Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
АВЛМЛ 01:00
Канбера Юнайтед (21) Канбера Юнайтед (21) 3 - 5 Нюкасъл Джетс (21) Нюкасъл Джетс (21)
ГВАТ 01:00
Комуникасьонес Комуникасьонес 1 - 0 Кселаху Кселаху
МЕК 01:00
Монтерей Монтерей 2 - 2 Морелия Морелия
ЕСАЛ 01:00
Санта Текла Санта Текла 2 - 2 Йокоро Йокоро
НБА 01:05
Бруклин Нетс Бруклин Нетс 97 - 117 Милуоки Бъкс Милуоки Бъкс
ЧИЛКУ 01:30
Универсидад Чили Универсидад Чили 0 - 0 Унион Еспаньола Унион Еспаньола
НХЛ 02:00
Кълъмбъс Блу Джакетс Кълъмбъс Блу Джакетс 5 - 0 Ню Джърси Девилс Ню Джърси Девилс
НХЛ 02:00
Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс 2 - 6 Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс
АВЛМЛ 02:00
Уестърн Сидни Уондърърс (21) Уестърн Сидни Уондърърс (21) 1 - 1 Сидни (21) Сидни (21)
НХЛ 02:00
Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс 4 - 4 Вегас Голдън Найтс Вегас Голдън Найтс
НХЛ 02:00
Детройт Ред Уингс Детройт Ред Уингс 1 - 4 Флорида Пантърс Флорида Пантърс
НХЛ 02:00
Филаделфия Флайърс Филаделфия Флайърс 4 - 1 ЛА Кингс ЛА Кингс
НБА 02:05
Бостън Селтикс Бостън Селтикс 119 - 123 Финикс Сънс Финикс Сънс
ЕСАЛ 02:30
Чалатенанго Чалатенанго 0 - 0 Агила Агила
ЕСАЛ 02:30
Сонсонате Сонсонате 0 - 2 Ел Венседор Ел Венседор
НБА 02:35
Атланта Хоукс Атланта Хоукс 103 - 136 Детройт Пистънс Детройт Пистънс
НБА 02:35
Ню Йорк Никс Ню Йорк Никс 87 - 90 Филаделфия 76-ърс Филаделфия 76-ърс
НЗЕЛ 03:00
Оклънд Сити Оклънд Сити 4 - 2 Хоукс Бей Юнайтед Хоукс Бей Юнайтед
ГВАТ 03:00
Михко Михко 1 - 1 Санта Лусия Коцумалгуапа Санта Лусия Коцумалгуапа
НХЛ 03:00
Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс 2 - 1 Бъфало Сейбърс Бъфало Сейбърс
НЗЕЛ 03:00
Кентърбъри Юнайтед Кентърбъри Юнайтед 1 - 6 Ийстърн Събърбс Ийстърн Събърбс
НЗЕЛ 03:00
Хамилтън Уондърърс Хамилтън Уондърърс 1 - 0 Тим Уелингтън Тим Уелингтън
ГВАТ 03:00
Кобан Империал Кобан Империал 1 - 1 Мюнисипал Мюнисипал
ХОНД 03:00
УПНФМ УПНФМ 1 - 1 Хондурас Прогресо Хондурас Прогресо
ХОНД 03:00
Реал Еспаня Реал Еспаня 2 - 1 Олимпия Тегусигалпа Олимпия Тегусигалпа
НЗЕЛ 03:00
Уелингтън Финикс (р) Уелингтън Финикс (р) 3 - 4 Уайтакере Юнайтед Уайтакере Юнайтед
НБА 03:05
Чикаго Булс Чикаго Булс 118 - 116 Кливлънд Кавалиърс Кливлънд Кавалиърс
НБА 03:05
Минесота Тимбърулвс Минесота Тимбърулвс 112 - 122 Торонто Раптърс Торонто Раптърс
МЕК 03:05
Пачука Пачука 0 - 0 Гуадалахара Гуадалахара
ХОНД 03:15
Вида Вида 0 - 0 Маратон Маратон
ЕСАЛ 03:15
Исидро Метапан Исидро Метапан 1 - 3 Алианса Сан Салвадор Алианса Сан Салвадор
НБА 03:35
Голдън Стейт Уориърс Голдън Стейт Уориърс 109 - 95 Орландо Меджик Орландо Меджик
НБА 03:35
Хюстън Рокетс Хюстън Рокетс 115 - 124 ЛА Лейкърс ЛА Лейкърс
НХЛ 04:00
Минесота Уайлд Минесота Уайлд 7 - 0 Далас Старс Далас Старс
НБА 04:05
Оклахома Сити Тъндър Оклахома Сити Тъндър 119 - 106 Портланд Трейл Блейзърс Портланд Трейл Блейзърс
