Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
НХЛ 00:00
Минесота Уайлд Минесота Уайлд 0 - 2 Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс
ТРО 00:05
Педро Боскардин Диас Педро Боскардин Диас 0 - 2 Йозеф Ковалик Йозеф Ковалик
ПАР 00:15
Серо Портеньо Серо Портеньо 2 - 2 Гуайреня Гуайреня
АРЖ 00:40
Атлетико Тукуман Атлетико Тукуман 0 - 2 Архентинос Хуниорс Архентинос Хуниорс
АРЖ 00:55
Росарио Сентрал Росарио Сентрал 1 - 0 Химнасия Ла Плата Химнасия Ла Плата
АРЖБ 01:00
Феро Карил Оесте Феро Карил Оесте 1 - 0 Индепендиенте Ривадавия Индепендиенте Ривадавия
ЛПФ 01:00
Тауро Тауро 1 - 0 Коста дел Есте Коста дел Есте
ГВАТ 01:00
Комуникасьонес Комуникасьонес 1 - 0 Михко Михко
ЕСАЛ 01:00
Санта Текла Санта Текла 2 - 1 Чалатенанго Чалатенанго
МЕК 01:00
Пачука Пачука 1 - 0 Пуебла Пуебла
ЕКВ 01:00
Макара Макара 1 - 1 Универсидад Католика Кито Универсидад Католика Кито
МЕК2 01:00
Атлетико Сакатепек Атлетико Сакатепек 1 - 0 Алебриес де Оахака Алебриес де Оахака
МЕК 01:00
Толука Толука 2 - 3 Пумас УНАМ Пумас УНАМ
ВЕН 01:00
Самора Самора 1 - 0 Арагуа Арагуа
КОЛА 01:10
Мильонариос Мильонариос 2 - 1 Бояка Чико Бояка Чико
ТДБО 01:15
Престън Браун Престън Браун 0 - 2 Емилио Гомес Емилио Гомес
АРЖБ 01:35
Тигре Тигре 2 - 0 Атлетико Рафаела Атлетико Рафаела
НХЛ 02:00
Отава Сенатърс Отава Сенатърс 2 - 4 Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс
НХЛ 02:00
Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс 3 - 3 Далас Старс Далас Старс
АРЖБ 02:00
Алварадо Алварадо 2 - 0 Баракас Сентрал Баракас Сентрал
ТСНЙО 02:10
Андреас Сепи Андреас Сепи 2 - 0 Джейсън Юнг Джейсън Юнг
ТДБО 02:15
Алекс Болт Алекс Болт 1 - 2 Стефан Козлов Стефан Козлов
ЧИЛИ 02:30
Депортес Икике Депортес Икике 0 - 4 Депортиво Антофагаста Депортиво Антофагаста
ПАР 02:30
Насионал Асунсион Насионал Асунсион 1 - 2 Клуб Гуарани Клуб Гуарани
АРЖБ 02:30
Митре Сантяго д. Естеро Митре Сантяго д. Естеро 0 - 1 Атланта Атланта
АРЖ 02:50
Талерес де Кордоба Талерес де Кордоба 1 - 0 Сан Лоренсо Сан Лоренсо
НЗЕЛ 03:00
Оклънд Сити Оклънд Сити 5 - 1 Кентърбъри Юнайтед Кентърбъри Юнайтед
КРЛА 03:00
Уругвай де Коронадо Уругвай де Коронадо 2 - 0 Мюнисипал Гарабито Мюнисипал Гарабито
МЕК 03:00
Америка Америка 2 - 0 Атлас Атлас
МЕК2 03:00
Селая Селая 0 - 1 Минерос де Сакатекас Минерос де Сакатекас
ГВАТ 03:00
Кобан Империал Кобан Империал 1 - 0 Сикинала Сикинала
ХОНД 03:00
Мотагуа Мотагуа 1 - 0 Реал Еспаня Реал Еспаня
НХЛ 03:00
Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч 1 - 3 ЛА Кингс ЛА Кингс
ПЕРУ 03:00
Алианса Лима Алианса Лима 1 - 0 Атлетико Грау Атлетико Грау
ЛПФ 03:00
Сан Франциско Сан Франциско 0 - 2 Университарио Сиудад де Панама Университарио Сиудад де Панама
МЕК 03:06
Монтерей Монтерей 1 - 1 Хуарес Хуарес
КОЛА 03:15
Атлетико Насионал Атлетико Насионал 2 - 2 Депортиво Кали Депортиво Кали
ХОНД 03:15
Вида Вида 1 - 3 Олимпия Тегусигалпа Олимпия Тегусигалпа
КРПД 04:00
Ередияно Ередияно 3 - 3 Сан Карлос Сан Карлос
НХЛ 05:00
Калгари Флеймс Калгари Флеймс 4 - 8 Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс
НХЛ 05:00
Аризона Койотис Аризона Койотис 3 - 1 Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс
МЕК2 05:00
Дорадос Дорадос 1 - 1 Симаронес де Сонора Симаронес де Сонора
МЕК 05:05
Гуадалахара Гуадалахара 1 - 2 Крус Асул Крус Асул
НХЛ 05:30
Вегас Голдън Найтс Вегас Голдън Найтс 1 - 0 Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс
АНБЛ 06:00
Саут Ийст Мелбърн Финикс Саут Ийст Мелбърн Финикс 90 - 109 Мелбърн Юнайтед Мелбърн Юнайтед
АВЛЖ 06:30
Пърт Глори (Ж) Пърт Глори (Ж) 4 - 2 Бризбейн Роар (Ж) Бризбейн Роар (Ж)
ЯПКЛ 07:00
Саган Тосу Саган Тосу 0 - 3 Консадоле Сапоро Консадоле Сапоро
ЯПКЛ 07:00
Урава Редс Урава Редс 5 - 2 Вегалта Сендай Вегалта Сендай
ЯПКЛ 07:00
Нагоя Грампус Нагоя Грампус 1 - 0 Кашима Антлърс Кашима Антлърс
ЯПКЛ 07:00
Кавазаки Фронтале Кавазаки Фронтале 5 - 1 Шимизу С-Пулс Шимизу С-Пулс
ЯПКЛ 07:00
Йокохама Йокохама 0 - 2 Санфрече Хирошима Санфрече Хирошима
АВЛЖ 07:00
Мелбърн Виктори (Ж) Мелбърн Виктори (Ж) 0 - 4 Мелбърн Сити (Ж) Мелбърн Сити (Ж)
АВЛ 07:00
Уестърн Юнайтед Уестърн Юнайтед 0 - 1 Бризбейн Роар Бризбейн Роар
АВЛЖ 07:00
Канбера Юнайтед (Ж) Канбера Юнайтед (Ж) 3 - 1 Аделаида Юнайтед (Ж) Аделаида Юнайтед (Ж)
ЯПКЛ 08:00
Гамба Осака Гамба Осака 0 - 1 Кашива Рейсол Кашива Рейсол
ЯПКЛ 08:00
