Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
НБА 02:05
Торонто Раптърс Торонто Раптърс 140 - 111 Вашингтон Уизърдс Вашингтон Уизърдс
НБА 02:05
Индиана Пейсърс Индиана Пейсърс 116 - 114 Минесота Тимбърулвс Минесота Тимбърулвс
НБА 02:05
Филаделфия 76-ърс Филаделфия 76-ърс 100 - 89 Чикаго Булс Чикаго Булс
ТАОП 02:15
Елисабета Кочиарето Елисабета Кочиарето 2 - 0 Тереза Мартинцова Тереза Мартинцова
ТАОП 02:15
Матео Виола Матео Виола 0 - 2 Алехандро Табило Алехандро Табило
НХЛ 02:30
Детройт Ред Уингс Детройт Ред Уингс 1 - 1 Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс
НХЛ 02:30
Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс 1 - 1 Анахайм Дъкс Анахайм Дъкс
МЕК 03:00
Атлетико Сан Луис Атлетико Сан Луис 2 - 1 Крус Асул Крус Асул
НХЛ 03:00
Уинипег Джетс Уинипег Джетс 1 - 7 Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг
ГВАТ 03:00
Сикинала Сикинала 1 - 0 Депортиво Санарате Депортиво Санарате
НБА 03:05
Мемфис Гризлис Мемфис Гризлис 113 - 109 Кливлънд Кавалиърс Кливлънд Кавалиърс
НБА 03:05
Оклахома Сити Тъндър Оклахома Сити Тъндър 108 - 115 Маями Хийт Маями Хийт
НБА 03:35
Сан Антонио Спърс Сан Антонио Спърс 120 - 121 Атланта Хоукс Атланта Хоукс
НЗАСБ 03:40
Беноа Пер Беноа Пер 1 - 2 Юго Умбер Юго Умбер
ТАОП 03:45
Денис Новак Денис Новак 2 - 0 Хироки Мория Хироки Мория
ТАОП 03:45
Дестини Аява Дестини Аява 0 - 2 Антония Лотнер Антония Лотнер
ТАОП 03:45
Александър Вукич Александър Вукич 0 - 2 Даниел Елахи Галан Даниел Елахи Галан
ТАОП 03:45
Лейла Ани Фернандес Лейла Ани Фернандес 2 - 0 Даниеле Лао Даниеле Лао
ТАОП 03:45
Грийт Минен Грийт Минен 2 - 0 Барбара Хаас Барбара Хаас
ТАОП 03:45
Кимер Копеянс Кимер Копеянс 0 - 2 Кристофър Юбанкс Кристофър Юбанкс
ТАОП 03:45
Нао Хибино Нао Хибино 2 - 0 Лара Аруабарена-Весино Лара Аруабарена-Весино
ТАМХИ 04:10
Елена Рибакина Елена Рибакина 2 - 0 Шуай Джън Шуай Джън
ТАОП 04:15
Матиас Бурж Матиас Бурж 0 - 2 Марио Вилея Мартинес Марио Вилея Мартинес
ТАОП 04:15
Анна Калинская Анна Калинская 2 - 1 Ксиню Ванг Ксиню Ванг
НБА 04:35
Далас Маверикс Далас Маверикс 120 - 112 Портланд Трейл Блейзърс Портланд Трейл Блейзърс
НЗЕЛ 05:00
Тазман Юнайтед Тазман Юнайтед 5 - 0 Саутърн Юнайтед Саутърн Юнайтед
МЕК 05:05
Атлас Атлас 0 - 1 Пуебла Пуебла
ТАОП 05:45
Талон Гриекспоор Талон Гриекспоор 2 - 0 Лоренцо Мусети Лоренцо Мусети
ТАОП 05:45
Катрин Макнали Катрин Макнали 2 - 0 Елена Габриела Русе Елена Габриела Русе
ТАОП 05:45
Наталия Вихлянцева Наталия Вихлянцева 0 - 2 Кая Юван Кая Юван
ТАОП 05:45
Саша Викъри Саша Викъри 0 - 2 Барбора Крейчикова Барбора Крейчикова
ТАОП 05:45
Евгени Донской Евгени Донской 0 - 2 Мохамед Сафват Мохамед Сафват
ТАОП 05:45
Никола Милойевич Никола Милойевич 0 - 2 Куентин Халис Куентин Халис
ТАОП 05:45
Елиот Беншетри Елиот Беншетри 2 - 1 Димитри Попко Димитри Попко
ТАОП 06:15
Варвара Грачева Варвара Грачева 0 - 2 Йохана Ларсон Йохана Ларсон
ТАОП 06:15
Марко Трунгелити Марко Трунгелити 2 - 1 Лоренцо Джустино Лоренцо Джустино
АВЛ 08:00
Бризбейн Роар Бризбейн Роар 1 - 0 Уелингтън Финикс Уелингтън Финикс
АВЛЖ 08:00
Мелбърн Сити (Ж) Мелбърн Сити (Ж) 2 - 0 Нюкасъл Джетс (Ж) Нюкасъл Джетс (Ж)
ТААД 08:10
Ашли Барти Ашли Барти 2 - 0 Даяна Ястремска Даяна Ястремска
ХК 08:30
Р&Ф Р&Ф 5 - 0 Хонг Конг Рейнджърс Хонг Конг Рейнджърс
ХК 08:30
Уфоо Тай По Уфоо Тай По 2 - 4 Саутърн Дистрикт Саутърн Дистрикт
