Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ТРО 00:10
Тиаго Монтейро Тиаго Монтейро 1 - 2 Атила Балаш Атила Балаш
БРАК 00:15
Боависта РЖ Боависта РЖ 0 - 2 Шапекоенсе Шапекоенсе
БРАК 00:15
Пайсанду Пайсанду 1 - 1 КРБ КРБ
КОПСУ 00:15
Уракан Уракан 1 - 1 Атлетико Насионал Атлетико Насионал
КОПСУ 00:15
Спортиво Лукеньо Спортиво Лукеньо 2 - 2 Минерос де Гуаяна Минерос де Гуаяна
КОЛК 01:00
Бока Хуниорс де Кали Бока Хуниорс де Кали 0 - 0 Леонес Леонес
АРЖК 01:00
Спортиво Лас Парехас Спортиво Лас Парехас 1 - 2 Естудиантес де Сан Луис Естудиантес де Сан Луис
ТДБО 01:10
Макензи Макдоналд Макензи Макдоналд 0 - 2 Рейли Опелка Рейли Опелка
КРЛА 02:00
Пунтаренас Пунтаренас 1 - 2 Гуанакастека Гуанакастека
ТРО 02:25
Карлос Алкарас Карлос Алкарас 1 - 2 Федерико Кория Федерико Кория
БРАК 02:30
Наутико Наутико 1 - 1 Ботафого Ботафого
КОПЛИ 02:30
Барселона Гуаякил Барселона Гуаякил 1 - 0 Серо Портеньо Серо Портеньо
КОПЛИ 02:30
Депортес Толима Депортес Толима 0 - 0 Интернасионал Интернасионал
КОПСУ 02:30
Ориенте Петролеро Ориенте Петролеро 0 - 0 Васко да Гама Васко да Гама
БРАК 02:30
Оесте Оесте 1 - 1 Сеара Сеара
АРЖК 02:45
Спортиво Пенярол Спортиво Пенярол 4 - 1 Спортиво Десампарадос Спортиво Десампарадос
ЛПФ 03:00
Коста дел Есте Коста дел Есте 1 - 0 Атлетико Чирики Атлетико Чирики
МККМХ 03:00
Монтерей Монтерей 1 - 0 Сантос Лагуна Сантос Лагуна
ЛПФ 03:00
Индепендиенте Ла Чорера Индепендиенте Ла Чорера 1 - 1 Сан Франциско Сан Франциско
КОЛК 03:05
Унион Магдалена Унион Магдалена 3 - 0 Богота Богота
НХЛ 03:08
Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс 3 - 6 Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс
РЕКОП 03:30
Индепендиенте дел Вале Индепендиенте дел Вале 2 - 2 Фламенго Фламенго
НХЛ 03:38
Далас Старс Далас Старс 3 - 2 Аризона Койотис Аризона Койотис
НХЛ 03:38
Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс 1 - 1 Бостън Бруинс Бостън Бруинс
КРЛА 04:00
Мюнисипал Либерия Мюнисипал Либерия 2 - 0 АД Санта Роса АД Санта Роса
КРПД 04:00
Гуадалупе Гуадалупе 1 - 0 Сантос де Гуапилес Сантос де Гуапилес
НХЛ 05:08
Анахайм Дъкс Анахайм Дъкс 1 - 4 Флорида Пантърс Флорида Пантърс
НХЛ 05:08
Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч 3 - 1 Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс
МККМХ 05:10
Хуарес Хуарес 3 - 0 Дорадос Дорадос
НХЛ 05:38
Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс 3 - 3 Минесота Уайлд Минесота Уайлд
АВЛЖ 10:30
Уестърн Сидни Уондърърс (Ж) Уестърн Сидни Уондърърс (Ж) 0 - 4 Мелбърн Сити (Ж) Мелбърн Сити (Ж)
КХЛ 11:00
Амур Хабаровск Амур Хабаровск 1 - 1 ХК Динамо Рига ХК Динамо Рига
БАНГ 11:30
Бангладеш Полис Бангладеш Полис 1 - 1 Башундхара Кингс Башундхара Кингс
ПРС 12:00
Краснодар Краснодар 0 - 1 Малага Малага
ТДТЧ 12:15
Елена Рибакина Елена Рибакина 2 - 0 Каролина Плишкова Каролина Плишкова
ТО13 13:15
Жил Симон Жил Симон 2 - 0 Аляж Бедене Аляж Бедене
ТДТЧ 14:15
Дженифър Брейди Дженифър Брейди 2 - 1 Гарбине Мугуруса Гарбине Мугуруса
БАНГ 14:30
Рахматгондж МФС Рахматгондж МФС 0 - 0 Шейх Ръсел Шейх Ръсел
САРБ 14:50
Ал Шабаб Рияд Ал Шабаб Рияд 3 - 2 Дамк Дамк
СНША 15:00
Алекс Борг Алекс Борг 17 - 63 Тепчая Ун-Ноох Тепчая Ун-Ноох
СНША 15:15
Шон Мадокс Шон Мадокс 15 - 43 Игор Фигуейредо Игор Фигуейредо
ТО13 15:15
Марин Чилич Марин Чилич 1 - 2 Денис Шаповалов Денис Шаповалов
СНША 15:20
Кърт Мафлин Кърт Мафлин 103 - 29 Юан Сиджун Юан Сиджун
СНША 15:30
Доминик Дейл Доминик Дейл 30 - 26 Мичъл Ман Мичъл Ман
СНША 15:40
Дейвид Лайли Дейвид Лайли 41 - 39 Гари Уилсън Гари Уилсън
КАТ 15:45
Ал Шахания Ал Шахания 0 - 0 Ал Араби Доха Ал Араби Доха
СНША 15:50
Жанг Анда Жанг Анда 37 - 21 Фан Женги Фан Женги
ИНДСЛ 16:00
Норт Ийст Юнайтед Норт Ийст Юнайтед 1 - 5 Хайдерабад Хайдерабад
ПРС 16:00
Сочи Сочи 3 - 1 Астана Астана
ПРС 16:00
Ахмат Грозни Ахмат Грозни 1 - 0 Жетису Жетису
КХЛ 16:00
ХК Автомобилист ХК Автомобилист 3 - 1 ХК Сибир Новосибирск ХК Сибир Новосибирск
СНША 16:00
Марк Дейвис Марк Дейвис 61 - 1 Харви Чандлър Харви Чандлър
ПРС 16:00
Арсенал Тула Арсенал Тула 2 - 0 Ордабаси Ордабаси
СНША 16:10
Юлиан Бойко Юлиан Бойко 0 - 120 Чанг Бингю Чанг Бингю
СНША 17:00
Марк Уилямс Марк Уилямс 59 - 7 Лука Бресел Лука Бресел
ГАНА 17:00
Грейт Олимпикс Грейт Олимпикс 0 - 1 Берекум Челси Берекум Челси
ГАНА 17:00
Бекем Юнайтед Бекем Юнайтед 2 - 1 Либърти Профешънълс Либърти Профешънълс
ГАНА 17:00
Кинг Файзал Кинг Файзал 1 - 1 Легон Ситис Легон Ситис
СНША 17:15
Бай Лангнинг Бай Лангнинг 72 - 77 Даниел Уелс Даниел Уелс
ТО13 17:15
Даниил Медведев Даниил Медведев 2 - 1 Яник Синер Яник Синер
ТДТЧ 17:15
Петра Мартич Петра Мартич 2 - 0 Анет Контавайт Анет Контавайт
СНША 17:30
Си Дзяху Си Дзяху 63 - 68 Ксияо Гуодонг Ксияо Гуодонг
СНША 17:45
Дейвид Грейс Дейвид Грейс 29 - 35 Дийн Йънг Дийн Йънг
