Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
АРЖ 00:00
Естудиантес Естудиантес 1 - 2 Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия
БОЛ 00:00
Аурора Аурора 0 - 1 Роял Пари Роял Пари
ТРО 00:10
Алехандро Давидович Фокина Алехандро Давидович Фокина 1 - 2 Тиаго Сейбот Вилд Тиаго Сейбот Вилд
ЧИЛИ 00:30
Унион Еспаньола Унион Еспаньола 1 - 2 Аудакс Италиано Аудакс Италиано
НХЛ 01:00
Вегас Голдън Найтс Вегас Голдън Найтс 3 - 2 Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс
ВЕН 01:00
Депортиво Лара Депортиво Лара 3 - 1 Академия Пуерто Кабельо Академия Пуерто Кабельо
ТРО 01:05
Корентин Муте Корентин Муте 1 - 2 Федерико Кория Федерико Кория
ТДБО 01:05
Йошито Нишиока Йошито Нишиока 2 - 1 Джон Милман Джон Милман
КОЛБ 02:00
Атлетико Уила Атлетико Уила 1 - 1 Форталеза СЕИФ Форталеза СЕИФ
ОФКШЛ 02:00
Лаутока Лаутока 0 - 7 Тоти Сити Дюлърс Тоти Сити Дюлърс
АРЖБ 02:10
Естудиантес Рио Куарто Естудиантес Рио Куарто 3 - 2 КА Платенсе КА Платенсе
АРЖ 02:10
Индепендиенте Индепендиенте 1 - 1 Арсенал Саранди Арсенал Саранди
КОЛБ 02:40
Баранкила Баранкила 0 - 0 Реал Картахена Реал Картахена
ЯМК 03:00
Кавалиър Кавалиър 1 - 1 Тиволи Гардънс Тиволи Гардънс
ТДБО 03:20
Емилио Гомес Емилио Гомес 0 - 2 Франсис Тияфо Франсис Тияфо
НХЛ 04:00
Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч 3 - 3 Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг
ТРО 04:25
Алберт Рамос Алберт Рамос 1 - 2 Карлос Алкарас Карлос Алкарас
ОФКШЛ 06:00
Малампа Ревивърс Малампа Ревивърс 2 - 2 Хендерсон Ийлс Хендерсон Ийлс
ПРС 10:00
Тамбов Тамбов 1 - 1 Чертаново Чертаново
ТДТЧ 10:15
Каролина Мухова Каролина Мухова 1 - 2 Катерина Синякова Катерина Синякова
БАНГ 11:15
Муктиджода СКЧ Муктиджода СКЧ 1 - 2 Шейх Джамал Шейх Джамал
АВНПЛ 11:30
Редландс Юнайтед Редландс Юнайтед 0 - 8 Куинсланд Лайънс Куинсланд Лайънс
АВНПЛ 11:45
Бризбейн Роар (21) Бризбейн Роар (21) 3 - 0 Капалаба Капалаба
АФКШЛ 12:00
Токио Токио 1 - 0 Пърт Глори Пърт Глори
ТДТЧ 12:15
Елина Свитолина Елина Свитолина 0 - 2 Дженифър Брейди Дженифър Брейди
ТДТЧ 12:15
Кристина Младенович Кристина Младенович 2 - 0 Аляксандра Саснович Аляксандра Саснович
АФКШЛ 12:30
Сеул Сеул 1 - 0 Мелбърн Виктори Мелбърн Виктори
ТО13 13:15
Хуберт Хуркач Хуберт Хуркач 2 - 0 Антоан Хоанг Антоан Хоанг
ИРАК 13:30
Арбил Арбил 2 - 1 Ал Худод Ал Худод
ЧГ 13:30
Ком Подгорица Ком Подгорица 0 - 1 Петровац Петровац