АНБЛ 08:30
Бризбейн Бълетс Бризбейн Бълетс 106 - 77 Илавара Хоукс Илавара Хоукс
ТААД 09:40
Лойд Джордж Харис Лойд Джордж Харис 0 - 2 Андрей Рубльов Андрей Рубльов
АВЛ 10:30
Мелбърн Сити Мелбърн Сити 2 - 0 Нюкасъл Джетс Нюкасъл Джетс
АВЛЖ 10:30
Аделаида Юнайтед (Ж) Аделаида Юнайтед (Ж) 0 - 3 Мелбърн Виктори (Ж) Мелбърн Виктори (Ж)
АНБЛ 11:00
Кеърнс Тайпанс Кеърнс Тайпанс 108 - 91 Аделаида 36-ърс Аделаида 36-ърс
ХК 11:30
Ийстърн Ийстърн 2 - 1 Уориърс Хонг Конг Уориърс Хонг Конг
ИТП1 12:00
Сампдория (19) Сампдория (19) 5 - 4 Рома (19) Рома (19)
ТУР3 12:00
Ванспор Ванспор 4 - 0 Нигде Анадолу Нигде Анадолу
ТУР3 12:00
Байбурт Байбурт 1 - 4 Тузласпор Тузласпор
ТУР3 12:30
Афжет Афйонспор Афжет Афйонспор 1 - 0 Хекимоглу Трабзон Хекимоглу Трабзон
ТУР3 12:30
Къркларелиспор Къркларелиспор 1 - 1 Санджактепе Санджактепе
ТУР3 12:30
Пендикспор Пендикспор 0 - 2 Самсунспор Самсунспор
ТУР3 12:30
Етимесгют Беледийеспор Етимесгют Беледийеспор 3 - 0 Карадемир Карабюкспор Карадемир Карабюкспор
ИРАА 12:30
Сепидроод Рашт Сепидроод Рашт 1 - 1 Ниройе Замини Ниройе Замини
ТУР3 12:30
Еюпспор Еюпспор 1 - 5 Бандърмаспор Бандърмаспор
ТУР 13:00
Аланияспор Аланияспор 5 - 1 Кайсериспор Кайсериспор
ПОР2 13:00
Ещорил Ещорил 1 - 0 Академика Академика
ИТААЖ 13:00
Верона (Ж) Верона (Ж) 0 - 3 Интер (Ж) Интер (Ж)
ТУР1 13:00
Юмранийеспор Юмранийеспор 1 - 0 Алтай Алтай
ИСП 14:00
Леванте Леванте 0 - 1 Депортиво Алавес Депортиво Алавес
ИТП1 14:00
Каляри (19) Каляри (19) 1 - 1 Интер (19) Интер (19)
ФРАК 14:00
Епинал Епинал 0 - 0 Сейнт Пиер Сейнт Пиер
ФРАК 14:00
Ница Ница 2 - 1 Ред Стар Ред Стар
ФРАК 14:00
При льо Мезер При льо Мезер 0 - 1 Лимонес Лимонес
УГАНД 14:00
Бусога Юнайтед Бусога Юнайтед 1 - 0 Мбарара Сити Мбарара Сити
ИПДЖ 14:00
Валенсия (Ж) Валенсия (Ж) 1 - 1 Еспаньол (Ж) Еспаньол (Ж)
АНГ 14:30
Уотфорд Уотфорд 0 - 0 Тотнъм Хотспър Тотнъм Хотспър
AНГЧ 14:30
Куинс Парк Рейнджърс Куинс Парк Рейнджърс 1 - 0 Лийдс Юнайтед Лийдс Юнайтед
ЕГИП 14:30
ЕНППИ ЕНППИ 2 - 1 Маср Маср
АСДМ 15:00
Шон Мърфи Шон Мърфи 3 - 6 Али Картър Али Картър
РШК 15:00
Лион ОУ Лион ОУ 24 - 36 Нортхямптън Сейнтс Нортхямптън Сейнтс
ИЗР 15:00
Ашдод Ашдод 1 - 0 Ирони Кирят Шмона Ирони Кирят Шмона
МЛТ 15:00
Тарксиен Рейнбоус Тарксиен Рейнбоус 0 - 4 Хибърниънс Хибърниънс
МЛТ 15:00
Гуджа Юнайтед Гуджа Юнайтед 1 - 1 Хамрън Спартанс Хамрън Спартанс
УГАНД 15:00
Експрес Експрес 3 - 0 Пролайн Пролайн
УГАНД 15:00
Маруунс Маруунс 2 - 0 БУЛ БУЛ
УГАНД 15:00
УРА УРА 1 - 0 Брайт Старс Брайт Старс
РШК 15:00
Бенетон Тревизо Бенетон Тревизо 0 - 18 Лейнстър Лейнстър
КУВ 15:25
Ал Араби Кувейт Ал Араби Кувейт 1 - 0 Ал Салмия Ал Салмия
ИТП1 15:30
Емполи (19) Емполи (19) 3 - 2 Киево Верона (19) Киево Верона (19)
НИД3 15:30
Екселсиор Маслейс Екселсиор Маслейс 3 - 2 Волендам II Волендам II
ЮАР 15:30
Блек Леопардс Блек Леопардс 1 - 1 Кайзер Чийфс Кайзер Чийфс
ЮАР2 15:30
Юнивърсити ъф Претория Юнивърсити ъф Претория 1 - 1 Фрий Стейт Старс Фрий Стейт Старс
ЮАР2 15:30
Морока Суолоус Морока Суолоус 1 - 0 Йомо Космос Йомо Космос
ИТААЖ 15:30
Сасуоло (Ж) Сасуоло (Ж) 2 - 0 Бари (Ж) Бари (Ж)
ИТЛП 15:30
Пичерно Пичерно 0 - 1 Витербесе Кастрензе Витербесе Кастрензе
ЮАР2 15:30
ДжДР Старс ДжДР Старс 2 - 1 ТС Галакси ТС Галакси
ЮАР2 15:30
Реал Кингс Реал Кингс 1 - 2 Стийнберг Юнайтед Стийнберг Юнайтед