Шонан Белмаре Шонан Белмаре 1 - 0 Ойта Тринита Ойта Тринита
ЯПКЛ 08:00
Серезо Осака Серезо Осака 4 - 1 Мацумото Ямага Мацумото Ямага
АВНПЛ 08:00
Сейнт Албанс Сейнтс Сейнт Албанс Сейнтс 4 - 2 Грийн Гъли Грийн Гъли
ТДТЧ 08:45
Шуай Джън Шуай Джън 1 - 2 Ана Богдан Ана Богдан
ТДТЧ 08:45
Юлия Гьоргес Юлия Гьоргес 1 - 2 Сорана Кърстя Сорана Кърстя
ТДТЧ 08:45
Аляксандра Саснович Аляксандра Саснович 2 - 0 Анна Блинкова Анна Блинкова
ТДТЧ 08:45
Габриела Дабровски Габриела Дабровски 0 - 2 Дженифър Брейди Дженифър Брейди
АВНПЛ 09:00
Ийстърн Лайънс Ийстърн Лайънс 0 - 3 Бентлей Грийнс Бентлей Грийнс
ИНД 10:30
Пунджаб Пунджаб 1 - 0 Реал Кашмир Реал Кашмир
ТДТЧ 10:45
Ксинюн Хан Ксинюн Хан 0 - 2 Полона Херцог Полона Херцог
ТДТЧ 10:45
Кристина Младенович Кристина Младенович 2 - 0 Дария Касаткина Дария Касаткина
ТДТЧ 10:45
Вероника Кудерметова Вероника Кудерметова 2 - 1 Тереза Мартинцова Тереза Мартинцова
ТДТЧ 10:45
Кирстен Флипкенс Кирстен Флипкенс 0 - 2 Бетани Матек-Сандс Бетани Матек-Сандс
ГЕРОЛ 11:45
Палома Палома 3 - 0 Буххолц Буххолц
ГЕР19 12:00
Херта БШК (19) Херта БШК (19) 2 - 3 Вердер Бремен (19) Вердер Бремен (19)
ГЕР19 12:00
Холщайн Кил (19) Холщайн Кил (19) 0 - 1 Унион Берлин (19) Унион Берлин (19)
ГЕР19 12:00
Вуперталер ШФ (19) Вуперталер ШФ (19) 1 - 3 Бохум (19) Бохум (19)
ГЕР19 12:00
Байер Леверкузен (19) Байер Леверкузен (19) 4 - 0 Шалке 04 (19) Шалке 04 (19)
ГЕР19 12:00
МШФ Дуисбург (19) МШФ Дуисбург (19) 0 - 0 Рот-Вайс Оберхаузен (19) Рот-Вайс Оберхаузен (19)
ИПДЖ 12:00
Атлетико Мадрид (Ж) Атлетико Мадрид (Ж) 4 - 1 Леванте (Ж) Леванте (Ж)
ТУР3 12:00
Сивас Беледиеспор Сивас Беледиеспор 4 - 3 Анкара Демирспор Анкара Демирспор
ГЕР19 12:00
Арминия Билефелд (19) Арминия Билефелд (19) 0 - 3 Борусия Дортмунд (19) Борусия Дортмунд (19)
БЪЛ 12:00
Берое Берое 2 - 0 Етър Етър
ГЕР19 12:00
Кьолн (19) Кьолн (19) 6 - 0 Алемания Аахен (19) Алемания Аахен (19)
ТТХХЧ 12:15
Леоние Кунг Леоние Кунг 0 - 2 Магда Линет Магда Линет
ТУР 12:30
Аланияспор Аланияспор 0 - 1 Генчлербирлиги Генчлербирлиги
ПРС 12:30
Краснодар Краснодар 1 - 0 Криля Советов Криля Советов
ТДТЧ 12:45
Кристина Кучова Кристина Кучова 0 - 2 Алисън ван Ойтванк Алисън ван Ойтванк
ТДТЧ 12:45
Су-Вей Хсие Су-Вей Хсие 2 - 0 Людмила Самсонова Людмила Самсонова
ИСПСБ 12:45
Алхесирас Алхесирас 1 - 1 Кадис II Кадис II
ТДТЧ 12:45
Катерина Синякова Катерина Синякова 2 - 0 Джулия Гато-Монтиконе Джулия Гато-Монтиконе
ИРАА 12:45
Баадраан Баадраан 4 - 3 Кашкай Кашкай
ТДТЧ 12:45
Анна Данилина Анна Данилина 0 - 2 Карла Суарес Наваро Карла Суарес Наваро
ТУР1 13:00
Кечийоренгюджю Кечийоренгюджю 2 - 0 Алтай Алтай
ТАЙЛ 13:00
Ратчабури Ратчабури 2 - 0 Трат Трат
ТАЙЛ 13:00
Полис Теро Полис Теро 1 - 0 Бурирам Юнайтед Бурирам Юнайтед
ИСПСБ 13:00
Интернасионал Мадрид Интернасионал Мадрид 1 - 1 Спортинг Хихон II Спортинг Хихон II
ИПДЖ 13:00
Атлетик Клуб (Ж) Атлетик Клуб (Ж) 2 - 1 Реал Сосиедад (Ж) Реал Сосиедад (Ж)
ИТП1 13:00
Дженоа (19) Дженоа (19) 3 - 0 Киево Верона (19) Киево Верона (19)
ИСПСБ 13:00
Ехея Ехея 0 - 1 Корнея Корнея
ПРС 13:00
Спартак Москва Спартак Москва 3 - 1 Арарат Арарат
ИСПСБ 13:00
Расинг Ферол Расинг Ферол 1 - 0 Ибиса Ибиса
ИСПСБ 13:00
Еспаньол II Еспаньол II 0 - 0 Валенсия II Валенсия II
ИСПСБ 13:00
Депортиво Алавес II Депортиво Алавес II 0 - 0 Лейоя Лейоя
ИСПСБ 13:00
Коруксо Коруксо 1 - 1 Атлетико Балеарес Атлетико Балеарес
ИСПСБ 13:00
Райо Махадаонда Райо Махадаонда 2 - 2 Реал Мадрид II Реал Мадрид II
ДАН 13:00
Сьонерюск Сьонерюск 3 - 1 Хобро Хобро
ИСП 13:00
Севиля Севиля 2 - 2 Еспаньол Еспаньол
ИСПСБ 13:00
Пеня Депортива Пеня Депортива 2 - 1 Мелила УД Мелила УД
ИСП2 13:00
Мирандес Мирандес 1 - 1 Албасете Албасете
ИСПСБ 13:00
Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона 1 - 1 Лейда Еспортиу Лейда Еспортиу
ИСПСБ 13:00
УК Мурсия УК Мурсия 0 - 0 Виларубия Виларубия
АНДОР 13:00
Енгордани Енгордани 0 - 1 Сант Хулия Сант Хулия
ИСПСБ 13:00
Прат Прат 0 - 0 Ебро Ебро
ИСПСБ 13:00
Виляреал II Виляреал II 2 - 1 ФК Андора ФК Андора
ИСП2 13:00
Фуенлабрада Фуенлабрада 0 - 1 Луго Луго
ИСПСБ 13:00
Леванте II Леванте II 1 - 2 Барселона II Барселона II
ТО13 13:15
Лойд Джордж Харис Лойд Джордж Харис 0 - 2 Елиот Беншетри Елиот Беншетри
ХОЛ 13:15
Витес Витес 4 - 2 Хееренвеен Хееренвеен
ТО13 13:15
Лукаш Лачко Лукаш Лачко 0 - 2 Емил Руусувори Емил Руусувори
ПОР2 13:15