АФКШЛ 14:00
Чянграй Юнайтед Чянграй Юнайтед 0 - 1 Пекин Гуоан Пекин Гуоан
ТДТЧ 14:15
Анастасия Павлюченкова Анастасия Павлюченкова 2 - 1 Белинда Бенчич Белинда Бенчич
ТДТЧ 14:15
Вероника Кудерметова Вероника Кудерметова 2 - 1 Даяна Ястремска Даяна Ястремска
БАНГ 14:30
Абахани Читагонг Абахани Читагонг 1 - 2 Арамба Арамба
ПРС 14:30
Синт Тройден Синт Тройден 3 - 0 Вестерло Вестерло
ЧГ 15:00
Рудар Плевля Рудар Плевля 3 - 1 Грбал Грбал
УГАНД 15:00
Вайпърс Вайпърс 0 - 0 КСКА КСКА
ТО13 15:15
Вашек Поспишил Вашек Поспишил 2 - 0 Емил Руусувори Емил Руусувори
ТО13 15:15
Норберт Гомбос Норберт Гомбос 0 - 2 Яник Синер Яник Синер
УГАНД 15:30
Полис Кампала Полис Кампала 1 - 2 Брайт Старс Брайт Старс
УГАНД 15:30
Джинджа ССС Джинджа ССС 3 - 0 УРА УРА
УГАНД 15:30
Уакисо Джайънтс Уакисо Джайънтс 2 - 1 Маруунс Маруунс
КХЛ 15:30
Барис Нур Султан Барис Нур Султан 1 - 1 ХК Сибир Новосибирск ХК Сибир Новосибирск
ЧГ 16:00
Подгорица Подгорица 1 - 1 Будучност Подгорица Будучност Подгорица
АЛЖ2 16:00
Релизане Релизане 1 - 1 Аннаба Аннаба
ПРС 16:00
Динамо Москва Динамо Москва 1 - 1 Минск Минск
ВШЛЖ 16:00
ВК Еджзаджъбашъ (Ж) ВК Еджзаджъбашъ (Ж) 3 - 2 ВК Будовални Лодз (Ж) ВК Будовални Лодз (Ж)
АЛЖ2 16:00
РК Арба РК Арба 1 - 0 МО Беджая МО Беджая
АЛЖ2 16:00
Амал Бу Саада Амал Бу Саада 6 - 0 АСМ Оран АСМ Оран
ТДТЧ 16:15
Петра Мартич Петра Мартич 2 - 0 Су-Вей Хсие Су-Вей Хсие
АФКШЛ 16:55
Ал Аин Ал Аин 1 - 2 Ал Насър Рияд Ал Насър Рияд
ВШЛЖ 17:00
КС Волей Алба Блаж (Ж) КС Волей Алба Блаж (Ж) 3 - 0 ВК Вашаш (Ж) ВК Вашаш (Ж)
ПРС 17:00
Волеренга Волеренга 0 - 2 Локомотив Москва Локомотив Москва
ПРС 17:00
Оренбург Оренбург 3 - 0 Юръп Юръп
ПРС 17:00
Уфа Уфа 2 - 1 Раперсвил-Йона Раперсвил-Йона
ТО13 17:15
Марин Чилич Марин Чилич 2 - 1 Иля Ивашка Иля Ивашка
ТДТЧ 17:15
София Кенин София Кенин 1 - 2 Елена Рибакина Елена Рибакина
АФКШЛ 17:35
Шарджа Шарджа 2 - 2 Персеполис Персеполис
АФКШЛ 17:35
Ал Таавон Ал Таавон 2 - 0 Ал Духаил Ал Духаил
АФКШЛ 17:35
Ал Сад Ал Сад 3 - 0 Сепахан Сепахан
МАР 18:00
Хурибга Хурибга 1 - 1 Олимпик Сафи Олимпик Сафи
КХЛ 18:00
АК Барс АК Барс 5 - 3 ХК Авангард ХК Авангард
КХЛ 18:00
Локомотив Ярославъл Локомотив Ярославъл 5 - 1 ХК Витяз ХК Витяз
ВШЛЖ 18:00
ВК Динамо Москва (Ж) ВК Динамо Москва (Ж) 3 - 0 РК Кан (Ж) РК Кан (Ж)
ТДТЧ 18:15
Сорана Кърстя Сорана Кърстя 0 - 2 Анет Контавайт Анет Контавайт
ТДБО 18:15