НБА 04:05
Юта Джаз Юта Джаз 123 - 101 Сакраменто Кингс Сакраменто Кингс
НХЛ 05:00
Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс 4 - 1 Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс
МЕК 05:05
Америка Америка 1 - 0 Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ
АНБЛ 06:00
НЗ Брейкърс НЗ Брейкърс 90 - 68 Мелбърн Юнайтед Мелбърн Юнайтед
АВЛЖ 07:00
Уестърн Сидни Уондърърс (Ж) Уестърн Сидни Уондърърс (Ж) 3 - 1 Пърт Глори (Ж) Пърт Глори (Ж)
АВЛ 07:00
Уестърн Юнайтед Уестърн Юнайтед 3 - 0 Сентрал Коуст Маринърс Сентрал Коуст Маринърс
ММА 07:15
Конър Макгрегър Конър Макгрегър 1 - 0 Доналд Серони Доналд Серони
АНБЛ 08:00
Сидни Кингс Сидни Кингс 98 - 81 Саут Ийст Мелбърн Финикс Саут Ийст Мелбърн Финикс
ХК 08:30
Хепи Вали Хепи Вали 1 - 1 Юен Лонг Юен Лонг
АВЛ 09:30
Уестърн Сидни Уондърърс Уестърн Сидни Уондърърс 0 - 1 Пърт Глори Пърт Глори
ТУР3 12:00
Гюмушанеспор Гюмушанеспор 1 - 3 1922 Коняспор 1922 Коняспор
ТУР3 12:00
Амед Амед 0 - 0 Зонгулдак Кьомюрспор Зонгулдак Кьомюрспор
ТУР3 12:00
Сивас Беледиеспор Сивас Беледиеспор 2 - 0 ББ Бодрумспор ББ Бодрумспор
ТУР3 12:30
Анкара Демирспор Анкара Демирспор 4 - 0 Кахраманмарашспор Кахраманмарашспор
ТУР 12:30
Анталияспор Анталияспор 0 - 3 Гьозтепе Гьозтепе
ИСПСБ 12:30
Мелила УД Мелила УД 1 - 0 Селта де Виго II Селта де Виго II
ТУР3 12:30
Кастамонюспор 1966 Кастамонюспор 1966 1 - 0 Кършехир Беледийеспор Кършехир Беледийеспор
ИРАА 12:30
Мес Рефсенджан Мес Рефсенджан 1 - 2 Кашкай Кашкай
ТУР3 12:30
Сакаряспор Сакаряспор 1 - 0 Елязъгспор Елязъгспор
ИРАА 12:30
Дамаш Гиланиян Дамаш Гиланиян 0 - 0 Малаван Малаван
ИРАА 12:30
Мес Керман Мес Керман 1 - 0 Арман Гохар Арман Гохар
ИРАА 12:30
Фар Сепаси Фар Сепаси 0 - 0 Естеглал Хузестан Естеглал Хузестан
ТУР3 12:30
Йени Чорумспор Йени Чорумспор 1 - 3 Инегьолспор Инегьолспор
ТУР3 12:30
Маниса Маниса 4 - 0 Хаджеттепе Хаджеттепе
ТУР3 12:30
Тарсус Идман Юрду Тарсус Идман Юрду 3 - 0 Шанлъурфаспор Шанлъурфаспор
ТУР3 12:30
Башкент Академи Башкент Академи 2 - 3 Саръйер Саръйер
ТУР3 12:30
Уташ Ушакспор Уташ Ушакспор 2 - 0 Ергене Велимешеспор Ергене Велимешеспор
ГЪP2 12:45
Аполон Лариса Аполон Лариса 2 - 0 Караискакис Караискакис
ИСПСБ 13:00
Талавера КФ Талавера КФ 0 - 1 Рекреативо Уелва Рекреативо Уелва
МЖД 13:00
Шри Ланка Шри Ланка 0 - 3 Бангладеш Бангладеш
ИСПСБ 13:00
Кадис II Кадис II 2 - 0 Йеклано Йеклано
ИСПСБ 13:00
Реал Валядолид II Реал Валядолид II 2 - 0 Осасуна II Осасуна II
ИСПСБ 13:00
Туделано Туделано 1 - 1 Аренас де Гечо Аренас де Гечо
ИСПСБ 13:00
Виляробледо Виляробледо 1 - 4 Марбеля Марбеля
ИСПСБ 13:00
Депортиво Алавес II Депортиво Алавес II 2 - 2 Бургос Бургос
ИСПСБ 13:00
Прат Прат 2 - 2 Ориуела Ориуела
ИСПСБ 13:00
Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона 1 - 0 Барселона II Барселона II
ИСПСБ 13:00
Еспаньол II Еспаньол II 2 - 2 Ебро Ебро
ИСПСБ 13:00
