Саут Шийлдс 1 - 1 Уорингтън Таун Уорингтън Таун
НЛП 17:00
Стафорд Рейнджърс Стафорд Рейнджърс 2 - 0 Радклиф Бъроу Радклиф Бъроу
НЛП 17:00
Лоустофт Таун Лоустофт Таун 4 - 0 Ейлвичърч Ейлвичърч
ШОТФЛ 17:00
Гала Фейридийн Роувърс Гала Фейридийн Роувърс 2 - 0 Стърлинг Юнивърсити Стърлинг Юнивърсити
ШОТ2 17:00
Клайд Клайд 0 - 0 Форфар Атлетик Форфар Атлетик
ШОТ3 17:00
Стърлинг Албиън Стърлинг Албиън 2 - 4 Брихин Сити Брихин Сити
ШОТ3 17:00
Стенхаусмюър Стенхаусмюър 1 - 2 Анан Атлетик Анан Атлетик
ШОТ3 17:00
Единбург Сити Единбург Сити 2 - 1 Кови Рейнджърс Кови Рейнджърс
ШОТ3 17:00
Каудънбийт Каудънбийт 0 - 0 Елгин Сити Елгин Сити
ШОТ3 17:00
Албиън Роувърс Албиън Роувърс 2 - 0 Куинс Парк Куинс Парк
ШОТ1 17:00
Куин ъф дъ Саут Куин ъф дъ Саут 1 - 2 Партик Тисъл Партик Тисъл
ШОТ1 17:00
Инвърнес КТ Инвърнес КТ 2 - 0 Еър Юнайтед Еър Юнайтед
ШОТ1 17:00
Дънфърмлин Атлетик Дънфърмлин Атлетик 3 - 1 Грийнок Мортън Грийнок Мортън
ШОТ1 17:00
Дънди Юнайтед Дънди Юнайтед 2 - 1 Алоа Атлетик Алоа Атлетик
ШОТ1 17:00
Арброут Арброут 1 - 1 Дънди Дънди
ШОТ 17:00
Мъдъруел Мъдъруел 1 - 0 Хартс Хартс
ШОТ 17:00
Ливингстън Ливингстън 3 - 0 Килмарнък Килмарнък
ШОТ 17:00
Хибърниън Хибърниън 3 - 0 Абърдийн Абърдийн
ШОТ 17:00
Хамилтън Академикъл Хамилтън Академикъл 0 - 1 Сейнт Мирън Сейнт Мирън
AHГ2 17:00
Стивънидж Стивънидж 0 - 0 Кроули Таун Кроули Таун
ШОТ2 17:00
Дъмбартън Дъмбартън 0 - 2 Монтроуз Монтроуз
ШОТ2 17:00
Ийст Файв Ийст Файв 0 - 0 Фолкърк Фолкърк
AНГЧ 17:00
Хъл Сити Хъл Сити 2 - 1 Стоук Сити Стоук Сити
ШОТФЛ 17:00
Каледониън Брейвс Каледониън Брейвс 2 - 1 Единбург Юнивърсити Единбург Юнивърсити
ШОТФЛ 17:00
Ийст Стърлингшър Ийст Стърлингшър 2 - 3 Спартанс Спартанс
ШОТФЛ 17:00
Берик Рейнджърс Берик Рейнджърс 2 - 1 Гретна 2008 Гретна 2008
СИРЛ2 17:00
Баликлеър Комрейдс Баликлеър Комрейдс 0 - 1 Дъндела Дъндела
СИРЛ2 17:00
Портадаун Портадаун 2 - 1 Ардс Ардс
СИРЛ 17:00
Карик Рейнджърс Карик Рейнджърс 3 - 0 Институт Институт
СИРЛ 17:00
Колърейн Колърейн 2 - 2 Гленторан Гленторан
СИРЛ 17:00
Крусейдърс Крусейдърс 0 - 1 Балимена Юнайтед Балимена Юнайтед
СИРЛ 17:00
Линфийлд Линфийлд 1 - 0 Клифтънвил Клифтънвил
СИРЛ 17:00
Гленавон Гленавон 1 - 3 Ларн Ларн
УКР 17:00
Колос Ковальовка Колос Ковальовка 4 - 0 Днипро-1 Днипро-1
ШОТ2 17:00
Рейт Роувърс Рейт Роувърс 1 - 0 Еърдриониънс Еърдриониънс
ШОТ2 17:00
Питърхед Питърхед 3 - 0 Странрар Странрар