Каса Пия Каса Пия 1 - 3 Порто II Порто II
ИТА 13:30
Удинезе Удинезе 0 - 0 Елас Верона Елас Верона
ПОЛ 13:30
Ягелония Бялисток Ягелония Бялисток 0 - 0 Корона Келце Корона Келце
ИРАК 13:30
Ал Наджаф Ал Наджаф 3 - 0 Алсинат Алхарабая Алсинат Алхарабая
ИНД 13:30
ТРАЮ ТРАЮ 0 - 0 Ченай Сити Ченай Сити
ИТААЖ 13:30
Ювентус (Ж) Ювентус (Ж) 5 - 1 Интер (Ж) Интер (Ж)
ИРАК 13:30
Багдад Багдад 0 - 1 Нафт Ал Уасат Нафт Ал Уасат
ИХЛА 13:30
БМ Нава БМ Нава 26 - 28 БМ Гранойерс БМ Гранойерс
ТРСПЛ 13:45
Елена Рибакина Елена Рибакина 0 - 2 Кики Бертенс Кики Бертенс
БЪЛБ 14:00
Кариана Ерден Кариана Ерден 3 - 0 Поморие Поморие
БЪЛБ 14:00
Хебър 1918 Хебър 1918 3 - 0 Спартак Варна Спартак Варна
КОСОВ 14:00
Фламуртари Прищина Фламуртари Прищина 4 - 3 Трепча 89 Трепча 89
ПРС 14:00
Рубин Казан Рубин Казан 5 - 0 Славия Мозир Славия Мозир
ТАЙЛ 14:00
Чонбури Чонбури 2 - 0 Раджневи Районг Раджневи Районг
БЪЛБ 14:00
Черноморец Балчик Черноморец Балчик 2 - 0 Локомотив Горна Оряховица Локомотив Горна Оряховица
БЪЛБ 14:00
Лудогорец II Лудогорец II 2 - 1 Локомотив София Локомотив София
ИПДЖ 14:00
Грандила Тенерифе (Ж) Грандила Тенерифе (Ж) 2 - 2 Мадрид (Ж) Мадрид (Ж)
КОСОВ 14:00
Дрита Гниляне Дрита Гниляне 2 - 0 Гниляне Гниляне
ГЕР19 14:00
Хамбургер ШФ (19) Хамбургер ШФ (19) 4 - 0 Найндорфер ТШФ (19) Найндорфер ТШФ (19)
ТАЙЛ2 14:00
Самут Сахон Самут Сахон 2 - 2 Чангмай Чангмай
ЕГИПК 14:00
Вади Дегла Вади Дегла 1 - 2 Маср Маср
ГЕР19 14:00
Инголщат (19) Инголщат (19) 3 - 6 Аугсбург (19) Аугсбург (19)
ГЕР19 14:00
Улм (19) Улм (19) 1 - 2 Хайденхайм (19) Хайденхайм (19)
ГЕР19 14:00
Виктория Кьолн (19) Виктория Кьолн (19) 1 - 1 Пройсен Мюнстер (19) Пройсен Мюнстер (19)
ИСПСБ 14:00
Лас Палмас II Лас Палмас II 0 - 1 Хетафе II Хетафе II
ГЕР3 14:00
Цвикау Цвикау 1 - 0 МШФ Дуисбург МШФ Дуисбург
ШОТ 14:00
Абърдийн Абърдийн 1 - 2 Селтик Селтик
МАК 14:00
Академия Пандев Академия Пандев 1 - 2 Шкендия Шкендия
КОСОВ 14:00
Дукагини Дукагини 0 - 0 Лапи Лапи
ГЕРОЛ 14:30
Плауен Плауен 1 - 0 Оберлаусиц Нойгерсдорф Оберлаусиц Нойгерсдорф
ГЕР4 14:30
Енерги Котбус Енерги Котбус 2 - 2 Виктория Берлин Виктория Берлин
ГЕРОЛ 14:30
Лок Щендал Лок Щендал 0 - 4 Грайфсвалдер Грайфсвалдер
ГЕР4 14:30
Локомотиве Лайпциг Локомотиве Лайпциг 3 - 1 Ауербах Ауербах
ГЕР4 14:30
Алтглинике Алтглинике 1 - 3 БAK'07 БAK'07
БЪЛ 14:30
Ботев Пловдив Ботев Пловдив 0 - 0 Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив
АЗР 14:30
Сабаил Сабаил 3 - 1 Габала Габала
ГЕР4 14:30
Унион Фюрстенвалде Унион Фюрстенвалде 0 - 0 Хеми Лайпциг Хеми Лайпциг
ГЕР4 14:30
Лихтенберг Лихтенберг 1 - 1 БФК Динамо БФК Динамо
ГЕР2 14:30
Карлсруе ШК Карлсруе ШК 1 - 1 Оснабрюк Оснабрюк
ГЕР2 14:30
Дармщат 98 Дармщат 98 1 - 0 Зандхаузен Зандхаузен
ГЕР2 14:30
Ерцгебирге Ауе Ерцгебирге Ауе 1 - 2 Холщайн Кил Холщайн Кил
ГЕР4 15:00
Рот-Вайс Есен Рот-Вайс Есен 1 - 0 Рот-Вайс Оберхаузен Рот-Вайс Оберхаузен
ГЕРЖ 15:00
УШФ Йена (Ж) УШФ Йена (Ж) 2 - 3 ФФК Франкфурт (Ж) ФФК Франкфурт (Ж)
ГЕРЖ 15:00
МШФ Дуисбург (Ж) МШФ Дуисбург (Ж) 0 - 4 СГШ Есен (Ж) СГШ Есен (Ж)
ГЕРЖ 15:00
СК Санд (Ж) СК Санд (Ж) 0 - 2 Фрайбург (Ж) Фрайбург (Ж)
УНГ2 15:00
Шомбатели Халадаш Шомбатели Халадаш 3 - 0 Чаквари ТК Чаквари ТК
ГЕРЖ 15:00
Байер Леверкузен (Ж) Байер Леверкузен (Ж) 0 - 3 Байерн Мюнхен (Ж) Байерн Мюнхен (Ж)
AЛБ 15:00
Люфтетари Аргирокастро Люфтетари Аргирокастро 0 - 1 Фламуртари Фламуртари
ГЕРЖ 15:00
Турбине Потсдам (Ж) Турбине Потсдам (Ж) 5 - 0 Кьолн (Ж) Кьолн (Ж)
ГЕР4 15:00
Верл Верл 2 - 1 Шалке 04 II Шалке 04 II
МЛТ 15:00
Балзан Балзан 1 - 3 Гзира Юнайтед Гзира Юнайтед
ТУН 15:00
Татавин Татавин 1 - 0 АС Слимане АС Слимане
ТУН 15:00
Кайруан Кайруан 0 - 1 Бен Кардан Бен Кардан
ТУН 15:00
Клуб Африкан Клуб Африкан 0 - 0 Хамам-Лиф Хамам-Лиф
СУОПН 15:00
Кайрън Уилсън Кайрън Уилсън 1 - 9 Шон Мърфи Шон Мърфи
МАК 15:00
Шкупи Шкупи 2 - 0 Борец Борец
МАК 15:00
Струга Струга 0 - 1 Работнички Работнички
МАК 15:00
Ренова Ренова 0 - 1 Силекс Силекс
АНДОР 15:00
Ордино Ордино 0 - 2 УЕ Санта Колома УЕ Санта Колома
ГЪP2 15:00
Докса Драма Докса Драма 1 - 0 Платанияс Платанияс
ГЪP2 15:00
Ханя-Кисамикос Ханя-Кисамикос 5 - 1 Караискакис Караискакис
AЛБ 15:00
Лячи Лячи 1 - 3 Партизани Тирана Партизани Тирана
ГЕРОЛ 15:00
Айнтрахт Нортхайм Айнтрахт Нортхайм 2 - 1 ФТ Брауншвайг ФТ Брауншвайг
ГЕР4 15:00
ХСК Хановер ХСК Хановер 0 - 0 Шварц-вайс Реден Шварц-вайс Реден