Тейлър Хари Фриц Тейлър Хари Фриц 1 - 2 Камерън Нори Камерън Нори
ТДБО 18:15
Седрик-Марсел Щебе Седрик-Марсел Щебе 2 - 1 Бърнард Томич Бърнард Томич
КХЛ 18:30
ХК Спартак Москва ХК Спартак Москва 2 - 3 ХК Торпедо Нижни ХК Торпедо Нижни
ВШЛЖ 18:30
ВК Марица (Ж) ВК Марица (Ж) 3 - 2 Уралочка НТМК (Ж) Уралочка НТМК (Ж)
ЧГ 18:30
Зета Зета 1 - 3 Сутиеска Сутиеска
ПРС 18:30
Елфсборг Елфсборг 2 - 2 Од Од
ВШЛЖ 18:30
Вакъфбанк Истанбул (Ж) Вакъфбанк Истанбул (Ж) 3 - 0 Локомотив Калининград (Ж) Локомотив Калининград (Ж)
ВШЛЖ 19:00
Фенербахче Грундиг (Ж) Фенербахче Грундиг (Ж) 3 - 0 ЛП Виести (Ж) ЛП Виести (Ж)
ВШЛЖ 19:00
Браник Марибор (Ж) Браник Марибор (Ж) 1 - 3 ВК Савино Дел Бене (Ж) ВК Савино Дел Бене (Ж)
ИЗР1 19:05
Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква 2 - 0 Апоел Ашкелон Апоел Ашкелон
ИЗР1 19:05
Апоел Акре Апоел Акре 0 - 1 Апоел Афула Апоел Афула
ИЗР1 19:05
Апоел Назарет Илит Апоел Назарет Илит 1 - 1 Апоел Бней Лод Апоел Бней Лод
ИЗР1 19:05
Апоел Ришон ле Цион Апоел Ришон ле Цион 1 - 1 Апоел Петах Тиква Апоел Петах Тиква
ИЗР1 19:05
Бней Сахнин Бней Сахнин 3 - 0 Бейтар Тел Авив Рамла Бейтар Тел Авив Рамла
ИЗР1 19:05
Апоел Рамат Ган Апоел Рамат Ган 0 - 0 Макаби Ахи Назарет Макаби Ахи Назарет
ИЗР1 19:05
Кфар Касим Кфар Касим 0 - 2 Апоел Рамат Хашарон Апоел Рамат Хашарон
ТДТЧ 19:15
Мария Сакари Мария Сакари 1 - 2 Арина Сабаленка Арина Сабаленка
ТДБО 19:40
Миомир Кечманович Миомир Кечманович 1 - 0 Джордан Томпсън Джордан Томпсън
ТДБО 19:40
Денис Истомин Денис Истомин 0 - 2 Милош Раонич Милош Раонич
ПРС 20:00
Норшьопинг Норшьопинг 3 - 1 Йоншьопингс Сьодра Йоншьопингс Сьодра
ВШЛЖ 20:00
ВК Конелиано (Ж) ВК Конелиано (Ж) 3 - 0 ВК Нант (Ж) ВК Нант (Ж)
ВШЛЖ 20:00
Волей Щутгарт (Ж) Волей Щутгарт (Ж) 3 - 0 ВК Химик (Ж) ВК Химик (Ж)
ТДБО 20:15
Хенри Лааксонен Хенри Лааксонен 0 - 2 Стив Джонсън Стив Джонсън
ТО13 20:15
Жил Симон Жил Симон 2 - 0 Аролд Майо Аролд Майо
ИХЛА 20:30
БМ Ла Роха БМ Ла Роха 31 - 28 БМ Куенка БМ Куенка
ИХЛА 21:15
КД Бидасоа Ирун КД Бидасоа Ирун 27 - 27 БМ Бенидорм БМ Бенидорм
ВШЛЖ 21:30
ВК Новара (Ж) ВК Новара (Ж) 3 - 0 Комерсекон Лодз (Ж) Комерсекон Лодз (Ж)
УЕЛС2 21:30
Кембриън & Клайдач Кембриън & Клайдач 4 - 1 Афан Лидо Афан Лидо
ТРО 21:40
Хауме Мунар Хауме Мунар 2 - 0 Салваторе Карузо Салваторе Карузо
ТРО 21:40
Атила Балаш Атила Балаш 2 - 0 Пабло Куевас Пабло Куевас
ТРО 21:40