Интернасионал Мадрид Интернасионал Мадрид 0 - 2 Коруксо Коруксо
ТУР1 13:00
Истанбулспор Истанбулспор 1 - 1 ББ Ерзурумспор ББ Ерзурумспор
ИСПСБ 13:00
УК Мурсия УК Мурсия 4 - 3 Линенсе Линенсе
ТУР1 13:00
Кечийоренгюджю Кечийоренгюджю 0 - 1 Ескишехирспор Ескишехирспор
ИСП 13:00
Майорка Майорка 4 - 1 Валенсия Валенсия
ИСП2 13:00
Елче Елче 1 - 1 Алкоркон Алкоркон
ИСПСБ 13:00
Лангрео Лангрео 2 - 0 Реал Овиедо II Реал Овиедо II
ИСПСБ 13:00
Пеня Депортива Пеня Депортива 3 - 1 Атлетико Мадрид II Атлетико Мадрид II
ИСПСБ 13:00
Лас Розас Лас Розас 1 - 1 Хетафе II Хетафе II
ИСПСБ 13:00
Олот Олот 1 - 1 Корнея Корнея
ХОЛ 13:15
ВВВ ВВВ 1 - 1 ПСВ ПСВ
ПОР2 13:15
Фаренсе Фаренсе 0 - 0 Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля
ИНД 13:30
Мун Баган Мун Баган 2 - 1 Ийст Бенгал Ийст Бенгал
АЦБ 13:30
БК Фуенлабрада БК Фуенлабрада 90 - 94 ФК Барселона Баскет ФК Барселона Баскет
АЦБ 13:30
БК Андора БК Андора 93 - 69 Обрадойро КАБ Обрадойро КАБ
ИТААЖ 13:30
Фиорентина (Ж) Фиорентина (Ж) 6 - 1 Флоренция (Ж) Флоренция (Ж)
ИТААЖ 13:30
Емполи (Ж) Емполи (Ж) 1 - 2 Ювентус (Ж) Ювентус (Ж)
ИТА 13:35
Милан Милан 3 - 2 Удинезе Удинезе
AНГЧ 14:00
Нотингам Форест Нотингам Форест 3 - 1 Лутън Таун Лутън Таун
ГЪP2 14:00
Панахайки Панахайки 4 - 0 Керкира Керкира
ТУН 14:00
ЕС Тунис ЕС Тунис 2 - 1 Клуб Африкан Клуб Африкан
АНГЖЕ 14:00
Бирмингам Сити (Ж) Бирмингам Сити (Ж) 0 - 2 Манчестър Сити (Ж) Манчестър Сити (Ж)
АНГЖЕ 14:00
Манчестър Юнайтед (Ж) Манчестър Юнайтед (Ж) 3 - 0 Тотнъм Хотспър (Ж)	 Тотнъм Хотспър (Ж)
ИСПСБ 14:00
Лас Палмас II Лас Палмас II 2 - 1 Атлетико Балеарес Атлетико Балеарес
ЕХФЕХ 15:00
Португалия (хандбал) Португалия (хандбал) 25 - 28 Исландия (хандбал) Исландия (хандбал)
РШК 15:00
Сарацини Сарацини 27 - 24 Расинг 92 Расинг 92
АСДМ 15:00
Али Картър Али Картър 8 - 10 Стюърт Бингъм Стюърт Бингъм
ТУР 15:00
Галатасарай Галатасарай 2 - 1 Денизлиспор Денизлиспор
РШК 15:00
Мюнстър Мюнстър 33 - 6 Оспрейс Оспрейс
УГАНД 15:00
Уакисо Джайънтс Уакисо Джайънтс 1 - 0 Ондупарака Ондупарака
ГЪP2 15:00
Аполон Смирни Аполон Смирни 0 - 0 Ханя-Кисамикос Ханя-Кисамикос
МЛТ 15:00
Сайрънс Сайрънс 2 - 0 Моста Моста
ТУР 15:00
Трабзонспор Трабзонспор 6 - 0 Касъмпаша Касъмпаша
ИСП 15:00
Реал Бетис Реал Бетис 3 - 0 Реал Сосиедад Реал Сосиедад
ГЪР 15:00
Ксанти Ксанти 0 - 1 Панатинайкос Панатинайкос
КУВ 15:25
Ал Шабаб Кувейт Ал Шабаб Кувейт 0 - 0 Ярмук Ярмук
ИТАСД 15:30
Турис Неаполис Турис Неаполис 4 - 1 Ладисполи Ладисполи
ИТАСД 15:30
Бианкавила Бианкавила 1 - 0 Ликата Ликата
ИТАСД 15:30
Савоя Савоя 0 - 0 Марина ди Рагуса Марина ди Рагуса
БEЛ 15:30
Серкъл Брюж Серкъл Брюж 1 - 2 Антверп Антверп
ИТАСД 15:30
Джуляно Джуляно 2 - 1 Марсала Марсала
ИТАСД 15:30
Вис Артена Вис Артена 3 - 0 Априлия Априлия
ИТАСД 15:30
Латина Латина 2 - 0 Касино Касино
ИТАСД 15:30
Трастевере Трастевере 3 - 3 Будони Будони
ИТАСД 15:30