AHГ2 17:00
Порт Вейл Порт Вейл 0 - 1 Уолсол Уолсол
AHГ2 17:00
Олдъм Атлетик Олдъм Атлетик 1 - 1 Лейтън Ориент Лейтън Ориент
АНГ1 17:00
Болтън Уондърърс Болтън Уондърърс 2 - 2 АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън
АНГ1 17:00
Блекпул Блекпул 3 - 1 Флийтууд Таун Флийтууд Таун
AНГЧ 17:00
Шефилд Уензди Шефилд Уензди 2 - 1 Брентфорд Брентфорд
AНГЧ 17:00
Рединг Рединг 2 - 3 Бирмингам Сити Бирмингам Сити
AНГЧ 17:00
Куинс Парк Рейнджърс Куинс Парк Рейнджърс 2 - 0 Престън Норт Енд Престън Норт Енд
AНГЧ 17:00
Мидълзбро Мидълзбро 1 - 0 Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик
AНГЧ 17:00
Лутън Таун Лутън Таун 2 - 1 Уигън Атлетик Уигън Атлетик
AНГЧ 17:00
Фулъм Фулъм 1 - 2 Бристол Сити Бристол Сити
AНГЧ 17:00
Кардиф Сити Кардиф Сити 3 - 2 Барнзли Барнзли
AНГЧ 17:00
Блекбърн Роувърс Блекбърн Роувърс 1 - 0 Дарби Каунти Дарби Каунти
АНГ 17:00
Уотфорд Уотфорд 0 - 0 Кристъл Палас Кристъл Палас
АНГ 17:00
Тотнъм Хотспър Тотнъм Хотспър 5 - 0 Бърнли Бърнли
ШОТФЛ 17:00
Клачнакъдин Клачнакъдин 1 - 4 Девъронвейл Девъронвейл
АНГ 17:00
АФК Борнемут АФК Борнемут 0 - 3 Ливърпул Ливърпул
СИРЛ 17:00
Дънганън Суифтс Дънганън Суифтс 3 - 1 Уорънпойнт Таун Уорънпойнт Таун
АНГ1 17:00
Бристол Роувърс Бристол Роувърс 4 - 2 Саутенд Юнайтед Саутенд Юнайтед
АНГ1 17:00
Бъртън Албиън Бъртън Албиън 0 - 2 Линкълн Сити Линкълн Сити
AHГ2 17:00
Моркамб Моркамб 1 - 1 Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед
AHГ2 17:00
Мансфийлд Таун Мансфийлд Таун 0 - 3 Челтнъм Таун Челтнъм Таун
AHГ2 17:00
Гримзби Таун Гримзби Таун 0 - 3 Суиндън Таун Суиндън Таун
AHГ2 17:00
Форест Грийн Роувърс Форест Грийн Роувърс 0 - 2 Скънторп Юнайтед Скънторп Юнайтед
AHГ2 17:00
Ексетър Сити Ексетър Сити 3 - 2 Нортхямптън Таун Нортхямптън Таун
AHГ2 17:00
Колчестър Юнайтед Колчестър Юнайтед 1 - 0 Солфорд Сити Солфорд Сити
AHГ2 17:00
Кембридж Юнайтед Кембридж Юнайтед 1 - 0 Плимут Аргайл Плимут Аргайл
AHГ2 17:00
Брадфорд Сити Брадфорд Сити 1 - 0 Нюпорт Каунти Нюпорт Каунти
АНГ1 17:00
Транмиър Роувърс Транмиър Роувърс 1 - 1 Акрингтън Стенли Акрингтън Стенли
АНГ1 17:00
Портсмут Портсмут 2 - 2 Питърбъро Юнайтед Питърбъро Юнайтед
АНГ1 17:00
Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед 0 - 0 Шрюсбъри Таун Шрюсбъри Таун
АНГ1 17:00
Джилингам Джилингам 1 - 0 Съндърланд Съндърланд
АНГ1 17:00