ТУР1 15:30
Аданаспор Аданаспор 0 - 0 Акхисар Беледийеспор Акхисар Беледийеспор
УЕЛС2 16:00
Кеърю (Ели) Кеърю (Ели) 0 - 2 Аманфорд Аманфорд
УЕЛС2 16:00
Унди Атлетик Унди Атлетик 0 - 2 Суонзи Юнивърсити Суонзи Юнивърсити
ИТАБ 16:00
Кремонезе Кремонезе 0 - 0 Венеция Венеция
НИД3 16:00
Спакенбург Спакенбург 1 - 0 АЩВХ АЩВХ
УЕЛС2 16:00
Рил Рил 7 - 1 Ланфеър Юнайтед Ланфеър Юнайтед
УЕЛС2 16:00
Гресфорд Атлетик Гресфорд Атлетик 2 - 1 Пенринкоч Пенринкоч
ТУР 16:00
Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир 4 - 1 Йени Малатияспор Йени Малатияспор
СИРЛ2 16:00
Куинс Юнивърсити Куинс Юнивърсити 0 - 1 Нюри Сити АФК Нюри Сити АФК
САНМА 16:00
Кайлунго Кайлунго 0 - 1 Либертас Либертас
СИРЛ2 16:00
Нокбреда Нокбреда 2 - 6 Х&У Уелдърс Х&У Уелдърс
ИТЛП 16:00
Албинолефе Албинолефе 2 - 0 Про Верчели Про Верчели
ИТАБ 16:00
Юве Стабия Юве Стабия 1 - 0 Емполи Емполи
ИТАБ 16:00
Ливорно Ливорно 4 - 4 Виртус Ентела Виртус Ентела
ИТЛП 16:00
Пиянезе Пиянезе 1 - 2 Джана Ермино Джана Ермино
ИТЛП 16:00
Чезена Чезена 3 - 3 Виртус Верона Виртус Верона
ИТЛП 16:00
Ренате Ренате 1 - 0 Алесандрия Алесандрия
ИТЛП 16:00
Имолезе Имолезе 1 - 2 Реджиана Реджиана
ИТЛП 16:00
Самбенедетезе Самбенедетезе 0 - 1 Вис Песаро Вис Песаро
БНБЛ 16:00
БК Академик София БК Академик София 97 - 73 БК Ямбол БК Ямбол
МАР 16:00
Юсуфия Берешид Юсуфия Берешид 1 - 1 ФУС Рабат ФУС Рабат
ИТЛП 16:00
Гозано Гозано 1 - 1 Пистойезе Пистойезе
ИТАБ 16:00
Трапани Трапани 3 - 1 Асколи Асколи
ИНДСЛ 16:00
АТК АТК 2 - 0 Гоа Гоа
САНМА 16:00
СС Виртус СС Виртус 0 - 0 Ла Фиорита Ла Фиорита
ИТА 16:00
Лацио Лацио 5 - 1 Сампдория Сампдория
САНМА 16:00
Фолгоре Фолгоре 0 - 0 Тре Пене Тре Пене
САНМА 16:00
Мурата Мурата 1 - 2 Тре Фиори Тре Фиори
ФРАК 16:00
Белфор Белфор 3 - 1 Нанси Нанси
ФРАК 16:00
Гонфревил Гонфревил 0 - 2 Лил Лил
ГЕР 16:30
Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф 0 - 1 Вердер Бремен Вердер Бремен
УЕЛС2 16:30
Хавърфордуест Каунти Хавърфордуест Каунти 4 - 1 Кембриън & Клайдач Кембриън & Клайдач
УЕЛС2 16:30
Колуин Бей Колуин Бей 2 - 1 Рътин Таун Рътин Таун
УЕЛС2 16:30
Портмадог Портмадог 0 - 1 Ландудно Ландудно
УЕЛС2 16:30
Гойтри Юнайтед Гойтри Юнайтед 0 - 1 Кумбран Селтик Кумбран Селтик
НИД3 16:30
Спарта Ротердам II Спарта Ротердам II 2 - 3 Ейселмервогелс Ейселмервогелс
НИД3 16:30
Ноордвийк Ноордвийк 3 - 3 Рийнсбургсе Бойс Рийнсбургсе Бойс
НИД3 16:30
Катвийк Катвийк 3 - 2 Шевенинген Шевенинген
НИД3 16:30
ХХК ХХК 3 - 0 Кьонинклайке ХФК Кьонинклайке ХФК
ГЕР 16:30
Кьолн Кьолн 3 - 1 Волфсбург Волфсбург
УЕЛС2 16:30
Бъкли Таун Бъкли Таун 0 - 5 Престатин Таун Престатин Таун
ГЕР 16:30
Аугсбург Аугсбург 3 - 5 Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд
ГЕР 16:30
Майнц 05 Майнц 05 1 - 2 Фрайбург Фрайбург
ГЕР 16:30
Хофенхайм Хофенхайм 1 - 2 Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт
НЛП 17:00
Блекфийлд & Лангли Блекфийлд & Лангли 2 - 0 Хароу Бъроу Хароу Бъроу
НЛП 17:00
Хендън Хендън 2 - 1 Госпорт Бъроу Госпорт Бъроу
НЛП 17:00
Мертир Таун Мертир Таун 2 - 0 Фарнбъроу Фарнбъроу
НЛП 17:00
Таунтън Таун Таунтън Таун 3 - 0 Уимбърн Таун Уимбърн Таун
НЛП 17:00
Труро Сити Труро Сити 0 - 1 Чесхям Юнайтед Чесхям Юнайтед
НЛП 17:00
Лоустофт Таун Лоустофт Таун 6 - 0 Реддич Юнайтед Реддич Юнайтед
НЛП 17:00
Коувил Таун Коувил Таун 1 - 4 Ройстън Таун Ройстън Таун
НЛП 17:00
