Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ПРС 11:00
Апоел Бней Лод Апоел Бней Лод 1 - 4 Апоел Ришон ле Цион Апоел Ришон ле Цион
ПРС 12:00
ХБ Кьоге ХБ Кьоге 1 - 2 Нюкьобинг Нюкьобинг
ПРС 13:00
Хобро Хобро 1 - 1 Виборг Виборг
ЮКОР2 13:00
Бучеон 1995 Бучеон 1995 0 - 1 Чеджу Юнайтед Чеджу Юнайтед
ЮКОР2 13:00
Теджън Ситизън Теджън Ситизън 1 - 0 Ансан Грийнърс Ансан Грийнърс
ПРС 14:00
Брьондби Брьондби 2 - 1 Лингби Лингби
ПРС 15:00
Триглав Триглав 1 - 1 Олимпия Любляна Олимпия Любляна
ПРС 16:00
Копенхаген Копенхаген 3 - 1 Сьонерюск Сьонерюск
ПРС 17:00
Александрия Александрия 5 - 0 Черкашчина-Академия Черкашчина-Академия
ПРС 17:00
Брьондби Брьондби 2 - 4 Хвидовре Хвидовре
ПРС 17:30
Бней Йехуда Бней Йехуда 2 - 1 Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква
ЧЕХ2 18:00
Баник Соколов Баник Соколов 1 - 0 Славой Вишеград Славой Вишеград
ЧЕХ2 18:00
Лишен Лишен 0 - 2 Влашим Влашим
ПРС 18:00
Макаби Нетаня Макаби Нетаня 2 - 1 Кфар Касим Кфар Касим
ЧЕХ2 18:00
Тринец Тринец 1 - 0 Хрудим Хрудим
ЧЕХ2 18:00
Пардубице Пардубице 1 - 0 Простеев Простеев
ПРС 18:00
Горица Нова Горица Горица Нова Горица 4 - 1 Табор Сежана Табор Сежана
ЧЕХ2 18:00
Витковице Витковице 0 - 1 Виктория Жижков Виктория Жижков
ПРС 18:00
Волфсбергер АК Волфсбергер АК 3 - 0 Матерсбург Матерсбург
ЧЕХ2 18:00
Варнсдорф Варнсдорф 1 - 2 Храдец Кралове Храдец Кралове
ПРС 18:05
Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба 1 - 1 Апоел Хадера Апоел Хадера
ЧЕХ 19:00
Прибрам Прибрам 0 - 0 Баник Острава Баник Острава
ПРС 19:00
Ирони Кирят Шмона Ирони Кирят Шмона 3 - 1 Апоел Ум ал-Фахм Апоел Ум ал-Фахм
УНГК 19:00
Фехервар Фехервар 2 - 2 Мезьокьовешд-Жори Мезьокьовешд-Жори
ЧЕХ 19:00
Словачко Словачко 0 - 0 Сигма Оломоуц Сигма Оломоуц
ЧЕХ 19:00
Яблонец Яблонец 1 - 0 Злин Злин
ПРС 19:00
ОБ ОБ 3 - 4 Олборг Олборг
ГЕР2 19:30
Ян Регенсбург Ян Регенсбург 2 - 2 Нюрнберг Нюрнберг
ГЕР2 19:30
Веен Висбаден Веен Висбаден 0 - 1 Зандхаузен Зандхаузен
ГЕР 19:30
Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд 0 - 1 Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен
ГЕР2 19:30
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт 0 - 2 Оснабрюк Оснабрюк
ГЕР2 19:30
Ерцгебирге Ауе Ерцгебирге Ауе 1 - 3 Дармщат 98 Дармщат 98
ЧЕХ 21:00
Млада Болеслав Млада Болеслав 0 - 1 Славия Прага Славия Прага
ПОЛК 21:10
Медж Легница Медж Легница 1 - 2 Легия Варшава Легия Варшава
ГЕР 21:30
Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 3 - 3 Фрайбург Фрайбург
ГЕР 21:30
Байер Леверкузен Байер Леверкузен 1 - 4 Волфсбург Волфсбург
ГЕР 21:30
Вердер Бремен Вердер Бремен 0 - 0 Борусия Мьонхенгладбах Борусия Мьонхенгладбах
УНГК 22:00
Хонвед Хонвед 0 - 0 МТК МТК
КРЛА 23:00
Пунтаренас Пунтаренас 1 - 2 Консултантс Моравия Консултантс Моравия