Донкастър Роувърс Донкастър Роувърс 1 - 1 Милтън Кийнс Донс Милтън Кийнс Донс
АНГ1 17:00
Ковънтри Сити Ковънтри Сити 1 - 1 Ипсуич Таун Ипсуич Таун
ШОТФЛ 17:00
Лосимаут Лосимаут 2 - 0 Форт Уилям Форт Уилям
КОНСЮ 17:00
Сейнт Албънс Сити Сейнт Албънс Сити 1 - 1 Хемптън & Ричмънд Хемптън & Ричмънд
НЛП 17:00
Реддич Юнайтед Реддич Юнайтед 0 - 6 Лейстън Лейстън
КОНСЮ 17:00
Оксфорд Сити Оксфорд Сити 1 - 4 Мейдстоун Юнайтед Мейдстоун Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Хавант & Уотърлуувил Хавант & Уотърлуувил 2 - 1 Чипънхям Таун Чипънхям Таун
КОНСЮ 17:00
Дълуич Хамлет Дълуич Хамлет 1 - 1 Дартфорд Дартфорд
НЛП 17:00
Банбъри Юнайтед Банбъри Юнайтед 0 - 1 Тамуърт Тамуърт
КОНСЮ 17:00
Конкорд Рейнджърс Конкорд Рейнджърс 5 - 0 Ийстбърн Бъроу Ийстбърн Бъроу
НЛП 17:00
Баруел Баруел 1 - 0 Ст. Ивс Таун Ст. Ивс Таун
КОНСЮ 17:00
Челмсфорд Сити Челмсфорд Сити 4 - 1 Хънгърфорд Таун Хънгърфорд Таун
КОНСЮ 17:00
Бат Сити Бат Сити 0 - 0 Уилдстоун Уилдстоун
НЛП 17:00
Хеднесфорд Таун Хеднесфорд Таун 4 - 2 Хитчин Таун Хитчин Таун
НЛП 17:00
Ройстън Таун Ройстън Таун 4 - 1 Питърбъро Спортс Питърбъро Спортс
НЛП 17:00
Сторбридж Сторбридж 1 - 1 Коувил Таун Коувил Таун
НЛП 17:00
Стратфорд Таун Стратфорд Таун 1 - 2 Бромсгроув Спортинг Бромсгроув Спортинг
КОНСЮ 17:00
Тонбридж Ейнджълс Тонбридж Ейнджълс 3 - 2 Билерикей Таун Билерикей Таун
КОНСЮ 17:00
Уелинг Юнайтед Уелинг Юнайтед 2 - 0 Хемел Хемпстед Таун Хемел Хемпстед Таун
ИСП 17:00
Гранада Гранада 3 - 0 Депортиво Алавес Депортиво Алавес
ИСП2 17:00
Уеска Уеска 0 - 2 Райо Валекано Райо Валекано
ГЕРОЛ 17:00
Шпеле-Венахус Шпеле-Венахус 5 - 1 ФТ Брауншвайг ФТ Брауншвайг
ПОР 17:00
Маритимо Маритимо 2 - 2 Санта Клара Санта Клара
ПОР2 17:00
Насионал Мадейра Насионал Мадейра 1 - 0 Фаренсе Фаренсе
КОНСЮ 17:00
Слоу Таун Слоу Таун 1 - 0 Брейнтрий Таун Брейнтрий Таун
ПОР2 17:00
Кова Пиедаде Кова Пиедаде 0 - 0 Вилафранкензе Вилафранкензе
ГЕРОЛ 17:00
Виктория Грисхайм Виктория Грисхайм 4 - 1 Нойхоф Нойхоф
КОНСЮ 17:00
Саутпорт Саутпорт 1 - 0 Глостър Сити Глостър Сити
НЛП 17:00
Кингс Ленгли Кингс Ленгли 1 - 0 АФК Ръшдън & Даймъндс АФК Ръшдън & Даймъндс
КОНСЮ 17:00
Лиймингтън Лиймингтън 2 - 2 Спенимуур Таун Спенимуур Таун
КОНФ 17:00
Рексъм Рексъм 2 - 0 Солихъл Муурс Солихъл Муурс
КОНФ 17:00
Уокинг Уокинг 2 - 1 Хартлипул Юнайтед Хартлипул Юнайтед
КОНФ 17:00
Стокпорт Каунти Стокпорт Каунти 4 - 2 Чорли Чорли