Ейлвичърч Ейлвичърч 0 - 1 Хеднесфорд Таун Хеднесфорд Таун
НЛП 17:00
Кингс Ленгли Кингс Ленгли 3 - 1 Бромсгроув Спортинг Бромсгроув Спортинг
НЛП 17:00
Банбъри Юнайтед Банбъри Юнайтед 0 - 2 Питърбъро Спортс Питърбъро Спортс
НЛП 17:00
Хейс & Йединг Юнайтед Хейс & Йединг Юнайтед 5 - 0 Дорчестър Таун Дорчестър Таун
НЛП 17:00
Уолтън Кежуълс Уолтън Кежуълс 1 - 1 Йет Таун Йет Таун
НЛП 17:00
Стейлбридж Селтик Стейлбридж Селтик 2 - 3 Басфорд Юнайтед Басфорд Юнайтед
НЛП 17:00
Харингей Бъроу Харингей Бъроу 3 - 2 Потърс Бар Таун Потърс Бар Таун
НЛП 17:00
Бамбър Бридж Бамбър Бридж 2 - 1 Бъкстън Бъкстън
НЛП 17:00
Ланкастър Сити Ланкастър Сити 1 - 2 Саут Шийлдс Саут Шийлдс
НЛП 17:00
Миклоувър Спортс Миклоувър Спортс 4 - 1 Грантхям Таун Грантхям Таун
НЛП 17:00
Морпет Таун Морпет Таун 1 - 4 Аштън Юнайтед Аштън Юнайтед
НЛП 17:00
Нантуич Таун Нантуич Таун 4 - 0 Хайд Юнайтед Хайд Юнайтед
НЛП 17:00
Радклиф Бъроу Радклиф Бъроу 0 - 2 Гейнзбро Тринити Гейнзбро Тринити
НЛП 17:00
Стафорд Рейнджърс Стафорд Рейнджърс 2 - 2 Уорингтън Таун Уорингтън Таун
НЛП 17:00
Уитън Албиън Уитън Албиън 2 - 1 Атертън Колиъриъс Атертън Колиъриъс
НЛП 17:00
Уитби Таун Уитби Таун 1 - 2 Юнайтед ъф Манчестър Юнайтед ъф Манчестър
НЛП 17:00
АФК Ръшдън & Даймъндс АФК Ръшдън & Даймъндс 4 - 2 Стратфорд Таун Стратфорд Таун
НЛП 17:00
Нийдхям Маркет Нийдхям Маркет 1 - 3 Нънийтън Бъроу Нънийтън Бъроу
ШОТК 17:00
Хамилтън Академикъл Хамилтън Академикъл 5 - 0 Единбург Сити Единбург Сити
ШОТК 17:00
Хартс Хартс 5 - 0 Еърдриониънс Еърдриониънс
ШОТК 17:00
Килмарнък Килмарнък 6 - 0 Куинс Парк Куинс Парк
ШОТК 17:00
Ливингстън Ливингстън 3 - 1 Рейт Роувърс Рейт Роувърс
ШОТК 17:00
Сейнт Джонстън Сейнт Джонстън 3 - 0 Грийнок Мортън Грийнок Мортън
ШОТК 17:00
Сейнт Мирън Сейнт Мирън 3 - 0 Броксбърн Атлетик Броксбърн Атлетик
ГИБ 17:00
Сейнт Джоузефс Сейнт Джоузефс 3 - 1 Магпис Магпис
ГАНА 17:00
Ашанти Голд Ашанти Голд 0 - 1 Берекум Челси Берекум Челси
ИТЛП 17:00
ФералпиСало ФералпиСало 1 - 0 Фермана Фермана
ИПДЖ 17:00
Барселона (Ж) Барселона (Ж) 3 - 1 Райо Валекано (Ж) Райо Валекано (Ж)
ШОТК 17:00
Ийст Килбрайд Ийст Килбрайд 1 - 3 БСК Глазгоу БСК Глазгоу
ШОТК 17:00
Бонириг Роуз Атлетик Бонириг Роуз Атлетик 0 - 1 Клайд Клайд
НЛП 17:00
Ръшхол Олимпик Ръшхол Олимпик 4 - 2 Хитчин Таун Хитчин Таун
НЛП 17:00
Тамуърт Тамуърт 1 - 2 Лейстън Лейстън
НЛП 17:00
Сторбридж Сторбридж 3 - 1 Ст. Ивс Таун Ст. Ивс Таун
ИСПСБ 17:00
Лейоя Лейоя 3 - 1 Изара Изара
МЛТ 17:00
Балзан Балзан 1 - 3 Флориана Флориана
ЕГИП 17:00
Ел Ентаг Ел Харби Ел Ентаг Ел Харби 1 - 0 Харас Ел Ходоод Харас Ел Ходоод
ШОТК 17:00
Абърдийн Абърдийн 1 - 0 Дъмбартън Дъмбартън
ШОТК 17:00
Алоа Атлетик Алоа Атлетик 2 - 3 Инвърнес КТ Инвърнес КТ
ШОТК 17:00
Арброут Арброут 0 - 0 Фолкърк Фолкърк
ШОТК 17:00
Еър Юнайтед Еър Юнайтед 1 - 0 Рос Каунти Рос Каунти
ЕХФЕХ 17:00
Беларус (хандбал) Беларус (хандбал) 28 - 25 Чехия (хандбал) Чехия (хандбал)
НЛП 17:00
Ийст Търък Юнайтед Ийст Търък Юнайтед 3 - 3 Кингстониън Кингстониън
АНГ 17:00
Манчестър Сити Манчестър Сити 2 - 2 Кристъл Палас Кристъл Палас
АНГ1 17:00
Болтън Уондърърс Болтън Уондърърс 0 - 1 Портсмут Портсмут
АНГ1 17:00
Донкастър Роувърс Донкастър Роувърс 0 - 1 Ковънтри Сити Ковънтри Сити
АНГ1 17:00
Флийтууд Таун Флийтууд Таун 2 - 2 Шрюсбъри Таун Шрюсбъри Таун
АНГ1 17:00