Марко Чечинато Марко Чечинато 1 - 2 Душан Лайович Душан Лайович
ТРО 21:40
Борна Чорич Борна Чорич 2 - 0 Хуан Игнасио Лондеро Хуан Игнасио Лондеро
AHГ2 21:45
Макълсфийлд Таун Макълсфийлд Таун 1 - 1 Плимут Аргайл Плимут Аргайл
ШОТ2 21:45
Фолкърк Фолкърк 2 - 0 Ийст Файв Ийст Файв
НЛП 21:45
Бауърс & Питсий Бауърс & Питсий 7 - 0 Брайтлингсий Риджънт Брайтлингсий Риджънт
НЛП 21:45
Юнайтед ъф Манчестър Юнайтед ъф Манчестър 2 - 1 Стафорд Рейнджърс Стафорд Рейнджърс
АНГ1 21:45
Саутенд Юнайтед Саутенд Юнайтед 0 - 1 Джилингам Джилингам
КОНСЮ 21:45
Бракли Таун Бракли Таун 1 - 1 Саутпорт Саутпорт
УЕЛС2 21:45
Бангор Сити Бангор Сити 2 - 0 Конуи Бъроу Конуи Бъроу
НЛП 21:45
Уорингтън Таун Уорингтън Таун 3 - 3 Грантхям Таун Грантхям Таун
КОНФ 21:45
Бароу Бароу 1 - 0 Довър Атлетик Довър Атлетик
КОНСЮ 21:45
Алфретън Таун Алфретън Таун 1 - 0 Лиймингтън Лиймингтън
НЛП 21:45
Лоустофт Таун Лоустофт Таун 2 - 1 Сторбридж Сторбридж
НЛП 21:45
Хейс & Йединг Юнайтед Хейс & Йединг Юнайтед 6 - 0 Блекфийлд & Лангли Блекфийлд & Лангли
НЛП 21:45
Йет Таун Йет Таун 2 - 0 Суиндън Супермарин Суиндън Супермарин
КОНСЮ 21:45
Мейдстоун Юнайтед Мейдстоун Юнайтед 0 - 2 Бат Сити Бат Сити
НЛП 21:45
Ройстън Таун Ройстън Таун 3 - 0 Биглъсуейд Таун Биглъсуейд Таун
ШОТК 21:45
Мъдъруел Мъдъруел 4 - 4 Сейнт Мирън Сейнт Мирън
АНГ1 21:45
Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед 5 - 0 АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън
КОНСЮ 21:45
Честър Честър 3 - 2 Кингс Лин Таун Кингс Лин Таун
НЛП 21:45
Ийст Търък Юнайтед Ийст Търък Юнайтед 2 - 0 Каршолтън Атлетик Каршолтън Атлетик
КОНСЮ 21:45
Оксфорд Сити Оксфорд Сити 2 - 1 Доркинг Уондърърс Доркинг Уондърърс
ФАТ 21:45
Портсмут Портсмут 3 - 2 Ексетър Сити Ексетър Сити
НЛП 21:45
Маргейт Маргейт 2 - 2 АФК Хорнчърч АФК Хорнчърч
ШЛ 22:00
Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид 1 - 0 Ливърпул Ливърпул
ШЛ 22:00
Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд 2 - 1 ПСЖ ПСЖ
АРЖЦ 22:00
Депортиво Лаферере Депортиво Лаферере 2 - 1 Ел Порвенир Ел Порвенир
ТДБО 22:15
Ноа Рубин Ноа Рубин 1 - 0 Джейсън Юнг Джейсън Юнг
ТДБО 22:15
Ернест Гулбис Ернест Гулбис 1 - 2 Рейли Опелка Рейли Опелка
ТО13 22:15
Аляж Бедене Аляж Бедене 2 - 1 Карен Хачанов Карен Хачанов
ТРО 23:10
Леонардо Майер Леонардо Майер 1 - 2 Лоренцо Сонего Лоренцо Сонего
ТРО 23:10
Джанлука Маджер Джанлука Маджер 2 - 0 Каспер Рууд Каспер Рууд