ГЕР4 15:00
Алтона 93 Алтона 93 1 - 4 Йеделох Йеделох
AЛБ 15:00
Бюлис Бюлис 1 - 1 Кукъс Кукъс
ДАН 15:00
Силкеборг Силкеборг 0 - 2 Олборг Олборг
БЪЛБ 15:00
Литекс Литекс 0 - 2 Струмска слава Струмска слава
СЛВК 15:00
Жилина Жилина 3 - 0 Злате Моравце Злате Моравце
УНГ2 15:00
Казинцбарцика Казинцбарцика 2 - 2 Дьор ЕТО Дьор ЕТО
УНГ2 15:00
Шиофок Шиофок 1 - 1 Сегед 2011 Сегед 2011
УНГ2 15:00
Ниредхаза Спартакус Ниредхаза Спартакус 0 - 1 Айка Айка
ГЕР3 15:00
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм 1 - 1 Карл Цайс Йена Карл Цайс Йена
УНГ2 15:00
Вац Вац 0 - 2 Шорокшар СК Шорокшар СК
УНГ2 15:00
Будафоки МТЕ Будафоки МТЕ 0 - 0 Дороги Дороги
ИСП 15:00
Леганес Леганес 0 - 0 Реал Бетис Реал Бетис
УНГ2 15:00
Дьормот Дьормот 1 - 2 Солнок МАВ Солнок МАВ
ГЪР 15:05
Панатинайкос Панатинайкос 3 - 1 Панайтоликос Панайтоликос
БУНХ 15:05
Фюксе Берлин Фюксе Берлин 25 - 24 СК Магдебург СК Магдебург
ТУР 15:05
Трабзонспор Трабзонспор 2 - 1 Сивасспор Сивасспор
ТО13 15:15
Матиас Бахингер Матиас Бахингер 2 - 0 Сергей Стаховски Сергей Стаховски
ХОЛ 15:30
Аякс Аякс 3 - 0 РКК Валвейк РКК Валвейк
ЧЕХ 15:30
Опава Опава 0 - 3 Виктория Пилзен Виктория Пилзен
АВС 15:30
Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен 2 - 2 Адмира Адмира
БEЛ 15:30
Антверп Антверп 1 - 1 Спортинг Шарлероа Спортинг Шарлероа
ЮАР 15:30
Блек Леопардс Блек Леопардс 0 - 1 Орландо Пайрътс Орландо Пайрътс
ИТАСД 15:30
Фосано Фосано 0 - 2 Вадо Вадо
ХОЛ 15:30
Спарта Ротердам Спарта Ротердам 1 - 2 Грьонинген Грьонинген
ХОЛ1 15:30
МВВ МВВ 3 - 0 Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс
ИТЛП 15:30
Вибонезе Вибонезе 3 - 2 Витербесе Кастрензе Витербесе Кастрензе
АВС 15:30
Щурм Грац Щурм Грац 1 - 2 Матерсбург Матерсбург
ИРАК 15:30
Ал Завраа Ал Завраа 1 - 0 Ал Талаба Ал Талаба
ИТАСД 15:30
Адрензе Адрензе 2 - 1 Мантова Мантова
ИТАСД 15:30
Априлия Априлия 0 - 0 Лате Долче Лате Долче
ИТАСД 15:30
Леняго Салус Леняго Салус 2 - 2 Делта Порто Теле Делта Порто Теле
ЮАР 15:30
Полокване Сити Полокване Сити 3 - 2 Кейптаун Сити Кейптаун Сити
ИТАСД 15:30
Вербания Вербания 1 - 0 Фезанесе Фезанесе
ИТАСД 15:30
Адриезе Адриезе 4 - 1 Сан Луиджи Сан Луиджи
ИТАСД 15:30
Картиляно Картиляно 1 - 2 Тамай Тамай
ИТАСД 15:30
Лупарензе Лупарензе 2 - 3 Клодиензе Клодиензе
ИТАСД 15:30
Калдиеро Терме Калдиеро Терме 0 - 2 Унион Фелтре Унион Фелтре
ИТАСД 15:30
Местре Местре 0 - 0 Вигазио Вигазио
ИТАСД 15:30
Вилафранка Вилафранка 0 - 1 Монтебелуна Монтебелуна
ИТАСД 15:30
Калвина Калвина 3 - 0 Савинанезе Савинанезе
ИТАСД 15:30
Фанфула Фанфула 1 - 1 Медзолара Медзолара
ИТАСД 15:30
Прато Прато 2 - 2 Бра Бра
ИТАСД 15:30
Форли Форли 1 - 0 Фиоренцола Фиоренцола
ИТАСД 15:30
Сасо Маркони Сасо Маркони 1 - 2 Крема Крема
ИТАСД 15:30
Монтеварки Калчо Монтеварки Калчо 1 - 1 Канара Канара
ИТАСД 15:30
Грасина Грасина 2 - 0 Фламина Фламина
ИТАСД 15:30
Кионс Кионс 1 - 1 Есте Есте
ИТАСД 15:30
Камподарседжо Камподарседжо 0 - 2 Джарлинс Муцане Джарлинс Муцане
ИТАСД 15:30
Белуно Белуно 1 - 0 Амброзияна Амброзияна
ИТАСД 15:30
Киери Киери 0 - 3 Каронезе Каронезе
ИТАСД 15:30
Серавеца Серавеца 1 - 0 Лаванезе Лаванезе
ИТАСД 15:30
Лигорна Лигорна 1 - 1 Боргосезия Боргосезия
ИТАСД 15:30
Сереньо Сереньо 2 - 1 Виртус Чисерано Бергамо Виртус Чисерано Бергамо
ИТАСД 15:30
Дро Алто Гарда Дро Алто Гарда 0 - 3 Виртус Болцано Виртус Болцано
ИТАСД 15:30
Вила Вале Вила Вале 2 - 1 Брусапорто Брусапорто
ИТАСД 15:30
Понте Сан Пиетро Понте Сан Пиетро 2 - 2 Кастеланзесе Кастеланзесе
ИТАСД 15:30
Сканцорошате Сканцорошате 0 - 1 Фолгоре Каратезе Фолгоре Каратезе
ИТАСД 15:30
Про Сесто Про Сесто 3 - 2 Леняно Леняно
ИТАСД 15:30
Караваджо Караваджо 1 - 1 Левико Левико
ИТАСД 15:30
Инверуно Инверуно 1 - 2 Бустезе Милано Сити Бустезе Милано Сити
ИТАСД 15:30
Арконатезе Арконатезе 1 - 4 Нибионоджионо Нибионоджионо
ИТАСД 15:30
Сондрио Сондрио 1 - 1 Тритиум Тритиум
ИТАСД 15:30
Помеция Помеция 3 - 1 Скандичи Скандичи
ИТАСД 15:30
Понсако Понсако 2 - 2 Бастия Калчо Бастия Калчо
ИТАСД 15:30
Месина Месина 2 - 0 Читановезе Читановезе
ИТАСД 15:30
Нола 1925 Нола 1925 4 - 1 Кориляно Калабро Кориляно Калабро
ИТАСД 15:30
Джуляно Джуляно 1 - 0 ФК Месина ФК Месина
ЮАР2 15:30
Ричардс Бей Ричардс Бей 0 - 1 Йомо Космос Йомо Космос
ИТАСД 15:30
Кастровилари Кастровилари 2 - 2 Марсала Марсала
ИТАСД 15:30
Ачиреале Ачиреале 3 - 2 Рочела Рочела
ИТАСД 15:30