Джилингам Джилингам 1 - 1 Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед
АНГ1 17:00
Линкълн Сити Линкълн Сити 1 - 0 Блекпул Блекпул
АНГ1 17:00
Милтън Кийнс Донс Милтън Кийнс Донс 0 - 1 Съндърланд Съндърланд
АНГ1 17:00
Родъръм Юнайтед Родъръм Юнайтед 3 - 0 Бристол Роувърс Бристол Роувърс
АНГ1 17:00
Транмиър Роувърс Транмиър Роувърс 1 - 2 Ипсуич Таун Ипсуич Таун
АНГ1 17:00
Уикъмб Уондърърс Уикъмб Уондърърс 2 - 1 Рочдейл Рочдейл
АНГ1 17:00
АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън 1 - 0 Питърбъро Юнайтед Питърбъро Юнайтед
АНГ1 17:00
Акрингтън Стенли Акрингтън Стенли 1 - 2 Саутенд Юнайтед Саутенд Юнайтед
AНГЧ 17:00
Суонзи Сити Суонзи Сити 2 - 1 Уигън Атлетик Уигън Атлетик
АНГ 17:00
Норич Сити Норич Сити 1 - 0 АФК Борнемут АФК Борнемут
АНГ 17:00
Саутхямптън Саутхямптън 2 - 3 Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс
АНГ 17:00
Уест Хям Юнайтед Уест Хям Юнайтед 1 - 1 Евертън Евертън
AНГЧ 17:00
Бирмингам Сити Бирмингам Сити 1 - 1 Кардиф Сити Кардиф Сити
AНГЧ 17:00
Бристол Сити Бристол Сити 1 - 0 Барнзли Барнзли
AНГЧ 17:00
Дарби Каунти Дарби Каунти 1 - 0 Хъл Сити Хъл Сити
AНГЧ 17:00
Хъдърсфийлд Таун Хъдърсфийлд Таун 0 - 0 Брентфорд Брентфорд
AНГЧ 17:00
Милуол Милуол 2 - 0 Рединг Рединг
AНГЧ 17:00
Престън Норт Енд Престън Норт Енд 2 - 1 Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик
AНГЧ 17:00
Шефилд Уензди Шефилд Уензди 0 - 5 Блекбърн Роувърс Блекбърн Роувърс
AHГ2 17:00
Брадфорд Сити Брадфорд Сити 2 - 2 Скънторп Юнайтед Скънторп Юнайтед
AHГ2 17:00
Кембридж Юнайтед Кембридж Юнайтед 0 - 4 Стивънидж Стивънидж
AHГ2 17:00
Колчестър Юнайтед Колчестър Юнайтед 2 - 1 Макълсфийлд Таун Макълсфийлд Таун
ШОТФЛ 17:00
Формартин Юнайтед Формартин Юнайтед 5 - 0 Търиф Юнайтед Търиф Юнайтед
ШОТФЛ 17:00
Фрейзърбърг Фрейзърбърг 6 - 0 Лосимаут Лосимаут
СИРЛ 17:00
Уорънпойнт Таун Уорънпойнт Таун 0 - 4 Колърейн Колърейн
СИРЛ 17:00
Линфийлд Линфийлд 0 - 0 Дънганън Суифтс Дънганън Суифтс
СИРЛ 17:00
Институт Институт 0 - 2 Гленторан Гленторан
ШОТФЛ 17:00
Найрн Каунти Найрн Каунти 2 - 1 Кейт Кейт
СИРЛ 17:00
Крусейдърс Крусейдърс 3 - 0 Ларн Ларн
ШОТФЛ 17:00
Уик Академи Уик Академи 0 - 2 Форес Механикс Форес Механикс
ШОТФЛ 17:00
Ротхес Ротхес 0 - 1 Брора Рейнджърс Брора Рейнджърс
СИРЛ 17:00
Карик Рейнджърс Карик Рейнджърс 1 - 0 Клифтънвил Клифтънвил
ШОТФЛ 17:00
Бъки Тистъл Бъки Тистъл 5 - 2 Девъронвейл Девъронвейл
ШОТ3 17:00
Елгин Сити Елгин Сити 2 - 3 Стенхаусмюър Стенхаусмюър
ШОТ3 17:00
Кови Рейнджърс Кови Рейнджърс 3 - 1 Каудънбийт Каудънбийт
AHГ2 17:00
Крю Александра Крю Александра 1 - 0 Челтнъм Таун Челтнъм Таун
AHГ2 17:00
Форест Грийн Роувърс Форест Грийн Роувърс 1 - 2 Солфорд Сити Солфорд Сити
AHГ2 17:00
Гримзби Таун Гримзби Таун 0 - 1 Ексетър Сити Ексетър Сити
AHГ2 17:00
Нюпорт Каунти Нюпорт Каунти 2 - 0 Суиндън Таун Суиндън Таун
AHГ2 17:00
Нортхямптън Таун Нортхямптън Таун 4 - 1 Моркамб Моркамб
AHГ2 17:00
Олдъм Атлетик Олдъм Атлетик 1 - 1 Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед
AHГ2 17:00
Плимут Аргайл Плимут Аргайл 3 - 1 Мансфийлд Таун Мансфийлд Таун
AHГ2 17:00
Порт Вейл Порт Вейл 1 - 0 Лейтън Ориент Лейтън Ориент
AHГ2 17:00
Уолсол Уолсол 2 - 1 Кроули Таун Кроули Таун
ШОТ3 17:00
Анан Атлетик Анан Атлетик 2 - 3 Стърлинг Албиън Стърлинг Албиън
СИРЛ 17:00
Балимена Юнайтед Балимена Юнайтед 0 - 3 Гленавон Гленавон
НЛП 17:00
