Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
АРЖБ 00:00
Белграно Белграно 1 - 1 Агропекуарио Агропекуарио
НХЛ 00:00
Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс 1 - 5 Анахайм Дъкс Анахайм Дъкс
ТДБО 00:10
Стефан Козлов Стефан Козлов 0 - 2 Емилио Гомес Емилио Гомес
УРУГВ 00:30
Рентистас Рентистас 2 - 0 Насионал Монтевидео Насионал Монтевидео
АРЖБ 00:30
Сармиенто Сармиенто 2 - 1 Институто Институто
АРЖ 00:40
Ланус Ланус 1 - 1 Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс
АРЖ 00:40
Ривър Плейт Ривър Плейт 1 - 0 Банфийлд Банфийлд
ЕКВ 00:45
Барселона Гуаякил Барселона Гуаякил 0 - 0 Текнико Университарио Текнико Университарио
ПЕРУ 00:45
Спорт Уанкайо Спорт Уанкайо 1 - 1 Депортиво Мюнисипал Депортиво Мюнисипал
ЛПФ 01:00
Плаза Амадор Плаза Амадор 1 - 0 Атлетико Чирики Атлетико Чирики
НХЛ 01:00
Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс 2 - 1 Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус
МЕК 01:00
Некакса Некакса 2 - 3 Керетаро Керетаро
УРУГВ 01:00
Серо Ларго Серо Ларго 1 - 0 Данубио Данубио
НХЛ 01:00
Ню Джърси Девилс Ню Джърси Девилс 3 - 3 Кълъмбъс Блу Джакетс Кълъмбъс Блу Джакетс
НХЛ 01:00
Отава Сенатърс Отава Сенатърс 3 - 3 Далас Старс Далас Старс
КОЛА 01:10
Хуниор Хуниор 0 - 0 Онсе Калдас Онсе Калдас
КРПД 01:10
Сантос де Гуапилес Сантос де Гуапилес 0 - 1 Алауеленсе Алауеленсе
ПАР 01:15
Олимпия Асунсион Олимпия Асунсион 4 - 0 12 октомври 12 октомври
КОЛБ 01:30
Кортулуа Кортулуа 2 - 0 Богота Богота
БОЛ 01:30
Блуминг Блуминг 2 - 1 Боливар Боливар
НХЛ 02:00
Бъфало Сейбърс Бъфало Сейбърс 5 - 2 Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс
ГВАТ 02:00
Малакатеко Малакатеко 0 - 3 Депортиво Санарате Депортиво Санарате
ЧИЛИ 02:00
Универсидад де Консепсион Универсидад де Консепсион 1 - 2 Курико Унидо Курико Унидо
ЯМК 02:00
Маунт Плезънт Академи Маунт Плезънт Академи 3 - 0 ЮУИ ЮУИ
ЯМК 02:00
Уотърхаус Уотърхаус 1 - 0 Хъмбъл Лайънс Хъмбъл Лайънс
МЕК 02:45
Сантос Лагуна Сантос Лагуна 2 - 1 Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ
АРЖ 02:50
Сентрал Кордоба СДЕ Сентрал Кордоба СДЕ 0 - 4 Бока Хуниорс Бока Хуниорс
НБА 03:00
Отбор на Янис Адетокунбо Отбор на Янис Адетокунбо 155 - 157 Отбор на Леброн Джеймс Отбор на Леброн Джеймс
ЯМК 03:00
Арнет Гардънс Арнет Гардънс 2 - 2 Молинес Юнайтед Молинес Юнайтед
КОЛА 03:15
Кукута Депортиво Кукута Депортиво 0 - 0 Депортиво Пасто Депортиво Пасто
НХЛ 03:30
