Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ТАОП 01:10
Лесли Керхофе Лесли Керхофе 1 - 2 Барбара Хаас Барбара Хаас
ТАОП 01:10
Ксиню Ванг Ксиню Ванг 2 - 0 Александра Кийк Александра Кийк
ТАОП 01:10
Даниеле Лао Даниеле Лао 2 - 1 Куруми Нара Куруми Нара
ТАОП 01:10
Лейла Ани Фернандес Лейла Ани Фернандес 2 - 0 Майо Хиби Майо Хиби
ТАОП 01:10
Хироки Мория Хироки Мория 2 - 0 Стивън Диес Стивън Диес
ТАОП 01:10
Лара Аруабарена-Весино Лара Аруабарена-Весино 2 - 0 Юки Найто Юки Найто
ТАОП 01:10
Куентин Халис Куентин Халис 2 - 0 Дъкхий Лий Дъкхий Лий
ТАОП 01:10
Грийт Минен Грийт Минен 2 - 0 Фанг Йънг Ксун Фанг Йънг Ксун
ТАОП 01:10
Нурия Парисас-Диас Нурия Парисас-Диас 0 - 2 Елена Габриела Русе Елена Габриела Русе
ТАОП 01:10
Марио Вилея Мартинес Марио Вилея Мартинес 2 - 1 Факундо Багнис Факундо Багнис
ТАОП 01:15
Нао Хибино Нао Хибино 2 - 1 Юе Юан Юе Юан
ТАОП 01:20
Андрей Мартин Андрей Мартин 1 - 2 Матиас Бурж Матиас Бурж
НХЛ 02:08
Кълъмбъс Блу Джакетс Кълъмбъс Блу Джакетс 3 - 2 Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс
НХЛ 02:08
Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс 2 - 3 Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс
НХЛ 02:08
Бостън Бруинс Бостън Бруинс 4 - 1 Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс
НХЛ 02:08
Флорида Пантърс Флорида Пантърс 4 - 3 ЛА Кингс ЛА Кингс
НХЛ 02:08
Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс 1 - 1 Калгари Флеймс Калгари Флеймс
НХЛ 02:08
Филаделфия Флайърс Филаделфия Флайърс 1 - 4 Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс
НХЛ 02:08
Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс 5 - 2 Ню Джърси Девилс Ню Джърси Девилс
ТАОП 02:10
Кристофър Юбанкс Кристофър Юбанкс 2 - 1 Виктор Троицки Виктор Троицки
ТАОП 02:30
Анна Калинская Анна Калинская 2 - 0 Лаура-Йоана Паар Лаура-Йоана Паар
НБА 02:35
Ню Йорк Никс Ню Йорк Никс 98 - 121 Финикс Сънс Финикс Сънс
НХЛ 02:38
Отава Сенатърс Отава Сенатърс 2 - 4 Вегас Голдън Найтс Вегас Голдън Найтс
ТААД 02:40
Даяна Ястремска Даяна Ястремска 2 - 0 Арина Сабаленка Арина Сабаленка
ТАОП 02:40
Денис Новак Денис Новак 2 - 0 Филип Хорански Филип Хорански
ТАОП 02:50
Никола Милойевич Никола Милойевич 2 - 0 Ернесто Ескобедо Ернесто Ескобедо
ТАОП 03:05
Марко Трунгелити Марко Трунгелити 2 - 1 Джефри Джон Уолф Джефри Джон Уолф
НБА 03:05
Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс 138 - 132 Юта Джаз Юта Джаз
НБА 03:05
Милуоки Бъкс Милуоки Бъкс 128 - 123 Бостън Селтикс Бостън Селтикс