Крей Уондърърс Крей Уондърърс 2 - 1 Люис Люис
КОНСЮ 17:00
Слоу Таун Слоу Таун 1 - 0 Дартфорд Дартфорд
КОНСЮ 17:00
Оксфорд Сити Оксфорд Сити 1 - 4 Брейнтрий Таун Брейнтрий Таун
КОНСЮ 17:00
Хавант & Уотърлуувил Хавант & Уотърлуувил 2 - 4 Уилдстоун Уилдстоун
КОНСЮ 17:00
Дълуич Хамлет Дълуич Хамлет 1 - 1 Чипънхям Таун Чипънхям Таун
КОНСЮ 17:00
Доркинг Уондърърс Доркинг Уондърърс 4 - 4 Билерикей Таун Билерикей Таун
КОНСЮ 17:00
Конкорд Рейнджърс Конкорд Рейнджърс 1 - 2 Уеймът Уеймът
КОНСЮ 17:00
Челмсфорд Сити Челмсфорд Сити 1 - 1 Ийстбърн Бъроу Ийстбърн Бъроу
КОНСЮ 17:00
Бат Сити Бат Сити 2 - 0 Хемел Хемпстед Таун Хемел Хемпстед Таун
КОНСЮ 17:00
Саутпорт Саутпорт 1 - 3 Бостън Юнайтед Бостън Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Лиймингтън Лиймингтън 0 - 0 Честър Честър
КОНСЮ 17:00
Сейнт Албънс Сити Сейнт Албънс Сити 1 - 0 Мейдстоун Юнайтед Мейдстоун Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Уелинг Юнайтед Уелинг Юнайтед 3 - 2 Хънгърфорд Таун Хънгърфорд Таун
ИСП 17:00
Реал Мадрид Реал Мадрид 2 - 1 Севиля Севиля
НЛП 17:00
Коринтиан Кежуълс Коринтиан Кежуълс 0 - 1 Бауърс & Питсий Бауърс & Питсий
НЛП 17:00
Чешънт Чешънт 2 - 3 Енфийлд Таун Енфийлд Таун
НЛП 17:00
Каршолтън Атлетик Каршолтън Атлетик 3 - 2 Уингейт & Финчли Уингейт & Финчли
НЛП 17:00
Брайтлингсий Риджънт Брайтлингсий Риджънт 0 - 3 Уъртинг Уъртинг
НЛП 17:00
Богнор Реджис Таун Богнор Реджис Таун 4 - 3 Фолкестън Инвикта Фолкестън Инвикта
НЛП 17:00
Бишъпс Стортфорд Бишъпс Стортфорд 2 - 2 Маргейт Маргейт
НЛП 17:00
АФК Хорнчърч АФК Хорнчърч 1 - 1 Лидърхед Лидърхед
НЛП 17:00
Мерстхям Мерстхям 1 - 0 Хорсхям Хорсхям
ПОР2 17:00
УД Оливейренсе УД Оливейренсе 1 - 1 Фейренсе Фейренсе
ИСП2 17:00
Нумансия Нумансия 2 - 0 Спортинг Хихон Спортинг Хихон
КОНСЮ 17:00
Кингс Лин Таун Кингс Лин Таун 1 - 0 Йорк Сити Йорк Сити
КОНСЮ 17:00
Кидърминстър Хариърс Кидърминстър Хариърс 1 - 1 Спенимуур Таун Спенимуур Таун
КОНСЮ 17:00
Гайзли Гайзли 2 - 1 Глостър Сити Глостър Сити
КОНФ 17:00
Олдършот Таун Олдършот Таун 3 - 3 Чорли Чорли
КОНФ 17:00
Филди Филди 2 - 3 Торки Юнайтед Торки Юнайтед
СИРЛ2 17:00
Портадаун Портадаун 3 - 3 Балинамалард Юнайтед Балинамалард Юнайтед
СИРЛ2 17:00
Дъндела Дъндела 1 - 1 Лафгал Лафгал
СИРЛ2 17:00
Баликлеър Комрейдс Баликлеър Комрейдс 2 - 0 Дергвю Дергвю
ШОТФЛ 17:00
Гретна 2008 Гретна 2008 1 - 1 Берик Рейнджърс Берик Рейнджърс
НЛП 17:00
Скарбъроу Атлетик Скарбъроу Атлетик 2 - 1 Матлок Таун Матлок Таун
ШОТФЛ 17:00
Гала Фейридийн Роувърс Гала Фейридийн Роувърс 1 - 2 Келти Хартс Келти Хартс
ШОТФЛ 17:00
Стърлинг Юнивърсити Стърлинг Юнивърсити 0 - 0 Спартанс Спартанс
АНГ 17:00
Арсенал Арсенал 1 - 1 Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед
КОНФ 17:00
Ийстлий Ийстлий 0 - 2 Честърфийлд Честърфийлд
КОНФ 17:00
Ебсфлийт Юнайтед Ебсфлийт Юнайтед 0 - 2 Харогейт Таун Харогейт Таун
КОНСЮ 17:00
Гейтсхед Гейтсхед 2 - 0 Алтринчам Алтринчам
КОНСЮ 17:00
Дарлингтън Дарлингтън 3 - 0 Алфретън Таун Алфретън Таун
КОНСЮ 17:00
Кързън Аштън Кързън Аштън 4 - 0 Фарзли Селтик Фарзли Селтик
КОНСЮ 17:00
Брадфорд Парк Авеню Брадфорд Парк Авеню 1 - 2 Бракли Таун Бракли Таун
КОНФ 17:00
Йоувил Таун Йоувил Таун 2 - 2 Хартлипул Юнайтед Хартлипул Юнайтед
КОНФ 17:00
Рексъм Рексъм 3 - 0 Уокинг Уокинг
КОНФ 17:00
Стокпорт Каунти Стокпорт Каунти 0 - 0 Сътън Юнайтед Сътън Юнайтед