Арзачена Арзачена 2 - 4 Остия Маре Лидокалчо Остия Маре Лидокалчо
ИТАСД 15:30
Портичи Портичи 0 - 2 Чита ди Анани Чита ди Анани
ИТАСД 15:30
Атлетико Фрегене Атлетико Фрегене 3 - 0 Вастезе Вастезе
ИТАСД 15:30
Месина Месина 1 - 0 Сан Томазо Сан Томазо
ИТАСД 15:30
Палмезе Палмезе 1 - 0 Тройна Тройна
ИТАСД 15:30
Кориляно Калабро Кориляно Калабро 0 - 1 ФК Месина ФК Месина
АЛЖ 15:30
НК Магра НК Магра 1 - 1 Парадоу АК Парадоу АК
ИТП1 15:30
Аталанта (19) Аталанта (19) 0 - 0 Торино (19) Торино (19)
ИТАСД 15:30
Фоджа Фоджа 2 - 0 Ночерина Ночерина
ИТАСД 15:30
Соренто Соренто 2 - 1 Гравина Гравина
ИТАСД 15:30
Фиделис Андрия Фиделис Андрия 0 - 2 Гладиатор Гладиатор
ИТАСД 15:30
Гелбисон Гелбисон 0 - 0 Франкавила Франкавила
ИТАСД 15:30
Грументум Грументум 0 - 0 Аудаче Чериньола Аудаче Чериньола
ИТАСД 15:30
Тим Алтамура Тим Алтамура 4 - 0 Агрополи Агрополи
ИТАСД 15:30
Нола 1925 Нола 1925 2 - 0 Читановезе Читановезе
ИТАСД 15:30
Ачиреале Ачиреале 3 - 1 Кастровилари Кастровилари
ИТАСД 15:30
Йези Йези 0 - 2 Сан Николо Сан Николо
ХОЛ 15:30
Аякс Аякс 2 - 1 Спарта Ротердам Спарта Ротердам
ИТАСД 15:30
Бустезе Милано Сити Бустезе Милано Сити 1 - 1 Кастеланзесе Кастеланзесе
ИТАСД 15:30
Сереньо Сереньо 2 - 0 Дро Алто Гарда Дро Алто Гарда
ИТАСД 15:30
Левико Левико 1 - 0 Фолгоре Каратезе Фолгоре Каратезе
ИТАСД 15:30
Инверуно Инверуно 0 - 3 Леняно Леняно
ИТАСД 15:30
Вила Вале Вила Вале 0 - 1 Нибионоджионо Нибионоджионо
ИТАСД 15:30
Караваджо Караваджо 1 - 2 Тритиум Тритиум
ИТАСД 15:30
Про Сесто Про Сесто 1 - 0 Виртус Болцано Виртус Болцано
ИТАСД 15:30
Сканцорошате Сканцорошате 3 - 0 Виртус Чисерано Бергамо Виртус Чисерано Бергамо
ИТАСД 15:30
Сондрио Сондрио 0 - 3 Арконатезе Арконатезе
ИТАСД 15:30
Кионс Кионс 0 - 0 Вилафранка Вилафранка
ИТАСД 15:30
Калдиеро Терме Калдиеро Терме 2 - 1 Вигазио Вигазио
ИТАСД 15:30
Адриезе Адриезе 1 - 0 Унион Фелтре Унион Фелтре
ЮАР2 15:30
Ричардс Бей Ричардс Бей 0 - 1 Утонгати Утонгати
ИТАСД 15:30
Понте Сан Пиетро Понте Сан Пиетро 1 - 1 Брусапорто Брусапорто
ИТАСД 15:30
Прато Прато 5 - 0 Вербания Вербания
ИТАСД 15:30
Касале Касале 2 - 0 Вадо Вадо
ХОЛ 15:30
Емен Емен 1 - 0 Хераклес Хераклес
ХОЛ1 15:30
Ден Бош Ден Бош 2 - 3 Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс
ЮАР 15:30
Полокване Сити Полокване Сити 1 - 1 Голдън Ероус Голдън Ероус
ЮАР 15:30
Блумфонтейн Селтик Блумфонтейн Селтик 1 - 1 Чипа Юнайтед Чипа Юнайтед
ЮАР 15:30
СуперСпорт Юнайтед СуперСпорт Юнайтед 1 - 2 Мамелъди Съндаунс Мамелъди Съндаунс
ТУР1 15:30
Болуспор Болуспор 0 - 2 Османлъспор Османлъспор
ЮАР2 15:30
Чакума Мадзивхадила Чакума Мадзивхадила 1 - 0 Мбомбела Юнайтед Мбомбела Юнайтед
ЮАР2 15:30
Роял Ийгълс Роял Ийгълс 1 - 4 Кейп Умоя Юнайтед Кейп Умоя Юнайтед
ИТАСД 15:30
Гивизано Борго Моцано Гивизано Борго Моцано 0 - 2 Бра Бра
ИТАСД 15:30
Киери Киери 0 - 1 Боргосезия Боргосезия
ИТАСД 15:30
Савона Савона 2 - 1 Каронезе Каронезе
ИТАСД 15:30