КОНФ 17:00
Нотс Каунти Нотс Каунти 1 - 1 Сътън Юнайтед Сътън Юнайтед
КОНФ 17:00
Харогейт Таун Харогейт Таун 2 - 1 Торки Юнайтед Торки Юнайтед
КОНФ 17:00
Ийстлий Ийстлий 1 - 1 Ебсфлийт Юнайтед Ебсфлийт Юнайтед
КОНФ 17:00
Довър Атлетик Довър Атлетик 0 - 2 Бореъм Ууд Бореъм Ууд
КОНФ 17:00
Дагенъм & Редбридж Дагенъм & Редбридж 1 - 2 Мейдънхед Юнайтед Мейдънхед Юнайтед
КОНФ 17:00
Бароу Бароу 1 - 0 Олдършот Таун Олдършот Таун
ШОТФЛ 17:00
Келти Хартс Келти Хартс 1 - 0 Ийст Килбрайд Ийст Килбрайд
КОНФ 17:00
Йоувил Таун Йоувил Таун 2 - 0 Халифакс Таун Халифакс Таун
КОНСЮ 17:00
АФК Телфорд Юнайтед АФК Телфорд Юнайтед 0 - 2 Фарзли Селтик Фарзли Селтик
КОНСЮ 17:00
Доркинг Уондърърс Доркинг Уондърърс 1 - 0 Уеймът Уеймът
КОНСЮ 17:00
Гайзли Гайзли 0 - 2 Бракли Таун Бракли Таун
КОНСЮ 17:00
Гейтсхед Гейтсхед 3 - 1 Алфретън Таун Алфретън Таун
КОНСЮ 17:00
Кидърминстър Хариърс Кидърминстър Хариърс 1 - 3 Бостън Юнайтед Бостън Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Кингс Лин Таун Кингс Лин Таун 3 - 0 Блайт Спартанс Блайт Спартанс
КОНСЮ 17:00
Дарлингтън Дарлингтън 2 - 0 Честър Честър
КОНФ 17:00
Честърфийлд Честърфийлд 1 - 2 Бромли Бромли
КОНСЮ 17:00
Кързън Аштън Кързън Аштън 2 - 0 Херефорд Херефорд
КОНСЮ 17:00
Брадфорд Парк Авеню Брадфорд Парк Авеню 2 - 0 Алтринчам Алтринчам
КОНСЮ 17:00
Кетъринг Таун Кетъринг Таун 0 - 0 Йорк Сити Йорк Сити
РШК 17:15
Ълстър Ръгби Ълстър Ръгби 25 - 24 Харликуинс Харликуинс
РШК 17:15
Ла Рошел Ла Рошел 24 - 27 Глазгоу Уориърс Глазгоу Уориърс
МЛТ 17:15
Гуджа Юнайтед Гуджа Юнайтед 4 - 1 Сенглея Атлетик Сенглея Атлетик
AЛБ 17:30
Тирана Тирана 1 - 3 Кукъс Кукъс
ГЕР4 17:30
Рот-Вайс Оберхаузен Рот-Вайс Оберхаузен 1 - 0 Шалке 04 II Шалке 04 II
ИЗР 17:30
Апоел Хайфа Апоел Хайфа 3 - 0 Бней Йехуда Бней Йехуда
ИТП1 18:00
Сасуоло (19) Сасуоло (19) 0 - 0 Фиорентина (19) Фиорентина (19)
УНГ 18:00
Фехервар Фехервар 0 - 2 Пакш СЕ Пакш СЕ
КАФШЛ 18:00
ЗЕСКО Юнайтед ЗЕСКО Юнайтед 1 - 2 ТП Мазембе ТП Мазембе
ИСПСБ 18:00
Гихуело Гихуело 3 - 0 Бургос Бургос
ИХЛА 18:00
БМ Моразо Кангас БМ Моразо Кангас 23 - 19 БМ Уеска БМ Уеска
ЮАР 18:00
Кейптаун Сити Кейптаун Сити 0 - 1 Чипа Юнайтед Чипа Юнайтед
БЕЛ2 18:00
Беерсхот-Вилрейк Беерсхот-Вилрейк 1 - 1 Екселсиор Виртон Екселсиор Виртон
ГЪР 18:00
ПАОК ПАОК 2 - 0 Ксанти Ксанти
УНГ 18:00
Залаегерсег Залаегерсег 2 - 0 Капошвар Ракоци Капошвар Ракоци