КАТ 17:55
Ал Ахли Доха Ал Ахли Доха 1 - 1 Ал Гарафа Ал Гарафа
БЪЛВС 18:00
ВК Черно море Варна ВК Черно море Варна 3 - 0 ВК Дунав ВК Дунав
СНША 18:00
Марк Джойс Марк Джойс 26 - 46 Крис Уейклин Крис Уейклин
СНША 18:15
Найджъл Бонд Найджъл Бонд 62 - 0 Джерард Грийн Джерард Грийн
ЕХФШЛ 18:30
ХК Мотор ХК Мотор 26 - 33 КС Виве Келце КС Виве Келце
КХЛ 18:30
ХК Сочи ХК Сочи 2 - 2 ХК Витяз ХК Витяз
КХЛ 18:30
СКА Санкт Петербург СКА Санкт Петербург 2 - 2 ХК Торпедо Нижни ХК Торпедо Нижни
СНША 18:30
Жао Ксинтонг Жао Ксинтонг 70 - 24 Лукас Клекерс Лукас Клекерс
КХЛ 18:30
ХК Спартак Москва ХК Спартак Москва 6 - 3 АК Барс АК Барс
СНША 18:45
Акани Сонгсермсавад Акани Сонгсермсавад 54 - 18 Марк Селби Марк Селби
ББЕЛ 19:00
БК Зенит БК Зенит 81 - 83 АЛБА Берлин АЛБА Берлин
ББЕЛ 19:15
БК Олимпиакос БК Олимпиакос 77 - 68 АСВЕЛ АСВЕЛ
ТДТЧ 19:15
Симона Халеп Симона Халеп 2 - 1 Арина Сабаленка Арина Сабаленка
САРБ 19:30
Ал Вахда Мека Ал Вахда Мека 0 - 2 Ал Фейха Ал Фейха
ТДБО 19:40
Миомир Кечманович Миомир Кечманович 0 - 2 Юго Умбер Юго Умбер
ББЕЛ 19:45
Фенербахче СК (баскетбол) Фенербахче СК (баскетбол) 65 - 94 Реал Мадрид Балонсесто Реал Мадрид Балонсесто
ЛЕ 19:55
Спортинг КП Спортинг КП 3 - 1 Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир
ЛЕ 19:55
Копенхаген Копенхаген 1 - 1 Селтик Селтик
ЛЕ 19:55
Хетафе Хетафе 2 - 0 Аякс Аякс
ЛЕ 19:55
Шахтьор Донецк Шахтьор Донецк 2 - 1 Бенфика Бенфика
ЛЕ 19:55
Клуб Брюж Клуб Брюж 1 - 1 Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед
ЛЕ 19:55
Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 4 - 1 Залцбург Залцбург
ЛЕ 19:55
Лудогорец Лудогорец 0 - 2 Интер Интер
ИЛАЖ 20:00
Апоел Раанана (Ж) Апоел Раанана (Ж) 0 - 4 Ирони Рамат Хашарон (Ж) Ирони Рамат Хашарон (Ж)
БУНХ 20:00
СК Магдебург СК Магдебург 28 - 26 СК ДХфК Лайпциг СК ДХфК Лайпциг
ЛЕ 20:00
ЧФР Клуж ЧФР Клуж 1 - 1 Севиля Севиля
БУНХ 20:00
Райн-Некар Льовен Райн-Некар Льовен 29 - 29 ТБВ Лемго ТБВ Лемго
БУНХ 20:00
ХБВ Балинген-Вайлщетен ХБВ Балинген-Вайлщетен 20 - 32 ТХВ Кил ТХВ Кил
БУНХ 20:00
ТФБ 1898 Щутгарт ТФБ 1898 Щутгарт 30 - 24 ХК Ерланген ХК Ерланген
БУНХ 20:00
ХШГ Нордхорн-Линген ХШГ Нордхорн-Линген 20 - 30 ФА Гьопинген ФА Гьопинген
БУНХ 20:00
ГВД Минден ГВД Минден 30 - 25 Фюксе Берлин Фюксе Берлин
ТО13 20:15
Пиер-Хюг Хърбърт Пиер-Хюг Хърбърт 1 - 2 Феликс Оже-Алясим Феликс Оже-Алясим