Лигорна Лигорна 2 - 2 Фезанесе Фезанесе
ИТАСД 15:30
Реал Форте Керчета Реал Форте Керчета 1 - 1 Лукезе Лукезе
ИТАСД 15:30
Лупарензе Лупарензе 1 - 0 Тамай Тамай
ИТАСД 15:30
Клодиензе Клодиензе 2 - 2 Сан Луиджи Сан Луиджи
ИТАСД 15:30
Помеция Помеция 0 - 1 Албалонга Албалонга
ИТАСД 15:30
Адрензе Адрензе 1 - 2 Сасо Маркони Сасо Маркони
ИТАСД 15:30
Вигор Карпането Вигор Карпането 1 - 1 Медзолара Медзолара
ИТАСД 15:30
Лентиджионе Лентиджионе 2 - 2 Мантова Мантова
ИТАСД 15:30
Форли Форли 0 - 1 Фанфула Фанфула
ИТАСД 15:30
Калвина Калвина 0 - 0 Крема Крема
ИТАСД 15:30
Картиляно Картиляно 1 - 1 Монтебелуна Монтебелуна
ИТАСД 15:30
Амброзияна Амброзияна 3 - 0 Джарлинс Муцане Джарлинс Муцане
ИТАСД 15:30
Белуно Белуно 1 - 2 Делта Порто Теле Делта Порто Теле
ИТАСД 15:30
Камподарседжо Камподарседжо 2 - 2 Есте Есте
ИТАСД 15:30
Леняго Салус Леняго Салус 0 - 0 Местре Местре
ИТАСД 15:30
Монтеварки Калчо Монтеварки Калчо 0 - 1 Бастия Калчо Бастия Калчо
ИТАСД 15:30
Гаворано Гаворано 1 - 0 Скандичи Скандичи
ИТАСД 15:30
Реал Джулиянова Реал Джулиянова 0 - 0 Мателика Калчо Мателика Калчо
ИТАСД 15:30
Фламина Фламина 0 - 0 Канара Канара
ИТАСД 15:30
Грасина Грасина 2 - 1 Нуова Монтероси Нуова Монтероси
ИТАСД 15:30
Сангистезе Сангистезе 0 - 1 Пинето Пинето
ИТАСД 15:30
Алянезе Алянезе 2 - 0 Санджиованезе Санджиованезе
ИТАСД 15:30
Католика Католика 1 - 1 Олимпия Аньонезе Олимпия Аньонезе
ИТАСД 15:30
Сан Донато Таварнеле Сан Донато Таварнеле 1 - 1 Спортинг Трестина Спортинг Трестина
ИТАСД 15:30
Монтеджорджо Монтеджорджо 1 - 2 Реканатезе Реканатезе
ИНД 15:45
Чърчил Брадърс Чърчил Брадърс 1 - 2 ТРАЮ ТРАЮ
ИТАСД 16:00
УС Битонто УС Битонто 2 - 0 Чита ди Фасано Чита ди Фасано
ИТАСД 16:00
Бриндиси Бриндиси 1 - 1 Казарано Казарано
ИТАСД 16:00
Торес Торес 0 - 1 Ланузеи Ланузеи
ИНДСЛ 16:00
Джамшедпур Джамшедпур 3 - 2 Керала Бластърс Керала Бластърс
ГББЛ 16:00
Крейлсхайм Мерлинс Крейлсхайм Мерлинс 101 - 98 БК Хамбург БК Хамбург
ИТЛП 16:00
Катания Катания 1 - 1 Потенца Калчо Потенца Калчо
ИТАСД 16:00
Фосано Фосано 3 - 4 Серавеца Серавеца
ИТЛП 16:00
Паганезе Паганезе 0 - 0 Сикула Леонцио Сикула Леонцио
ГББЛ 16:00
БК Лудвигсбург БК Лудвигсбург 81 - 74 БК Байерн Мюнхен БК Байерн Мюнхен
АНГЖЕ 16:00
Арсенал (Ж) Арсенал (Ж) 1 - 4 Челси (Ж) Челси (Ж)
ИТАБ 16:00
Пескара Пескара 1 - 2 Салернитана Салернитана
ИТА 16:00
Лече Лече 1 - 1 Интер Интер
ИТА 16:00
Бреша Бреша 2 - 2 Каляри Каляри
ИТА 16:00
Болоня Болоня 1 - 1 Елас Верона Елас Верона
ИТЛП 16:00
Тернана Тернана 3 - 1 Ренде Ренде
ИТЛП 16:00
Касертана Касертана 1 - 1 Виртус Франкавила Виртус Франкавила
ИТЛП 16:00
Вибонезе Вибонезе 0 - 1 Кавезе Кавезе
ИТЛП 16:00
Бишелие Бишелие 1 - 2 Реджина Реджина
ИТЛП 16:00
Бари Бари 5 - 2 ФК Риети ФК Риети
ИТЛП 16:00
Монца Монца 1 - 1 Комо Комо
ИТЛП 16:00
Сюдтирол Сюдтирол 4 - 1 Римини Римини
ИТЛП 16:00
Калчо Падова Калчо Падова 0 - 1 Модена Модена