Палмезе Палмезе 2 - 3 Сан Томазо Сан Томазо
ЮАР2 15:30
Юнивърсити ъф Претория Юнивърсити ъф Претория 0 - 1 ТС Галакси ТС Галакси
ИТАСД 15:30
Гелбисон Гелбисон 1 - 0 Ночерина Ночерина
ТУР1 15:30
Бурсаспор Бурсаспор 2 - 1 Адана Демирспор Адана Демирспор
ИТАСД 15:30
Гладиатор Гладиатор 2 - 0 Гравина Гравина
ИТАСД 15:30
Франкавила Франкавила 1 - 0 Чита ди Фасано Чита ди Фасано
ИТАСД 15:30
Соренто Соренто 7 - 0 Казарано Казарано
ИТАСД 15:30
Фоджа Фоджа 1 - 0 Бриндиси Бриндиси
ИТАСД 15:30
Торес Торес 1 - 1 Портичи Портичи
ИТАСД 15:30
Турис Неаполис Турис Неаполис 6 - 1 Будони Будони
ИТАСД 15:30
Спортинг Трестина Спортинг Трестина 1 - 0 Албалонга Албалонга
ИТАСД 15:30
Алянезе Алянезе 2 - 0 Гаворано Гаворано
ИТАСД 15:30
Сан Донато Таварнеле Сан Донато Таварнеле 1 - 1 Тутокуойо Тутокуойо
ИТАСД 15:30
Чита ди Кампобасо Чита ди Кампобасо 3 - 0 Порто Сант'Елпидио Порто Сант'Елпидио
ИТАСД 15:30
Реал Джулиянова Реал Джулиянова 1 - 1 Католика Католика
ИТАСД 15:30
Авезано Авезано 0 - 0 Реканатезе Реканатезе
ИТАСД 15:30
Йези Йези 1 - 1 Пинето Пинето
ИТАСД 15:30
Атлетико Фрегене Атлетико Фрегене 1 - 0 Олимпия Аньонезе Олимпия Аньонезе
ИТАСД 15:30
Сангистезе Сангистезе 0 - 2 Мателика Калчо Мателика Калчо
ИТАСД 15:30
Арзачена Арзачена 2 - 4 Чита ди Анани Чита ди Анани
ИТАСД 15:30
Вис Артена Вис Артена 0 - 0 Ланузеи Ланузеи
ИТАСД 15:30
Ладисполи Ладисполи 1 - 2 Остия Маре Лидокалчо Остия Маре Лидокалчо
ТУР1 15:30
Фатих Карагюмрюк Фатих Карагюмрюк 2 - 1 Гиресунспор Гиресунспор
ШВЦ1 16:00
Винтертур Винтертур 1 - 0 Стад Лозана-Уши Стад Лозана-Уши
ШВЦ1 16:00
Вадуц Вадуц 0 - 0 Киасо Киасо
ГЕРОЛ 16:00
Лупо-Мартини Лупо-Мартини 1 - 1 Атлас Делменхорст Атлас Делменхорст
ПОЛ 16:00
Заглембе Любин Заглембе Любин 0 - 1 Висла Краков Висла Краков
ПРС 16:00
Йостершунд Йостершунд 3 - 2 Умея Умея
ГЕРОЛ 16:00
Германия Егесторф Германия Егесторф 3 - 0 Берсенбрюк Берсенбрюк
ГЕРОЛ 16:00
Сасел Сасел 7 - 1 Майндорфер ШФ Майндорфер ШФ
САНМА 16:00
СС Виртус СС Виртус 1 - 2 Фолгоре Фолгоре
ШВЦ1 16:00
Лозана Спорт Лозана Спорт 1 - 0 Аарау Аарау
СЛВК 16:00
Спартак Търнава Спартак Търнава 0 - 0 Слован Братислава Слован Братислава
СЛВК 16:00
ДАК ДАК 0 - 0 Сеница Сеница
ИТАСД 16:00
Касале Касале 3 - 1 Гивизано Борго Моцано Гивизано Борго Моцано
ИТАСД 16:00
Савона Савона 1 - 2 Лукезе Лукезе
ИТАСД 16:00
Савоя Савоя 4 - 0 Ликата Ликата
ИТАСД 16:00
Тройна Тройна 1 - 0 Марина ди Рагуса Марина ди Рагуса
ИТЛП 16:00
Карпи Карпи 3 - 0 Пиаченца Пиаченца
ИТАСД 16:00
Тим Алтамура Тим Алтамура 2 - 0 Таранто Таранто
ИТАСД 16:00
Нардо Калчо Нардо Калчо 1 - 1 Грументум Грументум
ИТАСД 16:00
УС Битонто УС Битонто 0 - 1 Аудаче Чериньола Аудаче Чериньола
ИТАСД 16:00
Фиделис Андрия Фиделис Андрия 2 - 0 Агрополи Агрополи
АНГ 16:00
Астън Вила Астън Вила 2 - 3 Тотнъм Хотспър Тотнъм Хотспър
ФРА 16:00
Олимпик Лион Олимпик Лион 1 - 1 Страсбург Страсбург
ХЪРВ 16:00
Осиек Осиек 1 - 0 Динамо Загреб Динамо Загреб
САНМА 16:00
Кайлунго Кайлунго 1 - 1 Мурата Мурата
САНМА 16:00
Тре Пене Тре Пене 1 - 1 Ла Фиорита Ла Фиорита
ИТЛП 16:00
Триестина Триестина 4 - 0 Вис Песаро Вис Песаро
ГЕРОЛ 16:00
Клеве Клеве 0 - 0 Хилден Хилден
ИТЛП 16:00
ФералпиСало ФералпиСало 3 - 3 Губио Губио
ИТЛП 16:00
Комо Комо 0 - 1 Олбия Олбия
ИТЛП 16:00
Про Патрия Про Патрия 0 - 1 Арецо Арецо
ИТЛП 16:00
Монца Монца 1 - 2 Ювентус II Ювентус II
ГЕРОЛ 16:00
Айнтрахт Райне Айнтрахт Райне 2 - 1 Шпортфройнде Зиген Шпортфройнде Зиген
ГЕРОЛ 16:00
Каан-Мариенборн Каан-Мариенборн 2 - 2 Ерндтебрюк Ерндтебрюк
ГЕРОЛ 16:00
Виденбрюк Виденбрюк 0 - 0 Майнерцхаген Майнерцхаген
ГЕРОЛ 16:00
Пройсен Мюнстер II Пройсен Мюнстер II 1 - 1 Шермбек Шермбек
ИТЛП 16:00
Имолезе Имолезе 1 - 4 Чезена Чезена
ГЕРОЛ 16:00
ШФ Баумберг ШФ Баумберг 2 - 2 Мербуш Мербуш
ГЕРОЛ 16:00
Кроненбергер ШК Кроненбергер ШК 0 - 0 ТуРУ 1880 Дюселдорф ТуРУ 1880 Дюселдорф
ГЕРОЛ 16:00
Шонебек Шонебек 2 - 1 Бохолт Бохолт
САНМА 16:00
Либертас Либертас 1 - 4 Тре Фиори Тре Фиори
ИНДСЛ 16:00
АТК АТК 1 - 3 Ченайин Ченайин
ИТАБ 16:00
Фрозиноне Фрозиноне 1 - 0 Перуджа Перуджа
ИТАБ 16:00
Кремонезе Кремонезе 5 - 0 Трапани Трапани
ИТА 16:00
Сасуоло Сасуоло 0 - 1 Парма Парма
ИТА 16:00
Сампдория Сампдория 1 - 5 Фиорентина Фиорентина
ИТА 16:00
Ювентус Ювентус 2 - 0 Бреша Бреша
ИТЛП 16:00
Бишелие Бишелие 0 - 1 Сикула Леонцио Сикула Леонцио
ИТЛП 16:00
Катания Катания 0 - 0 Реджина Реджина