НХЛ 03:08
Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс 2 - 4 Анахайм Дъкс Анахайм Дъкс
НХЛ 03:08
Минесота Уайлд Минесота Уайлд 3 - 2 Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг
ТАОП 03:10
Брейдън Шнур Брейдън Шнур 0 - 2 Кимер Копеянс Кимер Копеянс
ТАОП 03:10
Наталия Вихлянцева Наталия Вихлянцева 2 - 0 Изабелла Шиникова Изабелла Шиникова
ТАОП 03:15
Катрин Макнали Катрин Макнали 2 - 0 Даря Лопатецка Даря Лопатецка
ТАОП 03:20
Евгени Донской Евгени Донской 2 - 1 Виктор Галович Виктор Галович
ТАОП 03:30
Сторм Сандърс Сторм Сандърс 1 - 2 Кая Юван Кая Юван
НХЛ 03:38
Далас Старс Далас Старс 1 - 4 Бъфало Сейбърс Бъфало Сейбърс
КРПД 04:00
Депортиво Саприса Депортиво Саприса 3 - 0 Гуадалупе Гуадалупе
ТАОП 04:05
Александре Мюлер Александре Мюлер 0 - 2 Мохамед Сафват Мохамед Сафват
НХЛ 04:08
Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч 4 - 0 Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс
ТАОП 04:25
Енцо Кукад Енцо Кукад 1 - 2 Димитри Попко Димитри Попко
ТАОП 04:25
Емил Руусувори Емил Руусувори 1 - 2 Елиот Беншетри Елиот Беншетри
ТАОП 04:30
Лоренцо Джустино Лоренцо Джустино 2 - 1 Яник Маден Яник Маден
ТАОП 04:40
Варвара Грачева Варвара Грачева 2 - 1 Олга Данилович Олга Данилович
ТАОП 04:45
Иля Ивашка Иля Ивашка 2 - 0 Же Ли Же Ли
ТАОП 04:45
Ана Богдан Ана Богдан 1 - 2 Ан Ли Ан Ли
ТААД 04:45
Томи Пол Томи Пол 1 - 2 Лойд Джордж Харис Лойд Джордж Харис
ТАОП 04:50
Норберт Гомбос Норберт Гомбос 2 - 0 Педжа Кръстин Педжа Кръстин
ТАОП 05:00
Мариус Копил Мариус Копил 1 - 2 Лоренцо Мусети Лоренцо Мусети
НХЛ 05:08
Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс 3 - 1 Аризона Койотис Аризона Койотис
МЕК 05:15
Хуарес Хуарес 4 - 4 Пумас УНАМ Пумас УНАМ
ТАОП 05:20
Ринки Хиджиката Ринки Хиджиката 0 - 2 Талон Гриекспоор Талон Гриекспоор
ТАОП 05:30
Мартина Тревисан Мартина Тревисан 2 - 0 Южени Бушар Южени Бушар
НБА 05:35
ЛА Клипърс ЛА Клипърс 122 - 95 Орландо Меджик Орландо Меджик
НБА 05:35
Голдън Стейт Уориърс Голдън Стейт Уориърс 131 - 134 Денвър Нъгетс Денвър Нъгетс
ТАОП 05:45
Катарина Завацка Катарина Завацка 1 - 2 Саша Викъри Саша Викъри
ТАОП 05:50
Йохана Ларсон Йохана Ларсон 2 - 0 Манди Минела Манди Минела
ТАОП 06:15
Хариет Дарт Хариет Дарт 2 - 0 Джулия Гато-Монтиконе Джулия Гато-Монтиконе
ТАОП 06:25
Шелби Роджърс Шелби Роджърс 2 - 0 Каролин Долхайд Каролин Долхайд
ТАОП 06:50
Людмила Самсонова Людмила Самсонова 2 - 1 Ксю Ванг Ксю Ванг