ИТЛП 16:00
Губио Губио 0 - 1 Арциняно Валчямпо Арциняно Валчямпо
ИТАБ 16:00
Специя Специя 1 - 1 Читадела Читадела
ИТЛП 16:00
Ювентус II Ювентус II 1 - 0 Арецо Арецо
САНМА 16:00
Ювенес/Догана Ювенес/Догана 0 - 3 СС Космос СС Космос
АНГЖЕ 16:00
Евертън (Ж) Евертън (Ж) 3 - 1 Рединг (Ж) Рединг (Ж)
ИТЛП 16:00
Олбия Олбия 1 - 1 Понтедера Понтедера
ИТАСД 16:00
Нардо Калчо Нардо Калчо 1 - 1 Таранто Таранто
АНГ 16:00
Бърнли Бърнли 2 - 1 Лестър Сити Лестър Сити
ИТЛП 16:00
Перголетезе Перголетезе 0 - 3 Про Патрия Про Патрия
САНМА 16:00
Фаетано Фаетано 1 - 0 Домагнано Домагнано
САНМА 16:00
Сан Джовани Сан Джовани 1 - 2 Фиорентино Фиорентино
ГЕР 16:30
Херта БШК Херта БШК 0 - 4 Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен
НПФЛ 16:30
Уики Турист Уики Турист 2 - 1 МФМ МФМ
АНГЖЕ 17:00
Уест Хям Юнайтед (Ж) Уест Хям Юнайтед (Ж) 2 - 1 Брайтън & Хоув Албиън (Ж) Брайтън & Хоув Албиън (Ж)
АНГЖЕ 17:00
Бристол Сити (Ж) Бристол Сити (Ж) 0 - 1 Ливърпул (Ж) Ливърпул (Ж)
ГАНА 17:00
Либърти Профешънълс Либърти Профешънълс 1 - 2 Хартс ъф Оак Хартс ъф Оак
ГАНА 17:00
Елмина Шаркс Елмина Шаркс 1 - 1 Грейт Олимпикс Грейт Олимпикс
ГАНА 17:00
Дриймс Мадина Дриймс Мадина 1 - 0 Медеама Медеама
НПФЛ 17:00
Ифеани Уба Ифеани Уба 2 - 0 Енимба Енимба
ПОР 17:00
Пасош де Ферейра Пасош де Ферейра 0 - 0 Жил Висенте Жил Висенте
ПОР2 17:00
Академико Висеу Академико Висеу 0 - 0 Шавеш Шавеш
ПОР2 17:00
Кова Пиедаде Кова Пиедаде 3 - 1 Насионал Мадейра Насионал Мадейра
НПФЛ 17:00
Кано Пиларс Кано Пиларс 2 - 0 Аква Юнайтед Аква Юнайтед
ПОР2 17:00
Каса Пия Каса Пия 2 - 2 Варзим Варзим
БЕЛ2 17:00
АХ Льовен АХ Льовен 1 - 3 Вестерло Вестерло
МЛТ 17:00
Гзира Юнайтед Гзира Юнайтед 1 - 2 Санта Лучия ФК Санта Лучия ФК
НПФЛ 17:00
Енугу Рейнджърс Енугу Рейнджърс 3 - 1 Абия Уориърс Абия Уориърс
ИСП2 17:00
Депортиво Ла Коруня Депортиво Ла Коруня 1 - 0 Кадис Кадис
НПФЛ 17:00
Квара Юнайтед Квара Юнайтед 0 - 0 Съншайн Старс Съншайн Старс
ШОТК 17:00
Дънди Юнайтед Дънди Юнайтед 2 - 2 Хибърниън Хибърниън
НПФЛ 17:00
Лоби Старс Лоби Старс 0 - 0 Аква Старлетс Аква Старлетс
НПФЛ 17:00
Платеу Юнайтед Платеу Юнайтед 5 - 0 Адамава Юнайтед Адамава Юнайтед
ИСП 17:00
Виляреал Виляреал 1 - 2 Еспаньол Еспаньол
НПФЛ 17:00
Хартленд Хартленд 0 - 0 Кацина Юнайтед Кацина Юнайтед
ЕХФЕХ 17:15
Словения (хандбал) Словения (хандбал) 28 - 29 Унгария (хандбал) Унгария (хандбал)
ГЪР 17:15
АЕК Атина АЕК Атина 3 - 0 Лариса Лариса
ГЪР 17:15
Атромитос Атромитос 0 - 0 Волос НФК Волос НФК
ИСПСБ 17:30
Ехея Ехея 1 - 0 Лягостера Лягостера
ХОЛ 17:45
АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 2 - 0 РКК Валвейк РКК Валвейк
КУВ 17:55
Ал Насър Кувейт Ал Насър Кувейт 1 - 2 Ал Сахел Ал Сахел
ИСПСБ 18:00
Салмантино УДС Салмантино УДС 0 - 3 Аморебиета Аморебиета
ТУР 18:00
Бешикташ Бешикташ 1 - 2 Сивасспор Сивасспор
ИСПСБ 18:00
Калаора Калаора 2 - 3 Атлетик Клуб II Атлетик Клуб II