ИТЛП 16:00
Катанзаро Катанзаро 1 - 1 Касертана Касертана
ИТЛП 16:00
Сюдтирол Сюдтирол 2 - 0 Фано Фано
ГЕРОЛ 16:00
ШФ Нидервенигерн ШФ Нидервенигерн 1 - 1 Шварц-Вайс Есен Шварц-Вайс Есен
ИТЛП 16:00
Калчо Падова Калчо Падова 0 - 1 Фермана Фермана
ГЕРОЛ 16:15
Енепетал Енепетал 2 - 0 Хамер ШФ Хамер ШФ
ГЕРОЛ 16:15
Унион Нететал Унион Нететал 0 - 2 Германия Ратинген Германия Ратинген
ГЕРОЛ 16:15
ШШФГ Велберт ШШФГ Велберт 2 - 2 Крей Крей
ГЕР 16:30
Кьолн Кьолн 1 - 4 Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен
ГЕРОЛ 16:30
Конкордия Хамбург Конкордия Хамбург 2 - 2 Найндорфер ТШФ Найндорфер ТШФ
ГЕРОЛ 16:30
АШК Дортмунд АШК Дортмунд 1 - 1 Шпрокхьофел Шпрокхьофел
ТААУТ 16:45
Гаел Монфис Гаел Монфис 2 - 0 Феликс Оже-Алясим Феликс Оже-Алясим
НПФЛ 17:00
Насарава Юнайтед Насарава Юнайтед 1 - 0 Джигава Голдън Старс  Джигава Голдън Старс
БУНХ 17:00
ТБВ Лемго ТБВ Лемго 31 - 26 ГВД Минден ГВД Минден
РАНГП 17:00
Нортхямптън Сейнтс Нортхямптън Сейнтс 14 - 20 Бристол Ръгби Бристол Ръгби
НПФЛ 17:00
Уики Турист Уики Турист 4 - 0 Лоби Старс Лоби Старс
ЧИЛИ 17:00
Кобресал Кобресал 1 - 1 Евертън Виня дел Мар Евертън Виня дел Мар
БЪЛ 17:00
Дунав 2010 Дунав 2010 0 - 2 Черно море Черно море
БУНХ 17:00
ТХВ Кил ТХВ Кил 35 - 23 ТФБ 1898 Щутгарт ТФБ 1898 Щутгарт
МАР 17:00
КР Хемис Земамра КР Хемис Земамра 3 - 2 Юсуфия Берешид Юсуфия Берешид
ПОР2 17:00
Бенфика II Бенфика II 2 - 0 Кова Пиедаде Кова Пиедаде
ПОР 17:00
Боависта Боависта 1 - 2 Белененсеш Белененсеш
ГАНА 17:00
Хартс ъф Оак Хартс ъф Оак 3 - 2 Бекем Юнайтед Бекем Юнайтед
ВЕН 17:00
Каракас Каракас 4 - 0 Сулия Сулия
НПФЛ 17:00
Квара Юнайтед Квара Юнайтед 1 - 1 Ривърс Юнайтед Ривърс Юнайтед
НПФЛ 17:00
Кано Пиларс Кано Пиларс 1 - 0 МФМ МФМ
ШВЦР 17:00
Сервет Сервет 4 - 1 Цюрих Цюрих
ГАНА 17:00
Медеама Медеама 1 - 2 Елмина Шаркс Елмина Шаркс
ГАНА 17:00
Либърти Профешънълс Либърти Профешънълс 5 - 2 Адуана Старс Адуана Старс
ГАНА 17:00
Асанте Котоко Асанте Котоко 0 - 0 Ашанти Голд Ашанти Голд
ГАНА 17:00
Ебусуа Дуорфс Ебусуа Дуорфс 2 - 1 Карела Карела
РУМ 17:00
Сепси Сепси 0 - 1 Ботошани Ботошани
ИСП2 17:00
Кадис Кадис 0 - 1 Малага Малага
ПОР 17:00
Маритимо Маритимо 3 - 0 Пасош де Ферейра Пасош де Ферейра
ПОР2 17:00
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля 0 - 1 Академико Висеу Академико Висеу
МЛТ 17:00
Валета Валета 1 - 4 Биркиркара Биркиркара
АЗР 17:00
Нефтчи Баку Нефтчи Баку 3 - 1 Кешла Кешла
АНДОР 17:00
ФК Санта Колома ФК Санта Колома 5 - 0 Атлетик Ескалдес Атлетик Ескалдес
НПФЛ 17:00
Уори Уулвс Уори Уулвс 2 - 0 Кацина Юнайтед Кацина Юнайтед
НПФЛ 17:00
Ифеани Уба Ифеани Уба 3 - 1 Съншайн Старс Съншайн Старс
НПФЛ 17:00
Хартленд Хартленд 5 - 0 Адамава Юнайтед Адамава Юнайтед
ШВЦР 17:00
Люцерн Люцерн 1 - 0 Санкт Гален Санкт Гален
ГЪP2 17:00
ПАС Янина ПАС Янина 5 - 1 Аполон Смирни Аполон Смирни
СЪРБ 17:00
Партизан Партизан 3 - 0 Радник Сурдулица Радник Сурдулица
СЪРБ 17:00
Спартак Суботица Спартак Суботица 1 - 1 Раднички Ниш Раднички Ниш
КИП 17:00
Докса Катокопия Докса Катокопия 0 - 1 АЕК Ларнака АЕК Ларнака
КИП 17:00
Анортозис Анортозис 3 - 2 Неа Саламис Неа Саламис
КИП 17:00
АЕЛ АЕЛ 1 - 1 Омония Никозия Омония Никозия
ШВЦР 17:00
Лугано Лугано 2 - 1 Йънг Бойс Йънг Бойс
НПФЛ 17:00
Платеу Юнайтед Платеу Юнайтед 2 - 0 Аква Старлетс Аква Старлетс
ПРС 17:00
Молде Молде 1 - 0 Краснодар Краснодар
НПФЛ 17:00
Енугу Рейнджърс Енугу Рейнджърс 1 - 2 Аква Юнайтед Аква Юнайтед
ИПДЖ 17:00
Барселона (Ж) Барселона (Ж) 7 - 0 Спортинг де Уелва (Ж) Спортинг де Уелва (Ж)
ЛЮКС 17:00
Блу Бойс Мюхленбах Блу Бойс Мюхленбах 2 - 2 Расинг Юнион Расинг Юнион
ПРС 17:00
Викинг Викинг 3 - 2 Йерв Йерв
ШОТ 17:00
Рейнджърс Рейнджърс 1 - 0 Ливингстън Ливингстън
БЕЛ2 17:00
Локерен Локерен 0 - 2 Екселсиор Виртон Екселсиор Виртон
ГЪР 17:15
Волос НФК Волос НФК 0 - 1 Астерас Триполи Астерас Триполи
ТО13 17:15
Бернабе Запата Миралес Бернабе Запата Миралес 1 - 2 Иля Ивашка Иля Ивашка
ГЪР 17:15
Ксанти Ксанти 0 - 0 Ламия Ламия
ТО13 17:15
Алексей Попирин Алексей Попирин 2 - 0 Стивън Диес Стивън Диес
ПРС 17:30
Далиaн Ифанг Далиaн Ифанг 0 - 7 Криля Советов Криля Советов
ИСПСБ 17:30
Туделано Туделано 0 - 1 УД Логронес УД Логронес
ХОЛ 17:45
ПЕК Зволе ПЕК Зволе 3 - 4 Фейенорд Фейенорд
ХОЛ 17:45
Вилем II Вилем II 1 - 1 Утрехт Утрехт
ЕХФШЛ 17:50
ОБ Хандбал ОБ Хандбал 28 - 24 РК Целе РК Целе
ЕХФШЛ 18:00