Уинипег Джетс Уинипег Джетс 3 - 2 Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс
ТДТЧ 08:40
Ана Богдан Ана Богдан 0 - 2 Аляксандра Саснович Аляксандра Саснович
ТДТЧ 08:40
Кристина Младенович Кристина Младенович 2 - 0 Полона Херцог Полона Херцог
ТДТЧ 08:40
Вероника Кудерметова Вероника Кудерметова 2 - 0 Бетани Матек-Сандс Бетани Матек-Сандс
ПРС 10:00
Зенит Зенит 4 - 2 Алания Владикавказ Алания Владикавказ
ТДТЧ 10:10
Сорана Кърстя Сорана Кърстя 2 - 1 Карла Суарес Наваро Карла Суарес Наваро
ТДТЧ 10:20
Катерина Синякова Катерина Синякова 2 - 1 Алисън ван Ойтванк Алисън ван Ойтванк
ТДТЧ 10:35
Су-Вей Хсие Су-Вей Хсие 0 - 2 Дженифър Брейди Дженифър Брейди
НПФЛ 11:00
Абия Уориърс Абия Уориърс 1 - 4 Енимба Енимба
БАНГ 11:15
Саиф Саиф 1 - 0 Мохамедан Дака Мохамедан Дака
АВНПЛ 12:00
Моретън Бей Юнайтед Моретън Бей Юнайтед 4 - 2 СК Уондърърс СК Уондърърс
ТДТЧ 12:15
Аманда Анисимова Аманда Анисимова 1 - 2 Барбора Стрицова Барбора Стрицова
ТДТЧ 12:45
Елиз Мертенс Елиз Мертенс 2 - 0 Кианг Ванг Кианг Ванг
АФКШЛ 13:00
Пахтакор Пахтакор 3 - 0 Шахр Кодру Шахр Кодру
ТО13 13:15
Елиот Беншетри Елиот Беншетри 1 - 2 Норберт Гомбос Норберт Гомбос
ТО13 13:15
Егор Герасимов Егор Герасимов 2 - 1 Емил Руусувори Емил Руусувори
ИРАК 13:30
Ал Кахраба Ал Кахраба 0 - 2 Нафт Багдад Нафт Багдад
ИТП1 14:00
Лацио (19) Лацио (19) 1 - 1 Сампдория (19) Сампдория (19)
ДАНЛР 14:00
АГФ (Р) АГФ (Р) 3 - 2 Олборг (Р) Олборг (Р)
ТДТЧ 14:15
Алисън Риск Алисън Риск 1 - 2 Онс Джабер Онс Джабер
ДАНЛР 14:30
Нордселанд (Р) Нордселанд (Р) 1 - 1 Брьондби (Р) Брьондби (Р)
ГЪP2 15:00
Керкира Керкира 1 - 0 Аполон Понту Аполон Понту
ГЪP2 15:00
Левадиакос Левадиакос 2 - 1 Панахайки Панахайки
ДАНЛР 15:00
Есбер (Р) Есбер (Р) 2 - 1 ОБ (Р) ОБ (Р)
ТО13 15:15
Алексей Попирин Алексей Попирин 1 - 2 Иля Ивашка Иля Ивашка
ТО13 15:15
Денис Новак Денис Новак 2 - 1 Матиас Бахингер Матиас Бахингер
ИРАК 15:30
Ал Минаа Басра Ал Минаа Басра 1 - 0 Нафт Ал Жанооб Нафт Ал Жанооб
ИРАК 15:30
Ал Кува Ал Джавия Ал Кува Ал Джавия 2 - 1 Нафт Майсан Нафт Майсан
ЮАР2 15:30
Аякс Кейптаун Аякс Кейптаун 2 - 1 Реал Кингс Реал Кингс
АФКШЛ 15:30
Шабаб Ал Ахли Дубай Шабаб Ал Ахли Дубай 1 - 2 Ал Хилал Рияд Ал Хилал Рияд
ИНД 15:30
Индиън Ероус Индиън Ероус 1 - 3 Ийст Бенгал Ийст Бенгал
ПРС 16:00
Ахмат Грозни Ахмат Грозни 0 - 1 Вентспилс Вентспилс
КХЛ 16:00
Салават Юлаев Салават Юлаев 2 - 0 ХК Сочи ХК Сочи
АЛЖ 16:00