КОНФ 17:00
Солихъл Муурс Солихъл Муурс 0 - 2 Бореъм Ууд Бореъм Ууд
КОНФ 17:00
Нотс Каунти Нотс Каунти 0 - 0 Довър Атлетик Довър Атлетик
КОНФ 17:00
Халифакс Таун Халифакс Таун 5 - 2 Мейдънхед Юнайтед Мейдънхед Юнайтед
АНГ 17:00
Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън 1 - 1 Астън Вила Астън Вила
РШК 17:15
Ълстър Ръгби Ълстър Ръгби 22 - 15 Бат Ръгби Бат Ръгби
МЛТ 17:15
Биркиркара Биркиркара 1 - 1 Сенглея Атлетик Сенглея Атлетик
РШК 17:15
Харликуинс Харликуинс 19 - 26 АСМ Клермон АСМ Клермон
ПОР 17:30
Витория Гимараеш Витория Гимараеш 1 - 0 Санта Клара Санта Клара
ПОР 17:30
Деспортиво Авеш Деспортиво Авеш 3 - 0 Портимоненсе Портимоненсе
ИЗР 17:30
Макаби Хайфа Макаби Хайфа 4 - 0 Секция Нес Циона Секция Нес Циона
КУВ 17:55
Ал Тадамон Ал Тадамон 1 - 3 Ал Кадисия Кувейт Ал Кадисия Кувейт
ЮАР 18:00
Орландо Пайрътс Орландо Пайрътс 3 - 1 Хайлендс Парк Хайлендс Парк
БЕЛ2 18:00
СФ Руселаре СФ Руселаре 0 - 2 Екселсиор Виртон Екселсиор Виртон
ИСПСБ 18:00
Виляреал II Виляреал II 1 - 0 Еркулес Еркулес
ТУР1 18:00
Алтънорду Алтънорду 2 - 2 Хатайспор Хатайспор
БНБЛ 18:00
БК Рилски спортист БК Рилски спортист 78 - 75 БК Берое БК Берое
ИТП1 18:00
Ювентус (19) Ювентус (19) 2 - 1 Фиорентина (19) Фиорентина (19)
ВШЛМ 18:00
ВК Зенит Казан ВК Зенит Казан 2 - 3 Ястшембски Венгел Ястшембски Венгел
БНБЛ 18:00
БК Балкан Ботевград БК Балкан Ботевград 77 - 71 БК Левски София БК Левски София
МАР 18:00
ФАР Рабат ФАР Рабат 1 - 0 Раджа Бени Мелал Раджа Бени Мелал
БНБЛ 18:00
БК Черноморец БК Черноморец 83 - 79 БК Спартак Плевен БК Спартак Плевен
ИТАБ 19:00
Киево Киево 2 - 0 Перуджа Перуджа
ФРАК 19:00
Париж Париж 2 - 3 Сент Етиен Сент Етиен
НИД3 19:00
Де Треферс Де Треферс 1 - 3 Куик Бойс Куик Бойс
ГББЛ 19:00
Скайлайнърс Франкфурт Скайлайнърс Франкфурт 74 - 87 Баскетс Олденбург Баскетс Олденбург
ПОР2 19:00
Порто II Порто II 2 - 1 Бенфика II Бенфика II
ТУР 19:00
Газиантеп ФК Газиантеп ФК 0 - 2 Фенербахче Фенербахче
ФРАК 19:00
Ангулем Ангулем 1 - 5 Страсбург Страсбург
ИСПСБ 19:00
Реал Сосиедад II Реал Сосиедад II 0 - 0 Юнионистас де Саламанка Юнионистас де Саламанка
ИТА 19:00
Сасуоло Сасуоло 2 - 1 Торино Торино
НИД3 19:00
ТЕК ТЕК 0 - 2 Козакен Бойс Козакен Бойс
БEЛ 19:00
АШ Ойпен АШ Ойпен 1 - 1 Спортинг Шарлероа Спортинг Шарлероа
БНБЛ 19:00
БК Черно море БК Черно море 71 - 65 БК Академик Пловдив БК Академик Пловдив
КРЛА 19:00
Пуерто Голфито Пуерто Голфито 4 - 2 Санта Ана Санта Ана
АЦБ 19:00
БК Сарагоса БК Сарагоса 81 - 62 КБ Гран Канария КБ Гран Канария
АЦБ 19:00
КБ Тенерифе КБ Тенерифе 76 - 59 БК Естудиантес БК Естудиантес
ИСП2 19:15
Луго Луго 1 - 0 Албасете Албасете
ИСП2 19:15
Понферадина Понферадина 1 - 1 Райо Валекано Райо Валекано
УЕЛС 19:15
Абъристуит Таун Абъристуит Таун 1 - 0 Пенибонт Пенибонт
УЕЛС 19:15
Бала Таун Бала Таун 1 - 2 Цефн Друидс Цефн Друидс
УЕЛС 19:15
Бари Таун Юнайтед Бари Таун Юнайтед 7 - 1 Кармартън Таун Кармартън Таун
УЕЛС 19:15
Кардиф МЮ Кардиф МЮ 2 - 0 Кернарфън Кернарфън
УЕЛС 19:15
Нютаун Нютаун 0 - 0 Еърбъс ЮК Еърбъс ЮК
УЕЛС 19:15
Дъ Ню Сейнтс Дъ Ню Сейнтс 2 - 1 Конас Кий Конас Кий
ПОР2 19:15
Лейшоеш Лейшоеш 0 - 2 Мафра Мафра
ЕХФЕХ 19:15
Испания (хандбал) Испания (хандбал) 30 - 26 Австрия (хандбал) Австрия (хандбал)
ГИБ 19:15
Линкълн Ред Импс Линкълн Ред Импс 5 - 0 Линкс Линкс
КОНФ 19:20
Бароу Бароу 2 - 0 Бромли Бромли