ИСПСБ 18:00
Харо Депортиво Харо Депортиво 1 - 2 УД Логронес УД Логронес
ЛБСА 18:00
БК Варезе БК Варезе 91 - 85 Палаканестро Триесте Палаканестро Триесте
ГЪР 18:00
ПАОК ПАОК 3 - 1 Астерас Триполи Астерас Триполи
ТУР1 18:00
Бурсаспор Бурсаспор 2 - 1 Фатих Карагюмрюк Фатих Карагюмрюк
ИСПСБ 18:00
СС Рейес СС Рейес 1 - 0 Спортинг Хихон II Спортинг Хихон II
ИСПСБ 18:00
Бадалона Бадалона 0 - 0 ФК Андора ФК Андора
ИСПСБ 18:00
Сан Фернандо КД Сан Фернандо КД 2 - 3 Гранада II Гранада II
ИСПСБ 18:00
Алхесирас Алхесирас 0 - 1 Реал Мурсия Реал Мурсия
ИСПСБ 18:00
Марино де Луанко Марино де Луанко 1 - 0 Реал Мадрид II Реал Мадрид II
ИСПСБ 18:00
Баракалдо Баракалдо 0 - 1 Гихуело Гихуело
ИСПСБ 18:00
Сабадел Сабадел 1 - 0 Леванте II Леванте II
ИСПСБ 18:00
Кордоба Кордоба 1 - 1 Виларубия Виларубия
ИСПСБ 18:00
Мерида Мерида 0 - 0 Санлукеньо Санлукеньо
АЦБ 18:00
БК Билбао БК Билбао 88 - 77 Баскет Манреса Баскет Манреса
ИТП1 18:00
Сасуоло (19) Сасуоло (19) 2 - 0 Болоня (19) Болоня (19)
МАР 18:00
Хурибга Хурибга 1 - 0 КР Хемис Земамра КР Хемис Земамра
ИСПСБ 18:00
Понтеведра Понтеведра 0 - 0 Расинг Ферол Расинг Ферол
РШК 18:15
Стад Тулузен Стад Тулузен 35 - 14 Глостър Ръгби Глостър Ръгби
ЛБСА 18:15
Баскет Бриндиси Баскет Бриндиси 88 - 81 Виртус Рома Виртус Рома
ФРАК 18:15
Монпелие Монпелие 5 - 0 Каен Каен
ФРАК 18:15
Руан Руан 1 - 4 Анже СКО Анже СКО
РШК 18:15
Монпелие Ръгби Монпелие Ръгби 35 - 29 Конахт Ръгби Конахт Ръгби
ФРАК 18:15
Атлетико Марсилия Атлетико Марсилия 0 - 2 Рен Рен
ФРАК 18:15
Дижон Дижон 5 - 0 Ним Ним
ИТЛП 18:30
Терамо Терамо 1 - 0 Авелино Авелино
ИТЛП 18:30
Равена Равена 1 - 1 Фано Фано
АНГ 18:30
Ливърпул Ливърпул 2 - 0 Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед
ИТЛП 18:30
Катанзаро Катанзаро 1 - 2 Монополи Монополи
ИТЛП 18:30
Леко Леко 3 - 2 Новара Новара
ИТЛП 18:30
Карарезе Карарезе 3 - 1 Робур Сиена Робур Сиена
ИСПСБ 18:30
Културал Леонеса Културал Леонеса 0 - 0 Реал Унион Реал Унион
ИТЛП 18:30
Виченца Виртус Виченца Виртус 1 - 0 Карпи Карпи
ИТСЛЕ 19:00
Латина Волей Латина Волей 1 - 3 Волей Лубе Волей Лубе
ИТСЛЕ 19:00
Волей Перуджа Волей Перуджа 3 - 0 Волей Монца Волей Монца
ИТСЛЕ 19:00
Трентино Волей Трентино Волей 3 - 1 Вибо Валентия Вибо Валентия
ИТСЛЕ 19:00
Палаволо Пиаченца Палаволо Пиаченца 3 - 1 БлуВолей Верона БлуВолей Верона
ИТСЛЕ 19:00
Сора Волей Сора Волей 0 - 3 Палаволо Модена Палаволо Модена
ИТСЛЕ 19:00
Волей Милано Волей Милано 3 - 0 Волей Равена Волей Равена
ИСПСБ 19:00
Валенсия II Валенсия II 1 - 2 Кастейон Кастейон
ИСПСБ 19:00
Картахена Картахена 1 - 1 Дон Бенито Дон Бенито
ИТА 19:00
Дженоа Дженоа 1 - 3 Рома Рома
КРПД 19:00
Картахинес Картахинес 1 - 2 Депортиво Саприса Депортиво Саприса
БEЛ 19:00
Андерлехт Андерлехт 1 - 2 Клуб Брюж Клуб Брюж
ГЕР 19:00
Падерборн Падерборн 1 - 4 Байер Леверкузен Байер Леверкузен
КРЛА 19:00