ИЛАЖ 20:30
Макаби Кишронот Хадера (Ж) Макаби Кишронот Хадера (Ж) 3 - 2 АСА Тел Авив (Ж) АСА Тел Авив (Ж)
ИЛАЖ 20:30
Бнот Нетаня (Ж) Бнот Нетаня (Ж) 3 - 1 Макаби Холон (Ж) Макаби Холон (Ж)
ИЛАЖ 20:30
Макаби Емек Хефер (Ж) Макаби Емек Хефер (Ж) 2 - 3 Макаби Кирят Гат (Ж) Макаби Кирят Гат (Ж)
СНША 21:00
Кайрън Уилсън Кайрън Уилсън 28 - 24 Майкъл Уайт Майкъл Уайт
СНША 21:15
Луис Хийткоут Луис Хийткоут 10 - 49 Джейми Кларк Джейми Кларк
ГИБ 21:30
Бока Хуниорс Гибралтар Бока Хуниорс Гибралтар 7 - 5 Колидж 1975 Колидж 1975
ТДБО 21:30
Томи Пол Томи Пол 0 - 2 Франсис Тияфо Франсис Тияфо
СНША 21:30
Антъни Макгил Антъни Макгил 69 - 19 Жанг Дзянканг Жанг Дзянканг
ТРО 21:45
Лоренцо Сонего Лоренцо Сонего 2 - 0 Душан Лайович Душан Лайович
СНША 21:45
Лиъм Хайфилд Лиъм Хайфилд 89 - 33 Джеймс Кейхил Джеймс Кейхил
ББЕЛ 21:45
БК Олимпия Милано БК Олимпия Милано 69 - 78 БК Химки БК Химки
ТРО 21:45
Жоао Домингес Жоао Домингес 0 - 2 Джанлука Маджер Джанлука Маджер
ЛЕ 22:00
Рома Рома 1 - 0 Гент Гент
ЛЕ 22:00
Рейнджърс Рейнджърс 3 - 2 Спортинг Брага Спортинг Брага
ЛЕ 22:00
Волфсбург Волфсбург 2 - 1 Малмьо ФФ Малмьо ФФ
ББЕЛ 22:00
Баскония Баскония 60 - 74 БК Жалгирис Каунас БК Жалгирис Каунас
ЛПФ 22:00
Университарио Сиудад де Панама Университарио Сиудад де Панама 0 - 0 Тауро Тауро
ЛЕ 22:00
АЗ АЗ 1 - 1 ЛАСК Линц ЛАСК Линц
ЛЕ 22:00
Олимпиакос Пирея Олимпиакос Пирея 0 - 1 Арсенал Арсенал
СНША 22:00
Андрю Пагет Андрю Пагет 46 - 41 Стюърт Бингъм Стюърт Бингъм
ЛЕ 22:00
АПОЕЛ АПОЕЛ 0 - 3 Базел Базел
ЛЕ 22:00
Байер Леверкузен Байер Леверкузен 2 - 1 Порто Порто
ЛЕ 22:00
Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс 4 - 0 Еспаньол Еспаньол
СНША 22:15
Ашли Хъджил Ашли Хъджил 33 - 9 Джейми О'Нийл Джейми О'Нийл
СНША 22:30
Мей Ксивен Мей Ксивен 22 - 17 Матю Селт Матю Селт
КОЛК 22:30
Баранкила Баранкила 0 - 1 Тигрес Сипакира Тигрес Сипакира
КОЛК 22:30
Орсомарсо Орсомарсо 1 - 2 Форталеза СЕИФ Форталеза СЕИФ
СНША 22:45
Тхор Чуан Леонг Тхор Чуан Леонг 133 - 0 Нутчарут Вонгхарутхай Нутчарут Вонгхарутхай
СНША 23:00
Марк Алън Марк Алън 8 - 54 Луо Хонгхао Луо Хонгхао
ТО13 23:05
Давид Гофен Давид Гофен 0 - 2 Егор Герасимов Егор Герасимов
СНША 23:15
Ли Ханг Ли Ханг 58 - 44 Адам Стефанов Адам Стефанов
СНША 23:30
Лиу Хаотиян Лиу Хаотиян 52 - 35 Райли Парсънс Райли Парсънс
СНША 23:45
Пол Дейвисън Пол Дейвисън 21 - 36 Антъни Хамилтън Антъни Хамилтън