УНГ 18:00
Дебрецен Дебрецен 1 - 1 Хонвед Хонвед
ШВЦ1 18:00
Киасо Киасо 0 - 1 Грасхопър Грасхопър
АВС 18:00
Хартберг Хартберг 3 - 2 Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен
АВС 18:00
Волфсбергер АК Волфсбергер АК 1 - 3 ЛАСК Линц ЛАСК Линц
РУС 18:00
Ахмат Грозни Ахмат Грозни 0 - 1 Уфа Уфа
МАР 18:00
Рапиде Уед Зем Рапиде Уед Зем 3 - 1 Олимпик Сафи Олимпик Сафи
РУМ 18:00
Чиндия Търговище Чиндия Търговище 2 - 1 Политехника Яши Политехника Яши
ТУР1 18:00
Акхисар Беледийеспор Акхисар Беледийеспор 4 - 3 Истанбулспор Истанбулспор
БНБЛ 18:00
БК Спартак Плевен БК Спартак Плевен 91 - 109 БК Рилски спортист БК Рилски спортист
ЧЕХ 18:00
Словачко Словачко 2 - 1 Виктория Пилзен Виктория Пилзен
АВС 18:00
Залцбург Залцбург 5 - 1 Сваровски Тирол Сваровски Тирол
БНБЛ 18:00
БК Ямбол БК Ямбол 66 - 81 БК Академик Пловдив БК Академик Пловдив
ФРАК 18:00
Поатие Поатие 1 - 3 Роде Роде
УНГ 18:00
Уйпещ Уйпещ 1 - 0 Варда СЕ Варда СЕ
ИЗР 18:30
Ирони Кирят Шмона Ирони Кирят Шмона 1 - 0 Секция Нес Циона Секция Нес Циона
ПОЛ 18:30
Лех Познан Лех Познан 2 - 0 ЛКС Лодз ЛКС Лодз
ХЪРВ 18:30
Интер Запрешич Интер Запрешич 1 - 1 Хайдук Сплит Хайдук Сплит
ШВЦ1 18:30
Криенс Криенс 2 - 1 Вил Вил
ИТЛП 18:30
Паганезе Паганезе 1 - 1 Катанзаро Катанзаро
ФРА 18:30
Монпелие Монпелие 1 - 3 ПСЖ ПСЖ
ИТАБ 19:00
Киево Киево 1 - 0 Кремонезе Кремонезе
АЦБ 19:00
КБ Тенерифе КБ Тенерифе 85 - 78 БК УКАМ Мурсия БК УКАМ Мурсия
АЦБ 19:00
БК Фуенлабрада БК Фуенлабрада 70 - 81 БК Валенсия БК Валенсия
ИХЛА 19:00
БМ Синфин БМ Синфин 29 - 32 БМ Анайтасуна БМ Анайтасуна
ИХЛА 19:00
БМ Пуерто Сагунто БМ Пуерто Сагунто 28 - 25 БМ Гранойерс БМ Гранойерс
БEЛ 19:00
Мехелен Мехелен 1 - 1 Кортрейк Кортрейк
НИД3 19:00
Де Треферс Де Треферс 4 - 0 Спакенбург Спакенбург
НАССФ 19:00
Апалачиън Стейт Апалачиън Стейт 45 - 38 ЮЛ-Лафайет ЮЛ-Лафайет
НАССФ 19:00
Сентрал Мичиган Сентрал Мичиган 21 - 26 Маями (Оксфорд) Маями (Оксфорд)
ФРАК 19:00
Кроа Футбол ИК Кроа Футбол ИК 0 - 1 Антант ССГ Антант ССГ
ФРАК 19:00
Руан Руан 1 - 0 Орлеан Орлеан
ФРАК 19:00
Лимонес Лимонес 0 - 0 Вилфранше Вилфранше
ФРАК 19:00
Жьонес Еволюшън Жьонес Еволюшън 0 - 2 Белфор Белфор
НАССФ 19:00
Оклахома Оклахома 30 - 23 Бейлър Бейлър
ИТА 19:00
Удинезе Удинезе 1 - 1 Наполи Наполи
КИП 19:00
Олимпиакос Никозия Олимпиакос Никозия 2 - 0 АПОЕЛ АПОЕЛ
ТУР 19:00
Галатасарай Галатасарай 1 - 0 Аланияспор Аланияспор