ТАОП 06:55
Щефани Фьогеле Щефани Фьогеле 1 - 2 Моника Никулеску Моника Никулеску
ТАОП 07:00
Лукаш Росол Лукаш Росол 0 - 2 Педро Мартинес Портеро Педро Мартинес Портеро
ТАОП 07:10
Варвара Лепченко Варвара Лепченко 0 - 2 Барбора Крейчикова Барбора Крейчикова
ТАОП 07:10
Ернест Гулбис Ернест Гулбис 2 - 0 Праджнеш Гунесваран Праджнеш Гунесваран
НЗАСБ 07:20
Джон Иснър Джон Иснър 0 - 2 Юго Умбер Юго Умбер
ТАОП 07:25
Петер Гойовчик Петер Гойовчик 2 - 0 Констант Лестиен Констант Лестиен
ТАОП 07:30
Макс Пърсел Макс Пърсел 2 - 0 Йозеф Ковалик Йозеф Ковалик
ТАМХИ 07:40
Шуай Джън Шуай Джън 2 - 0 Вероника Кудерметова Вероника Кудерметова
АНБЛ 08:30
НЗ Брейкърс НЗ Брейкърс 88 - 81 Сидни Кингс Сидни Кингс
НЗАСБ 08:55
Хуберт Хуркач Хуберт Хуркач 1 - 2 Беноа Пер Беноа Пер
ТАМХИ 09:00
Хедър Уотсън Хедър Уотсън 1 - 2 Елена Рибакина Елена Рибакина
ТААД 10:05
Ашли Барти Ашли Барти 2 - 1 Даниел Роуз Колинс Даниел Роуз Колинс
АВЛ 10:30
Аделаида Юнайтед Аделаида Юнайтед 1 - 0 Мелбърн Виктори Мелбърн Виктори
УГАНД 12:00
Полис Кампала Полис Кампала 1 - 0 Киетуме Киетуме
ТААД 12:25
Андрей Рубльов Андрей Рубльов 2 - 1 Феликс Оже-Алясим Феликс Оже-Алясим
АНБЛ 12:30
Пърт Уайлдкетс Пърт Уайлдкетс 97 - 71 Саут Ийст Мелбърн Финикс Саут Ийст Мелбърн Финикс
ИРАН 12:30
Шахин Бушер Шахин Бушер 0 - 0 Шахр Кодру Шахр Кодру
ИЗР1 15:00
Апоел Петах Тиква Апоел Петах Тиква 2 - 0 Апоел Катамон Апоел Катамон
УГАНД 15:00
Вайпърс Вайпърс 0 - 1 СК Вила СК Вила
ИЗР1 15:00
Апоел Ришон ле Цион Апоел Ришон ле Цион 5 - 1 Апоел Ноф Ха Галил Апоел Ноф Ха Галил
ИЗР1 15:00
Бейтар Тел Авив Рамла Бейтар Тел Авив Рамла 1 - 2 Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква
ИЗР1 15:00
Апоел Бней Лод Апоел Бней Лод 2 - 0 Апоел Ум ал-Фахм Апоел Ум ал-Фахм
ИЗР1 15:00
Макаби Ахи Назарет Макаби Ахи Назарет 1 - 0 Апоел Рамат Хашарон Апоел Рамат Хашарон
АСДМ 15:00
Стивън Магуайър Стивън Магуайър 2 - 6 Дейвид Гилбърт Дейвид Гилбърт
УГАНД 15:30
КСКА КСКА 1 - 0 Тооро Юнайтед Тооро Юнайтед
ИНДСЛ 16:00
Мумбай Сити Мумбай Сити 2 - 0 Бенгалуру Бенгалуру
ЕХФЕХ 17:00
Словения (хандбал) Словения (хандбал) 30 - 27 Исландия (хандбал) Исландия (хандбал)
ГЪP2 17:30
Платанияс Платанияс 2 - 4 Ерготелис Ерготелис
ТУР1 18:00
Менеменспор Менеменспор 0 - 3 Гиресунспор Гиресунспор
ББЕЛ 19:00
БК Зенит БК Зенит 81 - 86 БК Валенсия БК Валенсия
ТУР 19:00
Анкарагюджю Анкарагюджю 0 - 1 Коняспор Коняспор
ББЕЛ 19:00
ПБК ЦСКА Москва ПБК ЦСКА Москва 94 - 90 Баскония Баскония