СК Сегед СК Сегед 32 - 29 ПСЖ (хандбал) ПСЖ (хандбал)
ИПДЖ 18:00
Такон (Ж) Такон (Ж) 0 - 0 Валенсия (Ж) Валенсия (Ж)
УНГ2 18:00
Вашаш Вашаш 3 - 1 Тисакечке Тисакечке
АВС 18:00
Рапид Виена Рапид Виена 2 - 0 Сваровски Тирол Сваровски Тирол
ЧЕХ 18:00
Бохемианс 1905 Бохемианс 1905 1 - 0 Славия Прага Славия Прага
ИСПСБ 18:00
Марино де Луанко Марино де Луанко 0 - 0 Лас Розас Лас Розас
AЛБ 18:00
Теута Драч Теута Драч 3 - 1 Влазня Шкодра Влазня Шкодра
ИСПСБ 18:00
Бадалона Бадалона 1 - 1 Кастейон Кастейон
ИСПСБ 18:00
Харо Депортиво Харо Депортиво 3 - 1 Изара Изара
ТУР 18:00
Галатасарай Галатасарай 1 - 0 Йени Малатияспор Йени Малатияспор
ПЕРУ 18:00
Универсидад Сан Мартин Универсидад Сан Мартин 1 - 2 Алианса Универсидад Алианса Универсидад
ИСПСБ 18:00
Талавера КФ Талавера КФ 0 - 0 Йеклано Йеклано
ИСПСБ 18:00
Еркулес Еркулес 0 - 0 Лягостера Лягостера
ИСПСБ 18:00
Кордоба Кордоба 2 - 1 Севиля II Севиля II
ИСПСБ 18:00
Сабадел Сабадел 2 - 1 Ориуела Ориуела
ИСПСБ 18:00
Картахена Картахена 3 - 2 Линенсе Линенсе
ИСПСБ 18:00
Мерида Мерида 1 - 1 Гранада II Гранада II
ИСПСБ 18:00
Виляробледо Виляробледо 0 - 0 Реал Мурсия Реал Мурсия
ИСПСБ 18:00
Сан Фернандо КД Сан Фернандо КД 2 - 1 Бадахос Бадахос
ИСПСБ 18:00
Олот Олот 4 - 0 Ла Нусия Ла Нусия
ИСПСБ 18:00
Салмантино УДС Салмантино УДС 0 - 1 Бургос Бургос
ТУР1 18:00
Балъкесирспор Балъкесирспор 0 - 5 Истанбулспор Истанбулспор
ИСПСБ 18:00
Калаора Калаора 1 - 2 Гихуело Гихуело
ИСПСБ 18:00
Лангрео Лангрео 2 - 1 Селта де Виго II Селта де Виго II
ИСПСБ 18:00
Понтеведра Понтеведра 0 - 1 Реал Овиедо II Реал Овиедо II
ИСПСБ 18:00
Дон Бенито Дон Бенито 2 - 1 Рекреативо Уелва Рекреативо Уелва
ФРА 18:05
Реймс Реймс 1 - 0 Рен Рен
ФРА 18:05
Брест Брест 3 - 2 Сент Етиен Сент Етиен
ЧК 18:10
Инвърнес КТ Инвърнес КТ 2 - 1 Рейнджърс (21) Рейнджърс (21)
ТДБО 18:15
Бърнард Томич Бърнард Томич 0 - 2 Ернест Гулбис Ернест Гулбис
ТДБО 18:15
Ноа Рубин Ноа Рубин 2 - 1 Денис Истомин Денис Истомин
ИТЛП 18:30
Пистойезе Пистойезе 1 - 1 Робур Сиена Робур Сиена
ИТЛП 18:30
Алесандрия Алесандрия 2 - 1 Леко Леко
ИТЛП 18:30
Виченца Виртус Виченца Виртус 0 - 0 Виртус Верона Виртус Верона
ИТЛП 18:30
Бари Бари 3 - 0 Пичерно Пичерно
ИТЛП 18:30
Перголетезе Перголетезе 2 - 1 Про Верчели Про Верчели
ИТЛП 18:30
Паганезе Паганезе 3 - 1 ФК Риети ФК Риети
ИТЛП 18:30
Потенца Калчо Потенца Калчо 2 - 2 Ренде Ренде
ИТЛП 18:30
Авелино Авелино 0 - 0 Кавезе Кавезе
ИТЛП 18:30
Самбенедетезе Самбенедетезе 1 - 2 Равена Равена
ПОЛ 18:30
Краковия Краков Краковия Краков 2 - 1 Лех Познан Лех Познан
БЪВСЖ 18:30
ВК Берое (Ж) ВК Берое (Ж) 3 - 0 ВК Раковски (Ж) ВК Раковски (Ж)
ИТЛП 18:30
Албинолефе Албинолефе 1 - 0 Новара Новара
ИСПСБ 18:30
Санлукеньо Санлукеньо 1 - 2 Марбеля Марбеля
ИТЛП 18:30
Понтедера Понтедера 0 - 2 Джана Ермино Джана Ермино
ШОТ 18:30
Килмарнък Килмарнък 1 - 2 Хибърниън Хибърниън
ИТЛП 18:30
Тернана Тернана 0 - 2 Виртус Франкавила Виртус Франкавила
ХЪРВ 18:30
Горица Загреб Горица Загреб 0 - 0 Риека Риека
ИСПСБ 18:30
Културал Леонеса Културал Леонеса 1 - 0 Юнионистас де Саламанка Юнионистас де Саламанка
АНГ 18:30
Арсенал Арсенал 4 - 0 Нюкасъл Юнайтед Нюкасъл Юнайтед
ИТСЛЕ 19:00
Латина Волей Латина Волей 3 - 0 Палаволо Падова Палаволо Падова
ИТСЛЕ 19:00
Волей Монца Волей Монца 3 - 2 БлуВолей Верона БлуВолей Верона
КРЛА 19:00
Туриялба Туриялба 2 - 1 Санта Ана Санта Ана
ИТСЛЕ 19:00
Волей Милано Волей Милано 3 - 1 Сора Волей Сора Волей
ИТСЛЕ 19:00
Волей Лубе Волей Лубе 3 - 0 Вибо Валентия Вибо Валентия
УНГ2 19:00
МТК МТК 1 - 1 Бекешчаба Бекешчаба
КРПД 19:00
Ла У Университариос Ла У Университариос 2 - 0 Перес Селедон Перес Селедон
АНДОР 19:00
Интер Ескалдес Интер Ескалдес 2 - 0 Карой Карой
КРПД 19:00
Картахинес Картахинес 1 - 0 Лимон Лимон
ДАН 19:00
ОБ ОБ 0 - 2 Брьондби Брьондби
КРЛА 19:00
Есказусена Есказусена 3 - 3 Куридабат Куридабат
ИТА 19:00
Каляри Каляри 0 - 1 Наполи Наполи
БEЛ 19:00
Генк Генк 1 - 3 Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж
ИТСЛЕ 19:00
Волей Равена Волей Равена 1 - 3 Волей Перуджа Волей Перуджа
ИЗР 19:00
Секция Нес Циона Секция Нес Циона 3 - 0 Апоел Раанана Апоел Раанана
ГЕР 19:00
Майнц 05 Майнц 05 0 - 0 Шалке 04 Шалке 04
ИСП2 19:15
Понферадина Понферадина 0 - 0 Екстремадура УД Екстремадура УД
ПОР2 19:15
Фаренсе Фаренсе 3 - 1 УД Оливейренсе УД Оливейренсе
ИСП2 19:15