ИСП2 19:00
Спортинг Хихон Спортинг Хихон 1 - 0 Понферадина Понферадина
ГББЛ 19:00
БК Гийсен БК Гийсен 91 - 87 с. Оливер Вюрцбург с. Оливер Вюрцбург
ГИБ 19:15
Юроп Пойнт Юроп Пойнт 1 - 3 Манчестър 62 Манчестър 62
ПОР2 19:15
Шавеш Шавеш 0 - 2 УД Оливейренсе УД Оливейренсе
КОНФ 19:20
Барнет Барнет 2 - 1 Филди Филди
РШК 19:30
Мюнстър Мюнстър 10 - 3 Сарацини Сарацини
ИСП 19:30
Леванте Леванте 2 - 4 Валенсия Валенсия
ГЪР 19:30
АЕК Атина АЕК Атина 5 - 0 Паниониос Паниониос
АНГ 19:30
Манчестър Сити Манчестър Сити 1 - 2 Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед
ГЕР 19:30
Байер Леверкузен Байер Леверкузен 2 - 1 Шалке 04 Шалке 04
РШК 19:30
Оспрейс Оспрейс 19 - 40 Расинг 92 Расинг 92
ХОЛ 19:30
АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0 - 0 Твенте Твенте
ИЗР 19:50
Макаби Тел Авив Макаби Тел Авив 0 - 0 Макаби Нетаня Макаби Нетаня
ШВЦР 20:00
Йънг Бойс Йънг Бойс 1 - 0 Люцерн Люцерн
ИХЛА 20:00
БМ Ла Роха БМ Ла Роха 32 - 28 БМ Атлетико Валядолид БМ Атлетико Валядолид
ГЪР 20:00
Панайтоликос Панайтоликос 0 - 3 Олимпиакос Пирея Олимпиакос Пирея
ПОР 20:00
Фамаликао Фамаликао 2 - 3 Тондела Тондела
ИСПСБ 20:00
Реал Мадрид II Реал Мадрид II 2 - 2 Интернасионал Мадрид Интернасионал Мадрид
ШВЦР 20:00
Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс 1 - 1 Лугано Лугано
НХЛ 20:05
Филаделфия Флайърс Филаделфия Флайърс 4 - 3 Отава Сенатърс Отава Сенатърс
ЮАР 20:15
Кайзер Чийфс Кайзер Чийфс 5 - 3 Блумфонтейн Селтик Блумфонтейн Селтик
РУМ 20:30
Херманщадт Херманщадт 4 - 2 Динамо Букурещ Динамо Букурещ
ИХЛА 20:30
КБ Адемар Леон КБ Адемар Леон 35 - 27 БМ Пуенте Генил БМ Пуенте Генил
ИХЛА 20:30
БМ Куенка БМ Куенка 28 - 23 БМ Гуадалахара БМ Гуадалахара
НАССФ 20:30
Флорида Атлантик Флорида Атлантик 49 - 6 ЮАБ ЮАБ
ХОЛ 20:45
ПСВ ПСВ 5 - 0 Фортуна Ситард Фортуна Ситард
ХОЛ 20:45
ВВВ ВВВ 2 - 0 Емен Емен
БEЛ 21:00
Серкъл Брюж Серкъл Брюж 1 - 2 Генк Генк
ИСП2 21:00
Алмерия Алмерия 3 - 1 Мирандес Мирандес
ИСПСБ 21:00
Корнея Корнея 2 - 0 Сабадел Сабадел
ФРА 21:00
Монако Монако 3 - 0 Амиен СК Амиен СК
ФРА 21:00
Страсбург Страсбург 4 - 2 Тулуза Тулуза
ФРА 21:00
Рен Рен 2 - 1 Анже СКО Анже СКО
ФРА 21:00
Ница Ница 4 - 1 Метц Метц
КАФШЛ 21:00
Замалек Замалек 2 - 0 Примейро де Агосто Примейро де Агосто
БОЛ 21:00
Спорт Бойс Варнес Спорт Бойс Варнес 0 - 0 Насионал Потоси Насионал Потоси
СЮКЧ 21:00