ЕХФЕХ 19:15
Норвегия (хандбал) Норвегия (хандбал) 36 - 29 Унгария (хандбал) Унгария (хандбал)
ББЕЛ 19:30
Анадолу Ефес СК Анадолу Ефес СК 101 - 74 АСВЕЛ АСВЕЛ
ЮАР 20:00
Стеленбош Стеленбош 1 - 0 Барока Барока
МАР 20:00
Дифа Ел Джадида Дифа Ел Джадида 1 - 1 Рапиде Уед Зем Рапиде Уед Зем
ЮАР 20:00
Марицбург Юнайтед Марицбург Юнайтед 1 - 0 Ама Зулу Ама Зулу
ББЕЛ 20:00
КК Цървена звезда КК Цървена звезда 85 - 94 АЛБА Берлин АЛБА Берлин
ББЕЛ 20:30
БК Олимпиакос БК Олимпиакос 89 - 72 БК Байерн Мюнхен БК Байерн Мюнхен
ХОЛ1 21:00
Айндховен Айндховен 2 - 0 Хелмонд Спорт Хелмонд Спорт
ХОЛ 21:00
ПЕК Зволе ПЕК Зволе 3 - 3 Утрехт Утрехт
ХОЛ1 21:00
Волендам Волендам 4 - 2 ПСВ II ПСВ II
ХОЛ1 21:00
НАК Бреда НАК Бреда 3 - 1 АЗ II АЗ II
ХОЛ1 21:00
Екселсиор Екселсиор 3 - 3 Телстар Телстар
ХОЛ1 21:00
ТОП Ос ТОП Ос 3 - 2 Камбюр Камбюр
ХОЛ1 21:00
Алмере Сити Алмере Сити 0 - 2 Де Граафшап Де Граафшап
ХОЛ1 21:00
МВВ МВВ 0 - 0 НЕК НЕК
ПОР 21:00
Порто Порто 1 - 2 Спортинг Брага Спортинг Брага
ФРНА 21:00
Газелек Аячо Газелек Аячо 0 - 1 Безие Безие
АСДМ 21:00
Кайрън Уилсън Кайрън Уилсън 4 - 6 Стюърт Бингъм Стюърт Бингъм
ЕХФЕХ 21:30
Португалия (хандбал) Португалия (хандбал) 35 - 25 Швеция (хандбал) Швеция (хандбал)
БЕЛ2 21:30
Ломел Юнайтед Ломел Юнайтед 1 - 0 Локерен Локерен
ГЕР 21:30
Шалке 04 Шалке 04 2 - 0 Борусия Мьонхенгладбах Борусия Мьонхенгладбах
ББЕЛ 21:30
БК Панатинайкос БК Панатинайкос 96 - 94 БК Жалгирис Каунас БК Жалгирис Каунас
ГББЛ 21:30
Ратиофарм Улм Ратиофарм Улм 103 - 93 БК Байройт БК Байройт
УЕЛС2 21:30
Понтъприд Таун АФК Понтъприд Таун АФК 6 - 0 Тафс Уел Тафс Уел
УЕЛС2 21:30
Бритън Фери Бритън Фери 4 - 3 Афан Лидо Афан Лидо
УЕЛС2 21:30
Бангор Сити Бангор Сити 3 - 1 Лангефни Таун Лангефни Таун
ГИБ 21:30
Юръп Юръп 5 - 0 Лайънс Гибралтар Лайънс Гибралтар
БEЛ 21:30
Мехелен Мехелен 2 - 3 Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж
УЕЛС2 21:45
Ланели Таун Ланели Таун 2 - 1 СТМ Спортс СТМ Спортс
AНГЧ 21:45
Фулъм Фулъм 1 - 0 Мидълзбро Мидълзбро
СИРЛ2 21:45
Ардс Ардс 0 - 1 ПССИ ПССИ
ШОТФЛ 21:45
Клачнакъдин Клачнакъдин 1 - 0 Форт Уилям Форт Уилям
ШОТК 21:45
Рейнджърс Рейнджърс 2 - 0 Странрар Странрар
ИТАБ 22:00
Фрозиноне Фрозиноне 2 - 2 Порденоне Порденоне
ИСП2 22:00
Фуенлабрада Фуенлабрада 0 - 0 Малага Малага
ИСП 22:00
Леганес Леганес 0 - 3 Хетафе Хетафе
ФРАК 22:05
Гранвил Гранвил 0 - 3 Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия
ПОР 23:15
Спортинг КП Спортинг КП 0 - 2 Бенфика Бенфика