Аин М'Лила Аин М'Лила 1 - 1 УСМ Алжир УСМ Алжир
КХЛ 16:00
Металург Магнитогорск Металург Магнитогорск 2 - 1 Кунлун Ред Стар Кунлун Ред Стар
АФКШЛ 16:00
Ал Шорта Багдад Ал Шорта Багдад 0 - 1 Ал Вахда Абу Даби Ал Вахда Абу Даби
ПРС 16:00
Кайрат Кайрат 1 - 3 Зенит Зенит
ПРС 16:00
Динамо Москва Динамо Москва 1 - 3 Сочи Сочи
ИТП1 16:00
Наполи (19) Наполи (19) 1 - 3 Емполи (19) Емполи (19)
КХЛ 16:00
ХК Трактор ХК Трактор 2 - 4 ХК Череповец ХК Череповец
АЛЖ 17:00
ЕС Сетиф ЕС Сетиф 3 - 0 КА Бордж Бу Ареридж КА Бордж Бу Ареридж
ЕГИПК 17:00
Ел Геиш Ел Геиш 1 - 0 Мисър Лел Макаса Мисър Лел Макаса
БЪЛ 17:00
Арда Арда 0 - 1 Славия Славия
ТДТЧ 17:15
Ким Клайстърс Ким Клайстърс 0 - 2 Гарбине Мугуруса Гарбине Мугуруса
ТО13 17:15
Микаел Юмер Микаел Юмер 2 - 1 Ришар Гаске Ришар Гаске
АФКШЛ 17:30
Ал Ахли Джеда Ал Ахли Джеда 2 - 1 Естеглал Естеглал
КХЛ 18:00
ХК Нефтехимик ХК Нефтехимик 3 - 5 Амур Хабаровск Амур Хабаровск
БЪЛБ 18:00
ЦСКА 1948 София ЦСКА 1948 София 7 - 1 Спартак Плевен Спартак Плевен
ЧГ 18:00
Искра Даниловград Искра Даниловград 3 - 0 ОФК Титоград ОФК Титоград
ТУР1 18:00
Аданаспор Аданаспор 0 - 0 ББ Ерзурумспор ББ Ерзурумспор
АЛЖ 18:00
УСМ Бел Абес УСМ Бел Абес 3 - 1 НК Магра НК Магра
АЛЖ 18:00
КС Константин КС Константин 1 - 1 МК Оран МК Оран
АЛЖ 18:00
Кабилия Кабилия 0 - 0 Парадоу АК Парадоу АК
АЛЖ 18:00
АСО Шлеф АСО Шлеф 2 - 1 УС Бискра УС Бискра
КХЛ 18:10
ХК Динамо Минск ХК Динамо Минск 1 - 4 ХК ЦСКА Москва ХК ЦСКА Москва
КХЛ 18:30
СКА Санкт Петербург СКА Санкт Петербург 6 - 0 Адмирал Владивосток Адмирал Владивосток
КХЛ 18:30
Йокерит Йокерит 5 - 0 ХК Динамо Москва ХК Динамо Москва
ТУР 19:00
Анталияспор Анталияспор 3 - 1 Касъмпаша Касъмпаша
КХЛ 19:00
ХК Динамо Рига ХК Динамо Рига 2 - 1 ХК Автомобилист ХК Автомобилист
ЧЕХ 19:00
Яблонец Яблонец 4 - 0 Прибрам Прибрам
ТУР 19:00
Газишехир Газиантеп Газишехир Газиантеп 2 - 0 Ризеспор Ризеспор
ТДТЧ 19:15
Маркета Вондроушова Маркета Вондроушова 2 - 0 Анастасия Севастова Анастасия Севастова
ГЪР 19:30
ОФИ ОФИ 1 - 0 Атромитос Атромитос
АЛЖ 19:45
Белуиздад Белуиздад 1 - 0 НА Хюсеин Дей НА Хюсеин Дей
ТДБО 19:45
Макензи Макдоналд Макензи Макдоналд 2 - 0 Ясутака Учияма Ясутака Учияма
ГЕР3 20:00
Байерн Мюнхен II Байерн Мюнхен II 6 - 1 Халешер Халешер
ДАН 20:00
Мидтиланд Мидтиланд 2 - 0 Лингби Лингби
МЛТ 20:00
Хамрън Спартанс Хамрън Спартанс 1 - 0 Сенглея Атлетик Сенглея Атлетик
РУМ 20:00
Херманщадт Херманщадт 2 - 2 Астра Астра
ИЗР 20:15
Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим 0 - 1 Апоел Тел Авив Апоел Тел Авив
ТДБО 20:15
Райън Харисън Райън Харисън 2 - 0 Дамир Джумхур Дамир Джумхур
ТО13 20:15
Беноа Пер Беноа Пер 2 - 0 Грегоар Барере Грегоар Барере
ВЛ2ДЕ 21:00
Уулвърхямптън Уондърърс (23) Уулвърхямптън Уондърърс (23) 1 - 2 Ливърпул (23) Ливърпул (23)
ВЛ2ДЕ 21:00
Уест Хям Юнайтед (23) Уест Хям Юнайтед (23) 2 - 2 Стоук Сити (23) Стоук Сити (23)
ВЛ2ДЕ 21:00
Рединг (23) Рединг (23) 0 - 1 Мидълзбро (23) Мидълзбро (23)
ВЛ2ДЕ 21:00
Евертън (23) Евертън (23) 2 - 1 Дарби Каунти (23) Дарби Каунти (23)
ВЛ2ДЕ 21:00
Арсенал (23) Арсенал (23) 1 - 2 Челси (23) Челси (23)
ХОЛ1 21:00
Аякс II Аякс II 2 - 4 НАК Бреда НАК Бреда
ГЕР4 21:15
Хановер 96 II Хановер 96 II 2 - 1 Хамбургер ШФ II Хамбургер ШФ II
ГЕР2 21:30
Бохум Бохум 0 - 1 Щутгарт Щутгарт
ФРА2 21:45
Шатору Шатору 3 - 2 Ланс Ланс
ПОР2 21:45
Пенафиел Пенафиел 0 - 0 Шавеш Шавеш
ТРО 21:45
Андрей Мартин Андрей Мартин 1 - 2 Кристиан Гарин Кристиан Гарин
ИТА 21:45
Милан Милан 1 - 0 Торино Торино
ИТЛП 21:45
Реджиана Реджиана 3 - 1 Арциняно Валчямпо Арциняно Валчямпо
КОНСЮ 21:45
Челмсфорд Сити Челмсфорд Сити 3 - 1 Тонбридж Ейнджълс Тонбридж Ейнджълс
ТРО 21:45
Роберто Карбайес-Баена Роберто Карбайес-Баена 0 - 2 Федерико Делбонис Федерико Делбонис
ИТЛП 21:45
Карарезе Карарезе 2 - 1 Ренате Ренате
ТРО 21:45
Пабло Андухар Пабло Андухар 2 - 0 Фернандо Вердаско Фернандо Вердаско
ТДБО 21:45
Иржи Весели Иржи Весели 0 - 2 Брандън Накашиме Брандън Накашиме
ПЕРУ 22:00
УТК Кахамарка УТК Кахамарка 2 - 1 Куско Куско
АНГ 22:00
Челси Челси 0 - 2 Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед
ИТАБ 22:00
Киево Киево 2 - 0 Салернитана Салернитана
ТДБО 22:15
Адриан Манарино Адриан Манарино 1 - 2 Соон Воо Квон Соон Воо Квон
ТО13 22:15
Мартон Фучович Мартон Фучович 0 - 2 Александър Бублик Александър Бублик
АРЖЦ 23:00
Екскурсионистас Екскурсионистас 3 - 1 Депортиво Еспаньол Депортиво Еспаньол
НХЛ 23:00
Калгари Флеймс Калгари Флеймс 6 - 4 Анахайм Дъкс Анахайм Дъкс
НХЛ 23:00
Аризона Койотис Аризона Койотис 2 - 1 Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс
НХЛ 23:00
Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс 3 - 5 Флорида Пантърс Флорида Пантърс
ПАР 23:30
Ривър Плейт Асунсион Ривър Плейт Асунсион 4 - 2 Спортиво Сан Лоренсо Спортиво Сан Лоренсо
ТРО 23:45
Педро Мартинес Портеро Педро Мартинес Портеро 2 - 1 Уго Делиен Уго Делиен