ФРА2 19:30
Гингам Гингам 1 - 1 Ланс Ланс
РШК 19:30
Екзитър Чийфс Екзитър Чийфс 33 - 14 Ла Рошел Ла Рошел
РШК 19:30
Сейл Шаркс Сейл Шаркс 7 - 45 Глазгоу Уориърс Глазгоу Уориърс
ИПДЖ 19:30
Леванте (Ж) Леванте (Ж) 3 - 0 Реал Сосиедад (Ж) Реал Сосиедад (Ж)
ШОТК 19:30
Партик Тисъл Партик Тисъл 1 - 2 Селтик Селтик
ЕГИП 19:30
Смуха Смуха 1 - 1 Исмайли Исмайли
ИСП 19:30
Осасуна Осасуна 0 - 0 Реал Валядолид Реал Валядолид
ГЪР 19:30
Паниониос Паниониос 1 - 2 ОФИ ОФИ
ГЕР 19:30
РБ Лайпциг РБ Лайпциг 3 - 1 Унион Берлин Унион Берлин
ХОЛ 19:30
Фортуна Ситард Фортуна Ситард 1 - 3 Витес Витес
АНГ 19:30
Нюкасъл Юнайтед Нюкасъл Юнайтед 1 - 0 Челси Челси
ИЗР 19:50
Апоел Хадера Апоел Хадера 0 - 3 Макаби Тел Авив Макаби Тел Авив
МАР 20:00
Молудия Уджда Молудия Уджда 1 - 0 Могреб Тетуан Могреб Тетуан
ГЪР 20:00
Панайтоликос Панайтоликос 1 - 1 Ламия Ламия
НХЛ 20:00
Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс 4 - 6 Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс
ПОР 20:00
Тондела Тондела 1 - 1 Морейренсе Морейренсе
ЮАР 20:15
Кейптаун Сити Кейптаун Сити 2 - 0 Бидвест Уитц Бидвест Уитц
ХОЛ 20:45
Фейенорд Фейенорд 3 - 1 Хееренвеен Хееренвеен
ХОЛ 20:45
Твенте Твенте 0 - 0 Грьонинген Грьонинген
БEЛ 21:00
Синт Тройден Синт Тройден 2 - 0 Кортрейк Кортрейк
БEЛ 21:00
КВ Остенде КВ Остенде 0 - 1 Ваасланд-Беверен  Ваасланд-Беверен
АСДМ 21:00
Дейвид Гилбърт Дейвид Гилбърт 2 - 6 Стюърт Бингъм Стюърт Бингъм
ЛБСА 21:00
Тренто Баскет Тренто Баскет 81 - 103 БК Реджиана БК Реджиана
ШОТК 21:20
Дънди Дънди 0 - 3 Мъдъруел Мъдъруел
БЕЛ2 21:30
Беерсхот-Вилрейк Беерсхот-Вилрейк 1 - 1 Унион Сейнт Жило Унион Сейнт Жило
АЦБ 21:30
БК Бургос БК Бургос 92 - 89 БК Ховентут БК Ховентут
ЕХФЕХ 21:30
Хърватия (хандбал) Хърватия (хандбал) 25 - 24 Германия (хандбал) Германия (хандбал)
БEЛ 21:30
Гент Гент 3 - 1 Роял Ексел Мускрон Роял Ексел Мускрон
ЛБСА 21:30
БК Тревизо БК Тревизо 84 - 94 БК Кремона БК Кремона
ГББЛ 21:30
БК Гийсен БК Гийсен 85 - 88 БК Бон БК Бон
ГББЛ 21:30
БК Мителдойчер БК Мителдойчер 84 - 90 БК Гьотинген БК Гьотинген
ЛБСА 21:30
БК Виртус Болоня БК Виртус Болоня 90 - 60 Пистоя Баскет Пистоя Баскет
АЦБ 21:30
БК Реал Бетис БК Реал Бетис 66 - 88 БК Уникаха БК Уникаха
ХОЛ 21:45
АЗ АЗ 1 - 3 Вилем II Вилем II
ЛБСА 21:45
БК Венеция БК Венеция 80 - 70 Фортитудо Болоня Фортитудо Болоня
ИТА 21:45
Наполи Наполи 0 - 2 Фиорентина Фиорентина
ФРАК 21:55
Нант Нант 3 - 4 Олимпик Лион Олимпик Лион
НХЛ 22:00
Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс 7 - 3 Аризона Койотис Аризона Койотис
ИСП 22:00
Ейбар Ейбар 2 - 0 Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид
НХЛ 22:00
Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч 5 - 3 Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус
ПОР 22:30
Белененсеш Белененсеш 0 - 1 Витория Сетубал Витория Сетубал
НБА 22:35
Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс 130 - 133 ЛА Клипърс ЛА Клипърс
НХЛ 23:00
Отава Сенатърс Отава Сенатърс 5 - 2 Калгари Флеймс Калгари Флеймс
КРЛА 23:00
Спортинг Сан Хосе Спортинг Сан Хосе 2 - 1 Мюнисипал Гарабито Мюнисипал Гарабито
КРЛА 23:00
Консултантс Моравия Консултантс Моравия 2 - 1 Куридабат Куридабат
ЧИЛКУ 23:00
Универсидад Католика Универсидад Католика 1 - 1 Коло Коло Коло Коло
АРЖК 23:00
Уракан Лас Ерас Уракан Лас Ерас 1 - 0 Депортиво Майпу Депортиво Майпу