Стивън Магуайър Стивън Магуайър 6 - 0 Марк Алън Марк Алън
БEЛ 21:00
Гент Гент 2 - 0 Зулте Варегем Зулте Варегем
ПОЛ 21:00
Лехия Гданск Лехия Гданск 2 - 0 Висла Плок Висла Плок
КАФШЛ 21:00
Видад Казабланка Видад Казабланка 0 - 0 Мамелъди Съндаунс Мамелъди Съндаунс
НБА 21:05
Далас Маверикс Далас Маверикс 130 - 84 Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс
БОЛ2 21:30
Реал Санта Крус Реал Санта Крус 1 - 0 Реал Томаяпо Реал Томаяпо
ГББЛ 21:30
Крейлсхайм Мерлинс Крейлсхайм Мерлинс 68 - 76 Скайлайнърс Франкфурт Скайлайнърс Франкфурт
ИТСЛЕ 21:30
Волей Монца Волей Монца 3 - 0 Сора Волей Сора Волей
БУНХ 21:30
ХШГ Вецлар ХШГ Вецлар 27 - 28 ТФБ 1898 Щутгарт ТФБ 1898 Щутгарт
ГББЛ 21:30
БК Фехта БК Фехта 77 - 72 БК Лудвигсбург БК Лудвигсбург
ГББЛ 21:30
БК Бон БК Бон 103 - 85 БК Мителдойчер БК Мителдойчер
АЦБ 21:30
БК Малага БК Малага 79 - 76 КБ Гран Канария КБ Гран Канария
АЦБ 21:30
БК Билбао БК Билбао 82 - 87 БК Андора БК Андора
ЛБСА 21:30
Фортитудо Болоня Фортитудо Болоня 93 - 68 Тренто Баскет Тренто Баскет
БEЛ 21:30
Синт Тройден Синт Тройден 1 - 2 Клуб Брюж Клуб Брюж
БЕЛ2 21:30
Локерен Локерен 1 - 3 СФ Руселаре СФ Руселаре
ИТА 21:45
Лацио Лацио 3 - 1 Ювентус Ювентус
ИТЛП 21:45
Чезена Чезена 0 - 4 Фано Фано
ИТЛП 21:45
Робур Сиена Робур Сиена 1 - 0 Комо Комо
ХОЛ 21:45
ПЕК Зволе ПЕК Зволе 0 - 3 АЗ АЗ
АРЖЦ 22:00
КА Сентрал Кордоба КА Сентрал Кордоба 0 - 1 Кануелас Кануелас
ИСП 22:00
Барселона Барселона 5 - 2 Майорка Майорка
УРУ2 22:00
Вила Еспаньола Вила Еспаньола 1 - 1 Рентистас Рентистас
АРЖЦ 22:00
Депортиво Лаферере Депортиво Лаферере 3 - 1 Депортиво Еспаньол Депортиво Еспаньол
КРЛА 22:00
Есказусена Есказусена 0 - 2 Пуерто Голфито Пуерто Голфито
ПЕРУ2 22:15
Депортиво Коопсол Депортиво Коопсол 0 - 2 Атлетико Грау Атлетико Грау
ПОР 22:30
Деспортиво Авеш Деспортиво Авеш 1 - 0 Спортинг Брага Спортинг Брага
НАССФ 22:30
Мемфис Мемфис 29 - 24 Синсинати Синсинати
АРЖ 22:35
Уракан Уракан 0 - 2 Арсенал Саранди Арсенал Саранди
НАССФ 23:00
ЛСЮ ЛСЮ 37 - 10 Джорджия Джорджия
БОКС 23:00
Анди Руис-младши Анди Руис-младши 0 - 1 Антъни Джошуа Антъни Джошуа
НАССФ 23:00
Бойзи Стейт Бойзи Стейт 31 - 10 Хавай Хавай
КОЛА 23:00
Америка де Кали Америка де Кали 2 - 0 Хуниор Хуниор
ЕКВ 23:00
Макара Макара 1 - 1 Делфин Делфин
НХЛ 23:05
Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс 5 - 5 Бъфало Сейбърс Бъфало Сейбърс