Расинг Сантандер Расинг Сантандер 0 - 2 Спортинг Хихон Спортинг Хихон
ИСП 19:30
Атлетик Клуб Атлетик Клуб 0 - 1 Осасуна Осасуна
ПОР 19:30
Витория Гимараеш Витория Гимараеш 1 - 2 Порто Порто
НХЛ 19:30
Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс 5 - 1 Детройт Ред Уингс Детройт Ред Уингс
ИСПСБ 19:30
Реал Сосиедад II Реал Сосиедад II 2 - 4 Баракалдо Баракалдо
ГВАТ 19:30
Антигуа ГФК Антигуа ГФК 1 - 1 Мюнисипал Мюнисипал
ГЪР 19:30
Арис Арис 0 - 1 АЕК Атина АЕК Атина
РУМ 20:00
Динамо Букурещ Динамо Букурещ 2 - 1 ФКСБ ФКСБ
МЕК2 20:00
Универсидад Гуадалахара Универсидад Гуадалахара 2 - 0 Венадос Венадос
ИХЛА 20:00
БМ Моразо Кангас БМ Моразо Кангас 24 - 23 БМ Гуадалахара БМ Гуадалахара
ЕКВ 20:00
Ел Насионал Ел Насионал 2 - 1 ЛДУ Портовиехо ЛДУ Портовиехо
МАР 20:00
ФАР Рабат ФАР Рабат 2 - 1 Могреб Тетуан Могреб Тетуан
ТДБО 20:15
Камерън Нори Камерън Нори 2 - 1 Мичел Крюгер Мичел Крюгер
ИЗР 20:15
Макаби Тел Авив Макаби Тел Авив 3 - 0 Ирони Кирят Шмона Ирони Кирят Шмона
ТАОБА 20:15
Педро Соуса Педро Соуса 0 - 2 Каспер Рууд Каспер Рууд
БОЛ 21:00
Реал Санта Крус Реал Санта Крус 1 - 5 Ориенте Петролеро Ориенте Петролеро
БОЛ 21:00
Реал Потоси Реал Потоси 4 - 1 Хорхе Вилстерман Хорхе Вилстерман
БEЛ 21:00
Зулте Варегем Зулте Варегем 1 - 2 Роял Ексел Мускрон Роял Ексел Мускрон
КОЛА 21:00
Патриотас Бояка Патриотас Бояка 0 - 2 Индепендиенте Санта Фе Индепендиенте Санта Фе
ИТСЛЕ 21:30
Трентино Волей Трентино Волей 1 - 3 Палаволо Модена Палаволо Модена
ИСП2 21:30
Тенерифе Тенерифе 0 - 0 Райо Валекано Райо Валекано
ТРО 21:45
Филип Хорански Филип Хорански 0 - 2 Педро Мартинес Портеро Педро Мартинес Портеро
ТРО 21:45
Федерико Кория Федерико Кория 2 - 0 Йозеф Ковалик Йозеф Ковалик
ИТА 21:45
Лацио Лацио 2 - 1 Интер Интер
ТРО 21:45
Федерико Гайо Федерико Гайо 1 - 2 Жоао Домингес Жоао Домингес
ТРО 21:45
Атила Балаш Атила Балаш 0 - 2 Джанлука Маджер Джанлука Маджер
АРЖЦ 22:00
Сан Мартин Бурзако Сан Мартин Бурзако 0 - 0 Спортиво Италиано Спортиво Италиано
ПОР 22:00
Фамаликао Фамаликао 1 - 1 Деспортиво Авеш Деспортиво Авеш
АРЖЦ 22:00
КА Сентрал Кордоба КА Сентрал Кордоба 1 - 1 Генерал Ламадрид Генерал Ламадрид
АРЖЦ 22:00
Берасатеги Берасатеги 2 - 3 Док Суд Док Суд
ВЕН 22:00
Карабобо Карабобо 0 - 0 Монагас Монагас
АРЖБ 22:00
Вила Далмине Вила Далмине 1 - 2 Сан Мартин Тукуман Сан Мартин Тукуман
ИТАБ 22:00
Емполи Емполи 2 - 1 Пиза Пиза
ИСП 22:00
Реал Мадрид Реал Мадрид 2 - 2 Селта де Виго Селта де Виго
ЯМК 22:00
Вере Юнайтед Вере Юнайтед 1 - 1 Дънбехолдън Дънбехолдън
ФРА 22:00
Лил Лил 1 - 2 Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия
АРЖБ 22:00
Гилермо Браун Гилермо Браун 1 - 2 Депортиво Морон Депортиво Морон
ЕКВ 22:15
Гуаякил Сити Гуаякил Сити 4 - 1 Олмедо Олмедо
КОЛБ 22:30
Атлетико ФК Атлетико ФК 0 - 3 Реал Сан Андрес Реал Сан Андрес
ГВАТ 22:30
Гуастатоя Гуастатоя 0 - 0 Кселаху Кселаху
КРЛА 22:30
Кофутпа Кофутпа 3 - 1 Кармелита Кармелита
АРЖБ 22:30
Нуева Чикаго Нуева Чикаго 1 - 1 Темперлей Темперлей
ПЕРУ 22:30
Мелгар Мелгар 1 - 0 Спортинг Кристал Спортинг Кристал
АРЖБ 22:30
Химнасия Мендоса Химнасия Мендоса 1 - 0 Алмагро Алмагро
НХЛ 22:30
Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс 1 - 3 Бостън Бруинс Бостън Бруинс
КРПД 23:00
Жикарал Жикарал 0 - 0 Гуадалупе Гуадалупе
ВЕН 23:00
Депортиво Тачира Депортиво Тачира 2 - 1 Метрополитанос Метрополитанос
ХОНД 23:00
Маратон Маратон 5 - 2 Платенсе Платенсе
НХЛ 23:00
Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс 3 - 3 Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс
ПАР 23:00
Сол де Америка Сол де Америка 3 - 1 Генерал Диас Генерал Диас
ВЕН 23:00
Португеса ФК Португеса ФК 0 - 0 Естудиантес де Мерида Естудиантес де Мерида
КОЛА 23:05
Енвигадо Енвигадо 4 - 0 Атлетико Букараманга Атлетико Букараманга
ЕСАЛ 23:15
Мюнисипал Лимено Мюнисипал Лимено 0 - 1 Исидро Метапан Исидро Метапан
ЕСАЛ 23:15
ФАС ФАС 2 - 1 Йокоро Йокоро
ЕСАЛ 23:15
Индепендиенте Сан Висенте Индепендиенте Сан Висенте 1 - 1 Сонсонате Сонсонате
БОЛ 23:15
Дъ Стронгест Дъ Стронгест 1 - 0 Атлетико Палмафлор Атлетико Палмафлор
ТСНЙО 23:15
Андреас Сепи Андреас Сепи 0 - 2 Кайл Едмънд Кайл Едмънд
ХОНД 23:30
Реал де Минас Реал де Минас 1 - 0 УПНФМ УПНФМ
ХОНД 23:30
Хондурас Прогресо Хондурас Прогресо 2 - 2 Реал Сосиедад Токоа Реал Сосиедад Токоа
ЕСАЛ 23:30
Онсе Мюнисипал Онсе Мюнисипал 0 - 0 Алианса Сан Салвадор Алианса Сан Салвадор