Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
КРПД 00:00
Лимон Лимон 0 - 2 Мюнисипал Гресия Мюнисипал Гресия
КРПД 04:00
Гуадалупе Гуадалупе 3 - 0 Алауеленсе Алауеленсе
ВИЕТ 13:00
Хай Фонг Хай Фонг 0 - 0 Хо Ши Мин Сити Хо Ши Мин Сити
БЛРЛР 13:00
Славия Мозир (резерви) Славия Мозир (резерви) 1 - 1 Неман Гродно (резерви) Неман Гродно (резерви)
ЮКОР 13:30
Инчеон Юнайтед Инчеон Юнайтед 1 - 2 Кануън Кануън
ВИЕТ 14:00
Нам Дин Нам Дин 1 - 2 Виетел Виетел
ПРС 14:00
Хаугесун Хаугесун 1 - 1 Ейгарден Ейгарден
ПРС 15:00
КТП КТП 1 - 0 ПЕПО ПЕПО
ВИЕТ 15:00
Сайгон Сайгон 0 - 0 Бин Дуонг Бин Дуонг
ПРС 15:05
Волеренга Волеренга 1 - 2 Йерв Йерв
БЛРЛР 16:00
Ислоч (резерви) Ислоч (резерви) 4 - 1 Рух Брест (резерви) Рух Брест (резерви)
ПРС 16:30
Серед Серед 2 - 1 Дукла Банска Бистрица Дукла Банска Бистрица
ПОЛ1 16:30
Вигри Сувалки Вигри Сувалки 1 - 1 Медж Легница Медж Легница
КОСОВ 17:00
Лапи Лапи 4 - 1 Дукагини Дукагини
БЛРЛР 17:30
Слуцк (резерви) Слуцк (резерви) 2 - 0 Торпедо БелАЗ (резерви) Торпедо БелАЗ (резерви)
ЛИТ1 17:30
Невежис Невежис 1 - 1 Жалгирис II Жалгирис II
ПРС 18:00
ЕИФ ЕИФ 2 - 2 Интер Турку Интер Турку
ЛИТ1 18:00
Джугас Телшай Джугас Телшай 2 - 0 Паневежис II Паневежис II
ДАН1 18:30
Колдинг ИФ Колдинг ИФ 3 - 1 Виборг Виборг
СЪРБ1 18:30
Златибор Чайетина Златибор Чайетина 1 - 0 Траял Крушевац Траял Крушевац
ПОЛ1 18:40
Стал Мелец Стал Мелец 0 - 0 Пуща Неполомице Пуща Неполомице
БЪЛ 18:45
Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 2 - 0 Етър Етър
СЪРБ 19:00
Пролетер Нови Сад Пролетер Нови Сад 1 - 3 Бачка Топола Бачка Топола
ПОЛ 19:00
Корона Келце Корона Келце 1 - 2 Пяст Гливице Пяст Гливице
БЛР 19:00
Смолевичи-СТИ Смолевичи-СТИ 4 - 1 Городея Городея
АВС1 19:30
Аустрия Виена II Аустрия Виена II 3 - 0 Блау-Вайс Линц Блау-Вайс Линц
ГЕР2 19:30
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт 1 - 2 Зандхаузен Зандхаузен
ГЕР2 19:30
Бохум Бохум 2 - 0 Санкт Паули Санкт Паули
АВС1 19:30
Хорн Хорн 1 - 1 Лиеферинг Лиеферинг
АВС1 19:30
Дорнбирн Дорнбирн 0 - 4 Амщететн Амщететн
АВС1 19:30
Флоридсдорфер АК Флоридсдорфер АК 0 - 0 Форвертс Щайр Форвертс Щайр
СЛВН 20:00
Алуминий Алуминий 1 - 3 Мура Мура
ДАН1 20:00
Скиве Скиве 1 - 3 Вендсисел Вендсисел
ГЕР3 20:00
Магдебург Магдебург 1 - 1 Юрдинген Юрдинген
ГЕРЖ 20:15
Хофенхайм (Ж) Хофенхайм (Ж) 4 - 1 Байер Леверкузен (Ж) Байер Леверкузен (Ж)
ХЪРВ 21:00
Хайдук Сплит Хайдук Сплит 2 - 1 Интер Запрешич Интер Запрешич
УНГ 21:00
Дебрецен Дебрецен 1 - 1 Капошвар Ракоци Капошвар Ракоци
БЪЛ 21:00
Левски Левски 0 - 1 Лудогорец Лудогорец
ДАН1 21:00
Фредериция Фредериция 1 - 2 Вейле Вейле
СЪРБ 21:00
Вождовац Вождовац 1 - 0 Напредак Напредак
ПОЛ1 21:10
Хробри Глогов Хробри Глогов 1 - 0 Белхатов Белхатов
АВС1 21:25
Рийд Рийд 3 - 1 Лафнитц Лафнитц
ГЕР 21:30
Фрайбург Фрайбург 1 - 0 Борусия Мьонхенгладбах Борусия Мьонхенгладбах
ПОЛ 21:30
Гурник Забже Гурник Забже 2 - 2 Лехия Гданск Лехия Гданск
ПОР 22:00
Санта Клара Санта Клара 3 - 2 Спортинг Брага Спортинг Брага
СЛВН 22:00
Целе Целе 2 - 0 Рудар Велене Рудар Велене
ПОР 23:15
Деспортиво Авеш Деспортиво Авеш 0 - 2 Белененсеш Белененсеш