Есказусена Есказусена 2 - 1 Туриялба Туриялба
ЛБСА 19:00
БК Песаро БК Песаро 82 - 107 БК Динамо Сасари БК Динамо Сасари
ГББЛ 19:00
Баскетс Бамберг Баскетс Бамберг 85 - 86 БК Фехта БК Фехта
ПОР2 19:15
Вилафранкензе Вилафранкензе 1 - 1 Пенафиел Пенафиел
ИСП2 19:15
Реал Овиедо Реал Овиедо 1 - 1 Уеска Уеска
ИСП2 19:15
Расинг Сантандер Расинг Сантандер 1 - 1 Лас Палмас Лас Палмас
ЕХФЕХ 19:30
Норвегия (хандбал) Норвегия (хандбал) 23 - 20 Швеция (хандбал) Швеция (хандбал)
ИСП 19:30
Атлетик Клуб Атлетик Клуб 1 - 1 Селта де Виго Селта де Виго
ЕГИП 19:30
Ал Мокавлун Ал Мокавлун 0 - 2 Ал Ахли Кайро Ал Ахли Кайро
ПОР 19:30
Фамаликао Фамаликао 1 - 1 Маритимо Маритимо
ГВАТ 19:30
Антигуа ГФК Антигуа ГФК 1 - 2 Изтапа Изтапа
АЦБ 19:30
Реал Мадрид Балонсесто Реал Мадрид Балонсесто 94 - 95 Баскония Баскония
НХЛ 19:30
Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс 4 - 3 Бостън Бруинс Бостън Бруинс
ГЪР 19:35
Олимпиакос Пирея Олимпиакос Пирея 4 - 2 Арис Арис
МАР 20:00
РСБ Беркан РСБ Беркан 2 - 2 Раджа Казабланка Раджа Казабланка
МЕК 20:00
Толука Толука 2 - 3 Некакса Некакса
ГВАТ 20:00
Малакатеко Малакатеко 1 - 0 Гуастатоя Гуастатоя
ИЗР 20:15
Апоел Тел Авив Апоел Тел Авив 3 - 1 Апоел Раанана Апоел Раанана
ИСПСБ 20:30
Севиля II Севиля II 1 - 1 Бадахос Бадахос
АЦБ 21:00
БК Валенсия БК Валенсия 82 - 62 БК УКАМ Мурсия БК УКАМ Мурсия
БEЛ 21:00
Зулте Варегем Зулте Варегем 0 - 3 Генк Генк
ИСП2 21:30
Екстремадура УД Екстремадура УД 1 - 2 Алмерия Алмерия
ИСП2 21:30
Тенерифе Тенерифе 1 - 0 Херона Херона
ЛБСА 21:45
БК Бреша БК Бреша 78 - 72 БК Олимпия Милано БК Олимпия Милано
ИТА 21:45
Ювентус Ювентус 2 - 1 Парма Парма
ФРАК 21:55
Лориен Лориен 0 - 1 ПСЖ ПСЖ
ЯМК 22:00
Тиволи Гардънс Тиволи Гардънс 1 - 0 ЮУИ ЮУИ
НБА 22:00
Сан Антонио Спърс Сан Антонио Спърс 107 - 102 Маями Хийт Маями Хийт
КРЛА 22:00
Гуанакастека Гуанакастека 3 - 3 Барио Мексико Барио Мексико
ЯМК 22:00
Вере Юнайтед Вере Юнайтед 0 - 1 Уотърхаус Уотърхаус
ЯМК 22:00
Молинес Юнайтед Молинес Юнайтед 0 - 2 Портмор Юнайтед Портмор Юнайтед
ЯМК 22:00
Дънбехолдън Дънбехолдън 1 - 0 Кавалиър Кавалиър
ИТАБ 22:00
Беневенто Беневенто 1 - 1 Пиза Пиза
КРПД 22:00
Мюнисипал Гресия Мюнисипал Гресия 1 - 0 Ла У Университариос Ла У Университариос
ПОР 22:00
Рио Аве Рио Аве 2 - 0 Боависта Боависта
ИСП 22:00
Барселона Барселона 1 - 0 Гранада Гранада
НФЛ 22:05
Канзас Сити Чийфс Канзас Сити Чийфс 35 - 24 Тенеси Тайтънс Тенеси Тайтънс
ХОНД 23:00
Реал де Минас Реал де Минас 4 - 0 Платенсе Платенсе
КРЛА 23:00
Кармелита Кармелита 0 - 0 Пунтаренас Пунтаренас
КРЛА 23:00
Кофутпа Кофутпа 2 - 0 Мюнисипал Либерия Мюнисипал Либерия
АРЖК 23:00
Депортиво Мадрин Депортиво Мадрин 5 - 1 Сол де Майо Сол де Майо
КРПД 23:00
Жикарал Жикарал 2 - 1 Лимон Лимон
ЕСАЛ 23:00
Мюнисипал Лимено Мюнисипал Лимено 0 - 1 ФАС ФАС
ЕСАЛ 23:15
Индепендиенте Сан Висенте Индепендиенте Сан Висенте 1 - 0 Онсе Мюнисипал Онсе Мюнисипал